Diskuze k článku

Nebezpečné křižovatky ve světové historii: Obamovy nové sankce vůči Íránu: Válečný akt

Příspěvků 22

5.7.2010 3:24

Jake "typicky bushovsky" ?

vodnik007 71.?.?.?

Nic se nezmenilo. Nova loutka ale za provazky taha stejna elita.

223315

5.7.2010 14:01

RE: Jake

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 223315

Ja jsem s protiiranskymi sankcemi naprosto spokojen.A vite proc?Protoze se budou porusovat!Tak jako se porusovaly ty drivejsi, napr. proti Saddamovi.Cim vetsi budou hospodarske sankce, tim rychlejsi bude rozkol mezi takzvanymi spojenci.

223343

5.7.2010 3:32

Po dvaadvaceti letech, žádná omluva za smrt 290 osob

Saša 74.?.?.?

Tehdy americká letadlová loď USS Vincennes „omylem“ sestřelila íránský Airbus na pravidelné lince s 290 civilisty. Spojené Státy se do dnes odmítají jen omluvit. Místo toho president Obama vydává nové sankce a pokrytecky oslovuje íránský národ: „V Íránu a na celém světě, Spojené státy americké budou nadále stát s těmi, kteří hledají spravedlnost a pokrok v oblasti lidských práv a důstojnosti všech lidí. "

Stále stejné politika G.W.Bushe, který se vyznamenal prohlášením „nebudu se omlouvat za Spojené státy bez ohledu na to jaké jsou skutečnosti. “
Nikdo z posádky USS Vincennes nebyl nikdy potrestán, naopak celá posádka obdržela vyznamenání.

223316

5.7.2010 13:08

USA se s Iránem kočkovaly již v r.1988

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 223316

"Dne 14. dubna najela fregata USS Samuel B. Roberts (FFG 58) na íránskou minu a byla těžce poškozena, ale incident se naštěstí obešel bez obětí. Americké námořnictvo na to reagovalo operací „Praying Mantis" zahájenou o čtyři dni později. Operace začala, když několik amerických válečných lodí včetně letadlové lodi USS Enterprise (CVN-65), torpédoborců a fregat ostřelovalo íránské těžební plošiny. Íránci reagovali velmi podrážděně a jejich rychlé čluny napadly plující ropné tankery. Protiútok palubních letadel A-6E Intruder jich několik zapálil a Íránci vyslali do oblasti další jednotky. Raketový člun IRINS Jošan neúspěšně napadl americký křižník USS Wainwright (CG-28) doprovázený fregatami USS Simpson (FFG-56) a USS Bagley (FFG-1069) a byl rychle zasažen a později potopen. Střetnutí pokračovalo soubojem fregaty IRINS Sahand a torpédoborce USS Joseph Strauss (DDG-16), který jí společně s útočnými letouny několikrát přesně zasáhl. Hořící fregata explodovala po zásahu muničního skladu a rychle se potopila. Íránské námořnictvo přes tvrdé rány pokračovalo v odporu. Další fregata IRINS Sabalan neúspěšně ostřelovala hlídkující americká letadla a byla zasažena. Přes těžká poškození se ji podařilo odtáhnout do přístavu a zachránit. Po tomto střetnutí bylo jasné na čí „straně" stojí Spojené státy, při zajišťování bezpečnosti plavby v oblasti."
Za sestřelené zaplatily USA příbuzným 61,8 mil.USD, ale vinu nepřiznaly.

