Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lovec idiotů

Nalezeno 499 příspěveků, 18 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.12.2017 08:40

Němečtí politici odsoudili protiizraelský protest jako „antisemitismus“

Většina světa je pod sionistickou okupací

Lovec idiotů 194.?.?.?

Aby se podobná věc vůbec mohla stát, bylo nejdříve nutné vytvořit událost zvanou Holokaust, při které byli údajně povražděni všichni Židové v Evropě. Zřejmě nějací přežili a po 70 letech jich je na světě zas několik desítek milionů. Zaplaťjidovskýpámbů, že se tak rychle množí.

Samozřejmě je nezbytné, aby se podobná věc již nikdy neudála, takže je jakákoliv debata o čemkoliv týkající se jediných obětí 2. sv. války, tedy Židovů, přísně zakázána, kdokoliv si dovolí nesouhlasit, jde bručet do basy na doživotí.

A tak to má být. Židovský pámbů je spokojen, bylo vytvořeno peklo na zemi (israHell), jeho vyvolení mají na základě Zákona o Holokaustu právo na cokoliv a Gojové konečně mohou dělat to, pro co byli stvořeni, jak správně citoval Talmud starý dobrý Jozef Ovádiů, tedy sloužit Židovům.

Svět zkrátka zase dává smysl.

Mimochodem, víte kolik Židovů je údajně v ČR? 3 900 vyvolených duší. To jistě sedí... [chechtot]

361492

22.12.2017 09:33

České knihovny v drtivém sevření multikulti lobby

Více vám o tom poví paní Spectre

Lovec idiotů 194.?.?.?

Oni teď přecházejí na multikulturní model...

Gójové

https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI

361544

02.01.2018 11:59

Co Zeman neřekl

No páni, tohle psal někdo, komu dokonale vymyli mozek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Abych vyzdvihl největší bláboly, kvůli kterým jsem článek dál nečetl:

"Měli bychom urychleně přijmout zahraniční dělníky nebo nám podniky odejdou do zahraničí a přestanou tady platit daně."

No, možná by stačilo, kdyby se daně nerozkrádaly, nebo si jen třeba soudruh Bureš vrámci své minulé funkce neodpouštěl (miliardy), nebo kdyby daňoví poplatníci nedotovali organizovanou "ekologickou" rozkrádačku.

Autor vlastně říká, že bychom měli nadále snižovat mzdy obyvatelstva tím, že přibereme otroky z jiných zemí, kteří budou vydělávat na stovky miliard, které z naší země ročně odtékají na západ (těm společnostem, které autor tak úpěnlivě prosí, aby tu zůstaly).

Autor toto potvrzuje i v dalším absurdním tvrzení : "Hlavní příčinou jsou vysoké mzdové požadavky zaměstnanců, kteří dnes mohou dostat práci jinde za vyšší mzdu než jim malý podnik může dát."

Ne, příčiny jsou úplně jinde, ale bohužel autor není schopen dohlédnout dál, než si přečetl v denním tisku.

Další tvrzení je rovněž úsměvné...

"Zvyšování cen potravin přináší problematickou situaci důchodcům a příjemcům různých dávek. Nevím, zda tento proces už není počátkem světové potravinové krize způsobené suchem a nedostatkem vody vůbec."

Ano, začíná se projevovat Babišův monopol na výrobu potravin, ale vzhledem k celkově neuvěřitelně slabé kvalitě článku se nedivím, že to autor netuší ani v nejmenším. Nevím, jestli autor ví, že v EU se vyhazuje 50 % potravin, ale zřejmě ne.

Závěrem, tohle by se zde nemělo vůbec publikovat. Je to slabota.

361726

04.01.2018 13:35

Peklo v Edenu

Co se to tu objevuje za články???

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nevím, ale poslední dobou se tu objevují články, které kopírují oficiální média. Tento článek je opět nesmyslný v mnoha detailech.

"Na rozdíl od barevných revolucí, kde zaznívaly požadavky politických změn a do ulic vycházeli lidé středních vrstev, současné Íránské nepokoje mají příčinu ve vážných ekonomických problémech, které za poslední dva roky nabyly masových rozměrů."

To je pravda jen z části, ekonomické demonstrace v Íránu jsou běžné, ale tohle se liší tím, že je skupiny placených agentů mění na politické, požadující změnu režimu. Tak jako u nás americká ambasáda rozdávala červené karty a anglické transparenty, to samé se nyní děje v Íránu. Nebo má snad pan Kyncl nějaké vysvětlení, proč jsou transparenty v angličtině?

Navíc se v Íránu konají protidemonstrace, na které chodí mnohonásobně více lidí. Nesmíme zapomenout také na to, že týden před vypuknutím této BAREVNÉ "revoluce" se setkali představitelé USA a IsraHelle, aby rozlouskli "íránskou otázku".

"Existuje samozřejmě možnost třetí – bojovat s nepřízní přírody stejným způsobem jako Izrael a s pomocí technologií a každodenního úsilí znovu přeměnit dnes téměř poušť úrodnou zemi."

Tohle je naprostý blábol, obvyklá jidovská propaganda. Pan Kyncl asi zapomněl na to, že IzraHell krade vodu z Golanských výšin. A ano, ta voda pak Chybí v Sýrii.

"Tomu však brání lidská hloupost a hamižnost."

Ano, rozumím, jidové jsou nehamiční a chytří, zatímco Arabové a Peršané hamižní a hloupí. [chechtot]

Ve skutečnosti tomu brání tzv. Yinon plán. Nevím, jestli o něm pan Kyncl někdy slyšel, ale zřejmě ne. Jde o starý známý plán na Velký IsraHell rozkládající se od Nilu po Eufrat. Díky němu byla celá oblast rozvrácena, díky tomu proběhlo shození baráků, kde tancovali jásající IsraHellci. Milióny lidí pobiti, IsraHellem a jejich loutkou USA založen ISIS, který měl toto území obsadit, aby pak hrdinní US vojáci toto území osvobodili pro jidovy, kterí nejsou hamižní a hloupí a kteří by pouště proměnili v ráj na zemi (a také jedinou skutečnou demokracii).

Takže si to shrňme. Článek je dobře napsaná propaganda, která:

1. Tvrdí, že nejde o barevnou revoluci, ale o skutečný protest, který má změnit zlý režim.
2. IzraHell má řešení pro nedostatek vody.
3. Aby čtenář nepojal podezření, autor nechce uprchlíky.

Opět slabota...

361754

04.01.2018 13:54

Peklo v Edenu

RE: Má se USA angažovat.

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Je ale jisté, že vláda v Íránu je hodně špatná, jak vůči domácímu obyvatelstvu svou korupcí, tak vůči světu podporou terorismu."

Pane, když sem překopírujete to, co jste si přečetl v oficiálních médiích, tak to neznamená, že vás to dělá zasvěcenným odborníkem. Byl jste v Íránu? Nebyl. Máte důkazy o nějaké podpoře terorizmu, nebo jen papouškujete to, co tvrdí soudruzi z IsraHelle a USA? Papouškujete.

Mimochodem, ten článek, na který odkazujete, je napsán právníkem, který je zkušený propagandista a sionista (dokonce používá ten oblíbený blábol - IsraHell - jediná skutečná demokracie na středním východě). Ale důležité je, že tomu všemu věříte, to měl ten pán v úmyslu.

Mimochodem, když už mluvíme o té korupci, tak nejvíce zkorumpovaná je vláda USA, kde NEEXISTUJE demokracie, protože veškerá rozhodnutí závisí na lobování, které je v USA legální, takže politiku formují korporace a volič nemá na chod státu vůbec žádný vliv.

Ale to pan Joseph Klein nenapsal, takže o tom psát nemůžete, že?

361755

05.01.2018 13:20

Urážet náboženské symboly v 21. století je opravdu nemístné

Církev dělala nesrovnatelně horší věci během své historie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jako každé organizované náboženství, i katolická potažmo protestantská církev má za úkol shromažďovat nesvéprávné jedince do organizovaného stáda, aby penízky cinkaly. Je to jako s každou jinou firmou, nejde vůbec o nic jiného.

Když katolíci ukradli "pohanům" všechny jejich svátky a začali je vydávat za vlastní, najednou měli co nabídnout. Předtím neměli nic.

Vzpomeňme, kolikrát církev vraždila ve jménu jidovského boha, kterého si také přivlastnila. Ten jidovský pámbů je totiž pěkná svině, vrah a sadista. Stačí si přečíst tu první část knížky, kde je vše hezky popsáno. Je tam nějaká tolerance? Absolutně žádná!

Tak proč by si z toho nemohl někdo dělat prdel, zejména, když zaplaťjidovskýpámbů, jsou minimálně 2/3 místního obyvatelstva ateisti (nebo spíše pohani).

Církev udělala na světě tolik zla, že nějaká přiblblá reklama tomu nesahá ani po kotníky.

A pokud nějaký Ježíš existoval (a že podobných osvícenců bylo v historii nespočet), dnes by se musel poblít z toho, co z něj církev udělala a co v jeho jménu natropila.

361776

08.01.2018 11:57

Urážet náboženské symboly v 21. století je opravdu nemístné

RE: Církev dělala nesrovnatelně horší věci během své historie

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Koneckonců stály u zrodu současné evropské vzdělanosti a i u mnoha jiných dobrých věcí..."

Pro kristovy drahý rány... Toto tvrzení je, při vší úctě, totéž, jako bych řekl:

USA je vzorem práva a demokracie.
Jidové v Izrahelli vybudovali kvetoucí zahradu z pouště.

Ale abych vám to trochu osvětlil, pane Čumiloviči. Katolická církev není jen "spása duše", ale celý komplexní společenský systém včetně právního. Dokonce i ten kalendář je katolický. Šlo o kompletní změnu (násilnou) obrovské části pozemské populace, která do té doby (než zcela v rámci Ježíšova učení přijeli vojáci, kteří povraždili muže, znásilnili ženy a připravili půdu pro "duchovenstvo") žila naprosto odlišným způsobem od dnešní tzv. jidokřesťanské "civilizace". Neexistovalo například něco jako "svátost manželská", hodiny katechismu a další "vymoženosti evropské vzdělanosti". Lidé kupodivu žili spokojeně, spolupracovali spolu, nezáviděli si, nevraždili se navzájem, neupalovali se na hranicích atd.

