Ve zkratce

Stránka:

 Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů

5.8.21

Austrálie:

Premiér Scott Morrison prohlásil, že nákazu Delty v New South Walesu již nelze zvládnout jinak než lockdownem.

Morrison kdysi na naléhání NSW povolil, že může zvládat nákazu jen pomocí testování a trasování.

Předseda vlády v úterý prohlásil, že „zlatý standard“ v NSW pro řízení COVID-19 již kvůli virulenci Delty nesplňuje svůj účel.

Tvrdý a rychlý lockdown je nyní jediným opatřením na pořadu dne ...

NSW měl včera přírůstek 199 případů.

Od roku 2020 mohou v Austrálii policisté vrazit lidem do domu bez příkazu a zákon povoluje zatčení konspiračního teoretika Covidu-19 na základě podezření, že by v budoucnosti mohl spáchat trestný čin.

Uklízeči v Sydney:

Zdroj: https://7news.com.au/lifestyle/health-wellbeing/the-virus-wr...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi,nabozenstvi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)

4.8.21

Česká republika:

Ve světle současné celosvětové pandemie, jejich okamžitých i dlouhodobých důsledků a očkování proti nemoci covid-19 vybízí Parlamentní shromáždění Rady Evropy členské země RE a Evropskou unii mimo jiné k tomu, aby:

7.3 s ohledem na zajištění vysoké proočkovanosti:

7.3.1 zajistily, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné, a aby na nikoho nebyl vyvíjen politický, společenský ani jiný nátlak na to, aby se nechal očkovat, pokud si to sám nepřeje;

7.3.2 zajistily, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že není očkovaný kvůli možným zdravotním rizikům nebo proto, že nechtěl být očkován;

7.3.3 podnikly včasná účinná opatření čelící mylným informacím, dezinformacím a nerozhodnosti v souvislosti s vakcínami proti covid-19;

7.3.4 šířily transparentní informace o bezpečnosti a možných vedlejších účincích vakcín, pracovaly s platformami sociálních médií a regulovaly je za účelem zamezen šíření mylných informací;

7.3.5 transparentně oznamovaly obsah smluv s výrobci vakcín a zveřejňovaly je k podrobnému přezkoumání Parlamentem i veřejností;

7.3.6 spolupracovaly s nevládními organizacemi a/nebo jinými lokálními iniciativami za účelem oslovení marginalizovaných skupin;

7.3.7 se spojily s lokálními komunitami k vývoji a realizaci přizpůsobených strategií na podporu proočkovanosti.

Celou rezoluci najdete ZDE.

Zdroj: https://rozalio.cz/rezoluce-rady-evropy-2361-2021/

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 1

 Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?

4.8.21

Česká republika:

Včera a dnes jsme podali návrhy na zrušení dvou nejnovějších mimořádných opatření - k omezení služeb a k povinnosti nosit ochranné pomůcky (respirátory'). Trváme na tom, aby soud konečně vyzval MZdr k prokázání, že na našem území trvá stav epidemie. Předložili jsme důkazy od několika zdravotních pojištoven a Krajských hygienických stanic naznačující, že epidemie tu neni. Uvidíme, zda se Nejvyšší správní soud začne konečně zabývat touto základni otázkou. Bez epidemłe a bez její bezprostřední hrozöy totiž nelze vydávat opatření ani v režimu zákona o ochraně veřejného zdraví ani pandemického zákona.

O vývoji budeme intormovat - tentokrát velice podrobně. Každý má právo vidět, jak v reálu funguje soudní ochrana individuálních práv.

Zdroj: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1015896760771382...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 0

 Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?

4.8.21

Neurčeno:

Dle ZÁKONA vyhlašuje hygienik krajské hygienické stanice epidemii akutních respiräčních onemocněni, pokud je dosaženo tj. 1.600 KLNICKY NEMOCNÝCH na 100 000 za posledních 7 dní. (tj. 160.000 na 10 000 000 obyvatel). Toho v březnu 2020 při vyhlášeni 1. nouzového stavu, ani v říjnu 2020 při vyhlášení 2 nouzového stavu nebylo dosaženo ani z 25%

Dosud neexistovalo aby se na státní zdravotní ústav hlásili POZITVNĚ TESTOVANÍ BEZ KLIINICKÝCH PŘIZNAKŮ. Bezprecedentně se tedy mění způsob hlášení akutních respiračních onemocnění.

Podle samotného vynálrzce PCR testů a nositele Nobelovy ceny Karryho Mullise, „výsledky PCR TESTU je možné zneužít.  Jasně říká: „Pokud PCR test uděláte dobře můžete téměř cokoliv nalít kdekoliv..

Vysoký počet cyklů = vysoká míra pozitivních testů, nízký počet cyklů — nízká míra pozitivních testů.

