Ve zkratce

Stránka:

 WHO: Plně vakcinovaní lidé musí dál nosit masky a sociálně se distancovat

26.6.21

Evropská unie:

Světová zdravotnická organizace v pátek vyzvala plně očkované lidi, aby pokračovali v nošení masek, společenském distancování se a praktikování dalších bezpečnostních opatření,protože vysoce nakažlivá varianta Delta se rychle šíří po celém světě.

'Lidé se nemohou cítit v bezpečí jen proto, že dostali dvě dávky.' Stále se musí chránit,“uvedla na tiskové konferenci v Ženevě Dr. Mariangela Simao,zástupkyně generálního ředitele WHO pro přístup k lékům a zdravotním produktům.

'Samotná vakcína nezastaví komunitní přenos,' dodala Simao. 'Lidé musí neustále nosit obličejové masky, být ve větraných prostorách, dodržovat hygienu rukou ... fyzickou vzdálenost, vyhýbat se přeplnění.'To je stále nesmírně důležité,i když jste očkováni,když probíhá komunitní přenos. “

Wall Street Journal v pátek informoval, že přibližně polovina dospělých infikovaných Delta variantou v Izraeli byla plně očkována vakcínou Pfizer-BioNTech, což vedlo vládu k zavedení požadavku na nošení masek ve vnitřních prostorách a dalších opatření.

Dr. Mike Ryan, ředitel programu WHO pro mimořádné situace ve zdravotnictví prohlásil, že varianta Delta má potenciál „být smrtelnější, protože je účinnější ve způsobu přenosu mezi lidmi a nakonec najde ty zranitelné jedince, kteří vážně onemocní, musí být hospitalizováni a mohou potenciálně zemřít.“ 

_______
Nikdo se nesmí dozvědět, že neočkovaní jsou nyní lépe chráněni. Nikdo se nesmí dozvědět, že očkování podkopalo imunitu lidí.

Zdroj: https://insider-voice.com/who-urges-fully-vaccinated-people-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Pomsta demokratů: Odvolací soud odebral Rudy Giulianimu právnickou licenci

26.6.21

USA:

Odvolací soud v New Yorku odebral Rudy Giulianimu právnickou licenci s odůvodněním, že před soudy, veřejností a zákonodárci učinil nepravdivá prohlášení, že volby byly ukradeny podvodem.

Zdroj: https://www.independent.ie/world-news/north-america/rudy-giu...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Příběhy dvou poučených ovcí s COVID očkováním

26.6.21

Neurčeno:

Příběh 1; Příběh 2

Obě ovce si nechaly vymýt mozek a napíchnout se vakcínou. Jedna ovečka dostala těžký zápal plic ihned po 1. dávce.

Druhá ovce hudebník Ericem Clapton měla trochu jinou reakci: "A během několika hodin jsem se třásl jako osika. Šel jsem brzy spát, nemohl jsem se zahřát, nevěděl jsem, jestli mám horečku… byl jsem celý horký a potil se, a pak mi byla zima. A asi týden jsem byl úplně mimo. Připravoval jsem se na projekt, kde jsem měl hrát na akustickou kytaru s pár hudebníky, a měli jsme to natáčet. Ten týden mě úplně odrovnal a musel jsem začít od nuly."

Je to zajímavé, že lidé se nechají tak zblbnout falešnou propagandou a zjevná fakta považují za dezinformace.

Zdroj: https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=40181

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 EU chce uzavřít libyjská zadržovací centra-jsou v nich pro migranty nevhodné podmínky

26.6.21

Evropská unie:

Přes veškerou snahu neziskovek se letos libyjské pobřežní stráži podařilo vrátit z moře zpět do Libye cca 14.000 migrantů.

Evropská komise chce však detenční centra v Libyi uzavřít, protože dostala zprávu, že v nich příslušníci libyjské pohraniční stráže znásilňují nezletilé.

Migranti by pak museli být převáženi neziskovkami rovnou do EU.

______
Škoda, že Evropské komisi nezáleží na migranty vražděných či znásilňovaných nezletilých v EU.

Zdroj: https://euobserver.com/migration/152215

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Africký imigrant zavraždil v Německu tři lidi

26.6.21

Německo:

Africký imigrant ze Somálska zavraždil ve Würzburgu v Německu tři lidi. Dav ho pronásledoval a policisté ho na konec střelili do nohy.

Zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/45271-africky-uprchlik-v-nem...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Zatímco útočili na Orbána, Babiš mlčel

26.6.21

Česká republika:

Evropští politici se ve čtvrtek ostře putili do maďarského premiéra Orbána, protože si dovolil navrhnout zákon, který zakázal propagaci LBGT a změny pohlaví u osob mladších 18 let. Tento zákon naopak podpořil právo rodičů vychovávat dítě podle svého nejlepšího svědomí.

