Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Maximus1

Nalezeno 78 příspěveků, 55 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Už kolem r. 2012 USA spotřebovávaly 38% a vytvářely jen 18% HDP světa, o současném poměru obou veličin nemám info, bude spíše horší. Ale jak toto realizují v praxi? Bylo a je to způsobeno hlavně "petrodolarem" tzv. rezervní měnou světa kdy díky tomu USA měly a mají o dispozici jisté finanční finesy. Vysvětlení nechám na odbornou literaturu, např. v knize "Dluh prvních 5000 let" od Davida Graebnera v poslední části knihy spoustu toho je vysvětleno! Mimochodem kniha by měla být ve formátu .pdf na netu.
Uvedu jen jeden z mohutných zdrojů pro USA, které ovšem stojí za to. Jde o to, že největší světová ropná společnost na světě "Saudi Aramco" (10% světové produkce) patří de facto USA, tváří se jako státní společnost SA, ale 40% zisku jde do USA! A politickou stabilitu jim tam vytváří koupený královský rod. No nekupte to, že? Toto měli mít nastavené např. i ve Venezuele a mohly mít klid, ale tady to boys neošetřili a indiáni se jim vzbouřili! Článek je opatřen dobrými argumenty a ukazuje, že svět se dočká změny, ale hlavně aby nedošlo na velkou válku, i prohrávající krysa se do poslední chvíle brání a postaví se, když už nemá co ztratit, i silnějšímu soupeři a tahle krysa je pořád hodně silná!

371704

25.05.2019 04:19

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

Moje probuzení

Maximus1 37.?.?.?

Chcete-li pochopit kam směřuje vývoj v USA a potažmo v Kanadě, doporučuji vřele všem si pozorně přečíst knihu stejného názvu jako je uvedeno v titulku, od Davida Dukeho. Kniha je volně stáhnutelná na netu ve formátu pdf a je to neskutečná obžaloba stavu, kam je západní společnost směrována a hlavně KÝM! Autor byl sice významným činitelem spolku KKK, ale vše podrobně vysvětluje a uvádí jak se věci v USA mají. Rozebral v knize i sovětský velkokibuc a jsou tam velmi zajímavé údaje! Moc nechybělo a Duke mohl být i prezidentem USA, ale to se mocným přece jen nehodilo do jejich hry a tak ho odstavili ze hry. A Bush st. ho i podrazil......

371705

25.05.2019 20:34

Trump - od Číny po Írán a Venezuelu - všudypřítomné hrozby a sankce - kronika neuspořádaného chaosu

RE: Dlouhosahle Spekulace , bez hranic

Maximus1 178.?.?.?

Tady je vysvětlení jednoho segmentu parazitování USA na ostatním světě a přečtěte si to pozorně a alespoň dvakrát:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Petrodolar

371719

24.06.2019 04:28

Demonstrace proti Babišovi

Je to ještě složitější!

Maximus1 37.?.?.?

Zaregistrovali jste na videích z "revoluce" na Letné, že tam promluvili před davem pitomců také dva zástupci Sudetenlandsmanschaftu? No fakt tom těm hlupákům nedochází, že Babiš jen pro Sudeťáky, velká překážka, jeho Agrofertí firmy hospodaří totiž v Sudetech na celkem velkém prostoru! Zájmy se kříží! Takže určitě mají pravdu všichni ti co napsali v příspěvcích své názory vč. autora článku a jde ovšem tady o více, o průnik zájmů, superpozici, svazek (fasci) doslova fašistů a nad nimi vlaje vlajka EU! To by jeden nevymyslel! Všimli jste si pozdarvů osvědčených sionistických zednářských přátel typu Pitharta, Svěráka a spol.? Klucí by chtěli Majdan!

372198

25.07.2019 16:45

Čekání na Godota

Dobrý článek, ale má jeden nedostatek.

Maximus1 178.?.?.?

V článku jsou ti co prosazují plán NWO nazývány opatrně "globalisty", bohužel pokud se budete zajímat do hloubky o koho jde, zjistíte, že jsou to především stoupenci britsko-amerického sionismu a v čele této skupiny celkem 22 rodin jsou Rothschildové a Rockefellerové. Patří tam samozřejmě i Morganové atd. Někdo výše si postěžoval o tom, že zisky z pitné vody jdou ven. Tak se podržte, Veolia je stejně jako 18 tisíc velkých sv. společností v ranku Rothschildů a zisky této společnosti končí v jejich bankách Barclay. A aby to mělo fazónu, tak si uvědomte, že židovský dámský krejčík Bakala vyvedl z ČR majetek OKD ve výši cca 105 mld.Kč a pro koho? Ostravsko patřilo před 2.WW rodině Rothschildů a řídili to z jejich panství ve Vídni. Už vám svítá v makovicích? Rothschildové si jen vzali část svého majetku přes nastrčeného Bakalu, kterého dostali do vysoké pozice Havel a Schwarzenberg. Je otázkou, kolik Bakalovi zmínění světavládci nechali, tipnul bych si že jen zlomek, ale miliarda by to mohla být. Jinak má tento jejich koník v ČR další úkoly, např. mediální masáž je jeho parketa! Všechno dění v ČR je jen jedno velké divadlo.......

372738

26.07.2019 06:47

Čekání na Godota

RE: když se armén narodil, tak žid plakal

Maximus1 37.?.?.?

Nějak jsem ty Armény v seznamu 22 nejbohatších iluminátských rodin nedohledal. Mohl byste trochu napomoci? Např. ve Švédsku židovští Walenbergové, co mají největší díl hospodářství a přitom nechávají islamizovat tuto zem opravdu Arménii nejsou.

372748

16.08.2019 19:59

Severní proud 2 a evropské zájmy

RE: důkaz že je Aeronet řízená opozice!

Maximus1 178.?.?.?

Píšete nesmysly, hlavní personu AE News znám a je to velmi vzdělaný a inteligentní člověk, který nemá rád sionistickou partu a vidí do nich jako do hubené kozy. Dokonce je autorem "zakázané" literatury a to hned několika knih! A hlavně, ten člověk je skutečný vlastenec! Bohužel je kritický i k naší SPD, ale to je svým způsobem správné, snaha infikovat tuto vlastenecky orientovanou stranu satanskými dlouhy je zcela jasná a viditelná a je otázkou, zda to Okamura a jeho lidi ustojí! Nepřítel je velmi fikaný a je schopen všech špinavostí!

373091

02.09.2019 16:50

Komu dnes vadí maršál Koněv?

Chcete vědět kdo je za likvidací bílé rasy

Maximus1 178.?.?.?

Leccos naznačil příspěvek pana "pátá mojžíšova".
Pokud chcete vysvětlení k tomu co se děje se Západem a kdo za tím vězí, seznamte se obsahem knihy "Satanova synagoga", napsal Andrew Carrington Hitchcock a stojí to za přečtení! Je k sehnání v ČR.
Na str.180-181 je v kostce naprosto přesné vysvětlení metod a způsobu jak "oni" vůči nám gojímům postupují! Je to moc poučné a bohužel smutné čtení. Jak to řekl soudruh Lenin (matka Blank), učte se a to hned 3x. Pokud nebudete znát myšlení a kroky těch co nás chtějí porobit a zničit, prohrajete!

373406

19.09.2019 08:28

Soud EU omezil tranzit plynu přes „Nord Stream“

RE: Kolaps německé energetiky

Maximus1 93.?.?.?

