Ve zkratce

Stránka:

 Babišova dcera by se ráda nechala očkovat a je naštvaná, že nesmí

16.7.21

Česká republika:

Tak chudák malá dceruška našeho pana nejlepšího a nejstarostlivějšího premiéra by se ráda nechala naočkovat, ale chuděrka nesmí, protože má moc protilátek a odborníci jí to nedoporučili.

To je vážně zajímavé, že u ostatních deseti miliónů obyvatel republiky se naši očkovací fanatici protilátkami nezabývají.

Zdroj: https://zivotvcesku.cz/pred-ockovanim-je-nutne-znat-hladinu-...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a MUF

Komentářů: 4 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Vakcínu proti covidu odmítlo více než 1,5 milionu zdravotníků. Mnozí se chystají rezignovat

15.7.21

Francie:

Podle ministerstva zdravotnictví se jedná o více než jeden a půl milionu zdravotního personálu, který se dosud odmítl nechat očkovat proti Covidu. Tváří v tvář hrozbám Emmanuela Macrona a Oliviera Vérana (povinné očkování, blokování platů,...) se mnozí chystají rezignovat. Totéž platí pro hasiče.

Chce Macron zorganizovat rozpad státních služeb?

______
Velmi dobrý nápad i pro ostatní po celém světě, kde se uplatňuje kovid - teror. Půjdou li pracující do stávky a dají li poté výpověď, sanitární fašismus i s vakcinací, se politikům a jejich loutkovodičům, zhroutí jak domeček z karet.

Zdroj: https://www.medias-presse.info/plus-dun-million-et-demi-de-s...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 14. červenec s revoltou

15.7.21

Francie:

Přehlídka 14. července - dav při průjezdu prezidenta křičí: "Macrone, vypadni!"  Lidé žádají jeho rezignaci.

Macronův státní převrat z 12. července (povinná vakcinace) se dočkal zasloužené odezvy 14. července při průjezdu Champs-Élysées.

Dav na prezidenta křičí: "Macrone, vypadni!".

Vítr vzpoury se vznáší nad Francií.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=0yfOanh-Ilw

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Polský ústavní soud dnes rozhodl, že opatření Soudního dvora Evropské unie jsou v rozporu s polskou ústavou

14.7.21

Polsko:

Stalo se tak krátce poté, co Soudní dvůr EU v dnešním usnesení své místopředsedkyně nařídil Polsku, aby okamžitě přestalo uplatňovat své předpisy týkající se sporné disciplinární komory polského nejvyššího soudu. Rozhodnutí ústavního soudu vyostří spor Varšavy s Bruselem, poznamenala agentura Reuters.

V rámci žaloby Evropské komise proti Polsku Soudní dvůr EU již loni nařídil Varšavě, aby přerušila činnost disciplinární komory nejvyššího soudu. Tato komora se pak obrátila na ústavní soud s dotazem, zda toto opatření je v souladu s polskou ústavou.

„Předpisy unijních smluv jsou v rozporu s ústavou v rozsahu, v jakém zavazují Polsko vykonat předběžná opatření týkající se soudnictví,“ rozhodl ústavní soud podle listu Gazeta Wyborcza.
 
„Je to poprvé, co polský ústavní soud rozhodl o neústavnosti unijních norem. Nález vydal pětičlenný senát pod vedením bývalého poslance vládní strany Právo a spravedlnost (PiS) Stanislawa Piotrowicza. Zasedaly v něm výlučně osoby, které do ústavního soudu vybrala vládnoucí strana,“ napsal opoziční deník.

„Pozorovatelé interpretují rozhodnutí polského ústavního soudu jako krok Polska k oslabení pravomoci právních předpisů unie v této zemi,“ napsala agentura AP s připomínkou, že Polsko vstoupilo do EU v roce 2004.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Cenzura zapracovala: Rozhovor s vědkyní MUDr. Soňou Pekovou, PhD. podruhé

14.7.21

Česká republika:

Je úžasné, jak se establishment brání všemu, co by mohlo ohrozit depopulační plán. Před dvěma dny jsme zde umístili rozhovor s doktorkou Pekovou s odkazem na youtube. Ten záznam na youtube byl už nějakou dobu, ale zvýšený zájem čtenářů, snad následkem zveřejnění zde ve Zvědavci, probudil cenzory. Video je pryč.

