Ve zkratce

Stránka:

 Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků

4.12.20

Česká republika:

Je to zajímavé a poučné rozdělit ovčany podle stupně postižení psychiky koronapropagandou.

Lidé nejvíce postižení masochisticky volají po stále větším sebeomezování nad rámec vládních nařízení. Namísto procházky v lese raději stojí dlouhé hodiny ve frontě na testy. Více viz článek v odkazu.

Zdroj: http://nebudkoronak.xf.cz/

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky

3.12.20

USA:

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/trump-toto-je-mozna...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

 Íránského vědce patrně zavraždil Mosad

1.12.20

Írán:

Zavraždění íránského jaderného vědce Mohsena Fachrízádeha je poslední ukázkou odhodlání, s nímž Izrael likviduje své nepřátele. V rámci tajné služby Mosad za tímto účelem od sedmdesátých let funguje jednotka Kidon. Odborníci předpokládají, že Izrael během posledních týdnů vlády Donalda Trumpa může ještě proti Íránu několikrát udeřit.

______
Co si to ti židé dovolují? A jak je možné, že jim to prochází? Dovedete si představit, že by třeba Francouzi zavraždili amerického jaderného vědce? Jen tak? Navíc sami Chazaři mají máslo na hlavě. Jadernou technologii kradli, kde mohli, oficiálně nemají jaderné zbraně a samozřejmě celý svět ví, že mají. Írán je suverenní stát a má právo se postarat o svou bezpečnost.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/iran-izrael-mosad-kid...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Co nikdo neříká o lockdown

29.11.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/co-nikdo-nerika-o-lockdownech/

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor

29.11.20

USA:

Soudruh Vrábel pracoval pro americkou vládu v oblasti "obrany".

Pak se zadlužil (v desítkách miliónů), protože: "Chtěl jsem vytvořit systém, který by vyhledával napříč jazyky a přes metadata...kdyby se nám podařilo rozlousknout semantické vyhledávání, tak by nás mohl koupit třeba Google...Semantic Visions detekuje rizika obrovským nadnárodním korporacím."

A tento Vrábel tvrdí, že dezinformace se dostávají až k 30% Čechů. Někteří smělci nabyli takové troufalosti, že korona-jed považují za biologickou zbraň (od těch nadnárodních korporací, pro které on pracuje?).

"Drtivá většina těchto projektů jsou lidé, kteří jsou...pomatení, mají v hlavě ten dezinformační virus," ohlupoval "informátor" Vrábel.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pomateni-lide-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Pátá Mojžíšova 7:24

Komentářů: 1

 Policejní robocapové zastavili zločin

28.11.20

Česká republika:

V Aneneské ulici v Praze byl páchán zločin. Naštěstí naše policie (pomáhat a chránit) to včas zjistila, povolala těžkooděnce, vyrazila dveře beranidlem a všech 119 zločinců uvnitř mělo rázem útrum. Osm z nich skončilo na policejní služebně. Na další zločince si policie netroufla, byli to cizinci.

Ptáte se, co páchali? Černou mši? Vraždili nemluvňata? Brali drogy? Souložili s dětmi? Kdepak. Něco mnohem horšího. Dělali věci, které ještě někdy vidíte v historických filmech a filmech pro pamětníky (tak rok zpátky). Já to řeknu, ale nelekněte se, jo? Prostě se spolu bavili. I nějaký ten alkohol tam byl. A dokonce - považte - bez náhubků.

Jsem rád, že naše policie nám pomáhá a chrání nás před těmito zločinci. Doufám, že ty jedince kazící nám těch 31 let svobody příkladně potrestají. Také diskuze za článkem je laděna proti narušitelům, zhruba polovina volá po přísných trestech.

A teď mě omluvte, jdu prdět před televizi. To se tento týden ještě smí.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policiste-v-centru-prahy...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Jak migranti "obohatili" Švédsko

27.11.20

Švédsko:

A máme to tu opět.... Nenápadná zpráva na novinkách s ještě nenápadnějším titulkem. Ovšem data, které obsahuje článek hovoří jasně. Ve Švédsku již pro Švédy není bezpečno a přistěhovalci jsou v podstatě beztrestní.

