Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Ahura Mazda

Nalezeno 86 příspěveků, 37 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.06.2013 11:10

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

Tato hra se hraje už velice dlouho

Ahura Mazda 82.?.?.?

1. poslední dochované písemnosti jsou cca z 12 století, nic před tím se nedochovalo, vše od add. jsou přepisy. Takže devastace Slovanů a slovanstva trvá už několik století. A celé to začlo dávno před letopočtem 0.

2. pokud se podívám na tuto dobu, dnes, tak cikáni jsou zástupný problém, který ovšem začíná eskalovat, prakticky za cca 10-15 let každý pracující v ČR bude živit jednoho cikána, v roce 2050, ale spíš dříve bude v naší republice více cikánů než majority.

3. nejsem žádný propagátor konspiračních teorií, ale celé to ve mě vyvolává dojem, že od sametu je vše zaměřeno na to, aby se naše území anektovalo nenásilnou formou. Prostě nás chtějí nechat povymírat (viz. zvýšení výskytu rakoviny tlustého střeva plošně po ČR (asi jídlo co se dováží)). Totální nesoběstačnost ve výrobě potravin, zcela určitě záměr, cca 80% se dováží.

4. už jsem to psal do několika diskusí: To co nedokázal Hitler silou, to dokázala naše pátá kolona zradou na vlastním lidu. Bohužel v tomto státě není síla, která by je dokázala odsoudit za vlastizradu a to úplně všechny co kdy byli u moci od roku 1989.

A teď klidně kamenujte

291635

24.06.2013 08:50

Bulharsko na pokraji revoluce?

To je nějaké divné

Ahura Mazda 82.?.?.?

Nic proti Blulharsku, ale do očí mě praštilo "brambory z České republiky", tak tomu nevěřte, k nám se momentálně vozí brambory ze Španělska. Ovšem zbytek je na tom stejně i k nám se vozí kdejaká sračka z jiných zemí - vše ošizené, protože přece lidé bývalého východního bloku mají jiné chuťové nároky [bliji]

292079

21.10.2013 10:01

Máme krátkou paměť

S tou pamětí to, díky bohu, není zase tak špatné :-)

Ahura Mazda 82.?.?.?

Blížím se k první třetině svého života (tedy pokud se dožiju 150), takže by se dalo říci, že něco pamatuji. Je pravdou, že na ruské tanky jsem se díval z kočárku. Ale k věci. Taky jsem v 89 cinkal a rozvážel letáky. Dnes bych si ty pazoury nejraději urazil. To co jsme viděli, kdysi, jen ve filmech americké produkce, bídu, žebráky, to že člověk nemá na doktora, kde nás komunistická propaganda masírovala, jak jsou ti kapitalisti špatní a my se máme dobře. Teď musím vysvětlit, že jsem nikdy v ksč nebyl a nikdy je taky nevolil. No a ejhle, my to máme taky. Bídu, žebráky, to že člověk nemá na doktora, můžu si sice koupit banány bez fronty, můžu jet, kde chci, já ano. Ovšem znám hromadu lidí, co nemůžou jet nikam, ač mají svobodu. Mám kamarádku zhruba stejného věku, jako já. Dělá pokladní v Albertu za 10 tis. měsíčně. Ta se do Karibiku v životě nepodívá. Můžete argumentovat, že před 89 by se tam taky nepodívala. S tím mohu jen souhlasit, ale mohla se alespoň dožít důstojného stáří. Dnes pokud zestárne, tak aby si rovnou chystala igelitky na výběr popelnic. Systém je dnes nastaven tak, že zůstává malá skupina nechutně bohatých lidí a jinak samí chudáci. Můžete argumentovat, vždyť sanci má každý. Ne nemá. Dělám v oboru kde je konkurenční přetlak a je to sakra boj, když se rvete o každou zakázku aniž by jste někomu dávali nějaké všimné. Je, ale mnoho dalších lidí, co jsou jenom zaměstnaní a ti dělají za dohodnutou mzdu, viz. moje kamarádka. Né každý může podnikat, né každý má nervy a možnosti fungovat i 20 hodin denně když je třeba. Takže tihle normální lidé (dnes otroci) se měli před 89 dobře. A volit dnes sám nevím - volil bych komunisty, kdyby tam nebyl Dolejš viz. uplátkařská afera protlačení zákonné úpravy za 1 milion kč. Sám nevím. Je to jen takový povzdech, neznalý by řekl, že po sametové vlády vylily s vaničkou i dítě, ale já v tom vidím zcela jasný záměr. To co nedokázal Hitler silou, to dokázali zaprodanci zdradou na vlastním národě, za mrzký groš.

298297

25.02.2014 12:42

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

Zmar a zase jen zmar

Ahura Mazda 82.?.?.?

Na změnu režimu potřebujete hromadu peněz a našeptávače, ti připraví "psychicky" půdu, pak seženete ty správné tydýty na barikády a dav se nechá strhnout. Kdyby za mnou někdo přišel v 89 že jsem totální idiot ze svým zvoněním a euforií, tak ho pošlu do horoucích pekel. No a tak nějak je to teď na Ukrajině, až na to, že tam to řeší tzv. tvrdé jádro (u nich snajpři střílí policajty, u nás jsme tak měli "mrtvé", to, že potom obživli, už nikoho nezajímalo). Už jsem to psal tady a v mnoha jiných diskuzích. To co nedokázal Hitler silou to dokoná naše pátá kolona, bylo by zajimavé podívat se na to kolik rodin se v Praze střídá u moci od roku 1945 do roku 2014. Takže abych to uzavřel, pokud budete chtít něco změnit v této zemi, aby nám zůstala, aby moje děti mluvily česky a cítily se bezpečně, aby se dožily vysokého věku bez nenadálé rakoviny ve 30 z jídla a bylo by toho víc, klidně do toho půjdu, ale nejprve mi ukažte hromadu peněz, že na nějakou změnu máte, protože jinak je to všechno plané žvanění. Čest...

305329

08.12.2014 11:17

Francouzský prezident odmítá požadavek amerického prezidenta na vytvoření globální oligarchie

Je to sice mimo, ale už jsem to tady kdysi psal

Ahura Mazda 91.?.?.?

Co Hitler nedokázal silou

http://www.czechfreepress.cz/evropa/nacisticka-viz...

322955

08.12.2014 18:52

Francouzský prezident odmítá požadavek amerického prezidenta na vytvoření globální oligarchie

RE: Tohle pro vás připravují když doma jim nechali spadnout na hlavy 911

Ahura Mazda 109.?.?.?

Tohle není nic jiného, než klasický raketing - pošlu do baru pár maniků, kteří udělají bububu a pak příjdu já a za výpalné vás jako zachráním, ale tady se hraje úplně jiná liga až už těch přistěhovovalců bude dobrý počet, tak správní lidé zatahjí za správné provázky a hnedse vyrojí imámů a chalívů a jak se to začne mlít hned nám bude nabídnuta pomoc anebo to nechají dojít až nakonec a pak tu v Evropě bude peklo. U nás v českých zemích takto fungují cikáni, pouze zástupný problém, dokud se lidi nenaštvou. Díky salámové metodě to zatím jde. Český Lojza dokud má na základní potřeby, bude remcat a dál nic, ale až nebude mít začne mazec. Pokud se toho dožije, páč lidé v české kotlině jsou pro ty správné evropany druhořadý plebs viz. odkaz o pár pater výš - to co nedokázal Hitler silou.

322978

23.12.2014 00:01

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

Až půjdete volit, tak si vzpomeňte

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrze%C5%9Bcijan

323871

07.01.2015 13:09

Rok 2015 bude o Íránu, Číně a Rusku

Ale nebude - bude o tomto

Ahura Mazda 91.?.?.?

http://www.lemonde.fr/societe/live/2015/01/07/en-d...

