Diskuze k článku

Rabi Kestenbaum: Židé za holocaustu umírali kvůli sionistickému rabínovi Stephenu Wiseovi

Příspěvků 24

10.5.2010 5:52

Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.

kozoroh 61.?.?.?

Ano,je to tak i Americky general se nechal slyset v tomto tonu,co naplat,kdyz krestanska pata kolona Israelcu-zionistu je plne napomocna, coz muzem videt v kolaborantnim provedenim rozsudku nad vsemi ,kdoz pochybuji o holocaustu,ackoliv i Churchil rekl,ze si zide za to muzou sami,coz je pravda,ale nechali si to dobre proplatit.Takze,co rekne rabbin Kestenbaum a nebo,jak se vyjadril drivejsi president Rakouska, Bruno Krajsky o zidovstvu a hlavne hrdinovi Weisel, poradajici prednasky po svete za nemaly honorar a s ubytovanim nejlepsich hotelech,oceneny opet svedskou akademii "za mir".Samozrejme ,ze kolaborujici politici a snimi historici a pravni system nikdy nebude cist prohlaseni Rabbina Kestenbaum, nebot by to poskodilo prijem jidasskych zoldu a 0.8% je pro ne mnohem dulezitejsi,nez tech zbyvajicich 99.8% ostatniho obyvatelstva.Vzpomenme proces s Davidem Irwingem,financne jej znicit,znemoznit v ocich verejnosti.odstraneni knih z knihoven s jeho jmenem a jine.Kdyby byla nastolena spravedlnost,koho soudit nejdrive ,tu patoukolonu a nebo ,tak zvane zidy za celosvetovy podvod?
Na závěr k posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"

Tady je na miste si pripomenout z historie ,ze nacisticky soudce nechal verejne, popravit-povesit ,koncentracniho tabora komandanta za vykradani balicku Cerveneho Krize, zatimco KAPO, zidovska policie usla soudum ze strany Israelske "spravedlnosti",aby se neposkodil program odskodneni neexistujiciho statu Israelu v dobe druhe svetove valky.
--------------
In his book Holocaust Victims Accuse, Moshe Shonfeld asserts that Wise prevented the shipment of food packages from American Jews to Poland due to fear that it would be interpreted by the Allies as giving aid to the enemy.[10] This allegation is also made by historian Saul Friedlander, who writes: "In the spring of 1941 Rabbi Wise had decided to impose a complete embargo on all aid sent to Jews in occupied countries, in compliance with the U.S.
Nakonec ,pocatkem Israelskeho statu byli terroristicke utoky v Palestine proti Britskym vojakum a i pracovnikum Spojenych Narodu,terror je kolebkou tohoto umele utvoreneho statu.
You belong to your father, the devil, and you want to carry out your father’s desire. He was a murderer from the beginning, not holding to the truth, for there is no truth in him. When he lies, he speaks his native language, for he is a liar and the father of lies.” –John 8:44

219029

10.5.2010 23:48

RE: Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.

udo udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 219029

Kestenbaum dobrý policajt, Wise zlý policajt. Co tak riesit rotného, či plukovníka?

219077

11.5.2010 5:16

RE: Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 219029

Zyklon B je insecticide (hydrocyanid acid) a pouzival se pouze na hubeni parazitniho hmyzu, - vyrabel se i v draslovce Kolin a vyrabi se tam jeste dnes i kdyz uz pod jinym nazvem ..... Ten zid Moshe Peer a o tom neni pochyb si musel delat z huby prdel! A jestli ho museli v Bergen Belsen 6 x odhmyzovat jak sam priznava tak musel bejt zavsivenej a zablesenej az hruza a je mozny ze z nej padali i stenice. Ten zid Moshe Peer by mel bejt nemeckymu eraru za to odhmyzeni aby ho filcky , vsi , blechy a stenice nevozrali az na kost vdecnej a podekovat nez po nem hazet jedovatou slinu. Ja jsem se krome jinyho docet na http://www.gentilealliance.org/ ,ze Fuhrer nechal zidum zavrit blesaky i vetesnictvi z prevencnich duvodu a jen proto aby se ten parazitni hmyz mezi nima nemohl sirit. Dava smysl ze je nechal ostrihat dohola nez je zacal odhmyzovat za pomoci Zyklonu B aby se jim ve ksticich, v pejzech nebo loknickach nevylihnul dalsi hmyz. Je i logicke, ze po odhmyzeni je prevlikl do cisteho a pradlo plny hmyzu v kterym prijeli do sbernych taboru jim zkonfiskoval. Dokonce i ty dreveny prycny na kterych zidi ve sbernych taborech spali melo svy opodstatneni protoze parazitni hmyz kterej by nahodou prezil plynovani v komorach gazowejch by se mezi zidama nemohl nijak sirit.

