Diskuze k článku

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

Příspěvků 110

18.2.2010 6:18

Celej proces byla fraška

járazhor 80.?.?.?

Od začátku bylo jasné že proces byl na politickou obhednávku a že to dopadne jak to dopadlo.Všichni kdo žijeme v ČR víme že nejzkorumpovanější uředníci jsou soudci [bliji]

212837

18.2.2010 7:41

Demokracie?

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 194.?.?.?

Uvědomte si, že nemáme Demokracii, ale Zastupitelskou demokracii. Mezi tím je rozdíl asi jako mezi kazajkou a svěrací kazajkou. [smích]

212839

18.2.2010 8:18

RE: Demokracie?

Grobes Hulwatski 83.?.?.?

Reakce na 212839

+1 [chechtot]

212840

18.2.2010 16:59

RE: Demokracie?

Fernet 85.?.?.?

Reakce na 212839

Vyjádřím se stručně...."sto bodov - Oldo Hlaváčik" [chechtot] [chechtot]

212892

18.2.2010 8:29

sa len cudujem

smrt okupantom ;-) 217.?.?.?

ze bratia cesi sa divia. Ved nieco podobne sa stalo uz davnejsie u nas na Slovensku. A mysliet si ze je mozne tento moloch porazit v politickej sutazi, je len naivnou predstavou. V podstate nam sami davaju na vedomie co na nich plati, a to svojimi humanitarnymi bombardovaniami a trvalou slobodou, ci aky dalsi nezmyselny nazov si zvolia pre presadzovanie svojich potrieb. Suhlasim s autorom a jeho koncovkou, ze treba tuto zmenu systemu vziat na vedomie a zariadit sa podla toho.

212841

18.2.2010 17:13

RE: sa len cudujem

Radical 195.?.?.?

Reakce na 212841

Slovenskú pospolitosť - národnú stranu, ak sa nemýlim, zrušil Ústavný súd pre rozpor jej programu s Ústavou SR. Tým rozporom bola snaha urobiť zo Slovenska stavovský štát. Neviem presne, čo tým mysleli, ale Ústavný súd si to vysvetlil ako snahu o nastolenie nedemokratického režimu. Preto SP-NS zrušili a krátko nato pre to isté zrušili aj obnovenú Slovenskú ľudovú stranu, ktorú údajne po rozpustení SP-NS ovládli "kotlebovci", ktorí presadili zmenu programu.
Zdá sa mi absurdné, že strana nemôže deklarovať snahu o zmenu ústavy, hoci parlament bežne prijíma ústavné zákony, ktorými sa ústavný poriadok republiky mení (takže chcieť zmeniť ústavu sa dá, ale ovčan sa o tom nesmie pred voľbami dozvedieť), v každom prípade také pravidlo na Slovensku máme a SP-NS (následne SĽS) ho porušila, takže zrušeniu sa nemožno čudovať. Tým chcem povedať, že zrušenie SP-NS na Slovensku a teraz DS v Česku má spoločné len pohnútky (snaha systému odstrániť opozíciu), ale právny dôvod bol iný. SP-NS doplatila na nerešpektovanie jednoduchého (absurdného, ale platného) pravidla, avšak DS bola zrušená z môjho pohľadu bezdôvodne - kvôli používaniu historicky zaťaženého (no nie nezákonného) symbolu, kvôli iným názorom ("sloboda názoru sa zaručuje.." (?)) na imigráciu a sexuálne úchylky, kvôli personálnemu napojeniu na fiktívnu organizáciu, kvôli tomu, že jej členovia (aj pred vstupom do strany) alebo dokonca sympatizanti (podpaľači z Vítkova) spáchali nejaké trestné činy..
To je z môjho neprávnického pohľadu úplná absurdita, pretože na rozdiel od SP-NS DS neporušila nijaké zákony a nijaké porušenie zákonov jej ani nedokázali. Vysvetľujte to ale sudcom poplatným režimu..

212894

18.2.2010 8:43

Demagogie

eL 212.?.?.?

Mozna byste si meli radeji nez program pustit jejich videa na youtube. Rekne vam to o DS a jejich postojich mnohem vic nez program, ktery je samozrejme napsan tak, aby byl v souladu s pozadavym.

Jestli zpusob, jakym si predstavuji reseni Janova a Romu obecne, povazujete za v soulaudu s demokracii, tak se od nich asi prilis nelisite. Jedna vec je zpusob rizeni demokracie, jak tu pise nekdo prede mnou, a druha je jeji elementarni zaklad v podobe zaruk svobod cloveka.

212842

18.2.2010 9:45

RE: Demagogie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 212842

Hoď jsem nějaké odkazy na ta videa. Díky

212847

18.2.2010 11:32

RE: Demagogie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 212847

Vítejte v Chazarstaně!
http://www.youtube.com/watch?v=p2jel7l6VWk
http://www.youtube.com/watch?v=QXTkV1ohVpc
http://tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&hraj=1470
Uvolněte se prosím!
http://www.youtube.com/watch?v=vGKUNxUGL44

212865

2.3.2010 14:05

Demagogie na Vaší starně eL

yvetta 83.?.?.?

Reakce na 212842

Dovolim si reagovat na člának pana či paní eL, s tím, že zaznělo spousta názorů na politickou angažovanost DS, včetně jejich postojů i programu.Ale koneckonců páně Stworův článek nám chce říct něco jiného, každopádně zde není pro to, aby jsme psali zda s nimi souhlasíme či ne...cílem cvičení je "samotná podstata strany" ať se jmenuje Dělnická anebo Praktická a fakt , že došlo k jejímu zákazu...jsme přece demokratická země a pokud vím tak DS nikoho nezabila, nezavraždila ani nikomu z Vás neublížila, notabene má zdravý postoj ke korupci, rozkrádání státu. Má své postoje a své názory a to, zda korespondují s Vaším přesvědčením neznamená podnět k zrušení.Dfct. jste se projevil , jako pryvý demokrat, používáte vznosná slova a kritiku dosti ostře, ale protože s nimi nesouhlasíte, dáte je tedy zakázat. Klasický postoj jedince, který je demokrat každým coulem. Vyjste zářný příklad toho, jak naložit se všemi, kteří mají jiný názor.Zavřít, ulmlčet,zlikvidovat a hrát si na Svatou Dalu, nevěděla komu...Tedy v duchu naší pseudodemokracie, která nedokáže strpět jiný názor či postoj a díky nálepkám a masáži medií se z komára udělá "veblouda" a toho je třeba udolat, jak jinak než silnou rukou velepráva zkorumpovaných pseudosoudců....
Pokud jde o Janov - nechci se do otázky morgošů a hašlerek moc zaplétat, protože je to naše ostuda, že se běloch cítí na úřadě diskriminován na jejich úkor, že vám pokud nazaplatíte elektřinu ji vypnou ale neplatícím hašlerkám v Janově běží stále na úkor státu, z vašich daní.Oslintky ve jménu elementárních záruk demokracie, by jste mohl aplikovat pokud by jste se jako demokrat projevil, ale jak vidno, jste zářná ukázka zmanipulovaného otroka sionistické židovlády se vším dopadem otřesné propagandy. Buduj vlast, posílíš Mír!!!!

213887

18.2.2010 9:16

vzpamatujte se

KRONE 89.?.?.?

dnes
Vzpamatujte se člověče
KRONE 89.?.?.?
Vaše názory tady napsané na obhajobu DS jsou zcela zcestné a zavádějící.Filozofie říká,že nemůžeme někoho posuzovat na základě výmyslů v nějakem programu,ale na základě činů a jednání zmíněné skupiny lidí. Vláda má pravdu v tom,že DS a jako i ostatní nacistické strany ve zdejším rybníčku nastavují veřejnosti dvojí tvář-jednu tu líbibou(třeba ten váš program),a tu druhou reálnou(NSDAP-NACISTICKOU),která je pro nás určující? Já budu vždy posuzovat tuto skupinku grázlů ne po líbivých heslech,ale podle jejich pravé tváře. Jejich pravá tvář je nezaměnitelná ke stádu nacistů a navazující na nacistické ideologie. Kdo chce opravdu slyšet pravdu o dnešní české demokracii,tak vím,že je pořád ve vývoji,a pravá demokracie má sice různorodou názorovou paletu,jako je tomu dnes,ale nesmí mít prvky totalitirismu,ty do demokratické diskuse nepatří,a jako do normální lidské komunikace nepatří nestoudnost,pervérznost,úchylnost,nenávist,egoismus. To jsou antikomunikační prostředky-DEMOKTRACIE JE KOMUNIKACE,a obě strany musí mít tyto prvky,jinak je vždy v právu strana ,která představuje a hájí prvky komunikace nad tou,která je ztělesněním zla.
DS a některé současné prvky české politiky(jako je korupce a klientelismus,nezodpovědnost,populismus) jsou ztělesněním zla,a s demokraciíí,a se svobodu společností nemají nic společného. Pravá demokracie má být čistá,a každý by se měl snažit o co nejlepší výsledky pro zájmy společnosti,které se musí pohybovat v rámci morálky a etiky. Trest za ty prohřešky není neetický,je však třeba prověřovat a posuzovat podle nejčistšího svědomí a vědomí,protože jde o vyšší hodnoty,které společnost musí vyznávat.V OPAČNÉM DĚ SI MŮŽEME NEUSTÁLE OPAKOVAT DĚJINY,AŽ DO SAMÉHO SKONU CIVILIZACE. Pokud hájíte právo a spravedlnost,vždy byste měl hájit otázky,které zachovávají civilizaci. Nacismus ,nebo komunismus,ať již v jakékoliv podobě to není. Měli bychom hájit lidskou různorodou existenci,a komunikaci mezi všemi odlišnostmi. Pokud to nehájíme,musíme opakovat dějiny. STRANA DS CHCE OPAKOVAT DĚJINY,JDE TO CÍTIT Z KAŽDÉHO JEJÍHO BODU JEDNÁNÍ.Bohužel a zřejmě chtějí opakovat dějiny lidské humánní katastrofy zřejmě i naši vrcholní političtí představitelé. A to je tragédie!!!!Tomu musíme zabránít. Jestli chcete udělat něco pro spravedlnost a pro právo,změňte svoji pochybnou jednostrannost,škodí věci vývoje!!!!

(Cenzurováno. Smíte kritizovat a nesouhlasit s každou myšlenkou v článku, ale zdržte se prosím posuzování autora. Díky – moderátor.)

212844

18.2.2010 10:47

RE: vzpamatujte se

odpodlahy 78.?.?.?

Reakce na 212844

To jsou antikomunikační prostředky-DEMOKTRACIE JE KOMUNIKACE,a obě strany musí mít tyto prvky,jinak je vždy v právu strana ,která představuje a hájí prvky komunikace nad tou,která je ztělesněním zla.

Áno všimol som si, že podstatou dnešného systému je bľabotanie. Ten bľabot k nám zaznieva dnes a denne z TV obrazovky, novinového papiera, politických tribún pred voľbami. A to je všetko. To je tá demokracia?

Nieje demos = ľud a nieje náhodou DEMOKRACIA JE VLÁDA ĽUDU? Kde je tam KOMUNIKÁCIA??? Zrejme som nedával pozor na hodinách dejepisu.

212854

21.2.2010 2:00

RE: vzpamatujte se

Oldis 81.?.?.?

Reakce na 212844

strana, neni persona, cinu a zlocinu se dopousteji jednotlivci, pokud se tedy dopousteji zlocinu maji za to byt trestani, vsimnete si ze v kazde se stranou DS nebyl nikdo odsouzen, to bych totiz minimalne cekal, ze tedy obvini, odsoudi a zavrou ty co se dopousteji zlocinu. Ale rusit stranu ktera asi nas nekdy mozna muze ohrozit, nesmysl!

213100

22.2.2010 8:13

RE: vzpamatujte se

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 213100

Himmler s NSDAP také v počátcích nikomu neublížil,to samé i u komsomolců,ta také v počátcích vypadají nevinně,později zabijou pro svou víru. To samé i u islámců!!!Nebuďte naivní pane,zločinnou mysl lze pozorovat u skinheadu a jiných příznivců této strany!!!!

213154

18.2.2010 9:37

Systém se odkopal

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

a co dál? Každopádně je jasné, že začal více tlačit na pilu. Vytváří nový disent, čím více prohlubuje nastupující normalizaci. Vzniká i novodobý samisdat.

Ani mě to nepřekvapuje. Má už s tím svoje zkušenosti, ti samí lidé, co byli pohlaváry za bolševika, jsou pohlaváry i nyní. Takže bychom měli oprášit triky proti nomenklatuře, které fungovaly bolševických 40 let. Budou se nám hodit.

Sametová normalizace, vítej do našich luhů a hájů!!! [bliji]

212846

18.2.2010 17:51

RE: Systém se odkopal

novy zacatek 99.?.?.?

Reakce na 212846

Jo, mate pravdu Medvidku

silne mi to pripomina rok 1969 - zacina byt dusno. Tehda se rikalo "protisocialisticky zivel" dnes se rika "extremni zivel". Vyrobci nalepek na to maji patent. Dopad je ten samy: zlikvidovat politickou konkurenci.

