Diskuze k článku

Bývalý velitel pákistánské armády: Blackwater byl zapleten do útoků na Bhuttovou a Harírího

Příspěvků 77

6.10.2009 8:41

!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

"Americký novinář Seymour Hersh kromě toho obvinil z účasti na zavraždění Harírího bývalého amerického viceprezidenta Dicka Cheneyho. Ten byl prý členem tajného týmu, který měl řídit atentáty na přední politiky."

Tvrde a odvazne obvineni. Pokud existuji dukazy, je to obvineni nejvetsiho kalibru soucasnosti. Jsem zvedavy, jak tento pripad dopadne. Jestli to odnese obvineny anebo ten, kdo obvineni pustil do eteru.

201829

6.10.2009 17:50

RE: !!!

pje 195.?.?.?

Reakce na 201829

Účastí je přirozeně i financování či organizace (politické přesvědčování)... Do roka a do dne!

201862

6.10.2009 17:52

RE: !!!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 201829

>...Tvrde a odvazne obvineni. Pokud existuji dukazy, je to obvineni nejvetsiho kalibru soucasnosti. Jsem zvedavy, jak tento pripad dopadne.
-----------------
Jak už to na americké politické scéně chodí, "vice-prezident" neznamená zástupce prezidenta, ale přesně to, co vyjádřuje - více než prezident. Zástupce prezidenta je loutkovodič, ale současně i loutka. Tahle šachová partie se hraje se stejnou strategií již od počátků dvacátého století, počínaje vraždou prezidenta Williama McKinley-ho (r.1901), kdy se na jeho místo dostal jeho kóšer zástupce Theodore Roosevelt. McKinley totiž nehrál podle nastavených pravidel. Stejnou strategii jsme mohli pozorovat i u tandemu J.F.Kennedy-Lyndon B.Johnoson, Bush-Cheney a samozřejmě i B.Obama a Pepa Bidet...ehm, chtěl jsem napsat Joe Biden. To je ten, který se širokým úsměvem celému světu oznámil: "I já jsem sionista. Nemusíš být židem, chceš-li být sionistou". Tímto nás ujistil, kterým směrem vane vítr.

Sledováním dění na politickém jevišti, lze snadno vypozorovat, že když se vybraná loutka neosvědčí, tak se jednoduše odstraní a použije se ta další, která je k dispozici a rovněž předem připravená. Tandem Bush-Cheney není výjimkou. Na oba válečné zločince bylo již podáno několik soudních žalob (četl jsem o tom), ale jak už to tak na tom našem světě chodí - spravedlnost je na straně toho, kdo si ji dokáže zaplatit. A nejen to (!!!) Výraz "žalobce" se už přestal používat. Dnes se takovým lidem říká "teroristi" a jako s teroristy se s nimi i zachází. Proto tahle otázka má opodstatnění:

>...Jestli to odnese obvineny anebo ten, kdo obvineni pustil do eteru.
--------
Kolik už bylo těch záhadných autonehod? Kolik už bylo těch náhodných vypadnutí z okna? Potom se v tisku objeví zprávička: Po ohledání těla nebožtíka, nebylo shledáno žádné vnější zavinění. Příčina smrti, kterou patolog uvedl do protokolu: "sebevražda". Z nějakého záhadného důvodu si však nevšimnul těch dvou průstřelů hlavy z týlu? Další bod:

>Ten (Dick Cheney) byl prý členem tajného týmu, který měl řídit atentáty na přední politiky."
-------
Tento tajný tým se jmenuje CFR - Council on Foreign Relations (Rada pro mezinárodní vztahy) a další skupinka zločinců se "tajně" schází ve spolku "Trilateral Commission" (Výbor pro trojí kontinentální sjednocení). To je ten tajný tým, kde se rozhoduje, kdo se nechce podřídit demokratickým zásadám amerického impéria a můsí z jeviště (z kola) pryč. Už jsme tady o tom měli několik hodnotných článků, takže tohle byla jenom malá připomínka.

201863

6.10.2009 19:21

RE: !!!

abc 89.?.?.?

Reakce na 201829

"Kráľ je nahý,alebo cisárové nové šaty." Nezaškodí si stále pripomínať, v koho dielni sa šije USraelská politika "pečenehov, polovcov,kumáncov,chazarov". Aj keď v histórii viackrát zmenili svoju identitu, ich skutky ich stále prezrádzajú! http://spravy.pravda.sk/obama-zavlecie-europu-do-t...

201868

8.10.2009 2:20

RE: !!!

p 125.?.?.?

Reakce na 201868

..uz dlouho mi toto klise znovu opakovane leze krkem protoze bystozraci kteri videli ze kral/cisar nema saty zcela prehledli ze kral/cisar byl obycejnej vrah,darebak a zlodej jako vzdy....

201993

6.10.2009 17:08

Žoldáci táhnou

korutan 81.?.?.?

Když jsem četl knihu „Právo zabíjet“, kterou napsal Robert Y. Pelton, byla to pro mne naprosto cizí oblast. Začal jsem vyhledávat další správy o těchto soukromých armádách. Dá se říci, že se jedná o regulérní privatizaci války. Stát, jako už v řadě jiných oblastech, nasazuje za sebe soukromé subjekty, kterým platí nehorázně větší částky než své vlastní armádě a od jejichž činnosti se může kdykoliv politicky distancovat! Že žoldáci nejsou povinni se řídit mezinárodními konvencemi, to asi není nutné zdůrazňovat.
I kdyby se nakrásně prokázalo, že uvedené obvinění je pravdivé, bude se společností Blackwater zodpovídat před Americkou justicí, možná zaplatí symbolickou pokutu a pojede dál v zajišťování choulostivých potřeb vlády! Jenže s největší pravděpodobností nic takové se nestane. Všichni všechno popřou a bude po vyšetřování. Všichni, kdo na tento průběh budou věřit označí média za konspirativce a konec.
Málokdo z nás je asi schopen docenit ohromný potenciál a šíři pole působnosti těchto vojenských bojůvek. Na jedné straně se bojové aktivity přesouvají do pomezí atmosféry a vesmíru, na straně druhé vzniká nová bojová síla partyzánského, nebo chcete-li přiléhavěji, tak teroristického typu.
Pokud byly ztráty na životech civilistů v I. světové válce 10% ze ztrát na životech celkem a stouply přes veškerou dokonalost vojenské techniky na 90%, jak to asi bude vypadat při řádění těchto žoldáckých skupin v zázemí nepřítele si dovedeme dnes představit jen stěží!
Zajímavé bude, za jak dlouho se provalí, že USA měla, byď zprostředkovaně, prsty i v tom útoku v Indii!? Sázím se, že tak do roka!

201861

6.10.2009 20:10

RE: Žoldáci táhnou

jansmith:) 193.?.?.?

Reakce na 201861

Tak tak korutane. Blackwater se bude zodpovídat tak, že se košér přejmenuje (již se stalo) a jedeme dáááááááál.

jansmith[smích]

201872

6.10.2009 21:08

RE: Žoldáci táhnou

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 201861

Pokusím se doplnit článek, již kvůli pocitu nějakých souvislostí.
Samozřejmě, že se nikdo skutečně zodpovědný nějaké US justici zodpovídat nebude.
Tady je obrázek.
Vložený obrázek
Je souvislost patrná? Je jen náhodná?
Obrázek vlevo se vztahuje k maltézským rytířům se sídlem v Římě (v Praze sídlí jeden ze šesti velkopřevorů), obzázek vlevo pak ke zpravodajské službě.
Co jiného mají společné? Prakticky vše. Od svých otců zakladatelů až po současné pohlaváry. Psal jsem o tom již jinde.
Jak souvisí CIA s Blackwater? Dokonale. Stačí se podívat na jejich potentáty, příkladem budiž třeba Cofer Black.
Jak souvisí maltézští rytíři (Suverénní vojenský hospitální řád sv. Jana v Jeruzalémě, na Rhodu a na Maltě) s Blackwater? Blackwater mu patří. Majitel Erik D. Prince je totiž maltézský rytíř. Náhoda? Možná... Co si pak ale počít s bývalým generálním inspektorem Pentagonu, dnešním ředitelem Blackwater Joseph E. Schmitzem, který je nejen v Opus Dei, ale také samozřejmě maltézský rytíř. No to už máme nějak moc náhod. A aby to nebylo málo, tak tyto jednotky operují právě z Malty, kde má ten to řád dodnes jednu ze svých pevností.
Zmiňovat analogii s křižáky z 12 st. snad ani není třeba. Připomínám, že současný papež je také členem tohoto řádu. Tento řád disponuje nejen nesčetným množstvím privilegií mezinárodního charakteru, ale jeho členové kontrolují dozorčí rady voj.prům. komplexu a rozhodujících bank. Pokud bychom do toho hodně pošťourali, tak nám začnou vylézat velice podivé souvislosti s 9/11. No, to jen na doplnění k Xe.
Předpokládám, že si tito chlapci na nějakou lavici jen tak honem sednout nepůjdou [smích]

201876

6.10.2009 22:05

RE: Žoldáci táhnou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 201876

pozozný čtenář si zajisté všiml... obr. zpravodajské sl. je samozřejmě vpravo

HHBB

201886

7.10.2009 4:59

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 201876

>...No to už máme nějak moc náhod. A aby to nebylo málo, tak tyto jednotky operují právě z Malty, kde má ten to řád dodnes jednu ze svých pevností.
------------------------
Máš to pěkně nastudovaný a souhlas se vším, až na jednu maličkost. Můžeš mi objasnit, HHBB, proč se tolik ošíváš (a nebo to nevíš), ale nikdy nenapíšeš, kdo tomu velí? Jednou jsi je představil jako jezuity, podruhé maltézské rytíře, při jiné příležitosti to bylo tajné společenství "Scottish Rites", atd., ale nikdy jsi nenapsal, kdo všechny tyto spolky ovládá? Až tady jsi něco nakousnul:

>Připomínám, že současný papež je také členem tohoto řádu. Tento řád disponuje nejen nesčetným množstvím privilegií mezinárodního charakteru, ale jeho členové kontrolují dozorčí rady voj.prům. komplexu a rozhodujících bank.
-----------------------------
Jistě víš, jak důležitou roli hraje papež v katolické církvi? Téměř každý - kdo papeže navštíví - klekne před ním na kolena a políbí "svatému" otci špičku boty. Nikoliv však Edmond James de Rothschild, tehdejší prezident světového sionistického kongresu. Byl to právě papež, kdo mu vyšel vstříc s nataženou pravicí k podání ruky. Teď mi vysvětli, kdo je tady šéfem a kdo služebníkem?

Všechny ty tajné spolky, které tady uvádíš jsou infiltrovány a některé ty novější přímo vytvořeny ilumináty. Ilumináti, tedy Rothschild a Adam Veishaupt postupně infiltrovali všechny spolky svobodných zednářů. B'nai B'rith je zednářský spolek, Vatikán taky. Nic nebylo ponecháno náhodě. To jsou ti, kteří nemusí pracovat, aby se uživili, tak vymýšlí ptákoviny, ale zase jenom proto, aby tím postupně ovládli celou planetu. To je jejich cíl, na kterém pracují již po několik generací a jejich potomci v tom pokračují doposud.

Rothschild si nechal na zakázku od Karla Marxe vypracovat komunistický manifest (r.1848). Generál Albert Pike - svobodný zednář a zakladatel Ku-Klux-Klanu mu vypracoval strategii tří válek (r.1871). Byl to komunismus, fašismus a náboženské války. Ty první dvě se odehrály a ta třetí probíhá právě nyní. Válka islámu, judaismu a křesťanů - čehož jsme právě svědky, ale to je jenom ten počátek. Tihle psychopati zašli až tak daleko, že přepsali Nostradáma a vytvořili falešné proroky, jako např. Zacharias Sitchin a svědky jehovovy. Náš věrný dopisovatel, "abc", se s tím už bude muset smířit, ale Charles T.Russell, zakladatel společnosti Strážné věže, byl rovněž svobodným zednářem a svědci jehovovi jsou jenom důslední, poctiví a poslušní pěšáci k vytvoření Nového světového řádu - světa bez hranic - ale zcela jinou metodou. Beze zbraně a bez jediného výstřelu. Proto veškerá úcta k vám všem přátelé (svědci jehovovi), ale už ...Automaticky kráceno

201907

7.10.2009 5:26

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 201907

- pokračování -

Proto veškerá úcta k vám všem přátelé (svědci jehovovi), ale už je načase si tohle uvědomit. Jehova za vás nic řešit nebude. Z mých vlastních zkušeností mohu konstatovat, že svědci jsou ti nejslušnější a nejpoctivější lidé na planetě a pokud se vám to přeci jenom podaří (svědci), tak buďte připraveni, že předáváni vlády nad planetou bude pro vás mít zcela neočekávaný a dramatický spád.

Už jsem málem zapomněl na kolegu HHBB. Takže to uzavřu tvojí větou:

>Pokud bychom do toho hodně pošťourali, tak nám začnou vylézat velice podivé souvislosti s 9/11.
---------------
O tom nemusíme vůbec pochybovat. Ještě si k tomu přiřaďme klan Rockefellerů s jeho společností eugeniky, American Medical Association (r.1901), zakladatel farmaceutického průmyslu, majitel mezinárodního ropného průmyslu Exxon Mobil a mezinárodních finančních istitucí. Také byl jedním ze zakladatelů FED-u, OSN a OPEC. Hlavní zakladatel CFR a Trilaterální komise (spolu se Zbigniewem Brzezinským). To jenom abychom měli kompletní obraz.

