Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Léčitel

Nalezeno 122 příspěveků, 33 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.02.2015 17:23

Strategické dopady bitvy o Debalcevo

V občanské válce na Ukrajině dochází k zásadnímu obratu

Léčitel 195.?.?.?

Prohlédl jsem mnoho video záznamů, jak z "ruské", tak z "ukrajinské" strany a myslím si, že je ukrajinská armáda silně nahraná a odsouzená k porážce! Nechci se zde dohadovat o tom, kdo má a odkud jaké zbraně, ale jde především o vůli bojovat a zvítězit a ta je jasně na straně "Opolčenců"! Ukrajinci nebudou mít nadále chuť nechat se mrzačit a zabíjet pro velmi pošetilé "ukrajinské" zájmy, které ani nikdo nedokáže přesně specifikovat a na "politické" kecy Porošenka a dalších tajtrlíků nikdo nebude zvědavý!!! Kecy o národu a podobných blbostí skončí v okamžiku, kdy se budu muset jako "vojcl" vyrovnat, se svištícími kulkami, minami a raketami z Gradů a podobných vojenských hračiček! Přesně to řekla jedna starší paní, tuším , že z Charkova: "Ať si tam jde Porošenko bojovat sám!" A tady je řečena celá pravda! Ukrajinci nebudou chtít nadále bojovat!! Také nemají proč. Ukrajincům jsou zabírány pasy, aby nemohli utéci před mobilizací, takže zde přichází nový "feudalismus", kdy pán má neomezenou moc nad poddaným. Taková politika nebude mít dlouhého trvání. Kolik Američanů uteklo do Kanady před "náborem" do Vietnamu a k čemu to vedlo? Mnoho Ukrajinců už uteklo před náborem do armády do Ruska! Jde zřejmě o velmi podobnou situaci a také s podobným koncem!
Bude asi ještě mnoho mrtvých, raněných a obrovských škod, ale tendence je celkem jasná! [oči v sloup]

327607

21.02.2015 17:54

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

Je zcela přirozené, že se chce "normální" člověk stravovat zdravě!

Léčitel 195.?.?.?

Kecy psychiatrů jsou zcela mimo mísu a celkem nepodstatné. Je však velkou otázkou, co jsou to ty "nezávadné potraviny" za stávající ceny!
Tady začíná diskuze a také velká diskuze o cenách a především o "cenách" zdraví! Můžeme celkem s jistotou tvrdit, že potraviny, které byly vyprodukovány a prošly "velkoprůmyslovým" zpracováním kvůli vysokému zisku, pro majitele potravinářských velkopodniků, jsou závadné! To lze doložit.
Je jediná cesta, jak se zbavit "závadných" potravin.
"Odstranit" při produkci a výrobě potravin závislosti producentů na zisku při konečném prodeji, aby jejich "zisk" nebyl na úkor kvality a zdravotní úrovni potravin!!! Cest je několik, ale jde především o legislativu a politické zásahy. Je možné nedanit, ale také dotovat a použít další ekonomické nástroje. Takže je možné se postupně dobrat k relativně laciným a přitom nezávadným potravinám, ale chce to velké politické úsilí a tlak, všech občanů, aby bylo možné producenty politicky přinutit pěstovat a vyrábět "nezávadné" potraviny, které chce požívat každý normální člověk! Psychiatry nevyjímaje! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

327609

23.02.2015 17:06

Být v obraze něco stojí

RE: ode mne nic neuvidíš stwora

Léčitel 195.?.?.?

To by se ti líbilo! To už bylo pokusů umlčet Zvědavce a to ještě v době, kdy byl Zvědavec osamocen. Teď už je to lepší, je zdrojů informací, až oči přechází a člověk ani nestačí všechno číst.
Když nic nechceš poslat, tak nic neposílej, je to tvoje právo. Ale nemusíš se škodolibě smát úsilí, ať již Stwory, nebo dalších lidí, aby se mohli lidé dozvědět i jiné informace, než jenom takové hodně hloupé a jednostranné, jako je Česká televize a další podobné.
Také zde se vyskytují občas podivuhodné informace, ale proto má člověk mozek, aby přemýšlel a hodnotil, ale přeci jenom patří
Zvědavci dík za úsilí a zájem předat lidem poznání všeho druhu.
I diskuze jsou zde někdy marné, ale najdou se perly, protože čím více lidí a názorů, tím více stoupá Prozřetelnost a mohou nás i správné informace zachránit!
A ty se můžeš Lumko, klidně smát, ale vlastní hlouposti a omezenosti.

327701

01.03.2015 19:15

Copak se stalo s ekonomy a americkou ekonomikou?

Ekonomické "perpetum mobile" v USA

Léčitel 37.?.?.?

Nejsa ekonom jenom se ptám, jak je možné,že státu,který je astronomicky zadlužený a který ročně vykazuje další stamiliardy dluhů, stoupá kurs měny a udává růst HDP!
Nějaké divné hospodaření. Trochu jako v příslovečném Kocourkově, nebo na pražském magistrátě. [velký smích] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

328037

01.03.2015 19:56

Zničení "idolů" v Muzeu Mosulu

Celé je to hodně podivné!

Léčitel 37.?.?.?

Podivné popravy natočené na video, ničení památek také natáčené a rozšířené do všech médií!
Nechci spekulovat, ale důvodem nejsou nějaké náboženské důvody,nýbrž jak nejvíce naštvat / nasrat / západní a světovou kulturní veřejnost!!! Takže se ptám, kdo to chce a kdo s toho má prospěch? Je potřeba islám znemožnit a zadupat do země.
Pokud vím , ISIL je veden generály / Tikriti / Saddáma Husajna a ti zrovna jsou sekulární. Tak si z nás dělá opět někdo velkou prču. Když má někdo zahnutý frňák jako hák od vagonu, tak mívá také pěkně pokřivenou duši a je schopen kdejaké levárny!!! Už pán Ježíš je hnal z chrámu a pořád budou nasírat. Je to nejspíše smrdutá práce Rotchildů a spol. [oči v sloup]
Ať se Vojta třeba picne! [velký smích]

328039

02.03.2015 13:23

USA chtějí spustit vlnu ruských bankrotů

Předlužené USA musí vyvolat válku stůj, co stůj! Jiná alternativa pro ně není!!!

Léčitel 195.?.?.?

Šílené vedení USA se dopustí jakékoliv křivárny, jenom aby nemuseli přiznat ekonomický krach USA a tím vyvolat těžkou "bouřku" ve vlastní zemi! Dnešní všechny jejich všivárny jsou pouze počátek.
Pokud vím, tak na Ukrajině je dnes příměří, sice hodně křehké, ale už se neválčí, proto bych chtěl znát důvod sankcí.
Nic jiného než provokaci v tom nevidím. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

328085

02.03.2015 13:35

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

Myslím, že okamžik, kdy šlo propagandou něco zásadního zlomit, již uplynul.

Léčitel 195.?.?.?

Nesleduji pouze české weby a česká média.
Světové veřejné mínění je již tolik nahlodáno přemírou různých lží a všelijakých "mediálních" leváren, že další pokračování touto formou propagandy ztrácí na účinnosti.
Dojde nejspíše na tvrdší "propagandu" až k fašizujícím formám, jako se dnes děje na Ukrajině.
Je otázkou, zda bude mít podobné jednání úspěch, protože především v samotné EU jsou daleko palčivější věci na pořadu dne, jako je Řecko a vůbec další obecné uspořádání EU a změna ve smlouvách, které neodpovídají realitě. EU se bude muset rapidně a nejenom ekonomicky obrodit , nebo jí čeká strastiplný rozpad.

328086

03.03.2015 17:37

Obama nás přivedl blíže k jaderné válce s Ruskem

Nevím,jak Obama, ale vzhledem k rozložení sil v senátu nemá nejspíše zcela situaci pod kontrolou!

Léčitel 147.?.?.?

Schyluje se k pěknému maléru a smrdí to další válkou jako prase!!! USA se rozhodly umístit na Ukrajinu 6 čet specialistů údajně na výcvik ukrajinských vojáků. Myslím, že si to nenechají Rusové líbit, protože přímo "vstoupila" noha vojáka NATO na Ukrajinu a Putin jasně řekl, že když taková situace nastane, bude muset najít vojenské vyrovnání sil !!
PROSTĚ USA CHTĚJÍ ROZPOUTAT VÁLKU ZA KAŽDOU CENU, KVŮLI NEŘEŠITELNÉ DOMÁCÍ EKONOMICKÉ SITUACI!! PRO NĚ JINÁ ALTERNATIVA NEEXISTUJE PROTOŽE BY MUSELY PŘIZNAT EKONOMICKÝ KRACH USA, KTERÝ NASTANE TAK JAKO TAK A JIŽ NEJDE ZASTAVIT! ANI VÁLEČNÝ KONFLIKT JE NEZACHRÁNÍ. JSOU TO ŠÍLENCI,KTEŘÍ SI SNAD MYSLÍ, ŽE NAD RUSKEM JE MOŽNÉ ZVÍTĚZIT VOJENSKY. OPRAVDU ,BŮH OCHRAŇUJ AMERIKU, NEBOŤ NEVÍ, CO ČINÍ !!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

328174

12.03.2015 15:00

Němcovova vražda – více otázek, než odpovědí

Tady v Brně vyvraždil občan USA celou rodinu a utekl přes Vídeň do USA a nic se neděje!!!

Léčitel 147.?.?.?

Nejdřív se objevilo několik zpráv, že bude vydán, či po právu potrestán v USA , ale najednou je ticho po pěšině a jak je vidět, Američané mohou beztrestně vraždit po světě a nic na ně neplatí!!!!
Proto zde také nechci žádné idioty z USA jako vojáky, protože jde o psychopaty, kteří zde budou páchat zločiny a nikdo je nebude moci stíhat!!!! [bliji] [bliji] [bliji]

328991

03.04.2015 10:45

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

Totálně zadlužené USA jsou až po krk v hovnech dluhů a teď kolem sebe mlátí hlava nehlava!

Léčitel 147.?.?.?

Jenom jak chcípající bestie chce pod led stáhnout i ostatní!!!
A jenom tak kvůli srandě, máme velký pátek, přidávám na vzdor havloidům

Havel uletěl ke všem čertům! Huráááá
Obrovský bilboard s fotografií Václava Havla, který už řadu měsíců hyzdil průčelí rekonstruovaného Národního muzea a každého inteligentního návštěvníka Václavského náměstí v Praze přiváděl do depresí, je už dva dny pryč! Nevíme, zda-li ho díky modlitbám mnoha lidí prudký vítr opravdu odfoukl, či zda-li byl preventivně sundán, ale to je jedno. Čerti si ho odnesli! Hlavně že je pryč!

Bohužel se obávám, že se tam s uklidněním počasí opět objeví
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

330455

06.04.2015 00:43

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

USA se nemají jak bránit.

Léčitel 37.?.?.?

Jenom musí státy,které drží dluhopisy USA postupovat opatrně
a snižovat hodnotu dolaru pomalu,aby nebyly tolik škodné. [zmaten]

330594

17.04.2015 16:41

Indie ruší nákup zbraní od Francie, podepisuje velký kontrakt s Ruskem

RE: Všem zvědavcům, tohle už ne!!

Léčitel 147.?.?.?

Ta Šustrová je docela obyčejně hloupá. A protože se na televizi nedívám, jenom jsem viděl jasné potvrzení mého rozhodnutí televizi ignorovat, protože její "zpravodajská" úroveň je prostě hrozná!
Kam až musí klesnout, aby se lidé opravdu naštvali a řekli dost - my už tu prolhanou žumpu platit nebudeme!
Jinak je Indie svéprávná a je zcela na jejím rozhodnutí, kde si jaké zbraně nakoupí. Ruská letadla jsou dobrá, ve světě uznávaná a ještě k tomu nejsou předražená, jako některé "verky" ze západu.
Připomínám, že USA zaplatila ruské vrtulníky pro Afganistán, protože jsou vhodnější pro tvrdé podmínky, než stroje západní.
Každá konstrukce, především tak složitého zařízení jako jsou moderní vojenská letadla, je vždy řadou kompromisů.
Nejsem tak úplně přesvědčen, že jde o čistě politické rozhodnutí.
Ruská letadla budou sloužit tam, kde jsou tvrdé podmínky a kde jsou vhodná. Francouzská letadla mají jiné parametry a jsou vhodná pro jiné použití. Nechci se příliš rozepisovat, jde o velmi odborný pohled, kde především neznáme všechny hodnoty kontraktu a především ceny a to třeba dlouholetého servisu, který je pro letadla potřebný a který musí Rusko zajišťovat!
Prodat někam letadla a ještě k tomu vojenská není vůbec žádná legrace. To se výrobce prodávajícího státu upisuje na mnoho let
k technické asistenci a servisu, který je někdy mnohem dražší, než samotná letadla.
Je zde také ve hře očekávaná ekonomická nestabilita v EU a ta se může projevit i na vojenských dodávkách, proto bych indické rozhodnutí považoval za uvážlivé a promyšlené. Proč nakupovat jenom na jednom trhu a potom na něm být v úplné závislosti!

331362

21.04.2015 16:30

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Saker si to příliš maluje...

Léčitel 147.?.?.?

Nějak trolluješ slaběji! Asi méně platí. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

331622

23.04.2015 15:45

Oklamané Polsko (V)

RE: Pane Stworo, vy už se za svoje lži ani nestydíte.

Léčitel 195.?.?.?

Mejla , místo celkem blbých výkřiků, postrádám nějakou věcnou připomínku! Takže , když si tak chytrý, napiš, jak to podle tebe bylo s Polskem a také uveď nějaké zdroje. Jinak je ta tvoje připomínka úplně blbá jako obvykle.
Pročetl jsem tvoje slinty skoro všechny a ty nic jiného neumíš.
Rádoby pitomé jako pravičácké připomínky, ale ve skutečnosti hloupé ze samé podstaty , bez jakéhokoliv podstatného přispění do diskuze. No nic, proč se rozčiluji? S některými lidmi diskutovat je prostě úplně zbytečné. Oni diskutovat vůbec nejsou schopni.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

331725

23.04.2015 17:13

Otevřený dopis vědců a expertů na Ukrajinu ohledně tzv. „antikomunistického zákona“

Pokud chceme zachovat alespoň zdání demokracie, není možné někoho vylučovat!

Léčitel 195.?.?.?

Můžete zde žvanit donekonečna o komunismu a fašismu a vždy zůstane jenom u populistických keců!
Skutečná "demokratická" politika je vždy živá a současná. Pokud je jenom jistá možnost zachování demokratických principů ve společnosti, je nutné držet a hlavně "vydržet" všechny "nájezdy" zleva i zprava! Jiná alternativa v současnosti není!
Určitě se zde objeví názor, že žádná "demokracie" v současnosti nikde není, ale to není až tak pravda. I v těch dnes tolik zkorumpovaných USA je možnost změny. Jsou na světě zjevné diktatury - KLDR, Saudská arábie a mohl bych pokračovat. Ale i tam se režimy drolí a jsou pod tlakem změn. Žádná "politika" v žádné zemi není navždy a je nutné tlačit pro zachování možnosti "demokracie", i když je jí vždy méně, než si občané přejí.
Ukrajina je politicky ve varu a nikdo teď neví, co se tam stane.
Komunisté a jejich názory jsou také alternativou a pokud osloví voliče, mají právo být v politice! Takový je zákon demokracie a obyčejně jeho hrubé porušování vede ve společnosti k velikým katastrofám a to je obecné pravidlo. Podívejte se do dějin a nemusíte chodit tak hluboko. Stačí posledních cca 50 let!