A ten debil co se tu 'ukazal' nekolik clanku shora tvrdici ze "demokracie=komunikace" ma svym nechtenym zpusobem pravdu. Odstrelem komunikace, bohuzel konci i zdani demokracie. Ukazali se v prave barve, usurpatori. Ne, ti uz si oteze mirovym zpusobem vzit z ruky nedaji.

212895

19.2.2010 9:00

RE: Systém se odkopal

KRONE 89.?.?.?

Reakce na 212895

Ten debil na rozdíl od vás komunikuje,kdežto vaše argumentace by slovy Hitlera zněla,komunikace patří jen nacistům...V tom případě jste mi nahrál

212958

20.2.2010 20:32

RE: Systém se odkopal

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 212895

Já bych řekl,že dělnící podkopávají komunikaci,proto na světovém kolbiští jim dávám prst dólů!Nechtějí-li komunikací,žádnou nedostanou,a s nácky komunikovat nemá smysl. Součástí demokracie musí být i udržování stávajícícho kursu dodržování pravidel(náckové tato pravidla nepředstavují,i kdyby se chtěli považovat za cokoli jiného než je údajná hitlerova doktrína),pořád to jsou náckové,a původci nebo nositeli arcizla.
S nositeli zla se nevyjednává,protože sami si určili už svou volbou ústranní.
Dělnící si zvolili ústraní,a spolu s ními i ostaní jejich případní voliči!
Zastávám názor,že by nacisti v současnosti měli zažít stejné podmínky jako třeba v majdanku-třebanedostatek žrádla,vody,špatnou hygienu,nemoci,lékařské pokusy,plynování a kremaci.
Pokud chtějí zavádět myšlenky hitlerovo ideoologie,navrhuji zřídit jakési pokusné středisko,kde si mohou otestovat to,co hlásají.
Rád bych se stal velitelem tohoto zařízení,a rád bych dohlížel na názorných pokusech jejich ideologie na jejich kůži. TO JE ŘEŠENÍ!

213085

20.2.2010 23:39

RE: Systém se odkopal

smoke 89.?.?.?

Reakce na 213085

Promiňte, ale Vy předpokládáte existenci nějaké "demokracie" a a contrario nějakého "nacismu" či "bolševismu". To je poměrně značně iluzorní představa. Je třeba si uvědomit, že Systém je pouze jeden, skrývající se za mnoha tvářemi. Občas použije metodu cukru, občas biče. Ale fundamentální principy, na kterých je vládnutí postaveno, se nemění.

Rozumím tomu. Dnes Vás z obrazovky straší pouze Hitler či Stalin a o obětech anlo-amerického impéria téměř ani vidu, ani slechu. A když už, tak jen jako připomenutí Vaší kolektivní viny, jako člověka evropského původu, ani stopy po obviňování vedení těchto impérií, natož pak nedejbože vyvození důsledků...

A se svojí "komunikací" (omezené, protože vedené v určitých mantinelech někým předdefinovaných axiomů) nemáte žádnou šanci zabránit těm skutečně mocným ve změně vnější fasády Systému, budou-li si přát. Sám u nás můžete vidět, jak se těmto změnám, o kterých bylo rozhodnuto někde jinde a o několik pater výše, vždy ochotně a v předstihu přizpůsobila místní "šlechta". Každá totalita vznikla shora, za přispění již existujících mocenských struktur, a pár nevědomých hnědých či rudých košil na ulici byli vždy jen za užitečné idioty, proto je pro mě tento "hon na čarodejnice" opět krajně nedůvěryhodný.

213096

21.2.2010 7:37

RE: Systém se odkopal

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 213096

Já moc dobře vím,že vše je hra jednoho systému vládnoucí moci(bankéřů a korporaci),právě proto má řeč je o Vandasovi,Topolánkovi,Paroubkovi,ad.,kteří jsou významnými hráči této jedinné frakce. Používájí symboly buď Nacismu(DSSS),a na druhé straně symboly demokracie,ale všichni hrají s myšlením lidí natolik,že to vytváří obě protichůdné reakce,včetně mé,tomu senelze ubránit. Nacisté nebo komunisté bohužel vyvolaly nemilosrdnost spojenců,apod.současný terorismus je zase hrou pro tu jednu stranu,ale jedinné co vím,že hloupí aktéři umírají zbytečně. To jsou vojáci obou znepřátelených stran. Proto pokud někdo chce něco změnit,měl by pochopit jak je využívaná jeho přirozenost a umírnit svůj nahrávající primitivní stav. Současní neonacisté,nebo komsomolci nemají ani páru,že budou zase dalšími figurkami v rukou této jedné strany. Jedinné co vím,že budou zase umírat nevinní,buď násilím nacistů,nebo bombami druhé strany. Hlupáky dělá jejich přesvědčení,které nahrává zlu,a pozdějším krvavým nadnárodním hrám. Proto je mi líto,že jsou zde náckové,a ještě poslouchají tuto ideologii,která byla stvořena k tomu,aby si upevnila své zájmy tzv.neutrální síla(ta skutečná moc). Náckové i komsomolci,ale i současní demokraté jsou součástí jedné hry.Proto znova opakuji naučte se být nad těmito ideologiemi,a naučtě se ovládat emoce a názory,které hrají pro jednu moc. Přiznávám,že i moje snahy zadupat nacismus hrají do karet tajné vlády,jenže se neubráním,abych se takhle zachoval,když vidím hlupáky v hnědých košilích s emblémy DS. Tyto ovce mě fascinují,a tajná vláda si mne ruce,a říká si jak jim ta návnada v podobě nacismu vychází,a problémy společnosti se neřeší,a politika mafie si jde dál(Paroubek a Topolánek se radují),a hlupáci jako my jim NAHRÁVÁME SVÝMI EMOCEMI, a vyznáváním hloupých ideologii. To je to,co chtějí tzv.demokraté=Mafie,a skutečná demokracie jde znova do kýblu,právě kvůli nám(náckům a jejich odpůrcům).Proto říkám zbavme se ideologií,a osvobodme svého ducha,a nehrajme už donekonečna jejich krvavé hry,kdy doplácí nevinní(romové,přistěhovalci,jiní hlupáci,homosexuálové,feministky,lidé jiných ras,tříd,jiných názorů).To všechno níčíme neprozřením z jejich hry,že si třeba myslíme,že naše ideologie je ta pravá. Pochopte jak to je. Problémy se dají řešit ku prospěchu všech,a o tom je demokracie. Demokracie není však nadvláda lidu,ale řešení problému etickými prostředky i ve spolupráci s přehlasovanou menšinou. Je to realizace řešení ze dvou etrických návrhů.Já jsem pro REFERENDA,aby se řešily problémy,jak se rozhodne většina lidí,a menšina by to měla respektovat. To je demokracie. Referenda by měla ovšem provázet ona diskuse,a i průběh řešení problému.

213104

18.2.2010 10:15

Jak to vidíte?

Maftík 81.?.?.?

Nová anketa ohledně zákazu DS: http://www.voltenevyvolene.cz/anketa/

212848

18.2.2010 10:21

Poznámka k symbolice DS - Rotary Klub

Rejpal 195.?.?.?

Pokud něco základní symbol DS - tedy písmena v ozubeném kole připomíná - pak je to znak Rotary Klubu nikoliv národní socialismus. [zmaten]

212849

18.2.2010 11:02

RE: Poznámka k symbolice DS - Rotary Klub

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 212849

Holt to vozubený kolo a písmena měly být modrý, a bylo by po ptáku!

Ostatně vemte si, jak by u soudu teprve řvali kdyby tam navic měli ne DS ale SD! To by se teprve krásně odkazovalo na Hitlera (a jednu složku čili sicherheistdienst).

Prostě "dycky jde něco najít" -i kdybych měl na vánočním stromku červený hvězdičky, že?!

Proboha dyť už i modeláři jsou tak doblblí, že mají strach dát na model Me109 nebo Bismarku hákový kříže aby je nějaký pablb nehonil za propagaci nacismu!


Krysa

212860

18.2.2010 10:25

Zvedavec..

Slávek JaroslavSkara (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Už delší dobu přemýšlím nad zvědavcem neboť když jsem zahlédl odkazi na něj na narodním odporu tak mě bylo jasné že tu něco nehraje..po tomhle článku se už jen pobaveně usmívám. Asi žijeme v jiné době když citujeme program který musí být udělán tak aby byl v souladu se zákonem a přitom na akcích řveme o něčem jiném. Asi DS je neviná strana která nemá ani s Odporem.org ani s ničím jiným nic společného a vše je jen vykonstruované..Národní odpor třeba neuznává jak Masarika tak ani českou vlajku neboť to vše bylo v zájmu zednářu a další nesmysli (dle nich první čeká vlajka vypadala uplně jinak...ano rok 1938? [smích] ). Ale Vraťme se k DS. Vždyť jsou to hodní chlapci a když člověk vydí a sleduje jak jejich příznivce tak jejich srazi tak dochází k jistému názoru že určitě neexistuje propojení a že tihle kluci jsou kompletně neviní [smích]. Ne je tohle velice usměvné a upřímě Zvědavec se už hodněkrát spletl a fascinuje mě jak to pokračuje dál. Ono bude asi fajň až vystoupíme s EU, Nato a zrušíme Benešovy dekrety a jak bylo párkrát řečeno uvítáme naše osvoboditele z roku 1938 kteří nás pozvedli a kteří nám ukázali směr. Ostatně my všichni jsme více Germáni než Slované že?[smích]

Nic škoda mluvit a psát mějte se pěkně ale po přečtení tohto článku jsem se fakt dlouze zasmál.

212850

18.2.2010 10:46

RE: Zvedavec..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 212850

... a mě zase baví vaše hrubky [smích] (Nebo snad hrubki?) [chechtot]

212853

18.2.2010 18:45

RE: Zvedavec..

Jaroslav 212.?.?.?

Reakce na 212853

Žel má odpověď s omluvou za hrubky tu nebyla publikována bohužel. A možná nebude ani tahle[smích] jsem rád že jsem aspoň v něčem mohl pobavit při tomhle jinak usměvném textu.

212903

18.2.2010 11:09

RE: Zvedavec..

Laskavý 88.?.?.?

Reakce na 212850

Pane Skara, když napíšete Masarika, tak jste pohovořil celkem jasně a každý už bude vědět! Masaryk , jinak to opravdu tahá za oči!!!!!
Šel jsem se podívat na několik shromáždění DS a jsem hodně na vahách, co si mám o nich myslet. Na jednu stranu je program, který když se čte, tak s ním musí člověk souhlasit a na druhou stranu , všichni ti holohlavý "týpkové",vlajky a jiné fangličky,vůdce Vandas, také není žádný lumen - prostě , moc se mně "soudruzi" dělníci nelíbí,ale zakazovat je jako stranu není dobré - stejně se přejmenují a budou působit nadále a stát jenom vyhodil peníze za Sokola, soud a k ničemu!!!!! Když tady byl Sládek, alespoň byla v parlamentě nějaká sranda a ona asi politika potřebuje nějakou "kanalizaci" , jak na pravo i na levo, kde se soustředí část nespokojených voličů a je jinak klid!! Jako v Německu, kde jsou podobné strany i v parlamentě a nikomu to příliš nevadí,jde o takový německý politický folklór!!! Skutečná demokracie musí mít sílu vypořádat se s politickými odpůrci, politickými nástroji, ale bohužel , když tady žádná skutečná demokracie není, potom se uchyluje moc "demogratury" k násilí a mocenským zásahům!!!!!
Zákaz nějaké politické strany ukazuje na slabost demokracie, na její zásadní popření!!!! To si potom můžeme říci, ať za nás zase rozhoduje jenom ta jedna strana / nebo uskupení stran/, "osvícená" a "vyvolená" strana, která bude mít "vedoucí úlohu ve státě a společnosti" a jsme zase ve stejných kolejích, jako za totality!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

212862

18.2.2010 13:08

RE: Zvedavec..

baki 85.?.?.?

Reakce na 212862

Proč ten podiv??? Ve starém Řecku za demokracie měli i otroky. A takový otrok neměl do záležitostí Řecka co mluvit. Neboli je u nás klasická starověká demokracie. Vám se nelíbí být otrokem?? Vžyť jsme si toto zvolili v "demokratických volbách. Máme, po čem jsme toužili. [vyplazený jazyk]

212869

18.2.2010 14:23

RE: Zvedavec..

xman 89.?.?.?

Reakce na 212869

Jak se projevuje to otroctví prosímpěkně?

212878

18.2.2010 16:15

RE: Zvedavec..

fohat 85.?.?.?

Reakce na 212878

otrok se vyrábí tak,že se vytvoří prostředí,že je v tom regionu nezaměstnanost,v jiném odvětví se vyrobí zásadně asociálně luxusní byty,takže další otrok podepíše členství třeba i v DS, aby přežil 30 let lichvářských splátek.Jiní otroci ze záměrně nezaměstnatelných regionu pak jdou jako žoldáci dobývat surovinově lukrativní místa,kde se záhadně, jako čert z krabičky objeví banda fousatých talibancu.Po listopadu se v ČSFR bohužel neobjevil žádný IGOR HNÍZDO,aby nezvedenou masu privatizátoru neřezal bejkovcem vymahatelných zákonu,donutil by tím tak všechny dodržovat pravidla.

