Soros/CIA plánují destabilizovat Evropu

Wayne Madsen

29.9.2015 Komentáře Témata: Evropa, Banksteři, CIA, Invaze kobylek do Evropy 1330 slov

Stejně jako temné síly americké Ústřední zpravodajské služby a mnohamiliardová síť nevládních organizací George Sorose zosnovaly destabilizaci Středního východu a severní Afriky prostřednictvím použití sociálních médií a spuštěním tak zvaného „arabského jara“, tytéž síly začaly novou kapitolu ve své knize globálního prznění tím, že zorganizovaly masový pohyb utečenců a ekonomických přistěhovalců ze Středního východu, Asie a Afriky do Evropy.

V březnu 2011 libyjský vůdce Muammar Kaddáfí předpověděl, co se stane Evropě, pokud bude stabilita jeho země podkopána západními mocnostmi. V rozhovoru pro „France 24“ Kaddáfí správně předpověděl: „Existují miliony černochů, kteří přijdou ke Středozemnímu moři, aby se dostali do Francie a Itálie, a Libye hraje roli v bezpečnosti Středozemí.“

Kaddáfího syn, Saif al Islam Kaddáfí, který byl odsouzen k smrti radikálním libyjským režimem, který vládne Tripolisu, zopakoval komentáře svého otce v rozhovoru pro stejnou francouzskou zpravodajskou síť. Saif řekl: „Libye se může stát Somálskem severní Afriky, Středozemí. Uvidíte piráty na Sicílii, na Krétě, v Lampeduse. Uvidíte miliony nelegálních přistěhovalců. Teror bude za dveřmi.“ Jak je patrné ze současných událostí, Saif to odhadl přesně.

Skutečně, pro Evropu je teror doslova za dveřmi. Odhaduje se, že absence vnější a vnitřní hraniční kontroly Schengenu Evropské unie využilo až 4000 radikálních džihádistů, aby se buď do Evropy vrátili, nebo do ní vstoupili poprvé. Mnozí mladí „přistěhovalci“ mají iPhony, bankovní karty, spoustu pasů a hromadu hotovosti, což je stěží něco, co byste očekávali u legitimních válečných uprchlíků.

Nejen, že jižní Evropu zaplavili černí Afričané poté, co podnikli nebezpečnou cestu lodí ze severní Afriky, včetně Libye, ale do srdce Evropy po vodě a souši se valí i syrští uprchlíci, vytvoření z velké části masivním převodem zbraní Západem z Libye syrským džihádistům po svržení Kaddáfího, což spustilo syrskou „občanskou“ válku.

Soros, který je jen pouhou nastrčenou miliardářskou figurkou ještě bohatší Rothschildovy bankovní rodiny západní Evropy, dohlížel na naprosté zničení národních států jihovýchodní Evropy, která nyní umožňuje volný přístup ekonomických a válečných uprchlíků ze Sýrie, Iráku, severní Afriky, subsaharské Afriky, Afghánistánu, Pákistánu, Bangladéše, Burmy, Srí Lanky a dalších válkou a chudobou zmítaných zemí třetího světa.

V důsledku jeho programů na přetvoření zemí Soros nejdříve pomohl zničit Socialistickou federativní republiku Jugoslávie, za aktivní pomoci Evropské unie a NATO. Sedm nezávislých republik, které kdysi tvořily Jugoslávii, nyní slouží jako hlavní přepravní koridor pro desítky tisíc nyní a v budoucnu zřejmě stovky tisíc neevropských přistěhovalců. Řecko, které trpí úsporným režimem „supů“ řízeným Evropskou centrální bankou a soukromými bankéři, včetně Sorose a jeho pánů Rothschildů, se s masivním přílivem utečenců může vypořádat jen těžko. Bankéři zajistili, že Řecko nemůže poskytnout dokonce ani základní sociální služby pro vlastní lidi, natož pak pro uprchlíky před občanskou válkou a ze zemí se zkolabovanými vládami a ekonomikami.

Makedonie, která se vzpamatovává z pokusu o barevnou revoluci v ukrajinském stylu, v režii neokonzervativců v Obamově vládě jako náměstkyně ministra zahraničí pro evropské a eurasijské záležitosti Victoria Nuland, nebyla schopna zastavit masovou invazi uprchlíků z Řecka. Mnozí uprchlíci, kteří překročili prakticky průchodnou řecko-makedonskou hranici se z Makedoni přelili do Srbska. Běženci se snažili najít jakoukoliv cestu, aby se dostali do Rakouska a Německa. Uprchlíci v Budapešti zaplavili centrální nádraží, vynutili si jeho uzavření pro všechny ostatní cestující, a pokouší se dostat do Rakouska a Německa, stejně jako Maďaři a zahraniční turisté.