201908

7.10.2009 14:39

RE: Žoldáci táhnou

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 201908

Zajímavě napsané mirdo.


Většina lidí, kteří se o tyhle věci zajímají dokáží s větším či menším úspěchem pojmenovat jednotlivé puzzle obrázku, ale složit je dohromady v širších historických a jiných SOUVISLOSTECH dokáže již málokdo.

Není možno získat kompletní obrázek vytrháváním "věcí" z celku a označit je za "podstatu". Když se k tomu přidá faktor Zevšeobecňování, který tak rád jako jeden z ovládacích programů oveček využívá podjatý mainstream, lokajové ovčáků a zmateně splupracující spoluobčané, plus sofistikovaná snaha přímo nebo podprahově pro MOC a PENÍZE do těch správných kapes pokrytecky manipulovat jinými, potom, aby se v tom guláši "pes" vyznal...[smích]Proto DÍKY lidem, kteří nejen jako někteří zde na Zvědavci, ale celosvětově dokáží nesobecky bez emocí a s nadhledem skládat (viz. jankův příměr) jednotlivé vrstvy informačních puzzlí a tím pomáhat postupnému vyprošťování povědomí lidské rasy z mlhy mediálně i jinak historicky udržované virtuální reality.

Tento pohyb směřuje pomalu ale jistě kupředu - k Pravdě (k Dobru), která byť je subjektivní, tak nám říká, že pokud jen nefilozofujeme pro filozofování, je jenom jedna - Univerzální.


jansmith[smích]

201936

7.10.2009 16:05

RE: Žoldáci táhnou

abc 89.?.?.?

Reakce na 201908

Na "zcela neočakávaný a dramatický spád" udalostí sme pripravení a absolutne neočakávame,že sa "žoldáci" a ich "mecenáši" vzdajú vlády nad zemou dobrovoľne. Scenár útoku Goga z Magogu je podrobne napísaný v knihách Daniel,Ezechiel a Zjavení. Každý sa naň može pripraviť, uvidí ho každý. http://www.watchtower.org/b/20070315/article_01.htm [zmaten]

201954

9.10.2009 6:28

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 201954

>Na "zcela neočakávaný a dramatický spád" udalostí sme
>pripravení a absolutne neočakávame,že sa "žoldáci" a ich
>"mecenáši" vzdajú vlády nad zemou dobrovoľne.
----------
Přijal jsi/jste tu "zdrcující" informaci sportovně, což jsem skutečně rád. Nechci ublížit, jenom upozornit na pravděpodobnost jiného a neočekávaného vývoje. Studoval jsem různá náboženství, ale nikoliv z bible, ale přímo osobním zapojením a už vůbec to nebylo hledání "cesty". Hledal jsem odpovědi na moje nekonečné a obšírné otázky a při tomto putování jsem nalezl nejen ty odpovědi, ale i několik dobrých přátel. Mezi Indiány i mezi jehovovými svědky. Když jsem byl v New Yorku, tak jsem si nenechal utéct příležitost navštívit (hned za Brooklynským mostem) budovu Strážné věže, kde jsem podnikl několikahodinovou exkurzi, včetně budovy tiskárny.

Nechci zabíhat do podrobností, ale získanými zkušenostmi se moje úcta k těmto lidem (svědkům) více upevnila a už neodmítám nabízenou literaturu, jako je "Strážná věž" a "Probuzení". Našel jsem tam hodně zajímavých a poučných článků jiného než náboženského zaměření a mám jich už několik štosů v mojí knihovničce. Takže jenom abys věděl příteli, nemusí to být tak, jak se nám to předkládá. [mrknutí jedním okem]

202074

7.10.2009 20:15

RE: Žoldáci táhnou

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 201908

>Můžeš mi objasnit, HHBB, proč se tolik ošíváš (a nebo to nevíš), ale nikdy nenapíšeš, kdo tomu velí?
Mirdo, roli dvorních židů a jak se k ní historicky dostali, jsem už popsal jinde. (nakonec jsme tam měli spolu i diskuzi)
Stránky H. Makowa znám, mohli bychom jeho kontakty a zdroje rozebrat , míří to v podstatě tam, kam str. A.Jonese, D.Icka a mnoha dalších. Není to jen záležitost těchto žurnalistů, je to šikovně odstupňováno, odměřeno a rozděleno, aby si každé pozorné a pátrající oko přišlo na své. Už jsem i jinde naznačil mechanismus, jak se různé varianty a verze konspirace a uspořádání moci šíří. Je to hra na pravdy a její alternativy.
Neříkám však, že je to vše zcela jinak, to určitě není, mnoho věcí i tak stále do sebe zapadá. Co mi však často nesedí, je příliš okatá zkratka, která se zahnízdila i zde na fóru a svádí k náhradnímu jednoduchému uvažování. A to je samozřejmě i účel těchto informačních alternativ, a i kdyby Zvědavec a jeho fórum třeba i nechtěli, tak do této polohy budou určitými silami tlačeni.
A tak jsem si řekl, že budu šířit i nějaké jinačí verze. A pokud možno hůře vyvratitelné, bez ohledu na to, kolik lidí to hlásá se mnou, nebo třeba vůbec nikdo.
Blíže k tvým připomínkám.
Je to dost široký záběr na to, aby se daly nějak solidně všechny body rozebrat. Tak vyberu třeba toho Marxe. „Rothschild si nechal na zakázku od Karla Marxe vypracovat komunistický manifest (r. 1848)“. To by teoreticky možné bylo, agentury takto i obvykle pracují, ale revoluce z toho nebývají. Ve skutečnosti jde o hlubší záležitost. Revoluční nálada, zvraty, změny apod. mají svůj základ ve vědomí společnosti. To vzniká dlouhodobě a nelze to vyvolat jedním pamfletem (obrazně řečeno). A od vědomí se dostaneme k výchově a vzdělání, ke školství a duchovnu. Zdá se ti stále možné, aby to provedl Marx na zakázku Rothschilda? Sám Marx byl produktem školství a těch, kteří ho mají ve své moci, byl tedy přirozeně podle místa studií hegelián a ti kdož ho vycvičili, tak ho i následně použili. Já osobně jsem si vcelku jist, že to Rothschild nebyl (nakonec by to bylo podivné už jen pro ten obsah).
A tak se vrátím k tvé původní otázce. Já nevím, kdo tomu velí. Protože se tím, kdo tomu velí, také s nadšením občas zabývám, vím také, jakým způsobem a jak se dá k moci směřovat. Proto poukazuji na ty z mého pohledu nejpravděpodobnější varianty. A jelikož to dělám i pro sebe, abych byl schopen se z cizí moci vymanit, vím také, že takové odpoutávání je možné. A proto si i myslím, že nakonec tomu nikdo tak docela nevelí. [smích]

PS.: Všimni si, co to vlastně ten náš kolega "abc" tady hlásá. Je to nádherný studijní příklad, jen se vydat po stopách... [mrknutí jedním okem]

201972

8.10.2009 7:21

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 201972

Cením si tvojí upřímnosti, HHBB a i já položím karty na stůl. Jen co ses tady na Zvědavci objevil, tak jsem si myslel (po přečtení několika tvých prvních příspěvků), že tady máme dalšího bojovníka za tu "skutečnou" pravdu. Jeden z těch, co sem posílá ústředí na odvádění pozornosti. Ano, myslel jsem si, že tady mlžíš záměrně. Teď však po tvém vyjádření:
A proto si i myslím, že nakonec tomu nikdo tak docela nevelí, musím změnit názor: "mlžíš sice pořádně, ale z pouhé nevědomosti".

Nebudu rozebírat jednotlivé části obou naších příspěvků, abych ti dokázal souvislosti a potvrdil tím svá tvrzení a už vůbec nechci dokazovat, že to je ta naše jediná (Zvědavcova) pravda, na které jsme se po tolika letech vzájemných diskuzí už jaksi sjednotili. Ani netvrdím, že: "kdo není s námi, je proti nám"... [chechtot] [chechtot] , ale kolik tady už bylo článků převážně od jiných autorů, kteří na přímých důkazech, nalezených dokumentech a informacích bývalých insiderů a agentů, kteří z nějakého důvodu otočili a začali hovořit ????? Tolik toho už bylo napsáno, že snad jedině slepý (a nebo Vojta) by mohl prohlásit, že neví co se děje?

Abych tě nenechal v nevědomosti, tak se podívej, kdo tomu velí (jeden z nich). Je to interview Benjamin Fulford se šéfem planety J.D.Rockefellerem. Rockefeller přiznává, že se to sice povídá a ví o tom, ale není to on, kdo usiluje o žezlo nad planetou. Začíná to být zajímavé po sedmé minutě sledování. Takže se můžeme uklidnit, není to on. Další lži, lži a jenom lži a další lži vpravo dole. V tomto devítiminutovém videu, těsně před koncem, J.D. Rockefeller ml. nás ujišťuje, že jeho vize pro svět, je "více prosperity, více spolupráce mezi národy a trvalý mír na planetě". Opět se zapomněl zmínit (což prohlásil na konferenci Bilderbergů), že naše planeta potřebuje očistu ve formě drastického snížení populace. Teď mi HHBB pověz, kdo z těchto dvou klaunů hovoří pravdu ???? [překvapení] [smích]

P.S. Nebudu to roztahovat na více příspěvků a dovolím si sem vtlačit reakci na přítele "jansmith". Díky za kompliment Jendo. Původně jsem chtěl napsat jedinou větou, že té husté mlhy už bylo dost, ale potom jsem to trochu více rozvedl, aby si i ostatní čtenáři udělali úsudek. Každý údaj bych mohl rozvést do několika dalších souvětí i odstavců a něco by vyžadovalo samostatný článek (klan J.D.Rockefellera), ale snad i takhle to splnilo svůj účel? [mrknutí jedním okem]
Reakci na "abc" a Reného bych chtěl napsat samostatně, ale až zítra.

202004

8.10.2009 11:01

RE: Žoldáci táhnou

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 202004

a to jako má dokazovat že tomu rockefeller velí?
to si vážně myslíš že budou prostřednictvím internetu svoje plány konzultovat s tebou? [velký smích]
ve skutečnosti pomocí internetu svoje zájmy prosazují kecy o jeho omezení jsou jen hoax [mrknutí jedním okem]
osobně jsem přesvědčen o tom že všichni tihle bildergergové, sionisti, komunisti, nacisti, fašisti, jezuiti, dokonce i vatikán jsou jen vykonavateli nějakých úkolů jim zadaných
skuteční původci opravdu nemají zájem plkat do rozhovorů s nějakým fulfordem nebo jonesem celá ta hra má vyšší level
pro mě osobně to jak se poslední dobou sionisté izrael a USA odkopávají znamená že nemají události pevně v rukou a že budou jaksi obětováni ve jménu nového světového řádu včetně kapitalismu a veškerých individuálních svobod
nastanou krize války pak někdo přijde a řekne podívejte se co všechno ti zlí kapitalisté a sionisti napáchali zničme je a už nikdy nedopustme nic podobného a nastane celoplanetární utopický komunismus [smích]

202014

8.10.2009 16:14

RE: Žoldáci táhnou

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 202014

Vidím to přibližně-podobně-stejně. Ale na jezovity, na ty mi nesahej, ti maj totiž pod palcem ty další jmenované entity. Ale nepochybuju, že má ještě někdo pod palcem i je… [mrknutí jedním okem]

202023

8.10.2009 17:15

RE: Žoldáci táhnou

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 202023

mimochodem koukni na tohle
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/619-jezuiti-vymysleli-davidovu-hvezdu/
a víš že jeden z bráchů jiřího čunka je jezuita? [smích]

202025

8.10.2009 17:44

RE: Žoldáci táhnou

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 202025

[chechtot]
No a už se začíná pomalu rýsovat, kde se líhnul ten nápad s židovským králem…
to s tím čuňkem, to jsem nevěděl, aspoň tušíme, kdo nám postrkuje tohodle pinďu. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

202027

8.10.2009 17:27

RE: Žoldáci táhnou

serpico 77.?.?.?

Reakce na 202014

mě tohle přijde také jako nejpravděpodobnější varianta,lépe řečeno,mám k ní blíže než k těm ostatním,které tu byly(na Zvědavci)nesčetněkrát probírány...
jen doufám,že to neskončí tak tragicky,jak prorokujete v poslední větě...jen bych slovo "komunismus" používal trochu opatrněji,protože podle mě tady nikdy nebyl,až na jisté společenství lidí žijících tuším na našem uzemí někdy v minulosti,bohužel neznám podrobnosti,snad jen,že pracoval pouze kdo chtěl,o všechno se dělili a nechodily na vojnu,docela bych byl rád,kdyby mě někdo doplnil nebo dal odkaz,dík

202026

8.10.2009 21:57

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202026

>...jen doufám,že to neskončí tak tragicky,jak prorokujete v poslední větě...jen bych slovo "komunismus" používal trochu opatrněji,protože podle mě tady nikdy nebyl,až na jisté společenství lidí žijících tuším na našem uzemí někdy v minulosti,bohužel neznám podrobnosti...docela bych byl rád,kdyby mě někdo doplnil nebo dal odkaz,dík...
--------
Umíš-li anglicky, tak TADY je. Už jsem se o této společnosti dvakrát zde v diskuzi zmiňoval.
Komunistické zřízení je nejdokonalejší způsob, jak ovládnout společnost. Proto ta Velká bolševická v Rusku a obrovské snahy o rozšíření komunismu do celé Evropy po první světové válce. I v Americe bylo vehementně prosazováno komunistické hnutí. Vždyť samotní vědátoři v Los Alamos, kde se vyvíjela první atomovka, byli komunisti (Openheimer). Později Rosa Parks, která byla členkou komunistického hnutí, Martin Luther King byl pod jejich kontrolou, jenže se jim to vymklo z rukou a přerostlo to ve skutečné hnutí pro lidská práva černochů, proto ho odpráskli.

