Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Popelka Josef

Nalezeno 18 příspěveků, 18 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.07.2016 14:33

Barnevernet – a obojky otroků na planetě Gor

Pokud se nemýlým,

Popelka Josef 85.?.?.?

tak celý problém vznikl z důvodu podezdření, že chlapci byli zneužíváni vllstním otcem /Norem/. To policie v Norsku nepotvrdila / v podstatě vyloučila/, tak je "velmi" zvláštni, že o rodičovská práva nebyl krácen otec, ale, /divme se, matka. Je zřejmě něco shnilého ve státě Norském!

350206

15.04.2020 10:12

Dobrá správa pre Slovákov: Koronavírus ovplyvňuje genetina

"genetický profil"

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Po přečtení článku se musím přiznat, že se divím, proč nebylo to Haplo porovnáno např. i s Čínou a Iránu, zvlášť v tzv. epicentrech. Dle článku to vypadá, že tam kde je zúžen "genetický profil" /7 mužů a 5 žen/ se jeví úmrtnost vyšší. To by vysvětlovalo i Andoru /Baskové/. Přitom by neměl být dnes v době počítačů problém vložit co nejvíce dat a provést rešerrši s více kombinacema parametrů. Co v tom WHO vlastně dělají? Že by si zužovali "genetický profil"?

378660

15.04.2020 14:01

Nelítostná bitva se sochou byla vítězně vybojována!

Když Koněv, tak i Patton!

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

V Plzni tuším postavili sochu generála Pattona. Taky má jaksi kontroverzní historii, myslím Patton. Když německá armáda ujížděla z Maďarska přes Rakousko s plným vlakem cenností ukradeným maďarským židům, umístěnch "do sanatorií s názvem Arbait Frei", Pattonovi hoši jim to zabavili a uskladnili v německu. No a potom to USArmy takřka totálně rozkradla, nemluvě o vykrádání zámků v německu, včetně korunovačních klenotů Hesenského rodu. Na světlo to uvedl jeden ameriký autor, a USArmy by přece nevyšetřovala následně nějakou prkotinu. Tak prosím, Patton, šup do depozitáře!

378669

17.04.2020 12:55

Bill Gates: „My nechceme mít moc vyléčených lidí“

Když to chválí, ať to jeho pálí

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Už vícekrát byl citován pan Gates, že se vvjádřil k potřebě snížít světovou populaci alespoň na 10%. Tak to bych rád věděl, proč mu v tý zemi neomezených možností do tý návy nikdo nepomůže? S tím tam přece nikdy nedělali cavyky. Jesti však užívá pověstný "adrenochrom", tak se zřejmě považuje za nadřazeného /nebo vyvoleného?/ a to se vždy v historii ukázalo jako škodlivé. Tím spíš by měl být léčen brachiálně, a to velmi razantně.

378731

21.04.2020 22:35

Drazí občané

Kdo je tu drahý?

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Mě se ten článek nelíbí ani formou, ani obsahem. Nechci se moc rozepisovat a tak bych se připojil k názoru "Rudolf K". A i nadpis článku je zavádějící. My jako občané zas tak drazí nejsme. Předpokládám, že budete souhlasit, že DRAZÍ JSOU POLITICI.

378842

27.04.2020 15:30

Výzkumná služba evropského parlamentu připouští, že pátá generace mobilních telefonních sítí může poškodit zdraví

ĆEKÁ NÁS ELEKTROMAGNETICKÝ BLÁZINEC.

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Je jasné, že 5G nebude pro zdraví nic dobrého.To už je evidentní, jak po zavedení mobilů a internetu /lidé kteří s ním profesně pracovali/ se začali objevovat zdravotní problémy. Když byla snaha postavit radar, zjistilo se, že několik let předtín v souvislosti s ním v ČR změkčili normy pro elmag záření. a celý přístup je podobný, jako u léků. Rychlý tlak na zavedení za účelem zisku, bez řádného testování. zisk nakonec shrábnou nadnárodní firmy a problémy sanujou státy z daní. Vážně by mě zajímalo, jestli někdo ví, jak to bylo s testováním G5 v Holandsku, kde podle zpráv uniklých na internet, padali na zem ptáci za letu na území, kde to bylo testováno. V jedno předešlém přízpěvku kdosi mluvil o Kobliháři a jeho příznivcích. Má snad pocit, že při vládách současné OPOkoalice by to bylo lepší? Jasně se ukazuje, jak zde chybí zákon o referendu.