219085

21.5.2010 20:16

RE: Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.

Kravinkin 90.?.?.?

Reakce na 219085

Ty si zajdi k psychiatrovi, než něco vyvedeš, ty
(Zdržte se prosím kvalifikace svých odpůrců. Reagujete na pravděpodobnou provokaci. Příspěvek musí být k článku. Díky – moderátor.)

219861

10.5.2010 7:25

Ble

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Člověk by měl asi cítit překvapení, ale já cítím jen znechucení. Takhle potopit svůj vlastní národ, jen aby se získala politická výhoda a kromě jiného také klacek holocaustu...

219035

10.5.2010 9:14

zadne prekvapeni

vinny 88.?.?.?

kdo veri veri cloveku ktery tluce hlavou o zed je bud silenec nebo nepoucitelny hlupak

219042

10.5.2010 9:48

Bleju.

anti-anti 85.?.?.?

Měli američtí Židé nějakou povinnost dodávat potravinovou pomoc a balíčky do koncentračních táborů v rukou nepřítele se kterým bojovali? Neměli! A to, že se nesměli dodávat potraviny Němci diskriminovaným Židům, bylo v pořádku.

Jediná chyba USA bylo, že nebombardovaly Osvětim s vysvětlením, že si nemohou dovolit plýtvat munici na civilní cíle.

Bleju z článku. Židům se za druhé světové války stala křivda, ale jedinné co bylo správné a mělo USA udělat a neudělalo bylo vyslat pět bombardérů směrem k železničním tratím v Polsku. Stephen Wise jako Američan nemohl ohrozit svůj stát tím, že by podporoval nacisty v jejich diskriminování Židů posíláním balíčků. Jaký vztah měl Kestenbaum k Wisovi nevím, ale článek píše o nejpádnějších důkazech o Wiseových proradných činech, které jsou autorskou licencí tvůrce článku a ne citace nějakého aktéra. Efrajim Kestenbaum měl důvod kritizovat Wise za jeho politiku, ale autor článku nemá proč psát o proradných činech. Wise dělal to co mohlo být pro Američany správné, ale nebyla to pomoc Židům v nacistickém Německu.

Že teď píšete články žida o tom jak jiný žid udělal málo pro pomoc dalších židů je příznačné pro závěr, ke kterému tímto článkem chcete dojít a podsunout čtenáři. Jaký ten závěr se snaží článku podsunout všichni vidí po přečtení článku.

219043

10.5.2010 10:24

RE: Bleju.

steve 174.?.?.?

Reakce na 219043

.. ale, no tak. Takova skareda zaludecni reakce ..
.. vsak my vsichni vime, ze ten rabi Stephen Wise pomahal usilovne, v archivech jsou stovky zaznamu, ze sam posilal cokolady, plysove medvidky, piksle s Cyklonem B, omalovanky a jine prudce jedle pamlsky !!
.. Naopak rabi Kestenbaum lze, je to fasoun a nema rad celer .., cely svet to vi a jsem si jisty, ze takova podlost jakou provadi tento rabi - bude vsemi zvedavci striktne odsouzena a rabi bude brzy "zesokolovan".
.. web Zvedavec se pidi po pravde, stoji pevne na zakladech marxismu-sionismu a nejaky Kestenbaum tady nebude koketovat s nejakou pokrivenou historii a jeste navic neco podsouvat, popr. az sunout !!
.. Nikoho nezvikla !! My vime jak to doopravdy bylo.
Jsem rad, ze jste odvazne, uderne a bez bazne odhalil jadro, sel veci na koren - tak nejak lidsky, sionisticky jste nas upozornil.., .. a ukazal smer. Smer k pravde. Vase prispevky ctu rad a prichazi jaro ...