Možná o tom nevíte, ale vzdělání a zejména znalost skutečné historie je předpokladem k fungování zdravé společnosti. Církev naopak zcela zlikvidovala původní historii, kulturu a vztah k přírodě a nahradila ho uměle vykonstruovanými nesmysly, díky nimž Země trpí všemi svinstvy, které se tu odehrávají.

Mluvíte o člověku, jednotlivci, ale církev záměrně udělala z jednotlivců dav, který je snázeji ovladatelný, rozmanitost nahradila uniformitou (což se neobešlo bez hromad mrtvol) a do myslí všech zasadila nekončící strach související s potlačovanou sexualitou.

Kdo si myslíte, že chodí do kostela? Mentálně zdraví a sebevědomí jedinci? Tak ty jsem tam vzkutku nepotkal. Zato spoustu nebožáků, kteří se bojí nejen smrti, ale i života, nenaplněni v tomto obludném otrokářském systému.

To, že je pro vás tento svět nejlepší možný, je dáno pouze tím, že nevíte, jak to bylo dřív, zato můžete porovnávat například se středověkem, který byl ovšem zcela pod kontrolou tzv. církve "svaté".

Už vás někdy napadlo, proč církev sedí na vatikánských archivech, které do světa nepustí? Je to snad jeden z jejích příspěvků k evropské vzdělanosti?

361828

08.01.2018 12:09

Panika Borise Johnsona v Moskvě: Agónie rozpadající se říše

RE: Británie je ztracena

Lovec idiotů 194.?.?.?

Člověče, vy máte něco společného s tím serverem, na který zde neustále vkládáte odkazy? Divím se, že vám to pan editor toleruje, nemáte tu jediný příspěvek, který by nebyl reklamou na jakýsi epshark.

Takže buď jde o reklamu, nebo jste si prostě našel zdroj, který vám zcela formuje vaše myšlení a ať tam napíšou sebevětší hovadinu (viz minule ten blábol o Íránu z dílny ultrasionistického "think tanku" ), bez dalšího přemýšlení to šíříte dál.

Obě varianty jsou zhruba stejně odpudivé.

-----

Co se týká samotného článku nejen o Británii, ano, je to bohužel tak. Do písmene. Británie je brutální. A vždy byla brutální. Stejně jako všechny ostatní verze Římské říše.

361830

23.01.2018 09:36

Proč klesla cena bitcoinu o polovinu?

Bitcoin je již dávno jen nástrojem parazitů

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jestli byl někdy Bitcoin zamýšlen jako digitální nezávislá měna, tak dnes 100% není, neboť většinu BC vlastní nadnárodní fondy a jiní obvyklí parazité, kteří rozjeli toto letadlo ve velkém. Stačí psát články do médií, jak BC čeká skvělá budoucnost, pak zvyšovat jeho cenu, aby lidi zatoužili po rychlém zbohatnutí a způsob, jak okrást miliardu lidí, je na světě. Takže cena roste, pak spadne na polovinu, hlupáci spláčou nad výdělkem a jede se druhé kolo. Paraziti skoupí od chudáků BC za polovinu a znovu začnou zvyšovat cenu.

V Číně nedávno zavřeli fond, který okradl 200.000.000 Číňanů. Jo, když chce blb rychle zbohatnout, tak vrazí do letadla všechny úspory. Američani si kupovali BC za hypotéky, kreditky (úrok 25% ročně) atd., takže většina z nich po prvním kole rozkrádačky končí na dlažbě. A to je dobře. Když je někdo blbej a ještě k tomu chamtivej, tak ať platí.

Samozřejmě že něco, čemu se každý týden změní cena o polovinu, nemůže fungovat jako peníze, protože by se musely měnit BC ceny každý den nebo pomalu každou hodinu. Tolik k chytrákům, kteří si myslí, že BC je nějaký "protisystémový".

362055

23.01.2018 09:45

Když vyhraje Drahoš...

Drahoš ne!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Co se týká Drahoše, tak pan Kytička vymlátil ze slámy poslední zbytky, ale zaujalo mě, jak miluje PANA Babiše. Samozřejmě, že si nevšiml ničeho divného, co by tu PAN Babiš natropil, dovymlátil zbytky slámy i u tohoto tématu, ale nějak nepochopil, že monopol na výrobu potravin nakonec opravdu, ale opravdu nikomu nepomůže a oligarchické vedení státu není v dlouhodobém výhledu to pravé ořechové.

Je to opravdu smutné vidět, kam až se myšlení lidí posunulo za posledních 25 let a jaké neskutečné prasárny se dnes v očích Kytičků a dalších považují za to nejlepší, co je možné. A to je opravdu mutné. Možná si tenhle národ toho Drahoše zaslouží. Stejně jako toho stbáka Bureše.

362056

25.01.2018 17:49

Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná

RE: Absolutně nepřijatelná politická indoktrinace dětí ve školkách a školách - informace z terénu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dovolím si lehce nesouhlasit...

Na údajné Sinaji neměli všudepřítomná média a sociální sítě. To vám ve vašem hodnocení nějak chybí. Dnes, po rozvratu rodin, došlo k odcizení starší a mladší generace. To za komoušů a dříve NIKDY v historii nebylo.

Jinak musím pozitivně ohodnotit článek pana Kytičky, je lepší, než předešlý.

362121

30.01.2018 23:07

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

RE: Vítězství zplozené na LŽI

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

To se opravdu povedlo! Slušný člověk promluvil.

Já osobně jsem volil čistě proti tomu, co mi řekla pražská kafilerie. Jinak bych k volbám nešel, ale ten nesnesitelný kvikot mě dohnal k tomu, abych volil menší zlo. To, co mě opravdu baví, je ještě větší kvikot kavárníků po volbách. Teď se odkopali a už z nich leze to, co si opravdu myslí. Což není nic hezkého, natož slušného, že?

362250

Pane to jste řekl krásně. Skoro jsem až plakal. Je vidět, že na školení vás důkladně připravili. Jakmile jste začal o těch slušných lidech, tak je jsem si hned uvědomil, že o nich nejvíce kvákají právě bývali agenti STB, případně jejich dětičky. Zloděj křičí chyťte zloděje, jak to tak bývá.

362799

08.03.2018 18:07

Válka proti mužnosti

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Lovec idiotů 194.?.?.?

>To je aspoň chlap, co se nebojí trisknout ženskou pendrekem

Nějaký důkaz, nebo se jedná jen o přiblblé blábolení?

362960

18.03.2018 09:33

Vysokoškolští učitelé ve Velké Británii se musí účastnit seminářů, aby „pochopili výsady bělošství“

RE: To nie je nadávka, to je diagnoza

Lovec idiotů 194.?.?.?

S nějakým pámbíčkařením tohle nemá nic společného, i když chápu, že každá sekta si to ráda vyloží po svém. Dříve to bylo židovské (též známé jako křesťanské) náboženství, co drželo lidi pod kontrolou, dnes jsou to konzum (další level toho náboženství, neboť ovce již byly frátery proškoleny a připraveny), obojí stejně odpudivé. Psychopatický židovský Bůh rozhodně není zárukou ničeho dobrého. Leda by se už polepšil.

363121

22.03.2018 10:36

Vysokoškolští učitelé ve Velké Británii se musí účastnit seminářů, aby „pochopili výsady bělošství“

RE: To nie je nadávka, to je diagnoza

Lovec idiotů 194.?.?.?

Musí se to hodně ohýbat, aby to celé dávalo alespoň nějaký smysl, že? Takže tzv. starozákonní bůh se polepšil, když se napsal ten nový zákon? Už to není ta odpudivá pomstychtivá krvelačná a zákeřná svině? Já jen, že to i podle té Bible vypadá, že je. A co se týká například katolíků, zjistil jsem, že to jsou to pokrytci největší z nějvětších. Čím více keců o bohu, tím tvrdší srdce. Naprostá většina tzv. věřících naprosto netuší, o co vlastně jde. Každá dobrá věc musí být použita ve službách zla. To je totiž docela účinné.

363191

No, je to blbý, když nakonec i Prima odvysílá, kolik "neziskovek" Soroš financuje a co tyto "neziskovky" šíří za dobro. To pak vaše parta placených "diskutérů" už nemůže v diskuzích posměšně říkat, no jo, ten váš Soroš... Je to smutný, viď... Jo, teče vám do bot, tak jste teď přišli s tím Skřípalem, čímž jste ze sebe udělali definitivně úplné blbce. Ve své podstatě mi vás je líto. Nic se vám nedaří... I s tím Zemanem jste to totálně projeli, takže jste museli znovu povolat "studenty a herce". A víš ty co? Tlačte na to dál ještě víc, tím si pod sebou tu větev podříznete ještě rychleji. Kdyby ta vaše nenávist nebyla tak očividná, bylo by to opravdu směšné.

363197

To jsi se zas předvedl, Pepku... Ale co od tebe čekat, že? Je zajímavé, že vy placení "diskutéři" jedete podle jedné brožury. Kalousek, Šafr, Pehe, i ten zoufalec Hřebejk. To, co vás spojuje, je čistá nenávist a také parazitická nátura vašeho živobytí. A to nemluvím o naprosté hlouposti.

363218

23.03.2018 20:20

Neoburžoazie, aneb strůjci kapitalistické apokalypsy
První část

RE: Jak dlouho už

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane Vojto, to co píšete je naprostý blábol, ale vím, že je naprosto zbytečné to vysvětlovat. Samozřejmě, že chudí umírají, když zchudnou ještě více, ale vás to naštěstí nemusí tížit, protože jste měl to štěstí, že tu komunisti všem umožnili normálně žít. Západ žije jen z obírání chudáků z většiny světa.

363219

29.03.2018 11:17

Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!

RE: Jste zlej a morálně, možná i duševně, narušen

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] No samozřejmě. Jen jsi popsal své dojmy... A už vůbec nepochybuji, že máš Rusko projetý křížem krážem... Na který straně brožury tohle máte?

Takže třeba tento tvůj dojem...

"Máte pravdu soudruzi, omlouvám se. Za vše může Mossad CIA mezinárodní židovstvo, bratrstvo kočičí pracky a zlý vlk z Nu pogodi."

