Diskuze k článku

Na horizontu se vynořují nové balkánské války

Příspěvků 18

11.3.2010 2:35

Srbove musi pouzit te same "mediciny" ,co dostavaji od NATA.

kozoroh 59.?.?.?

Recepis je jednoduchy, po tom vsem,jak to s nimi zahrali zapadni demokracie a i za pomoci ceske vlady,ktera nemohla ovsem zustat ve svem lokajstvi stranou a zapomela,kolikrate Srbove stali na nasi strane, tak,jak Zapad zapomel,na srbskou pomoc v druhe svetove valce a i s Marenkou,ktera prozila sva letav Srbsku take,co by utulkem pred nacisty,tak, temto vsem pomoc v tom ,co organisuji na ucet Srbskeho naroda.Albanci,co by v jadru muslimove,coz zapadni staty a hlavne media v ramci muslimu-terroristu produkuji pro sirokou verejnost jako uhlavni nepritel na demokracii a svobodu.Takze, vsechny Albance, kteri chteji na "Zapad",tak jim umoznit volny pruchod ,pres Srbsko, rovnez tak vsichni dragovy baroni z Albanie muzou zcela beztrestne pasovat sve zbozi pre suzemi Srbska, jinymi slovy,dat "zapadu" ochutnat trochu te jejich "polivcicky" co vari pro druhe.Dale Srbsko muze pro vsemozne albanske zlocince udelat amnestii, pokud se jejich zlocin nebude tykat Srbska, nebot to byli odkakziva Srbove,co chranili vychodni hranice Evropy pred muslimskym najezdem,pred tureckym panstvim a platili za to krvavou dan v mnoha valkach,kde nebranili jen sve uzemi,ale i evropskou civilisaci,coz si mnoho lidi neuvedomuje,ze Evropa za svou bezpecnost v minulosti by mela vdecit Srbum, tak,jak Srbove zachranovali sestrelene spojenecke letce na svem uzemi a nebylo jich malo, srbsti partzani oslabovali Hitlera,prakticky se Srbove osvobodili sami,driv nez dorazili ruska vojska.Kosovo pole nam da znalost tohoto zapasu o Balkan a bezpecnost Evropy, ktera driv a nebo pozdeji Evropou,jako takovou, nebude, bude to jen dalsi muslimske teritorium,nebot priliv muslimu do Evropy roste ze dne na den, takze konecny vysledek neda na sebe cekat,kdo ztrati a kdo ziska, ani "Marenka"to nebude mit v Americe snadne, nebude uz kam se skovat, tentokrate pred novou svetovou silou,ktera roste ze dne na den, nebot i mnoho Evropanu zacina prijimat muslimskou viru a volani za zniceni USA roste, dokonce i od takovych ,jako je Azzam al-Amriki,co padnul ted do rukou Ameriky,problem je ten,ze se narodil v CALIFORNII a jeho prave jmeno je Pearlman,po zidovskych rodicich,jez vyzyval US muslimskou populacike k utoku na USA.
http://news.yahoo.com/s/201003007/ap_on_re_mi_ea/ml_al_gaida_american_Al-Qaida
http://en.wikipedia.org/wiki/Adam_Yahiye_Gadahn
http://100777.com/node/1704

214536

12.3.2010 6:47

RE: Srbove musi pouzit te same

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 214536

Ten, kdo zna historii "Marenstiny" rodiny si nedela zadne iluse o jeji laskvosti,jeji deda byl pravou rukou Stalina a dostal od nej pochvalu za financovani bolseviku.Albrichtov a,podle Nedelniho Hlasatele( 6. cervna 1999 ) za valky byla v srbskem ukrytu,samozrejme byvala ministrne zahranici,jaksi zapomela,ze co by zidovske devce byla v srbske rodine a magazin Periodiko dokonce uverejnil, ze srsky mladenec Banja Popic byl dokonce jeji prvni laskou Albrichtove,jak sam tvrdi novinam a dodal,ze nemuze pochopit, proc americke letouny bombaduji jeho vesnici.Nakonec se rozhodl ,ze ji posle dop s zadosti ,aby zastavila utoky, nedostal zadnou odpoved.V Popicove obci vesnicane vyskrabali na nevybuchlou bombu NATA vzkaz: Pani Albrichtova, diky za darky, ktere jste nam poslala za nasi pohostinnost.
Samozrejme,ze v Cechach se nasli lide,kteri Albrichtovou chteli mit za presidenta,coz ona odmitla, protoze mela lepsi nabidky v USA.
Madeleine Albright The Horoscope of Mrs. Madeline Albright by Robert Tkoch .... an Austrian industrialist, claim that Albright's father, Josef Korbel, a former Czech foreign ...
www.zpub.com/un/un-ma.html
Zde, se jednalo o kradez bytoveho zarizeni rakouskeho obcana, Robert Tkoch, zijiciho v Praze, jez nebyl nacista ,ale,jehoz majetek se stal "odskodnenim" pro otce Albrichtove, Korbela ,jez vse odstehoval do USA, tak ,jak dedecek ziskaval penize pro bolseviky,tak jeho syn si co by byvaly tiskovy mluvci za Ceskoslovensko si napomohl take, kde se dalo.