Nizozemský premiér Rutte prohlásil, že Maďarsko musí zákon zrušit a zeptal se Orbána, proč neodejde z EU?

Portugalský premiér Costa poukázal na to, že je možné mít s EU jen ekonomické vztahy jako Norsko a Švýcarsko.

"Ale pokud jste členy EU, musíte dodržovat hodnoty a pravidla EU," řekl Orbánovi.

Orbánova ministryně spravedlnosti Varga označila na Twitteru Rutteho poznámky za vyhrožování a napsala, že Maďarsko nechce odejít z EU, ale chce ji zachránit před hypokrity.

Orbána se zastalo Polsko a Slovinsko.

Babiš jako vždy mlčel. 

Zdroj: https://euobserver.com/democracy/152253

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 7

 Jak legálně zakázat vstup očkovaným do obchodu nebo hospody

25.6.21

Česká republika:

Právnička doporučuje následovat judikaturu Ústavního soudu, která připustila možnost vyloučení zákazníků, aniž by se jednalo o diskriminaci.

Dejte si na dveře ceduli s následujícím textem:

Zdroj: https://stavbeznouze.cz/blog/jak-legalne-zakazat-vstup-ockov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Majitelka obchodu zakázala vstup očkovaným, hrozí obvinění z diskriminace

24.6.21

Česká republika:

Dvě cedule zakazující vstup lidem očkovaným mRNA vakcínami proti novému typu koronaviru umístila u vchodu do obchodu s dětským zbožím nedaleko centra Olomouce jeho provozovatelka Zuzana Michálková. Zdůvodnila to tím, že má strach o zdraví zákazníků i o to své. V rozhovoru řekla, že očkování zvyšuje riziko přenosu nákazy od lidí, kteří kvůli aplikované vakcíně nemají žádné příznaky covidu-19.

ČOI ve středu provedla v prodejně s dětským zbožím kontrolu a pořídila fotodokumentaci. „Podle právního názoru ČOI by takové jednání mohlo naplňovat znaky diskriminace,” řekl mluvčí ČOI Jiří Fröhlich, podle něhož se inspekce bude tímto případem dál zabývat.

„V obecné rovině mohu sdělit, že za porušení zákazu diskriminace hrozí ze zákona pokuta až do výše tří milionů korun,” podotkl Fröhlich.

_______
Takže když jako neočkovaný/netestovaný nesmím do hospody, nesmím letět, nesmím za hranice, tak to diskriminace není, jo? Tak do oči bijící dvojí metr se jim podařil. Snad to probudí pár ovcí. A podle diskuze za článkem se zdá, že se to povedlo.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/majitelka-olomouckeho-o...

Klasifikace: politika,zdravi,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená

23.6.21

Británie:

British Airways oficiálně potvrdila, že v krátkém období zemřeli čtyři mladí zdraví piloti v průběhu jednoho týdne. Jakákoliv souvislost s očkováním není oficiálně potvrzena. BA se ovšem chlubí, že u pilotů dosáhla 85% očkovanosti.

Pro úplnost je třeba doplnit, že BA zaměstnává 4500 pilotů a 3825-4 prozatím vakcínu přežilo. To bychom měli smrtnost vakcíny 0,1%.

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/zemreli-4-piloti-britske-aerolinky...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Britové provokují v Černém moři

23.6.21

Británie:

Ruská armáda zahájila varovnou palbu na britský torpédoborec Defender poblíž Krymu. Bombardéry Su-24 použily čtyři bomby, uvedlo ruské ministerstvo obrany. Britský torpédoborec okamžitě změnil směr, uvádí BBC.

Jak uvedlo ruské vojenské oddělení, k incidentu došlo v Černém moři v oblasti mysu Fiolent. Ve 12.06 a 12.08 pohraniční hlídková loď ruského námořnictva provedla varovnou palbu a ve 12.19 letoun Su-24M provedl varovné bombardování podél cesty torpédoborce Defender. Ruský bombardér použil k zastavení britské lodi čtyři vysoce výbušné fragmentační bomby.

______
Celá britská akce má všechny znaky drzé provokace. V první řadě co dělá britská válečná loď v Černém moři? A jak si může dovolit vplout do ruských vod? A že by se spletla? V dnešní době, kdy i obyčejná občanská GSM lokace funguje s přesností na metry? Vojáci mají GSM lokatory ještě o řád přesnější. A proč hrála mrtvého brouka, když byla slušně vyzvána, aby ruský koridor opustila? A proč Britové popírají, že zazněly výstražné výstřely? Zkrátka testují ruskou připravenost a provokují. Velmi idiotská a nebezpečná hra.

