Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lex DRUID

Nalezeno 18 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.04.2013 17:13

Totalita

RE: Příznačné pro polistopadové období je, že ÚSTR obhajuje Nečas, jehož otec byl podle údajů samotného ÚSTR agent STB

Lex DRUID 89.?.?.?

Hm,to by se asi měla zřídit parlamentní vyšetřovací komise zabývající se tím,kdo na politickou objednávku manipuluje a skartuje dokumenty ÚSTR.Řídit by ji mohl Petr Nečas a pro záruku objektivity by to vyšetřoval geniální ústavní právník ze Zplzně Marek Benda. [chechtot]
Vzhledem k hromadné rezignaci "vědecké rady" a politicky zainteresovaných zaměstnanců mám vážné obavy,že si na cestu sbalili daleko víc svazků které už nikdy nepůjde dohledat. [naštvaný]
Velice děkuji DD za jasný důkaz o bolševických praktikách vládních mafiánů.Jasnější to být už nemůže.Bude nás o tom objektivně informovat veřejnoprávní a na vládě nezávislá ČT?

288165

30.05.2014 03:21

Za co bojují polské eskadry smrti na Ukrajině?

RE: Pravý sektor a jeho postoj k Polsku

Lex DRUID 31.?.?.?

Fraška není tenhle web, ale Ty. Pokud nemáš základní historickospolečenský přehled a nejsi schopen/na zpracovávat předkládané informace (a to evidentně nejsi), tak řekni rodičům ať Ti koupí omalovánky a věnuj se tvůrčí činnosti na vlastní úrovni.
Současný školský systém chrlí kvanta naprosto neopracovaných zmetků s všemožnými tituly, ale znalostmi za které by se kdysi styděl absolvent páté obecné.

310829

19.03.2015 06:30

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

VK- dobrá práce!

Lex DRUID 31.?.?.?

Chi chi, Vedoucí to dobře vystihl a skvěle napsal. Masového vraha Dahlgrena je potřeba našim politikům, soudcům a médiím stále připomínat a vždycky když s něčím začnou tak jim v tom pořádně vymáchat rypák.
A k tomu průjezdu amerických okupačních hord - okolo silnic předpokládaného přesunu i na dálnicích je dost "újezdů" s okolím převyšujícím silnici, vhodných jako "vrhačská stanoviště". Nelezte na nadjezdy a "jasná" místa, tam to bude mít obšancovaný Vojenská policie, rozvědka, kriminálka, dopraváci a vůbec veškeré šlapky co systém sežene, ale všechno obšancovaný mít nemůžou. Taky bacha, budou nás lovit (oni říkají monitorovat) vrtulníkama s termovizí a navigovat podle jejich údajů svoje pozemní lovce (ty námi placené šlapky). Než něco provedete, přemejšlejte. Já si jedu na svůj úsek natrénovat účinný dostřel různou municí a přesnost tuhle sobotu, až bude minimální provoz. Zároveň doporučuji zřídit si dostatečně skryté skladiště munice nedaleko místa akce několik dní předem - s platem zkažených vajec nebo kabelou nahnilých rajčat byste byli v lese nebo na poli u silnice dost nápadní a v den průjezdu budou kontroly a nemuseli byste se na místo dostat i s "municí". Já přidám krom zmíněného i pár mikrotenových sáčků naplněných červenou barvou symbolizující krev obětí amerických vrahů. Ať to mají pěkně ozdobený. Ale bacha, acetonka vám mikrotenový sáček rozežere a syntetika asi taky. Igelitový pytlík a balónek vydrží ředidla déle (asi jen minuty - tedy plnit z plechovky, lahve nebo petflašky těsně před použitím). Problém řeší latex nebo vodou ředitelné barvy. Sklo neházejte.
Závěrem snad jen - rychle projevit svůj názor tzn. honem odházet a pila pryč. A ještě jednou - přemejšlejte. (kde všude na vás můžou číhat [mrknutí jedním okem] )
Všem spolubojovníkům hodně síly, prozíravosti a zdaru - tohle už je vy vládní grázlové přes čáru a my už si od vás na hlavy srát nenecháme!!!

329418

20.03.2015 07:27

Oblbuj mě mamko, dokud jsem já Janko

Tak už i v Mateřídoušce?

Lex DRUID 31.?.?.?