Německá elektroenergetika má instalovaný výkon cca 155GW, a ti blbci chtějí zavřít 20,5GW jaderných elektráren! To je skoro přesně stejný výkon, jako mají naše elektrárny komplet 20GW. Pro srovnání, fr. energetika v tomto ohledu má jen 115GW. Je jasné, že tuto ztrátu nemohou Němci jinak než dovozem dohonit! Nyní, kdy bude omezen i plyn, nelze s plynovými elektrárnami počítat. A elektrárny OZE tj. sluníčko a vítr jsou vhodné jen jako doplněk. Ono opravdu Slunce v noci nesvítí a vítr má smysl všude jen tam, kde je průměrná stálá rychlost větru 5,4 m/sec. Jinak pro stabilitu el.soustavy je velmi nutný tzv. pohotový výkon elektráren a to jsou ty co jdou regulovat dle požadavků dispečinku, o OZE nejsou ani náhodou! Blbství v Německu vítězí, poručíme větru a dešti....sakra, kde jsme to jen slyšeli?

373675

19.09.2019 08:38

Soud EU omezil tranzit plynu přes „Nord Stream“

RE: Celá slavná EU,

Maximus1 93.?.?.?

Zrovna se jako specialista z oboru motám kolem vynucené elektrizace automobilového průmyslu v ČR a firmy už na tom makají. Termín je leden 2020! A představte si, že jedno nabíjecí místo pro jedno osobní auto činí 15kW potřebného výkonu (rychlé pulsní nabíjení) a ti kluci chytří najednou zjišťují, že v Praze pro to není u distribučních odběratelů technický možný výkon! Fakt blbství tlačené silou!

373676

19.09.2019 16:59

Soud EU omezil tranzit plynu přes „Nord Stream“

RE: Celá slavná EU,

Maximus1 78.?.?.?

Pane kolego, píšete hlouposti, instalovaný výkon není možné uvádět v GWh, to je elektrická práce, resp. výkon v čase! Člověče kde jste studoval?

373689

29.09.2019 17:14

Proč ten údiv?

RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

Maximus1 178.?.?.?

Bohužel má pravdu chytrolíne, místo výštěku nám napiš jak se věci mají!

373844

30.09.2019 19:48

Seznam.cz ve službách pravdy a lásky

Obrovský podvod s globálním oteplováním!

Maximus1 178.?.?.?

Vzhedem k tomu, že zde není k tomuto tématu článek, dovolím si vzhledem k závažnosti a vysoké informační hiodnotě zde dát odkaz na článek ukazující na ty, co tady strojí "globální oteplovací podvod"! Velká většina uvedených společností je v ranku Rothschildů (to v článku není zas tak jasně uvedeno), největších penězoměnců světa! Lidi, přečtěte si to, pochopíte hloubku toho svinstva:
/Zdroj New Eastern Outlook/

http://desitka.org/globalni-oteplovani-stopa-penez...

373870

07.10.2019 02:44

Technológie ovládania mysle

Zajímavý článek.

Maximus1 37.?.?.?

Musíme si uvědomit, že ovlivňovat či ovládat jiné lidi tady bylo oddedávna a s rozvojem techniky a vědy tady zcela určitě existují skupiny, které mají zájem v této oblasti se prosazovat a využívat ji. Jde především o mocenské skupiny od velkého byznysu (třeba marketing aj.), o vojenskou oblast, tam je to nepochybně zcela jasné dále jsou tady skupiny od lékařské vědy, farmacie atd. atd. Pokud by někdo o tomto pochyboval, je pak naivní prosťáček.
No a my bychom si měli uvědomovat, že svět kolem nás a my jsem jen nepatrnou součástí vesmíru, existující za velmi úzkých specifických podmínek, je zatím naprosto námi lidmi neprobádanou veličinou a myslet si, že svět máme zmáklý, je velmi hloupé, asi tak chytré jako kdyby vaše rybičky v akváriu tvrdily, že znají svět mimo akvárium. Kolik promile ze 100% možného vědění o vesmíru my lidé známe? Na to není asi odpověď! Jedno je jasné, ve vesmíru probíhá neustále obrovské množství v kontextu miliard let (měřeno naším časem) fyzikálních a chemických procesů, z nich spoustu ani nemusíme ještě znát (kdo znal např. před x-lety rentgenovo záření?) a tudíž zákonitě nahodile musí docházet neustále k mixu anorganických látek a pak náhle i ke vzniku nahodilých jednoduchých organických seskupení a náhle je tady život! A z toho plyne jasné tvrzení, že život je daný hmotě jako takové a samozřejmě může být organizován na seskupení jiných prvků než je ten náš pozemský, kde hrají prim prvky a látky jako je uhlík, voda, kyslík atd. za úzce vytvořených fyzikálních, energetických atd. podmínek daných naší sluneční soustavou a samotným Sluncem, zdrojem ohromné energie.
Takže co, víme kulové a jen tušíme rozměry toho prostoru a hmoty ve které se nacházíme a že tady existují magoři a idioti (mocní od velkých peněz v pozadí, vlády, armádní kreténi apod.), kteří se snaží pomocí výsledků vědy a techniky změnit a ovlivnit chování ostatních lidí je zcela nepochybné! Z tohoto pohledu je pak jejich snažení ovlivňovat ve svůj prospěch ostatní lidi, prostě ubohé a svinské......

373959

07.10.2019 02:59

Předsudečná nenávist

Trochu bych to zkrátil.

Maximus1 37.?.?.?

Za zhruba poslední jednu dekádu let jsem si všimnul, že drtivá většina těch "neklidných" lidí, co tady dělají doslova společenský neklid a braigl a podporují či zavíádějí všechna ta svinstva jako je multikultura, imigrační exodus, je lehce definovatelná a že jde o z 90% o kupírovanou partu od úroku a lichvy s lidmi na ně napojenými, kteří z toho mají profit. Když si podrobně projedete všechny ty Bakaly, Hamáčky, Hermany, Halíky, Bělobrádky, Kalousky a spol. a stejné je to i na "slavném" Západě a hlavně v USA kde tlačí na pilu, pak zjistíte, že všechno to zavání knoblauchem s talmudem a kabalou! A cílem je to jejich NWO a itinerář kopírující protokoly od Sionu. Nevěříte? Tak studujte, dokud máte ještě trochu času, než zase vybudují nějakou jinou formu velkokibucu, jako byl ten sovětský...... oni na tom makají!

373960

27.10.2019 06:30

Místo aby bažinu ČT vysušili, tak ji zakonzervovali

Jde tady především o prachy!

Maximus1 37.?.?.?

O co tady vážení šlo a jde? Na struky čtv kde je ročně 7 mld.Kč (7.000 milionů) jsou napojeny a přisátí zcela určitě politické subjekty a významní političtí jednotlivci. Jen není znám ten mechanismus rozložení "rozdávání" financí. K tomu je třeba připočíst lidí od komediantů a médií a pak teprve můžete pochopit, co se tady vlastně děje!
K tomu si přidejte, že smlouvy o tom komu kolik a za co, jsou začerněné nebo rovnou utajené, kontrolní orgány jako např. NKÚ do čtv nemají vstup a dílo lumpárny může pokračovat! A vy blbé ovce jim díky poplatkům na provoz čtv posíláte výpalné!

374304

16.11.2019 21:09

Nemáte mozek? Tak mazejte na Letnou. Tam potkáte své blízké

Dobře napsaný příspěvek, jen něco tam chybí!

Maximus1 37.?.?.?

