Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Fred

Nalezeno 66 příspěveků, 17 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.08.2004 07:57

Budeme si pořizovat likvidátory RFID mikročipů?

Budeme si pořizovat likvidátory RFID mikročipů?

Fred 212.?.?.?

A až přijde bezdomovec, v hadrech ze sekáče po Billu Gatesovi, čtečka a počítač zpracovávající data zachroustá, prodavač zajásá a bude se mu klanět k zemi. No a pak se možná bude moci vymlouvat na miliónovou bankovku. Tohle vidím optimisticky, mně třeba oblečení kupuje žena,něco jžíšek a tak.

31827

16.12.2004 20:23

Agent s teplou vodou

RE: Agent s teplou vodou

Fred 199.?.?.?

>Jeste dnes ji to vycitam.
Delas velkou chybu, Velkou Chybu [smích] A budes za to platit [smích]

38748

Výborná rada, proč se Václav Havel, humanitní bombardeur nepoučil ze Švýcarské demokracie, když v roce 1992 ve Švýcarsku
byl na návštěvě.
Netvrdil Václav Havel v roce 1989, že do Čech už nevstoupí noha cizého vojáka?

O co tedy jde? Aby v Čechách nebyli cizí vojáci. Ať je radar v Čechách ale jen ovládaný Českými lidmi a ne cizinc.

162100

Tím pádem jsme byli už za Havla novým protektorátem. Škoda, že
se Havel nepoučil od neutralitě Švýcarska, když byl ve Švýcarsku, myslím v roce 1992. Zde mohl diskutovat ze Švýcarskými politiky a i se spisovateli jako byl Dürrenmatt.
Mohl už tenkrát se snažit minimálně o neutralitu Čech, což by zaručilo skutečnou nezávislost Čech a pokračování dalšího neutralního státu v Evropě, jako je Švýcarsko a Rakousko.
Proč zase hledá pomoc u cizinců?
KOnec konců byl i Masarykův záměr vytvořit z Čech nové Švýcarsko.

162206

27.08.2008 16:10

Vzpurné Rusko uznalo nezávislost rebelských oblastí Západu navzdory

RE: .Neutralita

Fred 84.?.?.?

Nejlepe se stat neutralnim statem jako je Svycarsko. To je jedinne reseni a Masaryk to taky chtel.
Proc po sametove revoluci se to nestalo. Pan Havel byl konecne ve Svycarsku na navsteve. Radeji Cechy nabidl novym protektorum.

169218

29.08.2008 13:58

Gruzii bez Abcházie a Jižní Osetie nikdo na Západě nepotřebuje

RE: RUSKO-ČESKÁ minulost a současnost

Fred 84.?.?.?

Pane Laroux, mate pravdu. Model muze byt Svycarsko. Jedinne tak budou Cechy suverennim statem.

169417

05.09.2008 09:23

Reakce na článek \"Radar proti strachu\"

RE: zakon

Fred 84.?.?.?

Vyborne, to by se mohla Parkanova poslat v plne zbroji do Afganistanu do predni linie, stejne jak Topolanek a Schwarzenberg. At zkusi strachy a najistoty valky.

169900

05.09.2008 09:31

Reakce na článek \"Radar proti strachu\"

RE: Dva druhy lidí

Fred 84.?.?.?

Vazeny pane Koumeles, zde nejde o radar ale o novou okupaci. Co maji cizi vojaci zase delat na Ceskem uzemi?
Nebylo to slibeno samostatnym humanitnim B52 bombarderem Havlem?
Nemluvil o tom za sametove revoluce?
Nemyslite si, ze by pro Cechy byla neutralita Svycarska to nejlepsi. Na co byl bombarder Havel v roce 91 ve Svycarsku?

169901

Metody dezinformace pouzivali taky komuniste, dnes toto pouziva i nynejsi Ceska vlada, aby se Cesky narod ukryl pod kridla noveho bratra, nyni bratra Americkeho. A proto ten radar je cast teto ochrany. Otazka je, zda-li z americkych ochrancu na nasem uzemi se nestanou novi okupanti? Proc by se Ceska republika nemusela pozdeji jmenovat Americka Ceska Kapitalisticka Republika, tedy patrit do svazku Spojenych Statu Americkych.
Sam humanitni bombardeur Vasek Havel prohlasuje, ze mame byt vdecni Americe za nas stat a pomoc. Otazka jest, co udelaly USA v roce 1938, kdy staly stranou. Je zajimave, ze americke firmy tenkrat vlastne pomahali Hitlerovi, viz Fordovi zavody, General Motors, ktere patrila firma Opel a ktera stavela znamy nakladak Opel Blitz, ktery pouzila Wehrmacht k okupaci Ceskoslovenska, co dealala firma Stadarad Oil, ktera dodavala benzin pro Nemecka letadla, a co dealalo IBM, ktere melo filialku v Nemecku a dodavalo statisticke stroje pro Nemecky prumysl a i pro koncentracni tabory. Sam IBM chef byl od Hitlera vyznamenan.
Proto ta dezinformace o Ruske tajne sluzbe, Cesky narod se ma totiz bat a proto hledat ochranu.

171880

Jedinne reseni pro Cechy je skutecne NEUTRALITA SVYCARSKEHO TYPU. Humanista Bombardeur se ve Svycarsku nechal oslavovat a nakonec zatahl Cechy zase do jineho podruci. Copak nestaci, ze jsme v Evrope. Snad bychom taky existovali bez NATO, bez jinych vojesnkych spolku?
Je treba udelat REFERENDUM o RADARU jako by to Svycari udelali.
To je demokracie.

171955

03.05.2009 13:00

Projev, na který se nezapomíná

Havel, kam vítr tam plášť

Fred 84.?.?.?

Když byl Havel myslím v roce 1991 ve Švýcarsku, tak se pamatuji, že měl proslov a s ním tam měl proslov i Švýcarský spisovatel Friedrich Duerrermatt. Dokonce byl Havel přijat švýcarskými Bundesraty- prezidentem švýcarským. Dokonce seděl vedle ženy, Bundesratky, paní Dreyfuss. I zdejší lidi byli jím nadšení a já jsem doufal, že Havel si pro Československo něco ze Švýcar odnese a to by byl švýcarský system vedení státu a tedy i že Havel bude prosazovat taky neutralitu Československa. To by byla ta nejrozumější cesta pro nás. Bohužel Havel v tomto smyslu nedělal nic a tak se ptám, co dělal zde ve Švýcarsku?
Nakonec dopustil rozbití Československa a to udělal zaručeně v zájmu jeho politické kariery, což dělá podosud. Už výrokem "Humanitní bombardování" ukazuje kam vlastně patří. Tím se dokonale zesměšnil a ukázal, že není osobnost, která má zásady morální a humanistické. On se přizpůsobil těm, kteří mají moc. On poslouchá v zájmu své kariéry jen ty, kteří nerozumějí ku příkladu historii Evropy, což jsou USA. Ty dnes vládnou totiž v NATO. Proto humanitní bombardování bylo na rozkaz USA.
Možná, že by Alexandr Dubček byl lepším prezidentem, a určitě by se Československo pak nerospadlo. Jenomže tady byla mezi Havlem a Dubčekem dohoda, že prezidentem se stane Havel a Dubček bude mít jinou funkci. Havel si ten prezidentský úřad na Dubčekovi vynutil. A tím je už nesympatický.