219047

10.5.2010 16:35

bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!

KILLROY 192.?.?.?

Reakce na 219043

[překvapení] clovece, vo zidovi vasho razenia by mal bajkar Ezop problem sa presadit. Namiesto toho aby ste sa kajali za velkohube reci, tak mrncite ze ste dostali to o co ste si koledovali [naštvaný]

Podle londýnského deníku „The Daily Express“ z 24.března 1933 židé právě zahájili svůj bojkot Německa a jeho vlády. Novinový titulek hlásal: „Judea vyhlašuje válku Německu – Židé na celém světě jednotní – Bojkot německého zboží – Masové demonstrace.“ Článek popisoval blížící se „svatou válku“ a pokračoval výzvou židů, aby všude bojkotovali německé zboží a angažovali se v hromadných demonstracích proti německým ekonomickým zájmům: „Všechen Israel na celém světě je sjednocen k vyhlášení ekonomické a finanční války proti Německu. Zjevení svastiky jako symbolu nového Německa probudilo starý válečný symbol Judů k novému životu. Čtrnáct milionů židů, rozptýlených po celém světě, je semknuto jako jeden muž, aby vyhlásili válku německým perzekutorům jejich souvěrců. Židovský velkoobchodník opustí svůj podnik, bankéř svoji burzu a žebrák svoji nuznou chatrč, aby se připojil ke svaté válce proti Hitlerovým lidem.“

„Express“ dále uvedl, že Německo „nyní čelí mezinárodnímu bojkotu svého obchodu, svých financí a svého průmyslu…V Londýně, New Yorku, Paříži a Varšavě jsou židovští obchodníci spojeni v pokračování ekonomické křížové výpravy.“
Článek informoval, že „jsou činěny celosvětové přípravy k pořádání protestních demonstrací“ a oznámil, že „starý a znovu sjednocený národ Israele povede v útvaru s novými a moderními zbraněmi věčnou bitvu proti svým perzekutorům.“

S ohledem na budoucí události může být tato kampaň zcela jistě označena za „první výstřel“ druhé světové války. V podobném duchu ostatně psaly i židovské noviny „Natscha Retsch“, které se k bojkotu Německa vyjádřili takto: „Válka proti Německu bude vedena všemi židovskými obcemi, konferencemi, kongresy…každým jednotlivým židem. Takto bude válka proti Německu ideově oživovat a podporovat naše zájmy, které vyžadují úplné zničení Německa. Nebezpečí pro nás židy spočívá v celém německém lidu, v Německu jak celku tak individuálně. Musí být zneškodněno jednou provždy…Na této válce se my, židé, musíme podílet a to s veškerou silou a mocí, kterou máme k dispozici.“

Nicméně nóta, kterou stoupenci sionismu prostřednictvím „Sionistického sdružení Německa“ vydali telegramem 26.března, odmítla mnohá obvinění, učiněná proti národním socialistům, jako „propagandistická“, „lživá“ a „senzacechtivá“.
...
Po zahájení hospodářského bojkotu Německa ze strany zahraničního židovského společenství však nacisté postupem času počali vzhlížet k veškeré židovské populaci jako k neloajálnímu obyvatelstvu. Židovsko-německé vztahy se nakonec vyhrotili s ...Automaticky kráceno

