Diskuze k článku

Antirasismus

Příspěvků 27

28.4.2009 5:50

Za těch 20 let se bohužel tento stát dostal jinam než jsme chtěly

karl 80.?.?.?

Politici jsou trubci kteří koukaj jak nabrat co nejvíc funkcí a co by kde ukradli. Věci veřejné (kterak se starat o blahobyt spoluobčanů) prakticky neznají.Je mi z dnešní situace na [bliji]

189663

28.4.2009 7:16

Ktož sú Boží bojovníci...

Leopold_1 89.?.?.?

Svatá pravda je, že česká inteligence se cejchu rasisty bojí jak čert kříže. Těžko se tak můžeme v atmosféře obecné ustrašenosti dočkat generace nových národních buditelů, kteří by národu byli schopni vtisknout duši. Duši, kterou jsme lehkomyslně zaprodali za iluzi svobody a blahobytu.

189670

4.5.2009 17:00

RE: Ktož sú Boží bojovníci...

Strom 77.?.?.?

Reakce na 189670

http://strach.cz/battlefield-janov-on-line/
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

190312

28.4.2009 7:27

To v jiných zemích, než je ČR tyto jevy nepozorujete?

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

Pravda je jen jedna. Pravda vítězů, kteří neváhají k jejímu prosazení užít moci. Pravda musí být nařízena a vymáhána. K vyslechnutí jiných nepravd, či dokonce lží, jsou oprávnění jen politruci nebo ti, kteří politruky mají stát, a jsou náležitě ideologicky vyzbrojeni. Aby věděli, jak mají argumentovat. Pravda bez opory moci může být jen tlacháním hlupáků či lůzy, žijící ve fikci svobody. Nebo alespoň ve fikci svobody slova, projevu, shromažďování, práva petičního atd., atd. O tom útoku zápalnými lahvemi jsem se zmínil na Zvědavci v diskuzi o zadržení a vyhoštění nežádoucího Davida z ČR.

189672

28.4.2009 9:27

Ceska media?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Co to jsou ceska media? Vy nejake znate? Terminu ceske medium dnes vyhovuji snad uz jen HALO NOVINY KSCM.

Vsechny ostatni media vychazejici v CR vlastni cizinci a reklo by se povetsinou stejneho vyznani.

Takze kdyz do svych uvah o histerii a nevyvazenosti zpravodajstvi zahrnete vyse uvedene souvislosti, zamyslite se nad vyznanim ci verejne proklamovanymi sympatiemi lidi jako Havel, Klaus, Topolanek, Fischer, cele to date do kontextu poslednich udalosti jako ze Topolanek prosazuje zblizeni s izraelen navzdory bruselu, zacne to cele vypadat ponekud jinak.

Zacne to vypadat jako posledni bytva vzplala, dejme se na pochod, a cesi co jste tu v cesku trpeni, drzte hubu.

189684

28.4.2009 10:40

Rasizmus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Páni, v klasickom marxizme-leninizme bol jednoznačne definovaný triedny nepriateľ - buržoázia a všetci na ňu napojení. V Západnom civilizačnom okruhu zvíťazila koncom 60-tych rokov 20- teho storočia nová ideológia - multikulturalizmus, čo je v princípe kultúrny marxizmus, v ktorom je jednoznačne definovaná nová varianta triedneho nepriateľa - biely človek, jeho kultúra a civlizácia. Z toho vyplýva, že (v zmysle tejto ideológie)vykorisťovateľom a rasistom môže byť výlučne len biely človek, ktorého kultúra a civilizácia je najhoršia zo všetkých kultúr a civilizácií, vinná za všetky krivdy na ostatnom ľudstve v priebehu dejín, je teda tou najpodradnejšou a najzločinnejšou zo všekých kultúr, preto ju treba zničiť rovnako, ako aj jej nositeľov, Európanov a bielych ľudí všeobecne. Paradoxne táto ideológia vyhovuje najviac nadnárodným korporáciám a svetovým bankárom, preto nie je čudné, že je atraktívna rovnako pre vačšinu ľavicových aj pravicových politických strán EÚ, ktoré skáču tak ako im píska samozvaná "ELITA" EÚ. Pokiaľ napadneme ideológiu a totalitný politický systém, z ktorj vznikol,(ktorého súčasťou je politická korektnosť, newspeak atď.)napadneme všetkých, za bežných okolností veľmi rôznorodých a ťažko identifikovateľných darebákov profitujúcich z tohto systému. Vy páni, kriminalizujete jednotlivých politikov a ďalších darebákov, pričom si neuvedomujete, že najlogickejší a najúčinnejší spôsob je kriminalizácia celého systému, ktorému títo darebáci slúžia. Pokiaľ nie je zvrhnutý tento zvrhlý systém ako taký, (že to ide svedčí pád komunizmu) tak útoky a snaha o kriminalizáciu jeho jednotlivých predstaviteľov je boj s veternými mlynmi. V tomto politickom systéme sa príčina stáva dôsledkom, obeť páchateľom a šarlatánstvo vedou, teda je to niečo na spôsob Orwella. Z uvedeného je Vám zrejme už jasné, prečo konajú politici a darebáci s nimi spojení spôsobom ako uvádza autor pán Toman.

