Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Sasin

Nalezeno 267 příspěveků, 4 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.12.2010 14:51

Proti Novému světovému řádu

Aparátčíci patří na smetiště

Sasin 78.?.?.?

Jsem přesvědčený, že řízení věcí večejných politickými stranami je výbušná směs egoismu, politické zaslepenosti a neutuchající nenažranosti spojené se stále menší odpovědností. To jsou už vyčpělé představy jak uspořádat poměry mezi lidmi. Pokud si někdo nedokáže představit svůj život bez nanicovaté vrchnosti je ochuzen o svobodné myšlení a konání, páč všechna důležitá rozhodnutí mu byla odejmuta v zájmu jeho " snad " ochrany před ním samým. Tak nějak se používá institut nesvéprávnosti, tedy zbavení práva sám o sobě rozhodovat. Kdo ale chápe, že je nanejvýš potřebné uvěřit tomu, že ten kdo jej má rád nejvíce není nějaký aparátčík, ale on sám, měl by se připravovat dotáhnout své řízení a potažmo řízení společných věcí společně, takříkajíc přímo volitelně, tedy samozřejmě ne zastupitelsky a snad ani ne politicky. Není těžké uvěřit, že politika je jen dalším stupněm ekonomiky, která se postupně přelévá do jistých rukou o kterých není jasná povědomost. Proti choutkám zavádět staré feudální či jiné pořádky se lze ubránit pouze co nejpřímějším řízením. Politické strany už svůj zápas o legitimitu prohrály. Kdo tomu nevěří ať za nimi do Bruselu běží.

235004

15.01.2011 23:05

Podvod zvaný úroky

RE: Komunistické recepty autora opravdu nefungují!!

Sasin 78.?.?.?

Existuje pré 0,5% peněz podložených reálnou hodnotou. Zbytek jsou vymyšlené peníze vzniklé neustálým otáčením výroby fiat peněz a úroků z nich. Peníze jako peníze, že. Na významu bude záležet v případě, když se podíváte kde je těch 99,5% peněz. Co se s nimi dělá. Navrhuji proto aby bankám bylo odňato právo vydávat peníze jako dluh jako jediným a aby si mohl vydávat peníze každý sám.

236170

16.01.2011 00:00

Podvod zvaný úroky

RE: ...super

Sasin 78.?.?.?

První věc je, že banka má licenci na vymýšlení peněz, čímž podle vlastního uvážení může půjčovat komu chce něco, co nevlastní.
Druhá věc je, že tuto exklusivní vymoženost ve smyslu podnikání nemá žádný jiný podnik a navíc jejich pohledávky musí být uhrazeny.
Třetí věc je, že je součástí bankovního kartelu, který akumuluje peníze do center mimo území , na kterém operuje.
Ťvrtá věc je, že se finanční systém kartelů vyvázal ze služby a diktuje politickou agendu ať se to komu líbí, či ne.
Pátá věc je, že finanční systém se odpoutal od reality a tlačí své zájmy v globálním měřítku.

Toto je jen malý výčet potíží, který vychází z jejich bezmezně Harpagondechajské činnosti, která má zájem na prosperitě ekonomiky asi jako mravenec na velikosti či počtu koulí hovnivála. Počítat zda hovnivál uválí 100 kuliček na úvěr či 20 a kolik si na to přirazí je směšné, páč hlavní potíže jsou jinde. To co drtí svět je to, že díky tomuto systému se přelévá obrovské množství " kapitálu " , který umožňuje zasahovat do politických událostí a vytváří obrovsky vlivné klany o kterých se tvrdí, že není známo o jejich aktivitách či záměrech. Tudíž se vytvořil klan rodů, kteří mají větší moc jak některé státy, což je nepřijatelné ! Systém pyramidální akumulace finanční moci je nepřijatelný, zavrženíhodný a vede k destrukci, proto je potřeba jej zničit a nahradit jiným páč podle událostí z poslední doby se stejně neudržitelně rozpadá. Takže diskutovat o pekárně na úvěr lze, státní banka může udělat to samé bez rizik uvedených tím, že prostě na projekt vymyslí peníze jako nejvyšší finanční autorita kontrolovaná státem, páč ztráty stejně vždy platí obyvatelstvo.

236180

18.01.2011 22:05

Podvod zvaný úroky

RE: Opět zoufalá demagogie

Sasin 78.?.?.?

Úrok je mor a v konečném důsledku umoří všechny. Je to labutí píseň o výhodách zpívanou z tlamy Satana. Úrok nikdo nepotřebuje, to jen ti, jimž to přináší bezmezný a navíc bezpracný zisk budou vymýšlet komplikované konstrukce, že bez něj to nejde. JDE a nikomu to nemusí lámat vaz. A že nebudou mít k půjčkám přístup všichni ? No a. A proč by se měli všichni zadlužovat jen proto že chtějí urychlit konzumaci něčeho co ještě nevyrostlo. Budou bydlet u rodičů , dokud nebudou mít na svoje. Noa. Dyk tak to bylo po staletí. Zdědí po rodičích. Mimo to, ceny nemovitostí budou mít reálnou hodnotu, to znamená cihla , písek , vápno, dráty , okna a dveřě atd, žádné nafoukané ceny Harpagondechajů provláčených teritoriálně. Noa. Počkej si, až si na to vyděláš. Sezením v kanclu ani vymýšlením stupidních tabulek do do seznamu idiotských zprůměrovaných statistik je jen cesta navyšování dluhů na platy co nemají žádný smysl, žádnou přidanou hodnotu. A až se zamyslí všichni ti, co tímto způsobem parazitují, musejí přijít na to , že dluhy a deficity a potíže s úroky a konečně celkový bankrot finančního systému je kvůli nim. To jen ti zaprdění veksláci s penězi se smějí do ksichtu všem, kteří hledají reálný smysl tohoto systému. Smysle je jediný, akumulovat ohromný kapitál do klína několika rodům, co si se světem staletí vytírají zadel.

236358

19.01.2011 00:33

Podvod zvaný úroky

RE: Opět zoufalá demagogie

Sasin 78.?.?.?

Tmo, ty budeš asi nějaký čáryfuk s úrokama, že. Aha tak pardon. Možná budeš nějaký čekatel na Nobelovu cenu za ekonomii nebo přes veksl. Jde určitě spousta věcí i bez tmářů, ty tmo. Co jsem psal platí, a co jsi napsal ty, to napsala tvoje příručka z einvekslindex. [vyplazený jazyk]

236375

21.01.2011 00:55

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Sasin 78.?.?.?

No nevím nevím pane ETHERAL, ale by mě zajímalo odkud jste vzal první peníze ? To asi nebude zodpovězeno, páč jste měl určitě rezervy. Vy a podobní Mordechajové chtějí přesvědčit svět o své potřebnosti, jste největší zmrdi této planety. Takoví jako vy, jsou pouhým hnisem co když se vymáčkne vyteče na podlahu, kde bude utřen jako špína a vyhozen na skládku. Budete lhát a zapírat se, že vy nejste hnida ani parazit, že jste chtěl pouze popohnat civilizaci abyste se na ni mohl přisát. Podle všeho je vaše hodnota rovná mínus nule a pravděpodobně by ráda kšeftovala s hodnotami jiných. Byste nejraději otáčel akcie či dluhopisy, které odrážejí hodnotu a přicicmal se na hodnotě cizí, páč vaše hodnota vašich názorů je nižší jako hodnota prasete na porážku, páč ono položí život aby takový jako vy mohl dále šířit tyto zlodějské názory. Píšu to sem až na konec vašich výpotků o užitečnosti lichvy a zlodějiny aby se jiným z toho nezvedal žaludek. Kde jste přišel k takovým názorům. To se učí ve škole ? Je mi jedno kdo jste, ale lituji vaše okolí. Tak se nezlobte, chtěl jsem původně rozkopat váš názor mnohem více, ale pak jsem si řekl, nestojíte mi za to ani vy ani tma. [vyplazený jazyk]

236542

22.01.2011 00:38

Smrt „sociální Evropy“

RE: 2 Akronym pokr.

Sasin 78.?.?.?

Pane ETHERAL jste si spletl kolonu. Od člověka , kterému je lichva vlastní je jeho jakýkoliv jiný názor úplně irelevantní.

236601

22.01.2011 16:29

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Sasin 78.?.?.?

Tmo, se mně líbíte. Všichni co nesouhlasí s lichvou musejí podle vás být chudí myslí a neschopní žebráci. Hmm. Se podívej večer za jasného počasí na oblohu kolik je tam tmy. Na tmu jsou pré dobré žárovky, to ja takový dnes už standartní pohlcovač tmy.
Jo jo, chce to víc žárovek. [vyplazený jazyk]

236626

26.03.2011 23:00

Japonsko ve spárech HAARPyjí

RE: Názor na HAARP (3)

Sasin 46.?.?.?

Co takhle řízený odstřel mnoha malých ale po sobě jdoucích náloží s určitým časovým spožděním.

240461

Myslím si, že jen u bezpečnosti vnitřní a vnější to nemůže skončit. Mě spíš napadá navíc k vašemu napsanému, zda ekonomika, čili jezení, bydlení a existování bude udržitelná pouze v tomto rámci.

Pohledy za horizont, kde boj o efektivitu buď zavede automatizované výroby nebo zatlačí občana k verpánku či předénečku, předestírají mnohem hlubší změny. Přímá volba změní klima v řízení společných věcí, ale je to podle mě teprve první krok. Další kroky se musejí vydiskutavat v celé společnosti. A z toho se teprve dovíme, co opravdu občané chtějí. Prvobytně pospolná přímá demokracie asi taky nebude každému vyhovovat. Já fandím moderní, silné a soběstačné společnosti založené na silných myšlenkách a silné ekonomické základně. Taková společnost si ale jen z bezpečností nevystačí.

242808

Dříve jsem taky byl zastáncem myšlenky hodně malých výrob a hodně aktivních jednotlivců tvořící pevný celek. Dnes už si tak jistý nejsem, spíše se přikláním k myšlence, když už né celospolečenského, tak alespoň zemského monopolu a to hlavně co se týká zemědělství či energetiky atp. Proč. Ať bude jakýkoli systém, o jezení, bydlení či existování bude stále stejný, ne-li větší zájem i ze zahraničí. K tomu chca nechca se musí přizpůsobyt i velikosti proporcí udržitelných zdrojů. Bych se nebránil obhospodářování polí třeba samoobráběcími mašinami řízenými podle mapy samonaváděcím systémem atp. Myslím, že je jasné kam tím mířím. Takže buď zemské nebo krajské systémy soběstačnosti v základních zdrojích ve společném podílovém spoluvlastnictví.

Reálné proporce by samozřejmě vykrystalizovaly z celospolečenských diskusí v diskusních panelech v televizi a rozhlase, za přímé účasti vzdálených občanů dostupnými telekomunikačními způsoby. Jsem si jistý, že by se našly úžasné nápady, takže okamžitě a hned a tady nemá smysl vymýšlet konkrétnosti. Takže sedláckou přímou demokracii bych taky neviděl. Někam ten vývoj v technologiích, automatizací či robotizace a elektroniky bude potřeba nacpat. Tak nějak.

242816

Mně se zdá, že nadnárodní korporace nejsou tak neefektivní. Uvádím to zde ale jen jako špatný příklad, proti kterému jsem odhadoval velikost. Pakliže takový monopol, dejme tomu krajské velikosti spíš vydrží. Tady není potřeba se přít. Záleží, komu monopol patří a jak je řízen a rozvrstven. Můžeme klidně zvolit jiné pojmenování, třeba " Obecní statek ". Vždyť i v přímé demokracii by pak takový podnik velkého formátu pravděpodobně vznikl, jestliže by velikost byla výhodná místně s ohledem na efektivitu a klidně může mít pobočky, nebo né ? Pokud budou chtít pytlíkovat mlíko taky v Přerově, Lipníku či v Litovli, to přece ničemu nepřekáží. Mně nejde o spor, kladu návrhy. Měl jsem na mysli nějakou základní páteř. Pro mouku si taky jezdí pekaři z různých koutů v kraji, ale nikdo po nich nevyžaduje aby to pěstovali. Z jistých příčin je taky lepší zajet na lyže třeba do Krkonoš nebo do Jeseníků.

