Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Sugar

Nalezeno 310 příspěveků, 57 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.09.2014 21:17

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Mullahovia a petrodoláre

Sugar 84.?.?.?

Džugašvili neznamená židovský syn. Původním gruzínským kořenem slova je "džuge", což znamená ocel. Tedy Stalin a Džuge jedno jsou. Stalinova úroveň konceptuálního vládnutí byla na jedné z nejvyšších v historii. Proto také dokázal dotáhnout SSSR tam, kam dotáhl (technologie, vzdělávání, hdp, porážka wehrmachtu). Samozřejmě likvidoval pátou kolonu ve vlastním státě, kterou dnešní historici nazývají "opozicí". Pokud by to neudělal, tito kolaboranti byli schopni ruskému lidu bodnout kudlu do zad v chvílích nejtěžších.

316570

25.10.2014 19:09

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

RE: Proč by Ukroušové měli útočit??????

Sugar 130.?.?.?

Zde je velmi dulezite opet chapat politicke procesy globalne a v delsich casovych usecich. Za prve - rozdelena u-krajina neni dlouhodobym cilem, protoze pokud by se rakety Mons-nato dostaly na uroven demargacni cary vychod-zapad - spatne a nacismus pokracuje dale. Cilem je dostat celou Ukrajinu ze sfery vlivu U-SS-A. Toto se zajisti pouze celistvou Ukrajinou a jejim probuzenim z vlhkeho snu stejne jako u nas. Za druhe - to co nedokazal Stalin a pravem neslavil konec 2.sv., se doufejme podari soucasnym Rassia kadrum. Tedy zniceni fasisticko-nacistickych myslenek v sirsim meritku. Trojzubec padne spolu se zmrzlymi zadky a nulovymi davkami pro vsechny zucastnene Ukry.

319782

26.10.2014 11:25

Politolog: Maďarsko pod silným politickým tlakem Ameriky

RE: V USA se snad už všichni zbláznili!

Sugar 213.?.?.?

Odpovezte si sam. Historicky - jake spojenectvi nasim zemim pomohlo v kritickych momentech (napr. valka) a ktere ne. V nouzi poznas pritele je velmi prihodne rceni.

319816

27.10.2014 13:04

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

RE: Slované a Asiaté.

Sugar 82.?.?.?

No, tak to mi potom zbyde jen jako polehčující okolnost udavačství na všechny ty Burpsíky, Veškrny, Knížata a Zaanálky - abych si zachránil holou pr*el. [chechtot]

319858

30.10.2014 12:17

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: Jedine reseni - ale setsakra nepravicujici

Sugar 90.?.?.?

A znicit lichvarsky urok jako nejvetsi zlo v dejinach financnictvi. Protoze jinak ten kolotoc bude pokracovat a vyvoleni se budou opet vyvolovat.

320051

30.10.2014 16:03

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: Sníží se aktiva, ne závazky.

Sugar 37.?.?.?

Nestraste, pokud by se odehral vas scenar, jedna se o totalni krach ekonomiky a v te chvili bude uplne jedno, kdo komu co dluzi.

320065

31.10.2014 16:24

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: Sníží se aktiva, ne závazky.

Sugar 82.?.?.?

No to mate fajn, doufam ze i disponujete kamionem konzerv s luncheonmeatem [velký smích]

320115

04.11.2014 16:53

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: Sníží se aktiva, ne závazky.

Sugar 82.?.?.?

Tak to uz jenom brokovnici, kdyby nekdo na vase zasoby dostal zalusk [mrknutí jedním okem]

320303

01.12.2014 23:30

Rok bestie (1)

RE: Souhlas

Sugar 84.?.?.?

Souhlas - KOB bude postupně souznít s učením Koránu a v jedno se spojí. Tento vývoj lze již jen zbrzdit či zastavit za cenu nepředvídatelných ztrát.

322467

17.12.2014 21:02

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: .

Sugar 84.?.?.?

Víte, pokud nebudeme jako občané tlačit na ty politické loutky z dola, sami nic nezmůžou i kdyby chtěli - nemají k tomu střelivo. Ovšem osobně nevidím mezi nimi ani jeden plamínek, kterému by bylo záhodno poslat vzduch.

Ono to je skoro k smíchu, když si člověk představí, že vyvolenci měli přinést světlo a lásku a porozumění lidstvu poselstvím od boha. Nakonec přinesli nejtvrdší finanční otrokářský systém v poznaných dějinách. Opravdu by mě zajímalo, jaké procento z nich si toto uvědomuje?

323579

23.12.2014 17:27

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: Říká autorovi článku něco pojem

Sugar 84.?.?.?

Ale no tak, to co tvrdíte, je zoufale vlhký sen zombie z wall štrýtu...

Předně - aby celá tato akce západních banksterů zafungovala na současné Rusko, je třeba, aby ZÁROVEŇ byla drasticky snížena cena energonosičů a hodnota Rublu. To se v podstatě podařilo.

Ale...
1) Jak myslíte, že Saudi budou na tuto špinavou hru dlouho tancovat, když jejich ekonomika je ještě více závislá na energonosičích než ta ruská? Nehledě na to, že hlad po energonosičích ve světě neustále roste? Není důvod, proč by se jejich cena měla snižovat.

2) Spekulativní útok na snížení hodnoty měny v dnešním globalizovaném světě je z dlouhodobého hlediska nepoužitelný a lze využívat jen nárazově - protože není založen na reálném základě. Ano fungovat by to mohlo, pokud by s danou měnou nikdo neobchodoval, což se evidentně neděje a objem rublů v transakcích bude v budoucnu růst.

Jednoduše...
Jde pouze opět o logické přemýšlení nad základními termíny trhu: nabídka/poptávka. [mrknutí jedním okem]

323910

23.12.2014 21:03

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: Říká autorovi článku něco pojem

Sugar 84.?.?.?

Chápejte procesy z globálnějšího pohledu. Protože např. řešit, zda Saudi živí voliče, je nesmysl, protože samotné občany živit jednoduše MUSÍ, tak jako všechny státy na světě.

Někdy v 70 letech proběhla bilaterální dohoda USA-Saudská arábie, že Saudi budou prodávat Ropu JEDINĚ za dolary (petro-dolary). A část zisku z ní musí investovat do amerických dluhopisů. Na oplátku jim USA dají technologie a vojenskou podporu. Řekněme, že v této době byla tak nějak oběma stranám tato dohoda k užitku, i když to již zde zavání trochu koloniálním systémem.

Vraťme se do současnosti...
Vysvětlovat si skokové zlevnění ropy (o cca 50% za půl roku) od Saudů, jako obranu proti konkurenci? Respektive tedy, co je tou konkurencí v energonosičích, která dle vás srazila takto rychle cenu ropy? Když po ní hlad neustále roste?

Cílem zlevnění byl jednoduše útok na státy, které z této komodity mají nějaký signifikantní přijem do svého rozpočtu (ropu vyváží). Ovšem za samozřejmého předpokladu, že o zisk přijdou i Saudi - proč by Saudi logicky srali do kalhot sami sobě?

Evidentně nejde o zájmy Saudů, ale rozhodnutí padlo v nějaké nadřazené instanci - tedy USA. Zda bylo cílem oslabení Saudů, Ruska či kohokoliv jiného, můžeme posuzovat pouze z jejich politiky.

Ovšem v USA si ve své nadřazenosti neuvědomují, že NIKDO nechce být pouhou loutkou. A všemi těmito kroky, kdy využívají i své spojence, si řežou větev pod sebou. Až začnou asijské státy primárně obchodovat v národních měnách (ten trend je jasně zřetelný), tak ta dolarová svěrací kazajka se bude i kolem Saudů uvolňovat a nadechnou se víc, vííííc, vííííííí... a vítr dolar vyfouká jak nepotřebné listí na podzim. [mrknutí jedním okem]

323937

23.12.2014 23:01

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: Říká autorovi článku něco pojem

Sugar 84.?.?.?

