Diskuze k článku

Bráníte ústavu? Pak jste podezřelí z terorismu

Příspěvků 22

27.12.2005 7:17

Překládejte pořádně, prosím. Individual je jednotlivec, nikoliv individuum. Také si myslím, že Vámi uváděné

Mejla 85.?.?.?

proslulé aktivity" při eliminování skupin KKK, levicových tlup apod. jsou spíše chvályhodné.

85654

28.12.2005 16:38

RE: Překládejte pořádně, prosím. Individual je jednotlivec, nikoliv individuum. Také si myslím, že Vámi uvád

čěf 81.?.?.?

Reakce na 85654

Ano, překládat se má pořádně.
Následující citát je docela k tématu.
You can always rely on America to do the right thing ... once it has exhausted the alternatives (W.Churchill).
Přeložil jsem ho zkusmo takto.
Můžete se vždy spolehnout na USA, že udělá tu správnou věc ... jakmile vyčerpá ostatní možnosti (W.Kostelník).
Mohl byste mi překlad skouknout? [smích] [pláč]

85876

27.12.2005 7:37

universalni ponauceni predku

svetoobcan 172.?.?.?

Nu, co patří pánu?
V střeše každý hřeb,
každá krůpěj v džbánu,
na polici chléb,
jeho vše jest, ale, bratři,
kosa v šíj a v leb mu patří
okovaný cep!"

85658

27.12.2005 9:38

Hoax?

TT 194.?.?.?

Neni to náhodou kachna?

85673

27.12.2005 11:21

Hoax

Rastík 212.?.?.?

Tak toto je urcite hoax. Prezrite si poriadne tu "brozurku". Ved to je graficka uprava ako keby to robil clovek, ktory vie pracovat tak maximalne vo worde (zrejme to aj niekto taky robil).

85682

27.12.2005 12:19

RE: Hoax

krysa 84.?.?.?

Reakce na 85682

Ten Word zas tak moc neznamená: v USA asi nikdo nic jiné nezná a neumí.
Word je obvyklý zprasený kancelářský soft...
Podivný by bylo, kdyby to někdo napsal v jiným editoru, např. v Pspadu, hi!

85688

27.12.2005 23:13

RE: Hoax

Adapa 84.?.?.?

Reakce na 85682

Souhlasím s Vámi, pane Rastík, že to bude hoax. Ta "brožurka" nevypadá vůbec důvěryhodně. Podle mne to někdo vytvořil jen tak z hecu a nebo provokace, umístil to na svůj web, nebo poslal pár kamarádům na e-mail a najednou se to začalo světem šířit jako pravda...

85754

27.12.2005 23:50

RE: Hoax

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 85682

Tady je odkaz na původní zdroj, odkud jsem čerpal. http://www.whatreallyhappened.com/FBIsuspect.html. Pokud budete sledovat odkazy, najdete další "hoaxy" neboli produkty COINTELPRO.

Přidám to do textu.

85759

28.12.2005 2:09

RE: Hoax

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85682

Snazil sem se najit tento "hoax" na vsech hoax strankach ktere mam k dispozici, na zadne jsem neco takoveho nenasel. Napsal jsem tedy FBI do Phoenixu a pozadal o vysvetleni, pokud dostanu odpoved dam ji panu Stworovi.
Je asi samozrejmosti, ze vice lidi stezujici si na takove praktiky, zijicich v USA by mohli neco zmenit. Je ale nutne psat tem, kteri s tim neco mohou delat. Co vy na to pane Taborsky, rikate ze zijete na Floride, nebylo by dobre, kdyby ste jim take napsal? Mozna, ze ve vasem ulu zrovna nehuci tak budete mit cas psat na prislusne organy...(nemluvim o vasem organu tak mi prosim neodpovidejte na organ, to pisi pro sicher) Piste na FBI nebo Sheriff Maricopa County adresy na lifletu jsou spravne. Jak FBI tak Sheriff maji webpage a email

85771

28.12.2005 8:00

RE: Hoax

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85771

>Co vy na to pane Taborsky,
>rikate ze zijete na Floride, nebylo by dobre, kdyby ste jim take
>napsal?
Co mi je do lidové tvořivosti FBI nebo Sheriff Maricopa County? Jedině bych jim mohl doporučit, aby to tiskli na jemném papíru, aby to mělo alespoň nějaký užitek.

85803

4.1.2006 9:12

RE: Hoax

Ivo 83.?.?.?

