Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané te

Nalezeno 273 příspěveků, 81 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.10.2007 11:00

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

te 77.?.?.?

Tím, že Čína nenásleduje vizi ameriky, si nejsem jistý. Psal jsem si s jednou číňankou přes penpal a ona popisovala situaci u nich stejně jako ji známe z Česka. Oficiálně to tam vedou komunisti, ale už tam mají kapitalismus předminulého století. Všechny tradiční hodnoty jsou pryč, nastala jen honba za penězi a neustále se zvyšující třídní rozdíly mezi těmi co mají a co nemají. S Čínou už je taky konec.

144779

28.10.2011 16:37

„Druhá fáze“ katastrofy BP v Mexickém zálivu

email google zablokoval email od zvedavce

te 84.?.?.?

Tak jsem se registroval na zvedavci. Automatický reg email mi měl hned přijít do pošty účtu na googlu.

Po čekání a pátrání jsem jej našel odhozený do složky Spamm automatickým anti-spammovým filtrem googlu.

Potvrzovací email pro ověření registrace se vcelku ničím neliší od registračních emailů posílaných dnes kdejakým webovým portálem; hodně portálů dnes toto používá stále častěji.
Takže je velmi divné, že to google dal mezi spammy (to by tam musel dát i ty ostatní a to by asi google nikdo nepoužíval)

Možné příčiny:
1) potvrzovací email byl v češtině, tedy google se neměl čeho chytit, možný by nebylo marné přidat i stejný text v angličtině.
Ale i tak je to divné - spousta čechů má email google a spousta českých webů posílá konfirmační email.
2) někdo se postaral, aby byl řetezec zvedavec.org mezi nebezpečnými stránkami, ať už konexemi nebo trikem (nebudu dávat návod).
3) webový systém, na kterém běží registrace a posílání konfirm emailů (Nozone.net), třeba patří mezi blokované weby, google rozpoznal, že se jedná o email z tohoto systému a dal jej ke spammům.

(Tedy případně to ošetřit (upozornění na reg stránce) nebo se pozeptat googlu nebo to nechat být jako určitý filtr, který ale může zabránit vstupu i dobrých uživatelů.)

256177

03.11.2011 22:10

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem

te 84.?.?.?

Re: Co dál se Zvědavcem?

(Původně jsem to chtěl poslat emailem, ale možná bude lepší, když se k tomu vyjádří i jiní a pomohou oddělit významné od blbostí…)


KVALITA
Návštěvnost Zvedavce bude záležet na kvalitě jeho webu.

Průměrných webů s článků odhalující spiknutí různých skupin a blokování pravých informací jimi řízenými masmédii,... takových webů je dost (dolezite.sk, nwoo.org aj.)

Pokud chcete být čtivější než tyto ostatní weby (= i akceptovatelný příjem), musíte mít lepší kvalitu článků než tyto ostatní weby.

A donedávna jste byl lepší. Ještě nedávno čtení Vašeho webu bylo povznášející, jako ostrůvek pravdy, na kterém lze stavět. Dnes je to místo, ze kterého někdy člověk získává dojem, jak hodně je to NWO mocné a že se mu nelze ubránit a ani to nemá cenu zkoušet. Což není pravda.

(Z tohoto důvodu jsem přestal číst Blisty.cz - hodně o tom, jak je vše špatně, ale velmi málo příkladů, jak to lze lépe.)


PŘÍKLADY
Tady v ČR je spousta lidí, o kterých se v masmédiích nepíše, nejsou ani známí na alternativních webech. Přesto dokázali vyýznamně zatopit nwo/matrixu a pohnout nějakou oblastí "alternativy k současnému systému" (policie, politika, zdravotnictví aj.), a navíc s trvalým efektem.
Což třeba občas o takových lidech napsat? Ukázat, že když se člověk rozhodne, jde vytrvale, a pečlivě rozvažuje a medituje kroky, že dokáže mnohé. Lidé když vidí, že to lze, tak snáze vykročí také. Prostě obyčejná psychologická podpora.

Mezi politiky, policejními úředníky, soudci, lékaři, novináři je mnoho těch, co se neštítí velkých korupcí a zločinů proti lidskosti. Ale stejně tak jsou tam ti, kteří i přes překážky naopak hájí nestrannou pozemskou spravedlnost. A mají výsledky, třebaže se o nich nenapíše v novinách. Web zvedavec působí, jako by existovali pouze ti temní.

Co třeba nějaké články, které ukazují, že i v současném zkorumpovaném systému politici-firmy-soudci-policie najde spousta lidí z těchto organizací, kteří dokáží nějaký velký případ organizovaného zločinu rozkrýt a dotyčné sesadit z postů a dovést do vězení. To je dobrá podpora pro ostatní. Takové případy občas problesknou i v masmédiích, o kolik jich musí být víc těch nemedializovaných. Skutečně užiteční lidé se příliš nevystavují na odiv, ale vytrvale a systematicky pracují (obojí nelze většinou zvládat).

256519

03.11.2011 22:11

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem (2)

te 84.?.?.?

SNÍŽNÍ kvality
Ještě nedávno byly na Zvedavci články, které
- byly originální (obsahovaly nějakou novou informaci, která na ostatních konspiračních webech ještě nebyla, byla to poctivě vydolovaná informace).
- A ta informace byla závažná, ne drobnost.
- A ta informace byla alespoň trochu ověřená.

Teď se tady objevují články, které
- jsem četl x týdnů předtím na jiných webech (inespravy.sk/old apod.).
- články obsahující spíše neověřenou senzaci/hoax než něco pořádného.
- články, jež informovaly o něčem, co se pak v reálu nepotvrdilo (tedy Zvedavec naletěl hoaxu, nedokázal rozpoznat pravdu). (To jen konstatuji pozorování, to není soud. Nemám právo vás pochopitelně soudit, dokud neukáži, že to umím lépe!)

Nedávno tu byl článek, jak obří vojenský koncern LockHead dostal mnohamiliardové zakázky, ačkoli se dopustil několikamilionových podvodů.
Každý člověk ví, že u státní vojenské zakázky (zvláště když firma je ze stejného státu) jde obchodní soutěž mnohem více stranou před jinými atributy.
Divil by se někdo, kdyby třeba ČEZ získal miliardovou zakázku, ačkoli před tím si při minulé miliardové zakázce ulil několik milionů? Divil by se tomu někdo v době, kdy naši politici si nedělají velkou hlavu, když se ukáže, že si na korupcích nahrabali miliardy?

Průser je, je když se Pentagonu někde ztratí a rozkrade mnoho miliard ve válce s Irákem. Ale že dal Pentagon mnohamiliardovou zakázku firmě, co byla přistižena, že si při minulé mnohamiliardové zakázce ušolichala desítky milionů?
Krást není správné. Ani to nemá být "normální". Ale... když takový článek člověk vidí a je mu servírován jako závažná informace, za kterou Zvedavci stálo zato o tom psát, tak nejspíš získá dojem, že Zvedavec chtěl čtenáře jen zdržet od skutečné práce a naštvat informací o nespravedlnosti.
Nebo na svoji práci kašle a myslí si, že opije čtenáře rohlíkem (to už zkoušel Osud.cz a nevyplatilo se mu to).
Chápu, že měl Zvedavec dost práce se soudy, ale takto to řešit nelze.

256520

03.11.2011 22:14

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem (3)

te 84.?.?.?

ŽIDÉ
Možná že autor Zvedavce a skalní příznivci jste velmi vzdělaní a sečtělí ohledně tématu židovského spiknutí, jehož stopy lze nalézt všude. Ale uvažte, že jen málo návštěvníků má tyto znalosti nebo má možnosti je rychle a snadno získat. A když pak takový běžný člověk přijde na web a vidí, jak je tady vše navázané s despektem na Židy, tak prostě si řekně, že Zvědavec je zaujatý a jde pryč (protože kdo bývá zaujatý, většinou neumí vidět ani celou pravdu).

Navíc existují i Židé, kteří o totalitní světovládu či likvidaci Palestinců nestojí, dokonce proti tomu dlouhodobě protestují. Takže označování Židů je házení do jednoho pytle a toto je opět pro potenciální věrné čtenáře silný signál pro označení tohoto webu jako nevěrohodného.

Nedávno jsem jsem chtěl na jeden velmi navštěvovaný web dát odkaz na článek ze Zvedavce, ale když jsem viděl, jaký další článek za tím následoval, navíc s omezenými nenávistnými komentáři pod článkem, tak jsem si to rozmyslel, protože bych se na tom původním webu nejspíš sám zesměšnil a znedůveryhodnil.
A byla to škoda, o Zvedavci by se hned dozvedelo o pár tisíc lidí víc.


To stejné jako se Źidy je to o Romech. Každý inteligentnější člověk vidí, že romská otázka je velmi komplexní vícestranný problém. Takže pokud tady najde silně vyhraněné názory navíc s podtextem, jak s Rómy "tvrdě zatočit" či je vyhodit za české hranice (řešení?!), tak je to opět pro něj signál, že toto místo na internetu NEbude o hledání pravdy, natožtak řešení.
(Jen můj názor: Neřešenou romskou otázku jsme převzali z totalitních dob, a naši politici, aby ji nemuseli řešit, tak Romům zacpali hubu nadprůměrnými sociálními výhodami, což má svoje následky (pocit nespravedlnosti těžce pracujících bílých, návyk na nárokování si těchto výhod ze strany Rómů). Tedy máme na tomto problému svůj podíl, není to jen o "zlých Romech".)


