Diskuze k článku

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

Příspěvků 20

4.6.2009 0:35

ADL, tady je mame v "plne krase" ..

steve 70.?.?.?

UVOD: "rabi - zabijte muze, .....Pergill bude mit radost ..
http://www.uruknet.info/?p=m54809&hd=&size... [smích]
---------------
.. neni treba komentovat.
http://www.sweetliberty.org/issues/israel/freedman...
-------------------
Likud se zlobi ? Na Obamu ..
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1243872...

ADL haji "mir, lasku, pravdu, svobodu, mensiny, teplouse, "nektere" ze Zvedavcu ( timto zdravim pepkyvyskoc ) demokracii a nas vsechny ... ". No neverte jim, kdyz jsou tak starostlivi. Tomu se neda odolat, musime je milovat, spinit, donaset, fizlovat, udavat, zavirat, tyrat, vrazdit, krast,znasilnovat a je toho mnohem vice co je nasim poslanim pod perutemi ADL. Maji taky cernou uniformu s lebkou a hnaty? Vymluvna by byla modra lebka s peti hnaty ...

192598

4.6.2009 1:58

A ve stejné lóži s tímhle týpkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

je i náš první židovský premiér...
Je s podivem, že Amíci ty hrobaře nejen svobod ještě neprokoukli...

192602

4.6.2009 10:11

RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 192602

A já pořád, proč u nás stále někdo vyvolává nenávist. Potřebují ji proto, abychom ve schvalování podobných zákonů šli potom v těch správných amerických stopách [bliji]

192624

4.6.2009 12:40

RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 192602

Jsou nalezlí úplně všude a podle toho politika našeho státu vypadá. Prvořadý je zájem sionu a český občan má právo jen držet hubu a krok a sionistům platit.
Vložený obrázek

192634

5.6.2009 3:47

RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 192634

Musíme si všichni vědomit ,jednu základní věc ze stránek historie, která podle některých poznatků se nám opakuje.Takže,co dnes představuje Evropské společenství a nebo NATO, to všechno je jen a jen získat kontrolu nad lidmi a zahnat "stádo pod jednu střechu!" a tím získat kontrolu. Měli jsme Versalliskou konferenci,když lidé viděli "Americkou delegaci", Britskou a jiné,tak se ptali,zda v Americe ,žijí jen židé, protože tam nikdo z normálních křestanů ,těchto vlivných ani nebyl,Wilfenson=Wilson,Baruch a jiní, v této židovské konferenci,pod názvem setkání národů utvořili podmínky na další válku, prostě to bylo setkání židů ,kteří jednali o nás a bez nás, mimo,jiné, tajným židem Balfour dali základy pod pláštíkem Britanie k "nároku" na utvoření svého státu na cizím územím, Palestinou, a krev teče dodnes. A, co myslíte dnes, že se stane ve všech těch organisacích,kde židé přímo a nebo nepřímo budou působyt?
Británie ve své politice zradila kde koho,proč ne,když ministerský předseda byl žid také,jako ostatní delegace, výsledek v počtu mrtých ve všech válkách ,je výsledkem hlouposti křestanských politiků.
===========
Versailles ConferenceIn January 1919, delegates from 32 countries met at Versailles, near Paris, to make treaties to end the war. The meeting was known as the Versailles Conference.
www.johndclare.net/peace_treaties2.htm ·
===========
V druhé světové válce, již naplánované v ovzduší, už nikdy více války probíhala tak,že nás Britanie a Francie zradila a kdo utíkal do bolševického Ruska,což jich bylo vic ,jak 10 000, tak dostal Sibiř, z kterých později se tvořila Svobodova armáda.Jestliže budou ve všech evropských vládách a v té naší take ,jen tajní a nebo veřejní židé,tak ,co můžem dobrého očekávat od budoucnosti,kdo udělá omyl jednou,je omluven,ale ,kdo udělá ten samý omyl dvakrát,bud proklet!
Pustě si komunistického = sionistického Fishera do nejvyšších funkcí a výsledek se dostaví.Kdo se nepoučil z historie,tak ,si ji musí zopakovat.Israel je v NATO "pozorovatelem",ale chtějí členství,což znamená ,kdo napadne Israel ,tak ,ostatní členové , jim půjdou pomoc, ono je to v podstatě jedno, nebot už dnes EU a NATO přispívá v "boji proti terrossmu" hospodářsky a vojensky Isrealu a cítí se spojenci USA, v boji ,"pro společnou věc".Křestanské společnost a nebo bílý lidé nejsou schopni se odloučit od židů a výsledkem morální korupce politiků jsme tam ,kde jsme, žádný výhled na mír a prosperitu v budoucnosti, spíše naopak.
Podle Talmud, nežidovský občan nemá nárok na majetek,jakožto i na svůj život,tak je jen a jen na nás,jak se křestani zachovají při tvoření hospodářských a politických celků.