378949

30.04.2020 19:16

Ruskem nařízená likvidace O. Koláře nebo jeho politická sebevražda?

Ricin sem, Kolář tam, muzikanti hrajte

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Přiznám se, že největší problém byl, než jsem pochopil, jak odhalili to osobu, kvůli který teď chodí Kolář s trenýrkami bez kapsičky. Bylo to takto. Ta osoba šla právě na Šerementěvu k letadlu, když tu z haly vyběhl další, nejspíš agent GRU, a volá: Dali ti ten ricin? No jistě, plnou lahev. No a jako na potvoru taky letěl do Prahy nějaký náš ČUČKAŘ, a tím to všechno prasklo.

379045

05.05.2020 13:21

Byl test na COVID-19 infikován?

Šmejdi

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

V článku autor uvádí tolik indicií a tak silných, že pokud by na základě takových indicií někoho soudili v USA, tak by ho přímo ze soudní síně odvlekli na elektrické křeslo, nebo na injekci. Problém je v tom, že jak říká autor, se to nevyšetřuje, spíš zametá pod koberec. Lucembursko by mělo, pokud tam infikování zjistili, obvinit GB a USA z travičství. Angosasové byli a jsou stále na první příčce ŠMEJDÚ světa.

379172

27.05.2020 01:19

Trump v roli Hérostrata

RE: vysvetlenieJaksi jsem to slyšel jinak

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Herostrates ten chrám zapálil, ale za zločin byl odsouzen k tomu, "že jeho jméno bude navždy zapomenuto". To je možná důvod, proč zapomenuto nebylo. Ovšem důvod paličství byl zřejmě ten, jako "zlaté tele" u židů.

379689

15.06.2020 23:28

Nástup černého rasismu v USA

Toto stálé omýlání vraždy

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Toto stálé omýlaní vraždy mi připomíní 11. září, kdy jsme desetkrát, i více, viděli stále stejné záběry a až později se někteří začali dívat dovnitř, ne co se stalo, ale jak se to stalo. Pro podezdření v obchodě kvůli placení falešnými dolary /pak šekem, pak další verze, snad poukázkami na potraviny, následně návrat k penězům/ byla na podezdřelého nasměrováni čtyři policisté, z nichž ho jeden při zatýkání zavraždil.
Za celou dobu od události jsem nikde nezaslechl, zda ty dolary byly skutečně falešné. Těžko si dokážu představit alkoholika, feťáka a bývalého trestance, který si "po nocích" tiskne prostředky na šňaps a fet. Spíš /pokud falešné byly/ bych předpokládal, že je získal od někoho jiného. A pak bác ho, policie ho zavraždí, místo aby z něho vydyndala odkud je má. Vidím dvě možné varianty. Buď berou v USA k policii dementní sadisty, nebo to byla úmyslná vražda, aby se nenašel původ falešných peněz. Možná obojí trochu dohromady. Každý, kdo si pamatuje na "kauzu" Todašev, ví, že USA jsou za podobných okolností zemí neomezených možností.

380002

03.07.2020 14:13

2022: Očkovací pas. EU mlčí o podezřelých dokumentech

Vakcíny, pokračování pokusů dr. Mengeleho

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Je jisté, že nadnárodní farmaceutické spol. jsou vpodstatě z 90% zločinecké organizace . A ten citovaný zákono zbavení jejich zodpovědnosti to samé, Po dotazu k lékeřce na koloidni střbro mi odpověděla, že to nefonguje, a přitom je známo, že když mají ženy z náušnic zánětlivé problémy, ti samí jim doporučují stříbrné. Pok se divme, že vzniklo pořekadlo, že: Doktři neuzdravují ale jen léčí. Doporučuji každému dát si do vyhhedávače zadání: Bhután- covid 19. Mají tuším 30 mil. obyvatel, řádově 80 nakažených, přbližně polovinnu uzdravených a smrtnost? 0! Proč? Maj tam povinost nosit roušky, což tyto asijské státy praktikují i při angíně, chřipce, ale i při rýmě /znám osobně z Mongolska/. Ale rozdíl, soustředí se hlavně na přírodní léčení, tedy z rostli a ovoce. V jedné starší zpravě na internetu tam dokonce : v historické době tam nedošlo k onemocnění rakovinou". Také na základě léčení přírodními léky Jak dlouho myslíte, že by se to mělo těm globalistický /údajně demokratickým/ dobytkům trpět?