Ale nezoufejme. Zatím jsem to uložil na rumble.com, pokud by to zmizelo, uložím zase jinde.

Zdroj: https://rumble.com/vju31j-rozhovor-s-vdkyn-mudr.-soou-pekovo...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 My vám sem ty Afghánce dostaneme pod jakoukoliv záminkou!

14.7.21

Česká republika:

Česko se postará o Afghánce, kteří pomáhali českým vojákům. Jde o životy.

Může jít o desítky lidí. S rodinami i o stovky Afghánců, kteří by mohli najít nový domov v Česku a zachránit si život. Ministerstvo obrany má připravený speciální „záchranný“ program pro pomoc afghánským spolupracovníkům, kteří pomáhali českých vojákům v zemi a po stažení zahraničních jednotek se obávají pomsty Tálibánu. Detaily programu jsou zatím tajné.

_______
Jakákoliv výmluva, jakákoliv podlost se hodí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/nato/afghanistan-mise-nato-tlumo...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Rozhovor s vědkyní MUDr. Soňou Pekovou, PhD.

13.7.21

Česká republika:

Zdroj: https://www.svedomi-naroda.cz/2021/07/08/rozhovor-s-vedkyni-...

Klasifikace: politika,veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Než se národ postaví proti

13.7.21

Česká republika:

„Je doba bourání, tak se bourá. Čekám, kdy začnou odstraňovat třeba i Masaryka,“ uvedl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz spisovatel Olin Jurman. Promluvil o „mrzačení“ naší historie i o vlasovcích a řekl, co si myslí o jejich pomníku v Řeporyjích. Vrátil se také ke „kauze Vrbětice“. Vyjádřil se i k česko-ruským vztahům a projevil obavu, že se mohou ještě dále zhoršovat. „Zbavujeme se přátel. Jsme především Slované,“ podotkl. Prozradil také, že má vyjít druhý díl jeho knihy o Sametové revoluci, kterou nazývá převratem, i kdo se v ní vyjádřil.

Rozebrali a rozkradli to tady různí žraloci a jiné velké ryby. Podívejte se, co nám z té republiky nechali.

My, naše republika, jsme byli věřitelé. Spousta států nám dlužila peníze. V současné situaci máme takové dluhy, že si myslím, že ani děti našich dětí se z toho nemůžou dostat. Ale to takové mezinárodní Světové bance vůbec nevadí, že budeme mít tak velké dluhy. Jim bude stačit, když budeme pořád platit úroky, a platit a platit. Fabriky pryč, všechno je pryč.

______
Olin Jurman o víkendu náhle zemřel. Tento rozhovor pro PL  je tak tím posledním, který novinářům poskytl.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Nez-se-naro...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Další barevná revoluce v Moldavsku?

12.7.21

Moldova:

Předčasné parlamentní volby v Moldavsku vyhrála proevropská Strana akce a solidarita (PAS) prezidentky Maiy Sanduové. Dosud nejsilnější socialistickou stranu bývalého proruského prezidenta Igora Dodona, která před volbami spojila síly s komunisty, podpořilo podle ranních údajů 27,36 procenta hlasujících voličů.

________
Na iDěs se z toho radují. Neodpustili si zlomyslný titulek, že Rusko ostrouhalo. Nevím, jak vypadá situace v zemi, ale jedno vím jistě. Když se raduje nepřítel, je to špatné.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/moldavsko-rusko-volby...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Každý stý očkovaný dostane po první vakcíně COVID

12.7.21

Česká republika:

Podle textu založeném na "oficiálních" údajích po první dávce mRNA terapie dostalo COVID 22 078 tj. 1,2% lidí. A po druhé dávce 3 842 (1 802 +2 040). A to ještě v textu nejsou vůbec zahrnuty jiné druhy poškození zdraví. Žena v odkazu má zničené zdraví nikoliv COVIDem.