Vyberou si raději USA? Jak potom vysvětlíte, že jsou s Katarem jedni z největších sponzorů těchto hrdlořezů? Proberte se už člověče... [překvapení]

323947

03.01.2015 18:48

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: veleznámá připomínka z Německa...

Sugar 84.?.?.?

Bůhví, co na ní mají ještě z NDR. A že na ní něco mají je 100%. Samozřejmě to ji neomlouvá, že lavíruje na okraji propasti a proti i samotnému německému národu!!

324318

04.01.2015 10:56

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: veleznámá připomínka z Německa...

Sugar 84.?.?.?

Primárně je problém ten, že do vrchních pater politiky jsou záměrně systémově vybíráni jedinci, na které mají ti v pozadí nějaké páky, tedy jsou bez svobodné vůle. Adekvátní věk je těžko měřitelné kritérium, pokud se podíváme například na Ježíše Nazaretského.

Toto se moc nepodařilo u Vladimira Vladimiroviče, kdy se měl stát POUZE obětním beránkem a tedy jeho politická kariéra měla být strmý pád dolů po jednom volebním období (možná i dříve). Věrchuška pravděbodobně neadekvátně zhodnotila význam této volby a možnosti vývoje. Jasné je, že nějaká dohoda s jelcinovým táborem parazitů proběhnout musela, to bylo nevyhnutelné. Předpokládáme, že tato doba hájení byla časově omezena, pokud nahlížíme na probíhající události v Rusku nyní.

Dodnes 100% nechápu, jak se Vladimirovi podařilo toto jařmo shodit a otočit bez turbulencí vývoj Ruska ke světlejším zítřkům. Zde je vidět jeho vysoká schopnost řízení, kde významnou roli v tom hraje podpora národa.

324356

04.01.2015 13:37

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: veleznámá připomínka z Německa...

Sugar 84.?.?.?

Tomu se říká chyba řízení jak prase! Měli vybrat dalšího alkoholika. [chechtot]
A současný vývoj mě přesvědčuje, že zvrátit běh událostí z cesty k zlatému věku lidstva už na základě konvenčních zákulisních strategií nebude možné...

324365

14.01.2015 23:15

Kruhy na vodě

RE: Dobrý námět k zamyšlení

Sugar 84.?.?.?

Donifan:

Pokud bůh existuje, žádné oběti nevyhledává a nechce. Dodnes není jisté, že na tom kříži zkončil Issu a lidé se k té okultistické mrtvolce na kříži modlí 2000 let. Ježíš byl normální člověk, žádný bůh. No schopnosti a znalosti měl evidentně vysoké - pravděpodobně uměl pracovat s energiemi biopolí, reiki atd..

Bible maximálně přesvědčuje člověka, aby moc neodporoval, držel hubu a krok a pak možná nepůjde do pekla. Hlavně věčné bu bu bu, aby ovečka náhodou nezačala myslet mimo mantinely. To je její primární účel - vychovat z morálních lidí poslušné otroky pod záštitou "vyšších ideí". A že tam jsou i nosné myšlenky? Samozřejmě... jinak by to nikdo nečetl a nevěřil tomu.

325173

16.01.2015 13:53

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: projekt N

Sugar 82.?.?.?

Kiska je fajn čéče, máš recht. Protože, když budeš potřebovat koupit novou telku, rád ti ten kámoš slovenskýho lidu půjčí. Myslí to dobře, kluk jeden vědátorskej, úžernickej... [velký smích]

325283

23.02.2015 15:14

Být v obraze něco stojí

Co na to říct?

Sugar 82.?.?.?

Jestli pravidelný čtenář Zvědavce není ochoten poslat pár šestáků na provoz informačního zdroje z kterého čerpá, tak těžko může někomu kázat o morálce či krizi společnosti. Pokud chceme něco změnit - musíme v první řadě začít u sebe...

327689

21.05.2015 08:37

Nastane nový pogrom židů?

VP SSSR

Sugar 37.?.?.?

Clanek evidentne vychazi z praci tohoto autorskeho kolektivu. Ovsem jedna se o takovy kompilat, kdy pochybuji ze nekdo, kdo ty prace necetl, dostane nejakou ucelenou radnou chronologickou informaci. Tedy pusobi spise diskreditacnim dojmem - neco zamlceno, neco prekrouceno. Toto jsme jiz v dejinach meli napr. u uceni Jezise a osedlani jeho myslenek do knihy knih. Pokud tema ctenare zajima, je potreba cist minimalne zdroje z leva-netu, idealne primo od VP SSSR.

333242

16.06.2015 08:14

Revitalizace Zvědavce

Šedá

Sugar 37.?.?.?

Na zvedavci je seda moc tmava, ovsem bila ffffff je opravdu moc bila. Porovnejte se cteckami ci realnou knihou. 100% belost tam opravdu neni - toto pozadi moc zari a unavuje oci.

334752

18.06.2015 13:00

Ekonomická válka Evropy proti Izraeli

Opičí pracka

Sugar 31.?.?.?

Tak ono se jim to nakonec vrátí? Přes svojí nátlakovou kolonii USA donutili Evropu uškrtit obchod s Ruskem a výsledkem bude v budoucnu bojkot Evropy izraelského zboží? Ona ta spravedlnost snad existuje... [smích]

Zdá se tedy, že Německo pomalu pomaloučku začíná uplatňovat svojí vlastní politiku a vysmekává se ze svěrací kazajky, jak vyvolenci v globálu slábnou. Poďme hoši poďme . [smích]

335003

18.06.2015 18:44

Ekonomická válka Evropy proti Izraeli

RE: Opičí pracka

Sugar 37.?.?.?

Boj-kot či boj toť otázka, každopádně článek vyjadřuje infopole v zemi, která byla sionisty po 2.sv držena v nesvéprávném postavení, aby o ní mohli rozhodovat za oceánem. To, že si Němci vůbec dovolili takto otevřít hubu, značí snižování míry nesvéprávnosti této země.

Aby u nich mohla proběhnout revoluce, je potřeba náležitě zpracovat kritickou masu lidí a jejich potenciál použít pro své vlastní cíle, takové politické aikido. [smích]
Jediný prvek by mohli být imigranti a na tom se také pracuje napříč Evropou. Co také jiného, rozkol s Ruskem už je velmi málo pravděpodobný viz. demonstrace Němců proti nepozvání Vladimira Vladimiroviče na G7. Vpodstatě mi přijde, že Němci jsou ze západní Evropy nejvíce pro-ruští.

335026

01.07.2015 13:40

ISIL: Made in Langley

a-islamsky-stat

Sugar 31.?.?.?

Nemá absolutně nic společného s Mohammedem a je to jen obal pro dehonestaci jeho myšlenek. Asi jako že Veškrna byl demokrat a církve jsou pokračováním Ježíšových názorů.

Už od počátku toho bordelu si pokládám otázku, na kterou se presstitutky překvapivě neptají:

Proč tito psychopati nebojují primárně proti svému největšímu historickému nepříteli - židovstvu. A místo toho se tahají mezi sebou, kdo je větší musulman mezi mezi musulmany.

335830

05.07.2015 16:05

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Agrese muslimu do Evropy ze Spanelska,

Sugar 84.?.?.?

Dotyčný se směje jak hyena, pač pravděpodobně nic neví o tvorbě peněz z hovna. [překvapení]

336026

05.07.2015 23:36

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Základným zlom celého systému sú úroky.

Sugar 84.?.?.?

Trochu mi připomíná ty bláboly od Mordechaje. Že vy filuto pro ty finanční fašisty pracujete? [chechtot]

1) "Banka vyprodukuje milion korun." Banky nikdy nic NEPRODUKUJÍ, ukažte mi jedinou reálnou produkci/produkt banky. A nebo se zeptejte bankéře - tak co jsi dnes v práci vyprodukoval?

2) "Bankéři musí peníze pustit do oběhu jako úvěr". Takto to opravdu dělají, ale to je jejich cílem, aby virtuální nic bylo uvedeno do oběhu a směněno za reálnou hodnotu, majetky, produkty. K tomu úvěr slouží.

