Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Martin1

Nalezeno 16 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.10.2006 08:33

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

příští válka bude vypadat jinak

Martin1 213.?.?.?

Pánové, chodíte dokola a neberete v úvahu technologický pokrok. To o čem mluvíte je výzbroj a válka minulá-takový klub vojenské historie. Nové trendy nám oznamovat nebudou, protože jsou TAJNÉ.
Nechme se překvapit a jen tiše doufejme, že to nebude padat na hlavu zrovna nám.
Možná trochu něco napoví tady.
http://atmonline.cz/archiv.htm

119603

15.07.2007 04:35

Sázka na Zvědavce je zpátky

RE: tak jo

Martin1 86.?.?.?

Paypal obcas blbne /citlivy na nektere kreditni karty, mimo jine na moji [pláč]/, je jeste par takovych systemu, z hlavy si vzpomenu na epassporte

139785

13.09.2007 10:32

Lacko snědol psa

Milá paní

Martin1 213.?.?.?

Chápu Vaše těžkosti a je mi Vás líto. Jen nerozumím, proč žena nenásleduje muže do země jeho původu,jak bývalo dobrým zvykem.
Odpovědný muž se musí dokázat postarat o svoji rodinu, pokud to nezvládá, není muž,ale onuce.
Žena již ze své přirozenosti by měla při výběru partnera preferovat zdatného "samce" u kterého je předpoklad kvalitních potomků a zajištění hmotného bezpečí rodiny.
Odvoláváte se na knihy p. Koukolíka. Pokud by jste "kriticky myslela", nikdy jste nemohla navázat takto neperspektivní vztah.
Ještě jednou zdůrazňuji, že Vám rozumím, ale měla jste si uvědomit do čeho jdete, byla to Vaše volba.Dnes je pozdě někoho dojímat.
Podivných opálených existencí především mužského pohlaví s exotickým původem, které se snaží někam přitulit je dnes plná Praha. Asi nejste jediná která naletěla.To Vaše daň multikulti.

143761

13.09.2007 17:23

Lacko snědol psa

RE: Milý pane

Martin1 213.?.?.?

1/
Abychom si správně rozuměli. Na pana Koukolíka se odvolávám pouze z důvodu logiky lidského chování, která je velmi srozumitelně popsaná v knihách Život s deprivanty.
2/
Žena, která pojme muže z jiného etnika musí počítat s problémy, protože vlastní společnost se přivandrovalým samcům vcelku logicky brání všemi prostředky.
3/
Na jakém hrobečku pláčete je Vaše věc. Nicméně pokud by si Vaše dcera domů přinesla outěžek s barevným, nebo nedej Bože i barevného tatínka bez dokladů,bez práce, bez peněz, plakal by jste štěstím.

143776

14.09.2007 22:41

Lacko snědol psa

RE: Preco ma tato pani priestor na oplakavanie jej experimentov?

Martin1 85.?.?.?

Konečně se tady objevil normální samec a ne jen senilní sentimentální geronti.
[chechtot]

143851

30.11.2007 14:07

Žalobníček s cejchem práskače

Pánové,

Martin1 213.?.?.?

kdo z vás byl na výslechu na policii ? Koho z vás si pozvali na pohovor který nešlo odmítnout ? Kdo neměl drobné hříchy za které mohl být nejen popotahován ? Pokud tajná policie někoho potřebuje získat, dostane ho.Vždycky!
Mě si podali taky, ale nebyl jsem pro ně zajímavý, takže vím o co jde.
Přiožralej polodivokej Hutka pro stb asi opravdu nemohl být zájmová osoba. K čemu by jim asi tak mohl posloužit? Prostě to byl jen žvanil, kterého se chtěli zbavit a nestál ani za námahu "natlačit ho na pilu".
Uřvaní hrdinové, kteří odsuzují jiné bez znalosti situace a okolností,notabene se v podobné situaci nikdy neocitli, by měli držet hubu a krok.
Normální člověk s pudem sebezáchovy po několikahodinovém výslechu vyměkne. Hodně tvrdým kusům to trvá i několik dní, ale vyměknou.
To, že se někdo pod nátlakem nepatřičně zaplete ještě neznamená,že je práskač.
Podle zasvěcených odhadů je až 1/3 populace(obecně,nejen v Čechách)udavači,práskači,informátoři. A to dobrovolně!!!
Kdo je bez viny, ať hodí kamenem.
Howk

148289

30.11.2007 17:17

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Když ti někdo idol skolí, u srdce to vždycky bolí.

