Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané L.C.

Nalezeno 279 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.05.2011 07:10

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

Monsanto

L.C. 194.?.?.?

Monsanto, Monsanto, není to firma, která v 60. letech dodávala US Air Force látku známou jako Agent Orange, mimochodem vyráběnou z chemikálií dovezených z tehdejšího Československa a vyráběnou ve Spolaně Neratovice do doby, než se i tomu proradnému komunistickému vedení znelíbilo, že už jen při výrobě padají zaměstnanci jako mouchy?
Neznalý člověk by řekl, že u nich za těch pár desítek let došlo k zajímavému vývojovému posunu (od defoliantu ke GMO), nicméně podle mého skromného názoru dělají pořád to stejné, jenže mnohem lépe, zkrátka vyrábějí jedy.

243399

05.05.2011 08:37

Jsme otupělí zlem

RE: Kdo to kontroluje??

L.C. 194.?.?.?

Jestli používání placených diskutérů z národa, jehož jméno nesmí být vysloveno, není zbytečné. Když se kolem sebe kouknu, tak jednak poturčenců jsou všude spousty a druhak lidí, kteří rádi přijímají jednoduché věci ja také dost a dost.
Jak je možné, že tolik lidí podporuje pana knížete a přitom nejsou schopni vidět, co za zrádce to je. Každý ho má za ospalého neškodného dědulu a nikomu nedochází, jak extrémně nebezpečný ten člověk je.
Na druhou stranu, národ, jehož jméno nesmí být vysloveno, se ve lžích a manipulacích cvičí kontinuálně již přinejmenším dobrých 3500 let, takže možné je snad již opravdu vše.

243403

06.05.2011 10:40

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

L.C. 194.?.?.?

Co když Vám řeknu, že Hitler nebyl masový vrah, ale vizionář, který se bál toho, že se Evropa dostane do svinstev, jaké kolem sebe vidíme dnes a to, co udělal bylo něco, čím tomu chtěl zabránit. Šel na to ovšem zcela špatně a stvořil něco, co nakonec sežralo nejen jeho samotného, nejen německý národ, ale většinu národů Evropy. Národů původních, nikoli cizáckých naplavenin.
Co se Židů a Holocaustu týče. Počty obětí mi nesedí a s číslem 6 milionů zkrátka nesouhlasím. Já nikdy nebudu tvrdit, že žádný nebyl, ale v poslední době začínám být dojem, že to byla jen mimořádně propracovaná covert-ops akce, aby se kapitál z rukou širokých židovských mas dostal do rukou pár vyvolených sionistických rodin.

243513

07.05.2011 12:46

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

L.C. 90.?.?.?

Bodejď by Československo neslupl, když mu ho Francie a Anglie věnovala jako na stříbrném tácu a ještě nám naši "přátelé" naznačili, že budeme-li se bránit, bude s námi nakládáno jako s agresorem.
O tom, jak tyto dvě země stahovaly Německo z kůže se nemluví stejně, jak US ekonomické sankce decimovaly Japonsko. V obou případech byla válka nevyhnutelná, protože do kouta zahnaná se brání i krysa, natož hrdé národy jako Němci, nebo Japonci.

Myslíte staré židovské rodiny, které již za války s Napoleonem financovaly jak jeho, tak britskou armádu [mrknutí jedním okem] ?

Mimochodem, jeden člověk, kterého si velmi vážím má pěkné pořekadlo: "Kdyby Židé neměli Hitlera, museli by si ho vymyslet".

243640

Já nevím jak ostatní, ale já si koupil pušku [smích]. Ale raději vážně. Na to, abych měl peníze v bance, jsem rezignoval. Zcela směšný úrok a poplatky způsobí, že po roce tam máte v podstatě méně, než jste tam vložil. Tak jsem jednou vybral těch pár korun, které jsem měl a koupil jsem stříbro. Ne cihly, ale investiční mince - americké a kanadské stříbrné dolary. Stříbro i zlato podle mého názoru mají dvě základní výhody:

1. jsou to cenné kovy, který má v podstatě vždy a napříč celou historií určitou nepopiratelnou hodnotu. I kdyby se stalo, čemuž nevěřím, že by cena klesla na polovinu, stále je to mnohem menší propad, než když se zhroutí současná měna a že k tomu v systému super dluhů nejspíše dojde.