A jak se ten padouch jmenoval? Že by Rutin, Butin nebo na to šli přímo?
Proamerická propaganda v lžitelevizi ČT alias hlasu Ameriky za vaše prachy je vážně k [bliji] . To snad musí vidět každý soudně uvažující člověk. Jednostranné informování, vyložené lži, mystifikace, fabulace, dezinformace, polopravdy a všeprolínající americká propaganda na denním pořádku. Stačí styl jejich přednesu a je jasno:
senát USA přijal rozhodnutí - putinův režim přikázal
americký prezident Obama - Putin
USA a jejich vojáci v jednotlivých zemích ochraňují světový mír - car Putin svou agresí proti Ukrajině a pobaltským státům obnovuje imperiální Rusko, bu bu bu.
atd. atd.
Ostatně s prezidentem Milošem Zemanem se taky nemažou, to je pro ně taky kolikrát jen Zeman a když si uvědomíte jaké při vyslovení toho jména dělají ksichty tak nevíte jestli nadávat nebo se těm blbům smát.
Čí písničku ČT od nástupu pravicové vlády v roce 2007 v čele s TOP09 a ODS zpívá je jasné. http://sux.cz/6621
Plnou vinu za katastrofální stav a totální zvlčení ČT nese Milan Uhde (bývalý předseda Poslaneckého klubu ODS, bývalý poslanec a celoživotní sympatizant ODS) s celou Radou České televize a Poslanecká sněmovna, která Radu ČT jmenuje.
Ani nová, částečně obměněná Rada nemá sebemenší snahu po nápravě tristního stavu zpravodajství ČT a snaha pana Korála a několika dalších odvážlivců silně připomíná marný boj Cervantesova hrdiny s větrnými mlýny. http://sux.cz/a3bb
Mají za to stejně jako každý kdo přispějě k nápravě stavu ČT moji nehynoucí úctu a velký dík.

329487

22.03.2015 11:57

Nulová volba

Nulová volba - naše vina a náš problém

Lex DRUID 31.?.?.?

Dodnes jsme nebyli schopni zajistit ani to, abychom se dozvěděli výrobce kupovaného produktu, místo jeho výroby a zemi původu hlavní použité suroviny. Jediné označení, které jsem byl u spousty výrobků schopen zjistit, bylo: "Vyrobeno v EU" a ještě tragičtější je jediné označení na výrobku: "Vyrobeno pro (jméno řetězce)".
Jestli má v tomhle bordelu někdo demokracii, volnost a naprostou svobodu tak jsou to nadnárodní výrobní korporace, prodejní řetězce a nejrůznější překupníci a šmelináři.
Typický příklad:
Německý potravinový řetězec si nechá v Polsku vyrobit džem z ukrajinských malin. Výsledek - celkem kvalitní a chutný džem s obsahem ovocného podílu kolem 50%, 40% cukru a 10% želatiny. Pro německý řetězec dobrá výrobní a tedy nákupní cena a pro německého nízkopříjmového spotřebitele výhodná cena prodejní při zachování slušné kvality.
ALE !!!
Jde okolo a vidí to český nikým nekontrolovaný a ničím neregulovaný zástupce téhož řetězce nebo prostě jen další překupník (hlavní to strůjce rostoucího HDP v českém pseudokapitalismu) a od téhož polského výrobce nakoupí tentýž produkt z ukrajinských malin, a protože Češi mají ničím neregulovaný a volný demotrh (nepostradatelnou živnou půdu pro šmejdy všeho druhu) tak toho taky koupí pár cisteren, když už to Poláci "made in EU" vyrobili, ALE speciálně pro český trh to nechá ještě 4x naředit hygienicky nezávadnou, 100% přírodní, ale hlavně skorozadarmo H2O. Výsledek - nechutná "ovocná pomazánka" s obsahem ovocného podílu 8-12%, 80% želatinované vody a 10% umělých sladidel a dochucovadel. Český středně příjmový spotřebitel zaplatí stejnou cenu jako Němec, ovšem pouze za iluzi německého standardu a s jediným identifikátorem: "Vyrobeno pro (… ČR)".
Každý takový a takto označený výrobek by měl povinně obsahovat i sdělení: "Češi, jste kreténi a my si s Vámi vytíráme (_!_)"

Důsledkem naši tolerance podobných jevů je, že Klaus, Kalousek s Hávou a Parkanovou, Kalousek s Dukou s KDU-ČSL a Vatikánem, zkrátka Kalousek s každým kdo si řekne a dá podíl, tady kradou už 20 let po miliardách a za neprotestování občanů si ty megazlodějny zároveň v parlamentu legalizují. Jak v jednom ze svých nesčetných výstupů na obrazovkách ČT velmi vtipně, trefně a hlavně fundovaně glosoval stav v České republice sám Miroslav Kalousek, když zřejmě nacházeje se v dobrém rozmaru prohlásil: "Tady se krade, že se ani poledne nedrží." (V té době ještě byl ministrem financí ČR, tak to měl z první ruky.)