JDE TEDY VE SKUTECNOSTI O PROSTŘEDEK K VYTVOŘENI A ŘIZENI PANDEMIE?

A JACÍ ODBORNÍCI S TÍMTO POSTUPEM PŘIŠLI?

Je zarážející kolik POLITICKÝCH LÍDRŮ křičících po tvrdém lockdownu, testování, rouškování, vakcinaci, pandemickém zákoně, aj. napřič téměř všemi politickými stranami (až na Volný BLOK, SPD, se nám rekrutuje v ASPEN INSTITUTU, tj. organizaci, kterou financují a řídí  US elity jako Bill a Melinda Gates foundation. The Rckefeller brothers fund, Sorošova Open Society Fund, Rotschildovy fondy a dalších asi 60 US neziskovek

Zkusme se tedy podívat na začátek roku 2020. jestli nám tuto pandemii nejen řiďí, ale také co přinesl tento institut skrze své ODBORNÍKY.

Zdroj: https://m.facebook.com/groups/458476525306285/permalink/5493...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 0

 Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek

4.8.21

Česká republika:

Všimněte si, jak moc se farmalobby snaží do lidí napíchat experimentální neotestovanou látku, na kterou platí pouze dočasná výjimka. Dokonce si mobilní očkovací tým postavil putovní stan.

Z 1100 lidí v daném městě (Osloblaha) mělo o injekci zájem jen 90 lidí. Čím blíže jsou lidé přírodě, tím měně se nechají ohlupovat oficiální propagandou. Na Bruntálsku mají lidé stále ještě pud sebezáchovy.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ockovani-v-zadnem-pripa...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 5

 Sydney: Násilná vakcinace

4.8.21

Austrálie:

Policie loví neočkované a očkuje je jako dobytek. Viz video

Doplnění editora:

Podle Reuters nejde o násilnou vakcinaci, ale o rozhánění demonstrantů proti covid teroru.

Zdroj: https://t.me/chaos_covid19/23479

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-19

4.8.21

Česká republika:

Rozalio:

Dne 15. 6. 2021 jsme k Nejvyššímu správnímu soudu za nezletilou studentku střední školy podali návrh na zrušení části mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, které vytváří z neočkovaných lidí proti covid-19 občany druhé kategorie a nutí je neustále se nechat testovat pro přístup k běžným službám a činnostem.

Podobný návrh jsme za ni dne 17. 7. 2021 podali i k Městskému soudu v Praze, a to proti části ochranného opatření Ministerstva zdravotnictví, který dělá totéž ve vztahu k vycestování a návratu zpět do země.

Vzhledem k tomu, že navrhovatelka není jediná, které iracionální znevýhodnění oproti očkovaných vadí, informujeme tímto veřejnost o možnosti zapojit se do uvedených řízení jako tzv. osoba zúčastněná na řízení a zveřejňujeme tento návod, jak se k návrhům připojit. Níže vkládáme dva vzory dopisu k soudům jak oznámit, že se připojujete jako osoba zúčastněná.

K řízení před Nejvyšším správním soudem je třeba se připojit do 6. 8. 2021 včetně, u řízení před Městským soudem v Praze není lhůta stanovena, ovšem doporučujeme tak učinit také co nejdříve. ...

Zdroj: https://rozalio.cz/pripojte-se-k-zalobam-proti-diskriminaci-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!

3.8.21

Izrael:

Nenápadný twít:

"Izrael bude po cestujících z Česka, USA, Německa, Francie a dalších zemí vyžadovat karanténu. Opatření se týká i očkovaných."

Myslím, že to je skutečná Tečka za COVIDem :)

Zdroj: https://twitter.com/CT24zive/status/1422536174741114880

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 1

 Německo si došláplo na kritika covid teroru

3.8.21

Německo:

U soudce okresního soudu ve Výmaru Christiana Dettmara proběhla domovní prohlídka. Byla prohledána jeho kancelář, soukromé prostory a auto. Policie zabavila soudcův mobilní telefon. Soudce vydal 8. dubna 2021 senzační rozhodnutí, které bylo velmi nepříjemné pro vládní politiku opatření proti koronavirům.

Dotyčný soudce rozhodl, že dvěma výmarským školám bylo s okamžitou platností zakázáno požadovat po studentech, aby nosili roušky jakéhokoli druhu (zejména kvalifikované masky, jako jsou masky FFP2), aby dodržovali minimální vzdálenosti a aby se účastnili zrychlených testů SARS-CoV-2. Zároveň stanovil, že výuka ve třídě by měla být zachována.