189699

28.4.2009 12:28

Skutocne media su v rukach "vyvolenych"

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

aj tak vypadaju. Niet k tomu co dodat. Snad raz pride doba, kedy my, obycajni obcania, budeme mat v rukach zeleznu metlu. A potom ich zmetieme do zumpy kam uz davno patria. Verte, nie su to ludia, mozno "nadludia", ale ludia nie. Nie su z nasho rodu.

189715

28.4.2009 12:40

Jak vime, ze to byli Romove?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Premyslim, jak prisli na to, ze v tom vypalenem dome, bydli Romove. Maji v obcance narodnost romskou? pokud ne, tak prece neni mozne nekoho oznacit za rasistu, kdyz napadl jineho cecha. je to zlocinec, ale ne rasista...
zajimalo by me opravdu, kolik Romu ma romskou narodnost v obcance. pokud nemaji, tak jsou cesi a neni mozne, aby se odvolavali na rasismuz...

189716

29.4.2009 10:46

RE: Jak vime, ze to byli Romove?

Sophia 89.?.?.?

Reakce na 189716

Taky mi připadá, že je zde právo postaveno na hlavu. Vždyť, pokud vím, nebyl zatím nikdo obviněn. Tak jak je možné veřejně prohlásit, že je to rasismus. Je to v každém případě ohavný čin. Ale pakliže není pachatel známý, je to v podstatě kodokoliv. Takhle prezentovaný nepodložený závěr je snad i trestuhodný. Spíš mi to připadá, že někdo vědomě rozdmýchává nenávist. Co když to nebyl Čech, to se pak všichni co se vyjádřili před obviněním, veřejně omluví?

189827

28.4.2009 14:09

Kvalitní příspěvek

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Nemám co dodat.

189720

28.4.2009 16:00

No ten konec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Cely clanek byl O.K., ale ten konec to zapichl, tim autor podstate lidem rekl, ze se neco deje, ale tim koncem jim zase zdelil, ze proti tomu neni obrany, protoze opozice cinitelu prvniho problemu jsou taky podstaten spatni ( ti Vasi pravicovi radikalove, proti narodni socialismus neni pravicova ideologie ), pokud vim, tak ten "nemecky rasismus" byl namireny proti zidum, negrum, cikanum, ale ne proti bilim lidem... Dokud budou mezi nama taci, co budou porad rozsevat ty zidobolsevisticke keci o tom jak chtel Hitler vyhladit Cechy a jak chtel Hitler znicit cely svet a bla bla bla tak nikdy lide nepochopi, kdo je na jejich strane.... [mrknutí jedním okem]

P.S.: Tendhle clanek je presny priklad toho jak iluminat vyuziva konspiracich... On neco pusti do eteru, lidem kteri se o to zajimaji zavre hubu a jeste jim do toho podsune neco o sve opozici, ze je SPATNA a hloupa a ze podstate taky nikam nevede, viz ten konec s "pravicovima radikalama"... Takze clovicek, ktery nema svetonazor bude nasrany na iluminata ale bude i nasrany na jeho opozici protoze oba dva stoji za hovno. a tim zustane zase sedou ovci bez nazoru... Buch vi kdo ten Luděk Toman je...