Zdroj: https://eadaily.com/ru/news/2021/06/23/provokaciya-defendera...

Klasifikace: politika,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-19

23.6.21

Evropská unie:

Světová zdravotnická organizace WHO aktualizovala svá doporučení k očkování proti Covid-19.

Konkrétně uvádí:

"Děti a dospívající mají ve srovnání s dospělými mírnější průběh onemocnění, takže pokud nejsou součástí skupiny s vyšším rizikem závažného onemocnění COVID-19, je více naléhavé očkovat starší osoby, osoby s chronickým zdravotním stavem a zdravotníky.

Je zapotřebí více důkazů o použití různých vakcín COVID-19 u dětí, aby bylo možné učinit obecná doporučení ohledně očkování dětí proti COVID-19."

Zdroj: https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších

22.6.21

Slovensko:

Možno ste v posledné dni zachytili, ako nikým nevolené „konzílium odborníkov“ (teda skôr konzílium odporníkov) chystá na leto sprísňovanie obmedzení pre cestovanie a zároveň tvrdú diskriminináciu neočkovaných.

Takéto kroky sú absolútne nepochopiteľné, nakoľko v súčasnosti má Slovensko jednoznačne najnižšie čísla „nových prípadov covidu“ (rozumej nových falošne pozitívnych prípadov na základe podvodných PCR testov) za posledných 10 mesiacov.

________
V článku najdete zajímavou tabulku nutné lékařské péče a smrtnosti pacientů s covidem rozdělenou podle jednotlivých mutací. Jinými slovy zjistíte, jak která mutace vlastně škodí.

Zdroj: https://www.badatel.net/chystaju-sa-protesty-pred-domami-far...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko

22.6.21

Česká republika:

Evropská unie podala žalobu na ČR! Důvod? Cizinci podle EU musí mít větší práva na kandidaturu ve volbách.

Jedná se o nebezpečí a ohrožení voleb. Pokud dovolíme lidem bez občanství kandidovat, způsobí to chaos a dehonestaci politického systému.

Zájmy občanů ČR mají hájit občané ČR. A EU by neměla určovat pravidla voleb v ČR.

Tuto sobotu od 14:00 na pražském Malostranském náměstí bude demonstrace euroskeptického spolku Odchod (http://odchod.eu) ohledně nedávné žaloby EU na ČR a Polsko.

Přijďte společně s námi vyjádřit svůj nesouhlas v sobotu 26.6. na Malostranské náměstí v Praze.

Zdroj: https://www.facebook.com/events/483844176173098

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned

22.6.21

Evropská unie:

Evropská komise nebude čekat na verdikt Soudního dvora Evropské unie a pravděpodobně začne využívat nová pravidla podmiňující čerpání z unijních fondů dodržováním principů právního státu. V úterý o tom informovala místopředsedkyně komise Věra Jourová.

„Je to nesmírně silný nástroj, který by mohl velice zasáhnout členské státy, proto chceme mít absolutní jasno v tom, jak ta procedura bude vypadat,” řekla Jourová.

Mezi zeměmi, kterým by mohl Brusel omezit přístup k fondům, je vedle Maďarska a Polska například i Česko.

Maďarsko nechce ve školách výuku o LGBT, Polsko nechá jít do důchodu staré soudce z dob minulých... Jourová to řídí a soud je nařízen na říjen 2021 mezi EU a oběma zeměmi.

_______
Jak dlouho ještě bude Jourova škodit??

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/jourova-evro...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů

22.6.21

Evropská unie:

Vymyslela to z jejich pohledu chytře. Každému zdroji informací bude nabídnut Kodex proti desinformacím, který bude obsahovat principy a metody, jak bojovat za jedinou správnou pravdu. Jourová k tomu říká: "Zatím je to (kodex, pozn. aut.) dobrovolné, ale v momentu, kdy vstoupí v platnost evropské nařízení o digitálních službách, což by mohlo být v roce 2023, se kodex stane polopovinnou normou. Pokud se prokáže, že nějaká platforma neučinila opatření proti dezinformacím, bude jí hrozit sankce - až do výše šesti procent ročního obratu. Jedním z těchto opatření bude právě podpis kodexu.“ Jinými slovy: nepodepíšete-li se pod „polopovinný“ Kodex, pak nastoupí sankce. A pokud podepíšete a nebudete se Kodexem řídit, nastoupí sankce. Všimněte si "polopovinná norma" - my vám to nemůžeme nařídit, ale když to nepřijmete, tak vás zničíme.

