Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kolemjdoucí2

Nalezeno 89 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.08.2017 12:20

Chraňme si náš Seznam.cz – je totiž na světě jedinečný

RE: To je sice hezké

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Přesně. Další věc je ta, že české nejen "ministerstvo pravdy" CTHH a tajné služby, ale i různé "neziskové" organizace, o kterých nikdo ani pořádně neví, co jsou vlastně zač a pro čí zájmy pracují, mají českou legislativou (i bez ní) zajištěny snadné přístupy na servery těchto českých společností a k datům občanů České republiky. Málokdo ví, že každý poskytovatel Internetu, každý poskytovatel služeb (např hostingu) musel nedávno povinně nainstalovat "blackboxy", umožňující kontrolu toku všech dat a datamining (vytěžování těchto dat). Toto nemá se svobodou už nic společného, to je další nová totalita, kdy režim má zájem "na každého něco mít", či aspoň mít možnost si na základě takto získaných dat něco proti člověku vykonstruovat a vylhat, k čemuž mohutně napomáhají některé "velmi gumové" zákony - také stejně tak, jako za první totality.

Toto bohužel toto nepíšu jako teorii - sám mám s policejními mafiány (či mafiánskou policií) a jejich stalkingem dlouhodobě velmi bohaté zkušenosti (mj. i na hardware - dálkově zničený disk se systémem a daty), kdy tyto skupiny na mou adresu roznášejí po Internetu různé pomluvy, potajmu bez mého souhlasu získané fotografie a videa např. ze zaměstnání, kdy mě jeden zaměstnavatel dlouhodobě točil na skrytou kameru, nebo kdy někdo natočí videa se zaplaceným dvojníkem s cílem poškodit pověst, dehonestovat apod (např tím, že tvrdí, že jsem blázen). Pak má člověk problém sehnat slušnou práci nebo si ji udržet, když jsou všichni okolo ovce a místo používání svého mozku věří radši cizím nepravdivým pomluvám a všichni okolo si šeptají "to je ten blázen", i když to není pravda a žádnou takovou diagnózu člověk nemá a nikdy neměl... navíc když pak člověk napíše takovýto příspěvek, tak u nemyslících lidí (což je bohužel drtivá většina), kteří o počítačích (nejen) a přesném fungování techniky naprosto nic nevědí, pak skutečně může jako blázen i vypadat - přesto je to realita a čistý kalkul přesně těch složek, které tu mají určením být pro všechny obyčejné lidi, ale ve skutečnosti svůj účel neplní a pracují místo na ochraně lidí a jejich práv na jejcih ničení, v zájmu někoho úplně jiného. To není demokracie ani zdaleka, a v těchto složkách, které se takto chovají, nepracují slušní normální lidé, nýbrž psychopati. Začněte si jich všímat - protože oni vás si všímají už dávno, jen o nich netušíte, protože jste se nezajímali. Takto (i hůř) může dopadnout naprosto každý, příkladem např. "případ Kramný" - a bude to tak přesně do té doby, dokud sebe a svou svobodu sami nezačnete bránit - vzděláváním se, informováním, vhodnými protiopatřeními. Svoboda není zadarmo a alternativa to ví už dlouho - ale musí to vědět a KONAT každý jeden člověk - pro sebe stejně jako pro druhé.

359666

29.08.2017 14:58

Konspirační teorie

RE: Protispolečenské patologické jevy je třeba potírat už v zárodku

kolemjdoucí2 213.?.?.?

To tvoje "potírání v zárodku" už někdo delší dobu prosazuje, a nedá se říct, že by to fungovalo - nějaké info od překrucovačů:

https://www.novinky.cz/zahranicni/447548-kldr-vypalila-raketu-nad-japonsko.html

Tady je "diplomatická odpověď", která "vůbec nestupňuje napětí" (ironie samozřejmě):

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jizni-korea-odpalila-osm-tezkych-bomb-pobliz-hranic-v-reakci-na-strelu-kldr-36315?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

A jako bonus nějaké další překrucování - už zjistili, že lidé začínají rozlišovat mezi normálními lidmi a psychopaty, tak je už potřeba náležitá agitka ke zblbnutí a uklidnění ovcí - samozřejmě lživá, výkony psychopatů při řízení jsou ve skutečnosti značně podprůměrné a bylo to již několikrát studováno a ověřeno. V praxi si to dokonale ověří každý, kdo dělá ve skupině lidí, kterou je k dobrým výsledkům potřeba řídit na sociální úrovni, tj. týmově - psychopaté tohle absolutně nezvládají a týmy se jim rozpadají, protože psychopaté prostě nemají sociální cítění a nedokážou tak tým úspěšně řídit (prostě netuší, co je aktuálně potřeba, nebo někdy tuší, ale nedokážou to provést/zajistit). Zato sebevědomí mají nabubřelé neskutečně a jsou velmi soutěživí.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/dve-tretiny-lidi-maji-sklon-k-poslusnosti-a-vedou-nas-charismaticti-psychopati-rika-znamy-psychiatr-36318?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

359758

03.09.2017 22:56

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Na merklovou se musíme zlobit

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Tím posledním odstavcem se definitivně odkopal, klasická finta - mluví hlasem lidu, ale kope za ně (myšleno vrchnost a ty vládnoucí "pozadníky" ) a podsouvá jejich myšlenky ke spolknutí.

359824

08.09.2017 12:48

Nejnovější americká vylomenina je známkou slabosti, nikoliv síly

RE: Prečo sa s tými zmrdmi zaoberať?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A to je právě ten problém - nepomůže to nikomu.

Amerika žila zhýrale a na úkor cizích zemí, ale jednak to není vina lidí v té zemi (ale přesně těch psychopatů, co je do spotřeby hnali a nyní jim to místo sebereflexe drze vyčítají), a jednak to ani náznakem neznamená, že je v pořádku lidi ožebračit až na kost a tu zemi rozvrátit.

Stejně tak druhá strana (globalisté) - mají pravdu že zdrojů je spíš méně, ale nikomu to nedává právo chtít lidi připravit i o to málo co ještě mají či o možnost mít potomky, nebo je prodrobovat násilí a teroru a chtít je vyhubit (nemluvě o té psychopatické potřebě nekompromisního ovládání - ano, oni chtějí pouze ovládat, skutečně vládnout totiž neumí a nemají na to ani předpoklady). Další věc (kterou okázale ignorují) je, že evoluce pokročila natolik, že lidé se už znovu o svobodu připravit prostě nenechají (a že je to dáno energií, kterou nemohou psychopaté změnit) a že díky tomu většinově začínají vidět skrze různé triky, obezličky a lži, které jsou na ně aplikovány.

Stane se přesně to, čeho se nejvíc bojí - jejich nadvláda (všech, na obou stranách) skončí. Otázka zůstáva jen ta, jestli se to stane po dobrém pro všechny, nebo jestli spolu s tím skončí i civilizace, jak ji známe.

359914

10.09.2017 20:52

Nový obrat ve vyšetřování letu MH17

RE: Od začátku to bylo podezřelé.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale to víš že bude vyšetřená, resp. oni už teď všichni účastníci vědí jak to přesně bylo, jen se to snaží ututlat před veřejností. Marně, ono to dřív či později prostě vyplave.

359941

13.09.2017 09:49

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: Okná.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ono to není o silách, ale o tom, co ti lidi nosí v hlavě (a jak se jim to tam dostalo). Jelikož jsou celkem dost pohodlní a sani nejsou OCHOTNÍ (schopní by leckteří z nich byli) na sobě pracovat, informace si filtrovat atd atd, tak to vypadá jak to vypadá.

Má na tom podíl bohužel i ta média (ostatně článek je právě o tom), například ovlivňováním dětí a v podstatě programováním dětí, které ještě nejsou samy schopny všemu rozumět a jsou tak velmi snadnými oběťmi. Zaznamenal jsem různé nenápadné vsuvky v pohádkách, zrovna nedávno např. "nejlepší automatická pilotka" - takto samu sebe pojmenovala jedna kreslená dívčí postavička. Dítěti takové věci nedávají smysl a ani nad nimi nepřemýšlí, takže to jde rovnou do podvědomí, projeví se samozřejmě v reálném životě daleko daleko později - je naprogramováno! A tohoto jsou tuny všude možně, je to zneužívání psychologických znalostí k deformování společnosti a samozřejmě to neběží prvním rokem - hlavně proto jsou nynější generace z větší části v podstatě ztracené, jelikož jsou nevhodně (resp. vhodně v zájmu někoho, ne v zájmu společnosti) naprogramované a neuvědomují si to (a i když si to někteří uvědomí, sami z toho jen těžko vybřednou, pokud na sobě nezačnou opravdu tvrdě pracovat).

Takže tady je "jádro pudla" a je to přesně ten důvod, proč původní komunisti cenzurovali i pohádky - oni tento princip samozřejmě znali také. Rozdíl mezi původními komunisty a těmi novodobými je ovšem v tom, že ti původní aspoň makali v zájmu (většiny) lidí a obecného blaha, tito současní neofeudálové jdou přímo PROTI lidem a rodiny, společnost a stát se snaží rozkládat.