Když si projdete všechny ty jména lidí, co žvanili na Letné, namátkou Hutka, Minář, Polívka, Trojan, Geislerová, Illnerová, Hrzánová, Kroupa, Němcová atd., jde o lidi z jistého věčně nespokojeného a toulavého etnika, které inklinuje už drahně let k socialismu a kibucům! Tyto lidé útočí na Zemana a Babiše, rovněž stejných genů, jen se to moc obecně neví. A naivní kompars lidiček mavajících mimo jiné i prapory EU jim fandí a přitom netuší, že jsou jen stádo oveček. Samozřejmě, že Babiš a Zeman jsou také ti co mají máslo na hlavě a spoustu chyb. Problém je ovšem v tom, že po moci touží garnitura politiků odsunutých na druhou kolej a ti jsou zakleklí doslova ve startovních blocích na znovu obsazení k politickým korytům!
Je to doslova legrace, Babiš je eurohujer, neb potřebuje roční dotace cca 2,5 mld. Kč pro Agrofert, dluh jeho firem u bank je cca 35 mld.Kč a současný zisk Agrofertí rodiny by na splácení dluhu nestačil. A tím je motivováno jeho chování. A socan Zeman je rovněž eurohujer jako vyšitý, jen to před lidmi trochu nedobře tají.
Takže tady jde o jasnou operetu, kde jedna košer parta se pere s druhou košer partou a naivní lidé jim dělají stafáž!

374705

28.11.2019 01:09

Represivní tolerance

Podívejme se na trochu výší level .....

Maximus1 37.?.?.?

Dobrý článek, jen se zabýváme těmi našimi starostmi u nás dole, koukněte se za trochu poodhrnutou záclonu na ty, kteří za tím vším zmarem ve skutečnosti stojí:

https://israelpalestinenews.org/world-jewish-congr...

374946

07.12.2019 18:41

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

Je to právně na vodě!

Maximus1 37.?.?.?

Radiové signály tv a rozhlasu jsou tak jako tak nevyžádaná služba a ta jako taková by neměla být zpoplatňována a dokonce to pod trestem vyžadováno! Pokud stát chce pro občany vysílat, tak ať je to veřejné a bezplatné, nebo prostě ať si vysílání zakóduje! V Rakousku toto jde na vrub státu a je klid. Skoro se divím, že na to nějací schopní právníci nevystartovali, šance na výhru je velká! Stát nemá právo vnucovat lidem ideologii, stát může max. nezavisle informovat občany o věcech veřejných. Problém tady je však jinde, na peníze tv (7mld.Kč) je natažená spousta lidí z médií a politiky a odhadem to mohou být i 2 mld.Kč! A tto lidé potřebují zachovat status quo! Musí se na ty lumpy jít přes peníze, to jsou poplatky tv, rozhlasu, neziskovky a think-tanky apod. Pokud k tomu se nenajdou schopní politici, prohrajeme!

375179

02.02.2020 20:28

Trump předložil návrh na „Obchod století“

RE: Proc vam vadi Izrael, ktery je 3000 km daleko?

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Tvrzením, že izraelci ten stát postavili skutečně z ničeho mají solidní armádu ( prý to není už jak kdysi ), jsou perfektně vyzbrojeni, včetně nuklearních zbraní ... jste mě rozveselil.
Přečtěte si např. knihu co napsal James Petras, co se zove "Moc Izraele ve Spojených Státech" a pak zjistíte, že finanční pomoc od USA Izraeli za ta léta dělá stovky miliard dolarů! USA jsou pod nadvládou sionistů a ti zajišťují ohromný nepřetržitý finanční transfer do Izraele!

376565

03.02.2020 21:18

Německo se zříká uhlí, Evropa plynu

RE: To jsou všechno příznivé zprávy

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Malá technická pane kolego:
Zmíněná Veolia je v portfoliu 18.000 firem, co mají v pazourách Rothschildové a zisky mizí v jimi vlastněných bankách Barclays, či Deutsche Bank atd. Už nějakou dobu 22 nejbohatších iluminátských rodin vládne Západu a na vrcholu moci těchto predátorů jsou právě talmuďáci Rothschildové....

376586

10.02.2020 22:34

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Západní poskoci

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Napsal jste to velmi přesně, naprostý souhlas!

376781

01.06.2020 06:06

Itálie: virově-ekonomická krize může přerůst ve virově-politickou

Zpitomělí Italové......

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Italové mě připadají pořád jako velké děti. Po tom všem, po těch letitých zkušenostech, pořád šilhají po společné Evropě (řízené z Bruselu a dnes už i bez skupulí z Německa) a myslí si naivně, že se mohou napořád stát snad jedním z ekonomických tygrů kontinentu či snad více. Jenže jejich ekonomika je sevřena v několika kleštích, jednak levným zbožím s vysokou kvalitou z Německa a spol. a měna euro to jen podporuje a také asijskou produkcí zboží dumpingového charakteru, ponejvíce z P.R.C. Dalším okovem je obrovský státní dluh, který je už v podstatě nesplatitelný!
Itálii může spasit jen odchod z eurozóny a z EU, ale i tak to bude hodně bolet! A jen opozice se Salvinim toto může provést! Jenže ta by potřebovala velkou podporu obyvatelstva cca 80%, jenže zblblé děti Italové budou pořád volit typy jako byl Berlusconi, Conti a podobnou politickou chamraď napojenou na vládce Západu a to jsou mocní lidé od velkých peněz a majetků! Rothschildové se musí chechtat! Jen ještě větší pressing ekonomiky způsobí, že se jim rozsvítí v palicích! Snad......

379755

01.06.2020 23:32

Itálie: virově-ekonomická krize může přerůst ve virově-politickou

RE: Itálie je jen špička ledovce. který se jmenuje krachující Západ

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Vy jste leccos nepochopil z principu moderního kapitalismu. Zatímco dříve si západní ekonomiky domů tahaly otroky, nyní v nové době jde z těchto zemí kapitál ven za otroky a postaví tam filiálky a montovny a z těchto zemí si pak vyváží legálně zisk a domácím umouněmcům platí téměř korálky! Jen z ČR jde ven ročně něco kolem 400 mld. Kč, jak např. uvedla loni doc.Švihlíková z VŠE. Jenže to naivní človíček jako vy nemůže pochopit.... No hlavně, že vám chutná!

379777

03.06.2020 04:45

Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

Nezavděčíte se fakt nikomu.

Maximus1 78.?.?.?

Pan autor napsal srozumitelný, obsahově správný článek a pár pitomečků se v tom hned začalo šťourat a vůbec nešli k meritu věci. Hlavně ti ze začátku příspěvků. Jeden hned musí hlásit, že babylonská věž je nepravda, další se šťourá ve starých bájných hláškách a ještě další musí si tady hrát na machra, že byl kdysi někdo a asi je nyní jen starý ješitný osel. Naštěstí v závěru příspěvků se našli i tací, co posvítili správným směrem. Pitomcům (i sebevzdělanějším) řeknete, že jedna a jedna jsou dvě, ale pitomec šťoural řekne, ale také to může být: tři bez jedné jsou také dvě. Duvenblate!

379801

04.06.2020 15:49

Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

RE: Někdo by si rád užíval ješitnosti, ale v myšlení má značné zábrany

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Nemám s tím co píšete problém. Jen mi bylo líto autora, kdy někteří psavci řešili nepodstatné věci. Co se týče znalostí o politice a o tom kdo vládne světu, tak mám vážený pane o tom sakra hodně nastudováno a to co píšete, dávno vím....že je bordel zvaný EU nereformovatelný je samozřejmost, se starými kurvami se nový bordel neotvírá!