190219

16.05.2009 07:10

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Fred 84.?.?.?

Velmi výstižné a tedy pravdivé. Je třeba nových Husitů.

191266

16.05.2009 11:42

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Fred 84.?.?.?

To je pravda. Tak si řežeme větev na které sedíme. Nu až Češi vše rozprodají tak už nebudou mít ani vlastní zem. Vše budou vlastnit cizinci a pak snad Češi budou moci alespoň sedět na stromech, což jím noví vlastníci jejich země snad dovolí. Pak aspoň budou vlastníci nové České země Čechy na větvích ukazovat jako zvláštní raritu a to specielně turistům. A průvodci budou říkat, tam na té nejvyší větvi sedí bývalý Český prezident Klaus, pod ním premier a jiní ministři.
Škoda že si Češi nevzali příklad ze Švýcarské demokracie. Byl tam i humanistní bombardeur a kulič sudů Vašek. Mohl se od Švýcarů poučit, ale asi nechtěl.

191284

16.05.2009 12:57

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

Fred 84.?.?.?

To je nádhera, jako Čech sehnat bábu ve Švýcarsku. Velmi romantické. Kěž by byly čvýcasrké báby jsko české.
Žít ve Švýcarsku znamená zapomenout na romantiku a na báby.

191289

17.05.2009 19:44

Cesta národní obnovy

RE: důvody

Fred 84.?.?.?

Milý Tsignotschku i já bych měl zájem o spolupráci a tedy ne za chamtivou cenu. Tady je má ad mareram@gmx.net. Já ovšem žiji trochu daleko ale to nevadí. Cesta začíná prvním krokem, podle čínského přísloví.

191331

20.05.2009 11:04

Na židy dojde až pak

RE: Svobodu Cikánům

Fred 84.?.?.?

Nejenom v Čechách existuje rasismus. Ten existuje i ze ve Švýcarsku. Já sám zde žiji už 41 let a zažil jsem zde hodně katastrof českých občanů, kteří se přišli jako úprchlíci a skončili taky špatně. Ten rasismus je i zde u Švýcarů obzvlášť proti nám z východnějších zemích, tedy mluvících slovanskými jazyky. Dva mí čeští kamarádi spáchali sebevraždu, neboť se zde nemohli zžít. A to jsou jen dva případy. Je jich mnohem více. O tom se asi nesmí mluvit, a psát, aby Švýcarsko vypadalo na povrchu jako hezká zem.
I mně z nenávisti rozbili rodinu, zakázali příbuzní mé švýcarské přítelkyně se vdát. Čistě mi ukradli mé děti. Mne vyhnali od rodiny pomocí policije, protože mluvím taky česky, nemám zdejší mentalitu. Možná, kdybych byl z Afriky, či Thajska, či Tamil, tak bych na tom byl mnohem lépe.

191537

22.05.2009 14:21

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: Nechci být heretičkou, ale...

Fred 84.?.?.?

Jedoduše řečeno, většina emigrantů v nynější době je emigrace ekonomická, tedy tam kde dostane dobře najízt a může se rozmožit.
Musí se dělat ale rozdím mezi emigranty politickými a ekonomickými.

191727

22.05.2009 14:29

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

RE: neřešitelný problém

Fred 84.?.?.?

Výborný nápad, proč by se neudělal pro Romy takový kanton, republika jako ve Švýcarsku z vlastní vládou, policí a parlamentem. Konec konců mělo být Česko neutrální stát jako Švýcarsko a uspořádáno do republik, kantonů. Jeden by se třeba menoval Romský kanton.

191729

27.05.2009 08:28

Přestárlý muž obtěžován kanadskou policií RCMP

RE: Satanist

Fred 84.?.?.?

Policajti jsou jako smečka vlků. Jsou na to podezřívání a honění za kořisti trénovaní bez vlasního úsudku. U nich vítězí čistě pud.
Jednou jsem jel na kole z výletu a chtěl jsem se stavit u mých dětí, kterou mi švýcarští příbuzní mojí ex-přítelkyně sebrali, neboť jí taky zakázali se vdát.
Ona byla zrovna na zahradě a řekla mi, že jede nakoupit a že děti tam nejsou. Tak jsem řekl, že jedu s ní, jenomže ona mi pohrozila policajty. Protože mám stejnou cestu domů jako ona do města, tak jsem jel za ní a skutečně, ona šla napolicejní stanici mne udat. Takže jsem to nechtěl nechat jen tak, aby mne hledali, a tak jsem do té policejní stanice taky vstoupil, což mělo následek, že mne policejí dámy a pánové dirigovali do jedné místnosti a ex-přítelkyni do druhé. A nyní začal teror. Jakmile zjistili, že mám trochu jiný přízvuk, než švýcarský-jsem ale už Švýcar 22 let- tak mne začal ten vyslýchající hrozit prokurátore, že budu zavřen a že mne toto bude stát pěkný peníze. Nakonec mne donutili hrozbami podepsat vyplněný formulář, který ten druhý na computeru zakřížkoval. Ale nechtěli mne pustit a situace eskalovala. Připadal jsem si jak na gestapu. Nakonec mne napadlo, jím říci, že jsem invalida, což mělo účinek, že zavolal jeden psychiatra, který se mnou mluvil a nakonec pánům policajtům řekl, aby mne pustili. Což se stalo ale já jsem dostal pak od toho doktora mastný účet, ketrý jsem musel hradit já osobně z vlasntí kapsy a ne policajti.

192020

11.06.2009 18:21

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Takze horke leto?

Fred 84.?.?.?

Zajímavé, že to začíná s novou vládou. Přituhuje asi. Pořádek musí být. At´drží Český národ hubu.

193096

13.06.2009 10:57

O kohoutkovi

Lest

Fred 84.?.?.?

Starý kohout použil lest z čínkého strategického umění. Je to z 36 strategemů ten číslo 10, za zády ukrývat nůž. Starý kohout věděl, že když ho mladý předeběhne, tak farmář mladého zastřelí.

193232

Bůh je výmluva na právo umožňující vraždit. Je to iluzorní autorita, která má vraždy a týrání ospravedlňovat. Bůh neexistuje, existuje jen pro ty, co potřebují uklidnit své svědomí.

193318

23.06.2009 15:22

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Na to nejdulezitejsi jste zapomel:

Fred 84.?.?.?

No a na co Američané ještě nepřišli, to by byl takový WC-Drive In. To by se mělo dát v Česku patentovat. Jak by takový človíček zajel na místečko, kde by se nechal posadit na záchůdek pomocí třeba robota. Ani by se nepohnul z automobilu. Není to nový nápad. Musí se dát patentovat.

193867

27.06.2009 12:34

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Fred 84.?.?.?

Nevím co Evrpa chce, ale domnívám se že Islám a Šaria je cesta do středověku. Snad francouzká revoluce postavila i Křesťanství pod zákony státu. Takže stejně nemá právo Islám ovládat stát stejně jako to nečiní Křesťanství.
Bohužel dokud Muslimové budou se pomalu rozlézat po Evropě, tak budou i využívat svobody vydobité francouzkou osvícenskou revolucí a pomalu získavat převahu, což může eventuelně vézt k zničení demokracie a nastolení islámského státu, viz Irán. Snad jsmr těchto vlád si užili už dost, nebyl to jednopartajní komunismus a narodní socializmus?
Dovolí ku příkladu Irán stavět křesťanswké kostely, či dovolí toto Saudská Arábie?
Nejsou nakonec Muslimští bratři v Evropě podporováni tajně těmito státy? Pak nají zaručeně dobrou pozici při dobývání Evropy Islámem?