359988

13.09.2017 10:07

Nejnovější americká vylomenina je známkou slabosti, nikoliv síly

RE: Prečo sa s tými zmrdmi zaoberať?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ti bezejmenní na obou stranách mají ve skutečnosti stejného pána pro kterého pracují, a dokud budou lidé volit stále jen mezi dvěma zly (někdy je to jedno jakoby "menší" - "aby se neřeklo" a šlo to snáze) , bude zvoleno vždy jen zlo. Existuje jen jedna síla, kterou lze zvolit a která nad tímto vším může skutečně zvítězit, a musí si ji zvolit - tedy pokud chce něco změnit - každý jeden člověk sám uvnitř sebe a mít s ní přímý vztah. To silou je Bůh - pravý Stvořitel všeho (a je tedy nade vše). Bible není pouhý soubor příkazů, ale návod k životu v dlouhodobé prosperitě celku, jehož/jejíž podstatu měl každý přirozeně chápat - ovšem zlu není ani toto svaté (přepisování jejích statí, nebo viz např. současné dění v římskokatolické církvi...). Je na každém jednom člověku aby si to urovnal dokud je ještě čas, a začal hledat.

359990

13.09.2017 10:14

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: Zdejší mutace Anette Cahane..

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Je to ještě horší: Policie svými lidmi přímo v davu toto celé řídí a režíruje, to už přeci také víme a články s důkazy zde byly.

Dokud to bude o volbě mezi dvěma zly, bude zvoleno vždy jen zlo - ti bezejmenní na obou stranách mají ve skutečnosti stejného pána pro kterého pracují, a dokud budou lidé volit stále jen mezi dvěma zly (někdy je to jedno jakoby "menší" - "aby se neřeklo" a šlo to snáze) , změna nepřijde. Existuje jen jedna síla, kterou lze zvolit a která nad tímto vším může skutečně zvítězit, a musí si ji zvolit - tedy pokud chce něco změnit - každý jeden člověk sám uvnitř sebe a mít s ní přímý vztah. To silou je Bůh - pravý Stvořitel všeho (a je tedy nade vše). Bible není pouhý soubor příkazů, ale návod k životu v dlouhodobé prosperitě celku, jehož/jejíž podstatu měl každý přirozeně chápat - ovšem zlu není ani toto svaté (přepisování jejích statí, nebo viz např. současné dění v římskokatolické církvi...), takže je na každém jednom člověku aby si to urovnal - dokud je ještě čas - a začal hledat život ("neboť On je Pravda, Cesta i Život" ).

359991

13.09.2017 10:34

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: Okná.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Koukám teď "hned vedle", a shodou okolností tam dnes vyšel článek přímo na toto téma:

https://aeronet.cz/news/neomarxismus-bez-vymyvani-...

359992

14.09.2017 11:28

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: nekonečný příběh

kolemjdoucí2 213.?.?.?

S tím "nic" bych byl opatrný - asi nemáš dost informací, ale "známé firmy" na to reagují tím, že se pokouší vytvořit svoji kryptoměnu, která by měla jít párovat se všemi jejich fiat měnami - a připomínám, že u nich (těch měn) se navíc i nadále snaží, aby zůstaly už jen virtuální - tj. stále se snaží se zrušit hotovost. Takže - zajímej se co se děje okolo tebe, i tebe se to týká.

360014

15.09.2017 12:56

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: Válka bude

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nemusí být hned atomová, nějak zapomínáte na africké invazní oddíly, které čekají na povel a které tu potají (doslova, tj. v režimu "Přísně tajné" ) rozmisťují ti, kteří nás mají chránit - kriminální policisté (a další vyšší složky této instituce), jak plyne z aktuálního článku na AEnetu, kde na to jako první upozornili "na plnou hubu"?

https://aeronet.cz/news/angela-merkel-odmitla-zast...

360040

15.09.2017 17:06

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

RE: Trochu dýmu na Severní Koreou

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Pokud nebude míru na této planetě, pak nemá cenu kamkoliv utíkat a přesidlovat gen lidstva, protože před sebou stejně neutečeme a nebylo by míru ani jinde - a nejsme toho jako lidstvo tudíž hodni.

Musíme ukázat ZDE, na Zemi, že dokážeme žít v míru a bez vykořisťování druhých.

360045

19.09.2017 08:55

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

Nový Mezinárodní soud pro lidská práva?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Všem je jasné, jak by kauza dopadla u Mezinárodního soudu pro lidská práva - asi budeme muset zkusit nějak navrhnout Rusku a Číně, zda-li by nezřídily obdobnou, ale skutečně spravedlivou světovou instituci, jednající v zájmu lidí a národů - jinak fakt nevím, asi jedině modlit se k Bohu (ostatně tím zřejmě nic nepokazíme už teď, jak to tak vypadá).

360101

19.09.2017 17:43

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: čo je najdivnejšie ?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nesouhlasím, lidé nejsou lhostejní, ale nemají silné páky. Instantní násilí číhá všude kolem pod povrchem a čeká na svou příležitost, a k výběru je ve prakticky všech aspektech života prakticky vždy jen ze dvou zel - zpravidla jednoho zla menšího a druhého většího. Co chcete za těchto podmínek dělat ještě jiného, než informovat a vzdělávat bližní o reálné situaci? Člověk, který není psychopat, má trochu rozumu a není mu jedno co se bude dít s jeho bližními a společností do budoucna si nemůže jen tak dovolit spustit nějakou vlnu násilí - to je totiž přesně to, na co zlo čeká a co by mu vyhovovalo. Jinými slovy, je to chůze v minovém poli, je třeba mnoho víry, osvěty, trpělivosti a mravenčí práce abychom mohli nakonec odejít středem bez toho abychom se nechat natlačit do jedné z krajních možností (přičemž obě jsou pro nás špatné).

Bohužel, milý libertariáne, svým zastřeným pohledem a mylným názorem o lidech, který bez zamyšlení a ostychu šíříte, tomu zlu také přispíváte.

360109

19.09.2017 23:32

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: čo je najdivnejšie ?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Technická, dříve než začnete o idiocii: Osobně jsem měl v prvním příspěvku na mysli soudní procesy samozřejmě až PO účinném řešení kauzy nejprve v realitě (zablokování přechodů, deportace atd) - sice jsem to nenapsal, ale na druhou stranu se taky zúčastnění mohli v první řadě místo odsouzení nejdřív zeptat, jak jsem to vlastně myslel, že...

Domníval jsem se, že po všech těch příspěvcích tady na Zvědavci za dobu mého působení je už známo, jakých názorů (atd) jsem zastáncem - místo toho se paradoxně ukazuje, že jsme tu ovce a idioti vlastně všichni, protože se neumíme mezi sebou ani domluvit, věčně se jen nesmyslně sváříme - a loutkovodiči se dál chechtají s dovětkem "my vám to říkali".

360118

20.09.2017 08:14

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: celé je to umělý problém vyrobený k blahu 1ho procenta

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"Ale naplánoval drazí blbečkové se zbytečnými tituly."

Položím ti (také jednoduchou) otázku: Jakým právem jsi takto oslovil veřejnost?

360128

20.09.2017 08:34

George Soros a politika naděje a nenávisti

Psychopatie

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Celý článek se točí kolem toho, že autor sice podvědomě tuší, ale přesně neví co je psychopatie a nezná přesně všechny její projevy. To že je Soros patologicky nenávistný spolu (s některými jinými - a skutečně je? nebo je to "chladná mašina na zlo"?) je spíš takový přidružený efekt, než podstata problému. Podstata problému je jinde, a neuškodí když si opět připomeneme jeden odkaz, který v tomto případě bude sdílnější a informativnější než dobře míněný, ale v kruhu se pohybující článek:

http://elyna.wz.cz/

Doporučuji pozorně přečíst - je to asi šest nebo sedm stránek a mnohým to dost otevře oči.

360130

21.09.2017 09:20

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 2

RE: neuvěřitelné

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A ještě je třeba pochopit, že přesně tu krvavou revoluci ony rádobyelity ve svém zájmu chtějí a proto to vše dělají, jsou na to připravení a počítají s tímto scénářem.

Takže to nepůjde ani doleva ani doprava - z toho plyne že to musí jít prostředkem, přesně těmi metodami jak to dělá v současné době Rusko - což je mravenší práce náročná na znalosti i čas, jiné cesty ale není.

360144

25.09.2017 18:56

Jak jsem nepoužil Uber

RE: Čistý telefon je bohužel mýtus

kolemjdoucí2 213.?.?.?

I bez aplikací - ostatně to byl důvod proč vznikly OS jako Replicant a CyanogenMod a proč se je od počátku snaží velké společnosti házet klacky pod nohy a zase rychle zaříznout (což se jim bohužel i povedlo, CyanogenMod se zpronevěřil původní myšlence a začal používat v jádru binární bloby výrobců HW a Replicant pro změnu přestal být aktivní a není na novém hardware, přičemž "novém" zde znamená, že pořádný poslední byl na SIII - a to už je sakra dávno). Ono se těžko brání, když i ten HW je navrhnutý tak, že se s dataminingem a řízenými úniky dat od začátku počítá.