Martin1 213.?.?.?

Vtipálku. Na pohovoru jsi nikdy nebyl. Nevíš o co jde. Aby Tě pustili, klidně se upíšeš i čertu.Možná toho pak budeš litovat, ale podepíšeš cokoli za příslib propuštění. Z toho ovšem nevyplývá, aktivní spolupráce.
Co se Hutky týká, pokud by nebyl vyexpedován do Holandska, dnes by po něm ani pes neštěkl a v klidu mohl dožít svůj pochmurný život někde v protialkoholní léčebně.

148302

07.01.2008 09:37

Není zde již přeagentováno?

a co media a šedé podhoubí české politiky

Martin1 213.?.?.?

K tomu, aby viditelní hlasatelé zvrhlé ideologie měli co říci, potřebují mozkový trust a mediální podporu. Co říkáte třeba tomuhle článku?
http://zpravy.idnes.cz/iranu-se-verit-neda-tvrdi-e...
A což teprve její vykutálený pan manžel Ivan Gabal ?
Takovou pakáží je náš veřejný mediální prostor přeplněný.
Dokud tito nenápadní "šedáci"neodtáhnou do své zaslíbené země,neuvidíme světlo na konci tunelu.
A sami od sebe nikdy neodtáhnou !!

150715

12.09.2018 13:09

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane Kyticko, vy si berete vetsi rybu

Martin1 185.?.?.?

Ano, souhlasím s Vámi. Už selským rozumem lze dojít k závěru, že vysoké teploty a velká kinetická energie stačila k tomu, aby vše proběhlo, tak jak proběhlo - jak jsme viděli, tedy jen následkem úderu velkých dopravních letadel natankovaných hořlavinou do budov. A co víc, i u nás se ukazuje, že dřívější výpočty pro stavbu budov a mostů nebyly asi tak zcela správné a byly zanedbány asi mnohé nepříznivé vlivy, které mohou nastat. A mezi ty je potřeba na prvním místě počítat teroristické činy a někde i zemětřesení.

366470

05.10.2018 15:37

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

PUKAVEC JE ZCELA NORMÁLNÍ

Martin1 185.?.?.?

Dnešní doba je dobou komunikace, tak jako 19. století bylo stoletím páry. A komunikace umožnila i všem nějak jinakým, aby se přestali za svou jinakost stydět a sedět s ní doma a vyšli s ní hrdě do průvodů.
A pak všichni jinací, když zjistili, kolik jich je, tak spojili své síly, aby ty normální vytlačili na okraj společnosti, protože mít nějaký defekt je zcela normální povinností.
A podle nového humanistického učení tedy platí: „Kolik nenormálností máš, tolikrát jsi člověkem.“ Ale někdy je teorie zase daleko od praxe a tak z deseti pukavců se ani jedno kuře nenarodí a ani jednomu člověku z milionu z těch pukavců udělaná omeleta nechutná, i kdyby se o tom učilo, že pukavec je ozdobou a vrcholem ve vývoji světa na všech školách od mateřských až po ty vysoké.
Ale až se vás na to budou ptát při jakémkoli přijímacím řízení, tak pro jistotu řekněte, že si na pukavcích u vás doma pochutnává celá vaše rodina. A že i váš děda má „pukavcový původ“. Co vám ta doba zase připomíná?

366911

09.10.2018 17:46

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

BLBÝ A JEŠTĚ BLBĚJŠÍ

Martin1 185.?.?.?