212885

18.2.2010 18:05

RE: Zvedavec..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 212878

V demokracii současné je to stejné, jako ve starověku. Především se !vyrobí zákony! které vyhovují pouze určitéskupině lidí. Druhé skupině lidí se sdělí, že jsou "ochraňováni. A je hotovo.

212897

2.3.2010 10:15

RE: Zvedavec..

yvetta 83.?.?.?

Reakce na 212878

velmi jasně- tvou nadmíru nejapnou otázkou, předpokládám, že žiješ na měsíci, jinak by ses neptal...

213872

18.2.2010 11:57

RE: Zvedavec..

bejbous 78.?.?.?

Reakce na 212850

Vyjadřuji se jen k první větě: A proč vám bylo jasné že něco nehraje? Když si tedy nár.odpor dá na stránky odkaz třeba na humanisty, tak to znamená že humanisti jsou propojení s nár. odporem?

212866

18.2.2010 10:49

Dvojí metr?

Kincsem 90.?.?.?

Hned na úvod říkám, že DS nefandím, to aby bylo jasno. Že je zrušili na politickou objednávku, to kupodivu zaznělo i včera
v TV NOVA, konec konců i premiér říkal, že to bude jeho priorita,
takže vyhodili pár milionů za dobrého právníka a je to.
Že samozřejmě asi nejvíc vadí u této strany její antisemitismus, je jasné, protože ostatní, co hlásají rasismus, nenávist k různým skupinám apod. tu vegetují spokojeně dále - KSČ a její třídní boj nebo např. nikomu nevadí stránky eurabia.cz, protože jsou zaměřeny "jen proti islámu a arabům" a senátoři si zvou oficiálně do senátu rasistu a islamofoba Wilderse z Holandska, protože je ale jenom islamofob a ne antisemita, tak je to v pohodě. Takže tu máme zase dvojí metr. Zajímavé je, že DS začala hodně vadit až za Fishera. Jinak oni už mají připravenou novou stranu, kterou jejich příznivci můžou volit, takže je to jedno, spíš jim udělali reklamu.

212855

18.2.2010 16:57

RE: Dvojí metr?

fohat 85.?.?.?

Reakce na 212855

i kdybychom třeba žili pokojně v českém multikulti společenství,jak utahovat šroub NWO,když si lidé nepřekáží a jsou v pohodě? Otřepaně nudná metoda je v pár milionech z fondu na podporu nějaké té DS, KTERÁ rozčeří rybník,posléze se po mediální masaži ta DS rozpustí a stádo vyděšené společnosti z těchto zločincu rádo nastaví hřbet na injekci, či čip pro takzvanou ochranu a podporu demokracie. A tak to jde staletími, paní Vomáčková. [oči v sloup] [oči v sloup]

212891

18.2.2010 10:50

Asi tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Jedna věc je programové prohlášení, neb s tím bude souhlasit kde kdo, a to s minimálně 90tiprocenty jeho obsahu.

Druhá věc je vlastní jednání strany. Což může být zcela odlišné, ostatně jako u každé strany u nás, že?? Extra po vyhraných volbách!

Jako zdravotně postižený mám pak poněkud nejasnou budoucí situaci: po vítězství DS o mne bude "postaráno"!

Ovšem jak? Dostanu přidáno na důchodu či dávkách, nebo pracovní tábor či euthanasii zdarma???

Krysa

212856

18.2.2010 10:58

Chápete o co jde?

hestroy 77.?.?.?

Zatím to tu nikdo nenapsal, takže jen ve stručnosti. Vznikne strana, která má dobrý program. S většinou bodů se dá souhlasit. Vystoupení z EU a NATO považuji za nejlepší. A pro vládnoucí mafii zcela jistě nejnepřijatelnější.

Tahle strana, která brnká na národní strunu, si dá do znaku symbol, který jasně ukazuje k nacistickému Německu. Může tohle udělat normální člověk? Vždyť ty blbci si i ke svým prezentačním videím dávají německou muziku.

Ta strana je samozřejmě vytvořená na zakázku. Celé to znamená - podívejte se, oni chtějí vystoupit z EU a NATO a jsou to náckové. Tedy to, co říkají ti špatní, že je dobré, je ve skutečnosti špatné a naopak. Oblíbená taktika.

Diskreditace národního hnutí, diskreditace myšlenek, dikreditace snahy o změnu atd.

212858

18.2.2010 13:48

RE: Chápete o co jde?

karel4u 189.?.?.?

Reakce na 212858

O co hlavne jde je to, ze strane delniku byl zakazean v demokraticke spolecnosti vstup do politiky.
To znamena, ze representace hlavnihp segmentu je omezena a vydana na laskavou milost representantum kapitalu.
Ti ovsem jsou proti jakekoliv konkurenci, tudiz si najmuli soudce a pokusili se o likvidaci.
Tento cin odsunuje pracujici lid v Cechach do nsvepravne posice protoze nemohou mit ani svou stranu.
Filosoficke diskuse jsou zbytecne, nebot demokracie by se mela v zabyvat hlavne mechanikou vstupu do politiky, volic o popularitu.

212871

18.2.2010 18:24

RE: Chápete o co jde?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 212858

Zajímavá myšlenka.

Tohle bohužel nemohu posoudit, protože

(a) v symbolu ozubeného kola nevidím nic, co by ukazovalo k nacistickému Německu

(b) žádné jejich prezentační video jsem neviděl. Ale i kdyby tam měli "německou muziku", proboha, to snad není nic zakázaného, ne? Budeme zavírat i lidi, kteří poslouchají Wagnera a Beethovena jen proto, že to byli Němci? A že je nacisté také rádi poslouchali?

212899

18.2.2010 18:49

RE: Chápete o co jde?

anti-anti 85.?.?.?

Reakce na 212899

O nacistické symboly ani německou hudbu soudu nešlo.

"To, že máte v logu ozubené kolo, nic neznamená. My jsme opravdu nerozhodovali o používání konkrétních slov, či symbolů, ale o protiústavnosti a narušování veřejného pořádku," upozornil soudce.


Poslouchat kvalitní německou hudbu není zakázáno ani v Německu, ale strana chce navazovat na něco, co v Evropě a ani nikde jinde na světě nemá pokračovat.

212905

19.2.2010 11:21

RE: Chápete o co jde?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 212899

a) Stačí hledat...

Vložený obrázek
Zleva: Deutsche Arbeitsfront - DAF (tehdejší odbory), Freiheitliche Deutsche Arbeiterpartei - FAP (v Německu soudně rozpuštěná 1995)

Vložený obrázek
Co k tomu dodat? Blbci? Nebo jen užiteční idioti diskreditace národní myšlenky?


b) Antifa napadla členy DS a jejich příznivce

Všimněte si, že video začíná obrázkem Národní revoluce přichází (už ten je na zamyšlenou) a pak k tomu hraje tklivá německá muzika. Vladimíre, vy byste si dělal video pro Národní revoluci a pod to dal německou muziku? Není to na hlavu?

Ale jak už jsem řekl. Celý vznik DS a to co se kolem ní dělo, je velice neobvyklé, takže je to tutovka!!!

212968

19.2.2010 15:37

RE: Chápete o co jde?

Mirko D. 82.?.?.?

Reakce na 212968

Vypadá to jako promyšlená diskreditace národních myšlenek, ale počkal bych na pokračování. Představ si, že založí novou stranu s názvem "Český zájem", do znaku si dají svatováclavskou orlici a jako hymnu třeba husitský chorál...To potom bude pro siodemokracii složité něco takového zakazovat. A to mohou nyní v pohodě udělat, neboť provokovat za účelem zviditelnění už opravdu nemusí.

213002

21.2.2010 19:40

RE: Chápete o co jde?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 212968

Ono je to podobné s Antifou. Údajně protisystémová strana jde Systému na ruku a spolupracuje s ním v boji proti nacismu. Tomu říkám zdařilý případ infiltrace tajnými službami. Áčka si pletou mnoho věcí. Anarchokomuny s vybydlenými ghetty, antisystém se systémem, prosazování svých idejí s fetováním ...

Uvažuji, zda tu vůbec existuje hnutí skutečně prosazující to co má v programu, a vědělo proč konkrétně to dělá, aniž by bylo sváděno na slepou kolej nějakým manipulátorem ...

Ale asi jsme bohužel odkázáni jen na karikatury. Žádná skutečná alter-nativa k současnému Systému se neprosadila.

Perlička z Antify:

"Zaplavují nás cizinci?
Jistě jste to slyšeli. Je to stále stejná písnička: “Zaplavují nás cizinci. Národe braň se!“.

Tato obávaná „vlna tsunami“ z Východu, ale ve skutečnosti neexistuje. Počet žadatelů o azyl se každoročně snižuje.

V roce 2006 v Česku žádost podalo 3016 cizinců, zatímco před dvěma lety šlo o 5459 lidí, z nich pouze 142 osob azyl dostalo. Pokud zde chtějí pracovat, tedy pokud je kapitál potřebuje a má pro ně volné místo na trhu práce, mohou tak podle zákona navíc činit až po 12 měsících pobytu v ČR a pokud umějí dobře česky.

Dovolujeme si tvrdit, že o běžném životě cizince neví rasisté vůbec nic. Není radno věřit nacionalistům ani „nos mezi očima“. A proč vůbec dělit lidi na cizince a domácí?

Autor: Ewa Tvárná
Ze dne: 03.04.2007"


Že by autorka šla na ruku pracovním agenturám? K práci načerno či práci sezónní azyl potřebný není...

213130

21.2.2010 21:08

RE: Chápete o co jde?

mtk 88.?.?.?

Reakce na 212968

DS je zřejmá návnada, a Zvědavé ovce polykají a polykají ... Kdy už konečně dospějeme? [zmaten]

213135

21.2.2010 3:13

RE: Chápete o co jde?

steve 97.?.?.?

Reakce na 212899

zavírat i lidi, kteří poslouchají Wagnera a Beethovena jen proto, že to byli Němci ..
--
Ano - musime je zavirat a zakazovat !! Prevence je dulezita. "Nemecka muzika" u DS je fasisticka a komunisticka muzika. DS nedala ani korunu na podporu obeti holokaustu a boj proti terorismu - a tim nam odhalila svoji pravou, zakernou tvar.
.. znak " Ozubene kolo je zrovnez znakem extremistickym, v ruznych carach se v tom kole da urcite najit znak "hakenkrojcu" nebo nejaky sprosty antisemiticky napis - jako treba, - Nepokrades, Nezabijes, apod.
.. za Wagnera a Beethovena - zavrit. Za poslouchani Mendelsohna ( to byl zid ), - sledovat. Ale pro jistotu - zavrit taky !! Jak muze "delnik" poslouchat Mendelsohna .., to je zjevna skryta nenavist k pamatce obeti holokaustu, skodoliby vysmech tem 8 milionum obeti DS.
.. pohledneme na to v globale. V globale - jsme kde ..?

213101

19.2.2010 0:25

RE: Chápeme!

Janeček 69.?.?.?

Reakce na 212858

Vandas pochází se Sládkovi skupiny, která zdiskreditovala tyto myšlenky už před tím. Sládkovi nakonec narazili majetnou židovku čímž je tedy odstaven. Vandas je s největší pravděpodobností sám žid najatý, aby tuto loď kormidloval a ve vhodné chvíli navedl na skálu, aby se roztříštila. Je mi jen líto těch holohlavých kluků jak je vždy někdo obelstí. Rád bych také upozornil ty, co těm hochům nadávají, že jsou hrubí a primitivní, že je těžko očekávat od nějakého zaprděného, i když poctivého inteligenta, že bude dělat pro národ špinavou práci. Tito hoši se narodili, aby dělali špinavou práci a proto se tak chovají. Je to součást našeho národa, s kterou by si mnozí z nás ke stolu nesedli, ale pro národ jsou nezbytní a tak zaslouží naši úctu jako každý stav v našem národě.

212931

19.2.2010 12:47

RE: Chápete o co jde?

Karel4 212.?.?.?

Reakce na 212858

Pane Hestroyi, Vaše diskusní příspěvky jsou mnohdy zajímavé a máte v lecčemž pravdu....líbí se mi, ale...mam pocit, že tato strana to myslí upřímně, kdo si přečte jejich program se bude divit myslím, že je tady spoustu lidí, kteří jej ani nečetli a názor dělají z médií nebo co jim řeknou na seznamu....to, že v jejich řadách jsou plešouni náckové a spáchají trestný čin at je soudí nestranný soud....ono i v jiných super stranách dokonce i v armádě je hodně nácků a nikdo je neruší dokonce když kradou, korumpují a hrabou a dělají vše možné jen ne pro tuto republiku...
V opačném případě budeteli vybírat modrooké jen ty s tím nejsprávnějším chováním jste zase v kaši....Podívejte jak se rozešli se Sládkem a kde ten je...jeho role skončila a je odříznut...http://vlastenecke.zpravy.free.fr/vz_pdf/sladek.pdf

212980

18.2.2010 11:00

Se zrušením DS nesouhlasím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Jde sice o stranu národovecky-levičáckou, orientovanou spíše na jednodušší voliče, takže to není úplně můj šálek kávy, ale přesto myslím, že ta strana měla jednoznačně zůstat, protože má své podporovatele, a určitě nespadla z nebe, aby svrhávala nějakou údajnou "demokracii" v ČR.
Správěně to říkají různí analytici a komentátoři "systému" - politici (ostatní) by teď měli především vidět a řešit ty důvody, proč zde DS musela vzniknout - ona po té straně a po jejím programu musela být v naší společnosti poptávka a DS něco pro ty lidi nabízela (co jiné strany nenabízely, neřešily).
Tím, že si ostatní strany pomohly tímto nefér zásahem (soudní diskvalifikací před volbami) to je ukázka křiváctví, a potenciální voliče DS a podobných uskupení to jen povzbudí k usilovnějšímu boji proti "demokratickému" "systému" PROTOŽE TEN SE PROKÁZAL JAKO NEDEMOKRATICKÝ! navíc tito občané nabudou dojmu, že standardními prostředky se s tímto nefér "systémem" soutěžit nedá, takže začnou nějaké podzemní akce... násilné a možná i ozbrojené. a to vše jen kvůli frustraci ze zrušení legálně existující politické strany (která stejně bude nahrazena nějakou novou, a zřejmě ještě o něco silnější).