Co k tomu dodat, jen to ,ze tech nevybuchlych bomb je ted dost a dost po svete, jen ve Vietnamu shodili Americane vice bomb nez za celou druhou svetovou valku a delova politik a pokracuje dale, jen na Kambodzu shodili na 3 miliony bomb, za jediny nalet na Novy Rok, na Hanoy padlo 100 tun bomb,coz melo za nasledek na 1200 mrtvych, proste, Balkan muze byt dalsi roznetkou k velke valce, ackoliv Amerika se svymi 120 zakladnami se snazi odvratit pripadny utok-bombardovani od uzemi Spojenych Statu Americkych,Americane vedou valku,ale vzdy na cizim uzemi, ne na svem a to je zasadni politika USA a jeho spojencu.Nakonec si pripomenme ,blokadu Iraku,kterou zemrelo na pul milionu deti,porovnejme to,nacisti zorganisovali vlak s 2500 zidovskych deti do Anglie, Madeline zorganisovala 500 000 deti zemrit hlady.
"It’s a hard choice, but I think, we, think, it’s worth it."
Her response to a May 11, 1996 60 Minutes question about the over half a million children killed by the [Iraqi] sanctions
Death of 500,000 Children 'Worth It'


Vložený obrázek

A Tragic Reversal: Madeleine Albright's View of Reality by Hanan Ashrawi
Madeleine Albright: The Spiritual Patron Of The Disaster In Kosovo - by Arianna Huffington

Jinymi slovy,od sluzeb pro bolsevicke Rusko-Stalina,az po sluzby kapitalisticho USA.
*Based on the Korbel's true deeds, including his essential role in organizing the WW2 Czechoslovak government in exile agreement

"of friendship and co-operation" with the communist murderer Stalin

for 20 years [!!!] and Korbel's...Automaticky kráceno

214632

12.3.2010 7:13

RE: Srbove musi pouzit te same

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 214632

Dik za osvetu.

214634

11.3.2010 5:31

svinstvo

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

co dodat [bliji]

214541

11.3.2010 9:47

RE: svinstvo

140872 90.?.?.?

Reakce na 214541

Na Balkáně se začne celoevropský konflikt a dlouho to nebude trvat. Na Kosovu mám přátelé, hlavně pak nezapomenu pohostinnost a srdečnost obyvatel Velike Hoće a rodiny Petrovićových, kde jsme několik nocí pobyli při našich cestách po Kosmetu. Proto říkám, že pokud jim bude opět ublíženo, nezůstane to bez odvety

214552

11.3.2010 11:06

RE: svinstvo

Libcin 85.?.?.?

Reakce na 214552

Zdravím Tě příteli, já na článek raději ani nereaguji, protože jsem silně rozrušen!

214563

11.3.2010 14:01

RE: svinstvo

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 214563

Tomu se pane Libore nedivím. Vznikem alb. Kosova nastala balkanizace celé EU. [pláč]

Jenom ti naši zaplacení podržtaškové nahoře si to zřejmě neuvědomují. Jinak už by se Pandury bořily do kosovského bahna, a namísto imaginární Al-kajdy honily zcela reálnou UCK, zhora podporovány L-159 a Gripeny.

Představa, že necelých 1000km od nás započíná proces, který se hrubě podepíše i na našich životech, není nikterak vábná. [bliji]"P r a h a - Muž, který byl 18. září těžce zraněn při přestřelce v pražské ulici Na Slupi, byl blízkým spolupracovníkem kosovsko-albánského drogového bosse Prince Dobrošiho. Jak uvedl ředitel Národní protidrogové centrály Jiří Komorous, mělo být zatčení dvaatřicetiletého Albánce Sadriji Besnika vyvrcholením rozsáhlé akce Kaffara. Po přestřelce s Besnikem pak policisté také zatkli šest dalších obchodníků s drogami.