223341

7.7.2010 2:53

RE: USA se s Iránem kočkovaly již v r.1988

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 223341

Vec principu a nebo uz i nevedomky zapasime o vlastni preziti?
"The warning of Theodore Roosevelt has much timeliness today, for the real menace of our republic is this Invisible Government which like a Giant Octopus sprawls its slimy length over city, state and nation. Like the octopus of real life, it operates under cover of a self-created screen. It seizes in its long and powerful tentacles our executive officers, our legislative bodies, our schools, our courts, our newspapers, and every agency created for the public protection.
Nebezpecne "kockovani" v jednadvacatem stoleti,ve stoleti, kde atomove zbrane hromadneho niceni s neutronovymi a vodikovymi vladnou nad zkutecnou demokracii a svobodou. Iran a USA, tak zvane "kockovani" muze svet prijit draho, nebot USA se "nekockuje "za sebe , ale za elitu USA a stat Israel, coz nekteri znaly ohodnotili, ze kdyz ma USA takoveho spojence, tak,uz nepotrebuje zadneho nepritele.
Je znama zkutecnost, co se stalo na Marne v kubanskem pristavu, je znama akce Tonkin provokace, ale malo lidi vi, jak Lusatania byla obetovana, aby byl duvod k valce, rovnez, tak malo lidi vi ,co znamena 24 Brezen 1933, jez neni zaznamenan v zadne encyklopedii a nebo historicke knizce- neni to pozehnano elitou, nebot je tu historicky dukaz, ze veci jsou jinak,nez nam elita predestira. Americane poznali "kockovani" pri utoku neoznacenych letadel a lodi na neozbrojenou lod SS Liberty a jeste vic poznali zradu vlastnich politiku ves luzbach pate kolony, jak je videt, slepi, zustane slepim. Americka populace je velmi pobozna , muzem videt plne kosteli, vsemoznych vyznavacu "Boziho kralovstvi", ale to se seslucuje s tim,co ve jmenu Ameriky je pachano na obcanech jinych statu a narodnosti. Americane ve vyzkumu verejneho mineni veri 45% ,ZE, EXISTUJI andele a vice jak 60% na Bozi kralovstvi."Kockovani" ve sve podstate je drazdeni Satana a s technickym pokrokem k moznosti , je to risiko s darem zivota, a nebo lidstvo chce tuto planetu udelat mrtvou hvezdou ve Slunecni soustave, vzdyt tu prednami byly jine civilisace ,jez zmizeli beze stopy, proc by nemela zmizet ta nase na zaklade rakoviny sobeckosti a touze po svetovlade. Kdysi , zde byla Atlantida a v Americe Cayce ve svem videni oznacil Atlantiku na technicke vysi i oblasti znalosti radiaktivity, jez je nakonec zahubila a zpusobila jejich katastrofu,50 000 roku pred Kristem, zni to fantasticky, ale na svete jsou stopy civilisaci a jejich zdi a stavby, jez bychom ani dnes nezvladly udelat, vzdyt i Bible se zminuje Sodoma , Komora, s priznaky atomoveho vybuchu na Lotove zene, proc by zde pred nami nemohla byt jin civilisace a my nekraceli rovnez ke katastrofe. V clanku: "A Very Scary Light Shaw:Exploding H-Bomb In Space" se dozvime, mnozi az, ted se dozvedi, ze USA, v lete 1962 vybouchla ve vysi, 250 mil -400 Km. nad Pacifikem vodikovou bombu, jez mela vliv na zemsky magnetismus a jine, jiste je, ze od tech dob je svetovy narust rakoviny. Otazkou je, co kdyby, pokusem se narusila magneticka sila Zeme i my tim jsme vsichni ztratili ovzdusi, cast 1.

223444

5.7.2010 19:24

To bylo omylem zabito 290 arabů a co je to?Takhle kdyby to byli židé?

proton 88.?.?.?

Reakce na 223316

To by byl poprask a plné noviny ještě 20 let po sestřelení na prvních stránkách!
Oni jsou ale vyvolení, jak sionisté z Izraele, tak sionisté z USA!
To už jsem někde slyšel, vyvolená rasa a nějaké nižší rasy , to bude nějaká ozvěna,tuším z války! Také koncentrák v Gaze je pořádaný podle okouknutého modelu.Asi se sionisté inspirovali,nebo přímo pomáhali iniciovat pořádky za války v Německu.Holt, jablko nepadá daleko od stromu.