Tak by mě zajímalo, soudruhu, proč sem vlastně lezeš. Že ty nám chceš ukázat tu správnou cestu, abychom měli to politicky správné myšlení, věděli, že jediná demokracie, svoboda a prosperita je USA. A CIA šíří jen dobro i za cenu miliónů mrtvých. Jak říkala ta hodná paní Krvavá Madla, půl milionů mrtvých iráckých dětí za to stálo...

https://www.youtube.com/watch?v=RM0uvgHKZe8

Měl by sis uvědomit jednu věc, soudruhu, my už vám ty vaše kecy nežerem. Nežrali jsme je za komoušů, i když většina jejich hloupé propagandy byla založena na čisté pravdě, žrali jsme vám to jen pár let po "revoluci" a teď už vám to nežerem vůbec. Takže ať se vy Evropští hodnotové budete snažit sebevíc, už budete napořád jen za blbce.

Takže jo, piš dál, ale zkus to trochu vylepšit, tohle je opravdu slabota. Měli by vám udělat nějaké nové školení, kde by vám vysvětlili, že samotná nenávist nestačí, je potřeba, kromě zlostného plivání na Rusko, třeba začít u sebe. Přiznat nějaké ty chyby a tak, však to znáš...

363332

29.03.2018 11:45

Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!

RE: Autor

Lovec idiotů 194.?.?.?

Vidím to stejně. Dobře napsáno.

363335

02.04.2018 12:11

Už zase hoří Reichstag

RE: Tentokrát hoří chazarská hegemonie Západu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Naprostý souhlas. To, že těmto dobytkům teče do bot, lze pozorovat především na zuřivém a intenzivním kvičení Šafrů, Štětinů, Jandů a dalších tisíců dobytků, kteří jsou za to dokonce placeni z našich daní. Tisíce placených "diskutérů" otravují vzduch na všech serverech, ale už jim to stejně nikdo nežere, jen lidé výjimečně tupí.

363424

04.04.2018 20:23

Vydali ho! A nedostali ani těch 30 stříbrných

RE: Ježíš v lamborghini:)

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jsem rád, Pepku, že to sem chodíš očůrávat. A teď si představ, co by se dělo, kdyby to byl rozežranej floutek z USA a vydali jsme ho do Ruska. Dokážeš si představit, jak byste s Šafrem, Štětinou a dalšími chcípáky kvičeli?

363462

04.04.2018 20:33

Válka s Ruskem?

No...

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Staré předrevoluční Rusko žádný démon nebyl, byla to zaostalá, nicméně dostatečně svobodná země, kde žili vystěhovalci z Evropy až hodně spokojeně a naši legionáři za něj bojovali u Bachmače a Zborova, než přišli bolševici, aby se následně obrátili proti nim."

Nechci do toho nějak kafrat, ale zde jsem shrnul, jak to s tím předrevolučním Ruskem vlastně bylo.

Alexander II provedl první ekonomické a sociální reformy vedoucí k industrializaci země v roce 1861. V 70. letech 19 století ruská vláda začala modernizovat infrastrukturu. Sergej Witte začal stavět Transsibiřskou magistrálu, v roce 1897 podložil Rubl zlatem, investoval do železnic, telegrafu, elektráren. V roce 1900 bylo Rusko 4. největším výrobcem oceli a na druhém místě v těžbě ropy. Železnice vedla k rychlému budování továren, dolů, přehrad a dalších projektů. Za deset let se industriální ekonomika zvýšila více, než za sto let před tím. V roce 1890 se vytěžilo v Rusku cca 3 miliónů tun uhlí, v roce 1900 to bylo cca 11 miliónů tun. V roce 1914 pracovalo v továrnách, které měly více než 1000 pracovníků 40 % zaměstnanců. V té době to bylo v USA 18 %.

363463

05.04.2018 10:53

Vydali ho! A nedostali ani těch 30 stříbrných

RE: Ježíš v lamborghini:)

Lovec idiotů 194.?.?.?

No jistě. Samozřejmě, že by ti to bylo jedno. Viz strana 2 vaší brožurky "Správné vedení diskuze k dosažení požadovaných politicko-sociálních cílů". V klidu Pepku, takže tě živí jen sžírající nenávist k Rusku, zbytek je ti jedno. Inu, máš to v kebulce srovnaný, to je vidět dle tvých příspěvků.

363469

09.04.2018 15:33

Jak může Východ zachránit Západ

RE: zase tento papek

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Už dlouho jsem se tak nenasmál. Piš dál, jako sranda je to opravdu dobré.

363522

13.04.2018 14:27

Jaderná apokalypsa za dveřmi – aktuální stav

RE: Assad neměl žádnou motivaci k útoku plynem

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane Senil, vy jste ale snaživý chlapík. V každé diskuzi nezávislých serverů si denně děláte reklamu na ten váš. To je od vás velmi mazané, ale také velmi otravné, proto tam ze zásady nepůjdu.

Jinak samotný článek hodnotím velmi pozitivně, srhnuje vše podstatné.

363595

26.04.2018 08:35

Skutečný plán neokonů pro Sýrii se noří z nedostatku trosek

RE: jde jim o permanentní válku

Lovec idiotů 194.?.?.?

Díky za další reklamu na váš web, ale stejně se tam nepodívám, pán Senil. Stačí mi, když vidím, jak tím zaplevelujete každou diskuzi na každém alternativním serveru.

363861

03.05.2018 16:29

Kam zmizel pocit studu?

Drobná nepřesnost

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Sýrie během tohoto posledního útoku zachytila ​​70% amerických raket, a použila přitom zastaralý systém protivzdušné obrany ještě z dob Sovětského svazu."

Ale kdepak. Například S-200 měly nulovou úspěšnost. Nejúspěšnější byly nové systémy Pantsir.

S-300 jsou pro podobný útok nevhodné, zbytečně drahé. Takže je potřeba dodat více Pantsirů. Ale S-300 by mohly ukončit poletování "vyvolených" bestií z (izra)Helle ve vzdušném prostoru Libanonu.

Jinak má pan Roberts pravdu, že západ si přisvojuje jakési "morální" právo na ničím nekontrolované vraždění a ničení. Ale to dělal koneckonců vždy.

363960

03.05.2018 21:24

Kam zmizel pocit studu?

RE: Drobná nepřesnost

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jen tak na okraj. F-35 je nutné přetřít tím nátěrem po každém
(!!!) letu. On ten nátěr je také silně karcoinogenní, na což se přišlo poté, co pár pilotů hezky onemocnělo. F-35 je také nutné týden v hangáru opravovat, aby mohla na pár hodin vyletět. Takže je to opravdu povedené letadlo! [smích]))

F-16 ho snadno sestřelí...

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3148585/Pentagon-say-reason-expensive-fighter-jet-F35-lost-dogfight-F16-40-years-ago-did-not-special-coat-stealth-paint.html

363966

04.05.2018 20:32

Jaká tajemství leží v troskách Centra pro vědecká studia a výzkum v Damašku?

RE: USA intervence byli založeny na lži

Lovec idiotů 194.?.?.?

A pane Senil, když už jste si sem opět vložil reklamu na váš server, tyhle informace jsou také od Gatestone institutu? Ten váš server, to je pěkná nalejvárna. Opravdu odpudivě maskovaná sionistická propaganda.

363977

11.05.2018 10:21

Opětovné jmenování Medveděva: Nevypadá to dobře

RE: Aj pre mňa

Lovec idiotů 194.?.?.?

Škoda to je, nicméně zbavit se obtížného parazita občas chvíli trvá. Doufejme, že to má Putin promyšlené, podobně jako s návštěvou pekelníka SatanYahoo na vojenské přehlídce.

364098

16.05.2018 15:39

Dva póly měnové politiky: totální dolarizace a totální odchod od amerického dolaru

RE: Je ještě ČNB instituce česká?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jelikož jsme kolonie, je naše centrální banka plně pod kontrolou ECB. Která je pod kontrolou FED. Která je pod kontrolou několika dobytků.

Jinými slovy ČNB ožebračuje naše občany ve prospěch těchto dobytků. Proces je standardní, podobně to probíhá téměř po celém světě, pomineme-li posledních pár států, které jsou v hledáčku strýčka Sama určeny k destrukci (pardon, chtěl jsem říci demogratizaci). A strýček Sam je pod kontrolou anglozio sviní.

364212

17.05.2018 09:43

Nakolik je účinná izraelská protiraketová obrana?

Jen malá technická k překladu

Lovec idiotů 194.?.?.?

David nezabil Goliáše (jak tvrdí jidovská pohádka) závěsem, ale prakem.

364226

23.05.2018 19:14

Americká ambasáda pokřtěná krví

RE: Jurský park

Lovec idiotů 194.?.?.?

Hmm, tak to není nic pro pana Vojtu. Ten uznává jen právo silnějšího (vraždění, znásilňování, plenění, ničení) , modlu peněz (ber kde ber bez ohledu na morálku) a nezřízený konzum. Jeho otázka byla jen provokace.

364312

24.05.2018 09:24

Jsou liberální zvrhlíci sexuálně posedlí uprchlíky?

RE: Je to tak

Lovec idiotů 194.?.?.?

A zase oblíbená reklama na sionistický epshark. Výborně pane senil, je vidět, že se hodně snažíte svůj patetický server propagovat kde se dá a zasírat tím všechny možné diskuze.

364322

24.05.2018 09:45

Americká ambasáda pokřtěná krví

RE: Moc tomu všemu nerozumím.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Přesně tak, když se houfy přistěhovalců valily do Ameriky, museli se bránit před Indiány kdekoliv, kam přišli. Inu, hned poté, co zapálili jejich vesnici, znásilnili jejich ženy a zabili jejich děti. Bránit se člověk musí, to je svatá pravda.

Proto také federální vláda USA vyplácela půl dolaru za indiánský skalp, aby přistěhovalci za to bránění něco měli.

A když se chazarské bandy začaly valit do Palestiny, původní židové, kteří s okolními muslimy (stejné krve, jen jiného náboženství) žili v klidu, začali být značně nervózní, když viděli, jak se chazarské bandy brání, například v Dajr Jásín.

Jací Palestinci

364323

Pane editore, vše vysvětluje tzv. kognitivní dizonance. Generace, která nevěřila tehdejší propagandě teď prostě nemůže připustit, že komouši měli o západu 100% pravdu. Svět by se jim zhroutil.