Tento blbý nápad pod heslem “ VŠICHNI Z CELÉHO SVĚTA DO NĚMECKA A NĚMECKO PROVEDE SELEKCI, KDO KAM, I KDYŽ TO NIKDO NECHCE“ za účelem obohacení a lásky všech ke všem a se všemi vznikl jako protipól dřívějšího, taky blbého nápadu „NĚMEC JE NADČLOVĚK A JE PŘEDURČEN K VLÁDĚ NAD SVĚTEM A VŠICHNI OSTATNÍ DO PLYNU“ . A i u toho druhého nápadu si musíme počkat až do konečného „vítězství“ Německa, protože i Merkelová ztratila už taky rozum, jako kdysi ten pán s knírkem a čekáme toužebně, kdy už se taky picne. Němec byl a je člověk hlavně s disciplínou a drží se tedy zase i toho nejblbějšího vůdce do poslední chvíle. A na základě svého hospodářského zázraku podlehlo Německo i omylu, že ten, který stojí za miliony mrtvol ve dvou válkách, je přímo předurčen, aby nás vedl zase k lepším zítřkům na základě zase jeho nové ideologie. A že to má nyní dobře a neprůstřelně vyšpekulováno, to jsme mu už ale také zase prohlédli. Místo Goebbelse nám nastrčilo Německo pomatenou tetku, která přitahuje lidi, kteří volí lidi se stejným charismatem, jako je u nás třeba Jiří Drahoš a za světovládou míří do třetice za jejich kolaborace, ale dopadne to zase stejně blbě. Německo má zase smůlu. To, co napsala ta statečná paní Silvana Heißenberg, to je nutné ocenit, dal bych jí cenu Václava Havla za statečnost v projevu [smích]. Ale bylo by dobré, aby jí to konečně řekl do obličeje někdo ze státníků a ne jeden, pak to s ní snad šlehne, i když je už asi „na práškách“ a svět nevnímá a myslí jen na to, jak jednou po smrti, za živa už je, bude prohlášena za svatou. To ale nebude dříve, než se podaří bezbolestně odpoutat Velké Británii od EU, tím bude konečně otevřena druhá „informační fronta“ a snad pro nás za novou železnou oponou začne pravidelně vysílat „Svobodná Velká Británie“ rozhlasové a televizní zprávy. Tam se budeme dozvídat konečně pravdu o všech „výhodách“ z členství v EU, kdo z toho má skutečné výhody, jak jsme byli obelháváni, atd. Pak se snad zase vzbouří i někteří zaměstnanci naší probruselské televize, tak jako to učinili pracovníci přenosových vozů v roce 1989 a všichni lháři budou z televize vyhnáni a nastane nová revoluce za lepší EU – za společenství svobodných národů, kterým nikdo nebude nic nakazovat proti jejich vůli. Tato stará reformovat nelze. Sovětský svaz, ve který se EU proměnila, jen Rusko vystřídalo Německo a poražená Francie, to nebereme. Protektorát jsme už taky prožili – děkujeme – to taky nechceme. My se nedáme.

366993

10.10.2018 15:00

Bezpečnost, bezpečí! - diktatura demokracie

VŠECHNY CESTY VEDOU DO ŘÍMA, ALE NĚKTERÉ DO . . . .

Martin1 185.?.?.?

Pane, nevím na co si přesně stěžujete, že kontrolovala ochranka ty muslimy, nebo že Vás také nesvlékli a nekoukli i Vám až do řitě? Já byl před několika lety ve Vatikánu, stál jsem ve frontě 4 hodiny a bylo to i s prohlídkou a rentgenem. Tedy spravedlivě pro všechny rasy, náboženství i pohlaví. Tak se vypravte do Vatikánu a neobtěžujte místní Hrad zbytečnou prohlídkou. A pokud se cítíte být diskriminován, že Vás nikdo neprohlížel v naší stověžaté Praze, a je Vám přes padesátku, tak ten deficit můžete dohnat dokonce zcela zdarma na účet zdravotní pojišťovny. Objednejte se na nejbližší středisko Gastroenterologie, endoskopie, kde vás odborně polechtají u vašeho zadního východu a když budete hodný, tak se vám mrknou až do žaludku a ještě uděláte něco pro své zdraví.:[vyplazený jazyk]

367009

10.10.2018 20:15

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

JAK DRAHOŠ K SENÁTORSTVÍ PŘIŠEL

Martin1 185.?.?.?

Vážený pane Stwora, se zájmem jsem si přečetl Váš dobře vypracovaný článek, ale nemůžu pochopit, že jste si nedokázal sám odpovědět na otázku, proč se mohl stát pan Jiří Drahoš senátorem, cituji Vás:

„Drahoš senátorem. V prvním kole získal přes 50 % hlasů a má tak senátorské křeslo jisté. Jak je to možné? Copak ho lidi neměli možnost poznat v televizi? Copak neviděli jeho trapný, nejistý projev?“