212859

18.2.2010 20:57

RE: Se zrušením DS nesouhlasím

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 212859

...sdílím názor, že vláda si zákazem strany mohla vytvořit nejen tuto stranu k připravené mediální bublině okolo voleb, která by zaplnila emoce lidí a nahnala je zas k té "nejmenší škodné". Vláda si tu stranu ale vytvořit nemusela, DS mohla vzniknout opravdu "zdola" - a protože se vládě nepodařil obvyklý trik s infiltrací svých lidí do portfolia "vhodných stran" - musela ji zrušit.

Mě se Program DS vcelku líbí, i když bych byl asi tolerantnější v některých bodech. Za člena k nim nepůjdu, ale jejich program bych nabízel snad i na ulici...., většinu témat (podložených "hrubou silou"[mrknutí jedním okem] potřebuje tahle zem víc než sůl.

Ale z jiného úhlu:
tu stranu realizují kluci - ti mají vždy rázná řešení - a o znalosti symboliky u nich nemusí být pochyb, vzali to, co bylo po ruce. Zkrátka jiná komunita pro realizaci programu nebyla k dispozici.

Mnoho lidí asi cítí ty odlišné asociační řady vedoucí od slova vlastenec - anebo nacionalista (nacista). Ty jsou sakra odlišné, proto jejich smíchání do rádoby právní formulace je svinstvo všech svinstev. To se pan Sokol teda "pochlapil"....

..doufám, že zveřejnění jejich programu trkne povrchní kritiky k zamyšlení, proč je dobré na sebe strhnout negativní veřejné mínění. Kdo jej může využít ze strany mocných - a kdo ze strany těch, kteří se bojí i podepsat. Viď anonyme....
J. Koňas

212913

19.2.2010 0:39

RE: Se zrušením DS nesouhlasím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 212913

proč jsi zbytečně útočný, J. Koňasi? vždyť se podepisuj dle libosti! ¹) já tě nemíním nijak šikanovat, jako ty chceš jiným něco vnucovat. mně je to úplně jedno.
já nic z dění kolem DS nechci využít. nemám ani potřebu s tebou polemizovat. pokud tě to táhne na ulici, křičet či rozdávat nějaký program, učiň tak. pokud máš rád silová řešení a "kluky", pak to ukazuje na jistý primitivismus. problém je, že primitivy vždycky nakonec někdo vyoutuje... využije je pro svůj cíl a odloží stranou, resp. odrbe. vývoj k něčemu lepšímu je díky hlavě, myšlenkám, schopnosti orientace, organizace a umění prodat ideje, motivovat, ne díky svalům či násilí na jiných.
levičácké vyzdvihování "nároků" a rovnosti až rovnostářství, to vždy směřovalo a směřuje k horšímu. to je doufám tak věhlasnému "číslicovému učenci" jasné [velký smích] jakož i blábolení o dělnické výjimečnosti (marxistický mýtus o nadřazenosti "tvůrců skutečných hodnot" a jejich fyzické práce). podobně je to s iluzí rozlišování na rasovém principu. -co s nevyhovujícími? "kluci" se silovými metodami to zařídí?
mimochodem: mně je inteligentní národovectví sympatické, a docela solidně rozlišuju mezi vlastencem a náckem (to nesmyslné slovo nemám rád... kdejaký osel si pod tím představuje něco jiného). takže díky za zbytečnou starostlivost.
¹) neříká se "jména hloupejch na všech sloupech"? ale klidně si podepisuj i toaletní papír.

212932

19.2.2010 8:16

RE: Se zrušením DS nesouhlasím

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 212932

vnímání útočnosti je problém "na přijímači", bohužel i to ostatní, co píšu, jsi uchopil z jiného konce. K pochopení zatím nedošlo. Ale je možné, že jsem pro tebe měl volit jiný slovník, který víc odpovídá tvým možnostem, omlouvám se.

Síla slov je nástroj moci, která tě zatím přiměla k reakci, hodné vychcánka. To víš ty i já, jinak bys neztrácel tolik času obhajobou své anonymity.
Mě je tvé jméno fuk, stačila mi tvá reakce. Každý svým projevem ukazujeme, co v nás je.
Rozdíl mezi nabídkou a útokem je v pochopení směru, ze kterého nabídka zpracovává předmět zájmu.
..tak prosím příště lépe, děkuji.

212952

19.2.2010 11:48

RE: Se zrušením DS nesouhlasím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 212952

hloupé nařčení ze strachu a rýpavá výčitka anonymity NENÍ nabídkou.
a obhajoby mého práva psát i anonymně (pokud je to moje svobodná volba), jsem se myslím zhostil dostatečně. pokud jsi to ani tak nepochopil, jsi zřejmě poněkud slabšího ducha. a pokud mi to právo chceš upírat a bahnit se v tom dál, pak jsi totalitní nešťastník. je v tobě nepokoj, že se jiní nechovají podle tvých "pravidel". trošku tolerance a méně tvého ega bych prosil. rádoby-nadřazenými kecy si lepší pokračování nevysloužíš.

212972

19.2.2010 8:29

RE: Se zrušením DS nesouhlasím

KRONE 89.?.?.?

Reakce na 212932

s vaším komentářem nemohu než souhlasit,člověk může zastávat principy rovnosti a kooperace,ale musí respektovat i rozdíly. Ten kdo se v tom neorientuje se chová jako komouš nebo nácek. Důležité je najít i správnou míru vlastenectví,né tu nacistickou. Hesla typu ,kdo neskáče,není Čech jsou mi bytostně cizí. Správný Čech se pozná podle morálky a lidskosti. To je vždy pro mě Čech s velkým Č.Takové Čechy potřebujeme,těch je v dnešní nesnášenlivé době potřeba jako sůl. Paroubek nebo Topolánek je Čech s malým č, teda jak se mi jeví z jejich nezodpovědnosti ,kterou prokazují vzhledem k projevům členů jejich stran...

212953

19.2.2010 12:17

RE: Se zrušením DS nesouhlasím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 212953

díky, ale opravdu nemám rád slova "nácek" nebo "nacistický". -co si pod tím představuješ ty? a co Koňas? a co každý druhý z českého národa? snad souborné, byť neurčité, negativní atributy vymaštěného německého fanatického okupanta? -to ale se snažením DS nemusí mít moc společného! možná ani s národní stranou nebo národním odporem. ledaže by plánovali světovou nadvládu jedné velké strany s jedinou pravdou (jako nedávno komouši).
znám nacionalismus=vlastenectví, možná i zanícené (=srdečné) vlastenectví. ale to se rozhodně nekryje s nacismem. a není to nic negativního.
nacismus chápu jako soubor nadřazených postojů ve smyslu NSDAP, ale to je už dávno historie.
a pak znám fašismus, což má zase spíše italské vazby (původ), byť kdejaký nemyslící to vidí jako soubor vlastností zhovadilého esesmana nebo obecný výraz pro německé kluky oblečené do vojenských mundúrů za druhé světové války.
na pravý význam slov je třeba být opatrný - pečlivě zkoumat, aby náhodou nedošlo ke zmatení a panice... ta pak bývá aplikovaná přes média na nemyslící stádo.
naprosto souhlasím s odporem ke stádnosti, např. i v tom smyslu "kdo neskáče není čech".
já podle morálky a lidskosti poznávám spíše člověka s velkým č, ne čecha. tohle jsou obecné věci, přesahující národnost.

212977

18.2.2010 11:08

k programu

mig 80.?.?.?

S prvními odstavci programu DS se ztotožňuji. Dělníkem je v současnosti i ten, kdo přímo fyzicky nepracuje.

Na druhou stranu mám pocit, že pokud by se autoři textu dostali k moci, vznikla by dost nepříjemná totalita. Ano, jsme otroci svých zaměstnavatelů, ale DS by nás také nutila žít určeným způsobem: postavit dům, zasadit strom, splodit tři děti a být heterosexuálními občany nejlépe bílé barvy pleti. Bylo by to možná fajn, ale jednalo by se zase jen o nesvobodný diktát pár jedinců vůči většině.

Dva příklady z programu:

"Požadujeme Zákon na ochranu mravnosti společnosti." Fajn, zakažme tedy tvrdou pornografii. Ale co to tvrdá pornografie je? Běžně praktikovaný sex, pokud ho vyfotíme? A máme jít sedět za to, když si potají seženeme takový časopis? Nebo se máme bát toho, že nás soused udá za jeho držení? Že nás někdo udá za nemravné chování? A co to je mravnost? Kdo ji definuje? Mravnost a "dobré mravy" jsou v čase především velmi proměnlivé pojmy...

A nejvíc mě pobavil "Absolutní zákaz všech drog, které se v tomto evropském prostředí za škodlivé drogy považují." Proč mě pobavil? Protože pak to není absolutní zákaz. Pokud by byl absolutní, nebylo by povoleno ani kouření, ani alkohol. (A přitom alkohol, ač v evropském prostředí není považován za škodlivou drogu, způsobuje mnoho agresivních činů a dopravních nehod.)

Každá dobrá myšlenka má v praxi tendenci se zvrhnout. Nechtěl bych proto zažít novou ideopolicii, nové lidové milice či lidovou domobranu. Vždycky budou tendence likvidovat jakékoli odchylky a když se k tomu dá lidem svolení, ukamenují kohokoli za cokoli. Ale z jejich hlav to nebude, zase budou jen plnit příkazy pár vyvolených s pocitem, že jsou svobodní.

212861

19.2.2010 20:11

RE: k programu

KRONE 89.?.?.?

Reakce na 212861

Já bych k těm zákazům přidal,tetování,percing,holohlavý stříh,okované boty,nošení tyčových,aj.zbraní,vulgární nacistickou vřavu,přílišnou škrobenou mluvu ve stylu buršáků,podoba na neonacistický vzor árijcemapod. Těch věcí,co lidem vadí,a co by rád viděli za zakázané je hodně. Jsem pro ,zakažme všechno[smích] Současná DS se pohybuje v životě,kde se zakazuje a něco povoluje.

213024

19.2.2010 21:24

RE: k programu

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 212861

tak jestli mají v programu takovéhle vypatlanosti
tak jich snad ani nebude škoda [smích]

213027

20.2.2010 0:02

Jste skvělý manipulátor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 212861

>Na druhou stranu mám pocit, že pokud by se autoři textu dostali k moci, vznikla by dost nepříjemná totalita.
Heslovitý program DS, skutečně skýtá i možnost Vašeho výkladu.
Ale také mnoho jiných možností, které jste ovšem lehce vynechal neb se nehodili do výsledného obrazu totality pod řízením DS. Zbytek je trochu prošpikován záměrně vadnou logikou a v závěru jen cvičení o dobré myšlence v praxi se zvrhnouší. Obvyklejší bývá: Cesta do pekel dlážděná ... Závěr: Totalita nebo svoboda? A je vymalováno!
Rozvíjet pocit o tom, jak se autoři textu dostanou k moci, je samo hodně odvážné, to spíš obsadí Zemi marťané. A detailně líčit jak zavedou totalitu, kdy si my troubové budeme myslet, že jsme svobodní. Sci-fi hadr!

213038

18.2.2010 11:19

Kam až vládnoucí partaje zajdou?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Vládnoucí partaje dostaly strach protože:
- pokus o první rozpuštění nezabral
- mediální negativní kampaň u ovčanů nezabrala, naopak se dozvěděli že někdo takový existuje a jaký mají program a stouply jim preference
- nálepkování v médiích nezabralo, dneska je "extrémistou" skoro každý za cokoli co není dostatečně průměrné a stádní.
- zastrašování členů DS nezabralo
- perzekuce členů a příznivců DS nezabrala, naopak z nich dělala před veřejností oběti (viz nesouhlas s procesem i u "nevoličů" DS!)

Takže přišel na řadu druhý pokus o rozpuštění, s předem jasným výsledkem, jen se hledalo jak do šablony napasovat obsah.

Kdyby tohle nevyšlo, co by dělaly vládnoucí partaje dál? Stanné právo?

Nepřímé volby, limit 5% pro vstup atd. jsou jen pojistky aby se jim ke korytu nikdo, pro ně nebezpečný, nedostal. Ale kdyby bylo potřeba, v zájmu hájení koryta udělají cokoli...