2. je to poměrně důležitá průmyslová komodita. Bez těch dvou kovů už to dnes v průmyslu v podstatě nejde a dá se předpokládat, že jejich spotřeba do budoucna spíše poroste.

Přinejmenším bod 1 se mi vyplatil, protože mince, které jsem ještě loni v květnu kupoval za 470,- Kč za kus, stojí dnes 2x tolik. Takový výnos Vám žádná investiční společnost ani banka nikdy nedá. Jak to bude do budoucna, to netuším, ale jak jsem již řekl, nevěřím, že cena obou kovů půjde zásadně dolů.

Mimochodem, ta puška opravdu není vůbec od věci.

247138

01.07.2011 14:07

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: Znalec

L.C. 194.?.?.?

Podívám-li se do historie, tak mě napadá přinejmenším jeden případ, kdy si někdo jen v hospodě hubu neotevíral. Jistý pan Rašín také dokola tvrdil, že čeští dělníci v zákopech I. světové války příliš zlenivěli. Připomíná mi tak pana Kradlouska, kterému se nelíbí, že vlastnit kupříkladu mobilní telefon je životní nadstandard. Ony stromy ale nerostou do nebe a tak jednoho dne pan Rašín skončil s prostřeleným páteřním kanálem, na který nakonec zašel v nemocnici. Ono nasírat lidi skutečně nejde do nekonečna. Dokonce ani takové holubičí povahy jako jsou Češi.

Problém není v koulích. Řekněme, že se mi pan Vondra bude skutečně zajídat. Tak si na něj někde počkám a vrazím mu brokovnici do xichtu a stisknu spoušť. Čeho dosáhnu?
1. nadosmrti skončím v krimu
2. na jeho místě nastoupí jiná supervyvolená Hejvlova svině (třeba jistý Pánek)
3. politici se poserou, aby to nenapadlo ještě někoho dalšího a brutálně zpřísní držení střelných zbraní (v konečném důsledku jediný čin poškodí 300 000 držitelů ZP)
4. nezměním absolutně nic a pokazím všechno.

Kdepak, ta změna by měla být komplexní a okamžitá. Taková, se kterou noc dlouhých nožů nesnese ani přirovnání. Až by se zabavil majetek těchto zlodějů. Zaplatil by se nejen státní dluh, ale jeětě bychom mohli vykoupit zpět kdysi naše podniky a žít si jako Švýcaři.

247141

11.07.2011 10:50

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

L.C. 194.?.?.?

Jen aby i ta nová revolta nebyla jen pečlivě připraveným židovským divadlem, kterému zase všichni sednou na lep a noví vůdci budou jen jejich další poskoci.

247705

11.07.2011 11:17

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: Znalec

L.C. 194.?.?.?

Omlouvám se za opožděnější odpověď, ale bývám tu zřídka. Na to, aby se pár sviní pohoupalo na kandelábrech by bylo třeba více lidí, než jen jednoho. Víte, jak většina z nich vypadá a že jsou přece jen tak nějak "socialisticky rostlí". Já bych žádného z nich na kandelábr asi sám nevytáhl a i kdyby, tak maximálně jednoho a ostatní svině by se mi zatím rozutekly a to by byla škoda [smích].
Jenže já mluvím o činu jednotlivce a Vy o, jak bych tak řekl, větší společneské akci. Pan Pravda toho kdysi mnoho nezměnil, pan Harman z Bratislavy také ne. Srovnávat tyto dvě osobnosti sice kulhá no obě nohy, ale svým způsobem je podle mého názoru relevantní. Stačí se podívat, co se od té doby na Slovensku děje se zbrojním zákonem. A to nebyl vysoce postavený politik, notabene jeden z "vyvolených", ale pár nepřizpůsobivých asociálů, se kterými byly potíže dlouhodobě a kteří dohnali k hromadné vraždě evidentně slušného člověka.

247706

11.07.2011 12:11

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Ocekavany krach

L.C. 194.?.?.?