EMOCIONALITA
To s přechozím tématem souvisí. Emocionalita v článcích je dobrá potud, že články jsou čtivější. Ale je otázka pro koho chcete psát. Jestli pro ty, co leda nadávají u piva, tak klidně buďte emocionalitu zvyšte (mám na mysli např. ty hněvivé narážky na Židy).
Pokud chcete psát spíše pro lidi, co mají moc, schopnosti a zodpovědnost měnit dění ve společnosti, tak s emocionalitou opatrně. Ta se může vysvětlovat těmito lidmi jako neschopnost sebevlády či zaujatost. Emocionalita v tomto případě nezvýší pravděpodobnost toho, že dotyční lidé si vezmou informaci k srdci.
Lidem, co jsou schopni a ochotni něco skutečně udělat, bývají schopni zpracovat a poskládat si dohromady informace bez emočního zabarvení.

256521

03.11.2011 22:18

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Re: Co dál se Zvedavcem (4)

te 84.?.?.?

(To mi připomíná, že bych doporučil před diskusi pod články dát text, že obsah komentářů nemusí vyjadřovat názor redakce. Aby omezenější komentáře neodrazovali nově příchozí, aby jim bylo pro jistotu připomenuto, že Zvedavec a diskuze jsou dvě různé věci.)


CO DÁL
Zatím Zvedavec v kvalitě vede před mnoha mnoha podobnými weby. Ale rychle klesá dolů.

8000 Kč/měsíc od čtenářů je sice málo, ale na druhé straně je to indikace, že by to mohlo jinak fungovat, pokud by se kvalita zlepšila. Lidé se rádi postarají o hlídací psy demokracie a skutečné bojovníky a povzbuzovače v těchto rozhodujících časech. Jsou k tomu nutné dvě podmínky:
1) lidé musí uvěřit, že ten člověk za ně skutečně kvalitně kope, nedělá to jen pro prachy či není falešný agent apod.
2) musí být někde na stránce stálý odkaz "Jak můžete pomoci", kde popíše, že se tomu rád bude věnovat na plný úvazek, ale je tím pádem závislý na dobrovolných příspěvcích či částečném předplatném.
A kde lidem také udělá představu, kolik Kč to v reálu znamená (pravidelné i mimořádné výdaje).

Ano, chtělo by to uvádět častěji konkrétní výdaje na soudy a letenky apod. Působí to mnohem důrazněji než jen pouhá informace, že "je to finančně vytežující". I lidé pak více reálně usoudí, že je nutné vám přispět.
A nestačí to uvést jen v jednom článku (ne každý čtenář je pravidelný návštěvník). Je třeba to uvést na stránce "Jak můžete pomoci", která je kliknutelná z odkudkoli na Zvedavci.


- Pokud Zvedavce zabalíte, hrozí, že to bude použito jako exemplární případ.
- Pokud jej nezabalíte i přes malý zájem, může hrozit, že budete utrácet svůj um a energii někde, ačkoli byste ji mohl více použít v užitečnějších projektech. To musíte posoudit vy.
- Lze kompromis: Ze Zvedavce odstraníte texty v rozporu se zákony, dále ošetříte diskusní forum (nezodpovědnost za příspěvky),
budete dělat něco jiného (pokud to tedy naznáte) a Zvedavce budete "udržovat" živého tím, že třeba 2x za měsíc tam napíšete nějaký článek.


Pokud máte na webu texty, které jsou v rozporu se zákony (rodná čísla, zaujatosti), tak jste sám proti sobě, a to dvakrát. Jednak dáváte systému snadnou možnost vám házet klacky pod nohy, jednak tím ztrácíte kredibilitu u čtenářů. Pochopitelně vím, že když vás systém popotahuje kvůli jednomu závadnému článku, ačkoli na webu jsou mraky závadnějších, že je to záměrný útok. Ale většina čtenářů (i ti na vaší straně) to přesto bude stejně chápat negativně jako vaši nedokonalost (tak to prostě je).Omlouvám se, pokud jsem nebyl v popisu přesný nebo jsem vám nechtěně křivdil.
Omlouvám se, že si vám dovoluji radit..., ačkoli jsem nezažil ani tisícinu toho, co jste musel zažít vy.
Ale mlčet jsem také nechtěl.

Přeji hodně úspěchů, nejen se Zvedavcem.org

256522

05.11.2011 21:56

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

RE: Pustil jsem to, abyste neměl pocit, že se bráním kritice, ale...

te 46.?.?.?

Děkuji, že jste to pustil.

Offtopic jsem byl proto, že se jednalo o reakci na dávnější článek "A co dál, Stworo".
Já však chtěl, aby vznikla diskuze, a proto jsem to dal pod nějaký současný článek. U originálního článku by už asi diskuze nevznikla, protože tam už pravidelně čtenáři byli a nebudou se tam vracet. (Stejně jsem ale zbrkle zvolil placený neúplný článek, takže to asi vyšlo skoro nastejno...)

S tím LockHeed máte pravdu, skutečně jsem si to spletl s jiným webem [zahanbení] https://srsen.wordpress.com/2011/10/25/vojenskym-kontraktorum-usvedcenym-ze-zpronevery-bylo-pentagonem-vypalceno-11-bilionu/

Pokud nářky, že to jde se Zvedavcem z kopce, posloucháte už 12 let, tak to je velmi pozitivní zpráva, protože ten kopec bude asi docela rovný [smích]


(V následujícím příspěvku kohosi souhlasím s tím "po poločasu zápasu".)

256653

15.11.2011 21:00

Konec zázračného léku

RE: Oponentské studie

te 78.?.?.?

Nemuselo by se jednat o obrovské studie. Stačilo by, aby subjekt (pojišťovna) zadala alespoň pozorování v nemocnicích. Monitorovala by se účinnost vybraných podobně nákladných léčeb. Mohlo by se dříve dojít na to, že léčba nefunguje, ačkoli je extrémně drahá. A mohlo by se to pak nějak šetřit dál, třeba pátrat v dřívejších studiích, proč tedy byly "úspěšné".
Je tu sice problém, že pokud by to dělala extra osoba, nikoli více lékařů nemocnice, jela by snaha o korupci. Ale i tak by to byla další překážka pro bigpharmu.
Taky je problém se subjektem, který by o to stál. Přijde mi, že pojišťovny ve skutečnosti nemají zájem o levnější léky a metody, ačkoli by teoreticky o ně měli stát. Proč to nevím, možná to vychází z principu jejich financování, třeba jako čím větší vykážou útraty za léčení, tím více mají i prostředků pro sebe. Někde jsem vysvětlení kdysi četl, ale už nevím.

257099

03.01.2012 21:19

Václav Havel zbaven postmoderní aury

jiný článek

te 78.?.?.?

Nový článek na téma V.Havel.
Rozhovor s člověkem, co vydával v Německu Havlovy hry.
Popisuje své zklamání z Havla po tom, co ho měl možnost po převratu poznat osobně.
http://www.blisty.cz/art/61697.html

260092

23.01.2012 18:00

Farmaceutická firma pokutována za smrt 14 dětí

článek z jiného webu

te 89.?.?.?

http://www.vitalia.cz/clanky/jsou-vakciny-proti-rakovine-delozniho-cipku-nebezpecne/

261539

už jsem o tom psal před nějakou dobou, nechci to opakovat, snad jen krátce a s doplněním:


1) předplatné fungovalo i negativně psychologicky: "zvedavec ... to je web s předplatným, ten je financovaný, tam nemusím přispívat..."
s ukončením předplatného tato psychologie padne ve prospěch zvedavce


2) chybí mi na webu někde viditelně (nahoře vpravo) odkaz "Jak mi můžete pomoci", kde by se člověk dozvěděl, že web je financován z dobrovolných darů apod.
(nic nuceného ani přílišné obhajování; kdo bude chtít přispět, přispěje hned, kdo nechce, slova nepomohou)

Ono to totiž spoustu lidí ani nenapadne(!!!), že autor těchto stránek potřebuje pomoci. Mnoho lidí co se sem dostanou, tak to prostě čtou jako když čtou Novinky.cz a nepřemýslí nad tímto...
proto je ten odkaz nutný(!)
Sice tady jednou za čas vyjde článek s prosbou, ale ten zachtí jen čtenáři s pravidelným přístupem.

Sám jsem přispěl dost peněz na provoz různých webů a sdružení, ale nedošlo by nikdy k tomu, kdyby neměli na webu snadno a často viditelný odkaz s touto informací.

Většina lidí nečte myšlenky a netuší, jak je na tom finančnně človek stojící za tím kterým webem
- je tu dost podobných webů, kteří otázku financování veřejně neřeší (buď mají dost peněz např. z podnikání nebo si sponzory našly jinak), takže to pravdu nikoho jen tak automaticky nenapadne.

Proto člověka prostě nenapadne automaticky, že je třeba přispět.
Kdyby blisty.cz neměly takovéto odkazy na stránce, také by jim tolik čtenářů nepřispělo(!)

