Ve zkratce

Stránka:

 Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů

8.12.21

Česká republika:

Odborová organizace Pro Libertate, zastupující mimo jiné i zájmy příslušníků hasičských a policejních sborů, vyzvala ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování příslušníků bezpečnostních sborů proti onemocnění covid-19.

„Povinné, nebo přímým či nepřímým nátlakem vynucované, očkování proti covid-19 může vést k odchodu řady příslušníků bezpečnostních sborů, což by zásadně poškodilo schopnost České republiky reagovat na hrozby, k jejichž eliminaci slouží,“ uvádějí odboráři jako jeden z důvodů, proč odmítají současný tlak na očkování hasičů a policistů.

Zdroj: https://www.prolibertate.cz/2021/12/odborari-zastupujici-has...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie

8.12.21

Evropská unie:

Světová zdravotnická organizace (WHO) ukončila 1. prosince v Ženevě své druhé mimořádné zasedání a rozhodla zahájit jednání k „mezinárodní smlouvě o prevenci a kontrole nad pandemiemi“.

Budoucí dokument se nazývá „Dohoda o pandemii“ (Pandemic Treaty). Tato dohoda vychází z Pandemického průvodce z 22. září a ze Zprávy WHO o pandemii z 23. listopadu. Tyto dokumenty předpokládají:

  • právo WHO vyhlásit další „pandemii“;
  • zrušení nadřazenosti lidských práva občanských svobod během „pandemie“;
  • drastické omezení práv odborů; přiznání nevládním organizacím stejného práva jako státům podílet se na tvorbě mezinárodních zákonů;
  • povinnost (!) zemí požádat o vnější pomoc, pokud se s „pandemií“ nedokážou vypořádat vlastními silami.

Podle těchto dokumentů chce WHO získat pravomoc vyhlašovat v zemích „pandemické režimy“.

Za účelem přípravy a projednání návrhu Dohody o pandemii plánuje WHO zřídit mezivládní vyjednávací orgán (MVO) a svolat jeho první zasedání nejpozději 1. března 2022. Pracovní návrh dokumentu by měl být k dispozici k posouzení na druhém zasedání MVO nejpozději 1. srpna 2022. Podle agentury Reuters bude „Dohoda o pandemii“ hotová v květnu 2024.

______
To by byla konečná pro lidskou svobodu. Proto potřebují prolomit Norimberský kodex a Smlouvu o lidských právech a bioetice. Cesta k depopulaci bude otevřena.Tučné zisky pro Big Pharmu navždy zaručeny. Z lidí se stanou jen pokusná zvířata k příjmu dalších experimentálních vakcín.

Zdroj: https://www.protiproud.cz/politika/6174-prizrak-zhmotnene-sv...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi,pravo Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Evropa rychle spaluje své zásoby plynu

7.12.21

Evropská unie:

Evropští odběratelé v posledních dnech snížili odběr plynu ze svých zásobníků o polovinu. Důvod?

Od začátku října, kdy začala v Evropě topná sezona, totiž stačili Evropané spotřebovat čtvrtinu svých zásob na celou zimu. Od 1. října bylo ze zásobníků odebráno 17,1 miliardy metrů krychlových plynu. To je podle ENTSOG 26 % jejich kapacity.

Zdroj: https://eadaily.com/ru/news/2021/12/07/evropa-prikrutila-ven...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)

7.12.21

Česká republika:

„Děláme jakoby nic, a až tady bude, vybafneme na něj zpoza auta. Sledujte to, sdílejte to a uvidíme, jestli se opováží něco říct, nebo bude držet tlamu jako vždycky,“ říká v úvodu videa jeho autor Patrik Tušl, který se řadí mezi antivaxery a odpůrce pandemických opatření.
Ve svých příspěvcích pravidelně čeká před domem prezidenta České lékařské komory Milana Kubka a spolu s dalšími odpůrci jej pronásleduje a vykřikuje na něj urážky. „Máte beton v uších, pane Kubek, nebo vám ta vakcína zdegenerovala jazyk, že nemůžete ani mluvit?“ volal na Kubka.

_______
Co je urážlivého na dotazu, zda má Kubek beton v uších? A že na něj vybafnou zpoza auta? To už je taky trestné? Kubek a jemu podobní musí počítat s tím, že akce budí reakci.

Ale mají staženou prdel. A to je jediné, co na ně platí. Musí nést následky svých zločinů. 

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/frustrati-si-to-nataceji...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Aplikace e-Rouška uhnila a končí

5.12.21

Česká republika:

Do aplikace e-Rouška prý před deaktivací vkládalo informace o infekci jen jednotky či nižší desítky lidí. Když si vezmete, že aplikaci si nainstalovalo 1,7miliónů lidí tak to ukazuje na velké využití aplikace. Asi už jsou peníze za vývoj vytunelované na správných kontech a další hloupá aplikace skončí na smetišti dějin.

Ale určitě aplikace mnoho lidí vyděsila když odeslala přes 400000 varování. Třeba když byl někdo v jiné místnosti než nakažený o parto či několik pater výše a tak....