3) "Úroky jsou pokryty v reálné ekonomice směnnou protihodnotou". Tak toto je již jak vystřižené z ekonomických pouček marxismu. Ten vnuk dvou rabínů na vás musí být pyšný... [překvapení]

336055

07.07.2015 12:27

Jak Říše vrátí úder

Vivat Helléni

Sugar 31.?.?.?

i přes totální mediální masáž a strašení. Tak že by to byli opět oni, kdo porazí zlo Atlanťanů na zemi, jak se píše již v dialozích od Platóna?

336149

12.07.2015 11:47

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Vetsina prispevku zde je daleko

Sugar 84.?.?.?

Poslechněte si posledního Pjakina a bude vám jednání Syrizy jasnější. Jde o natahování času do momentu, kdy SSA ztratí dostatečně silnou řídící pozici nad EU. Proto to referendum, blábolení, sliby a grexit v nedohlednu. Zničit EU je totiž primárně cílem SSA, protože ovladatelnost rozdrobených malých států by pro ně byla daleko jednodušší než celého EU bloku, kde alespoň nějak (ač špatně) mezi sebou státy komunikují/kooperují.

336362

13.07.2015 10:24

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí srbské genocidy?

RE: Serbrenica

Sugar 31.?.?.?

Nenávist Chazarů k Rusům se táhne dále a to do let, kdy ruský kníže Svjatoslav zničil Chazárii, která v té době byla centrem trhu s otroky - převážně slovanskými (proto také označení otroků - slaves, enslave atd.). Zde je dobré si připomenout, že Slovani NIKDY nezotročovali jiné národy.

336460

14.07.2015 09:42

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí srbské genocidy?

RE: Som

Sugar 31.?.?.?

Čím bezvýznamná?

Surovinovými zdroji, ekonomikou, farmaceutickým průmyslem, filmovým průmyslem, prestiží módních návrhářů, kvalitou pornoprůmyslu...

Každý máme jiné parametry hodnocení druhých. Pro mě osobně jsou Srbi jako národ historicky částečně vzorem, už jen pro to že po Mnichovské zradě 1938 jako malá slovanská země nesehli hřbet před nacisty a na pomoc naší republiky se jich hlásili desetitisíce. Za což jsme se jim odvědičili tichým souhlasem s humanitárním bombardováním 1999 a tím se přiřadili na stranu drogových kartelů Albánska a parazitující agresivní politiky SSA.

336521

15.07.2015 11:14

Co 89% obliba Vladimira Putina skutečně znamená?

RE: Pravda o Putinovi

Sugar 31.?.?.?

Podle ovoce poznáte strom. A nezajímá mě zda je to žid, arab, slovan atd atd. Jaké má VVP reálné výsledky v daném kontextu - to jediné hovoří o kvalitě jeho práce.

Tímto je článek pro mě bezpřemětný už jen tím jak je kategoricky zaměřen proti diskuzi se sionisty. Pokud by byl VVP nepřístupný jiným zájmovým uskupením, velmi pravděpodobně by již nebyl mezi živými.

Protože: komunikace = komuNiké = společné vítězství

336605

03.08.2015 09:53

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (3. část)

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Sugar 37.?.?.?

Evidentně jste řádně zpracována propagandou a ani se nesnažíte vidět reálie. V obecné rovině měl Trocký (Lev Davidovič) za úkol šířit permanentní nadnárodní revoluci ve které jeho mentoři hodlali utopit miliony lidí v krvi - a v SSSR utopil! Cílem bylo vytvořit pseudo-sociální systém, ve kterém by obyvatelstvo, které je poslušné, bude jakž takž přežívat s nízkými nároky na životní úroveň a spotřebu. V podstatě se měl stát katem expanzivního kapitalismu neřízené spotřeby, která není pro biosféru udržitelná a vytvořit nadnárodní koncentrák pro poslušné lidské otroky.

Právě Stalinovi můžete poděkovat za to, že se tento plán "zatím" neuskutečnil. A jak sám predikoval: " Na můj hrob naháží hromadu špíny, no vítr historie ji nemilosrdně rozpráší". Což se momentálně děje, ale také dochází k reálné revizi Stalinovy osoby.

Havel a podobní komedianti jsou jen trapné figurky, které za pár drobných skákaly, jak jim Stb kázala. Kdyby byl opravdovým bojovníkem proti režimu, rubal by v dolech a nevozil si zadek v Mercedesu, který neměl ani předseda vlády.

337489

04.08.2015 10:36

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (3. část)

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Sugar 31.?.?.?

Abychom na So-lže-nicina ještě nahlédli s pohledu propagandy.

Kniha "Souostroví Gulag" vypadá, že byla psána na objednávku Trockistů a jejím cílem bylo opět hanit J.V. Stalina a jeho práci na vytvoření opravdového bolševismu (vláda většiny s respektováním práv menšiny). Je plná zřejmých lží, pokud srovnáme s archivními zaznámy.

Po napsání "200 let pospolu" Solženicynem přišla tvrdá kritika od literární/mediální obce. Zajímavé na knize je, že zde alepoň částečně rozkryl mentalitu a fungování židovstva uvnitř jiného národu a jejich nepřizpůsobivost spolužití v harmonii s ostatními. Jaké pohnutky ho jako žida k tomu vedly, mě vždy zajímaly. Zda šlo o svědomí či převlékání kabátu dle potřeby jeho mentorů.

337542

04.08.2015 21:36

Zvědavec má novou tvář

Je to lepší než to bylo, bez debat!

Sugar 84.?.?.?

Hlavně jsou fajn větší texty...
Ale zas mě pobavila klasická čecháčkovská věčně nespokojená nátura v diskuzi. Jó radit a hovno dělat, to nám vždycky šlo náramně. [chechtot]

337560

07.08.2015 14:02

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: Kdyby…

Sugar 31.?.?.?

A umřelo by jich tam nejméně 100 000 000. [chechtot]

337704

10.08.2015 17:58

Rabíni jednají s městem New York, jak ochránit děti a zachovat náboženskou svobodu

RE: Ani kapka krve nazmar?

Sugar 31.?.?.?

Kdyby bůh chtěl, abychom předkožku neměli, nemáme jí...

Logičtější vysvětlení mi připadá, které je v KSB a to, že:

1) Takto malé dítě snáší bolest hned po narození a začíná svůj život záměrně stresem, což zabraňuje plnému rozvinutí určitých smyslů, jenž se formují právě v tyto první dny.
2) Po odnětí předkožky se obnažují jedny z nejcitlivějších receptorů při jejichž stimulaci jsou blokovány určité mozkové frekvence. U normálního jedince se tyto receptory obnažují samozřejmě pouze při erekci a následné stimulaci.

Tedy spíše to vypadá na záměrnou deformaci, která působí nevratně na psychiku jedince. A projektantem se zdá být egyptské znacharstvo, které hebrejce na sinajský čundr poslalo...

337903

11.08.2015 10:21

Rabíni jednají s městem New York, jak ochránit děti a zachovat náboženskou svobodu

RE: Ani kapka krve nazmar?

Sugar 31.?.?.?

Nic nepřekrucuji, jedná se stejné historické období - pouť Sinajskou pouští. 40ti leté putování na poloostrově který má rozlohu cca 140 km na 240 km. To se vám nikdy nezdálo minimálně divné, co že to tam ti Hebrejci dělali a že se nepotkali s jinými kmeny?

Více putování zde:
http://m.leva-net.webnode.cz/products/sinajska-tura-1-/

O obřízce mluvil v některém z dílů "Rozmluvy o životě" M. Veličko, také se nechá dohledat...

Přeji hodně zdaru s rozbitím kulturně zažitých a vrchností posvěcených historických mýtů. [smích]

337936

16.08.2015 14:52

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (4. část)

RE: Ďábel je skryt v detailech

Sugar 84.?.?.?

