Ve zkratce

Stránka:

 Námořní přeprava zboží kolabuje!

13.10.21

Neurčeno:

Nynější přepravní katastrofu odstartovala uzavírka čínských přístavů kvůli koronaviru a situaci dorazila na začátku března nehoda v Suezském průplavu, kdy jedna z největších nákladních lodí světa Ever Given uvízla v průplavu a zablokovala tento klíčový dopravní uzel na šest dní.

Nákladní lodě, které se během roku nahromadily, dorazily do hlavních světových přístavů najednou. Například před přístavem Long Beach u amerického Los Angeles čekalo během září na vyložení nákladu více než 50 lodí s 500 000 kontejnery.

„Bude se to jen zhoršovat. Globální dodavatelské řetězce na to nejsou stavěny. Všechno se hroutí,“ řekl Brian Bourke ze společnosti SEKO Logistics deníku Washington Post.
Fronty a problémy s dodávkami stojí obchodníky obrovské peníze, které se logicky promítnou v koncových cenách zákazníků.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/namorni-prepra...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování

13.10.21

Česká republika:

Zákon umožňuje požádat Ministerstvo zdravotnictví o náhradu za zdravotní potíže způsobené očkováním proti covidu-19. Zatím o ni požádalo devět lidí, peníze ale nedostal nikdo. Čtyři žádosti ministerstvo zamítlo, ostatní vyřizuje.
Výše úhrady, o kterou lidé žádají, se v jednotlivých případech výrazně liší. Hned tři lidé si řekli o kulatou sumu 100 milionů korun. Další vyčíslili svoje potíže na částku 950 tisíc korun, 250 tisíc korun, 91 521 korun, 90 952,48 koruny, 2300 korun za den neschopenky a 65 tisíc korun plus blíže neurčenou částku za ztížení společenského uplatnění.

Z devíti žádostí o úhradu újmy ale zatím ministerstvo nepřiznalo peníze nikomu. Čtyři žádosti zamítlo, dalších pět zatím vyřizuje, uvedla na dotaz redakce na konci minulého týdne kancelář ministra Vojtěcha.

Nejvážňejší vedlejší účinky vakcín tvoří neurologické potíže, mezi které patří i cévní mozková příhoda, ochrnutí končetiny a obličeje, celkové křeče nebo velice vzácný syndrom Guillain-Barré. 

______
Podle mého názoru se jedná pouze o špičku ledovce, Kolik lidí si nestěžuje, protože své zdravotní problémy po očkování nepřisuzují vakcíně a kolik lidí už žádné stížnost na MZ nepodá, protože po očkování bohužel umřeli.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesi-zadaji-stovky-milion...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí

12.10.21

Evropská unie:

Po pár posledních dnech, kdy zbytek Evropy sledoval české volby i politické zemětřesení v Rakousku, to téměř vypadá, že Bruselu ubyl jeden nepříjemný problém. Skupina středoevropských zemí, vedle visegrádské čtyřky také Rakousko či Slovinsko, už není tak sevřeným blokem jako dříve.

Šance na více proevropský kabinet v Praze, o kterém píše třeba francouzský list Le Monde, stejně jako výměna na kancléřském postu ve Vídni rýsují nový poměr sil. Česko se může zařadit po bok Slovenska a vyvažovat tak výrazně euroskeptickou pozici Polska a Maďarska.

________
Doufám, že se eurosajuz raduje předčasně. Ano, zlomili Slovensko a teď nejspíše i Česko. V Čechách je pátá kolona zrádců a kolaborantů velmi silná. Je hnusné, jaké zmrdí taktiky používají, aby zničili poslední stopy rozumu a lidskosti.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/visegradska-ctyrka-sp...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!