194090

30.06.2009 10:28

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Fred 84.?.?.?

Pane Kubrt, já mám dojem, že exitují dva typy lidí. Ti co žijí na západě a ty co žijí na východě. Já to zažil zde v krásném Švýcarsku. Mi z východních zemích, námi je zde opovrhováno a mám pocit člověka druhé třídy. Nu, člověk a nadčlověk je zde podvědomně uznáván. Už jen když mluvím krásnou spisovnou Němčinou, tak Vás poznají, a už s Vámi opovrhují.
Jmenujme to Xenofobie a to je ta nadřazená arogance.

194469

30.06.2009 18:26

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: je to paradox

Fred 84.?.?.?

Chtěl bych dodat, že v pracovních táborech nacistů, tedy vyhlazovacích táborech, zahynulo z pěti milionů zajatých Rusů 3.5 milionů. Tito ruští zajatci byli na nejnižším stupni zajatců , oproti zajatých Britů, Američanů atd.,a byli určeni k likvidaci a likvidováni. Nebyla toto genocida, či tedy holocuast Rusů? Rusové nebyli považováni za lidi ale asi něco jako zvířata. A když se jím podařilo se vrátit ze zajetí zpět, tak je likvidoval Stalin. Ovšem, kdyby Rosové nevyhráli Stalingrad, tak by asi holocaust pokračoval. Rusů za války zahynulo 27 milionů.

194529

30.06.2009 18:52

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Přituhuje...

Fred 84.?.?.?

Už je tedy i zakázáno, ukazovat rukou a to pravou, jsme praváci většinou, jak tedy vysoko skáče pes. To je už pro krminal. Chudák herec Vlasta Burián, ten by asi nyní seděl.

194534

05.07.2009 10:36

Nemístná zvědavost se trestá

RE: ma to maly hacik,

Fred 80.?.?.?

Absolutní pravda, i toto znám ze Švýcar. Mohl bych vyprávět z vlasních zkušeností, Policije je nemyslící orgán, který na rozkaz z hora může bez přemýšení druhého umlátit. Jsou to takoví roboti, mašiny bez emocí. Nic se od třetí říše nezměnilo.

194934

25.07.2009 14:38

Partnerský život, manželská morálka

RE: Na štastné manželství není patent,co článek, to jiný nazor na věc.

Fred 84.?.?.?

Velmi pravdivé, obzvlášť když se do budoucího manželství mýchají příbuzní a když zakážou budoucí manželce se vdát. Děti ji dovolí ale svatbu ne. A nakonec budoucího manžela po 14-ti letech vyštvou pomocí policie od ženy, na jejíž manželsví s ní čekal a jí pomáhal vychvávat společné děti.
Zřejmě byla tato žena latentní feministka, na co muž nevěřil. Hlavně ale, že byl povinnen podepsat u notáře papír, že na děti bude přispívat, což dělá i po vyhnání od ženy. Vše bylo činěno z lásky. Takové jsou Švýcarky. to je má zkušenost.

196343

26.07.2009 10:40

Partnerský život, manželská morálka

RE: matriarchát?!

Fred 84.?.?.?

To je absolutní pravda. Dneska ženy lákají zdravé muže k sobě, když zjistí, že nemají rodinu díky své kariéře. Zhrůzou zjistí, že jsou staré. Ženy jsou čistě materialisticky založené, nemají žádné vize.
Se slibem manželství nechají mladého muže vykrvácet, starat se o rodinu a nakonec ho použitého vyhodí jako odpad.
To je případ Švýcarska, kde díky volebnímu právu žen, dostali ženy vlastně moc nad muži. Tím využívají kdejakého mocenského nástroje aby se muže zbavily, když dosáhly svého. Používají policije a právníky, aby si svou samostatnost zaručili. Je to jako když pavoučí samička po oplodnění svého samečka nakonec sežere.

196386

28.07.2009 09:35

Byl jsem u výslechu

RE: Nedávná zkušenost s policií

Fred 84.?.?.?

Musím dodat, že máte velkou pravdu. Já žiji ve Švýcarsku a zdejší policaqjti se neliší od Českých policajtů. Na zadupání a si postěžování příbuzných, kteří bydleli se mnou v jednom domě, zavolali tito tak zvaní švýcarští příbuzní na mne policiji, jen proto že jsem křičel na mí děti, aby se neprali. Policajt přijel, nevím proč, ale hned se dělali důležitými, a bohužel má přítelkyně pravá Švýcarka mne u nich ještě potopila. Nakonec jsem musel mojí rodinu opustit. Tito policajti jsou nemyslící roboti, fungují jen jako represivní orgán. Je to nic nestojí, ponížit člověka. A jací lidé jsou u policije, zde ve Švýcarsku jsou to jen vyučení lidé a také emancipované ženy, které mají nějaký komplex méněcennosti. Takže jsem rodinu musil opustit po čtrnácti letech. Později jsem se snažil, děti aleponň vidět. Jel jsem kolem domu, kde bydlí mé děti. Byla tam má Ex-přítelkyně a on mi řekla, že děti doma nejsou. Ona řekla, že jede nakoupit a tak jsem jel za ní. Jenomže ona jela na policiji a já jsem šel za ní. Jenomže jsem se ze zlou potázal. Chtěl jsem těm policajtům tu situaci vysvětlti. Jenomže jak jsem vešel dovnitř tak mne chytli a zatáhli do jedné místnosti, kde mne začali vyslýchat. Jeden policajt seděl za computerem a druhý běhal mezi místností, kde jsem seděl já a mezi tou druhou, kde seděla má ex-přítelkyně. Ta se nechala tím policajtem rozeštvat proti mně a namluvila jím, že jsem dětský utiskovatel. To není absolutně pravda. Nikdy jsem se dětí nedotkl. Nakonec mi policajti začali hrozit prokurátorem a že mne zavřou, když nepodepíšu protokol. Připadal jsem si jako na Gestapu. Nikdy jsem nevěřil, že je to ve Švýcarsku možné, takové jednání. Oni ovšeem slyšeli, také, že nemluvím správným švýcarským dialektem a tak poznali, že jsem vlastně cizinec. O to byla má situace horší. Oni jsou chauvinisté. Obzvlášť když jsem z východní Evropy, i když jsem už zdejší občan.
Tak jsem se jich chtěl zbsvit podepspal jsem. Ale pak jsem psal celý problém s policajty na Amnesty International. A ještě jsem napsal těm policajtům dopis, že můj podpis byl pod fyzickým a psychickým nátlakem vynucen a je neplatný. O té doby vidím v policajtech malé děti, které nemyslí. Je to organizace, trénovaná pro to se mstít.

196481

22.08.2009 06:56

Ruští diplomaté vyhoštěni

Radar

Fred 84.?.?.?