Malá technická:

Il est temps de déballer la guillotine!!!

324554

07.01.2015 19:04

Rok 2015 bude o Íránu, Číně a Rusku

RE: Ale nebude - bude o tomto

Ahura Mazda 109.?.?.?

toto je příspěvek z jedné české diskuse: ---Co je to za stát, kde slušní lidé žijí jako štvaná zvěř, když mají strach jít večer po ulici, když mají strach jezdit v MHD, když mají strach poslat děti do školy???!!! Kde jsou zákony, kde je právo, kde jsou ti, kteří by o jejich dodržování měli dbát? Stát jen přikazuje, nařizuje, zakazuje a utahuje šrouby, ale o své občany a jejich děti se nestará!To, co se tady děje, není ani svoboda, ani demokracie, to je chaos nejvyššího kalibru! A za to je (naše vlády, poslance a senátory) už 25 let živíme z našich daní?!---
Aby nedošlo k nějakému omylu - nikdy jsem nebyl v jakékoliv straně, ale vidím to nějak takto: Já jsem se narodil v době, kdy to tu vedli komunisti a ona fungovala nějaká nepsaná dohoda vy nám do toho nebudete kecat a my vám zajistíme bezpečnost. Po sametu (i já cinkal) - se ta dohoda ještě setrvačností cca 5-7 let dodržovala - je to jako z vlakem, jak ho rozjedete, tak dlouho trvá než se zastaví, a pak najednou byla pryč. No a teď je to totálně v prdeli, protože lidi začínají mít znovu strach, o sebe, o své děti, o své známé. Komu to alespoň trochu pálí, si začíná připravovat únikové cesty, ovšem pokud na to má. Minimálně se ozbrojí. A bude hůř, tihle ti nejsou zástupný problém jako cikáni, tihle jsou opravdový problém. Můžete být připraveni jak chcete, ale proti dítěti, ženě, chlapovi omotanými výbušninami v obchoďáku moc nenaděláte.

324574

08.01.2015 00:18

Exkluzivně! Hrozny hněvu

No normálně mi to připomíná Den Trifidů

Ahura Mazda 109.?.?.?

V té knize, popisující soumrak lidí, jste taky nevěděli, kdy nějaký trifid udeří. A lidi umírali také proto, že byli slepí. Ono to sedí jak prdel na hrnec. Prohodíme trifidy za ..., slepí jsou všichni v Evropě, páč mají nablýskané s pozlátka, no a teď to chce nějaký čas a možná pár jediců příjme to zlé Rusko, protože zbytek, milé děti, zbytek bude po smrti. Ještě jednou "DEN TRIFIDŮ,John Wyndham", kdo nečetl doporučuji

324593

09.01.2015 13:31

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

Kdyby to zůstalo jenom v Paříži

Ahura Mazda 91.?.?.?

http://www.lefigaro.fr/actualite-france/2015/01/08...

324722

09.01.2015 14:21

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

Pane Stworo mám dojem, že jsem to do nějaké zdejší diskuse už psal

Ahura Mazda 91.?.?.?

Stačí pár odhodlaných chlapů s puškama a jsou schopni změnit chod dějin. Nevím kolik je ve Francii muslimů, ale tipuji cca 15M, z toho cca 4M dospělých chlapů a když hlavní Mustafa přikáže..., no a sranda je, že nejsou jenom ve Francii, ale v Belgii, Švédsku, Německu... A když hlavní Mustafa přikáže... Konspirace, že za tím stojí někdo jiný, no nevím. Už za naší éry se říkalo: "Aktivní blbec, je horší, než třídní nepřítel". Může to být spontánní akce nezávislých idiotů, co se vrátili ze střílečky v Syrii a chybělo jim vraždění, a následně se k nim přidávají další, co si chtějí n abezvěrce zastřílet anebo je to koordinované a je to průzkum bojem, jaké budou reakce státních složek a co všechmno může projít. Nechme se překvapit, nicméně jdu kouppit flintu.

324727

10.01.2015 02:21

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

Jo to OT, ale tohle mě dostalo

Ahura Mazda 109.?.?.?

(Pan Ahura Mazda uvádí vtip kolující po internetu, který nemá nic společného se skutečností. Kanada přijme dalších 13.000 syrských a iráckých uprchlíků -Moderátor)

KANADA - Asertivní odpověď ministra obrany (Kanadská pacifistka napsala kanadským úřadům a stěžovala si na zacházení s teroristy zatčenými v Afghánistánu.)

Ministr obrany odpověděl:Vážená občanko,Děkuji za Váš dopis,ve kterém vyjadřujete starost o to,jak zacházíme s teroristy Talibanu a Al Kájdy, kteří jsou v rukou kanadské armády.Zabýváme se stížnostmi,které dostáváme od občanů,jako jste Vy, a vytvořili jsme nový pacifistický a intergrační program pro teroristy.V souladu s tímto programem jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a umístit ho do Vaší rodiny.Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda (můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekávám, že ho dobře přijmete a budete o něj pečovat tak,jak jste vyžadovala ve svém protestním dopise.Je pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi.Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili,že stále máte na mysli principy dobrého zacházení,které jste vyžadovala ve Vašem dopisu.Musím Vás upozornit,že Amé je extrémně nebezpečný psychopat,ale věříme,že s vnímavostí,kterou jste prokázala ve Vašem dopisu,se Vám podaří překonat tuto obtíž.Připomínáme,že Váš host se jeví extrémně efektivní v boji muže proti muži,že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na nehty.Kromě toho je expert ve výrobě výbušnin z věcí,které jsou běžně v domácnostech.Proto prosím mějte pod kont rolou tyto věci,i když-podle Vašeho názoru-dejte pozor, abyste se ho tím snad nějak nedotkla či neurazila.Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit(s výjimkou sexuálního spojení),jelikož on považuje ženy za předměty.Toto je velmi citlivý aspekt,protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám,které nedodržují islámská pravidla oblékání,takže věřím,že Vám nebude vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt ke kultuře a víře, který jste zmínila ve svém dopise.

Děkuji Vám za Váš zájem a obavu,vážíme si osob,jako jste Vy, a budeme informovat naše spoluobčany o Vaší spolupráci.S úctou Gordon O'Connor

324803

10.01.2015 20:02

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

Všední den s islámem aneb vánoce letos povolili.

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://rogozov.bigbloger.lidovky.cz/c/438237/Vsedni-den-s-islamem-aneb-vanoce-letos-povolili.html

Malý závdavek:
Postupující islamizace Británie je zdrojem nepřeberného množství absurdních zážitků. To, co by se za jiných okolností dalo vydávat za téměř humorné historky, však vyvolává spíše smutek a mrazení v zádech. Z tohoto zlého snu se totiž nedá probudit. Stará dobrá Anglie umírá v přímém přenosu. Zdejší absurdita už dosáhla takových rozměrů, že jsme tu svědky třeba toho, jak státní inspekce trestá vynikající školu za to, že je přílíš etnicky anglická nebo třeba toho, jak se angličtí radní v anglickém městě zdráhají vyvěsit anglickou vlajku – jen proto, aby neurazili cítění svých muslimských spoluobčanů. Je důležité šířit informace o dění v Anglii, protože jestli budeme jednou podobné věci zažívat i v České republice, nebude už cesty zpět.
---------------
A klikněte na odkaz, aby jste viděli jak to dopadne, když se necháme. Pokud si dobře vzpomínám, tak některé věci tu už byly, např. mezi sebou si říkáme něco jiného než na veřejnosti nebo vám zblbnou děcka a ty vás v pubertě natřou a pak si budete užívat, třeba taková veřejná poprava, nevěřte - dočkáte se.