Nejlépe se ovládá společnost, jsou-li výrobní prostředky pod kontrolou státu a tento vývoj lze již pozorovat ve Spojených státech. Druhá Velká bolševická revoluce se odvíjí před našima očima právě na tomto - Severoamerickém kontinentě. Za komunistické zřízení si můžeme klidně dosadit totalitní otrokářskou společnost. Historie se opakuje.

202040

8.10.2009 23:24

RE: Žoldáci táhnou

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 202040

pozor já nemám na mysli totalitní bolševismus tak jak ho známe ale utopický komunismus
prostě po zkušenostech 20. století je jasné že lidstvo zotročit pomocí biče nelze takže na to musí jít jinak a to vyvoláním krize kapitalismu s tím že nabídnou řešení s tím že se lidi zbaví všech svobod a vše bude centralizováno takže žádné války žádné krize jak by také mohly být že [smích]
mimochodem pamatujete na seriál návštěvníci? [mrknutí jedním okem]

202049

9.10.2009 14:30

RE: Žoldáci táhnou

serpico 77.?.?.?

Reakce na 202040

díky za odpověď,měl bych ještě jednu otázku..

jaký systém je tedy podle vás ten řekněme "nejlepší" pro společnost(lidstvo),aby to tak nějak fungovalo??
z toho všeho mi vychází asi nějaký druh kapitalismu regulovaný státem?? ale zastávám názor,že by se musel zrušit úrokový systém,kdy v káždám státě bude jedna centrální(státní)banka a bude poskytovat bezúročné půjčky podnikatelům,samozřejmě s jejich(těch podnikatelů) plnou zodpovědností za tento podn.záměr a třeba státem nářízená minimální mzda zaměstnancům(mnohem větší než je teď),mám pocit,že to takhle podobně funguje v Iránu...

202100

9.10.2009 17:23

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202100

>...jaký systém je tedy podle vás ten řekněme "nejlepší" pro společnost(lidstvo),aby to tak nějak fungovalo??
-------
Sám sis odpověděl.

>z toho všeho mi vychází asi nějaký druh kapitalismu regulovaný státem?? ale zastávám názor,že by se musel zrušit úrokový systém,kdy v káždém státě bude jedna centrální(státní)banka a bude poskytovat bezúročné půjčky podnikatelům.....
------
a všechno s tím spojené a hlavně zachovat průzračnost finančních transakcí vlády. Zdravou konkurenci v podnikání a spravedlivé zákony. Přísné tresty za úplatkářství a korupci. Především vidět za vším člověka a nikoliv ho považovat jako součást soustrojí systému. Zisk ve spravedlivé společnosti by měl být až druhořadá záležitost, ale tohle už i zdravá konkurence vyřeší. Asi podobně, jak to funguje v Iránu. Na tom se shodneme. [mrknutí jedním okem]

202113

10.10.2009 1:32

RE: Žoldáci táhnou

serpico 77.?.?.?

Reakce na 202113

děkuji za odpověď... [smích] [smích]
vaše znalost historie je neuvěřitelná,zároveň děkuji i panu jménem "aristokrat",který mě k tomu navedl...dík

202131

10.10.2009 4:28

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202131

>děkuji za odpověď... [smích] [smích] vaše znalost historie je neuvěřitelná,zároveň děkuji i panu jménem "aristokrat",který mě k tomu navedl...dík
---------------------
Čím více čtu, tím více zjišťuji, jak toho málo vím. A tak čtu, čtu a čtu a doháním, co jsem celý život zanedbal. Díky za kompliment a klidně mi tykej [smích] Mirda

202142

10.10.2009 12:56

RE: Žoldáci táhnou

serpico 77.?.?.?

Reakce na 202040

sorry ale ten odkaz je zablokovanej(alespoň pro mě) [zmaten]

202163

11.10.2009 13:15

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202163

>sorry ale ten odkaz je zablokovanej(alespoň pro mě) [zmaten]
----------
Příteli, omlouvám se, špatně jsem to uložil a nebyl čas to vyzkoušet. TADY tohle by už mělo fungovat. Jinak, jak jsem napsal, zajdi si do archivu mojích příspěvkůch, tam o tom najdeš podrobnější povídání. Něco o těch "Huttoritech" znám z osobních zkušeností, takže vím, o čem hovořím. [mrknutí jedním okem]

202212

8.10.2009 11:12

RE: Žoldáci táhnou

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 202004

Nejsem si jist, jestli si mi porozuměl, ale nechám to tak. Mirdo, tyto „zaručené“ vědomosti jsou sice dobré do diskusního fóra, a jsem rád, že ti nějak pomůže vědomí, že ti velí Rockefeller, ale pro mě je to spíš jen zajímavost. Proto chápu, že tě i trochu nadzvednou jiné pohledy na věc, které ti „snižují velkého šéfa“. Nakonec kdybych říkal, že tomu velí papež (já to ale ve skutečnosti vůbec netvrdím), tak by mě také mrzelo, že je zase jen figura v očích jiných. Je to jak ta šachová hra, kdy ten druhý znevažuje mého krále. [smích]
Ale stejně, jsem už asi tak zamlžen svou mlhou, že mi uniká souvislost toho videa s tím, co jsme probírali výše, s ohledem na vyjasnění problému. Naopak, vnesl jsi tam nové podivuhodné postavy, jako je třeba ten Fullford. No to je další týpek, který stojí za obzvláštní rozbor, aby bylo vůbec jenom trochu jasné, kde na té hrací ploše stojí a co to vlastně s DR sehráli. (Srovnej to třeba s mým zamlžujícím příspěvkem, který se týká začlenění Blackwater v systému.)
Teď v týdnu už to nestihnu, ale celou tu maškarádu z videa můžeme rozebrat jindy, ale obávám se, že to tvé figury až tak neposílí. [mrknutí jedním okem]

202015

8.10.2009 18:06

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202015

>...a jsem rád, že ti nějak pomůže vědomí, že ti velí Rockefeller, ale pro mě je to spíš jen zajímavost.
--------
Musíš být dobrým psychologem, abys rozuměl psychologii psychopata. A to netvrdím, že jsem dobrým psychologem, ale vidím jim do karet. Tahle odpověď je i pro aristokrata. Nikdy se
neřídím tím, co kdo říká, ale proč to říká, co tím sleduje a především, kdo má z toho prospěch. Jen se podívej v čem má Rockefeller prsty? Už jsem se jednou zmínil, že CIA je jeho soukromá armáda, kterou on sám založil a tys mi napsal, že o tom pochybuješ. Teď nám tady prezentuješ emblém CIA a poukazuješ na totožnost se znakem maltézských rytířů a podotýkáš: "Je tohle jenom náhoda"? Není. Tohle psychopati s nadšením dělají, aby do těch svých plánů vnesli nějaký ten mysticismus a tys na to naletěl. Proto ten Nostradamus, proto ten Sitchin a mnoho dalších triků. Je toho hodně, na co bych mohl upozornit, ale jsme s tím mimo téma. Až tady bude článek o Rockefellerovi, tak můžeme pokračovat.

>...vnesl jsi tam nové podivuhodné postavy, jako je třeba ten Fullford. No to je další týpek, který stojí za obzvláštní rozbor...
----------
Proto jsem napsal něco ve smyslu, podívej se na tyto dva klauny, jak se snaží věci "vyjasnit". Na každém šprochu, pravdy trochu. Když dokážeš číst mezi řádky (a víš, proč to říká?), tak si dokážeš vytvořit ten nezpochybnitelný obraz. Zase ale netvrdím, že je to jenom Rockefeller, kdo sní o trůnu jedné světové vlády a dělá pro to všechno možné i nemožné, aby se mu ten jeho sen uskutečnil.

>...Srovnej to třeba s mým zamlžujícím příspěvkem, který se týká začlenění Blackwater v systému.
---------
Ano, je to jen soukromá armáda stvořena z největších vrahounů, které mohli po světě posbírat (předvším odpadlíci s dvojím občanstvím) a aby tomu přidali trochu "záhadnosti" (mysticismu), tak je začlenili do těch maltézských rytířů a tys na to naletěl. Takže jak vidím, sice trochu mlžíš, ale přičtu ti k dobru - není to záměr.

Jen tak mimochodem (což se v podstatě týká tématu). Mzda vojáka US Army je zhruba tři tisíce měsíčně a zabijáci v Blackwater berou deset tisíc. Přesto se tahle soukromá armáda s vědomím kongresu udržuje a vydržuje a to z jednoho důvodu - vláda US se tímto vyhýbá legální zodpovědnosti za válečné zločiny v režiji této soukromé armády.

>Teď v týdnu už to nestihnu, ale celou tu maškarádu z videa můžeme rozebrat jindy, ale obávám se, že to tvé figury až tak neposílí. [mrknutí jedním okem]
---------------------
Zaleží na tom, kdo je na tahu? [chechtot] [chechtot] Já to jenom sleduji. [mrknutí jedním okem]

202028

8.10.2009 23:04

RE: Žoldáci táhnou

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 202028

mirdo v čem konkrétně zrovna sitchin podporuje nástup NWO a sionisty? [velký smích] a jak tam patří ten nostradamus? proč by přepisovali nostradama když jeho centuriím člověk stejně rozumí prdlajs a dají interpretovat téměř jakkoli
myslím že trošku vaříš z vody při úctě [mrknutí jedním okem]
jinak proč by zrovna třeba rockefeller měl být přesvědčeným sionistou? co když je to zrovna nějakej spolupracovník toho vatikánu kterej má sionisty zdiskreditovat aby mohli být v pravý čas rituálně popraveni? [mrknutí jedním okem]

202044

9.10.2009 5:30

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202044

Já ti prvně odpovím na hořejší příspěvek, abych se tady neroztahoval [velký smích]

>...prostě po zkušenostech 20. století je jasné že lidstvo zotročit pomocí biče nelze takže na to musí jít jinak... mimochodem pamatujete na seriál návštěvníci?
------------------------
Já s tebou naprosto souhlasím, ale vysvětluj to psychopatům [velký smích]
Mimoto v této tobě už mají dokonalejší technologie, nežli disponovali během Velké bolševické. Teď už lze pomocí rádiových frekvencí působícím na mozek ovlivňovat i myšlení lidí, takže stádo bude v pohodě a ani bolet to nemusí. Víš, co myslím? Naprostá kontrola pomocí čipů a GPS. Takže jsou připraveni, jenom to přemnožení lidské populace jim vadí. Ale i na tomhle už pracují a to několik desetiletí. Omezením porodnosti a uspíšením úmrtnosti. Na více frontách najednou a k tomu mají spolupráci farmaceutického průmyslu a firmy MONSANTO. BTW, kterou Rockefeller nepřímo sám založil a financoval.

Na seriál návštěvníci nepamatuji, asi jsem ho neviděl? A zanech toho vykání, já tady v kravatě nesedím [mrknutí jedním okem] a pokud na tom bazíruješ, dej vědět, já se přizpůsobím.

>mirdo v čem konkrétně zrovna sitchin podporuje nástup NWO a jak tam patří ten nostradamus?
---------
Stejná strategie jakou nám tady zavádí HHBB (ale on to nedělá úmyslně - alespoň se tak tváří) [smích] Hodit to na někoho jiného. To nejsou ti dva R+R, ale jsou za tím Annunaki, návštěvníci z planety Nibiru a aby to jó pasovalo, tak to i Nostradamus předpověděl. Sleduji to delší dobu a nemůže to být jinak. Točí se o tom i filmy v produkci Hollywoodu a jakmile do toho trochu vidíš, je to šíleně průsvitné. Pokud znáš Davida Icke-ho, tak se vším respektem k jeho informativním článkům, tak on to pro změnu zase svádí na ještírky. Viděl jsem dvohodinové video na "Project Camelot", kde o tomhle vášnivě rozpráví.

>...myslím že trošku vaříš z vody při úctě [mrknutí jedním okem]
-------
Nemám k tomu žádný důvod, ale zase nemohu zaručit důvěryhodnost zdrojů, ze kterých čerpám. Komu ale v dnešní době věřit, že ano? Přiznávám, už párkrát jsem tady poustnul informaci, která byla později vyvrácena, ale nezdráhám se to přiznat.

>jinak proč by zrovna třeba rockefeller měl být přesvědčeným sionistou? co když je to zrovna nějakej spolupracovník toho vatikánu kterej má sionisty zdiskreditovat aby mohli být v pravý čas rituálně popraveni? [mrknutí jedním okem]
--------------------------
Nikde jsem tohle netvrdil. Máš pravdu v tom, že sionismus je jenom jejich nástroj, který se později, až nebude déle potřebný, jednoduše odhodí. Četl jsem už z více zdrojů, že Izrael bude obětován. Možná další holocaust v režiji stejných lidí??????
Nechme se tedy překvapit. [mrknutí jedním okem]

202072

8.10.2009 18:38

RE: Žoldáci táhnou

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 202015

V čem je podle tebe HHBB jak píšeš, cituji: "ten Fullford" podivuhodná postava a co si máme (jak říkával Švandrlíkův major Terazky) "predstaviť" pod takovým to výrazom "týpek"?