Přesně tak, dnes v současné demokracii se přece nic nezakazuje, pouze se jen podivně ztrácejí jak dokazy na internetu, tak knihy v knihovnách. Jiné knihy jsou náhodně ničeny třeba v důsledku vadného vodovodního potrubí, atd. Dohadovat se s panem Mrkvou nemá cenu. Jak si tak všímám, tak vždy čeká na správný moment, aby vyplivnul nějakou jedovatou slinu, která se pokusí dehonestovat každého, kdo se pokouší nahlédnout pod pokličku židovského divadla. Vývoj za poslední století naprosto dokonale kopíruje to, co je v PSM napsáno. Proč bych měl komukoli cokoli dokazovat, když mi stačí otevřít oči a vidím, co se děje a kam vše směřuje.

To, co ovšem na obdobnou "argumentaci" dokonale sedí je pasáž z jedné nejmenované knihy, nejmenovaného autora, kterou si sem dovolím vložit:

Nikdy se nedal žádný Žid zbavit svého názoru.
Čím více jsem se s nimi přel, tím více jsem poznával jejich dialektiku. Nejprve počítali s hloupostí svého protivníka a pak, když nebylo východiska, prostě dělali hloupé ze sebe. Když jim to nepomohlo, tak správně neporozuměli, nebo přeskočili ihned na jinou oblast, říkali pouhé samozřejmosti, nebo je přijali a zase ihned převedli na podstatně odlišnou látku. Při přistižení se odpovědi vyhnuli a nic přesného nevěděli. Ať člověk zaútočil na takového apoštola kdekoli, v ruce zůstal medúzovitý sliz. Ten tekl mezi prsty, aby se v příštím okamžiku zase spojil dohromady. Jestliže ho člověk porazil zničujícím způsobem a on pozorován okolím nemohl jinak než souhlasit a zdálo se, že se člověk dostal alespoň o krok dál, byl nazítří údiv veliký. Žid ze včerejška nevěděl už ani to nejmenší, vypravoval svůj starý zlořád, dělal jako by se nic nestalo, nemohl si vzpomenout vůbec na nic kromě toho, že správnost svého tvrzení včera dokázal.

247715

Ono je legrační pozorovat, jak každý web má "přiděleného" určitého diskutéra, či diskutéry, kteří tam v prostoru pronáší plamenné projevy a ať skrytě, či otevřeně obhajují klady sionismu, šíření demokracie "mírotvorců" z USA, výhody multikulturalismu a feminismu a podobně. V podstatě všude, kde se to nějak radikálně nefiltruje takoví jsou. Ještě legračnější je pozorovat jejich názorovou konzistenci a to, jak si vzájemně přizvukují. Člověk by řekl, že nejen, že mají nějaký speciální oběžník, kde mají popsáno jak a kdy reagovat, ale že i sedí ve stejné kanceláři. Liší se v podstatě v drobných nuancíh, kdy se dá usoudit, že sice v jedné kanceláři nesedí, ale, že je to třeba pan P. ze sekce v Praze, přizvukuje mu pan S. ze sekce z Floridy a tak dále.
Co mě těší je to, že jim to tak "žere" čím dál tím míň lidí. O to více však prskají a snaží se argumentovat. Takovím lidem se dá dnes již položit jen jediná otázka a ta zní: "kolik dostáváte za to, že děláte z ostatních lidí blbce" [mrknutí jedním okem] .

247720

11.07.2011 16:22

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

L.C. 90.?.?.?

Trochu se obávám, že nelze srovnávat lidi třeba tady na Zvědavci, s většinou. Sem chodí lidé zvyklí o věcech skutečně přemýšlet, hledat odpovědi na otázky a další otázky a odpovědi.
Tento a podobné weby mají své čtenáře a zřejmě jich nebude málo, ale pořád je to značná menšina oproti těm, kteří zkrátka jen příjimají to, co je jim předloženo.
Když se na scéně objevil Havel, řekl můj děda, který tehdy ještě žil, že je to zrádce, jehož úkolem je zničit Československo. Díval jsem se na něj jako na blázna. Jistě, byl jsem mladý, ještě na ZŠ a nedokázal jsem to pochopit, ani tomu uvěřit. Netrvalo to ani pár měsíců a začalo mi docházet, jakou měl pravdu. Jenže kolik tehdy bylo spousta lidí, kteří věřili, že to bude lepší a to byl přelom 80. a 90. let. Za 20 let si myslím, lidstvo zase až tak nezmoudřelo. Ta starší generace možná, jenže ta mladší zase "přemlouvá bábu".