331731

27.04.2015 14:56

Co Putin chce?

"Horká" válka není řešení!

Léčitel 147.?.?.?

Velmi dobrý rozbor všech možných řešení a pohledů.
Jenom na jednu autor zapomněl. Dnes již není válka alternativou.
Nikdo nic nezíská, ani ti, co o válku usilují.
"Válka" bude ekonomická a tady je jasné, že ji USA již prohráli předem. Jejich astronomické zadlužení je stáhne ke dnu.
Docela bych doporučil zdejším "kecálkům", aby se do dnešního Ruska zajeli podívat a navštívili také odlehlejší kraje.
Rusko už dávno není "chudou" zemí! To je mýtus.
V USA je ještě pro většinu "dobře", ale na dluh! A to je ten kámen úrazu. Také v EU je "dobře" a kolik má dluhů? Stejný, či podobný problém. Musím se smát. Máme ve vedení státu báječného velkokapitalistu, který prohlašuje, že se stát nechá řídit jako soukromá firma. Jenom, zda by řídil firmu se 70 miliardovým schodkem ročně a přitom vykřikoval, jak budeme růst o cca 2%!!
Kocourkov hadr! Firma,která roste a přitom ji roste astronomický státní dluh je firma v úpadku,která "vyrábí" dluhy! Tak nevím, kde kdo studoval ekonomii, ale já si pořád připadám jak Alenka v říši divů a to prosím celosvětově!!! Takové USA jsou naprostý přeborník, mají 18 bilionů dluhů a cca 42 bilionů finančně nepokrytých závazků!!
To je suma cca 60 bilionů USD a pořád se na Titaniku tančí a dole už nabírá vodu. Škoda mluvit. Jenom ta odporná a stále odpornější proamerická nekritická propaganda je čím dál zavilejší! A kdo nejde s námi je komunista,kremelský zaprodanec,Putinův špion a nevím jaké přídomky si je možné ještě vysloužit!
Už fakt jednou s tou vylhanou a předluženou Amerikou jděte do prde@le! Už to vůbec není ani ke čtení, ani k poslouchání.
Byla Amerika náš vzor a idol, ale asi tak před cca 30 lety!!!
Od té doby jde pořád víc a víc do řitě! A kdo to nevnímá, je docela obyčejný pitomec! [oči v sloup]

331891

04.05.2015 00:34

Náhrada za Skype? Existuje!

Pro mobily je výhodnější VIBER

Léčitel 37.?.?.?

www.viber.com

332251

04.05.2015 13:48

Zápalná oběť

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Léčitel 147.?.?.?

Amerika není špatná země, ale má v současnosti kriminální,prolhanou a zločinnou vládu. Jinak obyvatelstvo je různé,od cca 13 milionů ilegálních Mexikánů, až po původní indiány, jako třeba Navahy , kteří byli masívně vyvražděni a kterých je pouze zbytek. Postupně se také v USA začíná hovořit o indiánském holokaustu, dříve kritika USA v této oblasti nebyla možná a přípustná. To všechno jsou také občané USA, kteří jsou složeni ze všech možných národů a etnik světa a kteří spolu musí existovat. Jenom Čechů a Slováků ve všech generací emigrace je v USA cca milion a dvěstě tisíc duší, jak se říkalo po staru.
Dějiny USA, ty skutečné, nezkreslené, to je na mnoha svazkový román. A jsou neskutečně poučné! Všechny špatnosti, v politice, ekonomice jsou v USA vždy dříve než v ostatním světě! USA je na špici ve všem. A nechci jim ubírat ani prvenství ve vědě a technice a společenských vědách.Ale, fakt nevím, zda je dnes Amerika jako celek super. To my dnes nejde přes pusu, především posledních cca 20 let!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

332291

13.05.2015 13:18

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

To je správné od občanů, aby se prolhané mocenské elity v EU a NATO začaly chovat zcela jinak!

Léčitel 147.?.?.?

V Rakousku se bude konat referendum, zda setrvat v EU.
Také v Česku by bylo na místě vyvolat celonárodní diskuzi, zda setrvávat v NATO, do kterého jsme vstoupili jako do obranné aliance a pojednou se začalo NATO chovat jako imperiální uskupení, které vyvolává války a konflikty po celém světě pod vedením naprosto zkrachovalých a předlužených USA! Jsme součástí NATO a i když jsme malá část, také na náš názor se musí brát zřetel. Především jde o vyvolání diskuze v samotných struktůrách NATO a myslím, že by se mnoho dalších států přidalo, protože už mají "kravské" a hloupé politiky USA plné zuby!
Stejný postup je nutné zvolit v EU! Také tam se ve vedení EU podvádí a nejsou dodržovány ani přijaté regule - Lisabonská smlouva a její závěry - třeba celý příběh Řecka je jeden velký podvod na řeckém lidu ze strany EU , ECB a MMF! Řecko bylo "vstoupeno" do EU na základě finančních podvodů a machinací a členské státy EU dnes musí platit zlodějny,které mají na svědomí politické a bankovní kruhy EU!!!
Další podvod ve formě TTIP se na nás chystá!! Proto je její projednávání tajné. Občané v EU se začínají hlasitě ozývat a bouřit a to je jediná cesta, jak s mocenskými politickými elitami pohnout. Pokud budeme jako ovce přihlížet, jak je s námi "oráno", ničeho nedosáhneme. Už je nejvyšší čas. Nic ještě není ztraceno. Rusko s Čínou utvořilo společný pakt a za chvíli si dají celou EU jako přesnídávku a astronomicky předlužené USA potom k večeři! Pokud bude vyvinut potřebný tlak a dojde k dohodám z BRICS, máme šanci se zachránit. Jinak nás čeká těžký krach a ekonomický propad, na který dojedeme všichni, protože zadlužené USA a také prodlužená EU nás stáhne pod led! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] A politici a bankovní zločinci se budou jenom smát, jak zase s "lůzou" patřičně "vyjebali"! Nejsem žádným příznivcem násilí, ale být dnes v mocenských pozicích EU a NATO, začal bych se bát, protože až se lidé pořádně naštvou, tak poteče krev a hodně krve!Žádný samet už nebude. Jenom bych drobně připomněl, jak skončil v Itálii Mussolini! Kdo nezná historii, tak zavěšený za nohy a ubitý k smrti! Sami Italové si to s ním vyřídili bez soudu.
Také jsem viděl v TV , jak rozzuřený dav v Řecku u postranního vchodu parlamentu dostihl bývalého ministra financí a ten byl tak bit, že z něj jenom krev stříkala! Nebýt včasného zásahu policie, tak by ho dav umlátil. Ne nadarmo se říká, všeho dočasu.Ještě mají politické špičky čas na změny, ale už ho mnoho nezbývá!

332725

13.05.2015 13:34

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

Hodně dobrý text - doporučuji přečíst.

Léčitel 147.?.?.?

http://www.nwoo.org/2015/05/13/svazek-medveda-a-dr...

Svazek medvěda a draka je nad síly amerického orla.

332727

16.05.2015 21:19

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

Válka s Ruskem není možná!

Léčitel 37.?.?.?

Konvenční nebo jaderná se nedá s Ruskem vyhrát. A rozpoutat válku , abych utrpěl porážku , je také hloupost. Proto také už USA přišly ke křížku a jsou nuceni vyjednávat. O rozkradenou a zbankrotovanou Ukrajinu nemá nikdo a to jsem velmi zvědav, jak se s toho vláda na Ukrajině vylže. Asi dost těžko. Tak si počkáme, co "stratégové" v USA a EU vymyslí! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

332972

18.05.2015 11:00

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

Katolická církev má velmi podivná " hnutí" a postupy

Léčitel 147.?.?.?

Jenom malý příklad - arcibiskup Bezák v Trnavě, který měl přijít na nějaké finanční machinace a ihned byl odvolán!
Více na http://www.robertbezak.eu/
Katolíky a církve obecně moc rád nemám, jsem jiného duchovního názoru, ale nespravedlnost je nutné pranýřovat. Také už se to ve Vatikánu pěkně mele a pokud na papeže Františka nebude spáchán nějaký atentát, o kterém se také silně hovoří, čeká Vatikán mnoho změn. Nechci do života církve zasahovat, nejsem v jejich řadách,ale přeci jenom jde stále o mocnou organizaci, která se "montuje" do věcí všech občanů i v Česku, na které nemá právo!
Když to nejde přes víru, tak alespoň přes majetek, viz podvodné církevní restituce.
Kostely prázdné, pár starých babiček, ale všichni "katoličtí" preláti, včetně otylého arcibiskupa Duky si otvírají "hubu" a žvaní nesmysly a je jim dáván prostor v médiích, jako kdyby měli podporu velké části obyvatel. Co je ale hodně štve, že na ně lidé kašlou a hledají duchovno jinde a nikoliv ve zparchantělé a zprofanované katolické církvi!
Katolická církev je darebná organizace a co lze říci z jistotou, že má k duchovnu, křesťanství a Ježíši, hodně daleko!
Dodnes se katolická církev poctivě nevyrovnala ani s Husem a už je to 600 let, právě letos je výročí!
Stejná pakáž jsou katolíci jako komunisté, ty také nejsou schopni přiznat vinu a budou svoje staré zločiny do nekonečna omlouvat!
Někteří " katolíci" / nejsou všichni zločinci / by také za svoje zločiny a za zločiny / restituční zlodějny/ proti národu, měli být po zásluze potrestáni! A Vatikán by také potřeboval pořádně "provětrat" a zločince v jejich řadách vést k odpovědnosti. Doufám, že bude mít papež František dost sil a času a udělá si ve Vatikánu konečně pořádek!
Obrovský majetek, který slouží " církevní moci" a duchovno dost dobře nejde dohromady!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

333099

18.05.2015 11:22

Byl jsem v opeře

V Národním divadle obecně "hovno!" hrajou, takže tam nechodím! Jde o ztrátu času.

Léčitel 147.?.?.?

Mám divadlo jinak rád a chodím na všechno,vskutku rád mám třeba Violu, Dejvické divadlo, Ungelt apod. a obecně malé scény, kde se doposud hraje dobré,řemeslně kvalitní, autentické české divadlo! Chodit do divadla patří ke kultuře a nic není potřeba přehánět, ale třeba tak i dvakrát do měsíce vezmu sako a jdu se někam podívat! Do Národního a dalších některých "velkých" divadel však už ani nepáchnu! V Národním divadle se něco slušného hrálo tak asi do roku 2000 a teď je to tragédie! Nevadí mně, že bych musel více zaplatit, ale nebudu si hnojit mozek těmi sračkami, co tam je za současného repertoáru! A podobný názor má i mnoho dalších mých přátel, kteří také divadlo častěji navštěvují a mají divadlo rádi.
Divadlo nejde ničím nahradit,živý herec a dobrý text je kouzelná duchovní magie!!!
Bohužel, současné Národní divadlo to není!
A operu a další hudební formy si raději pustím ze záznamu a v klidu. Nikdo mně do toho nekašle a nešustí. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333100

21.05.2015 17:16

Nastane nový pogrom židů?

A kdo je to vlastně ten žid a Žid?

Léčitel 147.?.?.?

Znám různé prašivé "židáky" jako je Železný a Laudr, kteří se dobře "popotahovali" o televizi NOVA a český stát, potažmo my všichni jsme zacvakali 10,5 miliardy korun / každý cca 1000 korun / a ticho po pěšině!!!! Nikdo za nic nemůže, všichni jsou vysmátí!!! Ano to je typická "židovina" těchto hnusných a odporných židovských pijavic a tasemnic!!!
Jenomže zase na druhou stranu znám Židy zbožné, vzdělané, kteří jsou opravdu šlechetní lidé a vychovávájí i své děti v humanitním duchu,a ve vysoké úctě ke každé lidské bytosti.
Takže kde je to pravé kritérium na opravdu hnusného, hamižného, prašivého "židáka", jak se projevil Laudr a Železný z televize NOVA a jiným člověkem "židovského" původu, který se chová normálně a kterému nelze nic vytknout.
Pokud nastane nějaký nový "pogrom" na židy, je zase problém, protože jak oddělit ty prašivé "židáky", co společnosti skutečně ubližují, od těch hodných, kteří budou zase opět pouze oběti.
A většina těch odporných "židáků" unikne potrestání a opět to odnesou ti, co nemají žádnou vinu za nynější stav ve světě a jsou jako my ostatní, pouhé oběti!
Takové pogromy stojí za hovno, protože jsou krajně nespravedlivé!!! Fakt, že se někdo narodil jako žid, nebo cikán, přeci není důvod k nějaké jeho potupě a likvidaci! Záleží na tom , jak se chová a projevuje. Snad už jsme se od doby Hitlera trochu poučili a víme dobře, kam odsuzování šmahem někoho kvůli jeho původu vede a jaké má konce!!! Také jako Slované, rasa méněcenná, jsme měli být v druhém kole konečného řešení německých "nadlidí"!!!! Takže bych všechny zde poprosil, aby přestali blbnout a vzývat k nějakým pogromům na židy a podobným nesmyslům. Proč znovu neotevřít jasný případ televize NOVA a ztráty 10,5 miliardy korun? Když bude společenský zájem a tlak, tak se i právní cesty najdou, aby židovští šíbři zaplatili škodu a ten , kdo jí způsobil, byl po zásluze potrestán!!! To má cenu, nějaký plošný pogrom na židy je učiněná blbost.Vidím ale,podle četných příspěvků, že blbost kvete v každém věku a v každé době.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

333295

21.05.2015 17:47

Nastane nový pogrom židů?

RE: A kdo je to vlastně ten žid a Žid?

Léčitel 147.?.?.?

Ještě se zmíním o nesmyslném odsouzení editora Zvědavce Vladimíra Stwory kvůli hanobení. Informací je zde na Zvědavci dost.
Co to ja za lidi, kteří stojí v pozadí a tlačí na takové kauzy a proč to vůbec dělají? A jsou to opravdu Židé?
Já si myslím, že nikoliv, protože skutečným židům jsou nějaké články ve Zvědavci někde u zadní části. Prostě máme zaručenou svobodu slova, tak ať si každý píše co chce, pokud snad nepodněcuje k násilí, tam je to potom sporné a také chráněné zákonem. Také jak si soudy přehazovaly kauzu jak horký brambor, je zcela výstižné a přesně dokreslující situaci!
U okresního soudy soudili lidé "normální" a kauzu opakovaně zamítli, ale na krajském soudě seděla a doposud sedí nějaká prašivá sionistická pijavice a ta rozhodla opačně!
Takže na koho by měl dopadnout "pogrom"? A vůbec jak vyvolat takový posun ve společnosti a kdo by měl rozhodovat, kdo je ten špatný a za hranou a kdo je ten dobrý. A nakonec násilné řešení je skoro vždycky blbé, udělá více škody než užitku. Copak vyřešily všechny "revoluce" a co jich známe? Jedna blbější, než druhá!!! Zase vynesla do čela společnosti "špínu" a lidský "odpad"! I ta naše "sametová" , jejíž důsledky právě mlsáme a mlsat budeme ještě hodně dlouho! Rabíni se musí v hrobě obracet, když vidí, co se s Židy na světě děje. Nakonec dost velká část pravověrných Židů v USA a v NY jsou ostře proti současné politice a proti státu Izrael,který nazývají po právu, "peleší lotrovskou" a předpovídají mu zkázu a morální zmar, za bezbožné a zločinné jednání vůči Palestincům a dalším státům sousedícím. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

333300

25.05.2015 12:10

Proč USA konečně mluví s Ruskem?