Podprahově tím podsouváš názor, že Benjamin Fulford je jen dalším ze zmatených konspirátorů, kteří narozdíl od lidí (mezi které se jistě počítáš i ty?) nevědí, která bije...[smích] a že ti až tak nejde o fakta ilustruje i tvá neschopnost napsat bez chyby jeho příjmení.


Než se, jak si upřesnil - jindy, pustíš "do dalšího rozboru" možná by stalo za to nastudovat si pokud možno jeho životopis a co to je vůbec za člověka a až potom jej můžeš nálepkovat jako týpka.

Jestli je on týpek, tak je týpek i M.Moore a další světoví investigativci, kteří burcují veřejnost před (pro jisté kruhy tak výhodným) pokrytectvím Systému, který nevytvořili ti tzv. obyčejní lidé, ale jen v jeho konstrukci někomu po dlouhé věky pod strachem, s podprahově "správně" naťukávanými pudy a emocemi a často s velkou naivitou, nevědomě někdy méně, někdy radostně, pomáhali.

Jinak Fulford se narodil v Kanadě v 61ním roce v rodině diplomata (otec byl ambasadorem v mnoha zemích), pracoval léta pro Forbes, hovoří 4mi jazyky, žil dlouho v Japonsku, od mládí měl velkou empatii a vždy vystupoval proti brainwashingu běžné populace. Zajímavé je, že jeho předci patřili k vládnoucím vrstvám společnosti a pohybovali se ve vysoké politice jako např. jeho praděda, který byl senátorem...K videu, které sem vložil mirda ti přidám ještě jedno. Vydrž celou hodinu, kterou trvá a jsem docela zvědav, jak jej okomentuješ:

Benjamin Fulford - Ultimátum - 1-3 - Czech:
http://video.google.com/videoplay?docid=-512225306...

Hovoří tam o své backgroundu a zazní tam i zmínka o Projektu Camelot.


Nevím jestli, jak napsal mirda, "mlžíš" záměrně nebo z nevědomosti nebo tě prostě jen baví filozofovat (pamatuješ na naší debatu na téma Pravdy?..[smích]), ale minimálně máš podle mne pravdu v tom, že tvoje příspěvky tady jsou inteligentním oživením diskuze (pozor - inteligentní ještě neznamená moudrý) a také jiným pohledem na věc.

Díky ti za ně a těším se jaké postřehy a zajímavé informace k věci (doufejme, že ne podobné Vojtěchovu stylu klouzání po povrchu) sem ještě přidáš. Třeba jsi ty ten správný člověk, se kterým se Zvědavec ve svých diskuzích přiblíží k SOUVISLOSTEM tj. k -PODSTATĚ-, po které jsi také v minulosti volal.


jansmith[smích]


PS:
V případě, zájmu o další videa s B.Fulfordem stačí říct.

202030

8.10.2009 21:20

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202030

>...Podprahově tím podsouváš názor, že Benjamin Fulford je jen dalším ze zmatených konspirátorů, kteří narozdíl od lidí (mezi které se jistě počítáš i ty?) nevědí, která bije...
------------
Jendo, já bych za něho (B.Fulforda) ruku do ohně nevložil. Ani ne tak pro jeho židovský původ, i když ani tady nevíš, která bije?, ale za způsob, jakým se projevuje. Co mají společného Leo Zagami, Benjamin Fulford, Alex Jones? Otevřeně prohlašují, že jim jde o kejhák. Proto se B.Fulford schovává v Japonsku. Takže jde jim o kejhák a je jich plný internet.

Teď k tomu videu. Když pozorně sleduješ dějství, otázky a odpobvědi a jakým způsobem to oba provádí, tak já si osobně myslím, že jde o představení vládce nad planetou. Proč by se J.D.Rockefeller takovému interview podrobil? On to tvrzení sice vyvrací, ale právě v tomto okamžiku nastupují ty jeho lži. Mír, prosperita, demokracie, suverenita národů atd. Tohle potřebuje překlad podle Orwellova slovníku.

Jinak se musíme orientovat tím, co Rockefellerův klan od počátků dvacátého století provádí, což jsem napsal v mém původním příspěvku. Založení společnosti eugeniky, založení farmaceutického průmyslu, American Medical Association a vzdělávacích institucí, nebylo nic jiného, než prosazení jeho svérázného osobního způsobu, jak omezit plnetární přelidnění a to dvěma způsoby. Omezit porodnost, současně s urychlením úmrtnosti. Docela nedávno, někdy v červnu letošního roku zemřel Robert McNamara. Snad nemusím představovat? Ten se otevřeně hlásil k drastickému snížení lidské populace, stejně jak to dělá Rockefeller nyní.

Jak už to tak chodí, průměrná "životnost" člověka se pohybuje okolo 75-80 let. Jak to dělají tito pariziti, že vesměs umírají až po devadesátce? Nedávno Rothschild ve Francii, McNamara měl (myslím) 92 a Rockefeller až kupodivu velice vitální se těší 94 ???? Co jedí? Něco se nám tají? Co my děláme špatně, že v naší průmyslové civilizaci je devadesátka až příliš ojedinělá ????? Je to naše fluoridovaná a chloridovaná voda? A přesto pitná ????? Otázek je moc, ale časem se ukáže, dožijeme-li se ve zdraví????

202037

9.10.2009 0:58

RE: Žoldáci táhnou

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 202037

Zdá se mirdo, že se s HHBB ohledně hodnocení (B.Fulforda) shodujete. Pro něj je to týpek a ani ty bys pro něj ruku do ohně nedal.

Dobrá, možná máte pravdu oba, možná ani jeden, pro mě je důležitá jeho minulost, jeho background a co nahlas říká. Tedy, bez emocí a přílišné tendence věci komplikovat mohu těžko o někom (jako HHBB) říci, že je vypravěč s psychotickým projevem nebo naznačovat, že jeho pocit, že mu jde o kejhák je přehánění, když veřejně říká přesně to, co se E/elitám asi vůbec nelíbí. Pokud si to plkají nějací bezejmenní diskutéří po internnetu, tak dobře, ale pokud to říká někdo renomovaný, tak tady končí legrace.

Sám víš dobře a občas to připomeneš, že lidé Systému opravdu nebezpeční, pokud je nelze zkorumpovat nebo zdiskreditovat, bývají často odstraněni a JFK je tvůj velký příklad. Myslím si, že Fulford a další oponenti nadnárodní chobotnice, kteří navíc vidí za oponu, musejí přesně vědět jestli jim něco hrozí nebo nehrozí a jedna z možností jak se bránit je o tom NAHLAS hovořit.

Pro HHBB je to psychotický projev a ačkoli by na něj měl Fulford z hlediska stresu, který musí léta snášet plný nárok, žádné patologické indicie něčeho podobného z jeho projevu nečtu.


Řeknu to jinak. Fulford měl jako příslušník zlaté mládeže jedinečnou možnost si celý život v klidu užívat bohatství a protekce své famílie a on "psychotik" si místo toho vybral život investigativního novináře, který riskoval výhružky smrtí a do dnešních dnů (jako M.Moore) nepřestal nastavovat E/elitám zrcadlo.

Dva příklady co říká za všechny:
1. The 9/11 terrorist attacks were an "inside job" carried out by the US government as a false flag attack to bring about new imperial mobilization.
2. In 2009 Fulford has stated that the US, using a secret military program known as HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) have been able to alter the climate, and using high power microwave energy induce earthquakes including the Asian Tsunami and earthquakes in Japan and China.

A jako perlička jedno jeho vyjádření:
My goal is to counter U.S. propaganda and expose the Japanese people to the truth so that they may free themselves from the colonial yoke and use their $5 trillion in overseas holdings to end world poverty and save the environment.


TO BE CONTINUED

202054

9.10.2009 0:58

RE: Žoldáci táhnou

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 202037

DOKONČENÍ:


Ty si společně s HHBB vážně myslíte, že ten rozhovor s D.Rockefellerem v listopadu 2007 byl propagační ve prospěch D.R.?

Já o tom silně pochybuju a věřím tomu, že ho tam Fulford jako vlezlý novinář odchytil a protože to bylo jen 2 roky po tom, co skončil ve Forbesu, lidi od "Rockyho" a "Rocky" sám mu to interview umožnili. Stačí si všimnout, jak samotářská celebrita bohatství a moci David R. opakovaně pokukuje někam za kameru jako by očekával nějaký signál, pomoc nebo nápovědu. Už se nemohl zvednout a odejít, kamera běžela a on potřeboval zachovat dekórum. Na tom rozhovoru je vidět, že D.Rockefeller není vůbec v pohodě, že se z toho snaží nějak se ctí vymluvit a že mu Fulford situaci nijak neusnadňuje.

Píšeš, cituji: "...nastupují ty jeho lži. Mír, prosperita, demokracie, suverenita národů atd." a můžeš mi říci, co tam jako měl D.Rockefeller říkat??? Měl připomenout starší výrok o nutnosti drastického snížení populace nebo že nutnost vakcinace proti prasečí chřipce je hoax, aby se napapaly systému nakloněné farmaceutické koncerny?...[smích]


Vždyť přesně s ideály míru, prosperity, demokracie a suverenity národů šermují všichni sociální inženýři a váleční štváči (vzpomeňme na Gazu a jak vznikl stát Izrael). Už si někdy viděl nebo slyšel, aby plebsu naplno říkali, že jim jde o MOC a peníze do těch správných kapes a že až jejich tažení skončí, tak možná polovina ovcí, co jim tleskají (jako v reklamě na Hemerait...[smích]) tady už nebude???


Možná je to blázen, možná je to hráč, možná ne. Každopádně říká takřka do puntíku to, co zde v debatách říkáš i ty a další diskutující, které pro jejich přehled a úsudek mezi ovce a pomatence já osobně rozhodně nepočítám a myslím, že by se mu mělo naslouchat.

jansmith[smích]


PS:

Pro pořádek hlavně pro HHBB připomínám ještě jednou to druhé video:
http://video.google.com/videoplay?docid=-512225306...

202055

9.10.2009 7:52

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202055

Jendo, sám jistě víš, jak obtížně se vyjádřuje intuice (nápověda selského rozumu). Mnohaletým čtením článků současného politického dění a současně soustavným studiem historie, se dostaneš do stádia, kdy už při dalším čtení jenom porovnáváš, doplňuješ, vylučuješ a potvrzuješ již dříve získané vědomosti. Když něco nesedí a je to naprostá negace všech původních informací, tak tě to - jak se říká - šlehne přes oči.

S oblibou sleduji záznamy video-rozhovorů, kde máš možnost mnohé vyčíst z tváře diskutujících. Nejvíce se dozvíš ze živých vysílání a to dokonce i na mainstream TV, kdy se v "terénu" sestřih nedělá. Timto si vypěstuješ jistou rozlišovací schopnost a už nemáš absolutně žádné pochybnosti, kde leží pravda a kdo jenom mlží. Stačí i sledovat oči dotazovaného a lze rozpoznat o čem je řeč i bez zvuku. Tyto zprávy se vesměs při opakování na obrazovce již neobjeví. A tohle platí i při sledování rozhovoru B.Fulforda a J.D.Rockefellera. Jak jsem už napsal - burcování selského rozumu nevysvětlíš.

Další rozpoznávací znamení uvedu přímo ze tvého příkladu ve vrchní části příspěvku.

1. The 9/11 terrorist attacks were an "inside job" carried out by the US government as a false flag attack to bring about new imperial mobilization.
----------------------
Takhle s oblibou mlží i Alex Jones a mnoho a mnoho jiných. Nebyl to an "inside job", Jendo a ty to přece sám moc dobře víš. US vláda, FBI, CIA a banda místních policajtů na tom pouze spolupracovali. Provedl to někdo jiný a to nehovořím o lidech z jeskyně s nožíkama na krabice a nebo o maltézských rytířích, natož o jezuitech. Proto prosazování verze - an "inside job" - je odvádění pozornosti. Další bod:

2. In 2009 Fulford has stated that the US, using a secret military program known as HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) have been able to alter the climate, and using high power microwave energy induce earthquakes including the Asian Tsunami and earthquakes in Japan and China.
------------------
Ano, tohle je duvěryhodná, důležitá a pravdivá informace, ale B.Fulford nebyl zdaleka první, kdo o tomhle začal hovořit. Byla o tom zmínka i tady na Zvědavci v článku paní Kateřiny Amiourové. Jendo, to druhé video jsem shlédnul. Možná pro jiné novinka, ale jinak všechno známé věci. Tím ovšem nemyslím přímo tebe a věřím, že druzí se rádi poučí. Takže to uzavřu tvojí větou: Možná je to blázen, možná je to hráč, ale možná taky ne, proto si myslím, že by se mu mělo naslouchat. Pěkně řečeno a nasloucháním se nic nezkazí. [smích] Myslím si, že tohle platí i pro hlasatele pravdy a zastánce lidských práv, filmového producenta - Michael Moore. [mrknutí jedním okem]

202077

9.10.2009 9:46

RE: Žoldáci táhnou

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 202077

To je přece nad slunce jasné, že židovští bankéři vládnou světu, že papež i maltézští rytíři, zednáři, ilumináti a já nevíc co ještě, že všichni podléhají jejich moci, jsou vůči nim v podřízeném postavení. Světu přece vládne ten, kdo je ze všech nejbohatší. A nejbohatšími lidmi světa jsou propojené rodinné klany R+R, i když se to snaží co nejpečlivěji tajit. Svědčí o tom neskutečně mnoho různých detailů- že je to přesně tak a nikoliv naopak.