192676

6.6.2009 4:55

RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem

koyoroh 61.?.?.?

Reakce na 192676

V době, kdy jsem psal svůj příspěvek o nemožnosti křestanského světa a křestanských vlád se vymanit z židovského vlivu a řízení věcí národních, tak, nezávisle na tom na internetu jsem dostal odpověd v realné situaci, která vládne dnes a tvoří náš každodenní život.
Už, jsme si zvykli, že za peníze křestanů se postavila holocaustová musea a kde není, tam se brzo postaví.Ted, Evropské Společenství darovalo na ůtržbu ostnatého plotu a plynové komory, budov a jiného na 5.9 milionů v amerických dolarech na Auschwitz, který ze strany polské vlády dostane na 64 milionů dolarů, aby se zachoval symbol krutosti nacistů, uvažte, že by Israel přispíval na památník Gulagu, co by pomníku židobolševické krutosti, na oběti ukrajinského hladomoru.
"EU donates millions to preserve Auschwitz".
USA, s presidentem Obama vyhlásil v 17 dubnu "holocaust Remembrace Day", co takhle "Armenia holocaust day a nebo, Gulag holocaust Day?
Obama vyhlásil měsíc květen, jako "Jewish American Heritage Month,co by poděkování,jaký přínos od židů má Amerika.
K tomuto prohlášení, bych doporučil článek, z 23 března "Reliase Modoff or Risk War", Israel Warns USA, z pera Sorcha Faal,reportera "Western Subscribers.
Kanadská vláda nezůstane stranou a na "Výzkum holocaustu" školení a jiného, dává 984.500 dolarů z kapes svých křestanských poplatníků.
Učme se dále, když četme článek, pod nadpisem"Israel unlikely to assist UN war crimes probe".Vezměme úvahu,že tak zvaní židé representují 0.8 procent celosvětové populace, co se dělá pro ten zbytek světové populace a jejich oběti?
Co, takhle Gaza holocaust Day?
Na závěr k posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"
------------------
Israeli Spokesman Says We Control Stupid Americans
Written by www.daily.pk
Sunday, 01 February 2009 01:09

192747

7.6.2009 4:41

RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 192747

Číst HAARETZ.com, někdy je velmi užitečná věc,nevěříte"
Tak, například můžete číst,něco ,co by "náplast", jak bránit své křestanské a nebo, bílého muže domovská práva před vestřelci, kteří chtějí řídit Váš život.
Název=Bosnia Jew seek to reverse ban on running for presidenci.
http;//www.haaretz.com/hasen/spages/1090694.html
Prakticky židé si stěžují,že v Bosensku,nesmí být presidentem cikán a nebo žid a ovšem chtějí tento obranný zákon pro Bosence ,změnit , ve svůj prospěch.V,Israelu,říkají, že Israel je jen a jen pro židy,takže tam by se cikán a nebo křestan ,za žádnou cenu nestal premiérem, tam ,neexistují privilégia pro všechny,kdož nejsou židé.
Další článek; Proud Hungarians must prepare for war against the Jews.
No,podivejte se,jak, hrdý Madaři chtějí zachovat, říyení svého státu ve svých rukách, prostě ,domáhají se svých domácích práv.(91089550)
Israel se také ozval,ve "svých" právech okupantů; Galilee communities;We`re not racist, we just don`t wont Arabs.
Prostě,říkají, my nejsme rasisti,jenom nechceme mít tady Araby a je to, světu,náležitě vysvětlené,co ,takhle ,všechny křestanské země,kdyby řekli,"my nejsme rasisti, ale,nechceme mít na našem území židy, to by bylo řevu, takhle z jejich strany je vše OK,jak říkají na "západě".
Možná,že mnozí řeknou, není důvodu ,být tak přísný,že ano?
Takže ,čtěme dál;"Two elderlz Israelis arrested in 12.5 ton marijuana bust" Britská policie shledala tento mamutí dragový obchod v ceně šž milionů a není to tak dávno ,kdy ve Francii rabbín byl zadržen s pilulkama, "extasy" a odborníci říkají ,že Israel je vedoucím státem v tomto obchodě.
Takže, udělejme si závěr samy poslední kapitolou,jak je to s tím "antisemitismem" a antikřestanstvým, antiarabstvim a jinym anti; Israel FM`s Party to Introduce LOYALTY OATH BILL, každý ,kdo jej nepodepíše,tak,ven z Israelu, to by bylo něco pro Američany, v ten,den,co by uzákonili toto prohlášení,tak,by prakticky byůi úplně bez vlády a kongresu a byl by konec mnoha špionážním procesům, někde,by ani neměli,kdo by je soudil, prostě by to byla úplná katastrofa.
Takže,po praktické stránce ,raději čtu israelské zprávy, než všechny ty ostatní zprávy prošlé sítem cenzůry a opisováním zpráv jedné a gentůry od druhé.Né , všechno je špatné v Israelu,dokonce povolil soud nacistický pozdrav s " HEIL SHARON"
Court; No crime to shout:Heil Sharon: while giving Nayi salute.