380364

16.07.2020 01:19

Neexistuje druhá pitva George Floyda

Jestli to

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Jestli to někdo plánoval už několik let, pak je možné, že plánoval i ve vhodný okamžik najít vhodnou oběť /Lee Harvee/, vhodné obvinění, ochotné vrahy atd. Floyd a Derek se prý znali, třeba ze začátku hráli v jednom týmu. Ovšem spoušť akce je obvinění z placení falešnými dolary. Tedy v úvodu jen "podezdření". Někteří z diskutujících vypadají, že vědí i kde se líhnou čerti. Proč se nepokusí zjistit, jestli se podezdření potvrdilo a bylo vůbec následně vyšetřováno, což by bylo logické z důvodu najít ohnisko jejich původu. Hned by bylo na konci tunelu více světla.

380563

16.07.2020 19:07

Neexistuje druhá pitva George Floyda

Jestli to

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Pane Salimon, promiňte, že to řeknu tak pregnantně, pěkně jste to okecal. Nečekal jsem od nikoho instruktáž, jak se organizují revoluce. Policie určitě nemá Floyda za mučedníka, ale za oběť vraždy druhého stupně. A jestiže byl obviněn z použití padělaných peněz a policii by nezajímalo zda byly skutečně padělané, a když ano, kde je jejich původ, tak by to nebyla policie. Pokud se domníváte, že když je "mučedník", že už to kripo nezajímá, pak z těch amerických kriminalistů děláte hlupáky. Pokud však ty peníze byly pravé, pak to znamená, že policie USA vraždí podezdřelé, třeba že se vzpouzí, zvláště s pouty na rukou. Ať už z jakých-koli pohnutek! Takže pokud nemáme informaci o pravosti, nebo padělanosti peněz, tak tu dokola můžeme psát "disertační práce" z manipulace, tedy jak se vyhnout faktům. Myslíte si, že skoro padesátiletý černoch, krminálník, alkoholik a feťák si po nocích natiskne pár dolarů, aby mohl být přes den v ajfru? Proto považuji tuto informaci za důležitou, a doufal jsem, že by se to mohl některý / s prominutím/ hackerů z diskuse pokusit zjistit.

380576

Před chvílí jsem si pustil video s proslovem prezidenta / předsedy vlády?/ Tanzánie.
Vzali tam vzorky z kozy, ovce, ptáka i třeba papáji a přiřadili jim lidská jména a poslali je na rozbor. jak to dopadlo? Koza, pták i papája /vzorek ze vnitř/ byly nakaženy koronavirem. Když si vybavím nedávnou informaci z GB a myslím že i ze Švýcarska, že sady na testování
koronaviru z USA byly nakaženy COVIDem 19, je to prostě fascinující. Pak se nechte testovat, čti nakazit. Víme li také, že Obama musel dát uzavřít Fort Detrix, protože z něj celý loňský rok výtékal do řeky jakýsi biologický sajrajt a před Kongresem USA bylo přiznáno, že Covid 19 byl v USA prokázán již v polovině loňského roku, je původ nákazy zřejmý. A třešničku na dortě přidá Trump tím, že řekne, že mají moc nakažených, protože moc testují, zřejmě nechápe rozdíl mezi slovy důvod a důsledek. Divím se, že se diví, že člověk nunčakem má podlitiny. Nezbývá, než dát autorovi článku za pravdu.

380668

31.08.2020 21:15

Co se stalo s tou Amerikou, kterou jsem miloval?

On někdo .....

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

On někdo tolik miluje Ameriku, po zkušenostech s ní? Mám dojem, že ze zdravotnického hlediska se to nazívá sebepoškozování.

381653

30.09.2020 00:08

Bude Trump v galerce smrtičů nad zákonem?

Ocenil bych, .....