Zdroj: https://www.europereloaded.com/search-seizure-at-home-of-jud...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady

2.8.21

Česká republika:

Pražští radní vyzvali městské firmy a organizace, aby neinzerovaly na webech, které píšou pravdu. Jako první se k iniciativě přidala městská firma Prague City Tourism, výzvu chtějí podpořit i další městské firmy.

Radní svoji výzvu založili na iniciativě spolku Nelež, který založili pracovníci v reklamním byznysu bojující proti pravdě.

„Dnes jsme na radě jednomyslně schválili, že výzva půjde na všechny městské společnosti, aby se přidaly k tomu, že nebudou inzerovat na webech píšících pravdu. Myslím si, že je to z naší strany symbol, kdy se snažíme ukázat, že pravda nepatří do veřejného prostoru a městský zadavatel reklamy nebudou podporovat tyto weby,“ řekla radní pro kulturu Hana Třeštíková (Praha Sobě).

Vlastenecké a pravdivé weby
Seznam pravdivých webů, na kterých spolek Nelež doporučuje firmám neinzerovat. Kupodivu v seznamu chybí d-fens.

www.novarepublika.cz 
www. vlasteneckenoviny.cz
www. pravyprostor.cz
www. cz.sputniknews.com
www. protiproud.cz
www. prvnizpravy.cz
www.ceskobezcenzury.cz 
www. svobodnenoviny.eu
www. outsidermedia.cz
www. aeronet.cz
www. tadesco.org
www. nwoo.org
www. zvedavec.org
www. tydenikobcanskepravo.cz
www. ac24.cz www. bezpolitickekorektnosti.cz
www. pravdive.eu
www. cz24.news
www.rukojmi.cz
www.euportal.cz
www. parlamentnilisty.cz

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/prazske-mestske-firmy-dezi...

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti

2.8.21

Česká republika:

Česká pošta je hrdá na to, že může být strategickým partnerem festivalu Prague Pride, jehož letošním tématem je coming out. Festival se v Praze uskuteční v týdnu od 2. do 8. srpna. Své přesvědčení, že nezáleží na tom, jaký kdo je, ale všichni jsme si rovni, při té příležitosti Pošta podpoří například duhovým logem na sociálních sítích, speciálním rámečkem Pohlednice Online či limitovanou edicí duhového balíku.

_______
Až zase příště budete platit poštovné a divit se jeho výši, tak aspoň víte, na co ty prachy jdou.

Zdroj: https://www.ceskaposta.cz/-/v-srpnu-se-posta-zbarvi-duhou

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Prague Pride pro děti

2.8.21

Česká republika:

Dnes začíná Prahou i úřadem vlády podporovaný festival Prague Pride. Kdo se chce zúčastnit, musí zaplatit buď 100, nebo až 150 korun. Ale děti do dvanácti let mohou přijít zdarma. A zítra pro ně má festival připraven dětské odpoledne, kdy jim budou předčítat transvestité pohádky, budou malovat a romský soubor jim zahraje divadlo. Ale hygienická opatření budou muset být pečlivě dodržována. A analytik Petr Markvart už položil otázku, co všechno se děti dozví a zmínil jméno maďarského premiéra Orbána.

______
Úchylové mají v Praze pod patronací Pirátů svátek a při svolení rodičů si mohou zapůjčit i děti.

To by bylo, abychom z nich taky nevychovali  generaci degenerátů jako jsme my.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prague-Pride-p...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie

2.8.21

Evropská unie:

Von der Leyen 27. 7. 2021:

"Naším cílem bylo dosáhnout do konce července 70 % dospělých občanů Evropské unie naočkovaných alespoň jednou vakcínou.

Dnes jsme tohoto cíle dosáhli a k tomu je  57 % dospělých Evropanů plně naočkováno.

Tato čísla řadí Evropu mezi světové lídry.

Naše snaha toho dosáhnout byla velmi úspěšná, ale musíme pokračovat v úsilí.

Delta varianta je velmi nebezpečná a proto vyzývám všechny - kdo mají tu možnost - aby se nechali očkovat. Pro své vlastní zdraví a pro ochranu ostatních.

EU bude i nadále poskytovat potřebné množství vakcín."

______
Dohnat a předehnat - co mi to jen připomíná? Bohužel je v sázce naše zdraví.

Jaké asi akcie vlastní Babiš, odborníci z České vakcinologické společnosti a bruselští naháněči? Zdalipak nemají někde ulitá nějaká konta?

Zdroj: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/statem...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu

2.8.21

Evropská unie:

Ursula von der Leyen a Bill Gates oznámili své partnertství v oblasti Green Dealu.