Muslimští běženci dorazivší do Mnichova byli iritováni přítomností pivo popíjejících Němců a cizinců v ulicích, kteří oslavovali každoroční „Oktoberfest“. Již došlo na ulicích k ostrým výměnám mezi opilými účastníky Oktoberfestu a některými muslimskými uprchlíky, kteří namítají proti přítomnosti hojného množství alkoholu. Mnichovští radní řekli, že mají kapacitu pro přijetí pouze 1000 nových uprchlíků denně. Do města jich přichází 15000 denně, kdy se jich 90% neregistruje u místních úřadů a mizí do neznámých míst.

Ve městech a městečkách Evropy vytvořili nově příchozí přistěhovalci spící v parcích a na chodnících noční můru v oblasti veřejného zdraví, díky lidským výkalům pokrývajícím zemi a smradu z moči pronikající zdmi budov a do stok. Situace je vyostřována nově dorazivšími syrskými uprchlíky do severního Německa, kteří si pletou jedovaté houby s jedlými druhy, které rostou ve východním Středozemí. Ačkoliv byly uprchlíkům rozdány varovné letáky v arabštině a kurdštině, uprchlíci jedovaté houby snědli, což vedlo k nekontrolovanému zvracení a průjmům, což ještě přidalo k dilematu ohledně veřejného zdraví, kterému Evropa čelí. Je jen otázkou času, než z lidských výkalů zrozené nemoci, jako cholera a tyfus, zaznamenají svůj triumfální návrat do měst Evropy od dob smrtících pandemií minulého tisíciletí.

Německá kancléřka Angela Merkel, prezident Rady Evropy Donald Tusk a prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker nesou přímou zodpovědnost za příliv více než milionu politických a ekonomických uprchlíků do srdce Evropy. Merkel se nijak netajila svým přáním přidat je k německým Gastarbeiterům. Nicméně, jak ukázali další Gastarbeiteři v Německu, kteří tam dorazili během minulých desetiletí, nikdy se tito pracovníci nepovažují za „hosty“, ale za trvalé obyvatele a občany. Mezitím Tusk a Juncker, který pochází z nepatrného Lucemburska, vyhrožovali pokutami nečlenským zemím EU Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Norsku a Islandu, pokud neabsorbují svůj díl uprchlíků nadiktovaný eurokarty v Bruselu. Ačkoliv Tusk požadoval, aby země EU otevřely uprchlíkům své hranice a pokladnice, jeho rodné Polsko se zdráhá přijmout více než pár stovek lidí. K opozici Polska se přidala Česká republika, Slovensko a Slovinsko.

Junckerův nástupce ve funkci lucemburského premiéra, Xavier Bettel, který je prvním evropským vůdcem, který bude žít ve svazku teplých, uvítal stovky uprchlíků. Bettel nevěří v Evropu s hranicemi a proto, stejně jako Merkel, Tusk a Juncker, je hrdinou pro Sorosem financované NGO, které přeměňují Evropu ve smrtící experiment sociálního inženýrství. Mnoho Lucemburčanů hledá někoho jako Marine Le Pen ve Francii, aby zastavil vítací šílenství u uprchlíků, které hrozí vymazáním Lucemburského velkovévodství.

Země, které radikalizovaly své armády radikálních džihádistů v Sýrii a Iráku, konkrétně Saúdská Arábie, Katar, Spojené arabské emiráty a Kuvajt, nepovažovaly za vhodné přijmout žádné uprchlíky utíkající před boji v Sýrii a Iráku. Saúdská Arábie měla tu nestoudnou drzost nabídnout Německu vybudování 200 mešit pro uprchlíky, samozřejmě mešit, které budou hlásat a učit pouze radikální wahabistickou verzi islámu.

Mezitím existují důkazy, že Turecko vyzývalo uprchlíky ze Sýrie na své půdě, aby se přidali k masovému exodu na malých nevhodných lodích do Řecka, jeho dlouhodobého nepřítele. Tento gambit vedl ke smrti mnoha dětí a žen, což jen posloužilo k hraní na city Severoevropanů, kteří pozvali tisíce běženců do svých sociálních rájů. Turecko také rozdávalo běžencům příručky, které je naváděly kam jít, jakmile dorazí do Německa, pro vládní sociální dávky a pomoc.