Radar je jen záminka, aby zase v České zemi byl cizý voják. Je tady jiná možnost, aby si USA v česku zařídilo základnu? USA potřebuje Česko díky jeho strategické pozici v srdci Evropy. Nu a začátek nové bratrské pomoci od nového a toho správného bratra je příjmout jeho pomoc. Pak už se ta brtarská pomoc může dále rozšiřovat, poslání více vojáků z USA uř Česko nebude tak bolet, neboť Češi si na ty vojáky z USA už zvyknou. Češi nabídnou prostč prst a místo prstu se jím vezme celá ruka.
Kde je slib Vaška Havla, humanitního bombardera, že na České území nevkročí už žádný cizý voják%
Ať žije nová okupace made in USA.

198379

24.10.2009 12:47

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

Napadnout Rusko?

Fred 80.?.?.?

Naštěstí má Rusko taky atomové zbraně a i nisiče, takže si nadanout Rusko nedovolí, neboť by zaručeně riskovala třetí světovou válku a zničení zeměkoule. Pak by ani Amerika neexistovala.

203100

15.01.2010 18:41

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

Humanitni bombardování

Fred 80.?.?.?

Stejně jako Adolf Hitler si našel k humanitnímu bombardování Polska záminku přepadení vysílače Gleiwitz, tak Američané našli taky nějakou vytvořenou záminku pro humanitní bombardování Srbska, aby se dostali do Kosova a mohli tam mít základnu.

209673

04.02.2010 11:21

Otcové mají práva také!

Stejny případ u mně ve Švýcarsku

Fred 80.?.?.?

Žiji již ve Švýcarsku 41 let a pokoušel jsem se odsud 1980, 1986 odejít do Australie a v roce 1984 do USA. Díky asylu ve Švýcarsku jsem byl zde vlastně nevolníkem. Asyl to je nevolnictví. Nu a pak jsem poznal jednu Šýcarskou ženu, sociální pedagožku mimochodem, díky mému dobrému Českému známému, také žijícího ve Švýcarsku. On to samozřejmě myslel dobře, chtěl mne dostat ze zdejší izolace. Nu a tak jsem se s ní dal nakonec dohromady a samozřejmě vznikly dvě děti. Dnes jsou 16, 17 let.
Tenkrát jsem ale při narození děti ztratil dobrou a dobře placenou práci. A protože jsme byli na radnici ve Švýcarech vypsáni k svatbě, tak jsme svatbu díky ztrátě mé práce posunuli.
Ale tenkrát jsem bydlel v Schaffhausenu a na přání mé přítelkyně a její staré matky jsem pustil pěkný dvou pokojový byt v Schaffhausenu a šel jsem bydlet do jejich domu ve Winterthuru.
Ovšem nevěděl jsem žé v domě bydlí celý klan příbuzenstva a že mají obchod z vínem. Přítelkyně z její matkou mne nalákaly do tohoto domu, kde pod námi bydlel bratr od mé nastávající.
No a když přišly děti tak se začalo slavné dolní přébuzenstvo míchat do našeho vztahu. Dokud žila stará matka, tak jsem byl kryt. Ovšem situace se taky změnila, když jsem žádal přítelkyni o svatbu. To utekla dole k bratrovi si ztěžovat, že dělám psychoterror. Vše se ale vyhrotilo po smrti matky. Příbúzenstvo mne začalo doporučovat, abych se vystěhoval. Já jsem neměl práci a staral jsem se o děti. Má přítelkyně měla práci, takže jsem si výchovu dětí vyměnili. Ovšem to neradi vyděli příbuzní, a hledali možnost jak se mne zbavit. A tak když se děti jednou prali a já je okřiknul, stál bratr mé přítelkyně za dveřmi. Otevřel jsem mu dvěře a řekl jsem mu, že se nic neděje. Natož jeho manželka řvala z dolního bytu, jestli má volat policiji. Samozřejmě její manžel, bratr mé přítelkyně souhlasil. A tak přijela policije a mne vzala z rodiny jako násilníka, čímž jsem nebyl. Byl jsem přiveden do jednoho domu pro rozbitá manželství. Odtamtud jsem si musel hledat byt, který jsem našel. Moje přítelkyně ale pak dvakrát přišla z dětmi do tohoto domu, kde byl vedoucím psychiatr. Ten tomu dal poslední ránu. Musel jsem se odstěhovat. Nu a nyní bydlím 5 km od dětí a děti jsem už 5 let neviděl. Když jsem šel kolem domu a syn byl na ulici, tak on utíkal do toho domu a skovával se za záclony. Já jsem ho asi 12 let vychovával a nyní mne nezná. Dcerku jsem taky už nikdy neviděl. Dnes se bojím jít kolem toho domu z dětmi, neboť příbuznní volají policiji. Jsou to podle mne nenávistiví lidí vůči nám z východních zemí.
Mám takový dojem, že jsem byl jen využit a použit.
Děti samozřejmě neumí Česky a mluví jen Schweizerdeutsch a Nmecky.
Na děti samozřejmě musím platit až budou stát na vlastních nohou-
Švýcarsko je podle mne pravá lidová diktaůra. Jednou sem člověk spadl a já ne mojí vinou, p

211456

10.02.2010 11:33

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Článok je písaní s perom namočeným vo vitriole, apoň to popichne ľudí.

Fred 80.?.?.?

Je to pravda, že Sloavané jsou považovány za otroky jako černoši v Americe. Už sám komunismus byl importován ze západu a měl být asi vyzkoušen na Slovanech. Proč si ho nevyzkoušeli zde na západě? Zřejmě za myšlenkou spasení komunismem byla myšlenka ovládnutí Slovanských národů a dobytí jejich velikých uzemí. Bohužel toto se nepodařilo a pak přišla druhá světová válka a ta zase vedla k dobývání a ničení Slovanských národů. Dokud Hitler vítězil a USA nebyly napadeny, tak vlastně podporovaly USA Hitlera proti Slovanstvu taktéž, neboť americké fabriky, ketré byly v říši, Hitlera podporovaly viz. Opel dodával nákladní autobobily pro Wehrmacht a Opel patřil General Motors, stejně IBM filiálka v říši dodávala Holerith mašiny pro německý průmysl,
SStandart Oil Corporation dodávala přísady pro motory německých letadel atd. Je toho mnohem více. USA měly tedy zájem o zničení Slovanstva taktéž a asi to platí podnes. Hitler byl tedy jen nástroj proti Slovanstvu. Slovanská soudržnost se stala díky světové válce a komunistická ideologie byla jen nástroj pro udržení této soudržnosti. Zde byl Sovětský Svaz? který garantoval soudržnost Slovanstva. No a USA toto rády neviděly a snažily se o rozbití této soudržnosti Slovanstva a toto se jím povedlo. Prostě se použilo tvrzení, že komunismus je špatná ideologie a USA nabízely Slovanským národům svobodu v tak zvaném kapitalismu. A nyní to vidíme. Pomalu se soudržnost Slovanů rozpadá a i USA by rády dostaly i Ukrajinu, kolébku Slovanstva pod sebe. Kam toto může vézt. USA nemá nic společného z humanitou, jde čistě od dobytí Slovansých zemí a jejich zotročení.

212141

29.03.2010 10:38

Problém jménem zadluženost

Zadluženost je nová okupace mírovými prostředky

Fred 80.?.?.?