Boss kosovsko-albánské mafie Princ Dobroši byl v Praze zatčen 23. února 1999. Stál v čele gangu, který kontroloval takzvanou severní větev balkánské cesty. Po ní se transportovaly drogy do skandinávských zemí."
zdroj

Mafie střílela v centru Prahy

"Kosovo je velmi důležitou zastávkou na drogové cestě. Drogy přinášejí mafii obrovské zisky. Podle údajů Interpolu v roce 1999 vydělala kosovsko-albánská mafie jen na obchodu s narkotiky 38 miliard dolarů, v roce 2001 to bylo 50 miliard dolarů a zisk v roce 2002 dosáhl 70 miliard. Cena heroinu například z Turecka při jeho cestě naroste i více než dvakrát, takže čistý zisk albánské narkomafie činí až 50 procent. Takto kosovští Albánci odsají například jen z Německa půl miliardy eur ročně. Tyto částky potom v temném bankovním systému využívají i k nákupu zbraní.

Albánská mafie je jedna ze čtyř nejsilnějších na světě. Je hlavním finančníkem albánských miliardářů, politiků, teroristů a albánské lobby… Tajemství její síly je založené na poslušnosti klanu a bratrství. Skupiny spojených klanů často mají jednoho vůdce, který je zároveň i politikem. (Stačí připomenout nového kosovského "premiéra" Haradinaje)"
zdroj

214573

11.3.2010 13:35

RE: svinstvo

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 214552

Albánské Kosovo je trojský kůň USA, které než padnou, hodlají jeho prostřednictvím napáchat co nejvíc škod.

Destabilizovaná Evropa = vlhké sny americké zahraniční politiky.


Jestli přijde Velká válka, říkal starý Bismarck, pak přijde kvůli „nějaké zatracené bláznivé věci na Balkáně.“

Zůstaneme-li jako Češi mlčet, albánská narkomafie už se o naše děti postará. Drogy jsou zaručenou investicí, a vědí to i v CIA při dodávkách úrody leteckým mostem z Afghánistánu do camp Bondsteel.

Musíme vydržet a umět se podle svých sil postavit čelem k tomu co přichází. Jinak budeme smeteni. Naříkání na minulost a organizovaný zločin politických stran nám nepomůže.

214570

11.3.2010 8:15

Jedině vojenská síla

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Na spravedlnost a tzv. demokratické principy již nelze spoléhat. USA a EU nám až příliš často ukazují, že demokratické hodnoty se zdůrazňují pouze před volbami a že reálný život je o pouze o zisku a moci úzké skupiny lidí.
Možná, že ve strukturách USA i EU existují jedinci se svědomím, kterým se podaří část těchto velice špatných plánů sabotovat, ale jinak se dá spoléhat pouze na vojenskou sílu. Právo je totiž projevem moci. Srbové nemají práva, protože nemají moc. Rusové a Čína ovšem vojenskou moc mají a proto si mohou vydupat práva. Čili jedině podpora silných zemí může Srbsko zachránit před likvidací ze strany "vyspělého západu" a "demokratických zemí".
Nekritická podpora kosovské nezávislosti je skutečně zarážející. Proč zrovna Kosovo? Proč ne jiná zem, která roky bojuje za nezávislost a stále ji nedosáhla? Nehledejme v tom spravedlnost - je to opět o byznysu - obří US základna, drogový trh, trh s lidskými orgány. Na tom bohatne příliš mnoho lidí, takže si tenhle "trh" budou chránit.
Také Bill Gates s manželkou jistě rádi zafinancují i nějakou tu vakcínu, kdyby se zdálo, že Srbů je moc.

214547

11.3.2010 17:19

RE: Jedině vojenská síla

Lin 85.?.?.?

Reakce na 214547

O spravedlnost a záchranu nějaké "utlačované" menšiny tu evidentně nejde, to správně tušíte. Jestli se nepletu, v Kosovu tvoří (asi) 90% obyvatelstva Albánci a to jsou muslimové. Takže - uvažuju takto:
Jestliže jsou nám muslimové v případě válek na Středním východě vykreslováni jako teroristi a všeho schopní barbaři, proč je to v případě Albánců v Kosovu zcela jinak. Proč se genocida v Palestině hájí tím, že to jsou přeci "útoční terorističtí muslimové" a proč máme útoky Kosovců brát jako "boj proti útlaku, boj za svobodu". Palestinci za svou svobodu a proti útlaku nebojují? Proč se nenajdou takoví "agilní humanisti", aby si pospíšili s uznáním Palestiny jako "svobodného a multikulturního" státu jako tomu bylo v případě Kosova?
Nevím, jestli uvažuju správně, ale tohle mi fakt nesedí... Vychází mi z toho, že "někdo" má eminentní zájem na tom, aby tahle po léta "národnostně" pokojná oblast byla "žhavá" a krvavá.

