Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané co na tom zalezi

Nalezeno 71 příspěveků, 13 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.01.2018 03:25

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

Sefy ze zakulisi to nezmeni

co na tom zalezi 162.?.?.?

Zeman miluje Izrael a zidy. Nemiluje muslimy a araby. Drahos miluje Izrael a zidy, rad by zidum vysel vstric, a lifroval by co nejvic muslimu, arabu, cernochu, etc. podle bruselskeho mandatu (Satanova Synagoga) do Ceska.
Neni pochyby, ze vitezstvi Zemana je mensi zlo. A je stale mozna vec: Zeman vi co Satanova Synagoga zamysli (znicit Evropu emigraci 3-tiho sveta). Tak jako ji vyjadri lasku, oddanost, ale osnovam Satanovy Synagogy (emigarce 3-tiho sveta, muslimove, Africane, etc.), za ucelem nenavratitelneho zniceni Evropy, vcetne Ceska, se nechce podridit. Pro dobro naroda. I toto je mozna alternativa.
Kdys jeden chce mermomoci vyhrat dostihy dvou koni, jak toho docili? Jednoduse: Vlastni oba kone.
Nicmene, Zeman se jevi jako mensi zlo. Drahos by byla katastrofa.

362177

15.02.2018 18:41

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

Genocida bileho lidskeho tvora

co na tom zalezi 173.?.?.?

Kdyz jeden nahledne do historie, a nemusi to byt ta davnoveka, jako nekde v Egypte, na Strednim Vychode, v Indii, etc., ale i nedavna a soucasna (America, dnesni casti Evropy), je naprosto jasne, ze miseni bilych lidskych tvoru s nebilymi druhy vyusti v to, ze vznikla smichanina jiz neni, a nikdy nebude schopna udrzet stejne hodnoty jako kdysi po staleti, ci tisicileti jejich "bilou prisadou"... Nejdrive dojde ke stagnaci, a ta vyusti v tragedii z niz NEBUDE navratu .. Neschopnost, zoufalost, brutalita, bezcitnost, a oprese - to jsou znaky vladnouci Strednim Vychodem, ale i napr. v mnoha castech USA, Brazilie, Karibske oblasti, etc... Kdysi casti sveta (jako Mezopotamie, Assyrie, Babylon, Egypt) byly znamy coby "kolebky civilizace". A dnes? Svrab a nestovice .. Pritom mumie egyptskych faraonu maji dodnes - blond, ci rude vlasy .. Jasne, dnesni populace Egypta a Stredniho vychodu tak vypada taky.

362582

15.02.2018 18:45

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

Genocida bileho lidskeho tvora, II

co na tom zalezi 173.?.?.?

Kdyz existuji zakony zakazujici (pod trestem) nepovolujici vrazdu, tak proc by nemohly existovat zakony (pod trestem) zakazujici genocidu (michanim) puvodni "bile rasy" ??

362583

15.05.2018 21:45

Je Izrael psychopatický stát?

Plan Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zidovstvi, judaismus, zide, sionismus, komunismus, NWO.

ZIDOVSTVI je socialne-politicko-ekonomicky organismus, parasitni spolecenska strategie nadnarodniho charakteru, jez svou pritomnosti, ci jen pouhym vlivem je zhoubna vsem tradicnim narodum a spolecenstvim mezi nimiz se vyskytuje, a nebo je jakkoliv ovlivnuje.

JUDAISMUS je okultni, amoralni, sovinisticka a vuci druhym tyranska ideologie maskovana rouskou “nabozenstvi”. Skutecny program judaismu, tj. oddanost dablu, je vytycen a zaznamenan v babylonskem Talmudu.
Talmud je nezbytnym predpokladem jak vzniku tak az dodnes pretrvani jak zidovstvi, tak i jeho exekutoru, zidu, spravne receno JUDAISTU.
Vyznamny US rabin Michael Levi Rodkinson (puvodni prijmeni Frumkin – hasidicky chazar s koreny z Ruska) v predmluve sve knihy Babylonsky Talmud definoval: “Moderni zide jsou produktem Talmudu”.
Rabini jsou ideologickymi udrzbari judaismu a politruky samotneho dabla.
Rabini jsou z generace na generaci zodpovedni za plneni osnov Talmudu exekutory zidovstvi, tj. zidy a vybranymi gojimskymi prostituty, poskoky a zradci Krista a vlastnich narodu.

SIONISMUS a KOMUNISMUS jsou produkty zidovstvi. Zatimco militantni SIONISMUS je zidy otevrene praktivovan, sve autorstvi a zasluhy za zla napachanych ateistickym KOMUNISMEM se zide snazi utajit a svest na druhe.

Jak SIONISMUS, tak KOMUNISMUS, tak i prapodivny mix obou, dnes znamy coby globalni NWO (Nove Usporadani Sveta), mely a stale maji stejne cile:
Likvidace tradicnich narodu. Likvidace bile rasy. Likvidace rodin. Likvidace viry v Jezise Krista. Likvidace zakladnich moralnich hodnot spocivajicich na Desateru. Likvidace zapadni krestanske civilizace.
A na konec techto zlocinu nemajicich historicke obdoby, pro sebe samou vyhlasene za “vyvolene” (tj. pouze pro judaisty), uloupit cely Svet.

364192

17.05.2018 04:09

Je Izrael psychopatický stát?

Svedectvi jednoho co “tam” byl..

co na tom zalezi 174.?.?.?

Lituji, nenasel jsem preklad do cestiny.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Amen.
https://www.henrymakow.com/2017/12/chabad-trump-family-cult.html

364223

17.05.2018 05:32

Nakolik je účinná izraelská protiraketová obrana?

Israelsky ministr terorismu Liberman = byvaly clen Komsomolu

co na tom zalezi 162.?.?.?

" ... Lieberman, who had passed through many Komsomol meetings, ...."

Jak typicke pro talmudem posedleho chazara ...
Vice jak 80% puvodnich bolsevickych hrdlorezu v CCCP nebyli zadni Rusove, ale byli to chazari, ci misenci chazaru. A jestli chodili do synagogy ci uz ne, na tom nezalezi. Nenavist vuci bile rase, Rusum, krestanum, meli zabudovanou pod kuzi ..

http://www.julinudelmann.com/BRPortal/br/page?p=H&...

364224

18.05.2018 17:34

Kalergiho plán

Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (cast 1)

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zde jeden ze sama sebou vyhlasenymi za bohy, rabin Rabinovich, pripomina dalsim b-hum plneni osnov Talmudu, Protokolu a Kalgeriho planu ...


RABIN RABINOVICH, 12. LEDNA 1952

Zpráva z Evropy provedla následující projev rabína Emmanuela Rabinoviče před zvláštním zasedáním rady evropských rabínů v Budapešti v Maďarsku dne 12. ledna 1952:

"Pozdravy, mé děti, byla jste svolani, abychom rekapitulovali hlavní kroky nového programu. Jak víte, doufali jsme, že uplyne dvacet let mezi válkami, abychom upevnili velké zisky, které jsme udělali z druhé světové války, čísla v některých důležitých oblastech vzbudí opozici vůči nám a nyní musíme pracovat všemi prostředky, které máme k dispozici, abychom zničili III. světovou válku během pěti let. Zatim jsme nezpusobili třetí světovou válku, ale zahájili korejskou válku 25. června, 1950 objednali severokorejskou armádu, aby zahájila překvapivý útok na Jižní Koreu. 26. června Bezpečnostní rada OSN odsoudila invazi za agresi a nařídila stažení invazních sil a 27. června 1950 nám nařídil náš židovský americký prezident Truman leteckých a námořních jednotek, aby přijaly nařízení OSN. Neplnily plné cíle a podnítily svržení jižního Vietnamu Ngo Dinh Diem, předsedy vlády Bao Dai, který v roce 1955 sesadil monarchu a založil se svou republikou se svým prezidentem. Diem použil silnou podporu USA, aby vytvořil autoritářský režim, který se brzy rozrostl do rozsáhlé války, přičemž židovský tlak zvyšuje angažovanost USA.

Cíl, na který jsme se soustředili za poslednich tri tisíce let, je konečně v dosahu, a protože jeho naplnění je tak zřejmé, musíme zvýšit naše úsilí a opatrnost desetkrát. Mohu vám bezpečně slíbit, že naše rasa přijme své místo na světě, kde každý Žid je král a každý pohlavár otrokem! (Potlesk ze shromáždění). Vzpomínáte si na úspěch naší propagandistické kampaně ve třicátých letech minulého století, která vyvolala protiamerické vášně v Německu a zároveň vyvolávala proti německé vášně v Americe, kampaň, která vyvrcholila druhou světovou válkou. Podobná propagandistická kampaň se nyní intenzivně vede po celém světě. Válečná horečka je v Rusku zpracovávána neustálým protiamerickým baráží, zatímco celostátní protikomunistická strach je rozsáhlá Amerika. Tato kampaň nucuje všechny menší národy zvolit si mezi partnerstvím Ruska nebo spojenectvím se Spojenými státy. Naším nejpalčivějším problémem v současnosti je zanícení militantního ducha Američanů. Ztroskotání zákona o univerzálním vojenském výcviku bylo velkým překážkou v našich plánech, ale jsme si jistí, že po Kongresu okamžitě po volbách v roce 1952 přijde vhodná opatření.

364253

18.05.2018 17:35

Kalergiho plán

Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)

co na tom zalezi 173.?.?.?

Rusové, stejně jako asijští národy, jsou dobře pod kontrolou a nepředstavují žádné námitky vůči válce, ale musíme počkat na zajištění Američanů.Doufáme, že to bude souviset s problematikou antisemitismu, která pracovala tak dobře, že sjednotila Američany proti Německu. S velkou mírou počítáme s hlášeními o antisemitských pobouřeních v Rusku, abychom zesílili rozhořčení ve Spojených státech a vytvořili přední stranu solidarity proti sovětské moci.

Současně, abychom Američanům demonstrovali realitu antisemitizmu, postoupíme prostřednictvím nových zdrojů velké částky peněz k otevřeně antisemitským prvkům v Americe, abychom zvýšili jejich účinnost, a budeme probíhat antisemitské ohniska v několika jejich největších městech . To bude sloužit dvojímu účelu vystavení reakčních sektorů v Americe, které pak mohou být umlčeny, a svařování Spojených států do oddané anti-ruské jednotky. (Poznámka: - Protokol Sion č. 9, odstavec 2 uvádí, že antisemitismus je řízen nami, v době tohoto projevu sme již zahájili nas antisemitismus v Československu – Pzn.: Falesne poveseni Slanskeho a dalsich 10 zidu. Ti poveseni nebyli, ale dopraveni z Ceskoslovenska ven …). Během pěti let tento program dosáhne svého cíle - Třetí světová válka, která bude před ničením všech předchozích soutěží. Izraelci zůstanou samozřejmě neutrální, a když budou obě strany zničeny a vyčerpány, rozhodneme se a zaslání kontrolních komisí do všech zničených zemí.Tato válka skončí po celou dobu našeho boje proti gojimům.

Budeme otevřeně odhalovat naši identitu s rasami Asie a Afriky. Mohu s jistotou říci, že se nyní rodi poslední generace bílých dětí. Naše kontrolní komise budou v zájmu míru a utlumení mezilidského napětí.

Zakázat Bilym, aby se mnozili s Bílými. Bílé ženy se musí obcovat s členy tmavých ras, bíli muži s černými ženami. Tak Bílá Rasa zmizí, protože smíšení temnoty s Bílým znamená konec Bílého muže a náš nejnebezpečnější nepřítel se stane pouhou vzpomínkou. Budeme se pustit do doby desetitisíce let míru a spousty, Pax Judaica a naše rasa bude vládnout nepochybně po celém světě. Naše nadřazená inteligence nám umožní snadno udržet si mistrovství nad světem temných národů.

364254

20.05.2018 05:43

Kalergiho plán

RE: Rabinsky sjezd v Budapesti r. 1952 (dokonceni)

co na tom zalezi 162.?.?.?