192765

4.6.2009 6:55

Drobná oprava...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Citace z článku:
Na jedné straně se ADL ztotožňuje s neokonzervativci v otázkách Izraele, na druhé straně se rovněž spolčuje s levicovými organizacemi jako Southern Poverty Center vútocích na Lou Dobbsovou ze CNN stejně jako Patricka Buchanana za jejich názory na imigraci. ADL označuje jejich názory za rasistické...
---------
Lou Dobbsovou ze CNN - Lou Dobbs není baba, ale chlap. Sleduji CNN a to jedině pořad Lou Dobbse. Lou sám osobně v pořadu upozorňuje, že: "Tohle je pouze můj názor a nemá nic společného s vedením této stanice". Skutečný vlastenec. Poukazuje v každém svém pořadu na sviňárny kongresu a vlády. Poukazuje na lumpárny a kritizuje neokonce a SPLC (Southern Poverty Law Center) za násilné prosazování ilegálů z Mexika. SPLC je pobočka organizace Mossad, stejně tak ADL. Mluvčí SPLC sionisti Mark Potok a Richard Cohen nevraživě napadají v diskuzích na CNN Lou Dobbse. Proto ty zákony proti "nenávisti". Nenávist jim oběma přímo čiší z očí.

Ale plán je plán a služebníčci ďábla si poctivě plní svoje úkoly a na mnoha frontách. Desetiminutové video v angličtině: NWO - Fema planning Bio Warfare Neutron Bombs.

192610

4.6.2009 8:18

RE: Drobná oprava...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 192610

>Lou Dobbsovou ze CNN - Lou Dobbs není baba, ale chlap.

Opraveno. Děkuji. [zahanbení]

192618

4.6.2009 7:22

Doba se vrací...

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 194.?.?.?

Budeme mít zase šeptandu, jako za Hitlera a Husáka... Fanatické udavače v každé hospodě... Gumové zákony, umožňující každého patřičně skřípnout a po náležitém zpracování (waterboarding - žhavá novinka už od středověku) bude každý rád, když bude za suchý krajíc hrdinně dolovat uran... Ve výhodě budou ti, kdo ještě nezapomněli na konspirační taktiky proti StB... Sakra, tohle snad mělo být horrorové scifi a ne literatura faktu...!

192613

4.6.2009 9:44

RE: Doba se vrací...

Petr Řehák 194.?.?.?

Reakce na 192613

Historie se holt po nejake te generaci opakuje protoze prosty lid ztraci pamet. Lepe receno ti co to zazili jsou uz mrtvi nebo v domovech duchodcu a ti co maji silu neco s tim udelat prece nebudou poslouchat brekot starejch senilu co si to jeste pamatujou, protoze oni jsou ta genialni moderni generace co nepotrebuje rady a nepotrebuje se poucit z minulosti. Bohuzel to vypada tak ze ti co nam vladnou se s kazdou generaci poucit dokazou a delaji to porad lepe a lepe. Za doby temneho stredoveku stacilo svrhnout (rozumej sejmout) despotickeho vladce a byl pokoj (alespon chvilku) protoze ten co prisel po nem rozhodne nechtel dopadnout stejne a tak sekal dobrotu. Parlamentni system kde je 'zarucena rovna soutez stran a nazoru' jde udrzet lepe protoze lide hure vyhazeji z okna celej parlament, ale porad jde 'svrhnout' v pristich volbach. Pak prisla diktatura a defakto znemozneni volne politicke souteze, ale i stou se da zatocit i kdyz se tu drzela dlouho. No a pak prisel rafinovany jakoby krok zpet. Ovsem z parlamentni demokracie a volne politicke souteze zbyl jen nazev. Proste ted je trend pomoci socialniho inzenyrstvi ovlivnovat vsechno tak aby nam zustala iluze ze to muzem jednou za 4 roky zmenit. Neni koho svhnout a neni koho postavit ke zdi. Za jednoho zastreleno Ratha, z okna vyhozeneho Paroubka nebo do Vltavy vhozeneho Topolanka se vyloupne v pripade potreby 10 novych a ochotnych pozivat vyhod ktere tyto pozice prinasi. System zakonu at uz nasich nebo tech evropskych je tak monstrozni, ze i kdyby se s nejakou minimalni sanci ve volbach podarilo svrhnout vetsinu soucasne reprezentace a dostali by se tam lidi co by opravdu chteli vyresit problemy tak nez by v tomhle systemu neco dokazali udelat mame tu pomalu dalsi volby. Ale co on se tam stejne nikdo jinej nedostane a to ze budu (jestli tam vubec pujdu) volit jednu ze stran s dobrym program ale bez sance se tam dostat bude proste jen prazdne gesto [pláč]