Stejně jak bylo možné vidět při Sorosem a CIA řízených barevných revolucí v arabských zemích a na Ukrajině, dostali běženci v pohybu pokyny přes Twitter, kde byla posílena hraniční kontrola a jak se ji vyhnout. Tento „vnější“ směr vedl k tomu, že uprchlíci směřovali z Řecka, Makedonie a Srbska do Chorvatska a Slovinska, aby si proklestili cestu do přes rakouské a německé hranice, a tím se vyhnuli stále nepřátelštějšímu Maďarsku a Srbsku. Již došlo k hraničním potyčkám mezi chorvatskou policí doprovázející vlak plný běženců na maďarské hranice a maďarskou pohraniční stráží.

Jedno, jestli byla nazývána neokonzervativní či liberální, má politika, která vedla k nejhorší uprchlické krizi zasáhnuvší Evropu po druhé světové válce, kořeny v politických kotlárnách financovaných Georgem Sorosem a nastrčenými skupinami CIA po celé Evropě a Spojených státech. Je pouze záležitostí času, než bude jejich role v tom, co se stalo v Evropě, odhalena nacionalisty zprava i zleva, a jejich vydavatelství a internetové stránky vzplanou.

Nakonec se Evropané probudí a objeví, že Rusko se před uprchlickým morem imunizovalo tím, že se nepaktovalo s EU a jejími hrátkami a výmysly. Až nově příchozí běženci začnou kálet, zvracet a močit na ulicích Talinu, Rigy, Vilniusu, Helsinek a Stockholmu, nebude vypadat Rusko bez uprchlické krize nakonec tak špatně.

Soros / CIA Plan to Destabilize Europe vyšel 24. září 2015 na Strategic Culture Foundation. Překlad v ceně 593 Kč Zvědavec.

Známka 1.2 (hodnotilo 176)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Články s podobnou tématikou

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 120 čtenářů částkou 17 776 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Dalších 1500 afrických kobylek dopravily "neziskovky" do Itálie26.05.18 09:45 Itálie 6

Ukrajina určila datum velké války s Ruskem - červenec 2018!25.05.18 21:36 Ukrajina 0

Tommy Robinson zatčen za natáčení před soudní budovou25.05.18 21:09 Británie 0

Amokalarm v Biefeldu: Muž s mačetou ohrožoval chodce25.05.18 17:46 Německo 1

Cca 1400 nezletilých holandských dívek padne ročně za oběť pasákům s migračním pozadím25.05.18 13:22 Nizozemsko 0

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!25.05.18 10:57 Británie 0

Salvini k programu nové vlády: "Především práce, především bezpečnost, PŘEDEVŠÍM ITALOVÉ. Již nikdy ničí sluhové!"25.05.18 02:36 Itálie 0

Kim zničil své jaderné středisko načež Trump zrušil plánované setkání24.05.18 17:30 Severní Korea 4

Přes náš protektorát opět projedou americké kolony23.05.18 11:02 Česká republika 6

Paní uklízečko, odložte ten kbelík a pojďte do diskuze nebo nám pan profesor nevystoupí23.05.18 10:14 Španělsko 2

Do KLDR dorazili zahraniční novináři, zúčastní se zavření jaderné střelnice22.05.18 09:50 Severní Korea 2

Je sen sudetských Němců beznadějný? Doufejme, že ano21.05.18 01:06 Německo 2

Emilia Müllerová a Daniel Herman obdrželi německou cenu Stavitel mostů za rozvoj česko-bavorské spolupráce21.05.18 00:43 Německo 1

Výroba nových Evropanů20.05.18 22:30 Česká republika 3

Doporučení týdne: Státy EU by měly vytvořit seznamy extremistických organizací 20.05.18 22:10 Evropská unie 2

Trump: Země NATO musí vynaložit 4% HDP na obranu! 20.05.18 21:54 USA 4

Český stát rozprodává svůj majetek20.05.18 21:26 Česká republika 1

Britská okatě multikulturní královská svatba - co na to Afričané20.05.18 16:44 Británie 1

23letý Kamerunec ubil k smrti 84 letou Němku20.05.18 15:46 Německo 1

Útok nožem v Paříži: Zatčený teroristův přítel pracoval ve Francouzském úřadu pro imigraci a integraci 20.05.18 15:36 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,08 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,68 Kč
Švýcarský frank
22,31 Kč
100 japonských jenů
20,19 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
8,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,85 Kč
100 rublů
35,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 740,37 Kč
1 unce stříbra
364,28 Kč
Bitcoin
166 411,95 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2018 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 13 950