Ve zkratce

Stránka:

 Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu

7.1.22

Česká republika:

Takže i když bude mít někdo pozitivní test tak bude muset jít do práce hákovat a tam nakazit všechny kolem. Jak se člověk s pozitivním testem do práce dostane? MHD? A nebo bude muset trvale zůstat v práci - pracovní karanténa?

A k čemu potom jsou ty testy? Stává se z toho jen zbytečná buzerace lidí!

Mě zajímá jak to chce dělat člověk s rýmou když bude muset nosit náhubek v práci? Stejně bude muset často smrkat mimo náhubek a ty viry rozšíří.

A nebo ty testy vlastně nic netestují a označují zdravé lidi za nemocné?

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-do-prace-i-s-...

Klasifikace: kuriozity,ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 6 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 WHO si na Facebooku naběhla na vidle

6.1.22

Neurčeno:

23. listopadu 2021 zveřejnila WHO na Facebooku příspěvek s tvrzením, že vedlejší účinky vakcín jsou mírné. Ze 45 000 komentářů, které obdrželi – to byste nikdy neuhodli – všechny negativní.

Zde je příspěvek WHO na Facebooku z 23. listopadu 2021:

Zde je několik komentářů: 

 

Gerald Rogers (883 lajků) Takhle vypadá propaganda… a podívejte se na
Takhle vypadá propaganda… a podívejte se na 8 500 komentářů lidí, kteří sdílejí příběh za příběhem o vážných až smrtících vedlejších účincích! Na jeden příspěvek zatím reagovalo 8 500 lidí a sotva jediný komentář je pochvalný.

Světová zdravotnická organizace nepodporuje „zdraví“. Ani CDC, vláda nebo většina systémů zdravotní péče.

Nicole De Graff (6 000 lajků; 177 odpovědí) Dlouhodobé poškození srdce, paralýza, krevní sraženiny a smrt nejsou mírné. Kéž Bůh přivede rychlou spravedlnost pro pachatele tohoto zla.

Leona Burton (7 100 lajků; 558 odpovědí) Lidé promluvili a nejsou šťastní.Doufám, že tyto společnosti neutrácejí své zisky? Zanedlouho vidím velké obrovské žaloby!

Atd.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/gaslighting-from-who/5766408

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování

6.1.22

USA:

Požár Dixie, který loni zuřil přes tři měsíce a zničil 1300 staveb, začal, když po kontaktu se stromem zajiskřily elektrické rozvody státního podniku PG&E, potvrdil státní hasičský úřad.

Vyšetřování Cal Fire, dokončené v úterý, potvrdilo, že PG&E byla zodpovědná za druhý největší požár v historii Kalifornie. Kromě spálení 963 309 akrů půdy požár zapálil celkem 1 329 budov, poškodil 95 dalších a téměř srovnal se zemí město Greenville, historickou komunitu pocházející z doby zlaté horečky.

PG&E byl také shledán odpovědným za největší požár v historii Kalifornie, Camp Fire v roce 2018, který téměř zničil město Paradise, zabil 85 lidí a zničil 18 800 staveb. Energetická společnost se přiznala k 84 trestným činům neúmyslného zabití a jednomu protiprávnímu způsobení požáru poté, co byla předvedena k soudu v okrese Butte a následně v roce 2019 vyhlásila bankrot.

Zdroj: https://www.rt.com/news/545258-pge-responsible-dixie-fire-ca...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"

6.1.22

Británie:

Takhle se čaruje se statistikou:

Kdo zemře krátce po očkování první dávkou, objeví se v datech jako necovidové úmrtí u neočkovaného. Statut očkovaného totiž vrchnost uděluje až 14 dnů po druhé dávce. Musíte se jí ale dožít. Kdyby první dávka vakcíny vedla k velkému množství úmrtí, vypadala by data přesně takto: Krátce po očkovací vlně v dané věkové kohortě by vyskočila necovidová mortalita u skupiny, která je klasifikována jako neočkovaní.

Zdroj: https://smis-lab.cz/2022/01/01/vakcinacni-voodoo/

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?