Peníze jsou jedním z prostředků k dosažení a udržení moci, ne jediným. Pokud Dolfi již od začátku své hvězdné kariéry byl "někým" voděn za ručičku - reálně byl pouze styčnou osobou pro veřejnost (tiskovým mluvčím, výkonnou periferií) jeho sponzorů. Nebyl zase tak hloupý, aby nechápal, co ho čeká za neuposlechnutí rozkazů.

A rozkaz zněl v tomto případě jasně!!! [smích]

338203

17.08.2015 10:56

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (4. část)

RE: Ďábel je skryt v detailech

Sugar 31.?.?.?

Tak zase z něj nedělějte úplného nýmanda. Kdyby jím opravdu byl, nezůstaly by po něm miliony mrtvých.

Nelogické chování všech politiků, kdy škodí sami sobě je způsobeno právě tím, že oni REÁLNĚ nerozhodují. S tímto fenoménem se můžete setkat dnes a denně napříč politickým spektrem po celém světě, kdy vidíte jejich po sobě jdoucí protiřečící si skutky.

Ovšem, které si nezúčastněný a nevědoucí čtenář sračkometů je schopen ozřejmit pouze nekvalitou osobnosti politika, což je nesmysl. Nejsou to sebevrazi, jen hrají v rámci jim přidělěných mantinelů. Chápou, že jim hrozí crosscheck či dokonce vyhození z týmu, pokud začnou hrát svou hru. [smích]

338238

19.08.2015 14:13

Jaká je budoucnost ruského rublu?

Pěkně děkuji...

Sugar 31.?.?.?

A já se s autorkou klidně vsadím, že v DLOUHODOBÉM horizontu řekněme 10 let bude rubl velmi silnou měnou a je jedno zda USA škodí či ne. Stačí se podívat na zdrojové kapacity mocností.

Dodnes si házím popel na hlavu, že jsem si neudělal ruský pas, pokud to ještě šlo levně. No nic, u nás v Gottlině je taky fajn. [smích]

338338

15.09.2015 08:36

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

Zajimava uvaha

Sugar 37.?.?.?

Vsechny informacni toky jsou rizeny. Je tedy opravdu vytvareno informacni pole, tak, jak jste jej popsal. Porno obecne jako kazdy hedoniumus pusobi na pudy cloveka. Ten, kdo se ridi pouze pudy, je opice, ne clovek.

Zdrave smyslejici zena ovsem bude vzdy uprednostnovat muze stejne rasy, protoze nasledne partnerske souziti z pohledu kultury je daleko jednodussi a mene rizikove pro dlouholety vztah a rodinu.

Zase na druhou stranu je vcelku pochopitelne, ze ebenovy samec muze zene imponovat, pokud se koukneme na pritloustle pivni Pepiky, neschopne se i ohnout a zavazat tkanicky. [smích]

339459

15.09.2015 10:06

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: Plevy

Sugar 31.?.?.?

Ale no tak, většina českých mužů by ze sexuálního pohledu také jistě nepohrdla sličnou vitální asiatkou, oproti obtloustlé Mařeně civící do ajfounu. [smích]

Žijeme většinově nezdravě a je jen na nás zda této degenerativní kultuře podlehneme, nebo ne. On i ten ebenový samec se mění na hromadu tuku v západní kultuře lenosti a konzumu viz. USA. [smích]

339463

01.10.2015 12:18

Projev Vladimíra Putina v OSN 28. 9. 2015

Voloďa je bourák

Sugar 31.?.?.?

Evidentně tancuje s globálními elitami na jednom parketu, když se domáhá totálního podvolení USA pod OSN, které tyto elity drží za límec. Koneckonců lepší se domlouvat s gramotným oponentem než zuřivým tupým psíkem USA. Pěkně krok po krůčku vstříc světlým zítřkům. [smích]

340181

18.10.2015 08:49

Ulrika mi píše z té německé říše

RE: No, hrstka to zrovna nebyla

Sugar 84.?.?.?

Peníze mají fungovat pouze jako prostředek směny, ne jako samotný výrobek či služba, se kterým ti šmejdi pomocí lichvy ničí miliony lidí na světě. Každý, kdo pro lichváře pracuje, by měl chodit kanálama a doufejme, že i té doby se dožijeme...

Čtivě napsané, jak to vypadá a jak by mohlo:
http://m.leva-net.webnode.cz/products/funkcne-hospodarstvo-spolocnost/

340826

20.10.2015 11:55

Odpojování od ruského plynu již způsobilo Polsku těžké ztráty

Pověšte ho vejš...

Sugar 31.?.?.?

ať se houpá, pověšte ho vejš, ať má dost... Že jsou politici vesměs bezpáteřní a jde jim jen o koryto víme. Jen by mě zajímalo, zda si uvědomují, že díky zločinům proti svému národu si chystají oprátku. Jsou opravdu tak blbí?

340901

20.10.2015 16:59

Odpojování od ruského plynu již způsobilo Polsku těžké ztráty

RE: Pověšte ho vejš...

Sugar 31.?.?.?

Asi to tak bude... Za co bojovali, na to doplatili - doufejme. [smích]

340907

05.11.2015 10:04

Hnutí Pegida: 10 požadavků na německou azylovou politiku

Muammar a predikce 2009

Sugar 31.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=b6wQVTABn9M

341419

05.11.2015 14:25

Epizoda 10. Kdo zorganizoval hladomor v SSSR v letech 1932-1933?

Josif Džugašvili...

Sugar 31.?.?.?

Ono po 40 letech masivní antipropagandy a kydání špíny na jeho hrob je populace již tak ovlivněna, že ani nemá impuls svůj postoj k jeho osobě zhodnotit. Informace o něm jsou velmi pomalu a jemně odkrývány. Nicméně ať mediální psi štvou svou zvěř, jak se dá, vybublává na povrch, že to byl evidentně jeden z nejschopnějších politiků v celých dějinách lidstva.

Vždy mě spíše než jeho politické kroky zajímala psychologie osobnosti. Tedy činy mimo politický svět. Tak pár střípků, které jsem měl možnost o něm poskládat z dětství a dospívání...

1) Vyrůstal ve velmi chudé rodině a disponoval výjimečnou touhou po vzdělání. V té době bylo prakticky nemožné, aby se chudý kluk dostal do školy. Existovala stipendia, ale pro prokázání vlohů potřebných k získání stipendia, byl adept nucen platit soukromého učitele. Toho si samozřejmě chudý rolník/dělník nemohl dovolit. Prostě klasická hermetizace vzdělání a informací pouze pro elitu. A tak milý Josif, když šel jednoho dne pod oknem jednoho bohatšího souseda a zaslechl, jak ho vyučuje soukromý učitel, nelenil a pravidelně pod to okno chodil poslouchat a tak získával potřebné znalosti. Když přišel žádat o stipendium do církevního semináře, moc nechápali, jak vzdělání dosáhl. Nicméně na semináři stipendium získal.

2) Byl premiantem ve třídě. Díky semináři získal reálný pohled na funkci ideologií ve společnosti, tedy primárně křesťanství a judaismu. Již v tomto raném věku si byl schopen uvědomit, že náboženství slouží primárně k zavádění oveček špatným směrem od Boha. A díky tomu měl v církevním semináři mravnostní problémy s autoritami, jenž dovršil vydáváním tajných novin pro studenty, zaměřenými proti amorálním učitelům - za to byl mnohokrát trestán.

3) Jeho touha po znalostech byla tak obrovská, že se svým kamarádem vybrané půjčené knihy z knihovny přepisovali, aby se k informacím mohli vracet, protože neměli peníze si knihu půjčit několikrát. V budoucnu se jeho knihovna stává jediným hodnotným majetkem.

4) Jako 17ti letý chlapec na předělu dětství a dospělosti, kdy se ukazuje, jak je psychika osobnosti formována, skládá báseň, která v symbolech popisuje stav společnosti pod nadvládou ideologií a projektuje předobraz budoucnosti sám sobě, který se roku 1953 realizoval:

Chodil od domu k domu,
klepaje na cizí dveře,
se starým dubovým panduri,
se svou písní nechytrou.
V jeho melodii a písni,
jako čistý sluneční paprsek,
zněla veliká pravda.