A pevně spolu spolupracují nejen klany R+R, ale všichni věřící židi, kteří věří, že jsou nadlidmi, že jsou celému lidstvu nadřazeni. Žid Silverstein dostal vyplacenou obrovskou pojistku za zbourané baráky, aniž by se cokoliv blíže vyšetřilo. Chce snad HHBB tvrdit, že chudáček židáček je jen nastrčená loutka tajných maltézských společností? Prostě všechny ty tajné společnosti byly nejpozději někdy v devatenáctém století infiltrovány a ovládnuty zevnitř mezinárodními bankéři a né že ne. A teď už jim dávno, včetně papeže, poctivě slouží.

Ještě zde dodám link, kde Jordan Maxvell nesmírně zajímavě vypráví o těch různých tajných znacích a popisuje tam asi tak od půlky videa i tajné znaky maltézských rytířů. A co je zajímavé, že on tam vypráví, že jméno Rothschild vzniklo tak, že to převzali od loupežníka Robina Hooda. Že právě Robin Hood ve 13 století používal ve znaku rudý štít:
http://www.overstream.net/view.php?oid=skl1awlpm2i...

202079

9.10.2009 10:40

RE: Žoldáci táhnou

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 202079

Nikdo neví přesně, jak to je. Ale je zde velice důležitá otázka. Kdo vlastní nejvíce bohatství na naší planetě? Kdo stál za bolševismem, nacismem a dalšími "revolucemi"? Co mají ta jména společného?

Upřednostňuji selský rozum. Tyhle věci se dají dohledat.

"Válka nebude, nedám na ní peníze!"

202085

9.10.2009 13:43

RE: Žoldáci táhnou

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 202079

to video jsem taky viděl
podle mě až příliš sugestivní prostě divné
za vším hledej žida ha! [překvapení] [velký smích] to je přesně to co si máme myslet gratuluji dostanete odměnu za to že skáčete jak ovčáci pískají [velký smích]
já si spíš myslím že R+R jsou poskoci někoho ještě mocnějšího koho neznáme [mrknutí jedním okem]

202097

9.10.2009 17:10

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202097

>já si spíš myslím že R+R jsou poskoci někoho ještě mocnějšího koho neznáme [mrknutí jedním okem]
---------------
Jo, Annunaki a ještírci. A možná i ti maltézští rytíři ????
Prostuduj si skutečnou historii a uvidíš, jak to do sebe nádherně zapadá a uvidíš, kdo nám tady na planetě vládne. A ty zase dostaneš odměnu za ovci nejposlušnější a vyznamenání za odvádění pozornosti. Takové, jako jsi ty mají ovčáci v oblibě. Paní Jarmila má přehled, protože má otevřené oči i uši a umí se orientovat. To HHBB a někteří další nedokáží.

202110

9.10.2009 18:45

RE: Žoldáci táhnou

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 202110

nevím kdo ale pochybuju že by pravý viník chtěl abychom o něm věděli pak by totiž nemohl hrát takovou tu hru na slepou bábu která se line celými dějinami jako červená nit [mrknutí jedním okem]
a paní Jarmila má možná přehled ale tady do diskuzí píše +/- stále to samé s čímž já nesouhlasím
odmítám připustit tzv. NWO jak je tady rádo přezentováno jako globální fašistickou superdiktaturu to je prostě naprosto nemyslitelné a ty tzv. (j)elity to musí vědět takový systém jednoduše není životaschopný což už se v minulosti potvrdilo nesčetněkrát
to že ty odmítáš uvažovat o čemkoli co sám nevidíš je tvůj problém já podobnou myšlenkovou domýšlivostí netrpím [mrknutí jedním okem]

202116

9.10.2009 21:16

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202116

No, co s tebou? Poradit si nenecháš, nápomocnou ruku odmítáš a napadáš posly špatných zpráv. Nic ti nevyčítám. To je naprosto normální jev. Hovoří z tebe strach. Máš samozřejmě právo na svůj názor. I paní Jarmila má právo na její názor, Jindra, Mirda, jansmith, HHBB a jiní. Ale proberme si ještě ty tvoje obavy a pochyby:

>nevím kdo ale pochybuju že by pravý viník chtěl abychom o něm věděli pak by totiž nemohl hrát takovou tu hru na slepou bábu která se line celými dějinami jako červená nit [mrknutí jedním okem]
----------------
Vyznavači ďábla pracují za oponou a ve tmě. Ta niť se sice line celými dějinami, ale právě tihle ilumináti a později svobodní zednáři se jí uchopili a používají ji pro svoje účely, jako by to tak muselo být...vždyť už se to táhne s lidskou civilizací od nepaměti. Např. ti maltézští rytíři, Scottish Rite, templáři atd. HHBB má o tomhle přehled. Jenomže všechny tyto "tajuplné" organizace jsou infiltrovány právě těmito zločinci a právě z tohoto důvodu. Vytvořit dojem, že to tak musí být a že je to ovládáno nějakými tajuplnými silami. Viz Nostradamus, Zacharias Sitchin atd.

Všechno by jim vycházelo, tak jak jim to vychází už celé dvě a půl století, kdyby do toho nepřišla technologie Internetu. A bum. Světla reflektorů odhalila jejich plány.

>a paní Jarmila má možná přehled ale tady do diskuzí píše
>+/- stále to samé s čímž já nesouhlasím
---------
Nikdo tě k tomu nenutí. Nemusíš souhlasit ani s Mirdou. My si tady jenom sdílíme osobní názory a poznatky a pokud ti to nevyhovuje, nebo něčemu nerozumíš, zeptej se. Případně jenom tiše naslouchej. Nikdo z nás tady v diskuzi nesnědl veškerou moudrost a proto tady dikutujeme.

>odmítám připustit tzv. NWO jak je tady rádo přezentováno jako globální fašistickou superdiktaturu to je prostě naprosto nemyslitelné a ty tzv. (j)elity to musí vědět takový systém jednoduše není životaschopný což už se v minulosti potvrdilo nesčetněkrát
-------------
Už se tak stalo. Když se objeví na scéně vláda nadnárodních korporací a i samotná vláda státního útvaru je jí podřízená, tehdy již můžeme hovořit o fašismu. O fašistické diktatuře. A nelze ani přehlédnout, že se tak děje a to nejen v Americe, ale postupně v globálním měřítku. EU není výjimkou. Souhlasím s tebou...i mne se tohle nelíbí a není mi to lhostejné a taky doufám, že se jim to nepodaří. Jenomže vysvětli tohle těm psychopatům. Je to totiž nezajímá. Oni si myslí, že jim tahle planeta patří a proto i tak jednají.

>to že ty odmítáš uvažovat o čemkoli co sám nevidíš je tvůj problém já podobnou myšlenkovou domýšlivostí netrpím
-----------------
Jak jsi na tohle přišel? I já se tady v diskuzích učím a přiznám se, někdy i čučím [chechtot] [velký smích]

202120

10.10.2009 1:30

RE: Žoldáci táhnou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 202120

předesílám, že s aristokratem v mnohém souhlasím. s tebou jsem zatím tu příležitost neměl:

>co s tebou? Poradit si nenecháš, nápomocnou ruku odmítáš...
nějak nafoukanej, mistře, ne? ty máš někomu radit? někdo se tě prosil o pomoc? ty víš něco víc? fakt??? chováš se vůči němu jako k pacientovi...
>Nemusíš souhlasit ani s Mirdou. My si tady jenom sdílíme osobní názory a poznatky a pokud ti to nevyhovuje, nebo něčemu nerozumíš, zeptej se.
[velký smích] jak ušlechtilé... velkomyslné!
ale jaký by mělo smysl ptát se hrstky spiklenců, kteří se scházejí na jednom místě a navzájem se obohacují o nefiltrované teorie? =vytvářejí průměr ze svých schizofrenních dojmů sdělovaných navzájem, a cizí názory napadají jako sršni, jiným nadávají a ostrakizují je? takový postup nutně končí degenerací.
>Nikdo z nás tady v diskuzi nesnědl veškerou moudrost
to věru ne. ale bezpečně si to každý z té vaší grupy myslí. -viz ta tvá neodůvodněná nadřazenost v úvodu.
>Když se objeví na scéně vláda nadnárodních korporací a i samotná vláda státního útvaru je jí podřízená, tehdy již můžeme hovořit o fašismu. O fašistické diktatuře.
pouč se laskavě, co je to fašismus, ano? abys pak nemlel o něčem úplně jiném, resp. nepoužíval slova, která nechápeš.
mimochodem aristokrat má i zde pravdu -pokud ONI jsou chytří (a oni jsou), nebudou opakovat chybný postup, který se už nejednou osvědčil jako vadný a neživotaschopný. tedy už žádný fašismus ani komunismus. tudy cesta nevede.
>>...já podobnou myšlenkovou domýšlivostí netrpím.
>Jak jsi na tohle přišel? I já se tady v diskuzích učím a přiznám se, někdy i čučím.
čemu se učíš? chechotu? nebo nadřazenému poučování mixnutému s ironií? jo... to by ti snad šlo. ale nemáš na to. resp. někdo se pak může smát tvým názorům (tak suverénně vydávaným za pravdu) a hlavně tobě, za ty tvé rádoby-zkušené pózy [velký smích] poradil bych změnu stylu, ale vím, že bych radil zcela zbytečně, protože nemáš ani na tu sebereflexi.

202130

10.10.2009 4:45

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202130

Pepku, ty's tady tak ještě chyběl [chechtot] [chechtot] Asi nechápeš inteligentní styl humoru, ale to je jedno. Tvoje diskuzní reakce už delší dobu nečtu, tak proč bych měl dělat výjimku nyní, jenom proto, že reaguješ ty na mne ??????????? Stačila mi ta první věta a tak ti na ni odpovím: Ani tvoje kydy mne nezajímají a tak si trhni nohou. Já na tebe nereaguji, tak mne ignoruj taky. Alespoň se ti uleví a mnohým čtenářům rovněž. Čao Pepku adios.

202143

10.10.2009 11:46

RE: Žoldáci táhnou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 202143

>Pepku, ty's tady tak ještě chyběl
-Blbku, já jsem tady chyběl, možná víc než ty.
Samozřejmě, že můžeš nereagovat... což ale neděláš. Ovšem ty bys stejně nic rozumného nevypotil, takže jakápak diskuse... u tebe věc zhola nemožná. Jen tupá snaha o nadřazenost, posměch a izolacionismus, aby ti někdo nenarušil tvou chabou "víru". Přesně jak píšu.

202152

10.10.2009 11:54

RE: Žoldáci táhnou

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 202120

včera jsem tady posílal reakci ale jaksi mi naskočilo "nelze zobrazit" a tak jsem se už nepokoušel
no co se mnou? zastřelit [mrknutí jedním okem]
upřímně řečeno mirdo ony ty tvoje představy vůbec nesedí z logikou
proč by ti ročildi ty svoje plány realizovali tak zbytečně složitě? proč by přepisovali nostradáma (nehledě na to že těch proroctví je daleko víc všechny jsou přepsány? [velký smích] ) i těch sitchinů je víc a nepíšou všichni tak že by opisovali jeden od druhého (mimochodem ten maxwell na kterém se s jarmilou tak horlivě shoduješ je taky sitchinovec [mrknutí jedním okem] ) proč by to dělali tak složitě když je to tak jednoduché prostě zkorumpovat vlády nechat ustavit zákony a udělat globální lágr hrubou silou to prostě nesedí musíš uznat [vyplazený jazyk]
navíc ta představa o nejmocnějších lidech kteří mají vše pod kontrolou a podcení význam něčeho co zprostředkovaně sami vytvořili (internetu) a navíc kontrast s tím že jim jakýsi mirda s jonesem a fulfordem koukají do karet je poněkud úsměvná [velký smích]
nezlob se na mě ale kdyby to byli takoví hloupí psychopati s dalekosáhlými plány které navíc ještě pro jistotu předem vždycky vykecají a "dají vědět" všem těm fulfordům a jonesům tak by to nikam nedotáhli maximálně by se zmocnili vlády někde v koutku světa a pak by se mezi sebou servali o globální hegemonii
ne ne mirdo za tím bude něco mnohem víc [mrknutí jedním okem] netvrdím přímo že nějací mimozemštané vlastně v tomto příspěvku nechci tvrdit nic [velký smích] pro mě jsou ročildi jen vykonavatelé cizích plánů (to ostatně i ti jezuiti ala HHBB) jen prostě zrovna nyní jsou na tahu R+R v minulosti to byli jezuiti možná v budoucnu zase budou kdo ví [smích]
takže abych to shrnul tohle strašení ala jones a jeho end game apod. je zcela v souladu se snažením R+R a jim podobných každý má svou roli respektive roličku jde o souboj o podvědomí lidí a jeho nastavení na negativní úroveň tak aby ti kteří se snaží planetu zotročit měli své rejdy snažší [smích]

202154

10.10.2009 18:40

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202154

>no co se mnou? zastřelit [mrknutí jedním okem]
---------
aristokrate, za ten úvod mé reakce na tvůj příspěvek se upřímně omlouvám. Bylo to opravdu myšleno s humorem, ale jak jsem zjistil z Pepkových přílivů slovního průjmu, tak takovýto styl humoru nemusí být vždy pochopen. Ty jsi to jako humor rozpoznal a tak tě ujišťuji, že střílet po sobě nemusíme a vrhněme se na ty odpovědi.