11.10.21

Neurčeno:

Od 29. listopadu do 1. prosince 2021 se členské státy sejdou na zvláštním zasedání s WHO, aby projednaly a případně podepsaly novou smlouvu o připravenosti a reakci na pandemie. Toto rozhodnutí přijaté v březnu 2021 podpořilo 26 zemí. Pozoruhodné je, že mezi těmito 26 zeměmi chybí Rusko, Čína a Indie. Mezinárodní zdravotní předpisy (2005)2 , které podepsalo 196 zemí, již dávají státům právní právo :

- přezkoumání historie cest do postižených oblastí
- přezkoumání dokladů o lékařské prohlídce a případných laboratorních testech
- vyžadovat lékařské prohlídky
- přezkoumání důkazů o očkování nebo jiné profylaxi
- vyžadovat očkování nebo jinou profylaxi
- umístění podezřelých osob pod dohled veřejného zdravotnictví
- zavést karanténu nebo jiná zdravotní opatření pro podezřelé osoby
- v případě potřeby provést izolaci a léčbu postižených osob.
- odepřít vstup podezřelým a postiženým osobám
- zakázat vstup nezasaženým osobám do postižených oblastí 
- zavést kontrolu při odchodu a/nebo omezení pro osoby v postižených oblastech.

Zdroj: https://lilianeheldkhawam.com/2021/10/11/important-loms-veut...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!

11.10.21

Rusko:

Rosstat poskytl údaje o úmrtnosti v Rusku, podle kterých v zemi od ledna do srpna 2021 zemřelo 1,523 milionu lidí.

Vezmeme-li statistiky od září 2020 do srpna 2021, dosáhla úmrtnost 2,36 milionu osob. Naposledy byl takový počet v Rusku zaznamenán v roce 2003. Dokonce i antirekord "divokých" 90. let byl nižší: v roce 1994 činila úmrtnost 2,3 milionu.

Zdroj: https://kapital-rus.ru/articles/article/smertnost_v_rossii_o...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Za koho kope Ondřej Neff?

10.10.21

Česká republika:

Ondřej Neff uveřejnil na Neviditelném psu úvodní Mění se scéna. A dává průchod radosti nad výsledkem voleb. Cituji:

Volby překreslily politickou scénu v České republice. Už to je pozitivní zpráva: mechanismy demokratického státu fungují, veřejnost zasáhla a vše se změnilo. Volby vyhrála trojkoalice Spolu. Odstup od ANO nedosahuje ani jednoho procenta, ovšem co je podstatné: odpadli eventuální koaliční partneři Babišova podniku a zbyl jen Okamura se svým SPD. 

Vzhledem k tomu, že se svými dvaceti poslanci nemá vydírací potenciál: jeho sázka na vydírání Babiše selhala, jeho poslanci teď mohou povykovat, mohou zakládat ještě vlastenečtější formace a trhat mikrofony, ale tím jejich role v podstatě skončí.

Ani stopa rozčarováni či smutku nad skutečností, že vlastenecké či národovecké strany utrpěly porážku, že se k lízu dostávají kolaboranti, zrádci, eurohujeři, přátelé sudeťáků, prozápadní řitní alpinisté, bezbarví hlupáci, mlčenliví schvalovatelé bruselského diktátu.

Za koho kopete, pane Neffe?

Zdroj: https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/meni-se-scena.A2110...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru

10.10.21

Česká republika:

Pokud skutečně "očkování" u hlavy státu způsobilo ascites tak je to velice smutné. Ascites je uváděn jako jeden z nežádoucích účinků očkování třeba v tomto odkazu.

Kdo bude chránit obyčejné občany před násilím vnucovaným utrejchem, když stát nedokázal ochránit ani vlastního prezidenta?

Zdroj: https://www.forum24.cz/kmenta-zemanovi-lekar-rekl-ze-by-mohl...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!

9.10.21

USA:

Původně se vakcína zaměřovala na citlivé osoby, tedy na ty, u nichž hrozí riziko nákazy těžkou formou koronaviru. Společnosti vyrábějící vakcíny si však uvědomily, že vlády jsou až na výjimky jejich prodejci. A tak prosazují plošné očkování, aby maximalizovaly své zisky. Přestože riziko komplikací způsobených nákazou covid u dětí je nízké, společnost Pfizer podala minulý čtvrtek ve Spojených státech mimořádnou žádost o povolení očkování dětí ve věku 5 až 11 let.