Opět není potřeba se čílit, jsem si jen dovolil úvahu. Pro mě a pro jednoduchost představuje zdroj cokoli, co má nějaký užitek, pak mi můžete prominout to pletení, že nerozlišuji výrobní od nevýrobního, to bude asi můj nedostatek. Klidně si natočím vodu do sklenice pomocí čerpadla poháněného elektřinou a řeknu si, že to je potřebný zdroj. S uvolňováním lidí od práce se počítá, to je klasika. Taky si nemyslím, že by museli kvůli tomu zdegenerovat, ale taky si nemyslím, že by měli kvůli tomu jenom konzumovat technologie, můžou třeba nějakou další vymyslet, vylepšit nebo můžou zpívat na kůru, šak to je lidská volba. Když se podaří, třeba díky těm technologiím aby lidi měli více času na sebe, můžou se chovat i normálně. Třeba bude víc mudrců a myslitelů, kteří budou chápat svět v mnohem širším záběru a souvislostech. Souhlas.

Takže nemáme velkých sporů, ale i v přímé se počítá s různými názory a to pak v průniku udělá výsledek. Pokud jde tedy o velikosti, myslím si, že nějaké akurátní velikosti udržitelných, páteřních " Obecních statků " by z diskusí vzešla a to je podle mě ten účel. Jestli někde budou chtít mini pekárny tak si to tam živnostníci postaví, pokud budou občané chtít něco většího z peněz obce, tak si to odhlasují. [smích]

242826

Nad zastup(y)teli kdekdo zlomil hůl. Možná by to šlo i bezbolestně, kdyby dostali trochu strach a uvolnili alespoň obecná referenda. Tím by se mohlo začít. Pak by eventuelně šlo nějak nový systém prozkoušet . Ále asi se to zvrhne na hrc bum bác. Jenže už bych nechtěl aby nějaký Fénix tady začal zase běhat s volebními bilboardy. Zatím nikdo neví, co je ten pravý spouštěč. Možná to bude ekonomický kolaps nebo nějaká demonstrace se silným morálním akcentem například upálení, či střelba do stávkůjících. Kdo ví. Ale jinak ten americký model je tady dost cítit, takže náš Velký bratr už nám předvádí co a jak.

242856

Problém je, že většina má v sobě představy, že socík byl nejhorší na světě a tedy neexistuje nic horšího. Každý den je možné se o tomto bludu přesvědčovat. Vnímá to bohužel jen část populace, páč ostatní hodnotí svět podle nabídky a poptávky v plných supermárketech.

Jak příliš daleko je to od pravdy pochopí, jakmile je to samotné praští do hlavy. Tento proces je ale bezvadně zvládnutý systémem, který odstraňuje přemýšlející ekonomicky. Tady prostě nejde o ideje, jde jen o prachy. Oni zatím čekají na myšlenky, či stranickou ideologickou náplň zaběhlou v dobách minulých a mezi tím jim prodají obec, město a celý kraj.

Jo, bude to bolet, páč se to plíží jako smrad a hodně lidí má klimatizaci. Nevídí neslyší a proto taky píšu třeba i sem do Zvědavce. Třeba to někoho trkne. S vámi souhlasím, i když jinak.

243020

27.08.2011 00:38

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Zvědavost se (ne)vyplácí

Sasin 178.?.?.?

Takoví troubové poznají vše z čeho si dělají prdel na vlastní kůži.

251972

08.05.2013 22:31

Španělsko dávno za hranicí smrti

RE: Návrat k tradici

Sasin 178.?.?.?

Jakým způsobem tedy Němci inkasují zisk na těch blbounech a mnohých jiných vás ještě nenapadlo, že. To je klasika. Muheeeee

289383

08.05.2013 22:39

Španělsko dávno za hranicí smrti

RE: To jsou plody demokracie

Sasin 178.?.?.?

Co je moderní, určuje kdo ? A nekecám. Muheeee

289386

08.05.2013 22:49

Španělsko dávno za hranicí smrti

RE: reseni

Sasin 178.?.?.?

Když člověk dělá na svém, kam by spěchal. Kam se má honit a pro koho má doparoma plnit plán ? To se podobá měšťákům, kteří by nařídili nejraději všem makat na 150% aby těch 100% si mohli sebrat, prostě šlohnout. Je to snad jinak ?

289387

21.06.2013 00:31

Musíme platit daně? Já říkám ne!

Je to demagogie

Sasin 178.?.?.?

Mně nebude vadit, že zaměstnanci nebudou platit daně a ani mi nebude vadit, když veksláci a zrůdní podnikatelé zhebnou hlady.
Daně byly a budou, je jedno jaký libý účel vrchnost zvolí, výpalné. Tahle hra je pomalu u konce. Neplaťte nikdo a bude klid. Lidi se naučí žít normálně i bez toho. Je potřeba si vzít půdu a vykopat darebáky. Nic jiného nepomůže.

291862

05.09.2015 00:21

Šoková terapie

Globalizace? Dyk to je totálanálfekál ideologie otrokářské přeslice

Sasin 178.?.?.?

Já říkám, že žádný globál k životu nepotřebuju. Gdo de se mnou?

339013

05.09.2015 02:51

Šoková terapie

RE: Globalizace? Dyk to je totálanálfekál ideologie otrokářské přeslice

Sasin 178.?.?.?

Ty potřebuješ globalizaci? A k čemu?

339020

14.09.2015 22:22

Migrantes ante portas

1

Sasin 178.?.?.?

Vynález harpagondechajců bojovat proti normálním lidem morem, nemocemi, pomluvami, pátými kolonami nebo fluorem a mravenci včetně vymývání mozků nezná hranic. Jejich umění dosáhlo absolutního vrcholu u zhypnotizované populace zlodějů, zlodějíčků, lokajů, papalášů a ostatních zrádců čehokoliv si vzpomenete.
Proč toho nevyužít, že. Mahometáni tady zřídí v první řadě ty, kteří žijí na úkor "třetího světa". A je to vidět, že se jim nechce začít u nás. Využili nabídku harpagondechajců na levný přesun ke zpracovaným surovinám, stačí udělat velké bububu a psychopati hned klopí. To není špatná zkušenost, páč se to už zkusilo mockrát. Gdo tento způsob vymítání ďába zvolil předpokládal, že řídí události.

O tom jsou ale spory, gdo co řídí. A v momentě gdy se vypaří dolar v kotlích na topení jako za Wímarské republiky, nebude problém vytáhnout železnou oponu až po Gibraltar. Tyhle karty jsou na stole, páč se ví, že si západní Evropa uživala už příliš dlouho a nechala po sobě všude bordel. Co tady všichni tuší, se něgde ví a ví se, že pokračování není přijatelné, igdyby si nějaký prediktor, což se dnes už chápe ve vyšších kruzích jako umělá inteligence odtržená od čehokoli, co by normální lidi ještě mohlo zajímat, vymyslí jiného Trojského koně. Je to prostě už prozrazené.

Lidi, kteří se už srazili s realitou vnímají a začínají chápat. vidí tu hru a nemusí kvůli tomu sledovat události balónem.

Přichází totiž doba, gdy masky spadnou. To bude teprve popukání.

339444

16.09.2015 00:13

Migrantes ante portas

RE: 1

Sasin 178.?.?.?

Vážná otázka to je, co s těmi potomky. Za pluh nezapřáhneš a topit se tím nedá.
A co se v mládí naučili, ve stáří jako budou zase hledat. Tak to už mě nebaví. Zajímavé nejsou ani chléb a hry. Nejhorší systém, který zde vládne z těch nejlepších už mě vůbec nezajímá. Ani státní kapitalizmus s vedoucí úlohou jedné strany, ani soukromý kapitalizmus s vedoucími úlohami více stran už cestu do budoucnosti nenabízí, jestli. A s tím peškem, co běhá s obuškem okolo a nigdo se nesmí na něho ani podívat je to úplný propadák. Muheeeee

339538

28.09.2015 00:23

Neodvratný pád západních mocností

Rozkvět

Sasin 178.?.?.?

Islamizovaný západ opustí zrekatolizovaný střed Jevropy a ten se vrátí ke svým kořenům. Ale než se to stane, musí mnozí i u nás schudnout na úroveň základního příjmu a hlavně pokání. Zruší se všechny tabulky pro kategorizaci pobíračů dávek, investic, platů a všichni budeme vystaveni před vrata blahobytu. Budou se na nás dívat. A to začne doba začínajícího rozkvětu, gdy se nejdříve přestřihnou všechny nežádoucí systémové dráty a první věcí bude přenosný 3,5kW zdroj do každé naší rodiny, dalším bude podíl na naší neprodejné půdě a našem rozpočtu, který budou všichni našinci řídit pouze svými legálními potřebami, které se koncem roku, na Silvestra, slavnostně odklepnou k poslednímu schvalování všemi členy našeho národa. To je to správné Slovanské děditství, které si máme začít znovu vážit. To si máme znovu uvědomit a k tomu máme své kroky vést. Tož tak

340019

18.10.2015 23:15

Bez nože!

RE: =RE: mam otazku

Sasin 178.?.?.?

Tak schválně, které patologické, či psychopatické zvyklosti západu ještě místní psychopati nepřevzali?

340848

28.12.2015 22:01

Erdogan, Salman a nadcházející „sunitská“ válka o ropu

Co má smysl?

Sasin 178.?.?.?

Smysl má už jen všechno to, co jsme dosud nedělali. Muheeeee

343567

29.12.2015 14:04

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Pěkně to

Sasin 178.?.?.?

Podle čeho se pozná čí je tato země?
Podle demogratických parametrů tuto zemi vlastní babiš, šláfenberg a jeho pržatelé a církve. Ostatní jsou jen v nájmu a mnozí jsou už vyhnáni ve vlastní zemi.

343601

29.12.2015 14:06

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: madari

Sasin 178.?.?.?

Maďaři jsou totálně zrekatolizovaní Slované. Změnili jim řeč a takto to dopadlo.

343602

29.12.2015 14:19

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

Ještě k tomu projevu

Sasin 178.?.?.?

Lidem, kterým se veme všechno a naženou se do produkčního koncentráku, gde si musejí na všechno jako "vydělávat", budou psychopatičtí kazatelé donekonečna, co dím, do omrzení kázat. Zeman je jedním z nich. Kazatel, co by celoživotní funkcionář, progóztik, banksterský privatizant, oposmluvník a celoživotně neproduktivní nákladová položka bude lidu kázat o buchtách, jimiž je bez "práce" celoživotně krmen.

Jeden kazatel káže o zaměstnanosti a druhý kazatel u penězách. To jsou jen dvě možnosti, které gdysi svoboným lidem nechali. Na všem co člověk veme do ruky už je jejich dépéhá, daně všelijakých nastavení a gdyž strká chleba do huby, ještě mu z krajíce půlku uhryznou. Bravóó, plác, plác.

I to skončí. [bliji]

343603

29.12.2015 21:40

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Ještě k tomu projevu

Sasin 178.?.?.?

Tak esli se vám to líbilo, přidám malý přídopotek.

Ani naše osudové NE "štěstí", že dvě jemnost vrchnosti a veličenstva, obstarožní kousky z eugenické prognostické laboratoře lakoty Narcisa, pudy nehýbá a nehýbá.

Co se děje dnes má být výsledkem menšího zla. Hurááááá. O hodně menší zlo za nás vyjednává v cizině jako obchodník s otroky, páč. ECH kon ÓMICKÉ vyhnanství by nevypadalo v závodních STÁT ist i kách, dle jejich ALGOR itmů na druhém nejlepším místě euromumie. Snaha dovážet a podplácet IN vesThóry nigdy nepolevuje. Nemajetným, bezprizorním (zanedbaným) a Vy VLAST něným lidem pý sluší kázeň, pořádek a práca. A toto nejdůležitější krédo ZLO dějů, vrahů a šmejdů, dodržuje stejně jako to ZLO největší. To, co jsme si jako měli z toho regálu papalášů vybrat. Totiž přesně to prošlé, smradlavé, dovezené, geneticky upravené a ještě šišlavé po sezóně.