Představte si prosím, že by u jakékoliv jiné vakcíny v minulosti např. tuberkulóza onemocněl více než každý stý člověk onemocněl na danou chorobu.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/data-ukazuji-jakou-mate...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 9

 Co je "Covid Compensation Flight Program"?

12.7.21

Česká republika:

Aeronet přišel s článkem o letu z Ostravy do Ostravy, kdy pilot Aeroflotu kroužil v pátek večer 2,5 hodiny nad našim územím včetně nádrží Vír 1 na pitnou vodu. Let je zachycen radarem a je opravdu podivný. VK spekuluje, že by mohlo jít o "Covid Compensation Flight Program", který někdo (kdo?) vyhlásil a někdo (kdo?) platí a cílem je snad kompenzovat aerolinky za nedostatek pasažérů.

Nezpochybňuji to. Ten program, pokud existuje, nemůže být malá věc, je mi divné, že žádný vyhledávač nenašel jediný odkaz na příslušný program. Ví o tom někdo něco?

Aktualizace 21hod: Přišel mi email, ze kterého vybírám: V Ostravě působí letecké opravny a každá revize je zakončena zkušebním letem. Například z Ruzyně se létá nad Krkonoše. Dále díky uměle nafouknuté coronadebilitě je na Ostravském letišti uskladněno docela dost momentálně nepotřebných letadel. Při znovuuvedení do provozu opět platí nutnost zkušebního letu. 

Tak nevím. Stačí to? Stejně mi vrtá hlavou ta doba letu. 2,5 hodiny na zkušební let je dost.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-v-patek-vecer-krouzilo-nad-mor...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Peková: Covid je šmejd z laboratoře, očkování proti němu je absurdní

11.7.21

Česká republika:

Koronavirus se replikuje extrémně rychle, z čehož usuzuje, že není přírodního původu a někdo „do něj sáhl“. Názor, že virus není modifikovaný, považuje Peková za směšný. „Viry se nepěstují jako ředkvičky. Pěstují se proto, že s nimi člověk chce něco konkrétního dělat. Nechci na někoho ukazovat prstem. Mým cílem je, aby se tato environmentální katastrofa neopakovala,“ podotkla.

Samotná pandemie je podle Pekové využitá jako nástroj manipulace s lidmi. Společnost se prý nechala zblbnout a všichni zapomněli na svůj zdravý rozum. „Doufám, že za to bude někdo hnán k zodpovědnosti. Po očkování hlásí úmrtí a nežádoucí účinky, dříve se v podobných situacích vakcíny nebo léky ihned stahovaly,“ řekla. Některé mutace byly opravdu závažné. „Ale aby se lidé nechávali očkovat proti laboratorním šmejdům, to mi přijde absurdní. Je to celé zpolitizované, o zdraví lidí nejde.“

Peková ale upozorňuje zejména na rychlost vyvinutí vakcín. „To, že mě bolí ruka po vpichu, bych neřešila. Musíme se zabývat tím, co bude za několik let. Vždyť lidé hlásí i neurologické problémy. Nevím, jak politik může říct, že je to bezpečné,“ stojí si za svým Peková, i když vakcíny prošly přísnými kontrolami Evropské lékové agentury (EMA).

Problémy ale prý začínají nastávat i u dětí, které jsou z celé pandemie rovněž „zblblé“. Peková tvrdí, že společnost zbavila lidi svobody tím, že jim nutí očkování a ústenky.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/pekova-covid-je-smejd-z-laboratore-ock...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 7

 Náhubky v obchodech může kontrolovat jen hygiena!