Andy Slavitt, poradce Joea Bidena, věří, že pokud nebude nic bránit pokroku, bude možné očkovat děti "do Halloweenu". Vzhledem k tomu, že počet dětí (5-11 let) se podle amerického Úřadu pro sčítání lidu odhaduje na téměř 28 milionů, což je údaj z roku 2019,

Jeff Zients, pandemický koordinátor Bílého domu, ve čtvrtek ráno pro CNN uvedl: "Jsme připraveni, máme zásoby''.

Zdroj: https://lecourrierdesstrateges.fr/2021/10/08/etats-unis-quel...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin

9.10.21

Austrálie:

Jeho reakce je osvěžující. Bohužel, je to jen kapka v moři.

Zdroj: https://www.bitchute.com/video/NOgVhCYdPtyw/

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován

9.10.21

Kanada:

Zdroj: https://www.bitchute.com/video/s7WRiyOPVEVj/

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Polsko jednou nohou ven z EU: naše ústava znamená víc než smlouvy EU, rozhodl polský ústavní soud

8.10.21

Polsko:

Polský ústavní soud po několika odkladech rozhodl, že některé články základních smluv o Evropské unii odporují polské ústavě. Zpochybnil tak nadřazenost práva EU nad tím polským, s čímž Varšava souhlasila při svém vstupu do Evropské unie v roce 2004. Agentura Reuters k tomu napsala, že podle kritiků současné polské národně-konzervativní vlády spory o nadřazenost unijního práva ohrožují polské členství v sedmadvacítce i stabilitu bloku samotného.

Na ústavní soud se obrátil premiér Mateusz Morawiecki z národně-konzervativní strany Právo a spravedlnost (PiS) poté, co Soudní dvůr EU letos v březnu rozhodl, že soudní reforma prosazovaná PiS může ohrozit nezávislost justice v zemi. Změny v systému soudnictví jsou dlouhodobě předmětem sváru mezi Varšavou a Bruselem.

Zástupci polské národně-konzervativní vlády, prezident i poslanci vládních stran v uplynulých měsících zdůrazňovali, že polská ústava má přednost před unijními právními předpisy a že rozsudky Soudního dvora EU bývají v některých případech v rozporu s polským právním řádem, připomíná agentura AP.

Zdroj: https://cz24.news/polsko-jednou-nohou-ven-z-eu-nase-ustava-z...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Věc o které se nemluví: Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou v českých nemocnicích darovat krev již po 7 dnech od vakcinace

7.10.21

Česká republika:

Dárci krve očkovaní proti COVID-19 mohou v českých nemocnicích darovat krev již po 7 dnech od vakcinace, pokud nepociťují vedlejší příznaky a cítí se v pořádku! To však může být jen subjektivní pocit, adverzní reakce mohou probíhat bezpříznakově, varuje lékař! Grafenové častice, oxidy hliníku a spike proteiny, to všechno zůstává v lidské krvi po mnoho měsíců a dosud neexistují žádné studie, které by prozkoumaly vliv látek v mRNA vakcínách, které člověk přijal transfúzi od očkované osoby! Vakcíny neprošly hemotoxickými klinickými studiemi, které probíhají obvykle po dobu 5 let během regulérního 10-letého schvalovacího procesu běžných vakcín!

_______
Tak tohle je vážně podraz! Jak se chránit proti genocidním katům v nemocnici, pokud budete mít nehodu a budete potřebovat transfúzi?

Zdroj: https://aeronet.cz/news/desiva-vec-o-ktere-se-nemluvi-darci-...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Vojtěch končí jako ministr zdravotnictví, bude velvyslancem ve Finsku

7.10.21

Česká republika:

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch k 1. listopadu nastupuje na ministerstvo zahraničí jako schválený velvyslanec ve Finsku. Pro Rádio Impuls to uvedl premiér Andrej Babiš, který Vojtěcha také pochválil.