Mate-li zajem, zkuste si na Internetu vyhledat radu nesrovnalosti (pokud to uz neodstranili) ohledne "popravy" Salzmana a jeho obrezanych druhu. Ja jsem si to nekdy pred 15 lety posbiral, vcetne "oficialnich" zdroju, ale vzhledem rozsahlosti nemuzu zde uverejnit.
Zadni svedci neexistuji (kde je nejvetsi tma? V noci, v tunelu, v p%deli cernocha), vse bylo super tajne (zatimco treba na veseni KH Franka se prislo podivat desetitisice pomsty chtivych gojimu, fotky zlyncovaneho Mussoliniho, v Norimberku povesenych nazi oficiru kolovaly po celem svete), ale zato existuje nekolik "oficialnich" verzi, zakoncene tim, ze "Stb v noci tajne rozfoukala popel nekde za Prahou"....
Treba jedna:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Sl%C3%A1nsk%C3%BD
Tresty smrti byly vykonány oběšením dne 3. prosince 1952 v době od 03.06 do 05.37 hod. v pankrácké věznici na popravišti za nemocnicí. Těla popravených byla ještě téhož dne zpopelněna ve strašnickém krematoriu a popel rozptýlen v okolí Prahy.
Jina verze rika ze to spopelneni bylo vic jak za mesic (Stb asi ty mrtvoly drzela v mrazaku): http://www.totalmag.cz/spolecnost/43-udalosti/3716-rudolf-slansky-od-skvleho-zjevu-revolucionae-po-kdce-naroda.html
3. prosince 1952 bylo na Pankráci popraveno oběšením 11 ze 14ti obžalovaných v tzv. „Slánského procesu“. Rudolf Slánský v něm byl usvědčen jako hlava širokého protistátního spiknutí. Popravení byli zpopelněni v LEDNU 1953, a jejich popel byl vysypán někde na silnici severně od Prahy.
Dalsi verze rika ze byli poveseni na VEREJNOSTI:
publicly hanged at Pankrác Prison on 3 December 1952. His body was cremated and the ashes were scattered on an icy road outside of Prague.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Sl%C3%A1nsk%C3%BD
Kdyz verze se rozchazi, kredibilita je ztracena.
Nicmene, bez Salzmana by nebylo zbrani pro vase xxdy v Palestine (na povoleni od Stalina), nebylo by Izrahelle. Take, po zavrazdeni Volke Bernadotte, kdy Britove byli vrahum na stope, chazarsti zlocinci byli tajne dopraveni zvlastnim letadlem do urytu - v te dobe uz komunistickem Ceskoslovensku - a Salzmanem na nejvyssim postu sekretare UVKSC ..
V dobe kdy bolsevismus byl uz dobre zajet mezi gojimy, tak xxde se potrebovali distancovat od faktu, ze toto zlo sami zpachtovali. Aferou Slanskeho a dalsich 10 xxdu vyvolali mezi gojimy "antisemitickou" histerii, a dosahli ceho potrebovali: Ze xxde jsou anti-komunisticti, reakcni a pro-zapadni a sionisticke elementy .. Psychologie a manipulace gojimskych mysli (pres Freunda) je jednou z nejsilnejch xxdovskych zbrani az dodnes.

364271

22.05.2018 19:03

Americká ambasáda pokřtěná krví

Rozhodnuti o lidu bez lidu

co na tom zalezi 173.?.?.?

Podobne jako Mnichovskou Smlouvou bylo britskymi zradci rozhodnuto o osudu ceskoslovenskeho lidu, tj. bez nich, stejne tak bylo rozhodnuto o domorodem lidu Palestiny. Ti na rozdil od potomku loupezivych Chazaru na uzemi ziji od nepameti, velmi pravdepodobne mnozi z nich jsouce potomky Judejcu ci Judeancu (zadnych "Z/zidu" - to je vymysl talmudistu a chazaru) od doby okupace Rimany, kteri odmitli se podrobit moralne zdegenerovanym Farizejum.
Jak je videt z textu deklarace, "uprimny" Balfour, jako spravny Anglican-podrazak, nasliboval ze obcanska prava Palestincu budou respektovana ...


Ministerstvo zahraničí
2. listopadu 1917

Drahý lorde Rothschilde,

s velkou radostí Vám zasílám jménem vlády Jeho Veličenstva následující prohlášení sympatií s židovskými sionistickými aspiracemi, které bylo předloženo a schváleno Kabinetem.
„Vláda Jeho Veličenstva pohlíží příznivě na zřízení národní domoviny židovského lidu v Palestině a vynasnaží se, aby tohoto cíle bylo dosaženo, přičemž se jasně rozumí, že nebude učiněno nic, co by mohlo poškodit občanská a náboženská práva existujících nežidovských společenství v Palestině nebo práva a politické postavení Židů v jakékoliv jiné zemi.“
Byl bych vděčen, kdybyste mohl předat toto prohlášení na vědomí Sionistické federaci.

Upřímně Váš
Arthur James Balfour.

364300

25.05.2018 16:29

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 173.?.?.?

Z rozhovoru s vyznamnym izraelskym rabinem Efrati v r. 2012
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

"Islamizace Evropy je dobrá věc"
Rabbi Baruch Efrati věří, že by se Židé měli "radovat ze skutečnosti, že Evropa platí za to, co zidum stovky let delala." Chválí islám pro podporu pokory, úctu k Bohu.
Co se týče růstu nad rostoucím počtem muslimů v Evropě, zdá se, že se nikdo neobtěžuje touto otázkou, včetně izraelského rabína, který tento fenomén dokonce vítá. Rabbi Baruch Efrati, šéf yeshivy a komunitní rabín v osadě Efrat na západním břehu, věří, že islamizace Evropy je ve skutečnosti dobrá věc.
„S pomocí boží se pohané přijmou zdravější život se spoustou skromnosti a integrity, a ne jako pokrytecke křesťanství ktere se muze zdat cestne, ale ve skutecnosti je to zakladni korupce,“ řekl rabin.
EFRATI napsal ze islamizace Evropy je lepší než křesťanska Evropa - jako trest křesťanům za pronásledování Židů a skutečnost ze křesťanství, na rozdíl od islámu, je „modlářství“ z halachickeho pohledu.
„Židé by se měli radovat se z toho, ze křesťanska Evropa ztrácí svou identitu jako trest za to, co nam dělali stovky let kdyz jsme byli v exilu tam,“ prohlasil rabín, davaje etický důvod pro upřednostňování muslimu, citujice šokující popisy z Rishonimovy literatury (napsaná vedoucími rabíny, kteří žili v 11. až 15. století) o pogromech a masových vraždách, které spáchali křesťané na zidech.
„My nikdy neodpustíme evropskym křesťanum jejich vrazdeni milionu našich dětí, žen a starších osob ... A to nejenom holocaust, ale po generace, vsechny sekce pokryteckého křesťanství ...
„A teď, Evropa ztrácí svou identitu ve prospěch jiných lidí a jiného náboženství, a nebude zbytku a přeživších z nečistoteho křesťanství.“
"Islám je poměrně poctivé náboženství"

Teologický důvod, vysvetluje rabin, je ten ze krestanstvi je modlářství majici tendence „zničit normální život„ a “pohybuje se v rozmezí radikálního mnišství radikální západní zkazenosti. "
Islám, rabín dodal, je „náboženstvím matouci své proroky, ale relativne je upřímne. Islam vzdelava k více stabilnímu manželství a tvorby, kde existuje určitá skromnost a respekt k Bohu.“

Tento aparatcik Satanovy Synagogy, rabin Efrati, neni sam. Jini zide nejenom ze tuto genocidu podporuji, ale i k ni podnecuji, organizuji, financuji (jako Soros napr.)
https://www.youtube.com/watch?v=85BKDj_1vVU

364344

26.05.2018 17:10

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

Vse nevhodne jsou "konspiracni teorie"

co na tom zalezi 162.?.?.?

Martina: Myslíte si, že je někým řízená?

Daniela Kovářová: Ne, to si nemyslím. Myslím, že pašeráci jen využili této možnosti. Různým konspiračním teoriím nevěřím. Věřím spíš Nassimu Talebovi a jeho úžasné knize Zrádná nahodilost. Někdy se prostě stane, že lidé využijí shody náhod a nakumulování různých příhodných okamžiků, v tomto případě příhodných pro migraci.


Jasne. Vse co neni "oficielni pravda" jsou "ruzne konspiracni teorie". A kdo neveri ze komunismus vymysleli a z usetrenych kopjejek financovali rusti "rabocije", ze AH v bunkru spachal sebevrazdu, ze Slansky-Salzman a jeho obrezani soudruzi byli tajne poveseni, ze 9-11 byla prace mohamedanskych extremistu (rada z nich "po" se ohlasila ze jsou nazivu), ze Bin Ladin byl USaky hozen do more aby mohamedansti extremisti nevideli mrtvolu -- tak je jednoduse popirac oficialnich pravd a vyznavac "ruznych konspiracnich teorii", a tridni nepritel NWO. I JFK spachal sebevrazdu aby vytvoril prostor pro "ruzne konspiracni teorie".
Mozna ze pi/soudruzka Kovarova (r. 1964) doopravdy veri ze co neni "oficielni pravda" jsou "ruzne konspiracni terorie". Ale je i mozne propagandou urcenou pro gojimy je uz tak vydrezurovana, ze kdyby se pozastavila nad nesrovnalostmi a nelogicnosti, ze by byla prohlasena za "antisemitu", "popirace holokausta", "neonacistiku" ...
Skoda, ze se ji v jejim zivote nedostalo prilezitosti, kdy by byla sama ve vytahu s "vyvolenym" Harvey Vajnstynem (Weinstein) a ten na ni z poklopce vytahnul svaty obrezany schmekl ... Kdyby nebylo MeToo! histerie, a nase s. Kovarova s by tim prisla na verejnost, byla by to tez "konspiracni teorie"? Nebo nedej Boze, snad dokonce antisemitismus a propagace holokausta?

364355

27.05.2018 05:47

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

RE: Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 162.?.?.?

Jen snad dodám, že islám je xidácký vynález na zotročení „pronárodů“, podobně jako křesťanství.

Skoda Vaseho pochopeni, neb jinak chapete situaci kolem ztalmudizovanych chazaroidu celkem dobre..

Krestanstvi, a cca 600 let pozdeji islam nebyl zadny "xidacky vynalez", ale byly to REVOLTY proti zlu, ktere je dnes zname a gojimy s vymytymi mozky opevovane coby judaismus.
Prvotne odsouzene Kristem -- proti perverzim, hnusu, zla, nenavisti Farizeju (ti nebyli zadni Israelite SZ, ale uz v te dobe internacionalni sebranka Edomitu, Babylonanu, Cananitu, Assyranu, etc.), v Novem Zakone Kristem napadane jako ustne predavane "Tradition of Elders which made the Law of God of no effect" (dnesni Satanova Satanoga to gojimum vysvetluje coby "ustni Tora"). Tudiz judaismus podle Krista neni zadne nabozenstvi, neb zadne nabozenstvi nemuze porusovat zakony Boha.
Punto, a amen.

A pozdeji, cca kolem 499 AD, v dobe kdy tyto farizejske praseciny, doplneny nenavisti vuci Kristu a krestanum ( = zvirata gojimi) byly sepsany v Babylonu v Babylonsky Talmud (vyznamny US rabin Rodkinson - rusky chazar jmenem Frumkin definoval: "Moderni zid je produkt Talmudu"), zachvatily Arabii (Hymiarite Kingdom, predtim Adibenske kralovstvi, Edom, etc.), revolta Mohamedem.
Mate-li zajem, a jini tez, prectete si knihu jednoho hrdiny, ktery o 2000 - 1400 let pozdeji tez revoltoval, a rozhodl se promluvit pravdu: Shlomo Sand, polsko-chazarskeho puvodu, prof. emeritus historie pri universite v Tel Avivu. Kniha, "Jak byli zide vymysleni". Pan Sand pred cca 2 roky ohlasil, ze uz neni zadnym zidem. Tj., vystoupil z UV Satanovy Synagogy a rekl jejim politrukum at si jeho stranickou knizku strci treba do p%dele ... Klobouk dolu.