Vznešený sen.
Srdce zkamenělá,
bojovat přinutit dokázal
Mnohým probudil mysl,
dřímající v hluboké tmě,
Ale lidé, zapomenuvše Boha,
chránivše v srdci tmu,
plnou číši jedu,
připravili jemu.
Řekli: „Buď proklet!
pij až do dna…
Tvoje píseň je nám cizí,
a Tvoje pravda nám netřeba!

341423

06.11.2015 07:45

Epizoda 10. Kdo zorganizoval hladomor v SSSR v letech 1932-1933?

RE: Josif Džugašvili...

Sugar 84.?.?.?

Díky Udo, výborný překlad v dalších obrazech...

341438

22.11.2015 08:35

Epizoda 11. Sovětské čtvrtstoletí (1930 – 1955)

RE: dobrý článek, korekce

Sugar 84.?.?.?

Důvěřuj bratru svému, ale nedej se na scestí jím svést...
Kdo byl Gorby (Camel) a v koho zájmech konal? Tedy, jaké byly jeho reálné politické kroky a následky pro JEHO VLASTNÍ národ. Následky - miliony mrtvých v republikách SSSR při zhroucení životní úrovně po rozpadu SSSR 1991. Tohoto jedince berete jako kapacitu hodnou důvěry?

342149

23.11.2015 12:47

Čí ruce vidíte na obrázku?

RE: Pjakin to viděl jinak

Sugar 31.?.?.?

Že je Německo protektorátem je všem jasné, není potřeba vůbec řešit kancléřský akt, bilderberg či americkou základnu - stačí pozorovat obecný chod věcí, kdy vidíme, že politické kroky vlády vyloženě škodí vlastním lidem.

A v tomhle nesouhlasím s Pjakinem. Ať je pozadí jakékoliv, zvát si do Německa milion migrantů neměla. Podle mě tím překročila mez, kdy manévrování a dělání ze sebe blbečka USA se v dlouhodobém horizontu nevyplatí. Osobně bych si radši došel pro kulku, než takto zradit a potupit národ.

342200

23.11.2015 14:43

Čí ruce vidíte na obrázku?

RE: Sugar: RE: Pjakin to viděl jinak

Sugar 31.?.?.?

Vycházím z předpokladu, že s anglosasy se nelze rozumně dohodnout. Jak říkají: mámé různé partnery, ale cíle jsou stejné!! Jaké - to víme z dějin...

Je jejich cíl bordel a válka v Evropě, aby přežili? Pokud v tomto souhlasíme s Pjakinem, tak udělají cokoliv a na nějakou Merkelovou z vysoka se*ou. Kde bere ona záruky, že nevyhodí např. tu jadernou elektrárnu i po tom, co jim lezla do zadku? Já si dovoluji tvrdit, že žádnou...

342207

03.12.2015 16:16

Trocha biblického ponaučení

RE: Vo co v Bibli gou

Sugar 31.?.?.?

Pane Jarku nezlobte se na mě, ale pokud lichvu berete jako "součást požehnání", jste buďto žid, nebo nechápete její primární účel.

342686

04.12.2015 08:23

Trocha biblického ponaučení

RE: Vo co v Bibli gou

Sugar 84.?.?.?

Pokud byl židům "někým" v zákoně zakotven monopol na lichvu, je v podstatě jedno, jak si daný kontext osobně vykládáte. Důležité je, zda tato fašistická doktrína byla realizována a co je jejím výsledkem pro společnost. Tedy vnímejte raději příčino-důsledkové stavy než pseudo-religio omáčku.

342728

05.12.2015 17:43

Trocha biblického ponaučení

RE: VIRA

Sugar 84.?.?.?

Pokud je bůh věčný, většího není a my jsme jeho náměstníci na zemi, určitě nás nechce záměrně stresovat a zkoušet, zda obětujeme vlastní děti. To, co vyznáváte není bůh, to je sadista/satan.

342780

28.12.2015 12:37

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: Druhá trocha biblického ponaučení

Sugar 94.?.?.?

To mi prosím vysvětlete, jak nemohl být čas? Vaše teorie neobstojí, jelikož již ten třesk musel být něcím iniciován a to něco se vyvíjelo v čase.

A každý kmitavý proces má své parametry a cíl. Kdo tedy určuje ten cíl? V podstatě je jedno jak to nazvete jestli bůh, hierarchicky nejvyšší řízení, alláh atd. Nebo zpochybňujete objektivní zákonitosti ve vesmíru?

343548

28.12.2015 13:11

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: Bible je jen pro někoho..

Sugar 94.?.?.?

Mám lejstro, takže jsem neskutečně nafoukanej. Volám Chocholouška, pač toto je už diagnóza. [chechtot]

343552

30.12.2015 19:18

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: odpovědi

Sugar 84.?.?.?

Pane, přímo Ježíš dle nejstarších svitků tvrdil, že lidé by se neměli řídit dle písma zaznamenaného člověkem, ale komunikovat s bohem přímo. Kdo upřímně požádá, bude mu rozlišení poskytnuto jazykem životních okolností.

Účel bible je vzákladu rozdělen pro cílová publika:

Starý zákon
Propagace vyvolenosti židů oproti jiným národům a poskytnutí jim jednoduchého nástroje na zotročení ostatních prostřednictvím lichvy:

"Nedávej na úrok bratru svému (židovi) ani stříbro, ani chleba, ani cokoliv jiného, co lze dát na úrok. Cizinci (gojím-nežidovi) na úrok dávej, aby hospodin bůh tvůj (reálně satan, pokud se na problém podíváme z pohledu mravnosti) ti žehnal ve všem, co děláš rukama svýma na zemi, do které jdeš, abys jí vládl.

Nový zákon
Podrobení se ostatních národů pod vyvolenost židů a blokování samostatného myšlení, při kterém by se jedinci mohli vzepřít tomuto davo-elitárnímu systému.

"Pokud tě uhodí do tváře, nastav i druhou. Kdo by se s tebou chtěl soudit o košili, nech mu i svůj plášť (podrobení se agresorovi)."
"Nesuďte, abyste nebyli souzeni (nerozlišujte dobro od zla)."

Realita
Ať si bibli vykládáte osobně ve své církevní naivitě jak chcete, objektivní realita je taková, kterou vidíme kolem sebe. 5% parazitů vlastní účetně 80% všech zdrojů planety a historicky jim k tomu primárně dopomohla právě lichva.

343673

12.01.2016 13:46

Sexuální terorismus v srdci Evropy

To není sexuální terorimus

Sugar 94.?.?.?

To je sexuální turismus. Jako Evropani jezdí do Asie, ISILáci do Gejropy. A teď už ví, že se jim za to nic moc nestane, tak proč to příště nezopakovat. [bliji]

344296

01.02.2016 12:02

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (1)

RE: Budoucnost lidstva může být předmnětem dohody

Sugar 94.?.?.?

To že nechápete jeho příspěvky, může znamenat také přesný opak - že vy jste na fetu a Udo diktuje. Kdo to objektivně rozsoudí? [smích]

345054

01.03.2016 09:57

Prosba o pomoc

RE: Takových jako Vy jsou tisice,

Sugar 94.?.?.?

Řešení je jednoduché - vzít peníze a monopol na jejich vytváření těm grázlům, kteří vlastní banky. Zakázat jim lichvu a bude se mít každý v pohodě. V dnešní době, kdy 90% potřebné práce mohou vykonávat stroje, by každý člověk měl žít důstojným životem.

346013

01.03.2016 12:43

Prosba o pomoc

RE: Čeká nás děsivá smrt hlady?

Sugar 94.?.?.?

Pane, a co jste udělal ve svém životě vy pro myšlenku toho, aby se společnost měla šanci vyvíjet spravedlivým směrem? Aby následující generace žily ve spravedlivém světě?