RIM / BlackBerry nakonec sejmuli taky. Všechen starý / nebackdoorovaný HW postupně vymře nebo mu bude fungování znemožněno, i "hloupé" nové telefony dneska mají nějaký OS, prováději datacollecting a pracují pro někoho jiného - takže nakonec jedině úplně bez smartphonu a jiných smart pí*ovin.

Moje Nokia 5110 ještě funguje, ale i u ní se triangulací dá určit poloha a používat GSM odposlech, protože šifra používaná pro mobilní komunikaci byla zlomena již dávno, je děravá jako cedník a podobné zařízení si dneska už může pořídit každý trouba.

Stát a korporace již dávno spolehlivě prokázaly že jsou naprosto nedůvěryhodné, prosazují totalitní praktiky a pracují proti lidem - a to i proti těm slušným, známé "kdo nic nedělá tak se nemá čeho bát" je už dlouho jen trapný fragment zoufalé policejní logiky a dávno nemá žádné reálné opodstatnění.

360189

25.09.2017 19:37

USA chtějí přiškrtit Venezuelu s pomocí sousedních států

RE: Vládci USA

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Bez urážky, ale osobně se domnívám že tady už nám může pomoci jedině Pán Bůh.

V kostele jsem nebyl i když jsem moc chtěl, stydím se. Budu to muset velmi brzy napravit.

360191

26.09.2017 20:24

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Revoluci by ti šašci právěže chtěli - dav je velmi dobře ovladatelný protože nemyslí, na tohle připravení jsou takže z toho plyne že toto není řešením (viz Ukrajina, tam jsme to viděli v přímém přenosu).

Co s tím? Vypadá to že Rusové v tomto asi opravdu mají pravdu, vědění je moc, budeme se všichni zřejmě opravdu muset té Koncepci sociální bezpečnosti a Dostatečně všeoobecné teorii řízení asi nakonec trochu věnovat.

360200

27.09.2017 22:20

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Pěkně shrnuto, ale...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale mají, času je dost i při tom, co jmenujete. Je to informační válka, mít znalosti je výhodné, tito jmenovaní co to nechtějí řešit to pochopí nejpozději ve chvíli, kdy se jich ta informační válka dotkne - což není okamžik civilizačního "bodu zlomu", ta se jich dotýká každý den. Osvěta je tedy důležitá. Ignorant nechť zůstane ignorantem, ale každý musí dostat šanci si vybrat tak, aby tu možnost výběru se všemi jejími reáliemi plně chápal. Navíc často pomáhá příklad - jsou lidé co se zajímají, a jsou i v okolí takovýchto "plně vytížených" - dřív nebo později se to prostě protne a další člověk pochopí.

Takže hlavu vzhůru - štěstí je rozhodnutí, láska je rozhodnutí, život (žít) je rozhodnutí, svoboda také... Být pevně rozhodlý stát za všech okolností na straně Boha a jeho životních hodnot, na straně Lásky a Života samotného - to je ta největší ze všech možností, to největší štěstí ze všech.

360207

29.09.2017 09:28

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Podivné morální hodnoty vítačů

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Oni si ho nezvolili dobrovolně, vždyť jsme viděli jak ty volby vypadaly - dost podobně jako skotské "referendum".

Nelze klást lidem za vinu něco o čem nemají povědomí, to jsou metody psychopatů - ale právě toto všechno názorně ukazuje, že (a proč) je důležité to povědomí mít a zajímat se o dění kolem sebe, a proč je důležité mít znalosti o tom, jakými způsoby je lidmi manipulováno a kým.

360232

Neděsit se. Pěkné to není, ale komu to připadá děsivé ten ještě nepochopil, nebo spíš nepřijal, v jakém světě dnes žijeme. Je třeba počítat se vším a také vybrat si, na jaké straně člověk bude stát. Západní agrese sionistů (hegemonie) není obhajitelná úplně stejně jako agrese globalistická (zotročení, vyhlazení) a jediný, kdo dnes hájí životní hodnoty a stojí na straně Stvořitele a jeho zákonů je Rusko. Boží hodnoty nelze směnit, jen uchovávat, kdo je vymění za sliby a pozlátka a "klid, pohodu a nezájem" tím jasně říká, že život jeho ani jeho rodiny pro něj není důležitý.

Dle mého názoru už ani nemůže být jasnější a zřetelnější na jaké straně stát. Rusové jsou slovanští bratři a bojují za celý lidský svět, dělají už dlouho co mohou a takřka celý svět obyčejných normálních lidí to vidí a má jejich podporu, včetně lidí západu a obou Amerik. Takže - stát za Bohem a zemřít se ctí, bude-li třeba, nebo prodat svůj život a zemřít pro nic někde v díře jako krysa? Opravdu je to tak těžká volba?

360234

29.09.2017 10:03

Ruské speciální jednotky odrazily útok v Sýrii, odsoudily USA a vydaly ostré varování

RE: Události se odvíjejí věru překotně a Sakerovy obavy nejsou plané...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Máme nějaký důvěryhodný zdroj k ověření těch informací?

360235

29.09.2017 23:06

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Svět již je v prdeli.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Opět metoda psychopatů v akci? Nebyli k tomu náhodou ti lidé vedeni, vychováváni a připravováni už v době, když ještě absolutně neměli a ani nemohli mít tušení o běhu věcí a jejich pozadí (tj. jako děti)? Jaký jsme tu měli režim, když jsme ještě byli děti, a co nám říkal o práci a o společnosti? Ti lidé přeci měli sloužit sobě navzájem, ne být otroky kapitalismu... Navíc chcete tvrdit, že VŠICHNI lidé jsou jen tupí "ještě horší než otroci" hrdí na to, že makají někde ve fabrice? Nebo je to jen vaše zvrácené přání?

Svět je v prdeli s lidmi jako VY - ti v těch fabrikách totiž ještě mají šanci pochopit, kdežto vy, pane, jste je již odsoudil a pohrdáte jimi - navíc za něco, co kdysi jako děti ani nemohli ovlivnit, to mohou až nyní jako dospělí. Ne-lidé jako Vy, plní odsuzování, pohrdání atd, k tomuto uvědomění v dnešní době už naštěstí slouží jako katalyzátor.

Pro upřesnění: Stále častěji se objevují takovéto příspěvky, které jsou jakoby konstatováním pravdy a souhlasem s názorem lidí. Potíž s nimi je, že pomocí psychologických metod (které nejsou člověku bez psychologické průpravy hned zřejmé) pomocí tohoto "souhlasu" takoví autoři oněch příspěvků nenápadně podsouvají a fixují do podvědomí "jakoby obecné" závěry, které ale v důsledku lidem uškodí. Ten samý problém s takovými přispěvky jsem zrovna také (a nejen) dnes zaregistroval i na Aeronetu, kde ani administrátor nepochopil o co jde a kritický příspěvek k tomu "jakosouhlasnému" odstranil... a samozřejmě nejen tam.

Toto je také důvod, proč obyčejní lidé tahají za kratší konec provazu - skutečné psychologické znalosti o lidech i sobě sama lidem absolutně chybí, a chybí i kvalitní zdroje kde je čerpat (uvedu jako příklad špatného např. známou knihu "Policejní psychologie" - což je, až na "pár drobků", v podstatě mnoho stránek prázdného výplňového textu, kde si autor knihy dává celou dobu velmi dobrý pozor, aby omylem nesdělil něco skutečně podstatného, a má to samozřejmě i svůj důvod). Kvalitní základy psychologie (aspoň) by tak doporučil jako studijní materiál všem, kdo chtějí bránit lidské hodnoty - jak je chcete účinně bránit, když ani nevíte nic o sobě samých a své podstatě fungování? V tomto jsou "ti špatní" o dost kroků před lidmi, psychologie vždy přitahovala i psychopaty - ti v ní vidí nástroj, jak lépe škodit.

360243

04.10.2017 14:51

Co ti říká vlast?

RE: editore, co s tím

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Také mě to tak často zlobívá, ale ne vždy - někdy to jde a někdy ne, je to poměr tak tak 60:40 (70:30) Nejhorší na tom je, že pokud si člověk neuvědomí před odesláním, že má pro jistotu uložit právě napsaný text do schránky a odešle ho rovnou tak o něj přijde, protože vrátit se (tlačítkem zpět) nelze.

360299

04.10.2017 15:03

Lithium - vláda schválila krádež století

Zrádci

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Zastřelit za úsvitu, tak se vždycky nakládalo s vlastizrádci... Počkám jak proběhnou volby, a pokud proběhnou jak si myslím tak asi zřejmě začne mít smysl pracovat a bojovat za jiný stát - a tím rozhodně nemyslím žádný stát ležící směrem na západ či jih.

360300

05.10.2017 16:24

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Mandát im dala Demokracia.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Má pravdu, demokracie je systém, kde dva debilové přehlasují jednoho génia - se všemi důsledky z toho plynoucími.

360331

06.10.2017 20:17

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Organizovaný Civilní odboj

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Dobře, tak dejme na chvíli tomu že o lidských bytostech konstatuješ fakta (která ti psychopaté nejen nahoře - protože podle nich slabosti - rádi zneužívají a ještě mají tu drzost považovat se za lepší) , přičemž také víme, že na nějaké ty odboje je ona "vrchnost" připravená a čeká na ně jako na smilování (a začít třetí světovou na Cínovci na kupce s lithiem tedy není úplně optimální): Co navrhuješ teď?