>upřímně řečeno mirdo ony ty tvoje představy vůbec nesedí z logikou proč by ti ročildi ty svoje plány realizovali tak zbytečně složitě?
-----------------
Podívej se na to z jejich (psychopatických) směrů myšlení. Já vím, není to snadné...my takhle totiž nepřemýšlíme. Nejlepší vyšetřovatel kriminálního činu je samotný kriminálník. Nejlepší poradce bezpečnostních zařízení proti vyloupení banky je bývalý bankovní lupič. Proto si policie bere na konzultace tyto lidi a nebo jim i nabídne zaměstnání. Tady nehovořím o jasnovidcích, i když i tady (pokud se nejedná vyloženě o podvodníky) existuje něco, co nelze logicky vysvětlit a nebo lékařskou vědou oddůvodnit. Já tomu říkám intuice.

V žádném případě nemám na mysli nějaké vnuknutí "shora", na to sám nevěřím (i když člověk nikdy neví?), ale je to "neobvyklá" a málo probádaná schopnost našeho mozku. Mám v tom jisté osobní zkušenosti a něco takového jsem ve svém životě i osobně zaznamenal. Proto i vím, co se v tomto případě v palici odehrává a proč? A proto i chápu myšlenkové pochody psychopata, aniž bych nezbytně sám musel být psychopatem. Pravděpodobně jsem tímto sdělením nahrál Pepkovi na smeč? I tohle je ta moje intuice a sledujme, jak Pepek zareaguje [chechtot] [velký smích]

>...těch proroctví je daleko víc všechny jsou přepsány? [velký smích] ) i těch sitchinů je víc a nepíšou všichni tak že by opisovali jeden od druhého (mimochodem ten maxwell na kterém se s jarmilou tak horlivě shoduješ je taky sitchinovec [mrknutí jedním okem]
----------------------------
Nestudoval jsem veškeré proroky, ani je neznám jménem a ani bych to v životě všechno nestihnul. Zaměřil jsem se pouze na několik z nich, o kterých byla zmínka v historických dokumentech s upozorněním, že tohle a tohle bylo přepsáno. Tahle strategie připasování historických událostí pro určité záměry a výhody a nebo i samotné vymýšlení událostí, není až tak neobvyklá. Máme přímé důkazy z naší současné doby, co se týká událostí druhé světové války atd. Už i T.G.Masaryk poukázal na to, že rukopis "Zelenohorský" a "Královehradecký" jsou padělky. Teď se mne zeptej, proč by to někdo dělal? Berme i do úvahy skutečnost, že tehdejší sdílení informací se dělo převážně ústně a pomocí knihtisku. Elektřina neexistovala, tudíš ani sdělovací prostředky. Teď to mají psychopati mnohem snadnější....

Už mi to sem všechno nevejde a současně dochází i čas. Aristokrate, já se ti ještě tady ozvu (i všem ostatním na jejich reakce). Nepředvídan

202176

11.10.2009 16:24

RE: Žoldáci táhnou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 202176

je vidět, že ti ležím v palici... máš se mnou asi velký problém, když se toho napětí musíš stále zbavovat kecama o pepkovi. no, jelikož jsi takto postiženej, budu tě z lítosti šanovat. ale příště už mě do těch tvých průjmů netahej, jo?
[mrknutí jedním okem]

202220

13.10.2009 11:44

RE: Žoldáci táhnou

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 202220

Nefňukej... Nikdo tě tu nelituje. Nikdo s tebou ani nemá problém. Ty snad máš problém s každým bezdomovcem, kterého potkáš? Nemáš? No tak vidíš. My to máme stejně.

202332

13.10.2009 20:21

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202332

Pepek si to v té palici nemůže srovnat, že s ním nikdo nechce diskutovat (téměř nikdo). A není divu. Jak jsi to správně vystihl, Jindro - je to jako s tím bezdomovcem. Není problém s bezdomovcem diskutovat. Problém nastane teprve tehdy, až když tě při každém setkání vítá s nastaveou rukou, což tady Pepek dělá. A nejen to, on každého tahá za rukáv a otravuje, aby s ním někdo prohodil pár slov. Kdo tohle potřebuje ???

202372

13.10.2009 23:19

RE: Žoldáci táhnou

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 202372

To je hluboký omyl, pane Mirdo. S panem Josephem se dá diskutovat o řadě témat. A něco nového se od něj naučit.

Na rozdíl od jiných, kteří každou diskuzi nakonec odvedou k tématu, kterak ti ZLÍ už dávno naplánovali ..., Marxovi zadali ... (ta objednávka zřejmě zněla : vymyslete ideologii, která kdekoliv zvítězí, připraví nás bohaté o veškerý majetek [chechtot] ), plánují likvidaci většiny lidí (hlupáčci netuší, že zdrojem bohatství je především lidská invence a práce) ... a to všechno činí v dokonalém utajení. Úplném. Až takovém, že o nich a jejich činech blábolí tisíce těch, kteří jejich tajné podlé záměry "odhalili". A ti zaplevelují diskuze neustálým vzájemným utvrzováním se o "své pravdě".

Neznáte náhodou také někoho takového? [mrknutí jedním okem]

202379

14.10.2009 2:05

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202379

>To je hluboký omyl, pane Mirdo. S panem Josephem se dá diskutovat o řadě témat. A něco nového se od něj naučit.
-------------
Tohle asi bude věc názorů, Vojto ? Netvrdím, že Pepek je hlupák, ale právě on takhle jedná s druhými. Pro něho jsou ostatní blbci, hlupci, tupci (znáš ty jeho slovní návaly?), ale jenom ti, kteří s ním nesouhlasí. Přiznám se, že i já jsem s Pepkem kolikrát souhlasil, ale teď už nemohu posoudit, já ty jeho reakce už nečtu. Připouštím, že Pepek může být rozumný a charakterní člověk, ale jako diskutér se hodně přibližuje k lidem tvojí kategorie [velký smích] , kde už ani já sám nevím, zda-li tady provokuješ a nebo je to těžká a hluboká nevědomost. Jako např. ty výplody tady ve tvé reakci. Ale k tomu se samozřejmě nemíním vyjádřovat. To bychom se dostali do nekonečné debaty, která nikam nepovede a navíc mimo téma článku. Pokud je to skutečně tvoje nevědomost, tak tě mohu uklidnit (i ujistit), že takových, jako jsi ty, takových je i tady v Kanadě opravdu hodně. Tohle by ti mohlo odpovědět na tvůj dotaz:

>Neznáte náhodou také někoho takového? [mrknutí jedním okem]

202394

11.10.2009 15:05

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202154

Musel jsem si včera odběhnout, tak se to pokusím dokončit nyní. Někdy je dobře věci odložit na jindy. Zjistil jsem, že se zbytečně opakuji a zabíhám do nepodstatných podrobností (říká se tomu pepkoviny IP#85). Co nevyšlo uložit včera (jednání psychopatů) zkrátím na jediný příklad. Už si nepamatuji na jméno autora, ale nějaký historik začal pátrat o historii utrpení cikánů během druhé světové války a napsal o tom knihu. Byly tam podrobnosti, jak "šlechtická" rodina Schwarzenbergů si za spolupráce s fašouny zařídila koncentrační tábor v Letech a cikáni jim tam makali na jejich panství. Otrocká práce v lese atd. Když se o této knize "náš" pan černokněžník dozvěděl, tak skoupil - nebo nechal skoupit - všechny výtisky a myslím si, že i odkoupil autorská práva, aby zamezil dalšímu vydání. Jak je vidět, psychopati se jeden od druhého učí. Další reakce. Píšeš:

>...mimochodem ten maxwell na kterém se s jarmilou tak horlivě shoduješ je taky sitchinovec...proč by to dělali tak složitě když je to tak jednoduché prostě zkorumpovat vlády nechat ustavit zákony a udělat globální lágr hrubou silou to prostě nesedí musíš uznat...
---------------------
Aristokrate, tady máš další příklad, proč to dělají tak složitě. Podívej se například ten Maxwell. Musíš sám uznat, že devadesát procet přednášeného materiálu je pravda. Dvouhodinová přednáška na získání důvěryhodnosti a do toho si přihodí pár věcí na mlžení. Podrobnosti jsem již uvedl výše. Byl to ten komunistický manifest a důvod vraždy J.F.K. Dělá to i Alex Jones a z dalších známých žurnalistů mne napadá Robert Fisk a HHBB. Když nás dotyčný zahrnul kupou pravdy, proč by potom mlžil ??? Robert Fisk si sem tam do svých článků přihodí znenadání číslo šest mil., aniž by to mělo s článkem nějaké souvislosti. Alex Jones jak by smet. Přitom už všichni (téměř všichni) z historických pramenů víme, že to číslo nesouhlasí (bylo ve skutečnosti mnohem vyšší - to jen tak, abych se nedostal do průseru).

A tu poslední úvahu: "proč by to dělali tak složitě"? Nic se nenechává náhodě. Psychopati to mají pojištěno na všech frontách. Mohl bych uvést podrobnosti z historie, jak fungují zákeřné mozky (je toho hodně), ale snad jeden příklad za všechny. Při sepisování pravidel a rozhodnutí pro ustanovení FED-u (federální reservní banky), kdy se zločinci sešli v roce 1910 na ostrově Jekyll v Georgii (na Rockefellerově sídle), tak po sepsání "smlouvy" (podle nich zákonů FED-u) se při hlasování někteří ozvali: "Nesouhlasím s klauzulí, že peníze musí být kryty zlatem. Jinak na tom nic nevyděláme". Architekt celého podvodu - Paul Warburg odpověděl. "To tam napsat musíme, jinak nám ten zákon neprojde. Stejně to později změníme". Což se taky stalo. Ještě před samotným projednávání zákonu o FED před kongresem (r.1913), Paul Warburg vydal v New York ...Automaticky kráceno

202217

11.10.2009 18:14

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202217

- dokončení -

Ještě před samotným projednávání zákonu o FED před kongresem (r.1913), Paul Warburg vydal v New York Times článek: "Nedostatky našeho finačního systému a jak to napravit". Jak můžeš pozorovat, aristokrate, jsou to chytré, ale zákeřné hlavy. A tohle jsou - podle Vojty a Pepka - ti "úspěšní" podnikatelé. "Nic se nesmí ponechat náhodě" a náhoda nebude ani to, že nám tady tihle chytrolíni a jim podobní pobíhají v diskuzích.

202231

9.10.2009 16:14

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202079

Tak jse si myslel, že si tady - my spiklenci - povídáme potají jen tak sami pro sebe, a ejhle, kam čert nemůže...a je tu paní Jarmila. [chechtot] [velký smích] (žertuji a jsem rád, že vás tady vidím). nechci machrovat, ale to video z vašeho odkazu jenom potvrzuje, že tady nevařím jen tak z vody, jak poznamenal aristokrat. Pro mne to bylo více méně osvěžení paměti a rád bych i upozornil našeho "abc", aby se na to podíval a soustředil se na pětačtyřicátou minutu záznamu.

Měl bych k té přednášce Jordana Maxwella pouze dvě výhrady. J.F.K. nebyl zavražděn proto, že by díky jemu vzniklo nebezpečí rozšíření katolické církve ve Spojených státech, jak tvrdí Jordan Maxwell, ale že překřížil cestu zločincům, mafiánům a zakladatelům FED-u. Nemusím snad více rozvádět? Další šleha: "Karel Marx nebyl ten, kdo napsal komunistický manifest" ??????? Tohle slyším poprvé. Ano, čerpal vědomosti komunistických principů od svého učitele Moses Hesse, ale sepsal to Karlík Marxů - o tom snad nemusíme pochybovat ???

Ta video přednáška nám i potvrzuje návaznost maltézských rytířů a svobodozednářů na všechno viditelné i neviditelné okolo nás, což tady tvrdí HHBB, ale - jak už jsem se dříve zmínil - on tam tu vazbu na klan R+R z nějakého záhadného důvodu nevidí. Díky i Jindrovi (dole) za reakci. Ještě drobná poznámka, jak to mají ti ilumináti všechno pod kontrolou. I společnost Armáda spásy je spolek sv.zednářů, jinými slovy "Red Shield" (rudý štít) - Rothschildovo znamení, což je znakem Armády spásy.

202106

9.10.2009 16:58

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202079

Tak jse si myslel, že si tady - my spiklenci - povídáme potají jen tak sami pro sebe, a ejhle, kam čert nemůže...a je tu paní Jarmila. [chechtot] [velký smích] (žertuji a jsem rád, že vás tady vidím). nechci machrovat, ale to video z vašeho odkazu jenom potvrzuje, že tady nevařím jen tak z vody, jak poznamenal aristokrat. Pro mne to bylo více méně osvěžení paměti a rád bych i upozornil našeho "abc", aby se na to podíval a soustředil se na pětačtyřicátou minutu záznamu.

Měl bych k té přednášce Jordana Maxwella pouze dvě výhrady. J.F.K. nebyl zavražděn proto, že by díky jemu vzniklo nebezpečí rozšíření katolické církve ve Spojených státech, jak tvrdí Jordan Maxwell, ale že překřížil cestu zločincům, mafiánům a zakladatelům FED-u. Nemusím snad více rozvádět? Další šleha: "Karel Marx nebyl ten, kdo napsal komunistický manifest" ??????? Tohle slyším poprvé. Ano, čerpal vědomosti komunistických principů od svého učitele Moses Hesse, ale sepsal to Karlík Marxů - o tom snad nemusíme pochybovat ???

