Ve zkratce

Stránka:

 Na Slovensku to dokázali! 100% COVID pozitivních bylo plně "očkovaných"

29.9.21

Slovensko:

Slovensko vyhrává v soutěži o zlatého koronáče. Všichni, u kterých byla na COVID testech zjištěna pozitivita, byli plně naočkovaní.

Tím se také ukazuje naprostá neúčinnost terapeutického roztoku klamavě vydávaného za vakcínu. Pokud to tedy nebyl úmysl aby vakcína naopak COVID způsobovala.

Zdroj: https://akw.sk/covid-19/game-over-zacina-sa-prava-loteria-hr...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Hnízdo popíračů covidu rozdrceno

29.9.21

Německo:

Úřady v Bavorsku ve středu zavřely nelegální soukromou školu, kterou podle nich provozovali odpůrci covidových opatření. Zakladatelka vzdělávací instituce umístěné na jednom z venkovských statků ji vydávala za ruskou soukromou školu.

Mluvčí vlády Horního Bavorska Wolfgang Rupp uvedl, že provozovatelka školy se jednoznačně řadí k hnutí Querdenken a takzvaným říšským občanům. Skupina, jejíž název znamená nekonvenční či jiné myšlení, je označována za hnutí „popíračů covidu-19“, pravicových aktivistů a odpůrců očkování. Takzvaní říšští občané dodnes neuznávají právní existenci spolkové republiky.

________
Musel jsem si to přečíst dvakrát. Popírači covidu? Co to je za výraz? A proč článek neuvádí, kolik mrtvých covidových dětí museli dávat do mrazáku, nebo aspoň kolik ubohých starců nakazili popírači covidu svým bezohledným chováním?

Svědci covidovi jsou čím dál zběsilejší. Prohrávají. A vědí to. Čas pracuje proti nim.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-skola-covid-o...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 YouTube vymazal 2 kanály RT v němčině s 600 tisíci odběrateli kvůli údajnému porušení pravidel komunity

29.9.21

USA:

YouTube trvale smazal dva německojazyčné kanály RT, oznámil zpravodajský server. RT DE patřil mezi nejsledovanější kanály News & Politics na této sociální síti se stovkami milionů zhlédnutí.

Od 21. září bylo hlavnímu kanálu RT DE na sedm dní zakázáno živé vysílání a nahrávání videí pro porušení "komunitních zásad" za údajné "lékařské dezinformace" ve čtyřech videích. YouTube neupřesnil, co konkrétně bylo v klipech sporné. Videa, z nichž některá byla stará několik týdnů, zatímco jiná několik měsíců, se zaměřovala na krizi Covid-19. Objevil se v nich mimo jiné rozhovor s německým epidemiologem Friedrichem Puernerem, který kritizoval vládní způsoby boje s pandemií.

Podle údajů společnosti Tubular Labs za srpen patřil RT DE s více než 600 000 odběrateli a téměř 547 miliony zhlédnutí mezi pět nejsledovanějších německojazyčných kanálů v kategorii Zpravodajství a politika na YouTube.

Zdroj: https://www.rt.com/news/536068-rt-de-youtube-channel-deleted...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho stávkováním dosáhli

27.9.21

Austrálie:

Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho svým stávkováním dosáhli, policie střílí i do dětí v davu. Co udělá zásah gumovým projektilem se už psalo. I gumový projektil může zabít když je namířen do krku.

Policisté klidně škrtí ženy pokud nemají trestanecký náhubek.

Pokud je u moci jejich vládní garnitura, tak k žádné změně nedojde. Žádná vláda se dlouhodobě u moci neudrží, pokud terorizuje vlastní obyvatelstvo.