Já z toho mám osobně pocit - čímž nechci šířit např paniku, beznaděj nebo tak podobně, jen přimět k zamyšlení - že se to vše dostalo do bodu, kdy to už člověk (jako živočišný druh, což samozřejmě zahrnuje i ty "elity" co si o sobě mylně myslí že jsou lepší, vyjímeční a že "oni můžou") nemůže žádným způsobem zvládnout. Co v takové zoufalé situaci můžeme jako lidé pokazit tím, že (k tomu boji ještě navíc) pochopíme a uznáme, že pravý Bůh - Stvořitel a jeho syn Ježíš jsou jedinou a nejvyšší autoritou, a poprosíme o odpuštění a pomoc? Třeba to je právě to, co máme z té lekce (a všeho kolem ní) do finále konečně pochopit...

360358

07.10.2017 22:55

Biopaliva a bioblázni

RE: Paliva

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Lidí není moc, toto je lidem jen vnucováno aby se tolik necukali a "omluvenka" k vyhlazování. Vědci již propočítali že planeta by bez problémů uživila téměř dvojnásobek, předpokládalo by to ovšem konec bezohledných korporací ženoucích se za nekonečným růstem a motivujících zcela zbytečně do nesmyslné spotřeby věcí vybavených nekvalitou a uměle zkrácenou životností (lidově "kurvítky") - to by ovšem nějací ti psychopaté a parazité přišli o koryto a tam je přesně zakopaný pes.

360387

08.10.2017 01:15

Biopaliva a bioblázni

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Když z toho vynecháte tu lidskou blbost, tak svítit, topit a točit motory se dá dost dobře i bez jádra, způsoby jsou známé (a ne, solární a větrné elektrárny to opravdu nejsou) - ovšem v praktické realizaci těch způsobů ve velkém je jistými zájmovými skupinami psychopatů už hodně dlouho bráněno, mělo to tu být už dávno.

Např. jeden z těch způsobů znaly už i civilizace před námi a proto stavěly pyramidy - nejsou to žádné hrobky faraonů a podobné nesmysly, ale energetické komplexy, budovatelé již tehdy znali teorii vln. Jiné způsoby viz např. Nikola Tesla a další, kteří na své znalosti, které chtěli dát lidem k dobru, bohužel z většiny doplatili - ovšem nastal nový věk, skvělé podmínky pro změnu, takže se to nakonec nevyhnutelně a s naprostou jistotou podaří.

360390

09.10.2017 00:58

Biopaliva a bioblázni

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Udělejte krok stranou prosím... stojíte si na vedení. Děkuji, dobrou noc.

360409

09.10.2017 01:10

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

K poznámce editora

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Z tohoto článku je nejhodnotnější poznámka editora.

Nic není náhoda, každý proces řízení je připravován dlouho dopředu, tudíž žádné "vyvinul se a zakonzervoval se" nepřipadá v úvahu, stejně jako spousta dalších tezí v článku obsažených. Článek jen obvyklá směsice nepatrné trochy pravd, nějakých těch polopravd a snůšky totálních hovadin, jediným jeho účelem je "test ovcovitosti".

360410

09.10.2017 09:05

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

RE: Editor,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Každý kdo rozumí trochu psychologii (a aspoň základům by měl rozumět každý, jinak bude v míře svého nevědomí pracovat pro druhé, tedy zpravidla pro zlo - slušní lidé totiž nemívají tendenci někoho zneužívat) tak ví, že tento článek je ve skutečnosti zbraní hromadného ničení.

Žijeme ve světě, kde se (nejméně) dvě vrcholové mocenské skupiny přetahují o vliv, přičemž ani jedna z nich nejedná v zájmu lidí, ale jde přímo proti nim. Smutné je, že tohle sice lidé "tak nějak" tuší (někteří vědí), ale drtivá většina stále nedokáže poznat všechny projevy toho řízení a pochopit metody, jakými je s nimi (tedy lidmi) manipulováno - což je tristní, když uvážíme že zlo se už ani netají svými závěry a klidně lidem víceméně veřejně oznámí, že je chce z většiny vyhladit. Když registrujete až výsledky řízení a ne už průběh, tak to už je pozdě - nemáte šanci procesy ovlivnit. Je to něco jako byste se pokoušeli řídit vůz po dopravní nehodě, abyste nehodě zabránili.

Ironické je, že ani ti co vedou alternativní weby a jakýsi "odboj" toto netuší a tyto znalosti zpravidla nemají. Projevuje se to hlavně tak, že mažou příspěvky jako je tento a podobné, protože nechápou podstatu toho, co jim je sdělováno - ne každý kritický článek vede k pojmenování problémů a zlepšování stavu, jsou i takové, které přesně tím způsobem dokážou vést lidi opačným směrem. Někdy vznikají z nevědomosti autorů, daleko častěji však záměrně.

360416

09.10.2017 20:27

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

RE: Editor,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

No, tím bych právěže nepomohl ale uškodil, každý musí - tedy pokud chce - ty principy pochopit sám za sebe a za svoji hlavu (tj. tím je myšleno opravdu pochopit, ne si nechat vysvětlit a potom odmítnout).

360434

21.10.2017 20:13

Nová studená válka je mnohem nebezpečnější, než byla ta předchozí

RE: čiastočne súhlas

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Chce to trochu přemýšlet - ano, je známo že nějaké útoky určitě mají na svědomí "na vlastní triko" a že jejich "třípísmenkové" agentury ani zdaleka nejsou žádní svatoušci, ovšem je třeba si uvědomit, že nejsou jediné. Např. se lze z jistých důvodů oprávněně domnívat, že poslední útok v Los Angeles je skutečným útokem (ne jen fingovaným) a že je dílem někoho jiného než vlády a agentur.

USA si za dobu svého působení v roli světového četníka odvykly dodržovat vlastní slovo a dohody, to zaprvé, a zadruhé se po světě navyváděly tolika nepravostí, že jich dnes mají oprávněně všichni takříkajíc "plné zuby". Dnes jsou USA z mnoha důvodů ve vnitřní krizi, oslabené, mají co dělat samy se sebou a se svými problémy, a za těchto podmínek se skutečně může stát že té situace bude chtít někdo zneužít v nějakých svých vlastních zájmech. Tím samozřejmě neschvaluji žádné války, americké odvety ve světě ani u nich doma a podobně, jen se snažím naznačit, že někdo (ať už je to kdokoliv, hovořím hypoteticky) díky oslabení USA nyní může chtít a také dostat příležitost "dát američanům sežrat jejich vlastní medicínu z doby četníkování" - a nebylo by ani příliš divu.

Myslím si však (nebo spíš doufám), že všichni mají tolik rozumu, že se nebudou chtít chovat jako USA svého času, protože nebudou chtít být jako ony.

360560

24.10.2017 08:48

Americké vzkříšení sovětské operace „Anadyr“…

V klidu

kolemjdoucí2 213.?.?.?

To je v klidu. Američanům (nebo spíš těm neoconským šaškům v čele USA) doposud nedošlo, že jejich lživou propagandu ohledně Ruska "nikdo nežere" (už ani část jejich vlastní veřejnosti, a to je na pováženou...) a že neustálým vyšíváním do Ruska na všech možných frontách omezují jen a pouze svoje vlastní možnosti. Ať klidně pokračují ve své hysterii - neoconům se už škvaří mozky jejich vlastním strachem a zbytek světa se jen směje, protože dobře ví že neoconi tak bez cizí pomoci odepíšou USA úplně sami. Blbý je na tom jen to, že mají jaderné zbraně a že se by se mohlo stát, že za svoji blbost a neomalenost budou chtít trestat svět okolo - jen a pouze z tohoto důvodu by bylo na místě, kdyby se těm sionistickým imbecilům v makovicích konečně rozsvítilo, stráhli ocasy a začali se konečně starat hlavně o to, co se děje uvnitř USA, pokud tedy nechtějí dopadnout jako žebráci (nebo mrtvoly po jaderné válce).

Kubánci nejsou žádní idioti a určitě jim došlo, jaký je pravý důvod nynějšího zájmu USA o Kubu a náhlého otevření se Kubě po více než padesáti letech ignorace (přičemž na těch padesát let taky hned tak nezapomenou) a dobře také vědí, že Rus nikdy nikoho nepodtrhnul a neorganizuje barevné revoluce - takže bych se dost divil kdyby na to Kubánci USA jen tak skočili (že tam teď dovolili vozit Coca-Colu a Pampers absolutně nic neznamená).

360633

27.10.2017 23:11

Proč společnost znovu a znovu volí svojí zkázu?

RE: perfektné

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Chybí zde ta nejpodstatnější otázka: PROČ jsou lidi takoví?