A já se Vás ptám: Pane, copak člověk s takovým Vaším velkým rozhledem, jste ještě nepoznal, že vrána k vráně sedá a že je mnoho lidí, kteří jsou stejně nejistí v projevu i v politickém zakotvení, jako je na tom pan Drahoš? A oni trpí stejnou touhou být pod záři reflektorů, jako pan Drahoš a tak s ním samozřejmě cítí, je to jejich reprezentant. Ti slabší z nich se domnívají, že když ho budou volit, že se i na ně přenese část jeho důležitosti, za kterou se u nich, tak jako u pana Drahoše, schová jejich neschopnost. A jsou ochotni pro to udělat maximum, koupit si i ty nedioptrické brýle. [smích] A ti silnější kolem pana Jiřího Drahoše, kteří mu ušlapali cestu, se teď porvou mezi sebou u ovládacích nitek a loutkové divadlo může začít. Já se na jeho hloupé a bezduché fráze těším. Už ho trochu načal v ČT 24 včera večer politický matador Jiří Čunek.

367012

11.10.2018 14:02

Šedá zóna pokrytectví aliance NATO

NA TO MÁME NATO

Martin1 185.?.?.?

Nikomu to neříkejte, prozradím vám jedno velké tajemství. Západní ekonomiky dosáhly už takových kvalit a tempa, že se naprosto obejdou bez politiků a aby na to lidé nepřišli, tak si politikové nechali přidělat k zeměkouli ucha, drží se jich na svých zbytečných postech, „na pojistkách demokracie“ a předstírají, že to oni točí celou planetou i ekonomikou světa.
A aby na sebe tito úředníci demokracie upozornili, že nejsou zbyteční, tak pohrozí sem tam Rusku, že si moc dovolilo, že si posadilo svého dalšího prezidenta i mimo Kreml, do USA prostřednictvím pana Trumpa.
A aby je svět bral vážně, tak nechají ve zcela zbytečných válkách umřít pár milionů lidí, jasně že ve jménu demokracie. Předvedou se, jak umí zdecimovat cizí civilizace, které jezdí jen na velbloudech a chodí v nočních košilích, moderními zbraněmi na dálku třeba až z druhého konce světa od kafe se šlehačkou a rakvičkou od počítače, jako při dětské hře.
A domácím voličům určí jen důstojná témata k rozhodování. Například, že se mohou odborně hádat a rozhodovat o tom, zda je Bůh rodu mužského, ženského, středního nebo něco mezi tím. A kolik že pohlaví a nepohlaví vlastně existuje a má tedy právo být zastoupeno poměrně v parlamentech světa. K tomu, aby se tak mohlo dít za hlubokého míru a klidu na práci v našich krajinách, tak k tomu slouží současné NATO.

367026

12.10.2018 13:41

Rozdělí se cesty USA a Saúdské Arábie?

ŠKODA SLOV - JE TO NEROZBORNÉ PŘÁTELSTVÍ

Martin1 185.?.?.?

Rozdělí se cesty USA a Saudské Arábie? A k tomu pak 1014 zbytečných slov. Příště se na to zeptejte mě, ušetříte i za překlad. Já si udělám čas a řeknu vám to jen jednou větou: USA se nikdy nezabývaly a nezabývají skutečnou demokratičností režimů, ale jen tím, zda se jedná o spojence, nebo ne, tedy odpověď je stručná - NE.[cool]

367036

12.10.2018 18:19

Rozdělí se cesty USA a Saúdské Arábie?

RE: ŠKODA SLOV - JE TO NEROZBORNÉ PŘÁTELSTVÍ

Martin1 185.?.?.?

Jo, máte pravdu, do Saudské Arábie se vývozu „obrodného jara“ z USA nedočkáme. Na to jsou Saúdové dost bohatí, aby si podplatili zaostalost. Ale pokroky tam už jsou, to tedy jóó. Už občas i některé ženy tam smí například řídit automobil. Ale v souvislosti s vraždami nepohodlných osob se s tím „roztrženým pytlem s ženskými právy" se obávám, aby i v tom nebyla podobná zrada, jak se to říkalo v jednom vtipu u nás o důchodcích, že jim sice důchody nezvednou, ale že budou moci přecházet na červenou. Zavraždit někoho na ambasádě totiž považuji za přehnanou snahu řešit za každou cenu i drobný spor diplomatickou cestou, když v autě přichází o život na světě kolem 1 200 000 lidí ročně. V tom počtu by se pár těch nepohodlných dalo schovat lépe, a na ambasádě bych nechal pak jen vyjádření smutku a poslání věnce.[překvapení]

367042

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 373,53 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
755 693,59 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 255 683