379827

Tohle je jeden z nevyšších představitelů státu?! Tak to mě podrž! Ještě za doby premiérování Zemana, se tehdy Zeman o někom zmiňoval, že je SKUTR (SKurvený TRpaslík) a moc se tomu tehdy smál. A tohle je něco podobného. Vystrčila pamatuji z diskusí v TV, kde vždy vyskakoval jako čertík z krabičky a vedl svazácké ODSácké řeči. Jedné věci jsem si na něm hned všiml, můj děda totiž říkával, že první selekce, kdy pozná blba je tehdy, když dotyčný nemá smysl pro humor! A tady ta zkušenost tu naprosto sedí! S Kuberou byla alespoň sranda, ale tohle je něco jiného. Kdysi v době kdy jsem dělal v mládí ve fabrice, tak malému podměrečnému človíčku v jednom provoze klucí dole na pracovních botách, které měl ve skříče, přidělali velké kranfleky. Ten když přišel na šichtu, tak strašně vyváděl a lidé se bavili. Tenhle človíček tehdy dostal přezdívku od pojmu vícepremiér - vicpič! A zůstalo mu to! Takže máme na vysoké státní funkci zase "vicpiče"!

379924

11.07.2020 05:44

Bývalý kancléř uvedl, že aliance USA-EU by mohla skončit

RE: Jeden korupčník napadá jiného.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Hele ty Cyklone B, jestlipak víš, že ty tví Rothschildové nejsou semité ani náhodou, ale obyčejní Chazaři - Aškenazy? Jinak vím kde mají levné jarmulky, chceš poslat tip?

380460

11.07.2020 06:52

Trump osvoboditel?

RE: Několik poznámek.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Hele Cyklone B, to máš tady za úkol psát sem ty chazarské slinty? Kdo tě pověřil a kdo ti platí šekelíky?

380461

11.07.2020 07:08

Trump osvoboditel?

RE: Autor je popleta

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Vy jste popleta. Nepochopil jste celou složitost a propojenost systému moci a financí v USA. Sdělím vám jedno tajemství. Kdyby v r.1913 nevznikl FED, nekonala by se 1.WW a nevznikl by ani později stát Izrael. Viz Balfourova deklarace a úlitba území Palestiny Brity za vstup USA do 1WW. Víte, oni na rozdíl od nás plánují všechno budoucí dění a některé věci dokonce v generacích. A to na rozdíl od politiků, kteří slouží jen krátkou dobu jednoho či dvou volebních období.

380462

11.07.2020 21:01

Trump osvoboditel?

RE: Autor je popleta

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Teprve nyní jsem se sem dostal. Tak reaguji. Přečtěte si o tom v knihách od autorů, kteří se danou tematikou zabývají. Najdete o tom zmínky např. u autorů H.Makow,
A.C.Hitchcock aj. Např. Makow ve 3.díle v kapitolách "První sv.valka - první křesťanský holocaust" a ve stati "Jak se dělají války" to vysvětluje, jak sionisté vmanévrovali Němce do válečného konfliktu. Všechno bylo připraveno sionisty, aby na válečném konfliktu profitovali a cílem bylo rozparcelování R-U a Německa. Likvidace carskeho Ruska. V Rusku a i Německu plánovali nastolení bolševického režimu, v Rusku jim to vyšlo, jen v Německu a Maďarsku ostrouhali! To, že se jim pak Stalin vysmekl z vodítka je jiná záležitost.
No a i ten Gavrilo Princip co provedl atentát na rakouského dědice trůnu byl židovský zednář! Všechno měli pod režií. A tím, že se dostali v USA k peněžní moci (tvorba i alokace) přes FED, mohli realizovat své záměry. Vstup USA do 1.WW a Balfourovou deklarací se mohl narodit stát Izrael! Což bylo dílo Rothschildů.
Pane jste důvěřivý jako malé koťátko! Oni ti penězoměnci jsou sakra fikaní a makají na tom jejich plánu 200 let a daří se jim to!

380490

Napsal jste:
Covid s elektroauty (případně hybrid auty) příliš nesouvisí. Banksteři mají vyšší cíle..

To je pravda, ale převedení automobilismu na elektřinu, právě souvisí s těmi vyššími cíly těch magorů. Jde o to, že jen zavedením PKW aut (nikoliv nákladních LKW), což je osobní dopravy na elektřinu, by znamenalo velký nedoststek elektřiny jako takové a ta by byla dokonce na příděl! Jen v ČR by to znamenalo potřebu min. dvou dalších JE Temelín jedoucích na plný výkon, dále nejsou k tomu dostatečně dimenzované sítě, např.v Praze by to byla katastrofa a lid "panelákový" by měl problém, jak přes noc "natankovat" potřebnou energii. Oni toto všechno zřejmě vědí a jdou hlava nehlava za tím cílem, elektřinu udělat nedostatkovou..... a pak se všichno doslova poserreme.

380661

03.08.2020 11:52

Na západní frontě chaos

Pan autor je takový naiva, který neví která bije!

Maximus1 37.?.?.?

Autor se důsledně vyhýbá příčině zla, za kterouje systematický a plánovaný úpadek Západu. Buď to neví, nebo jeslušně řečeno mimoň. Západ ovlíádají a to kompletně iluminátské elity, kde hrají prim jewish v čele s Rothschildy,Rockefelery a spol. Pokud tuto okolnost někdo ve svých úvahách míjí, je nutné konstatovat, že je naiva, nebo hlupák. Oni mají celý západní systém pod kontrolou od financí, přes obě formy moci, dále kontrolují média, justici atd. V neposlední řadě ovládají všechny velké známé instituce jako je OSN, MMF, SB, BIS atd. a samozřejmě projekt EU je jejich dílo! Jen vůdčí Rothschildové měli v r.2010 majetek cca 100 tisíc USD a ovládali celkem 18 tisíc společností globálního významu (např. BlackRock Inc.) s portfóliem rozprostřeným snad ve všech oborech lidské činnosti. A myslíte si někdo, že tito mocní by si nechali jen tak Západ likvidovat v přímém přenosu všemi těmi multikulturalismy, obrovskou imigrací, zaváděním islámizace a dalšími svinstvy? Nikoliv, oni to dokonce podnítili a vehementně realizují! Je v tom náboženský podtext, neb se ti magoři vidí v talmudu a kabale, ale jsou tam další aspekty. Takže tak, jen blbec si myslí, že to co se děje na Západě a nakonec v okolí jako je Afrika a spol. se děje náhodně! Planeta Země se přelidnila a "oni" opravdu plánují razantní řešení. A Covid-19? To je jen nástřel toho, co budou páchat dále. Cílem je NWO a max. jedna miliarda lidí na planetě!

380889

20.09.2020 23:39

Incident v Bille

Zkuste trochu přemýšlet vážení.

Maximus1 78.?.?.?

Zkusme trochu o těch rouškách na dýchacích cestách zauvažovat a to bez emocí!
Použijme logiku. Předpokládejme, že roušky i ty doma zhotovené a i nesprávně používané, opravdu znamenají částečnou bariéru proti šíření koronaviru covid-19.
A pak se zeptejme, co to způsobí ve světě, který je naprosto vzájemně propojený (hospodářsky, kulturně, vůbec civilizačně). A verdikt? Můžete jen přibrzdit šíření tohoto viru, ale v žádném případě nákazu zastavit! To ani náhodou! Je jasné, že to může jen v čase přibrzdit šíření nákazy, ale to je tak vše!
Samozřejmě, že tu jsou i jiné pohledy na tento podivný virus, a že nejenže to mohla být záležitost vymyšlená a rozšířená těmi magory od Gatese /WHO/, ale že se na tom ihned přiživuje parta lidí co z toho má slušný byznys (Prymula, Maďar ale prý i už nenažraný Babiš a lidi od farmacie ap.), ale může tu být i obyčejná lidská ješitnost či blbost být na chvíli v pozornosti médií jako např. prof. Flegr a podobní. Rovněž se ihned aktivizovala část "důležitých" úředníků, skoro podobných co naháněli lidi do průvodu na 1.Máj za komančů.
Takže verdikt k "rouškování" je zcela jasný: je to krávovina na entou a z poměrně velké části lidí se stala grupa ovcí...... Švédská cesta ke koronaviru se ukázala jako správná.