Odpověď na ni ovšem už také známe, protože že ta otázka chybí zde neznamená, že jiní se jinde neptali: Současné krize společnosti jsou krize morální. Právě v tom, že lidé se vzdalují hodnotám, kterým se z pověření Stvořitele mají přibližovat, přináší ony různé důsledky a efekty, které dnes pozorujeme všude kolem sebe a mezi sebou navzájem. Takže z principu kauzality se vynořuje další otázka: Proč, když vidíme důsledky a efekty, v tomto stavu i nadále setrváváme? Máme se přeci poučit a opravit své chování směrem k lepšímu... Chtělo by se napsat, že na tuto otázku si už musí odpovědět každý sám, a do jisté míry je to i pravda - nicméně zde má (ta lidská a "liská" problematika) další skryté konotace, díky kterým najít odpověď na tuto otázku není (protože ze zájmu některých skupin ani nemá být) jednoduché odpovědět

Oklikou: Existuje peklo? Existuje Bůh? Když člověk (např umělec) něco tvoří, musí zaprvé věřit, že něco vytvořit dokáže. Pak ho musí napadnout co a jak bude tvořit, musí nad tím přemýšlet - mít myšlenku, která následně povede jeho ruce a činy a bude zpětně umocňovat jeho víru v tvoření. Nneí toto náhodou obecný princip společný pro všechny? Není to tak, že když někdo věří v Boha, že ho tím vlastně také pomáhá tvořit? A dokonce, když někdo věří v Boha, že ho tím pomáhá tvořit pro ostatní? To samé s peklem a sa vším ostatním také: Jsou-li lidé, co v něco věří, a jsou-li (klidně jiní) lidé, kteří tento princip znají, tak zákonitě musí konstatovat, že Bůh existuje - protože ví, že jiní lidé v něj věří (a tím ho také spolutvoří). Když takto (nejen) existuje Bůh, musí tak existovat i temná říše za Rubiconem, z níž není návratu. Když tedy víme že Bůh i dábel existují - co nám ještě brání vydat se zpět na cestu návratu k hodnotám, zajišťujícím všem trvalou životní prosperitu celku?

Takto jednoduché to je. Vzdělávejme se a změňme sebe - změníme tím naprosto vše. Boj, který se vede, je bojem o srdce a o duše - je jen, pouze a jedině na vás samotných, na každém jednom z vás, komu nakonec uvěříte a komu každý jeden všichni v součtu dáte své srdce a svou duši.

360773

27.10.2017 23:20

Strach z Babiše

RE: Ale jistě - Babišova malá současná a minulá zla ve jménu Babišova budoucího velkého dobra

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"Pokud hledáte někoho, kdo nás vyvede z problémů v nichž jsme, asi nenajdete."

Ale jistěže najdeme - správná odpověď je "každý jeden z nás". Tak kdy s tím začneme? Co třeba hned?

Ok, tak když hned - přestaňte tu prosím oblbovat lidi. Nechte na každém jednom z nich, jestli se chtějí stát lepšími a jestli o té cestě chtějí jenom snít (a za čas se zklamaně divit), a nebo tou cestou chtějí skutečne naplno jít. Ručím vám za to, že (a nejen vzhledem k okolnostem) už jich je až překvapivě mnoho rozhodnuto skutečně jít a měnit svět tím, že změní k lepšímu sebe.

Děkuji.

360775

04.11.2017 21:26

Další útok Krylové: Sdružení Lidé lidem v exekuci

RE: Já už poslal a co vy lakomci?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Jestli jsem to dobře pochopil, tak to nejsou peníze pro Zvědavce, ale pro Lidé lidem...?

Pokud je to tak jak se zde píše a byla dotyčným upřena práva a možnosti obhajoby atd, jaké jsou další možnosti? Připadá v úvahu např. hromadná žaloba na podjatost soudu, stát nebo nějaká další možnost obrany ("vrátit úder")? Hodlají dotyční takové kroky následně učinit? Rád bych toto věděl, protože pokud bych poslal příspěvek, nechci aby sloužil primárně pouze k nakrmení šelmy, ale aby to mělo hlubší smysl. Jste ochotni bojovat až do konce?

360899

09.11.2017 02:55

Přímá správa: Nejnovější zbraň pro rozpadající se vlády

RE: Nerozpadají se pouze vlády,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Vypadá to, jako byste se vy dva hledali až jste se našli. Zkušenější vědí, že to tak vypadá záměrně.

Takže buďte v klidu "oba dva", ono jde hlavně o to co má každý jeden člověk v hlavě, a že jde právě o tohle a že právě o ty mozky a myšlenky v nich se tu bojuje (i pomocí růsných -ismů) už ví taky víceméně každý .Takže odpovědi už dávno známe, a bát se opravdu není čeho, ostatně - když už jsi zmínil toho Boha - je to psáno už v Bibli.

Jak říká Pjakin: Bůh je pohan, mluví jazykem všech. Každý jeden člověk může - a měl by - mít svůj osobní vztah přímo s Bohem.

360958

13.11.2017 16:41

Američané říkají, že toto je nejnižší bod amerických dějin

RE: Inteligence

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Dále ftaláty, hormonální antikoncepce, antiperspiranty (obsahují umělohmotné mikročástice - kuličky na zalepení pórů) a jiná chemie, která se dostává do kontaktu s lidským tělem a životním prostředím. Dále hnojiva, pesticidy a herbicidy, GMO (geneticky modifikované organismy)... dále nesmyslné zneužívání životního prostředí - u nás např. známé lány řepky na biopaliva, přičemž na pěstování potravinových plodin naši zemědělci pobírají dotace za nepěstování a potraviny přitom dovážíme... odkud to vše pochází a přichází? Kdo to masivně používá a prosazuje za účelem vyšších zisků a bez ohledu na životní prostředí? Odpověď je jednoduchá - dnešní (čti "asociální a amorální") korporace a jejich psychopatičtí nedostatečně vzdělaní a neznalí "vůdci", toužící výhradně po absolutní kontrole a ovládání "svých" zaměstnanců a absolutní minimalizaci nákladů (a maximalizaci zisků) bez toho, aby alespoň trochu rozuměli procesům, které se snaží řídit a jejich souvislostem.

361025

13.11.2017 16:59

Mýtus o evropské demokracii: šokující odhalení

RE: Sorosova síť

kolemjdoucí2 213.?.?.?

1. lidé o tom z většiny neví - znám dost lidí dostatečně chytrých na to, aby pochopili: Nemají kdy, a tím, pádem ani z čeho (čili kde nejsou správné informace, nemůže dojít k pochopení souvislostí z těchto informací plynoucích) - mají svých starostí dost a jako následek pak žijí i informačním vakuu nebo informační bublině, tvořené hlavně útržkovitými pseudoinformacemi mediální propagandy

2. "volby" (pseudovolby) vůbec nezmiňujte: Byly nakoupeny hlasy + volby byly následně ještě zmanipulovány (např. "všichni dědečkové a babičky v pečovácích volili ANO") - odposlechnuto již od několika lidí, kteří se účastnili volebních komisí.

3. Většina lidí, i pokud ví jak se věci mají, si nemůže dovolit se adekvátně a účinně bránit bez obav z osobních postihů, dehonestace, pronásledování jeho či členů jeho rodiny - a to velmi často právě těmi institucemi a orgány, které by měly z principu své funkce a původních důvodů jejich vzniku právě takovým věcem stát v cestě a (MORÁLNÍ) zájmy veřejnosti a společnosti jako takové hájit (což nečiní) - nedávný příklad přímo zde na Zvědavci např. ona kauza "Kryl" a jiné.

ČIliže mám pocit, že "beznadějně tupý dobytek" právě promluvil a já na něj zde reaguji.

361027

19.11.2017 15:35

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: nekompetentní

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Má to jeden takový "háček" (on je to spíš pořádný hák): Pokud se nějaká taková válka spustí, nevyhraje nikdo. A co víc - ani nepřežije nikdo. Nikde.

361099

20.11.2017 23:44

Vojenské hrozby armád USA a Jižní Koreje jsou provokace k jaderné válce

RE: Naléhavý dopis

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"A ona je "obyčejnost" nějaká výsada nebo evoluční přednost ?"

Samozřejmě. Psychopati ovšem nepochopí, nemají čím.

"Hejno ryb je ŠPATNÝ společenský model."

Říká kdo? Bůh, nebo jen psychopat, který si pouze myslí že "je bůh"?

361117

27.11.2017 14:41

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

RE: Slepá víra v demokracii

kolemjdoucí2 213.?.?.?

S tím dodatkem, že "proti demokracii" nelze automaticky překládat jako "pro totalitu" (či pro cokoliv jiného), jak se nám mnozí vládnoucí psychopaté snaží naznačit nebo přímo namluvit a jak to oni sami také chápou svým černobílým viděním.

361202

29.11.2017 15:30

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

RE: Slepá víra v demokracii

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Máte to celé nějaké popletené a mícháte několik nesouvisejících věcí dohromady, pane troll.

361240

10.12.2017 11:24

Zpráva o pokroku v americko-ruské válce

RE: Tři poznámky

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Zbytečná obava (to je k bodu 2). Ve zkratce: Bůh chtěl, aby Rusko bylo římskokatolickou církví Bohu vysvěceno - což se nestalo ani po sto letech (kdy uplynul termín). Rusko se tedy zasvětilo ("samo") - jinými slovy, za Ruskem stojí sám Bůh, a ten vyhrává v každém případě. Ovšem čím víc lidí (všude na světě) bude stát za Bohem a jeho hodnotami, tím silnější bude jak Rusko, tak ti lidé. O nástupce Putina a pokračování Pravdy tedy každopádně je (či bude) postaráno, to je věcí samotného Boha.