RE: překlad

Léčitel 147.?.?.?

Podstatný je obsah.Pokud je článek opravdu "hitem", nezáleží tolik na překladu.
A je krásné, jak přišla Amerika ke křížku - předtím byl Putin pomalu Hitler a teď musí pěkně v Kremlu šoupat nohama, protože bez Ruska nevyřeší vůbec nic a válčit s Ruskem se prostě nedá, ať již v klasické, či jaderné formě!Teď jim Rusko zakázalo přístup do Afganistánu přes Rusko! To zas bude kvičení. Jsem zvědav , kudy se budou válečnické, vražedné hordy USA z Afganistánu stahovat! On už jim ale Taliban prožene perka! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333519

30.05.2015 22:43

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

Zmiňovaní vojáci padli kvůli našim politikům!

Léčitel 37.?.?.?

V té době již své vojáky z Afghánistánu stáhla Francie,Holandsko,Kanada a další zcela jistě demokratické
státy, jenom ČR musela provozovat rektální alpinismus směrem k USA a proto vojáci padli, jinak mohli být už dávno doma! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

333783

01.06.2015 11:51

Washington opět cílí na ruské plynovody

Zbankrotělé USA se snaží rozpoutat nějaký válečný konflikt za každou cenu

Léčitel 147.?.?.?

Tak dlouho budou USA vystrkovat svůj totálně prodlužený rypák, až přes něj dostanou. Myslím, že tak do října a je s USA ekonomický konec a bude se muset s dluhy narovnat. Čína i Rusko musí postupovat obezřetně a zbavovat se US dluhopisů postupně, aby neutrpěli velké ztráty. USA cítí, jak se nad nimi stahují mračna a proto budou kolem sebe kopat až k hořkému konci.Taková "Hitlerova" metoda. Jenom nějaké tajné ekonomické zbraně USA postrádám! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333857

02.06.2015 10:25

Začne šílený Míša další válku?

Ukrajina je především na konci ekonomicky!

Léčitel 147.?.?.?

Nic už Ukrajinu nezachrání v té podobě, jako ji známe.
Jenom vznáším jasný dotaz, kdo bude všechny ty dluhy Ukrajiny platit. Jde o cca 40 milionů lidí. Ukrajina se rozdělí a "Oděsa" a její nový protektor je pouze epizoda. Na nějakou "větší" válku to už nevypadá.

333895

02.06.2015 10:37

Washington opět cílí na ruské plynovody

RE: Velice se bavím

Léčitel 147.?.?.?

Jsi provokatér, nebo placený troll?
Buď se nějakým legitimním způsobem prokaž,že kecy které produkuješ jsou relevantní, nebo jdi ,jak lidově řečeno, do hajzlu a nezacláněj! Na lehožumpě máš místa k vyjadření dost. Jenomže tam už nikdo ani nepáchne pro naprostou blbost obsahu, tak otravuješ zde. Ty se nacházíž v Turecku,ale s jednou rukou v nočníku!
A v trubkárně, to tam s tebe vyrobili pěknou "trubku" a hlavně děsně užvaněnou! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333897

04.06.2015 13:54

Sebevražda v přímém přenosu

Dojde k násilí - tohle si už u nás i velmi mírní lidé nenechají líbit !!!

Léčitel 147.?.?.?

Proto také politici kličkují / ČSSD,ANO,KDU i ostatní /. V Bruselu hlasují za přijetí kvót a přijetí imigrantů a tady v televizi žvaní, že nesouhlasí s přijímáním uprchlíků! Premier Sobotka a ta celá jeho banda se bojí až "sere" !! Je to vidět, jak je silně nejistý v projevu. Normálně kecá a žvaní jako o život, ale tady by raději držel hubu. Dohledejte si, kdo jak hlasoval v Bruselu. Jenom komunisti se zdrželi, jinak všichni hlasovali pro přijetí!
Teď nevím přesně, jak hlasovali poslanci za ODS a TOP, ale vládní poslanci hlasovali všichni pro a tady bude ten debílek Sobotka vyprávět v televizi, že je proti přijetí utečenců!!!!
Já se jim divím, že si vůbec něco takového dovolí. Podle mého názoru dojde při prvním konfliktu k násilí, které se potom přeskupí i na další dlouho neřešené problémy / Romové a další /.
Jenom jak dopadlo pošťuchování u petičního stánku v Olomouci a to nebylo nic! Skupina arabských studentů lékařství z Olomouce se ohradila proti "urážení" koránu a měli hodně starostí.
Nechci být nějaký sýček špatných zpráv, ale tohle u nás nedopadne dobře. Buď Brusel couvne a o utečence se postarají ty země, které jim "demokraticky" rozbombardovali jejich země /Lýbie, Sýrie,Irák /, takže se bude starat o běžence USA, VB, Francie a další, jinak to vidím na velikou revoltu v celé EU a nakonec se EU rozpadne. V Německu jsou tak lidé nasraní, že je násilná akce na spadnutí! A co je s podivem, policie už toho má také plné zuby a nebude proti násilí na utečencích nijak příliš zasahovat! Všechny policejní sbory v EU proklínají den, kdy byl zřízen "stát" Kosovo, protože je to kriminální centrum, ze kterého se šíří kriminalita po celé Evropě!!! To už stačilo a teď ještě přibydou další problémy s utečenci! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

334026

05.06.2015 14:11

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

RE: Lidská hloupost je nekonečná

Léčitel 195.?.?.?

Jenom poznámku - jaderný výbuch sebou nese těžký elektromagnetický šok, takže třeba taktická vojenská letadla mají zásadní elektronické obvody provedeny v miniaturních elektronkách, protože polovodičové součástky a tištěné obvody podléhají šoku z jaderného výbuchu a přestanou buď na čas nebo natrvalo fungovat.
Přímý jaderný výbuch nelze běžným videem zachytit, protože selže záznamové zařízení, buď přímo záznamový čip, nebo obslužné obvody. Proto otázka, jak by vypadal videozáznam jaderného výbuchu je sporná. Asi nijak. Možná by nepřežil ani "operátor", záleží na vzdálenosti a hlavně na typu použité jaderné nálože.
Nejsem nějaký expert na jaderné zbraně a tudíž nemohu vyvrátit a také ani potvrdit nějakou formu "malé" jaderné nálože odlišného typu od běžných typů atomových zbraní, který mohl být v Jemenu použit. Spíše se přikláním k názoru, že nešlo o jadernou zbraň v pravém slova smyslu. Jenomže kdo ví, zda už není v arzenálech něco zcela malého, jaderného a hodně ďábelského, co bylo potřeba vyzkoušet!!! Jemen zase není nějaká úplně zasutá enkláva
a právě elektromagnetický šok jaderného výbuchu lze kdekoliv na Zemi odhalit a změřit , takže jaderný výbuch se dost dobře nenechá utajit.

334104

06.06.2015 14:50

Sú konšpirácie nutným zlom?

Hodně věcí, o kterých si myslíme, že nejsou a nemohou být reálné, existují.

Léčitel 195.?.?.?

Kdysi jsem se mnoha informacím posmíval a byl "vědecky" servilní až hloupý. S věkem a studiem jsem zcela změnil názor a dnes si již nedělám legraci z ničeho a na všem se snažím najít nějaké "reálné" jádro. Především proto, že si nejspíše svoji realitu svými skutky vytváříme a je možné skoro vše pochopit a omluvit především z hlediska "kvantového" světa , kde skutečná realita je dost nezřetelná a celkem vše kolem nás je "přelud" , doslova jak tvrdí východní filosofie, že vše na světě je "mája", a tak honička za "hmotným" světem je ten příslovečný had, co požírá sám sebe od ocasu!
Nechci ale sklouznout do nějakých planých filosofických úvah.
Uvedu jeden příklad z "babských pověr". Na rány je dobře dát pavučiny a ony se lépe zahojí! Každý se smál, až se za břicho popadal, jenom do doby, než v jednom odborném britském medicínském časopise byla uvedena rozsáhlá studie, která právě materiál "pavučin" označila za vysoce desinfekční činidlo, protože pavouk, když vytváří pavučinu do ní přidává látky, které jí chrání před bakteriemi, plísněmi a jinými "útočníky"!
A tak je to se vším z hlediska "konspirací"!!!
Když neumím něco vysvětlit, nebo mně to vadí, označím příslušný fenomén za konspiraci a mám pokoj a klid!
Je to problém v politice, zrovna jako v lékařství a mnoha dalších oborech lidské činnosti.
Žádné konspirace neexistují!!! Je nutné pouze od sebe odlišit skutečné "výmysly" za nějakým účelem, které připouštím a které lze celkem snadno rozklíčovat. V ostatních informacích se vždy nachází racionální jádro , které je někdy velmi těžké, až nemožné pochopit a odhalit, ale jenom proto, že si neumím poradit, anebo ze zlé vůle, označím nálepkou konspirace a mám splněno!!! Zůstanu trapně "blbý", ale šťastný a spokojený!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

334161

08.06.2015 18:21

O užitečnosti kouření

Kouření není normální!

Léčitel 195.?.?.?

Uvedené tvrzení je možno doložit a nechci se přít o "svobodě"!
Ta je v tomto případě až na druhém místě. A otravovat druhého člověka kouřem je "svoboda" koho?
Ještě tak trochu z nostalgie bych "stranil" kuřákům dýmek, ale cigareta je úplně marná. Také cigareta je pouze cca 100 let stará, takže se jí snadno vzdáme.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

334273

12.06.2015 01:28

Pokud USA uspějí u nalákání Běloruska a Arménie, bude mít Rusko problémy

Nevidím to tak černě.

Léčitel 37.?.?.?

Arménie by snad mohla zlobit,ale při pohledu na mapu, žádná tragédie, a Bělorusko má s Ruskem pevné vazby. To dříve půjde do kopru samotná EU a USA mají také našlápnuto. Čína zavelí,vyndá z kešeně US dluhopisy a že jich má požehnaně a všichni budou tancovat podle čínských notiček. Kdo platí,ten jede! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

334540

12.06.2015 01:43

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Léčitel 37.?.?.?

Čísla jsou zavádějící! Nejde o celé úvazky, tady si statistici zase honí triko a nadlepšují odhady. O kolik ale nevím,dost bych dal na odhady odborů a tam je velký rozpor!

334541

13.06.2015 00:03

Pokud USA uspějí u nalákání Běloruska a Arménie, bude mít Rusko problémy

RE: Slušně kvalifikovaný rozbor prekérní situace Ruska

Léčitel 37.?.?.?

Rusko je soběstačné a dokáže se uskrovnit,což udělají USA jen velmi těžko! A nakonec je zde ekonomický obr Čína a ta půjde z Ruskem a USA jsou definitivně v hajzlu. Proto tak řvou , ale je jim to málo platné. Jsem zvědav , kdy přilezou ke křížku a začnou škemrat, ale každý už jich má plné zuby a kopnou je do prdele za všechny kurvárny , které napáchaly!! USA rozesraly celý svět a pěkně si to vymlsají, i když v pozadí jsou ti, co o nich nesmíme mluvit! !!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

334612

13.06.2015 00:48

Stěhování národů může znamenat konec světa!

Jo hovna dvě!

Léčitel 37.?.?.?

Naše velectěná kultura vymírá,už se neumíme ani reprodukovat a za to může systém prašivého kasínového kapitalismu! Pokud se ten neodstraní a nahradí něčím rozumnějším,udržitelným,půjde to krásně do hajzlu i se "čmoudama"!!! Akorát se budeme modlit v kleče směrem k Mecce a všichni jako na povel!!! Komunisti byli proti tomu "vořezávátka" !!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

334614

13.06.2015 01:45

Pokud USA uspějí u nalákání Běloruska a Arménie, bude mít Rusko problémy

Vojta, ty máš ekonomické vzdělání jako bedna kytu!

Léčitel 37.?.?.?

Všechny firmy o kterých tady blábolíš ,potřebují vyrábět a prodávat a je jim úplně jedno,jaká bude světová rezervní měna,hlavně když bude spolehlivě fungovat,což dnes dolar není! Třeba to budou čínské šušně,hlavně když budou mít stabilní hodnotu a bude se na ně moci světový obchod spolehnout! !!! A s USA a dolarem si každý rád vytře prdel! Jenom vobřezanci budou řvát a ječet jako prokopnutí! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

334618

17.06.2015 15:23

Áno, máte pravdu, je to plánované…

Teď už je jedno,zda je "nával" nelegálních emigrantů plánovaný, či nikoliv.

Léčitel 195.?.?.?

Jediná možnost a řešení je zastavit další nelegální imigraci a vrátit velkou část imigrantů nazpět a to i za použití jisté,přijatelné formy nátlaku represivních složek, ať to stojí cokoliv! Jiná cesta není a pokud bude situace dále eskalovat, jenom dojde k nezvladatelnému násilí. Možná i to je záměr.
A všechny diskutující bych chtěl požádat, aby zde nebyl dáván prostor k hloupým výrokům typu:

Pouze vlady stran jako je strana FRONT NATIONAL Marine LE PEN budou schopny
zachranit Evropu pred timto bezcennym, negramotnym a vsehoschopnym ksindlem.
Tuhle nepratelskou invazi ridi ti obrezani parchanti z USA.

Mohu si myslet cokoliv, ale snad jsme ještě lidé a nemusíme si sprostě nadávat a spílat kvůli náboženství a jiným "veledůležitým" věcem!
Spíše se také přikláním k názoru, že jde ze strany globálních politických hráčů o jakousi kouřovou clonu za kterou se má schovat pád dolaru a doprovodných problémů a také o přeskupení sil ze Západu na Východ! S Evropou a Ruskem nikdo nehne, tak je nutné destabilizovat Euroasijský prostor jiným způsobem a tím je nezvladatelná emigrační vlna!!! A hned se bude lépe podepisovat smlouva TTIP a jiná podobná "obrana" Evropy z USA! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

334934

18.06.2015 13:34

Ekonomická válka Evropy proti Izraeli

Prakticky jde o "volby", které provádějí svobodně občané!

Léčitel 147.?.?.?

Každý soudný člověk už má všech "výstřelků" Izraele plné zuby!
Izrael učinil z Palestiny "koncentrák" , okrádá Palestince o jejich území, kde staví nelegální osady a na mezinárodní právo kašle! Nechci se zde rozepisovat o dalších zločinech Izraele,jako je prokazatelné vraždění při posledním napadení Palestiny.
Suma sumárum, když toto vše sečtete, je celkem pochopitelné, že se i neutrálně ladění občané EU a dalších zemí, staví proti Izraeli a když mohou, "zavolí" a izraelské zboží a služby odmítnou!!! Na tom nevidím nic špatného.Až se Izrael začne chovat slušně a podle práva, přestane vraždit a páchat další zločiny, potom také může chtít, aby se k němu lidé chovali podobně! Do té doby má prostě smůlu a bude trpět. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

335007

22.06.2015 13:47

Babiš se nám vyprázdnil

Dfens někdy docela pěkně blbne a píše krávoviny!

Léčitel 147.?.?.?