189730

28.4.2009 16:50

Sionista M. Buber

pietroo 194.?.?.?

v článku "Umění a židovství": "Starověký Žid nevidí v individuích nazíratelná absolutna jako Indové, ani uzavřené tvary jako Řekové, jeho svět je světem vztahů....Odtud nádání Židů pro matematiku a hudbu, negativně však i pro obchod, lichvářství a často planý intelektualismus....Židé neznají např. výtvarné umění, zato mají zbystřenou vnímavost pro slyšené, pro zvuk, akustický přenos zjevení."
Snad jen dodat, že jsou spíš lunární, ženská povaha proto spíš naslouchání,(nadání pro hudbu řekl bych spíše interpretační než tvůrčí), zatímco řecká evropská kultura je spíše mužská, vizuální. Židé mají zakázanou náboženstvím představu, dělat si představu boha, mají tedy sklon k prázdné samoúčelné abstrakci, proto i k lichvářství jako prázdným čísílkám. Když Žid dělá kabalistickou analýzu, také ho kupodivu zajímají jen čísílka, obsah vlastně ne. Planý intelektualismus.

189736

28.4.2009 18:19

Tleskám!

hestroy 77.?.?.?

Vynikající článek, který přesně vystihuje naprosto zofalou úroveň současné "české" společnosti. Jelikož je v článku vše rozvedeno, nemá smysl, abych cokoliv dodával. Snad jen to, že snad se jednou opět pozdvihneme z tohoto morálního balastu, do kterého nás zavedli čistokrevní bolševici a následně "kapitalisti". Je velká škoda, že Češi na sobě nechají dříví štípat...

189744

28.4.2009 18:32

vynikající

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

článek! Doufejme že namísto pana Laudera udělá sbírku na palestinské děti jeho údajný soupeř ve sporu o NOVU (který stál českého daňového poplatníka bratru 10MLD Kč) Vladimír Železný, člen pražské židovské obce.

189748

28.4.2009 19:19

uz prituhuje aj na Slovensku,

djobcek 86.?.?.?

http://www.sme.sk/c/4819883/extremistom-budu-hrozit-prisnejsie-tresty.html
nieje co dodat

189760

28.4.2009 19:34

RE: uz prituhuje aj na Slovensku,

steve 70.?.?.?

Reakce na 189760

COPY PASTE:
Trestné bude i verejné ospravedlňovanie, popieranie alebo zľahčovanie genocídy, zločinov proti ľudskosti alebo vojnových zločinov, za čo bude hroziť väzenie najmenej jeden rok.
----
.. tak to na Slovensku zavrou vsechny milovniky Izraelskych zlocinu?, .. za genocidu v Gaze atd. Stehuji se na Slovensko !!
[překvapení] [chechtot]

189764

28.4.2009 20:18

milý Tomáši

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Jedné věci nerozumíš - hovoříš o cikánksé kriminalitě jako o rasismu. Měl by sis dát dvě a dvě dohoromady a ohodnotit to jako rasismus vyvolaný rasismem Čechů. Nebo, návrh, jako kriminalitu. Ač rasismu ještě dobře nerozumíš, nevšiml sis, proč je Romská komunita tak vepsí, že totiž se mediálně dělají štvanice na lidi v nouzi a vůbec patří k bontonu každého, kdo není správně zařazen urážet slovek lúzr. Jde ale o to, zda se daný jedinec chce vůbec adaptovat do společnosti, jejíž projevy jsou hnusné - a já ti to řeknuá: právě tyto společenské hnusárny ochotu k adaptaci znemožňují.
Jinak jsem byla velmi ráda, že jsi nápadně dobře pochopil, jak lze dojít k národní nezodpovědnosti - bezcitností, a že snahou elit je také tlak na větší manipulovatelnost - hraním na pudy. Ale tohle jsi ty řekl lépe než já.

189767

29.4.2009 1:01

Milá Amiourko

zamp1 90.?.?.?