Nad Parlamentem ČR, Senátem ČR a všemi státními úřady by měl povinně viset velký nápis:

Češi, jste kreténi a my si s Vámi vytíráme (_!_)


%

329601

03.04.2015 16:54

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

H. Res. 162

Lex DRUID 31.?.?.?

Tak tomuhle závěry sjezdů KSČ, které se navíc staraly více o vlastní problémy než o napadání celého světa nesahají ani po kotníky. Tento text, který se dostal k projednávání vlastně podvodem (stejně to dělala ODS a TOP09 u nás) a byl přijat jako rezoluce Senátu USA je něco tak lživého, odporného, zvráceného a to vše podáno tím nejzákeřnějším způsobem, jak to dokážou jen židi. To už není newspeak, to je záměrné otočení reality o 180°, to je výsměch pravdě a celému božímu stvoření, jenž musí pocházet z těch nejtemnějších hlubin pekla, kam se celé USA i s těmi satanovými služebníky co nejdříve musí propadnout. Nebo je konec s námi všemi.

330474

04.05.2015 04:45

Náhrada za Skype? Existuje!

TOX

Lex DRUID 31.?.?.?

V odkazu na alternativy Skypu schází TOX. Je to P2P open source, který by mohl být dobrou náhradou za Microsoft SpySkype. O alternativách jako je Google a další nastrčené šmíráky využívající stejně služeb Googlu nebo Microsoftu ani nemá cenu uvažovat.
Máte prosím někdo s TOXem již zkušenosti? Podělíte se o ně s námi, kterým už vynucované udávání se Googlu a Microsoftu alias americkým tajným službám leze krkem?
Díky za případné rady a zkušenosti.

https://tox.im/cs

332259

15.05.2015 20:58

Byl jsem v opeře

RE: Kasírovat evropou migrující sebranku , to je dnes v česku byznys.

Lex DRUID 31.?.?.?

Ze všech zahraničních turistů u nás utráceli ruští turisté nejvíce peněz. Víc než japonci. Rusové jsou velice kultivovaní a slušní turisté. Potvrdí to každý z turistické branže a hoteliérství. To, že se jejich počet po zavedení západních sankcí proti Rusku a tedy rozpoutání nové studené války krachujícími USA a havlisty rapidně snížil, poznamenalo zisky z turistického ruchu v ČR silným poklesem tržeb a tím i zisků. Hodně hoteliérů chybějící rusy oplakalo.
A teď konkrétně ke tvým lžím:
1) Rozhlasovou stanici u nás nemají rusové, ale USA. Jmenuje se Svobodná Evropa a je to rozhlasová organizace založená a financovaná Kongresem USA. Česká republika jim pronajala za symbolickou jednu korunu celou budovu bývalého Federálního shromáždění a americká štvavá, propagandistická vysílačka se tam pelešila pod ostrahou obrněných transportérů české armády až do konce roku 2008, kdy se celá jejich agenda přestěhovala do Prahy-Strašnic na Hagibor do speciální budovy s vysokým stupněm zabezpečení. Provoz v nové budově a vysílání byl zahájen v lednu 2009.
Dne 11. září 2002 rozhodl Kongres USA o ukončení financování českého vysílání Svobodné Evropy. Neformálním nástupcem českého vysílání se stala stanice Českého rozhlasu ČRo 6, kam přešla většina redaktorů. Vysílání Českého rozhlasu tomu plně odpovídá. Totéž se týká České televize, která se stala pod vedením kádrů z ODS a později TOP09 hlásnou troubou amerického velvyslanectví a možno říci i celých USA, kde byla většina redaktorů hlavně zpravodajství na dlouhodobé nebo opakované stáži. Všechno veřejné a na internetu dohledatelné údaje.
Takže ještě jednou: Jaké mají rusové u nás rozhlasové stanice?
2) Co se děje na veřejných záchodcích a ve stáncích s buřty nevím. Ale alespoň jsi nás obeznámil s polem svojí působnosti. Tvé vyjadřování i přemýšlení tomu odpovídá.
3) Mohu jmenovat osoby, které se vyskytovaly v českém parlamentu a prokazatelně poškodili českou republiku ve prospěch západních mocností a nadnárodních korporací a bank a vědomě tak učinili v neprospěch většiny českých občanů. Můžu začít třeba hned prvním vlastizrádcem:
Havel - prolomení Benešových dekretů hned po jeho nástupu k moci, prokázaný lhář, před celým národem slíbil "Již nikdy nevstoupíme do žádného vojenského paktu" a zatáhl nás do NATO. Humanitární bombardér.
Klaus - podvodná privatizace, vytunelování českých bank a na závěr amnestie - poslední zhasnul
Zeman - sanace jeho kámošem Klausem a jeho bandou vytunelovaných českých bank v řádu stovek miliard z peněz nás všech a následný nevýhodný prodej těchto konsolidovaných bank západním majitelům
Schwanzerberg - dlouholetý ministr zahraničních věcí ČR, od 70. let Havlův sponzor a ochránce, za což mu Havel podvodně udělil české občanství a dopomohl k miliardovým restitucím. Celou dobu prok...