223361

5.7.2010 6:06

Pasažér

Anonymus 85.?.?.?

Obama, jako každý jiný, je pouze cestující, který si nastoupil do vlaku a na další, nebo přespříští stanici zase vystoupí, a to za předpokladu, že bude dodržovat přepravní řád. V opačném případě by mohl třeba vypadnout po cestě. Ale pořád to nic nemění na směřování vlaku a nemá vliv ani na grafikon...

223319

5.7.2010 6:14

RE: Pasažér

Esmate 85.?.?.?

Reakce na 223319

Pěkně řečeno. A ten vlak dojede až na konečnou.

223320

5.7.2010 17:52

RE: Pasažér

steve 97.?.?.?

Reakce na 223320

..až na konečnou...
--
.. a neubrzdi to ...

223352

5.7.2010 17:48

RE: Pasažér

steve 97.?.?.?

Reakce na 223319

.. a kdyz jsem vam to rikal pri jeho nastupu - tak jste na me kriceli a rikali, ze jsem terorista .., vsak pockejte - az nastoupi treba teta Sarah Palin, to budou z vlaku dobrovolne vyskakovat skoro vsichni - teta Sarah, to je "masinfira" ..
.. ta kdyz nastoupila na Aljasce jako guverner - jeji slova: "odtrhneme se od USA" - budily nadseni i mezi myvaly. O "vecneozralych" indianech od Yukonu ani nemluve .. A kolik si toho nakradla, a vsichni meli radost .. [mrknutí jedním okem]

223350

5.7.2010 7:45

To si lidé

elerik elerik (zavináč) centrum (tečka) cz 212.?.?.?

nepokládají otázku, proč proboha ten člověk má nobelovku za mír ?
Možná by měl dostat nobelovku za klamání lidstva a oblbování. To by bylo výstižnější.

223322

5.7.2010 14:07

RE: To si lidé

tmp 77.?.?.?

Reakce na 223322

spis bych to videl na oskara ze nejlepsi herecky vykon [chechtot]

223344

5.7.2010 19:30

RE: To si lidé

steve 97.?.?.?

Reakce na 223322

.. proč proboha ten člověk má nobelovku za mír ? ..
.. protoze ma nejvice kanonu a bomb. Kdyz jich budete mit vice nez on - budete mit Nobelovky DVE, .. nebo CTYRI ....

223362

5.7.2010 7:46

To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Prvni blokadu delala Britanie na vyhladoveni Nemecka a zkoncilo to prichodem Hitlera , druhou blokadou byla blokada Japonska od nakupu oleje,nebot USA vedelo,ze olej je krev japonskeho naroda k preziti a vysledek bylo prepadeni,ale ne tak docela, Pearl Harbor, Roosenvelt-Roosvelt s Churchilem,oba zidovskeho puvodu vedeli ,co to udela, kdyz obetujipar goyimskych zivotu v zakladne na Hawaii, dodnes existuji depese Japoncu, zcela rozlustene, kde jasne vysvitalo,ze cilem je Pearl Harbor , pozdeji zalovali nepravem velitele, kteremu ovsem nikdo nic nerekl.Amerika zije ze sve sili supervelmoci,jenze svet se meni,dnes s bakteriologickou zbrani i mala zeme muze zrazit na kolena obyvatelstvo supervelmoci.Takze,stara taktika s provokaci ma opet svetu dat falesne mineni o napadenem a utocnikovi a je jedno jestli miliony lidi zahynou a nebo ne, nadutost a nabubrelost sili bude zase slavit svuj uspech,v tak zvanem "preventivnim uderu,kdyz uz nic jineho nezabere.Co,takhle,kdyby se Iran zcela oprostil tlaku "koalice zla" a rovnou v ramci prevence, jako prvni, rozbil na padrt Israel, odkud vsechno zlo pochazi.Kdyz si zpocteme vsechny utracene zivoty krestanu v revolucich a vlakach az po vsechny komunisticke rezimi, tak,kolik to mam etech holocaustu navic?
Nakonec,by Iran ,dle americkych meritek demokracie a svobody a jejich zahranicni politiky,mel pravo odvety za terroristcky cin USA proti civilnimu letadlu, nebot tak to "Americane " praktikuji oproti jinym,ze ano?
At the height of the Iran-Iraq war, the USS Vincennes in the Strait of Hormuz blew up Iranian airliner 655, killing all 290 citizens on board, including nearly 70 children.
Problem je ze mnozi Americane vubec nevedi,co se dela za zlociny v jejich jmenu,jejich zeme a jejich zahranicni politiky, na vic, komu jsou polatni a za co?Clinton:US, to contribute $150 million to Auschwitz-Birkenau Foundation.
Mozna,ze si nejaky veteran druhe svetove valky "drbe " hlavu nad podivnym dedictvim,co si vybojoval v Evrope.
Nakonec ,neni se cemu divit,kdyz cely bolsevismus stal na pomoci USA, jez delala dila socialismu,co by vitezstvi pracujiciho lidu, Dneprostroj je prikladem i s Magnetigosk.