324833

12.01.2015 12:30

Kruhy na vodě

Kam se vyhostí vyhoštěný, když má občanství dané země?

Ahura Mazda 91.?.?.?

Docela by mě to zajímalo. První krok zbaví ho občanství a co pak?

324943

16.01.2015 11:07

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: Domnívám se,

Ahura Mazda 91.?.?.?

V tom dítěti na vozíku se velice mýlíte. Jako dítko školou povinné jsem měl tu čest a moji spolužáci taktéž, spolužačka byla nechodící a k tomu se jí pojily ještě ostatní zdravotní problémy, této cti se nám dostalo pouze díky tomu, že byla dcerou našeho třídního učitele. A teď ten váš omyl - bylo nás 34 + ona, no a musela se přizpůsobit celá třída, páč když se jí chtělo v průběhu hodiny na záchod, tak se holt přerušila výuka hnedle ve dvou třídách, z naší třídy vystartoval rychlý posel do ředitelny, tam zjistil, v které třídě učí taťka, ten přerušil výuku ve své třídě, přesunul se k nám, opět zdržení u nás ve třídě (což nám nevadilo, ale princip), no aby toho nebylo málo, tak nám do třídy ještě píchli kluka epileptika, a to bylo, když chytl záchvat docela výživné, kdy holky z toho byly ještě několik dnů perplex, kdo nezažil, neuvěří.

325266

01.04.2015 14:57

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Ahura Mazda 109.?.?.?

I ty pamětníku... Bohužel, tady víc platí, že dějiny píší vítězové a maminka tehdy byla asi hodně mladá a měla zcela jiné starosti.
http://www.isstras.eu/cs/2014/12/16/temne-stranky-osvoboditelu/

330290

02.04.2015 23:39

Konec války v Plzni

Nevím kdo odkud je, myslím země, ale kdo je z České republiky a Slovenska

Ahura Mazda 109.?.?.?

lidem to nedochází a nedochází. Dopporučuji film Sokolovo - projev Heydricha anebo toto.
http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichi...

Zatím ti co mají práci, auto, mohou na dovolenou , tak jsou spokojeni, ale vůbec jim nedochází, že už je to v prdeli.
To co Hitler nedokázal silou, to po sametu dokázali metodou "vaření žáby" a pátou kolonou. Zatím jsme doma, ale prakticky pouze v nájmu. Kdo bude držet hubu a krok, možná přežije, ale prakticky jsme na vyhlazení. Ne silou, to ne. Pěkně v klidu, jídlo co se tu dováží, voda, dejde si tu práci a najděte si informace o nárůstu rakoviny tlustého střeva, další nemoce, které byly za socíku historie, ale my jsme "kulturně obohaceni" o tuberu, černý kašel. Takže nás bude míň a míň. Jak z toho, nějací obroditelé - neznám, ale znám hromadu vlezdoprdelků co by si pro korunu popř. ojro nechali koleno vrtat.

330428

18.04.2015 22:39

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Už delší dobu se tak koukám okolo sebe a čtu jak se to všechno "sere", ale musím začít jinak:
Citace Reinhard Heydrich: „ČECH TU NEMÁ CO POHLEDÁVAT …“ o nutnosti poněmčení „té české sebranky“. Nastínil rovněž, jak je nutné Čechy rozdělit. Jednu skupinu prý tvoří lidé, kteří mají „správnou rasu a správné názory“, ty je možné velmi lehce poněmčit. Pak tu jsou lidé se „špatnou rasou a špatnými názory“ – tyto obyvatele je zapotřebí odsunout někam na východ. Jádro „rasového národnostního stavu“ tvoří podle Heydricha střední vrstva. Ta se podle něho skládá z „rasově špatných jedinců se správnými názory“ a „rasově dobrých jedinců se špatnými názory“.
Tu první skupinu je, jak Heydrich zdůraznil, možné usadit v Říši, ale je třeba dbát přísně na to, aby tito lidé neměli nikdy žádné děti. Druhá skupina je podle Heydricha „nejnebezpečnější, protože tvoří vůdcovskou vrstvu s dobrou rasou“. Je tedy nutné tuto skupinu ještě rozdělit – část usadit, pokusně, v čistě německém prostředí, poněmčit ji a vychovat ji ke správnému myšlení. Pokud by to ale nebylo možné, tedy bez milosti tyto lidi „postavit ke zdi“.
Salámovou metodou, přes naši pátou kolonu, se jim docela daří, německý (nejen) hegemon pouze změnil taktiku a ty naše ovce jim to žerou, co mě v tom utvrdilo, že to tak je, je poslední akce naší vlády a to znovu zavedení odvodů, viz. americký plán Ocelová růže, kde se počítá s nasazením vojsk evropské unie, spíše ale nahnání občanů druhé kategorie (všeobecně slované, pár rumunů a další) do mlýnku na maso, jízdenka je pouze jednosměrná, směrem k válečné linii, nějak tam není nic o tom, že by měla být i cesta zpátky. Mě jenom na tom všem vadí, že tu píše tolik lidí a nic, žádná osvěta, že je to vše špatně, existuje pár serverů kde sem tam něco probleskne, ale v souvislostech nic.

331454

18.04.2015 22:42

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

Doplnění

Ahura Mazda 109.?.?.?

a tohle by si měli přečíst všichni v České republice povinně:
http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichi...

331455

18.04.2015 22:47

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

A toto je přímo k vašemu článku

Ahura Mazda 109.?.?.?

Unikátní disertační práci přinesla před časem na toto téma německá historička dr. Isabel Heinemannová. Nacisté začali systematicky vybírat muže, ženy, a hlavně děti určené k rasové prověrce. Tito lidé byli například podrobeni rentgenovému vyšetření. Pro každou vyšetřenou osobu byla založena takzvaná rasová karta. Obsahovala 21 znaků – velikost a tvar hlavy, barvu očí, vlasů a podobně. Tímto řízením prošlo (do roku 1945) minimálně 100 000 lidí. Vyhodnocováním nashromážděných dat a kategorizací lidí se zabývalo třicet rasových komisařů SS.
Dokáži si představit, že ten program oživili, v Norsku to rozjeli naplno a ostatní země jsou v pořadí.

331456

19.04.2015 11:17

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Co maji Nemci s Norskem? Jestli si myslíte, že nemají společného nic, tak se mýlíte. Pokud jako dítě vyrůstáte v tom, že do vás rodiče a okolí hustí, žš jste vyvolený a vy to potom v tlokáte do svých dětí a čirou náhodou se dostane vaše dítě k moci. Je naivní si myslet, že po druhé světové válce všichni SS a ostatní Gestapo a souhlasně smýšlející němci byli potrestáni. Rozprchli se všude možně a ano i v Norsku dostali azyl. A stále se stýkali. Přes různé spolky a pořád je držela a drží myšlenka, že toto území patří vyvoleným. Jen změnili taktiku. Pokud dojde na jaderné zbraně, tak toho moc nezbyde. Ohledně národní hrdosti, po roce 89 až do teď, zatím všechny vlády dělaly vše pro to, aby národní soudržnost rozbily a nejen to dělaly a dělají vše pro to, aby rozbily i soudržnost rodin, takže každý kašle na národní soudržnost, když má problém to ustát doma. A pokud chcete dělat revoluci, tak potřebujete peníze, jak budou peníze budou vůdci a armáda ovlivňovatelů a pak se stádo hne a bude revoluce.

