Ve zkratce

Stránka:

 Tálibán zakáže hudbu

26.8.21

Afghánistán:

Hnutí Tálibán znovu zakáže v Afghánistánu hudbu, protože ji považuje za neislámskou. Bude se ale snažit lidi spíš přesvědčit, aby zákaz dodržovali, než že by je k tomu nutil, uvedl mluvčí Tálibánu Zabihulláh Mudžáhid ve středečním rozhovoru s americkým listem The New York Times. Znamená to návrat k jednomu z přísných nařízení, která platila za vlády Tálibánu v letech 1996 až 2001.

_______
Já znám jednu zemi, kde zakázali zpívat a tančit. A kde se policie neštítí vyrazit dveře beranidlem, pokud dostane udání, že se tam lidé baví. A Tálibán tam není. Proč si v té zemi nezametou před vlastním prahem, než začnou kritizovat jiné za totéž?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/taliban-zakaze...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Už se bouří i právníci

25.8.21

Česká republika:

Soudy nestíhají chránit občanská práva, protože ministerstvo vydává stále nová a ničím nepodložená opatření, tvrdí kritici vládního postupu proti šíření covidu-19. Počty nakažených navíc neodpovídají označení epidemie, dodávají.

„Navrhujeme, aby bylo využito ustanovení pandemického zákona, aby Poslanecká sněmovna okamžitě zrušila stav pandemické pohotovosti. Jeho trvání považujeme za absolutně protiprávní,“ řekl dnes v rámci debaty na půdě Senátu právník Tomáš Nielsen. V horní komoře Parlamentu se na pozvání dvou senátorek sešli kritici vládních opatření z řad právníků, vědců a lékařů.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ukoncete-pandemicky-stav-...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Hlavní hygienička přiznala fakt, že náhubky jsou k ničemu

24.8.21

Česká republika:

Kromě délky kontaktu a vzdálenosti hygienici zohledňují také očkování. Nošení respirátorů pak s nakažlivější variantou přestalo být rozhodujícím faktorem.

„V případě potvrzení onemocnění covid způsobeného novou variantou viru jsou osoby v úzkém kontaktu posuzovány individuálně. Vůbec se v těchto případech nezohledňuje použití ochrany dýchacích cest,“ řekl iRozhlasu mluvčí Moravskoslezských hygieniků Aleš Kotrla. Ochrana nosu a úst je ale přesto účinnou bariérou.

______
Hahaha. LOL. Tak proč ty náhubky mají lidi nosit? A co se týče "zohlednění očkování", samotný přibalový leták toho utrejchu informuje, že očkování nebrání nákaze, ani šíření. A naopak existuje řada statistik dokládajících skutečnost, že právě očkování způsobuje šíření nákazy. V nejproočkovanějších zemích mají největší nárůst pozitivně testovaných.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hygiena-rizikovy-kontakt-...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Chcete ochrnout na všechny končetiny? Nechte se očkovat!

24.8.21

Česká republika:

Nikdo nedělá poctivou statistiku lidí zmrzačených na zdraví tímto jedováním (očkováním). Nechápu tu drzost lidem nutit nebezpečný jed s tolika nežádoucími účinky.

A všiměte si jedné věci, ten člověk v odkazu podlehl propagandě a chtěl mít od státní šikany pokoj. V jeho případě stát dosáhl žádoucího výsledku vakcinace - udělal z něho invalidu. Zajisté už se pán těší na druhou dávku!

Úplné ochrnutí po vakcíně Pfizer je asi tak vzácné jako omyly pana Chocholouška v jednom filmu. Jsou toho plné alternativní weby.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/po-ockovani-na-cas-ochrnu...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Taliban smí komunikovat na sociálních sítích, Trump ne

23.8.21

Neurčeno:

Vůdci a představitelé Talibanu smí dál komunikovat na Twitteru a WhatsAppu, protože nepodněcují nenávist, na rozdíl od Donalda Trumpa, uvedly tiskové odbory obou sociálních sítí! Taliban využívá americké sociální sítě, které mu pomáhají koordinovat přebírání moci v celé zemi!