212863

18.2.2010 13:52

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

anti-anti 85.?.?.?

Reakce na 212863

Vláda by měla na základě 1. článku ústavy vyhlásit stanné právo a pozavírat bez soudu všechny rasisty s cílem porušovat články ústavy 5, 6 a 9, dále porušovat Listinu základních práv a svobod, tedy i článek 3. Máte jediné štěsté, že stanné právo už Vám, co chcete porušovat ústavu, zrušil Havel.

212872

18.2.2010 16:50

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 212872

"Máte jediné štěsté, že stanné právo už Vám, co chcete porušovat ústavu..."

Milý "anti-anti" (pěkná přezdívka pro užitečného xxxxx),
pěkně jsi mě onálepkoval. Jak víš že chci porušovat ústavu? Soudíš mě podle tý svý party hic ve který se pohybuješ? Je vidět že jsi skutečně užitečný xxxxx.

(Vyhněte se prosím osobnímu napadání. Nejsme sice v parlamentu, ale dojde k výměně vzájemných urážek a následné zbytečné cenzuře. Díky – moderátor.)

212889

18.2.2010 18:33

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

anti-anti 85.?.?.?

Reakce na 212889

To se mají nechat ti, co chtějí odhlasovat nedemokratické zákony, na pokoji?

Všichni ví, že užívají stejný plagát jako nacistická strana NSDAP, že strana jsou proti imigrantům, cizincům, židům, cikánům a chtějí značkovat národnosti v občanských průkazech. Rozhodnutí soudu stejně rasistické občany, jak Erik Sedláček nevymění a jemu podobní budou na nacisty navazouvat v prohlášeních jako "Holocaust nebyl, ale bude" a budou zneužívat svobody poskytované demokracií ke svým nedemokratickým cílům.

212901

21.2.2010 19:27

RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 212901

"To se mají nechat ti, co chtějí odhlasovat nedemokratické zákony, na pokoji?"

Tato věta je protimluv. Demokracie = vláda většiny ( nadpoloviční). Na odhlasování každého zákona je potřeba většina. Každý zákon je tedy z definice demokratický, byl-li odhlasován většinou. Pokud ne, je v zemích hlásících se k demokratickému systému neplatný.

213129

18.2.2010 13:45

K zamyšlení

Perunwit 90.?.?.?

Kolego Hestroyi, musím tě podpořit a po dlouhé době napsat, že

... s nelíčeným údivem zaznamenávám, jak tebou předestřená myšlenka (o několik přísp. výše) nevyvolává (zatím) žádné reakce, ať už harmonizující, či nesouhlasné.

Nikdo se nepozastaví nad faktem, že program DS je téměř ideální? Obsahující zejména ze zahraniční politiky (což je prubířský kámen) většinu myslitelných přání myslící menšiny?

Jak osoba/osoby, schopné tak obratně a komplexně formulovat politický program, mohou pak dotyčnou stranu "neprozřetelně" ověsit proprietami, jež nutně vyvolají ve spoustě našich obyvatel a vlastenců nesouhlasné, odmítavé až zuřivé reakce?

Že jsou tito voliči, o které se právě dnes začiná hrát, bez prodlevy katapultováni do jistotou a zradou páchnoucí náruče politických matadorů a zrádců?

------

Vážení čtenáři, neplýtvejte energií dohady s mudrlanty a provokatéry. Milí spoluobčané, zamyslete se a až budete sedět u hokeje a piva, místo běžných keců raději zkuste otevřit oči byť i jednomu člověku.
Děláte to nejen pro sebe [mrknutí jedním okem]

212870

18.2.2010 13:57

já vám nevím

extrs 85.?.?.?

opět jsem na rozpacích zda to není opět jen nějaká šaškárna řízená BIS. Mám pocit že DS byla už dříve infiltrována stejně jako třeba NS nebo republikáni. Vandas mimochodem dříve úzce se Sládkem (známým to zednářem) spolupracoval. Také jsem navštívil pár akcí DS abych si udělal objektivní obrázek a musím zopakovat to co tu již bylo řečeno. Opravdu nic moc, holé lebky kolem dokola, podivné symboly a projevy pana Vandase za moc nestály. Opět je tu snaha zdiskreditovat národní myšlenky a spojit jakýkoli odpor k režimu s nacismem a mám silné podezření že DS tady dělá užitečné idioty. Ten jejich symbol mluví za vše...Tento "zákaz" stejně nemá žádný význam, vládnoucí garnitura dobře ví, že se založí nová strana a pojede se dál. Tímto jim vlastně udělali dobrou reklamu a mají cejch mučedníků. Mám pocit že dělnická strana, ty různé národní odpory apod. byly už dávno infiltrovány zevnitř a dělají nám všem medvědí službu.

212873

18.2.2010 13:59

magori

valda 212.?.?.?

DS je spolek magoru.Musi dostat pres tlamu(soudni rozhodnuti) aby uz tu tlamu neotevirali.Magor jinak nepochopi co muze nebo nemuze delat.I kdyz mezi nima jsou judry-pudry...Delnicka strana...Kolik je v ni poctivych delniku??

212874

19.2.2010 5:06

RE: magori - pokrok nedá zastavit

Esmate 92.?.?.?

Reakce na 212874

Ano, přesně tak si predsatvuji demokracii: "přes tlamu(soudní rozhodnutí) aby už tu tlamu neotevírali".
Je vidět, že se demokratický pokrok nedá zastavit. Za "totality" by jim dali "přes tlamu" bez soudního rozhodnutí. Ale zase to bylo tak nějak uprimejsi...
[velký smích]

212943

19.2.2010 12:13

RE: magori - pokrok nedá zastavit

valda 212.?.?.?

Reakce na 212943

Cikan nebo clen DS co prvozuje nasili nebo ho vyzdvihuje-oba musi dostat pres tlamu.OBA!!

212975

18.2.2010 14:09

Hlavní důvod

Řehoř 90.?.?.?

Klíčovým, je tento odstavec stanov DS:

"Požadujeme zavedení určování národnosti obyvatel republiky a jejího potvrzení do rodných a křestních listů, rovněž i občanského průkazu. V tomto smyslu je třeba změnit Ústavu ČR."

Není přípustné, aby měli občané přehled o tom, kolik je v této republice na rozhodujících místech ve všech strukturách židů.

212875

18.2.2010 14:42

RE: Hlavní důvod

radek 29old 195.?.?.?

Reakce na 212875

Mezi sebou se poznají a gojím je stejně slepý, to zařídí média. Meeting DS mi připadá jak zápas Sparty, stojí to jen za to když o něco jde.
Avšak jedno mi přijde divné. Dostat tuto skupinu do Ilegality je jako odjistit granát. Co jim vadilo? Nahlašovali demostrace, uváděli jména členů, kandidátky. Tento stát snad potřebuje, aby se ultra-členové DS skrývali, jedali v tajnosti ??
Celá podstat spočívá v tom udělat teroristy a pak s nimi vést tu válku, kterou si naši ž-politikové tak přejí. Ať si každý domyslí, jaké myšlenkové pochody musí v tento okamžik mít takový ultračlen DS?
Závěrem Děkuji panu Vandasovi, že dokázal celkem úspěšně držet koně na uzdě .. a hodně sil aby se mu nerosprchli .. protože pak by jsme měli malér všichni.
Radek 29old

212879

18.2.2010 14:46

RE: Hlavní důvod

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 212875

ti se přece dovedou maskovat jako češi, slováci nebo američané aj.
třeba i manžel ruské závodnice startující na OH za Slovensko je kdosi, kdo žil v rusku, teď na slovensku a pas má izraelský.
nepochybně to existuje i naopak - pas mají místní (nebo občanský průkaz), ale jsou to třeba dlouhodobí rezidenti židovského původu nebo agenti mossadu, popřípadě s usa spolupracujících struktur.
kdopak z nasazených trojských koní by se k tomu sám přiznal?
a měření a vyhodnocování podle parametrů lebek nebo jiných znaků, to by snad nešlo... na základě toho zapsat do rodného listu původ xy. je to prostě nesmysl, prakticky neproveditelné.

212880

18.2.2010 16:02

Úlet

J.Potměšil 94.?.?.?

Nezlobte se, pane Stworo, ale vy jste se asi zbláznil. Četl jste vůbec odůvodnění rozhodnutí NSS a sledoval jste aspoň letmo, kdo a co za DS dělá? Příště byste si mohl ze Zvědavce dát rovnou odkaz na odpor.org. Svoboda končí tam, kde začíná svoboda jiných. A DS o omezení mé i Vaší svobody usiluje, když ne dnes, dřív nebo později dojde i na nás, i když jsme bílí a Češi.

212883

18.2.2010 16:29

RE: Úlet

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 212883

>Nezlobte se, pane Stworo, ale vy jste se asi zbláznil. Četl
>jste vůbec odůvodnění rozhodnutí NSS a sledoval jste aspoň
>letmo, kdo a co za DS dělá?

Nečetl. Nevím, kdo a co za DS dělá. Nejsem jejich příznivec. Jenom tolik vím, že kdykoliv a kdekoliv v minulosti i současnosti nechala vládnoucí klika rozpustit oponentní stranu, vždycky za tím byla nějaká kulišárna.

212887

18.2.2010 16:18

Mno,

Rene Bartosek 68.?.?.?

po precteni programu, ktery ctu taky poprve, bych DS v zadnem pripade nevolil. Jenomze naprosto souhlasim s panem Janem Culikem, ze ten britsky zpusob, prinutit politickou stranu respektovat zakony Britanie je mnohem lepsi nez politickou stranu zakazat!! Pravda hned dva uvodni body jako vystoupeni z EU a NATO jsou jiste spolecensky velmi nebezpecne. [velký smích] [velký smích]

Mne tam vadi spise jine veci, ale zakazovani politickych stran je totalitni praktika. Navic nic neresi. Nejake nazory, at jsou jakekoliv ziskaji podporu verejnosti, kdyz jsou problemy a to problemy palcive. To je vizitka tech demokratickych stran u moci. Pamatuju kamarada z Usti n. L., ktery volil v 90-tych letech Sladkovce, kdyz mi vysvetlil, na skutecnych pripadech ze zivota sveho i svych blizkych proc? Tak jsem tomu zacal rozumet. Byl t o velmi inteligentni clovek studujici medicinu a rozhodne nemel nejake problemy s nenavisti.

Kecy o propojeni nacistu i Britu za II. sv. valky jsou samozrejme mimo misu ve stylu ad persona. Pokud vim, tak Hess, ci kdo tam pristal v letadle skoncil v base. Ale Stepan Kotrba ma mozna jine informace, tak sem s nimi. Nebylo by na skodu, aby rekl, co je konkretne zavadne a nezakonne na programu DS, at jednoduchy clovek jako ja nemusi prochazet 100 stran rozsudku v komlikovane pravnicke mluve a nedostane se do konfliktu se zakone a nemusel by v tom vzoru svobody skemrat u soudu ci jine vrchnosti ponizene o odpusteni za to, ze si pustil hubu na spacir a nemyslel demokraticky pouze uvnitr sve hlavy. Koneckoncu takovou miru svobody mel clovek i za minuleho rezimu.
http://www.blisty.cz/2010/2/18/art51295.html

212886

18.2.2010 16:56

Neuvěřitelné amatérství??

Alexa 94.?.?.?

Už tu zaznělo, že DS je svým způsobem metodou jak diskreditovat myšlenky. Také se k tomu přikláním. Mnoho z programu není zase tak špatného, i když to dohromady může dát cosi jako Dort Pejska a Kočičky(však víte jak to dopadlo...).

Ovšem podívejte se na skutečnost. Sebeprezentace v podobě provokujících lidí jako Vandas, již zde zmíněná videa na YouTube, akce Chomutov(či kde to bylo, pardon, nepamatuji si) a dalo by se pokračovat.

Jsou dvě možnosti. Buď je to naprosté neumětelství lidí s dobrou myšlenkou anebo - a to mi příjde jako více než zřejmé - je to záměr. D-Fens o tom už psal před více než týdnem: DS je maňáskové divadlo v rukou BIS. Konspirační teorie? Ale jistě, ať si každý věří v co chce. Není důležité dokládat jednotlivé prvky, důležitý je výsledný obraz a to co z něho plyne.

To, jak se DS chovala nemohlo skončit jinak než diskreditační kampaní nebo již proběhnuvším zrušením. Nevím, jestli to bylo v zájmu samotného Vandase nebo se plán rozjel až s příchodem státních zaměstnanců do řad DS, každopádně se dá mluvit o úspěchu. Záměr se podařil, data jsou získána, myšlenka diskreditována, ovce se nažraly a vlk je stále celý a možná silnější než předtím.

212890

18.2.2010 20:49

RE: Neuvěřitelné amatérství??

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 212890

Ježíšmarja, nestrašte. Jestli máte pravdu, co když i mě ovládá BIS? Komu potom věřit?

212912

18.2.2010 21:28

RE: Neuvěřitelné amatérství??

Laskavý 88.?.?.?