331480

19.04.2015 11:33

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Pěkný den, totiž i v Americe jsou lidé a vlivní lidé, kterým se myšlenka vyhlazení celých národů docela líbí. Bohužel souvislosti, jak se tato myšlenka proplétá jako červená niť dějinami od začátku minulého století, vám dojde jen tak, když si plošně začnete sestavovat různé události a ptát se komu to slouží, jen mě na tom celém udivuje, že ten nebo ti dokáží držet kontinuitu této myšlenky napříč generacemi. Protože teprve teď je to technicky možné a nějakých 20 nebo 40 let už nehraje roli. Jen je třeba počkat až generace, které zažily jakous takous "svobodu" od cca 1950-1990 myšleno v Evropě vymře. Nezachová se myšlenkový pach, že to jindy bylo jiné, třeba lepší, že byly normální rodiny kde byl otec-matka-děti a ne otec-otec nebo matka-matka. Onehdá jsem si vzpoměl na myšlenku, kterou taky taťka Hitler propagoval ohledně árijské čistoty, jak jednoduché, odejmeme matce dítě hned při porodu a o dítě se postárá ústav k tomu specialně vytvořený (nic vám to nepřipomíná?), kde se ten malý prcek naučí všemu správnému, co správný arijec má umět, samozřejmě děti, které to nedokáží nebo budou mít nějaké vady, tak budou mýdlo nebo tak něco. Doprdele, fakt to nikdo nevidí, z jakou hrůzou máme do činění?

331481

19.04.2015 18:54

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Dovolím si vypůjčit z jedné diskuse - Totiz, vetci predsa vieme ze Aldebarania sa pozemstanou boja po tom ako dvaja prieskumnici z ich najvyssich bojovych rad, NGRTX a PWGDRK boli udajne zabity drevenou palicou polskym opitym rolnikom, co si ich pomylil so svojim nenavidenim susedom Franckom. Z ich kozmickej lode si urbobil palenicu, takze fyzicke dokazy po lodi chybaju. Pozostatky ich tiel boli rozomlete a vhodene do rybniku, kde teraz na pobrezi vyrastaju tzv.aldebaranske muchy, ktore sice nemozu lietat, zato ale maju korene zapustene do zeme. Dozivaju sa velmi kratkeho zivota lebo su decimovane pozemskymi muchami, ktore si nenechali len tak okupovat ich uzemie a zvolali tzv.Rad Bratstva Much a Podobnej Haveti ktora sa podujala bojovat s nepriatelom. Podrobne o invazii tychto dvoch mimozenstanov referuje Stanislaw Lem vo svojej knihe Invazia z Aldebaranu. Pripomenme len ze si chceli podmanit Zem z dovodu dostatku masa z ludi. V znamom vesmire su totiz tzv. Homoburgry znamenitou pochutkou.O Zem vsak nemali zaujem len Aldebarania ale aj Bóni, mrnavy trpajzlici so sisatou hlavou ktory sa chceli naucit komunikacii, pretoze su jedine tvory vo vesmire co nedokazu medzi sebou komunikovat na ziadnej urovni. Su velmi ucenlivy, pretoze kazdy z nich vlastne vymyslel koleso,matematiku,fyziku atd. Maju tmavu pokozku a pre ich podobu s ludskou, OSN suhlasila s ich zaradenim do skol. Toto sa vsak moc neosvedcilo, pretoze v skole vydrzali len par dni.Zostali tak kratko, pretoze sa vlastne vsetko hned naucili. OSN vsak trvala na svojom. Bóni si to vsak nenechali a odisli spat, do minulosti na Zemi, kde dufali ze najdu viac pochopenia. Z roku 1215 sa zachoval zvitok s vetou:“Ten Harward stal za prd“ , co sa pripisuje Bónom.V 70tich rokoch 13teho storocia sa zistilo ze Bóni ked su ususeny, dobre horia. A tak jednu krutu zimu,vdaka ludom, vyhynula prakticky cela civilizacia Bónov na Zemi.
Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha.Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha. Podla jej obsahu je uplne jasne ze Boh vznikol asi 4ms tesne po Velkom tresku. Dokaz pochopitelne je. Sprava po rekonstrukcii znela: „Je to tu nejake male! Jau jau to pali! No pockajte, ja vam dam! Jau jau!“ a potom zmizol.
Boh potom prirodzene vznikol neskor asi miliardu rokov po Velkom tresku. Z tohto obdobia mame tiez spravu, ktora bola zachytena japonskymi turistami od zmutovanej pupavy na pokraji sialenstva na upati Kilimandzara o 16:32 miestneho casu 12.oktobra niekedy okolo roku 1478. Takto znie: „Kruci, a kde sa vsetci podeli?! Uz sa ma bojite?! No pockajte, ja vam dam!“. Dalsie spravy sa uz nepodarilo rozlustit. Po rokoch, v centre Centralnej galaxie Centralneho vesmiru v Snemovni Mna a ostatnych Bohov sa vraj preriekol Boh vody Hydrokrisna o tom ze Boh poslal na Zem bojovnika za mier Chesupa (Jezis), aby odcinil ze im raz nechtiac vytopil Zem ( biblicka potopa) ked zabudol vypnut sprchu a odisie na dovolenku.

331501

19.04.2015 18:55

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Vsetko islo ako malo, ale ludia si Chesupa zacali spajat s niecim inym ako mali. Brali ho ako Bozieho syna a to mu zacalo vadit. Naraficil teda svoju smrt a zacal sa ukryvat. Po case ale zacinal mat z toho depresie a tak si zacal pospevovat. Ludia ho uz nespoznavali a tak si neskor kupil aj gitaru a zacal vystupovat. Zmenil si meno na Elvis Presley. Avsak za dalsie roky aj to zacalo liezt na nervy, pretoze si zacal nahovarat, ze vraj cez struny na svojej gitare zachytava spravy od Boha z minulosti. A tak poziadal Bónov, co tu boli na skoleni, ci ho nemozu poslat spat odkial prisiel. A tak vznikol tzv. Filatelisticky experiment. Bóni specialne na to upravily velku obalku kde nalepily elektropulznu hyperspacialnu postovu znamku a Elvisa strcili do nej. Pokus sa vsak nevydaril a Elvis skoncil vrasteny do upatia Kilimandzara ako pupava niekedy v 15. storoci.... Autor: Ales Tomis.

331502

28.04.2015 22:08

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

Dny zrady

Ahura Mazda 109.?.?.?

Chci jen podotknout, že umělecká fikce postačí, koukněte na film oba díly. Tady http://ries.blog.respekt.ihned.cz/c1-46002190-byla-mnichovska-dohoda-opravdu-o-nas-bez-nas to máte písemně.

Prohoďte jména za libovolné jméno "vládců" od roku 89 a opravdu si myslíte, že by to dopadlo jinak, na národ sere bílý tesák, hlavně, že já se mám dobře. Malá technická, byť nám rusové slibovali pomoc, nikde nebyla jistota, že to opravdu udělají, sice náznaky byly, už byla platná domluva přeletu nad Rumunském, hlásili se dobrovolníci např. z Jugoslávie. Teorie, že Hitler chce podvědomě prohrát válku je úsměvná, ten už byl v takovém vleku událostí, že hrál vabank, nicméně to nic nemění na tom, že většinu českého národa chtěl vyhladit a zbytek poněmčit. A znovu opakuji co Hitler nedokázal silou (to byla blbost blitzkrieg), stačilo počkat 3-4 generace a je to tu, koukněte kdo vlastní pozemky v bývalých Sudetech a nejen tam. A pátá kolona vesele rozprodává zem pod prdelí a národ ovcí jim to žere.

332007

07.06.2015 00:35

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

Jak byly uchycené kamery při zkušebních výbuších

Ahura Mazda 109.?.?.?