219059

11.5.2010 3:50

RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 219059

Jen bych doplnil,porovnejte snimky, kde jsou Nemecti vojaci za ostnatymi draty na Rynu a jak to stovkach umirali a koncentracnim tabore,az po navstevy Mezinarodniho Cerveneho Krize v Auschwitzu a jinde.Doporucil bych film Hoganovu valku, o pomerech koncentracnich a zajateckych taborech.
Nakonec sam Wiesel ,jez z toho ma vynosny obchod se ve svych memeoarech zminil,jak jeho otec byl vnacisticke nemocnici pod dozorem SS doktorem a v dobe evakuace se Nemci ptali,kdo chce zustat v tabore na osvobozeni "Rudou armadou" a nebo,kdo chce byt evakuovany,zdravi pesky a nebo vlakem ,nemocni, tedy i Weisuv otec na nakladnich autech,coz se take stalo,takze , Wrisel dal prednost byt nacisty evakuovan na vlastni rozhodnuti,rozhodl jit zpet do Nemecka s temi tolik zlymi Nemci,zde,jaksi v techto dnech jeho pamet selha ,ale existuji dokumenty a ociti svedkove, ke kterym se nehlasi,nebot jej neznaji,ackoliv s Weiselem byli v koncentraku.
*In the following months, Miklos Gruner and the Wiesel brothers became close friends. Miklos never forgot the number that the Nazis had tattooed on Lazar's arm: A-7713. Lazar was 31 years old in 1944. As the Red Army was approaching in January 1945 / the inmates were transferred to Buchenwald.
In the following months, Miklos Gruner and the Wiesel brothers became close friends. Miklos never forgot the number that the Nazis had tattooed on Lazar's arm: A-7713. Lazar was 31 years old in 1944. As the Red Army was approaching in January 1945 / the inmates were transferred to Buchenwald. During the ten-day transfer, which was accomplished partially on foot, half the prisoners died, including Lazar's older brother Abraham. On 8 April the US Army liberated Buchenwald, and Miklos and Lazar were among the camp survivors. After recuperating, Miklos immigrated to Australia while his older brother, who had also survived the War, settled in Sweden.
Mmo jine ,existuji letecke zabery z letadel spojencu, kteri nad taborem Auschwitz a jinymi preletali a zde nikdy nebyly zadne hromady mrtvol anebo paleni lidskych tel na hromadach,ovsem,to se lidem nerika,Israel pobral na odskodneni jen v penezich na vic jak trilion dollaru, v to nepocitam obeti i desetinnym cislem na predlokti, jakozto i ty jez nebyli v dobe valky v Evrope a pobiraji odskodneni, vezmeme historicka dila ,prikladem svycarskeho spisovatele, jez popsal hruzi,ale celou valku byl ve Svycarsku a nikdy v zadnem koncentraku nebyl.
Nakonec knizka "Germany must perish" dava nahlednout,jake plany meli zide s nemeckym obyvatelstvem v pocatcich valky, jina kniha a to od 'zidovskeho" spisovatele,Oscar Finstein-I`ll sell you a Million Jews" doslova rika, jake bylo pozadi zidovskeho svetoveho konsilu a jejich instruktoru.
Nakonec heslo tech dnu:jedna krava do Palestiny , ma vetsi cenu nez vsichni evropsti zide!
Nakonec Israelska profesorka Nang Saga ,potvrdila v "Wiedergutmachung fur Israel"strana 27 v(Sttuttgart-1981) resoluci 27 zidovskych organisaci,jez predlozili roku 1944 vsem vladam resoluci o odskodneni,protoze vstoupili do valky ,jako prvni v roce 1933.

219082

16.5.2010 5:50

RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 219082

Za systemu komunistu jsme meli dobry priklad,jak se da zit "z mrtvol", Gusta Fucikova toho byla velmi dobrym prikladem,jedno polacani od Julia po zadku a cely zivot uz nemusela delat,chrakter komunistickeho "odbojare" ponecham stranou,to je kapitola sama pro sebe.Tak neco podobneho je osobnost Elie Weisel, ktery si zmrtvol udelal zivost a to dobre honorovanou,cenik ke teda "mastny" na Vasi kapsu, ale, v ramci propagandy,stoji to za to,otazkou je,kdo vubec tento hlasatel hruz je pri uctovani horentnich sum?