10.7.21

Česká republika:

Z obchodu, nebo ODKUDKOLI vás nemůže NIKDO vykázat! Na to neustále myslete - vše je jen o vaší DOBROVOLNOSTI tyto hlouposti dodržovat. Pokud by se o to nějaký manažer pokusil, vysvětlete mu (pokud to neví a jen nehraje divadlo), že jeho diskriminační přečin by byl daleko vážnější, než vaše nenošení roušky, a že byste se postarali, aby přišel o své místo - a to si buďte jisti, že zvláště manažeři velkých řetězců si toto velice rozmyslí...

Zdroj: https://www.facebook.com/Jan.Tomanek.official/posts/44064661...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Pod pláštikem boje proti dětské pornografie budou plošně skenovat veškerou komunikaci na internetu

10.7.21

Evropská unie:

Evropský parlament tento týden schválil dočasná pravidla, která umožňují internetovým platformám odstraňovat dětskou pornografii z komunikace mezi uživateli. Nařízení, které podpořila velká většina poslanců, nejvýše na tři roky poskytne provozovatelům webů výjimku ze směrnice o ochraně soukromí.

Zdroj: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/ep-schvalil-kont...

Klasifikace: krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Bububu. Ivermektin je bakaný

10.7.21

Česká republika:

Již několik lidí se podle Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) předávkovalo lékem s obsahem ivermektinu. Ten se používá jako antiparazitikum a experimentálně byl podáván při léčbě covidu-19. Několik lidí také užívalo veterinární přípravek s obsahem této účinné látky. Ústav rovněž řeší případy, kdy lidé nabízeli tento lék, který je na lékařský předpis, přes inzerát. Hrozí jim pokuty.

_______
Správně, lůzo! To by tak hrálo, abyste se léčili levnými léky, které sice fungují, ale my se na nich nenapakujeme. Očernit, pomluvit, vzbudit strach a pak šup na očkování.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ivermektin-covid-predavko...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Totalita v přímém přenosu: Jak vyvádějí poslance Volného ze Sněmovny

9.7.21

Česká republika:

Policie musela silou dostat z jednacího sálu Sněmovny nezařazeného poslance Lubomíra Volného. Blokoval jednání o zákonu, který umožní volit i lidem v karanténě. Na místě po zákroku proti němu zůstal poničený řečnický pultík. Zásah zaznamenal jeho stranický kolega Marian Bojko. Pacifikaci je ale na jeho záznamu jen slyšet, zachytit i video Bojkovi znemožnil policista.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/video-idnes.aspx?idvideo=V210708_1051...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Poslanecká sněmovna schválila nebezpečnou novelu volebního zákona

9.7.21

Česká republika:

Ve středu 7. července 2021 došlo v poslanecké sněmovně českého parlamentu k hlasování a hladkému schválení vládního návrhu zákona o zvláštních způsobech hlasování do Poslanecké sněmovny na základě sněmovního tisku 1242/0 a jediným poslancem, který hlasoval v celé sněmovně proti návrhu novely, byl Marian Bojko z Volného bloku. Lubomír Volný se hlasování nezúčastnil, protože o několik desítek minut předtím byl policií vyvlečen z poslanecké sněmovny na příkaz předsedajícího Radka Vondráčka (Hnutí ANO), protože Lubomír Volný prý blokoval jednání tím, že u řečnického pultu mlčel a nic neříkal.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/poslanecka-snemovna-s-jednomyslnou-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Proti diktátu Bruselu. Kaczynski a Orbán sjednotili kritiky EU ze 14 zemí. Česko MLČÍ!

8.7.21

Česká republika:

Nejvýraznější kritici stávajících poměrů v Evropské unii napříč členskými státy spojili síly, aby si vynutili debatu o budoucnosti bloku. Lídři šestnácti nacionalisticky laděných partají ze čtrnácti zemí, včetně Jaroslava Kaczynského, Mattea Salviniho, Marie Le Penové nebo Viktora Orbána, minulý týden podepsali deklaraci požadující návrat kompetencí národům. Na září svolávají do Varšavy ideovou konferenci.