Automaticky kráceno

332925

15.05.2015 21:25

Byl jsem v opeře

RE: Kasírovat evropou migrující sebranku , to je dnes v česku byznys.

Lex DRUID 31.?.?.?

Schwanzerberg - dlouholetý ministr zahraničních věcí ČR, od 70. let Havlův sponzor a ochránce, za což mu Havel podvodně udělil české občanství a dopomohl k miliardovým restitucím. Celou dobu prokazatelně pracuje v zájmu USA a nikoli pro ČR. Člen Bilderberg group.
Kalousek - sociopat, 20 let po různých vládách a ministerstvech, dlouholetý ministr financí který za své funkční období zdvojnásobil zahraniční dluh ČR, se svými kumpány vykrádal státní kasu po miliardách (např. Háva a Omnipol) a za svého vedení ministerstva financí proslul výrokem "Tady se tak krade, že se ani poledne nedrží."
Takhle můžu pokračovat dál a dál...
A teď ty - jmenuj kdo a jakým způsobem jednal v českém parlamentu v zájmu Ruska, jak tvrdíš, nebo se za své lži omluv. Němcová (to je ta co bojovala proti socialismu krádežemi rohlíků v samoobsluze) zakázala dát peníze i na mezinárodní dětský tábor Artěk.
Nenávistí prolezlí zlodějští zbabělci vládnou už čtvrt století v ČR.

332928

01.07.2015 17:56

Návštěva na kriminálce

Něco jako nezávazné pozvání na kriminálku neexistuje. A slušný a poctivý policajt už dávno ne.

Lex DRUID 31.?.?.?

Malý příklad: Před několika lety mi v ulici vycházející z našeho hlavního náměstí ukradli kolo. Horal značky Haro byl ve stojanu zamčený za přední kolo a rám, tak aby ho nikdo nemohl ukrást po dílech. Ukradli ho i se stojanem. Jako tenkrát naivní a zákona dbalý občan jsem věc neprodleně nahlásil. Na pojišťovně mě poslali do prdele hned, že ačkoli pojištěný jsem a kolo bylo řádně uzamčeno, tak stojan na kola nebyl neoddělitelně spojen se zemí a mám tedy smůlu a na plnění z jejich strany nemám nárok. Sráči [bliji]
Na policii se mnou ochotně sepsali protokol, kde jsem uvedl pořizovací cenu kola i s novými doplňky 32 000 Kč. Cenu jsem mohl doložit pomocí účtenek s daty - nebylo požadováno. Asi za 3/4 roku mi přišlo vyrozumění, že při vykrádání sklepů chytili dva cigány ve věku 14 a 17 let, co se ke krádeži mého Šemíka přiznali a budou souzeni pro trestný čin krádeže. Asi týden před oním plánovaným soudem mi z PČR přišel další dopis, že "odborný policejní odhadce" [zmaten] samozřejmě anonymní, odhadl cenu mého v našem prostředí poměrně exotického horského kola (leštěný hliník + sladěné značkové černo-červené doplňky) na 4 900 Kč [naštvaný] přičemž jen cena nové přední odpružené vidlice Marzocchi Bomber byla 12 000 Kč. PČR mi tak zhruba týden před soudem s údajným zlodějem, který se navíc údajně přiznal, oznámila, že vlastně k žádnému trestnému činu krádeže nedošlo (ačkoli ji údajně vyšetřovala) a jedná se jen o přestupek, protože mě způsobená škoda údajně není vyšší než 5 000 Kč a případ se tak odkládá. Pokud se mi něco nelíbí, mám podat občanskoprávní žalobu a domáhat se sám náhrady škody podle Občanského zákoníku. Od PČR to byla rána pod pás na poslední chvíli, kdy vlastně již několik dní před plánovaným soudem nemáte čas a tím ani šanci na cokoli reagovat, zvláště pracujete-li v nepřetržitém provozu jako dnes většina obyčejných občanů, nebo dokonce jezdíte domů jen na víkendy a dopis si vyzvednete na poště v nejkratším možném termínu, tedy v sobotu dopoledne a příští týden má být proces.
Vysvětlení je prosté: Krádež hodili na mladé blbé cigány, kteří byli v době zadržení nezletilí a tak jim v u nás běžné praxi vůbec nic nehrozilo a možná proto si nechali přišít i moje kolo. Policie tak statisticky objasnila další případ a dotyční za jeho vyřešení dostali prémie. Ale ouha! Než to celé stačili zpracovat, tak byl starší cigán plnoletý a s tím řáděním po městě co měl by šel 100% sedět. Takže jeho obhájce se zřejmě dohodl s vyšetřovatelem a možná i se soudcem a aby spolupracující cigán, který si od nich asi nechal přišít co šlo, nemusel být odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody, tak udělali debila ze mě a ostatních poškozených. Dvojnásoný sráči [bliji]
Dokončení v reakci %