382175

20.09.2020 23:58

Americká „biologická bomba“ v Gruzii

RE: Buď hrdým dárcem svého těla pro košer experimenty s humanitárními jedy

Maximus1 78.?.?.?

Neurážejte ho mysliteli. Naše SPD je v parlamentu jediná alespoň v základech trochu vlastenecká strana a je ve velmi těžké pozici! Košer mafie na ní střílí mediosračkami a jinými nástrahami (nastrčené kšeftíky např. pro R.Fialu atd.) a určitě se snaží ji infiltrovat trojskými koni (nevěřil bych např. Kobzovi aj.), tak jak to doposud vždy dělala. A pokud jsou hoši z SPD trochu při smyslech a vědí jak se věci mají, nemohou ani náznakem na Košer mafii útočit či se o ní i jen otírat.
Takže se vzpamatuje! Pokud by se začala SPD chovat jako jinak sympatická Národní demokracie, za čas by je spláchli do kanálu! "Oni" mají k dispozici peníze, moc, justici a média..... a zmatený národ hlupáků jim to bašti i s navijákem.

382176

26.09.2020 04:19

Nový evropský pakt o migraci: Tentokrát k nám odsunou kriminálníky a teroristy

RE: rozměry plus optimismus

Maximus1 89.?.?.?

Koukám, že pán je "Budelípovec" s mozkem zarytým v StBakově řiti. Hezky jste se tady vybrečel!
P.S.
Pozdravujte soudružku budovatelku Ďourovou!

382394

29.10.2020 12:16

Zločin a trest redaktora Suchoně

RE: důvěra klesá

Maximus1 78.?.?.?

Musím oponovat, jedna se za 30 let přece jen postavila, ta převozní plachtová M.A.S.H v Letňanech v Praze.....[chechtot]
Ale jinak díky Suchoňovi za odvahu, bude mít velký novinářský kredit a vítáme ho např. v řadách SPD. No a snad se lidem trochu zase otevřou makovice. Zhruba 50% lidí je nyní totálně zpitomnělých mediání kampaní a bílá mafie s politiky si přichází na své. Jen testování metodou naprosto neprůkazného PCR stojí pojišťovny cca 1 miliardu měsíčně. No nekup to!

383592

02.11.2020 07:22

Kolonialismus nezmizel

Malá technická.....

Maximus1 37.?.?.?

V textu bylo napsáno:
"Zdá se, že už neskrývaným záměrem je vytvoření situace jako byla po První světové válce v Rusku, kdy „Rudí vraždili Bílé a Bílí vraždili Rudé“, tj. Rusové se vraždili sami mezi sebou, jak v jednom protestsongu zpívá Žanna Bičevská. Totéž jsme ostatně mohli nepříliš dávno vidět a občas dosud vidíme i na Ukrajině…."

A všemu tomu velelo jedno etnikum, o kterém se nesmí nic špatného psát a říkat, neb si zařídili, že je to trestný čin! V tom Rusku po 1.WW opravdu byla drtivá většina vůdců nerusů! Ale to utajovali ve své v propagandě i komunisté a ani tito nynější, co si říkají liberálové taktéž o tom způsobně mlčí, popř. mlží, ale v podstatě jsou všichni tihle milci kibuců komouši a levičáky jako vyšití! A proč? Protože potřebují mít lidi v houfu, komuně, aby je měli pod kontrolou a mohli je lehčeji ovládat! Kapišto?

383702

Nic ve zlém, ale:
Chytří lidé to přece chápou, jiní "cimprlichové" se v tom šťourají! Ještě byste mohl dodat, pokud chcete být přesnější, o jaké rothschildovské banky jde.
Jinak vynikající článek osvětlující v jakém bludu všichni žijeme a v podstatě jak jsme naivní...... je to něco skoro jako matrix!

383997

15.11.2020 03:58

Už cítíte, co Číňané vaří?

RE: Cítím, že hegemon světa je a především bude na Východě

Maximus1 37.?.?.?

Perfektní připomínka. Je vidět, že rozumíte ekonomice. Pokud úzká skupina superboháčů odebere ostatním finance a profituje na tom skupina slouhů, tak to přece nemůžře táhnout celou společnost nahoru. To je neskutečná pitomost. Z čínského modelu spravování jejich státu, mimochodem jde o variantu státního kapitalismu, jdou obavy, kam až to může zajít. Oni tam mají už jisté procento miliardářů a nad celým hospodářstvím a systémem státu "bdí" komunisté! Spíš mám obavy, aby až jim dojdou zdroje, aby se neobrátili směrem na východ a nebyla tady anexe Sibiře. Jednou se už o to v minulosti pokusili na řece Ussuri. Číňani nikdy v minulosti neinicovali velké války, ale to se může nyní klidně změnit. Prý v Africe se chovají jako lumpové......Číňanům bych moc nevěřil, jsou to pořád komunisté šmrclí Velkým Maem! Oni sice pochopili, že motorem dravé ekonomiky je podnikatelský sektor, ale.....dozorují to tam pořád komanči a tosakra smrdí! Spíš bych se bál spojení západních Rothschildů a spol. s nimi a to by byl pak průser pro všechny. Velký David Rockefeller tuším v r.1971 jejich systém v Pekinu velmi obdivoval, bylo to pro něj něco jako sen NWO!

384105

21.11.2020 19:49

Chrobáci a ti ostatní

RE: Všichni ti ve Forbesu na čelních místech uvádění zbohatlíci

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Asi vy jediný ze zdejších přispěvatelů tušíte správné kontury toho zla a správně se orientujete. Nejbohatším rodinou planety (musí uvažovat v rodinách a nikoliv jednotlivcích) jsou Rothschildové s majetkem ve výši cca 100 tisíc mld. USD, druzí jsou za nimi Rockefellerové s 10 tisíci mld. USD. Toto bylo vyčísleno v r.2010, autor knihy Michael Morris "Co nesmíte vědět" - dva díly. A proč tito a další podobní lidé v tabulkách světových novin a časopisů nefigurují? Protože nechtějí! Oni mají takovou moc, se si nikdo z celkem dnešních šesti velkých tiskových magnátů a majitelů médií světa nedovolí o nich něco napsat! Např. Rothschildové kontrolují něco kolem 15 tisíc velkých světových společností globálního rozsahu. Největší z nich je BlackRock Inc. Patří jim nebo je ovládají, společnosti působí snad v celém spektru lidské činnosti, ale hlavně jsou zavedeni u financí a ovládají např. americký FED. Takže uveřejňované tabulky prý nejbohatších lidí světa jsou úsměvné, to jsou jen štiky, ale skuteční žraloci tam nefigurují. Jinak Pražáci, koukejte řádně platit za pitnou vodu fr. Veolii, ta totiž patří do portfolia Rothschildů a peníze od vás končí v jejich bankách Barclays..... [smích]1

384235

21.11.2020 19:58

Nejlepším přítelem občana jsou jeho vláda, experti a PES

Blatný je jen poslušná figurka....