Další prsůšvih je ten, že teď nemáme žádného skutečného vůdce a Ať jim říkáme jakkoli, Sionisté, Židi, Svobodní zednáři, Bilderberg group, zkrátka ta chamraď plánující už pravděpodobně další revoluci již bude mít v zásuvce celou paletu osobností, které zdánlivě nebudou mít ani s nimi, ani s vládnoucí garniturou nic společného. Dosadí je tam a systémem vaření žáby si zase začnou pomaličku uzurpovat moc. Oni mají čas, planují v rozměru generací a století. Doktrína toho, co je naplánováno v PSM se objevuje zřejmě již v Talmudu, zkrátka je to základ myšlení starý tisíce let. Sice to nakonec vždy skončí nějakým pogromem a smrtí statisíců a milionů lidí, ale ta skutečně nebezpečná verbež je jakoby nesmrtelná, škodící a otravující evropskou kulturu po staletí. Vyvleče se ze všeho. Nakonec není to jen Velká Francouzská revoluce, ale člověk by řekl, že měli pod palcem snad každou větší revoluci, která kdy byla. Konečně zrádce Havel měl běhen revoluce také plnou hubu rovnosti, spravedlnosti, pravdy, práce pro všechny a bezplatné zdravotní péče. O tom, jak to dopadlo by mohli mluvit statisíce nezaměstnaných, další statisíce nemocných a Ti, kteří se nestačí divit, jak se nám najednou změnil výklad historie a jak nám od druhé války neustále narůstá množství obětí holocaustu [smích].

Jak tedy z toho ven? Revoluce příjde a bude naplánovaná, ale na naší straně je výhoda, že ji nebude možné řídit 100%. Bude zmatek, bordel, bezvládí. Podle mně tam bude čas na jeden výstřel. Jediný výstřel ve velmi úzkém časovém úseku. V ten přesný moment se budou muset zlikvidovat nastrčenci elit, kteří se objeví a bude třeba dosadit tam své lidi. Absolutně morální, absolutně neúplatné. Takové, pro které nebude na prvním místě bohatství a moc, ale skutečné hodnoty. Kde je vzít ovšem netuším.

247731

18.07.2011 09:00

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

Jak se bránit

L.C. 194.?.?.?

Je to všechno "hezké". Mně ovšem zajímá spíše jak se tomu bránit? Udělat si databanku zdravého osiva nebude jen tak, navíc, když ani netušíme, co dnes ještě můžeme koupit. Já nejsem zemědělec, ale stejně si myslím, že ani on nepozná GM semeno od semena zdravého pouhým pohledem. Na uskladnění i dlouhodobé bych pro vlastní potřebu prostor měl, otázka je, zda-li stačí to zkrátka jen nasypat do pytle a zavřít někam do sucha do bedny.

248219

26.07.2011 11:32

Ještě jednou masový vrah Breivik

Zbraň a střelivo

L.C. 194.?.?.?

Je to jen taková úvaha nad střelivem a zbraní.

Puška Ruger Mini váži v základu necelé 3kg bez střeliva. Pokud na ní měl nějakou optiku, podle obrázku z novin to vypadalo na holografická mířidla EoTech se zvětšovacím modulem, nějaký rail vpředu na svítilnu a grip, nedostal by se se vším nad 5-6kg. Tato puška může používat 30tiranné zásobníky, které používají pušky AR-15. Jeden takový plně nabitý zásobník váží přibližně 0,5kg. jistě, mohli bychom spekulovat o faktorech jako je hmotnost střely, prachová navážka apod., ale řekl bych, že je to zbytečné. Při 20ks zásobníků po 30 rannách s sebou mohl nést 10kg ve střelivu + 5kg zbraň + 5kg pistole Glock a střelivo do ní, což není zase tak mnoho a co víceméně bez problémů unese každý z nás. Předpokládám, že použil Glock 17, nebo 19 v ráži 9mm Luger. Tyto náboje jsou výkonné a relativně rovněž lehké. Nábojnice váží přibližně 5 gramů a lehčí střela 7,5 gramu. Zápalka netuším a hmotnost prachu dělá přibližně 0,6 gramu, takže do jednoho gramu za obě položky.