Většina alternativy žíje z příspěvků, tj. je možné "obrat" kvantifikovat. Navíc, nedělejme si iluze, budou co se výše obratu týče, velice kreativní. I dnes má daňová správa, pokud nemůže použít vaše daňové tvrzení, možnost využít tzv. pomůcek a dílčí ekonomické ukazatele, ze kterých se vypočte daň, kvalifikovaně odhadnout. Tipuji, že se na to zde půjde cestou prokliku, tj. počtu návštěv. Bude stanoven výnos za jeden proklik jako normativ. A tak bude možné spočítat z počtu těchto prokliků normativní výnos, pokud majitel serveru neprokáže opak. Jako u běžného mainstreamu, kde ovšem z toho prokliku skutečně výnos server má. Přílišná fikce? No, byl bych opatrný... Uvidíme.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vera-Jourova-k...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 2

 A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!

22.6.21

Česká republika:

"Sobotní zákrok v Teplicích proti zfetovanému muži, který policii kladl odpor, vzbuzuje stále kontroverze. Místní romská komunita je rozlícena – mnozí si myslí, že policisté na jeho smrti má podíl. V Praze se chystá demonstrace proti „policejní brutalitě“, kterou organizuje skupina Autonomní akce."

"Na místě, kde muž zemřel, vzniklo improvizované pietní místo. Objevily se tam svíčky se smuteční stuhou, na které je nápis: „Na romských životech záleží“."

"Podle právníka Miroslava Krutiny nemělo koleno na zatýkaném co dělat. „Zákrok sehraje ve vyšetřování důležitou roli. Je to jediný detail, který vyvolává určité pochybnosti ,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Krutina nesouhlasí s tím, aby se v Česku podobné zákroky prováděly. „Koleno je velmi nebezpečný instrument. Konzultoval jsem to s policejní školou a zakleknutí v oblasti krku rozhodně nepatří do škály chvatů, které policisté při zákrocích využívají,“ upřesnil."

Informace, kterou tento právník pracující pro Helsinský výbor uvádí, není pravdivá, viz zde a zde.

Podle očekávání nechtějí věc pustit, cítí, že by se z ní dalo vytřískat leccos a to na mnoha stranách... Jako v případě Floyda se budou snažit odvést pozornost od příčiny a podstaty.

Zdroj: Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/teplice-cesky-flo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 3

 Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...

21.6.21

Česká republika:

"Smrt muže v Teplicích podle soudní pitvy nesouvisí se zákrokem policie. Proti muži, který byl pod vlivem drog, v sobotu musela zasáhnout policie – o chvíli později zemřel v sanitce. Podle předběžné zprávy lékařů bylo důvodem úmrtí předávkování."

Romea.cz přitom se zatajeným dechem doufala...

Zdroj: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3330056-muz-v-teplicich...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 5

 Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál

21.6.21

Česká republika:

V textu je velmi dobře napsáno to, co by rozumní lidé očekávali:

  • za současného právního stavu (který je třeba bránit) je očkování proti covidu výlučně dobrovolné
  • nikdo nesmí být k očkování nucen, očkovaný nesmí být zvýhodněn, neočkovaný znevýhodněn
  • nikdo nemá právo zjišťovat, zda člověk je či není očkovaný
  • musí být jasně deklarováno, kdo nese zodpovědnost za případné nežádoucí účinky očkování

J.Jágr udělal dobře, když se nestal prodejnou děvkou očkovací mašinérie. Takto to vypadá, když v čele vlády stojí trestně stíhaná osoba.

Zdroj: https://www.extra.cz/jan-hnizdil-ockovaci-masinerie-ulhane-v...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč

21.6.21

Česká republika:

Pokud jde však o motivaci, jednou z nich má být covidpas. „To, že budou mít nějaké potvrzení, že byli očkovaní, jim prostě usnadňuje život. Mohou jezdit do zahraničí a účastnit se různých akcí,“ podotkl imunolog a současně dodal: „Pak tu je druhá věc. Pokud by lidé k očkování přišli a dostali by pět set korun na ruku, tak si myslím, že by si to hodně z nich rozmyslelo. Nebo že přivedou svého dědečka, ale to už jsou technické detaily.“

_______
Jsou čím dál zběsilejší. A zoufalejší. Genocida musí být úplná. Přeživší nebudou. A dosáhnout toho je třeba za jakoukoliv cenu. Vyhrůžky, ostrakizace, úplatky, cokoliv.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odmena-ockovani-lide-peni...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor

21.6.21

Česká republika:

Článek obsahuje odkaz na právní rozbor, který označuje stanovisko Ministerstva zdravotnictví ohledně informovaného souhlasu nezletilých za protiprávní.

A dále návody, jak nejlépe ochránit děti před očkovacími šílenci.

Zdroj: https://stavbeznouze.cz/blog/ockovani-nezletilych-podle-noti...

Klasifikace: politika,zdravi,pravo Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 381 107