" V roce 2019 zaznamenali v kdysi poklidných městech v zemi tří korunek 257 pumových útoků a více než 300 přestřelek, za nimiž stojí zločinecké klany ze Středního východu, severní Afriky a Balkánu."

Jen si to představte - celý život pracujete, podporujete stát vysokými daněmi, za což Vám on poskytuje relativně vysoké bezpečí a klidný život. Ovšem během posledních pěti let vláda zešílí, a otevře náruč přistěhovalcům a to aniž by prověřila, jestli přijímá vraha, teroristu, nebo skutečného uprchlíka před válečným konfliktem.

Chtělo by se říct: každý to má takové, jaké si zaslouží... Nejsem si ovšem jist, že obyčejní Švédové s touto azylovou politikou souhlasili. Podle posledních zpráv, kdy Švédsko definitivně končí s přijímáním uprchlíků již asi i vrcholní politici pochopili, že to byla cesta do pekel. Bohužel pozdě...

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/svedska-zasl...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Irid

Komentářů: 1

 České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce

27.11.20

Česká republika:

Tento týden vyšla na světlo podivnost ohledně covidových lůžek na JIP. Zatímco za "běžného" pacienta na JIP zdravotní pojišťovny platí 166 400 Kč týdně, u pacienta s covidem vyjde týden na JIP na 579 848 Kč.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Protektorat...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí

27.11.20

Česká republika:

Reinkarnace Prymuly, Blatný se chystá rozjet kampaň, která by přesvědčila některé nedostatečně uvědomělé soudruhy občany, že očkování proti covidu je nejen účinné, ale i neškodné. Za tím účelem budou na náklady daňových poplatníků natočeny televizní spoty, vytvořena internetová reklama a další formy nátlaku se chystají. Zatím to stálo jen 50 milionů, ale ještě to ani nezačalo. Reklama bude také "vyvracet desinformace" a vůbec ukazovat správnou cestu a správný směr myšlení.

Poradím první hesla. Co třeba tohle:

BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. BUĎ OVCE. VĚŘ NÁM. DĚLÁME TO PRO TVÉ DOBRO. BIGPHARMA TĚ MILUJE.

Za smutné pousmání také stojí fakt, že vláda už nakoupila neexistující vakcínu od několika dobráckých firem. Od Astra Zeneca 3 miliony neexistujících vakcín, od BioNTech, Pfizer a Johnson & Johnson a Sanofi blíže nespecifikované množství neexistujících, neověřených a neschválených vakcín. A nikdo za to nejde sedět.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-19-blat...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové

27.11.20

Dánsko:

Danové hromadně vybíjejí 17 milionů norků. To je 17000000 neškodných živých tvorů. Chovají se k nim bez špetky citu. Jako by ta zvířátka necítila strach či bolest. Je důležité vědět, že důvod vyvražďování je čistě hypoteticky. Kdyby norci onemocněli covidem, MOHLI teoreticky nakazit lidi (jak, když s člověkem ani nepřijdou do styku?) a u těch by MOŽNÁ očkování bylo méně účinné. Domeček z karet postavený na hypotetických možnostech. Vakcína ještě ani nebyla schválena. Ve jménu připosranosti je vše povoleno.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/dansko-norci-mrsiny-k...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken

26.11.20

USA:

Advokátka generála Flynna,  Abigail Frye, dnes napsala, že do Geogie byl na Den díkuvzdání vypuštěn Kraken v podobě 104 stránkové stížnosti advokátky Sydney Powellové na masivní podvody ve volbách 2020.

Sydney Powellová zároveň podala i 75 stránkovou stížnost na volební podvody v Michiganu.

V Georgii např. požaduje Powellová výmaz 96.600 korespondenčních hlasů. Ve svém podání uvádí:

"Kromě toho nezvratné důkazy záznamů Volební Rady ukazují, že bylo započítáno nejméně 96 600 korespondenčních hlasů, u kterých chybí záznamy o tom, že byly doručeny voliči do volebních okrsků kraje. Minimálně tedy 96 600 hlasů musí být ignorováno. (Viz Příloha k tomuto dokumentu, Exh. 9, R. Ramsland Aff.)"