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/konci-erouska-aplikace-za-svou-existen...

Klasifikace: kuriozity,zdravi,technika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Pfizer “fair play”

5.12.21

Neurčeno:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=vDi1rkqLOi4

Klasifikace: zdravi,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující

4.12.21

Neurčeno:

... nebývalý současný tlak na plošné očkování všech bez rozdílu ovšem do budoucna prakticky provedení takové studie (a tedy zjištění skutečných dlouhodobých dopadů používání mRNA vakcín) vylučuje, neboť postupně povede k eliminaci této tzv. kontrolní skupiny neočkovaných osob.

Pokud k tomu dojde a žádní neočkovaní lidé nezbudou, bude pak prakticky nulová šance prokázat příčinnou souvislost mezi dlouhodobými následky a vakcínou, čímž se pochopitelně také sníží šance domáhat se jakýchkoliv finančních reparací po výrobcích vakcín.

Zdroj: https://robertkalina.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=779449

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 4

 Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech

3.12.21

Česká republika:

Adam Vojtěch nám tady bulíkuje strašáky o hrozné epidemii a pod rouškou mediálního humbuku se daří vykrádat ze státního rozpočtu stovky miliónů a vyvádět neznámo kam.

Cituji: "Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch, hlavní hygienička Pavla Svrčinová a její předchůdkyně Jarmila Rážová i další osoby z jejich okolí zřejmě umožnili vyvést téměř miliardu korun soukromým firmám v rámci projektu Chytrá karanténa, o který se zajímá Nejvyšší kontrolní úřad."

Projekt Chytrá karanténa je neefektivní a může představovat jeden z největších příkladů zneužití boje státu proti epidemii COVID-19 pro vyvádění prostředků z veřejných rozpočtů.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/vojtech-celi-trestnimu-oznameni-z-chyt...

Klasifikace: zdravi,krimi,finance Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.

3.12.21

Neurčeno:

Pokusy britské armády vyprostit trosky havarované stíhačky F-35 skončily velkým skandálem. Potápěčská sonda bez posádky zjistila, že většina vraku jednoduše zmizela neznámým způsobem.

Dřívější zprávy naznačovaly, že v oblasti mohla operovat ruská ponorka z projektu Varšavjanka, která má slabou radarovou signaturu.

Zatím není známo, která země se mohla dostat k troskám britské stíhačky, ale Londýnu hrozí velmi vážný skandál, protože Rusko a Turecko by mohly mít přístup k troskám stíhačky i když oficiálně ruská strana o to zájem neprojevila, protože technologie stíhačky F-35 již veřejně unikla.

Zdroj: https://avia.pro/news/oblomki-razbivshegosya-v-sredizemnom-m...

Klasifikace: veda,technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 7

 Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha

2.12.21

Neurčeno:

Mediální hysterie kolem mutace Omikron je čistá fikce. Nejde o nic jiného než o orwellovskou operaci psychologického terorismu z roku 1984, která byla zkonstruována s cílem udržet obyvatelstvo světa v otroctví a poslušnosti, zatímco teroristické vlády provádějí své programy globální depopulace.

 

Zdroj: https://bezpressu.news/zpravy-ze-sveta/mutace-omicron-global...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 0

 Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe

2.12.21

Turecko:

Poptávka po plynu v Turecku vzrostla a ruské palivo zůstává z hlediska ceny jedním z nejatraktivnějších, ale v listopadu země omezila dovoz. Jedním z důvodů může být i to, že hlavní klient Gazpromu, turecký státní podnik Botas, si vybral všechny nasmlouvané objemy a soukromí obchodníci neplní své závazky a mohli by mít omezené dodávky.

Za 11 měsíců letošního roku Turecko zvýšilo dovoz ruského plynu o 83,7 %. Soudě podle údajů Gazpromu a tureckého regulátora EPDK činily dodávky 24,4 miliardy metrů krychlových, z toho nejméně 20,9 miliardy metrů krychlových připadlo na Botas. A to jsou spíše smluvní závazky Gazpromu vůči turecké státní společnosti.

Botas má nyní dvě smlouvy na dodávky ruského plynu za 20 miliard metrů krychlových ročně – na 16 miliard metrů krychlových a 4 miliardy metrů krychlových. To poslední letos končí.

Zdroj: https://eadaily.com/ru/news/2021/12/02/turciya-perebrala-s-r...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Vakcínu Valneva ČR neobjednala!

2.12.21

Česká republika:

Výbor pro humánní léčivé přípravky Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA) zahájil ve čtvrtek průběžný přezkum očkovací látky proti covid-19 od společnosti Valneva. Ta je zajímavá tím, že jde o klasickou inaktivovanou vakcínu. Upírají se tak na ni ti, kteří se bojí mRNA vakcín. Česká republika se však k centrálnímu nákupu Evropské unie nepřipojila.