Teď si uvědomuji, že pod placenými články tato informace byla. Ale ta byla v negativním kontextu (chcete číst, plattě; pocit viny za nepřispění (tím nechci říct, že by tak zvedavec myslel)).
Informace "Jak mi můžete pomoci" je něco jiného: ta nabízí možnost stát se ze svého dobrovolného rozhodnutí druhému nápomocný a užitečný a přispět na společnou věc (porážka/výměna stávajícího nwo systému).


3) možnost anonymněji přispět zvedavci
už jen to nepropojení účtu s profilem pomůže
když pošlu 2x - 4x do roka na učet zvedavce po 200 - xxxx kč (dle finanční situace), zvedavci to pomůže, a ze mě nikdo nebezpečného teroristu dělat nebude jen proto že jsem poslal zvedavci pár stovek.
Přispění také musí být jednoduché. Človek si přečte číslo účtu, a pošle peníze. Jak je to složitější, tak už si to mnoho lidí rozmyslí.


(kombinace bodů 2 a 3 zvýší příjem)

262059

23.03.2012 21:01

Kořeny izraelského chování: Sabotování míru za každou cenu

Psycholog vysvětluje nenávist k židům

te 89.?.?.?

Nějaký psycholog dělí lidi do matice 2x2 podle jejich míry vřelosti/chladnosti a míry schopností.
Podle kombinace těchto vlastností takoví lidé vyvolávají v druhých buď uznání, lítost, závist, opovržení.

Židé jako národ jsou velmi schopní, ale chladní (necitliví k potřebám druhých). Proto u druhých lidí vyvolávají závist a podobné negativní emoce.

Tedy lidi u Židů neprudí to, že jsou schopní, ale to že schopnost využívají jen pro svůj osobní prospěch, často i v neprospěch ostatních.

Např. jejich zneužívání válek pro své obohacení. To nemůže dělat u jiných lidí dobrotu.

Je to podobný efekt, jaký vytváří mnozí současní politici. Jsou velmi schopní, ale schopnost zneužívají v neprospěch druhých.

http://psychologie.cz/nesudte-at-nejste-souzeni/

265751

24.03.2012 17:24

Cesta k transformaci společnosti

Normálnost nenormálního

te 89.?.?.?

Nejvíc mě na tom všem trápí to, že lidé tento stav (
silná korupce) už berou jako normální až nezbytný.

Zajímavá cesta ke změně politiky je na http://jakynarodtakovavlada.angelfire.com , ale asi není pro každého.

265775

Ukázkově napsaný článek, vzor účinné žurnalistiky (viz odkaz níže):
Nenapadá, není sprostý, není agresivní, neútočí, nezajíká se v nenávisti ... takový klidný, ... a přitom bodavý jak nůž:
http://www.czechfreepress.cz/jana-simonova/mudr.-bem-vzkazuje-odposlechy-jsou-svinstvo.html

265936

Monsanto vytlačeno z mnoha zemí díky aktivismu:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1680...

266765

20.04.2012 19:08

Co dělají izraelské bezpilotní letouny v Ázerbájdžánu?

RE: Operace skrze informace.

te 84.?.?.?

Izrael nebude možná v blízké a vzdálenější budoucnosti porazit silou. A hlavně by to bylo v konečném důsledku kontraproduktivní.

Porazit izraelské vládní špičky diplomatickým vyjednáváním s různými stranami (a pokusy o to se množí)
a také skrze obecné informační kampaně skrze internet a jiná média,
která ukazují izraelskou vládu a její rozhodnutí takovou, jaká je, ne takovou, jak se snaží zbylý svět přesvděčit, jaká je.
Jejich na lsti založené politikaření, ovládání politiků a masmédií jiných států, jejich genocidní zločiny, podíl na první a druhé světové válce skrze financování aj.

Tím jim postupně dojde síla, kterou dosud využívali, a proti které neexistovala obrana, protože nikdo nevěděl, jak hodně Izrael ovládá jiné státy a světové systémy (masmédia, finančnictví).

267327

20.04.2012 20:08

Malá abeceda politické ekonomie

Vizualizace derivátů akciového trhu; zábavnější podání

te 84.?.?.?

http://demonocracy.info/infographics/usa/derivatives/bank_exposure.html

267330

23.04.2012 18:36

Defenziva USA na summitu Amerik

?

te 84.?.?.?

Dnes mě firemní počítač nechtěl pustit na zvedavec.org
Hlásil něco jako "xml threat" či cosi.
Ale nemusí to nic znamenat, ten block sw ve firmě je dost přísný, občas blokuje i kódy, které nebezpečné nejsou.
Jen pro info webmastrovi zvedavce, jestli něco nedělal se stránkami během minulých pár dní, nebo nemá ve stránkách něco nechtěného.

267598

03.05.2012 00:06

Argentina: velká rána pro neoliberální dogma

pro pobavení

te 84.?.?.?

http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=nwoo-potrebuj...
Pro pointu je bohužel nutné dokoukat celé video do konce.
Ale odpusťte si prosím hloupé unáhlené komentáře,
koukejte na to s komplexním náhledem na věc, nic není černobílé...

268149

13.05.2012 11:42

Česká republika je velmocí – v pornografii

není to tak zlé, jak to vypadá

te 85.?.?.?

Zkusil jsem se na ten tainster mrknout jakoby z Německa (germany.4proxy.de) a fakt je tam úplně jiný obsah.

Nesouhlasím s Vladimírem, že jsou ty dívky oblečeny elegantně. Pokus o to sice byl, ale přestřelili to, vypadá to spíše jako maškarní bál. Ve výsledku by kdejaká normální žena elegantněji oblečená (např. do divadla, na meeting) by působila svůdněji. Ale o tom jsem nechtěl psát...

Ne všechny tváře jsou Češky, je tam východní blok obecně, občas se tam mihnou i ženy ze západních zemí. Důvod velké účasti ČR a východního bloku je sexuální tabu z dob komunismu plus další příčiny. Sex byl zakázané ovoce a po "revoluci" se tedy stal symbolem "svobody".

Částečně pozitivní je, že naprostá většina těch holek jsou typy holek s nižším vzděláním (učiliště), holky, které nejspíš najdete v barech a za 3 zaplacené panáky "dají" komukoliv. (Pokud tam jsou nějaké holky z VŠ, tak nejspíš z oborů, kde stačí umět se něco naučit zpaměti. Když už si VŠ holky přivydělávají erotikou, tak spíše přes video-chat.)

Naprostá většina těch holek neměla krásnou (zajímavou) tvář, tedy ve smyslu že by ta tvář obsahovala nějakou jiskru jedinečnosti a vnitřní krásy, jaká vyzařuje z obličejů morálně vyspělejších žen.

Tedy nic není ztraceno ve smyslu toho, že by české ženy byly zaprodané porno-průmyslu více než z jiných zemí. A pokud ano, je to jen vliv sex-tabuizace za dob komunismu.

Tedy nic není ztraceno. Týká se to povětšinou jen určitého úzkého spektra žen s nízkým sebeuvědoměním. Normální většina žen si stále zachovává "cudnost" (tedy v pojetí ochoty zaprodat se porno-průmyslu).

268854

16.05.2012 18:15

Sázka na Zvědavce se vrací

Stále málo

te 84.?.?.?

Už tam takového něco je, je to viditelné z každé stránky, je to jasné, je to viditelné bez skrolování; to je dobré.
Ale stále je to jen věta "Prosím pomozte zachovat tento server" a číslo účtu.
To je však málo říkající, toto má na webu kdekdo, každý chce přispět. Ve výsledku tento odkaz může oslovit jen pár lidí, co znají situaci se Zvedavcem, co již přečetli pár článků o financování zvědavce. A takových lidí není moc, nehledě na to, že pokud přečetli těch pár článků, tak situaci Zvedavce znají a nepotřebují další odkaz.

Tedy to "Pomozte zachovat tento server" musí být html odkaz na článek, kde bude popsána situace okolo Zvedavce (příjmy/výdaje, soudy, FÚ aj.), co návštěvníkům ukáže, že ta prosba a číslo účtu není jedna další z tisíců podobných proseb a účtů, ale že se tady jedná o vážnou věc, o existenci tohoto serveru v současné podobě.

V takovém případě lze čekat větší příjem. Lidé jsou více ochotni pomoci, pokud tuší, že se jedná o vážnou věc, než když mají přispět jen proto, že se má příspívat.

269048

16.05.2012 18:26

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Sázka?

te 84.?.?.?

Proti sázce nic nemám. Takto se (prý) chovají např. někteří vývojáři volně stažitelných programů. Podle toho, kolik jim lidé přispějí, tolik času z měsíce věnují vývoji freewaru. Jinak dělají něco jiného (programují pro komerční zákazníky).

Ale nevím, jestli je dobré po tu neaktivní dobu Zvedavec zavřít.

Zvedavec má návštěvnost mimo jiné i podle toho, že lidé dávají odkazy na zvedavcovy články na jiné weby.
Pokud dojde k uzavření Zvedavce, lidé se po kliku nikam nedostanou, a může je to odradit.

Raději bych bral, že by Zvedavec po dobu pasivity pouze nedával nové články, ale Zvedavec by byl jinak normálně navštívitelný.

Ale nebudu do toho kafrat, nemám zkušenosti se sázkou apod.