Stížnosti najdete zde.

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/breaking-kraken-rel...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter

26.11.20

USA:

Další lahůdka z Michiganu. Tam za pouhých pět sekund přibylo 149 772 hlasů, z toho pro Bidena 143 777 a pro Trumpa jen necelých 6 000.

Jako obvykle Twitter označil zprávu za nedůvěryhodnou. Počítám, že autorka Sarah Eaglesfieldová bude brzy z Twitteru odejítá.

Zdroj: https://twitter.com/zenxv/status/1325628105252286468

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů

26.11.20

USA:

Datová vědkyně Sarah Eaglesfield sledovala elektronické sčítání volebních hlasů ve Virginii v reálném čase. Všimla si, že z datového souboru v čase mezi 5:07 a 5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů. A zkopírovala to.

A také zkopírovala podivnou posloupnost načítání hlasů v Arkansasu, kdy od 5. 11. od 21:50:46 začalo při sčítání hlasů naopak hlasů ubývat! Do 6. 11. 19:28:56 jich ubylo cca 12.000. A pak postupně začaly jejich počty opět stoupat.

Čísla z voleb 2020 mi nedávají žádný smysl - a to jsem jich viděla hodně, prohlásila Sarah.

"Vždy jsem milovala Joea Bidena, ale cítím, že v tomto čase to není správná volba. A nejsem ani na 100 % přesvědčena, že je jí Donald Trump.

Každá strana, která chce demokracii, by však měla být velmi znepokojena tím, co jsme tu dnes odhalili.

A prosím, zkontrolujte si ta data."

Twitter označil její tweety za nedůvěryhodné.

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/captured-real-time-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal

26.11.20

USA:

Obama reagoval na obrovský nárůst hispánské podpory prezidentu Trumpovi ve volbách 2020. V 78 ze 100 většinových hispánských krajů dosáhl prezident Trump ve srovnání s rokem 2016 lepších výsledků.

Obama napsal:

"Je zde mnoho evangelických Hispánců, kteří považují fakta, že Trump říká rasistické řeči o Mexičanech a dává dělníky bez dokumentů (rozuměj ilegální migranty) do klecí(které založil Obama), za méně důležité, než Trumpův názor na manželství homosexuálů a potraty."

Trumpův hispánský poradce Steve Cortes na Obamův tweet reagoval s tím, že Obama uráží Hispánce, když říká, že Trumpa volili jen kvůli víře či sociálním problémům.

Byly to především ekonomické faktory, které přivedly k Trumpovi většinu voličů z dělnické třídy včetně Latinoameričanů.

V následujícím videu pak Cortes ukázal, že za Trumpa v jeho oblasti, kde je 40 % Hispánců, vzrostly mzdy od podzimu 2019 do podzimu 2020 o 14,6 %, takže Hispánci vydělávají na konci roku 2020 každý týden o 100 USD více než minulý rok. To je ten pravý důvod, proč 67 % Hispánců volilo Trumpa.

Zdroj: https://twitter.com/CortesSteve/status/1331640376705372160

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty

26.11.20

USA:

Facebook pověřil organizaci Bipartisan Policy Center ověřováním pravdivosti všech informací ohledně voleb.

Facebooková stránka s informacemi pro voliče se pokouší rozptýlit obavy z volebních podvodů a posílit příběhy prosazované demokraty tvrzeními, že je společnou strategií protivníků pokusit se, aby volební systémy vypadaly zranitelně a otřást důvěrou lidí ve volební proces.

Facebook se snaží zdiskreditovat tvrzení o volebních podvodech tím, že se výhradně odvolává na Bipartisan Policy Center (BPC). A často, podle pokynů BPC, cenzuruje či zcela maže obsahy konzervativních médií jako je např. The National Pulse.