Reakce na 85682

Richtik, rajt, práviľno!
Jevi se mi to stejne pravdepodobne (tedy ze to sepsalo FBI) jako rceni ze byvaly agent CIA potvrdil chyby operace Bin Ladin (tehdy zvané 'Hhura fsici do Afghanistanu'[mrknutí jedním okem]. Chtel bych takoveho radoveho prtaveho agenta, ktery tohle vsechno vi, osobne poznat.
Jiste vsichni znate rozdil mezi 'Dezinformacja' (v zemi, kde vcera znamena pozitri má význam: cíleně vytvářená lež, v kvalitním případě využívající některých fakt) a 'Disinformation' (jinde: výsledek informačního šumu). Vypada to jako to Dez ... .
[vyplazený jazyk]
[mrknutí jedním okem]

86572

5.1.2006 11:54

RE: Hoax

Lipo 193.?.?.?

Reakce na 85682

Pokud je to Hoax, je jím zdrojová tiskovina.
Stíny kolem textu v šířce několika pixelů
znamenají, že text byl stínován dokonce
možná i v základním nastavení vrženého stínu
ve Photoshopu (to je: rozptyl - 5,vzdálenost od textu - 5).
Je to skutečně sken tiskoviny.
Je-li to Hoax, musel by někdo záměrně nachystat tiskovinu,
klidně i méně kvalitně vytisknout a potom naskenovat.
Bez ohledu na kvalitu grafiky.
Špatná i dobrá je na všech úrovních. Nekvalidní, dokonce
šeredné věci se i úmyslně dělají, kvůli a díky kvalitám
svého cílového publika.

86768

27.12.2005 12:05

Hi!

krysa 84.?.?.?

tak bych měl dvě řešení:

1/ jestli to není hoax, tak už jste v USA v cestě k fašismu jak noha!

2/ jestli to je hoax, někdo se bojí, že brzy budete na cestě k fašismu jak noha!

V obou případech už bude jenom hůř, hi!

85686

27.12.2005 19:23

Mam maly problem...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

...sam jsem se prolustroval a v 15-ti pripadech jsou jmenovany aktivity/zivotni postoje, s nimiz sympatizuji a dokonce je provozuji.

Co ted?

15 z 26 je docela hodne pres 50% [zahanbení]

Jsem tedy terorista. Kam se mam jit zapsat, kde se dela shromazdiste teroristu, budou mit nejakou stranu, nebo kdo bude bojovat za nase prava? [zmaten] [velký smích]

85726

27.12.2005 23:31

RE: Mam maly problem...

JirkaF 212.?.?.?

Reakce na 85726

Ne pane trodasi. Dostanete odměnu. Luxusní pobyt v obdobě věhlasného Artěku, akorát na jiným kontinentu. V některém z módních pro-Ami GULAGu. Nebojte Kuba už je plná inostráncov, tak snad se na Vás dostane jinde. [cool]