Kdyby takto násilím rozehnali demonstraci v Rusku to by bylo ječení ve všech médiích.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/demonstraci-v-australii-doprovazely-br...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Draze vykoupená výhoda očkování…

27.9.21

Česká republika:

„V posledním půlroce se tzv. očkovaní netestovali a je tedy jasné, že právě tato skupina roznesla do společnosti nové mutace a podobně,“ sdělil ParlamentnímListům.cz lékař z Fakultní nemocnice Motol a někdejší olympionik Lukáš Pollert. Podle něj mnoho „obětí covidu“ zemřelo na něco jiného.

„Myslím, že v pozadí úmrtí mladších lidí tzv. ‚jen na covid‘, není jen SARS-CoV-2, ale nepoznaná jiná nemoc. Možná porucha imunity. Nechci covid bagatelizovat, ale co jsem viděl, si rozhodně nevyžadovalo takové manévry s plošným lockdownem škol a podobně,“ uvádí. A důrazně říká: "Nechte lidi na pokoji, ať se očkuje, kdo chce a kdo ne, ten ne."

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Lukas-Poller...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.

27.9.21

Česká republika:

Nákup systému SHORAD (Short range air defense – Vzdušná obrana krátkého dosahu – pozn. red.) od Izraele za 37,2 miliardy bez řádného výběrového řízení doporučilo ministerstvo obrany vládě minulý týden.

Podle interních materiálů k zakázce, které mají Novinky k dispozici, začnou finance odcházet ještě letos, ačkoliv první služby ČR dostane až v roce 2024 v podobě školení tuzemských vojáků.

Protiletadlový komplet SHORAD nepoužívá žádná evropská země ani žádná členská země Severoatlantické aliance (NATO). Jedinými zeměmi na světě, které systém využívají, jsou Singapur, Indie a Vietnam. Dokonce samotný Izrael používá jiný typ systému.

Podle Izraele je cena výhodná, ale ministerstvo rozhodlo bez bližšího vysvětlení a bez znaleckého posouzení.

______
Tak to je chucpe nejhrubšího kalibru. Na co nám budou ve střední Evropě rakety, my se chystáme někoho "sundat" z oblohy? Fakt máme tolik peněz? A proč, když už je musíme mít, nekoupíme to, co používají ostatní země NATO? A kampak se nám zatoulalo výběrové řízení, co?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/obrana-posle-izraelcum-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan.

27.9.21

Česká republika:

Ruské a čínské firmy se nebudou moci jakkoli zúčastnit stavby nového bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Počítají s tím bezpečnostní záruky v takzvaném nízkouhlíkovém zákoně, který podepsal prezident Miloš Zeman.

Zákon počítá s tím, že pro výstavbu bude možné využít pouze technologie od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996. Rusko a Čína mezi tyto státy nepatří.

Nejen pro stavbu, ale ani pro údržbu nového bloku nebudou moci být použity technologie jakkoli závislé na nepovolených dodavatelích.

Vláda v polovině dubna oznámila, že Česko se v reakci na informace o podílu ruské tajné služby na explozích v muničním areálu ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014 rozhodlo nepřizvat do tendru ruskou společnost Rosatom. Ministři schválili usnesení, že tzv. bezpečnostní dotazník bude zaslán pouze potenciálním dodavatelům z Francie, Jižní Koreje a Spojených států, to znamená firmám EDF, KHNP a Westinghouse. Už dříve byla vyřazena čínská firma CGN.

_______
Tohle je tragické. A Zeman opět zklamal. Po kolikáte už?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-podepsal-vyloucen...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání

27.9.21

Česká republika:

Článek stojí za přečtení. Babiš zcela ignoroval informaci o povzbudivém vývoji pandemie v ČR a osobně prosazoval, aby  úředníci zavedli v ČR stejná opatření jako má Rakousko - tedy kontrolu vstupů do restaurací atd. přes covid pas.

Takže buzerující opatření nenavrhli odborníci k tomu určení, ale vydupal si je sám Babiš a to přes příznivou situaci "pandemie" v ČR.

Zdroj: https://www.reflex.cz/clanek/komentare/109312/jiste-pane-pre...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!