Ta video přednáška nám i potvrzuje návaznost maltézských rytířů a svobodozednářů na všechno viditelné i neviditelné okolo nás, což tady tvrdí HHBB, ale - jak už jsem se dříve zmínil - on tam tu vazbu na klan R+R z nějakého záhadného důvodu nevidí. Díky i Jindrovi (dole) za input. Ještě drobná poznámka, jak to mají ti ilumináti všechno pod kontrolou. I společnost Armáda spásy je spolek sv.zednářů, jinými slovy "Red Shield" (rudý štít) - Rothschildovo znamení, což je znakem Armády spásy.

202109

10.10.2009 14:14

RE: Žoldáci táhnou

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 202077

To, co si napsal o intuici mirdo podepisuji a díky za další zajímavé shrnutí o Fulfordovi.

Přivedlo mne opět k zamyšlení, jak to vlastně toho 11/9 opravdu bylo a protože to je nyní částečně OT, tak jen poznámka.


Nechce se mi věřit, že by vláda USA (Bush, Cheney, tajné služby atd.) na útocích jen pasivně spolupracovali. Vše nasvědčuje tomu, že plány na invaze do A a I byly připraveny dávno před tím a jediné co bylo potřeba, bylo pomocí nějakého šoku mobilizovat, učinit povolnou a řádně proti (na ropě sedícím) "jeskyňářům" do běla rožhavit veřejnost.

Aspoň tak chápu z kontextu tvé vyjádření "spolupracovali" a podle toho co jsi napsal a jak jsi odmítl výraz "inside job" a tím i výroky B.Fulforda a dalších oponentů oficiální verze vyšetřování usuzuji, že vládu USA z tohoto komplotu fyzicky vyjímáš a místo toho jej podle tvého přesvědčení zorganizoval a provedl někdo, kdo vládou, výkonnými složkami, tajnými službami viz. jejich nevědomost a žádná informovanost v den útoků, jen šikovně manipuluje.

Chápu to tak správně? Pokud to tak je, potom padá teorie nanotermitu a řízené demolice WTC 1/2/7, protože ten by se do budov společně s výbušninami bez přímé účasti tajných služeb a tím vlády US (Cheneyho) podle mne nedostal. Ostatně pokud se nemýlím, tak šefem Security ve WTC 1/2 byl tehdy někdo z familie Bushovců (G.W.Busch jr. musel být tedy informován) a WTC7 byla tajnými službami přímo prošpikována.

Každopádně, že Fulford hovoří o HAARP si ocenil a tudíž ten člověk je pro mne i nadále relevantním zdrojem informací a názorů.


Ještě by mne zajímal tvůj názor na M.Moora. Jedná se podle tebe tedy o férového zastánce spravedlnosti a lidských práv nebo je to podobně jako Fulford jenom levicový "blázen" nebo hráč (podle HHBB lehký psychotik..[smích]) , kterému se sice vyplatí naslouchat, ale jinak je to jen nevěrohodná figura, která pravé Ovčáky pomocí svých filmů záměrně nebo nevědomě kryje???

Zase dodám, že pokud by tomu tak v případě M.Moora bylo, těžko by mohl natočit např. SiCKO tak, jak jej natočil (kde varuje a rozkrývá na do těch správných kapes založeném košér ZISKU systém Řízené péče). A nebo to byla z jeho strany jen pro peníze krycí spravodajská hra? Jak to tedy je? Jsou Fulford a Moore jen pomatenci, kterými jako s vládou USA jen někdo šikovně, pro své vyšší zájmy, na šachovnici postrkuje a nebo je všechno JINAK???...[smích]


jansmith[smích]

202166

11.10.2009 17:57

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202166

>...Nechce se mi věřit, že by vláda USA (Bush, Cheney, tajné služby atd.) na útocích jen pasivně spolupracovali.
----------------
Jendo, jsme s tím poněkud mimo téma, tak velice krátce. Šéf tajné organizace Mossadu "Černé září", Abu Nidal byl natolik hrdý "úspěchem" útoků z 9/11, že si pustil hubu na špacír a vychloubal se, jak to provedli. Proto ho museli jeho spolupracovníci utišit navždy. Dostal čtyři kulky do hlavy. Oficiálně to bylo označeno jako sebevražda. Tohle se přihodilo necelý rok po události v Iráku. Pro přehlednost se pokusím účastníky na události naházet do třech šuplíků.

a) mastermind - kdo to naplánoval a zorganizoval (již od roku 1992) Abu Nidal, Dov Zakheim a tým neokonců. Henry Kissinger a spol.
b) aktivní spolupráce - pracovníci administrativy a jiní "spojenci", kteří věděli co se děje a současně na tom profitovali. Cheney, Rumsfeld, Silverstein a spol. G.W.Bush nebyl pro ně spolehlivý hráč. Párkrát se prokecnul. [velký smích]
c) pasívní spolupráce - neměli o důvodech tušení, ale obdrželi tučné držhubné a pokud se něco prokecne, tak i mafiánskou výhružku trestu smrt (i pro rodinné příslušníky). Tohle platilo i pro tajnou vnitřní organizaci CIA, jakožto soukromé armády J.D.Rokefellera a tohle je jejich zaměstnání - držet hubu a krok. Když potom později zjistili k čemu to vedlo, tak nemusíme vůbec pochybovat o tom, že se mnohým z nich roztřepala kolena a tím tuplem drželi klapačky.

Tohle samo o sobě vůbec nevylučuje použití nanotermitů, jelikož Marvin Bush (rodinný příslušník klanu rodiny Buchistů), byl šéfem bezpečnostní agentury ve WTC, takže tady bude aktivní spolupráce prokazatelná (ale věděl ve skutečnosti, co se děje?). Připomeňme si však, že technologie nanotermitů byly vynalezeny a vyrobeny v Izraeli.
Takže ten výraz an "inside job" je tak nějak napůl pravdivý a více méně zavádějící. Nebere do úvahy hlavní účastníky.

>Ještě by mne zajímal tvůj názor na M.Moora.
-----------------
Jak už jsem napsal - je to pouze moje intuice a samozřejmě se mohu mýlit. Ale posuď sám, Jendo. Jenom takový nástin, kterým se řídím já s důrazem na "Qui Bono".
"Bowling for Columbine" - nahrává proponentům zákazu střelných zbraní. Ani ťuk o talmudistickém fanatismu podníceném halucinogenními drogami. Střelné zbraně sami o sobě nezabíjejí, jenom fanatici, kteří je použijí. Tohle snad záměrně vynechal.
"Fahrenheit 9/11" - tady mnne Michael Moore dosti zklamal.
Poukazuje na soukromé svazky rodiny Bushů na královskou rodinu Saudské Arábie a ukazuje prstem na Osamu Bin Ladina. Hlavní vyník nikde. Proč potom ten název 9/11?
"Sicko" - sociální zdravotnictví. Dříve nahrával Hillary Clintonové, dnes Obamovi. Nic proti tomuto způsobu. Máme to i zde v Kanadě, záleží však, jak se to implementuje. Tady má Michael Moore menší plus.

Teď příjde ta hlavní otázka: "Kdo ho finacuje"? ...Automaticky kráceno

202226

11.10.2009 18:04

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202226

- dokončení -

Teď příjde ta hlavní otázka: "Kdo ho finacuje"? Jak známo, Michael Moore si žije na vysoké noze (pro Vojtu upozornění - není to závist, ale vodítko při hledání pravdy) a jeho filmy jsou zdarma ke shlédnutí na internetu. Čili, sledujme tok peněz a tohle nás rozhodně musí zavést na politickou motivaci. Kdo mu to platí ??? Jak sám píšeš :

>jde tedy o férového zastánce spravedlnosti a lidských práv nebo je to podobně jako Fulford jenom levicový "blázen" nebo hráč...
-------------
Uvidíme později, až se vývoj posune o další příčku. Zatím se řídím tou mojí intuicí a nikomu můj názor nevnucuji [mrknutí jedním okem]

202229

11.10.2009 21:25

RE: Žoldáci táhnou

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 202229

Díky mirdo za tvůj poslední doplňující příspěvek (i za jméno Marvina P.Bushe co by šéfa bezpečnostní agentury Securacom ve WTC) a není důvod, abych se se vším, co jsi napsal neztotožnil. Detaily o činnosti M.Bushe jsou např. tady: http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/911secur...

Naopak, vše co jsi uvedl beru jako relevantní a podnětné informace, které nejsou v kontradikci k ničemu, o čem se bavíme.


Pro mne je důležité, že "an inside job" ve věci útoků z 11.září nebyl ve tvých příkladech jednoznačně odmítnut a je jedno, jak hodně byl tehdejší prezident G.W.Bush přímo nebo nepřímo do děje zainteresován nebo jestli s ním "někdo" jen tzv. postrkoval jako s marionetou. Vláda není jen prezident, ale spousta lidí kolem (vice prezident Cheney, Rumsfeld atd.atd.) a pokud by Bush o ničem nevěděl (o čemž silně pochybuji, zase takový mamlas nebude), tak to z něj odpovědnost za vše co se dělo "před, při a po" nesnímá.


Pokud mají kritici a oponenti Oficiální verze vyšetřování pravdu (a s nimi i celosvětově narůstající počet občanů), termín "inside job" je plně na místě a B.Fulford s ostatními kritiky se žádného mlžení nedopouští. Druhá věc je, proč on a další nejdou více do hloubky (tak jak to děláš ty viz. tvé "šuplíky" zde), ale pro to bych měl také možné vysvětlení.

Buď tito oponenti (Jones, Moore atd.) o dalších vazbách a souvislostech nemají dostatečně obhajitelné důkazy, které by mohli ke svým tvrzením přiložit a odrazit jimi očekávaný frontální útok (není žádná legrace naplno poukazovat na vazby na sioizrael) NEBO na více šokující detaily ještě nedozrál čas a nevědomou a brainwashed veřejnost raději připravují postupně.


Možná je prvním krokem dostat i díky sharingu informací na internetu nejdříve pod drobnohled aktivované veřejnosti tehdejší hlavouny v US vládě&Co., která vydávala pokrytecká prohlášení a válečná a legislativní rozhodnutí (viz. Patriot Act atd.) a teprve až budou tito lidé vyšetřováni a USVĚDČENI rozjet další KOLO s cílem otočit reflektor i na lidi za Oponou (mastermind), na které se tak nějak nesmí ani pomyslet. (Otázka je jestli je to v US pokryteckostánu vůbec v nejbližších letech možno dosáhnout). Je evidentní, že už PRVNÍ krok se přes veškerý "křik" rodin po pozůstalých a aktivistů jeví jako běh na hoooodně dlouhou trať.

Co se týče M.Moora, tak pochybuju, že by jej někdo z lidí za oponou sponzoroval, protože výroba jeho filmů je silně nízkonákladová a pouze zadarmo na internetu prezentovány nejsou. Většinou běží v normálních kinech po světě a prodávají se i na nosičích, takže Moore může na tom být finančně (tj. i se svou nezávislostí) úplně v pohodě.


Uvidíme, necháme se překvapit jak budou věci pokračovat, důležité je sledovat "cvrkot" a souvislosti na faktech stále dopřesňovat.


jansmith[smích]

202239

12.10.2009 6:50

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202239

Jendo, bylo mi potěšením s tebou diskutovat. Tak nějak se ve všem přibližně shodujeme a jsem "vždy připraven" k naslouchání názorů jiných lidí. Přiznám se, kolikrát ani žádný názor nemám, proto s ochotou a kdykoliv je příležitost nastrčím svoje ucho ke "klíčové dírce". Tady jsme ovšem již dlouho mimo téma a moje INTUICE mi napovídá, že je čas změnit lokál. Všumnul jsem si, že se zde objevil nový článek o Michael Moore (zatracená intuice [velký smích] ), takže se sejdeme možná v diskuzi tam? [mrknutí jedním okem]

202259

8.10.2009 21:41

RE: Žoldáci táhnou

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 202030

Tak ten týpek, až na ten lehce psychotický projev, tak to je určitě výborný vypravěč.

Jak už jsi naznačil, tak studoval Sophia University Tokyo. Počátky této školy jdou do roku 1549, kdy sv.František Xavier dorazil do Japonska. Ze jména je patrné, že se jedná o mé favority. Není proto divu, že jezovitský koadjutor Benjamin Fulford bude skvěle připraven pro své poslání. Hovoří jistě několika jazyky, ale jde o to, co. Mnoho těch povídání jde na svět právě přes stránky H. Makowa a samozřejmě leccos také knižně.
Zde je jedna z nesčetného množství jeho perel v originálním znění: „I have had visions recently (without using any drugs) so powerful and so unusual, that I am pretty sure G.T. is really a ghost. Impossible memories are also coming back to me (like being frozen and hungry on a boat in the St. Laurence river in my early days or like my love for Eleanora - the lady I knew of as my great-aunt Eleanor)
On je nějak posedlý duchem předka G. T. Fulforda (G. T. Fulford & Company), průkopníka patentové medicíny, tedy zřejmě nějaký společný koníček s Rockefellery.
No celý vtip je v tom, že to celé vlastně nelze brát vážně, tedy ani v případě, že by v tom bylo něco opravdu vážného, což jistě Mirda potvrdí, že Rockefellerové nejedou jen v dobročinnosti. Ale abych jen nedráždil, tak Rockefeller jako bohabojný člen křesťanské rodiny je i členem Pilgrim Society, která operuje pod křídly maltézského řádu, tedy vše je opět doma a pod kontrolou, sychrováno tovaryši ze sousedství. [mrknutí jedním okem]

PS.: přiznám se, že to video teď už nestíhám, ale v budoucnu se určitě k němu vrátím, srandy není nikdy dost... [smích]

202039

7.10.2009 23:24

RE: Žoldáci táhnou

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 201907

Ten odkaz nefunguje, jetsli tam byla fotka, tam bych si ji rad prohledl. Ne, ze bych byl zvedavej cumil, ale Cinani maji oravdu, kdyz rikaji jeden obraz za tisice slov.