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Výměnu za lampasáka Prymulu jsem uvítal a od nového ministra jsem očekával trochu změny v chování. Ale to jsem si dal! On si nechal Prymulu v širším poradním týmu a to je stejné jako kdybyste se rozvedl a přitom si nechal starou manželku krafat do nového vztahu! Prymula a spol. jsou vakcinologové a ti se těší na velký zisk až bude vynuceně oočkovaná celá populace! Na tn.cz vyšel článek, kde Blatný se nechal slyšet, že ti co nebudou očkováni, nebudou moci vycestovat z ČR!
Fakt do hajzlu s nimi!

384236

03.12.2020 22:27

Nebuďme hejlové

RE: Nutnost dluhů v kapitalismu a banky

Maximus1 78.?.?.?

Perfektní odpověď! Zrovna jsem chtěl tak reagovat. Teprve nyní jsem se sem dostal a nestačil jsem zírat, jak naivní někteří lidé jsou.......

384488

03.12.2020 22:31

Nebuďme hejlové

RE: Vlastníci FEDu jsou na skutečném vrcholu pyramidy moci

Maximus1 78.?.?.?

Další, který ví jak současný svět je organizován a kým řízen a ovládán. Za těmi lumpy jde také všechno to imigrantské svinstvo atd.

384489

18.01.2021 22:53

Občanská válka se rozhořívá

RE: Ano, bude to zajímavé...

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Skvělý a pravdivý příspěvek, máte přesné informace. Rothschildové a spol. rozehráli s Asií a především Čínou velkou hru. Spousta lidí neví, že např. Velký Mao byl jimi za 2.WW vybrán k vládnutí v Číně.

385818

20.01.2021 07:37

Z demokratické kukly se klube fašismus

Článek se míjí s příčinou stavu.....

Maximus1 78.?.?.?

Článek postrádá informaci o tom, kdo je za tím stavem Západu a hlavně USA. Jde to vysledovat z celé řady knih, které se tím zlovolným procesem zabývají. Musel jsem se smát, když jsem v úvodu knihy "Střet civilizací - boj kultur a proměna světového řádu" od Samuela P.Huntingtona (1996) četl pochvalná slova od pravdoláskovce a havloida Michalela Žantovského (2001) doslova: "Clintonova administrativa, plná elánu mladých idealistů, vehementně podporovala demontáž režimu apartheidu v Jižní Africe, aktivně intervenovala pro svržení diktátorského režimu na Haiti a pomáhala položit základy k mírovému procesu na Blízkém východě." Sám se ten hlupák usvědčuje jak se věci mají.
A už se jim to povedlo i nastolit v Americe v USA. A o koho jde? Je to veskrze ta sionistická chazarská parta a tam je jádro všeho zla. A obsadili kompletně demokratickoustranu USA. Přečtěte si knihu - "Moje probuzení" napsal David Duke a procitnete také! Děj sice končí na konci min. století, ale pro poznání toho zla to naprosto stačí! A jsou tam naprostoi konkrétní údaje, jména a události. A v čele té zlovolné přeměny jsou Rothschildové, Rockefellerové a spol. Ti se rozhodli zlikvidovat Západ a bílou rasu, která činí jen 9% celé populace na planetě. Má to náboženské kořeny, a zlo jde od talmudu a kabaly! NWOjejich cíl!

385860

27.01.2021 10:06

Právní novela státu New York, ze které skutečně mrazí

RE: Pohádky a krváky

Maximus1 78.?.?.?

Má pravdu obřezaná předkožko, tak proto se čílíš, že?

386051

01.02.2021 06:11

Prostě jim jeblo

RE: Paranoia

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Jenže to je starý prověřený a používaný systém, záměrně veřejnost totálně zblbnout doslova emisí roztodivných zpráv a informací, že pak už lidé nevěří vůbec ničemu. Je známo, že např. CIA schválně na sebe nechávala ve zpravodajství plivat špínu a ještě to podporovala, lidé pak zcela otupí a nedovedou se ve změti zpráv a třeba protichůdných informací vůbec vyznat. Chytrá taktika!
Jste schopen si to vy Velký mysliteli uvědomovat? No a vámi citovaný PP pane Rudolfe Kavane, je také v poslední době pěkná špína, nadávat se tam smí, snad na všechno, ale jakmile někdo trochu vice zajede do chazarského kaganátu, je mazán a je mu vyhrožováno tamním cenzorem a majitelem portálu.

386166

08.02.2021 22:55

Připravte se na trvalý lockdown

RE: kdo nejde s námi, jde proti nám

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Obdivuji vaši trpělivost neinformovaným a v podstatě nechápajícím lidem vysvětlovat jak je západní svět financí nastaven. A ještě jsou agresivní. Oni to vůbec nechápou a nepochopili podstatu toho zla všeho kolem systému financí, Košer mafie to má hodně dobře vymyšlené! Příměrem řečeno, vy jste znalostmi v posledním ročníku VŠ a oni někde na základce...... [velký smích]

386383

08.02.2021 23:29

Připravte se na trvalý lockdown

Moc pravdivý článek!

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Žijeme doslova v Orwellově světě a výborný článek shrnul několika body, jak "oni" samozvaní vládci světa chtějí řešit současný neutěšený stav světa. Oni si uvědomují (viz teze zednářského Římského klubu, jež zalozilo 13 iluminátských rodin), že počet lidí na planetě překročil rozumnou mez, max. rozumný počet lidí je 2,5 mld., ale oni chtějí jen max. 1 miliardu (zdroje jsou vyčerpány) a jak už lze tušit, provedou to umenšení počtu lidí pomocí spešl virové nálože, kterou budou modifikovat a šikovně rozšiřovat na populaci! Např. poslední britskou variantu zřejmě vyvinuli v vojenské chem. laboratoři kousek u Salisbury v GB!
Cílem jejich snažení bude něco jako feudalismus, kde bude jen elita používající nejlepší vědecké a technické vymoženosti a vynálezy, pak je bude chránit úzký ovšem kvalitní represivní aparát a na ně bude makat v rozdělené, co do statusu významu postavení v několika stupňové společnosti poddaných otroků, zbytek populace! Dokonalý, vylepšený židovský kibuc, nebo chcete-li gulag! Detaily je možno dovysvětlit. Čeká nás chmurná doba a svět už nebude nikdy stejný jako dřív.
A je do toho procesu mimo finančníky, samotné iluminaty zatažena i šlechta, stačí si prohlédnout seznam mocných tzv. "Výboru 300", kde je značné zastoupení těchto lidí. Seznam je možné sem dodat.

386384

14.02.2021 00:33

Státní teror pozastaven pokračuje

RE: V Cesku se rozmohly konspiracni teorie o koronaviru

Maximus1 37.?.?.?

Kavane, nechte si ty kecy, nejen na Pravém prostoru, ale i tady! Vy jste neskutečný poděs a manipulátor. Když jste tak podělaný, dejte si na hubu hadr a někam zalezte a neotravujte. Ten covid-19 jsem absolvoval rovněž a nepodělal jsem se z toho.
Celá ta lapálie kolem virusu covid-19 přesně zapadá do schématu mocných tzv. "Agenda 21" a není to konspirace, ale bohužel realita! A mafie kolem politiků, farmacie a šéfů ve zdravotnictví si z toho všichni udělali sakra velký kšeft v řádu miliard korun. Babiš je přes jisté firmy nalezlý u testování na pozitivitu virusu a dělá to celých 70% zisku! Info je od poslance Volného, který to řekl naplno v PS.
Zdrav. pojišťovny skončily za r.2020 v mínusu, jak signifikantní!

386575

12.03.2021 04:31

Vlastenecký manifest – za sjednocení vlasteneckých sil

Hezký text, ale.....