Rádio Impuls o novince informuje také na svém Twitteru. Premiér Andrej Babiš v předvolebním rozhovoru uvedl, že Adam Vojtěch 1. listopadu odchází na ministerstvo zahraničí, jelikož je schváleným velvyslancem ve Finsku.

Adam Vojtěch byl ministrem zdravotnictví od prosince 2017 do září 2020, kdy na vlastní žádost skončil.Na ministerstvo se však vrátil koncem května, kdy byl odvolán ministr Petr Arenberger. Původně měl Vojtěch v Helsinkách nastoupit již v létě.

______
Tak se nám ti ministří na MZ střídají jako svatí na orloji. 

A kdopak nám nastoupí po Vojtěchovi? Že by guma - Prymula?

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/20211007/vojtech-konci-jako-minis...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Jak Dr. Hnízdil utřel prezidenta ČLK Kubka

7.10.21

Česká republika:

Český lékař Jan Hnízdil využil příležitosti při setkání s prezidentem ČLK Kubkem a objasnil mu, jak fungují PCR testy.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=yDIzztUQrJk

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 V Německu operátorovi plynovodu Nord Stream 2 pohrozili soudním líčením

6.10.21

Německo:

Německý síťový regulátor pohrozil operátorovi Nord Stream 2 AG soudním líčením, nedokáže-li potvrdit, že plynovod odpovídá požadavkům zákonodárství EU, oznámili Sputniku v tiskové službě rezortu.

Regulační společnost podotkla, že všechny technické podmínky pro spuštění plynovodu byly splněny, a proto bude možné v nejbližší době odevzdat do provozu první větev, ale jsou nutná potvrzení toho, že společnost je ochotná plnit všechny předpisy. Týká se to otázek „nediskriminačního přístupu k síti a integrace infrastruktury do trhu Německa“, podotkl spolubesedník agentury.

„Spolková síťová agentura si jednoznačně vyhrazuje právo zahájit dohlédací řízení, mj. o nepoctivých praktikách, proti Nord Stream 2 AG, nebudou-li rozptýleny pochyby o dodržení všech pravidelných požadavků,“ dodal.

Nevyřešeným zůstává spor kolem obnovené Plynové směrnice EU, která nabyla platnosti 23. května roku 2019. Podle jejích normativů po uvedeném datu musí být potrubí naplněno částečně alternativním dodavatelem anebo jeho úsek na území EU musí patřit nezaujaté společnosti. Regulační společnost se zatím neusnesla, že tento dokument neplatí pro Nord Stream 2.

Rusku to nevyhovuje. Podle názoru Moskvy, která se proti tomuto rozhodnutí odvolala, je třeba se opírat nikoli o technické, ale o hospodářské argumenty. Do okamžiku obnovení směrnice už byly učiněny mnohamiliardové investice s ohledem na dřívější právní situaci.

______
Mezitím nový rekord : cena plynu v Evropě překonala 1900 dolarů!

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/20211006/v-nemecku-operatorovi-pl...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Když si ovce uvědomí svoji sílu

6.10.21

Neurčeno:

Zdroj: https://t.me/casusbellilive/29327

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Anthony Fauci již 29. října 2019 navrhl vytvoření krize pro urychlení testů mRNA vakcín

5.10.21

USA:

Poslechněte si video s českými titulky. Anthony Fauci plánuje, že by v Číně mohla uniknout nová agresivnější varianta ptačí chřipky a to by vyvolalo celosvětovou krizi. Kvůli krizi vlády ochotně udělají experiment na lidech s mRNA vakcínami. A tím farmakoncerny ušetří 10 let testování. Oni se s tím ještě chlubí!

Těch povinných 10 let testování medicínské technologie není jen tak. To chrání před nečekanými vedlejšími efekty. To je to samé jako ignorovat lety prověřená bezpečnostní opatření třeba v letectví nebo i elektřině.

Očkovaní lidé posloužili jako laboratorní myši. A co když se nakonec ukáže, že mRNA injekce nefungují jak bylo plánováno? Třeba, že namísto lepší vakcíny to způsobilo genocidu.