Babiše volilo mnoho lidí pro fakt, že je nesmírně bohatý člověk a nepotřebuje již z politiky krást! Nevím, do jaké míry je tento předpoklad naplněn, ale zatím se mně zdá, že "šlape na přezky" mnoha zlodějům a zlodějíčkům a proto ten nebývalý řev v naší korupční zoologické zahradě, kde každý na každého něco ví a všichni kradou jak o život. Bavit se o nějakých "estébácích" 25 let od roku 1989 je opravdu mírně řečeno zpozdilé! Honíme pořád nějaké agenty a důvěrníky STB a dodnes jsme skutečné "estébáky", tedy ty , kteří je řídili a kteří zlo páchali, nijak nepostihli!!!! Taková je morální úroveň v České republice! Babiš pracoval v té době v zahraničním obchodě a tudíž se musel chodit "zpovídat", jako každý jiný pracovník zahraničního obchodu tehdejších PZO! Je otázkou, zda někomu škodil,zda někoho udal, nebo jinak ublížil. Myslím, že nikoliv. Byl na postě, kde to dělat nemusel a pocházel z kádrově dobře zapsané rodiny - jeho otec byl tuším ředitel Polytechny.
Babiš zbohatl nepochybně, že měl ty správné styky, ale také , že jde o velmi pracovitého člověka.
Nevím, jak soudit člověka, co se šel na nějakém koncertě docela normálně "vyčůrat" a co to o Babišovi vypovídá. Myslím, že nic!!!
Babiš, pokud mám informace, trpce lituje , že vstoupil do státních služeb a snaží se o nějakou , i když dost "humpoláckou" nápravu věcí obecných. Hlavně nevím, zda si do ANO vybírá ty správné lidi a také je do politiky instaluje. To mu lze vytknout, ale pracuje s tím, co je! Lepší lidi asi nesežene, protože politika je přeplněna morálně vadnými a špatnými lidmi a dobří, když to vidí, se tam nehrnou, protože nechtějí mezi takovou nebezpečnou "svoloč" zapadnout! Babiše bych za silně pokleslou politickou scénu u nás nikterak nekaceřoval! Koalice je také spolek darebáků, především uskočných a slizkých lidovců, kde je předseda velezrádný element a trojský kůň a o ČSSD není ani potřeba hovořit, viz třeba církevní restituce a jiné volební sliby.
Článek dfense je dost hloupý. Když se zamyslím nad kandidátkou v minulých volbách, vycházelo mně Babišovo ANO jako vhodná alternativa mezi ostatními "zločinnými" stranami, takže hloupě "nálepkovat" voliče ANO je pitomé ze samé podstaty! Tedy podle dfense, kdo nevolil podle jeho představ je cituji :
"Jo, jasně, volí ho primitivové, lidi, kterým to moc nemyslí, prostě různý vesnický dementi, cementový lopaty a frustrovaný zoufalci, ale tyhle všichni mají taky voličský hlasy, nebo ne?"
Máme nějakou formu "demokracie", i když hodně "ustřelenou", ale myslím, že spíše primitivní názory má dfens! ANO jsem nevolil, moje svědomí je tedy v tomto ohledu "čisté", ale grafomanské "blbínky" typu dfense také rád nemám a když už něco dfens píše, tak by u toho mohl také trochu přemýšlet.

335233

22.06.2015 14:09

Babiš se nám vyprázdnil

RE: Je to neštěstí, opravdové neštěstí

Léčitel 147.?.?.?

Pane Stwora, býval jste uvážlivější člověk! Článek má nízké hodnocení, protože je docela obyčejně hloupý, plný "nálepek" na "špatné" voliče a Babiš je v něm vykreslen zcela neobjektivně.
Babiš není tou žábou na prameni!
Tvrzení cituji: "A mimochodem: Babiš je chodícím důkazem, že demokracie prostě nemůže fungovat." , není pravda!
Pokud mohu kritizovat Babiše, tak jenom za to, že využil špatný systém, takže je vadné, zaměňovat důsledek a příčinu!
Je otázkou, zda u nás máme "demokracii", nebo něco zcela jiného, nebo jenom chatrné zbytky "demokracie", které slouží jenom někomu a nikoliv občanům a voličům. Potom jde pouze o název, který pro současný politický stav u nás použijeme. To vůbec nemusí být název demokracie, která je vůbec sporná. Ani ve starověkém Řecku, kde vznikla ,také nebyla pro všechny! Občané měli volební právo, ale otroci nikoliv!!! A takový systém funguje dodnes!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

335237

22.06.2015 21:33

Babiš se nám vyprázdnil

RE: Je to neštěstí, opravdové neštěstí

Léčitel 37.?.?.?

Vážený pane Hestroy,
myslím si, že můžeme společně na základě doložitelných podkladů odsoudit systém, což je zločinný, kasínový kapitalismus! Babiš je pouze produkt a mohl by být daleko horší. Ze všech zel je Babiš to menší. Ukáže čas, jak to myslí a co se dá očekávat. Obávám se , že ostatní politické subjekty jsou již zcela zkompromitované a je zbytečné o nich diskutovat! Jinak děkuji za názor, ale dobré , nebo nějaké lepší řešení moc nevidím. Možná stručně dejte do placu, jak si jiný ekonomický a politický systém představujete a možná také dojdete k názoru, že Babiš není až tak veliké zlo v daných možnostech EU , kde přijetím Lisabonu se nacházíme tam kde jsme a to bychom mohli nazvat Babišem na druhou. Já sám nevím a tak očekávám další veselé rány. Doufám , že dojde k nějakému samočistícímu procesu a Prozřetelnost si pomůže.

335277

24.06.2015 10:20

Přeběhlictví na Ukrajině

Mimo politiku

Léčitel 147.?.?.?

Jít "bojovat" za nic!, může jít jenom debil! A to platí nejenom o Ukrajině. Pokud by někdo napadl mojí zem, tak potom je na místě chopit se zbraně a bránit si svoje území, rodinu a majetek. Koho však brání fašisti na Ukrajině a naši žoldáci v Afganistánu?
Proto se vůbec nedivím, že se žádnému mladíkovi na Ukrajině na vojnu nechce. Proč také? Za jaké zájmy má bojovat, nechat se mrzačit, nebo i zemřít? Ukrajinu nikdo nenapadl, pouze rusky hovořící část řekla, už toho máme dost a chceme být samostatní. Zrovna tak se chce odtrhnout západní část Ukrajiny, kde už také mají Porošenka a jeho fašistů plné zuby a chtějí být samostatní.

335376

01.07.2015 16:26

Návštěva na kriminálce

Nebuď hlupák "osmdesátdevítko" !

Léčitel 195.?.?.?

Sám si "kecálek", ani se nepotřebuješ odkopávat. Mohu naprosto stoprocentně doložit, že diskuzi na Zvědavci celkem nikoho z mocných nezajímá a hlavně nedojímá. Zvědavec už bohužel vůbec nepatří k hlavním "opozičním" zdrojům. V době, kdy byl Zvědavec "osamocen" a na špici zájmu některých "orgánů", je již nenávratně pryč. Dnes je taková smršť daleko obsažnějších a obsáhlejších zdrojů nezávislých informací, že jenom přechází zrak. Stačí se podívat na www.nwoo.org a tam je obrovský seznam různých stránek, které ani člověk nestačí číst. Musím však objektivně uznat, že si Zvědavec udržuje díky dobré práci editora vysokou úroveň a je dostatečně, i tam kde by to nikdo nečekal, hojně čten, hlavně když se něco podstatného ve světě přihodí. Čtenáři už ani nehledají "zprávu", ale dobrý, obsažný a vtipný komentář, který je ze světa do Zvědavce přeložen, nebo někým napsán.
Informační svět je dnes v takové bouři a kvapíku, že nějaký Zvědavec není na pořadu dne, v právě probíhající "informační válce", kde už ani nejde dost dobře rozeznat, kdo s kým a proti jakým zájmům v Česku nebo ve světě "válčí". Zvědavce bych dnes přirovnal k dobrému koňaku, který si dám jenom občas, ale pro pijany už je mimo.
Zrovna tak různé literární exhibice za články na Zvědavci jsou spíše směšné a je jenom málo přispěvatelů, které si přečtu a řeknu si, to jsem rád, že jsem Zvědavce otevřel a ještě se donutil číst diskuze za články. Znám Zvědavce dlouho a v poslední době jenom koukám s otevřenou pusou, jaká různá individua na Zvědavci diskutují. Čeho je moc , toho je příliš a je vidět, že je přebytek alternativních webů a také, že je počítačová komunikace natolik rozsáhlá, že je v ní obsaženo velké procento "hlupáků" a podle statistiky, kde je velká kvantita, zákonitě klesá kvalita!
Jenom bych ještě poznamenal, že kdokoliv napíše v diskuzi na Zvědavci nějakou vyslovenou i hodně právně závažnou ptákovinu, nikoho to nezajímá. Prostě to editor, když na to přijde smaže a je v klidu. Dělají to tak všechny weby, kde se diskutuje a kde je daleko větší čtenost, ať již jde o novinky, idnes, ihned a jiná smrdutá média, kde "novináři" lžou a falšují skutečnost, až se jim od "huby" práší a také to celkem nikoho nevzrušuje.
Myslím, že se Zvědavec udrží pouze tehdy, když bude dbát na kvalitu a zachová si podobný styl jako dosud, ale bude to mít stále těžší.

335843

12.07.2015 14:47

Proč Tsipras zradil

Nevidím to tak černě.

Léčitel 37.?.?.?

Článek je pravdivý, ale také v následujících letech se v Řecku bude zvyšovat politické pnutí,které vedlo k vítězství Syrizy.
V Řecku už se nepodaří zachovat "klid" ve společnosti a nebude v tom v Evropě samo! EU je hodně narušená a buď se zreformuje,nebo rozpadne.

336375

13.07.2015 11:35

Proč Tsipras zradil

Řecko se musí vrátit k "normálu"

Léčitel 147.?.?.?

Zatím má zavřené banky a nesplatitelný dluh. Nechci polemizovat, jakými podvody se dostalo do EU. Jediné řešení je odpuštění velké části dluhu / stejně není možné celý splatit, není z čeho/
a podotýkám, slušnou úspornou ekonomiku zavést co nejdříve. Za posledních pět let se Řecko "proškrtalo" k daleko většímu zadlužení,takže "škrtací" ekonomika zřejmně nefunguje!!! To je také největší argument Tsiprase.
Řecko je v obtížné situaci, kdy mimo turistiky, zemědělství a loďařství, nemá co vyvážet a tudíž může splácet dluh jen velmi pomalu.
Je také nutné přesně označit všechny, co za katastrofické zadlužení mohou a potom také je nejdůležitější přivést k odpovědnosti všechny, kdo mohou za podvodný vstup Řecka do EU, protože tam je příčina. Na podvodech se nedá nadále v EU stavět a pokud se opět zamete krize v Řecku pod koberec a nikdo za nic nemůže, povede to k rozpadu EU.
Nevím, zda Tsipras zradil. To se ještě uvidí, jak bude nadále situace v Řecku vypadat. Zatím je Řecko na pokraji obrovského sociálního výbuchu a občanských nepokojů,které mohou snadno přeskočit i do některých dalších zemí EU, což by byla ta nejhorší varianta vývoje.
Doufám,že se ještě najde v EU dost politiků,kteří nedopustí podobný scénář. Krach a rozpad EU by také drasticky zasáhl USA, což si nechtějí v USA připustit a stále si hrají na "velikou" a "mocnou" ekonomiku, ale to už dávno není pravda.

336465

23.07.2015 22:19

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Forma stránky nevadí, ale pozadí by mohlo být trošku barevné.

Léčitel 37.?.?.?

Třeba jemně zelené, jako například na webu www.nwoo.org.
O grafice se těžko diskutuje,je to věc názoru, který ani nemůže být objektivní. Obraz nebo socha se také libí určitému procentu lidí a zbytek je zavrhne!
Každý má jiný vkus a názor a zavděčit se všem není možné. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

337060

24.07.2015 14:32

Generál Wesley Clark vyzývá k poslání „neloajálních“ Američanů do koncentračních táborů

V USA probíhá těžká diskuze i na vysokých místech o dalším "směřování" a hlavně, co dělat s ekonomikou!

Léčitel 147.?.?.?

USA jsou ve "varu" na všech úrovních a výkřiky podobných pomatenců jsou jenom špičkou ledovce!
Amerika stojí na křižovatce, buď přizná skutečný ekonomický stav a bude se snažit něco dělat a myslím, že má pořád ještě šanci se z problému pomalu dostat, za cenu těžkých vnitřních poklesů ekonomiky a zátěže všech obyvatel.
Nebo je jiná alternativa a tou je rozpoutání většího válečného konfliktu, o který se usilovně snaží a nějak už nemůže najít ty správné "blbečky", kteří si vezmou flintu a půjdou!
Generál Clark je v podstatě hlupák, kterému již nikdo rozumný nenaslouchá, neboť jím navrhovaná řešení jsou jenom blbá!
S Ruskem se válčit nedá,ani konvenčně, to dnes ví každý rozumný
vojenský analytik na světě, takže USA nejspíše nezbyde než "srazit" patky a přijít na politickou světovou scénu s nějakým průchodným řešením, kde nemohou být ani vítězové a ani poražení!
Pomalu se tak děje, Izrael sice bude kvičet, jak zařezáváná svině, ale i tam se najde průchodné řešení, jiná cesta není!
Probíhá sice už válka ekonomická, ale tam USA a Západ obecně tahají za kratší provaz a budou nejspíše hodně tratit, ale to je osud. Česko je také na té blbé straně.
Zkuste se prosím zamyslet, kdo by s kým opravdu válčil a jaký by to mělo smysl. Trochu budou ještě "bouřky" kolem imigrantů a "Islámského státu", ale i ty, bez podpory zvenčí, především USA, utichnou.
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

337092

28.07.2015 16:14

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

RE: Silk Road: The New Economic Paradigm

Léčitel 147.?.?.?

To ale ještě Lenin ani netušil,jak USA "roztočí" pyramidovou ekonomiku a do jak vysokých otáček! Už jsme viděli co USA "umí" v ekonomice , v roce 2008 a kasínové hrátky pokračují.
Není od věci si projít astronomické zadlužení USA a západních zemí, včetně Japonska. Tady už není na místě žádná dobrá prognóza,a "papouškování nenávistné leninské floskule"!!!
Jenom hochu docela normálně kecáš a lžeš si sám do vlastní kapsy.
Vysoká nezaměstnanost a obrovské zadlužení se "vyřeší" nejspíše trochu bouřlivěji, než globalisté počítají. Zatím stále napínají tětivu, až nakonec luk praskne, nebo vystřelí. Obojí je špatně.
Pořád je ještě čas zastavit rozjetý rychlík a vystoupit, ale to by musela být dobrá vůle ke změnám. Naprosto zbytečný konzum pro konzum a zisk za každou cenu, nás naprosto převálcuje a zničí i bez zbytečných keců, co Lenin předvídal před sto lety!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

337235

02.08.2015 00:38

Zvědavec má novou tvář

Dovolím si pochválit

Léčitel 37.?.?.?

Zavedení šedého pozadí je dobré a na ostatní věci si zvyknu jako u starého, takže některé výhrady jsou samoúčelné. Trochu mi to připomíná diskuse pod některými weby o autech, kde se vždycky najde někdo, kdo označí Škodovku za nejhorší auto na světě,jenom aby byl zajímavý! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

337382

05.08.2015 15:22

Případ pana Lofa

Na naše velmi chudé peníze nejsou, na imigranty , kteří převážně vznikli vinou USA, však ano!!!

Léčitel 80.?.?.?