85757

28.12.2005 1:50

Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Proste ,at je to jakykoliv rezim,tak si vzdy pani-soudruzi ,mafie ustanovi pravidla sve moci zakotvene v zakonodarstvi statu dokumentem jez je ze vsech dokumentu nejvyssi a jez plne ztelesnuje jejich moc nad ostatnima.
Komunisti meli ustavu ,ale tam ,kde i podle jejich vlastnich pravidel jim ustava prekazela a nebo je dokonce postavila do posice obzalovanych pri jejich vlastnich zakonech,tak se proste pravni proces prispusobyl potrebam komunistu ,nez i tak zotrocenym lidem svazanych pravidly teto mafialske ustavy.
Zapadni staty jsou demokraticky orientovane ,co by do propagace ,ale kupodivu ,moc z te demokracie obcan nema a zakon nejvyssi ,tedy zminena konstituce je rovnez v rukach "vykladacu" ,co vlasten ta konstiruce rika,nad kterou ma dohled nejvyssi statni soud a to v takovem pravu ,ze si tu konstituci prispusobuje a meni a nebo zcela prehledne ,kdyz to nesype panum do zlabu a vznikne situace ,ze naopak by mohli byt potrestani ,"dle prava nejvyssiho" a clovek s ulic eje zalujici v jejich vlastnich zakonech jimi verejne propagovane se stane necim ,co se neslucuje s demokratickymi zasadami,podle slov odborniku na prava.
Takze ,jak obcan vychodu ,tak obcan zapadu v ramci rovnosti a demokracie maji malou sanci se prosadit,jejich prava jsou ztencovana ze den na den,jejich vlastenectvi v ramci moznosti muze prodelat v ramci techto danych zakonu vladnouci elitou naprosto nepredvidanou zmenu,takze ,svoboda projevu se zmeni v boj ve svobodu po projevu.
Magna Charta byla umluva mezi kralem a lidem ,kde je dnes tato zaruka obcana,kde se rika ,ze nesmi byt zbaven majetku,pokud vse neprojde s dodanymi dukazy a vse bude ukonceno radnym soudem za predsednictvi poroty.
Dnes ,obcan ,at vinen a nebo ne v ramci danych pravidel,je u soudu tak dlouho,dokud "odbornici" nezjisti,ze veskere soudni poplatky uz neprevisi to ,co se mu sebere v ramci prava ,at je vinen a nebo ne.
Dochazi nekdy ke kuriosnim pripadum,kdy okradeny zaplati vic soudu ,nez to co kradezi stratil.Nemusim dodavat ,ze kriminalita a i politicky odpor jr vitan armadou prizivniku v tomto legalnim procesu a statnim zrizenim,bez rozdilu kde se momentalne odehrava,ustava a nebo konstituce Vam nepomuze,reci soudu a reci pravniku nikdo prakticky z obycejnych smrtelniku nerozumi,coz je jejich zamer,takze i to co je psano v konstituci se da ruzne vykladat ,jako by ani napsana nebyla,pravo byrokratu je hybnou silou statu ,spolecnosti a je soudcem i obhajcem,tak ,jako i zalobcem.Proto ,president Spojenych Statu Americkych mluvi o nejakem papiru,necht lide na ulici mluvi o nejakem papiru v ramci hnuti za jednu svetovou vladu,posledni to krok byrokratu zotrocit svet dle vlatsnich zakonu,nepsanych ,ale o to vice ucelnych-mafie snadnozijicich pasouci se na spoluobcanech ve jmenu cehokoliv, tedy i ve jmenu terrorismu, v podstate je udrzet nevedomi dav v temnu dvacateho,prveho stoleti,jez se nelisi od stoleti minulych,stejna hra a stejni herci na ukor druhych,jeden terrorista s bombou druhy terrorista -intelektual s terroristickymi zakony a obcan je uprostred toho vseho,neokrade te jeden ,tak te ok...Kráceno (Editor)

85769

28.12.2005 3:49

RE: Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 85769

Skoda ze to p. Stwora zkratil,

protoze jste zde uvedl, co mam jiz dlouho na mysli, ale nikdy jsem se zatim (mozna jsem o to zavadil, zaznamy si nedelam) k tomu co si pamatuji nedostal. Je to prave ta zminka o "intelektualovi s teroristickymi zakony".

Ano, nasi zakonodarci (a za to 'nasi' si muzete vlozit jakoukoli tzv. demokratickou statni prislusnost) se chovaji prave tak, tzn. 'upecou' si ty jejich 'elitarske' zakony bez patricne verejne rozpravy, coz vlastne popira sam zaklad demokracie a proste je uvedou v prakticky zivot. Delaji to bez ohledu, jaky dopad to na nas radove obcany bude mit. S tim se kupr. v Kanade setkavame zcela bezne. Nikdy nemam pri uverejnovani nejakych novych zakonu pocit, ze i ja (teoreticky representovany mym poslancem), bych mel v jejich schvalovani nejake slovo. A samozrejme, jak vime, uplatnovani zakonu a narizeni (tzv. bylaws) ma zasadni dopad na okolnosti naseho zivota.

A proto si myslim, ze kdyz mluvite o "intelektualnich teroristech", nejste ani trochu od mety. I kdyz navenek, terorista se zbrani v ruce se jevi zdanlive jako vice skodlivy, je prave tak skodlivy jak ten druh, o kterem se zminujete.

85788

28.12.2005 5:59

RE: Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 85788

>Skoda ze to p. Stwora zkratil,

Já jsem to nezkrátil. Ono se to krátí samo. No jo, naprogramoval jsem to, ale ten proces běží automaticky. A máte pravdu, je to škoda. Přimlouval bych se, aby to pan Nohejl dopsal do dalšího příspěvku.