Stran hysterie o střelivu dum-dum. Zbraň měl pro lovecké účely a střelivo se zvýšeným ranivým účinkem si i u nás může koupit každý myslivec po tisících kusech, má-li na to. Sportovní zbraně rovněž často používají střely s dutou špičkou – viz. např. střely Lapua Scenar. Balistiku mají velmi dobrou, protože se užívají i pro odstřelovačské disciplíny a spousta střelců na Scenary nedá dopustit ani na vzdálenosti nad 300m.

249096

26.07.2011 11:36

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Zbraň a střelivo

L.C. 194.?.?.?

Samozřejmě předpokládám použitou ráži pro pušku .223 NATO, tedy 5,56x45.

249097

26.07.2011 14:00

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: je jedno jak se to stalo a kdo to udělal

L.C. 194.?.?.?

Vyzní to asi dost depresivně, ale já se vážně obávám, že budoucnost již je naplánována stejně jako tyto útoky.

249116

29.07.2011 13:41

Je potřeba více internetového šmírování, říkají představitelé Evropy

RE: Re/STRUCT/ion internetu?!

L.C. 194.?.?.?

Jak tak koukám na tu pixlu, jen aby na druhé straně nebylo napsáno "Zyklon B" [smích] .

249390

02.08.2011 11:30

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 194.?.?.?

Náhodou to napsal pěkně. Příspěvek jako vystřižený z Protokolů SSionských Mudrců, nebo z Katechismu zdravomySSlícího Žida [smích].

Snad MoUdrostrak promine ta "S", ale nějak jsem v nich nalezl zalíbení. Navíc v nich vidím i určitou paralelu v používaných metodách. Nechtěl bych však ta skutečná dvě S urážet, protože Ti alespoň bojovali za Německo a tedy za vlast, kdežto tato S bojují pouze za mamon a moc.

249705

03.08.2011 13:12

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 194.?.?.?

Bohužel se přiznám, že o Číně nemám vůbec přehled. Zaráží mě ovšem určitý rozpor, kdy je na jednu stranu tvrzeno, že dělníci pracují v nelidských podmínkách, kde o bezpečnosti práce, různých ISO, akreditacích a certifikacích nikdy neslyšeli, navíc za téměř nelidské platové podmínky podobající se spíše otrokářství, ale na stranu druhou se dovídám o tradici, kde se děti starají o své rodiče až do smrti. Evidentně tedy musí vydělat dost, aby uživili nejen sebe a bydlení (byť třeba "jen" společné), ale i své rodiče. Protože jsem v podstatě údržbář a tedy spíše než cokoli jiného dnes tzv. socka, nedovedu si představit, že bych to utáhl ze svého platu u nás v demokratické a dokonalé České republice.

Je zajímavý kontrast pozorovat, jak zloděj v Číně je nucen v podstatě emigrovat, aby si zachránil kejhák, kdežto u nás je kupříkladu vyhlášen nejlepším ministrem financí [smích] .

249781

03.08.2011 17:30

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 90.?.?.?

S houbami bych moc nepočítal. Nedávno jsem zaznamenal článek, že Češi nasbírají ročně v lesích za několik miliard hub a lesních plodů. Jen tak pro nic tam ten článek nebyl. Nejlepší ministr financí v Evropě, na světě a možná v našem kvadrantu galaxie zcela nepochybně chystá nějaké houbovné, borůvkovné, či nějakou komplexnější sadu "lesních daní". To by tak hrálo, aby lůza jen tak zadarmo šmatlala po lesích a žrala co příroda dá, to se nebude trpět [smích] !

249794

03.08.2011 17:42

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

L.C. 90.?.?.?

No kdyby opravdu chtěli, mohli bychom jim tam poslat Kradlouse. Jen netuším, jestli na něj neplatí nějaká konvence o nepoužívání zbraní hromadného ničení a také si nedovedu představit, že bych třeba já osobně byl tak krutý. Každopádně, kdyby tam začal dělat ministra, do dvaceti let je Čína s počtem obyvatel níž než Grónsko, čumět do komína budou jezdit povinně a jména obětí dokážou vyjmenovat zpaměti.