Stary Zakon, az na Desatero (viz co rika Kristus v NZ) ztratil davno, cca pred 2000 lety na vyznamu. Je to historie. Smutna historie. A proto neni treba se ke Staremu Zakonu vracet, opakovat co je psano v prnich peti Mojzisovych knihach . Kdo se vraci, jsou pouze ti co neporozumeli vyznamu SZ, ci zlodeji Stareho Zakona = Babylonskym Talmudem zfanatizovani chazaroidi a jim podobni kteri dodnes oblbuji a nici tradicni svet, predevsim svet evropskych krestanu.

Ma-li jeden zajem,necht si opatrne precte co rika Sv. Pavel, v NZ, "Hebrews", capit. 8 (jak smesne, cesky preklad "Zidum"! Jak videt, uz v te dobe rabini svedomite pomahali gojimum s prekladem Bible).
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Amen.

364359

29.05.2018 04:34

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

RE: Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 162.?.?.?

Co/kdo je to "zidobijec"?

364386

29.05.2018 17:23

Svatba prince Harryho

Souhlas s editorem

co na tom zalezi 173.?.?.?

Jeden s rozumem na pravem miste si v dobe "po" muze polozit jednoduchou otazku: Proc bylo tolik nemajici obdoby humbugu kolem teto komedie ve vsech svetovych mediich (vlastnenych a kontrolovanych prakticky jen jednim druhem)?

Odpoved je celkem jednoducha: Rika se tomu "subliminal message". V tomto pripade zamerne podstrceny model ke kopirovani pro vsechny mlade bile a cerne, at jiz v dnesni Evrope, tak i v zamori: Kdyz se smichate, moznosti pro vase potomstvo v nadchazejicim NWO (Nove Usporadani Sveta, zadny novy plan - viz $1 "Novus Ordo Seclorum") budou neomezene!
Podivejte se ceho dosahl jeste vice cerne vypadajici mulat Obama! Vsak si dobre pamatujeme, jak pred deseti lety nez byl "zvolen" vykrikoval: "Change! We need change!" (ackoli az dodnes je mi nejasne co byla, behem jeho "vlady", ta jeho "change" ..)

A nyni az takrka skoro "bile" vypadajici afroamericka princezna Meghan (zato jeji povedena negro maminka, ta do medialnich zobrazeni byla zamerne podstrcena, a to za ucelem posilit ucinek "subliminal message" na mysle mladych gojimu).
Bezpochyby motivujici vzor pro mnohe z negrovskych doupat jako je Creanshaw (odkud afro-americka prisada kralovske rodiny i s jeji matkou pochazi), Baldwin Hills, etc.: "Smichejme se s bilymi, at se konecne osvobodime, a dosahneme toho co kazal Dr. Martin King v "I have a dream ..." "
http://maps.latimes.com/neighborhoods/ethnicity/black/neighborhood/list/

Duvod tohoto "subliminal message" pro mlade gojimy je celkem jasny: Pro NWO je treba se rasove smichat (samozrejme, az na sebe samou prohlasene za "vyvolene" & "bozstvo", ti jsou predurceni k tomu aby na veky veku vladli "zviratum v lidske podobe", viz Talmud), tim pro sve potomstvo otevrit dvere neomezenych moznosti. A pak konecne skoncovat s tim zatracenym rasismem! Ale opet, samozrejme az na sebe samou prohlasene za "vyvolene" & "bozstvo": Ti jen na takovou bahnitou mosaiku, po staleti v nedockavosti cekaji. Neb podle Talmudu (prozrazeno i vyznamnymi rabiny, jako pred par lety chvastajicm se hlavnim rabinem v Izraeli jmenem Ovadia Yosef) jeden z sebe samou prohlasenych za "vyvolene" & "bozstvo", az k "tomu" dojde, bude mit pod sebou 2800 zvirat v lidske podobe aby ta mu slouzila ...

Snad si clovek jen povzdychne: Skoda, ze cela ta zkorumpovana a parasitni britska kralovska rodina, pro dobro tradicniho sveta, nemuze najednou zcernat, zpakistanstit ci zmuslimstit ..

364400

30.05.2018 04:31

Svatba prince Harryho

Jak se nam ta Meghan jenom zmenila..

co na tom zalezi 162.?.?.?

Inu, doktori Rosenstyni, Silverstyni, etc., vi jak s pilulkama na to ...
V dobe Michaela Jackson to nebylo jeste tak pokrocile, jak se zda ...

https://www.washingtonpost.com/news/style/wp/2018/...

364408

31.05.2018 05:19

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

RE: Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 162.?.?.?

Kdyby krestanstvi bylo, jak rikate, zlo, tak neexistuje krasna evropska kultura, architektura, etc., vcetne te ceske, ktera spocivala prave na principech viry v Krista, na DESATERU, na principech KRESTANSKE MORALKY.
Jak by asi vypadala dnesni Praha, pod vedenim humanistu (ktere jak se zda, podporujete)? Hromada panelakovych kralikaren, drogova doupata, bordely? Ci typ staveb jako par hnusnych zprznenin, ktere byly po 1989 do stare Prahy vklineny?

Mise Krista byla pred cca 2000 lety revoltou proti zlu, perverzim, nenavisti mezinarodni sebranky (v te dobe, od 722-721 vetsina Israelitu, 10+ kmenu na uzemi Davidova Israele jiz nebyl pritomna, NIKDY se nenavratili z Assyrskeho zajeti, ale po propusteni "zmizeli" na sever Assyrie, do Zakavkazi ... Jen me napadlo, proc se BILYM lidem rika Caucasians?) v Judei, pod vedenim Farizeju.

I dnesni ultra-ortodoxni rabini (vetsinou chazaroidi) priznaji, ze moderni judaismus je pokracovani stredovekeho rabinismu, pochazejiciho z babylonskeho talmudu, sepsaneho kolem 499 AD, ktery ma svuj puvod v ustne predavanem (ustne = aby se veci prekrucovaly, olhaly jak vyvstala potreba) --- FARIZEISMU. Farizeismus (v NZ je napadan Kristem jako "Traditions of Elders"), jak nekolikrat prohlasil Kristus, ucinil "zakony Boha neplatnymi".
Matyas 15:3; Mark 7:13

I Josephus Flavius svedcil, ze tyto "tradice" neposly s hory Sinai Mojzisovi ve forme jednoducheho psaneho DESATERA, nybrz prisly od otcu tech co vladnou Jerusamu! Tj., nepratele Krista (praveho SEMITY, Israelity, na strane matky i otcima z kmene Judah - zadny kmen Zid nikdy neexistoval) NEBYLI Israelity !!
Byla to sebranka Edomitu (jako treba Herod), Babylonanu (Hillel - autor mnoha perverzi v Talmudu a v dobe Krista ti, ktere Kristus bicoval ven z chramu za to ze ten konvertovali v internacionalni vexelstube), Cananitu, a podobne neisraeliticke, internacionalni luzy. Viz napr. Akta 2:5-11. Jiz v te dobe, pred cca 2000 lety, Jeruzalem v te dobe musel vypadat jako Moskva pri mezinarodnim sjezdu Sovetu!
A vidite, ani ta nejvetsi supersila dnesni xidstava, Chazaroidi (chazari a jejich misenci) nebyli treba ..

Mnoho historickych velikanu, at jiz hudebnich skladatelu (vcetne Antonina Dvoraka), architektu, maliru, i Dr. Werner Von Braun byli oddanymi krestany, a uznali ze diky viry v Krista byli inspirovani formou nejvyssi spiritualty, ktera jim napomohla stvorit to co stvorili a zanechali pro nasledujici generace ..

Tudiz, moderni judaismus nemuze byt zadne "nabozenstvi", ale jak spravne a odvazne definoval treba Texe Marrs z Texasu, je to "satansky kult", a jako satanismus nemuze mit zadnou pozitivni relaci s krestanstvim.

Pokud rozumite anglicky, udelal by jste si sluzbu nahlednout na stranku Texe Marrs, neco co v gojimskem kolchozu zvane Cechy v ceskem jazyce jeden nenalezne (a kdyby, bude z toho obzaloba z antisemitismu, rasismu, neonacismu, etc.) "Power of Prophecy"
http://www.texemarrs.com/

364431

31.05.2018 21:48

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

RE: Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 173.?.?.?

Hned se mi zdalo, ze vasi filosofii vice spolehate na materialismus, na lidske schopnosti, na hrdinne vedeni humanistu kteri vi "how-to". A ne na nejake zpatecnicke prezitky a povery, jako nejake smesne spiritualni hodnoty, ci dokonce na zlu pachajicim krestanstvi ...
A jak je z Vaseho posledniho textu videt, celkem se vam asi internacionalni socialismus (i kdyz koncici tim xidackym "ismem"), pod hrdinnym, a nikdy se nemylicim vedeni KSC, musi v necem zamlouvat.
Mno, ceho ti mezi ceskym narodem za 40 let sveho hrdinneho a obetaveho vedeni dosahli, ze pro potreby xidackeho smejdu odkrestanstili vetsinu naroda (da-li se to tak jeste vubec nazvat): Dnes se Cesko tesi odkazu KSC, vetsina byla dukladne odkrestanstena, a v soucasnosti je nejateistejsim narodem v cele Evrope. A mlada generace (predevsim ta od 1989) vi vsechno nejlip, a zadnou spiritualitu (jako kdysi krestanstvi, ktere nasledovali jejich predci), a nejakou vsemohouci supersilu (ta, ktera je nazyvana Vsemohouci, Buh, atd.) v zadnem pripade nepotrebuje.
Ale jste si vedom, ze kdyby vsechen ten xidacky smejd a chazaroidi si uloupili Palestinu o 35 let drive (rekneme tak kolem 1910), a tam na 100% vyemigrovali, tak by nezustalo v Rusku a ani na pridruzenych uzemi zadnych revolucionaru, menseviku, bolseviku, nebylo by internacionalniho socialismu ani hrdinneho a obetaveho vedeni UV KSSS! A ani by nebylo zapadnich banksteru, kteri by to vsechno v Rusku financovali! Rovnez by v Rusku nezustal nikdo, kdo by mohl vyvrazdit celou carskou rodinu a pronasledovat ruske ortodoxni kneze. Nebyla by to skoda?
Mno, a nas narod by po vic jak 40 let nemel zadnych socialistickych vymozenosti, nebylo by panelovych kralikaren, nebylo by hrdineho a neomylneho vedeni KSC, o shabezech by se nepracovaly neplacene "subotniky", nezpivaly by se budovatelske pisne typu "Porucime vetru, desti", ale namisto toho by zpatecnicky stale verili (jako jejich cesti predci) v Krista, a vetsina by o nedelich chodila do kostela! Nebyla by to hruza ?

A tak vsechen ten xidacky smejd a chazaroidi z Ruska a pridruzenych uzemi by zili mezi svym druhem, v Nove Chazarii (nebo Izrahellu, jak se dnes uloupene Palestine rika). A ti vsichni, jednotne, namisto rudych stranickych knizek v kapsach umastenych monterek by meli sexy obrizky v trenkach. I Volodka Lenin se svym xidackym puvodem by vyuzil "aliah" do Nove Chazarie, a plesku by krasne mohl maskovat slusivou modni jarmulkou z praveho zapadniho hedvabi. Kaganovic by byl sefem Mossadu, Jagoda sefem Shin Bet, a Jurij Andropov ministrem obrany. I Karel Marx by nasel ideologicke uplatneni: Byl by hlavnim rabinem se zodpovednosti za vyuku Babylonskeho Talmudu a Kabaly. George Soros by byl ministrem emigrace, a nakonec, celym svetem milovany Rothschild, diky tomu ze by mel nejvice mescu se zlatem, by byl Izrahellskym presidentem. Nebyla by to krasa?

Ale tim by nebylo v Evrope humanistu, nebylo by komunismu ani socialismu a ani kdysi levnych bytu v panelovych kralikarnach s teplou vodou a splachovacim zachodem, s pujckou od krajskeho vyboru UV KSC. Nebylo by to smutne?

364448

01.06.2018 05:30

Bude Putinova politika ústupků úspěšná?

Ani Putinovi nelze verit

co na tom zalezi 162.?.?.?