192622

4.6.2009 19:16

RE: Doba se vrací...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 192613

Šeptanda nebude. Ani ten suchý krajíc nebude. Jen pláč a skřípění zubů. Židobolševici potřebovali lidi. Ti dnešní je už nepotřebují (díky pokročilým technologiím). Ze 6 miliard jim bude stačit jen pár desítek milionů otroků pro uspokojení jejich potřeb. Zbytek jim jenom překáží a je pro ně potenciální hrozbou. A to ještě za předpokladu že pomocí genového inženýrství nestvoří novou rasu výkonných a poslušných otroků. To pak nebudou potřebovat žádného žijícího člověka.

Je to drsné, ale je potřeba být v obraze a nedělat si iluze o tom, že nějak bylo a nějak bude. Pokud to včas nezastavíme tak už nebude nic.

192652

4.6.2009 10:31

hanobení rasy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Tenhle výraz už jsem někde slyšel. Nebylo to v souvislosti s Norimberskými zákony v Německu?

192625

4.6.2009 10:39

Věra Tydlitátová

Miloslava 213.?.?.?

http://vera-tydlitatova.eblog.cz

Mohla bys upřesnit, proč se “toto téma se publikovat nesmí”? Pro koho je nepřijatelné?

Není v tom nic záhadného, je to taková dohoda na blogu. Cituji z kodexu blogera: “Texty, které NEDOPORUČUJEME zařazovat na blog.idnes.cz, jsou především:
- články, jejichž hlavním tématem je blog (váš vlastní nebo cizí) či
diskuse k němu; na titulku tedy nepatří například vaše úvahy o jiných
blogerech a úrovni jejich textů, stížnosti na diskutující, oznámení o
tom, že končíte s psaním, úvahy o karmě a podobně.” Postupem doby se ovšem to “nedoporučujeme” začalo vnímat jako zakázané. Například fejeton Františka Kostlána s názvem “Přiznání blogera: Píšu jenom kvůli karmě” byl i přes důrazné protesty stažený. A to šlo jen o legraci, o lehkou parodii.

více
http://vera-tydlitatova.eblog.cz

192626

4.6.2009 13:24

RE: Věra Tydlitátová

hestroy 90.?.?.?

Reakce na 192626

Omg, to je ale hezký blog. Důležité je upozornění Fedora Gála... Doporučuji každému, kdo potřebuje trochu vymýt mozek...

192638

4.6.2009 12:04

Pokrytci určují morálku

hestroy 90.?.?.?

Když tak nad tím přemýšlím, napadá mě jedno přirovnání. Nějaký chlapík jménem Ježíš, když se vrátil z Egypta, přišel do chrámu a bičem vyhnal všechny překupníky z chrámu. Označil farizeje za pokrytce a ti ho za odměnu nechali ukřižovat Římany, aby si nešpinili ruce. Teprve teď mi dochází, že ten chrám bylo vlastně klasické židovské centrum, kde pracovala prapraADL. Jejich metody se za 2000 let nezměnily, stejně jako se nezměnily tisíce let předtím. Kdepak, není nad satanistické učení Babylonu dovedené k dokonalosti...
[bliji]

192632

5.6.2009 7:02

RE: Pokrytci určují morálku

korutan 81.?.?.?