Reakce na 212912

To nikdo neví, kým jste řízen,možná, že vám našeptávají ufoni!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] To je legrace, ale vše v dobrém!!!
Ale DS je fakt divná parta!!! Hodně se zajímám, co se kde v Praze šustne a tudíž i DS neunikla mému zájmu a byl jsem se podívat na několika jejich pouličních vystoupení , ale mám z nich špatný dojem!!! Vandas je Vandas , to je podobné numero jako Sládek, ale hloupější, se Sládkem byla alespoň sranda - musím vzpomenout jeho dnes již světoznámý výrok, že cikán je vinen už tím , že se narodil, Vandas je proti němu suchar!!! A teď všechny ty vlajky - ozubená kola se znakem DS, černé oblečení , holé lebky a další fangličky - docela se mně zdá , že je to nějaká "zaplacená provokace", i když se mohu mýlit!!! Nedovedu se představit, že tahle "partička" vznikla nějakou spontánní cestou, jako jiné politické partaje!!!
Ale v každém případě jsem proti zákazu jakékoliv strany - tím je popřen sám základ politické demokracie a současná "věrchuška" udělala osudovou chybu, protože to je precedens, který se jí vrátí!!! Politické pohyby ve společnosti musí být veřejné, jinak dojde na ilegální struktury i násilné povahy, které se při dopadení mohou oprávněně právně bránit, že jim nebylo umožněno se politicky projevit a proto se uchýlily k jiné formě destrukce zavedeného právního systému!!!!
Zásada je prostá,ať se blbci raději vykřičí na ulici, než když budou potajmu škodit!!!! Tady se vyčítájí nějaké kravály DS, ale kdo měl možnost třeba vidět skoro pouliční války třeba v Paříži,nebo v Berlíně,Drážďanech, tak to v Praze je dlouhá léta ledový klid!!! A Francie a Německo s tím umí žít, jsou na to zvyklí,nic se tam se systémem společnosti nestane a tady se místo toho zakazují politické strany!!!! A podobné strany jako je DS, jsou v Německu v parlamentu a nikdo se nehroutí!!!!
Naprosté politické diletanství ze strany blbé současné vlády v ČR je zákaz DS!!!!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

212921

19.2.2010 1:56

Něco k historii DS a SPR-RSČ.

Roman Roman (tečka) Slama (zavináč) mail2me (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 212921

Ve výše uvedeném článku i v následující diskuzi padlo několikrát slovo sládkovci, Sládek, republikáni. Protože se celá kauza nepřímo dotýká i znovuvznikající, obrozené SPR-RSČ (bez Sládka), cítím potřebu, jakožto člen i občasný funkcionář této strany - od roku 1991 - něco poznamenat.
Pana Vandase, Zbelu, Štěpánka i některé další členy DS znám ještě z dob, kdy byli aktivními členy SPR. Měli tenkrát na starosti vydávání tiskoviny Republika. Že by se u nich projevovaly nějaké (neo)nacistické tendence či projevy, to mi není známo. Nicméně, jak si jistě mnozí pamětníci vzpomenou, i SPR-RSČ byla svého času vláčena mediálním bahnem pomluv, obviňována z fašismu i z mnoha dalších "ismů" a jednu dobu se i otevřeně mluvilo o jejím zákazu. Jenže SPR byla tenkrát parlamentní stranou, takže s tím zákazem to nebylo tak jednoduché, muselo se to provést jinak. Pro osvěžení paměti, RSČ byla založena začátkem roku 1990 jako reakce na sametovou frašku 89 a jako protiváha vůči ostatním, tzv. "demokratickým" stranám, hojně infiltrovaných agenty StB a bývalými členy KSČ. Že Sládek plnil úlohu "mucholapky" s úkolem nalákat na sebe svobodně smýšlející občany, kteří už tenkrát nespolkli báchorku o sametové revoluci, jsme bohužel my, obyčejní členové, zjistili až mnohem později - a to by bylo na dlouhou debatu. Ale zpět k DS.
Když SPR "projela" v pořadí 2. volby v roce 2002 (tentokrát pod názvem RMS) a zároveň proběhl konkurz na majetek bývalé SPR, vzbouřila se část funkcionářů a zaměstnanců strany v čele s T. Vandasem a na protest proti praktikám PhDR.Sládka a jeho politice neustálých volebních debaklů odešla založit stranu novou - DS. Peníze na to měli - totiž ty z konkurzu na SPR-RSČ, jakožto vyplacení zaměstnanci. Částka vás v tuto chvíli nemusí zajímat, jisté ale je, že k mnohem vyšším financím (řádově milionům Kč) si dopomohl Sládek a jeho rodinní příslušníci - jakožto zaměstnanci strany.
Sládek si ale pro sebe dělal nároky na absolutně všechny peníze, které straně zbyly po správci konkurzní podstaty a trval na tom, aby všichni vyplacení funkcionáři odevzdali peníze zpět jemu. To skupina s T.Vandasem odmítla a odešla založit konkurenční DS, čímž si vysloužila Sládkovu neutuchající nenávist. Jestli vedení DS v současné době plní bývalou Sládkovu roli vnadidla, o tom nejsem přesvědčen (i když v našem absurdistánu i nemožné je možné). Pokud by tomu tak bylo, bylo by to stejně střežené tajemství, jako svého času to Sládkovo.
Toď tak ve stručnosti historie vzniku DS.

212938

19.2.2010 7:29

RE: Neuvěřitelné amatérství??

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 212921

A kdybyste chtěl celkově utáhnout šrouby i s potleskem veřejnosti, nebylo by snad vhodné zahnat je napřed do kouta tak, aby ...
Takže vůbec nemusí jít o diletantství.

212950

19.2.2010 22:54

RE: Neuvěřitelné amatérství??

Alexa 90.?.?.?

Reakce na 212912

Nestraším.

Kdyby Vám někdo povídal o provokatérech na demonstracích před 5 nebo 8 lety, věřil byste? Dnes je to běžné. Proč by pak státní složky neinfiltrovaly strany jako DS? Je to v podstatě logický krok. Netvrdím, že celá strana je habaďůra. Spíš jde o to, že s velikostí organizace klesá její vnitřní integrita a je v ní tak místo i pro lidi s "vlastními zájmy", které se nekryjí se zájmy strany.

Podobné to je i s ostatními stranami. Založí je třeba idealisté, ale s nárůstem členů vzrůstá i obsah špíny v ní. A špína bývá obvykle těžko kontrolovatelná. Je jedno zda se věnuje rozkládání ideí nebo plnění kapes. Je to špína a podobné organizace ji přitahují jako magnet.

213033

21.2.2010 3:39

RE: Neuvěřitelné amatérství??

steve 97.?.?.?

Reakce na 212912

.. Komu potom věřit?
--
.. verte mi ! Ja uz u BISu nejsem, mam pul roku duchod !
Ted jsem v DS, presli jsme do "podzemi", loupime automaty abychom meli na pistolku na cikany a zida. Taky delame do detskeho porna, zahradkarum nasazujeme na brambory "Putinoveho brouka", taky poustime po desti antizidovske zapalky v kolejich a tim bojujeme za vsechny Cechy.
.. dejte mi svoji adresu !! Poslu vam pohlednici. Poslouchate Mozarta ? Priznejte se. Fsdejte se - nyc se fam nestane !
Vas Duchodce - flastenec'
major Izakiel Dobrosstein

213102

18.2.2010 21:00

RE: Neuvěřitelné amatérství??

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 212890

Alexo, obávám se že se pletete, ale užijte si svůj názor. Vlk má ještě jiné starosti než hlídat a řídit DS. Spíš si malinko nařízl větvičku, na které sedí.

212915

19.2.2010 23:03

RE: Neuvěřitelné amatérství??

Alexa 90.?.?.?

Reakce na 212915

Možné to je. Pletu se mnohdy.

Máte jiný návrh? Podělte se.

213035

18.2.2010 21:17

RE: Neuvěřitelné amatérství??

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 212890

Je pravda že zde něco smrdí. Která česká nacionalistická politická strana by si dala nacistickou symboliku? Ale ode dneška to spojení s nacismem bude platit pro kohokoliv propagujícího cokoliv z jejich programu. DS neznemožnila jenom sebe, ale i celou myšlenku demokracie zdola. O to nejspíš šlo. Nechceš být považován za nácka? Dej se k nám a propaguj nadnárodní politiku ať už EU nebo korporací. nebýt pro EU je být pro nacismus.

212920

18.2.2010 16:59

kdo kdy kde jak

davud 81.?.?.?

Je to celý jedna velká šaškárna. Já nemám DS rád, jsem pravicový a oni jsou levicoví... Každopádně argumenty ve stylu, že jsou rasističtí a xenofóbní jsou v principu špatné. Co kdy nějaký představitel řekl rasistického??? I v Janově nikdy nic rasistického nekřičeli, říkali jen, že by cikáni měli mít stejná práva jako mají bílí a ne větší, stejně jako se rozčilil Zbela (funkcionář DS) nad faktem, že se měří dvojím metrem, první je pro bílé, který je přísný a vede k tomu, že se zavírají lidé za každou pitomost, druhý, pro barevné, který je volný a vede k tomu, že aby byl cikán zavřen, musí být minimálně vrah.
Tento stát jenom rozkopává tradice, vnucuje nám prohnilost a každému, komu se to nelíbí a vystoupí proti tomu, udělá peklo!!!

212893

18.2.2010 18:29

jsem proti DS i proti ODS

KRONE 89.?.?.?

Bůh ví jak to je,každopádně mi to připadá,že stopa vede do Ruska. Nedávno vyšlo např.najevo ,že neonacistické skupiny ve východní Evropě jsou infiltrované a placené ruskými tajnými službami. Nejvíc zarážející proč se chce komunismus dostat zpět přes nacismus-jednoduše ,instalace totalitní ideologie lze jen a zase přes vytvořeného protivníka jiné ideologie. Sami víme jak ukrutná ideologie je komunismus,a ještě ukrutnější nacismus dává zámínku a odůvodnění k posílení této démonické síly. Rusové posílili jedině díky nacistům,kteří na dobitých územích páchali zvěrstva. O inteligenci nacistů lze říct jen to,že jejich posílení ve společnosti,posiluje enormně i komunistický socialismus. Kolik že zahynulo Stalinovou rukou lidí? Možná,že DS je i nějak zpřažena s ODS,a slouží nějak zatím nevysvětlitelně k podpoře mafiánských struktur. Každopádně DS sehrává a nahrává ještě horším silám,které doposud jen spí...DS by měla v zájmu demokracie rychle zanechat této zpřízněnosti s Hitlerovou symbolikou a kamaradíčkováním s holými lebkami,protože jednou se poveze taky do pekel. Né-li,že už je první kdo se veze. Pokud vyřešíme nebezpečnou a nepřátelsou politiku našich předních stran vůči společnosti,věřím,že se zde toto nebezpečí totalitního jednání spících jedinců nijak neprojeví.Nacisti by neměli zapomínat,že demokracie v USA a demokracie v Evropě má trochu rozdílnou povahu. V Evropě se vyvíji pouze nějakých 60 let, v USA je to už více jak sto let. Demokratizace světa začně jedině narovnáním vztahů,otevřeností a vstřícností,umírněním geopolitických zájmů. A hlavně vymezením vlivu korporací. Ne náhodou se korporace kamarádí jak s nacismem,tak s komunismem.Třeba u koncentračních táborů měly své pobočky mnohé nadnárodní korporace,které vymačkané otroky,jak citrony odhazovaly do kamen. Člověk je pro korporace jen číslem,zisk je na 1 místě.
Himlerova idea je z větší části založena na efektivním vymačkávání citronů(lidí),a jejich následné recyklace,nebo výrobě. Výrobu zkoumali nacističtí lékaři,jak efektivně vyrobit čl-otroka a uplatnit jen na pár let na otrocké činnosti. Prostě Himlerova idea jak dělaná pro korporátní režimy....

212900

18.2.2010 18:39

Cechovní spolky

daniela 95.?.?.?

Podporujeme vznikání řemeslnických cechů, cechovních spolků, jakož i cechovních komor za účelem obnovení zašlé slávy českého řemesla a jeho tradic. Tyto cechy mohou vytvářet svoje vlastní finanční fondy, jež by byly kapitalizované, a sloužily by na sociální podporu svým členům např. v případě nezaměstnanosti, nebo jako půjčky apod.

..kdyby se znovuvytváření hodnotného demokratického státu začalo tvořit tímto bodem, bylo by vyřešeno X problémů.Potíž je v tom,že tábor bývalých socialistických států dobře posloužil jako pokusná laboratoř a dnes už se neděje nic jiného, než že se přetváří dřívější socialismus na ještě "účelovější"socialismus v celé Evropě.A ten už je dnes doveden do takové "dokonalosti",že jakýkoliv narušitel řádu jako byla právě DS musí zákonitě zmizet.
Ono se učilo-"socialismus si rozvracet nedáme!" hesla na rudých nástěnkách, dnes je to-"demokracii si rozvracet nedáme", na modrých nástěnkách.
Fanatismus v modrých barvách učinil z většiny národa další tupé ovce,které odmítají připustit,že skutečná demokracie nemá žádnou barvu.Skutečně demokratický stát by totiž nikdy nemohl připustit,aby v zemi zanikaly řemesla a tím i cechovní spolky.Ve skutečné demokracii je vše uzpůsobené k tomu, aby si každý dokázal najít smyslný způsob obživy, mezi které drobné podnikání rozhodně patří.A tohle přidám k zamyšlení

www.youtube.com/watch?v=4Z8FQSRq61A&feature=related

212902

18.2.2010 19:10

extremismus jako pojem ktery definuji media

Oldis 81.?.?.?

jen se desim toho co bude jako dalsi oznaceno za extremismus :/

212907

18.2.2010 19:55

RE: extremismus jako pojem ktery definuji media

Michal11 213.?.?.?