6.1.22

Británie:

Česká televize, soustavně čelící útokům různých konspirátorů, hoaxerů, dezinformátorů a antivaxerů ohledně "objektivnosti" jejího "zpravodajství", musí být natolik obezřelá a profesionální, aby se k divákům dostávaly pouze pravdivé informace. A ten boj není jednoduchý. Ostatně posuďte sami: 

  • "Dezinformátor" Boris Johnson říká: "...90% všech hospitalizovaných osob na britských JIP jsou lidé, kteří nedostali 3. posilovací dávku (booster)". Tedy očkovaní lidé
  • Naštěstí tuto "dezinformaci" uvádí na pravou míru komentátor ČT, který počtpravdě říká: "...Johnson všechny vyzývá, aby šli na 3. posilující dávku z toho důvodu, že na JIP podle něj je až 90% lidí, kteří nejsou očkovaní..."!!! (Minuta 2:40 a dál pořadu).

Tak to fakt nemá chybu. 

Zdroj:

https://www.thesun.co.uk/health/17166997/boris-johnson-reveals-covid-patients-icus-boosters/

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/222411000370105/

 

Klasifikace: kuriozity,politika,zdravi Zprávu vložil/a Zorro

Komentářů: 3

 Marta Kubišová - peklo po 3. dávce

6.1.22

Česká republika:

Zpěvačka a signatářka Charty 77 Marta Kubišová (77) má za sebou Vánoce, které poznamenaly bolesti a strach. Podle jejích slov za špatným zdravotním stavem stálo to, že na třetí očkovací dávku proti covidu šla nachlazená. "Šla jsem na očkování a bylo to peklo. Dvě dávky byly v pořádku, po třetí dávce jsem neudržela ani tužku."

Přiznala, že má rozhozené spaní, bolí jí hlava i oči a znovu dostala antibiotika. Už tehdy měla podezření, že její špatný zdravotní stav souvisí s tím, že šla na třetí očkovací dávku, aniž by byla v dobré fyzické kondici.

"Byl to důsledek třetí vakcíny. Měla jsem před očkováním nějakou chřipku, na to jsem lékaře upozornila. V pátek jsem dostala výzvu, že v pondělí se mám dostavit na třetí vakcinaci. Raději jsme zašla ještě na ORL a doktorovi jsem říkala, že mám na krku naběhlé a bolestivé mízní uzliny a že se necítím dobře. On mě prohmatal a prosvítil a řekl mi, že by na očkování šel. Tak jsem v pondělí šla na očkování a od té doby jsem měla peklo."

Zdroj: https://zivotvcesku.cz/peklo-po-treti-davce-marta-kubisova-p...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi

5.1.22

Česká republika:

Studenti středních zdravotnických škol a vyšších odborných škol, kteří se do března nenaočkují proti koronaviru, budou muset nejspíš přerušit či ukončit studium. Důvodem je vyhláška přijatá ještě minulou vládou, která jim nařizuje povinné očkování, aby mohli chodit na odbornou praxi do zdravotnických či sociálních zařízení.

_______
Vládní kovidový teror dosahuje netušených hloubek. Kam se hrabali komunisté.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zdravotni-skoly-ockovani-...

Klasifikace: kuriozity,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Majdan v Kazachstánu!

5.1.22

Kazakhstan:

Protesty v Kazachstánu začaly v prvních dnech nového roku. Obyvatelé měst Žanaozen a Aktau uspořádali shromáždění na protest proti zdvojnásobení cen plynu, což ministerstvo energetiky vysvětlilo tím, že od 1. ledna se ceny určují prostřednictvím elektronického obchodování na základě nabídky a poptávky.

Protesty se však rozšířily i do dalších měst. V Almaty se 4. ledna večer střetli protestující s bezpečnostními silami, které střílely plyn a omračující granáty.

Prezident Kassym-Jomart Tokajev dnes ráno přijal demisi vlády.

V Kazachstánu není krize, ale válka.

Když se armáda postaví na stranu protestujících, když se střílí do bezpečnostních složek, když vláda podá demisi a hlava státu nechápe (zřejmě), co má dělat, není to krize.