Ne proto, ze by byl kdysi v Komsomolu, ze byl clenem UV KSSS, ci ze byl sefem KGB.
Ale proto, komu se v dnesni dobe NWO (ci v predvecer NWO) podridil, nechava manipulovat, a komu oddane slouzi .. Kdo to jako ma byt?
Zde je dukaz (nize prilozena linka): Satanova Synagoga - se svym UV Satana, oddeleni Chabad ..
A v tom zlatem rouchu, po pravici Putina, je Babylonan (v Babylonu byla sepsana Magna Charta judaismu - Babylonian Talmud), nas oblibeny hlavni mizrahi (tj. arabi nasledujici ustne predavanou agendu Farizeju, pozdeji sepsanou v Talmud) rabin --- Ovadia Yosef.

Ten sam nez pred cca 5 lety konecne odesel za svym otcem Satanem, prohlasil kongregaci svych obdivovatelu:
"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele (kdyz se v Babylonu cca v 499 n.l. sepisovaly Kristem odsouzene ustne predavane tradice farizeju v tzv. Babylonsky Talmud, tak si tam rabini jednoduse rabini napsali ze jsou "Israel") světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst, Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat."

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/gojove-jsou-na-svete-proto...

http://www.rce.eu.com/1786.html

364455

01.06.2018 19:39

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

RE: Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

>
>Studený depresivní kostel s ukřižovaným,

Za takovy nahled, to z Vas Satanova Synagoga musi mit
opravdickou radost. A kdyz neco takovyho mijite, taky si odplivnete jako rabini kdyz jdou kolem, neopominaje proklinat toho-onoho, a vsechny ty co toho-onoha nasleduji?

364467

02.06.2018 20:57

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

RE: Prace Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Mate to teda pekne pomylene, jen co je pravda; Synagoga Satanova z Vas musi mit poradnou radost.
Inu, jak rikaly babicky: “Komu neni prano, tomu neni dano”. Ci Kristus, “Ten, ktery ma usi k naslouchani, necht nasloucha”, tim davaje jasne na vedomi, ze ne vsichni jsou schopni porozumet, at jeden dela co se dela (podobne, jako ne kazdy je schopen naucit se cizimu jazyku, ci porozumet principum vyssi matematiky-calculus, apod., at se to do nej/ni naleva nejruznejsimi zpusoby).
Kristuv parable presne se hodici do teto situace: “Necht slepy nasleduje slepeho, oba spadnou do diry”.
A nakonec, “Blahoslaveni chudi duchem, neb kralovstvi nebeske je jejich”.

Hodne stesti s kralikarnou majici teplou vodu a splachovaci zachod. Snad nejaka bez zadluzeni xidackemu smejdu na vas v Praze zbyde

364479

04.06.2018 04:36

Denní dávka propagandy aneb o čem vlastně je mainstreamové „zpravodajství“

Kdyz chybi holokaust ..

co na tom zalezi 162.?.?.?

To je az kriminalni cin !!

V článcích, jejichž titulky zdobí úvodní stránku portálu iDNES dne 29. května 2018 v 11:00 hodin, je vlastně (skoro) všechno, čím liberálové vymývají lidem mozky. Chybí snad jedině holokaust.

Po pravde, mohu rici byti vdecen Bohu, ze pred 40 lety jsem vzal tzv. "drahu" ze socialisticke paradyzy, a naposledy navstivil shabboz-gojimskou kolonii zvanou "Ceska Republika" pri prilezitosti representace me nove "domoviny" na MS v nohejbale v Prostejove, v r. 2000.
A od te doby se nikdy nenavratil, ani ke kratkodobe navsteve. A kdyz vidim co se tam deje, absolutne neni ani zajmu ..

Jen cist ty komentare na iDnes -- to jsou hlasy jak bud primo ze Synagogy Satana, ci prinejmensim z jeshivy!
Fuj, neco takoveho nebylo ani v SSM me doby (do ktere jsem nikdy nevlezl, pritom ukoncil jak prumyslovou tak i vysokou techniku ..).
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus.

364495

04.06.2018 13:38

Denní dávka propagandy aneb o čem vlastně je mainstreamové „zpravodajství“

RE: Dobrá

co na tom zalezi 162.?.?.?

>Kdepak. Rudé právo sice bylo plné propagandy, ale ta propaganda byla
>zářivě průhledná, že to chápal i můj pes. Dnešní propaganda je
>rafinovaná a skrytá, takže 95% lidí si to snad ani neuvědomí. Na
>nepochopení situace narážím u lidí z okolí denně a často to jsou
>rodinní příslušníci. Propaganda vymyla mozky mým vlastním dětem, to je
>co říct, to se bolševikovi jen málokdy podařilo.

Naprosty souhlas, amen.
I Satanova Synagoga vylepsuje sve satanske metody, dnes naprosto neporovnatelne s tim co delala za bolsevismu. To bylo, jak rikate, zarive a pruhledne, proste pro jednoho s 5p pohromady, az smesne trapne.
Proto jeden z aparatchiku SS, chazaroid Freund, byl ji nastrcen k zavedeni psychologie, a psychoanalyzou se ume vloupat do “Hlubin gojimovy duse” takovym zpusobem, ze gojimi si pak navzajem, ke sve vlastni zhoube, v rozvracene spolecnosti (v te dobe vetsinove oprostene od zakladnich krestanskych moralnich hodnot vlastnich predku, prave predchazejicim bolsevismem) budou podrazet nohy. Vsak je o tom zminka i v Protokolech Elders of Zion.

364513

04.06.2018 15:38

Denní dávka propagandy aneb o čem vlastně je mainstreamové „zpravodajství“

RE: Kdyz chybi holokaust ..

co na tom zalezi 173.?.?.?

>Prozraď nám, kde ještě existuje ta neshabboz-gojimská kolonie, ve které si
>užíváš?

Satanova Synagoga roztahuje sva chapadla po celem svete, odtud NWO (Nove Usporadani Sveta). Ale aby jsi se uklidnil, tak ti/vam sdelim radostnou zpravu: V shabboz-gojimske servitude, tunelovani, vzajemnem okradani a podrazeni vlastnich nohou (i v rodinach) neni nad soucasny Protektorat Knodel & Deckel. Ten je evropskou jednickou ..

364516

22.07.2018 04:31

Izrael se prohlásil za stát apartheidu

Az tato zprava se dostane na ziDnes

co na tom zalezi 162.?.?.?

Necht jeden si precte komentare .. Registrovani a schvaleni prispivatele se budou predhanet v chvale, jake to je dobre!
Neco takoveho, takovou luzu podlezavou, nepamatuju ani pred 40 lety kdy s Bozi pomoci jsem vzal drahu a nikdy se nenavratil, a nemaje zajem se navratit ..
To co je dnes v Cesku (az na vyjimky samozrejme), podlezava shabbozgojiska chatra, pocinaje temi co okupuji nejvyssi pozici na prazkem hrade -- pardon, chce se mi blejt velebnosti ..[překvapení]

365445

23.07.2018 22:10

Následky summitu v Helsinkách: Americká „demokracie“ v akci

Kdo ve skutecnosti kontroluje USA?

co na tom zalezi 173.?.?.?

James Traficant byl 17 let congresman pro svuj obvod ve state Ohio. Syn italskych emigrantu. Jedinny vyznamny politik, ktery se postavil na obranu Johna Demanjuka, ukrajinskeho povalecneho emigranta, pomocneho delnika v US automobilovem prumyslu ktery se ani nenaucil dostatecne anglicky, ze ktereho zidovska chazaroidni loby (na zaklade falesne prukazky zasobene dalsimi chazaroidy ze Sovetskeho Svazu) dvakrat udelala "Ivana Hrozneho" - sadistickeho dozorce. Nejdrive v Oswietimi, a kdyz po 8 letem tryzneni (tesne pred popravou) v izraelskem vezeni byl propusten, pote v Treblice. Jednoduse, Demanjuk byl nezbytny pro talmudisticky scenar vydirani, plakani, obvinovani, ospravedlnovani existence teroristicke entity v Palestine -- moderni fake stat Izrahell. Kdyz Demanjuk teda nebyl v Oswietimi, tak byl Treblince- holokaust prumysl si to vyzadoval, proto v nejakem koncentraku jako "Ivan Hrozny" musel byt. Pote Traficant byl 7 let veznen v USA, pry za "danove uniky". A nakonec, kdyz byl uz na svobode a jako kulak si oral traktorem na svem policku, tak pry sam od sebe spadnul pod traktor (samozrejme, jak chazaroidni media prohlasila, nikdo mu v tom padu pod traktor nenapomohl) a zemrel ..
Zde jako jeden z velmi mala Traficant svedci, kdo kontroluje USA, kdo kontroluje volby.
https://www.youtube.com/watch?v=qC9OGs6PrPU&feature=youtu.be

A pro ty co se zajimaji, rozumi anglicky, necht se presvedci kdo je AIPAC
http://www.theamericanconservative.com/articles/aipac-should-register-as-a-foreign-agent/

https://www.veteranstoday.com/2014/01/11/burying-sharon/
V rijnu 2001, po 9-11, izraelske radio propustilo do eteru rozhovor mezi valecnym zlocincem Arielem Sharonem (puvodni jmeno Shinerman, ztalmudizovany chazaroid s koreny z Ruska), a dalsim kriminalnikem Shimonem Perezem (puvodni jmeno Szymon Persky, talmudem posedly chazaroid z Polska):
AMERICA, AND THE AMERICANS KNOW IT.”
“Vzdycky kdyz neco udelame, Ty mi furt rikas ze Americani udelaji to, ci udelaji ono. Chci Ti rict neco naprosto jasne: Nestrachuj se pred nejakym americkym tlakem na Izrael. My, zide, kontrolujeme Ameriku, a Americani to vedi”.

A jak inspector Columbo (Peter Falk, civilizovany chazaroid s koreny z Ruska) by rekl: "A to vysvetluje vse".

365471

01.08.2018 20:15

Příliš teplý týden

Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zhruba pred 80 lety v Evrope byl jeden pan, ktery se neholil pod nosem. A on, a jeho strana, jejiz clenove se zdravili natazenou pravici nemeli zadnou toleranci a sli tvrde po nekolika skupinach. A ve svem programu tvrdili, ze tomu tak cini, aby zachranili civilizovany svet. A tyto prosekuovane skupiny, do jedne, za poslednich 70 let se stupnujici intensitou dokazuji, ze ten pan s knirkem a jeho kumpani meli pravdu ..
Buzeranti a pedofilove, ac pred 80 lety jeste nebyli tak civilizovanemu svetu skodlivi jak jsou dnes, byli jednou tou skupinou. Amen.

365538

02.08.2018 20:30

Příliš teplý týden

RE: Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 173.?.?.?

Author knihy "Ruzova svastika", Scott Lively. Zde je neco co o nem je psano na Wikipedia (pardon, v anglictine)
Lively was born and raised in the village of Shelburne Falls, Massachusetts, the oldest of six children. He became an alcoholic at the age of 12, an addiction he explains as a means to cope with an unhappy family situation. When Lively was 16, his father was committed to a mental institution, never to return. After graduating from high school in 1976, Lively spent the next 10 years "drifting around the United States, often homeless, sometimes sleeping under bridges and begging for spare change on street-corners."[15] Lively has stated in his autobiography: "I visited every one of the 48 continental states and logged over 25,000 miles by thumb, bus and train in my wandering. I didn't learn to drive a car until I was 25.

Tudiz, kdyz existuje kniha Ruzova svastika, tak samozrejme to vse musi byt pravda, pan Lively jen dokumuntuje co zazil na vlastni kuzi a oci .. Jestli jako strizlivy, ci ozraly, sam Buh vi ..

365558

04.08.2018 04:46

Příliš teplý týden

RE: Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 162.?.?.?

Neni treba zadneho "sadomasochistickýho homosexuála" nenavidejiciho svuj narod, ochotneho se likvidovat". Dnes staci nahlednout pres zidomedia do "jude protektorat Deckel & Knedl" jak jeho poddani si navzajem vrazi kudly do zad, okradaji se, zabijeji se, tuneluji svoji zem. A nejsou to buzeranti, nybrz normalni heterosexualove schopni tech nejzvirectejsich a vlastizradnych cinu.
Dekuji Bohu, ze mi pred 40 lety umoznil "vzit drahu", nikdy se nenavratit, a jen ve smutku v zido-mediich sledovat, co se v me domovine v dobe po-Sametovem Oblozi, deje .. Amen.