Praha je plná bezdomovců a žebráků, o kterých MUDr. David tvrdí,že cca 30% z nich nepatří na ulici, ale do psychiatrické léčebny, protože jde o mnohdy těžce psychicky nemocné spoluobčany. Na to však "nemocný" stát nemá peníze! !!! A najednou se kvůli politice peníze najdou,aby se smějící se premiér Sobotka mohl lépe šklebit na svoje soukmenovce v Bruselu a mohl se holedbat kolik jsme dobrovolně! přijali utečenců. Takže tu "ozubenou pleš" vyzývám,aby se nejdříve postaral o naše nemocné a potřebné spoluobčany a potom teprve o cizince! Už teď pozná plody své hloupé politické práce při volbách. Jenom se divím ČSSD,že nemá jiného člověka za předsedu. Je to smutný pohled a obrázek naší politické scény! Fuj,fuj,fuj! [bliji]

337594

27.08.2015 16:32

Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?

Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset "globálně" zregulovat světové burzy!

Léčitel 195.?.?.?

Pokud nedojde k nápravě a burzy se obecně nevrátí do mantinelů, ze kterých vzešly, to jest prospěšná alokace kapitálu,který může být skutečně fyzicky investován, bude docházet k podobným "kriminálním" pohybům na burze, které se skutečným obchodem mají pramálo co společného!
Jedinou možností nápravy, je zatrhnout "kšeftaření" s akciemi, pouze kvůli zisku, bez dopadu na skutečné ekonomické nástroje vypsaného titulu.
V praxi je nutné rozdělit burzu na tu seriozní část, kde je možné investovat a očekávat zisk, či ztrátu, ale na základě skutečného "fyzického" obchodu.
Potom může také existovat ta druhá burza, jako je dneska, o které bude každý vědět, že jde o svým způsobem loterii a kasino a tam ať si každý s rizikem investuje co chce , ale musí počítat s tím, že může snadno o všechny své vložené prostředky přijít, protože se zde budou pohybovat korporace mimo ekonomické "zákony" a regulaci. Problémem jsou velké bankovní korporace, které jsou dnes nad státy, a které se nebudou chtít "poctivé" burze podvolit. Tady musí zasáhnout globální politika a vytěsnit "podvodníky" z akciového trhu. Myslím,že až dojde k ještě většímu otřesu a světová ekonomika bude stát nad propastí, k něčemu podobnému dojde a akciové trhy budou na příště podléhat velmi přísné regulaci, bez vyjímky. Jenom tak je možné světovou ekonomiku stabilizovat.
A je celkem jedno, která měna, nebo spíše koš měn, bude plnit funkci světového platidla!
Dnešní stav je obrazem "antikapitalismu", kdy přestaly fungovat přirozené tržní síly s patřičnou regulací a nastoupila docela obyčejná "zlodějna", kdy silnější hráč bere všechno,na základě rozmanitých podvodů a machinací, bez ohledu na obecnou prosperitu!
Čína je stále "zajímavá" , kdy stát reguluje oblasti, které se podle světových expertů na ekonomiku nehodí / Čína "zaměstnává" několik nositelů Nobelových cen za ekonomiku jako národní poradce, takže nejde o nějaké "tupé" rozhodování "komunistického" politbyra!!!/ ,aby podléhaly tržnímu prostředí.
Jde o energetiku, "velkou" dopravu, nezbytné zdroje pro život obyvatel, jako jsou základní potraviny, voda a podobné komodity, také tam může patřit "základní" bydlení a bazální zdravotní a sociální péče a životní prostředí, na které se v poslední době začíná v Číně přísně dbát. Jde pouze o cca 15% až 20% národní ekonomiky, vše ostatní je možné pustit do trhu, kde může probíhat prospěšná konkurence. Podobným způsobem se asi nakonec bude muset chovat světová ekonomika, pokud nechce skončit absolutním a sebezničujícím politickým krachem a také možnosti světového válečného konfliktu!

338682

31.08.2015 05:09

Zastiňování amerického dolaru juanem

Čína hodně dlouho dodávala do USA na dluh!

Léčitel 37.?.?.?

Je přirozené, že přišla doba , kdy chce zaplatit a "prodá" dluhy. Jenom musí postupovat opatrně,aby se náhle dolar nezhroutil a Číně tak nezbyl potištěný zelený papír. Také jde Číně v USA o destabilizaci trhu, který může nastat, proto pomalý postup.
Nic jiného bych zde nehledal. A USA si musí konečně uvědomit,že na dluh se trvale žít nedá. Dŕív nebo později musela Čína proti nadměrnému dluhu USA zakročit.

338814

01.09.2015 13:30

Zastiňování amerického dolaru juanem

RE: ===RE: Čína hodně dlouho dodávala do USA na dluh!

Léčitel 195.?.?.?

Používání dolaru v šedé ekonomice je již ze setrvačnosti. Právě tady je také důvod nekrytého "nafukování" padlé měny. Dolar už má na kahánku, ale zásadní problém pro celou světovou ekonomiku nastává právě teď, protože je nutné, nějakou jinou rezervní obecně přijatelnou měnu co nejrychleji ustanovit, jinak dojde ke škodám. Počátek drastických změn se nejspíše odehraje na světových burzách, protože ty jsou nejvíce náchylné a pohřeb dolaru přijde až potom. Žádnou radost z toho nikdo nemá, jenom snad nějací zlí a úchylní lidé, protože nikdo nedokáže odhadnout míru sociálních a politických otřesů , které mohou být pro některé státy zničující. Jak bude vypadat ekonomický svět po změnách nelze přesně predikovat. Čím však přijdou později, budou ničivější, protože nashromážděný "změnový" potenciál bude vyšší!
Od USA se nedá již žádný rozumný přístup očekávat, oni půjdou až na dřeň, ať to stojí, co stojí! Nevidím zde nikoho, žádnou politickou a bankovní veličinu, kdo by za stát vystoupil a řekl poctivě a po pravdě, kam až to do teď astronomicky zadlužené USA dovedly a navrhl nějaké schůdné a průchozí řešení pro celý svět!
Místo toho se vedou všelijaké zástupné ekonomické války s Čínou, Ruskem a destabilizují se nárazníkové státy, jako je Ukrajina, která, jak je vidět, se Západu moc nepovedla! Včera si zase v Kyjevě "vyřizovali" názory ručním granátem a je tam pár mrtvých a cca 100 raněných! Holt,jiná země, jiný mrav. Ale to sem může přijít také, vlastních magorů, co "touží" po válce, máme také dost!

338879

17.09.2015 17:24

Šest nejdivnějších věcí, které jsme zjistili od 11. září

Nevím, co způsobilo pád, ale nebyl to požár a zásah "letadly"

Léčitel 195.?.?.?

Jsem slušně technicky vzdělán a nechci se pouštět do neplodné diskuze.
Co ale mohu bez uzardění prohlásit, je fakt , že budovy se nemohly popsaným způsobem, dle oficiální zprávy, zřítit do své "základny" pouze po požáru a zásahu "letadly". Především budova 7, která nebyla zasažena a přesto se zřítila, je jasným příkladem "podivnosti"!
Oficiální zpráva je snůška nesmyslů - také jí věří podle průzkumu cca 16% Američanů! Oni v tom mají v USA už nějakou tradici - kulka , která podle oficiální verze vyšetřování zabila JFK, byla také "zázračná" a "uměla" létat za roh a "kličkovat"!
Je však velkou otázkou, kdo a jak způsobil pád budov a také, že celá věc zůstala utajena a média opakují pouze tu oficiální verzi příběhu, která je naprosto nedůvěryhodná. Jsou tam i hodně veselé indicie, hlavně nález nepoškozeného pasu Atty! Také "zásah" letadlem Pentagonu je i podle renomovaných leteckých odborníků jenom směšný, jinak ho nelze nezvat.
Tak nevím, možná zapracovali Marťané, protože mají blbé lidské rasy na planetě Zemi už plné zuby!
[velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích]

339623

24.09.2015 15:25

Americká Velká strategie dělá salto

RE: Zachovejme stabilitu ČR

Léčitel 195.?.?.?

A kde si chodil do školy, ty dovedo OPUS 111?
EKONOMIKA ŠLAPE NAPROSTO SKVĚLE !!! To fakt může napsat pouze úspěšný a tak trochu dementní "divák" naší veřejnoprávní televize a přitom mít klapky na očích.
Ekonomika zase jenom letos "vygeneruje" dluh cca 70 miliard korun a jinak je dluh již cca 1,8 bilionu a blíží se zadlužení cca 50% HDP a to je "úspěšné" hospodářství! Replikoval bych známým rčením ze Švejka, to se nám to žere, když nám lidé půjčují!
Prekarizovaná práce je rakovina pracovního trhu a 180 000 pracovních míst - opět blábol. Poloviční a nižší úvazky jsou podvodem, protože potom chybí peníze ve zdravotním a sociálním systému a ty se musí "dosypat" z daní, takže v jedné kapse stát ušetří a na druhé prodělá! Jenom může stát zdatně vydávat zavádějící čísla! Půl milionu nezaměstnaných je hodně spodní hranice, protože skutečnost je někde úplně jinde, mnoho lidí ani na "pracáku" není registrováno,Ukáčka makají na černo, nebo za minimálku a zbytek na ruku! Opět je stát "ojebáván" a všichni doplácíme na daních!!! Praha plná bezdomovců / cca 5 000 / , kteří tak z jedné třetiny patří dle MUDr. Davida do psychiatrických léčeben, ale na jejich léčbu nejsou peníze,ale jenom na ochranu! ilegálních imigrantů se letos vydá 140 milionů korun! Tak snad si začnem vyprávět úplně jiné pohádky z ekonomiky. Je mně úplně jedno, co se vysílá na Svobodném vysílači, spíše mne zajímá, jak jsme za naše povinně zaplacené poplatky obelháváni denně v našich veřejnoprávních médiích a že to jsou poslední dobou opravdu "husté" kecy , na které se nezmohli za války ani Němci!
Doporučil bych ti OPUS 111, vrať se nazpět do školy dostudovat, ale nikoliv do Plzně, jinak přestaň psát zjevné ptákoviny a nepravdy! Na "vládně" zavádějící kecy,sršící optimismem,které jsou zcela mimo realitu, není nikdo zvědavý!

339915

25.09.2015 11:37

Americká Velká strategie dělá salto

RE: Zachovejme stabilitu ČR

Léčitel 195.?.?.?

Že se bavím! Ekonomika šlape skvěle, ale letos stoupne dluh o 70 miliard!!!
To může napsat pouze trotlíček! [velký smích][velký smích][velký smích]

339949

13.10.2015 16:22

První týden ruského vojenského zásahu v Sýrii

Zvědavec se nezměnil

Léčitel 195.?.?.?

Pouze se změnily podmínky za kterých vychází. Dříve byl Zvědavec "vzácný", protože byl jistým "zjevením", byl zcela osamocený při šíření jiných, než oficiálních "blábolů", hlavně naší "svaté" ČT, kterou si všichni povinně platíme a která lže a manipuluje s informacemi, až hrůza povědět!
Stačí si třeba otevřít www.nwoo.org , kde je na konci hned několik podobných webů, kde je také Zvědavec, ale už je jenom! jeden z mnohých a dá se říci, že pokud se Zvědavec nebude nějak jinak profilovat - to jest, nebude jinak "zajímavý" , může dojít k jeho postupnému ústupu ze slávy a nakonec k jeho úplnému zastavení a myslím, že by to byla škoda. Jde ale o přirozený proces, nad kterým není nutné plakat. Prostě věci na světě vznikají a také zanikají, jako je také jistá naše smrt! Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně!!!
Nevím, jak chce pan Stwora pokračovat, ale už by se měl zamyslet a něco "vymyslet" , aby zase dostal Zvědavce do popředí zájmu, ale bude to mít těžké a ani nějaký nenadálý přísun peněz Zvědavce nezachrání, pokud se rapidně nezmění "přísun" nových a čerstvých informací, kde by se také měl projevit stále větší "hlad" čtenářů o něco nového, neotřelého, co zaujme! Vím, že se mně to snadno říká a kritizuje, ale řešení neznám. Jenom konstatuji skutečnost, bez jakéhokoliv záměru někoho poškodit, nebo někomu uškodit!!!
To není můj důvod k napsání této poněkud "černé" prognózy vůči Zvědavci!
Spíše z nostalgie, bych byl rád, kdyby třeba za rok, či za několik let zde Zvědavec stále vycházel a byl čten, alespoň tak, jako v současné době.
Konkurence je ale "svině" a především ta nekalá, ale i s tím si musí vydavatel poradit, pokud si chce udržet zájem čtenářů! Jiná cesta není.

340630

18.12.2015 18:08

Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

RE: Fico chráni zlodejov

Léčitel 195.?.?.?

Matovič může být všelijaký a slovenskou politickou scénu tolik neznám,abych si dovolil nějaký komentář. Jenom si říkám, že je nutné, aby byla obvinění prošetřena
a potom se můžeme bavit. Pokud prošetřena nebudou a věc půjde pod koberec, potom je jasné, že je na Slovensku něco ale hodně špatně!
Politici v České republice jsou převážně zloději a korupčníci, jinak by vůbec nemohli v "politice" existovat, v této věci mám jasno, ale o Slovensku tolik nevím.
Celá zlodějna začíná především ve financování politických stran, kde je veliké množství korupčních "černých" peněz, viz případ MUDr. Ráth, kde je to jasné od začátku. Kdo viděl na DVTV.CZ , asi půl hodinový rozhovor s MUDr. Ráthem, je mu celá záležitost úplně jasná. Tam prostě firmy odevzdávaly "desátky",jak je to všude zavedeno, jinak by si příště ani nevrzly! A dělat z MUDr. Rátha nějakého bůhvíjakého zločince je trochu mimo. Ale zase neviňátko také není, jenom plul s proudem a ještě si "otvíral" hubu a také vyčníval svým inteligentním projevem a to se v Česku neodpouští!
http://video.aktualne.cz/dvtv/neutecu-a-do-vezeni-...
Celá věc je ještě složitější,protože sám systém je prohnilý až běda a funguje pouze za pomoci "zločinců" v politice,ať již národního, nebo světového kalibru!

343255

18.12.2015 18:20

Tankery se vracejí

Trh, jak je vidět někdy funguje, až je to nepříjemné.

Léčitel 195.?.?.?

To jsem velice zvědav, jak dlouho se bude ještě uměle držet cena ropy dole!
Jenom za vojenskou ochranu všech cest ropy po moři je nutné na barel připočíst cca 100 USD! To jsou skutečné náklady, které se musí zohlednit, jinak nemá vůbec žádnou cenu něco predikovat. Bohužel, ropa stejně skončí a budeme se muset začít uskrovňovat a hledat alternativy. Fosilní paliva jsou slepá cesta!
Jedinou cestou jsou obnovitelné zdroje energie a než fosilní zdroje dojdou, je potřeba najít nějakou rozumnou a cenově přijatelnou dobu na přechod.
Především USA mají obrovskou nadspotřebu na jednoho obyvatele. Prostě jezdění v SUV s jednou přepravovanou osobou na dlouhé vzdálenosti je hloupost.

343256

18.12.2015 18:29

Bruselský útok na Maďarsko

Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

Léčitel 195.?.?.?

Když začali Maďaři stavět plot, tak ten plot byl xenofóbní,rasistický, fašistický a já nevím jaký ještě, jak byl v naší mediální žumpě haněn a Maďaři byli ti nejhorší!
Jak ale začalo plot stavět také Slovinsko a hlavně Rakousko, tak to už bylo v našich médiích jenom "stavební opatření"!!! Už se ani o plotu nemluvilo! Prostě není plot jako plot!!! [velký smích][velký smích][velký smích]
A to je hanebný obrázek EU v roce 2015! Je mně z toho docela špatně.