85796

29.12.2005 11:37

RE: Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 85796

Kdyz te neokrade jeden ,tak te okrade druhy takovy byl konec.Jiz jsem tady psal o pribehu stareho duchodce byvaleho vojaka prvni svetove valky.Tento pribeh je zcela typiscky -kalsicky v dnesnim pravnim systemu.Dedu vzdy zmladili chuligani a okradli v jeho vlastnim dome ,policie nikdy nikoho nechytla a deda cas od casu byl zase zmlacen a okraden o svou i tak chudou penzi,nikdo mu nepomohl,stari je bezbranost ve vsech smerech a mladici to vedeli.Stal se zlom a deda ,byvaly ostrostrelec zapopu prvni svetove valky vyhrabal svou pusku a cekal,mladenci posileni alkoholem se rozhodli si zase zprijemnit zivot,rozbili okno a prvni co do nej vlezl si uz nic nepamatoval,deda jej zasrelil az teprv eted se rozjel pravni system,deda zkoncil v dlouhem soudnim liceni,soud jej osvobodil od vrazdy po dlouhych tahanicich vsemoznych expertu,pravnici ukoncili rizeni v hodnote jeho domu,ktery se zkonfiskoval na zaplaceni byrokratu,deda zkoncil jako bezdomovec v rukach Armady Spasy,takze ,otazka je ,nebylo lepsi ,kdyby deda se nechal zmlatit a okrast ,tak by duchodce uchoval svuj dum pred nenazranymi byrokraty a za nejaky cas zase dostal svoji penzy.
Stat a zakon jej okradl vic nez banda chuliganu,jedni amateri ,druzi v ramci zakona profesionalove,ktery z nich je horsi?
Ma ,vubec prosty obcan na vybranou,ma ,vubec prosty obcan nejakou moznost vzdorovat kriminalnikum,jak tem zakonnym ,tak ,tem jakoby nezakonnym?
Kdyz na kriminalite nam vykvetla cela industry,ktera v ramci sveho prijmu penez si primo hejcka kriminalniky: 36X trestany A.L byl zadrzen a poslan do napravneho ustavu,v pripade ,ze porusi podminku jez mu udelil soud.
Soudce zkratil trest nasilnikovy,vrazdy ditete,propusteny po dvou tydnech zabil dve holcicky,kdo je zkutecnym vrahem techto nevinnych deti?

85930

28.12.2005 2:47

Ja ,jsem zakon,prakticky neni rozdilu mezi Saddam Hussejnem a George Bush a jinymi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

PRESIDENT BUSH: I AM THE LAW!

President Nixon said the same thing about secret bombings and burglaries: "It's legal if the president says it's legal."

Now George W. Bush is saying he is the law because he is the only president we have. He has, in fact, become a Nixonian figure, alone in the White House talking to the same people day after day, and fewer and fewer of them. He does not like to talk to members of Congress because he might let slip what he is actually doing in
Iraq or listening in on phone calls. He likes to appoint judges, but he does not want to listen to them because they might make him stop doing things he wants to do.

What, then, is the purpose of having judges forbidden to judge? That was the question raised by the resignation of federal Judge James Robertson from the Federal Intelligence Surveillance Court, the body charged with issuing warrants for electronic eavesdropping on the domestic calls and messages of Americans. He quit after it was revealed, by The New York Times, that wiretapping and other surveillance was going ahead, by order of the president, without warrants of any kind. Robertson's role, unwittingly, was a cover for breaking the law.

All administrations, in my experience, lie on some matters of national security. Then they lie about the lying, as President Bush did a year ago when he said: "Any time you hear the United States government talking about wiretaps, it requires -- a wiretap requires a court order.
Articles, government corruption, freedom of speech, truth
Address:http://www.arcticbeacon.com/articles/article/1518131/37992.htm
Eight Trillion $ & Who Pays for Bush/Cheney Looting
Spree?
http://disc.server.com/discussion.cgi?disc=149495;article=94663;title=APFN;pagemark=160

http://www.crisispapers.org/Editorials/patriot.gif

WASHINGTON, GEORGE, in Maxims of George Washington by A. A. Appleton & Co. "They (the Jews) work more effectively against us, than the enemy's armies. They are a hundred times more dangerous to our liberties and the great cause we are engaged in... It is much to be lamented that each state, long ago, has not hunted them down as pest to society and the greatest enemies we have to the happiness of America."

Vcely se svych neuzitecnych trubcu zbavi,lide ,si je pestuji.

85780

30.12.2005 14:16

McCarthyho era

Klokan 210.?.?.?