Žádná z českých stran se k iniciativě nepřipojila.

________
Jsou situace, kdy se stydím, že jsem Čech. Toto je jedna z nich.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/proti-diktat...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Hlasování o NÁVRHu USNESENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU o nových způsobech legální migrace pracovních sil

8.7.21

Evropská unie:

20.5.21 schválil Evropský parlament (EP) Usnesení o nových způsobech legální migrace pracovních sil. Je to zase další nátlak na přenesení pravomocí z národních států na bruselské centrum.

"Vzhledem k tomu, že globální pakt o bezpečné, řízené a legální migraci ...uznává sdílenou odpovědnost všech států za řešení ... migrace...
Evropský parlament (EP) ...

 • poukazuje na to, že v důsledku stávajícího právního rámce existuje v souvislosti se státními příslušníky třetích zemí řada nesrovnalostí, pokud jde o rovné zacházení, podmínky vstupu a opětovného vstupu, pracovní povolení, status pobytu, mobilitu v rámci EU, sociální zabezpečení, uznávání kvalifikací a sloučení rodin
 • zdůrazňuje přidanou hodnotu existence komplexního unijního rámce pro legální migraci jakožto součásti uceleného přístupu k migraci...
  ...
 • zdůrazňuje významnou úlohu remitencí a přínosů bezpečné, legální a řízené migrace pro vysílající i přijímající země
  ...
 • zdůrazňuje potřebu ... dialogu a konzultací se zúčastněnými stranami, včetně...organizací občanské společnosti, sociálních partnerů a sítí diaspor, samotných pracovníků ze třetích zemí a místních orgánů a mezinárodních organizací (zejména IOM, MOP a OECD), při zvažování budoucího vývoje legislativního rámce EU;
  ...
 • (EP) vyzývá Komisi, aby vypracovala systém platný v celé EU, který by přilákal a usnadnil přeshraniční činnosti samostatně výdělečně činných osob, podnikatelů a začínajících podniků ... jakož i mladších státních příslušníků třetích zemí bez formální kvalifikace ...
 • doporučuje, aby Unie upravila svůj legislativní rámec tak, aby se více zaměřoval na státní příslušníky třetích zemí, kteří hledají zaměstnání vyžadující nízkou či střední kvalifikaci...
 • je přesvědčen, že ...EU (musí) přijmout souhrnnou právní úpravu přistěhovalectví, která ... sladí práva, která požívají státní příslušníci třetích zemí a jejich rodiny ..."

Hlasování:

Piráti: (Gregorová, Kolaja, Peksa) všichni PRO
ANO: (Charanzová, Dlabajová, Hlaváček, Knotek, Kovařík) všichni se ZDRŽELI
SPD: (Blažko, David) všichni PROTI
Komunisté: všichni (Konečná) PROTI
Lidovci: Niedermayer, Zdechovský,Pospíšil, Polčák PRO, Šojdrová se zdržela
ODS: (Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil) všichni PROTI
ČSSD: všichni (Maxová) PRO

Zdroj: https://www.votewatch.eu/en/term9-new-avenues-for-legal-labo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Za propagandu na Seznamu by se nemusel stydět ani Goebbels

8.7.21

Česká republika:

Doporučuji přečíst článek na Dfensu v odkazu. Rozebírá se tam jak redakce seznamu neustále šíří poplašné zprávy. Nové mutace jsou stále nakažlivější, Cituji: "Mutace je tak vždy agresivní, šíření viru je rychlé, situace je alarmující, opatření požadujeme přísná a lockdown musí být tvrdý."

Původní příspěvek už byl smazán z bloku na Novinkách a to nikoliv proto, že není pravdivý, ale pro "Nepřiměřenou kritiku redakce". To je nový level cenzury, kdy už pravdivost obsahu není podstatná a jakákoliv kritika je sama o sobě důvodem cenzury.

Zdroj: https://dfens-cz.com/covid-drti-svira-a-kosi/

Klasifikace: polit.korekt,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 381 101