BPC však není neutrální organizací. V roce 2017 ocenila Bidena "Congressional Patriot Award" za politickou kuráž a vyjímečné vůdcovské schopnosti.

A zaměstnanci BPC dotují Demokratickou stranu. Z celkových 608 dotací pro federální volební kampaň, šlo stopové množství pro republikány Johna McCaina a Cory Gardnera. Zbytek sumy podpořil demokraty.

Zdroj: https://thenationalpulse.com/news/facebook-factchecker-boost...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech

26.11.20

USA:

Důležitá zpráva z Nevady: Nevadský soudce souhlasil s tím, aby 3. prosince Trumpův tým předložil nevadskému soudu své důkazy o volebních podvodech.

Američané tak uslyší od očitých svědků, co se dělo při volbách.

Když už nic jiného, tak Trumpův tým konečně dostane šanci ukázat historicky ojedinělou, masivní úroveň podvodů ve volbách 2020.

Zdroj: https://www.washingtonexaminer.com/washington-secrets/huge-c...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb

26.11.20

USA:

Na žádost pensylvánského republikánského senátora Douga Mastriana proběhlo 25. 11. v pensylvánském senátu veřejné slyšení k průběhu voleb 2020.

Na tomto slyšení byla podána svědectví o volebních podvodech v Pensylvánii. Např.

-ve volební den bylo večer předčasně bez vysvětlení přerušeno sčítání hlasů. V té době vedl ve volbách Trump. Druhý den ráno však vedl Biden. V nevysvětlitelném nárůstu hlasů během volební noci přibylo 600.000 korespondenčních hlasů Bidenovi a cca 3.200 Trumpovi, což je statisticky nemožné.

-občané, kteří byli republikány certifikováni, aby dohlíželi na regulérní průběh sčítání hlasů, svědčili osobně o tom, že jim nebyl povolen přístup do volebních místností. Nemohli tedy dohled vykonávat.

Po veřejném slyšení přikázala pensylvánká soudkyně pozastavit certifikaci volebních výsledků do pátku, kdy bude projednávána žaloba o vyloučení všech korespondenčních hlasů.

Demokraté se proti rozhodnutí soudkyně odvolali.

A Twitter za tuto akci potrestal senátora Douga Mastriana banem.

Teoreticky se otevírá možnost pro Trumpa. Pokud státy nedokážou certifikovat své volební výsledky do 14. prosince, kdy se mají sejít volitelé, aby zvolili 46. prezidenta USA, mohou republikánští volitelé ignorovat výsledky veřejných voleb a dát svůj hlas Trumpovi.

Zdroj: https://www.washingtonexaminer.com/news/pennsylvania-judge-h...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí

25.11.20

Česká republika:

Jak každý sadista ví, největší rozkoš je oběť škrtit, až skoro vypustí duši, pak malinko povolit, aby se nadechla, a zase přiškrtit. To přesně se děje. Koronavirová hysterie k tomu poskytuje vhodné kulisy. Naše zmrdo-vláda dovolí svým nevolníkům na chvíli se před Vánocemi nadechnout. Ale ne moc.

Ve třetím stupni, do kterého Česko přejde v pondělí, schválí-li ho vláda, by se obchody, služby i restaurace konečně otevřely. Samozřejmě s omezeními, píše iDnes a následuje poměrně dlouhý seznam toho, co se částečně smí. Například smí se pšouknout, ale musíte při tom stát na jedné noze a držet se levou rukou za pravé ucho. A na prdeli musíte mít roušku.

Užijte si to, po Vánocích se dovíme, že zlý virus tady pořád ještě je, a je nutno opět všechno zavřít. Hamáček z toho má erekci už teď.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/protiepidemicky-system-pe...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Vývoj náboženství ve světě 1946 - 2019

25.11.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.youtube-nocookie.com/embed/0IMV-FyN87o

Klasifikace: nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 2

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován09.10.21 12:21 Kanada 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
30,08 Kč
Kanadský dolar
17,69 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,96 Kč
1 unce stříbra
510,20 Kč
Bitcoin
1 335 483,88 Kč

Poslední aktualizace: 16.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 267 645