364506

14.06.2018 13:18

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už zas? Vy snad za to dostáváte peníze. Bláboly, bláboly a další bláboly od pěti palačinek.

364692

14.06.2018 13:30

Strategie moci

RE: Strategie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je neuvěřitelné, jaké pohádky jsou schopni lidi vymyslet a jiní jim zase věřit. Ten člověk, co vymyslel "globálního prediktora" se musí smát, až se za břicho popadá, když vidí, kolik lidí tomu bezmězně věří.

> primitivní turkické kmeny samy natolik vypracovaly

Ve skutečnosti je to docela jednoduché. Pokud někdo dostane k dispozici fungující systém (Byzantská říše) spolu se všemi úředníky a inteligencí, tak není jediný důvod, proč by tohoto systému nemohl využít. Už jen to tvrzení, že se jednalo o "primitivní" kmeny... Většina obyvatelstva USA jsou také samí blbci, ale USA ovládá svět.

To jen oběti globálních prediktorů odložily mozek a místo toho začaly věřit na pohádky.

364693

14.06.2018 13:50

Strategie moci

RE: Především gratuluji Zvědavci.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dle vašich zkušeností a rozhledu bych navrhoval, abyste to tam šel řídit vy. Lidi jako vy, kteří v životě nic nedokázali, ale vždy vědí, jak to udělat, jsou základem každého úspěšného projektu.

A to už vůbec nemluvím o to, že o tom všem víte naprosté kulové, protože tam nežijete a opravdu podstatné informace si na Novinkách nepřečtete. A ty si nedozví ani lidé v Rusku.

Za Putinem stojí obrovská síla lidí oddaných Rusku (jinak by nemohl dosáhnout vůbec ničeho), obvykle z tajných služeb (KGB), armády atd. a ti informace mají a kdyby se chovali jako naivkové vašeho typu, tak už to možná celé zkrachovalo.

Vaše naivní názory nejsou vaší chybou, protože jste neinformovaný, ale raději byste se neměl tvářit jako prezident světa.

364694

14.06.2018 13:53

Strategie moci

RE: Především gratuluji Zvědavci.

Lovec idiotů 194.?.?.?

>viz ta centrální banka

Již jsme mnohokrát viděli, jak to dopadá se státy, kteří nechtějí, aby jim peníze spravoval někdo jiný. Putin dobře ví, že určitá neposlušnost bude Římskou říší tolerována, ale jakmile by jim sáhl na jejich dojnou krávu (centrální banka), skončí rychle pod drnem. Je potřeba čas, tyhle věci se nedají dělat ze dne na den.

364695

15.06.2018 11:07

Strategie moci

RE: Strategie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Abychom to tedy upřesnili, USA je v současnosti vojenské centrum Římské říše.

364713

15.06.2018 11:21

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už se to tu probíralo mnohokrát. Pořád mluvíte o nějaké barvě, ale zřejmě jste doposud nepochopil to, jak barvy snímá lidské oko a jak čip foťáku. Což se dost divím, protože vím, že jste odborník na cokoliv!

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Tak a teď mi pane pětipalačinko můžete v klidu vysvětlit, proč se barva kovu na obrázcích neliší. První obrázek je roztavená ocel. Připadně mi vysvětlete, proč 99 % fotek roztavené oceli má žlutou barvu.

Pak se teprve můžeme bavit o nějakém dědovi, ano? Ale pokud jste ten tekoucí kov z WTC viděl osobně a ne na fotce, tak máte samozřejmě pravdu. [chechtot]

364714

15.06.2018 17:18

Úloha Číny a Ruska v multipolárním světě

RE: A zase

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reagovat na takový blábol asi nemá smysl, ale pokud máte pocit, že západ je na tom skvěle, tak si to myslete dál. Vysvětlovat trollovi, že Rusko prošlo krachy právě díky západu, je asi zbytečné plýtvání časem. Inteligentní člověk chápe, o co běží, Kalouskovi nohsledi a milenci pornoherce Jandy se můžou snažit sebevíc, už jim to je houby platné.

364721

19.06.2018 08:18

Úloha Číny a Ruska v multipolárním světě

RE: Předvádíš tady jenom svoji omezenost a dokazuješ to, že patříš do té skupiny populace,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pepku, co kdybys šel obšťastnit Jandu z Evropských hodnot, vám to spolu půjde jak po másle. Tady je tě škoda, tyhle bláboly už žerou jen Jandové, Štětinové a Kalousci. Opravdu, myslím to s tebou dobře. U Jandy ti bude pěkně teplíčko a ještě u toho můžete plivat na Rusy.

364796

25.06.2018 11:51

Evropa na křižovatce, jak se atlantický systém hroutí

Ošklivá chyba v překladu.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dluh USA prosím pěkně není 2 biliony USD, jak je napsáno v článku, ale 21 bilionů. Hned jsem si této hovadiny všiml a v originále je to správně.

Aktuální stav US dluhu

364901

25.06.2018 19:57

Kérka

RE: Tetování jako jeden z příznaků úpadku naší civilizace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane Stworo, nesmíte se na paní zlobit. Obrovská spousta nešťastných lidí, kteří nemají žádné známé, partnera a připadají si na světě zcela zbyteční, potřebuje nějakou náhradu za normální život. Takové pak odchytnou náboráři různých sekt a tak dlouho jim vymývají mozek, až je ovečka poslušná a zbavená vlastního rozumu. Obětmi kupodivu nejsou jen hloupí lidé, ale i inteligentní. Jsou rádi, že si našli podobně postiženou skupinu nešťastníků. Vymývání mozků dětí rodiči by mělo být trestné, jedná se o duchovní otroctví. Často takoví lidé končí špatně. Znám spoustu tzv. křesťanů, kteří nedokáží tolerovat ostatní v jejich jinakosti, cítí se nadřazení s pocitem, že znají "pravdu". Neodkáží odpustit ani sobě, natož ostatním. Často se jedná o prvotřídní pokrytce.

364913

25.06.2018 20:00

Prastaré spirituální kořeny rusofobie

RE: I neviditelný bůh pověřil Hitlera, nebo Rothschilda, Rockefellera, Warburka...

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] Už dlouho jsem se tak nenasmál. Je to neuvěřitelné, co náboženství dokáže udělat s mozkem člověka.

364914

25.06.2018 20:04

Evropa na křižovatce, jak se atlantický systém hroutí

RE: Ošklivá chyba v překladu.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Hlavní příčina jsou fiat peníze, od zrušení zlatého standardu jdou USA a v podstatě celý západ rychle do zádele. Kdo měl na zrušení měny kryté zlatem největší zájem, je asi jasné.

364915

26.06.2018 16:58

Kérka

RE: Tetování jako jeden z příznaků úpadku naší civilizace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Děkuji za milou odpověď. Ti dobří lidé, o kterých mluvíte, byli dobří proto, že byli křesťany, nebo byli prostě dobří lidé? Mohou podle vás být dobří lidé i bez toho, aby byli křesťany? A kde tito lidé skončí? V pekle? To tvrdí církev.

A příště, až budete číst psaný text, zkuste rozlišit mezi "všichni" a někteří". Hodně by to mohlo pomoci k jeho pochopení.

364935

26.06.2018 17:00

Kérka

RE: Tetování jako jeden z příznaků úpadku naší civilizace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane, je mi vás upřímně líto. Když nebudete pokřtěn, skončíte v pekle. To tvrdí církev, která si říká Kristova.

364936

26.06.2018 17:28

Kérka

RE: Tetování jako jeden z příznaků úpadku naší civilizace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Milá paní, je to hezké, že to tak vnímáte a je dobře, že vám to pomáhá. Ale domnívám se, že o skutečném učení Krista nemáte ani ponětí.

Jen tak v rychlosti... Co ten dobrý člověk celý život dělal? NEPRACOVAL! Jen si tak chodil a s kamarády chlastal. Kdyby takový člověk přišel k vám domů a řekl by vašim dětem (ačkoliv byste ležela nemocná na posteli), ať jdou s ním a vás tam nechají ležet, jak byste se k tomu postavila?

Ale vy asi chcete, aby vaše děti měli dobrou práci, hezký dům a hlavně nějaké jistoty, že? Tedy pravý opak toho, co by je učil Ježíš. Užívat si život plnými doušky a nestarat se o zítřek! Být bezdomovcem.

Pokud chcete skutečně pochopit jeho učení, doporučuji začít zde...

Cesta k lásce

Cituji:

Otec a matka: zlý sen. Manželka a děti, brat i a sestry: zlý sen. Celý váš majetek: zlý sen. Váš dosavadní život: zlý sen. Všechno, na čem lpíte a bez čeho podle vás nemůžete být šťastni: zlý sen. Pak se budete umět zříci otce i matky, ženy i dětí, bratrů i sester, a dokonce i vlastního života. A velmi snadno se rozloučíte se vším, co vlastníte, to znamená, přestanete na tom lpět a tím tomu znemožníte, aby vám to ubližovalo. Pak konečně zažijete ten záhadný stav, který nelze popsat či vyjádřit - stav věčného štěstí a míru. A poznáte, jak pravdivá je věta, že každému, kdo přestane lpět na bratrech a sestrách, otci, matce a dětech, pozemku i domech..., se to nastokrát vrátí a získá věčný život.

Mimochodem, kdyby dnes Ježíš viděl, co v jeho jménu církev natropila a co z lidí vytvořila, asi by se z toho poblil.

364938

27.06.2018 10:40

Evropa na křižovatce, jak se atlantický systém hroutí

RE: Ošklivá chyba v minulosti...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dobře napsáno, je potřeba to připomínat. Třeba to s tím skalpováním, kdy tato činnost bývá připisována jako vynález Indiánů, ale ve skutečnosti to byl vynález hodných pokrokových křesťanů, kteří dostávali od federální vlády půl dolaru za skalp, takže si vražděním mohli přijít na pěkné peníze. Indiáni začali těmto dobrákům dělat to samé, protože si mysleli, že jde o nějaký rituál.

A dnes? Kdo z obyčejných smrtelníků s vymytým mozkem toto ví? A kdo ví o genocidě 100 miliónů původních obyvatel Ameriky? O těchto věcech se moc nemluví a nakonec, nebylo dobré je všechny pozabíjet, když dělali taková zvěrstva, jako například skalpování?