335851

01.07.2015 17:59

Návštěva na kriminálce

RE: Něco jako nezávazné pozvání na kriminálku neexistuje. A slušný a poctivý policajt už dávno ne.

Lex DRUID 31.?.?.?

%
A tak se na základě zkušeností s prací PČR (následovaly i další zkušenosti - vždy negativní) musím kamaráde Vladimíre zeptat: Vážně si myslíš, že by se kvůli třem tisícům, které ti před rokem na účet ani nepřišly, za tebou domů osobně obtěžoval borec od kriminálky, který prý vlastně vůbec nevěděl kvůli čemu ho za tebou poslali, ale přesně věděl kam má jít a stačil postrašit i sousedy, jen aby ti vyřídil přátelské pozdravení a zcela nezávazné pozvání "na kafe a pokec" od svého údajného nadřízeného? Tomu bys věřil, zvlášť po svých nedobrých zkušenostech s českou soudní a výkonnou mocí? To snad nééé!!! [překvapení]
Navíc nedlouho po tom, co se ti šmejdi v americkém senátu hlasitě dožadovali dalších a dalších zdrojů pro posílení boje proti "ruské propagandě", tedy další dodatečné desítky miliónů dolarů na vlastní propagandu americkou a tento postoj byl nepochybně americkým velvyslanectvím v Praze tlumočen i jejich českým vládním patolízalům a k okamžitému, poskočnému jednání českých tajných služeb byl už jen krůček. Ty to ještě agilně přehodnotí v našem oblíbeném stylu "papežštější nez papež" a pro jistotu podchytí a postraší, případně v budoucnu zlikvidují všechny, kdo si dovolí říkat něco jiného než oficiální mainstream. A to je už několik let (v ČT možná od havlistického "spacákového puče" v roce 2000, ale jistě od uchopení státní moci TOP09 a ODS v roce 2007) jedna VELKÁ ZKURVENÁ AMERICKÁ PROPAGANDA. Už se to dávno nesnaží ani maskovat a začínají "jít přes mrtvoly".
Takže kamaráde Vladimíre, hlavně nikomu nevěř, tím méně fízlům a radši ani vlastnímu právníkovi.
Za Zvědavce velice děkuji, je to jeden z mála, možná skoro jediný seriózní web, který čtou snad převážně přemýšliví lidé ikdyž příspěvky v diskusi tomu mnohdy neodpovídají.
Hlavně na Zvědavci prosím nic neměň jen pro změnu samotnou - tím myslím například diskutabilní změnu barvy pozadí. Na bílé je písmo možná zřetelnější, ale při čtení textu to až pálí do očí (hlavně nás starší a opotřebenější jedince) a když jsem měl šedý zákal, tak to jsem z bílé barvy doslova šílel a lezl po stropě.
[oči v sloup] Tenhle pěkně koulí očíčkama, tak prosím, abychom po plánovaných změnách vzhledu webu nebo "revitalizaci looku" takhle nekoukali všichni. Jo, přesně takhle [překvapení] hi, hi.
Ještě jednou za všechny zvědavce na Zvědavci díky, přeji ti hodně zdraví a síly v boji s hloupostí a zlem.