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

S textem souhlas, ale padly tam v textu dvě jména, Kmoníček a Zeman. Jenže zrovna oni jsou silně proizraelsky orientovaní a v zákulisí se mluví o jejich napojení na Mosad. Takže, prostě se jim nedá věřit! Zase skáčeme na špek!
"Cestou klamu, musíš vést válku"! Motto Mosadu....

387240

12.03.2021 23:14

Vlastenecký manifest – za sjednocení vlasteneckých sil

RE: Hezký text, ale.....

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Jste chytrý kluk! [smích]

387262

13.03.2021 19:00

Nekončící Covid

RE: Buďte v klidu, trubci.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Vážený mysliteli a " budelípovče" z Anofertu. Ty vámi vyjmenované nemoci, co se podařilo lékařské vědě zvládnout, jsou postaveny svojí konstrukcí na bázi DNA, a tyto viry nemutují a tudíž se v čase nemění! Kdežto viry na bázi RNA a to jsou chřipky a také covid-19, ty se v čase sakra mění a pak je problém na ně vytvořit očkovací látku. Jste schopen to pochopit, a nikoho tady neurážet, když o tom opravdu hic nevíte?

387294

15.03.2021 04:53

Nekončící Covid

RE: Buďte v klidu, trubci.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Najděte si na netu dva články od Milana Calábka, tam to celé přehledně vysvětluje.
Nejde o poučování, ale o realitu a velké nebezpečí pro lidskou populaci. Ti idioti z vojenských chem.laboratoří do viru covid-19 zamontovali i komponenty od viru HIV, na který je lékařská věda krátká a tak končí veškerá legrace.

387323

15.03.2021 05:14

Nekončící Covid

RE: Buďte v klidu, trubci.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Trochu máte pravdu, ono je to ovšem mnohem složitější už u samotných virů RNA, které mají další hlubší členění a někde věda si s nima poradla, ale jen vÿjímečně
viz nástin složitosti této říše:
RNA viry jsou viry, které ve své částici (virionu) obsahují ribonukleovou kyselinu (RNA). Dělí se na viry s dvojšroubovicí RNA, jednovláknové +RNA viry (jejich RNA má "sense" charakter, takže může být rovnou transkribována) a jednovláknové -RNA viry (jejich RNA má "antisense" charakter, takže musí být přeložena do mRNA). Viry nesoucí RNA, které ji ale zpětně přepisují do DNA, se většinou vyčleňují do vlastní kategorie retrovirů (např. HIV) a slouží jako předloha pro přepis do další molekuly RNA (vytvoření nového viru) a pomocí ní je v procesu translace vytvářen cílový protein.

387324

12.04.2021 06:28

Vakcíny jsou zlatý důl, vydělávají na nich hlavně západní firmy

Jde o velké prachy!

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Pokud ovšem jde o velké prachy, tak pojmy jako morálka a seriéznost, Hippokratova přísaha apod. musí jít stranou. To bylo v historii lidstva velmi časté. Jestli něco bylo za rozvojem lidstva a zároveň ho to ničilo a ničí, tak to jsou spolehlivě velké peníze! Berte to jako povzdych a věc, se kterou se nedá asi nic udělat.

387884

17.04.2021 07:43

Odmítáš očkování? Tak nazdar!

Tenhle stát obývá cca 50% lehce ovladatelných blbců.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Fakt jsem z českých lidí zděšen, znám spoustu lidí, co si ten americký, či britský sajrajt nechali napíchat a ještě se tím chlubí. Naivové! Problém u těchto vakcín je v jejich nevyzkoušenosti a vůbec problematické "konstrukci" a jen čas ukáže onco tady jde. Je zajímavé, že např. zaměstnanci Pfizeru nejen, že se nemusí testovat, ale samozřejmě ani na ně není vyvíjen nátlak, aby se nechali očkovat jejich preparátem.
Je to tři neděle co mě náhle podivně zemřel můj dobrý známý, měl 71 let. Vím o něm, že se vždycky jako jeden z prvních nechával očkovat proti chřipkám, že se nechá očkovat proti covidu mi říkal a vzpomínám si, že mluvil o Astra Zenece. Nevím zda se nechal očkovat, ale vím, že náhle zemřel dopoledne ve všední den před svým bytem v Praze na Proseku, ležel prý na chodbě snad 3 hodiny, než ho našli. Přitom nemocnice Bulovka je od jeho bydliště co by kamenem dohodil. Je to tak trochu ode mne spekulace, ale přibližuje se k pravdě, ale jak to opravdu bylo, se už nedozvím. Jinak ten pán byl až na mírnou cukrovku druhého typu bez zdravotních potíží.

387973

18.04.2021 07:54

Jaké Rusko to lidovec Bartošek vidí

Bartošek je původem česnek......

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Ano tenhle pán je jako celá řada lidovců od přátel talmudu a kabaly, namátkou Pithart, Bělobrádek, Herman, Halík, původně i Kalousek a mnoho dalších. Byla to jasná účelová infiltrace této křesťanské strany za účelem ovládnutí. Je to jejich systém práce. Nakonec motto Mosadu zní: "Lstí a klamem, musíš vést válku!"
A hloupé věřící ovečky to neprohlédly a ještě se nechají nahánět do houfu ovčáckým psem!

388009

18.04.2021 18:36

My vás do toho konfliktu vtáhnem, i kdyby na chleba nebylo

RE: Nord Stream , Sputnik V , Dukovany

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Ten text má jeden velký nedostatek, nikoliv Česká republika jak bylo uvedeno v textu článku, ale čeští politici jsou za tím chováním, čeští občané nejsou ve velké většině proti Rusku a Rusům! U voleb, pokud se jim to nepodaří zmanipulovat, si naši občané budou muset vybrat, buď budou volit ty politiky vlezlé do americké prdele, nebo budou volit nezávislost a rozum!

388036

19.04.2021 01:45

My vás do toho konfliktu vtáhnem, i kdyby na chleba nebylo

RE: Jak se do lesa volá...

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Jestli je to na mě, tak se omlouvám za neslušná slova,ale trolling? Tak jo, k vaší velké radosti zde tedy končím. Trolling.......
[velký smích]

388053

08.05.2021 10:52

Rakovina jménem hyperkorektnost

Pan autor se pořád hledá.....

Maximus1 89.?.?.?

Vynikající spisovatel pan Vondruška, co napsal pěkné historické knihy se v jistém směru pořád hledá a míjí se s meritem věci! Jde o to, že mu nedochází, že za úpadkem a to záměrným a likvidací bílé rasy je jedna jistá parta velmi bohatých a také mocných, ale velmi zlých lidí, co vyznávají talmud a kabalu. Doporučuji panu autorovi, aby si přečetl např. knihu od A.C.Hitchcocka "Synagoga satanova", překlad je sice s drobnými chybami, ale obsah je velmi vysvětlující, kdo tady za tím zmarem je a jaké používá metody pro svůj záměr. My lidé bílé rasy jsme ve velkém ohrožení
a spoustě lidí to vůbec nedochází......

388621

10.05.2021 01:34

Vy přece nemůžete dělat to, co my

RE: Ako na politických zapredancov?

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Švýcarský soud uznal, že zmíněné protokoly nejsou falzifikát, to pro pořádek. Jinak vše je O.K., i když hlavní šéfové globálních predátorů jsou známí, nikdy nechodí na potlachy Bilderbergu a podobné akce a přesto je řídí. Jejich jméno je Rothschildové!
Majetek 100 tisíc mld. USD a mají pod kuratelou 15 tisíc velkých světových firem včetně třeba BlackRock Inc. Mimochodem firma Pfizer patří pod tuto firmu...... To jsou náhodičky?

388640

Smutná pravda.....