343258

23.12.2015 19:41

Soros tahá za nitky na obou koncích syrského uprchlického chaosu

RE: Soros na Slovensku

Léčitel 195.?.?.?

On je Soros také jehuda jako noha, takže svůj k svému, ale obecně jehudy bych do toho netahal, oni mají svých problémů dost a dost. Spíše je nutné hovořit o "sionistech" a to ještě o těch zlých a vzteklých! Jako třeba je dost hodných slimáků a také jsou házeni do jednoho pytle a to je škoda. Jsou Vánoce, den před Ježíškem, tak přeji všem samé dobré věci a také nelze zapomenout, že jsme asi nejspíše na světě jako lidé jeden organismus a když budeme ubližovat nějak zbytečně jiným lidským bytostem, jako bychom ubližovali sami sobě! Ale nesmíme si také nechat ubližovat od druhých a už začíná problém!

Jeden vtip, který by nemusel být vtipem!

1980 ZACHRAŇ STROM
1990 ZACHRAŇ DEŠTNÝ PRALES
2000 ZACHRAŇ LEDNÍHO MEDVĚDA
2010 ZACHRAŇ EURO
2013 ZACHRAŇ ŘECKO
2015 ZACHRAŇ UPRCHLÍKY
2016 ZACHRAŇ SE , KDO MŮŽEŠ !

343434

29.01.2016 17:36

Proč se USA rozhodly zničit MMF?

A co má Čína s nadbytkem cizích měn dělat?

Léčitel 195.?.?.?

Jenom s USA činí roční "propad" cca 200 miliard USD ! Čína vyrábí a dodává do USA, ale na dluh a to už mnoho let. Jsou to spojené nádoby, Čína potřebuje někam uplatnit svojí nadprodukci, ale pořád na dluh to nebude možné!
Proto také Čína přechází na zvýšení svojí vlastní spotřeby, aby si zachovala udržitelnou míru zaměstnanosti. Tím se USD dostane do těžko řešitelné situace a Čína jako odpovědný hospodář svoje nadbytky získaných "deviz" uplatní jako investice do surovin a jiných komodit, které potřebuje pro svoje hospodářství.
MMF je také ve velmi špatné pozici, protože půjčky poskytuje v USD, který pomalu a jistě ztrácí na světovém trhu svoji pozici, protože USA stále více ohrožují svojí měnu "tištěním" nekrytých peněz a tím podkopávají důvěru ve světovou finanční stabilitu. Čína se naopak chová velice moudře a zdrženlivě a nechce pád dolaru, protože by přišla o svoje nabytá aktiva a také o americký trh!
Situace je ještě složitější o fakt, že mnoho amerických a nadnárodních firem do Číny přemístilo svoje výroby a je také na stabilitě výroby v Číně přímo zásadně ekonomicky závislé! Naposledy teď GM přemístil do Číny výrobu svých luxusních vozů Cadillac! Situace se bude muset řešit a USA už budou muset přiznat oficiálně svojí neudržitelnou ekonomickou situaci a přijmout zásadní opatření ve svém hospodaření a také se vypořádat s postavením USD jako doposud světové rezervní měny! Nevěřím na nějaké revoluce a veliké krachy, které by způsobily obrovskou světovou škodu. Doufám, že se konečně v USA najde dostatek odpovědných politiků, kteří si přiznají mnohaletou velmi špatnou hospodářskou politiku a najde se mezinárodně průchodné řešení, které bude vyhovovat většině států a především Číně, která je v současné době největším věřitelem. Žádná tolik proklamovaná a propagovaná "vojenská" a válečná řešení nejsou schůdná, protože před případným světovým válečným požárem se už nikdo nikam neschová!!! To je dnes jasné i malým dětem! A ještě snad úplní šílenci nejsou ve vedení USA, aby nějakou podobnou válku rozpoutaly! Pokud se někde na světě válčí, tak je to zatím globální, pořád ještě velmi výživný a silně podporovaný kšeft se zbraněmi, jak pro USA, tak také pro Rusko a další země, které zbraně a další materiál vyrábí! Jinou logiku bych pro válečné konflikty nehledal.
Článek má nadpis, že se USA rozhodly zničit MMF, ale to není tak úplně pravda.
Pokud skončí MMF, tak s nimi jdou na odpis USA, protože skončí USD jako světový platební nástroj, což se už pomalu děje, protože některé státy už spolu obchodují v národních měnách, protože USD již nelze věřit!

344965

29.01.2016 18:57

Proč se USA rozhodly zničit MMF?

RE: A co má Čína s nadbytkem cizích měn dělat?

Léčitel 195.?.?.?

To není reálné! Ještě dříve budou nejspíše "zkorigovány" úspory podle Kyperského vzoru! Politici nám řeknou, tak nám to nevyšlo a zavedeme daň, třeba 30% na všechny vklady bez rozdílu. Je otázkou, zda si to nechají občané líbit, ale kde nic není, ani smrt nebere! Jako už třeba došlo údajně na penzijní vklady v Německu, které jsou poskytnuty jako záloha na nové, nekryté výdaje bank. Německo zatím může ještě laborovat , ale v USA je to horší, pro astronomické dluhy, protože ty již sanovat normální cestou nelze! V tomto roce nás nejspíše čeká "rok" pravdy, kdy se ukáže, jak dalece je světová ekonomika poškozena a co je schopna dále vydržet, bez výrazného kolapsu.
Prostě dlouhodobě na dluh se žít nedá!

344968

07.02.2016 19:09

Policie v roli fašistů?

Tak jsem se díval velmi pozorně a fakt, ten "útok" zakuklenců je hodně podivný !

Léčitel 195.?.?.?

Hlavně bych žádal jasně ztotožnit onoho zvláštního pána v hnědé bundě, který zcela zřejmě dával zakuklencům povely. Je tam dostatečně vidět, takže nebude velká "potíž" nacionále tohoto pána zjistit.

345328

15.02.2016 16:32

Zákony geopolitiky: Rusko a Evropa se navzájem potřebují

Když geopolitika, tak jasná a přesná

Léčitel 147.?.?.?

Evropa končí až na Uralu a s tím se musí všelijací političtí "proutkaři" smířit. Jenom si myslím, že není nutné rozdělovat něco, co k sobě přirozeně patří.
To jenom politici rozdělují, lidé však vědí dobře jak k sobě patří a kdo má k sobě blíže. Třeba ta pitomost jako bylo rozdělení Československo.
Co je dnes samotné Slovensko a samotné Česko? Každý si s námi , jako s malými státy dělá co chce.
Stejně je to s "Evropou" , bez ruské součásti. Rusko jde rychle dopředu a má hlavně s čeho brát a čerpat. Pokud má někdo výhrady k Putinovi, ten tam také nebude věčně. A Rusko bude pokračovat dále v rozvoji a Evropa teď dělá jeden ekonomický kotrmelec za druhým, protože ekonomika Evropy jede na dluhy! Abychom se ještě nedočkali doby, kdy se bude do Ruska, jako do bezpečné země, emigrovat. Jenom bych upustil malou poznámku, že v Rusku už nejsou u moci dávno komunisté a kapitalismus a demokracie je tam ryzejší, než ta "českozlodějská" politika u nás. [oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup]

345602

16.02.2016 21:09

Osmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí

Je přeci naprostá hloupost hovořit o "vyhubení Turecka".

Léčitel 195.?.?.?

Chtěl bych znovu apelovat na naprosto zásadní fakt, že zcela jistě naprostá většina Turků a také Rusů a Syřanů žádnou válku nechce!
Je nutné vždy rozklíčovat, kde končí národní zájem a co je jenom zájem politiků a hlavně těch, co je mají na povel. Já nevím a nejsem schopen dokázat, kdo tam všude má jaké zájmy a komu z toho jdou obrovské peníze. Myslím, že by se i obyčejní Turci dohodli s Kurdy na rozdělení , jako jsme se třeba v klidu rozdělili se Slováky. Jenom kdyby se našel dostatek odhodlaných a nebojácných lidí a s těmi všelijakými prodejnými zmetky po právu zametli. Jenomže tady začíná to veliké úskalí všech násilných revolucí a převratů. Revoluce , také může být "sametová" [velký smích] , a ty jsou jak je vidět ještě horší ,ale hlavně, co přijde po tom?
Může se převrat zvrhnout v něco ještě horšího a lidé mohou s pláčem vzpomínat na "starý" režim. Tím nemyslím náš veselý "socialismus". Ten se rozpadl tak trochu sám , ale je fakt , že naprostou zásadní zásluhu měl Gorbačov a tady nevidím nikde žádné oslavy tohoto opravdu velikého státníka,proto, že byl komunista a Rus, místo toho je nám podsouván "polobůh" Havel, který na skutečné změně režimu v roce 1989 měl pramalou zásluhu! Bez něho by se režim rozpadl stejně. A stejný problém je s Erdoganem a dalšími politickými figurkami. Chci tím říci, že by se konečně mohlo začít pohlížet na politiku a "válčení" , které je v zájmu "obyčejných" lidí a nikoliv všech těch zbrojních parazitů a pijavic.

345634

01.03.2016 13:01

Je třeba znepříjemnit pro-kremelským webům život!

Pokud je nutné někoho testně stíhat, tak naše velmi pokleslá veřejnoprávní média, která lžou, zamlčují a překrucují!

Léčitel 195.?.?.?

Jsem již dost starý na to, aby mne nějaký Gabal a podobná duchovní havěť školila , co mám a nemá číst a poslouchat.

NIKDY JSEM SI V ROCE 1989 NEMYSLEL , ŽE SE JEDNOU DOČKÁM DOBY , KDY BUDU "LOVIT" RELEVANTNÍ INFORMACE NA RUSKÉ TELEVIZI A NĚJAKÝCH ZDROJÍCH, KTERÉ SE OSTŘE VYMEZUJÍ VŮČI NAŠÍ "DEMOKRATICKÉ" VLÁDĚ !
TOLIK MNOHO JSEM SE NAPOUSLOUCHAL HLASU AMERIKY , SVOBODNÉ EVROPY I PŘES RUŠENÍ A DALŠÍCH ZDROJŮ A DNES SE OPĚT MUSÍM UCHÝLIT K NĚJAKÝM ALTERNATIVNÍM STANICÍM, ABYCH SE DOZVĚDĚL, CO SE SKUTEČNĚ VE SVĚTĚ DĚJE. JE TO HANBA, NIC NEŽ HANBA A VĚŘÍM TOMU, ŽE SE JEŠTĚ DOČKÁM DOBY, KDY BUDOU TITO DOBYTKOVÉ, CO NÁM OPĚT LŽOU, PO ZÁSLUZE POTRESTÁNI !

346034

03.03.2016 16:34

Sýrie – únor, měsíc vítězství

Sýrie bude "spravedlivě" rozdělena

Léčitel 147.?.?.?

Děkuji za podrobné mapy bojiště, ale myslím si, že Sýrie bude rozdělena podle zájmů a také podle dosažených bojových výsledků. Dokonce je možné, že se budou posunovat hranice v celém regionu, protože jde o uměle vytvořené státy, které nejsou ve svých přirozených hranicích v tzv. "národních státech". Jak se třeba budou řešit spravedlivé nároky Kurdů, kteří si také nějaké území zaslouží? A takových otázek je možné nastolit několik.

346257

05.03.2016 15:05

Uvězněn v autě

Nic ve zlém, ale autor je jasný, ten tyhle a podobné věci přitahuje jako magnet!

Léčitel 90.?.?.?

Vážený pane Stwora, vy jste opravdu jasný případ. Nic ve zlém, ale asi také proto Zvědavce již tak dlouho čtu! To se člověk nikde jinde nedočte! BLESK jsou proti Zvědavci úplně blbé noviny. [velký smích][velký smích][velký smích]
Trochu legrace nikdy neuškodí! " Jak se "šikovný" pan Stwora zamkl v autě, když mu "chcípla" baterka". To je naprosto vděčná silvestrovská historka, pokud ale člověk v tom autě sám nesedí! Vhodný televizní scénář pro Bakaláře, které budou bezprecedentně na prvním místě! Doporučuji trochu scénáristicky upravit, sepsat a do televize poslat! Zaručuji prudký úspěch!!!

346399

12.03.2016 13:54

Psychopatická elita Ameriky

Jelita a nikoliv elita USA!

Léčitel 195.?.?.?

Docela je mně USA líto, kam jsou zataženy svojí "vládou"! Na jakou pokleslou úroveň. Nikdy bych si někdy v roce 1990 nemyslel, kam až mohou USA klesnout a jaká sebranka se tam dostane k moci. Ostatně v celém světě a především u nás se do vedoucích politických pozic dostávají lidé druhé a třetí jakosti, takže se není čemu divit. Jsou to jenom loutky a za provázky tahá někdo jiný![bliji]

346732

29.04.2016 12:44

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Konspirační teorie na Zvědavci

Léčitel 80.?.?.?

Izrael je především "zločinný" stát, který kašle na mezinárodní právo, protiprávně okupuje území proti rezolucím RB OSN a z Palestiny učinili jeden velký koncentrák!
Jakým právem podporuje Izrael vznik osad na cizím území? Myslím, že mají Židé v Izraeli i jinde dost smůlu, protože je vedou militantní sionisté, kteří zbytečně "nasírají" mnoho lidí na světě, kteří nejsou nijak proti Židům zaměřeni, ale když vidí to věčné bezpráví ze strany Židů, jsou potom schopni ublížit i lidem, kteří se ničeho nedopustili. Připomenu osud Němců u nás po válce. Kolik a kterých Němců nám opravdu ublížilo a jak dostali skoro všichni po válce do držky! Stejný osud také potká Židy, pokud si mezi sebou neudělají pořádek.

348087

12.05.2016 10:18

Kontra propaganda, v ruském stylu

Pravda je někdy skoro "svatá"!

Léčitel 193.?.?.?

Je vždy otázkou, co je to pravda a k jaké "objektivitě" je přiřazena. V každém případě velmi upřímně děkuji za článek. Je výborný, poučný a veselý zároveň.
Takže ještě jednou díky! [smích][smích][smích]

348460

14.05.2016 16:18

To se nevědělo dřív?

Mirka , "101" má prý i zajimavý rodinný původ!

Léčitel 195.?.?.?

Nemohu se přesně vyjádřit, protože znám informace pouze z druhé ruky a když jsem je slyšel, říkal jsem si, že jde o nějaké nepřesnosti a pomluvy.
Ona její rodina - otec , matka , byli prý za totality docela pěkné "svině" , včetně udávání a podobných kratochvílí! Pokud by snad někde ze čtenářů věděl něco bližšího o její minulosti ve Žďáru, ať se pochlubí. Nikdy není pozdě, dozvědět se přesně, jaká morální žumpa nám vládla a kdo je v současné ODS!

348530

26.05.2016 19:37

V Rakousku se zablesklo na časy

Ještě není úplně špatně a nevím, zda už potom nebude pozdě.

Léčitel 195.?.?.?

A co se divíte? Zauvažujte třeba, jak si můžete zkontrolovat výběr daní. Možná se někdo zarazí a řekne si, co ten chlap píše za kokotiny. Ale bohužel , žádný z vás, jako občan, fyzická osoba, nebo více občanů v právnické osobě nemá šanci si fyzicky zkontrolovat, kolik stát vybral na daních. A to je daleko horší, než volby.
V praxi to znamená, že si z nás dělají všechny vlády už dlouhá léta srandu.
Jenom ten cirkus kolem státního rozpočtu. Ale když neznám příjmy, je úplně jedno kam a kolik jdou hypotetické výdaje, kterými se tolik vlády ohánějí! Jenom poslouchejte našeho "koblížkáře" , jak briskně vykřikuje kolik a kam jde miliard!
Podobná taškařice jsou volby s jejich 5% klauzulí! Také podvod. Bohužel , myslím si , že demokracie a kapitalismus se má k sobě jako kočka s myší![velký smích][velký smích][velký smích]

348895

18.06.2016 19:23

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

Jsem přesvědčen a mohu to i doložit, že žádný systém není bezpečný!