223324

5.7.2010 15:08

RE: To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 223324

"Problem je ze mnozi Americane vubec nevedi,co se dela za zlociny v jejich jmenu,jejich zeme a jejich zahranicni politiky, na vic, komu jsou polatni a za co?"

Svata pravda,bohuzel je to tak.Na vlastni oci a usi jsem videl a slysel nektere americany mluvit o svinstvech,ktera jejich vlada provadi,ale vzdy jen mezi znamejma a jeste septali.Malokdo se odvazi o tom mluvit hlasiteji a na verejnosti.Duvod - strach o existenci ?Mozna.Mam souseda vedce a spisovatele,ktery na svem blogu http://thatsjustplumdumb.com/ o techto a jinych svinstvech obcas pise + knizky.Nedavno mi rikal,ze jiz dostal 2 vyhruzne telefonaty,ze pry takove veci neni dobre psat,mohla by se mu totiz prihodit nejaka nehoda.Rikal mi,ze o sebe strach nema,ale o manzelku ano.Nepisu to jako nejakou senzaci,a nevim zdali je to pravda - osobne mu verim.Ale pokud ano,kolik lidi se radeji stahne do ustrani po takovych a podobnych telefonatech (varovani) a na pravdu radeji zapomenou.

Vzdyt uz to zpival Karel Kryl
"budou zas ochotne poslouchat pohadky
o tom,ze pravdy je treba se bat."

tehdy, až mocní ti umlčí hlas?
Zas budou jen tančit, jak jiní jim pískají,
hopsat tak dlouho, až zlámou si vaz!