Minimálně ale pečlivě hlídat následky, např. průměrný počet návštěv z jiných webů (tj. přístupy, které nejsou napřímo; přístup napřímo je ten, kdy vytukám do prohlížeče Zvedevac.org, přístup z jiného webu je přístup, kdy jsem na jiném webu a kliknu na odkaz na odkaz na zvedavec.org či na článek na Zvedavci).

269050

16.05.2012 18:31

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: roční, půlroční "předplatné"

te 84.?.?.?

Tak to už máme dva požadavky na roční předplatné, tedy asi o sdělení rozmezí vhodné částky odpovídající ročnímu předplatnému.

To "předplatné" je jen slovo známé z minulosti. Na zpřístupnění Zvedavce ostatním by to nijak vliv nemělo.

Prostě jen normální dar jako každý jiný, akorát pro některé, zvláště starší lidi lépe "uchopitelný", v podobě jak to znají desetiletí s jinými službami (např. běžné noviny).

269051

16.05.2012 18:37

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: hosting neřešte...

te 84.?.?.?

a servery jsou nejspíše 15 minut jízdy od NY [smích]
https://support.fluidhosting.com/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=28&nav=0

ale to je jedno, FBI je Stwora ukradený, toho se mohou bát jen někteří Češi

hosting neřešte, 3000,- za rok nic nevyřeší,
zvlášť když web jede bez výpadků a čekání, ne každý alternativní web se tímto může pochlubit (zkuste třeba www.inespravy.sk)

269052

16.05.2012 18:41

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: hosting neřešte...

te 84.?.?.?

to "3000 za rok nic nevyřeší" jsem samozřejmě nemyslel tak, že 3000 za rok je malý příspěvek! [smích]
myslel jsem to tak, že vzhledem k celkovým ročním výdajům by nebylo ok řešit to vzhledem k tomu, že se jedná o výdaj za základní jádro celého zvedavce, tedy z pohledu technické stránky věci

269053

16.05.2012 19:03

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Osud.cz

te 84.?.?.?

Osud.cz a Matrix-2001.cz jsou ukázkové odstrašující případy webů, jak peníze dokáží zlikvidovat duši upřímného hledače pravdy a nahradit ji duší podvodníka v rouše beránčím (což nejsou tyto headlines jiné než esoterická obdoba Blesku? www.matrix-2001.cz A plaťte!

(Něco podobného jsem zažil i u léčitelů; jakmile přestali léčit za dobrovolný příspěvek, ale udělali si z toho byznys "500 Kč/hod. paušálně", bez ohledu na výsledky, tak vnitřně spadli (protože už nemohli být vnitřně k sobě pravdiví, protože spoustě lidem nijak nepomohli ani po x sezeních (což samo o sobě není špatné), ale těch x-krát 500 Kč si přesto nechali..., prý za "snahu"...)
[bliji]

269054

16.05.2012 19:12

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Zvedavec skončí skôr ako Euro - dvakrát do tej istej rieky ...

te 84.?.?.?

Nesouhlas. Prásknutí policii mohl být nechtěný ojedinělý omyl, tedy něco, co se může stát každému. Srovnání s Čulíkem není na místě.
Cenzuru lze pochopit, pokud je její důvod ochrana svého webu apod. (Jiná věc by byla cenzura z důvodu neschopnosti přijmout jiný názor.)
Strach a opatrnost je rozdíl. Hřbitovy jsou plné hrdinů. Jenže ti už žádný článek nenapíší. A ruku na srdce - kdo z diskutujících tady je 100% prostý strachu?
Souhlasím s tím, že Zvedavce a podobné weby má smysl číst, jen pokud člověk je schopen ty informace nějak dál použít. Čtení jenom tak spíš bude způsobovat pozvolnou (a zbytečnou depresi), která nikomu nepomůže.

269057

22.05.2012 18:42

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

toto bylo napsáno v koments na freeglobe

te 84.?.?.?

"Zatímco masmédia šílí kolem kauzy Rath, monstrózní vládní delegace z Izraele (Netenjaho a 7 ministrů) na nejvyšší úrovni podepsala s ČR dohody mj. o možnosti podstatného rozšíření letového provozu Tel Aviv - Praha a dále dohodu o bytové politice a výstavbě.
Izrael v případě agrese proti íránu do ČR nalifruje statisíce..."

Toto bylo napsáno v komentářích na freglobe. Co je na tom pravdy?

269453

08.07.2012 11:24

Osudový omyl T. G. Masaryka

.

te 85.?.?.?

"Potřebujeme změnu ústavy, nebo tento stát krachne!!!"
Od změny ústavy raději dál. Ústava zakotvuje elementární svobody, jedině díky autoritě ústavy tu máme alespoň současnou míru svobody, jinak už by to tu vypadalo jinak.
Jakmile se jednou změní ústava, bude to signál, že to není až tak významný dokument, a že jej lze libovolně měnit i později, podle přání (no určitě ne podle přání lidu...). Zákony nyní dělají soudci, vláda, senát, a dělají je hlavně tak, aby kryli až legalizovali korupci. Jak by to asi dopadlo s ústavou?! Z tohoto článku mě trochu mrazí...

"Buď se národ vzpamatuje a nastolí prezidentský systém výkonné moci podobného typu jako v USA. Ovšem s plnou následnou odpovědností zvoleného!"
Bez komentáře.

"Dále od prezidentského vlivu oddělený jednokomorový zákonodárný sbor."
V USA je tento "zákonodárný sbor" významně propojen na vojenské, pharmaceutické a bankovní lobby (tedy alespoń podle jejich rozhodnutí za posledních 10 let).
Autor článku má asi pocit, že tu máme příliš mnoho svobod a příliš malý vliv bank a tajných organizací na politiku. Možná by to chtělo podepřít nějakými zákony s možností legálního sledování a věznění whistleblowerů bez řádné soudní cesty. V ČR to sice funguje, ale zase ne tak extrémně, a hlavně to není uzákoněnné a tedy se to musí dělat ilegálně.

"A na politicích jako celku nezávislé soudnictví."
Staniž se... v ČR... (i když uznávám, že soudnictví v USA relativně funguje)

"A nebo upadne do chaosu a diktatury nějakého pološílence. Pokud se týče formy, netřeba nic vymýšlet.
Stačí okopírovat buď americký, dnešní francouzský nebo ruský systém."

MVDr. Staněk celá léta píše o jedinečnosti českého národa apod., a najednou chce kopírovat Čechům cizorodé struktury, které zase jinde kritizuje.
Češi mají skutečně vzhledem ke své historii (ochutnání nacismu, komunismu i kapitalismu) a duchovnímu a duševnímu pozadí potenciál vytvářet nové originální neotřelé platformy a schopnost poradit si (to nevylučeje inspiraci jinde, ale jen inspiraci).
Je tu jen překážka, že míra motivace k pozitivním a samostatným činům jednotlivců je zatím stále nižší než míra vlivů, které ji blokují (konzum, stud jednotlivců vybočovat z davu). Táhne to tu zatím jen pár jedinců, kteří ale nezvládnou přebít vliv většiny.
MVDr. Staněk se prezentuje jako nositel silných duchovních energií (http://www.agapebrno.cz/SpecialPages/Sitemap.aspx), ale pochybuji, že by několik hodin denně byl v ostré meditaci a vědomě rozpouštěl neviditelný energetický matrix, který brání tomu, aby se tu více lidí probudilo.

271668

15.07.2012 10:45

Elitní vrazi Mossadu

V ČR se něco chystá?

te 85.?.?.?

ceska-republika-v-zajeti-zahranicnich-tajnych-sluzeb-aneb-revoluce-za-dvermi
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1966...

271936

16.07.2012 22:04

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Jiz zadne dovolani v CR nema smysl.

te 94.?.?.?

a vy jste o tom také nic neřekl...

272026

16.07.2012 22:14

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Šulchan Aruch

te 94.?.?.?

Dodnes nevím, proč židobijci namísto prostého zveřejňování výcuců z podobných židovských textů svádějí mnohem méně efektivní boj spočívající v bezdůkazném hanění židů.
Zatímco to první by bylo něco, co je vynášení pravdy na světlo, a nebylo by potřeba nikoho přesvědčovat, udělali by s tím mnohem víc úspěchu, neboť to mluví samo za sebe, to druhé se obrátí proti židobijcům a židům to dodá energii oběti.
Asi je to proto, že to prvé vyžaduje dlouhodobou systematickou tichou práci, kdežto to druhé egoistické vyřvávání.

272028

jsem fanda na free energy a jine nove technologie,
ale z popisu funkce to vyplyva toto zarizeni jako nesmysl

radeji si pockame, az si to budeme moci realne testnout
do te doby je to jen dalsi "zaruceny prevratny vynalez" k tisicum predchozich

asi jako ten holograficky naramek

272217

28.08.2012 18:05

Ještě k pochodu bukvic

k nenávisti ke šlechtě

te 84.?.?.?

Nenávist ke šlechtě plyne z toho, že ta šlechta často zneužívala a zneužívá postavení k vykořišťování a svévolné zneužívání poddaných.

Existovali a existují ve šlechtě i mravně čistí lidé a ty nenáviděni nebyly nebo nejsou. Nenáviděni byly max. tak zbytkem šlechty.

Tedy nenávist Čechů ke šlechtě není o nenávisti ke šlechtě, ale o nenávisti častých aspektů jejího chování.