Léčitel 195.?.?.?

W 10 je možná pro "instituce" jednodušší, aby mohli šmírovat, ale počítejte s tím, že žádný operační systém není bezpečný a pouze si namlouváte, že komunikujete mimo kontrolu. Pokud mají příslušné instituce na vaší komunikaci nějaký zájem, tak jste pro ně naprostá "holátka" a budou vědět úplně všechno , o co mají zájem! Nakonec není velký problém si přečíst data i mimo počítač, protože běží po nějakých sítích, která nejsou "krypto" zabezpečena. Prostě tak to je a ani v budoucnu se situace nezlepší. Pokud by jste chtěli mít bezpečný přenos dat, je možné mít takové zařízení, ale je hodně drahé a jsou ještě jiné způsoby, jak se kontrole vyhnout. Naskýtá se zde otázka, zda disponujete daty, která se musí tak nákladně zašifrovat. Pokud zde čtu reakce čtenářů, tak si myslím a je to zcela rozumná úvaha, že zde není nikdo takový, a to včetně pana Stwory , kdo by musel svoje informace tolik nákladně ukrývat!
Jsem dnes bytostně přesvědčen, že Zvědavec je již dnes mimo primární zájem institucí, které nás denně náležitě "informačně" zpracovávají a v jistém směru "ohlupují"! Jde především o statistická čísla , kolik duší denně osloví Zvědavec a kolik ta ostatní média, kterými oni disponují! To je celkem jasný nepoměr. Souhlasím s článkem i s poctivými , rozhořčenými reakcemi čtenářů, ale to je asi tak všechno, co mohu k problému říci a to nepatřím k úplně zasvěceným lidem, především , co se týče techniky, které dnes mají "oni" k dispozici! Nemáte bohužel vůbec ponětí s jakým molochem se potýkáte. Jediná možnost a šance na změnu, která se jeví jako velmi reálná, je uvnitř jejich systému!!! Jenom zapracujte v paměti a také zjistíte, že se "najednou" objevil nějaký Gorbačov a vše bylo jinak! Stejný vývoj očekávám i v dnešní době, ale to neznamená složit ruce do klína a nic nedělat. Jsme v podobném období jako někdy v roce 1988 a později. Ledy jsou již protrženy a dávají se do pohybu. Jenom je dnes to veliké riziko, že se nepodaří udržet v klidu síly "válečné" a může dojít ke globálním a tím pádem také fatálním koncům! Modlím se, aby se do pozic nedostal opravdu magor, kterému je všechno jedno a je ochoten ten pomyslný knoflík zmáčknout! Kontrola je obrovská, ale přeci jenom, vždy je riziko nebezpečného vývoje. Jak jsme byli horem dolem ubezpečováni, že jaderná energie je naprosto bezpečná a kolik už bylo havárii, které jenom zázrakem neskončili totálním malérem, kdy třeba Fukušima, či Černobyl byly "drobné" havárie! Mohlo být daleko hůře. A ve stejné pozici se nacházíme i nyní. Bohužel!

349672

18.06.2016 20:40

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

Jsem přesvědčen, že k Brexitu , nebo jinému exitu dojde, tak jako tak.

Léčitel 195.?.?.?

Možná jsem příliš "konspirační" , ale EU přestala fungovat v současném "módu" a je potřeba dojít k novým východiskům. Prostě dále blbnout je příliš drahé a ani elity nebudou "doplácet". Jenom kolik bude stát "migrace" a to jsem pořád na malých číslech. V současné politice není možné v EU pokračovat. Nedává to smysl a ani úplně trapný koncept "nedemokratického" vedení v EU není samospasitelný!

349682

21.06.2016 11:25

Třináct let

Je to možné, ale realita je i tak trochu jiná.

Léčitel 195.?.?.?

I když hlasování dopadne ve prospěch setrvání VB v EU, už samotný fakt veliké kampaně, kde se propírali ve VB všechny protiprávní postupy vedení EU za poslední roky, značně ovlivní další politické konání na půdě EU a nejspíše povede k velikým změnám, protože současná politika EU je už nadále neudržitelná!
EU stojí na křižovatce. Není jenom problém migrace, ale hlavně ekonomiky, "života" na dluh, těžké nezaměstnanosti , kolapsu bankovnictví, odbytu zemědělských produktů a mnoha dalších. Pokud nenastanou drastické politické a ekonomické změny v EU, je určitý druh "rozpadu" EU naprosto jistý i bez odchodu VB z EU.
Nejsem nějaký naivní komentátor, snažím se vidět situaci v EU velmi realisticky
a bez důsledných změn, které by EU navrátili před údobí, kdy byla politika v EU ještě nějak přínosná pro všechny její členy, je "rozpad" EU naprosto jistý!
Jiná alternativa politického a ekonomického vývoje v EU není možná!
Násilné řešení také není žádným východiskem, pouze by došlo k zakonzervování současného neudržitelného stavu.
Kampaň při Brexitu je pouze počátkem , malá "stružka" v přehradě, která teprve způsobí protržení celé hráze a EU se rapidně promění, anebo na čas úplně zanikne!

349806

21.06.2016 11:47

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

Léčitel 195.?.?.?

Sankce proti Rusku byly zcela zbytečné, spíše Rusku pomohly nastartovat vlastní výrobní potenciál v mnoha oblastech. Vojenské řešení nemá žádnou alternativu a tajné služby obou velmocí jsou domluveny, že se žádná "velká" válka konat nebude. Nemá žádného vítěze, jenom poražené.
Současné harašení zbraněmi jsou politické hrátky prospěšné z mnoha důvodů!
Především politikům přináší potřebné body, když nejsou jiná témata! Světová ekonomika na tom není vůbec dobře, jde o dobře skrývaný propad, který jde především na vrub životních úrovní obyvatel a příprava na "válčení" je velice dobré téma, jak odvést pozornost. Také zbrojení je náhrada za pokleslou ekonomiku a jde v prvé řadě o vysoce výnosný obchod se zbraněmi, kterému se náramně daří, když je válka mediálně na spadnutí! Nemám ponětí, ale mohu se také drasticky mýlit, kdo a za jakých okolností by si dovolil rozpoutat velký konflikt s Ruskem, když je všeobecně známo, že se válka s Ruskem vyhrát nedá!

349808

22.06.2016 14:50

Červená čára překročena

A kdo bude vítěz a co bude po totální válce "kasírovat"?

Léčitel 195.?.?.?

Nemyslím, že dojde k nějakému konfliktu takovéto globální úrovně. Nikdo by neměl žádný zisk. A to ještě vůbec nevíme, jaké "zbraně" a jakého typu jsou v arzenálech klíčových mocností. Nejde pouze o jaderné zbraně, ale o biologické, chemické, hlavně "psychochemické"! a některé další, jejichž podstatu doposud ani veřejně neznáme. Článek je pouhý kalkul, co udělá Putin a Rusko, ale rozhodující jsou dohody tajných služeb těchto mocností a ty si již příslušné politiky dají do latě! Nikdo by neměl z popisovaného konfliktu žádný užitek a "magoři" zatím přístup k arzenálům a jejich použití nemají! I když , nikdy neříkej nikdy. To je potom jedno, můžeme se jenom modlit. Je několik filmů, jak bude vypadat civilizace "po válce", ale asi nikdo si nedovede představit skutečnost!!!
Jsem přesvědčen, že se žádná "třetí světová válka" konat nebude, protože postrádá smysl. To by musel někdo jasně "zvítězit" a o jistém "vítězství" některé strany konfliktu lze úspěšně pochybovat![oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup]

349843

22.06.2016 17:14

Červená čára překročena

RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce

Léčitel 195.?.?.?

Možná bude lépe když pohovoří odborník:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jad...

349846

24.06.2016 12:36

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Vážení diskutující a také pane Stworo, vemte prosím rozum do hrsti.

Léčitel 195.?.?.?

Nikdo z vás nevěděl a netušil, jak se většina Britů nakonec rozhodne. Pro mne samotného byl výsledek velmi příjemným překvapením a nechci zakrývat i s jistou škodolibostí, jsem již viděl, jak se budou "eurohujeři" tvářit a jak si budou svoje moudra "bublat" do ovaru! To je jistě vítězství , ale zároveň velká možnost ke změnám.
EU není špatný podnik, jenom kdyby byl lépe a moudřeji veden. I s to žábou na prameni, Merkelovou, si nakonec Němci poradí a také skončí zločinné nasunování tisíců ilegálních imigrantů do EU!
ČR nemá v EU špatné podmínky a postavení , jenom se musí narovnat finanční toky a některé další špatně nastavené parametry, třeba jako v zemědělství a jinde. Zadlužení zemí EU je také obrovské a tady se bude lámat chleba. Řecko již dávno nemělo být v eurozóně / bylo přijato podvodem!/ , protože stejně své obrovské dluhy nikdy nesplatí, jelikož není z čeho. Také úplně hloupé a naprosto neúčinné sankce proti Rusku musí urychleně skončit, protože na nich nejvíce prodělávají státy EU! Mohl bych zde jistě vypočítávat všechny "zločiny" EU a ani by mne nestačil rozsah příspěvku.
Ale ruku na srdce. Zamyslete se, jaká pozitiva z členství v EU skutečně máme a kolik jsme od EU do této doby obdrželi a to především nejenom v oblasti hmotné! Jak se naše republika v EU proměnila a zase spíše pohlížím mimo hmotné statky.

ZÁLEŽÍ TEĎ POUZE NA NÁS, OBČANECH EU, JAK SE ZACHOVÁME A JAK SI VYMŮŽEME, ABY SE EU STALA NADÁLE ROZUMNÝM SPOLKEM NÁRODNÍCH STÁTŮ A TO TAK, ABY MĚL KAŽDÝ STÁT ZE SPOLEČENSTVÍ V EU PROSPĚCH A NIKOLIV, ABY SE NADÁLE KONALA PODOBNÁ ZVĚRSTVA, JAKO JE "POZVÁNÍ" EMIGRANTŮ DO NĚMECKA A POTOM JEJICH NUCENÁ DISTRIBUCE DO OSTATNÍCH STÁTŮ EU, I PROTI JEJICH VŮLI !!!
POKUD SE PODOBNÁ NÁPRAVA NEPODAŘÍ, JE ZCELA MOŽNÉ, ŽE SE CELÁ SLAVNÁ EU POSTUPNĚ ROZPADNE A MYSLÍM, ŽE TO BY BYLA OBROVSKÁ ŠKODA.

Stejné státy v EU budou spolu dále sousedit a budou mít podobné problémy a my máme vedle sebe Rakousko a Německo a z jejich blízkosti si lze vzít to pozitivní. Nebo snad si myslíte, že nám Rakousko s Německem tolik ubližují? Je to pouze na nás, jaké podmínky si vyjednáme a jak se budeme se sousedy "družit" a kolik jim dovolíme. Teď se dají ledy do pohybu a opravdu je možné EU od základů změnit, jenom musíme pro změny něco udělat. Bohužel, s "plastelínovým" Sobotkou v čele to asi nepůjde. Tady bychom měli začít.

349915

24.06.2016 14:09

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

RE: Vážení diskutující a také pane Stworo, vemte prosím rozum do hrsti.

Léčitel 195.?.?.?

Myslím, že tuším více , než si dokážete představit, ale sednout si k PC a jenom tak se myšlenkově "vyvětrávat" asi není úplně to pravé. Nikdy není pozdě něco dělat, i když připouštím, že proti větru se špatně močí, protože se člověk povětšinou trochu pomočí. Ale co, i "pochcaný" zůstane člověkem a potom mu třeba více chutná. I samotný Zvědavec je příkladem takové instituce " chcaní" proti větru a podívejte kolik už je tady let a Stwora přežil i několikaletou soudní šikanu a co se stalo? Hovno! Přežil všechno a nevím, zdali někdy dostane nějaký metál a zdali na něj vůbec čeká. Tak asi tolik k té poznámce o názorné ukázce některých lidí, co vůbec nic netuší. [smích][smích][smích]

349924

26.06.2016 16:52

Referendum o Brexitu je nezávazné

Pravda je někdy skoro "svatá"!

Léčitel 195.?.?.?

Jenom podotýkám, že není politicky ani nijak jinak možné změnit dopad Brexitu.
A jedná se o velmi závažné a podstatné skutečnosti - jde o případný úplný rozpad EU , pád eura a mnoho dalších kritických událostí, které mohou následovat. Někdo si dá tu práci a znovu "rozfouká" násilí v Irsku, Španělsko má také našlápnuto ke štěpení a ne příliš poklidné. Kdo bude mít dále zájem "krmit" řecký finanční vřed /Řecko vstoupilo do eurozóny podvodem!/ a také třeba celé Pobaltí je těžce zasaženo "depopulací", kdy se většina mladých lidí vystěhovala a to především právě do Británie. Předlužené státy EU / třeba Itálie přes 100% HDP/ a příkladně Španělsko s obrovskou nezaměstnaností, Francie také ekonomicky kulhá na všechny čtyři - uvádím právě ty velké státy, to jsou pravé problémy, které teď po Brexitu vyhřeznou na povrch a těžko je někdo zamete pod koberec. Celý systém evropských dotací, který je vysloveně blbý, jinak ho nelze nazvat. A ještě navrch, aby toho nebylo málo, ilegální imigrace a nucené kvóty / Merkelová by také měla okamžitě skončit! /, které byly silným argumentem pro Brity pro výstup, i když jsou vyjmuti s povinnosti kvót pro příjem.
Abych nebyl najednou nějaký příliš chytrý , na průser v EU zadělávaly "Bruselské elity" už hodně dlouho a teď se najednou začínají hádat, kdo více za co může!
Ale už je docela pozdě, láhev s Džinem byla otevřena a bude se v EU "bílit". Jenom , aby zase ono pověstné padající hovno zasáhlo ty pravé, protože "paňácové" v EU jsou pouze dobře placené loutky jiných , nám dobře známých mnoha světových parazitů, především v USA, v bankách a nadnárodních korporací, které nabyli dojmu, že si mohou dělat , co se jim zamane. Třeba takový pazneht "Sóroš" by potřeboval pořádně dostat do svého nenasytného rypáku, aby už přestal "rozrývat" celý svět!
Doufám však, že se podaří situaci v EU zvládnout a nedojde k nějakým velkým škodám, protože takový vývoj si nikdo v EU a hlavně i prostí občané VB nepřejí.
Je však dobře, že k Brexitu došlo teď, protože každé další oddalování řešení zapeklité situace v EU by bylo asi ještě dražší.

350012

18.07.2016 18:52

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Já mám takové neodbytné tušení, že má Erdogan po ptákách!

Léčitel 147.?.?.?