Reakce na 212907

Těším se že se dočkám že za extrémistickou stranu bude označena odS

212909

18.2.2010 19:27

Myslíte to dobře, ale..

MichailCZ 83.?.?.?

Pane Stwora, a co říkáte fotografii, na které jsou zachyceni kandidáti za dělnicou stranu hajlující? Nevím jestli je na místě hájit stranu a její stanovy, ta strana je prolezlá nacistickými stoupenci, to víme všichni, a jestli vy to nevíte, tak mi věřte, měl sem tu "čest" poznat osobně celou kandidátku DS kraje Vysočina, takže vím o čem píši.
Jinak souhlasím s tím, že zrušení strany není řešení problému, je to spíš zametení pod povrch, kde teď tito dostanou nálepku mučedníků proti systému, což těmto většinou mladým lidem dodá pocitu síly a důležitosti, a pocit ilegality, díky kterému jsou z jejich strany možné nějeké nerozumné kroky, které by si jako regulerní strana nemohli dovolit.

212908

18.2.2010 20:59

RE: Myslíte to dobře, ale..

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 212908

>Pane Stwora, a co říkáte fotografii, na které jsou zachyceni
>kandidáti za dělnicou stranu hajlující?

Neříkám nic, protože jsem to neviděl. Ale pokud může tahle kreatura hajlovat a při tom stále pracovat jako novinář nejlepšího zpravodajského serveru iDěs, tak proč ne?

Vložený obrázek

>Nevím jestli je na
>místě hájit stranu a její stanovy, ta strana je prolezlá
>nacistickými stoupenci,

Kdo je nacistický stoupenec? Kdo je nacista? Jisté kruhy dělají nacistu i ze mě. Víte, já na ty nálepky moc nejsem.

212914

18.2.2010 21:17

RE: Myslíte to dobře, ale..

MichailCZ 83.?.?.?

Reakce na 212914

Tohoto pána neznám, pokud chcete konkrétní příklady, mluvil jsem o této fotografii:

http://www.tyden.cz/obrazek/hroch-4-48ce58211132e.jpg

Jak čtu v další reakci na můj komentář, že fotografie přidaná vámi může být recese, tak tato fotografie, na kterou přidávám odkaz opravdu recesí není, budiž mi důkazem, že onoho hajlování osob na fotografii, provázené násilím vůči kolemjdoucím (po mém kamarádovi dokonce házeli lahve od piva, údajně proto, že má dlouhé vlasy).
Jinak nacistický stoupenec je podle mě ten, kdo souhlasí s nacistickou teorií. Nejde o nálepky, nazývat člověka nacistou kvůli oblékání či odlišným názorům není správné. Ale je třeba si přiznat, že nacisté stále jsou mezi námi, a zastání je to, čeho by se jim dle mě dostávat nemělo..

212919

19.2.2010 0:14

RE: Myslíte to dobře, ale..

Saša 74.?.?.?

Reakce na 212919

>Tohoto pána neznám, pokud chcete konkrétní příklady,

Je to hrdý Žid a redaktor zpravodajství iDNES Pavel Eichler
Vložený obrázek

212930

19.2.2010 14:02

RE: Myslíte to dobře, ale..

MichailCZ 83.?.?.?

Reakce na 212930

Děkuji, to jsem nevěděl. No tedy pokud je ono hajlování jeho minulostí, tak každý jsme v mládí byli nějaký, jestli se z toho poučil, tak bych to nerozmazával, v mladém věku u těchto lidí nejde o nacismus, ale spíše o pocit vzpoury, i když většinou ani netuší, co oním hajlováním je myšleno..
Co myslíte tím hrdým židem, nerozumím.

212989

19.2.2010 20:11

RE: Myslíte to dobře, ale..

Saša 74.?.?.?

Reakce na 212989

>pokud je ono hajlování jeho minulostí, tak každý jsme v mládí byli nějaký, jestli se z toho poučil, tak
>bych to nerozmazával, v mladém věku u těchto lidí nejde o nacismus, ale spíše o pocit vzpoury,

Jen náznakem to pan Eichler podobně vysvětluje a dnes bojuje proti xenofobii a antisemitismu. Je inteligentní a výmluvný. Naivně blboučcí „náckové“ (recesisti pivaři, kteří nemají zdání o čem je vlastně řeč) ho považují za provokatéra pro jeho přátelství s policií. Podobně byl spojen s extrémní levicí a jediný „jako reportér“ nebyl potrestán.

>Co myslíte tím hrdým židem

V článcích se dnes hlásí k Židovské komunitě. Osobně si myslím, že je vychcaným kariéristou a za každého režimu by pro něj ohnivě psal a pracoval. On ten boj dává obstojné živobytí.

213023

18.2.2010 22:06

Pánové, jděte laskavě se vším tím obviňováním z nacismu do řitě!!!

Laskavý 88.?.?.?

Reakce na 212914

Já vám řeknu naprosto přesně, co se zde mezi mladými děje!!!!
Mládež a hlavně ta hloupější, je odjakživa vždy nekriticky proti "starým" a dělá přesně to, co je zakázané, protože to je in, potřebuje "starouše" pořádně nasrat a vytočit!!!! Když povolíte hajlovat na veřejnosti, tak s hajlováním většina z nich přestane, protože proč bych to dělal, když to dělat mohu!!!!!
Když budete slyšet na Spartě pokřik - Slávističtí židi do plynu!!!, tak je vám také jasné, o co jde!!! Ten povětšinou duchovně vypatlaný fotbalový fanoušek nikdy ani žádného žida v životě neviděl a když se ho potom někde v klidu potajmu zeptáte, kdo je to žid , tak na vás kouká jak umučené neštěstí,nic o židech neví, protože jeho blbost a ignorance je nebetyčná a on se jako člověk může realizovat mezi svými stejně nablblými řvouny jenom na fotbale!!! Nechci tvrdit, že by snad mezi mladými nebyli nějací "náckové", ale většina z nich jsou duševní proletáři, kterým někdo něco nakuká a oni budou hajlovat a řvát židi do plynu a přitom vůbec neví, co řvou!!!! Hlavně když řvou proti něčemu a ještě zakázanému!!!! A tyhle velmi nebezpeční "antisemité" jsou zavíráni a jsou zájmem policie a justice, která je placena z našich daní a já otevřeně říkám, že se zde účel mine prostředkem!!!! Ze stejné líhně pocházejí členové DS!!!
Tam je pár relativně normálně uvažujících mladých lidí a zbytek jsou stejní "kraválisti" jako na fotbale!!!!!!
Několikrát jsem je viděl,jak Vandas řečnil a je mně celá DS jasná a řekl bych, že i dost průhledná! Ti mají k nacistům ale hodně daleko!!! Spíše by se měli vrátit do školy a naučit se psát a počítat, protože se vsadím, že DS je mucholapka na mladé voly všeho druhu!!!! Obávám se, že když mladému "dělníkovi" z DS necháte přečíst jejich program na hlas , tak pochopíte při jeho koktání přesně , co za druh člověka máte před sebou!!!!!
A tyhle "nepřátele" státu jsme nechali zakázat úředně jako politickou stranu!!! Prostě v Kocourkově nad Vltavou je možné všechno [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

212924

18.2.2010 21:03

RE: Myslíte to dobře, ale..

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 212908

MichaleCZ, otevři očka svá a jukni na ten výraz toho kluka, je to pro něj recese, vůbec nechápe, jak bude jeho fotka použita.
A tys to spolknul včetně navijáku, škoda.

212916

18.2.2010 20:21

Zakazovat strany jako DS je nesmyslné

Dale Coper 86.?.?.?

Vazby DS na neonacistický Národní odpor jsou nezpochybnitelné nicméně je otázka do jaké míry je DS pod kontrolou BIS. Zákaz DS není v rozpru s platnými českými zákony nicméně to nic nemění na tom že ty zákony jsou špatné. I kdyby se DS hlásila k nacismu mnohem otevřeněji třeba pod názvem Česká nacistická strana měla by mít možnost legální existence a účasti ve volbách.
P.S Tím návratem k demokracii v podáni DS asi Vladimír Stwora myslí např závest trestnost homosexuality (zrušený někdy kolem roku 1960).

212911

18.2.2010 21:12

RE: Zakazovat strany jako DS je nesmyslné

KRONE 89.?.?.?

Reakce na 212911

Pane Dale,to znamená,že k volbám by měla jít i strana,hlásající nenávist třeba ke všem zrzavým lidem,a lidem třeba vysokým maximálně do 160 cm. To by z voleb byla rázem fraška,a mezilidská komunikace by ztratila na významu,což by se projevilo i na celospolečenském klimatu.
Teď mě napadlo,proč v Evropě byl na poč.20.st.takový problém demokracii zvládnout-jednak proto,že se jednalo o zcela nové pojetí společnosti,a také po 2000 leté totalitní zkušenosti. Možná lze i tak vysvětlit lidské počínání. Navíc je evidentní,aby se člověk změnil z xenofobního inkvizitora na tolerantního,aktivního a spolupracujícího jedince je potřeba zkušenost ne z podřízenosti a nadřazenosti(aplikovaná v Evropě tisíce let),ale ze vzájemné kooperativnosti. Kooperativnost zní sice socialisticky,ale je i aplikovatelná v mnoha řízeních firem. Má to sice stinné stránky v tom,že něco není tak,jako příkazy,ale je to také cesta k dokonalosti,která je pro společnost současného věku nutná více,než efektivní stresující soužití různých osob.
Na tyhle věci jsem nepřišel já,ale mnozí jiní,kteří se již dávno odpoutali od ideologických forem myšlení,a více méně zracionalizovali svůj způsob života.
Korupce politiků a nerovnost je příčina,NSDAP A KSSS je následek,válka je jen zase návrat před příčinu.Odstraníme -li příčinu,nebude následek a válka.
Je to jednoduché-DEMOKRACIE TO NENÍ JEN NĚJAKÝ ŘÁD,KDE BUDOU KOEXISTOVAT NĚJAKÉ NESMYSLNÉ FRAKCE VEDLE SEBE.Demokracie je povznesení se nad nesmysly,a naprosté racionální a odpovědné chování pevně semknuté s morálkou a zásadami etiky.
Sice Platón hovoří o dokonalosti řádu založeném na Šlechtě,ale kdyby poznal středověk zřejmě by své tvrzení musel vrátit zpět. Nakonec by usoudil,že pro demokracii jsou důležité 2 věci-deidologizace a zodpovědnost k sobě a druhým. Nic jiného k dokonalosti řádu není třeba-to jen šikovní manipulátoři ala Goebels,Marx a Engels se Stalinem,a možná Paroubkem a Topolánkem chytře pokřivují,aby se zdála realita jejich idee nad jednoduchou formulí lepší-pro hlupáky opojnější,a ovce před oškubáním snažší k přijmutí. ZBAVME SE IDEOLOGIÍ A HLOUPÝCH IDEÍ A NÁBOŽENSTVÍ-JSOU NÁM K NIČEMU. Náboženství je manipulace s podvězkem mozkovým a hormony pocitu štěstí(endorfiny). Realita nám ukazuje,že i náboženství je součástí manipulace a zotročení mas.Inkvizice je více než důkazem.
Správný demokrat se obejde bez všech nesmyslů manipulace a zcela otevřeně dokáže pochopit okamžik jedinečnosti a rozmanitosti,a nenechá se vmanipulovat,třeba k nošení oblečků s emblémem kolečka nebo růžičky,nebo ptáka. Držte se v rozletu jako sokolík. Osvoboďte se z otroctví...

212917

18.2.2010 21:12

RE: Zakazovat strany jako DS je nesmyslné

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 212911

Co do toho taháte homosexuály, člověče? Od toho jsou snad ozbrojené složky státu, aby jim zde zajistily pokojnou existenci v případě plánování nějakých pogromů ze strany "extremistů". Stejně jako ji musí zajišťovat těm dnes už legendárním "vlivným židům"(nedávno proběhlo médii), ale hlavně všem občanům bez rozdílu rasy a vyznání.
Názor na homa může mít každý jaký chce. Vypitý extremista extremistický, vymytý mainstreamista mainstreamový (teplej sysel, teplá vydra, uctívání všeprostupující panteplosti).

Nicméně už se těším, jak po plánování extremistických útoků na významné židy a elektrárny budou média varovat konzumenty pravdy před útoky na vlivné gaye/lesby.
K absurdistánu patří absurdní zprávy. [velký smích]

212918

18.2.2010 21:33

Asociace...

Lin 85.?.?.?

Volební program a obzvláště chování DS mi silně připomíná NSDAP v minulém století. Mám dojem, že historie se opakuje a budeme to zažívat všechno znovu. V době krize, chudoby a ohromné nezaměstnanosti se takovýmto stranám velice daří, neboť hrají na citlivou strunu. Nacionalismus ale není vlastenectví. Novodobí nacionalisté využívají neschopnosti a "neplodnosti" levice i pravice a je vidět, že se jim to daří. Zákaz ale nic neřeší. Myslím si, že konkrétně v tomto případě se dosáhne pravého opaku a poluparita DS ještě stoupne, protože zákaz z nich paradoxně udělal "nepohodlné, umlčené mučedníky".