361378

13.12.2017 21:22

Válka je mír

RE: jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Podstata myšlenky je ta, že všichni nahoře jsou psychopati. Je to jednoduché, je to o lidech - až za vámi přijdou, prostě zůstaňte lidmi a odmítněte, za jakoukoliv cenu a pod jakoukoliv pohrůžkou. Dokonce to můžete udělat legálně, z důvodu náboženské víry. Když to takto udělá každý, žádná válka nikdy nebude. Na Ukrajině si tento postup účinně vyzkoušeli v praxi - když kyjevší přišli do Doněcku dělat odvody mladých do ukrajinské armády, místní je hnali svinským krokem a žádné odvody do války se prostě nekonaly.

Oni nad lidmi ztrácí svou moc přesně ve chvíli, kdy si každý jeden člověk naplno uvědomí, že je pouze a jedině on sám sobě svým pánem a zároveň až mu dojde jak fungovala ona lest, že přesně tohle ho nechali si myslet a přesto svým pánem až doteď nebyl.

Jinými slovy, psychopat se vždy objevuje všude tam, kde lidé (často rádi) přestávají nést odpovědnost za svoje vlastní životy a odevzají ji (a s ní i sebe). Náprava je tedy celkem jednoduchá, je to celé o tom co nosíme v hlavách a srdcích, jen je někdy trochu složitější k tomu poznání sám dojít a pochopit ho.

361436

30.12.2017 02:13

Moje finanční kariéra

RE: Totální inflace.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nebetyčná blbost, nic jiného to není. Jinými slovy - zlu k vítězství stačí, aby dobrý člověk nedělal nic.

Od Pjakina: Znalosti jsou moc. V míře své vědomosti koná člověk sám pro sebe a své blízké, v míře své nevědomosti koná pro ty, kdo vědí víc.

361684

30.12.2017 02:38

#MeToo? #KillToo!

RE: nerušit při práci prosím

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Další co se povzneseně raduje, že někdo chystá nebo dělá něco zatraceně zlého? To by mě opravdu zajímalo co máš za práci, nic poctivého to zřejmě nebude.

361685

02.01.2018 00:35

Západ potvrzuje, že loajalita Polska byla bezcenná

RE: Dobrý článek na Silvestra, na uzavření roku

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale no táák, zas tomu Bruselu tak nefanděte… pravé hodnoty jsou od Boha jenom jedny a neměnné, pokud má v důsledku být život zachován, budeme se k nim muset vrátit tak či onak. K nim naviguje život sám, tedy většina lidí už ví velmi dobře "odkud vítr vane" a co je třeba dělat (a kdo neví dozví se, lidí přibývá) - v první řadě například odmítnout zatloukání poraženecké mentality, které jste tu právě předvedl.

361719

19.01.2018 08:48

Vojenská zpravodajská služba vyzbrojila demokracii po celém světě

Vláda lidu

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Demokracie = vláda lidu. Kdyby skutečně vládli skuteční lidé a ne psychopati, nedělo by se nic z toho co v současnosti řešíme po celém světě, žádné krize, převraty a barevné revoluce atd bychom neřešili, protože by nikdo neměl potřebu něco takového jako převraty atd dělat. Takže o čem se tu vlastně bavíme?

Stačí se podívat například teď na naši volbu prezidenta. Volba lidí je jasná, je jen jeden člověk co stojí za zájmy ostatního lidu a zastupuje je navenek tak jak si přejí, a ten už prezidentem je. Mohli bychom si říci "není co řešit", ovšem jen do doby než se člověk podívá, co za špínu předvádějí všichni ti psychopaté okolo (jen a pouze proto aby se dostali k moci - v jejich případě pak samoúčelné, prostě jen proto aby tu moc měli), viz například ta marocká "ukrajinka", ze které udělali následně ještě mediální hvězdu a navíc za to vše dostala takový "trest", že je to pro ni vlastně odměna (což navíc sama nepokrytě přiznala). Co to jako má být tohle? A co ta prezidentova ochranka, ona ještě nevisí? Jak je možné že se někdo dostal neplánovaně na dosah k (už druhému) prezidentovi?

362000

21.01.2018 23:45

Vojenská zpravodajská služba vyzbrojila demokracii po celém světě

RE: Vláda lidu

kolemjdoucí2 213.?.?.?

To není o majetcích ale o tom, že psychopaté mají chorobnou touhu po moci. Peníze jsou (někdy) pouze prostředek, nikoliv cíl, jejich cílem je chuť (až posedlost) ovládat druhé, a pokud možno samoúčelně (jen a pouze pro tu moc). Žádná empatie, žádný soucit, toho nejsou schopni - ovládat druhé je to, co je přitahuje. Nástroj zla (stejně jako ty peníze a majetky).

362028

22.01.2018 11:52

Vojenská zpravodajská služba vyzbrojila demokracii po celém světě

RE: Vláda lidu

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"problém je, že ten systém do odlidštění přímo tlačí a odměňuje"

Jak pro koho. Skutečný člověk se nenechá, resp. každý má na výběr (i s vědomím následků špatné volby) a nemůže se vymlouvat.

"Takže je jen otázkou času, kdy celý systém začne páchat prasečiny"

Tohle se změní přesně ve chvíli, kdy si lidé přestanou myslet přesně to co píšete a jedinci jako vy je v tom přestanou utvrzovat (a že přestanou na to vemte jed, časy se mění a myšlení lidí také).

362036

12.02.2018 22:29

Kde je poklad staré Evropy?

RE: Poklady se ztraci

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Řešení je naprosto jednoduché: Stačí odmítnout peníze a mamon, honbu za ním, závist a všechny další neřesti a úskoky - a to za jakoukoliv cenu, klidně i za cenu života když to bude nutné, protože jde ve skutečnosti o duši a ta je nesmrtelná. Současné krize jsou tedy morální krize. Morálka jako taková je neměnná, je to recept k dlohodobé prosperitě celku, a podle toho také poznáte kdo je kdo, když se někteří snaží tyto neměnné hodnoty relativizovat. Zkrátka stále platí biblické "poznáte je po ovoci".

Každý jeden ať se ve své hlavě, pokud chce skutečně něco změnit, navrátí na počátek a směřuje všechno své snažení i myšlenky uvnitř sebe "ke světlé straně" a jejím skutečným a poctivým hodnotám - to je jediné možné řešení všech krizí, o ty myšlenky zde jde především. Každý je sám sobě svrchovaným vládcem, svým chováním a jednáním ovšem koná a rozhoduje nejen ve svém zájmu, ale i v zájmu druhých lidí - protože každý člověk je jedině prostor pro jiné lidi, nic jiného. Až tohle pochopí a přijme většina, pak se k lepšímu změní vše.

362487

12.02.2018 22:52

Žebračka

RE: 42 let mám odpracováno

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Bránit se ano, ale mozkem, ne svaly - boj je to na co ta sebranka nahoře čeká a důvod proč sem dovezla statisíce uprchlíků.

Takže budou Češi (Slováci, Poláci, Maďaři…Rusové atd, zkrátka všichni lidé dobré vůle) konečně držet při sobě a ve společném a vyšším (Božím) zájmu chránit sebe i bratry? Jsme k tomu předurčeni, dokážeme překonat křivdy minulosti a úskoky zla a společně duchovně růst?

362489

»největší světová velmoc slibuje krásnou budoucnost«

Slibuje, ale nesplní - nemá jak i kdyby skutečně chtěla (což nechce) - a to je to, co by si měli ti "International visitors" uvědomit především: Amerika jede pouze na své triko, nikdo v zahraničí (v pohledu zaatlanťanů) není skutečný partner a nebude spasen úžasnou Amerikou, všichni jsou chápáni jen jako nástroj moci.

Jen choré a nevyvinuté mozky bojují o moc a chtějí ovládat, zdravý dospělý člověk chce inspirovat. Všichni lidé na světě jsou prostorem pro jiné lidi - je nebetyčný rozdíl brát si ten prostor násilím, a nebo souznít. To platí jak mezi lidmi, tak mezi státy - protože státy tvoří, světe div se, lidé.

Amerika může zachránit sebe i svět jedině tak, že začne inspirovat místo ovládání, že začne chápat ostatní jako sobě rovné. Jiné cesty není, takto byly svět a vesmír stvořeny a je třeba s nimi souznít, ne je dobývat. Vesmír je matka, nikoliv otec.

362566

22.02.2018 00:49

Stávající světový řád je odsouzen ke zkáze

RE: Novodobá Atlantída

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Každý trochu vzdělanější psycholog vám tohle sdělí: Dnešní terminologií se takovému "kolektivu vůdců" říká kolektiv psychopatů, a že se tito koncentrují v místech v podstatě jakéhokoliv druhu moci či vlivu (a kooperují) bylo již mnohokrát dostatečně prokázáno a ověřeno.

362727

26.02.2018 22:17

Zase prosba o pomoc

RE: Platící čtenář

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Čtenář: „Na mailové dotazy nikdo nereaguje”
Redaktor: „Tak mi napište na email.”

Kouzlo nechtěného?