Reakce na 189767

Tohle nemůžete myslet vážně!! Cikánská kriminalita je obyčejná sprostá kriminalita, stejně jako kriminalita bílých, černých nebo modrých! Vyrůstal jsem ve společnosti Romů od dětství(je mi 51) a potom s nimi i leta pracoval. Za bolševika s nimi nebyl žádný velký problém. Děti chodily do školy, dospělí do práce(většinou do zaměstnání). Museli!! Největší zlo, kterého se Romům dostalo, je dnešní pozitivní rasismus!! Ten je dostal tam kde jsou. Jestliže chápete kriminalitu Romů jako jakýsi odboj, tak jste vedle jako jedle!!! Romové neloupí proto, aby projevili odpor ke společnosti. Loupí, protože je to nejméně namáhavý způsob obživy, je při tom vzrušení a sankce nejsou odstrašující(jestliže vůbec nějaké jsou). Media nedělají hon na lidi v nouzi,o bezdomovcích ve zprávách tel. Nova uslyšíte velmi zřídka. Media zneužívají Romů!
V článku je jedno nepřesné tvrzení. To že se česká inteligence bojí nařčení z rasismu.Mělo tam být: " česká inteligence se bojí". Učitelé na školním výletu v Praze vedou děti na Hrad, k Orloji a na židovský hřbitov. Na Slavín už nezbyl čas. [zmaten] Dějiny se vrací a ta smyčky nebyla dlouhá.

189799

29.4.2009 1:07

Hmm,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Jsem regionu, takze se me to osobne dotyka, tak nejak ostreji. V oblasti je malo prace a s krizi se to bude zhorsovat. Dale dost mladych lidi odchazi mimo. Neni to pouze o slusne zijicich cikanech, to ani zdaleka. Pamatuju si,ze problemy byly i pred zmenou rezimu i po ni.

Nejvesti problem po plysaku je, ze se muselo prejit ve velkem na korektnost. Jestlize, ale nelze pravymi jmeny poukazovat na problemy, tak tyto maji tendenci zahnivat a narustat do velikosti. Bez dvou zakladnich veci se nelze hnout z mista. Za prve verejne cine osoby musi mit respekt. Nikdo si na ne nesmi vyskakovat, za druhe verejne cinne osoby musi delat servis a ne si z toho postavit vyhodny job, ktery se da zneuzivat.

Neni mozne, aby nekdo vyhrozoval policajtovi nebo urednikovi, aby ziskal neco na co nema ze zakona narok a neni mozne, aby urednik nefungoval behem sve pracovni doby. Jestli novinari chteji slyset pravdu treba o vyhruzkach, tak do kamery ji zadny policajt nerekne, kdyz si to nenecha libit, tak na zaklade koretknosti rikuje vyhazov. Je nemyslitelne, aby na druhou stranu urednici zneuzili sveho postaveni a nesel okamzite ven se ztratou vsech vyhod, ktere stat povetsinou urednikum za sluzbu poskytuje.

Dalsi problemy jspou ekonomickeho razu. Jakmile je mzda za praci velmi blizka podpore, tak to funguje jako silny demotivujici faktor nepracovat. Jak pusobi na pracujici lidi, ti co jsou na socialce a skoro denne treba v lihu? Velmi velky pocit znechuceni vedouci k napeti, ktery se diky korektnosti hromadi. Jenomze mzda patri mezi naklady, ktere je potreba snizovat a vazeny zakaznik, ktery nakupuje bere mzdu, ktera tvori ty naklady. Socialni davky by nemeli byt vyplaceny ve forme penez, ale formou kuponu, za ktere by nesel koupit alkohol nebo cigarety. Za poruseni tohoto ze stran obchodniku mastny flastr, aby si to rozmysleli, pripadne ztrata licence na prodej alkoholu nebo cigaret. Solidarita je s lidmi v nouzi a musi byt v maximalne mire chranena proti zneuziti.

S utokem absolutne nesouhlasim. Za prve zkusit nekoho upalit ve spanku povazuju za zbabelost a nelidskou krivarnu hrubeho zrna. Za druhe to zvysuje napeti a smrdi pruserem, ktery vetsinou odskace nekdo neviny. Taky to je voda na mlyn pro osekani obcanskych svobod a plizivy natup totality. Nemuzu si pomoct, ale Bata z roku 1932 je silne nadcasovy.
http://www.tom-bombadil.cz/2009/04/krize-tomas-bat...

189800

29.4.2009 10:09

vladnouci trida

vaclaus 84.?.?.?