27.9.21

Česká republika:

Hl. hygienička Svrčinová:

Já bych to komentovala tak. Zhruba 60-70% dětí se to všechno naučilo a bojí se. Ti ani nikde nechodí. Ale pak je tady zbytek, kteří chodí“.

S naprostým zděšením jsme vzali na vědomí shora uvedený výrok hlavní hygieničky Pavly Svrčinové, zveřejněný v posledním vydání časopisu Reflex. Svrčinová v něm vyjadřuje podporu premiérovi Andreji Babišovi, který na jednání s řediteli Krajských hygienických stanic prokazatelně tlačí na to, aby úředníci využili všech možných nástrojů k tomu, aby děsili obyvatelstvo, včetně dětí, s jediným cílem – dotlačit je k očkování proti onemocnění covid-19.

Takový postup je nejen zrůdný, ale i zcela protiprávní.

Dětem vznikla závažná nemajetková újma, za kterou jim, jako poškozeným, náleží plná náhrada v penězích.

Utrpěná újma se může pohybovat v řádu minimálně desítek tisíc korun.

Aktuálně analyzujeme možnost soudního vymáhání uvedené újmy přímo po Pavle Svrčinové a ostatních odpovědných osobách.

Máte-li zájem o další informace, nebo máte-li předběžný zájem uplatnit nárok svého dítěte, přihlaste se, prosím, k odběru newsletteru Zdravého fóra (do pole „profese“ uveďte „rodič“). Připravujeme v této věci další postup, včetně žalob proti odpovědným osobám.

Zdroj: https://www.prolibertate.cz/2021/09/zastanme-se-svych-deti/

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Německá volební urna

27.9.21

Německo:

V ČR asi budeme mít stejnou.

Zdroj: https://t.me/volnyblokdiskuze/141379

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Kouřením proti coronaviru

27.9.21

Neurčeno:

V uplynulém roce vyvolalo údiv několik studií, které prokázaly, že kuřáci mají menší pravděpodobnost onemocnění covidem-19 než nekuřáci. Nyní je jasné, co je chrání. Ačkoli jiné zkušenosti a analýzy ukazují, že kuřáci mají zvýšené riziko závažných případů covidu-19, objevily se také zprávy, že počet případů je u kuřáků nižší než u nekuřáků. Pocházely z Německa, Francie a Izraele.

Francouzská studie například zkoumala všechny osoby nakažené SARS-CoV-2 v pařížské nemocnici z hlediska jejich kuřáckého chování. Ukázalo se, že pouze pět procent nakažených kouří, což je výrazně méně než u zbytku francouzské populace, kde kouří přibližně 25 procent.

________
Ta zpráva se zde objevila už někdy v dubnu minulého roku. Teď je to tedy potvrzeno. :-)

Zdroj: https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/koureni-ztezuje-ko...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí

26.9.21

Evropská unie:

Tématem číslo jedna v politice EU je v posledních měsících Zelený úděl (European Green Deal). Agenda, která má potenciál revolučně proměnit život kolem nás s výhledem na několik desetiletí. Na vítězném zeleném tažení nic nezměnil ani covid. Green Deal nebyl pandemií ani zastaven, ani zpomalen, ani upozaděn. Paradoxně vyšel posílen.

Evropská unie si uměle zdražuje energie. Daněmi a dotacemi nutí lidi a firmy, aby přecházeli na obnovitelné zdroje, které jsou ale dražší a méně spolehlivé. Nejhorší je, že ostatní části světa, co se týče emisí oxidu uhličitého s EU tempo ozeleňování nedrží a zjevně tak ani činit nehodlají.

Pokud nebudou další ekonomické celky světa postupovat v ozeleňování srovnatelným tempem jako EU, unie ekonomicky v globálním měřítku dále a fatálně oslabí, přičemž planetární emise oxidu uhličitého se přinejlepším sníží jen o jednotky procent.

