Diskuze k článku

Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?

Příspěvků 11

6.8.2007 7:34

Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?

Wesley 24.?.?.?

Spise bychom se meli ptat kdo zvolil takto "podivne demokratickou" vladu a proc?

141144

6.8.2007 9:15

RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 141144

To není chytrá otázka. V aktuálně nastaveném sytému je úplně jedno, jestli jdete volit nebo ne. Volič nemá vliv na nic, ale nevolič svou neúčastí také ničeho nedosáhne - u nás se klidně mohou vládci zvolit sami ...

141149

6.8.2007 18:02

RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?

Romanov 24.?.?.?

Reakce na 141149

Tak na co jsou potom volby?
V komunismu to bylo to samy. I kdyby nikdo volit nesel(hodne lidi tam bylo ale nahnano), tak stejne komunisti vzdy volby vyhrali na 98,99% [pláč]

141171

6.8.2007 22:08

RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?

Kevin 91.?.?.?

Reakce na 141171

Kdyby mohli volby neco zmenit, uz davno by je zakazali...

Realita je bohuzel takova, ze volebni system je nastaven tak, abych si mohl vybrat mezi vetsi svini, mensi svini, hajzlem a zlodejem. Kdyz volit nepujdu, tak vlastne dam 0,4% vetsi svini, 0,3% hajzlovi, 0,2% mensi svini a 0,1% zlodeji stejne jako kdyz budu volit nekoho kdo nema sanci prelezt pres 5%.

Ono je to asi stejna saskarna jako v USA, kde je naprosto jedno zda volite republikany nebo demokraty, zemi i tak ovladaji nadnarodni megakororace a ti, jejichz jmeno se nevyslovuje.

Podle mne by mela byt ve volebnich zakonech moznost zatrhnout "nevolim nikoho, ze vsech kandidatu je mi na zvraceni" nebo klauzule podle ktere jsou volby neplatne kdyz se nezucastni 50% lidi a volby se musi opakovat, pricemz zadny z kandidatu z prvniho kola nebude pripusten k registraci. Ale to nekdo tam nahore nepripusti.

Kdyz se tak divam na tech cca 50 stejnych ksichtu co nam tady vladnou uz pomalu 20 let a jen si podle "demokratickych voleb" mezi sebou vymenuji kresla, dostavam chut na nejakou tu verejneprospesnou sebevrazdu (jako treba vejit do senatu s vestou sebevrazednych atentatniku a s vykrikem "za narod" zatahnout za spoust)...

141195

6.8.2007 19:59

RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?

Wesley 24.?.?.?

Reakce na 141149

Anonyme, ta zakladni (jak rikate blba) otazka nebyla adresovana na ceskou vladu, ale na volice, kteri si musi uvedomit, ze oni jsou v systemu zastupitelske demokracie skutecnymi pany zeme. Nastolena vlada z lonskych voleb je tedy volicum plne zodpovedna, je jakymsi jejich docasnym sluzebnikem. Na momentalni ceskou vladu a politickou situaci v zemi by bylo mnoho zavaznych otazek. (Take si laskave uvedomte, ze na rozdil od drivejsich feudalnich, nebo dnesnich totalitnich rezimu, v demokracii jsou vsechny otazky pripustne. Za komunismu byly urcite otazky zakazane, dnes jsou u nas zase kadrove definovany jakoze nejsou chytre. Vysledek je stejny a na neprijemne otazky vladci tedy nemusi odpovidat. A skutecne, tato vlada neni primym vysledkem voleb? K zavaznym vladnim rozhodnutim, s mnoha-generacnimi nasledky, ktere mohou byt pro narod a zemi tragicke, se nikdo nesmi ani zeptat jak silny volicsky mandat vlada dostala?)
Ano, taky mam obavy, ze podivnym - ci korupcnim chovanim soucasnych ceskych politiku degeneruje nejen system demokracie, ale i cela spolecnost. Nejde pouze o politicke prebehliky, nebo o politicke reprezentanty, udajne si prejici trvale politicke posty spolecne s americkou radarovou zakladnou a cizimi vojsky naveky usazene v nasi zemi. Ten "aktualne nastaveny system" byl totiz jiz pred osmnacti lety zamerne mafisticky a korupcne nasmerovan. Je tedy na volicich, aby se nejen probudili, ale i zorganizovali a tento vylozene spatny politicko-ekonomicky smer zastavili a zmenili. Totiz pokud volici v demokracii niceho nedosahnou a ani dosahnout nemohou, tak drive nebo pozdeji nastane situace prizniva k opravdove revoluci. Vseobecne pouceni lze hledat v pomerne nedavne historii lidstva.

141180

6.8.2007 20:18

RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 141180

Nojo, takový už je světa běh. A ani ta revoluce nikdy nic nevyřešila... Ptám se sám sebe, kde děláme soudruzi chybu?

141183

6.8.2007 8:19

Federace

Míla 85.?.?.?

Připadá mi, že z dob federace, tam jsou nejenom předsedové federálních vlád, ale i předsedové vlády ČR a SR, proto tedy i Mečiar, který, jestli si dobře pamatuju, nebyl nikdy předsedou federální vlády, ale byl předsedou vlády SR. To také vysvětluje v určitém období ten překryv. Ale určitě by bylo vhodné, kdyby to bylo nějak označeno.
Překlep záměna ů za l se mi taky občas stává, ale na takovýchto stránkách by to opravdu mělo být opraveno.