Zhruba od roku 1620, kdy odesla ceska protestantska slechta do emigrace, nema cesky narod vladnouci tridu. V Cechach vladnou od te doby "cizaci", narodnostne i nabozensky. To se nezmenilo ani po r. 1918, kdy vzniklo samostatne Ceskoslovensko. Vetsina vyrobnich prosteredku patrila dale cizincum. Po roce 1948 byla rodici se a slaba ceska vladnouci trida eliminovana a nasledujicich 40 let jsme meli spolecne vlastnictvi vyrobnich prostredku. Po r. 1989 pripadlo zase vse do rukou cizincu: ani jedna banka neni ceska, pivo je z 97% v cizich rukou atd. Politici nejsou vladnouci tridou, politici jsou vrstvou, ktera slouzi vladnouci tride za uplatu. Cesky clovek vyvinul v onech staletich neobycejnou schopnost se prizpusobovat. Mezinarodni kapital, ktery se sem opet vratil je neobycejne silny a lehce prosazuje sve zajmy prez politiky. Cili muzeme si stezovat, muzeme se litovat, muzeme rikat, ze by se melo. Zrejme se nam nepodari nic zmenit, budeme dale rozvijet svoji schopnost se prizpusobovat.

189819

29.4.2009 13:56

Buditele naroda ?

Petr Řehák 194.?.?.?

On i ten chudak Hus ve stredoveke dobe temna mohl nekolik let hlasit myslenky nez ho upalili. A proti tomu co se deje dneska byl takovej proces amaterska detska hra.

Dneska kdyz nekdo zacne hlasat "skodlive" myslenky je upalen temer okamzite. Sice ne na hranici, protoze evoluce zasahla i v tomhle oboru a denska nikdo mucednika a nasledny odboj riskovat nebude, ale zato rychleji a efektivneji nez se nam muze zdat. V dnesni dobe kdy 99% informaci dostavame z medii staci vymazat cloveka tam a je to vyreseny. Tenkrat museli proste vymazat Husa jako takovyho protoze on byl tim "problemem" naproti tomu dneska je tim problemem jen to co se dostane k lidem. No a kdyz tohle smazete zustane mozna tak zvedavec.org pro tu okrajovou <1% cast populace a tu muzete ignorovat [pláč]
Pred poslednima volbama bylo v ruznych debatach v TV videt jen 5-6 politickych stran (hadejte kterych) a v tech jeste pred nima to bylo o jednu min (zeleny) a proto se v tech predminulejch nedostaly nikam a v tech minulejch rovnou do parlamentu. At me nikdo netvrdi ze sakra media neovlivnujou vysledky voleb a to co je o volebni soutezi napsany v ustave ma jen cenu tiskarske barvy a papiru na nemz spociva [pláč]
Dnesni Hus uz nemusi bejt upalenej po nekolika letech co dela "problemy", dnesniho Husa "upali" ze dne na den a nezustane po nem nic a za tyden uz se nebude vedet ze existoval a co vlastne hlasal. Ten otisk jeho stinu zustane jen na mistech jako je Zvedavec a to bohuzel k sformovani husitskeho odboje nestaci [pláč]

189835

29.4.2009 14:00

RE: Buditele naroda ?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189835

Svatá pravda!

189837

29.4.2009 18:43

Lidé

71 212.?.?.?

Vážení, nejsem nacionalistou , ale už jsem. Vím , že v našem siostátě kde jsou podporování cikáni a jiné národnostní menšiny je velký problém a to v samotných mediích, které tento stát za pomoci vládní kliky se celému národu prostě všem snaží namluvit, že žijem demokratické a svobodné společnosti, ale opak je pravdou.( lobing nadnárodní korporací, bankovní sektor, zbrojní průmysl, ekononické otrokářství, celková globalizace za zájmy nejvyšších této planety atd) Ti všichni podělávají tuto planetu pošlapávají hrdost národů a jednotlivců co jim není jedno kde a v čem žijí , nechávají vymírat asociálními programy lidé v evropských zemích nás původní obyvatele a na místo nich se sem hrnou přistěhovalci, kteří mají plnou podporu mocných. Co je špatně? kde se stal chyba ? Kapitalismus i komunismus selhali v plné míře a jsou oba tyto systémy destruktivní.