214588

11.3.2010 19:51

RE: Jedině vojenská síla

Libcin 217.?.?.?

Reakce na 214588

Vemte si bosenskou válku. Srbové byli tajně podporováni Izraelem, přitom jak přistupují média k Srbům a jak k Židům, v tehdejší situaci vlastně spojenci. Přitom měli ještě něco společného a to koncentrační tábory za 2.s.v. Izraelský premiér prohlásí"nedopustíme už žádnou genocidu". Miloševič, Mladič a Karadžič samozřejmě hovořili totéž, ale jsou to rozdílné situace. Na Balkáně se situace opakovala, Palestinci genocidu Židů nezpůsobili. Přitom bombardovat Srbsko nechala Židovka, která na Kosovu koketuje s lidmi s UCK,kteří z Kosova vyhánějí i Židy,tak se v tom vyznejte.

214600

11.3.2010 11:46

Nová válka?

Jiří Kadeřávek 84.?.?.?

Vůbec bych se nedivil, kdyby v případě dalších konfliktů bylo veřejné mínění v Evropě tak moc na straně Srbů, že by to znamenalo konec NATO, vážnou destabilizaci už tak podkopané OSN a politické zemětřesení v Evropě samotné (co se stane s EU těžko říci). Jestli se Evropané stále více obávají důsledků globalizace, budou o to více stát za relativně civilizovaným Srbskem (Jugoslávií dokázali, že vládnout umějí) než za zločineckou hordou z Kosova a zájmy morálně zdiskreditovaných politických elit západu. 2010 není 1990, západ v čele s USA ukázal co je zač (9/11, Irák, Afghánistán, Kosovo, finanční krize). Pokud někdo destabilizuje Balkán, tak se máme na co těšit. Brzy bude rok 2014, 100. výročí 1. světové, výborná příležitost pro síly zla v době existenční krize západu. A 2018? ... [smích]

214566

11.3.2010 12:07

FILM ULOUPENÉ KOSOVO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Pro ty, kteří ještě neviděli film Uloupené Kosovo: http://dolezite.sk/ULOUPENE_KOSOVO.html
Promítání tohoto filmu v ČT bylo dlouho zakázané, pak byl ale přece jen promítnut spolu s filmem, který ho prý měl vyvažovat. Stydím se, že ČR uznala Kosovo. Je to další krok ke zničení a muslimizaci Evropy!

214567

11.3.2010 12:24

Kosovo je nejspíše drogová cesta a hlavně obrovské bezpečnostní riziko pro celou Evropu!!!

Laskavý 88.?.?.?

V Afganistánu se dnes vyprodukuje přes 90% světové spotřeby drog, především heroinu a ten se musí někudy z Afganistánu dostat.
Jde o objem, který bez podpory okupantů z USA nelze legálně z Afganistánu vyvézt. Proto se nabízí jasná alternativa Kosova jako drogového překladiště dále do světa.Současný obchod s drogami je tak výnosný, že nějaká politika jde stranou a na Kosovu zvítězí ta správná strana, která vydělává a která si celý ten cirkus může zaplatit a podplatit!!!! Jak je možné, že se OSN a celá světová veřejnost nezabývá faktem , že jsou vedle sebe dva albánské státy a o sjednocení s Albánií se příliš nemluví! Proč asi?
OSN se dostalo na scestí a na Balkáně to opět smrdí válkou.
Vyhlášení Kosova samostatným státem je světovou ostudou!!!
Nechci se pouštět do nějakých zasvěcených soudů - on totiž nikdo nemá potřebné informace,co se tam děje - mluvil jsem s lidmi tady v Česku, kteří v Kosovu byli a jejich informace je pokrčení rameny a prohlášení, že tam se budou ještě rovnat poměry samopaly i mezi samotnými Albánci.Až vystřílejí Srby, pustí se do sebe!!!!
V Kosovu není žádná práce, potulují se tam tlupy různých ozbrojených albánských band, kteří se dají najmout za malé peníze k jakémukoliv zločinu i v rámci Evropy!!!!! Kosovo je dnes nebezpečný politický nádor a bezpečnostní riziko pro celou Evropu i kdyby bylo zítra Kosovo uznáno Srbskem jako samostatný stát!!!! Je to území bez práva, kde je normou zločin a násilí!!!! Albánci z Kosova jsou vycvičení vrazi a svojí přirozeností zločinci, možná již od pohledu.Pokud odejde KAFOR, je z Kosova sud střelného prachu!!! A o to asi "politikům" z USA jde!!!
Rozděluj a panuj. Když nebude Evropa poslouchat, vypustí na ně krvežíznivé Albánce z Kosova, kteří nemají co ztratit! Tady máme jasné bezpečnostní riziko pro Evropu, nikoliv v Afganistánu, honit nějaké pasáky koz,se kterými okupanti NATO válčí už 8 let a pořád je situace horší a horší!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

214568

11.3.2010 15:04

No jo,USA

valda 212.?.?.?