7713 – [And this one is truly "bring your own barf-bag material"] BETH TZEDEC SYNAGOGUE, TORONTO, CANADA Monday, May 31, Elie Wiesel and Salman Rushdie in an open forum moderated by former Prime MinisterBrian Mulroney. The Sprit of Hope Benefit is hosted by Friends of Simon Wiesenthal Center for HolocaustStudies; dinner begins at 5 pm, followed by main presentation at 7:30. Tickets cost $200.00 to $3600.00.Synagogue is at 1700 Bathurst St. (south of Eglinton Avenue) Latest: Tickets are sold out. Remember all money goes to benefit the Simon Wiesenthal Centerfor Holocaust Studies.
Udajne,tetovani ,je velkym otaznikem.

Vložený obrázek

Miklos says: “After that meeting with Elie Wiesel, I spent twenty years of research and found out that the man calling himself Elie Wiesel has never been in a Nazi concentration camp since he was not included in any official list of detainees”.

http://www.revblog.codoh.com/2010/05/the-riddle-of-lazar-lazar-eliezer-elie-wiesel/#more-902

The list of new arrivals drawn up at Buchenwald on 26 January 1945 (Zugänge vom 26. Januar 1945) for the date in question has, in fact: 2438 123565 Wiesel Lazar 4.9.13
Marmarossziget Schlol.[15] A 7713 [16]”:
Document 1 (Click to enlarge)
Also: “2372 123488 Viezel Abram 10.10.00
Marmaros Schl. A 7712″[17]:

Jak se zda,tak Elie Weisel nepujde pred soud s obzalobou z kriveho narceni,uz jenom ta predstva,co tech cen dostal a ted by najednou vysla pravda na svetlo"Bozi".Ostuda by padla na cely ten "intelektualni svet",bezpaterni politici a poplatni historici,co podle Elie historce poskakovali a rezimy, jez trestali odpurce lzi, tak, daleko to nemohou nechat dojit a tak zatim je velke mlceni a divadlo pokracuje dal.
http://www.revblog.codoh.com/2010/05/the-riddle-of-lazar-lazar-eliezer-elie-wiesel/#more-902

219409

16.5.2010 21:28

RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!

steve 70.?.?.?

Reakce na 219409

Kozorohu - copie Vasich prispevku /a nejen tyto/ jsou rozesilany na MNOHO email adres. Mnoho lidi o Zvedavci nevedelo, vim - ze prichazeji a ctou, hlavne ctou - a jak mi bylo receno: "jde mi mraz po zadech a citim stud sam pred sebou z toho, ze neco takoveho je nami trpeno."
.. dobry sadar pracuje cely zivot, i kdyby vsechny jeho sady byly zniceny bourema, vypaleny, vykaceny .., Vedomi, Vira - ze to besneni lzi, podlosti, zasti a krvelacne hrabivosti - prezije jediny strom, dava praci sadare hluboky smysl a lidskou uctu ..
.. sadite stromy. Pevne zdravi Kozorohu !!

219462

18.5.2010 1:25

RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!

KILLROY 178.?.?.?

Reakce na 219462

je to tak ako pisete Steve. Niektore prispevky pana pod nickom Kozoroh su dokonca tak vynimocne, ze sa uvadzaju rovno ako clanok [mrknutí jedním okem]
http://dolezite.sk/To_co_vidite.html

219560

10.5.2010 17:40

RE: Bleju.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 219043

Fuj, kdo zde zase nechal tolik hovínek? Nebylo to naše milé, prostoduché, ale velice snaživé anti-anti? Ale nakonec, člověk se může alespoň zasmát...

>Wise dělal to co mohlo být pro Američany správné, ale nebyla to pomoc Židům v nacistickém Německu.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

Milé anti-anti, snašíš se srdnatě, jenže tady nemáš, pro koho bys psalo. Blbečci sem obvykle nechodí, samozřejmě až na výjimky... Ale bobečků tu ty výjimky nechají spoustu...

219061

10.5.2010 20:06

RE: Bleju.

Mirko D. 82.?.?.?