Pro srovnání doporučuju tento článek o naplňování sociálního programu NSDAP:
http://www.punk.cz/index.asp?menu=3&record=10593

a také tento článek o současném nacionalismu v Evropě:
http://globalpolitics.blog.tyden.cz/clanky/3140/nacionalismus-po-evropsku.html

212922

19.2.2010 13:40

hmm

Eldedkus 81.?.?.?

Tak si trochu taky přihřeju polívčičku.
DS nemám rád, protože má určitou (nehodlám posuzovat) styčnou plochu s násilnickým a někdy nacistickým hnutím skinheads.
DS program se mi nelíbí, protože ačkoliv je označována jako krajně pravicová, sou to levičáci. Což mimochodem jasně vyplívá ze slova "dělnická", z ozubeného kola rudé barvy ve znaku, i z programu který je připojen ke článku. Ano v tom programu jsou dobré body, ale s asi 50% se neztotožňuji
DS program má v sobě rasistický bod.
DS program je zkratkovitý.
Členové DS jsou často sami radikální extrémisté z hnutí skinheds.
Hnutí skinheads považuji za špatné. Bylo by to na samostatný článek, berte to prosím jako můj předpoklad.
Nikdy by mě nenapadlo DS volit ani podporovat. DS je podle mě strana špatná a nechtěl bych aby zde vládla.
Ale přes všechno co uvadím nesouhlasím s jejím rozpuštěním, neboť se jedná o popření demokratického principu. Ano jsme tam, kde sme byli už tolikrát. DS byla odsouzena za něco co ještě nespáchala!? To mi připadá strašlivé. Vždyť byla odsouzena na základě obvinění, které by musela důkazně vyvráti, ale samo obvinění byli jen dohady a dojmy. (při tom, jak je napsán příslušný zákon to ani jinak nejde) Že je cosi shnilého v Absurdistánu je už poměrně otřepaná fráze a toto konstatování má stejnou váhu a nese nové poselstvé asi jako konstatování, že tráva je zelená.
Začíná se nám smrákat.

212985

19.2.2010 14:21

RE: hmm

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 212985

> DS byla odsouzena za něco co ještě nespáchala!?

Jste si tím naprosto jist? Kolik dětí ještě musí být popáleno, aby mohli být ideologové těchto "statečných činů" odsouzeni? Viz

http://www.ct24.cz/domaci/64640-vandas-znal-osobne-jednoho-z-vitkovskych-zharu/

212991

19.2.2010 16:24

RE: hmm

Mirko D. 82.?.?.?

Reakce na 212991

Vždy mne překvapí, že se najde osoba ochotná brát tyto směšné konstrukce systému za bernou minci. Představte si pane Vojto, že Topolánek se zná s Kvapilem..., a nejenom s ním, i s většími lumpy.

213005

21.2.2010 19:09

RE: hmm

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 212985

"Hnutí skinheads považuji za špatné."

rozlišujte, není skinhead jako skinhead

213128

19.2.2010 20:06

Všechno je jinak

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Váš strach má jiný původ. Uvědomujete si současný trend záměrů skutečných vládců: eskalace semitské války a boje za energetické zdroje, za současného komerčního preferování materiální síly aziatů. Nebezpečím není DS, to je jen zástupný objekt marné snahy. Aby se něco dělalo.

213022

19.2.2010 20:30

O jakém rozvrácení demokracie se tady mluví?

Honzax 89.?.?.?

Ví to někdo? Vždyť žádná demokracie tady není. Tak o čem je ten spor?

213025

20.2.2010 0:52

Když jsem si konečně přečetl jejich program, ani se nedivím,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

že z nich establishment šílí. S výhradou k několika hloupým a naivním bodům by se opravdu dal rozdávat na ulicích, jak pravil Janko. Infiltrace ze strany tajných služeb zřejmě nebude tak silná, to by režim nevolil tak upocenou formu její likvidace úřednickou vládou pod taktovkou Mojžíška.
Samo najmutí si předraženého Sokola je skandálním plýtváním penězi daňových poplatníků, podobnou frašku by snad byly s to sehrát i kohorty právníků na výplatní listině organizovaného násilí, jak nazýval s.Lenin stát.
Asi byla hrůza před vycinkáním ze strany velelóže silnější než zdravý rozum, který měl velet k maximální obezřetnosti při hraní si na demokraturu.
Ostatně krizí zblblé stádo zažene do ohrad i médii propagovaná strana nachmeleného chemika a feudála, zapravujícího zřejmě před kahalem hříšky svého otce z dob jeho nacionalistického mládí, nemluvě o partaji investigativní hvězdy sionvize obklopené houfem luzných žen...
Snaha režimu dokázat vlastizrádné (pardon, vlastně antidemokratické) rejdy DS ve spojení s mýtickým Národním odporem přímo nabízí paralelu k obdobné snaze c.k. policie o vytvoření spikleneckého spolku Omladina - snad jen s tím rozdílem, že tento (i když s jinou náplní činnosti) alespoň formálně existoval.

213040

20.2.2010 1:25

SS

Satanist 75.?.?.?

Nekde hodne davno na hajzlu v Nemecku jak sem vycetl na Zvedavci byl napis - ,,Fighting for freedom is like fucking for virginity ........,, Ten napis nelhal! V ceskym krateru byl freedom jeban u soudu obrezanym penisem aby democracie mela orgasmus! [naštvaný]

213044

23.2.2010 22:15

RE: SS

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 213044

myslíte toto kolego? [smích]

Vložený obrázek

Vložený obrázek

213339

Příspěvků: 110

18.02. 06:18 járazhor  Celej proces byla fraška
18.02. 07:41 Václav Semerád  Demokracie?
18.02. 08:18 Grobes Hulwatski  RE: Demokracie?
18.02. 16:59 Fernet  RE: Demokracie?
18.02. 08:29 smrt okupantom ;-)  sa len cudujem
18.02. 17:13 Radical  RE: sa len cudujem
18.02. 08:43 eL  Demagogie
18.02. 09:45  RE: Demagogie
18.02. 11:32  RE: Demagogie
02.03. 14:05 yvetta  Demagogie na Vaší starně eL
18.02. 09:16 KRONE  vzpamatujte se
18.02. 10:47 odpodlahy  RE: vzpamatujte se
21.02. 02:00 Oldis  RE: vzpamatujte se
22.02. 08:13 KRONEOS  RE: vzpamatujte se
18.02. 09:37 MedaBeda  Systém se odkopal
18.02. 17:51 novy zacatek  RE: Systém se odkopal
19.02. 09:00 KRONE  RE: Systém se odkopal
20.02. 20:32 KRONEOS  RE: Systém se odkopal
20.02. 23:39 smoke  RE: Systém se odkopal
21.02. 07:37 KRONEOS  RE: Systém se odkopal
18.02. 10:15 Maftík  Jak to vidíte?
18.02. 10:21 Rejpal  Poznámka k symbolice DS - Rotary Klub
18.02. 11:02  RE: Poznámka k symbolice DS - Rotary Klub
18.02. 10:25 Slávek  Zvedavec..
18.02. 10:46  RE: Zvedavec..
18.02. 18:45 Jaroslav  RE: Zvedavec..
18.02. 11:09 Laskavý  RE: Zvedavec..
18.02. 13:08 baki  RE: Zvedavec..
18.02. 14:23 xman  RE: Zvedavec..
18.02. 16:15 fohat  RE: Zvedavec..
18.02. 18:05  RE: Zvedavec..
02.03. 10:15 yvetta  RE: Zvedavec..
18.02. 11:57 bejbous  RE: Zvedavec..
18.02. 10:49 Kincsem  Dvojí metr?
18.02. 16:57 fohat  RE: Dvojí metr?
18.02. 10:50  Asi tak
18.02. 10:58 hestroy  Chápete o co jde?
18.02. 13:48 karel4u  RE: Chápete o co jde?
18.02. 18:24 Vladimír Stwora  RE: Chápete o co jde?
18.02. 18:49 anti-anti  RE: Chápete o co jde?
19.02. 11:21 hestroy  RE: Chápete o co jde?
19.02. 15:37 Mirko D.  RE: Chápete o co jde?
21.02. 19:40 MedaBeda  RE: Chápete o co jde?
21.02. 21:08 mtk  RE: Chápete o co jde?
21.02. 03:13 steve  RE: Chápete o co jde?
19.02. 00:25 Janeček  RE: Chápeme!
19.02. 12:47 Karel4  RE: Chápete o co jde?
18.02. 11:00  Se zrušením DS nesouhlasím
18.02. 20:57 janko  RE: Se zrušením DS nesouhlasím
19.02. 00:39  RE: Se zrušením DS nesouhlasím
19.02. 08:16 janko  RE: Se zrušením DS nesouhlasím
19.02. 11:48  RE: Se zrušením DS nesouhlasím
19.02. 08:29 KRONE  RE: Se zrušením DS nesouhlasím
19.02. 12:17  RE: Se zrušením DS nesouhlasím
18.02. 11:08 mig  k programu
19.02. 20:11 KRONE  RE: k programu
19.02. 21:24 aristokrat  RE: k programu
20.02. 00:02  Jste skvělý manipulátor
18.02. 11:19  Kam až vládnoucí partaje zajdou?
18.02. 13:52 anti-anti  RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?
18.02. 16:50  RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?
18.02. 18:33 anti-anti  RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?
21.02. 19:27 MedaBeda  RE: Kam až vládnoucí partaje zajdou?
18.02. 13:45 Perunwit  K zamyšlení
18.02. 13:57 extrs  já vám nevím
18.02. 13:59 valda  magori
19.02. 05:06 Esmate  RE: magori - pokrok nedá zastavit
19.02. 12:13 valda  RE: magori - pokrok nedá zastavit
18.02. 14:09 Řehoř  Hlavní důvod
18.02. 14:42 radek 29old  RE: Hlavní důvod
18.02. 14:46  RE: Hlavní důvod
18.02. 16:02 J.Potměšil  Úlet
18.02. 16:29 Vladimír Stwora  RE: Úlet
18.02. 16:18 Rene Bartosek  Mno,
18.02. 16:56 Alexa  Neuvěřitelné amatérství??
18.02. 20:49 Vladimír Stwora  RE: Neuvěřitelné amatérství??
18.02. 21:28 Laskavý  RE: Neuvěřitelné amatérství??
19.02. 01:56 Roman  Něco k historii DS a SPR-RSČ.
19.02. 07:29  RE: Neuvěřitelné amatérství??
19.02. 22:54 Alexa  RE: Neuvěřitelné amatérství??
21.02. 03:39 steve  RE: Neuvěřitelné amatérství??
18.02. 21:00 janko  RE: Neuvěřitelné amatérství??
19.02. 23:03 Alexa  RE: Neuvěřitelné amatérství??
18.02. 21:17 Antiseptik  RE: Neuvěřitelné amatérství??
18.02. 16:59 davud  kdo kdy kde jak
18.02. 18:29 KRONE  jsem proti DS i proti ODS
18.02. 18:39 daniela  Cechovní spolky
18.02. 19:10 Oldis  extremismus jako pojem ktery definuji media
18.02. 19:55 Michal11  RE: extremismus jako pojem ktery definuji media
18.02. 19:27 MichailCZ  Myslíte to dobře, ale..
18.02. 20:59 Vladimír Stwora  RE: Myslíte to dobře, ale..
18.02. 21:17 MichailCZ  RE: Myslíte to dobře, ale..
19.02. 00:14 Saša  RE: Myslíte to dobře, ale..
19.02. 14:02 MichailCZ  RE: Myslíte to dobře, ale..
19.02. 20:11 Saša  RE: Myslíte to dobře, ale..
18.02. 22:06 Laskavý  Pánové, jděte laskavě se vším tím obviňováním z nacismu do řitě!!!
18.02. 21:03 janko  RE: Myslíte to dobře, ale..
18.02. 20:21 Dale Coper  Zakazovat strany jako DS je nesmyslné
18.02. 21:12 KRONE  RE: Zakazovat strany jako DS je nesmyslné
18.02. 21:12 Andrew Siddur  RE: Zakazovat strany jako DS je nesmyslné
18.02. 21:33 Lin  Asociace...
19.02. 13:40 Eldedkus  hmm
19.02. 14:21 Vojta49  RE: hmm
19.02. 16:24 Mirko D.  RE: hmm
21.02. 19:09 MedaBeda  RE: hmm
19.02. 20:06 Kropáč  Všechno je jinak
19.02. 20:30 Honzax  O jakém rozvrácení demokracie se tady mluví?
20.02. 00:52  Když jsem si konečně přečetl jejich program, ani se nedivím,
20.02. 01:25 Satanist  SS
23.02. 22:15 MedaBeda  RE: SS

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 72 čtenářů částkou 16 804 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 3

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 1

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
24,47 Kč
Libra
29,27 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
18,69 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,41 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 016,47 Kč
1 unce stříbra
491,04 Kč
Bitcoin
903 303,92 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 463