Již mnokrát jsem si říkal, proč lidé, kteří jsou na tom bídně, nezvednou zadek a nejdou brutálně demonstrovat, Čekají snad na Godota, Ježíše, Žižku? Ten možná nepřijde a pokud iniciativa nebude od nich, rychlou změnu nečekejte - to vám řeknu upřímně, protože toto není v zájmu žáby na prameni.

Neberte to nějak osobně, ale případů p. Hartmana jsou v ČR desetitisíce a bohužel nemám kapitál všem poslat peníze, aby to něco řešilo. A pokud bych měl někoho vybrat, bude to pan Hartman nebo například dítě s leukémií?

Proto bych dodal rčení od Ključevského: "Opravdovým cílem dobročinnosti není to, aby se dobročinilo. Ale aby se nemuselo dobročinit!"

Zde najdete odpověď v tom, co ze svých vydělaných peněz finančně podporuji. Jsou to projekty, které startují přerod celé společnosti démonů a zombie na společnost lidí, aby naše děti a děti našich dětí měli možnost žít v míru a dostatku.

346030

01.03.2016 12:54

Prosba o pomoc

RE: Takových jako Vy jsou tisice,

Sugar 94.?.?.?

Dnešní zaměstnanost je umělá, vůbec neodpovídá potřebám společnosti. Již v 50. letech chtěl J.V. Stalin zkrátit pracovní den na 4 hod. v důsledku zvýšení výkonu technogenní energie oproti biogenní.

Jak myslíte, že má být pracovní den dlouhý dnes s tak obrovskou mírou automatizace díky IT? Dle některých propočtů německých a švýcarských univerzit je to přibližně 1-2 hod. denně.

Rozhlédněte se kolem sebe a uvidíte, že 80% lidí provozuje nesmyslné činnosti, za které pobírají plat. A ten nejvyšší plat mají ti, kteří společnosti reálně nejvíce škodí.

Je to náhoda? Asi ne...

346032

01.03.2016 17:17

Prosba o pomoc

RE: Čeká nás děsivá smrt hlady?

Sugar 94.?.?.?

Přímo se tedy ptám: vy a Danielle jste dotyčnému nějak finančně pomohli, nebo tady jen soucitně plácáte, abyste sami před sebou vypadali lépe? Já mu, alespoň něco poslal, ač s jeho formou hledání pomoci nesouhlasím...
Tak co vy experte "i slovo je skutek"?

346061

01.03.2016 20:40

Prosba o pomoc

RE: pane

Sugar 84.?.?.?

1. Ano, zde je jádro problému:

Protože si nevybrali nic! Většina neudělala ani pověstné "ň" neegoisticky konat pro lepší budoucnost všech a za to i neseme následky. Protože "pokud se nezajímáte o politiku, buďte si jisti, že ona se zajímá o vás".

Jak napsal po pozorování zaměstnanců Henry Ford: "Většina lidí nechce uvažovat samostatně a kreativně, nechce na sebe vzít zodpovědnost, raději tuto činnost předají někomu jinému." Ale co když ten někdo bude hajzl? To už jejich lenost nedomyslí. Je velmi naivní myslet si, že zlí nebudou tvořit zlo.

346072

Chudáci ženské...

Tuhle se jednoho podnikatele zeptali:
"Proč dáváte ženským o 30% menší plat než mužům za stejnou práci? To je diskriminace ženských!"

Podnikatel odvětil:
"Vy si o mě opravdu myslíte, že jsem takový debil a zvyšuji si náklad na zaměstnance o 30%, aniž bych musel? Protože dle vaší úvahy, kdybych zaměstnal samé ženské, ušetřím 30% na platech."

346133

Přesně...

Proto jsem vyloženě alergický na výroky např. typu:
- pořádní chlapy nebo pořádné ženské vymřeli
- nemůžu nikoho normálního najít
- ta moje / ten můj to byl ale debil
- všechno je jeho / její vina
- viš co mi dělala / dělal?

Žena a muž by měli tvořit dokonalý tandem, jsou k tomu předurčeni. Každý má ve vztahu jinou úlohu a z toho by daný jedinec měl vycházet. Všechny hnutí, které se snaží smazat rozdíl mezi muži a ženami jdou proti přírodě = bojují proti přirozené obnově následujících pokolení.

To že jsou všude po světě fajn ženský a fajn chlapy je všem jasný. Ten, kdo se ovšem rozhodne křížit s jinou kulturou, měl by domyslet, co daná kultura obnáší a zda je s tou jeho slučitelná. Následky totiž budou plně reálné...

346225

09.03.2016 09:43

Předvolební kampaň v USA a Federální rezervy

Wolf street

Sugar 94.?.?.?

Podobných hrdinů už tam pár měli, kteří chtěli vyobcovat s noční můrou z Wolf street. Nicméně, pokud ten audit opravdu udělají, znamená to krach nadvlády Freddyho Kruegera, protože je všem jasné, že se v trezorech prohání akorát myši...

346598

09.03.2016 10:01

Materiální pomoc je rozhodně projevem solidarity, ne však vždy jednoznačně užitečným

RE: Gdyby žil na svém nezcizitelném podílu na půdě

Sugar 94.?.?.?

DA!
Základní příjem je jedna z věcí, které si na j-elitách v dalším evolučním kroku musíme vymoci. Naši předci nemakali pro to, aby se 5% parazitů živilo na zbytku společnosti v době, kdy konečně můžeme všichni žít jako lidi. Tedy strojme budoucnost našich dětí...

346600

12.03.2016 10:55

Rothschildova rodina obviněna

Rozvinutí myšlenek editora

Sugar 84.?.?.?

O krok dále...

1) V základní myšlence, dává editor návod k tomu, jak současnou řídící strukturu zničit pomocí fyzické likvidace.
2) Tím, že současnou strukturu zničíme, neznamená, že se v budoucnu nemůže daná struktura znovu aktivovat, viz. "banderovský projekt, fašismus, atd.".
3) Abychom kvalitu života zvyšovali, je potřeba v první řadě nabídnout lepší řešení s ohledem na současnou situaci.

Tedy principiálně... abychom tuto válku jako "společenstvo lidí" vyhráli, je nutné nabídnout svojí formu řízení a naplnit informační pole pravdou tak, aby potřebná masa obyvatelstva pochopila zhoubnost současného systému.

Pokud někdo zlehčuje, že se vlastně o nic nejedná, když bude Rothschild obviněn za zpronevěru, vůbec nechápe, že nejde ani tak o to, zda bude odsouzen či ne. Jedná se o formování veřejného názoru na danou osobu a její fungování v rámci společnosti. Což si myslím, že je velmi pozitivní posun v náhledu na fašistické banksterské rodiny, které ještě do nedávna byly nedotknutelné.

Obecně tam vidím spíše ruce těch na špičce pyramidy za oponou, než uvědomění státních zástupců, kteří by k takovému kroku neměli osobní pravomoc...

346719

14.03.2016 10:00

Rothschildova rodina obviněna

RE: nevěřím

Sugar 94.?.?.?

Formou videa
https://www.youtube.com/watch?v=WEINJQ6wd0Q

346778

14.03.2016 10:31

Rothschildova rodina obviněna

RE: Globalni prediktor

Sugar 94.?.?.?

Ani ne...

Kořenosloví v češtine vychází ze slov "život" a "řeč".

Ž-řeč-enstvo - jedná se o jedince, kteří rozumí řeči života. Schopných odlišit pravdu od lži a nezneuživajících své vědomosti pouze pro svůj osobní prospěch proti společnosti.

Oproti tomu "Znachar" (znát a charý) je člověk vědomosti využívající proti společnosti.

Tedy původní egyptské "žřečenstvo" se změnilo díky svému postoji na "znacharstvo".

346779

14.03.2016 13:41

Sexuální výchova dětí na Slovensku

RE: sexuální výchova jako autoškola

Sugar 94.?.?.?