249796

05.08.2011 07:45

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

V první fázi se zbavte dluhů, jakékoli volné a nevyužité finanční prostředky vražte do drahých kovů (stříbro a zlato ve formě mincí - mají dobrou likviditu a v případě kolapsu měny bude snadnější platit s nimi za zboží a služby). Býdlíte-li na vsi, investujte do věcí, které neztrácí hodnotu, například kvalitní nářadí, jako pily, lopaty, sekery. Kupte si pušku a učte se střílet rychle a přesně.
Ve druhé fázi, kterou však můžete realizovat v souběhu s tou první, se obklopte přáteli a podobně smýšlejícími lidmi. Vzájemně si pak můžete pomáhat, až půjde skutečně do tuhého.

249894

09.08.2011 10:51

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

V případě zásadního krachu se zhroutí cena komplet všeho a všechno.
Otázka číslo jedna zní: jak dlouho taková destabilizace potrvá?
Otázka číslo dvě zní: co je v krizi podstatnější? Stříbrná mince, za kterou koupím pytlík mouky, nebo legrační potištěné papírky, které nebudou mít v tom okamžiku hodnotu vůbec žádnou?

Kupování zemědělské půdy je fajn, ale není to pro každého a to jak časově a finančně, tak i fyzicky.
Co se financí týká, tak je problém. Dnes veškerá půda někomu patří. Pokud by se již rozhodl k prodeji, tak za cenu, kterou si většina lidí v dnešní dluhokracii nemůže dovolit. Čas je také problém, protože zemědělská půda potřebuje péči, jinak zaroste plevelem a nic na ní ani po jeho odstranění neporoste. Fyzicky to zvládnout také není žádná sranda. Momentálně by se dala použít mechanizace, jenže ta vyžaduje další nemalé investice a to nejen za pořízení, ale i za provoz. V době krize to bude ovšem jen kus bezcenného haraburdí, protože benzín, či nafta budou absolutně nedosažitelné. Zbývají tedy ruce. Jen pokosit kosou hektar obyčejné trávy je svinská fuška. Jaké to pak asi bude s obilím.
Zemědělství je práce na dva plné úvazky, to nejde flinkat jen tak ledabyle, když je zrovna čas, ale je to dřina od rána do večera.

To nemluvím o zlodějích a bandách, které budou v době bezvládí nepochybně krást, plenit a přepadat právě ty nebožáky, kteří se budou snažit něco si vypěstovat. Operovat s tím, co bylo za války je k ničemu, protože pokud by došlo k rozvratu společnosti v maximálním rozsahu, nebude fungovat absolutně nic a armáda a policie bude stejně chránit tak maximálně vyvolenou kastu.

250297

10.08.2011 12:39

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

V podstatě nejsme ve při. Na to, co možná příjde, se nelze nijak připravit, už proto, že to možná nebude kopírovat žádná standardní schémata.
Současná civilisace je totiž strašně křehká. Troufnu si tvrdit, že křehčí, než kdy byla. Lidé jsou nesamostatní, jejich vědomosti jsou zredukovány na takřka jedinou věc, na hledání odpovědí na stránkách jako je google a seznam. V případě kolapsu civilisace bude všude spousta lidí, kteří nebudou vědět, co mají dělat a jak přežít. A co nás dělí od kolapsu civilisace? Někdo tvrdí pět dní bez jídla. Já si myslím, že i tři dny totálního blackoutu by se současnou společností pěkně práskly o "podlahu".
Do čeho investovat nelze předem odhadnout, ale já to dělám, jak píšete. Něco málo tam, něco málo jinam. To nejcennější, co dnes ale nakonec můžeme sbírat jsou vědomosti, znalosti a jejich použití v praxi. Třeba to pomůže zachránit život nám, nebo někomu, na kom nám záleží.

Ta otázka hysterie kolem zlata je na místě. Poslední dobou je v novinách každý den článek o tom, jak je to výhodné. Sám si říkám, co když po opadnutí té takřka davové psychózy příjde zákon podobný tomu, který zažily USA tuším v roce 1933, kdy US vláda nařídila všem svým občanům pod trestem 10 let vězení odprodat veškeré zlato státu? Může se to stát? Nepochybně ano. A je to naprosto dokonalý postup v případě, kdy chcete společnost zbavit hmotných hodnot. Nebo a to by bylo ještě snazší, mohou srazit cenu těchto kovů na polovinu, nebo desetinu. Burza snese evidentně vše. Buď to byli Rothschildové, nebo Rockefellerové, kteří vycouvali z obchodu se zlatem již před lety. Třeba již tehdy věděli, proč to dělají.