Tento rezident nám sdělovacími prostředky vzkázal, že máme být šťastní, že lidu nevládne to druhé zlo. On se jal vládnout těm 99% dole, čili chudině. Ten druhej by pré zvládnul vládnout tomu zbytku 1%. Ale Zeman řekl na rovinu, budu vládce 99% obyvatelstva.Všem ovcím se to líbilo, páč jim říká občané. [bliji]

A máme si čisti zuby a hlavně včas plnit povinnosti. Chodit do práce a platit jejich nařízení. Dříve by ho s takovou řečí u normálních svobodných lidí vyhodili na hnůj. Jenže znáte to. Některé muchy jsou fakt neodbytné. A gdybych byl vážně sviňa, řekl bych, že je otcem exekutorské mafie. Ale sudičky si nakoupil sám. Von je totiž muzikant. Ten za nic nigdy nemůže. Hraje každému gdo zaplatí. Ale to já nejsu. Muheeeeeee

343628

30.12.2015 18:00

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Ještě k tomu projevu

Sasin 178.?.?.?

Zeman se tlačí u koryta od doby co jsem ho poprvé uviděl v televizi. Aparátčík, typický doživotní demograt.

Zeman s Klausem kolíkovali rámec, MANTINELY, kudy se socialistický dobytek požene. Jediné co je zajímalo bylo aby socialistický dobytek dojil i novým oligarchům. Svoji chytrost uplatnil především v tomto rámci. Ubohý dobytek čekal, že si budou jednou rovni. Pchá. Šláfenberg, přizvaný k lizu je sice ještě odpornější, ale to neznamená, že je tento systém, kterého spolutvůrcem Zeman pezesporu je, je nactiutrhačný, protilidový vrchnostenský podfuk.

Gdyž se mluví o Zemanovi, musí se přihlédnout k podstatě, která je stále vykořisťovaná stejnými psychopaty. Gdyž něgdo něgde čte, že už v roce 1960 mohli lidi chodit do roboty jen 10 hodin týdně, ukápne slza do klávesnice. Gdyž si gdokoli vzpomene na socialistické potíže se zaváděním jakékoli automatizace, která by snad ještě mohla i těch 10 hodin vohrozit, už se jedná o lehčí přinasranost a gdyž něgdo na tom buduje otrokářství demogratického kalibru a vozí vykořisťovatele přímo sem aby si taky lízli, už by to mělo každému hodně vypovědět. Kam se na ty vaše polopravdy hrabu. A gdyž takovej šmejd ještě pomáhal zavádět exekutorské vykrádání blboňů, kteří se jen drželi rad kapitalistické bible, už je to vážně k nesnesení. Tož jakým právem u toho stál? Snad mým? Vaším? Koho se ptal? Gdo mu to dovolil?

Třebaže rozhoduje o podílech, které byly lidem už dávno ukradeny?
Pozemky vyvlastněny. Rodiny rozdrbány. Parádně se na základních rozdrbaných podílech buduje tato krachující ulhaná zlodějská cicvilizáca.[bliji]
Tož jaké skvělé věci teda vymyslel? Už toho budou 2 biliony státního dluhu

Sám jste si odpověděl...
"Tím pádem na něj nikdo nemůže a on si v klidu na pozadí dělá svoji agendu".
"Šíříte tu polopravdy a pomluvy o věcech a lidech, kterým nerozumíte."

343670

30.12.2015 21:23

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Dnes jsem měla hezký zážitek

Sasin 178.?.?.?

Čaroděj se nám jen vysmívá
Zeman je celej popelák. Jakoby germánskej macech popelky, ale spíš se snaží jako medvěd Mrazíka jen dělat strašné dobro. Máme lepší pohádky. Muheeeeee

343677

31.12.2015 19:39

Kain nebo Abel?

Němci jsou prý nejpracovitější národ na světě.

Sasin 178.?.?.?

Prý s jednou krávou dokázali přeorat celou Evropu.

Kain nebo Abel?
Jen aby si z toho nevzali ostatní krávy příklad. A gdyž chce být in tele ktuální člen fronty uměleckých nákladových položek hutně užitečný, začne řešit výtvarně foneticky psychopatické rozpory, že stejně podíl na gruntě dostane nejstarší. Některým odstrčeným pak bůh z nebe sypal manu aby vůbec mohli přejít a předejít dějiny, které si vykládají po svém, gde už mana OFFvšem došla. Gde všem předkům byly majetky, statky, usedlosti zkonfiskovány, tisíckrát prodány s úrokem a gde ti nejstarší utřeli samo s sebou hubu a žadoní alespoň o podíl k přežití, na který si musí demokrad dycky vydělat při zbytečné " práci", o které ale ta paní vůbec nic nepovídá.

A gdyby i za olizování úředních známek byl plat, budou gdysi hrdí vlastenci olizovat a olizovat, dokud jim vlastní jazyk neupadne. Olizují tak horlivě, že už ani nevidí kolem sebe. To je příležitost pro aktivní cizince, stačí se jen před nima zády sklonit. Olíznou.[bliji]

Ale i na to mají LEKY. Mluví cizí řečí, kterou je těžko chápat. Šak i bezchápaní se dá žít. A vo to přece de, nebo ne?

A co dělal užitečného Kain nebo Abel? Já nevím. Muheeeee

343712

16.01.2016 23:44

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Spousta řečí kolem jasné předlohy.

Sasin 178.?.?.?

Neúnavní žvanilové s vyprázdněnými mozky, stále budou komentovat viditelné úkazy, které ale bohužel slepí a hloupí ovčané nevidí. Už nejste jenom nudní, ale zdržujete se mentální přípravou na střet s vlakem, který už houká. Hůůůů, hu hu hu, hůůůůůů

To je jako v těch blbejch filmech, kde za kopcem teče láva, bouchaj kameny a lidičky běhají kolem prádla, že kolik kufrů si můžou vzít. A co na to daňoví poplatníci? Hlavně ať to platí. Muheeeeee
[bliji]

344513

23.01.2016 22:07

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

Došla jim pára?

Sasin 178.?.?.?

Cena černé břečky klesá a lidi se neradují. Jak to vysvětlit? Muheeeeeee
Ještě aby tak byla zadarmo, to by se všichni asi totálně zbláznili a umřeli
veřejným blahem. [bliji]

344824

25.01.2016 23:16

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

V r. 2016 bude strategickým směrem americké zahraniční politiky

Sasin 178.?.?.?

Tak za prvé si myslím, že strategické bude zlikvidování dolarové tiskárničky.
Za druhé rozložení EU na původní země dle národní a kmenové příslušnosti.
Za třetí odsun arabů z tohoto území.
Za čtvrté nástup původní kultury a začátek nové éry.
[bliji]

344882

31.01.2016 23:26

Zoufale špatná televize a osvěžující youtubeři

Kurvítka v produkci nemohou minout ani filmy, či televizní zábavu.

Sasin 178.?.?.?

Dříve, ještě gdyž se vysílaly v televízi zábavné filmy, komedie a něco rozumného, tak si lidi na vlastní náklady začali kupovat ty televizní přístroje. A očekávali, že to tak bude napořád. Že fimů se stejně točí tisíce. Ale prdy, ČT2 je schopná vysílat i černobílé emerické vykopávky jakoby těch našich nebylo dost.

Jakmile bylo dostatek televizorů, lidi přestali chodit do kina. Chtěli se bavit doma se svými. Jejich záměr byl, koupit si zařízení co je bude bavit do důchodu. a ejhle, brnk. Škrt a je tu najednou nekonečná smyčka ohlupující náplně vysílání. Sbírání kostí a hlavně pořádek. Tak jim dali ještě nějaké další kanály, ale všude se vysílá stále to samé.

Něgdo by si mohl myslet, že to dělají naschvál aby se lidi mohli soudit o zmařené zábavě, kterou při nákupu slyšeli, ale nemají na to žádný papír, že to tak bude. Nigdo jim negarantoval, že se tam budou vysílat nějaké smysluplné, či normální příběhy. O pravdě a lásce už vůbec néééé. Muheeeeee

Gdyž pomyslím, že ročně se na světě natočí 1000 koukatelných filmů a u nás se točí Kulumbo s Pojarotem a Zákonem a Pořádkem vedle vařících jelit v mentální ždímačce, už chápu jejich technologii oblbování. Jim nejde o ty nesmysly.

Jde jim o tituly, titulky, popisky..

Zkuste si něgdy číst v nabídce jen názvy těch filmů . To je totál anál fekální hypnóza. Voni serou na to, že přepínáte reklamy, " voňavka na tisíc let" nebo , že něgdo normální by si platil 50% slevu. Dou na to přes titulky.
Dneska už ty televizní krabice ukazují hlavně názvy filmů a gdyž se to posouvá, (něgdy by to bylo rychlejší ručné, ale chtějí vás jen maliko zdržet ), tak čtete vlastně návod jak sebe nebo okolí zabít. A jestli si něgdo myslí, že šílím, tak to buď už nevnímají nebo v tom jedou s nima.

Normální člověk se ale nemůže soudit, že mu nějaký psychopatický systém, který todle podporuje, zmařil jeho podnikatelský záměr, že se chce dívat na to, proč si koupil televizi.

Naházel jsem to jak mi to přišlo.
Důležité téma, na které se v této "kapitalistické společnosti" kašle. Až tento podělanej systém zmizne, dočkáte se zase normálních filmů a normálních titulků, či titulů.
Je to ve skutečnosti mediální Ebola. [bliji]

345035

01.02.2016 22:12

Zoufale špatná televize a osvěžující youtubeři

RE: na co (y)outubeři?!

Sasin 178.?.?.?

Mají tolik informací až jim z toho hrabe. A není nikoho, který by jim řek, že to, na co čumí a co poslouchají prostě nemá žádný smysl ani užitek. Lidi si začínají myslet, že všechny ostatní infomace jsou zdravé a potřebné. Informace ráno, k obědu a k večeři. Informace kupují, prodávají. Infomace mlží, překreslují, přetvářejí a rekonstruují a furt si myslí, že mít ještě víc informací je to pravé ořechové. V té potopě informací se každej blbec utopí, páč mu nedochází podstatné.

A to je nezadatelná čest na VLASTní, neprodejný a nikým nezašantročitelný podíl na půdě. Přirozené právo si to bránit proti informacím a daním všeho druhu. A podíl na celém rozpočtu země, ve které je platným a nikým nezpochybnitelným dědicem a hospodářem.

345074

02.02.2016 02:29

Zoufale špatná televize a osvěžující youtubeři

RE: Kurvítka v produkci nemohou minout ani filmy, či televizní zábavu.

Sasin 178.?.?.?

Přesně ták.
Programové oddělení rozhoduje demograticky bez většiny o tom jaké programy se lidem mají nebo nemají nalévat do hlav. Stačí si tedy přečíst jen ty nadpisy, předměty vyučování, aby bylo jasné, o co jim jde především. To žádný školník ohledně společného uspořádání neokecá.

Né nadarmo sa říká cosi o výrazivu v palcových titulkách (otázkách) .

345081

02.02.2016 23:04

Smrt komunisty

Smrt šmejdům

Sasin 178.?.?.?

Dodnes nevím zda je paní Procházková komunistka nebo anikomunistka. Ani mně není souzeno to posuzovat.

Mnozí si váží dutých nádob, které jsou po hrdlo naplněny duševním harampádím, které umějí obhájit, ale v normáním životě jen zavazí. Ale gdyby šlo jen o to. Jsou schopni nadělat takové škody, že by se za to nestyděl aní vnuk Al Caponeho. Zajímavé je na tom všem především ta zápletka. A do ní se pletou všichni, kteří mají potřebu se zůčastnit.

V podstatě o nic nejde. Ten pán se za náklady všech nezůčastněných naučil spoustu neužitečných dobře vypadajících znalostí, o které si ani on sám nedokázal opřít kolo.

Je jich mnohem víc, o kterých sníme, že se polepší.

Prezident Zeman probudil Shwarzenberga
https://www.youtube.com/watch?v=PdUSZ4AkwxQ

345120

02.02.2016 23:32

Smrt komunisty

RE: Naivita autorky článku mě děsí

Sasin 178.?.?.?