Co jiného je zadluženost, než vlastně lest, učinit stát závislým na jiném státě. Toto se ale děje ne okupací, ne válkou ale čistě cílevědomou postupným zadlužováním státu pod rouškou svobody a demokracie. Mocný stát nad slabým státem chce být spasitelem a tedy zachráncem slabšího státu a tím pádem mu nabízí pomoc, a aby to vypadalo navenek krásně a demokraticky, tak místo okupační armády posílá silný stát slabému státu svou materiální pomoc, která je už podmínka pro a uznávanou ideologii, na kterou tento slabý stát musí uvěřit podle Goebelsova hesla, stokrát opakovaná lež se stává pravdou. A tak pomalé zadlužování slabého státu je méně bolestnější než by byla jeho vojenská okupace. Výsledek je ale mnohem horší, neboť si občané zadlužovaného státu na tento stav pomalu zvykají a tento stát se ze zadluženosti nemůže dostat a musí plnit závazky vůči silnému státu. Tím se jedná vlastně o jiný způsob okupace, kolonializmu.

215946

09.09.2010 10:12

Aristokracie a dělba moci

Rytířství

Fred 80.?.?.?

Velmi zajímavý článek, který má vychovávat lidi k rytířství a myslím k nekonečnému. Jen plebs zůstává plebsem, když nepřemýšlí o bytí člověka na této zemi a honí se jen za pozemsk7mi požitky. Bohužel plebsu jde jen o požitky a ne o harmonii a hledání krásy.
Proto u plebsu se měří vše podle peněz.

227812

10.05.2012 11:52

Česká republika je velmocí – v pornografii

Ucta

Fred 38.?.?.?

Kde je úcta k člověku. To je záměr, udělat z člověka jen uspokojícího robota, který uspokojuje jiného a to co nejhnusnějším způsobem. Jednou zažité svinstvo nelze vypsat z duše, zůstává jako věčný záznam na duši a může se pak bez zábrnan opakovat. Je to ponižování důstojnosti člověka a jeho snížení k věci, se kterou lze manipulovat.

268638

18.05.2012 08:26

Karadžičův soud

Cesta ke zničení Slovanstva

Fred 84.?.?.?

Je to další příprava k postupnému ničení a zotročování Slovanů angloamerickým dobývačným společenstvím a příprava k dobývání Ruska a Ukrajiny pod rouškou slibů demokracie. Vždyt´dnešní státy bývalého východního bloku se staly dnes novými vazaly tohoto angloamerického společenství a Srbové tomuto angloamerickému vazaltsví bránili a snaží se bránit.

269132

26.05.2012 23:33

Vlastenectví proti euroatlantismu

Vlastenectví

Fred 84.?.?.?

Když byl prezident Havel na návštěvě ve Švýcarsku, tak jsem doufal, že se jede do podívat do Švýcarska, aby v Československu založil podobný systém demokracie se snahou, že se Československá republika stane též neutrálním státem a tedy že nebude vstupovat do žádného svazu a paktu, jako je NATO atd. Doufal jsem, že je takový vlastenec, že se bude o tento státní systém snažit, nebot´by se mohlo mohlo Československo tenkrát rozdělit podobným způsobem na kantony, tedy na republiky, které mají samostané vlády atd. a jsou sjednoceny ve federální vládě. Ale pan Havel nechal se oslavovat jako spasitel a raději obdivoval demokraciji Spojených Států a raději uvedl Českoskovensko do nového vazalství místo neutrality a tedy skutečné svobody. Zřejmě pan prezident Havel potřeboval k zajištění svého prezidentského úřadu pomoc USA. Takže se začal bratřit z Americkými prezidenty, čímž udělal Československo vazalem. A USA potřebovalo a potřebuje Čechy a Slovensko jako potřebují jiné zemš bývalého Varšavského paktu jako území pro obklíčení slovanských zemí, což je Rusko, Bílá Rus a Ukrajina. Už to, že se NATO nerozpadlo a je vlasntě ovládáno USA, to svědčí, že je NATO agresivní pakt a že Rusko, Bílá Rus a nakonec Ukrajina nemohou USA a NATO důvěřovat. Co udčlal pan prezident Havel byla zrada na slovanských národech a tedy i zrada na národě Českém.

269752

29.07.2012 10:33

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Trest smrti je chyba

Fred 80.?.?.?

Vrah by měl být odsouzen o to, aby se staral vědomně celoživotně o pozůstalé oběti a to velmi tvrdou prací v nějakém táboře jako byl Gulag nebo koncentrační tábor. Tím by se tak umožnilo ho propustit v případě justičního omylu. Trest smrti je velká chyba. Neboť vrahovi bere zodpovědnost za to co učinil.

272676

03.08.2012 11:48

Křížová výprava na východ

Křížová výprava

Fred 80.?.?.?

Co je Katolická církev? Nic jiného než společenství, které pokračuje vládu říše Římské nas světem. Realisticky viděno, je to přebraní expanze říše Římské jinými prostředky než vojenskými. Takže dřívějější císař je dnes papež. A k soudržnosti tohoto společenství byla taky vynalezena jedna ideologie, sepsaná v Bibli. Totéž měl i komunismus. Měl své svaté jako Lenin, Stalin atd. Katoélická církev si vždycky vypomáhala mocí světskou, neboť moc světská měla a má možnost použít vojenské síly. Komunistické náboženství používalo armády a všech světských možností k ovládnutí světa. Takže rozpadem komunismu získala Katholická církev snadnější vliv do východních států, což byl vždy její zájem, dobýt a porobit Slovanské země. A rozpadem komunismu získala Katolická církev i velkou světskou a tedy i vojenskou pomoc od západních států při dobývání výchdodu a tedy Slovanů. Příkladem je toho Polsko, které dnes dovolí cizé americké vojáky usadit se na svém źemí. To je jasná příprava pro další dobývání východu z požehnáním katholické církve. Nakonec Češi umožňují kolonizaci tak jako Poláci pomalu ale jistě bezbolestně Americké armádě a tím připravují jako Poláci základny pro dobývání Ruska, Bílé Rusy a Ukrajiny.

272896

04.08.2012 08:54

Křížová výprava na východ

Vazalství díky zadlužení

Fred 80.?.?.?

Když v roce myslím 1991 byl prezident Havel na návštěvě s velkou slávou ve Švýcarsku, tak jsem myslel, že hledá zde model státu pro tehdy svobodné Československo. Čímž by vznikl nezávislý stát na podobných principech jako Švýcarsko a tedy i neutrální stát. Tím by se zamezila import anglosaské americké demokracie. Jenomže díky hloupostem Václava Havla, což potvrzuje i strašný výrok o humanitním bombardování, tento Václav Havel ztratil tvář a ukázal se v jiném světle a dopravil Československo do nového vazalství.Myslím si, že pravé náboženství je Švýcarská demokracie a ne všechny -ismy, jako komunizmus, katolicizmus, islamizmus. Toto není ve Švýcarsku potřeba. Mezi Švýcary neexistuje většinou závist, tedy nemusíš mít vše, co mají jiní. A to je základ. Závist je začátek zotročení. Domnívám se, že raději být chudý a ne otrokem, vazalem. Svoboda podporuje tvořivost a to existovalo v Československu. Dnes je tvořivost, vynalézavost potlačovaná si vše možností koupit, čímž je daná možnost zadlužení a tedy vlastně k zotročení. A to byl účel, jak dostat nadvládu nad státy východního bloku tak zvaným západem. Což se postupné obsazování pozic před dobýváním Ruska, Ukrajiny a Bílé Rusy. Tyto státy se zatím do této situace zadluženosti nedostaly.