365576

15.08.2018 05:07

Výročí 21. srpna předmětem politického boje

Kdo byli v 1968 ti "Rusaci"

co na tom zalezi 162.?.?.?

Cist prispevky, clovek se jen musi smat .. Chazarska zido propaganda kontrolujici ceske mysle se toci na plne obratky ..
Ja je videl, ty "Rusaky" ke konci srpna 1968, vracel jsem se pres Prahu z chmelove brigady. Pred nastupem na strojni prumyslovku v Celakovicich, bylo mi 15 .. V Praze jsem ty "Rusaky" videl: 150 cm asiati nekde ze stredni Asie, ani neumeli rusky. Videl jsem je, jak v Praze u Tesnovskeho nadrazi zi v kruhu sedli na zem, turkicky si zkrizili nohy, a poslouchali toho co umel cist a cetl jim z novin .. Nevim co to bylo za jazyk, ale ne rustina.
Je smutne, jak dnesni Cesi s vypatlanyma mozkama chazar zido lzemi nenavidi Rusy .. Ti utrpeli pod Krista nenavidejicim komunismem vic jak nejaci cechackove ..
Kdo zasel zlo komunismu? Pro ty co rozumi anglicky, skvela zprava od Frank Britton, z 50-tych let ..
Amen
http://www.whale.to/c/Behind-Communism-by-Frank-L.-Britton.pdf

365766

16.08.2018 04:38

Výročí 21. srpna předmětem politického boje

RE: Kdo byli v 1968 ti "Rusaci"

co na tom zalezi 162.?.?.?

A pak jsem ty prave "Rusaky" vidaval, kdyz jsem jezdil z domova pres Lysou nad/Labem do strojnicke prumyslovky v Celakovicich. Vlaky od Nymburka a Moskva - Milovice se mijely prave v Lyse nad/Labem. A tam jsem se jim, jako 15 lety, 16 lety kluk mohl divat do tvar tech "Rusaku", vlaky staly hned vedle sebe. "Rusti" oficiri v chazarskych papachach, s nima jejich bachrate barysni, citil jsem tu jejich "vonavku', smrdelo to jako chcanka na sto honu. Typicke chazarske ksichty. Ne, to nebyli Slovani. A v v te dobe jsem o nejakych zidovskych chazarech, a tom ze ti zpusobili satansky komunismus, nic nevedel. Koukal jsem na ty "Rusaky", a byl jsem zmaten ..
Na podzim 1968 se mi splnil sen: V 15 letech jsem zacal hrat za sve rodne mesto fotbalovy krajsky prebor dorostu, proti klukum o 4 roky starsi. Tehda, v zari 1968, mi klub koupil krasne kopacky Bardejovky, cerveno-cerne, se sroubovacima spuntama. Mel jsem se je vyzdvihnout u byvaleho "Bati" na namesti. Prisel jsem tam, a tez tam prisel nejaky vysoky papalas okupacnich vojsk. Ten polozil na stul stos stokorun, v zivote jsem neco takoveho nevidel. Snad to bylo 10 tisic Kcs. A rika prodavacce: "Davajte botinky". Ona, "A jake? Panske, damske, detske, a jake cislo?" Tavarycs: "Vsjo". A manul rukou ukazuje na regaly.
Neveril jsem vlastnim ocim. Ale muj bratr mluvici 10 jazyky, doktor filozofie, sberatel fanatik nusmatik, v te dobe predseda Ceskoslovenskych numismatiku mi pak ukazal dve 100 Kcs banovky: Trosicku se lisily velikosti, a byly tam graficke rozdily. Dnes muj nebostik bratr mi vysvetlil, ze bolsevicke politbyro z Moskvy, aby motivovovaly at chazary, Rusy, ci kohokoliv z CCCP, tak jim v Moskve natiskli falesne ceske 100 korunove bankovky. Ty byly pozdeji tajemne stazeny CSSR kolaborantskou vladou, ale zpusobilo to obrovsky vnitrni dluh.
To si pamatuju z 1968 az dodnes, jako by by to bylo vcera .. Pak po mnoha letech, kdyz padl Sovetsky Svaz, tak jsem V USA ve sve profesi (letecke inzenyrstvi) potkal emigranty z byv. CCCP, tzv. "zidy", kteri priznali ze byli v komunisticke strane, a v Rude Armade .. Ale kdyz se jim to vse pod Gorbym sesulo, tak v pohodli emigrovali do USA, a jeste pritahli s sebou stare chazarsko-zidovske rodice, byvale komouse, a ti v USA, aniz by hnuli prstem, dostali od USA penzi .. Tolik z mych vzpominek, a jsem vdecny Bohu ze jsem pred 40 lety vzal drahu, a nikdy se do dnesniho "Jude Protektorat Deckel & Knedl" nevratil.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Amen.

365810

17.08.2018 05:20

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

Krecovite hadani Petipalacinky

co na tom zalezi 162.?.?.?

Tak mate recht. Ale ten pas Mohammeda Aty, neposkozeny, v nalezeny v popelisti, to musel byt zazrak od Jehudy Jahveho, pravda ??

365853

18.08.2018 04:09

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Krecovite hadani Petipalacinky

co na tom zalezi 162.?.?.?

Vsemohouci a vseznavsi mistre Petipalacinko, nebyl jste to pak vubec Vy sam, vsemohouci a vseznavsi, kdo ten papirovy pas Mohammeda Aty do toho tratoliste popela pohodil?
Pak, jak nas chazarsky inspector Columbo by rekl: "And that explains everything" ...
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Amen.

365884

20.08.2018 05:02

Výročí 21. srpna předmětem politického boje

RE:

co na tom zalezi 162.?.?.?

Uz jste si prosel nesrovnalostmi ohledne "veseni" Salzmana-Slanskeho, a dalsich 7 zidu, aby se mezi gojimy, v budouci Jude Protektoratu Shabbez Deckel & Knedl rozpoutala histerie, ze zide (kteri komunismus vynalezli, financovali, uvedli do chodu) jsou "kontrarevolucionari", "neprateli socialismu", "agenti zapadniho imperialismu"?
Je az neuveritelne, jak velka vetsina gojimu skocila na spek "veseni" zidu 4. prosince 1952, kdy to nikdo nevidel. Stejne tak jako "rozpraseni popele" v noci nekde za Prahou, kdy krome rozprasujicic StB to taky nikdo nevidel. Zatimco na veseni KH Franka koukalo na Vaclavaku deseticice dychtivych gojimu, i povesena chudera Milada Horakova (tu jeste kat tahal za nohy, nechtela vydechnout) byla fotografovana, podobne jako lynchovany Benito Musolini.
A pak jak krasne jsou nesrovnalosti oficialnich verzi, jedna rika ze Salzmanovsti zide byli zpopelneni stejny den, a popel v noci rozfoukan za Prahou na v noci. Ale jina verze rika ze byli spaleni az po Novem Roce 1953 (cca 3 tydny v mrazaku?), a zase v tajemnosti popel rozfoukan StB na vozovku, aby autobusy vozici gojimsky proletariat do prace brzo rano neklouzalaly ..
Ale jak rikaly babicky, Lez ma kratke nohy ..
Je smutne videt, kam nase vlast dnes dopracovala, ze nikdo se nad touto lzi nezastavi .. Ale, prece to rekla UV KSC, tak to musi byt pravda. A tak i zapad tomu musi verit taky.
Kde je ta nejvetsi tma? V noci, v tunelu, v prdeli cernocha ...

365919

23.08.2018 04:28

Nová dimenze výročních oslav 21. srpna 1968

RE: Letošní humbuk kolem 21. srpna

co na tom zalezi 162.?.?.?

Jacob Schiff, stejne jako Bauer - Rothschild, oba narozeni ve Franfurtu, mel tez chazarsky puvod. To je vidno z jeho fotografie, sikme asiaticke oci mongoloidnich misencu. To neni zadna urazka, to je fakt.
Jak rikate, kati Schiffa, stejne mongol-chazarskeho druhu v Rusku, vyvrazdili carskou rodinu. Ten, ktery se ukojil na tomto kriminalnim cinu nemajici obdoby, chazar-yidd Jakov Jurovsky byl v mladi fanatickym studentem Babylonskeho Talmudu, spisu plneho nenavisti, nabadani k perverzim, zabijenim jinych - nemajici obdoby v historii lidstva .. Ano, to to Babylonsky Talmud, Das Kapital Satana, "nabozenstvi" modernich zidu .. Sverdlov byl chazar-zid tez, Lenin (exemplar rasoveho smichani), ze strany matky, jeji otec ukrajinsky yidd Moishe Blank, mel rovnez v sobe tzv. "zidovskou krev"..

https://en.wikipedia.org/wiki/Yakov_Yurovsky
The historian Helen Rappaport writes that the young Yurovsky studied the Talmud in his early youth, while the family seems to have later attempted to distance themselves from their Jewish roots; this may have been prompted by the prejudice toward Jews frequently exhibited in Russia at the time.[1]

Execution of the Imperial Family
Further information: Shooting of the Romanov family
On the night of 16/17 July 1918, a squad of Bolshevik secret police (Cheka), led by Yurovsky, executed Russia's last Emperor, Nicholas II, along with his wife Alexandra, their four daughters–Olga, Tatiana, Maria, and Anastasia–and son Alexei. Along with the family, four members of the imperial household (court physician Eugene Botkin, chambermaid Anna Demidova, cook Ivan Kharitonov and footman Alexei Trupp) were also killed. All were shot in a half-cellar room (measured to be 25 feet x 21 feet) of the Ipatiev House in Yekaterinburg, a city in the Ural Mountains region, where they were being held prisoner. The firing squad comprised three local Bolsheviks and seven soldiers. It has been documented that the order to assassinate the Imperial family came from Yakov Sverdlov in Moscow and had been initiated by Lenin himself. It is also well documented that Yurovsky had visited the Bolshevik leadership in Moscow, and notably Sverdlov, only a few weeks before the killing took place.[citation needed]

To prevent the development of a personality cult of the former Imperial Family, the bodies were removed to the countryside, where they were initially thrown into an abandoned mineshaft. The following morning, when rumours spread in Yekaterinburg regarding the disposal site, Yurovsky removed the bodies and concealed them elsewhere. When the vehicle carrying the bodies broke down on the way to the next chosen site, he made new arrangements and buried most of the bodies in a sealed and concealed pit on Koptyaki Road, a since-abandoned cart track 12 miles north of Yekaterinburg.

366004

26.08.2018 04:44

Padesát let

RE: Kdyz pry od Bile hory neumime bojovat.

co na tom zalezi 162.?.?.?

Po porazce stavu na Bile Hore, ti nez aby se podrobili a stali katoliky, ci emigrovali (jako Komensky), tak z vychcanosti za ucelem udrzeni majetku se stali zidy. A namisto katolicke cirvi a vrchnosti se zodpovidali vysavajicumu a zlatu milujicimu rabinatu, ktery je dal stval proti krestanum, a dirigoval jak ty zneuzivat a vyssavat.

A takovy krok prestoupivsich Cechu znamenal pro sve potomstvo provzdy utrpeni a zaslouzenou nenavist krestanu .. Tito konvertite se pak dale michali s zidy z Nemecka (tez vetsinou konvertite na Babylonsky Talmud), ci predevsim s vlnou z vychodu na zapad migrujicich parazitnich zjudaizovanych chazaru, ktere batuska car nemel v lasce, drzel je hermeticky izolovane od krestanskych obeti, Halic, Pale Settlemen. A pak tato internacionalni smes tvrdila svetu krestanu, ze jsou "rasou, narodem, etnikem, unikatnim nabozenstvim - primo z Abrahama a Shema !!!!!!".
A po staleti vymyvani mozku temito lzemi, sami tomu uverili. Proto tolik ceskych zidu ma ceska prijmeni, dnes i mentalitu, a vzhled ...
Jen dekuji Bohu, ze mi pred 40 lety umoznil vzit drahu, a nikdy se nenavratit. Z toho co tam dnes je, tj. v "Jude Protektoratu Shabbez Deckel & Knoedel" je mi smutno, a dela se mi zle od zaludku. Zavrit dvere, a nezapomenout zhasnout svetlo.
Amen.