Pěkný den všem, prolétnul jsem diskusi, je to tady samý znalec atomových zbraní (bez urážky [smích] ) a tak se chci zeptat, jestli náhodou někdo nevíte jak byly upevněny kamery při zkušebních výbuších. Nemyslím ty, z akterýma stáli kameramani, myslím ty, které byly postupně od epicentra. Již delší dobu po tom pátrám a nějak nejsem schopný se to dozvědět. Všichni jste určitě viděli ten záběr kde jde tlaková vlna stromy se ohnou k zemi a kamera se ani nehne. Tak kdyby někdo věděl, udělal by mi radost.

334184

07.06.2015 19:02

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

RE: Jak byly uchycené kamery při zkušebních výbuších

Ahura Mazda 109.?.?.?

Super to je ono, nějak tak jsem to tipoval, nějaký bunkřík, ale ta trojnožka mě nenapdla díky [smích]

334211

13.06.2015 00:53

Stěhování národů může znamenat konec světa!

Už je pozdě

Ahura Mazda 109.?.?.?

a to je konec milé děti.

334615

14.06.2015 18:39

Stěhování národů může znamenat konec světa!

RE: Á další expert na Marxe!

Ahura Mazda 109.?.?.?

Pravděpodobnost spontánního vzniku buňky potažmo genetické výbavy je asi tak reálná, jako když do šrotiště hodíte granát a vznikne letadlo. Tady je pár verzí jak prý to bylo: http://evolucezivota.wz.cz/
Pro šťouraly nejsem kreacionista, ale i tak nějak se mě nechce věřit ani Darwinovi

334686

17.06.2015 15:56

Áno, máte pravdu, je to plánované…

Takže od podlahy

Ahura Mazda 109.?.?.?

Není to tak dávno, co jsem v některé zdejší diskusi psal, že stačí pár odhodlaných a ozbrojených chlapů a můžou změnit vládu.

Podívejte se kdo imigruje - 98% chlapi 20-50 let. I idiot musí vědět, že si cestu neplatí sami. Takže až jich bude "zachráněných" dost, co se stane? To, že naše politické elity jsou pouze na peníze a na národ "sere Bílý Tesák", ale že jim vůbec nedochází, že se to stane ještě v průběhu jejich života.
Asi by to chtělo nějaký nouzový plán, protože to tipuju, že se u nás nebo kdekoliv v Evropě brzo stane něco, že 11. září zbledne závistí.

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/2015-...

334937

19.06.2015 17:43

Áno, máte pravdu, je to plánované…

Nějaká rada, jak dál?

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/evropa/jak-jsem-videl-starou-dobrou-anglii-umirat.html

335101

21.08.2015 23:05

Rukavice Františka Kriegla

man kann Menschen an die Wand stellen, Gedanken kann man nicht erschiessen

Ahura Mazda 109.?.?.?

Jak němčinu nemám rád, tak tohle bych chtěl na náhrobním kameni

338435

06.09.2015 19:31

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Ahura Mazda 109.?.?.?

Máte pravdu pouze v tom, že vznik života z prvotní biologické polévky je pravděpodobný, jako když hodíte granát na šrotiště a vznikne letadlo. Pravdu nemáte ve vašem přesvědčení, že nás stvořila nějaká nadpřirozená bytost (chcele-li bůh). Podle mých zatím dostupných informací jsme byli stvořeni bytostí, která technicky a vědomostně byla o hodně před námi (cca 200 000 p. n. l,). Nicméně náskok pomaličku stahujeme.

339147

07.09.2015 11:44

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Ahura Mazda 109.?.?.?

to. Jarmila:
http://www.memento.junweb.cz/clanky/spzo23.htm

a nějak podobně je to i u zvířat, ale zcela určitě tohle bůh nedělal, tohle dělal někdo, kdo sakra moc dobře věděl jak to všechno funguje. Nechci to zlehčovat, ale z octomilky krávu neuděláte ani za milion generací [smích]

339186

16.09.2015 17:55

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

Martin Niemöller

Ahura Mazda 109.?.?.?

Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Kommunist.
Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Sozialdemokrat.
Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich geschwiegen, ich war ja kein Gewerkschafter.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.

Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem – nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem – nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem – nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.

Asi takto bych to viděl.

339565

18.09.2015 19:20

Šest nejdivnějších věcí, které jsme zjistili od 11. září

RE: Naletěli jste padouchům

Ahura Mazda 109.?.?.?

Pojďme si to rozebrat rčení "budou ti létat pešení holubi do huby". Vzhledem k tomu, že holub dokáže vyvinout rychlost cca až 120 km/h, tak je docela pravděpodobné, že pečený holub vám nejen vyrazí všechny zuby, ale spíše (a to je jisté) urazí hlavu. Hejno holubů čítající cca 30 jedinců by vás docela fest pomuchlalo, takže raději opatrně až uvidíte letícího pečeného holuba.

339675

28.09.2015 09:53

Dopis čtenářky

Já bych to viděl takto

Ahura Mazda 109.?.?.?

Tedy nechť ten, kdo chce mír, chystá se na válku
Publius Flavius Vegetius Renatus

340036

27.10.2015 16:37

Německé bezpečnostní složky vyzývají k okamžitému zastavení ilegální imigrace

Tak Mustafa a jeho Kosovo chce do EU a komisařka to podepsala

Ahura Mazda 109.?.?.?

Mno, už si to moc nepamatuju, ale bylo to někde u Vídně, mnoho Čechů a Moraváků tam padlo, ale muslimáky odrazili.
O co jde banksterům, to bych chápal. Co, ale nechápu, je to, že všichni evropští politici přece nemůžou být takoví idioti, aby nechápali, že tu větev na které sedí si podřezávají a když už né sobě, tak svým dětem, vnukům. Tady se objevuje tolika chytrých hlav, může mi to někdo vysvětlit? To každý z nich dostal kulku v obálce nebo o co tady jde? Nebo to je Sophinia volba?

341080

13.11.2015 08:27

Opětovné zotročení lidí na Západě

Saudský duchovní Bandar Al Khaybari tvrdí, že Země se netočí

Ahura Mazda 109.?.?.?

Nedá mi to se nepodělit 13. 11. 2015 a opravdu nevím kde to dát:
https://www.youtube.com/watch?v=tNtZcMNFkXo

341769

31.12.2015 02:36

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

RE: P.S.

Ahura Mazda 109.?.?.?

Kouknul jsem na ten filmeček a hned na začátku jsem viděl naši zemi a v souběhu mi tam jela krásná řeč pana Brodského v Noci na Karlštejně, kde říká: Když jsem přišel do této země, našel jsem jen žalně zírající poušť. Města ochuzená a vypleněná. Vesnice zdrané a ožebračené. Panstvo zpupné, odbojné a loupeživé, lid skleslý a utíraný. Ovšem můžete namítnout, že to tak zlé není, je.

343681

22.02.2016 00:18

Devatenáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Použilo by Rusko atomovky na obranu Chmeimim?

Projev Zemana k islamu

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://www.liveleak.com/view?i=171_1455399136

mám takový pocit, že už je, sakra, pozdě.

345765

25.02.2016 16:44

Dvacátý týden ruského zásahu v Sýrii: Příměří a další obrovské vítězství Ruska

No zase tak veselé to pro Evropu nebude

Ahura Mazda 109.?.?.?

Nechci kazit radost, jak se vše daří, ale vzhledem k tomu, kolik ručníkářů je už nataháno do Evropy a kolik jich čeká na pěknější počasí, aby se mohli taky dostavit do evropského ráje na zemi, kde myslíte, že skončí ti bojovníci, kteří nezahynou v Syrii?

345881

04.03.2016 22:26

Pomalý debakl Evropy

RE: Zachránkyně Evropy?

Ahura Mazda 109.?.?.?