274011

02.09.2012 14:04

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

dopis schwambergovi ohledne pussy riots

te 85.?.?.?

http://www.jetotak.sk/europa/otevreny-dopis-karlu-schwarzenbergovi

274231

článek vyšel

26.8. na nwoo.org http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2012080085

26.8. na dolezite.sk http://dolezite.sk/Island_to_dela_dobre_tvrdi_predni_ekonomove_221.html

27.8. na ac24.cz http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/948-spickovi-ekonomove-island-to-dela-dobre-a-vsichni-ostratni-to-delaji-spatne

274291

http://www.blisty.cz/art/64781.html

274295

10.09.2012 21:07

Turecko směřuje do problémů

Keshe

te 94.?.?.?

a co Keshe?
http://peswiki.com/index.php/Directory:Keshe_Foundation

vzhledem k tomu, že autor je údajně iránský jaderný fyzik, by to byla i pěkná konspirační teorie okolo snah USA "osvobodit" Irán

ale zatím to vypadá na další "zaručeně fungující" free-energy

274650

22.09.2012 19:36

Nová studie našla spojitost mezi očkováním proti chřipce a pandemií H1N1

specialni web o vakcinach a jejich riziku a podvodech

te 85.?.?.?

http://www.slobodavockovani.sk

275323

26.09.2012 18:50

Bioterorismus a nový světový řád (I)

doporučení k vytváření false flag útoků

te 94.?.?.?

http://afinabul.blog.cz/1209/izraelsky-lobbista-patrick-clawson-otevrene-vyzyva-masove-vrazde-americanu

275568

29.09.2012 21:42

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

krásná pohádka, která pohádkou zůstane

te 85.?.?.?

„V posledních dvou týdnech jsem vedl dlouhé rozhovory s kontakty na Válečné akademii a v centrále jednotek námořní pěchoty, a dal jsem v obou případech absolutně jasně najevo, že je 100% jisté, že 9/11 byla operace Mossadu. Tečka. Pokud se Američané někdy dozvědí, že to udělal Izrael, vygumují je tam z povrchu zemského.“

Tedy nejlepší strategií odpůrců války v Iránu by bylo získat a zveřejnit důkazy, že 11/9 byla akce Mossadu.

Ale to je jen spekulace a krásné přání. Pokudy by tyto informace někdo měl, už by je zveřejnil.

Takže ten komentář toho "bývalého ředitele" lze brát jako další pohádku k mnoha podobným pohádkám, které také zůstaly pohádkami bez důkazů.

(Mám na mysli tyto podobné pohádky, nepopírám tím, že 9/11 byla false flag op.)

275866

29.09.2012 22:04

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

fantasmagorie

te 85.?.?.?

ty řeči o ufo, částicové zbrani či atomovce považuji za dezinformace, aby se zamlžily info o nanotermitu
a z lidí obhajující alternativu okolo 9/11 byli uděláni blázni a fantasti

události před pádem, během pádu i po něm odpovídají časově precizně řízené demolici s využitím termitových či podobných výbušnin určených pro demolice ocelobetonových budov

spousta požárníků slyšela velké mnohonásobné výbuchy a spoustu menších výbuchů opakovaných těsně za sebou
obojí je typické pro demolici ocelobetonové budovy

stačí zadat do youtube.com: "9/11 eyewithness", možná je něco i na tom wtc917.freevar.com

i to foto výše - povrchově spálené auto - je typické pro zásah troskou s hořícím termitem

275868

01.10.2012 17:41

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

žádná záhada, pouze tzv. kvantitativní uvolňování FEDu

te 94.?.?.?

vygooglujte to

275983

13.10.2012 11:26

Proč je kysličník titaničitý v naší potravě?

kravina

te 78.?.?.?

neříkám, že TiO2 není neškodný http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek?prisada=E171
ale ta teorie s elmg zbraněni mi přijde stejně ujetá jako odstřelení WTC paprskovými zbraněni z vesmíru...
a má to oboje nejspíše stejný účel, tedy dezinfo za účelem znevěrohodnění truthseekerů apod.

mikrovlnné zbraně fungují i bez TiO2
elmg zbraně také (trvale poškodí vše, co obsahuje elektroniku, lidé zemřou až na totální krach infrastruktur)

277052

13.10.2012 11:44

Proč je kysličník titaničitý v naší potravě?

tip na článek

te 78.?.?.?

není to na samostatný článek?
je tam vše o podvodu jménem "inflace" a je to napsáno srozumitelně
http://www.vasevec.cz/blogy/sergio-di-cori-modigliani-argentina-nazorny-priklad-monetarni-suverenity

277053

http://www.vasevec.cz/blogy/sergio-di-cori-modigliani-argentina-nazorny-priklad-monetarni-suverenity

je tam popsáno vše a hlavně srozumitelně, že tomu mohou porozumět i věcí jako FED neznalí lidé

http://www.vasevec.cz/blogy/sergio-di-cori-modigli...

277546

26.10.2012 21:46

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

účetní má pravdu

te 84.?.?.?

k tomu se přidávám, ČR je plné bohatých podnikatelů s nízkými nebo zápornými výsledky
možností je víc, některé reálné, některé jen skrze účetní kouzla
- investice do rozvoje firmy (když si cestovka koupí autobus za 10mega, může být další 2 roky v záporu, než se ji to zaplatí)
- investice do svého majetku účetně zakryté jako firemní náklady (viz přéspěvěk od účetní)
- extrémnější řešení skrze daňové ráje
apod.

Okamura v obklopení Vondry, Paroubka a Němcové není zrovna příjemné, ale furt lepší než Nečas, Kalousek, Fischer

277918

26.10.2012 21:51

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: hahahahahaha to je srandy

te 84.?.?.?

příliš mnoho obyčejných čechů jsou nakaženi honbou za ziskem pro sebe a brzy byl tento systém infikovaný
protože by to byl podobný systém, jen paralelní, nikoli skutečná alternativa

je pravda, že nelze nad matrixem vyhrát vnějškově, ale paralelní systém je taky vnějšková věc

277919

05.11.2012 00:00

Likvidace íránské ekonomiky. Boj s dolarizací

Kam zmizelo Kaddafiho 150 miliard dolarů

te 85.?.?.?

http://www.chelemendik.sk/Kde_skoncily_Kaddafiho_m...

278340

06.11.2012 22:38

Balkanizace Evropy

dněpr

te 84.?.?.?

myslím, že muslimové to stihnou rychleji, mají větší motivaci i odhodlání (bůh nám žehnej, resp. nech lidi procitnout)

kdysi jsem četl zajímavou předpověď o tom, že v cca 2017 vybuchne atom elektrárna v rusku na řece dněpr, radiospad znemožní žít v obrovských oblastech, tamní lidé půjdou hromadně hledat potravu na západ a násilně zdevastují evropu

nebylo by to nic zajímavého, kdyby ten člověk nežil v době (18.stol.), kdy o atom elektrárnách nemoh nic tušit
nebylo by to nic zajímavého, kdyby ten člověk s předstihem řádově sto let přesně nepředpověděl obě světové války...

ale dalo by se tomu i předejít, ale asi by většina odpovědných lidí to považovala za výmysl, nehledě na potřebné peníze, takže se tomu nepředejde

ale třeba je to jen dobře udělaný hoax
(a taky předpovědi lze zvrátit fyzickou nebo duchovní cestou)
http://druidova.mysteria.cz/TAJEMNO/VIZE_GEBELIN.htm

278560

06.11.2012 22:47

Americké volby: Budou mrtvé duše a hacknuté volební stroje?

volební stroje

te 84.?.?.?

lze na webu najít starší články o tom, že
- systém elektronického hlasování vyráběla firma spojená s bushovým klanem,
- do systému elektroniky a algoritmů nemá nikdo možnost snadného přístupu (zrevidování), protože je to zařízení podléhající speciálním předpisům

(na plné ovlivnění voleb by to možná nebylo, ale vzhledem k tomu, že výsledky bývají blízko 50%/50%...)

(nevím, jestli stroje zaznamenávají identitu hlasujících;
já měl za to, že ve volebních místnostech identitu zkontrolují pracovníci ručně (tak jak u nás), stroj pak slouží čistě jen jako hlasovací zařízení
(ale jistě bude stačit kouknout na youtube, jak to je)

278562

09.11.2012 15:56

Jak na ně

záleží na míře morálního kreditu lidí

te 84.?.?.?

Schopnost postavit se tomuto typu nespravedlnosti a bezpráví je založena pouze na míře morálního kreditu lidí.

Je to totiž typ boje, z kterého člověk nemá (z krátkodobého hlediska) žádné zisky (kromě dobrého pocitu apod.).

Proto do něho půjdou jen ti, pro které je to tak nějak samozřejmostí (asi dané kombinací výchovy a povahy).

a proto tento boj nevoní současným lidem, kteří se do ničeho nehrnou, pokud by mohlo ohrozit jejich hmotné pohodlí a příjmy,

(naopak jsou ochotni jít do podvůdků, pokud jim to něco vynese;
vidím to denně: drobné lži a malé podvůdky, které se zdají "normální" a neškodné, ale po kterých je radost z obohacení a ulehčení si práce

ale za pár let je z takových "nevinných" drobných akcí národ duševně nalomených lidí nevidících vyšší smysl života a konání než nejbližší zábava v hospodě).