Reakce na 219043

Měli američtí židé nějakou povinnost neustále blokovat jakoukoli pomoc evropským židům ? Neměli, přesto to dělali, tedy samozřejmě ti významní a vlivní. Informační blokádou o osudu evropských židů počínaje a minimálně zbržďováním vládních a prezidentských rozhodnutí( jak v usa tak ve V. Británii ), která by měla napomoci řešení tohoto problému konče. Toto ovlivňování ale dozajista zase nestálo mnoho sil, pro tyto vlády bylo přijatelnější rovněž nechat židy osudu, než je ve velkém přijímat jako uprchlíky. Prioritou bylo vytvoření státu Izrael a vytvoření klacku v podobě holocaustu, ne záchrana soukmenovců v Evropě. Znáte to o té jedné krávě v Izraeli...?

219066

10.5.2010 14:22

Preklad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

"Race against death" by se melo spise prelozit jako "Zavod se smrti".

219058

10.5.2010 19:47

Na Zidech vydelavali hlavne Zide

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Staci se pozorne zacist do zidovskych periodik vychazejicich v necistickem Nemecku(a ze jich bylo!) a nevychazite z uzasu.Cele organizovane vystehovavani Zidu v ramci programu Haavara Abkommen nebo Paltreu meli pod palcem Zide - rabinaty, pravnici, realitni makleri, zastavarnici, bankeri, notari, lekari, spediteri, majitele lodnich spolecnosti atd.Ovsem podstatne je, ze to ve svem konecnem dusledku po valce zaplatili Nemci, tak jako dnes plati Rekum.Ti ale neprosli ocistou Soa, ale zaslouzili se o to svoji vrozenou jizanskou lenosti[smích]To musi proizraeleske sionacisty sejrit nejvic[smích]

219065

10.5.2010 23:36

RE: Na Zidech vydelavali hlavne Zide

hc 90.?.?.?

Reakce na 219065

>Ti ale neprosli ocistou Soa, ale zaslouzili se o to
>svoji vrozenou jizanskou lenosti[smích]
Ale prošli. O řecké občanské válce 1944-49 jsi ještě neslyšel, viď? A taky hned tak neuslyšíš, protože dějiny píší vítězové a řeckou občanskou válku vyhráli bojovníci za svobodu a demokracii, za bratrské pomoci zejména Britů. Očistou to ale lze nazvat sotva, genocidou rozhodně.
P.S. normálně se vám tu do těch odhalování sionistických spiknutí nepletu, protože to stejně nemá smysl, ale někteří z vás by si už opravdu měli dát mokrý hadr na hlavu.

219076

11.5.2010 9:04

RE: Na Zidech vydelavali hlavne Zide

mtk 88.?.?.?

Reakce na 219076

>P.S. normálně se vám tu do těch odhalování sionistických spiknutí nepletu, protože to stejně nemá smysl, ale někteří z vás by si už opravdu měli dát mokrý hadr na hlavu.
[cool] [cool] [chechtot]

219093

10.5.2010 21:36

Dá se něco vyčítat

A. S. Pergill 88.?.?.?

Dá se vyčítat to nebombardování Osvětimi, ale na to byl dost tlak i z vojenských kruhů. Navíc si až do osvobození prvních koncentráků nedokázal nikdo představit, co se tam vlastně děje.
Ohledně přijímání vystěhovalců: Opět si nikdo nedokázal představit, co se děje či bude dít. Izrael bych do toho netahal, naprosto stejné problémy měli i Židé, kteří cestovali do Palestiny, také je tam Britové nechtěli pustit a vraceli je zpět do Německa.
Nedají se vyčítat ty balíčky: Byla prakticky stoprocentní jistota, že něco z toho Němci zašmelí přímo pro sebe (a trvanlivé potraviny z takovýchto balíčků mají tu "nevýhodu", že se dají použít přímo pro vojáky jako individuální stravní dávky - z toho důvodu je problém i s dodávkou podobné pomoci palestinským Arabům - mohli by to využít teroristé).
Co v článku nezaznělo, a co považuji za nejhroznější - to je kolaborace ortodoxních rabínů s nacisty, kdy ti spolurozhodovali o tom, kdo zůstane v ghetu (kde se dalo přežít), a kdo půjde do koncentráku, a v koncentrácích spolurozhodovali o tom, kdo půjde do plynu. A v naprosté většině rozhodovali tak, aby přednostně šli na smrt sekulární Židé a míšenci, tedy osoby do naší společnosti nejlépe zaintegrované (a v Izraeli nemající nárok na plnohodnotné občanství). Výsledek jejich aktivit je právě určitá nezaintegrovanost přeživších Židů do naší společnosti (se všemi následnými důsledky). Tedy hráli v podstatě za ty sionisty, přestože se dnes od nich jakoby dostancují.