Nechci být špatným prorokem, ale myslím, že tu strunu chlapec trochu přetáhl.
Turecko je dnes tuze ekonomicky veliká a vojensky silná země, aby zde světové elity nechaly řádit "magora" Erdogana. Nebo snad si myslíte, že o okolnostech "puče",který zase tak moc pučem nebyl, se nebude rozsáhle hovořit. A nejenom hovořit. Politika je dnes odporná stoka, ale ještě má nějaká pravidla, která Erdogan překročil a bude se nejspíše bílit! Otázka je jiná? Kdo udrží v Turecku klid.
Třeba je zde celá záležitost s Kurdy, kde dnes vidí celý svět, že se k nim v Turecku vláda dobře nechová. A to není jediný problém. Proč asi si dovolil Erdogan sestřelit ruský bojový letoun, který Turecko nikterak neohrožoval? Těch otázek se naskýtá více, ale Erdogan už klidné spaní asi mít nebude a myslím, že blbě skončí. Tak nějak jako "vůdce" lidu v Lýbii!

350590

19.07.2016 10:16

Proč pokus o puč nebyl snahou Erdogana pod „falešnou vlajkou“ uchopit moc

Jenom malá poznámka.

Léčitel 147.?.?.?

Ať již bude v Turecku u moci kdokoliv, je hospodářské spojení Ruska a Turecka blahodárné pro obě země. Turecko se hodně zvelebilo a může Rusku nabídnout mnoho výrobků, výpěstků a hlavně služeb, především rekreačních. Turecké přímořské resorty jsou krásné, nové a na vysoké světové úrovni a za opravdu slušné ceny. /Mnoho turistů od nás již přišlo na chuť Turecku a raději jezdí k moři k "Turkům", než do stále dražšího Chorvatska, kde se ani kvalitou služeb nemohou Turecku rovnat./
Turecko je veliká a krásná země a má co turistům nabídnout. Nakonec jak jsme masově jezdili do Bulharska k moři , Turecko není nijak příliš vzdálené a kvalitou služeb se nedá srovnat. Jenom kdyby tam byl klid a pořádek.
Možná, že také někomu začalo vadit ekonomické sbližování Ruska a Turecka
a proto se najednou spustili všechny ty kravály, včetně sestřelení ruského letadla.
Z Ruska už není možné dělat "komunistického" strašáka a celé angažmá Turecka v NATO je zbytečné. Turecko má dostatečně velkou a silnou armádu, aby se mohlo bránit samo a NATO nepotřebuje. NATO je zločinecká organizace a USA jsou rakovinou světa. Možná si také v Turecku začali všímat, jakému "hnoji" přisluhují a chtějí se "osvobodit", ale to se páníčkovi v USA nechce líbit.

350603

19.07.2016 12:07

Proč pokus o puč nebyl snahou Erdogana pod „falešnou vlajkou“ uchopit moc

RE: složitá hra SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY !!!

Léčitel 147.?.?.?

Spojené americké satanáty!!!!!![velký smích][velký smích][velký smích]

Proto mám rád češtinu, protože dokáže naprosto trefně a na malé ploše popsat vše podstatné! Máte mojí úctu, nevím zda jste autorem, ale děkuji velmi pěkně, hodně jsem se zasmál!


SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY

Opravdu nemá chybu!

350605

26.07.2016 14:33

Válka s mloky

RE: skryté poselství Čapka

Léčitel 195.?.?.?

Pokud se nemýlím, tak Chaplin byl žid. Tak nevím, jak se dostat pod skutečný povrch věcí s tímto černobílým názorem.[smích]

350858

27.07.2016 17:42

Válka s mloky

RE: skryté poselství Čapka

Léčitel 80.?.?.?

Je mně ale srdečně jedno, zda byl žid, či cikán, ale v každém případě to byl borec jako prase!!! Ještě teď v pokročilém věku se velice rád na Chaplina podívám a opět se srdečně zasměji. A jeho některé postavy jsou nesmrtelné a vysoce "filosofické"!
Jenom vzpomenu jeho Kida, kdy jeden rozbíjel okna, aby ten druhý měl práci!!!
A hned je zde příměr do současné doby - antivirové firmy lze také podezírat, že si platí "výrobce" počítačových virů a asi nebudu daleko od pravdy. A takové podezření nemám jenom v oblasti počítačů, ale i leckde jinde. Když není odbyt na zboží, tak se uměle vytvoří a něco se zničí!! Když nejdou na odbyt zbraně, hned je nutné někde na světě vyvolat nějaký konflikt a to by v tom byl čert, aby se zbraně neprodávali! A mohli bychom pokračovat, ale to už jsme zase v jiném oboru. To ani slovutný Chaplin netušil,kolik má dodnes pravdy ve svých dílech, i když je už dávno na pravdě boží! [velký smích][velký smích][velký smích]

350914

01.08.2016 11:56

Zákaz pro ruský olympijský tým – studená válka ve své „čisté podobě“

Současné protiruské mediální tažení ve sportu je mimořádně trapné!

Léčitel 195.?.?.?

Dle vyjádření mnoha světových odborných lékařských kapacit je mnoho "sportovních" , olympijských a světových rekordů za hranicí přirozených lidských schopností a je zde jasná a opodstatněná domněnka , že byly získány za podpory nedovolených chemických a biologických látek.
Olympijská myšlenka, která byla původně velmi ušlechtilá , se postupně stala
degradací přirozené radosti ze soupeření ve sportu a je dnes jako konečně skoro všechno zcela v područí odporného politického kšeftu se vším možným a také s lidským zdravím, kde je nutné získat výsledky, ať to stojí, co to stojí! A nejde jenom o OH, ale najednou se vyskytují náhlá úmrtí mladých borců třeba ve fotbale a jiných sportech , kde se také nejspíše začíná masivně dopovat!
Tam kde vládnou bez omezení a morální korekce peníze, není pro poctivou soutěž místo a to platí obecně!
Takže se vůbec nepodivuji, že se "nakupují" i výsledky na OH! Co jiného jsou také obrovské odměny za medaile, které lze zaplatit z televizních koncesí a poplatků za reklamy!
A SAMOTNÝ SPORT A PRINCIP SPORTOVÁNÍ JAKO PŘIROZENÉ LIDSKÉ RADOSTI Z POHYBU ODEŠEL DO ŘITĚ !!!
Na sport dnes máme ministerstvo a přitom máme těžce nezdravou a otylou celou populaci a to především mezi mládeží!!! Sport by měl také především sloužit k utužení zdraví v populaci. O tom ale OH jaksi nejsou. Kde asi "soudruzi" politici a velkohubí "kapitalisté" dělají chybu, když kšeftují se vším, co se jenom namane? OH jsou také svým způsobem velkým podvodem, kdy si "ovce" žádají
"chléb a hry" ! Proto jsou pro mne OH hodně mimo zájem a režimní hýkající sportovci v TV také příliš neberu.
CO TAKHLE SE MÍSTO PŘIBLBLÉHO ZÍRÁNÍ NA OH V TELEVIZI JÍT TROCHU PROBĚHNOUT S DĚTMI A UDĚLAT TAK NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ POHODU! [velký smích][velký smích][velký smích]

351036

01.08.2016 12:14

Zákaz pro ruský olympijský tým – studená válka ve své „čisté podobě“

Každý by měl vidět a udělat si názor!

Léčitel 195.?.?.?

Olympiáda bez Rusů? Někdo chce, aby nebyl čas spravedlivě rozhodnout, říká šéf ČOV Kejvalhttp://video.aktualne.cz/dvtv/olympiada-bez-rusu-n...

351037

10.08.2016 15:10

Gestapo Amerika

Tak opravdu nevím, kde je celá pointa článku.

Léčitel 195.?.?.?

Je přeci dávno známo, že běžný komunikační provoz na všech sítích, dobrých cca 15 - 20 let nazpět, již není pro "státní" a jiné složky tajný! Nejsou to jenom tajné služby, ale každý , který si může potřebné odborníky a techniku zaplatit, i když nejde zrovna o legální činnost. Takže pokud nepoužíváte speciální utajovací techniku, která je hodně drahá, musíte počítat s tím , že vaše zprávy budou čteny,odposlouchávány a analyzovány, pokud někomu stojíte za zájem. Většina veřejné komunikace je však zcela pro tyto subjekty nezajímavá, jenom nadávají a prskají, když se jí mají probírat, protože komunikace stále ve světě narůstá a oni nestíhají všechno a obecné "šmírování" všeho a všech, je zahlceno a musí se proto nasazovat stále více prostředků na udržení přehledu. Masívní plošný odposlech i s vizuální podporou je v posledních letech s bouřlivým technickým rozvojem možný i z kosmického prostoru, takže na Zemi není místo, kam by se člověk uchýlil a měl nějakou jistotu, že není možné zjistit, s kým a co si sděluje.
Problém začíná teprve tehdy, když jsou takto získané informace použity ve veřejném prostoru někým, kdo musí podle práva doložit, jak informace získal a zda jde o informace relevantní, jak ke zmíněné osobě, tak také ke skutkové podstatě podloudně získaných "informací", které jsou vůči někomu zaměřeny.
Soukromí osob je v tomto "světě" zcela pominutelné a tudíž mně také příliš nezneklidňuje. Zde uvedený článek je už dávno mimo "mísu" a slouží tak pro pobavení odborné veřejnosti, která se v problematice pohybuje.
Největším hitem dnešních dnů je "odposlech" mozkových potenciálů a to dokonce i na dálku a hlavně jejich možnosti dekódování , takže se začíná rýsovat možnost zjistit na "dálku" , co si cílová osoba asi myslí a co má za lubem! Zatím nejsou tyto metody příliš přesné a spíše jde o odhady, ale s rozvojem příslušné techniky se asi budeme muset připravit na všechno. Zařízení je zatím obludně drahé, jenom pro přirovnání jde o sumy, které jsou vynakládány na obdobná zařízení, která slouží ke sběru dat na kosmických stanicích, z mimozemských těles a která musí mít také astronomicky vysokou citlivost. Tak jsem si myslel, že je Zvědavec na potřebné technické úrovni, ale tady jede těžce na "žebřiňáku" a hlavně podobné špílce posunují příslušné senátory do role "žižkovských domovnic" , které se dohadují, která a kdy bude vytírat schody. Žádný další komentář není potřeba, protože je prostě zbytečný. Nemám patent na rozum a také si nemyslím, že bych snad byl nějak příliš informovaný a chytrý, jenom se poctivě snažím zjistit, co se v oboru nového děje. A že se tam děje, na to si vezměte jed. Třeba počítačový program, který snímá obličeje v davu a který je snad schopen "rozpoznat" případného atentátníka podle výraz...

Automaticky kráceno

351216

10.08.2016 15:12

Gestapo Amerika

RE: Tak opravdu nevím, kde je celá pointa článku.

Léčitel 195.?.?.?

Pokračování:

A že se tam děje, na to si vezměte jed. Třeba počítačový program, který snímá obličeje v davu a který je snad schopen "rozpoznat" případného atentátníka podle výrazu a rysů ve tváři!
Nakonec vás odhalí jenom z toho, jak se uprdnete, zda proti režimu, nebo pro režim!!! [velký smích][velký smích][velký smích]

351217

10.08.2016 17:26

Gestapo Amerika

RE: Tak opravdu nevím, kde je celá pointa článku.

Léčitel 195.?.?.?

To je právě podstata problému. Kde je EEG, je také magnetický potenciál, sice naprosto minimální a dnešní technikou takřka neměřitelný. Jenomže se objevují postupy, které to budou umět. Nebude to ihned. Ale velmi podrobné mapy mozku a jeho funkcí, kde už je možné usuzovat nad čím mozek zrovna "přemýšlí" , i když zatím pouze velice hrubé a neprůkazné , jsou už na světě. Je pouze otázka času, kdy se metody zpřesní a možnost je na světě. Je pouze otázka, kdo bude mít takové metody jako první a dokáže je použít, spíše zneužít.

351221

10.08.2016 17:33

Gestapo Amerika

RE: Tak opravdu nevím, kde je celá pointa článku.

Léčitel 195.?.?.?

Myslet se opravdu nebojím.Ale velmi hrubě je už dnes možné i současnou technikou zjistit nad čím "mozek" přemýšlí. Tvrzení, že nikdy, je velmi ošidné. Sice jsem toho názoru, že dříve budou vyvinuty techniky z oblasti "psychotroniky", kde také probíhá intenzivní výzkum, ale ani čistá fyzická technika není ze hry. Spíše půjde o souběžné řešení.

351222

10.08.2016 18:01

Gestapo Amerika

RE: Tak opravdu nevím, kde je celá pointa článku.

Léčitel 195.?.?.?

Ale to se přesně mýlíte! Dnešní věda už začíná s "duší" pracovat jako nikdy předtím a nakonec celá kvantová fyzika a mechanika je tou "duší" přímo inspirována. Jenomže se pořád jaksi nedaří říci, co ta "duše" vlastně je a jak ji uchopit, pochopit a zabudovat do systému, který by byl schopen popsat všechny aspekty našeho bytí, příčiny naší existence, a vůbec celého Vesmíru. Vždyť o něm a životem na něm nevíme zhola nic zásadního. Zatím ho umíme docela dobře popsat, ale o příčinách jeho existence a důvodech života nevíme nic a asi ještě dlouho vědět nebudeme, jestli vůbec někdy! Nevím, jak je to s poznatelností principu Vesmíru a našeho života, ale s poznáním jsme pořád někde ve středověku! Zatím se pořád úspěšně válčí a lidé si ubližují, jak mohou nejhůře, ale někde jsem četl zajímavou tézi, že je lidstvo jenom jeden organizmus, jako třeba včely, ale v současné době silně přemnožený a zblblý. Tak opravdu netuším, kam se dějiny pohnou a co s námi bude![velký smích][velký smích][velký smích]:

351226

16.08.2016 13:47

Ukrajinské ‚říjnové překvapení‘

Ukrajina je již ekonomicky "mrtvá", je v technickém bankrotu.

Léčitel 195.?.?.?

Proto je nutné vyvolat konflikt za každou cenu.
A to je poslední "kopání" kobyly, kterou už lze velmi těžko dostat zpět do kondice.
Ukrajina se nejspíše rozpadne. Jenom nevím, co se stane potom a jaké budou migrační toky.

351307

29.08.2016 16:20

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

I USA jsou ve varu!

Léčitel 195.?.?.?

A je běžně přijímán názor, že pokud nebude zvolen Trump , mají na krku revoluci, která asi nebude klasická "revoluce" , ale nějaké bouřlivé změny , které donutí "válečníky" stáhnout ocasy a začít se chovat "politicky"! Málokdo ví, jak velikou popularitu má v USA prezident Putin. Já bych Američany zase tolik nepodceňoval, že se nechají do nekonečna oblbovat. Napětí ve společnosti stoupá a potom stačí malá jiskra, aby se situace rapidně změnila. I kdyby nakrásně Trumpa nějakým způsobem odstranili, což nevylučuji, na změny je už zaděláno. Myslím, že se máme na co "těšit" , ale válka to nebude. První úder bude ekonomický a až potom budeme zase zírat. V současné podobě vyvolat válku není kšeft! Nikdo nemůže vydělat a nějaká "prestiž" je každému u řitě.
Putin hraje politické hry přímo ukázkově a doma i ve světě je neobyčejně silný.
USA hrají již druhé housle a teď po Brexitu jsou mimo mísu.
V Sýrii je Putin snadno obejde a nějaký drobný konflikt s letadly není vůbec určující. To je tak dobrá historka pro novináře, ale reálnou hodnotu nemá.
Jenom jsem hodně zvědav, jak se zachová Turecko a protože Putin Erdoganovi zachránil život , těžko bude Turecko v současnosti nápomocno USA. Také proto , že má Turecko důkazy, že se USA podílely na pokusu svržení Erdogana.
Takže kostičky jsou hozeny, ale USA je příliš hrát v Sýrii nebude. [smích]

351603

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 311 734