Lidi jsou vážně divní. Hádají se o lži, které gdysi dávno napsal za ně něgdo jiný.
Sami nevědí, co dělal jejich praděd, ale jsou ochotni se přít o ještě starší pradědy.

Možná žijí v paneláku nebo v baráku 10x10m a myslí si, že toto bylo to dědictví, na které od svých předků tak dlouho čekali. Muheeeeee

345121

02.02.2016 23:39

Smrt komunisty

RE: Rozlišoval bych.

Sasin 178.?.?.?

Statistikám věří už jen zoufalci. Jejich tvůrci tomu neuvěří. Horko těžko pochopí z čeho vznikne milión. Muheeeeee

345122

02.02.2016 23:48

Smrt komunisty

RE: A výsledky?

Sasin 178.?.?.?

Tady bych se chtěl Ransdorfa proti Karlu IV zastat.
Ransdorf sem nedotáhl německou pátou kolonu a nepomáhal zavádět původnímu obyvatelstvu torturu.
Pan Ransdorf byl v tomto ohledu zcela neškodný oproti Karlu IV, o kterém se dosud roznášejí povídačky, že to byl náš kamarád. V tomhle si taky jednou uděláme pořádek aby bylo Proti všem jasno. [bliji]

P.S I vo těch ostatních

345123

05.02.2016 00:53

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

Šmejdi Lidem pomáhat nechtějí a nebudou.

Sasin 178.?.?.?

Okrádají je. Jedni říkají, že "bez práce nejsou koláče" a druzí říkají, že k blahobytu se musíš "zadlužit a proinvestovat". Na konci je BANKrot.

Potřetí v novodobých dějínách nám Němci předvedou jak umějí být debilizováni. Jak si zvykli skákat do větší výšky než zdrogované blechy.

Po rozpadu Německa si umím představit, že Slované z Bavor a Branibor budou toužit po Česku. Prusové a Finové po Rusku. To ale nebude k uklidnění situace v Jevropě stačit. Klid a rozkvět zajistí až kompletní převzetí původních slovanských území původním slovanským obyvatelstvem k úžině Gybraltar. V těch místech místo mýtické brány se může tyčit SU 500.

345238

Svět je plnej úchyláků. Jedni si tisknou peníze a nikomu to nevadí, gdyž si za ně platí nájemné zabijáky nebo kurwy, drogy a kulky bomby banky. .

Druhzí vyrábějí zbraně a prodávají je magorům co si tím ubližují a vyhlazují ostatní a taky to nikomu nevadí.

Další pakoši sedí ve výzkumácích v bílých pláštích, šťourají se ve virech, které pak prodávají jako vakcíny a taky to nikomu nevadí.

Další míchají chemické dobroty a stáčí je do obalů "proti nákaze", kterou lidi s důvěrou sežerou a taky to nikomu nevadí.

Další idioti o tom básní v televizi na obrazovce a hrajou vymyšlené nalhané příběhy a taky to nikomu nevadí.

Všichni šmejdi jsou skvěle živení nad poměry, igdyž většina ví, že si ne-bužírují z vlastní "práce" a taky to nikomu nevadí.

Další prodávají ozdravné léčebné pobyty, dnes je Evropa zadarmo, a lidi tam jedou na poukázky jakoby neuměli do pěti počítat, a taky se chtějí dostat k lizu jako papaláši a jejim totál futrál, že ani neumějí kváknout. Poukázky furt platí.

Další skupinka lidí je ta, která nechápe nic, to jsou opravdoví spokojení idioti. Nosí oblečení, chodí v botách, jedí jídlo a vlbec se nestarají gde se to všechno bere. [smích]

Pak jsou ještě i takoví fěšáci, kteří už nevědí gde se lesknout a komu podržet a hledají jakoukoli díru gde ten zbytek normálních ještě prodat. Shánějí kupčíky všude, aj v Číně. Hlavně aby byl vod lidí pokoj. Ti "lepší lidi" se dívaj každej den na ekonomické grafy z pomocné školy, to měli děti zrovna geometrii, a jsou přesvědčení podle těch barviček, že to de stále nahoru. Už ani barvu nepřiznají. Muheeeee
A ostatní raději věří, že s tím nic nejde dělat, páč by s tím museli něco dělat, a tak studují internet s jeho HisTórií, kterou celou až do poslední tečky napsali oni, prý vítězové. A tím se celé dny baví než přijde čas na ZABÍJAČKU. No považte, už se jim sliny sbíhají. Muheeeeeee

Postavit mezi nimi ploty oni nechtějí. Ti potřebují k životu demogracii. No a to je to, co stojí velice stručně vypsané výše. [bliji]

345285

07.02.2016 22:21

Policie v roli fašistů?

Nigdo z přítomných si nezaslouží plat

Sasin 178.?.?.?

Gdyby nedostali zaplaceno, tak se nic neděje. Tohle pražská a papalášská lůza ví od prvního stavebního kamene.
Nigdo je nepotřebuje k životu. jen to stojí majlant a ještě ty potíže s myšlením. To už taky brzy skončí. Osobně nepotřebuju k životu ani jednoho šmejda z Prahe. Je mi líto, že hloupost a nadutost tady vládne. To není náš obyčej.

Policie je v tomto státě zbytečná. Honí "v podstatě" jen poctivé lidi a šmejdům nosí knížky na zápočet. Více říkat už nemá smysl. Jen bych se v jiných souvětích opakoval. [bliji]

345339

10.02.2016 00:11

Sedmdesát let pronásledování politické vrchnosti a lidí v Evropě

Vrchnost má smysl chytit a potrestat.

Sasin 178.?.?.?

Pronásledovat vrchnost tisíc let je nesmysl.

Až poté má smysl vysvětlovat svým dětem, že lhát se nemá.
Že krást se nemá.
Ze zabíjet se nemá.
Že směňovat co jim neptaří se nemá a ták....

Jenže o tom se přece nediskutuje. Není to smyslem demográce.
O tom se prostě nehlasuje. A pokud něco chceš, napiš to do sečítání všech potřeb každého svobodného podílníka na tomto území a výsledkem bude vůle národa. Tuto vůli nelze vyždímat z palic papalášů ani samozvaných mocipánů.
To už snad každý normální člověk ví. Heh

345405

10.02.2016 20:56

Sedmdesát let pronásledování politické vrchnosti a lidí v Evropě

RE: Jak se do sveta vola tak...

Sasin 178.?.?.?

Spousta řečí, igdyž čtivých.
Papaláši mají moc nás všechny zaprodat s dépéhá a ještě si to nechají vykázat v tabulkách růstu. Zpřerážet jim hnáty je málo. Zazdít je, je málo. Musí se říkat přímo, a každý by to měl umět.
Měl by znát i naprotivá školní PŘEvýchově to podstatně. Říkat co chce.

Místní jazykospytci a vědci slova NE smí respektovat schizofrenii záporných dějů. Nelze říkat NE <>CHCI. Větná stavba se musí odvíjet, od semene po rozkvět. Staré lži nelze ohýbat zápory ani dvojitými, páč to není růst. To je zmar. ZMAR neroste, Zmar je umrlčí udeologie zlomených klasů. Ty už slávu neudrží déle než je hniloba dožene. Dobro jakého jména se má tímto rozsévat dál?

345437

10.02.2016 21:12

Privatizace je strategií atlanticistů pro útok na Rusko

Gdo to je? Paul Craig Roberts ?

Sasin 178.?.?.?

Domyslete si zbytek laskavě. [bliji]

345439

10.02.2016 21:25

Policie v roli fašistů?

RE: Tak už je to venku

Sasin 178.?.?.?

Pište jen to, co chcete nebo to co jste schopni sami udělat.
Ideální stav těchto a všech diskusí je, že tam budou napsány jen potřeby, které chcete a nebo to, co můžete pro dobro "věci udělat".
Nic jiného

345440

23.02.2016 00:01

Devatenáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Použilo by Rusko atomovky na obranu Chmeimim?

Babiši, zaplať mu, nebo to informační podnikání tady zavře

Sasin 178.?.?.?

Takových je vás víc. Na OM vás vypálkuje bez omluvy a vysvětlení jako nic. Takovej bambula a tady to není o moc lepčí.
Tady skončíte jakmile nebudete platit. Pré svoboda slova. Dokonce je to napsaný něgde v ústavě nebo na jiné bezvýznamné nástěnce. Ale je spousta dementů co jim to nic neříká. Jediný článek, který měl nějakej smysl byl ten o tom šuku. Příspěvky se vypařily, asi autocenzura nebo co. [bliji]

345794

26.02.2016 23:36

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

Říkat pálení amorfních materiálů technologie, může jen Harpagodechaj

Sasin 178.?.?.?

Ostatně voni ani nic jinýho neumí. Jen pálit a ničit. Na to namontovat měřidlo zisku a machrovat. Gdyby měla energie lidem pomáhat ještě i duševně a intelektuálně, úplně by z toho psychopati s kasičkou zešíleli. A proto vás budou zásobovat články a informacemi abyste se báli, že by náhodou doba pálení skončila. Muheeeeeee

345933

02.03.2016 00:57

Studie: Zvýšení etnické diverzity způsobuje, že se Britové cítí mizerně

To je neuvěřitelné poučné a zajímavé psaní

Sasin 178.?.?.?

Podobné čtu někdy na roličce papíru, když zavelí příroda. Ty novinky jsou furt stejné, ale co dělat v takové situaci, že. Zrovna tenhle výrobce by mohl natisknout na roličky tolik užitečných zpráv, a kažý by měl k tomu přístup ještě levnější než na INTERNÉTU. Ale von to nedělá. Se,re na nás.
Tak například tento článek mohl jít rovnou do tisku. Pak se divíte, že nemáte peníze, když takhle utrácíte. Mohli si to přečíst aj ti ostatní postižení lidi za 4kč. No dyk i to je předražené.

346085

02.03.2016 20:13

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

Jestli stačí pro tělo ženy první sexuální informace k vytvoření budoucího rámce bytosti

Sasin 178.?.?.?

,tak pro západní Jevropu už je rozhodnuto dávno, černá. Bijologická fronta spermií, která bude živit potomky už má jiné úkoly. Sytit, šatit, platit, makat a ták.

346176

05.03.2016 13:43

Je možný soustavný růst bohatství?

Ono už to VyDělání je schizofrénní postup

Sasin 178.?.?.?

Páč z toho roste špatné bohatství. Vznikají na základě toho podivné nároky rostoucího plnění v budoucnu, které mají naplňovat zpravidla nezúčastnění nebo přímo ti, kterým to bohatství bylo z kůže odřeno.
Očem je to probouzení lidstva, které se staví proti odírání z kůže je pro mnohé stále ještě záhadou. Takovým se růst zdá být přirozeným výsledkem jejich zpravidla podivného snažení. K chápání živobytí tak, že co si sami neudělají má patřit do obecného podlu všech se budou těžce prokousávat.

Některým spadne čelist až do obecních podílů spadnou zdroje a rozhodování. To bude doba, gdy z této země neodejde do ciziny ani zlámané grešle a všechna blahorodí chrápající v parlamentní kantýně budou vyhozena na hnůj.

346397

06.03.2016 13:43

Je možný soustavný růst bohatství?

RE: ANO - soustavný růst bohatství je možný

Sasin 178.?.?.?

-je třeba se množit rychleji, než hyneme.
-bohatství musí spravovat lidé, kteří je vytvořili.

Tyhle pravidla Ferengů ještě neznám.

ad1
KLDR. Tam dodnes "všechno patří všem".
Korea je ve skutečnosti stále dynastická monarchie s tím rozdílem, že jižní maká na ussa a severní na Kima.
Něgde jsem četl, že darebáci a chytráci na smrtelné posteli obrací kabáty. Mises prý plakal, že řídit rozvoj společnosti penězy z ničeho je zločin. Ale to asi nebyl ani tak jeho nápad. Darwin prý taky až před odchodem pochopil, že člověk není z opice, ale na svůj rozvoj bral ty peníze od Miseho. Muheeeeeeeee

346458

06.03.2016 18:29

Je možný soustavný růst bohatství?

RE: ANO - soustavný růst bohatství je možný

Sasin 178.?.?.?