362805

28.02.2018 21:04

Přicházející války ukončí všechny války

RE: Ovšem

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nečteš Bibli? Tam jsou odpovědi na tvé otázky.

362827

05.03.2018 10:56

Válka proti mužnosti

Maskulinita, jang energie, psychologie

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Aha, takže to že se ženy chovají "jako muži" (energeticky, psychologicky) a tuto energii a chování některé z nich chtějí zneužívat proti mužům samotným a k boji (který navíc nikdo nemůže vyhrát), to je jakože v pořádku? To má být nějaký nový druh Amazonek v moderním pojetí, nebo jak je to myšleno?

Co takhle navrátit se k přirozenosti na obou stranách? Žena je žena, muž je muž, mají určené role od přírody a spolu tvoří harmonický celek, protože tak to navrhl "nejvyšší architekt" a jinak to nejde - co na tom kdo nechápe?

362880

05.03.2018 11:25

Válka proti mužnosti

RE: A co trochu jinak

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Otázka je, jestli se to "každý" týká i oběti samotné - což je mimochodem věc, kterou často zneužívají v diskusích hardcore trollové, když z Toru píší (jakože o sobě, ve skutečnosti tím však míří úplně jinam) například "jsem závistivej čecháček" nebo jiné rozvratné hnusy (často k vidění např. na Autofóru, ale i jinde).

362882

07.03.2018 20:14

Dôsledky nových ruských zbraňových systémov

RE: Novodobá Atlantída

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nic ve zlém, ale běžte už s těmi řeckými alegoriemi někam. Je to obtížně čitelné i pro ty, co ony pověsti znají, natož pro někoho, kdo vůbec netuší "o čem to vlastně točíte". Dnes se moc nejede na příměry, je lepší věci nazývat pravými jmény.

362953

14.03.2018 20:16

Páté pravidlo aritmetiky

Absurdistán

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nelze v tomto kontextu nevzpomenout film Absurdistán.

Jsou ty filmy dokonce dva (jeden německý a druhý americký), za shlédnutí stojí oba, i když každý z nich úplně jiným způsobem. Hlavně ani jeden z nich nebrat moc vážně, ale podněty k zamyšlení poskytnou i tak.

363053

26.03.2018 21:21

Všechny chlapy preventivně zavřít

Neziskovky a presstituti

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Zřejmě je to jednoduché - začít konečně čistit ten augiášův chlév v podobě neziskovek a zaprodaných zprofanovaných médií, které tohle všechno na lidi valí ve velkém, a vrátit se k Bohem posvěceným hodnotám a Bohu samotnému.

Zlu k vítězství stačí aby lidé nedělali nic, tedy kdo chce změnu tak pochopitelně začne u sebe - přestane mlčet a spoléhat na ostatní, a naopak začne pojmenovávat věci pravými jmény, svědomitě konat a problémy řešit (či vytvářet tlak na jejich řešení v zájmu lidí a hodnot).

Že je k tomu třeba naučit se prohlédnout ďáblovy lsti? Ano, to je. Sliboval někdo že to bude jednoduché? Nesliboval… můžeme si tedy dovolit luxus nekonání? Samozřejmě ne. Takže jak prohlédnou ďáblovy lsti? Tím že budeme žít čestně, poctivě, svědomitě, tj. je to o tom že je potřeba skutečně do hloubky poznat sebe samotného či samotnou, zahodit pokrytectví, image a další bludy a jednoduše začít žít v Pravdě.

Doba, kterou všichni prožíváme, je totiž zkouška. O nic jiného tu ve skutečnosti ani nejde než jen a pouze o to (co se v současnosti tak jako tak děje), na kterou stranu se každý jeden/jedna postavíme. Dělí se zrna od plev, máme dospět k poznání že sami to nezvládneme, prosit o odpuštění a pomoc. Člověk není stvořitel a pán, skutečný Stvořitel a Pán je jen jeden jediný, Bůh. Kdo chce kráčet po Jeho cestě Života, pokoří svoje ego a pýchu a poprosí o odpuštění, protože pozná, že jinak zkrátka nelze, Cesta je jen jedna. Máme poslední šanci.

363248

26.03.2018 21:30

Všechny chlapy preventivně zavřít

RE: Zatím s úsměvem...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Butora, běž si laskavě tu svou psychologickou přípravu na válčení hlásat někam do dubu, buď tak hodnej.

Lidé, tohle je přesně to jak to dělají - kdejakej troll vás tahá za fusekli a očkuje vám cizí myšlenky, a vy nechápete jaké ani jakým způsobem. Takže pochopit tohle je klíč. Poznejte sami sebe, protože o vaše mozky a myšlenky v nich se vede ta válka. Tam je klíč k tomu, co se děje.

363249

28.03.2018 22:00

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

RE: Bohužel je to tak.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Asi je dobré si u toho uvědomit že EU sice chce něco cenzurovat atd, ale EU jako taková nemá žádné servery, freemaily, poskytovatele obsahu či připojení k internetu (ani hranice) - toto jsou všechno prostředky (a hranice) jednotlivých států, z nichž navíc mnohé s takovým přístupem ze strany EU nesouhlasí. Takže je hlavně na nás a na našich představitelích, na jakou stranu to hrají, jestli pro v podstatě jen virtuální EU, nebo pro skutečné a reálné lidi, národ a stát.

Takže - ještě pořád si myslíš, že tu budeme mít cenzuru? Já si naopak myslím, že je tu již dostatek lidí uvědomělých a vědomých si situace na to, abychom tyhle zla co píšeš dokázali odvrhnout a žít skutečný život a ctít reálnou svobodu a ostatní lidské hodnoty.

363322

03.04.2018 01:03

Vydali ho! A nedostali ani těch 30 stříbrných

RE: Ale dostali, dostávajú a budú dostávať

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale samozřejmě že existuje - přestat lhát sami sobě, narovnat záda a začít žít čestně do posledního detailu, s ohledem na druhé lidi atd. Navíc je to dokonce JEDINÁ možnost, všechny ostatní vedou ke zničení.

363439

14.04.2018 13:22

Trump má u útoku na Sýrii únikovou cestu

RE: Modleme se,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale může, je lepší ztratit důvěryhodnost než celou civilizaci, nechápou to jenom psychopatičtí egomaniaci - přesně takoví tam ovšem nemají co dělat. Takže pokud je jich nahoře všude plno (a víme že je), tak by bylo na místě dostat je pod kontrolu a postupně nahradit.

Nechci se Trumpa zastávat, ale mám takové tušení že to je přesně to, co se Trump snaží dělat - nezbývá mu nic jiného než lavírovat aby získal kontrolu, je mezi šílenci a pokud nebude aspoň budit zdání že jejich hru hraje, přijde o místo a nezmění pak už nic. Je to skutečně na ostří nože, ovšem strategie by měla být zvolena tak, že i pokud by se stalo že Trump by byl jakýmkoliv způsobem "odejit", tak aby ten fakt měl nakonec stabilizující účinek (tj. měli by věnovat čas přípravě na tu možnost a pro ten případ nachystány další kandidáty a možnosti).

363613

14.04.2018 13:28

Trump má u útoku na Sýrii únikovou cestu

:-(

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Tak prej už pozdě, už to asi začalo. Zřejmě jsme se v tom Trumpovi poněkud spletli :-/ Uvidíme.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/peklo-v-syrii-usa-britanie-a-francie-zahajily-odvetny-utok-proti-asadovi-44960

363614

14.04.2018 17:46

Trump má u útoku na Sýrii únikovou cestu

RE: Nakonec to dobře dopadlo.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Myslím že děkovačka ještě není na místě, pořád ještě nevíme jestli se to tím celé uzavřelo nebo jestli za pár měsíců další rakety zase "trefi něco nepodstatného".

363620

14.04.2018 22:56

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

ČT

kolemjdoucí2 213.?.?.?

ČT se k tématu samozřejmě taky vyzvracela (omylem jsem to viděl), podle nich to byl úspěch maximální a žádná raketa sestřelena nebyla a Sýrie lže. Následovala obvyklá čtvthodinka výplachu mozků, kdy k tématu hovoří různí "odborníci" vyhrabaní kdovíodkud stále dokola to samé, v tomto případě jak jinak než o hodné koalici, zlém Assadovi a o tom "jak to tentokrát už fakt přehnal", doprovázené jak jinak než snad už stokrát vyvrácenými podvodnými záběry Bílých přileb, zalévajících vodou nějaké ty komparzisty. Rostl jsem u toho ovšem já.

363635

17.04.2018 15:28

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Na čí straně?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Když to člověk čte, tak si říká "Safra, na čí straně vlastně ten Roberts je?"… Copak si neuvědomuje, že pokud by Rusko udělalo to, co po něm chce, tak by ten pamflet už ani nenapsal?

Rusko dělá to nejlepší co může, a dělá to nejlépe jak umí, protože jeho cílem (a cílem všech normálních lidí se svědomím) je mír a svět zachovat - a měli by to dělat všichni, protože cokoliv jiného by byla absolutní konečná pro každého.

Války už nejsou potřeba, jsme civilizačně a vývojově za tímto obdobím, stojí o ně jedině nevyzrálé a nedovyvinuté psychopatické mozky těch, co chtějí "vládnout" - všechno pro sebe nebo všechno zničit (včetně sebe).