141146

6.8.2007 22:12

Myslim, ze vam bolo najlepsie tych 100 dni,

Igor 82.?.?.?

ked sa vasi politici hadali o koryto. Na pohode obcanov to nebolo vobec vidiet.

141196

7.8.2007 12:42

Bienert a Fierlinger opravdu vládli současně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Bienertova protektorátní vláda sídlila v Praze, která byla tehdy ještě obsazena Wehrmachtem a Fierlingrova prozatimní vláda sídlila v Košicích, které již byly osvobozeny Rudou armádou. Naučte se dějepis.

141239

6.1.2008 11:00

RE: Bienert a Fierlinger opravdu vládli současně

petr78 195.?.?.?

Reakce na 141239

Přesně tak, v případě Bienerta a Fierlingera je to zcela správně, stejně jako je to správně v zažlucených případech mezi lety 1969-1992. Pan autor tohoto článku má totiž mezery v dějepise a politice poměrně velké. Neví totiž, že mezi lety 1969-1992 existovaly nejen vlády československé, ale i české a slovenské a on spatlal dohromady soupis československých, českých a slovenských premiérů. Proto tam je i Mečiar. To, že chybí Jan Stráský, má ale pan autor pravdu, ten tam skutečně má být jako federální československý premiér 2.7.-31.12.1992.

150679

9.8.2007 1:02

Des a bes !

Kadence crazy 154.?.?.?

Environmental disasters po cely CZ , v chraneny krajine fabriky na osklivy zluty auta se sikmejma reflectorama ( to me asi sralo nejvic ) rozflakany silnice , urezany stromy , zlodeji a kapsari vseho druhu a do toho vseho agresivni cigani . To by meli videt bejvaly soudruzi soudci se zavrenyma ocima ! A ty napisy v cestine chrante prirodu , ptaky atd , ktery pani zakonodarci tisknou a pri tom vsem by se se vsema cechama v tech krapakach na kolech kdyz by to slo na hajzl jezdili pekne s frnakem nahoru snad i vysrat ! A ten odchyt chranenych ptaku , hlavne dravcu ruznejma hovadama pro cizince , samozrejme ze za prachy nema obdoby ani v Asii a cela vlada nad tim zavira oci !!! Taky ty perlicky , uz jste slyseli ze cormorant jsou dravci ? To tvrdily nimrodi a rybari u Plzne aby meli vic ryb a pak jak bozi hovada strilely ty nebohy ptaky jak pominuti !! Za zminku stojej i ty psi hovna po ulicich , i ve stovezaty maticce Praze . Po jednom lesklym sem sklouznul a malem sem si rozbil asi na dvouch metrech kdyz sem provadel axelpausen hodny krasobruslare na tech posranejch kostkach kde se mrzacej i duchodci cuchometr . Ale byl jsem lucky , to by byla rana necejtit ten modry nebo cerny smrad z aut , kamionu a vselijaky vypary z chemicek . Ani ty cyclostezky s vobrubnikama kde se furt z kola slejza pred ruznejma cedulema prikazu a zakazu nebyli pro moji kameru nezajimavy . Uz by meli byt pokrokovy kdyz uz jsou cesi v EU a davat vsude cedule co clovek v CZ vlastne muze a Brusel usetril . Nejlepsi zazitek z cely ty dovoleny v CZ byl kdyz jsem u Nemecky hranice na bicycle mezi stetkama - pardon sexual workers byl donucen jezdit slalom a k tomu vsemu mezi kamiony a autama a malem jsem v tom fofru srazil pasaka tmavsi barvy pleti kterej si slapal na jazyk a rval neco o Hegedus .... Z toho vymejvani mozku lidem v CZ o zivotni urovni kde se vyprahnuty cyclisti boji zastavit na 1 pivu v hospode aby je policajt za to na polni ceste nebuzeroval by se fakt jeden [bliji] Bych pokracoval treba o silnicnim provozu v kterym jsou cyclisti motoristama tlaceni do pangejtu , ale asi by to bylo automaticky kraceno a pak o CZ ma asi uz kazdy svuj exoticky obrazek . Uz jsem zase zpatky doma a tak vam vsem v CZ preju abych byl taky trochu skodolibej z Canady Good Day [chechtot]

141426

Příspěvků: 11

06.08. 07:34 Wesley  Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?
06.08. 09:15  RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?
06.08. 18:02 Romanov  RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?
06.08. 22:08 Kevin  RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?
06.08. 19:59 Wesley  RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?
06.08. 20:18  RE: Jak nám chce tato vláda vládnout, když si ani neumí spravovat a udržovat v pořádku své vlastní internetové stránky?
06.08. 08:19 Míla  Federace
06.08. 22:12 Igor  Myslim, ze vam bolo najlepsie tych 100 dni,
07.08. 12:42  Bienert a Fierlinger opravdu vládli současně
06.01. 11:00 petr78  RE: Bienert a Fierlinger opravdu vládli současně
09.08. 01:02 Kadence crazy  Des a bes !

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
739 090,63 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 471