201978

8.10.2009 22:32

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 201978

>Ten odkaz nefunguje, jetsli tam byla fotka, tam bych si ji rad prohledl.
---------------
René, tady to je ještě jednou:

Vložený obrázekEdmond de Rothschild.Nevím, proč se ti to nezobrazilo? To je ten pán, který byl přítomen na prvním sionistickém kongresu v Basileji ve Švýcarsku v roce 1897, společně s jeho agentem Theodorem Herzlem. To je ten pán, který zařizoval první světovou válku. To je ten pán "baron", kterému bylo předáno rozhodování o Palestině balfourskou deklarací v roce 1917 (Arthur Balfour - ministerský předseda Britské vlády). Jeho jméno se objevilo i na Versaillské "mírové" konferenci ve Francii v květnu v roce 1919, kdy se upekly podmínky pro druhou světovou válku. On tomu osobně předsedal. Nechyběl ani na Vannsee konferenci v lednu v roce 1942, kdy se řešila židovská otázka plánovaného vystěhování židů z Evropy do Palestiny. Někdy se to v historických filmech nazývá totální vyhlazení židů. Náš HHBB by toho pána nejspíše nazval jezuitou nebo maltézským rytířem, ale je to jeden z klanů Rothschildů, který nám tady na planetě organizoval velkou část naší historie.

202043

8.10.2009 23:20

RE: Žoldáci táhnou

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 202043

Tady je funkční ten Edmond.
Ale, jak jsem už řekl, jezoviti ti to mají pod palcem [mrknutí jedním okem] , ale maltézští rytíři, to je jiná, tu čest někteří opravdu měli, a to sám Mayer Amshel, a třeba také Mayer Carl

Jak k tomu hoši přišli, jsem psal již dříve.

202047

9.10.2009 3:55

RE: Žoldáci táhnou

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 202043

Ja jsem myslel, ze jde o fotku pri setkani s papezem. Portret nezachycuje dynamiku deni.

202064

9.10.2009 6:42

RE: Žoldáci táhnou

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 202043

Jenom maly doplnek,ktery ukazuje ,jak par, tak zvanych zidu manipuluje s 98% zbyvajici svetove populace.Kde je i ta 1.57 bilionu muslimske populace i kdyz tvori vetsinu zemske verici populace.Artur James Balfor ,pravym jmenem Leo Amery se zaslouzil o to ,co dnes mame na Strednim Vychode i s temi 400 atomovymi hlavicemu, umele vytvoreneho statu, Israelu.
*DOUGLAS DAVIS
Jerusalem Post
01-12-1999
LONDON - Leopold Amery, the author of the Balfour Declaration - the 1917 document from British foreign secretary Arthur Balfour to Lord Rothschild which laid the groundwork for the establishment of the State of Israel - was a secret Jew.
This has been disclosed in just-published research by William Rubinstein, professor of modern history at the University of Wales, who says Amery hid his Jewish background.
Ironically, one of Amery's sons, John, achieved infamy when he defected to Nazi Germany and was hanged for treason in London after World War II. The other son, Julian, succeeded his father as a member of Parliament and was a staunch ...The Jerusalem Post.
Who's who in Jewish history: after the period of the Old Testament By Joan Comay, Lavinia Cohn-Sherbok
http://tinyurl.com/yl8cwnf Takze, se muze ctenarum zcela spravne zdat,ze staci do kazde "krestanske vlady"dat, jednoho tajneho zida, za presidenta,premiera ,ministra vnitra a nebo predsedy parlamentu, a svet nema nadeji na svou vlastni, krestanskou vladu.Mnozi krestansti politici by se meli priucit a ject do Israelu s otazkou,jak to delaji, ze nemaji zadneho prejmenovaneho krestana ve sve vlade a pritom nebyt antikrestansky?

202075

11.10.2009 15:44

RE: Žoldáci táhnou

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 202075

>LONDON - Leopold Amery, the author of the Balfour Declaration - the 1917 document from British foreign secretary Arthur Balfour to Lord Rothschild which laid the groundwork for the establishment of the State of Israel....
-----------
Kozorohu, děkuji za doplnění. Omylem jsem napsal, že Arthur Balfour byl ministerský předseda. Ano - jak jsi správně uvedl - byl to ministr zahraničních věcí. A také souhlas, balfourskou deklaraci napsal Leopold Amery a těch několik vět, ze které sestává, mu údajně zabralo celých půl roku, aby to prošlo parlamentem. Tady je další příklad, jak pracují ty zákeřné hlavy. Jak se v deklaraci uvádí: "Zaručuje se, že všechny etnické a náboženské skupiny žijící v Palestině (na budoucím území Izraele) musí mít zajištěny veškeré naboženské svobody, kterými původně disponovaly". Na základě této deklarace by to znamenalo, že stát Izrael založený v roce 1948, podmínky této deklarace nesplňuje a tento státní útvar není legitimní, ne-li přímo nelegální.

202218

11.10.2009 17:12

RE: Žoldáci táhnou

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 202218

K tomu co zde bylo kozorohem a mirdou uvedeno bych přidal jeden zajímavý dopis:


Citace:
Ministerstvo zahraničí

2. listopadu 1917

Drahý lorde Rothschilde,

s velkou radostí Vám zasílám jménem vlády Jeho Veličenstva, následující prohlášení sympatií s židovskými sionistickými aspiracemi, které bylo předloženo a schváleno kabinetem.

„Vláda Jeho Veličenstva pohlíží příznivě na zřízení národní domoviny židovského lidu v Palestině, a vynasnaží se, aby tohoto cíle bylo dosaženo, přičemž se jasně rozumí, že nebude učiněno nic, co by mohlo poškodilo občanská a náboženská práva existujících nežidovských společenství v Palestině, nebo práva a politické postavení Židů v jakékoliv jiné zemi.“

Byl bych vděčen, kdybyste mohl předat toto prohlášení na vědomí Sionistické federaci.

Váš upřímně

Arthur James Balfour.
jansmith[smích]


PS:
Převzato z http://audiklub.cz/prispevekt67104&sid=9024a73...

202224

7.10.2009 14:16

RE: Žoldáci táhnou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 201861

>Zajímavé bude, za jak dlouho se provalí, že USA měla, byď
>zprostředkovaně, prsty i v tom útoku v Indii!? Sázím se, že
>tak do roka!

Provali? A prosimvas, jak by se to melo provalit? Ze nekdo na Zvedavci rekne, tak to udelaly USA!! A je to!! Samozrejme bez jakehokoliv dukazu. Vam to bude stacit, jsem o tom presvedcen.

201929

7.10.2009 15:19

RE: Žoldáci táhnou/ Pane ste veľmi smiešny, dôkazov je dosť a dosť.

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Reakce na 201929

Ak ich nechcete vidieť, je to Váš problém. O týchto súkromných
armádach v žolde "sionistického kapitálu" sa bežne píše. Viď taká
Střelecká revue. Že vy ste veľmi mdlého a jednoduchého ducha, ale to ešte nedokazuje, že máte pravdu. Vezte, tie časy dávno skončli, keď sa takí ako Vy z nás ostatných na "Zvědavci" vysmiali a tak ste nám zobrali vietor z plachiet. My sa vzdelávame, na rozdiel od Vás, a
tak Váš písomný prejav je prejavom ignorantského dementa. Berte to prosím na vedomie a na budúce prídite s fundovanými argumentami
na podporu Vášho názoru. Ten je isto nezištný, však? [chechtot]
Veď my Vás "ftákov" už dobre poznáme. Zmente image a rétoriku.
Budte aspoň trocha zaujímaví, už nás nudíte. Viete? Učte sa [velký smích]

201943

6.10.2009 21:30

Je jen přirozenou potřebou doby,

Karel z Čech 88.?.?.?

že nadnárodní koncerny potřebují k prosazování svých globálních cílů nadnárodní armádu. Koncerny jsou soukromé a tak i ta nadnárodní armáda je soukromá. Anachronismem je, že nadnárodní armáda by měla podléhat nějaké národní - lokální - justici. Jistě nebude trvat dlouho, kdy globální elita pomocí soukromých armád srovná národní justice do latě, stejně tak, jak srovná národní (lokální) vlády a parlamenty.

Holý (w)úd nám sice bude ještě nějakou dobu vyprávět pohádky o demokracii, ale již dnes převažuje produkce opěvující sílu neohroženého muže - dobyvatele, který má nárok (a sílu) kdekoliv si vzít co chce nebo potřebuje.

201880

6.10.2009 22:00

RE: Je jen přirozenou potřebou doby,

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

Reakce na 201880

Keď chcete povedať že Holý(w)úd propaguje nacizmus,zákon džungle a vnútorné pomery v NSDAP, tak s Vami súhlasím. [cool]

201885

7.10.2009 0:03

RE: Je jen přirozenou potřebou doby,

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 201885

Pst, takhle se to říkat nesmí. To by ty ligy vyvolených udavačů hned měly pohotovost.
Holý úd to také takhle přímo neprezentuje, ale oklikou - jako vývoz civilizace a demokracie. Sice je to civilizace a demokracie sui generis, ale vyvezou ji do zájmových zemí i kdyby tamnní domácí obyvatele měli úplně vyhladit.

Dnes přece již každý uzná, že je naprosto správná věc poslat ozbrojené komando do jiného státu, aby tam zlikvidovalo pro nás nevhodného politika, vládu či jen známého kritika našeho způsobu vývozu civilizace nebo našich oprávněných zájmů a nároků na tamní suroviny.
Rovněž domácí kritiky je třeba demokraticky eliminovat - nejlépe přesnou dalekonosnou puškou.
samozřejmě je legitimní podporu domácího obyvatelstva získávat jakýmkoliv způsobem - hlavně to musí být způsob účinný. Pokud to pár stovek či tisíců našich lidí zaplatí životem, tak je přece samozřejmé, že každý vlastenec by měl být hrdý na to, že své vlasti (a její vládě) pomůže zajistit bezpečnost.
A když si zaplatíme opozici našim zájmům nenakloněné vládě v daleké zemi, tak je to jen a jen naše věc, protože investujeme naše peníze. Tamní vláda přece do použití našich peněz nemá co mluvit.

201896

7.10.2009 23:52

RE: Je jen přirozenou potřebou doby,

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

Reakce na 201896

Mne tá banda koňomrdov je ukradnutá. [cool]

201987

Příspěvků: 77

06.10. 08:41  !!!
06.10. 17:50 pje  RE: !!!
06.10. 17:52 Mirda  RE: !!!
06.10. 19:21 abc  RE: !!!
08.10. 02:20 p  RE: !!!
06.10. 17:08 korutan  Žoldáci táhnou
06.10. 20:10 jansmith:)  RE: Žoldáci táhnou
06.10. 21:08 HHBB  RE: Žoldáci táhnou
06.10. 22:05  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 04:59 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 05:26 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 14:39 jansmith1984  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 16:05 abc  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 06:28 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 20:15 HHBB  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 07:21 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 11:01 aristokrat  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 16:14 HHBB  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 17:15 aristokrat  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 17:44 HHBB  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 17:27 serpico  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 21:57 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 23:24 aristokrat  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 14:30 serpico  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 17:23 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 01:32 serpico  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 04:28 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 12:56 serpico  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 13:15 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 11:12 HHBB  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 18:06 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 23:04 aristokrat  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 05:30 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 18:38 jansmith1984  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 21:20 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 00:58 jansmith1984  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 00:58 jansmith1984  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 07:52 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 09:46 Jarmila  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 10:40 hestroy  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 13:43 aristokrat  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 17:10 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 18:45 aristokrat  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 21:16 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 01:30  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 04:45 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 11:46  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 11:54 aristokrat  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 18:40 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 16:24  RE: Žoldáci táhnou
13.10. 11:44 hestroy  RE: Žoldáci táhnou
13.10. 20:21 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
13.10. 23:19 Vojta49  RE: Žoldáci táhnou
14.10. 02:05 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 15:05 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 18:14 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 16:14 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 16:58 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
10.10. 14:14 jansmith1984  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 17:57 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 18:04 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 21:25 jansmith1984  RE: Žoldáci táhnou
12.10. 06:50 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 21:41 HHBB  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 23:24 Rene Bartosek  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 22:32 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
08.10. 23:20 HHBB  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 03:55 Rene Bartosek  RE: Žoldáci táhnou
09.10. 06:42 kozoroh  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 15:44 Mirda  RE: Žoldáci táhnou
11.10. 17:12 jansmith1984  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 14:16  RE: Žoldáci táhnou
07.10. 15:19 Gibi z Wilsonova  RE: Žoldáci táhnou/ Pane ste veľmi smiešny, dôkazov je dosť a dosť.
06.10. 21:30 Karel z Čech  Je jen přirozenou potřebou doby,
06.10. 22:00 Oracle  RE: Je jen přirozenou potřebou doby,
07.10. 00:03 Karel z Čech  RE: Je jen přirozenou potřebou doby,
07.10. 23:52 Oracle  RE: Je jen přirozenou potřebou doby,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 457