Teď jsem četl článek o Májské kultuře, jak prý dělali strašné krvavé oběti, ale osobně si myslím, že jde o něcco podobného, což se projevilo v diskuzi pod článkem, kde jejich vyvraždění v podstatě schvalovala minimálně polovina lidí.

Nesmíme také zapomínat na genocidu prováděnou Angličany kamkoliv přišli, pokud například na Zélandě během 20 let snížili populaci Maorů ze 700.000 na 70.000, jak to asi vypadalo v Indii? Některé odhady mluví až o miliardě lidí, kteří hodní křesťané z Anglie vyhubili v koncentrácích, hladem, nebo je prostě postříleli.

A pak bude někdo kvákat o tom, jak komouši pozabíjeli milióny, ale o sankcích, které byly například na Rusko uvaleny v podstatě neustále, se nemluví. To jen hodná židovská paní zvaná Krvavá Madla přiznala, že 500.000 iráckých dětí, které zemřely v důsledku pokrokových sankcí byla odpovídající cena a že je to v naprostém pořádku. Koneckonců šlo jen o podlidi - tupé Góje.

364948

01.07.2018 10:26

Kérka

RE: Tetování jako jeden z příznaků úpadku naší civilizace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pepku, díky! Od bývalého stbáka je to pro mě jako pochvala. Být blbcem v očích idiota je opravdovou rozkoší skutečného labužníka.

365008

01.07.2018 10:29

Kérka

RE: Tetování jako jeden z příznaků úpadku naší civilizace

Lovec idiotů 194.?.?.?

Napsal jste toho sice hodně, ale je to tak nudné, že jsem to moc nečetl. Tyhle rady jsou dobré pro puberťáky, asi v podstatě opakujete to, co říkáte vnoučatům. Takže raději skončíme u toho, že i hodní lidé, kteří "nepřijmou pána", skončí podle vás tolerantních křesťanů v pekle. Je to tak napsáno ve vaší židovské knížce.

365009

13.07.2018 15:43

Žádná pátá kolona v Kremlu? Zamyslete se znovu!

RE: přátelská návštěva Napoleona a Hitlera v Rusku

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už zase blábolíš? Že se ti to vyplatí, dělat tu ze sebe trotla. Ale co čekat od bývalého stbáka.

365293

13.07.2018 15:45

Žádná pátá kolona v Kremlu? Zamyslete se znovu!

RE: Rusové

Lovec idiotů 194.?.?.?

Víš o tom naprostý kulový, tak raději mlč. A pozdravuj pana Kalouska a další blby, kteří jsou pro tebe vzdorem.

365294

14.07.2018 14:04

Trumpova armáda shazuje každých 12 minut bombu a nikdo o tom nemluví

RE: jak to víte

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zajímavá otázka. Průměrně inteligentní a alespoň částečně informovaný člověk by ji nepoložil, ale dejme tomu, že nejste nastrčený provokatér, ale pravdu hledající neinformovaný. Nejprve je ale potřeba ujasnit pár věcí.

Teď se ptáte koho? Autora článku? Překladatele? Nebo editora, který přeložený článek uveřejnil?

Pokud chcete informace od autora článku, anglicky ho můžete kontaktovat třeba na facebooku.

Pokud chcete zapojit mozek, přečtěte si článek znovu, jsou tam odkazy na bombardování za Trumpových předchůdců.

Nebudu ztrácet čas dohledáváním, ale možná jste pochopil, že 1 bomba / 12 minut je průměr, takže někdy se bombarduje více, někdy méně.

V nedávné době například USA srovnaly se zemí město Raqqa nebo Mosul. Tyto města byly totálně zničeny, dodnes jsou pod sutinami zavaleny tisíce hnijících mrtvol bývalých obyvatelů.

Takže ve zkratce: Sýrie, Irák, Jemen, Afghánistán, Pákistán, Somálsko, atd...

365302

14.07.2018 14:14

Hitler řídí naše kroky

RE: Až na to kouření dobré

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Proč má 30 lidí trpět kvůli jednomu? Ať odejde z té hospody právě on.

??? Většina lidí, co chodí do hospody na pivo, kouří. Takže co kdybychom to obrátili? Neměl by odejít právě ten jeden, co z 30 nekouří? Dříve jste si také nemusel všechno přeprat a umýt si hlavu. Stačilo do hospody nejít.

Osobně jsem nakonec rád, že se v hodpodách už nekouří, ale plácat blbosti je podle mě zbytečné.

>Kuřáci jsou ti nejdrzejší a nejarogantnější lidé.

Opravdu? Toho jsem si za celý život nevšiml. Spíš bych řekl naopak. Takže další ničím nepodložená hovadina.

>Tak právě kuřáci jsou menšina, která mnoho let diktovala většině.

Další nesmysl. Většina rozhodla, že se nebude kouřit v hromadné dopravě, na zastávkách, ve státních institucích a nyní i v soukromých prostorách.

Prosím, než něco napíšete, zkuste se zamyslet nad tím, zda to alespoň trochu odpovídá realitě.

365305

15.07.2018 20:21

Trump jedná s EU jako s idioty

RE: Postupné stažení amerických vojsk z Evropy je v budoucnu nevyhnutelné.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak teď nevím, jestli to myslíte vážně... To jste si možná spletl lokál s podobnými "moudry".

>Existence amerických základen na mnoha místech Evropy je přežitek studené války.

Ne, je to prostředek ovládání. Evropa a především Německo je okupováno. Asi netušíte, že Německo stále nemá ústavu právě kvůli neukončené okupaci.

>Není to Evropa kdo chrání USA, je to opačně a proto ten trumpův despekt.

A chránit před čím? Evropu není potřeba před ničím chránit, pokud by Evropa byla suverénní, měla by se spíše bránit před USA.

Ale chápu, že jste si to někde přečetl a tak jste to sem musel napsat.

365334

16.07.2018 09:41

Hitler řídí naše kroky

RE: Až na to kouření dobré

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak teď jste mě "dostal"! Když jsem si četl o tom, co rád děláte, tak jsem dokonce i chvíli plakal, jste prostě skvělý! Tu první větu, to jste vymyslel sám, nebo vám s tím někdo pomohl? Jestli jste to napsal sám, tak musím říci, že jste skoro jako nějaký profesor! Zejména ta "aplikace demokratických mechanismů"! To je něco! Je to úžasné!

Ale teď vážně... Jak jste přišel na to, že si mi po něčem stýská? Jasně jsem napsal, že jsem rád, že se v hospodách už nekouří, i když jsem byl zpočátku proti zásahu státu do soukromého vlastnictví. To, že neumíte přijímat jiné názory, protože vás zajímá jen ten váš, vám neumožňuje "aplikaci demokratických mechanismů". Vy patříte do specifické skupiny obyvatelstva. Rádi ostatní poučují, ale ostatní lidi je nezajímají, takže je neposlouchají. Jsou přesvědčení, že jsou něco více, než ostatní. Takové dobře znám, i tu jejich velkopanskou povýšennost. Viz

>Váš Braník nebo Gambrinus či jiné euro-nápoje můžete jistě i s cígárem, které umrtvuje chuťové buňky, možná vám dokonce pomáhá, abyste tu břečku dokázal vypít.

A co vy o mě víte? Že piju břečky? Že kouřím? A jste si tím jistý, podobně jako vaším tvrzením, že

>Kuřáci jsou ti nejdrzejší a nejarogantnější lidé?

Můžete doložit nějakým výzkumem, že je to pravda? Nebo jste prostě napsal jen subjektivní pocit a když vás na to někdo upozorní, tak mluvíte o nějaké demagogii? Není snad obecnější pravdou, že někteří kuřáci jsou pitomci a někteří se klidně omezí, aby nekouřili před dětmi? Není paušalizace hloupá?

>Dříve jsem si po každé návštěvě hospody musel umýt hlavu, vyprat všechno oblečení, ač bylo den den čisté, nepropotil jsem ho, neušpinil jsem si ho.

Musím vás pochválit, že se po celodenním výletě v přírodě ani neušpiníte, ani nepropotíte, ale je mi opravdu divné, že ve výletní hospodě to jeden kuřák dokázal zahulit tak, že jste se musel celý omýt.

Já když čtu ty vaše příspěvky a vaše "odborné hodnocení" ostatních, tak si osobně myslím, že nejdrzejší a nejarogantnější člověk jste naopak vy, přestože s vámi souhlasím, že kouření je svinstvo.

365340

16.07.2018 12:43

Hitler řídí naše kroky

RE: Až na to kouření dobré

Lovec idiotů 194.?.?.?

Výborně. Přesně to jsem čekal. Nebyl k dispozici rychle přikyvující podržtaška? Pak to musí být troll, vy "demokrate". Ani jsem nečekal, že pochopíte, co vám píšu. Šlo vám jen o to, vypadat moudře. Opak je bohužel pravdou. Uražený "demokrat" se vztekle odpotácel v dál v naději, že najde někoho, komu bude moci předat svoje "moudra" a demokratická hodnocení ostatních.

365343

07.08.2018 15:25

Vyjádření k incidentu v Teplicích

RE: Debilizace - xido-islám, nástroj otrokářů

Lovec idiotů 194.?.?.?

Většina lidí samozřejmě dobře ví, co je zlo. Nevíte to jen vy. Podle toho také vypadají vaše příspěvky. O skutečném světě nemáte ani ponětí. A ani o tom, že máte vymytý mozek. Jste dokonalou ukázkou toho, kdo je zcela v zajetí kognitivní disonance.

365627

16.08.2018 10:43

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

Snaživí politruci jsou jako plevel

Lovec idiotů 194.?.?.?

Chudák Kučík. Je blbej a ještě navedenej. Těchto blbců je čím dál víc. Asi je to dobře placené.

365822

16.08.2018 10:56

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Lovec idiotů 194.?.?.?

S panem Pětipalačinkou nemá smysl se o těchto věcech bavit. Těžko říci, zda je za to někým placen, nebo zda blábolí jen tak pro radost. Nejraději mám jeho pohádku, jak palačinky zhroutily WTC 7. U toho vždy řvu smíchy. [chechtot][chechtot][chechtot]

365823

16.08.2018 11:11

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pan Pětipalačinka také nechápe, že když se vyfotí roztavená ocel, je žluto oranžová. Dokonce i link, který tu umístil, ukazuje roztavenou ocel ve žlutém odstínu. Neví, v jaké části světelného spektra roztavená ocel září. Neví, že lidské oko nemá podobné možnosti nastavení jako foťák nebo kamera. Místo toho vidí spiknutí...