Peníze smí přijít na svět jedině tak, že je buď každý nafasuje na ksicht.
To znamená, že každý má být investorem, který tak pomocí nich usnadňuje pouze směnu mezi ostatními. Tím je ve skutečnosti solidární.
Nebo by musel měnit jen to, co vlastníma rukama vyrobil. Už by nebyl solidární.
To už by polovina národa, ale musela umřít hlady a nudou, páč by neuměla svůj život ničím obhájit. Tudíž chápete, že věta "je třeba se množit rychleji, než hyneme" má zvrácený smysl a tomu odpovídá charakter této úpadkové civilizace.

Všechny ostatní způsoby jak čarovat peníze přes dluh jsou podvod, páč žádný doklad, papír ani slib žádný přírodní zákon nezná. Jediný smysl takové peníze mají v dluhu, kterým si ti, co si dovolují peníze bez dovolení všech ostatních vydávat za pravé přivlastňují "právo" je vymáhat. Opět zákon, které vesmír nezná.

Pravidlo Ferengů 11 - I když je to zadarmo, vždycky to můžeš koupit levněji.
Myslím, že to myšlení je výstižné až až. Muheeeeeee

346474

06.03.2016 22:50

Je možný soustavný růst bohatství?

Soustavný růst neexistuje.

Sasin 178.?.?.?

Rostlina, která už neroste, uvadá, schne a padne.
To je špatné pochopení světa, páč rostlina může žít bez růstu i staletí, páč jen obnovuje a sílí. Přikládám jen pro pořádek.
Vyžene jen tolik potřebné omladiny, která zajistí přeměnu chybějícího světla a nachytá jemné energetické rezonance, manu nebeskou. [smích]
To není ale případ západního světa.

Západní svět, veden zbytečným a steroidovaným růstem, za účelem udržení si nakradených majetků za cenu ničení lidí a technologií, které by vedly k soběstačnosti každého přímo osobně, prostě zvadne, uschne a padne.

Byla tu hláška, že " vlastnit má ten gdo tvoří". Gdo tedy doopravdy tvoří?

Podle čeho se pozná "ekonom", který je přeplácen za to, že radí špatně?

346487

08.03.2016 23:11

Materiální pomoc je rozhodně projevem solidarity, ne však vždy jednoznačně užitečným

Gdyby žil na svém nezcizitelném podílu na půdě

Sasin 178.?.?.?

a bral dividendy" základní příjem" na rozpočtu, který se vytvoří v okruhu jeho právoplatného rozhodování, tak by každému mohl mávat s radostí. Takhle mu zbylo jen děkovat za almužnu. I to se změní!!!

346581

09.03.2016 00:17

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

80% minimálně je už lidí nahowno podle ekonomické bible.

Sasin 178.?.?.?

Jen otravují život, svojí prašivou "výdělečnou" činností těm, co zůstali ještě "normální". Všichni žijete ze šlohnutých podílů někoho jiného a nadnárodní fáša Harpagondechaj to sklízí v trojčlenosti jako úrodu. Nejhorší jsou ti, co se domnívají že pobrali rozum a dle jejich záměru jsme se dílem jejich snažení: ohýbat, křivit, tavit, kout, měnit a využívat elementy, jsme se dostali až do jámy, kam se splachují společné rozumy koňů. Největší drzostí na světě je ta, že tito intelektuálně pošahaní jedinci, díky nim jsme všichni upřímně v zádeli, se hrnou nabízet další řešení křivek růstu, zamestnanosti, a ták. Ti nigdy nepřiznají, že byli naváděni a přepláceni ještě většími šmejdy, kteří to tady orají a vláčejí mezinárodně. Je mi znich vážení opravdu na blití.

Další sortou poiltických pák jsou samozřejmě penálisti. Otcové a matky té chamradě. Bez mrknutí woka. Zaprodali všechno co mělo nějakou udržitelnou hodnotu ,sedli si do penálu a nastavili své stoly k prostírání. Že si přepočítají SVOJI rentu. Odměnu, či odstupné. Jedna sorta penálistů, rekrutovaná ze zlodějů ,flákačů a šejdířů se hádá o zásluhovost a druhá sorta, vokradená o podíli v prvních vlnách republiky, tlačí potomky do odvety aby inteligentně po baťovsku ošulila potomky druhejch sráčů s dlouhou funkcionářskou praxí.

Jó lidi, než se vám zastaví ta čamrda v hlavách, můžete být taky po smrti.

P.S. Vlastnit můžeš jen to, co si sám uděláš. Do ostatního se můžeš jen podívat a spolurozhodovat o tom jedině, jestli se s takovým něčím dá žít.

Opavdu bizardní, (čudné) je, gdyž se o to hádají lidi žijící mimo tuto zem (mimozemšťani) a ještě poučují ostatní jak se k tomu mají vymezovat. Pokud vím, tak bonzák na vojně dostal přes držku hned. Zdravím gumy Muheeeee. Tam to bylo jasný. Jenže hodně bonzáků si vyřídilo modré knížky a další ujeli někam pryč s velkými ideály v kufrách, tak asi proto....

346584

09.03.2016 13:21

Materiální pomoc je rozhodně projevem solidarity, ne však vždy jednoznačně užitečným

RE: Gdyby žil na svém nezcizitelném podílu na půdě

Sasin 178.?.?.?

No a?
To chce klid, Pandrholovi z toho praskla cévka.
Bez práce nejsou koláče. ?? A odkdy? Muheeeeee

346611

09.03.2016 18:38

Předvolební kampaň v USA a Federální rezervy

RE: Wolf street

Sasin 178.?.?.?

Harpagondechajcká pakáž, alias fíkový list, pátých kolon nakukaných v každém "státě", který každý vznikl díky svolení více než degenerovanými spoluuzurpátory, nebo-li gubernátory moci, tiskne ničím nepodložené papírky, kterým nadhodnotu vnucují ideologické spolky psychopatů přisátých krvavě do posledních nervových uzlin každého pomateně svobodného platiče bez vlastního prostoru k existenci, o který dennodenně bojuje na trzích práce. Muheeeee

Z platičů vytvořili hromadu kálejících, na půdě nezávislých a intelektuálně steroidovaných indiVIDují, která skelnými pohledy na stoupající křivku dépéhá slzí radostí o tom, jak se všem krásně daří.

Kreslení těch grafů dotují fíkovými listy, o kterých říkají, že si je nemůžou
sundat abychom se nelekli, že jsou vykastrovaní nebo obřezaní.

O nich mnozí sní, že ti vytvořili svět a tudíž mají "právo" si ho přivlastnit. Jenže chyba lávky. Ti ten svět jen vysávají, kazí, maří a zamořují svojí fíkovou ideologií.


I to pomine![bliji]

346628

09.03.2016 18:52

Předvolební kampaň v USA a Federální rezervy

RE: nezapomente ze $ je stale rezevrni menou

Sasin 178.?.?.?

Voni taky píšou, že Čína tady existuje 5000 let a gdo tomu věří, ať tam běží.
Žádnej cizí stát prostě nemůže legálně vlastnit kus cizího státu, igdyby to bylo neziskové. Naši šmejdi budou taky jednou po zásluze potrestáni za odevzdání naší půdy cizím misionářům a vekslákům. Natvrdo. Možná už brzy. To je potřeba pojmenovávat pravými jmény, páč odplata, čili vyrovnání dycky dojde. Dříve nebo později. To se jedná prostě o akumulaci odporu, něco jako kvantová rezonance, proti čemuž je dominový efekt hadr. Muheeeeeee

Těch 5000 babylónskýl let už máme za sebou. Sezení na káře, v součinnosti deseti a více lidských tahounů bažících po mrkvi končí. Mělo nás to něco naučit. Gdo ví jestli to stačilo. Muheeeee

Přeju vše dobré dobrým lidem. Šmejdům jen proti pól.
Každý si vybere, když přebírá lejna od kobylinců.

346629

11.03.2016 00:20

Rothschildova rodina obviněna

Poznámka editora se mi líbí

Sasin 178.?.?.?

Gdyby se pokračovalo jen o jedno patro níž, třeba něgde v monarchistických chýších, že by to vypadalo alespoň jako letmo vymetené starým koštětem, už by krysí králové začali chcípat hlady.

346672

11.03.2016 23:44

Turecko cítí strach EU a chce 6,6 mld dolarů

Zlo je součástí městské kultury,

Sasin 178.?.?.?

Musí být i ideologicky zamatlané aby to normální lidi nepoznali.

Pražští migranti bojují proti migrantům. Muheeeee
https://youtu.be/S5BQvgy3f4Y?t=16m1s

Sám by rád gdysi v televizi řídil svoje dotace pro lidi, kteří hekali a doufali v pořadech pro opičky, že se v kapitálizmu uchytí a chystali takovým ještě občerstvení, že jejich nápad takové finančně zaujme. A takoví zas né, že se jim to nehodí ke kožichu a ták...

Na dělení lidí dojde. První otázka? Jsi odsud? Né? Bal kufry.
To si s tady nakradl? Có, z dividend? Bum bum
Tyhle votázky budou ještě hodně populární

346715

12.03.2016 20:56

Rothschildova rodina obviněna

RE: Rozvinutí myšlenek editora

Sasin 178.?.?.?

Názory na osoby jsou dílem satana. Ten naučil lidi mluvit osobně a nikoli věcně. To je dřeň, kterou nikdo nemá rád.
Až tohle lidi pochopí, budou mluvit čistě věcně, přímo k věci a gdo nebude mít co říci, může klidně oduševněle mlčet. Má to prý největší cenu.

A gdyž už konečně budou lidi potřebovat vědět o jakých věcech mají rozhodnout, stačí už jen ty jejich, všemi sepsané věci, setřídit aby konečně dospěli k objevu, jaké že to věci skutečně chtějí.

346744

15.03.2016 22:53

Než budete věšet tibetské vlajky...

Tibeťani trpí kvůli své nadvládě

Sasin 178.?.?.?

Musejí živit holé hlavy ať se to řekne ve verších nebo prozaicky, vyjde to nastejno jako u nás.

U nás existují ale jiné metody a museli všichni na vesnici projít průmyslovou revolucí aby museli platit ještě naftu do strojů s kladkovými převody, které jim nařídilo veličenstvo z města. To je úplně stejné východisko pro dnešek.

Jednou se ti lidi nasejrou. A je jim jedno jestli je navede Harpagondechaj, Sobotka nebo Makrela. Tož tak. Gdyž už hrnec nemá ucho, tak co s takovým.

Celou generaci mají papaláši čas na to aby se lidem omluvili, vrátili jim šlohnutou půdu a rozdělili se o podíl na rozpočtu, ale voni né. Furt chtějí modelovat masu aby na ně dělala. Nic víc ani nic méně.

Voni se furt domnívají, že lidi se rodí na prádelních šňůrách a lítají v povětří jako vzduch a spotřebují jen pár litrů Babišem obohacené nafty a gdyž jim už netáhne zaparkují na regále v bazáru. Přesně tak voni přemýšlejí. Takže si na nic nehrajme. Každý člověk musí mít nezadatelný podíl na půdě a rozpočtu a bude klid po mnoho generací, ale bez papalášů. Tak si kua vyberte.

Třeba na Pražském hlavním nádraží, budou připraveni k zastupytelskému zásahu jako první Vlast-níci Sobotka, Zaorálek, Benda, Zeman, Herec, Šláfenberg, Kalousek, Babiš ( ten doveze koblihy) a předsedající s celou paralamentní povalečskou kantýnou a až to uhrajou zajdou si všichni někam do hospody třeba "člověk v tísni", na pivo. Muheeeeeee
Migrants Attack Police FYROM Macedonia
https://www.youtube.com/watch?v=AUxOJaMCoXw

346863

24.03.2016 22:47

Pět nejdražších vojenských operací po druhé světové válce

RE: Na co soudruzi z RIA Novosti zapomněli?

Sasin 178.?.?.?

Trvalý zmar jako výdělek, daňové úlevy a pobídky jako růst se musí jednou zaplatit jejich krví.

Žádné peníze namají směnnou hustotu za takové násilí. Čím déle hustota odplaty vězí pod poklící, tím větší překvapení způsobí svým majitelům. Kdo chce vlastnit tuto nenávist, dočká se spolehlivě nenávistné hostiny.
Stane se tím, na čem si bude nenávist pochutnávat.