366096

27.08.2018 04:48

Volání o milost z Ameriky

Nic noveho pod sluncem

co na tom zalezi 162.?.?.?

Je to pouze spojeni co nazyvam SPC, tj. Spawn of Penal Colony (Jikry Trestanecke Kolonie, tj. potomci vyvrhelu a kriminalniku z Anglie, Skotska a Irska do Noveho Sveta, pozdeji USA), s Babylonskym Talmudem zjudaizovanou chazarskou haveti do USA, jez batuska car se s radosti tohoto sajratu pred cca 120 lety zbavoval, s ochotou vypravoval do zamori (a to ho, a jeho rodinu, stal zivot).

A tato ztalmudizovana chazarska havet (tez zodpovedna za "rusky" komunismus, za smrt 100 milionu krestanu, za opresi vychodni Evropy) dnes vladne. A to nejenom USA, uloupene Palestine, ale i zbytku sveta, vcetne "Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel", oficielne Chechia (jaky to fantasticky nazev).
Jak to potrva dele? Odpoved je v Novem Zakone. Amen.

366126

29.08.2018 17:10

Rasistické úvahy nad polygenní dědičností

RE: V testu přežití by zase zřejmě propadli Evropané.

co na tom zalezi 173.?.?.?

Skvele pozorovani. Satanova Synagoga (repr. modernim zidovstvem) a jejich shabbozgojsti patolizalove a slunickari musi zurit.

366200

30.08.2018 04:43

Venezuelská migrantská krize povede ke znovuobnovení „Velké Kolumbie“

Vsude tam kde je olej, gas, nerostne bohatstvi

co na tom zalezi 162.?.?.?

tak je automaticky "terorismus", "komunismus", "extremismus". Zajimava shoda okolnosti ...
Amen.

366210

09.09.2018 05:24

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane Kyticko, vy si berete vetsi rybu

co na tom zalezi 162.?.?.?

Mr. ppppp,
pisete ze jste inzenyr. Inzenyr ceho? Ze by jste znal statiku? Jak jste tou vysokou skolou prosel? Clenstvim a angazovanosti v SSM?
Netvrdim, ze bych byl nejaky expert, nejakym egoistickym titulem Ing. se neohanim. Utekl jsem jsem tesne pred promoci na prazske technice v 1978. Ale v US leteckem prumyslu, kde titul Ing. se nepouziva dokazat nejakou socialni nadrazenost, se celkem uspesne pohybuju od roku 1980 (pocinaje na F-18/A, Northrop Aircraft, navrzene bez nejakych "video her", ale s mozkem na pravem miste. Dodnes daleko lepsi jak predrazeny zentour F-35, na nemz, na Fwd Fuselage jsem tez pracoval), v profesi structures stress engineer.

Tudiz, mym chlebem je statika, pevnost pruznost (na nejake dnesni video hry FEA Patran / Nastran, etc,, seru z vysoka, nejake mackani knofliku nic nikdy nevymyslelo, a to dokazuje kde dnesni US aviation industry se nachazi).

To co se snazite ve svych argumentech prosadit, je v konfliktu s fundamenty statiky, s pevnosti materialu, i se selskym rozumem. Ale snad, aspon muzete bolsevikovi podekovat, ze vam ti tu bumazku kdysi vydal.
Amen

366383

11.09.2018 05:01

Trump obvinil Kubu ze „sonických útoků“ na americké diplomaty

Trumpetovi nic jineho nezbyva

co na tom zalezi 162.?.?.?

Trumpeta se jiz pred chazarskymi zlocinci ponizil tim, ze svoji dceru Ivanku (predtim podle Talmudu "zvire v lidske podobe") zaprodal Satanove Synagoze, a tak po ritualu satanistickymi judeo-chazarskymi rabiny nase Ivanka se jako mavnutim kouzelnym proutkem zmenila ze "spinave shiksy", ci podle Talmudu ze "zvirete v lidske podobe", na ortodoxni zidovku, a tudiz je dnes casti kolektivu sebe-sama prohlasennym za judeo-bozstvo.
Jeden s rozumem muze zaregistrovat jedno: Jakmile by se Trumpeta, coby president USA, v necem Satanove Synagoze nepodvolil a vzpouzel, ta okamzite na nej neco vytasi aby se stal ohebnejsmi. Byt je to kurva se silikonovym poprsim (a pravdepodobne tez s mozkem ze stejneho materialu) Stormy Daniels, ci s dalsimi zmekcovacimi triky.
A narcisticka Pomerancova Hlava se nakonec Freundistickym trikum podvoli. Bud vyhlasenim Jerusalemu za stolici Satanovy Synagogy, ci jako v tomto pripade.
Amen.

366443

18.09.2018 04:09

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

Trumpeta je kontrolovan Chabadem

co na tom zalezi 162.?.?.?

Chabad je ta nejhorsi chazaroidni slozka satanskeho kultu znameho svetu zpitych gojimu coby judaismus, tj. nasledovniku Farizejskych perverzi, hnusu a zla, v Novem Zakone odsouzene Kristem, to je ti "co tvrdi ze jsou Zide (tj., Judahite), ale nejsou, lzou a jsou Satanova Synagoga" (slova Krista ve Zjeveni 2:9, 3:9 - posledni odkaz v Novem Zakone na termin "zide").

Chabad pres Beloruske chazary-jidds Kushner, a nyni bohyni Ivanku (nez byla rabinickym ritualem zmenena na ortodoxni zidovku, tak byla spinavou shiksou, podle Talmudu "zviretem v lidske podobe") jsou v pevne v kontrole Trumpetovych kouli. A kdyby se zacal cukat, zmacknou se, a ejhle! Ze zakulisi na tohoto narcisistu se vytahnou kurvy jako Stormy Daniels - a zazrak jak podle Talmudu! Trumpeta hned napravi sve chovani ..
Problem je ale ten, ze tito Luciferiani nejenom ze dnes od doby kaspara Regana kontroluji Bily Dum, ale dnes jsou jim podrizeni i Putin, Orban, v Jude Kolonii zvane Czechia ukazkove Zeman, Okamura, a dalsi prostituti a zaprodanci Krista, vlastnich narodu a rasy.
Amen

366579

18.09.2018 19:25

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

David Duke je velmi podezrely, neb se snazi prosadit lez kterou se Satanova Synagoga snazi opit gojimy (podle Talmudu “zvirata v lidske podobe”), tj matkou vsech lzi, ze pry dnesni Talmudem a Kabalou (to NENI Torah!) zjudaizovani chazaroidi nejsou zadnymi chazaroidy, ale ze pry to jsou ti pravi, pohadkovi Israelite, potomci 12 kmenu, jejichz historie je zaznamenana ve Starem Zakone. Tim je David Duke velmi podezrely, za koho vubec kope..

366590

19.09.2018 04:25

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 162.?.?.?

Zrušeno. Protižidovský příspěvek.

366598

20.09.2018 05:14

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

RE: iSSraHeli; vyhubíš pronárody jako klaté

co na tom zalezi 162.?.?.?

Mila Mojzisova kniho,
Nez se zacnete rozcilovat, prosim, prectete si, promyslete si v klidu, nad cim se hodlate rozcilovat. Protoze se rozcilujete a vzrusujete zbytecne, a to vasemu zdravi neprispeje, neb text argumentu vasemu rozcilovani absolutne neodpovida ..

">David Duke...podezrely, neb se snazi prosadit lez…ze pry dnesni Talmudem a Kabalou (to NENI Torah!) zjudaizovani chazaroidi nejsou zadnymi chazaroidy"

"Xudaizovaní Chazaři jsou mýtus? O Chazarech od Černého a Kaspického moře jsou různé zdroje. A všechny falešné? "

366632

21.09.2018 04:36

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

RE: I Putin je v zajeti Satanovy Synagogy

co na tom zalezi 162.?.?.?

Pane Stwora,
omlouvam se, nechtel jsem Vas tak rozcilit, vazne. Ale jsem rad, ze jste alespon neohodnotil muj komentar jako "antisemiticky", Uff, to jsem si oddychl.

A Vy si vazne myslite ze cele USA jsou naplnene srackami politicke korektnosti? Musim Vas zklamat, nejsou, zrejme v dobe kdy jste zil v socialisticke Kanade tam neco takoveho nebylo. Tim nemam na mysli to, co prichazi z teritorie ZOGu (ZOG = Zionist Occupation Governemt), tj. z Washington D.C. Ale vetsina Texasu neni tak spatna, ZOG nema podporu, tyto sracky se zde nekupuji, normalni lidi to ani nezajima, vsak necht at si jeden mysli co chce. Tim Texasem nemam na mysli nejaky Dallas / Ft. Worth, Houston. Co mam na mysli je skutecny Texas, Free Republic of Texas, to jest Texasky venkov, kde mam tu privilegii profesionalni existence. Tj., German Hill Country, nejkrasnejsi cast, osidelena kdysi Nemci (ale i Cesi v mensi casti zde zakotvili tez). Nadhera. Nejen okolim, ale i vzhledem a duchem. Nemecky vzhled i duch, a krestanska moralka, zde diky Bohu preziva i po 150 letech.

A pokud se tyce Vaseho nazoru, ze "sracky politicke korektnosti tecou od nas", dovolil by jste si ve vasem "Jude Protektorat Shabbezdeckel & Knoedel" (tj. Czechia) neco takoveho jako muj pritel (byvaly vojensky oficir, universitni profesor) Texe Marrs na tema "holokaust"? Jak se Texe zminuje, v "Jude Protektoratu" za nespolknuti teto bachorky se davaji 3 roky satlavy, vsak snad vite. Ve svobodne Republice Texas, a vlastne po celem USA, vcetne teritorie ZOGu, jeden muze verit v povidackam holokaustu ci nemusi, nazor zde jako tam kde jste neni vnucovan pod vyhruzkou trestu odneti svobody. Diky Bohu.

https://archive.org/details/TexeMarrs-HolocaustDogmaUnmasked_979/TexeMarrs-HolocaustDogmaUnmasked-Part1.flv.mp3
http://www.texemarrs.com/

A pardon, ze jsem se zapomel podepsat. Ale co na tom zalezi? Je to tak dulezite pro Vas, a pro slidily, kdo je ten ci onen, ktery nebasti lzi a propagandu Satanovy Synagogy?
Vskutku jsem vdecny Bohu ze mi pred 40 lety usnadnil "vzit drahu" z toho, z ceho predevsim za poslednich 20 let se stal "Jude Protektorat Shabbezdeckel & Knoedel", a dnes se tam neminim vratit ani na jednodenni navstevu.

Necht zije svobodna Republika Texas! Necht zije tradicni Latinska Amerika!
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku, amen.
Pura vida

366656

25.09.2018 19:15

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Obavam se, ze v pripade Eichmanna a Heydricha se mylite. Pro judaisty je typicke, ze kdyz chteji nekoho vyznamneho zdiskreditovat, jejich vlastniho super nepritele (specielne kdyz uz na tomto svete nejsou aby se nemohli ohrafit, z duvodu aby takovy ztratil nasledovniky) vyfabrikuji lez, ze ten a ten byl zid .. At je to Kristus, Sv. Pavel, AH, ci Eichmann a Heyidrich. To zkouseli za ziva i s sachistou Bobby Fisherem, a ten je poslal kam se svymi lzemi patri: Do hajzlu ..
https://www.google.com/amp/s/www.richardsilverstei...

366750

26.09.2018 20:47

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

co na tom zalezi 173.?.?.?

Pata kniho,
kdy jste byl naposledy na lekarskem vysetreni ? A konecne, odlozte ten Torah, nedela Vam to dobre.

366772

27.09.2018 05:00

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

co na tom zalezi 162.?.?.?