388706

15.05.2021 16:48

Proč Washington a Londýn prahnou po nové studené válce

RE: Ten antagonismus Anglosassů ke zbytku světa a...

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Z které jste neziskovky pane chytrý? AE News má celkem slušné informace kryjící se s pravdivým uspořádáním světa. Od vás to je jen štěk bez argumentů.

388786

16.05.2021 19:34

Obrázky o ukrajinském snu

RE: Nechápavec

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Dobré, až na to, že se jmenoval Henoch (hebrejsky חֲנוֹךְ‎, Chanoch, doslova „Zasvěcený“)......

388801

16.05.2021 19:52

Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!

RE: a co Sputnik ?

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Nemáte tak úplně pravdu. V r.1979 jsem jako mladík chytil chřipku, to byl tehdy čtvrtek a já myslel, že do konce týdne nevydržím a v sobotu se mi ulevilo a já mohl už v pondělí normálně hákovat. Ale ty bolesti a celková slabost, to jsem v životě nikdy nezažil. No a covida jsem také chytil přesně na loňské vánoce a pomohly mi kortikoidy a přípravek MMS a za pár dní bylo vymalováno. Takže pravda u nakazy chřipkou či covidem může být mnohem pestřejší.......
Mějte se.

388802

23.05.2021 17:55

Písek v soukolí

RE: S bojem je to těžké.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

S těmi charaktery bych to neviděl tak příkře, je spousta lidí co nemají tolik politického nadhledu a prostě podlehli té šílené mediální propagandě. Znám pár slušných lidí, bohužel jejich politický přehled je mizivý a tak se nechali očkovat. Jeden na to už i umřel. Chudák jim to sbaštil. Jinak velký souhlas s napsaným textem.

388977

24.05.2021 22:10

Minsk se zmocnil nejcennějšího zdroje opozice

RE: Rusofilské žvásty

Maximus1 88.?.?.?

Kterápak neziskovka tě platí trolle? Nebo si z pracoviště MV od Al Hamajdy? [vyplazený jazyk]

389017

25.05.2021 20:04

Americké bezcenné hodnoty

RE: Za cenu (ne hodnotu !!) jedné kávy....

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Zeman je kryptožid, navíc vždy se židy kolem sebe obklopoval a sloužil jejich věci a zájmům! Lavíroval také s chasidskou partou co vládne v Rusku, ale slouží ochotně i té sionistické v Izraeli a hlavně potažmo té stejné co vládne Západu! Nezapomeňme, že v USA tato kosher parta naprosto dominuje tamní moci a finančnímu systému! Pokud si lidé - goimové nebudou schopni toto uvědomovat, nebude jim pomoci.

389040

25.05.2021 20:18

Minsk se zmocnil nejcennějšího zdroje opozice

RE: Svět už bude jiný než dosud

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Výborný příspěvek, sice Západ ještě má potenciál na provedení změny, ale "elity" u moci na to nemají potřebné schopnosti a možná zájem to realizovat. Otázkou je, zda např. vzestup Číny, kde je dnes státní kapitalismus, která začínala s penězi Rothschildů, nebyl těmito elitami dávno plánován. V jedné knize je dokonce informace, že Mao Ce-Tunga tito světoví finanční predátoři v období 2.WW vybrali. Nezapomeňme, že oni plánují doslova v generacích!

389041

26.05.2021 16:47

Lze vysoudit normální svět? Nebo nám zmizí pod rukama?

RE: Šlechtění zbabělosti...

Maximus1 89.?.?.?

Co to plácáte za kraviny člověče? Znám autorku drahně let a je to žena, která se jako jedna z mála z čeledi právníků nebojí ozvat a kritizuje politiku a špatné kroky této vlády ohledně pandemie a toho co s tím souvisí! Ta paní je odvážná a je jedna z mála statečných nebojácných lidí vy mysliteli! A všiml jsem si u ní názorového posunu, dříve publikovala na blozích Aktuálně.cz a tehdy jsem ji nemusel, ale nyní je to skvělá žena a doslova nebojsa! Moc si jí za to vážím!

Panu Stworovi: Už končím, abych nepřekročil kwórum......

389068

27.05.2021 16:30

Lze vysoudit normální svět? Nebo nám zmizí pod rukama?

RE: Klesáme

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Putin jako zločinec?
Vyhledejte si od Chelemendika "200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek" a pak tady mudrujte mysliteli!

389094

30.05.2021 21:19

Jak se Olga Sommerová zavčas vzpamatovala

Stačilo to říci poněkud jinak.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Prostě naší židovizi se necháme vzít!

389158

02.06.2021 08:15

Rusko: Regiony jsou připraveny zvítězit nad COVIDEM povinnou vakcinací

RE: Kto nesie zodpovednost za ockovanie?

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Ano, trefil jste to. Dodavatelé (farmacie) mají tzv. právní idemnitu! Tzn., že nemohou být za poškození lidí jejich výrobky právně stíháni! To jeden nevymyslí!

389201

06.06.2021 00:59

Hajme vždy Korunu českou proti nepřátelům všem!

Malá vsuvka.

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

V celkem slušném článku se objevila tato věta:
"Zajímavé je, že, byla v podstatě na 40 let odstraněna viditelná inflace a byly stabilizovány ceny základních potravin a výrobků na přibližně stejnou dobu a hodnotu. Koruna s motivem ženy sázející lípu platila a měla zhruba stejnou hodnotu 35 let! "
Ano souviselo to s měnou v roce 1953, kdy se komunisté odpojili od rothschildovského peněžního systému. Byla to vynucená, řekněme zlodějna, ale na druhou stranu jim to umožnilo provést rozsáhlou restrukturizaci a výstavbu celého hospodářství, kdy se postavilo ohromné množství podniků a staveb, od vodních děl, energetických staveb, průmyslových podniků a např. Slovensko bylo za částku cca 1 bilion Kčs proměněno z agrární země na poměrně vyspělou zem. To uvádím proto, že odpojení od západního finančního systému Rothschildů mělo i svá pozitiva, kdyby toto komunisté neudělali, ta pejzatá banda od peněz by je systematicky zničila. Oni vyrábí schválně "řízenou" inflaci, kterou např. v podstatě odebírají masám lidí kupní sílu a ti hlupáci si to vůbec neuvědomují a jako ten pejsek běží za klackem, na kterém je uvázán buřt a nemohou ho nikdy dohonit. A tak, aby si např. pořídili základní nemovitosti, aby mohli důstojně žít,tak se musí zadlužit na velkou část produktivního života! Dobře vymyšleno! A oni, ti od velkých peněz, naopak nemají problém plebsu postavit např. celé komplexy budov k bydlení, aby je pak zase těm lidem na hypotéku prodali, nebo pronajali. Ale celá problematika je složitější, toto je jen naznak toho, jak se ta banda činí a musí se popadat za pupky a říkat si, jak jsou ti goimové blbí.

389247

10.06.2021 22:26

Mengelové současnosti

RE: Mengele...ale, soudruhu jarmulkáři

Maximus1 2a00:x:x:x:x:x

Ano, článek není o židech, ale jestlipak víte kolik je Židů ve vedení farmaceutických společností, co vyrábí tyto chemické vakcinační experimentální preparáty? Zde je malý výčet:
AstraZenaca - Leif Johansson
Pfizer - Albert Burla (mimochodem zvěrolékař)
Moderna - Stéphane Bancel
Johnson&Johnson - Alex Gorsky
A v Rusku je šéfem u Sputnik-V - Alexander Ginzburg
.....
Odpověď je ...... všichni! A nevidíte tam souvislost?

389344

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 2

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 485 374