Já vám udělám vizi: I nakonec bylo více přistěhovalců a ti se množili a množili, starousedlíci co měli možnost zachránit své rodiny, své kmeny, svou zemi za mrzký peníz odevzdali mandáty do rukou ručníkářum a to bez boje. A protože morálka starousedlíků byla mrzká, tak najednou zjistili, že jejich zemi po posledních volbách vedou imámové. Začněte kupovat koberečky!

346352

14.03.2016 01:17

Cílení na „podbřišek“ Ruska

Žij a nechej žít!

Ahura Mazda 109.?.?.?

„Stovky lidí končí za mřížemi jen kvůli své mírové politické práci." No, myslím si, kolik, né stovek, ale tisíců lidí by skončilo za mřížemi za svou "mírovou politickou práci" a nejen u nás. A potřebovali by to, jako koza drbání. Integrace muslimů dopadne hůř jako integrace cikánů (ti tu jsou 500 let) a po druhé světové jich tu bylo "pouze 500". A proč to píši tady? Protože jsem apolitický, ale nedá mi to nevzpomenout na White Lines s Majora Zemana, tak se jim to povedlo, kde to převzali cizáci, tak to jde, né od desíti k pěti, ale od pěti k nule. Takže soudruhům v Tadžikistánu fandím, ať si co nejdéle udrží národní inegritu a nenechají si "dobře" radit od "mírových politických pracovniků".

346770

14.03.2016 10:46

Cílení na „podbřišek“ Ruska

Váhal jsem, ale doplnění odkazem (pane Stworo to je ještě k těm rádcům)

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://svobodnenoviny.eu/liskovou-sikanuji-ze-nesn...

346780

16.03.2016 16:40

Cílení na „podbřišek“ Ruska

RE: Psychopati zcela ovládající Západ

Ahura Mazda 109.?.?.?

Favelo, já sice taky občas píši chaoticky, ale tohle je nářez (nic ve zlém) mohl by jsi to dokončit "V dobe kdy ovladaji raket..."? Nějaké pokračování, když už jsem se začal orientovat.

346890

29.03.2016 23:36

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: Postřehy ze života

Ahura Mazda 109.?.?.?

A máte velkou pravdu, bohužel, ale pátá kolona co nám posledních 25 vládne dělá vše pro to, už jsem to tady kdysi psal, co nedokázal Hitler silou...

347240

30.03.2016 11:50

Pláč nad ukradenou Evropou

A docela se daří

Ahura Mazda 109.?.?.?

To se mi jen zdá, tak ta pravá Evropa končí Německem. Ja teda nevím ale polovinu života jsem prožil asi v divočině. Ale hromadu vynálezů co vymysleli divoši z néEvropy používají ti osvícenci do dnes. Hlava mi nebere, že s tímto názorem může někdo souhlasit, potažmo pokud je to rodilý čech.

Už víc jak 25 let to směřuje k tomuto a jak vidno, tak se docela daří:

http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichiady/43300/cechy-vymazat-reinhard-heydrich-a-konecne-reseni-ceske-otazky.html

347257

01.04.2016 00:26

Epidémia neplodnosti. Čo nám média nepovedia

To je zase nějaký vědecký blábol

Ahura Mazda 109.?.?.?

mám kamaráda a o co se opře, tak to okamžitě otěhotní, namátkou opřel se o míchačku a za devět měsíců měli tři míchančata. Nedej bože, aby se opřel o tramvaj [smích]

347326

02.04.2016 16:42

Epidémia neplodnosti. Čo nám média nepovedia

RE: To je zase nějaký vědecký blábol

Ahura Mazda 109.?.?.?

A sakryš, kouzlo nechtěného [smích], ale mohu vás ujistit, že tramvaj byla myšlena opravdu tramvaj

347387

07.04.2016 00:51

Konflikt v Náhorním Karabachu eskaloval

A já se ptám kde je Merkelová

Ahura Mazda 109.?.?.?

ví to někdo? Tedy, né že by mi chyběla [smích]

347497

08.04.2016 08:29

Strýček Šmuel ukazuje prstem

Opět jeden odkaz

Ahura Mazda 109.?.?.?

https://www.email.cz/web-office/g0_8RcxhYVY79B3AXi...

347511

11.04.2016 17:09

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

A co Jiří Kulhánek?

Ahura Mazda 109.?.?.?

český PAN spisovatel, jehož dílka se prodávají pod rukou cca 4-5000 za knihu, pokleslý žánr brutal/horor SCI-FI. Aby nevznikl dojem, že si dělám prču, ale dovolím si tvrdit, že jsem přečetl hodně velkou hromadu knih a ještě další hromadu přečtu.
Julek a jeho kapitán Nemo, Troska a jeho kapitán Nemo tiše pláčou a vzpomínají na Jamese Hiltna co asi dělá v Šangri La, kde v dáli vesele poskakuje opičák Sun pod paží Enderovu hru, jo mládí, zamáčkl jsem slzu. Měl jsem rád robota Emila,
Takže to válcuji plošně, co mi příjde pod ruku, tak čtu. Jen mi u toho vadí internet, páč mi ubírá čas na televizi [smích]

347601

20.04.2016 19:38

Světová válka začala

K článku mám posuze jednu výhradu

Ahura Mazda 109.?.?.?

"To je země, kde haranti střílí své matky a policie vede vražednou válku proti černým Američanům." Oni ti haranti střílí i své sourozence, páč jsou jejich rodiče debilní a nechávají nabité zbraně povalovat na stole. A vražedná válka proti černým američanům, to snad ne. Tohle by si měl autor ještě ověřit kdo vede vražednou válku, anebo vůbec nejlépe s těmi černoušky chvilku žít v sousedství a pak poreferovat jak to vlastně s tou vražednou válkou vlatně je.

347869

19.05.2016 00:04

Dědictví Sykes-Picot, po 100 letech

To sem musel tady dát - dlouhé video, ale dokonalé

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=165655

348628

14.08.2016 10:40

Rada bezpečnosti OSN se chystá přikázat Izraeli, aby přerušil své vazby na Al-Káidu

SOHR - prodejna oděvů Ramiho z Londýna

Ahura Mazda 109.?.?.?

Syrská pozorovatelna lidských práv, nevládní organizace se sídlem v Londýně a MI6? Tak vám nevím, ale to snad né, koukněte na web co je vlastně SOHR [smích]

351261

Sýrčan Rami Abdul Rahman vedie Sýrske observatórium pre ľudské práva (SOHR) so sídlom v britskom Coventry. V Sýrii nebol 15 rokov, ale vraj dobre pozná všetkých aktivistov, ktorí sú spoľahliví. Je to skutočne tak?

http://www.hlavnespravy.sk/syrske-observatorium-pre-ludske-prava-sohr-tvori-jeden-clovek-ktory-15-rokov-nebol-v-syrii/692421

351262

01.11.2016 18:06

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

A co když je to ještě kapku jinak

Ahura Mazda 109.?.?.?

No nevím, jestli to není úplná hloupost, ale lidi co teď zase jsou plni neklidu a znovu přemlouvají bábu a dědka. I tak mě napadlo Horáček bude prezidentem, co dělá takový prezident, no přece amnestije, Bartoška zatnul sekyru 280 míčů, Další hromada z těchto neklidných jedinců jsou zvyklí, že jsou přisáti ke státnímu cecíku no a nový prezident potřebuje poradce atd. Tak si nejsem jistý, jestli to také není důvod mnoha neklidných vůdců. Stálo by za zmínku ještě Kocáb a Trend, to dopadlo jak?

353050

03.11.2016 22:09

USA budou čelit nejhorší krizi ve své historii aneb jak Putin může inspirovat Trumpa

RE: Kdo vládne světu?

Ahura Mazda 109.?.?.?