Mila pata kniho,

Cemu nerozumim, proc se neustale tak rozcilujete? Vzdyt vas z toho muze klepnout Pepka. Kdyby radeji, pokud jste vubec schopen porozumet anglicky, by jste si tuto zalezitost v klidu prostudoval (z mnozstvi dobrych zdroju, v anglictine, dostupne na Internetu), a to trva treba i nekolik let, tak by jste se mohl dozvedet, ze kdyby podle direkce VSEMOHOUCIHO (je-li tomu skutecne tak, jak ve SZ je psano) doslo k vyhubeni, exterminaci nad kterym tak neustale placete jak rabin u Zdi Narku, tak dneska na svete nejsou zadni vasi xidi, ani muslimove, a vy by jste se nemel nad cim vzrusovat a mohl ve svem kratkem zivote delat neco uzitecnejsiho.

Jak jsem vam jiz jednou v dobre vuli sdelil, Stary Zakon, vcetne zadne "Tarah" ale Torah = prvnich 5 knih, neni nic "xidovskeho", ci zidovskeho, ale je to co az na Desatero padlo prichodem Krista. Novy Zakon neni produkt niceho xidackeho, ale je to revolta Krista na porusovani Zakonu Boha (ze SZ) tzv. ustne predavanymi tradicemi Farizeju, kteri ve vetsine nemeli s Israelity Stareho Zakona vubec co spolecneho, tyto tradice kolem 500 n.l. sepsany v TALMUD. Judsky (ci tzv. "zidovsky") kral Herod, a jeho dynastie byli Edomite, v SZ nepratele Israelitickych kmenu na zivot a na smrt. Hillel, autor mnoha perverzi a hnusu publikovanych v Talmudu, jehoz kohorty Kristus bicoval ven chramu za to ze si z chramu udelaly Rothschildovu vexlirnu, priemigroval do Jerusalemu kratce pred narozenim Krista z Babylonu, tj. nebyl zadny Israelita, nybrz byl Babylonan. Babylonani byli znami perverzemi, za penize prostituovali sve manzelky, dcery, a obcovali se zviraty.

Pro ty co jsou schopni rozumet (Kristus opakoval ze "Jeho slova jsou pro ty, co maji usi na slyseni", davaje jasne najevo, ze ne vsichni ty usi za timto ucelem maji. Inu, jak rikala ma babicka, "komu neni prano, tomu neni dano". Amen), necht si pozorne cte v Novem Zakone az tomu porozumi "Hebrews 8", odstavec 6-13 (zadne "Zidum", jak ti vasi oblibeni xidove zrejme "obetave pomahali" pri prekladu pro Bibli Kralickou, ale HEBREJCUM. To je jako rikat ze cesti cikani je to same jako Cesi).
Stary Zakon (az na Desatero) padl pred 2000 lety, ale vy se dodnes kymacite, sypete si popel na hlavu, narikate, horekujete. Mno, kdyz vam to dela dobre, cinte si tak. Vsak Kristus opakoval v Novem Zakone nekolikrat, "ma slova jsou pro me ovce ktere mi rozumi". A "necht ten co ma usi na slyseni, necht nasloucha".

A ja ze pohradam cekou zemi? Zaslepeny chudaku. Ja jsem cesky narodovec, a je mi presmutno pozorovat z dalky, co se dnes stalo s moji rodnou ceskou zemi, a zemi az do nepametna mych krestanskych ceskych predku, a proto tam po 40 letech ani nechci zavitat na navstevu ...
Pura vida
Ps.: Kdyz jste si zvolil nick "pata kniha Mojzisova", nespletl jste? Nemelo to byt radeji "Pate kolo od vozu"?[zmaten]

366775

27.09.2018 17:28

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 173.?.?.?

V dobe Krista, zadni zide (Zide) neexistovali. V Judei (Judsku) vsichni obyvatele, bez ohledu na rasu, etnicitu, nabozenstvi byli znami (z reckeho textu NZ) jako "Ioudaios", tj. podle zeme Judea (Strong's Concordance, Greek, #2453). Snad nejblizsi preklad do cestiny by byl Judeanci (Judejci), a jen cast z nich, jak svedci konec SZ (cca pouze 42 tisic Judahitu + Benjaminitu se navratilo z babylonskeho otroctvi zpet do Judei. V te dobe vetsina Israelitu, 10+ kmenu se NIKDY nenavratila na sve uzemi Sev. Israele z unosu Assyranyk 700 let driv pred Kristem) a jsou zminky v Novem Zakone byli, "Yhudiyi" (Strong's Concordance #3064, Heb.), snad do cestiny by se dalo prelozit coby Judahite (Judaite), podle puvodu ze 4-teho syna bajneho Jakoba-Israele, Judaha.
Tudiz Judahite (podle kmene) neni to same co Judeanci (podle zeme), podobne jako US "bili" nejsou to same co Afroamericane, ackoliv obe skupiny existuji v US (nejcasteji separovane) po generace.
Znaly US vrchni rabin Rodkinson (puv. jmeno Frumkin, s koreny z Ruska) v predmluve sve knihy "Babylonsky Talmud" definoval: "Moderni zid (tj. JUDAISTA) je produkt Talmudu".
V dobe Krista Talmud neexistoval (sepsan v 500 n.l.), ale existovala jeho ustni verze, tzv. "Tradition of Elders", za ktere Kristus Farizeje kritizoval, ze "udelaly Zakona Boha neplatnymi". Tudiz Kristus, jsouce kritickym ustni verze Talmudu (tomu moderni JUDAISTE rikaji "ustni Torah") nemohl byt zadnym Z/zidem (judaistou), a navic moderni judaismus (Talmud) neni zadne nabozenstvi, kdyz ve sve podstate porusuje Zakony Boha.
Kristus, na strane matky Marie mel puvod z kmene Judah + Levi (to nebyli zadni JUDAISTE, neb nenasledovali Talmud, ni Traditions of Elders farizeju), na strane otcima Josefa z kmene Judah, ale zemi nebyl Judeanec, byl jako jeho rodice ze zeme Galilee, z mesta Nazareth. Syn Boha.
Saul - Paul, narozen v Taurusu rovnez nebyl Judeancem (podle zeme), docasne byl clenem Farizeju, mohl nasledovat ustne predavane "Traditions of Elders", ale zjevenim Krista z tohoto dabelskeho kultu vystoupil, podobne jako izraelsky profesor Shlomo Sand oznamil ze "prestal byt zidem", ci komuniste po zjisteni jaky podvod je komunismus vystupovali z KSC, a pod.
Pavel, jak svedci v NZ byl z kmene Benjamin, a "Hebrejec Hebrejcu". Je treba si uvedomit, ze kdyz dnes chazaroidi v uloupene Palestine mluvi hebrejsky, to z nich zadne Hebrejce nikdy neudela.

Mate-li vic zajem studovat fakta, a jste-li schopen porozumet anglickemu textu, "Facts are facts" od Benjamina Freedmana je jeden ze skvelych zdroju.
https://rense.com/general47/facys.htm
Pan Freedman tez se narodil do tzv. zidovske (tj. juidaisticke) rodiny, byl to milionar, poradce mnoha US presidentu, a kdyz dospel k porozumeni ze judaismus je "satansky kult" - tak vystoupil, prestal byt zidem, stal se krestanem ..
Nevim jestli ma odpoved vam dava smysl, presto v dobre vuli jsem odpovedel.
Jak se zminuje p. Freedman ve sve knize, v odkazu na Galatians 4:16 NZ: "Stal jsem se vasim nepritelem tim, ze vam rikam pravdu?"
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku. Amen.

366783

28.09.2018 04:17

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Oblbujete alespoň za peníze?

co na tom zalezi 162.?.?.?

Starý zákon padl před 2000 lety, tedy neplatí?

Ano, az na Desatero neplati. Jste-li schopen porozumet anglickemu textu, prikladam preklad do moderni anglictiny z King James Version (KJV) z 1611, ktera je vseobecne prijata jako nejblizsi preklad z rectiny a aramejstiny do modernich jazyku evropskych narodu.
Neb "Hebrews" se nerovna "Zidum" (ubohy "preklad" do Bible Kralicke, bezpochyby s "pomoci" rabinu = politruku Satanovy Synagogy), stejne jako cesti cikani neni to same coby Cesi. Pouze rusti chazari si muzou rikat "jewrejove" coz znamena cesky "hebrejeci" - lez vetsi nez ty co prichazely z Kremlu (+80% prvotnich bolsevickych kriminalniku byli jidds / chazari) v 50-tych letech. Uboha a smesna LEZ chazaroidu.

Hebrejcum (v Bibli Kralicke, "Zidum"), 8. kapitola
7. Nebo kdyby ona první byla bez úhony, nebylo by hledáno místa druhé.
8. Nebo obviňuje Židy (v KJV "nalezaje s nimi chybu"), dí: Aj, dnové jdou, praví Pán, v nichž vejdu s domem Izraelským a s domem Judským v smlouvu novou.
9. Ne podlé smlouvy té, kterouž jsem učinil s otci jejich v ten den, když jsem je vzal za ruku jejich, abych je vyvedl z země Egyptské. Nebo oni nezůstali v té smlouvě mé, a já opustil jsem je, praví Pán.
10. Protož tatoť jest smlouva, v kterouž vejdu s domem Izraelským po těch dnech, praví Pán: Dám, zákony své v mysl jejich, a na srdcích jejich napíši je, a budu jejich Bohem, a oni budou mým lidem.
12. Nebo milostiv budu nepravostem jejich, a na hříchy jejich, ani na nepravosti jejich nikoli nezpomenu více.
13. A kdyžť praví o nové, tedy pokládá první za vetchou; což pak vetší a schází, blízké jest zahynutí. (naprosto svudny a nepresny "preklad". Proc ????? K oblbnuti ceskych gojimu ????)

A toto je anglicky text z KJV 1611
Hebrews
[7] For if that first covenant had been faultless, then should no place have been sought for the second.
[8] For finding fault with them, he saith, Behold, the days come, saith the Lord, when I will make a new covenant with the house of Israel and with the house of Judah:
[9] Not according to the covenant that I made with their fathers in the day when I took them by the hand to lead them out of the land of Egypt; because they continued not in my covenant, and I regarded them not, saith the Lord.
[10] For this is the covenant that I will make with the house of Israel after those days, saith the Lord; I will put my laws into their mind, and write them in their hearts: and I will be to them a God, and they shall be to me a people:
[11] And they shall not teach every man his neighbour, and every man his brother, saying, Know the Lord: for all shall know me, from the least to the greatest.
[13] In that he saith, A new covenant, he hath made the first old. Now that which decayeth and waxeth old is ready to vanish away.
Amen.

366786

28.09.2018 21:02

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 173.?.?.?

Hodne stesti v lovu "dusevne vyzyvanych" obeti, necht ty Vam po tisicich samy o sobe naskacou na lep. Lovu zdar!

Nový zákon, kteý byl sepsán pár set let po jeho smrti.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nov%C3%BD_z%C3%A1kon
https://carm.org/wasnt-new-testament-written-hundr...

Nejstarší Tóra (Starý zákon) je z 12. století.
Dalsi ukazka skvele matematicke logiky, blahopreju. Specielne kdyz Kristus (ukrizovan kolem r. 33 n.l.) kritizoval Farizeje, ze "svymi tradicemi ucinily (psane) Zakony Boha (Stary Zakon) neplatnymi", a Pavel, ktery zemrel kolem r. 67 n.l. v kapitole "Hebrews 8", oznamil ze (psany) Stary Zakon ztratil platnost, a je nahrazen Novym Zakonem.
Nepopletl jste si to zde tak trochu s tim co judaiste nazyvaji "ustni Torah"? Tj. Talmud, ktery byl na zaklade Farizeji ustne predavanych "tradic starsich" pisemne dokoncen v Babylonu, v r. 500 n.l.?
Satanovi politruci (rabini) zakazuji svym zidum (judaistum) cist psany Stary Zakon se zduvodnenim, ze psany Stary Zakon (Torah) je obsazen v ustnim Torah (Talmud), a bez Talmudu psany Torah nemuze byt nikdy zidem (judaistou) radne porozumen.

366798

29.09.2018 18:24

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 162.?.?.?