Opakuji, je to válka. Když ne teď, tak zítra. Kazachstán už nikdy nebude jako dřív. Nikdy. Západní Kazachstán tlačí na centrum, aby přijalo rozhodnutí.

______
Poznámka editora: Demonstrující jsou prý velmi dobře organizováni. Napsali na iDnes. Nevím, ale nějak to divně zapáchá Sorosem. 

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/20220105/protestujici-v-almaty-vt...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Americký CDC: 61.4% pacientov s "kovidom" vo veku 12–17 years malo obezitu

5.1.22

USA:

Americký CDC priznal, že 61,4% mládeže s ARO (Akútne respiračné ochorenie) vo veku 12 - 17 rokov bolo vyžratých.

Zdroj: https://www.zerohedge.com/markets/cdc-admits-61-teens-hospit...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a zvedavy11

Komentářů: 1

 Šéf Pentagonu očkován a přeočkován proti COVID-19, se nakazil koronavirem

4.1.22

USA:

Šéf Pentagonu Lloyd Austin se nakazil koronavirem, přestože byl očkován dvěma dávkami amerického léku a poté dostal třetí (posilovací) dávku vakcíny.

Šéf Pentagonu zůstane v nadcházejících dnech doma v karanténě, přičemž si ponechá plné pravomoci a plánuje se účastnit klíčových jednání na dálku.

Podle šéfa Pentagonu je jeho uspokojivý zdravotní stav důkazem, že očkování funguje.

"Nadále vyzývám všechny, kteří mají nárok na posilovací dávku, aby se nechali očkovat," apeloval ministr na spoluobčany.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1641208203

Klasifikace: kuriozity,veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 „Jejich vakcína zachránila miliony životů.“ Europoslanec chce dát BioNTech na bankovky

3.1.22

Evropská unie:

Německý europoslanec Moritz Körner přišel s návrhem, aby Evropská centrální banka při blížících se změnách podoby eurobankovek na jedné z nich vyobrazila zakladatele firmy BioNTech Ugura Sahina a Özlem Türeciovou. Společnost BioNTech se ve spolupráci s Pfizerem podílela na vývoji dosud nejvyužívanější vakcíny proti koronaviru. Podle Körnera zachránila Sahin a Türeciová skrze svou firmu miliony lidských životů.

To má být vtip? Ne, ONI to myslí vážně!  Pan europoslanec to jistě nemá z vlastní hlavy. Že by tlak Big Pharma?

Zdroj: https://echo24.cz/a/SYeQh/jejich-vakcina-zachranila-miliony-...

Klasifikace: kuriozity,veda,zdravi,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 V Turecku už začali podávat pátou dávku COVID vakcíny

3.1.22

Turecko:

Nemyslete si, že dostanete třetí dávku a všechno bude v cajku. NEBUDE! Oni se rozhodli, že vás upíchají k smrti.

Jedinou šanci mají lidé to nekonečné píchání odmítnout dříve, než jim to definitivně zničí zdraví.

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/11/2238939/KORONAVIRUS-Turecko-povol...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Newyorská legislativa navrhuje: Vězeňské tábory pro neočkované na dobu neurčitou!

3.1.22

USA:

V příští legislativní debatě, která začne 5. ledna 2022, by newyorský Senát a Shromáždění mohly schválit legislativu, která by dala svolení k odebírání a zadržování případů, kontaktů, dopravců nebo dokonce kohokoli, kdo je podezřelý z toho, že představuje „významnou hrozbu pro veřejné zdraví“, a oddělila je od veřejnosti na dobu neurčitou. Návrh zákona navrhuje časově neomezené vězeňské covidové tábory pro neočkované.

Návrh zákona dává guvernérovi New Yorku a jejich delegátům, mezi nimiž byli komisař a vedoucí místních zdravotnických odborů, pravomoc oddělit a zadržet jakékoliv lidi nebo skupinu jednotlivců tím, že budou muset vydat pouze jeden rozkaz. V příkazech stačí uvést jméno (jména) osoby nebo „přiměřeně konkrétní popis jednotlivců nebo skupin“.