Trvalé šmejdy je třeba hubit a poskytovat jim jámy, které nechávali kopat za úplatu, daně a pobídky druhým.

Šmejd je ten, kdo dobívá cizí a dělá si z toho NE=zákonnou rentu. Tribut. Daně.
Dobytek je ten, který na dobitém území zbytek opuštěného inventáře nabízí jiným cizím "dobyvatelům" za úplatu a
Ó-kupující "spolupráci"
Antikrist je ten, kdo tomu žehná a nestydí se souložit s porobenými po návštěvě jejich nedělního oběda.
Největší hovado je ten, který kazí předávání všeho dětem. Předává všechno stále cizákům a lidem zůstala jen pohádka. Děláme to pro naše děti. Nebo nám nic nepatří, to všechno patří dětem. Jakoby měli v hlavě díry po dinamitu, že!

Málokterý náš rod to předávání dětem dotáhl přes 3 generace. Většinou jim to všechno mezi tím někdo z jakýchsi ideologických důvodů růstu rozkopal na hromadu, kteru dycky ještě nějaká hyjena nebo snaživej straník střelí ve slevě cizím "IN vestorům". Heh

To jsou vzoroví šmejdi.
Nejhorší z nich jsou ti, kteří tento zmar vezmou politicky a prodávají to na trhu jako nejlepší řešení. Heh

347119

01.04.2016 22:27

Proč David Cameron tak mlčí o osvobození Palmyry z drápů ISIS?

RE: Ono se mlčí o více věcech

Sasin 178.?.?.?

Všichni z města jsou šmejdi.
Šmejdi z města doufají, že v roce 3000 klon "Camerona" bude odvážně oportunistovat ISISamerica demojudekrácie aby zachránil nakradené městské hodnoty. Zavření fejsbůůůůkáři budou po zaplacení životního kreditu smět taky souhlasit a tak to bude vybavené přesně dle vývojové křivky ZLOdějského imperia. To platí i pro prdlavé gubernátory tady v Čechách.
Gdo to mentálně přežije až tam má se dobrovolně ukamenovat vlastním svobodným slovem, páč pastva už bude jen pro nejbližší vyvolené To jen proto, že lidi z města jsou na jen howno v trubkách a celé jejich angažmá je hrazeno z činností mimo jejich parkově upravených zón. Ti budou mít vždy plnou hubu toho aby ti co je musí živit neztratili pracovní návyky.
Tak takové zatím v popelnicích nenajdete. Zatím.

Definovat si tyto základní příčiny zůstane vždy jen na nestranných lidech mimo ten cirkus, kteří musejí mít rozum ať se děje co se děje. Ale i ta invence a chuť stále dokola něco stavět a nechat si to dle římského práva stále rozbourávat už je přechází. I to má své meze.

Doufám, že křivka přecházejících lidí, co chápou tlačení tohoto smradlavého balvanu do kopce nemá smysl bude růst strmým tempem, rychleji než se bude stíhat doplňovat harpagondechajcká finanční munice.

Pak bude stačit vytáhnout jen jeden kolík a celá ta šaškárna se na šmejdy nabalí fyzikálně strnulým kvaltem, až se nebudou stačit divit. Britiš mamá možná Camerona občas pohladí, možná mu i podrží, tašku, ale už to vypadá, že k návratu do ZLOdějského ráje, to nebude stačit. Tož tak

347377

10.04.2016 22:35

Epidémia neplodnosti III. Spoločenské faktory, promiskuita a strata záujmu o sex

Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Sasin 178.?.?.?

To je klasický koncentrační kravín. Do těch krav musejí inseminátoři stříkat, a to čeká i na lidi dokud jim nepřestane kapat na karbit. Štítky v uchu, kejda pod nohama, povinné dojení a co ještě? A kdo je šmejd tak tomu tleská. Heh

Šmejdi úpěnlivě budují a zpevňují jakýkoli koncentrák, páč gdyby jich nebylo nebylo by ani šmejdů. A těch se urodí ve městech stále dost. Nemějte obavy, že oni vymřou dřív. Na ně je potřeba použít jiné nástroje. Třeba přirozený podíl na půdě a rozpočtu každému, gdo se v našem pitomém údolí narodí. Pak by byl od nich pokoj. Ale jsou nevzdělanci, kteří se domnívají, že ti co nežijí ze svého přirozeného podílu, kterýž jim kvůli šmejdům stále více chybí, kvůli těm co """"jsou, inteligentnější, chytřejší a vůbec lepší po všech stránkách""". No máš ho vidět magora.

Takovej psychouš chce aby to jeho vzdělání vypadalo přirozeně. Tssss..Muheeeeeee

347557

10.04.2016 22:57

Epidémia neplodnosti III. Spoločenské faktory, promiskuita a strata záujmu o sex

RE: může za to vláda...

Sasin 178.?.?.?

"“Výskum ministerstva zdravotníctva, práce a sociálnych vecí z roku 2010 ukázal, že 36% mužov medzi 16 až 19 rokmi sa o sex vôbec nezaujíma"

Každé holce so roztáhne gdyž uvidí na vrchol a každému klukovi se vzepne gdyž uvidí nekonečno. Že těmto výzkumům ministří "práce" a "ostatních věcí" věří, je přirozené. Nejsou ani jeden normální. Jinak by tam nebyli. Osobně si myslím, že například ministr zdravotnictví nechápe vůbec nic o zdraví. To dá rozum, páč jinak by tam nebyl. Že? Muheeeeeee

347558

11.04.2016 19:06

Epidémia neplodnosti III. Spoločenské faktory, promiskuita a strata záujmu o sex

RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Sasin 178.?.?.?

Jak jste na to přišel, že ten gdo nemá přirozený podíl na půdě a rozpočtu je dement?

Ti, co mají dnes papír na nikým nepředané podíly na půdě a nikým neschválené podíly na rozpočtu jsou GDO?

Děkuji za moudré VY-jádření

347605

11.04.2016 19:30

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

Těm co říkají, že dementní názory se nedají komentovat

Sasin 178.?.?.?

vzkazuji. Dají

Těm, co tvrdí, že všem těm dědicům, co ukradli po předcích nesčetněkrát podíly nejen na půdě, ale i na zisku a vědění z ukradených podílů na půdě vzkazuji, že jejich potomci musejí cílevědomě a záměrně dementnit s poseroutky, páč k ničemu jinému nemají přístup, ani materiální základnu ani prostor ani ty podělané bankocetle. Tak se nedivte, že z těch dětí vyrostou ještě větší dementi, než ti, od kterých se měli poučit a, kteří svým potomkům měli po všech svých selháních se zaprodánstvím alespoň něco nechat. A na to, co jim nechali, je měli naučit jezdit. Ten zůstatek, má dáti = dal, čili "dědictví", které ty děti, až zase systémově selžou, měli předat zase dál, svým potomkům už říká pane nějakým divným cizákům a voni ani nevědí kterejm!

Místo zaučování se dívají na bílé koně co si zkupují tu jejich slíbenou VLAST, kterou oni bezprizorní nebo zajištění falešnýma grošama, mají za úkol bránit proti uzurpátorům. Gdyby se nějakej starej kmet zamyslel, proč to dělají. Ale jemu by se asi zvedl cukr nabo adrenalin a zdravotnictví by šlo na buben. Tož tak vážení. Potomci jsou vaše kopie.

Co jste těm potomkům dali? NIC. Za všechno musí cálovat. ZA VŠECHNO
[bliji]

347607

11.04.2016 21:31

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

Jak ses narorodil ty?

Sasin 178.?.?.?

Jak ses narorodil ty? Jako silák? Muheeeeee

347616

12.04.2016 22:50

Epidémia neplodnosti III. Spoločenské faktory, promiskuita a strata záujmu o sex

RE: Tenhle systém prostě lidi ubíjí a vybírá za to daně

Sasin 178.?.?.?

Gdo má trošku neposcaného rozumu v hlavě, začne se ptát po jeho šlohnutých podílech. Gdo na nich dneska sedí, Co s nima dělá. Páč v konečnému důsledku za ně stejnak odpovídá svým životem. Jako obvykle.

347660

19.04.2016 23:13

Evropské hodnoty

Gdo je poctivý?

Sasin 178.?.?.?

Gdo je poctivý, hoď na po nich šutrem. I ti, co tady kradou ve velkém už by na ně mohli hodit taky malý oblázek. Jsou to ale ZLOdějové stejní, čekají až si delegují vzájemně pardón.
Evropa žádné hodnoty nemá. Je to banda šmejdů, co leze dycky jen k cizímu lizu.
Celá ta evropská cicvilizáca vznikla na zlodějině, šmejdění, pomlouvání a podrážení noh. Nic hodnotného v tom nehledejte.

347845

27.04.2016 00:07

Syrské volby potvrzují nejhorší obavy Západu

Furt chcete volbami měnit svět

Sasin 178.?.?.?

Chcete změnu a místo držkové si zvolíte guláš. Místo guláše si dáte držkovou. Pak na to hodíte banán. Můžete honit demograticky kuchaře co za to může nebo rovnou "Vlast-NÍKA" a začít chodit do jiné knajpy, třeba v Reichu nebo Flandrách. A ještě z toho budete mít názory jako hloupý Honza co čte zahraniční BullVÁR.

Pýcha, že si můžete platit podnájem ve vlastní zemi zůstává.
Kde domov můj?

To chcete aby vám radil Sančo Panza?
Šak i ten jeho osel věděl, že tu mrkvu dostane až pán dovolí?
Vy to dodnes nevíte?
Muheeeeee

348044

30.04.2016 22:42

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

Kočka si přede a systém spřádá

Sasin 178.?.?.?

Jedná se ale dycky o dva protipóly.
Ideologové a Zas-Tupitelé předení lidí zakazují.

Zatím je dovoleno příst jen šmejdům, dokud je lidi nezabijou. A tak se to stále jako na tom vřetéku otáčí.
Zvláštní je, že se to šmejdům dycky vyplácí. Tož tak.

348146

02.05.2016 00:23

Kariérní růst v medicíně, matrice chování — a očkování

Děti se rodí z matrice matky a kašičky otce

Sasin 178.?.?.?

Jestli matky a otcové budou žít normálně bez buzerace a přirozenou stravou je přiozené, že i děti, nabité ještě původními , jak to říci" stvořitelovými životodárnými mechanizmy", je mohou svým vzorem zachránit. V opačném případě nazdar.
Zatím jen slýcháme a zjišťujeme, že opak zdárného vývoje člověka je zájmem šmejdů, kteří tvrdí, že už aktem narození vzniká podepsaná smlouva s jejich sprostým zacházením. Šmejdům stačí obyčejný papír. Papír hoří jako pšouk. Ale z nepochopitelných důvodů se ho lidi bojí. S papírem nadělali šmejdi normálním lidem povinnosti, a s nikým nepodepsané jařmo a nikým neodsouhlasené daně a nikým neschválené příkoří jim rovněž hromadí, světe divse úročený, kapitál.

Další generace papírových inteligentů, či papírových zbohatlíků se připravuje na ukotvení papíru do skály, železa, ocele a dalších sloučenin vzniklých elektrolýzou aby stvrdly jejich slova na kámen, na jehož soudržnosti si mají lidi vylámat přirozené nástroje.
Neuvěřitelné, fantastické.

Co o tom ví jakási medicína? Prd
[bliji]

348179

02.05.2016 00:31

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: vite ze misto toho zvaneni o ohrozeni socprediva,

Sasin 178.?.?.?

Praha není české město.
Je to město kukaček, podržtašek a práskačů. Celé věky na to obyčejní lidi doplácejí a gdyž je zle, tak šmejdi uletí třeba do Argentíny. To funguje skoro stejně jako daňový ráj pro šmejdy. Tam přežijou krizi a pak se vrátí jejich malé kukačky a začnou tady rozdávat rady a privatizovat.
Jejich kukaččí spolky se přilepí ze známosti na rozpočet a jede to znova. Tož tak. Muheeeeeee

Některé kukačky nám radí ze zahraničí dlouhá léta. Dokonce nám ukazují směr.