Nejde o mládež, ale malé děti. Máte VPergle děti? Protože jinak byste takovou hovadinu nemohl vypustit...

346792

14.03.2016 15:50

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

RE: Takže k

Sugar 94.?.?.?

Asi stejný plemeno, akorát nevim, jestli se taky miliskoval s Vencou Lahváčem Veškrnou. [chechtot]

346798

15.03.2016 08:58

Sexuální výchova dětí na Slovensku

RE: sexuální výchova jako autoškola

Sugar 94.?.?.?

Myslíte toho žida, který je představitelem oboru, jenž nemá žádnou metrologii? A tudíž se jedná o činnost pokus-omyl s duševním zdravím jedinců?

Dyť on to byl v podstatě takovej Mengele pracující s psychikou lidí. Akorát, že práce Freuda ničí lidi dodnes, protože z něj vychází současná psychologie a psychiatrie.

346833

22.03.2016 10:33

Rozhovor s Lenkou Procházkovou

RE: Rozhovor S LENKOU PROCHAZKOVOU

Sugar 94.?.?.?

Přesně...
Konečně se tam dostal nějaký Pacho. Gratuluji a připíjím vám bratři frndžalicí. [smích]

https://youtu.be/NDY5muCxHTg

347052

23.03.2016 14:35

Rozhovor s Lenkou Procházkovou

RE: Rozhovor S LENKOU PROCHAZKOVOU

Sugar 94.?.?.?

Ozvěny na matriční úrovni?
https://www.youtube.com/watch?v=24NDqM7P6-s

U nás je proces evidentně pomalejší, přeci jen jsme více po-gey-ropštění. [mrknutí jedním okem]

347083

23.03.2016 16:19

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

Sugar 94.?.?.?

Toto může říci jen sociopat, který nemá žádnou vazbu k lidem z chudších vrstev společnosti, nebo nechápající míru okradení státu v té době. Tedy pane: "vítejte do politiky, jste JEJICH člověk".

347084

24.03.2016 12:05

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

Sugar 94.?.?.?

Co je stát a k čemu by měl sloužit lidem?
Funguje tak dnes?
Jaké parametry změnit, aby se stal tím, čím má být?

Celkově jak víme, byly dvě varianty pro privatizaci, vybrala se ta překotnější, aby se běžní občané při změně ideologie nestihli rozkoukat, než o vše přijdou.

Nicméně nevíme, co bylo v pozadí, jak byli informováni lidé z prognosťáku. Mohli jsme dopadnout jak v Jugoslávii či Rumunsku, aby se zahraniční kapitál dostal na krevní oběh kolonie.

Tím ale nelze omlouvat okradení lidí věrchuškou kolem Kikiny!!!

347099

24.03.2016 14:26

Hybridní války 1. Zákon hybridního válčení

RE: ČR je v hledáčku USA

Sugar 94.?.?.?

Musím uznat, že váš příspěvek nese jistou míru, nad kterou je třeba se zamyslet i když Bohoušova mediální tvář je pro mě k zblití.

4) Nezaměstnanost klesla o 30% - to je fantastické číslo. Jak je tento údaj měřen?
a) Dlouhodobě nezaměstnaní byli vyřazeni z evidence na pracáku.
b) Jsou porovnávány neporovnatelná období (zima/léto).
c) Je to opravdu realita.

To hlasování "v jednom šiku" proti migrantům je zajímavé, protože ukázaná platí, ať si Bohouš do médií mektá, co chce.

Z dalších indicií je možné i vyvozovat, že Bohouš funguje jako ventil pro vypuštění páry, když je kotel již moc natlakován. Co by se stalo v případě, pokud by s Babišem a Zemanem drželi tvrdou jednotu proti migraci? Nečekalo by nás nějaké pěkné Majdanutí s výbuchem kotle a sušenkami od Nulandové?

Přeci jen si musíme uvědomit, že jsme kolonie a státeček jak špendlíková hlavička, takže úplná samostatnost je v zásadě vyloučena.

No držet na vodítku je musíme, jinak nám zvlčí a národ vůdci smečky obětují...

347108

25.03.2016 16:15

Hybridní války 1. Zákon hybridního válčení

RE: ČR je v hledáčku USA

Sugar 84.?.?.?

Tak pokud to vezmeme z druhé strany... Proč Bohouš se v médiích vyjadřuje jak idiot a dle vašeho tvrzení má výsledky? To je postižen nějakou závažnou duševní poruchou?

a) Ideál - hraje již zmíněnou hru pojistného ventilu.
b) Had - je donucen okolnostmi a vůlí občanů, jinak by byl příště nevolitelný.

Na to ať si každý udělá svůj názor...

347137

31.03.2016 09:22

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: The Sucker si nevidí na špičku nosu!

Sugar 94.?.?.?

Sucker to definoval naprosto přesně dle kultury myšlení společnosti západní Evropy. Pro ně jsou východní státy méněcenné kolonie, které do jejich vyspělého "elitárního" světa prostě nepatří.

A Švýcarsko? Vždyť ta země žije v podstatě na farmaceutickém průmyslu a lichvě. Ty by měl boží bič šlehat, až jim bude maso ze zad odpadat.

No, realita je taková, že historicky západní státy mají na rukou nejvíce krve, takže ať se jim to líbí nebo ne, objektivně si zaslouží nějaký ten dáreček. Byť jen to, že jejich hospodářství je dotováno koloniemi, jim srazí vaz. Protože tím se vysáté kolonie stávají neatraktivní pro černou seládku.

347299

01.04.2016 09:34

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: vyjmecne pridam svuj pohled na vec :)

Sugar 84.?.?.?

No a?

Konečně lidi přestanou chlastat a hulit a začnou dělat něco normálního.
Jak už tvrdil Dolfi "Pro Slovanstvo žádné očkování, žádné školy, jen vodku a tabák".

Líbí se mi, jak někteří jedinci závislí na těchto drogách se je snaží obhajovat způsobem, že se jedná o odebírání svobody - to je naprosto k smíchu!

347335

01.04.2016 17:13

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: Jestli tyhle žvásty někdo berete vážně, tak je mi vás líto.

Sugar 84.?.?.?

Pane, pokud tedy chcete vyloženě nějakou přesnou informaci, tak až v roce 1959 bylo v Tibetu zrušeno nevolnictví, když Dalajláma po neúspěšném povstání zdrhal ke svým fašistickým sponzorům.

Co je nevolnictví snad chápete? To je vskutku středověk...

Tak o jaké konkrétně odebrané svobodě zde mluvíte? Pokud myslíte svobodu těch pár Lámů, tak ano - těm byla odebrána svoboda, dělat se svými otroky co libo.

347366

01.04.2016 17:38

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Ukradena Evropa, Hitler atd

Sugar 84.?.?.?

Ano, náš Dolfi byl "Schickel-Gruber". Což jsou v diaspoře lidé, kteří vybírají daně od bohatších židů a dávají je těm chudším, kteří plní v diaspoře důležité, ale finančně nedobře ohodnocené činnosti. Z některých analýz DNA vyplývá, že Dolfi měl pravé sémitské předky.

Ono i židovstvo je rozděleno na kasty a jejich páníček musel řešit otázku jejich přílišné asimilace mezi národy Evropy. K tomu si je přeci nevychoval... [mrknutí jedním okem]

347367

01.04.2016 21:15

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: Která země nemá svou

Sugar 84.?.?.?

Jasně, všude je něco špatného a něco dobrého - bez debat.

Ale zde řešíme aktuální fenomén mávačů tibetskými vlajkami, pro než Tibet s Dalajlámou v čele představuje nějaký vrchol oduševnělosti a utlačované svobody Čínou. Což je podobné tomu, když nějaký pablb mává americkou vlajkou jako mekkou demokracie.

Stačí se těch gramotnějších mávačů zeptat...
"Je zřejmé, že Dalajláma je po celém světě masmédii prezentován jako představitel svobody. Přičemž víme, že svoboda je to hlavní, čemu se elity u běžných lidí snaží zabránit? To je elita tak hloupá, že nás chce nasměrovat na cestu svobody?" [mrknutí jedním okem]

347375

05.04.2016 15:21

Stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

RE: Připomínka

Sugar 94.?.?.?