Sice se pod článkem o souhlasu s restitucemi na novinkách objeví 2000 komentářů s nesouhlasem, ale to je tak všechno, pouze zanadávání si, bez nějakého konání.

Současná situace nevznikla naráz, je to výsledek posledních cca 10 let záměrného přehlížení, zlehčování a ignorování příznaků, s tím, že "se to nějak vyřeší".

Všechno tady drží pár uvědomělých lidí, kteří jsou schopni vymyslet a zrealizovat smysluplné(!) a úspěšné(!) akce, které udržuje druhou stranu alespoň "v šachu".

Za všemi posledními úspěchy a proti-akcemi
(proti-ACTA, proti-restituce, proti současné zpětné změně novely o svobodném přístupu k informacím, proti-radaru, proti-očkování proti prasečí chřipce etc.)
stálo vždy jen malé procento lidí.

Ale pokud bude národ dál dávat přednost osobním prospěchům i za cenu ignorování tradičních morálních norem, je možné, že sílu opozice toho malého procenta lidí to zlomí a mafie dosáhne plné vlády.

Já taky kdysi ztratil morální kredit a tudíž i schopnost efektivně provádět opozici proti mafii apod., ale to ještě neznamená, že budu sobě a ostatním nalhávat, že morální kredit a schopnost účinně potlačovat vliv negativních lidí spolu nijak nesouvisí.

Ono to však souvisí, a každý si to může vyzkoušet, jak mu vzroste osobní síla a efektivita tohoto boje, pokud začne akceptovat obecné morální doporučení.

(Dodržovat to neznamená stát se naivním, viz Ježíšovo "Buďte čistí jako holubice, ale vychytralí jako hadi", tedy být vnitřně čistý (mít morální kredit), ale nevzdat se naivně schopnosti používat dostupných světských zbraní (dobrý právník, PR apod.).

Vychytralost bez morálního kreditu nepomůže, to člověk díky nečistému nitru nerozpozná jemné nuance a skočí na špek třeba nějaké pravdo-lásce apod., naopak morální kredit avšak spojený s dětskou naivitou skončí třeba pobytem ve vězení kvůli neschopnosti zabránit vykonstruovanému procesu.)

278800

09.11.2012 16:19

Jak na ně

RE: Ako na odpad?

te 84.?.?.?

ano, transparentnost a svobodný přístup kazí druhés traně kutí piklů, proto by to rádi zastavili
http://www.novinky.cz/domaci/284273-demonstranti-v-maskach-ministru-protestovali-proti-zmenam-v-pristupu-k-informacim.html

278804

09.11.2012 16:26

Jak na ně

RE: Zvrateny, alebo chudobny?

te 84.?.?.?

Nedávný výzkum DNA Slováků odhalil velký podíl DNA lidí, kteří žili na tomto území před až 8 tisíci lety,
tedy že Slované nejsou nedávný cizí národ, který by sem nedávno odněkud přišel, ale národ, který tu byl tisíce let.
Jak moc je zdroj informace pravdivý, nevím. http://dolezite.sk/50_Madarov_ma_slovanske_geny_75.html

278805

09.11.2012 21:03

Jak na ně

RE: 5. b)

te 85.?.?.?

určitá cesta to je, snahy o soběstačnost (potraviny, energie, voda), a to mocensky podpořené vytvořením rodinné nebo komunitní skupiny (ta lépe odolává fyzickým a právním tlakům o rozboření)

278828

09.11.2012 21:23

Jak na ně

RE: Tenhle clanek jde asi na hranici

te 85.?.?.?

Věšení a střílení nemá smysl, může to být zpětně použito proti (záminka k zavedení zákonů omezující svobodu), navíc je historií ověřeno, že řešit věci násilím vede většinou jen později k jinému násilí (pokud tu vznikne nový pořádek hlavně skrze násilí, lze očekávat i násilnou povahu nového vládnoucího systému (čehož bych se nechtěl dožít, i StB stačilo)). Na druhou stranu, pokud by tady ve státě někomu "hráblo" a knock-autoval jednoho z největších mafiánů, tak by to nejspíš i pomohlo (mafiáni v politice a okolo by si povšimli, že nejsou beztrestní, a přibrzdili by trochu).

278829

12.11.2012 21:13

Německé zlato a USA

Bývalý premiér SR Radičová: Vlády jsou řízené bohatými rodinami a členové vlády jsou jen prostředníci, kteří plní jejich

te 84.?.?.?

http://afinabul.blog.cz/1210/insajder-radicova-vla...

278955

15.11.2012 21:56

Izrael připouští, že FSA používá Golany jako krytí

keshe oříšky

te 84.?.?.?

(Zrušeno, off-topic)

279209

25.11.2012 11:42

O kněžích

opět dualita a vymezování se vůči opaku

te 85.?.?.?

Kdo je momentálně dlouhodobě (nebo byl dlouhodobě v minulosti) "dole", dovolává se humanismu, solidarity, tolerance, láskyplnosti, mírnosti etc.

Kdo je momentálně dlouhodobě "nahoře", dovolává se neomezeného liberalismu, práva silnějšího, bagatelizuje a ospravedlňuje utrpení momentálně trpících etc.
(sytý hladovému nevěří)

Zarathustra je v tomto životě ctnostný a osvícený, tak haní a "lituje" ty horší. V minulých životech byl i Z. zatuchlým kněžím, neštítícím se použít manipulace a násilí v boji za víru. Ale o tom už se tak nějak nezmiňuje...

Házení do jednoho pytle. Existují i kněží, kteří jsou jako kněží užitečnější než kdyby dělali cokoli jiného, pracují třeba jako prostá psychická podpora při potížích lidí.
Taky se nebere v potaz, co by ti kněží dělali, kdyby se nestali kněžími. Často se kněžími stávali psychopatičtí lidé a těžko by z nich autommaticky byli "správní otcové rodin". Kdyby neodešli tlít do ústraní kostelů, nejspíš by ubližovali jinak a nejspíš i hůře, protože by je nebrzdilo strašení náboženské věrouky.

Řeč Z. je typická pro většinu guruů: Sami se pasují do role guruů (průvodců, rádců) lidí, ale přitom shazují jiné guruy a vyčítají jim jejich guruovství.

279545

25.11.2012 20:21

O kněžích

RE: opět dualita a vymezování se vůči opaku

te 85.?.?.?

Omlouvám se za přehlédnutí ze spěchu. A díky za upozornění; tím se mnohé vysvětluje.
Z toho článku totiž nečišela moudrost mystika, ale špíše duchovní rozervanost kohosi.
Některé citáty z knihy Nietzscheho: http://cs.wikipedia.org/wiki/Tak_pravil_Zarathustr...
Wiki o skutečném Zarathustrovi: http://cs.wikipedia.org/wiki/Zarathu%C5%A1tra

279558

04.12.2012 16:36

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

zombie

te 84.?.?.?

US armáda se prý cvičí na boj se zombiemi http://m.csmonitor.com/USA/Military/2012/1031/No-p...
Jak by se ale mohly hromadně vyskytnout v Americe zombie?
Možná to mysleli tak, že v případě hluboké krize začnou lidé z hladu zabíjet a jíst jiné lidí (už se to párkrát vyskytlo mezi bezdomovci).
Ale objevení se zombie v důsledku psychozbraně by byla také možnost. Byla by to snadná cesta, jak US vojáky přimět, že mají střílet do "svých" lidí; udělat z nich zombie.
No snad to nedojde tak daleko, nebo alespoň ne ve velkém měřítku.

279979

07.12.2012 23:01

Post-imperiální Pax Americana

nato-forces-attacked-afghan-health-clinic

te 89.?.?.?

http://www.guardian.co.uk/world/2012/dec/06/nato-f...

280229

08.12.2012 12:07

Byl jsem na drogách jménem peníze

ojedinělé

te 89.?.?.?

Jeden z mála článků, kde se píše věcně a s klidem uvnitř, a s osobním příkladem řešení.
Mnohé ostatní podobné články bývají směsice emocí, často záporných nebo skrytých, což sice lidi emočně rozčílí, ale to je tak vše.

280250

29.12.2012 18:41

Nejlínější generace

RE: zajímavá diskuse na novinkách (lze smazat toto vlákno)

te 85.?.?.?

(toto vlákno (3 komenty) můžete smazat, je to tu dvakrát (viz předchozí příspěvek s podobným titulkem)
při prvním komentu mi to hodilo chybu, tak jsem myslel, že se příspěvek neuložil, tak jsem ho postnul znovu)

(Dva příspěvky smazány na přání autora. Pokud chcete svůj vlastní příspěvek zrušit, uveďte prosím číslo příspěvku, usnadní to hledání a obavy, že pošlu do nenávratna jiný Váš příspěvek. Díky – moderátor)

281173

Teď jsem četl toho Virapena.
O podvodech v oblasti psychiatrických léků nečtu poprvé, ale i tak to se mnou zamávalo.
Nedivím se, že to tak rychle zase utichlo.