Kdyz uz USA a OSN ted rozcili turky uznanim genocidy armenu,tak pro vybudovani dalsich zakladen USA treba v Kosovu je treba delat tyto kroky.Ze?Rusko ma necelych 150 mil.obyvatel,EU skoro 500 mil.Cina na vychode,americane v Iraku,Afganistanu.K tomu Rusko ma jednu z nejvetsich zasob prirodnich en.zdroju.Myslite kdo koho se ma bat.My Rusko nebo oni nas,americany,cinany?Ani bych se nedivil rusum kdyby zintenzivnili obranne sily.

214576

11.3.2010 15:07

Len tak dalej a pritvrdit

calimero 147.?.?.?

EU si uz dlho pod sebou pili pomyselnu vetvu.... a nic viac, nic menej si US nezelaju..... Mozno az Nemecko zaplavi albansky herion vypestovany v Afghane, dovezeny lietadlami USAF a s laskou baleny a vazeny agentmi CIA.... tak mozno potom sa tam niekto(lebo ostatne krajiny su v EU len do poctu) chyti za nos a pride na to, ze v EU nebude nikdy dobre, pokym Nemecko a s nim cela Europa nevylezie konecne z americkeho zadku a neposle domov vsetkych zbludilych US troops, ktori od 45teho stale nie a nie najst cestu domov..... Tiez potom mozno niekomu konecne dotecie, ze pripity medved s usankou je sice mrcha, ale ani z desatiny nie je taky nebezpecny, ako upir v modrobielom hviezdnatom klobuku. .....no ale to uz by som chcel vela. Pravdepodobnejsie bohuzial je, ze sa tu zase ras z vervou nam vlstnou vyvrazdime medzi sebou aby sme zase raz mohli pokorne prijat nieci plan obnovy.

214577

11.3.2010 17:58

Na Balkáně se možná budou dít i jiné zajímavé věci.

Milan (jiný) 89.?.?.?

Doporučuji tento článek:
http://dolezite.sk/EU_chce_vyslat_do_Recka_zasahovou_jednotku_143.html
Celkově bych to odhadoval na úpornou snahu o návrat před rok 1914.

214590

13.3.2010 1:16

Zde je clanek v anglictine

postulamus 24.?.?.?

(Článek byl publikován v ruštině 28.1.10, v angličtině 2.2.10 a ve španělštině 9.2.10.
Na anglický překlad ze Strategic Culture Foundation odkazuje Zvědavec zcela stejně jako ve Vašem následujícím odkazu Global Research. - Moderátor)


http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=17386

214712

Příspěvků: 18

11.03. 02:35 kozoroh  Srbove musi pouzit te same "mediciny" ,co dostavaji od NATA.
12.03. 06:47 kozoroh  RE: Srbove musi pouzit te same
12.03. 07:13  RE: Srbove musi pouzit te same
11.03. 05:31 MedaBeda  svinstvo
11.03. 09:47 140872  RE: svinstvo
11.03. 11:06 Libcin  RE: svinstvo
11.03. 14:01 MedaBeda  RE: svinstvo
11.03. 13:35 MedaBeda  RE: svinstvo
11.03. 08:15 Sam Ting Wong  Jedině vojenská síla
11.03. 17:19 Lin  RE: Jedině vojenská síla
11.03. 19:51 Libcin  RE: Jedině vojenská síla
11.03. 11:46 Jiří Kadeřávek  Nová válka?
11.03. 12:07  FILM ULOUPENÉ KOSOVO
11.03. 12:24 Laskavý  Kosovo je nejspíše drogová cesta a hlavně obrovské bezpečnostní riziko pro celou Evropu!!!
11.03. 15:04 valda  No jo,USA
11.03. 15:07 calimero  Len tak dalej a pritvrdit
11.03. 17:58 Milan (jiný)  Na Balkáně se možná budou dít i jiné zajímavé věci.
13.03. 01:16 postulamus  Zde je clanek v anglictine

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 17

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
699 820,87 Kč

Poslední aktualizace: 23.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 253