Vemte si příklad určitě znáte ze svého okolí jak kde kdo říká jak by ty cikány kosil kulometem a vyhnal vietnamce , ukrajince apod., ale jak se stane něco našim cikánům viz ty moloťáky tak už jsou tito příživníci tohoto systému největší chudáci a nejvíce diskriminovaní- vždyť si za toto mohou sami příležitosti měli. A co na to zblblý český občan napřed by to při řeči kosil nebo vyhnal - najedou zapomíná co vlastně říkal a nebo vlastně neříkal.
A co na to naše media vzbudit v národu soucit s těmito chudáky - pomalu založit sbírku podpořit na vládní urovni viz Kocáb a posléze prezident nesmyslnou milostí.
A co na to naše policie a to jejich bydlení zadarmo v nepřihlášeném domě a unikání placení daní, to se zase přejde a s čí peněz to půjde zase s našich. Našich těžce vydřených kapitalistických peněz. ( no jeden metr je hodl pro někoho delší )
A co onen cikán i s rodinou dostanou novej byteček pro další ničení a dělání nepořádku a na následné páchání trestné činnosti. Zase to zatáhnem a naši mocní (postižení) budou zase hlásat jak je jim ubližováno a média to budou směle papouškovat a pořád dokola.
Ptám se kde je ta demokracie o které píší, proč si naši mocní nevzali příklad z minulosti, když cikáni kočovali a nebyli tu přistěhovalci z asie a když kočoval cikánskej klan tak před vstupem do města ho doprovázel policajt a, když se chtěli utábořit tak za městem či vesnicí na určeném místě. To nikdo nepoukazoval na diskriminaci to bylo v pořádku.
Co s tím dělat upozorňovat na to demonstracemi.
Ale chyba je taky zde proč tu není nikde znínka o květnové akci v Přerově přesněji 16. května 2009, proč s této akce neudělat první velkou AKCI o které se této vládě ani nezdálo , kde je pořádná podpora jak na stránkách DS, odporu, AN, zvedavec apod. a umísťovat na další weby. Udělat šoty na youtube a spol.na tuto akci, aby účast byla co největší, vždyť samotnou akci podporuje mnoho lidí , ale mají strach a není se čemu divit....Automaticky kráceno

189854

1.5.2009 3:02

RE: Lidé

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189854

Uzasne, takze pravni system nahradime cim? Zakon tesaku a kyje indvidua se nejvetsim svalem uvnitr hlavy budeme upgradovat na Molotovuv koktejlem a hakenkrajcem? Ja minim zustat u pravniho systemu se svobodou projevu, ale pokud by prevladlo jine mysleni, tak lze bud utect nekam, kde funguje pravni stat nebo si v nejhorsim budu nucen poridit zbran. Pravo nosit zbran je taky jedna z pojistek nezavislosti a svobody. Kdyby mi nahodou nekdo chtel hodit molotova do baraku, tak zrejme zazije velmi krvave rano.

189999

1.5.2009 4:01

RE: Lidé

steve 70.?.?.?

Reakce na 189999

JEEZISKU MANKOTE !! - JEEZISKU ! - kuurevsky krvave rano !
.. a poridit zbran v "nejhorsim?". To je zaklad !! A nejde jenom o hakenkrajc, na modrou sesticipou hvezdu to plati taky.

190006

29.4.2009 20:06

Nikdy nemohu být přítel těch, kteří si svoji pravdu vymáhají vězením.

Frank51 77.?.?.?

Máme prý svobodu slova, ale jen potud, pokud se nejedná o židy. To najednou svoboda slova končí a kdo pochybuje o holocaustu, je uvězněn. Kdy bude trestným činem, když někdo veřejně prohlásí, že židy nemá rád a přímo je nenávidí? Totéž platí o cikánech.Jak daleko je doba, kdy budou normální slušní lidé nostalgicky vzpomínat na jednoho malíře pokojů?