Americký list Washington Post se dostal v USA v posledních hodinách pod nevídanou a nečekanou palbu od amerických konzervativců, protože list přinesl šokující reportáž o tom, že vedení dvou sociálních amerických sítí Twitter a Facebook umožňuje vysokým velitelům a vůdcům Talibanu komunikovat se svými podřízenými a stoupenci zcela oprávněně, protože podněcují daleko méně nenávisti než Donald Trump. Taliban totiž podle odhalení novinářů využívá sociální sítě jako komunikační centrum a platformu pro předávání rozkazů na velké vzdálenosti po celém Afghánistánu. Příspěvky obsahují vojenské rozkazy k přesunům, povely, instrukce, šifrované vzkazy.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/vudci-a-predstavitele-talibanu-smi-d...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Podle Klause nás chtějí epidemiologové umučit, uočkovat a utestovat

21.8.21

Česká republika:

V.Klaus prohlásil, že nás ohrožuje zhoubná ideologie covidismu: „Covidismus je zhoubná ideologie, které se bojím více než covidu samotného. Mě tolik ten koronavirus netrápí."

Dále V.Klaus čeká, kdy epidemiologové začnou požadovat 4. dávku "očkování".

Cituji: "Koronavirus rozbil naši společnost. Vzal nám naši svobodu, uzavřel nás, nenechal nás normálně žít, a to je strašlivá věc. Opakuji znova, trvám na tom, že nikoliv covid, ale ten covidismus neboli reakce lidí na tu covidovou epidemii a zneužití této epidemie,"

Zdroj: https://zpravy.magazinplus.cz/2684-klaus-se-oprel-do-epidemi...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 Zbraně armády USA v rukou Talibanu

20.8.21

Afghánistán:

Po zhroucení afghánské vlády a armády jsou nyní v rukou extrémistické skupiny Taliban zbraně a vozidla USA za  miliardy dolarů. Na internetu se objevují četná videa a fotografie, které ukazují, jak se příslušníci Talibanu zmocňují vybavení.

Obíhaly fotografie členů Talibanu, kteří drží spíše americké karabiny M-4 a pušky M-16 než AK-47 nebo AKM. Další obrázky a videa ukazovaly Taliban obklopující americké helikoptéry Black Hawk a útočná letadla A-29 Super Tucano.

 Úřad zvláštního generálního inspektora pro obnovu Afghánistánu, zřízený Kongresem v roce 2008, uvedl, že na rozvoj a udržení afghánské policie a armády během dvou desetiletí bylo vynaloženo asi 83 miliard dolarů. V letech 2003 až 2016 převezly Spojené státy afghánským silám téměř 600 000 zbraní, 76 000 vozidel, 163 000 komunikačních zařízení, 208 letadel a sledovacího a průzkumného vybavení, uvádí zpráva Úřadu vlády pro odpovědnost za rok 2017.

V letech 2017 až 2019 poskytly Spojené státy afghánským armádním silám 4 702 humvee, 2 520 bomb, 1 394 granátometů, 20 040 ručních granátů a 7 035 kulometů, uvedl Úřad generálního inspektora pro obnovu Afghánistánu.

Jestli je to afghánská armáda, nebo Taliban je asi jedno.

A to je zlomek zbraní. Více jich zůstalo na opuštěných základnách. Přijde mi to jako záměr USA vyzbrojit Taliban. 

Dočkejme věci budoucích.

Zdroj: https://www.theepochtimes.com/billions-of-dollars-in-us-weap...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 4

 Tiby, platený herec, sa zázračne rýchlo vyliečil

20.8.21

Slovensko:

Obézny mladý pacient v ťažkom stave, nakazený variantou delta, ktorý na lôžku Univerzitnej nemocnice v Bratislave ležal v civiľnom oblečení a plakal do kamery, že prečo sa len hlupák nedal zaočkovať, sa zrazu zázračne rýchlo vyliečil. Potreboval z ťažkého stavu cele štyri dni, aby mohol zdravý pobehovať po uliciach Bratislavy. 

Na tejto web-adresse sa da vidieť, že sa jedna o herca.

Prvý zľava celkom hore.

https://www.youtube.com/c/MatejZrebnyVideos/videos

Ako hlboko ešte môžu klesnúť?

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/20/pijak-rychle-uzdraven...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a google

Komentářů: 1

 Talibán pohrozil odvetou každému, kdo se pokusí zaútočit na ruské velvyslanectví v Kábulu

19.8.21

Afghánistán:

Taliban zaručil bezpečnost ruských diplomatických sborů v Afghánistánu a po obsazení afghánského hlavního města postavil stráže po celém obvodu ruského velvyslanectví se zdůrazněním, že jakýkoliv útok na ruskou diplomatickou misi bude potlačeno tím nejtvrdším způsobem.

Odborníci poznamenávají, že takové kroky Talibanu mohou být spojeny nejen s nedávnými jednáními mezi Talibanem a ruskými diplomaty, ale také s tím, že dnes může být Rusko jednou z prvních zemí na světě, která uzná zákonnost změny vlády v Afghánistánu.