______
O Valnevě vyšel v říjnu velmi zajímavý článek na d-fens: Zlomili vás a necháte se vakcinovat? Tak počkejte na Valnevu – ostatní vakcíny jsou výrazně nebezpečnější.

Po zavrhnutí účinných a levných léků isoprinosinu a ivermektinu tedy přichází i odmítnutí bezpečné vakcíny Valneva. Je tady ještě někdo, kdo by pochyboval o zlých úmyslech genocidních vrahů, kteří byli dosazeni do vedení naší země?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/valena-ockovani-ema-koron...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Profesor Alexander Reďko o Covid-19

30.11.21

Rusko:

Profesor Alexander Reďko je ruský lekár, verejná osobnosť a politik. Stal sa verejne známym v 2020, keď začal hovoriť o ochorení Covid-19 a vakcíne proti nemu. V roku 1990 obhájil titul Kandidáta lekárskych vied a získal najvyššiu kategóriu v odbore chirurgie. V roku 2004 získal titul Doktor lekárskych vied. Viac informácií na stránke https://4ipping.com/2021/06/30/aleksandr-redko/

Zdroj: https://rumble.com/vpzb43-profesor-alexander-reko-o-covid-19...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu

30.11.21

Česká republika:

Zdravotnický expert Pirátů naštval část straníků zveřejňováním dat o očkovaných a nakažených, která si později po svém interpretují dezinformátoři. Strana bude jednat o jeho vyloučení z vládního týmu.

Právník a specialista na zdravotnické právo Ondřej Dostál byl ještě před několika měsíci žhavým kandidátem Pirátské strany na post ministra zdravotnictví. Nyní mu však hrozí, že bude kvůli svým aktivitám a výrokům vyloučen z expertní skupiny strany.

_______
Jak výmluvné. Bože, oni jsou tak neskutečně omezení a hloupí, že jim nedojde, že potopením Dostála dodají další munici protistraně? Kam až vede stranická poslušnost, slepota, tupost a vazalství té pirátské chátry?

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-spor-u-pi...

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Deklarace lékařů k nátlaku na očkování

30.11.21

Česká republika:

Nacházíme se v přelomové době. Právě nyní se rozhoduje o budoucnosti nás, budoucnosti našich dětí i o budoucnosti celého národa. Medicínský problém je v současnosti zneužíván k prosazování politických a ekonomických cílů za současného omezování svobody a diskriminování jedné skupiny lidí. Lidé končí v nemocnicích z důvodů nekompetentního rozhodování, hlásání polopravd a lží, zavádění mnohdy nelogických až iracionálních opatření, represí

Zdroj: http://deklaracelekaru.cz/

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 1

 Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež

30.11.21

Česká republika:

Dosluhující kabinet vyhlásil další nouzový stav, a kromě toho vytasil zbraň těžkého kalibru – povinné očkování. 

Resort pod vedením Adama Vojtěcha aktuálně navrhuje povinné očkování pro lidi nad 60 let (Andrej Babiš dokonce mluvil o věkovém limitu 50 let) a dále všechny zdravotníky, policisty, hasiče, vojáky, celníky, pracovníky sociálních služeb či vězeňskou službu.

Přečtete si tento odkaz s rozborem prohlášení od samotného ministerstva. Samotné ministerstvo dosud tvrdí, že očkování povinné není a nikdy nebude a kdo něco takového prohlašuje je dezinformátor. Mají to na www ministerstva dosud!

Zdroj: https://finmag.penize.cz/politika/430533-povinne-ockovani-je...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"

30.11.21

Česká republika:

Je úžasné, jak se mění slovník našich katů. Ještě před měsícem hlásala očkovací centra optimisticky nápis "Udělejme tečku za koronavirem", nebo tak nějak to znělo.

Teď otevřeli nové očkovací centrum na Černém mostě. A slogan zní "Jedna tečka za druhou".

Jsem zvědav, kdy dojde k opravě hesla u stávajících center. Bylo by dobré to zdokumentovat na obrázcích. Pokud se k retuši nachomýtnete, nafotografujte to a pošlete.

A za pár měsíců si už nikdo nevzpomene na původní nápis. Lidi přijmou ten nový jako by tam byl od začátku.

Orwell na steroidech. Podívejte se na fotogalerii.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ockovani-centrum-bez-regi...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID

29.11.21

Slovinsko:

Ve Slovinsku nedošlo v první den zpřísněných epidemiologických omezení k žádným incidentům, určitou nespokojenost vyjádřili neočkovaní občané, především řidiči, kteří nemohli natankovat bez potvrzení COVID-19.

Většina dodavatelů pohonných hmot, včetně lublaňského Petrolu, který provozuje největší počet čerpacích stanic v zemi, důsledně uplatňuje nová omezení, přijatá v sobotu, a aktivuje výdejní stojany pohonných hmot až poté, co řidič předloží potvrzení, že se z COVID-19 vyléčil, byl očkován nebo měl negativní test.

________
Kde je konec tomu šílenství?

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/slovenia-drivers-must-present-...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 381 131