189858

30.4.2009 14:32

Pan Hysteroi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Pan hysteroi je toho prikladem co jsem psal... Stale seda ovce bez nazoru... Protoze proti jednim broji, ale z druhe strany prijima nazory tech proti kterym broji... Viz. nesmyslny nazor, ze Izrael je jako Nacisticke nemecko... Neni, protoze Izrael je pro zidy a nacisticke nemecko bylo pro bile lidi... Broji proti multikultuarismu, ale bez toho aby se zachoval jako Izrael ci nacisticke nemecko by se multikultuarizmu nezbavil, v pripade nacistickeho Nemecka by umoznil ne-evropanum opustit evropu jako to udelal Hitler pred rokem 1939 a varoval ostatni zidy kteri nezmizi ze budou perzekuovani. Kdezto Izrael ze Zapadniho pobrezi ci Gazy nikoho nepousti a ani poustet nechce, pro Izrael je to vyzkumne centrum novych zbrani ( DEMI, zkouska bileho fosforu s pridavkem kobaltu - pro vetsi zar, ktery se pridava i do termonuklearnich zbrani ). A mistre hysteroi, zjistete si neco o ideologii Narodniho Socialismu, na cem je postaven a neco o sionismu, ktery je postaven na komunismu [mrknutí jedním okem]

189941

Příspěvků: 27

28.04. 05:50 karl  Za těch 20 let se bohužel tento stát dostal jinam než jsme chtěly
28.04. 07:16 Leopold_1  Ktož sú Boží bojovníci...
04.05. 17:00 Strom  RE: Ktož sú Boží bojovníci...
28.04. 07:27 Kropáč  To v jiných zemích, než je ČR tyto jevy nepozorujete?
28.04. 09:27  Ceska media?
28.04. 10:40  Rasizmus
28.04. 12:28 Gibi z Wilsonova  Skutocne media su v rukach "vyvolenych"
28.04. 12:40  Jak vime, ze to byli Romove?
29.04. 10:46 Sophia  RE: Jak vime, ze to byli Romove?
28.04. 14:09 jean.laroux  Kvalitní příspěvek
28.04. 16:00  No ten konec
28.04. 16:50 pietroo  Sionista M. Buber
28.04. 18:19 hestroy  Tleskám!
28.04. 18:32 MedaBeda  vynikající
28.04. 19:19 djobcek  uz prituhuje aj na Slovensku,
28.04. 19:34 steve  RE: uz prituhuje aj na Slovensku,
28.04. 20:18 amiourka  milý Tomáši
29.04. 01:01 zamp1  Milá Amiourko
29.04. 01:07 Rene Bartosek  Hmm,
29.04. 10:09 vaclaus  vladnouci trida
29.04. 13:56 Petr Řehák  Buditele naroda ?
29.04. 14:00 hestroy  RE: Buditele naroda ?
29.04. 18:43 71  Lidé
01.05. 03:02 Rene Bartosek  RE: Lidé
01.05. 04:01 steve  RE: Lidé
29.04. 20:06 Frank51  Nikdy nemohu být přítel těch, kteří si svoji pravdu vymáhají vězením.
30.04. 14:32  Pan Hysteroi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

13

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 31 čtenářů částkou 4 442 korun, což je 13 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Praze se demonstruje, vystrašený režim vrací autobusy s demonstranty a blokuje vstup na Staromák07.03.21 14:32 Česká republika 0

Bývalý prezident V.Klaus se už z koronaviru uzdravil06.03.21 12:32 Česká republika 1

Tři buzeranti si pořídili dítě. A pak druhé05.03.21 21:31 Česká republika 2

Premiérovo doznání: Nevím, co máme dělat05.03.21 19:26 Česká republika 3

Babiš zkouší "podplatit" své budoucí voliče zrušením maturit05.03.21 13:39 Česká republika 1

Policejní komando vyráží pokutovat běžkaře04.03.21 23:06 Česká republika 3

Ústavní soud zrušil některé vyhlášené zákazy prodeje04.03.21 11:14 Česká republika 1

Výběrové řízení do představenstva nemocnic podmíněno znalostí programů stran Pirátů a Starostů02.03.21 23:57 Česká republika 1

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 11

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 4

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 3

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 3

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 10

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 12

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
22,09 Kč
Euro
26,32 Kč
Libra
30,56 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,98 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
20,39 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,71 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 579,06 Kč
1 unce stříbra
557,66 Kč
Bitcoin
1 093 221,70 Kč

Poslední aktualizace: 7.3.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 095