Zajímavé viďte....

Proč ČR mohla udělat rozhovor s Bašárem Assadem?
Proč do ČR jako jediné země EU přijel čínský prezident?

a naopak

Proč jsou česká média nejvíce protiruská?
Proč je v Praze centrum Svobodné Evropy?

Schizofrenie či střet dvou koncepcí řízení společnosti na jednom území? K jaké variantě se připojíme či vybudujeme tu SVOU vlastní...

347461

14.04.2016 13:19

Kde jsou Marx a Lenin, když je potřebujeme?

RE: Autor zase vyplodil směs pravd i úplných nesmyslů

Sugar 94.?.?.?

"Pokud je užitečný pro společnost". To je:

1) Velmi obecná definice a možná i Soros si myslí, že je opravdu filantrop.

2) Pokud má člověk morálku a svědomí, chápe, že takto obrovské množství peněz není svou prací schopen vydělat jedinec. Tudíž z tohoto pohledu se jedná o podvod či minimálně parazitování na jiných lidech.

3) Je známo, že čím větší rozdíl mezi průměrnou mzdou a bohatstvím, tím čatěji generuje jedince, který je kulturně odtržen od běžných lidí. Tím pádem se stává často sobcem pro ukojení svých osobních zájmů.

4) Čím vyšší plat managera oproti průměrnému platu, tím nekvalitnější řízení, protože daný mana-žer nedostává zpětné vazby, co je opravdu pro řízenou většinu důležité vyřešit.

Je to vždy o tom, jak kdo chápe společnost a sám sebe uvnitř ní...

347708

14.04.2016 13:22

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

RE: Zimmermannierung ueber alles in der Welt, nicht wahr?!

Sugar 94.?.?.?

Ano, toto jsou principy, které se můžeme od cigánů a slušnějších židů naučit. Nenechají si srát na hlavu od vrchnosti!

347710

25.04.2016 13:46

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: Příspěvky

Sugar 94.?.?.?

Jářku to jsou mi myšlenkové pochody. Nepracujete na úřadě? Protože tam se s takovým postojem člověk potká nejčastěji... [smích]

Tedy: galerie platí nájem, energie, umělce, hajzlbábu asi z čeho?

348018

27.04.2016 10:02

Strach a nenávist v arabských nocích

RE: Slabosť Ruska!

Sugar 94.?.?.?

Saudi jsou přátelé Ruska? Ta zvrácená rodinka rozhodně ne. Ta bude vykázána do patřičných mezí a první jim to sdělí USA.

348051

28.04.2016 09:59

Strach a nenávist v arabských nocích

RE: Slabosť Ruska!

Sugar 94.?.?.?

Ad USA vs SA: "Posloužil jako živý. Ještě lépe poslouží jako mrtvý."

Za chvíli tam Nulandová bude jezdit se sušenkama a vyřvávat, že se tam nedodržují lidská práva. A tu rodinku smete OBJEKTIVNĚ nespokojené obyvatelstvo.

A takto milé osazenstvo končí všechny konkubíny nejdemokratičtější země zednářstva.

348061

09.05.2016 21:28

A co zvířata?

RE: pokrytectvi

Sugar 84.?.?.?

Tedy je pro vás i Ježíš pomatenec, protože doporučoval nejíst maso...

Člověku se stačí podívat na svojí fyziologii/chrup, pak ji porovnat s jinými živočišnými druhy a bude mu poměrně jasné, co má být jeho stravou. A vůbec nemusí koukat na tu bandu debilů, co nám v televizi každých 5 let vymění jídelníček za to, co je podle nich právě zdravě "in".

Ano, je to tak přátelé, jsme všežravci. Nebo spíše hlavně plodožravci. Maso by mělo být opravdu jen výjimečně v našem jídelníčku.

348358

10.05.2016 09:32

Rusko provádí organickou revoluci

RE: Naprostý souhlas

Sugar 94.?.?.?

Toto už někde říkal Gosudar Putin, takže - je to v plánu.

I taková Čína odmítla GMO, takže co to asi je za s*ačku, kterou do sebe ládují vepřoidní američani.

348366

10.05.2016 13:21

Rusko provádí organickou revoluci

RE: Poslední naděje pro tento svět?

Sugar 94.?.?.?

A co mají podle vás čeští ekonomové (čti bachaři) dělat s otroky v kolonii, aby jim páníček alespoň nějaké kosti ze stolu hodil? Musí plebs debilizovat, co to jen jde.

A nebo jsou opravdu tak blbí, že nechápou systém parazitování západu na východních barbarech? Pak ať vrátí diplomy a nafárají k Bakalovi do OKD. [chechtot]

348371

10.05.2016 23:12

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

Sugar 84.?.?.?

Pane, vy mě připomínáte exota, který pracuje v bance a zastává se lichváře stylem, že pár let půjček na úrok přeci nikomu neuškodí. Co to udělalo po pár staletích, už tento omezenec neřeší.

Tedy doporučuji na veškerou problematiku se dívat z pohledu dlouhodobé perspektivy a nejen z úhlu pohledu toho, co vám Monsanto nebo Babiš pustí ven.

348395

13.05.2016 16:41

A co zvířata?

RE: pokrytectvi

Sugar 84.?.?.?

Zkuste rozkousat prasečí syrovou nohu (muslim promine) a uvidíme, jaký jste dravec. [smích]

348506

13.05.2016 19:26

Řecko uvízlo v dluhové spirále

Vřele doporučuji slušným judaistům...

Sugar 84.?.?.?

urychleně začít konat proti fašistickému bankovnímu nadrabinátu krvelačného Jahve a lichvářské anti-sociální doktríny.

Jinak se vám lehce může stát, že opět, jako mnohokrát v dějinách, budete předhozeni davu právem rozlícené společnosti. Aby váš pán z popela vašich těl mohl opět povstat.

Bůh vám seslal Moseho k následování:
"On je ten, jenž poslal mezi národy nevědomé posla z řad jejich, aby jim přednášel znamení Jeho, očistil je a Písmu a moudrosti je naučil, zatímco dříve žily v bludu zjevném." Súra 62:2

A ne modlářství od kněžské kasty Egypta:
"Ti, kterým bylo dáno nésti Tóru, a oni ji potom nenesli, jsou podobni oslu, jenž naložen je knihami. Jak hnusná je podoba lidí, kteří za lež prohlašují znamení Boží! Ale Bůh nepovede cestou správnou lid nespravedlivý." Súra 62:5

Zdá se, že momentálně největším Golemem jste vy!

348513

19.05.2016 12:42

Hillary Clinton: „Pokud budu prezidentkou, zaútočíme na Írán… Budeme schopni je zcela vyhladit.“

RE: Obávám se, že Hitlary bude prezidentkou.

Sugar 94.?.?.?

Identifikace...

Koho zastupuje Tremp a koho zastupuje Hitlery? Nebo jsou oba opravdu tak samostatni a bez pana v pozadi?

Preci vime, ze v USA probiha jiz nejaky cas ne/verejna valka mezi statni a globalni elitou. Jedni bojuji za zachovani statusu velmoci numero uno, druzi chteji demontaz teto spolecnosti, ktera ac predstavuje jen 5 % cele populace, spotrebovava 40 % zdroju planety.

Diky jakemu systemu se USA drzi pri zivote a kdo z obou kandidatu predstavuje z pohledu statistiky jejich prohlaseni tento system?

348648

19.05.2016 12:59

"Sprisahanie" proti osobe Juraja Smatanu

RE: Odpudivá kreatura

Sugar 94.?.?.?

Bolševik = morální člověk, který žije a pracuje pro rozkvět většiny (bolšenstvo). To, že si tento ruský výraz vzali do huby vyvolenci, aby jej diskreditovali, je věc druhá.

348649

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 483 354