 

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/asie-a-pacifik/taliban-pohrozi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Budete možná překvapeni, jak velké multikulturní obohacení přináší Afghánci Evropě

18.8.21

Evropská unie:

Zde uvádím jen titulky, pro milovníky obohacovačů podrobnosti zde:

Devatenáctiletá Němka byla brutálně znásilněna třemi Afghánci

Německo: Afghánec brutálně zbil a znásilnil 83 letou stařenku

Ve Vídni přepadl Afghánec s nožem dvě třináctileté dívky

Německo: Afghánec ubodal svoji ženu v autobuse – vražda ze cti

V Řecku byl zatřen Afghánec za sexuální napadení šestileté holčičky

Rakousko: Nedaleko našich hranic přepadl Afghánec ženu a pokusil se ji znásilnit

Německo: Afghánec utloukl ženu s dítětem v náručí lahví od piva

Finské ženy mají příliš mnoho práv,” prohlásil Afghánec, který pak ubodal manželku

+ zhruba dalších 100 případů obohacení.

 

Zdroj: https://pravyprostor.cz/budete-mozna-prekvapeni-jak-velke-mu...

Klasifikace: politika,krimi,nabozenstvi Zprávu vložil/a MUF

Komentářů: 3

 Maďarská vláda odmítá, aby maďarští občané trpěli následky zpackaných geopolitických rozhodnutí

18.8.21

Maďarsko:

Státní tajemník ministra zahraničí, Magyar, prohlásil, že když Spojené státy oznámily, že stahují svá vojska z Afghánistánu, maďarská vláda uvedla, že to bude muset být provedeno způsobem, který zajistí, že se země nestane ohniskem mezinárodního terorismu ani zdrojem masové migrace.

Bohužel, operace nebyla provedena tak, jak si většina světa přála, řekl.

Kvůli tomu může Evropa zažít opakování roku 2015, kdy byla zaplavena miliony migrantů za Středního východu.

Maďarská vláda odmítá, aby maďarští občané trpěli následky zpackaných geopolitických rozhodnutí a operací.

Maďarsko odmítá ustoupit výzvám k všeobecnému přijímání těch, kteří prchají z Afghanistánu, dodal.

______
Tak to vypadá, že pod záminkou ochrany všech, kdo spolupracovali, chtějí pouštět všechny Afghánce na humanitární víza do EU a zavést kvóty tak, jak to vždy zamýšleli.

A Babišova vláda tomu tentokrát sekunduje.Nikdo se neohrazuje, neprotestuje - jen vypouští balónky k vlastním občanům, jakože nemůžeme odmítnout pomoc těm, kdo ji potřebují.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/govt-hungary-says-no-to-the-unr...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Předseda Evropského parlamentu: Uprchlíci z Afghanistánu by měli být rovným dílem rozděleni do členských států

18.8.21

Evropská unie:

Předseda Evropského parlamentu, Sassoli uvedl, že uprchlíci přicházející z Afghánistánu, který je nyní v rukou Talibanu, by měli být rovnoměrně rozděleni mezi členské státy EU.

'Musíme chránit ty, kteří s námi pracovali a nemůžeme jim dovolit zůstat a čelit pomstě,' řekl Sassoli. 'Věřím, že Evropská komise může schválit jejich rovnoměrné rozdělení mezi členské státy a že to lze provést rychle.' 

Švýcarsko ale oznámilo, že nebude přijímat velké skupiny Aghánců, kteří by byli naváženi rovnou z Afghanistánu. Bude přijímat pouze Afghánce, kteří měli úzké a dlouhodobé vztahy se Švýcarskem.

_______
A co Babišova vláda? Hamáček prohlásil: "Nemůžeme nepřijmout lidi, kteří jsou v ohrožení", prohlásil.

A vše je tajné.

Takže, vážení, připravte se. V Iránu čekaji 3 milióny Afgánců na cestu do EU a další miliony putují z Afghanistánu. Přes řecké hranice se valí další, desítky tisíc do Evropy nacpou USA a EU další naváží z Afghanistánu.

Jakmile se dostane na naše území Afghánec - a budou to teď samí Aghánci, jako to předtím byli všechno Syřani - nebudeme ho moci vyhostit.

Zdroj: https://www.pronews.gr/kosmos/eyropaiki-enosi/1010925_nsasol...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Nejméně 30% Němců bude hlasovat korespondečně

18.8.21

Německo:

Korespondenční hlasování bylo původně zavedeno v (západním) Německu v roce 1957 - primárně pro ty, kteří měli konkrétní důvod, proč nemohli odevzdat svůj hlas osobně.