223347

7.7.2010 2:55

RE: To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 223324

touto umele vytvorenou dirou ve stratosfere?
V Honolulu novinach tato zprava byla na titulnim liste,"Honolulu Advertiser a mistni Hotel oznamoval, ze bude "Rainbow Bomb Parties"..
Jak, blizko je lidsvo vystaveno sebezniceni?
V recke baji, je Prometheus trestan za kradez posvatneho ohne Bohu, jez dal lidem, prikovan ke skale, kde kazdy den priletajici orel pozira jeho vnitrnosti,aby pristi den po zhojeni priletl znova, ohen, plny nezname ( atom ) sili-zkazy v rukou neznalych posetilcu- neni to dostaecne varovani lidstvu?
-----------
Neco,k zamysleni:About the U.S.' entry into the war Hitler explained: "Roosevelt is supported by the circle of Jews, who through the Old Testament's greed want to see the U.S. as aninstrument, which they may use for a second "PURIM" against the European nations, which are becoming more and more anti-Semitic. But this man also reached out to them
Vezdba minulosti, do nasi pritomnosti: "If, with the help of his Marxist creed, the Jew is victorious over the other peoples of the world, his crown will be the funeral wreath of humanity and this planet will, as it did thousands of years ago, move through the ether devoid of men. (opet mrtvou planetou, bez znamek zivota)http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Holocaust/kampf.html
Kdo se da do spolku s Dablem,takse mu dabelsky odmeni.
Mozna, ze si myslime ,jak vyspela jsme civilisace a zde bych chtel lidem pripomenout obeveni planety X nasimi vedci, na druhe strane archeologove nasli planetu X v Etruskych hrobkach severni Italie, rovnez nevedi, co to bylo za lidi a jaka byla jejich kultura, ale o stoleti dopredu, pred nami znali planetu X, kdo vzpomene filmu Vzpominky na budoucnost, od pana Denikyna, tak porozumi, co tim chci rici.Vse souvisi se vsim a nas zivot je zavisli na vsem kolem nas, ceho se lidska ruka dotyka, omyl nuklearnim stoleti muze byt nasim poslednim omylem, nepocitejte s nejakym zmrtvyvstanim, zkrisenim a jinym, to nepracuje.
"S podekovanim": Hans Bethe, E. U. Condon, Albert Einstein , Irving Langmuir. Walter Lippmann, Philip Morrison, J. R. Oppenheimer, Louis Ridenour, Frederick Seitz, Harlow Shapley, Leo Szilard, Harold Urey, Eugene P. Wigner, Gale Young, and the Federation of American (Atomic) Scientists (1946) jejich dedic,
premier Israelu Netanyahu, rika na dresu USA : Distroy Iran or we will destroy you. -(Meanwhile, Obama ships Israei Khazars more weapons to do the job)
Thursday, 9 April 2009
http://theuglytruth.wordpress.com/2009/04/09/netanyahu-to-the-west-destroy-iran-before-israel-destroys-you/

223445

8.7.2010 3:42

RE: To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 223445

Tato cast je odatek, jez patri k prispevku , vyse otistenemu pod cislem 223444
---------------
Na vic k hlupsimu studiu-Nuclear Weapon EMP Effects
One of the principal problems in assuring such survival is the lack of test data from actual high-altitude nuclear explosions. Only a few such experiments ...
www.fas.org/nuke/intro/nuke/emp.htm

List of high-altitude nuclear explosions

Hardtack-Orange shot, 43 km
The debris fireball and aurora created by the Starfish Prime test, as seen from a KC-135 aircraft at 3 minutes.
The Starfish Prime flash as seen through heavy cloud cover from Honolulu, 1,300 km away. USA – Hardtack I – Johnston Atoll, Pacific Ocean

Yucca 28 April 1958, 1.7 kt, 26.2 km
Teak, 1 August 1958, 3.8 Mt, 76.8 km
Orange, 12 August 1958, 3.8 Mt, 43 km
USA – Argus – South Atlantic Ocean

Argus I, 27 August 1958, 1.7 kt, 200 km
Argus II, 30 August 1958, 1.7 kt, 240 km
Argus III, 6 September 1958, 1.7 kt, 540 km (highest nuclear explosion)
USSR – 1961 tests – Kapustin Yar

Test #88, 6 September 1961, 10.5 kt, 22.7 km
Test #115, 6 October 1961, 40 kt, 41.3 km
Test #127, 27 October 1961, 1.2 kt, 150 km
Test #128, 27 October 1961, 1.2. kt, 300 km
USA – Dominic I – Johnson Atoll, Pacific Ocean

Bluegill, 3 June 1962, failed
Bluegill Prime, 25 July 1962, failed
Bluegill Double Prime, 15 October 1962, failed
Bluegill Triple Prime, 26 October 1962, 410 kt, 50 km
Starfish, 20 June 1962, failed
Starfish Prime, 9 July 1962, 1.4 Mt, 400 km
Checkmate, 20 October 1962, 7 kt, 147 km
Kingfish, 1 November 1962, 410 kt, 97 km
USSR – 1962 tests – Kapustin Yar

Test #184, 22 October 1962, 300 kt, 290 km
Test #187, 28 October 1962, 300 kt, 150 km
Test #195, 1 November 1962, 300 kt, 59 km