Tak nějak jsem si to vše pročetl a mám dotaz, pokud EXISTUJE GP, tak musí být sakra dlouhověký, co tak jsem zatím četl, tak nejméně 11 000 let, nešť to se dá ještě zkousnout, ale kdyby bylo nějaké vysvětlení? A druhá otázka se týká postupné demence členů těch 13 rodin co vládnou světu. Jak je možné, že u nich neprobíhá to samé, jako u naší indické menšiny? Předpokládám, že si nikoho cizího mezi sebe nepustí.

353102

04.11.2016 16:09

USA budou čelit nejhorší krizi ve své historii aneb jak Putin může inspirovat Trumpa

RE: Kdo vládne světu?

Ahura Mazda 109.?.?.?

Sám si troll, víš odpověď? Tak se o ní poděl, mě by to opravdu zajímalo, a díky tvému příspěvku "na "druhou stranu" (ve skutečnosti zpět k úpadku)" mám třetí otázku, která je ta správná strana?

353121

Mě by zajímalo, když se tak dívám co se děje ve světě, odkud to Orwell věděl?

354251

05.01.2017 10:58

Rasismus? Hm...

RE: Nepochopeno

Ahura Mazda 109.?.?.?

Je čas zasít nějaká bavlníková pole

354617

11.03.2017 20:38

Teplická Arabie

Pavel Rajčan, jestli má chlapec rodinu?

Ahura Mazda 109.?.?.?

Pravděpodobně mu nedochází extrapolace do budoucna. Co svým potomkům chystá do budoucna a nejen jim.

356416

02.04.2017 16:56

Karle Kryle, promiň

A tak jsme se dostali po cca 28 letech do původního bodu

Ahura Mazda 109.?.?.?

Karel Kryl už zase není vhodný k poslouchání a neomarxisté z EU nám zase říkají co se smí a nesmí a naše pátá kolona dělá vše proto, aby náš národ, minimálně územně, skončil, mě to připadá velice smutné. Holt co nedokázal Hitler silou, jen změnili taktiku.

356846

12.05.2017 15:07

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

Pěkný den pane Stworo

Ahura Mazda 109.?.?.?

Dnes jsem dostal nasdílené něco tak šíleného, že se ve mě vše vzbouřilo.
My co se zajímáme o budoucnost a skládáme si kostičky do uceleného obrázku o tom všem víme, ale vědomě to bagatelizujeme, protože je to zatím daleko, sic. Nicméně by o tom mělo vědět co nejvíce lidí.
A protože vím, že příspěvky povolujete, tak volím tuto formu, pokud to neuveřejníte nebudu se divit.

https://www.facebook.com/MaythamSyria/videos/287323138375048/

357777

28.06.2017 14:06

Švédsko vylekano stovkami gangů z no go zón, o kterých tvrdí, že neexistují

RE: Pomozte nám, pomozte nám

Ahura Mazda 109.?.?.?

Jo armáda brání "demokracii" v Afganistánu, Sýrii, potažmo si můžete dosadit jakoukoliv zemi , ale zcela určitě Švédsko ne [smích]

358686

06.09.2017 13:04

Německo přesouvá zpět do vlasti zlaté rezervy ze zahraničí kvůli stabilitě

A proto vlastizrádci co byli u vesla naše zlato rozfofrovali.

Ahura Mazda 109.?.?.?

A nikdo není zodpovědný

359877

17.10.2017 22:40

Budoucnost EU je v sázce v Katalánsku

Katalánsko jak Katalánsko

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/5797-australsky-tezar-memorandum-lithium-cinovec

360528

23.10.2017 12:12

Nééé. ANO nééé!

RE: Máte pravdu, pane Stworo.

Ahura Mazda 109.?.?.?

Ovšem jediný kdo zcela určitě není zklamán, ale naopak velice spokojený je Mareček Bendů

360593

29.01.2018 03:29

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

Volby v procentech

Ahura Mazda 109.?.?.?

2. kolo
32% Drahoš
34% Zeman
34% nevolilo

takže Drahoše volila pouze cca 1/3 oprávněných voličů, takže ne 50% jak tvrdí naše slavná média.

Srandy kopec je ten, že kdyby nebylo těch dvou debat na kterých se Drahoš odkopal, tak by ty volby vyhrál.

362178

04.04.2018 20:09

Válka s Ruskem?

Mohl to být pěkný článek, ale:

Ahura Mazda 109.?.?.?

tak nějak mi připadá, jako když kočička s pejskem vařili dort. Tady jeden odkaz co Rusové neřekli a určitě neosočili Českou republiku:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12575-zacharova-cely-svet-prekvapeni-rusko

Dále k panu prezidentovi Putinovi - je to PAN státník a ty vaše dedukce, že chce rehabilitovat starou dobu a obhahuje komunisty, prdlačky, je to pragmatik a prakticky v každé rodině směrem od Moskvy (a ještě dál) na západ někdo padl, aby jste vy dnes mohl psát své bláboly, páč jinak byste nic nepsal, ale choval lamy někde v Bolívii, tedy pokud by se povedlo vašim rodičům přežít to co Áda a jeho soukmenovci plánovali pro Čechy a Moraváky.
A jak tak koukám co se dnes děje, změnili taktiku a vychází. Dokonce si to lidi i sami zaplatí, holt co nešlo za druhé světové silou, tak dnes Brusel a pátá kolona, dokonáno jest.

363461

07.04.2018 13:49

Válka s Ruskem?

Je to False flag

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://ceskoaktualne.cz/2018/03/zpravy-z-domova/valecnicka-hysterie-v-cr-rusko-jen-konstatovalo-fakt-novicok-se-u-nas-vyrabi-bude-zeman-obzalovan-za-ze-chce-znat-pravdu/

Ale co mě dělá starosti je Dublin IV. a před tím GDPR - díky GDPR už neboudou moci novináři napsat, že banda ručníkářů znásilnila nebo zabila, páč ochrana osobnosti a po podpisu Dublin IV. pokud přijmeme ručníkáře tak milostivě dostaneme 300 € / ručník ovšem pokud nepříjmeme, tak zaplatíme 250 000 € / nepřijmutý ručník EU, ne nepřeklepnul jsem se 6 500 000 Kč = nepříjmutý ručník

363496

11.04.2018 18:02

Indicie, že v Sýrii byl proveden „obratný kousek“ s chemickými zbraněmi

No ve spojení s tímto viz. odkaz

Ahura Mazda 109.?.?.?

mi najednou začalo být tak nějak ouzko a v českých luzích a hájích nikdo nic, Titanik se potápí v potpalubí je už voda, ale na palubě se tancuje

http://czechfreepress.cz/valky/rusky-velvyslanec-v...

363549

15.04.2018 23:50

Propagační agrese Západu proti Sýrii

Jen idiot může napsat

Ahura Mazda 109.?.?.?

škoda že Rusáci neodpověděli, ještě že neodpověděli, páč už bychom dost pravděpodobně neměli čím psát, páč by nebylo už nic. Eskalace této války bude v minutách, pokud bude.

363680

16.04.2018 14:03

Propagační agrese Západu proti Sýrii

RE: Jen idiot může napsat

Ahura Mazda 109.?.?.?

Jak vidno z výsledků, tak WW III. nebyla v plánu, jen si Trump potřeboval uvolnit ruce od pár lidí okolo sebe, což podle poměru vyslaných a sestřelených 105:73 teď nebude zase takový problém.

Rusové jasně řekli pokud budou ohroženi jejich lidé v Syrii, tak sestřelí střely a i místa odkud byly vyslány.

Sýřané to zvládli sami i když tipuju, že Rusové byli v plné pohotovosti a připraveni.

Takže celé to teď vypadá jako fraška a dost velká blamáž pro Amíky, UK i Francii.