348181

06.05.2016 22:41

Budou pro migranty platit lehčené verze zákonů?

Ale my přece víme, že evropské Jelity jsou šmejdi

Sasin 178.?.?.?

Vždycky byly. Co je na tom nového k pochopení?
A kdo zlu neodporuje sám se proviňuje platí jen pro chudinu a domejšlivou "střední třídu", která podrží každé vrchnosti. Co je na tom nového, co jsme ještě nevěděli?

Tak si dejme na papír, co chtějí evropská jelita, včetně těch našich:
Co chtějí normální lidi, včetně těch našich:


Schválně koho co napadne. Heh

348305

09.05.2016 21:34

Budou pro migranty platit lehčené verze zákonů?

RE: Už dávno tady víme

Sasin 178.?.?.?

Ty staré zaKONy byly jaké?
A gdyž neznáme významy, tak jak můžeme být spravedliví?

Co je KON? A kdo si kua tuto otázku někdy položil?

Co je dobré? To co je v vKONu nebo to, co je zaKONem?

348359

11.05.2016 15:52

Čína plánuje stát se GMO obrem

Plody věděckého pokroku šmejdů pro zisk jaksi nebere konce

Sasin 178.?.?.?

Plody věděckého pokroku šmejdů pro zisk jaksi nebere konce

Jak dlouho těm šmejdům bude dovoleno beztrestně vymejšlet frankensteinovinky, které jim blázni s mocí dotují. Jak dlouho budou pro takové šmejdy ohýbat a křivit naŘÍZENÍ aby mohli stále své šílenosti rozvíjet a zdokonalovat?
Gdy už je konečně ty zkumavky zabijou nebo se čeká až se země naštve a za nás to definitivně vyřeší potopením celého jejich psychopaticky nakaženého chmatáckého světadílu?

Fantastická rozuzlení podobných slohových cvičení čiší z ovčích očí připoutaných na řeznická lože, sledujíc broušení nástrojů na další úroveň středověkého bádání. S neuvěřitelnou důvěrou a loajalitou se oddávají snění o růstu a zvyšovaní kvality odřezávání zrn od plev. Čekají zase na reprízu. " Nebojte se, nebude to bolet".

Tyhle příběhy jsou čím dál lepší. Ovce se může svobodně zbláznit , nechat se očkovat, kupírovat a otrvaovat výmysly větců a věřit zase v reinkarnaci, že si to objednala u ferengů. Že si to může klidně óbjednat ještě jednou, páč co se dá prodat jednou, může být prodáno podruhé, potřetí atd....Těší se, že i ona jednou bude řezat a bádat, šidit a měnit a že jedou taky bude moci demograticky třídit lejna od kobylinců, a všechno zlo prodávat všem kteří ho nechtějí.

I to, co nigdo nechce se dá prodat. Šak počkejte až si genetikové začnou myslet, že i buňky ve vašem těle jim patří. Požalují to zlodějské vládě šmejdů a ta vyčaruje naŘÍZENÍ, ze kterého budou všem oči přecházet. Muheeeeeeeee

348428

13.05.2016 23:41

Řecko uvízlo v dluhové spirále

To je úžasná novinka

Sasin 178.?.?.?

To je úžasná novinka

O kolik si těch 300 řeckých šmejdů snížilo apanáž? Prý kolébka demográcie. Muheeeeeee

[bliji]

348517

19.05.2016 14:17

Hillary Clinton: „Pokud budu prezidentkou, zaútočíme na Írán… Budeme schopni je zcela vyhladit.“

Mně se zdá, že v této zemi se volí podle bombardovacího kalendářa

Sasin 178.?.?.?

Tamní "lidé" hlasují už jen o způsobu provedení. Ve světě se o tom ví.

348657

20.05.2016 22:31

Husitské manifesty a jejich odkaz

Začalo to docela dobře než jsem narazil na

Sasin 178.?.?.?

"Slovo, nebo také svoboda slova, je tím, co v dnešní době nejvíce trpí. "

Lidi, okradení o nezadatelnou půdu, na které se roztahují cizáci, a lidi co doplácejí na cizáky a šmejdy povinnými tributy jsou vystěhováváni z firem, bytů i z ulice, jenž nemají žádný podíl z rozpočtu, na kterém vysedávají supi a vrány, tak těm má slzet voko nad názory, které jim může gdegdo smazat? Běžte se už léčit.

Jak lidi trpí?
Všechno po předcích jim ukradli. Teď se chystá další zlodějina. Šmejdi vymýšlejí nactiutrhačné povinnosti každý den, stačí jim sesmolit zaKON aby se lup podařil. Fantastické... Po předcích nemáte skoro nic. A gdyž spadnou paneláky a zavřou hyper půjdete všichni do škarpy. Co s tím má společného nějakej názor. A názor na co?

Zabalit se do husitství a poměřovat "názor" s jejich fatální potřebou zachránit si krky je neuvěřitelný protimluv.

Chcete.-li chválit naši kulturu slovanskou, je potřeba se do ní vložit a pochopit smysl této kultury. Jestli chcete dále civilizovaně drancovat okolí a máte strach o názor, kterému se chcete vymezit tak, že přes váš práh neprojde, to jste si spletl dischciplínu, nó. Muheeeeee

P.S.
Tohle téma není nové, proto ani rukavičky už nejsou potřeba.

348706

24.05.2016 22:06

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

V tom smyslu, že USA Evropu zachrňovat nebude chápu, že i Rusko nemá zapotřebí Evropu zachraňovat.

Sasin 178.?.?.?

Naskýtá se tím příležitost vyřídit si účty s evropskými šmejdy natrvalo. Zdá se mi, že tohle řešení patří mezi nejexkluzivnější za poslední 2000 let. Možná tak zažijeme velkou migraci šmejdů z Evropy. Neplačte po nich, radujte se a koho z nich potkáte, třeba na letišti, zapalte raději nádrž letadla aby se viroza nemohla usadit jinde. A důležité taky bude, je k nám nepustit. Já tomuto řešení tleskám. Výpomoc Ruska ale neodmítejme. Berme to jako vklad slovanské kultury.

348804

24.05.2016 22:58

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

RE: V tom smyslu, že USA Evropu zachrňovat nebude chápu, že i Rusko nemá zapotřebí Evropu zachraňovat.

Sasin 178.?.?.?

Promiňte, ale teď se nabízí skutečný běh branou. Šmejdi se připraví na start. To si musíte představit. Jak zvednou pozadí a střelhbytě se všichni šmejdi vypnou do úprku. Sami se vyberou a budou to ti, kteří si o sobě doopravdy myslí, že šmejdi opravdu jsou. Úžasné

Představuji si, že nejdřívě by utíkali lokajové a podržtašky. Gdyby ztratili koncentraci a zázemí prorůstové zlodějské budoucnosti budou dočista paf. Další, hned po nich by se budou dekovat šmejdi z "důležitých" šmejdských úřadů. Těm honem dojde, že podržtašky jsou fuč a odplata se svalí na ně. Ale možná by je předběhli harpagondechajové. Napadla mě například polovina Švycarska, Lichtenštenska nebo Luxembourgu, rodná hrouda Karla IV, tak si to vybavuju jak by se dekovali.

Nejdříve by balili zlato, diamanty, nějaké karty co budou ještě platit u blboňů, možná státní dluhopisy co se dají střelit mimo Evropu a mezi tím, než by to všecno zabalili a zorganizovali, zvedli by rating všem telefónistickým organizacím. Huráááá
Třeba je vemou na stopa nějací kamióňáci, než budou muset zavřít svoji "živnost".

V tomto momentě by mohli šmejdům ještě podržet balíky, Muheeeeeee, aby se jim to do smrti vyplatilo. Kamióňáci neváhejte, příležitost se blíží. Parkujte něgde kolem nich. Seznamujte se s nima. Nabízeje se im, že jim to harampádí i s jejich kni-hovnami odvezete do ráje. Muheeeeeeee

348807

25.05.2016 19:12

Ukrajina mezi fašismem, ochlokracií a rozpadem

Ukrajina je klasický příklad ambulantní léčby civilizačním způsobem

Sasin 178.?.?.?

Zduřelí městští nenažranci odkojení civilizačním výplachem hodnot, skonzumovali vklad otrocké práce všech předků a začali si myslet, že takové je vezmou do lůna šmejdské západní civilizace, která se s nima jako podělí. Ale jak už to v těchto pohádkách bývá, dobrý konec, všechno dobré. Civilizace co mohla tam sežrala, chcípla na úbytě a kultura může na troskách civilizace znovu vykvést jako už mnohokrát v dějinách. Marná sláva, kultura nakonec vždy civilizaci odvrhne jako slepou cestu vývoje.Muheeeeee

348847

31.05.2016 00:44

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

Furt o tom samém

Sasin 178.?.?.?

Špatná zpráva nebo dobrá zpráva o tom samém, čili dobrá reklama nebo snad špatná reklama nebo třeba dobrej drb a lživej drb?

A teď, je to svoboda gdyž se vo dobré zprávě nebo špatné zprávě může vyjadřovat každej Escobar? Nebo gde se všichni ti zaručení zpravodajští mučedníci berou? Tady každej ví, že dokud nepřichytí manželku v rauši s cizákem v posteli, musí jen odhadovat jestli to není obrana nebo útok, ale šmejdi jsou přesvědčení, že dneska už stačí o křiváckých úmyslech mluvit třeba v dobrém a vono to jejich šmejdské semínko dycky zapustí. Že prej, igdyby se ZLO děj vloupal na latrínu a NIC neukradl, že je latrína čistá. Houbeles, bude tam po ZLOději spousta otisků a puch, jak k tomu ta počestná latrína co každému podrží přijde, že. Heh
[bliji]

349006

31.05.2016 22:33

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Furt o tom samém

Sasin 178.?.?.?

Viliž si a piš.
Každá reklama na válku a zlodejství je podprahová dezinformace, čili hození brouka do hlavy.
Piš si.
Neustálé přetahování se o dobro zla a zlo dobra je sečteno ve prospěch zla, páč se tam o něm bude dycky mluvit více než o dobru, který ty vůbec nevíš v čem se nachází. Dobro zla je v tom aby se lidi vykořistili na kpst a vrchnost bude k tomu tleskat. K čemu je mi nekonečné přebírání těchto kobylinců, gdyž mě zajímá úplně něco jiného. Ale koho zajímají tyto plky? No hlavně šmejdy, a to budeš asi i ty, co vegetují ve městech. Kradou a šmelí, vekslují a podvádějí a ještě si domejšlejí že jim patří petinásobek na hlavu oproti ostatním šmejdům v malých městech. Tyhle gryndy o spravedlnosti, která přímo z podstaty už jen uzákoněním, že šmejdi to můžou hodnotit a ostatní lidi néééé, je nactiutrhačně hozená rukavice. Zvedneš ji ty?

349053

31.05.2016 22:35

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Furt o tom samém

Sasin 178.?.?.?

Vyliž si je dle šmejdského pravopisu. Třeba to editor opraví za mě. Muheeee

349054

31.05.2016 22:40

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: příčina toho všeho

Sasin 178.?.?.?

Kapitalistům nezáleží na spotřebě, to byste je citově předpojal. Jim de o moc, kterou uplatňují penězy. Nic jiného v tom nehledejte.

349055

02.06.2016 21:22

Stephen Cohen řekl, že NATO se může připravovat ke skutečné válce s Ruskem

No, tak znova a adresně. Stwora chce válku, furt to sem cpe a nezná nic jiného.

Sasin 178.?.?.?

No, tak znova a adresně. Stwora chce válku, furt to sem cpe a nezná nic jiného. Vytahuje furt jakési Escobary a další, kteří straší, dělají bububu. Něgde to kua musí začít růst. Vono to nakonec bude tím, že tento cirkus je provozován z ciziny jako za "české exilové vlády". Pak tamním šmejdům zaplatí za elektriku, drahý webový prostor a jsou v klidu. Vlastenci. Neuvěřiítelné.

Nic o budování míru.
[bliji]

349165

04.06.2016 15:49

Konec amerického impéria

RE: Ono je to stejně jedno

Sasin 178.?.?.?