Reakce na 192632

Pane Hestroy,
Vaše přirovnání ve mne vyvolalo asociaci a i určité pochopení. Ježíš tehdy z chrámu Božího vypráskal překupníky a penězoměnce. Přesně ty, kteří nám dnes s nebývalou krutostí vládnou! A za to, že tak učinil, jej !prostřednictvím! Římanů ukřižovali. Skřížil svým počínáním plány židů a tak jej zlikvidovali. Šli tak daleko, že ani za proroka jej neznali! Na rozdíl od těch „ďábelských“ muslimů!!
V cestě jejich nynějších plánů, nastolení globální světovlády, stojí Arabský - muslimský svět, kde jejich finanční impérium stále naráží na „náboženské předsudky“ proti lichvě. A TO je to, co jim dnes kříží jejich plány podvázání celého světa zadlužením!!
Inu opět, stejně jako u svého tehdejšího nepřítele, nechají ukřižování provést někoho jiného. Dnes jsou v roli Říma Spojené státy Americké. Pilátů je víc, déle to trvá!
Je to Izrael, který žaluje okolní svět ze snahy o jeho likvidaci. On, malý Davídek, volá po ochraně proti zlému Goliáši! Schválně nepíšu muslimský svět. Protože v tom „Izrael ohrožujícím světě“ žijí nejen muslimové, ale i křesťané, ba dokonce i židé. Těch sice je opravdu málo, ale jsou!
Jsou to Izraelští farizeové, kteří se, stejně jako tehdy, snaží podvést celý svět a donutit z něho toho nejsilnějšího páchat smrtelný hřích – vraždu!!
Jako kdyby neexistovala paměť lidstva! Jako kdyby neexistovala Bible, kde je jejich věrolomnost detailně popsána! Jako kdyby ještě včera neexistovalo vůbec nic! Tak se masy lidí chovají a zase jdou vstříc utrpení jako ovce na porážku! A přitom kousek dál v Bibli, si každý může přečíst jak to dopadlo. S Římem, Pilátem a židy! Všemi! Nejen s těmi farizei! Boží hněv jim dal na prdel!!!

Korutan

192681

6.6.2009 9:37

šel by první sedět

pje 213.?.?.?

V okamžiku, kdy by on osobně někoho lživě (což je 99% případů)označil za antisemitu, dopustil by se lživé a nenávistnéo pomluvy, za níž by podle vlastního návrhu zákona měl být exemplárně potrestán. Pokud...pokud nebude vše, co učiní ADL, excl. ... Proč jen se ten Generál Pardon nechává tak často zajímat všelijakými mocnáři?

192752

7.6.2009 13:28

Návrhy ADL mohu z větší části podepsat

Sam Ting Wong 81.?.?.?

a s vyšetřováním bych začal hned a nejdříve v jejich řadách. Jestli tady někdo šíří nenávist, jsou to právě podobné spolky, které otravují život obyčejných lidí, pošpiňují je, obviňují je a vyvolávají strach v celých komunitách, které se pak bojí i uprdnout, aby to náhodou neznělo jako že řekli něco proti Voldemortům.

192779

9.6.2009 0:21

USA zatím "jen" neudělují azyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

pronásledovaným kacířům, brzy asi začnou podobné "nevhodné" názory postihovat samy...

192872

Příspěvků: 20

04.06. 00:35 steve  ADL, tady je mame v "plne krase" ..
04.06. 01:58  A ve stejné lóži s tímhle týpkem
04.06. 10:11  RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem
04.06. 12:40 Karel z Čech  RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem
05.06. 03:47 kozoroh  RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem
06.06. 04:55 koyoroh  RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem
07.06. 04:41 kozoroh  RE: A ve stejné lóži s tímhle týpkem
04.06. 06:55 Mirda  Drobná oprava...
04.06. 08:18 Vladimír Stwora  RE: Drobná oprava...
04.06. 07:22 Václav Semerád  Doba se vrací...
04.06. 09:44 Petr Řehák  RE: Doba se vrací...
04.06. 19:16  RE: Doba se vrací...
04.06. 10:31  hanobení rasy
04.06. 10:39 Miloslava  Věra Tydlitátová
04.06. 13:24 hestroy  RE: Věra Tydlitátová
04.06. 12:04 hestroy  Pokrytci určují morálku
05.06. 07:02 korutan  RE: Pokrytci určují morálku
06.06. 09:37 pje  šel by první sedět
07.06. 13:28 Sam Ting Wong  Návrhy ADL mohu z větší části podepsat
09.06. 00:21  USA zatím "jen" neudělují azyl

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 1

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 230