Před celým světem se odkopali a napadli jinou zemi bez mandátu OSN.

________________________________________________________

Ladislav Větvička

Vlastně ani nechapu, jak to može někomu přijit nelegalni. My, ostravšti synci, moc dobře vime už z druhe světove, že preventyvni valka je nejlepši, bo ten, kdo da temu druhemu po pysku prvni, obvykle vyhrava.

utok-ameryky-na-druhu-stranu-sveta-je-opravneny

Ameryčani se doslechli, že Syřani zabili Syřany.

A protože su Ameryčani bytostnymi demokraty, tak rozhodli, že dřive, než se vyšetři, keři Syřani zabili jine Syřany, tak preventyvně zabiju jakesik uplně jine Syřany, keři sice asi nezabili žadne jine Syřany, ale mohli by třeba zabit zase uplně jine Syřany.

Nevim, jak to Ameryčani zrobi, bo bude třeba, aby mohli odlišit pravě ty Syřany, keři podle informaci tych Syřanu, keři udali Ameryčanum, že někteři Syřani zabili jine Syřany. Ameryčanum by určitě bylo lito, kdyby zabili pravě ty hodne Syřany.

A proto, aby bylo Syřanum zabraněno zabit jine Syřany, tak Ameryka zabije uplně jine Syřany, a tym bude spravedlnosti učiněne zadost.

Myluju Ameryku.

Ladislav Větvička, hlasatel te prave ameryky z Poruby

363700

16.04.2018 18:14

Naše nebohá vládo

Asi takto

Ahura Mazda 109.?.?.?

https://ibb.co/hDE6p7

363712

29.04.2018 14:44

Zrovna když jste si mysleli, že „Russiagate“ už nemůže být pitomější…

Andrej Babiš?

Ahura Mazda 109.?.?.?

Nevím kde to tady vecpat:

Tak to si dejte práci a dočtěte to do konce!

http://pritomnost.cz/cz/spolecnost/2952-cesky-venk...

363885

02.05.2018 19:09

Zrovna když jste si mysleli, že „Russiagate“ už nemůže být pitomější…

RE: Andrej Babiš?

Ahura Mazda 109.?.?.?

né že bych se chtěl zastávat Vyjímečné porušení omerty, ale stačí se podívat na film Všichni dobří rodáci a tam je vše.

363942

15.05.2018 15:59

Západ nebo Východ?

Šmankotebohorodičkoisantoníčkem

Ahura Mazda 109.?.?.?

Ten článek mi připadá, jako když kočička s pejskem pekli dort.

Jsou tam zajímavé inkredience - Eu, popírání slovanství, Amerika a Mnichovský diktát, hodná Anglie co dovolila našim vojákům bojovat, popírání zásluh Rudé armády na osvobození a aby to nevypadalo tak špatně, tak tam prdneme Cyrilka a Metůdka a jako třešničku na dortu Havla jako protikomunistického bojovníka. A dodám ještě chudák tatíček Masaryk.

Pane Podracký, raději více článků k danému tématu, než jeden k více témat, váš výklad dějinných souvislostí je dosti svérázný.

Mnichovská dohoda - jste si jistý, že Amerika z Mnichovskou dohodou neměla nic do činění?

68 - jste si jistý, že vpád vojsk Varšavské smlouvy do naší země, neposunul 3. světovou válku o pár desítek let - prokutejte web

ad vazalství - dejte si tu práci a koukněte se po Praze, které rodinné klany jsou od 89 u moci, kdo je koho dcera, syn, vnuk, bratranec atd.

Cyrilka a Metůdka a spol rozebírat nebudu, páč to je na déle.

Jen se zastavím u Havla - opravdu? Opravdu to myslíte vážně? Najděte si pár vzpomínek jeho vlastních soukmenovců, co taky podepsali Chartu, ale vůbec se neměli tak dobře jako tento "bojovník". Ještě si počtěte, kdo vydával ty jeho slavná díla, po kterých dnes neštěkne ani pes.

Samostatnost a dotace - o samostatnost jsme přišli, když naše pátá kolona zrušila potravinovou soběstačnost.

Dotace - tuším 2025 už nebudou, už budeme jen platit. Nicméně dotace jsou Jidášovi peníze, za to si Junkers a spol. kupují vlastizrádce, aby pomohli zničit naší zem a úspěsně se jim daří.

364187

13.06.2018 19:27

Trump se schází s Kimem na pozadí měnícího se světového řádu

Proč populistický?

Ahura Mazda 109.?.?.?

Newspeak:
Pouze nový italský populistický premiér Giuseppe Conte

Stará dobrá pravda:
Pouze nový italský premiér Giuseppe Conte, který se nebojí říct nahlas, že císař nemá šaty a snaží se zachránit svou zemi, pro kterou je už tak 30 minut po 12.

364674

13.08.2018 17:11

Výročí 21. srpna předmětem politického boje

Chudáky není třeba dojit, stačí je naučit, aby se dojili sami

Ahura Mazda 109.?.?.?

odjakživa jsmem byli nárazníkové pásmo, narazil jsem na informaci, že to nebyla okupace, ale záchrana, páč na naší západní hranici byla připravena armáda.
Ale nemám ověřeno.

Každopádně vřele doporučuji tuto knihu, kdo zná ví a kdo nezná, tak teprve pozná:

Stewart Steven
VÝBUŠNINA
Operace CIA Splinter Factor

365728

21.08.2018 16:37

Padesát let

I ty? Brute...

Ahura Mazda 109.?.?.?

Já nic neříkám, ale na má slova dojde.

Toto doporučuji nastudovat:
Stewart Steven
VÝBUŠNINA
Operace CIA Splinter Factor

Je to 50 let a báťuška Putin slíbil, že odtajní archívy, no a vzhledem k tomu, že naše archívy povětšinou lehly popelem (ovšem kromě pečlivě vybraných a dobře schovaných těmi správnými lidmi, pro pozdější vydírání - hm oni tomu říkají „manipulace“), tak bych se začal zajímat o ty ruské, nedávno jsem narazil na, že v 68 na německé straně bylo připraveno několik amerických divizí a pár raket a nebyli tam jen aby se koukali přes dráty - byli připraveni k nám vtrhnout, a proto proběhla tak rychlá soudržská návštěva, to že tady potom zůstali až do 89 je jiná historka. Takže bych nebyl tak rozhodný v odsuzování. Kouknul bych se po těch odtajněných archívech, počítám okolo října by se mohly objevit první vlaštovky.

365972

03.11.2018 18:02

Jak přežít svou prekarizaci

internet jako takový končí

Ahura Mazda 109.?.?.?

je to dlouhé, ale bude vám z toho opravdu špatně

MILENA JABŮRKOVÁ: Změny autorského práva se dotknou všech!

https://youtu.be/NQO3UDmN5Wo

367491

11.01.2019 19:27

Co se stalo s „ropným zlomem“?

já tedy nejsem žádný geolog,

Ahura Mazda 109.?.?.?

ale nemůže být ropa takové mazání, aby se mohlo všechno otáčet? Jo desky litosferické, je mi znám model co je tak nějak všeobecně známý, jak to "jakože" vypadá pod náma, ale ložisko je oproti pneumatice taky o hodně placatější.

No a vzhledem k tomu, že o tom co je pod náma rozhodují jen podle otřesů, tak nějakou vrstvu co já vím např. 10 m nemusí zaregistrovat. Je to jen takový nápad.
Páč nejhlubší vrt byl kolik 12 km? Při průměru země to je 0,0 nic.

No a další věc místa odkud se těží, jsou zásobníky pro to mazání, tak aby se nám to ve finále nezadrhlo [smích]

369023

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 466 514