281242

23.01.2013 13:52

Havloidé útočí

co mám zkušenosti s googlem...

te 78.?.?.?

co mám zkušenosti s googlem... tak google, když mu zadám hledání DVOU slov, tak nepokrytě vyhledá i stránky, kde je pouze JEDNO ze slov

tedy ten údaj 19.000 ve skutečnosti nic neříká o výskytu stránek, na kterých jsou obě tato slova

(rozdíl v počtu odkazů neffem a vámi může být, google má skutečně vyhledávání takové, že každému to vyhrkne trochu jiné výsledky, proč, to by ste se musel poptat u googlu
teď jsem zkusil zadat totéž já do googlu a hodilo mi to 39.900 výsledků, koneckonců ať to zkusí i jiní čtenáři)

každopádně neffův text zní očividně se snahou manipulovat názorem čtenářů pomocí emocí a překrucování skutečnosti (proč nenapsal, že byl zvedavec odosuzen až na počtvrtý pokus?)
taky "popírač holocaustu zvedavec" je manipulativní a podsouvávající, není to objektivní, to je jako tvrdit, že neff je vařič kávy (protože ho někdo někdy viděl uvařit si kávu)
neff nemůže nikoho obviňovat z manipulace, vždyť se očividně snaží dělat to samé

283238

29.03.2013 17:49

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

ano, změna musí přijít zevnitř lidí; člověk, co chce změnu, musí začít u sebe

te 81.?.?.?

aby se něco změnilo ve společnosti skutečně, tedy ne jen nějaká dočasná akce typu "listopad 1989",
musí v ruku v ruce s vnější změnou jít především změna uvnitř lidí
jinak to prostě nejde, jinak to bude jen dočasné
dokonce ani duchovní filozofie nebudou fungovat, pokud to duchovno nebide především o změně nitra jedinců toužících po změně
podrobněji se o tom psalo v tom dokumentu "jakynarodtakovlada"

287327

teď už je jedno, jak to bylo, CISPA byla schválena bez nějakého většího odporu, stačilo dát senátorům před oči trochu strachu

288658

moc se mi líbí poznámka editora pod článkem
že není vlastně ani odkaz na tu směrnici
ale dl bych lepší příklad než zrovna chartu

289688

14.05.2013 13:51

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

Zeměděc musí zaplatit Monsantu, že nepoužil jejich osivo, ale použil semena ze sýpky

te 81.?.?.?

http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/14672-monsanto-ma-pravo-kontroly-nad-ivotem-rozhodl-soud

289696

15.05.2013 13:09

Generální ředitel Saxo Bank o „minovém poli eurozóny“: „Tato krize nepomine“

o "kyperské strategii" se skutečně začíná uvažovat

te 81.?.?.?

http://www.novinky.cz/ekonomika/301886-banky-uz-nemaji-zachranovat-danovi-poplatnici-ale-veritele-a-velci-vkladatele.html

ale řešení to není, protože s úbytkem peněz bohatých lidí ubyde mnoho lidí schopni mít firmu a generovat pracovní pozice,
takže v konečném důsledku na to doplatí i lidé s úsporami pod 100.000 Eur

289730

trochu ot, ale zajimavy dokument, snad psany puvodne pouhy rok po revolucei

http://svetylko.blog.cz/1105/reknete-jim-ze-sametova

290280

20.06.2013 09:41

Musíme platit daně? Já říkám ne!

přes 100.000 lidí na demonstraci kvůli vysokým daním v Brazílii

te 81.?.?.?

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2279-foto-video-masove-protesty-v-brazilii-pres-100-tisic-lidi-v-ulicich

291799

20.06.2013 11:27

Podvodná operace NSA? Autentičnost uniklých dokumentů PRISM obklopena otázkami

RE: Návod jak se aspoň trochu chránit

te 81.?.?.?

Můj www prohlížeč v práci:

You have been blocked from viewing this site since it is was categorized as: Computer and Internet Info,Internet Communications,Streaming Media
Blocked URL: http://prism-break.org/


Blokuje to GFI WebMonitor, použitý black-list je primárně spravován v USA, kam lze však přidávat weby i přes pobočky GFI v jiných zemích, kde je používán.

291810

20.06.2013 11:28

Podvodná operace NSA? Autentičnost uniklých dokumentů PRISM obklopena otázkami

RE: Návod jak se aspoň trochu chránit

te 81.?.?.?

Nedávno byly blokovány i zvedavec.org, lidovky.cz, ted momentálně reformy.cz, ačkoli žádná z těchto stránek neobsahovala o nic horší materiál než spousta mnohem horších stránek, které ale blokovány nejsou.

Např. reformy.cz jsou blokovány protože "Streaming media", ačkoli takového obsahu obsahuje minimum, ve srovnání s mnoha jinými weby, které ale blokovány nejsou, případně jsou tam blokovány jen ty videa, nikoli celý web.

GFI monitor používá mnoho státních institucí, takže to někdo asi zneužívá pro politicky boj skrze blokování webů obsahující informace proti současné vládě a EU.

291811

02.07.2013 10:49

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

Snowden by měl dostat automaticky azyl od většiny zemí EU

te 81.?.?.?

Po tom, co vyšlo najevo, že USA s vědomím Obamy tajně odposlouchávala porady, telefony a emaily úředníků EU v Bruselu,

by měl Snowden dostat automaticky azyl od EU či od některých z jeho států.

Protože nyní je již očividné, že Snowden není žádný zločinec, ale naopak člověk, který se snažil upozornit na zločiny mezinárodního rozsahu a z nich vylývající nebezpečí pro celé lidstvo, a riskoval kvůli tomu svůj život. A takový člověk si zaslouží uznání a aktivní ochranu, nikoli postoj "nevidím, neslyším".

A USA proti azylu nemohou nic namítat, protože mají sami máslo na hlavě. Odposlouchávání vysokých představitelů EU nemá NIC(!) společného s údajnou "ochranou proti terorismu".

Ten člověk udělal EU i celému světu obrovskou službu, že odhalil záměry vlády USA tajně špehovat celý internet, s tendencemi k ovládnutí internetu skrze politické a komerční projekty (SOPA, CISPA).


Sám Brusel by mu měl dát azyl a nechat si od něj vyposlechnout vše, co o tom ví.

Naopak postoj Bruselu, že od Snowdena dají ruce pryč, bude možné interpretovat i tak, že EU skutečně není žádná suverénní, svépravná a samostatná jednotka, ale nesvobodný vazal a patolízal, který když zjistil (a ještě mu to musel někdo jiný říct), že je tajně odposlouchávaný na vysokých úrovních vlády, tak jedinná reakce, na kterou se zmohne, je, že řekne USA, že "teda OK, nebudeme nijak moc pátrat po rozsahu odposlechů, budeme vám důvěřovat v to, co nám sami vysvětlíte, a už to prosím nedělejte"..., namísto, aby si duplo a zjistilo si o ilegální špionáži vysokých představitelů své vlády co nejvíce informací.

Vysvětlení bruselské rezervovanosti je ale možná prozaičtější: Možná že se Brusel chová rezervovaně právě proto, že sám buduje podobné šmírovací projekty (INDECT) a bojí se, že by USA na to poukázala (a USA to nyní skutečně naznačily), což si EU nepřeje, protože lidé by se bouřili, kdyby věděli, že EU za jejich peníze buduje podobný slídilský a dohlížecí systém.


Prosím všechny, kdo mají možnost a znají kohokoli, kdo by tuto věc ohledně azylu mohl i minimálně ovlinit (byť jen inspirací či přeposláním informace), aby těch 5 minut obětoval. Snowden si to zaslouží.
Kolektivním daním rukou pryč od Snowdena bychom dali i Vesmíru najevo (se všemi důsledky), že jsou nám milejší psychopatičtí zločinci než blow-whistleři se smyslem pro pravé lidství.


Řeči o tom, že Snowden je ve skutečnosti agent vyslaný CIA, a že podpora od právníků Wikileaks je toho důkazem apod., to jsou tzv. "konspirace na druhou" a ty obvykle nevedou k něčemu konstruktivnímu, pouze k pasivnímu postoji "tak já nevím, jak to vlastně je, tak raději nebudu dělat nic".
Pokud by to byla náhodou pravda, tak by se to časem stejně brzy ukázalo. Nicméně nepokrytě tomu věřit nyní by byla jen laciná výmluva, proč nepomoci. Presumpce neviny se poskyt...

Automaticky kráceno

292551

02.07.2013 10:49

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

RE: Snowden by měl dostat automaticky azyl od většiny zemí EU

te 81.?.?.?

... Presumpce neviny se poskytuje i zcela očividným zločincům, a ubírat ji člověku, který vypadá více na dobrého člověka než na zlého by byl v podstatě zločin a vymlouvačství.

Ani si nemyslím, že by Snowden získáním azylu kdekoli v EU byl ve větším bezpečí než v Rusku; EU je velmi otevřené území, s mnoha legálními pobočkami CIA. Nicméně otázka je, v jaké jiné zemi by byl nedohledatelný. To by opravdu musel bydlet po zbytek života někde přímo v prezidentském paláci v Ekvádoru.

Nicméně vždy to bude lepší než mu dát očividně najevo, že jeho odvaha a úsilí a riskování vlastního života nás stojí leda tak za otočení se k němu zády.

292553

04.07.2013 13:56

Svět je pro Snowdena malý

Snowden by neměl být dle zákona o whistle blowingu souzen

te 81.?.?.?