335853

03.03.2016 06:53

Je třeba znepříjemnit pro-kremelským webům život!

Jakub Janda (Evropské hodnoty) alias Patrik Jakl Erotic Solo

Lex DRUID 31.?.?.?

A tohle vám káže s Gabalem, Kalouskem a Langšádlovou morálku

http://6b.cz/INW

Kdopak asi skutečně stojí za neziskovou organizací Evropské hodnoty a podobnými a kdo jim každý rok dává stovky miliónů korun z vašich daní?

Oni Rusové dobře vědí co je tahle verbež zač, kdo je platí a proto se tito zastánci "Evropských hodnot" tak vztekají, protože v Rusku mají smůlu.
A Češi sedí, čumí a všechno těm pár buzerantům tolerují. Smutné.

346216

14.03.2016 05:16

Sexuální výchova dětí na Slovensku

Buzeranti a lesby nechte děti na pokoji

Lex DRUID 31.?.?.?

Jako dostatečně poučeného ze strany 71 - 72 přírodovědy pro osmé třídy základní školy zaplaťpánbůh ještě za socialismu mne udivuje, že současní vysokoškolsky vzdělaní odborníci na sexuální výchovu neumí ani správně popsat velké a malé stydké pysky na obrázku. A někdo tu knížku taky redigoval po odborné stránce a někdo ji povolil jako učební pomůcku, ne?
Pro mne je pointa taková, že pokud naše děti budou učit nevzdělaní chlíváci nebo úchylná prasata, tak silně roste pravděpodobnost, že z těch dětí vyroste to samé.

346773

30.04.2016 19:56

Až budu se starým mužem...

Nechápu

Lex DRUID 31.?.?.?

Většinu článků, myšlenek a všeobecně věcí na Zvědavci jsem chápal.
Tohle nechápu.
Asi mám problém.
[mrknutí jedním okem]

348140

18.10.2016 08:36

Pořád ještě nevidíte žádné nacisty?

Práce ČT

Lex DRUID 31.?.?.?

Mám jen krátký dotaz: Všimnul jste si někdo, že by nás o této události a mnoha dalších podobných informovali specialisté ČT na Ukrajinu Pazderka a Karas?
Jak dlouho ještě budeme ČT tolerovat manipulace, zkreslování, zatajování a lži?

352680

28.10.2016 15:14

Spoluprací s Washingtonem v Sýrii se Rusko ocitlo v pasti

Video – Oběti ruského bombardování

Lex DRUID 89.?.?.?

Video – Oběti ruského bombardování:
https://www.youtube.com/watch?v=gA5Kd2sKwCQ

352953

30.10.2016 19:17

Hillary Clintonová a brutální vražda Kaddáfího

Mimo téma, ale důležité

Lex DRUID 31.?.?.?

Tomu nebudete věřit!
Omezení osobní svobody Pavla Hlávky (28.10.2016)
https://www.youtube.com/watch?v=sNDJk8esRhM
Asi by nebylo od věci si to stáhnout, než to na Youtube zcenzurují.
PROSÍM ŠIŘTE V JAKÉM BEZPRÁVNÍM STÁTĚ ŽIJEME, KDE MĚSTSKÁ POLICIE FLAGRANTNĚ PORUŠUJE ZÁKON A POLICEJNÍ KOMANDO JÍ U TOHO ASISTUJE !!!
Už nesmíme mlčet !!!

353006

05.01.2017 05:59

Rasismus? Hm...

To by si černí líbit nenechali.

Lex DRUID 31.?.?.?

Ono by asi nebylo od věci do fitka, kde je po obou stranách vstupu obrovský piktogram "Only for black" nechodit. Lídl to samé. Kdyby češi byli Češi, poznal by to Lídl na tržbách. Když s tím nebudeme nic dělat a držet huby, tak nás to sežere.
Česká republika nejsou USA a pokud tady chtějí nadnárodní firmy prodávat, měly by si to uvědomit, ale my jim to musíme dát jasně znát! Dokud to lidi budou tolerovat a nebudou si těžovat doslova stejně jako černí, že je rasistické a že je to v kontextu naší národní a kulturní identity uráží a nezačnou podávat žaloby, nemají ti rasističtí šmejdi důvod mírnit svoji černou inkluzi.

354605

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 373,53 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
755 693,59 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 254 554