Mockrat dekuju za vysvetleni. Dohnalo me to az k slzam, ze to ceho jeden se nemuze dopidit studiem z akreditovanych referenci se dozvi od cesky mluviciho specialisty(ci specialistky, abychom nebyli oskilivi a nediskriminovali na zaklade pohlavnich organu).

>Brahmanske rodiny vedy udrzovali ustni tradici, a protoze dnes v Indii mluvi vice jak sto jazyky tak verbalne uchovane vedy jsou neuveritelne presne.<

Tak ty ustne predavana tradice mezi Indy - ted tomu zacinam rozumet! Behem me 39-lete existence v US leteckem (a pridruzenem) prumyslu jsem narazil na radu Indu, kteri excelovali v tzv. "verbalnim/oralnim (tj. ustnim) inzenyrstvi". Jeden se muze zeptat, co to je? No to je zpusob prezivani v profesionalnim technickem prostredi, bez zadne ci naprosto minimalni produkce hodnoty (myslim v Jude Protektoratu Shabbez Deckel & Knoedel se tomu rika "podejtaskovstvi"). Kdyz ale nakonec z usili jineho (jinych) neco vyjde hodnotneho, tak "oralni specialista" okamzite pospicha sebrat kredit, se slovy "vidis? ja to rikal, ty's me poslouchal". Kdyz usili ale dopadne negativne, tak "oralni inzenyr" s tim nema nic spolecneho, zadny pisemny dukaz neexistuje.
A mnozstvi Indu, na ktere jsem prakticky bez vyjimky narazil v US v inzenyrske prakci (a ti dnes zahltili prumysl), to jsou spicky v "oralnim inzenyrstvi". Ti vi nejlip jak aplikovat "verbalne uchovane vedy Brahminskych rodin jez jsou neuveritelne presne".

Pred vice jak 13 lety, na projektu Lockheeed Martin F-35, byl uznavany strukturalni inzenyr, kontraktor (dnes nebostik) Don W. .. A vedle v kastliku od neho sedel brejlaty Ind, furt koukal, zmukal doleva, doprava, zrejme pracoval na "oralnim projektu". A Texan Don, snad s 50 lety v prumyslu se usklib, a zasmal, az mu pupek poskakoval: "Ha-ha-ha, z Inda - z toho nic nedostanes! Ha-ha-ha!"

Ale mozna kdyz ustni forma (jako u Indu, ci i Talmud vzesel z Farizeji ustne predavanych tradic odsouzenych Kristem, dnes Talmud pred gojimi je maskovan jako "ustni Tora") je tak dobra, mozna ze i v Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel by se mohly spalit vsechny zakoniky, nevydavat rodne listy, zadne kupni ci prodejni smlouvy, ni obcanske prukazy, a drzet vse v "ustnim formatu", jako ty Brahmini a Farizejove. Zadne "co je psano, to je dano", neb to se muze, jak autor/ka nazancil/a falsovat ... Pekne v ustni forme, ta je ohebnejsi vic jak byl Houdini, a pekne se prizpusobuje podle okamzite potreby (tech co jsou u moci). Mno, ale pak ke konci "ustnich tradic, neuveritelne presnych" to muze dopadnout jako toto:
https://theplanetd.com/india-is-filthy/

366803

29.09.2018 20:49

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

S radosti. Rad se v mem veku, v dobre vuli, podelim se slusnym clovekem o vlastni zkusenosti, ci o poznatky ziskane studiem ze zdroju mnohym (diky opresi, predevsim Satanovou Synagogou) nejsou vubec zname.
Dekuji za slusnou odpoved, a doufam ze zminene “Facts are Facts” si budete moci (za predpokladu znalosti anglictiny) prostudovat sam. Pochybuji ze tato knizecka byla prelozena do ceskeho jazyka, ale i to je mozne.
Pura vida

366806

01.10.2018 04:06

Kapitulace nebo odpor?

Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

co na tom zalezi 162.?.?.?

Protižidovský příspěvek. Zrušeno.

366821

01.10.2018 19:31

Kapitulace nebo odpor?

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Nadpis staci. Dekuji.
“And now you know the rest of the story. Good day.”
Paul Harvey

366834

03.10.2018 04:10

Kapitulace nebo odpor?

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

co na tom zalezi 162.?.?.?

Proc jeden je takzvane "protizidovsky" (zaplat Pan Buh, ze ne "atisemiticky")?
Zde jeden muze nahlednout (pokud schopen rozumet anglickemu textu, do "nabozenstvi" tzv. "zidu" (spravne judaistu).

https://zionistreport.com/2016/04/pedophilia-talmuds-dirty-secret/

http://esau.today/the-babylonian-talmud/
“The modern Jew is the product of the Talmud.” -– Michael Rodkinson, in preface of Babylonian Talmud, page XI

"Soucasny zid je produkt Talmudu". -- Michael Rodkinson v predmluve (sve knihy) Babylonsky Talmud, strana Xi

366863

04.10.2018 19:56

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

RE: Trump může být k smíchu,

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Krome planu odstavit chazarskou FED o valu, JFK se stavel proti tomu aby Talmudistan (Izrahell) vyvijel atomove zbrane, plus nepodporoval planovanou agresi proti Vietnamu. Tato 3 “provineni” ho stala zivot. Nastoupivsi Johnson vedel pak moc dobre jak poslouchat nadrizene ..

366902

10.10.2018 03:09

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Kopirovacka volebnich cirkusu z USA

co na tom zalezi 2600:x:x:x:x:x

Necht si jeden vsimne vsech tech kasparu: krecovite fejkovane usmevy (jako ten blondaty Belobradek specialniho “zidovskeho puvodu”).
V minulosti politici meli vazne seriozni tvare, stejne tak jak pri foceni lidi. Tyhle plasticke usmevy, s odbarvenyma bilyma zubama, jednoduse trapne!
Ale hlavne ze vsichni, bez vyjimky, necht si podrazi vzajemne nohy a vrazi kudly do zad: “Izrahell — jedina demokracie na Strednim Vychode”. “Na holokaust a 6 milionu nevinnych zidovskych obeti si sahat nedame”.
Synagoga Satana se rehta a pod kaftany si mne obrizky jak maji ty gojimy na haku...

366998

10.10.2018 16:20

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Ne Praotec Cech, ale Cingischan

co na tom zalezi 173.?.?.?

Dnes rano pri kafi jsem nakouknul do ziDnes:
Vietnamci jsou pracovitější než Češi, myslí si budoucí starosta Pavel Novotný
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/reporyje-volby-pavel-novot...

Migrantů je mi líto
Vyjádřil se také k tomu, že naprosto chápe migranty, kteří se vydávají za lepšími podmínkami do Evropy. „Je mi jich líto, soucítím s nimi,“ řekl. Jeho stanovisko prý nezměnila ani současná problematická situace v Německu a nedávný útok v německém Chemnitzu.

Zastal se zároveň i vietnamské komunity žijící v Česku. „Miluju Vietnamce. Jsou šikovnější, vzdělanější, pracovitější než Češi. Miluju jejich komunitu, jejich jídlo. Mrzí mě přístup Čechů, kteří jim tykají a chovají se k nim neuctivě.“

Pak po vybliti o zamilovanosti do vietnamcu a vetrelcu ze tretiho sveta toho bachrateho noveho starosty Reporyji patram, kdo to je ten jeho otec, slavny “bavic”? A hned z obrazku na me cuci pohadkovy chazaroid, stale majici "trade mark" samotneho praotce Cingischana (sikme oci).
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Petr_Novotný#Živ...
Sroluju niz, na Osobni Zivot, a ejhle! Zase sem se nesplet’:
Patří k Českým Židům.[5]

https://cechycechum.wordpress.com/2013/09/22/dvora...
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity/6573/petr-no...
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/202021...

Inu, jak se kdysi mezi Cechy rikalo: "Jablo nepada daleko od stromu"

367010

15.01.2019 03:47

Má česká armáda smysl?

RE: Kostarika tiež rezignovala na svoju štátnosť ?

co na tom zalezi 162.?.?.?

Pura vida.
I se vsema problemama co existuji v kazde zemi, Viva Costa Rica!
Pz.: Do dnesni Cechie = Jude Protektorat Shabbez Deckel & Knoedel bych se nenavratil ani kdyby platili zlatem .. A klima - to je dar Boha!

369084

Tak proc vubec uvernejete preklady, kde jasnymi viniky jsou tz. "zide", vsak clanek to sam zduraznuje: Patří mezi ně mj. Jennifer Pritzker(ová) (muž, který se identifikuje jako transžena); George Soros; Martine Rothblatt
Slavná americká (původem Židé z Ukrajiny – pozn. DP) rodina filantropických miliardářů Pritzkerových vlastní majetek v hodnotě kolem 29 miliard dolarů,
To swordfish ma jako rici, muslimackosatanicka sber ??? V tom pripade by nebylo strachu, ze by se policie na Vas obratila o udani ip?
Pardon, ale to vubec nedava smysl ...

370051

28.04.2019 22:41

Strategie řízeného chaosu

RE: Šíření chaosu, strachu, konfliktů, krizí a válek

co na tom zalezi 162.?.?.?

Skoda, ze Praotec Cech nemuze dnes vysvetlit, proc, a pred kym, on i se svymi a ostarnimi slovanskymi kmeny, z teto casti sveta uprchl.

371272

28.04.2019 22:50

Strategie řízeného chaosu

RE: V článku chybí jedna důležitá věc:

co na tom zalezi 162.?.?.?

Kdyz se dva perou, treti se smeje.
V Matyasovi Kristus mluvi o tom zlostnikovi, ktery kdyz clovek usnul, zasel mezi psenici koukol a odesel. A koukol pocal dusit psenici.
Nyni, kdo je ten zlostnik, co seje koukol-muslimy mezi psenici-krestany (tj bile, samozrejme mezi barevne krestany to zlostnik nepotrebuje)? Proto politici typu Zeman, Okamura, Le Pen jen mlati holi kolem krovi, stvou, provokujou, ale chran Buh, aby otazku “kdo je ten zlostnik” polozili na stul k diskuzi ..

371273

05.11.2019 03:30

Nechte Franca na pokoji

Z doby kdy Franko jeste zil

co na tom zalezi 162.?.?.?

Srdce rvouci zpev pro jednoho, ktery miloval svuj heimat ..
Otto Skorzeny. Amen.
https://www.youtube.com/watch?v=Oz6tBrK58u4

374408

28.01.2020 03:23

Rodina je základ státu

Papouskovani zidovskych lzi

co na tom zalezi 201.?.?.?

Samotny vysplech "Slycháme často o křesťansko-židovských kořenech, stojících v základech Evropy" odrazuje od dalsiho cteni.

Krestansko-zidovske koreny je asi takovy nesmysl, jako tvrdit ze existuji skaredo-krasne zenske, rychlo-pomali fotbaliste, horko-studene polevky, tlusto-hubeni lide. Terminy, ktere jsou si v naprostem protikladu. Kdyby krestanstvi vzniklo z judaismu, tak by dnesni katolicti farari proklinali Krista a predcitali z Talmudu. Krestanstvi vzniklo jako PROTEST proti judaismu a s timto kultem dabla nema nic spolecneho.

A ze "Marie, Ježíš, však mají původ v sanskrtu a jejich význam byl duchovně trochu jiný, než dnes", pro Kristovy rany, kde takovy nesmysl autor vykopal? Existence Panny Marie a Jezise Krista je zaznamenana pouze v Novem Zakone, a prekrouceny hnus a lzi o obou dvouch v zidovskem Talmudu.

376428

28.01.2020 21:31

Rodina je základ státu

RE: Papouskovani zidovskych lzi

co na tom zalezi 201.?.?.?

Tady mate tu indickou “svatost” a spiritualitu..
Cikani se o to snazi vsemi silami uz 800 let, ale jak vidno na “original” stale nemaji ..
http://memolition.com/2013/05/23/filthy-india-not-...

376459

16.04.2021 03:17

Západní kultura nenávisti ohrožuje světový mír

Amen

co na tom zalezi 190.?.?.?

Po 40 letech stravenych v US poctivou praci, se zkusenosti od arogatnich a pritom zakomplexovanych anglo USaku a jejich kriminalniho establishmentu, naprosty souhlas.

387948

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
767 625,14 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 473 493