Snowden by neměl být dle zákona o whistle blowingu souzen, tvrdí bývalí agenti NSA:
http://technet.idnes.cz/agenti-zradci-veterani-z-nsa-d1v-/sw_internet.aspx?c=A130621_165320_sw_internet_pka

292703

21.07.2013 22:36

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Je pitomost tvrdit,že se lidská společnost neobejde bez náboženství,

te 89.?.?.?

ať si o náboženství myslí kdo chce co chce,
ale současné zbytky morálnosti a lidskosti mezi lidmi
vycházejí z křesťanství žitého předky

i tzv ateisté s lepší morálkou a lidským cítěním ji mají více či méně převzatou od rodičů a předků, nevytvořili si ji sami nezávisle z poznání života

nehoruji za náboženství, protože vidím hodně jeho nedokonalostí
ale pokud se prosazuje názor, že po smrti nic více není,
není moc důvodů, proč nežít stylem "po nás potopa" - maxmimálně si užít, bez ohledu na přírodu, lidi, zvířata apod.

a nezapomenťe, že ateismus je také víra a náboženství, vědci zatím nedokázali, že po životě nic není, ani dokonale nevyvrátili zkušenosti lidí se spontánními a zpětně ověřitelnými vzpomínkami na minulé životy (takových lidí jsou mraky, akorát se o nich nemluví)

293685

21.07.2013 22:39

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Pohodlný a líný chlap brečí, Chlap maká

te 89.?.?.?

zkus se naplno věnovat tantře (nemluvím o erotických praktikách)

293686

12.08.2013 18:43

Obama k Putinovi: Dělej jak říkám, ne jak konám…

nobelovka-pro-souzeneho-informatora-manninga?

te 89.?.?.?

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/big-brother/nobelovka-pro-souzeneho-informatora-manninga-cesi-rikaji-ano_279248.html
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/big-brother/...

294294

13.08.2013 15:51

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

přehled, kam jdou naše daně - grafika

te 81.?.?.?

http://media-cache-ak0.pinimg.com/originals/19/55/... (http://media-cache-ak0.pinimg.com/originals/19/55/20/1955206052626ac7779bfcfc4d3af6cd.jpg)

294342

09.09.2013 15:49

AIPAC nasadí stovky lobbistů

pokud je to pravda, tak je to síla

te 81.?.?.?

pravda to být může, ale nemusí, může to být výplod konspiratiků, kteří si k věci přidali své fantazie
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2683-identifika... (http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2683-identifikace-mrtvych-deti-z-ghouty)

295821

14.09.2013 19:32

Francouzi volají: Rusko, zachraň nás!

madarsky-ekonomicky-zazrak-naschval-EU

te 85.?.?.?

http://www.vlastnihlavou.cz/madarsky-ekonomicky-za...
http://www.vlastnihlavou.cz/madarsky-ekonomicky-zazrak-naschval-eu/

296130

15.09.2013 11:11

Putin nastupuje do vedoucí světové role

Francouzi na demonstraci volali: Rusko, zachraň nás

te 85.?.?.?

http://www.voxvictims.com/2013/09/14/francuzi-vola...
http://www.voxvictims.com/2013/09/14/francuzi-volali-rusko-zachran-nas/

296164

26.09.2013 19:42

Hrátky kolem horníků

.

te 89.?.?.?

velmi dobrý nápad, dávat jim plat a zaměstnávat je třeba revitalizací čí opravou komunikací
první rok za 80% původního platu (práce není tak náročná), druhý rok třeba za 60% původního platu (aby si zvykli na nižší platy, které dostanou v dalším "běžném" zaměstnání)
mohly by tam být i jiné výhody, např. 2 dny dovolené měsíčně navíc pro hledání zaměstnání, regionální program pro podporu zaměstnanosti a živnosti a vzdělání
ale toto asi neprojde skrz úředního šimla

ale bohatě by stačilo, kdyby ve spolupráci s odbory ty peníze byly vypláceny postupně, třebas i méně, tj raději 60% plat po dobu 4 let než 100% plat po dobu 2 let

296867

17.10.2013 13:31

Jablka

Babiš a Monsanto ?

te 81.?.?.?

(neoveřená informace)
http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/237-babisovo-geneticky-modifikovane-plodiny-od-monsanta-na-nasem-stole
http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/237-ba...

298050

12.11.2013 16:25

Odhalení Edwarda Snowdena – geopolitika a poučení (II)

EU chystá zákony proti demokracii

te 81.?.?.?

trochu of-topic, ale zase ne tak moc: http://www.blisty.cz/art/70871.html

299526

03.04.2014 15:36

Stane se Ukrajina rozbuškou krize v Evropě?

Stane, ale jinak:

te 81.?.?.?

http://druidova.mysteria.cz/TAJEMNO/VIZE_GEBELIN.htm (http://druidova.mysteria.cz/TAJEMNO/VIZE_GEBELIN.h...)

307840

Pro efektivní pohnutí lidmi ohledně Ukrajiny je nutné vytvořit článek obsahující výmluvné fotografie z míst bojů.
Jen text nestačí (člověk si nemůže ověřit, co je pravda a co vymyšlené; a taky je na povídání o obětech na lidských životech roky zvyklý ze zpráv).
Video je dobré, ale také nestačí (protože spousty lidí, když už si najdou čas na zkouknutí zpráv z více zdrojů, tak prostě nemá čas na prohlížení každého videa, co někdo postne do článku (článků s videem vyjde denně v médiích mraky, kdo má čas si to vše pouštět, zejména pokud video má víc jak 1 minutu)).

312792

05.08.2014 15:55

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: Kde jsou příbuzní obětí z Boeingu.

te 81.?.?.?

Rozpory ve fotkách letadla na letišti a letadla zříceného mě také udivují, mírně řečeno. Stačí zadat do googlu mh17 mh370. Vysvětlit by to šlo pouze tím, že autor chtěně nebo nechtěně použil fotografii jiného Air Malaisia B777, což vzhledem k jejich množství není problém.

K tomu informace o starých mrtvých tělech. Viděl jsem fotky těch těl dopadajících z nebe - byli nazí nebo ve spodním prádle, tedy nějaká extra síla z nich musela kompletně servat šaty, ale přesto na tělech nebyly nějaké stopy poškození a krve, což by se dalo očekávat při pádu člověka z x kilometrů či při síle, která z člověka serve šaty (zkuste někomu násilím stáhnout rifle, na to nestačí proud vzduchu). Přitom mrtví přímo na místě pádu letadla zůstali oblečení.

Malý počet pozůstalých mě také mate, ale třeba jen nemají takovou publicitu jako kdyby spadlo US nebo GB letadlo, přece jen Australie, Malajsie, Holandsko, lidé těchto národů nemají potřebu truchlit hlasitě, při neštěstí jdou spíše do sebe než že by řvali ven.

314865

05.08.2014 16:01

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

podivné pásky padající z nebe

te 81.?.?.?

Mrkněte se prosím ještě na toto - pásky padající po výbuchu letadla
někdo tvrdil, že je to toaletní papír z letadla či podobná páska, ale to je nesmysl, vzhledem k rozměrům.
Navíc papír by odletěl ihned pryč, toto muselo být mnohem těžší materiál.
Tvrdí se, že jsou to hliníkové pásky vystřelované vojenskými letadly pro vytvoření radarové clony (anglicky CHAFF)
stačí zadat do youtubu MH17 CHAFF.

314866

05.08.2014 16:02

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

expertovi nevěřím

te 81.?.?.?

tomu němci nevěřím, je to asi jedinný vojenský "expert", který něco takového tvrdí

314867

08.08.2014 13:07

Varování od ženy za pultem

potvrzuji

te 81.?.?.?

mám známou v jednom supermarketu a také tvrdila, že maso přebalují do dalšího dne
většinou to prodávají označené jako "akce",
což samozřejmě neznamená, že cokoliv v masném oddělení označené jako "akce" je přebalené, někdy je to jen marketingová akce

315083

10.10.2014 16:01

Sešlo se nás pět a půl

.

te 81.?.?.?

tedy příště sobota, nejlépe tak od 12 hodin, aby stihli přijet i dalecí (nezapomeňte, že z ostravy či brna do prahy je to sice jen 3h, ale pro spoustu lidí je to ještě další 1-2 hod než se vůbec dopraví na nádraží, člověk ani nemusí být mimo brno, stačí bydlet na okrajové části brna (metro tady není[smích]
setkání pojmout jako setkání společně naladěných lidí
budet dopredu prpraveni na způob jak se vypořádat s narušiteli; pokud se s nimi nevyporadate tvrdě, nevyporadate se s nimi, pokud se s nimi vypporadate tvrde, zneuziji to okamzite proti vam
tedy jasně, ale s klidem, jako podle příruček pro rodiče a děti [smích]

1/2 projevu ok, ta druhá od slova "v rychlosti" dolů bych hoodně přepracoval, příliš tam generalizujete (hážete do stejného pytle dobré i špatné lidi), může to vyznít tak, že gayové, gender, femi jsou špatní a církev je dobré, přitom jsou to oba tři jevy, které světu něco daly a něco vzaly

318832

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 82 čtenářů částkou 13 445 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 4

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 4

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,81 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,74 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 552,38 Kč
1 unce stříbra
494,37 Kč
Bitcoin
913 748,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 328 700