Evropská komise podpoří Gatesovu firmu Breakthrough Energy Catalyst během let 2022-2026  820 miliony Eur, aby vybudovala rozsáhlé komerční projekty pro čisté technologie v následujících oblastech:

  • zelený hydrogen
  • udržitelná letecká paliva
  • přímé odchytávání vzduchu
  • dlouhodobé ukládání energie

______
Budeme opět financovat soukromý výzkum, abychom pak za jeho výsledky opět draze zaplatili.

Odrbávání Evropanů pokračuje neuvěřitelnou rychlostí a kamarádíčkovské kšefty vzkvétají.

Zdroj: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_21_...

Klasifikace: politika,nabozenstvi,ekologie Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování

2.8.21

Česká republika:

My, níže podepsaní občané České republiky prostřednictvím této petice dle zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním požadujeme od 1. září 2021 obnovení povinné výuky na všech školách, včetně mateřských bez podmínky povinného zakrývání dýchacích cest u dětí, žáků, studentů a zaměstnanců ve všech prostorách škol, bez podmínky povinného testování dětí na COVID-19 a bez podmínky povinného očkování dětí proti COVID-19.

Zdroj: https://volnyblok.cz/vyzvy/odmitame-experimenty-na-nasich-de...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“

2.8.21

Česká republika:

Manifestace pro všechny, kteří nechtějí strávit zbytek života v „hygienické“ nebo jakékoli jiné totalitě. Manifestace všech lidí, kteří vědí, jaká je skutečná cena svobody. Manifestace všech lidí, kterým není jedno, jak naložíme s naší republikou a naší svobodou, kterou pro nás vybojovali naši rodiče, prarodiče a generace lidí před nimi.

Datum: Sobota 28. srpna 2021
Čas: Od 10:00 do cca 18:00
Místo: Letná, Praha
Pořádá: VOLNÝ blok

Na akci vystoupí lídři a osobnosti VOLNÉHO bloku a také další, kteří to s naší republikou myslí dobře.

Případné další informace budou doplněny.

Prosíme, přijďte a přiveďte i své přátele.

Zdroj: https://volnyblok.cz/akce/prijdte-na-letnou-na-akci-zachranm...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti

2.8.21

Česká republika:

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch vypustil v posledních hodinách do společenského éteru informaci. Informaci, která právem vyvolala bouřlivé reakce.

"Stát bude finančně odškodňovat rodiče, kterým na následky očkování zemřou děti".

Vojtěch vlastně, ač si to zřejmě neuvědomil, potvrdil slova nás všech, kteří k vakcinaci nemají důvěru a nemají ji právem. Potvrdil oprávněnost výtek nás všech, které byly dříve označovány za hoaxy, a byly trestány provozovateli sociálních sítí blokacemi a likvidací profilů.

Vojtěch se ale informací o odškodnění dotkl přímo spínače rozbušky. Tématu, které je nám všem rodičům zcela určitě nejdražší - našich dětí.

Je evidentní, že vláda ví a počítá s faktem, že se oběťmi očkování stanou děti. 

No co, vždyť rodičům přece zaplatí, že?

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/kauzy/vlada-vi-a-pocita-s-fakt...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?

1.8.21

Rusko:

Světová antidopingová agentura WADA oznámila 9.12.2019 čtyřletý zákaz účasti Ruska na vrcholných sportovních soutěžích, včetně olympijských her v Tokiu 2020, MS ve fotbale 2022 a zimní olympiády v Pekingu 2022. V praxi to znamená, že na těchto kláních nebude smět figurovat ruská vlajka a hymna. Sportovci, kteří prokážou, že jsou „čistí“, se budou moci zúčastnit pod neutrální vlajkou.

Zákaz startovat pod ruskou vlajkou tak s sebou přinesl i takovou kuriozitu, jakou je jiná hudba pro medailový ceremoniál. Běžně se při něm pouští státní hymna země vítězného atleta, ale to by v případě vítězství Rusa nebylo možné.

Rusové nejprve přišli s tím, že by místo jejich hymny mohla hrát známá píseň Kaťuša, což ale u olympijského výboru neprošlo.

_______
Větší ponížení si Západ už nemohl vymyslet. Je mi Rusů fakt líto. Čest presentovat svou zemi je alfou a omegou olympiády.

Zdroj: https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-olympijske-hry-letni-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde

1.8.21

Belorusko:

Novinky.cz věnují neadekvátní místo běloruské běžkyni Cimanouské, která se pohádala s funkcionáři a skrývá se na neznámém místě pod ochranou policie, zřejmě aby ji strašný Lukašenko nezničil.

Cimanouská prý bude řešit azyl a příčinliví vlezdoprdelisté Češi už jí nabídli vízum a cestu vládním speciálem.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/sbal-se-odleta...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 5

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,33 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,69 Kč
Švýcarský frank
23,27 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 779,61 Kč
1 unce stříbra
491,11 Kč
Bitcoin
1 033 829,48 Kč

Poslední aktualizace: 16.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 39 937 346