272933

06.08.2012 10:36

Křížová výprava na východ

Zatím válka neohrožuje území USA

Fred 80.?.?.?

Je zajímavé, že všechny války se vedly a vedou mimo území USA. Zřejmě je USA vyvolená zem na kterou se nikdo ze světa neodváží. A USA si dovoluje válčit všude ve světě a zabíjet všude ve světě. Zřejmě by bylo dobré, aby se USA pohrozilo třeba raketami jak to bylo na Kubě. Možná, že by se situace změnila. Zřejmě jsou USA vojensky nedotknutelné a proto mohou podnikat koloniální války ve světě, neboť mají pořád vlastní zázemí, kam se mohou ztáhnout a nabrat síly, kdežto pro ty, kteří tuto možnost nemají, neboť se na jejich územích vedou války díky USA, ti samozřejmě podléhají zničení a zotročení.

273047

10.08.2012 09:22

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

Barevné revoluce

Fred 80.?.?.?

Zajímavý a pravdivý článek. Tak se dělala revoluce v Rusku za Jelcina v zájmu USA a nakonec tyto manipulace Putin prokoukl. Stejně tak se tímto způsobem měla dobýt Ukrajina, což Janukovič též poznal a Timošenkvou odstavil, neboť by Ukrajina spadla do náručí kolonizátorů z USA. Na Bílé Rusy se revoluce nepodařila, neboť prezident Bílé Rusy toto kolonizační nebezpečí viděl a vidí a proto jedná tak jak mu to moc umožňuje.
Zřejmě je známé z minulosti, kdy to byli Římaní, katholická církev, Napoleon, Němci a jiné národy se snažily dobýt a zotročit Slovany. Bohužel Poláci, Češi, Bulhaři a jiní západní Slované obětují svobodu za otroctví. Je to smutné.

273206

15.08.2012 08:17

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

A co dnešní Česko?

Fred 80.?.?.?

Copak není dnešní Česko vlastně taky kolonie? Místo aby Česko zůstalo po Sametové revoluci suverením státem, tak odevzdalo veškerou svobodu novým brtatrům díky zadlužování. Co je to dluh? No to je vědomí, že musím někomu dělat otroka. A proto po sametové revoluci se honem honem zlikvidovalo vlastní zemědělství, což je základ suverenity a tedy přežití státu.Ddnes se musí potraviny dovážet a zaplatit. Plno tradičních firem bylo zlikvidováno anebo zabráno za pomocí nových bratrů, nyní ze země neomezených možností, tedy USA. Ku příkladu firma Tatra, ta patří USA, slavná firma Morvana Otrokovice, ta byla asi konkurentem fimam USA, tak se zavedla do konkurzu. Kde je ČKD. Kde jsou námořní lodě? Kde je firma TESLA? A co Poláci a jiné národy východního bloku. Z radostí si vezmou k sobě nové ochránce svobody, za kterou musí platit, vyrábovat nechat se zotročit. Vše pro rouškou demokracie USA. Vše příprava pro další tažení proti Rusku, Ukrajině a Bílé Rusy. Raději být chudým, ale svobodným. Chudoba naučí přemýšlet.

273348

22.08.2012 14:52

Bukvice pochodovaly Prahou

Návrh

Fred 80.?.?.?

Možná, že by bylo nerozumnější, umožnit těm bukvicím, aby si založily vlastní stát a tím by se jejich problém vyřešil, ne.
Tam by mohly pochodovat a činit jak se jím zlíbí a nebyly by utiskovány. Je třeba jím najít nějaké území a to ohradit a tím by taky mohly udělovat asyl svým spřízněným.
Tam bych taky potom poslal ty slavné Pussy Riot ea jiné, mohly by pro ně dělat koncerty a nesnažit se rozkládat Ruský stát. Možná, že by se někde našlo prom ně území, třeba na Sibiři anebo někde v Africe.

273723

28.08.2012 08:46

„Nezávislé Kosovo“: Patologická zločinná struktura globální úrovně (I)

Příprava útoku na Slovany

Fred 80.?.?.?

Copak to není jasné, proč se Kosovo dostalo do rukou Albánců. Vždyť USA tam chtěli vstoupit na Balkán a založit si tam další vojenskou základnu proti Rusku, Ukrajině a Bílé Rusy. A k tomu mají pomoc Muslimů, což jsou Albánci. Nu a za odměnu, že USA mohli se usadit na Balkáně pomáhají hodní Američané Albáncům. Nu a výsledek je odměna Kosova a genocida na Srbech. Na Youtube je velmi zajímavá diskuze z MUDr. Rajkem Dolejším, jehož matka je Srbka a on vystudoval medicínu v Praze. Mluví o historii Srbů a jejich genocidě.Zná se osobne velmi dobře z generálem Mladičem. Celé vraždění v Serbrenici je lež a generál Mladič nikdy takový rozkaz k vraždění nedal. Serbrenica byla čistě záminka pro vojenskému napadení Srbů. MUDr. Rajko Dolejší napsal knihu: Rozhovory z generálem Mladičem. Je snad v Česku k dostání.
Mluví též o zabíjení Srbů Albánci v Tyraně k získávání orgánů na prodej.

273996

Proč jsou Slované považováni za Untermenschen, je zřejmé z toho, že do Slovanských zemí nesahá moc katolické církve, která by ráda i tyto země dobyla, aby dokázala že jedinně Řím je centrum světa a nic jiného. Nedivím se, že se Češi brání, navrátit majetek katolické církvi, neboť z historie vědí, co v Čechách obyvatelům učinila. Katolické církev není nic jiného než chamtivost po moci nad celým světem. Jed to pokračování vlastně Říše římské jinými metodami, tedy pomocí ideologie napsané v Bibli a vtloukání této ideologie do hlav nekritických občanů. Tak jak Goebels řekl, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou, tak se pracuje z každou ideologii. Stejně tak se pracovalo z ideologií komunismu.
Nyní máme ovšem velmi nebezpečnou ideologii Islámu. Tato ideologie je roznášená v Evropě podivným způsobem. Zástupci této ideologie infiltrují pomalu ale jistě tak zvaný svobodný Západ.
K tomu Západ a USA pomáhají, příklad je vznik Muslimského Kosova. Západ sedí na větvi, kterou so podřezává.

274060

01.10.2012 15:41

Firma L’Oréal pošlapává památku českých panovníků

Úcta k České minulosti

Fred 80.?.?.?

je to postupné ničení existence Slovanských zemí, jejich kultůry a obsazování pozic lží a klamem pro další postup k dobytí Ruska, Ukrajiny a Bílé Rusy. Je to něco podobného co udělali Pussy Riot.
Je to vulgární Amerikanizmus, který nemá úctu k jiným kultůrám.

275973

06.10.2012 09:14

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

Dobývání území

Fred 80.?.?.?

Katolická církev je jen pokračování Říše Římské jinými methodami než dobývání světa vojensky, jak to dělali Římští císařové pomocí légií. Katolická církev používá metody biče a cukru a její program čili ideologie nebo-li dnes software je napsáno v bibli.
Katolická církev je organizovaná vojensky, čili má generála, což je Papež a nižší šarže jako biskupy a faráře a nakonec vojáky, což jsou její věřící. Takže získá-li zpět majetek v Česku, tím získá opět větší moc na území Česka a získá nové pozice, čili základny pro další postup na východ. A tedy díky nenávisti Čechů k Slovanským národům jako Rusku, Bílé Rusy a Ukrajině zaručeně majetky katolické církvi z radosti odevzdají. Stejně umožní novým osvoboditelům z USA dřív nebo později založit na svém území na požádání vojenské americké bratrské základny v zájmu ochrany.