COINTELPRO byl program na neutralizaci politickych disidentu.FBI to bezela 1956-1971,kdy byl program oficialne zastaven.Neni ta prirucka jeste z te doby?
http://www.icdc.com/~paulwolf/cointelpro/blackstock30.jpg

86044

2.1.2006 2:44

Ustava-konstituce ma dat obcanovi ilusi zakonnosti,ale ,jaka je zkutecnost.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Dyncorp and Halliburton Sex Slave Scandal Won't Go Away
Almost a year after Representative Cynthia McKinney was told by Donald Rumsfeld that it was not the policy of the Bush administration to reward companies that engage in human trafficking with government contracts, the scandal continues to sweep up innocent children who are sold into a life of slavery at the behest of Halliburton, Dyncorp and other transnational corporations with close ties to the establishment elite.Je toto otroctvi v rukach zidovske-"americke" vlady,takze nasledky povstanou,cim dal ,tim vice lidi procitne,kdo mu vlastne vladne.Odezva je znat hlavne v Evrope,kdo je vinen timto tak zvanym anti-seminismem,ktery neni seminismem ?

Anti-Semitism is spreading around the world in a kind of tsunami effect, says Chief Rabbi Sir Jonathan Sacks.
Globalisation had led some people to wrongly see Israel as the cause of all the world's conflicts, he told BBC Radio 4's Sunday Programme.

Holocaust denial and hatred of Jews were circulating widely in best-selling books and prime time TV, he warned.

Islamic militants have used Israel's treatment of Palestinians to rally support for their violent campaigns.
A number of rabbinical colleagues throughout Europe have been assaulted and attacked on the streets
Sir Jonathan Sacks

He said conflicts around the globe had begun to have uncomfortable repercussions for some Jewish communities in Europe, the chief rabbi claimed.

"This is all a kind of tsunami of anti-Semitism which is taking place a long way from this country but (of) which Europe seems unaware," he said.

He said that while the Jewish experience of Britain was generally good, British Jews were experiencing a globalised anti-Semitism through satellite television, e-mails and the internet.

He claimed anti-Jewish feeling was on the rise in European countries such as France.

"A number of rabbinical colleagues throughout Europe have been assaulted and attacked on the streets.

"We've had synagogues desecrated. We've had Jewish schools burn to the ground - not here but in France."86305

Příspěvků: 22

27.12. 07:17 Mejla  Překládejte pořádně, prosím. Individual je jednotlivec, nikoliv individuum. Také si myslím, že Vámi uváděné
28.12. 16:38 čěf  RE: Překládejte pořádně, prosím. Individual je jednotlivec, nikoliv individuum. Také si myslím, že Vámi uvád
27.12. 07:37 svetoobcan  universalni ponauceni predku
27.12. 09:38 TT  Hoax?
27.12. 11:21 Rastík  Hoax
27.12. 12:19 krysa  RE: Hoax
27.12. 23:13 Adapa  RE: Hoax
27.12. 23:50 Vladimír Stwora  RE: Hoax
28.12. 02:09 Vcelicka  RE: Hoax
28.12. 08:00 Jiří Táborský  RE: Hoax
04.01. 09:12 Ivo  RE: Hoax
05.01. 11:54 Lipo  RE: Hoax
27.12. 12:05 krysa  Hi!
27.12. 19:23 trodas  Mam maly problem...
27.12. 23:31 JirkaF  RE: Mam maly problem...
28.12. 01:50 Robert Nohejl  Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.
28.12. 03:49 zaplatil  RE: Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.
28.12. 05:59 Vladimír Stwora  RE: Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.
29.12. 11:37 Robert Nohejl  RE: Jak ,je to s obcanem a ustavou a nebo konstituci,jak s totalitnim systemem a nebo demokracii.
28.12. 02:47 Robert Nohejl  Ja ,jsem zakon,prakticky neni rozdilu mezi Saddam Hussejnem a George Bush a jinymi.
30.12. 14:16 Klokan  McCarthyho era
02.01. 02:44 Robert Nohejl  Ustava-konstituce ma dat obcanovi ilusi zakonnosti,ale ,jaka je zkutecnost.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 4

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Slovenská televize manipuluje chybně zobrazenými grafy07.02.21 12:26 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,42 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,21 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
17,03 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
20,17 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 135,20 Kč
1 unce stříbra
594,73 Kč
Bitcoin
1 087 477,54 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 909