Pane Pětipalačinko! Odhalím vám hrozivé tajemství! Někdo na internetu vyměnil všechny obrázky, aby z vás udělal hlupáka! [chechtot][chechtot][chechtot]

365825

16.08.2018 19:05

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Lovec idiotů 194.?.?.?

Prokristapána, vy jste úplně mimo, pane Pětipalačinko. Nechápu, proč zde machrujete s televizními systémy. To s tím vůbec nesouvisí. A pokud je ta žlutá (vámi postnuté video) bílá, pak začínám chápat váš problém. Zřejmě vám na hlavu spadlo pár palačinek a od té doby to jde s vámi rychle z kopce. [chechtot][chechtot][chechtot]

Možná nevíte, jak fungují snímací čipy (CCD, CMOS), ale mají určitý dynamický rozsah, takže po jeho překročení už zobrazují bílou. Ale proč vám to vlastně povídám, vy vlastně víte úplně vše.

Ale když už jsme u těch barev... Jakou barvu má slunce? Jste si jistý, že zákeřní zloduchové změnili i všechny obrázky sluníčka na internetu?

365840

16.08.2018 21:54

Srpen v českých dějinách

RE: satanisti z vatikánu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Stovky obviněných kněžích v USA. "Očištění" devítiletého chlapce vypláchnutím pusy svěcennou vodou poté, co se se na něm ukojil hodný kněz. Jiný znásilní v nemocnici sedmiletou holčičku. Atd., atd. Je to banda satanistických hovad.

https://www.fox5dc.com/news/353567747-video

STB vedla záznam o každém "vyvoleném". Dnes je již naprosto jasné proč.

365844

16.08.2018 21:58

Skleníková Země: Zánik planetárního systému pro udržení života?

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Lovec idiotů 194.?.?.?

CO2? Člověče, kam vy na ty kraviny chodíte?

365845

16.08.2018 22:04

Skleníková Země: Zánik planetárního systému pro udržení života?

RE: Zánik většiny je špatně nebo dobře?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Postižení jsou dlouhodobě všichni "nevyvolení", zejména bílá rasa (Slovani). Pro ně "vyvolení" chystají právě ono ředění, jak výstižně řekla jistá "vyvolená" Barbara Spectre. Aby ne, když pro "vyvolené" jsou "nevyvolení toto:

"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst," vysvětlil rabín.

K tomu, proč pohané vůbec žijí tak dlouho, prohlásil: "Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat.

Takže pane Vojto, jste jen osel a ten vzdělaný být nemusí.

365846

17.08.2018 10:33

Skleníková Země: Zánik planetárního systému pro udržení života?

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Názory", které nejsou ničím podložené, sem cpete v jednom kuse vy. Je to naprosto šílené, co za bludy zde zveřejňujete. Já jen doufám, že tomu někdo neuvěří. Zřejmě máte nějaké problémy a zde se snažíte získat sebevědomí psaním hovadin a prezentováním se jako nějaký pětiprofesor.

365858

17.08.2018 10:50

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Na obrazcich google podle vas k prekroceni dynamiky nedoslo, proto je tam tekouci ocel oranzova/zluta, ale na videu z Podbrezove doslo, proto je i tuhy ingot bily.

Je těžké se bavit s namyšleným hlupákem, takže naposledy. Když fotím něco s velkou svítivostí, jak asi dosáhnu toho, že to čip nevezme jako bílou? Zvětším clonu, zkrátím čas expozice. Ono i to nebe může být na fotce bílé. A je bílé? Pro vás asi ano.

Pořád se snažíte uhnout od hlavního problému, kterým byla ona fotka tekoucího kovu z WTC, která měla žlutou barvu. Vy jste tu blábolil, že žlutou barvu (na fotce) nemůže mít ocel.

Když vám byly prezentovány stovky obrázků oceli, která měla žlutou barvu, začal jste tvrdit, že někdo schválně vyměnil všechny obrázky na internetu.

Celá tato debata je o tom, že lidské oko i čipy foťáků vnímají roztavený materiál (i slunce) jako žlutou až oranžovou barvu. Nebo máte pocit, že děti kreslí slunce bílou barvou, jako vy?

Vložený obrázek

Je tohle slunce bílé? Bude, pokud nastavím clonu na minimum a navíc dám dlouhou expozici. Pak už čip neukáže žádné detaily, ale jen bílou plochu.

Tváříte se tu pořád jako nějaký myslitel a vzdělanec, ale opak je pravdou. Šíříte tu nebezpečné bludy. Zejména ty palačinky, to je naprostá a donebevolající hovadina. Ale je toho mnohem, mohem víc.

365859

01.09.2018 11:01

Liberální světový řád je mýtus

RE: NWO vs. MPWO

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] Už dlouho jsem se tak nenasmál. Nechtěl bych být ve vaší kůži. Asi to máte hodně těžké, žít v těchto strašidelných bludech.

366258

05.09.2018 08:55

Je další agrese USA proti Sýrii již naplánována?

RE: Když amík mluví o morálce.....

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nesmíme zapomínat, že tohle vše je jen pokračováním Římské říše. Máme římské právo, římský kalendář (čas), římské náboženství – tedy základní pilíře systému (civilizace).

Vojenské centrum je dnes USA, finanční Londýn, náboženské Řím.

Při rozpínání říše docházelo (dochází) k vybíjení původního obyvatelstva (mužů), veteráni si ponechali ženy. Došlo ke změne jazyka i přepsání historie.

Celá římská "civilizace" byla a je založena na nekonečném vraždění, ničení a loupení.

K ovládání tohoto sytému byla později vytvořena skupina "vyvolených", kterým vymyli mozek tak dokonale, že fungují jako hodinky. Dokonalí psychopaté. Zrůdy.

Kdo za tím ale stojí, to je otázka. Lidé to asi nebudou.

366316

11.09.2018 10:32

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane Kyticko, vy si berete vetsi rybu

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] Bratře ze Slovenska, když se do vody přidá sůl, změní se teplota varu? Doporučuji se vrátit na základní školu.

366447

11.09.2018 10:35

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane Kyticko, vy si berete vetsi rybu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pana Pětipalačinku prosím nechte na pokoji. Snad za šíření těch šílených bludů dostává nějaké peníze, snad ze sebe blba nedělá zadarmo. To by bylo hodně smutné. Takže nejlepší si bude tohoto novodobého "génia" nevšímat. Nějaká smysluplná debata nemá smysl.

366448

11.09.2018 13:36

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane ppppp. Kam podle Vás tedy zmizelo to letadlo???

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Tak to je hodně dobré!!!!!! Větší blábol jsem ještě neslyšel. Takže prošlo mimo snímek. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

Člověče, už to asi chápu, vy si z nás všech prostě děláte prdel. A je samozřejmě jasné, že WTC 7 chytlo od vedlejší budovy!!! [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Asi tam cáklo trochu benzínu. Už chápu, na kterém "ústavu" jste "studoval" a možná ještě "studujete".

Ne, vážně, co kdybyste už skončil s tou svou agitkou, je to otravné a únavné, zejména ty pasáže, kde ze sebe v jednom kuse děláte nějakého odborníka (což už samo osobě je na nějakou odbornou diagnózu), přestože zbytek jasně svědčí o naprostém opaku.

366450

11.09.2018 13:45

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Byla to perfektní demolice

Lovec idiotů 194.?.?.?

> On není pitomec. To jste si tu diagnozu příliš zjednodušil. To je jiná nemoc. On si vsugeroval, že je opravdu veliký odborník na všechno, a tím jak mu odporujete, ho v tom jen utvrzujete, je to prorok - spasitel nás blbů.

Jen úplný idiot si o sobě myslí, že je geniální a všichni ostatní jsou blbci. A NIKDY se mu nepodaří se tohoto dojmu zbavit. Na to je moc blbý. Jsou na to odborné statistické studie. Inteligentní lidé o sobě většinou pochybují a jsou schopni své názory korigovat dle skutečnosti.

Zbytek problémů pana Pětipalačinky asi nemá cenu řešit.

366451

12.09.2018 09:36

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane ppppp. Kam podle Vás tedy zmizelo to letadlo???

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot] Koukám, že jedete dál podle zajetého scénáře. Nejdříve se pochválíte, jak obor zvládáte na nejvyšší úrovni. Každý obor, v každém jste odborník. Pak napíšete nějaký totální nesmysl. Pokud vám tento nesmysl někdo rozporuje, dalším vaším argumentem je, že jste odborník. To je naprosto fascinující.

Vzhledem k tomu, že se videem živím přes 25 let, nechám vaši "objevnou" teorii bez komentáře.

Pane Pětipalačinko a je vůbec nejaký odbor, kde nejste špičkový profesionál? Vy musíte být v ústavu hvězda. Jelikož vím, že máte i doktorát z psychologie, sdělil byste, jak se lidé vašeho typu nazývají? Tím myslím ty, kteří naprosto nepochybují o sobě a považují se za nejchytřejšího v širokém okolí, možná na celém světě? [chechtot]

366466

12.09.2018 09:44

Sýrie - USA oznámily absurdní plán na neomezenou okupaci

Moon of Alabama

Lovec idiotů 194.?.?.?

Moon of Alabama je velmi dobrý zdroj informací. Dle špičkových analýz a informací, které nikde jinde nenajdete, usuzuji, že se jedná o člověka (údajně je to Němec) s vazbami na zpravodajské služby. Více překladů z Moon Alabama by Zvědavci jen prospělo.

366467

12.09.2018 17:47

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane Kyticko, vy si berete vetsi rybu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Přesně. Selský rozum jasně říká, že tři baráky spadnou naprosto totožně (zřítí se do základů), přestože je v nich masivní ocelová konstrukce, která by se OHNULA a ne VYPAŘILA.

Velká kintetická energie byla tak velká, že baráky dobu stály, ale ta kinetická energie měla asi nějaké zpoždění, takže je to také pochopitelné.

Třetí barák spadl také sám od sebe, protože na něj z vedlejší budovy cáklo trochu benzínu (asi). Sice tam chyběla ta kinetická energie, ale asi si jí půjčil z baráků odvedle.