276614

06.10.2012 13:15

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

Odevzdat vše

Fred 80.?.?.?

Nevím proč najednou chtějí Češi navracet něco katolické církvi. Asi se chtějí stát katolickým státem. Připadá mi to, že chtějí být hodní před Římem a jemu se zalíbit, být také hodní před Američany. Možná až příjdou Číňani, tak si všichni Češi nechají operovat oči, aby vypadali jako Číňani. Nu a co když Spojené Státy požádají Čechy, aby se připojimi jako další stát k USA. No tak Češi opět se připojí k USA a budou se učit Anglicky, a rozkaz USA se nechají poangličtit a na vlastní řeč zapomenou. Za Rakouska Uherska poněmčení nebylo dosaženo, ale v zájmu svobody made in USA vše půjde bez problémů. Vždyť už mnoho tradičního průmyslu bylo odevzdáno do rukou amerických spasitelů a některé firmy byly přivedeny do konkurzu. Nakonec nezbyde Čechům ani vlastní zem a možná, že bude jím alepoň dovoleno sedět na stromech včetně s vládou a budou cizincům ukazováni jako vzácná stvoření, která budou krmena jako opice v zologické zahradě.

276638

03.12.2012 09:11

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

Zotročení Slovanů

Fred 46.?.?.?

Doufám, že je známé, že tak zvaná USA demokracie je prý nejlepší systém vlády na světě. Ale demokracie, to je jen slovo, otázka je, co se za tímto slovem skrývá. Vždycky šlo tak zvaného západu o dobytí a zotročení Slovanů. Konec konců dnes díky rozpadu východního bloku vlezlo plno slovanských zemí do chomoutu tak zvané západní demokracie. Tento chomout je ale vlastně pod diktátem USA, takže dostat se z tohoto chmoutu a být nezavislým už nejde. Asi by byla potřeba nové bratrské pomoci ale ze strany USA. Proto USA se snaží co nejvíce dostat tyto slovanské země do závislosti jak ekonomické tak i politické a vojenské. Je to postupné obsazování Evropy Spojenými Státy ale mírovou cestou, což nikoho nebolí, neboť se nepoužívá okupace armádou USA. Ku příkladu poslalo USA Mrs Clinton do Čech ohledně získání elektrárny Temelína, což je strategický objekt. Že se zatím nepodařilo postavit v Česku americký raedar, to je otázka času. Stejně v Polsku už jsou tak zvané obranné rakety a s nimi američtí vojáci. A Ukrajinu díky Oranžové revoluci připravovali USA na přechod pod jejich nadvládu. To se USA nepovedlo. Z Ukrajiny pochází původní Slovanstvo. Dobytím Ukrajiny ze strany západu by se opět dosáhlo dalšího splnění snu, v zotročování Slovanů. A Americko- Anglosaské mají v zotročování lidí velkou praxi. A o to pod nálepkou demokracie vlastně jde.

279898

03.12.2012 14:10

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

Gulagy

Fred 46.?.?.?

Gulagy vynalezli neslovanští revolucionáři roku 1917, stejně tak ovládali tajnou policiji stejně dokonce přišli na zplynování lidí automobilovými plyny před druhou světovou válkou. Tito lidé zavraždili ruského cara a jeho rodinu -listinu kze najít ve Wikilead. Vůdce popravčí čety carské rodiny byl jistý Jurowsky.
Jeho nadřízený Swerdlov dal k popravě rozkaz. Vše lze se dočíst v knihách od Alexandra Solženicina "200 let spolu". Tam jsou jejich jména. Hitler se od nich mohl jen učit.
Dnes se tyto knihy od Solženicina dají velmi těžce na trhu sehnat. Specielně v Němčině nejsou už k dostání.

279906

20.01.2013 15:07

A nemají Němci pravdu?

RE: Každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží ?

Fred 46.?.?.?

Absolutní pravda, Češi propadli vulgárnímu americkému konzumu, který vše řeší jednoduchým způsobem. nyní mají vše co chtěli, absolutní svobodu, dostali chléb a hry a tí mají plné žaludky a mohou se vyřádit, jak chtějí, konzumovat svět. Mají pomalu vymyté mozky a fungují jen tak, jak si to vládci nahoře přejí. Ale ten chléb taky nemusí trvat dlouho a pak i ty hry skončí. Chléb a hry lze jím taky vládci vzíti a co potom?
Dříve byli Češi velmi tvořivý národ a tím si vytvořili i vlastní průmysl, který byl jejich a tím byla zaručená jejich svoboda od cizinců. Dneska ztrátili vlastní tvořivost a tedy i průmysl. Ono je pohodlnější si vše koupit, neboť pro tvořivost je třeba přemýšlet a přemýšlet a tady se namáhat, což je asi dnes podřadné. Stejně si zničili zemědělství, což je základ státní nezávislosti. Raději potraviny dovážejí. A tím se stávají otroky a tedy jsou závislý. To není už svoboda, to je zotročení. Česko je kolonie USA. Jestliže si USA vzpomenou, že by se mělo Česko stát dalším státem USA, tak asi za pan Schwarzenberga to bude možné.

282860

Máte pravdu. nechápu, že může Českáý národ volit takového člověka bez páteře. Snad by si měl Český národ uvědomit, že pan Schwarzenberg je přítelem prezidenta Kosova Hačiho Tačiho, který má na rukách krev. Už tím třeba, že žil tento člověk ve Švýcarsku a odsud oraganizoval obchod z drogami, ze zbraněmi a prostitucí. Peníze z této činnosti dával na teroristickou albánskou organizaci UCK. Pak byla najednou UCK přejmenována Američany na osvobozeneckou armádu. Jak je to možné. Pan Schwarzenberg podporoval válku proti Srbům s humanitním bombarderem Havlem. Je to skutečně velmi morální postoj? A nakonec byla Česká Republika díky jemu donucena Kosovo uznat. Pan Schwarzenberg asi nenávidí Slovanské národy a proto to takto činí. Jeho pomocí se takto dostává Islám do Evropy. Jeho to nebolí, on vystupuje na straně silnějšího, proto musí mít pravdu.

282899

23.01.2013 10:12

Zemský škůdce prezidentem?

Volba prezidenta

Fred 46.?.?.?

Zvolením Karla Schwqarzenberga prezidentem mi toto připomíná nástup nového protektora do Českých zemí jako za říše byl Reinhard Tristan Heydrich. Dneska si Český národ asi zvolí nového protektora tak zvanou demokratickou cestou, což je asi už předepsáno z USA. On bude tedy vlastně novým protektorem říše USA a bude prosazovat jejich zájem. Konec konců jsme se o tom už dávno přesvědčili jako byl radar v Brdech, což by umožnilo cizý armádě vstup na České území. Nakonec když budou USA žádat,aby se Čechy připojili jako další stát k USA, tak pan Schwarzenberg bude zaručeně pro to. Jinak co mohou Češi očekávat od nového protektora, to je utahování opasků, čili je třeba jím dát cukr a bič, tak jak si to Heydrich představoval.