Zdroj: https://rumble.com/vnd34p-anthony-fauci-ji-v-roce-2019-popis...

Klasifikace: zdravi,technika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Senátoři navrhují pokutu za neočkování proti Covid-19!

5.10.21

Francie:

Sociální výbor Senátu se bude 6. října zabývat návrhem zákona z dílny socialistů o povinném očkování obyvatelstva proti Covid-19.

Po třech pokutách ve výši 135 eur za měsíc za odmítnutí povinného očkování Covid-19 by podle návrhu socialistických senátorů hříšníci dostali pokutu 1 500 eur.

Pokud by nový systém pokut schválily obě komory parlamentu, byl by zaveden od 1. ledna 2022, "aby všichni, kterých se to týká, měli čas se přizpůsobit", říká pařížský senátor.

Jak informoval ''Public Sénat'' na začátku září, některé skupiny volených zástupců se myšlence povinného očkování pro všechny, v nadcházejících měsících nebrání.

Navíc podle slov senátora Martina Lévriera ze strany ''République en marche'', která zazněla na zasedání Senátu 24. července: "Je skutečně na místě hovořit o povinném očkování. Je to téma, které možná budeme muset rychle řešit."

Zdroj: https://francais.rt.com/france/91346-senateurs-socialistes-p...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Evropská léková agentura schválila podávání třetí dávky Pfizeru lidem nad 18 let.

4.10.21

Evropská unie:

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetích dávek vakcíny proti covidu-19 od firem Pfizer/BioNTech. Takzvanou posilovací dávku lze podle unijního regulátora zvažovat u lidí starších 18 let, a to šest měsíců od druhé dávky.

Pondělní rozhodnutí EMA zamíří ke zdravotnickým úřadům ve 27 členských zemích Evropské unie, které vydají konečné doporučení. Některé státy včetně Česka začaly třetí dávky vakcíny proti covidu-19 podávat již před vyjádřením EMA.

V Česku si mohou nechat dát třetí dávku od konce září ti lidé, kteří mají osm měsíců po ukončeném očkování proti covidu-19. Především se doporučuje jednotlivcům s poruchami imunity, chronickými onemocněními a lidem starším 60 let a rovněž zdravotníkům a zaměstnancům zařízení sociální péče. K dnešku možnosti nechat se očkovat třetí dávkou využilo 7400 osob.

_____
Po každém půl roce další dávka experimentálního preparátu. Nechceš, zrušíme ti covidpas.

Bohužel, mnozí udělají 3.dávkou nejen tečku za kovidem.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ema-pfizer-treti-davka-schvaleni...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 Dvoum milionům Izraelců odeberou covid-pas, pokud si nevezmou třetí dávku!

4.10.21

Izrael:

V Izraeli budou v neděli vyměněny zelené pasy, které se vydávají lidem očkovaným nebo vyléčeným z Covid-19. Ty, které již byly vydány, budou zrušeny. Téměř dva miliony občanů již nebudou mít přístup na některá veřejná prostranství bez negativního výsledku testu. Obyvatelstvo reaguje četnými demonstracemi.

Zelený pas bude nyní platit pouze šest měsíců po poslední dávce.

Lidé s přirozenou imunitou musí šest měsíců po uzdravení také dostat jednu dávku, jinak riskují ztrátu zeleného pasu. Policie zintenzivní kontroly na shromážděních a v uzavřených městských prostorách s vysokou mírou infekce.

Izrael je světovým lídrem v očkování a přeočkování. Více než 5,6 milionu lidí dostalo dvě dávky a téměř 3,5 milionu bylo očkováno potřetí z celkového počtu přibližně 9,2 milionu obyvatel.

Zdroj: https://fr.sputniknews.com/20211003/deux-millions-de-vaccine...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 0

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 2

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 6

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 6

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
24,41 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
18,92 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 471,82 Kč
1 unce stříbra
522,53 Kč
Bitcoin
782 117,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 331 892