Celý útok provedlo pár fousáčů z jeskyně, ale naštěstí velká kinetická energie a vysoké teploty nezničily jejich pasy, které se pak našly dole v sutinách. To je také jasné každému sedlákovi, že když mu shoří stodola, najde cenné papíry v sutinách.

Vše dává perfektní smysl. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

366475

12.09.2018 17:48

Sýrie - USA oznámily absurdní plán na neomezenou okupaci

RE: Moon of Alabama

Lovec idiotů 194.?.?.?

To vám řekl váš bývalý nadřízený z STB, soudruhu JN?

366476

12.09.2018 17:53

Sýrie - USA oznámily absurdní plán na neomezenou okupaci

RE: PLYNOVÁNÍ

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nic si z toho nedělejte, že jste to nepochopil. Vše je v naprostém pořádku, nemusíte se ničeho obávat. [chechtot][chechtot][chechtot]

Je přeci naprosto jasné, že ten, kdo vyhrává válku, začne plynovat své vlastní obyvatelstvo, protože to dává perfektní smysl. Je to něco podobného, jako když Kadáfí rozdával Viagru, aby se jeho vojákům lépe znásilňovalo, případně když iráčtí vojáci v Kuvajtu vyhazovaly novorozeňata z inkubátorů na chodník, Skřípal přežil útok jedem desetkrát jedovatějším, než je VX, protože záchranka hned po příjezdu poznala, která bije a píchla mu protilátku atd., atd.

366478

12.09.2018 19:38

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane ppppp. Kam podle Vás tedy zmizelo to letadlo???

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane Pětipalačinko, chcete snad rozporovat to, že vaše "argumenty" nahrazujete tvrzením, že jste odborník na všechno? Co vím, tak jste odborník přes statiku, architekturu, tv a fotografickou techniku, chemii, fyziku, metalurgii, medicínu, a ani nevím, z kolika dalších vědních odborů máte doktorát.

Sjezdil jste celý svět a všude jste všem dobře poradil. Víte, že jako jediný člověk na světě máte ve všem pravdu a ostatní jsou banda blbců. Člověče, proč sem vůbec chodíte? Vždyť vás musí chtít na všech vědeckých sympoziích po celém světě. Tady je vás opravdu škoda.

I když už jste tu napsal stovky příspěvků o palačinkovém efektu i o tom, jak je možné, že přes všechny ty palačinky a vysoké teploty a požáry a letadla tak rychlá, že je nezachytí žádná kamera, najít neporušené pasy únosců, kteří naplánovali zlovolný útok v jeskyních, stále jste tu hrubě nedoceněn.

Jako odborníka a doktora přes všechno vás vzdělávání místních blbů musí stát nesmírné množství času a tím i peněz. Co kdybyste raději zaměřil svou nesmírnou inteligenci a neuvěřitelné znalosti ze všech vědních oborů na zlepšení života na planetě? Kdo by mohl být povolanější než vy? Vždyť vy jste Tesla, Newton, Gauss a Plank dohromady! [chechtot][chechtot][chechtot]

366480

13.09.2018 19:30

Lži ohledně více pracovních míst v USA

RE: nejkrásnější ženy v ČR

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tohle je velmi zajímavý názor! Nad tímhle jsem ještě nepřemýšlel. Už se tu kdysi řešilo, že se tu staví opevněné důchoďáky pro jidovské přeživší holokaustu, kterých neustále přibývá a jsou jich i dnes statisíce. Osobně si myslím, že se jich sem v blízké době hodně přesune z jejich "země zaslíbené". Myslím, že stojí za to neustále připomínat, jaký úděl pro nás mají.

"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst," vysvětlil rabín.

K tomu, proč pohané vůbec žijí tak dlouho, prohlásil: "Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat."

366494

14.09.2018 16:27

Kauza Skripal: Záhada pokračuje

RE: Zase Skripal

Lovec idiotů 194.?.?.?

Skřípal byl zfetovaný Fentanylem, stejně jako všichni další. Takže mu normálně píchli atropin. Pokud věříte na nějakou protilátku, už jim žerete tu jejich pohádku. Zkuste si zjistit co ten Fentanyl je a kolik lidí už kvůli němu zdechlo.

366509

16.09.2018 21:12

Taková normální rodinka

RE: vojna proti bielej rase

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, já bílá rasa jsem a nejsem degenerát. Kupodivu se mi podobné experimenty hnusí a tyhle zrůdy patří do blázince. Nesmíme zapomínat, že vládnoucí "elita" je tvořena zejména jistou samovyvolenou entitou. Pro ně je podobné mrzačení bílé rasy (Slovanů) ideální. Co mě děsí je, že se těmto vypatlaným individuím věnuje takové množství prostoru v médiích. Ale o to jde, že? Je to hnus.

366558

20.09.2018 12:28

Za slušnosťou „slušných“ liberálov sa skrýva nenávisť a lož

Je to dobrý článek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ano, souhlasím s editorem, že je to dobrý článek, pokud si člověk odmyslí to, že nás zachrání Ježíš a že svobodná a zdravá společnost musí být v otroctví náboženství. Zřejmě jsou pro něj ateisti satanisti, což je samozřejmě naprostá hovadina. Dva tisíce let probíhala genocida "nekřesťanů" a šíření "římské civilizace", která je teď brána za zdravý standard. Římské právo, římský kalendář a římské náboženství, které je základem celého západního systému je připomínkou toho, že Římská říše nikdy nezmizela. A byla vždy založena na nekonečném válčení, zotročování a likvidaci odchylek a jiných systémů. Parazitický systém, který saje z kolonií a přesouvá bohatství do rukou několika vládnoucích rodin.

366641

21.09.2018 09:15

Za slušnosťou „slušných“ liberálov sa skrýva nenávisť a lož

RE: Je to dobrý článek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Paní Miroslavo, vy to určitě víte... Kdy se ten zlý, mstivý a psychopatický židovský bůh polepšil? Ve SZ pořád vyzývá k vraždění a loupežím, vy jste pro něj pronárod, který je potřeba vyhubit. Že by nakonec ve své moudrosti prozřel? Nebo jak to vlastně je? A opravdu přišel ten Ježíš za pronárody? Nepřišel náhodou za židy? Neplatí to jeho učení nakonec jen pro židy a pro židovského boha jste pořád jen nevěřící? Když už mluvíme o té slepotě...

366661

26.09.2018 20:18

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

RE: jak to asi bylo s IL-20

Lovec idiotů 194.?.?.?

Máte v tom opravdu velký zmatek a nerad bych, aby někdo bral tyto informace vážně.

IL-20 dostal pokyn vrátit se na základnu poté, co Izrahellci oznámili minutu před útokem Rusům, že budou bombardovat sever Sýrie, kde se toto letadlo nacházelo. Viz Oficiální vyjádření MoD RF.

S-200 není Buk a nemá standardně IFF. Je k tomu potřeba radar P35/37.

S200
Vložený obrázek

Buk
Vložený obrázek

Šojgu oznámil, že nyní bude syrská protiletecká obrana vybavena systémem IFF. Rusové nechtěli, aby byl jejich IFF testován NATO.

Krasucha 4 má být do Sýrie přesunuta až teď. Proč by Rusové měli své moderní technologie nechat k dispozici pro testování NATO?

Co by měly dělat ruské S-300? Sestřelit izrahellská letadla? Jedné co dělaly, byly to, že celou situaci snímaly a díky tomu Rusové věděli naprosto přesně, že se jedna f-16 schovala za Iljušin.

A Pancíře měly dělat přesně co? Jaký že mají dolet?

Není na tom vůbec nic podivného. Spíše mě děsí, když někdo zveřejní podobné bludy.

366770

27.09.2018 12:28

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

RE: jak to asi bylo s IL-20

Lovec idiotů 194.?.?.?

Rozhodně se nestalo to, že byste mě popletl. Ale mohl byste poplést ty, kteří si četli váš příspěvek.

Sice jste zopakoval, že radar P35/37 má IFF, ale jak jsem řekl, není standardním vybavením. Pokud se domníváte, že jedno z nejvíce střežených tajemství, jako jsou kódy IFF, budou Rusové exportovat, tak jste opravdu hodně naivní. IFF měli pouze Rusové. Ne Syřani.

>Mimochodem nic o IFF neprohlasil!

Šojgu: "Ruská armáda dodá Sýrii lepší kontrolní systémy, které byly doposud v držení pouze ruských ozbrojených sil. Nejdůležitější věcí, kterou to zajistí, je identifikace ruských letadel pro syrské protiletecké síly."

Na videu čas 1:45

> “zastínění” ani moc nastat nemohlo nehledě na rozdíly výšek letu a rozdíly letových rychlostí IL-20 a F-16

Tohle raději nechám úplně bez komentáře. Zde je radarový záznam z S-400. Pokud si myslíte, že F-16 a IL-20 nemůžou letět vedle sebe stejnou rychlostí, tak je asi zbytečné to dál rozvádět.

Vložený obrázek

> ale hlavně, IL-20 spadnul cca 40-50km severně od místa, kde se F-16 tky obracely zpět na jih

Tuhle informaci jste získal kde? Nejenže je to nesmysl, ale hlavně nechápu, co to dokazuje. Pilot IL-20 ještě nahlásil oheň na palubě, takže letadlo zřejmě ještě chvíli letělo.

Vložený obrázek

Z obrázku je patrné, že IL-20 spadl cca 10 km od místa obratu F-16.

Krasucha 4 skutečně v Sýrii už byla na základně v Hmeymim a zřejmě i v Tartusu, ale nevím, co by mohla v této situaci dělat, dosah rušení radarových systémů je údajně max 19 km. Navíc Rusové tyhle věci používají jen v krajních případech, tedy kdyby někdo chtěl napadnout jejich základnu. Není v jejich zájmu prezentovat tyhle technologie, aby je mohli soudruzi z NATO zkoumat. A i kdyby to nakrásně použili, k čemu by to prosím bylo? Nějak to nechápu.

Pancíř by sice mohl teoreticky zasáhnout F-16, pokud by byl přímo na pobřeží, ale o tom silně pochybuji, jsou rozmístěny u strategických objektů. Rusové by navíc Pancířem izrahellská letadla rozhodně nesestřelili, to by musel být syrský.