283215

25.02.2013 08:45

Kolik stojí místo pro Kosovo v OSN?

RE: ponižování Slovanů

Fred 46.?.?.?

Žiji od roku 1968 ve Švýcarsku a dávají mi to mnozí Švýcaři najevo. Měl jsem rodinu se švýcaskou ženou a tu mi rozbili díky předsudkům proti Slovanům. Mluvím jiným německým přízvukem tak si obzvlášt policajti na mně smlsnou. Mohl bych o to psát román.
Děti mi ukradli, neviděl jsem je už 8 let. Dětimají vymité mozky i když jsem je 14 let vychovával.

285388

05.04.2013 13:18

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Vraždění, znásilňování

Fred 46.?.?.?

Proč se zde vůbec nehovoří o ca. 4000 Ruských, Ukrajinských a Běloruských zničených vesnic jako byly Lidice. Že nacistické Německo má na svědomí vyvraždění tolik slovanských civilistů, o tom se nikde na západě nemluví. Hlavně že zdůrazňují trění vyvolených a jiných zde, ale ve východních zemích jakoby nežili lidé ale zvířata. nikdo se nesmí divit, že Sověti byli tedy brutální, když jím němčtí nadlidé ničili ženy. děti, rodiny. Co se dalo očekávat. Nakonec oni ztratili nejvíce lidí ve válce, ne Američané, ne západní země.

287663

17.04.2013 11:43

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

Dobytí světa Anglosasy

Fred 46.?.?.?

V zájmu ovládnutí světa určitou tak zvanou elitou se používá slovo demokracie jako ta nejlepší svoboda pro celý svět. Zástupci tak zvané demokracie, co má být specielně USA a Velká Británie mají za úkol své pojetí demokracie rozšiřovat po světě. Takže začátkem jejich dobývání je jako první se naučit jazyk anglický. To je první začátek rozšiřování nadvlády nad ostatními národy, což je začátek globalizace národů a tedy jejich zotročení. Díky této globalizaci a poangličťování se potlačuje vlastní kultůra, což je tedy úkol globalizace. Anglosaské národy už právě svou řečí a svými vlastnostmi v dobývání, což je jim už dáno v dřívějším dobývání Ameriky a zničení amerických indiánských kultůr a na import otroků z Afriky, se snaží v dobyvačné činnosti pod rouškou demokracie pokračovat v dobývání Slovanských národů. Ve východní Evropě se to podařilo, bohužel. Nu Rusko a Bílá Rus jsou zastánci Slovanských národů a snad zůstane i Ukrajina. Kdyby Ukrajina přešla na stranu západu, tak to bude pro Slovanské národy těžké a půjde o přežití.

288250

20.04.2013 09:58

Totalita

Svoboda

Fred 46.?.?.?

Vybrali jste si Angloamerickoafrickou civilizaci tak máte tu svobodu. Svobodu používat drogy, chlastat alkohol i methylakohol, volný sex, dívat se na sebe jako použitelná věc. Taey vztahy mezi mužem a ženou nejsou svaté.
Proč Váš moudrý dramatik a velký alkoholik zdramatizoval Váš stát tak, že zapoměl se poučit ve Švýcarsku, kde mohl převzít Švýcarský model a poznat Švýcarské občany, kde je základem slušnost jedn k druhému. Sám Tomáš Baťa byl pro morální chování a proto poukazoval na úpad morálky, což zavinilo krizi.
Raději být chudý ale být svobodný. Dneska si můžete koupit všechno ale jen zadlužením a tím se stáváte otroky. Havel Vám dal svobodu otroků.

288455

20.04.2013 20:48

Hitler vyhrál válku

RE: Německo je stále od r. 1945 okupovaná zóna USraele,

Fred 46.?.?.?

Ano, smetiště montovna a tedy příklad Slovanského státu, což asi čeká na jiné Slovanské státy, jestliže si budou zahrávat se západem. Co se nepovedlo Hitlerovi, to se nyní daří mírovo cestou pod rouškou demokracie. Na Slovany platí jen cukr a bič. Proto je jím jen dát alkohol a drogy.

288496

21.04.2013 07:24

Hitler vyhrál válku

Hitler a USA

Fred 46.?.?.?

Je zajímavé, že už před válkou a ve válce existovali v Německu americké firmy. které Hitlera zbrojili a bez některých by německý průmysl nefungoval. Byla to filiálka IBM, která vyráběla stroje na zpracování statisticých dat a to i pro koncentrační tábory, sám bývalý prezident Mooney byl od Hitlera před válkou vyznamenán. Stejně to byla firma General Motors, které patřila firma Opel a která dodávala nákladní automobily pro Wehrmacht a dodala taky 1000 nákladních automobilů značky Opel Blitz pro Wehrmacht, aby s nimi mohl obsadit Československo. Stejně to byla filiálka Firmy Ford, která vyráběla nákladní sutomobily pro Wehrmacht a za války nebyla spojenci v Německu bombardovaná. Pak to byla firma americká Standard Oil, která dodávala olovnaté příměsy do benzínu pro Německé letecké motory jinak by Němmecká letadla asi nevzlétla. Takže zřejmě USA podporovaly Hitlera v zájmu jeho přípravy a války pro dobytí Sovětského Svazu a dobytí Slovanských zemí bez velké námahy a vlastních ztrát. Proto zůstávaly USA neutrální a teprv vstoupily do války, když Rusové hnali Hitlera od Stalingradu.

288527

29.04.2013 08:49

Co znamená evropská integrace pro Srbsko

Kosovo a Slované

Fred 46.?.?.?

Získání Kosova není nic jiného, než zájem o postupném ničení Slovanů. Pan Hači Tači, tedy prezident Kosova a asi Muslim, žil dokonce ve Švýcarsku a má prsty v obchodech z drogami,prostitucí a se zbraněmi. Asi se o tom nesmí mluvit. Stejně asi obchodoval z orgány mladých Srbů. Já jen vzpomínám na paní Del Ponte, Švýcrskou právničku, která vedla proces v Hagu proti Miloševičovi. Pak sse chystala proti Albáncům vézt proces ohledně zabíjení mladých Srbů v Albanii v Tyraně. Dokonce snad o tom napsla knihu. Paní Del Ponte byla ale Švýcarskou vládou najednou ztažena z Hagu a byla snad poslána jako vyslankyně jinam. Takže se proces proti Albáncům nekonal. Vše bylo ututláno. A ve Švýcarsku se mnoho Albánců usazuje. Neví co mají za status, jsou političtí uprchlíci anebo co jsou zde.

289022

03.09.2014 20:56

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

Jak zabranit valce v Evrope?

Fred 83.?.?.?

Ja si myslim, ze existuji 2 moznosti: usporadat americkou verzi Majdanu, a to si myslim, ze by nemuselo byt ani moc tezke, protoze zivot v USA je diametralne jiny, nez jako ho ukazuje Hollywood... Lide jsou nespokojeni a tlak v kotli prudce stoupa. Anebo kdyby to neslo, tak nechat vybouchnout sopku pod Yellowstonem. Nebo zpusobit zemetreseni klimatickou zbrani, aby se kapacity USA musely rozmelnit v domacich problemech. To je totiz to, ceho se boji nejvice: aby to nemeli u sebe doma...

316696

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 2

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 484 597