Furt do lidi hustí, že neznalost je neomlouvá, a že mají vládu jakou si zaslouží

a že za jejich emerickou vládu, co patří mezi TOP šmejdy a zloděje na světě nemůžou, že se jim narodila.[smích] Se vnitřně akorát vymezují svoji hloupostí neuvěřitelnou spotřebou všeho co je ve světě k ukradení a vyšmelení. Ale gdyž se jim to naznačí, nechápou otázku a rovnou klidně vytnou odpověď ve smyslu, že tamní, jakýsi masový korporátní konzumenský a zparchatělý multi kulty rod odkundesů je prý stejně dobrý jako ruský, moravský, český, maďarský a ták. A ještě řeknou, že jsou chytří a vyvezli si svoje technologie do ciziny aby tam na nich vyráběli chudáci ještě za míň, jakoby ty technologie vynalezli po přesčasech šmelení voni, sami, samotincí. Už jejich první "podnikatel", co u nás ukradl novu nám ukázal charakter a stálo to pré 10mld,- Další sem vyvezli své rodné aby se tady pásli a ještě jim dostávají státní dotační apanáž. Jelita. [smích]

Za zprivatizované a vypohlavkované falešné peníze ještě mnohokrát nafučené veksláckými kurzovními urážkami jezdí po světě a skupují všechno co není přibitý nebo co ukradla místním lidem tamní šmejdská "vláda" jejich podržtašek a patolízalů, co jim to ještě ve slevách nutí aby pré měli dost toho jejich podělaného "kapitálu". Na co ukážou si můžou odvést, ohradit, vyšmelit, páč jim na to dycky hrapagondechajové natisknou kolik je potřeba a ještě s tím nedokážou vyjít. Šmejdi. A tamní ovce berou a nic je nezajímá. Jen kecy a kecy.
Ten rod je tak upřimný, hodný, láskyplný až to všechny na světě bolí. Jenže jak jim to vysvětlit, gdyž to nemají čím pochopit. A gdyž všechno rozvrtají, vyšmelí vymýšlejí války aby z toho bylo zase posvícení, vejvar. Jim to přinde normální. Normální taky u nich bylo, že se vozili za peníze po Vietnamu a stříleli do všeho jako na tombole. A gdyž to bude nutný, že i my se jako tady pozabíjíme (že to není nic osobního, byznys je byznys, sorry) za ně a, že voni si k tomu co zůstane jako zasednou a že to nějak lépe prorůstově, pro sebe zorganizují. Vymyslí k tomu HisTórii o potížích z krizovýho vývoja. Ale u nás je tajky hodně magorů, co si myslí, že až to dostanou pořádně doruky, vrátí se v klidu mrtví z pole do "práce", muheeeeeee, a že zase bude líp. Tyhle chudáky opravdu lituju. Budou muset se sebou něco udělat, třeba se hlavou bez plembáku rozběhnout proti betonové zdi a pořádně se praštit nebo se stanou opravdu nepřekročitelnou překážkou stejného problému.

349219

05.06.2016 21:59

Volby to nevyřeší, Amerika potřebuje ozbrojenou revoluci

Nechápu jak rozežraná šmejdská masa dokáže udělat revoluci

Sasin 178.?.?.?

Ani v Kanadě je nemají rádi a to jsou stejní kolonizátoři, šmejdi. Jedinou revoluci snad na této planetě dělali husiti a i ti museli mít toho Žižku. Jakým způsobem může vést zdebilizovaná emerická masa, vychovaná v elitním populizmu a hambáčama nějakou smysluplnou a vskutku něco zásadně měnící revolucí, mně není jasný. Národ to není, kulturu žádnou nemá. Všechno co je za jejimi slizskými úsměvy je jenom zájem o majetek a peníze. A gdo v nich hledá nějaké vyšší hodnoty je ve skutečnosti blázen. Nejsou zvyklí pomáhat si ani vlastní paží. Jestli se tam něco semele, tak to skončí jako veřejná rabovačka a střílečka jako tenkrát na západě. Heh
[bliji]

349252

09.06.2016 16:34

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

Věřte selskému rozumu

Sasin 178.?.?.?

Celé toto politikum sonduje jaký postoj zaujmou lidi a lboni přemýšlí, že matka údernice by chtěla za 1 dítě 16 let platit, no co je to prosím za argumenty. Další by chtěl aby lidi za ZP otrocky šlapali kolo pro elektrárnu, jinej si myslí že komunizmus je o právu na spotřebu a další tvrdí, že mu k životu stačí volný trh. Se zamyslete co vykládáte. Gde ste ta moudra vzali?

Pak, že ten konec civilizace nemá přijít, dyk úplně nejhorší je lakomý, snaživý blbec.
Spousta blboňů, žijící ze zbytečně vymyšlené, marnivé a destruktivní "práce" si myslí, že svět kolem nich vyrostl pro ně a sám od sebe, a cenu má jen to, na co ideologové nalepí štítek "práce" a šmejdi na to vytisknou falešné peníze. Šlapou v "práci pro práci" jako Bymbo v porcelánu, honí papíry a daňové doklady, či co. Pochopte, že ve skutečnosti většinu věcí nelze ničím zaplatit, jen šmejdi je kupují s koltem v zátylku nebo zákonem za bankcetle. Peníze od šmejdského státu (a gdo je ten stát) jsou vždy "sociální dávka" a peníze od banky jsou vždy jen dluh na úrok.

Všimněte si jak účelově se tato otázka stáčí do sociální nepotřebnosti, přičemž celý státní aparát si pěkně žije vlastně z toho ZP, který prostě ostatním lidem nedá a ještě dotuje podnikavce, co si klidně vlezou až tam.

Vrátit lidem podíl na půdě a rozpočtu, bez podmínek se prostě šmejdům nelíbí, raději dávky, a jak je vidět, šmejdů je opravdu hodně.
Neřeknou, že by stačilo dát každému do ruky peníze jako karty do hry, že tak to bůh myslel s rovným dílem. Lidem, kterým všechno systém sebral a na všem je uvalen poplatek, nic opravdového bez dovolení nesmí, klade podmínky, že něco málo dostane zpět gdyž bude sloužit systému na správném místě a má na to správný papír. To spěje rychle k pádu civilizace.

Tedy základní příjem bez podmínek je jediné mírové řešení, které šmejdi dali na stůl aby si udrželi moc a blboni do teho šťourají čtyřmetrovou tyčí, že jim to nevoní. No bodéť, v podobě sociální dávky to opravdu příliš nevoní, ale už i to je příležitost postupně se zbavit otroctví.

Chybí doplnit to podstatné aby to mělo smysl hlavně pro lidi a né pro šmejdy. Základní příjem pro každého. Tím se otevře prostor pro změnu. To je ten cíl, a né právo spotřebovávat.

Jen hodili do rynku rukavici a doufají, že se v tom budou blboni nimrat. Za sebe říkám, já to beru. Navalte podíl a ještě budu spolurozhodovat o tom, co se v zemi bude dít. Tak to má být. To je ten správný postoj k této věci.
Většina Švýcarů chce pajdat po pravé noze, páč věří, že zbytek dostanou vod nás. A co vy, češi nebo co ste, taky raději pajdat po pravé a ještě vrtat koleno? Muheeeeee

P.S. Než někoho napadne blekotat o zásluhovosti, zamyslete se nad zásluhami vašich předků, gde skončily.

349394

09.06.2016 20:58

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Základní příjem je další ideologickou lumpárnou loutkovodičů

Sasin 178.?.?.?

"Je to jen další vějička pro bezduchý líný plebs, který nedokáže domýšlet věci do důsledků."

Co je toto za kecy, gdo vám to narval do kebule? Jak se to vyjadřujete o ostatních lidech. Definujte přesně co to znamená bezduchý líný plebs a dopodrobna. Zrovna takoví jako vy potřebují podíl na půdě a rozpočtu jako prase drbání. Byste mohl předvést své životní schopnosti za sebe a bez vyžírání ostatních.

Ale já se u tohoto trošku zastavím. Není to signifikantní jak lidé, kteřé prošli masovým výplachem fungují přesně stejně jako gdyž někomu v hlavě přeinstalují operační systém? Jak je to ve skutečnosti v té virtualitě snadné. Vyhodit něco podobného na měsíc za město, dojdou mu baterky a celá intelektuální paráda se vypaří. Heh

Blbý je, že kvůli vám, mám o jeden "povolený" příspěvek zde méně. To je prý domográca. Muheeeee

P.S. Lidi pochopte, že je to příležitost se odříznout na chvíli od šmejdů a mezi tím si rozdělit spravedlivě tuto zemi i ty papírky na výměnu, jinak pudete do kelu všichni.

349409

09.06.2016 21:46

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Referendum samozrejme neorganizovali zadni Zeleni, ci

Sasin 178.?.?.?

To je přece každému šmejdovi jasný, že mu odpadávají miliony zdebilizovaných "zákazníků" a hledá skulinu jak to udělat aby ti, co vypadli nezačali myslet jinak. Že se na ně můžou klidně taky i vytentit, jen jim chybí ten podíl na půdě a rozpočtu, na kterých mají přišlápnutou svoji zákonem okovanou botu zase jejich kamarádi papaláši až do poslední vesnice. Tak fungují jejich stranické úderky. To jsou totiž ty základní elektrické šoky demogratických velebností, co si myslí, že jim patří celá zem, které pustí každému normálnímu člověku do zátylku, co by je chtěl obejít, páč smrdí na sto honů zlodějinou. Papalášsky udržitelná inteligence skončila ve středověku u nevolnictví. Orat a vláčet, měnit plodiny a hnojit to chemickými imperialistickými prostředky na hubení lidstva.

Samostatné lidi ani ne venkově nechtějí. I na zaražení kůlu na louce chtějí stavební povolení jako by tam něgdo o to stál. A je toho příšerně moc, čím udržují lidi v závislosti na výrobě odstředěných potravin. Nějaké to železné harampádí z města čověk oželí, ale že město, jako výsledek cicvilizáce šmejdů, drbe do venkova aby skákalo podle jejich předpisů je ve skutečnosti poslední křečí jak si udržet lehkoživný nadstandard. A to jde. O nic jinýho jim nejde. Chtějí jen aby jim ty jejich náklaďáky venkov naplnil. Ještě i zavolají, gde vázne zásobování. A gdyž zásoby váznou, pošlou policii s papírem co si napsali, že "zákon" Muheeeeee a že štandopéde jim to mají za falešné peníze rychle nabalit a poslat. A gdyž né, pošlou tam kulky, bomby banky. To je celé. Nic jiného v tom nehledejte. Město musí umřít, páč každý normální člověk na město kašle. A proč?

Šmejdi i tak nadhazují drobky, páč u nás by podíl pro jednoho z rozpočtu obnášel bajvoko 400 000,- . O tom se jedná. A gdyby nebyl, furt se o tom jedná. To je síla každého, i žvatlajícího v kočárku, která má ve skutečnosti řídit co s tím. ZP je almužna. Ale je to cesta z otroctví. Heh

349411

10.06.2016 00:28

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Základní příjem je další ideologickou lumpárnou loutkovodičů

Sasin 178.?.?.?

S takovými udržitelnou národní společnost opravdu vytvořit nelze, páč oni vždy budou zrazovat, zanášet o špatných charakterových vlastnostech našich, kteří by se mohli od nucené práce osvobodit a věnovat se konečně svým věcem, o kterých musejí sami nejlépe vědět, že ty jim zajistí budoucnost a né tenhle zkrachovalý zlodějský ideologický systém. Proto nikdo blahořečí loutkovodiče, ačkoli by udělali zase genocidu, zlo jakkoli hnusné a odporné, a šmelili s gdečím, což dělají neustále, furt budou lepší než Sasinové a spol.
Muheeeeeeeeee

Správně to napsal?
Co je dobré ? - Všechno, co v člověku zvyšuje cit moci, vůli k moci, moc samotnou.
Co je špatné ? - Všechno, co pochází ze slabosti.
Co je štěstí ? - Cítit, že moc vzrůstá - že překonáváme překáţku. Ne spokojenost, ale vůle k moci; ne mír, ale válka; ne ctnost, ale zdatnost (ctnost v renesančním stylu, ctnost bez moralínu).

349422

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 0

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 7

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 427 023