 

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/newyorska-legislativa-navrhuje-veze...

Klasifikace: zdravi,pravo Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Mezioborová lékařská konference - první díl Živá kapka krve

2.1.22

Česká republika:

A kdyby se to na youtube záhadně "ztratilo", což se jim poslední roky stává velmi často, tak tady je to na jiném serveru: https://nastub.cz/w/mEwcZyB87wfcC8c6sLpLTQ

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=D4ZOvjhY5MA

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Elektřina zdraží úplně všem. Komu končí fixace cen, zažije s novým rokem šok

2.1.22

Česká republika:

Krize vysokých cen energií na české domácnosti dopadne s novým rokem ještě citelněji, než tomu bylo doposud. Ačkoliv někteří největší dodavatelé elektřiny, jako například ČEZ, slibovali, že nebudou měnit ceníky, těžká situace na velkoobchodním trhu je donutila ceny navýšit. Za elektřinu si připlatí od ledna všichni, protože zdražení oznámil i Energetický regulační úřad (ERÚ). Největší šok při pohledu na vyúčtování však zažijí lidé, kterým končí smluvená fixace. Těm se mohou platby za elektřiny až zdvojnásobit. Elektřina je ovlivněna především stále abnormálně drahým plynem, propisuje se ale do ní z podstatné části i trh s emisními povolenkami a s tím spojený nucený odklon od uhlí.

Od ledna zdražení elektřiny oznámila skupina ČEZ. Jedná se přitom o zdražení poměrně razantní. U základní, nejčastěji používané sazby D02 pro domácnosti vzroste tržní část ceny elektřiny o 84 procent na 3775 korun za megawatthodinu.

P,S. - v roce 2022 bude ''veselo''

Zdroj: https://echo24.cz/a/SvA5j/elektrina-zdrazi-uplne-vsem-komu-k...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Americký pilot po covid očkování sdílí svoji zkušenost a poškození zdraví

1.1.22

USA:

Podobnému tématu se věnuje článek ve Zvědavci Dilema Pentagonu: vakcína Covid snižuje výkonnost amerických bojových sil.

Zdroj: https://nastub.cz/w/b7537263-654e-4537-8e60-1f64e79805cf

Klasifikace: zdravi,krimi,technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Něco pro pohlazení na duši

31.12.21

Neurčeno:

Zdroj: https://www.facebook.com/1824244563/videos/986265051947788/

Klasifikace: kuriozity,zvirata Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Lamya redefinuje německý národ

31.12.21

Německo:

Zdroj: https://www.facebook.com/jindrich.vranik/videos/731695777641...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Spolek pro ochranu zvířat chce zakázat odpalování zábavní pyrotechniky

30.12.21

Česká republika:

Kdo má doma kočku nebo psa, většinou ví, že zvíře trpí explozemi zábavní pyrotechniky. Zvířata mají mnohem jemnější sluh a intenzivní střelba a výbuchy je dokážou vyděsit.

Společnost pro zvířata hodlá případy stresu zvířat monitorovat a případně využít při lobování za zákaz zábavní pyrotechniky. Na svých stránkách uvádí:

Byli jste svědky odpalování tzv. zábavní pyrotechniky? V průběhu roku i na Silvestra?

Přidejte Vaše svědectví do FORMULÁŘE Informace použijeme jako argumenty při jednání se zákonodárci o zákazu prodeje a použití nejhorších kategorií tzv. zábavní pyrotechniky. Anonymně, tj. bez uvedení jména a kontaktu. Případná identita účastníků z fotek/videí bude rozmazána.

Myslím, že to je dobrý nápad. Osobně jsem na silvestra přišel o kočku, která se hlukem explozí tak vyděsila, že utekla ze zahrady, kde vykonávala potřebu, a nikdy jsme ji už nenašli.

Klasifikace: zvirata Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
24,43 Kč
Libra
29,28 Kč
Kanadský dolar
17,19 Kč
Australský dolar
15,49 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 109,52 Kč
1 unce stříbra
505,94 Kč
Bitcoin
899 867,43 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 296 146