Požadavek na odůvodnění byl v roce 2008 zrušen a podíl těch, kdo hlasují korespondenčně se od znovusjednocení v roce 1990 neustále zvyšuje.

Ve všeobecných volbách v roce 2017 odevzdalo své hlasy poštou historické maximum 28,6 procenta voličů.

'Před pandemií už to bylo tak, že jsme měli rostoucí podíl lidí, kteří hlasovali poštou, a toto číslo stále stoupalo,' řekl Hellmann z Institutu pro parlamentární výzkum. 'Za normálních okolností mohli volební úředníci očekávat něco v rozmezí 30 procent až třetiny voličů hlasujících poštou,' dodal s tím, že toto číslo bude kvůli pandemii pravděpodobně ještě vyšší.

______
Alespoň víme, odkud přichází ten tlak na zavedení korespondenčního hlasování v ČR. A také už víme, proč v Německu dopadají volby tak, jak dopadají.

Zdroj: https://www.politico.eu/article/postal-voting-germany-electi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 V USA schválí boostr (třetí dávku) mRNA vakcínami Moderna a Pfizer, protože nefungují

18.8.21

USA:

Po sérii víkendových setkání, na kterých Bidenova administrativa řešila nedostatečnou imunitu očkovaných Američanů proti variantě Delta, bude oznámena třetí dávka mRNA vakcín.

Neočekává se, že by vláda začala nabízet třetí dávky vakcín společností Pfizer a Moderna nejdříve v polovině září. Úřad pro potraviny a léčiva (FDA) musí nejprve posilovací dávky autorizovat a CDC bude muset formálně doporučit, aby je lidé dostali osm měsíců po dokončení počátečního očkovacího kola.

_______
Všimněte si, jak to funguje úplně opačně. Nejdříve politici rozhodnou o zdravotním zásahu a teprve následně jej schvalují agentury, které by měly ochraňovat zdraví obyvatelstva.

Od stolu se určí třetí dávka za 8 měsíců a hotovo. Kdo by se zabýval nějakými klinickými studiemi, že?

Zdroj: https://www.politico.com/news/2021/08/17/cdc-data-booster-sh...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 USA šoupnou své afghánské tlumočníky do Evropy

18.8.21

Albánie:

Albánie, Kosovo a Severní Makedonie na žádost Bidena přijmou desítky tisíc afghánských uprchlíků, kteří pomáhali americkým jednotkám.

Afghánci prý budou umístěni jen dočasně, než se jim vyřídí v USA víza.

Všechny tři země reagovaly na požadavek velmi vstřícně. Kosovo např. vyhradilo pro "tlumočníky" 10.000 míst.

______
Takže USA vtrhnou do Aghanistánu, udělají tam bordel, odtáhnou s ostudou a pak to dají Evropě vyžrat.

Ať žije NATO!

Zdroj: https://www.politico.eu/article/balkan-countries-firm-us-all...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 BioNTech: Pracujeme na mRNA vakcíně proti HIV, tuberkulóze a chystáme další proti malárii

17.8.21

Evropská unie:

Výroba mRNA vakcíny je rychlá a levná. Proto se v newspeaku pod pojmem "udržitelné zdravotnictví" budoucnosti skrývá především prevence nemocí pomocí preventivních mRNA vakcín + tzv. léčení po telefonu.

Není náhodou, že jsme si obojí vyzkoušeli v tzv. covidové pandemii.

Je to budoucí výnosná a levná forma Global Health - všeobecného globálního zdravotnictví. Proto se tak násilně protlačuje povinné vakcinování mRNA technologií. Mnohé firmy/politici do toho již neskutečně mnoho investovali.

Proto se nesmí připustit, že mRNA vakcíny selhaly. 

Protože se dále plánují další mRNA preventivní vakcíny jako POVINNÉ  a OPAKUJÍCÍ SE i pro dospělé až do konce jejich životů, snaží se farmaceutická lobby, provázaná s politiky, prorazit základní zákony, které specifikují lidská práva v oblasti zdravotnictví - např. Norimberský kodex či Dohodu o lidských právech a bioetice.

Německá firma BioNTech, která vyrábí s Pfizerem mRNA vakcínu Corminaty proti Covid-19, připravuje mRNA vakcínu proti HIV, tuberkulóze a malárii.

WHO, Evropská komise a Nadace Billa a Melindy Gatesových vyhlásila projekt eradicateMalaria, jehož financování zatím ani nebylo zastropeno konečnou částkou.