Celá tahle událost byla pečlivě naplánována, aby Izrahell udělal blbce jak z Rusů, tak ze Syřanů a ukázal, jak jsou neschopní, když si vlastní raketou sestřelí vlastní letadlo. Nic víc bych v tom nehledal. Obvyklá arogance "vyvolených".

366780

28.09.2018 14:10

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

RE: jak to asi bylo s IL-20

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, tak koukám, že jste toho sem hodně nakopíroval, aby to vypadalo odborně, ale pořád mi z toho vychází, že pokud nemáte informace přímo od izrahellského pilota, tak jsou to jen vaše domněnky. Ano, každý si může najít, co jsou IFF kódy, je toho na internetu spoustu. To o co jde, je samozřejmě šifrování, takže pokud někdo chytí dotaz a odpověď je schopen tento klíč rozlomit. Takže o tom jsem mluvil já. Vy mluvíte asi o nějakých veřejných kódech.

Děkuji, že jste mi potvrdil, že ta letadla mohou letět stejnou rychlostí. Výšku F-16 víte odkud? Je to jen vaše domněnka, nebo máte nějaký zdroj, který vaše tvrzení podporuje? Nezlobte se, ale informace MO RF jsou pro mě věrohodnější.

To s tou S-200 a schováním se za letadlo jste asi nepochopil vůbec, protože jestli si myslíte, že se F-16 schovala za IL-20 při vypálení rakety, tak to prosím ne, to až když ji na sebe přitáhla a pak se schovala, tak jak se to normálně dělá. Raketa S-200 má vlastní navádění.

Jak je letadlo poškozeno závisí na tom, v kterém místě raketa exploduje a jak je daleko od letadla.

Co se týká vzdálenosti, pokud to proběhlo dle informací MO RD, tak letadlo letělo po zásahu 10 km severně a bylo v době zásahu 20 km západně od pobřeží. Tak to prostě je, s tím nic nenaděláte. Vzdálenost vzdušnou čarou Baniyas Latakia je cca 35 km, ale pořád nechápu, s čím to má co dělat. Snad jen s tím, že jste se projel na lodi.

Ale je klidně možné, že máte informace jak od Izrahellců, tak od syrského velení. Přesto budu věřit tomu, co je k dispozici, takže sice samozřejmě můžete rozvíjet svoje teorie, ale pro mě to nemá žádnou hodnotu.

366793

28.09.2018 19:18

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

Lovec idiotů 194.?.?.?

Fakta jsou fakta. Obzvláště pokud je zdroj pohádková knížka jménem Bible. Nejstarší Tóra (Starý zákon) je z 12. století. Takže je tutovka, že po těch několika tisíci letech (počátek jidovského kalendáře) to je vše historicky správně. Zajímavé je, že ačkoliv se i v té době (život Ježíše) sepisoval i počet slepic, tak o něm nikde není ani zmínka. Jediná informace o něm je tzv. Nový zákon, kteý byl sepsán pár set let po jeho smrti. Nicméně dnes už víme i další podrobnosti, které jste zde uvedl. To jsou prostě zázraky.

Judea byla římská provincie, ti ji tak pojmenovali, podobně jako například Germanii. Judeánci byli obyvatelé Říma, obvykle veteráni, kteří tam zůstali, aby oplodnili vdovy po původním mužském obyvatelstvu.

A to raději nemluvit o neustálém přepisování, kdy například z "To spíše projde lano uchem jehly" se stane "To spíše projde velbloud uchem jehly". To pak člověk opravdu musí VĚŘIT, ne přemýšlet.

Tzv. Zákony Boha jsou prosím co? Vyvražďování pronárodů?

366796

28.09.2018 19:39

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, možná je to ještě trochu jinak, neboť celá Evropa byla osídlena slovanským (oficiální označení bílé rasy je kavkazská) obyvatelstvem a teprve rozpínání Římské říše z těch Slovanů udělalo změnou jazyka (latina zmutovaná do nového dialektu), náboženství a kalendáře Germány, Franky atd. Ty jména jim dali Římani, neb tak pojmenovali jednotlivé provincie, třeba podle některého z kmenů. Bílý člověk je prostě Slovan.

Více zde: O slovanech úplně jinak

A další zajímavé rozbory na Dýmajícím zrcadle například Da Arija, darovaná Arija, Viněta? Země Punt?

366797

29.09.2018 22:36

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: tých židovských skupín je podstatne viac

Lovec idiotů 194.?.?.?

Osobně bych řekl, že to byla první vlna Slovanů - R1b. Ti byli první na ráně demokratizačnímu procesu Říše římské.

366808

29.09.2018 22:53

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

RE: Jen tak pro zajímavost:

Lovec idiotů 194.?.?.?

Děkuji za link, kde jsem se dočetl, že Nový zákon byl napsán dokonce před Ježíšovým narozením. To se člověk nestačí divit. Ale proč nad tím přemýšlet, tohle je přeci o víře, že?

Samozřejmě je zcela zbytečné rozebírat, že historii píší vítězové a mohou si napsat v podstatě cokoliv. I dnes mnozí věří, že Saddám měl připravené ZHN a vyhazoval nemluvňata z inkubátorů (taková obdoba Heroda) a Kaddáfí rozdával viagru a pokud to půjde pro současnou formu Římské říše stejně dobře jako v minulosti, tak za pár desítek let z toho bude zase jiný příběh, podobně jako je dnes zjednodušeně vysvětlena a popsána 2. SV. A to zas není tak dlouho, že?

Takže někdo sepsal Bibli (někdo tvrdí, že před Kristem, jiní zas že 100 let po něm, přičemž jsou to samozřejmě jen nepodložené teorie) a jiní "učenci" (takoví starodobí svědci jehovovi) zase vymysleli ten zbytek příběhu stovky let poté. A pak během staletí tento příběh další doplňovali a vycházeli z práce těch, co napsali své domněnky před nimi a z těch domněnek se mezitím stala "historická fakta".

Proto to samozřejmě musí být pravda, to dá rozum.

366809

01.10.2018 11:54

Rusko zřídí neoficiální bezletovou zónu nad Sýrií

RE: Sojgu ukazal svoje vizie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Divím se, že sem editor tento prostoduchý blábol pustil.

Realita je taková, že Rusko dokázalo s minimálními náklady na hlavu porazit krvelačné psychopatické zfetované žoldáky řízené Izrahellem a placené Saúdy. O USA nemluvím, protože USA je jen kolonie Izrahelle.

A to přesto, že za nimi stálo celé NATO. Zbývá pár míst, kde je potřeba obezřetnosti, neboť Rusko nechce vyprovokovat třetí světovou.

Ruská technologie se ukázala velmi účinná, zejména protiletecké systémy. Obzvlášť pokud to člověk porovná s cca 10% účinností Patriotů proti starým Scudům v Iráku.

Takže placeným "diskutérům" zbývá jen plácání hovadin.

366825

02.10.2018 17:53

Bitva o naše mínění

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Souhlas. Nejen s tímto příspěvkem, ale i s těmi předchozími. Mozky lidí jsou vymývány již nejméně 2000 let, od té doby, kdy k nám přišli "humanitárně demokratičtí osvoboditelé" z Římské říše. Sebrali nám vše dobré, co jsme měli a vydali to za své. Jedna z nejdůležitějších věcí, co nám ukradli, je čas, vnutili nám jejich kalendář. Zakázali oslavu přírody, místo toho nám dali organizované náboženství, svátky oslav přírody změnili na oslavu jejich boha. Místo přirozeného fungování společnosti vnutili jejich právo, s tím i zločin.

Dnes je člověk tak zblblý, že absolutně nechápe, co se kolem něj děje. A i kdyby mu to někdo vysvětlil, zafunguje kognitivní dizonance. Už není možné si představit svobodnou společnost. Všichni se bojí, že by o něco přišli. To, že o to nejdůležitější, tedy svobodu žít a tvořit, už přišli dávno, neví.

Parazitické struktury vysávají celou společnost, nejen materiálně, ale i duchovně. Systém platí tisíce profesionálních politruků, jako jsou například Šafr, Čulík, Joch, Štětina, imbecil Dolejší atd. Tyto svině produkují jen nenávist a lež. Na ně je nabalena hromada dementních Havloidů a jiných kreténů, kteří jejich moudra šíří dál. Menšiny diktují většině.

Stále je však možné se z jejich systému vymanit. Stačí si jej uvědomit a žít vedle něj. Brát si z něj, co je dobré (to bylo původně naše) a ignorovat ty další hromady výkalů.

366847

02.10.2018 18:21

Bitva o naše mínění

RE: Svět kapitálu bez humanismu?

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, jste jako obvykle mimo, protože zaměňujete příčinu a následek. To je ale u vás takovým "dobrým" zvykem.

Za expanzí militantního islámu stojí jistí "vyvolení", kteří žijí nejen v Izrahelli, ale i v Saúdské Arábii (krypto "vyvolení" ).

Ano, máte pravdu, že jistá víra je čisté zlo. TI, co ji praktikují, jsou čistokrevní rasisti a nacisti.

Tohle si opakujte každý večer, abyste konečně pochopil, že naprosto nic nechápete.

"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst. Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat."

A tohle video vám vysvětlí zbytek.

Hodná paní "vyvolená" Barbara Spectre jasně říká, že je potřeba zničit monokulturní Evropu a nahradit ji multikulturní. Dále nás ujišťuje, že "vyvolený národ" tento proces řídí a trochu se obává, že bílý člověk bude "vyvolené" za toto nenávidět.

Vy jste pro ně jen dobytek, to by vám řekla i ta hodná paní "vyvolená" Krvavá Madla, která se jasně vyjádřila, že půlmilionu "nevyvolených" dětí je dobrá cena za prosazení jejich cílů (Velký Izrahell - Yinon plán). Tedy rozpoutání pekla na BV a s tím související zničení Evropy. Jejich psychopatický bůh miluje zabíjení, ničení a loupení.

Kromě toho "vyvolení" jasně řekli, že než půjdou do pekla, použijí jaderné zbraně ke zničení evropských měst - Samson Option.

"Vlastníme několik stovek atomových hlavic a raket a můžeme je poslat mnoha směry, dokonce i na Řím. Většina evropských hlavních měst je cílem našich leteckých sil."

A teď můžete zase zkusit tu vaši pohádku o Nobelovkách.

366848

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 395 243