Českým domácnostem jenom letos zdraží plyn i elektřina až o dvacet procent, firmám zdraží také, a to napříč EU. Tyto firmy jsou už nyní méně konkurenceschopné například tváří v tvář rivalům z USA.

Zdroj: https://zpravy.magazinplus.cz/domaci/2855-nasledky-rozhodnut...

Klasifikace: ekonomika,ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok

25.9.21

Česká republika:

Covidový bioterorismus. Covid agenda. Naprostá profesní slepota zdravotníků. Stáváme se hříčkou v rukou mocných.

Jak jsme naprosto bezbranní a vydíratelní, pácháme jako národ a společenství sebevraždu v přímém přenosu, a ještě za ni platíme. Obnova samostatného mašlení, výchovy k vlastenectví. Obranyschopnost země, národa, ale i rodin.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Toto-je-za-c...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Gój

Komentářů: 0

 Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob

25.9.21

Izrael:

Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-izraelska-televize-odpalila-bo...

Klasifikace: kuriozity,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Očkovací teror pro zahraniční studenty

25.9.21

Česká republika:

Naprosto zvrhlá nařízení nutí zahraniční studenty ke 4 dávkám Pfizeru, protože není uznána aplikace utrejchu z cizí země. Dokonce i na novinkách hodnotí tento nikde neschválený a neotestovaný postup jeko extrémní zdravotní riziko. Ani výrobce "vakcíny" to nedoporučuje.

U této injekce totiž o ochranu zdraví vůbec nejde. Ale jde o to napíchat co nejvíce dávek bez ohledu na zdravotní následky. To už nemá s medicínou nic společného.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zahranicni-studenti-maj...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu

24.9.21

Austrálie:

Epická videa z Austrálie ukazují, jak vypadá moc lidí, když se konečně postaví stanné tyranii.

Zdá se, že Austrálie se stává novým bojištěm za svobodu, protože tyranská vláda urychluje omezení kvůli COVIDu navzdory relativně malému počtu úmrtí v zemi v roce 2021.

...a další videa viz odkaz

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/takhle-se-rika-ne-tyranii-australan...

Klasifikace: ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii

24.9.21

Itálie:

Více než 35 000 neočkovaných italských řidičů kamionů se chystá od pondělí 27. září blokovat zemi!

Povinné očkování, jinak nepůjdete do práce? OK! Zastavme se! Jednoduché, základní, že?

_______
Poznámka editora: Většinou nepodporuji odborářské manýry jako stávky, ale tohle bych podpořil.

Zdroj: https://mediazone.zonefr.com/videos/35-000-routiers-non-vacc...

Klasifikace: ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze

24.9.21

Česká republika:

Upoutala mě na videu jedna věc. Ti demonstrující chtějí být jiní. Odmítají náš svět plný aut a elektráren. Protestují, bouří se. Dobře, revolta je projevem mladé krve. A přece ... většina z přítomných má nasazen symbolický náhubek. Konformní myšlení. Oni věří narativu o strašném covidu. Věří té mainstreamové propagandě. Jinými slovy, jsou manipulovatelní. A zmanipulováni. Jak moc je jejich myšlení samostatné v otázce klimatu, když nejsou schopni prohlédnout ten mega-podvod s covidem?

Zdroj: https://www.facebook.com/fridaysforfuture.cz/videos/59334561...

Klasifikace: kuriozity,ekologie Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Svědectví lidí po vakcinaci

24.9.21

Izrael:

Projekt Svědectví byl vytvořen proto, aby poskytl platformu všem, kteří byli postiženi poté, co dostali vakcíny covid-19, a aby zajistil, že jejich hlasy budou vyslyšeny, protože nejsou slyšet v izraelských médiích.

Bohužel pouze v angličtině. Klikněte si na odkaz, než to zmizí.

Zdroj: https://www.vaxtestimonies.org/en/

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 2

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 0

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 834 510