V rámci tohoto projektu dostávají firmy obrovské dotace na výrobu mRNA vakcín proti malárii.

Kromě BioNTech se projektu účastní např. i firma GlaxoSmithKline, která nyní mRNA vakcínu proti malárii zkouší v Africe ve třech klinických studiích.

Pro globalisty jsou povinné preventivní mRNA vakcíny zdravotnictvím budoucnosti. 

Proto ten neskutečný nátlak.

Zdroj: https://abcnews.go.com/Business/wireStory/vaccine-maker-bion...

Klasifikace: veda,zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Babiš: Děti bez testu budou mít zakázáno zpívat, musí mít respirátor a svačit o samotě

17.8.21

Česká republika:

Tak nám zde Babiš zavádí apartheid i ve školách.

Vojtěch oznámil, že děti bez testu budou mít ve školách zakázáno zpívat, musí mít respirátor a svačit o samotě.

Testovat se nebudou muset ti studenti, kteří jsou očkovaní či prodělali covid. Stejná pravidla pak budou platit i pro zaměstnance škol.

Děti, které nebudou testovány, budou cvičit jen ve venkovních prostorech, nesmějí zpívat a při konzumaci nápojů a jídla musí mít rozestup od jiných osob 1,5 metru,“ oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
Žáci se na začátku školního roku mají testovat třikrát, konkrétně 1., 6. a 9. září.
Pokud se dítě odmítne nechat testovat, bude muset od 15 let nosit respirátor, a to v budově školy i ve venkovním prostředí, pokud není možné dodržet rozestup 1,5 metru od jiných žáků,“ nastínil také ministr.

______
Potvrdilo se, že očkovaní mají stejnou nálož viru jako neočkovaní. Přesto Babiš strká hlavu do písku a chce diskriminovat neočkované děti.

Proboha, už toho lumpa nevolte.

Babiš má sám želízko v ohni ohledně mRNA technologií. Jeho budoucí obr centrum na boj proti rakovině bude tuto technologii používat jako nosiče léku a u preventivních vakcín proti rakovině. To je ta jeho "prevence rakoviny" a "revoluční řešení" v překladu.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/deti-bez-testu-budou-mi...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Volný blok: Anketa nástup dětí do škol

17.8.21

Česká republika:

Podařilo se nám sdružit velkou skupinu správců, koordinátorů, rodičů a prarodičů ve VĚDOMÉ ČESKO a spolupracujeme s aktivními lidmi, kteří se zajímají nejen o změny, které vedou do nesvobody nás všech.

POTŘEBUJEME ZNÁT pro jednání SE ZASTUPITELI kolik z nás RODIČŮ S PODMÍNKAMI (testování zdravých dětí, nosení roušek/respirátorů, vakcinací) NESOUHLASÍ A JAK SE NA CELOU PROBLEMATIKU DÍVÁTE.

Prosím Vás proto o vyplnění dotazníku, který bude sloužit jako podklad pro JIŽ KONKRÉTNÍ jednání SE ZASTUPITELI KRAJŮ, MĚST A MĚSTSKÝCH OBVODŮ, během srpna, kteří mají VE SVÝCH RUKOU možnost najít společné řešení pro návrat našich dětí do škol.

V tuto chvíli budou mít zájem jednat, neboť je před volbami a moc dobře vědí, že tímto mohou své voliče ztratit, nebo je naopak získat. ...

Zdroj: https://volnyblok.cz/vyzvy/anketa-rodicu-nastup-deti-do-skol...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Američané na letišti stříleli do afghánských civilistů

17.8.21

Afghánistán:

Dav tisíců Afghánců, kteří se poukoušeli v hrůze uprchnout ze země, byl na letišti zcela mimo kontrolu.

Rangers US Army stříleli do vzduchu ale i do aghánských civilistů, aby ochránili americké letadlo.

Zastřelili nejméně dva civilisty (prý ozbrojené), další lidé byli na letišti ušlapáni.

Když letadlo odlétalo, běžely za ním i před ním stovky vyděšených Afghánců.

Někteří lidé se zoufale drželi nad koly rolujícího letadla. Poté, co letadlo vzlétlo, zřitili se po chvilce k zemi.

Viz odkazy na Twitter v článku.

Zdroj: https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/diethnis-asfaleia/1010...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 30 čtenářů částkou 5 777 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,85 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 322,45 Kč
1 unce stříbra
506,92 Kč
Bitcoin
1 132 155,20 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 870 528