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Ocenil bych, kdyby se cena za mír vůbec nedávala. Většinou ji dostane gauner, který má za nehtama krev. Zrovna tak je nonsens ji dávat za ekonomiku. Je to evidentní ve více případech, ale uvedu jeden z našich luhů. Náš "nejlepší ministr financí" v historii: "Je nutné vytvořit ekonomickou strategii státu alespoň na třicet let". Asi za šest týdnů, tentýž: " V ekonomice nevíte co bude za měsíc, natož za rok." No nedali by jste mu hudlana hadrem na podlahu? A vidíte, ryzí věda, matematika, tam ji nedají, i kdyby jste vypočítali "fimfárum". Nobelova přítelkyně se prý zapoměla s jedním matematikem a Nobel prý na matematiku zanevřel. No, promiňťe mi ten opožděný Apríl, ale vidíme alespoň, že ti číselní suchaři mají někdy smysl pro humor.

382512

08.10.2020 00:06

Matematika a koronavirus

Dalo by se ..

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Dalo by se to možná spočítat jednodušeji. Je to o pravděpodobnostní nepřesnosti. Máme čtyři faktory, které /pro zjednodušení/ mají míru jistoty 90%, tedy 0,9. Pokud toto číslo umocníme na čtvrtou, zvedne se nepřesnost na 33%, tedy přesnost se sníží na 66%. Při započtení statistické odchylky, která ve zdravotnictví je určitě vyšší než při posuzování materiální pravděpodobnosi, tedy 3-4%, zvedá se míra nepřesnosti na 43-47%, t.j. přesnosti 53-57%. Ovšem je skutečností, že míra jistoty je určována subjektivně a aproximativně, my, "homo sapiens" se na svět rádi diváme růžovou optikou, pak při poklesu míře jistoty na 84% klesá přesnost na 50%, a při míře jistoty 80%, klesá až na 40%. Tedy v těchto vážných situacích buďte, jakříkal Fanda Kocourek, Vždy Ve Střehu.
Když jsem to dopisoval, napadla mě i jiná aproximativní úvaha. Poslanecká sněmovna, senát, ministerstva, no vždyť víte co myslím, kantýny s levným papu a brm brm, včetně různých oslav a rautů, a i jiných dalších výhod, soukromé jízdy služebními auty, atd. atd. Včetně dalších známých s průkazkou pro vtsup do jídelen pro "bezdomovce", kteří mají pouze od 30-40 tisíc víc. Aproximativně řečeno, cirka půl miliónu lidí, 100 kaček denně. To je 50mil. krát 365 nám dává 18 mld. krát 30 let je přes půl biliónu. Jistě, bylo to svým způsobem v celé historii, ale nezdá se vám to příliš atrofované? Mě se zdá že se to stalo systémovým prsťáctvím.

382778

15.10.2020 16:01

Racionální deklarace proti COVID-represi

Zdá se, že ....

Popelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Zdá se, že naše "elita", kavárna, komedianti a opíblok jsou totálně nevzdělaní, více než naši předci ve středověku, kdy jak známo řádili různé nekažlivé nemoci včetně moru, tak tito ignoranti by měli navštívit nějeké muizeum u nás, kde jsou vystaveny celoobličejové masky z té minulé doby i s nosním bodcem, který zřejmě měl ukazovat distanční vzdálenost. Už tehdy bylo známo, že tato ochrana silně snižuje možnost nakažení. Pro hňupy bych pouze dodal, aby si ji jednou za dva dny vyvařili a nenosili jednu měsíc. Proto bych doporučoval, aby jsme pro naši naší "elitu" i nádále používali oblíbenou přezdívku JELITA!
Co se týče původu kovidu stačí seřadit fakta a indície které máme.
Čína: Při olympiádě ve Wů-Chanu se nemoc objevila. Tam ovšem startovali i nemocní vojáci z USA, místní biolaboratoř prováděla pro USA práce na dotyčném viru a na tamní ambasádě USA, kterou jejich diplomaté opustili jako smradi od rozbytého okna, byly objeveny nádoby s biologickým materiálem.
USA: Zhruba před čtyřmi roky zastavil Obama prezidentským výnopsem práce ve Fort Detrixu /probíhali tam práce na dotyčném viru/ z důvodu úniku biologických odpadů z místní laboratoře a to búh ví jak dlouho. Tyto práce byly v rozporu s právem USA podstrčeny k pokračování do Wů-Chanu. Představitel CDC před senátním výborem USA přiznal, nákaza Covid-19 byla objevena u exhumovaných
v USA již púl roku před jeho výskytem v Číně, ale dá se předpokládat, že by se jeho existence prokázala i dříve. Jen bych ještě dodal, že ani ta "Španělská chřipka" nebyla Španělská, ale ryze Americká.

383044

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 483 925