Mnohe veci najdete na tak zvanem svetovem museu ze vsech casti sveta.
http://www.museumstuff.com/go.php

The Starfish Prime flash as seen through heavy cloud cover from Honolulu, 1,300 km away.
Vložený obrázek
Jakepak zvasty politiku o oteplovani planety,kdyz, clovek-vedci-politici, jsou nejvetsimi skudci teto planety,ty hazarduji pro mamon a moc zivotem teto Zeme dane vsem lidem a ne bohatym a vlivnym.Svet je plny rakovyny a delaji se prispevky a nadace na vyzkum rakoviny,co takhle sprerazet ruce vedcu a jinych,aby nesahali na atom, trest Promethea by byl pro ne malym trestem v dnesni dobe, skod jez uz byly a jsou stale delany.

223489

5.7.2010 11:09

Jedno tělo, jedna černá duše :)

Saša 74.?.?.?

Vložený obrázek
Dnes přilétá do Washingtonu nepostradatelný spojenec v “boji proti teroru” Benjamin Netanjahu, posílit americké intimní spojení s Izraelem.
Chce vyvolat zdání, že jeden druhého musí přemlouvat, aby se oba pak mohli plácat do ramen jak se vysmáli světu.
Jen umět tak řečnit a tak krásně lhát, slibovat a strašit. No není to na Nobelovu cenu?

223335

5.7.2010 13:26

Yes we can!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Můžeme všem sr*t na hlavu?
Yes we can!
Můžeme dostat nobelovku za mír a přitom dál válčit?
Yes we can!
Můžeme ničit planetu pro zisk?
Yes we can!
Můžeme zavádět fašismus a všem tvrdit, že je to demokracie?
Yes we can!

Atd.

Yes we can!
(Kurňa drž už ústa!)

223342

5.7.2010 18:10

zvenku se jeste zadny rezim nepodarilo znicit

Oldis 81.?.?.?

rezim se vzdycky zhroutil zevnitr. tvrdi to vsichni historici. Pak je otazkou kde je takovy novy pearl harbour budovan.

223353

5.7.2010 21:14

Ropa a €

karl von bahnhof 85.?.?.?

Prostě je těžkej průšvih prodávat ropu za eura...
I chudák Saddám za to dost krutě zaplatil... [mrknutí jedním okem]

223363

11.7.2010 13:40

Mnozi rikaji,ze Israel ma toho hodne na svedomi,ale nijak je to neboli.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

To je ukazka od mnoha lidi,co sleduji, jednani Israelu a tak sestavili list prohresku.
The Israeli Spy Ring
http://www.whatreallyhappened.com/spyring.html