Je načase změnit myšlení a žebříček hodnot tak, jak si přeje Stvořitel, abychom mohli postoupit výše.

363749

26.04.2018 09:23

Prečo deti žobrákov takmer stále spia?

RE: Dialektika

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A podstata tvého sdělení je jaká přesně?

363863

03.05.2018 13:27

Kam zmizel pocit studu?

RE: Stydět se...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

K tomu závěru: A to vám je k smíchu?

Dále: Sice v podstatě nevím, proč zde píšete to co jste napsal, nicméně vše, o čem píšete, je právě teď velmi vhodné začít měnit, a to na úrovni každého jednoho člověka - prostě proto, že na to nastal čas. Vše, co jde proti Božímu řádu a nestojí na poctivých základech, bude odstraněno. Nelidské typy brzy dostanou přesně to, čeho se bojí nejvíce - o svou moc, založenou na lži a podvodech, definitivně a jednou provždy přijdou.

363955

09.05.2018 16:56

Když nevinného obviní z harašení

RE: záchranou budiž islám

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Úpal?

364062

15.05.2018 00:50

Západ nebo Východ?

RE: Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

„A slovo Slav je odvozeno od slova slave.”

Právěže vůbec, tohle si myslí opravdu jen západní troubové a nevzdělanci (a jsou v tom zamozřejmě nadále vydatně podporování další bandou ještě větších tupců s nelidským způsobem myšlení, kterým z různých důvodů vyhovuje, aby si tohle někteří lidé na západě mysleli). Anglosaské tvary „slaves” vs. „Slavs” tedy nemají významově společného vůbec nic, jsou si jen náhodou podobné - což samozřejmě nikomu ani omylem nedává právo dělat ze Slovanů otroky.

Anglosaský tvar "Slavic" je přejatý a přizpůsobený tvar, původem ze slovanských jazyků, kde vyjadřoval podstatu všech Slovanů, a měl originální význam v překladu jako „slavící, oslavující” - oslavující Boha, samozřejmě; toto je naše pravá podstata, ke které bychom se měli společně vrátit, pokud chceme žít a přežít.

364167

16.05.2018 00:11

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Je

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Celý Starý zákon jsou příběhy ukazující jak by to vypadalo, kdyby Bůh byl soudícím a trestajícím Bohem místo milujícího a odpouštějícího. To je celé. Každý má možnost volby, každý má možnost pochopit, každý má možnost prosit o odpuštění, každý má možnost být v záři Boha lepším člověkem, rozhodne-li se k tomu.

364196

19.05.2018 23:28

Začala Putinova strategie konečně fungovat?

K zamyšlení…

kolemjdoucí2 213.?.?.?

…předkládám takovou jednu napůl šílenou, přesto ne nemožnou myšlenku: Nemůže to být také tak, že místo Ruska by mohla být cílem neoconů Evropa?

Americké jednotky už v Evropě jsou - stojí sice "vyrovnané" podél hranic s Ruskem a "dívají se" jakože na východ, ale kde je psáno, že v případě "nutnosti" či "vhodného podnětu" nemůžou "zařadit zpátečku" a jet opačným směrem? Rusko má přeci jaderné zbraně a své úmysly při případném napadení jasně deklarovalo, a v Sýrii si naposledy "jestřábi" dávali sakra pozor, aby "ani jejich poštovní holub nesedl omylem na ruské bidýlko" místo vlastního - opravdu by za těchto podmínek jen tak pro nic za nic vtrhli do Ruska?

Své "arabské kamarádíčky" tu v Evropě také už mají naimportovány, zmapované to taky mají, už si to tu párkrát projeli, navíc vědí že je Evropa takřka bez armády a ty armády, co tu jsou, jsou víceméně pod jejich kontrolou, Trump aktuálně ukazuje Kimovi zuby, Íránu "finger" a USA cvičí s Jižní Koreou, aby moře moc nevychladlo - co by jim (a nás) vlastně bránilo, kdyby jim k tomu všemu ještě natolik "ruplo v kouli", že by se zničehonic "chtěli projet po Evropě"?

Pročpak proti sobě poslední dobou evropské státy různými způsoby tak poštvávají?

364270

22.05.2018 11:53

I já jsem Julian Assange

RE: Kauza Assange

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Asi záleží, odkud (a proč) tu větu máte. V článku není.

364293

27.05.2018 12:12

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

Hmm, "doktorka"…

kolemjdoucí2 213.?.?.?

V článku jsou úmyslně směšovány či zaměňovány dvě naprosto rozdílné věci - právo na obranu je zde vykládáno stylem "právo na válku". Vždy z principu konkrétní právo (sebe)obrany je zde vydáváno za jakési obecné "právo válčit", což je zaprvé nesmysl, a za druhé by válka (a váleční štváči v čele) pomohla naopak nepříteli - vždyť na to čekají celou dobu. Dobré je také uvědomit si, že pokud místo zodpovědného řízení přejdeme do obecné obrany, neubráníme se - útočník je vždy ve výhodě (každý, kdo se nějak zabývá sebeobranou, tohle ví).

Návrat k morálním hodnotám a konání v jejich zájmu, pro druhé lidi (své bližní) a v pokoře, návrat k onomu zodpovědnému řízení osobami morálně na výši a nikoliv v úpadku - to je účinným řešením. Všichni zrádci a rozvraceči musí být odstaveni a odstraněni z řízení i z médií, včetně podobných "doktorek", obecně předepisujících "na infekci léčbu ještě horší infekcí".

364361

17.06.2018 23:54

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

Úmorné

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Při čtení věty "Bylo to úmorné." by to snad mělo každému doklapnout, ne? Má to mnoho společného s chemií a stavem dnešní společnosti.

364768

28.06.2018 19:52

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

Kolektivní vina

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Myslím že použití „kolektivní viny” v článku není na místě, většina lidí neměla příliš na výběr a nebylo jim dáno mnoho příležitostí, jak dělat ve svých životech nějaké výraznější změny k lepšímu. Neříkám tím že nejde dělat změny, nebo že to nemají lidé ve svých rukou, říkám že místo toho, aby se změny děly přirozeným způsobem a tempem, vše je postaveno, zařízeno a nastaveno tak, aby lidé k tomuto neměli dostatek času a energie - zkrátka aby to pro ně bylo co nejnáročnější a nejpomalejší. Obecně za to lidi soudit je zkrátka mimo, je třeba pomáhat si navzájem jak se dá.

364983

08.11.2018 10:44

„Rusko se připravuje na válku,“ potvrdil vysoce postavený ruský diplomat

RE: Konec válkám

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ne. Každý člověk může vládnout pouze a jedině sám sobě, ostatní musí respektovat. To, že se vlivné skupiny snaží vládnout celému světu je příčina všech dnešních problémů, nikoliv řešení.

367617

08.11.2018 11:06

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: ...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Věc první: Jistě nepopřete, že ke zničení jednoho čehokoliv (bavíme se obecně) může být třeba daleko méně energie (síly pole), když znáte správnou frekvenci (rezonanční frekvenci).
Věc druhá: Nikdo asi ještě přesně neví jakým mechanismem zvířata uhynula, ale ví se jistě že uhynula v důsledku té technologie, protože časová a místní korelace ve více než jednom případě je indicie vedoucí k průkaznosti sama o sobě. Prostě nejsme idioti - sice nevíme jak, ale proč už víme. Tedy jestli byly např. zničeny synapse mezi neurony živých tvorů "trefením" jejich rezonanční frekvence nebo co se vlastně přesně stalo je sice důležité vědět a má být předmětem dalšího zkoumání, ale už teď lze s jistotou říci, že tahle technologie je vysoce škodlivá, protože primární projevy na toto určení spolehlivě dostačují. Nikdo nepotřebuje hromady mrtvých tvorů jako oběť vyšší přenosové rychlosti.

367618

09.11.2018 17:29

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: ...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"Nejde rict, ze pri rezonanci dodavam minimalni praci"

Právěže toto lze říct naprosto jednoznačně, protože přesně takto to funguje. Když přesně znáte rezonanční frekvenci konkrétního materiálu a z něj utvořeného objektu, tak právě na této frekvenci vás stojí nejméně energie ho rozkmitat (případně zničit, pokud dodaná energie přesáhne strukturální pevnost, tedy energii kterou je schopen materiál ještě podržet bez poškození). Na této frekvenci, zjednodušeně řečeno, klade nejmenší odpor a naakumulovat tak energii (klidně až za hranici mechanické pevnosti) je právě na ní tudíž nejsnadnější.

367669

10.12.2018 10:17

Ukrajina se za podpory USA připravuje na fázi vojenských provokací

RE: Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A tohle je přesně to, co mi vadí: Psychopaté bez našeho vědomí a svolení dodávají zbraně, a pak je to hozeno na "Česko" a všechny obyčejné lidi, kteří s tím ovšem nemají nic společného a ani s tím nesouhlasí.

368312

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 70 čtenářů částkou 11 342 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,64 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,20 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 069,62 Kč
1 unce stříbra
583,10 Kč
Bitcoin
814 042,66 Kč

Poslední aktualizace: 16.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 360 441