219070

13.5.2010 14:55

RE: Dá se něco vyčítat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Reakce na 219070

Osvetim "osvobodili" bolsevici.Coz vam jiste neprijde divne, ze ano.Ti sami bolsevici, kteri do celeho sveta vytrubovali, ze polsti zajati dustojnici jsou nekde na Sibiri, pozdeji, az se to provalilo, ze je v Katyni postrileli zli Nemci.

219219

11.5.2010 17:52

Trochu mimo, ale mozna ze ne....

Dr. Love 24.?.?.?

Report: Toronto Police Service rozsiril svoji kategorii victims.
Jsou v nem cernosi,zidi,muslimove, homosexualove, imigranti...
A novy clen ? Nazis. Ano, nazi muzou byt "victims of a hate crime" tak jako vsichni ti ostatni.
Jestlize se povazujete za nacistu, nedelate nic proti zakonu a nekdo vas napadne jenom proto, ze jste nacista tak muze jit do vezeni.
Je pravda, ze nenavist je nenavist a jeji sireni by mnelo byt trestne, at ji siri kdokoliv, ale nejde TPS nejak az moc daleko ?

219126

11.5.2010 18:30

Proč velké Ž?

Rejpal 85.?.?.?

Jenom by mě zajímalo proč je v tomto článku použito u slova žid velké Ž? Slovo žid je tam napsáno jako zástupce určité víry a tudíž by tam mělo být malé, jako při psaní slov křesťani a muslimové atd. A pojmenování žid není označení národnosti jako např. Izraelita atd. A toto se děje i televizi.

219128

13.5.2010 8:44

RE: Proč velké Ž?

lesov 89.?.?.?

Reakce na 219128

To je pravda, je v tom zmatek a bude do té doby, než bude existovat pro Židy nějaké Žiďácko, stejně jako Dojčové mají Německo, Žabožrouti Francouzsko, Přivandrovalci Americko a Čechové Protentokrát (na podrážkách hovno)...! [smích]

219200

Příspěvků: 24

10.05. 05:52 kozoroh  Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.
10.05. 23:48 udo  RE: Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.
11.05. 05:16 Satanist  RE: Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.
21.05. 20:16 Kravinkin  RE: Dnes je situace jina,dnes ,krestane umiraji za sionisticky Israel.
10.05. 07:25 Sam Ting Wong  Ble
10.05. 09:14 vinny  zadne prekvapeni
10.05. 09:48 anti-anti  Bleju.
10.05. 10:24 steve  RE: Bleju.
10.05. 16:35 KILLROY  bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!
11.05. 03:50 kozoroh  RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!
16.05. 05:50 kozoroh  RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!
16.05. 21:28 steve  RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!
18.05. 01:25 KILLROY  RE: bleju z vasej drzosti sa k tomu vyjadrovat!
10.05. 17:40 hestroy  RE: Bleju.
10.05. 20:06 Mirko D.  RE: Bleju.
10.05. 14:22  Preklad
10.05. 19:47  Na Zidech vydelavali hlavne Zide
10.05. 23:36 hc  RE: Na Zidech vydelavali hlavne Zide
11.05. 09:04 mtk  RE: Na Zidech vydelavali hlavne Zide
10.05. 21:36 A. S. Pergill  Dá se něco vyčítat
13.05. 14:55  RE: Dá se něco vyčítat
11.05. 17:52 Dr. Love  Trochu mimo, ale mozna ze ne....
11.05. 18:30 Rejpal  Proč velké Ž?
13.05. 08:44 lesov  RE: Proč velké Ž?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
755 443,08 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 851