Israel US Spying
http://www.rense.com/Datapages/Israeldata.html
All US Phone Call Records & Billing Done In Israel
Israeli Eavesdropping On White House Telephones
FBI Probed Israeli White House Espionage During Clinton Term
Et Tu, Israel? – Did The Israelis Have Advance Warning?
Fox Israeli US Spy Series Pt 1
Fox Israeli US Spy Series Pt 2
Fox Israeli US Spy Series Pt 3
Sharon Spy Network? EIR First To Reveal Israel Spy Teams In US
JDL Bombing Suspect Not The Outcast Being Portrayed
American Foreign Policy?
Militant Jewish Activists Deny LA Bomb Plot
Israeli’s Plan To Kill US Congressman, Blow Up Mosque Thwarted
60 Israelis Accused Of Spying On US Govt Being Held – ’911 Tie-Ins’
Mossad Agents Arrested In Attempt To Bomb Mexican Congress
Israeli ‘Art’ Deportees Were IDF Intel, Intercept, Explosives Experts
Israeli ‘Art Students’ Suspected Of Spying In South Florida
French Say US Has Busted Yet Another Big Israeli Spy Ring
Fox News Pulls Its Four-Part Israeli US Phone Spying Series
Netanyahu Secretly Visits Arch Spy Jonathan Pollard In Prison
Espionage Against America – FBI Probes Major Israeli US Spy Ring
Fox News Pulls Its Four-Part Israeli US Phone Spying Series
JINSA Behind Drive To Cover-Up Israeli Spy Scandal
Israel Linked To Illegal Nuclear Device Smuggling From US
The Greatest Betrayal
Strange Symbiosis – Isreal And Anti-Semitism
Israeli News Reports On TheFox Series Of Israel Spying On US
Fox News Pulls Its Four-Part Israeli US Phone Spying Series
Were The 911 Hijackers Really Arabs? Maybe Not
EIR Blows Israeli Spies’ Cover In September 11 Case
FBI Discovers Biggest Spy Operation In US History – Scores Israelis Held
What Was Israel’s Role In 911? – Fox News Revelations Ominous
WORLDWIDE Israeli Phone Call Data Control
Proof Israel/Richard Perle Dictating War On Iraq?
Bush Must Say ‘No’ To Israeli Nuclear Blackmail – LaRouche
When The War Hits Home
Another View Of Nuclear Israel And The Middle East Arms Race
Twenty Things We’ve Learned Nearly A Year After 911
US Air Force Says Israel Has 400 Atomic And Hydrogen Bombs
Israeli Spy Scandal Deepens – Spies Or Students?
Mossad, Mossad – Coming Soon To A Town Near You!
Of Tooth Fairies And Suicide Bombers
Bali, Australia And The Mossad
Lurking Behind The 911 Smokescreen
Mossad Prime Source of Warnings
The Israeli ‘Art Student’ Mystery
Israeli Spies Exposed
French Say US Has Busted Yet Another Big Israeli Spy Ring
Tracking Isreali Spying In The US – Extensive Chronology
The ‘Isreal Art Student’ Papers
Was 911 A Mossad ‘False Flag’ Operation?
Vanunu – No Need For A Jewish State
The Mossad Seductress Who Trapped Vanunu
Israel’s Failed Assassination Attempt On US Ambassador
Hunt On For Israeli Spy Ring In Australia
Finest US Senate That Israeli Money Can Buy
Those 5 Israelis Seen Videotaping The WTC On 911
Clintons’ Pardone...Automaticky kráceno

223851

Příspěvků: 22

05.07. 03:24 vodnik007  Jake "typicky bushovsky" ?
05.07. 14:01  RE: Jake
05.07. 03:32 Saša  Po dvaadvaceti letech, žádná omluva za smrt 290 osob
05.07. 13:08  USA se s Iránem kočkovaly již v r.1988
07.07. 02:53 Robert Nohejl  RE: USA se s Iránem kočkovaly již v r.1988
05.07. 19:24 proton  To bylo omylem zabito 290 arabů a co je to?Takhle kdyby to byli židé?
05.07. 06:06 Anonymus  Pasažér
05.07. 06:14 Esmate  RE: Pasažér
05.07. 17:52 steve  RE: Pasažér
05.07. 17:48 steve  RE: Pasažér
05.07. 07:45 elerik  To si lidé
05.07. 14:07 tmp  RE: To si lidé
05.07. 19:30 steve  RE: To si lidé
05.07. 07:46 Robert Nohejl  To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.
05.07. 15:08 Martin300  RE: To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.
07.07. 02:55 Robert Nohejl  RE: To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.
08.07. 03:42 Robert Nohejl  RE: To ,uz tady s tou blokadou bylo nekolikrate.
05.07. 11:09 Saša  Jedno tělo, jedna černá duše :)
05.07. 13:26 Sam Ting Wong  Yes we can!
05.07. 18:10 Oldis  zvenku se jeste zadny rezim nepodarilo znicit
05.07. 21:14 karl von bahnhof  Ropa a €
11.07. 13:40 Robert Nohejl  Mnozi rikaji,ze Israel ma toho hodne na svedomi,ale nijak je to neboli.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 12

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Průběh střelby v Kapitolu + 4 mrtví08.01.21 07:08 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 158