250372

10.08.2011 12:41

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

L.C. 194.?.?.?

Něco mi říká, že dotyčnej to ví moc dobře. Jen jej neskutečně s odpuštěním sere, že to ví i ti tupí Gojímové.

250373

11.08.2011 12:16

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: vztek

L.C. 194.?.?.?

Přiznám se, že podívat se na to z pohledu asijských trhů mě nenapadlo. To, že cena zlata je víceméně konstantní, mě na druhou stranu napadlo, ale přišla mi neuvěřitelná ta rychlost degradace hodnoty papírové měny. Já jsem totiž kupoval stříbrné mince za 470,- Kč za kus a během půl roku cena vyletěla na téměř dvojnásobek a dnes je to více, než dvojnásobek. Jde z toho hrůza. Ve spojení s tím, co se děje ve světě si opravdu připadám, jako bych seděl v první řadě s vyhlídkou na kolaps civilisace. Kdybych měl mít strach jen z toho, že přijdu o těch pár korun rezervy, tak by to ještě šlo, jenže pokud dojde k nějaké skutečné celosvětové krizi, tak je to opravdu průšvih, protože se nedá odhadnout, jak kdo zareaguje. USA padají na držku a vezmu-li v úvahu psychopaty a jejich aroganci, kteří u nich sedí ve vládě a Pentagonu a hlavně ty, kteří tahají z pozadí za nitky, klidně to může skončit globálním konfliktem.

250520

16.08.2011 14:07

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

RE: pochod heterosexualu

L.C. 194.?.?.?

Do tak nebývale extremistické akce bych neměl odvahu se pustit. Navíc používání transparentů a nápisů, které zcela evidentně směřují k potlačení práv a svobod občanů, kteří bohužel nemají to štěstí a jsou mentálně, či morálně méně disponovaní, by určitě neskončilo dobře. Také se obávám, že kdyby se tam náhodou objevil navíc ještě ke všemu transparent na podporu tradiční rodiny, nenásledovaly by obušky, ale rovnou střelba do davu. Takové úchylárny v moderní demokratické, multikulturní a gender-vyvážené společnosti nebudou tolerovány [smích].
To by se tak hodilo. Dnes podpora heterosexuálů, zítra podpora tradiční rodiny a pozítří by snad z rozežranosti ještě někdo chtěl, aby cikáni začali pracovat a popozítří aby politici přestali krást. No fuj.

251132

16.08.2011 14:22

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

L.C. 194.?.?.?

Ano, ano, nejdůležitější je, abychom věděli správné ČÍSLO . Vše ostatní je nepodstatné. Tedy kromě toho, že 2. světovou válku fakticky zahájila RA, která zcela zásadním, bezprecedentním a zákeřným způsobem zaútočila na mírumilovnou německou delegaci, formálně navštívivší Ukrajinu.

251133

20.08.2011 15:25

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Jakpak to asi je?

L.C. 90.?.?.?

Je to jednoduché. Vezměte si, že jste voják. Většinou bojujete, kam Vás pošlou. Samozřejmě Vám před tím nalejí do hlavy nějakou tu propagandu o nepřátelích vlasti, teroristech a bla-bla-bla kdoví vlastně o kom. Jenže jak se dostanete do té skutečné války, tak zjistíte, že vše je vlastně jinak. Uvědomíte si, že nikomu nepomáháte a že většina obětí jsou civilisté. Uvědomíte si, že ti tzv. teroristé jsou lidé jako Vy, obyčejní muži, ženy, děti, kteří válku nechtějí a bojují s Vámi jen proto, že brání svou vlast, ve které nemáte co dělat. Zvládnete to? Zvládnete vědomí, že jste součástí mlýnku na maso, kde jsou většinou oběti civilisté, jako je Vaše žena, děti, nebo rodiče?
Jestli jsou speciálové využívání na úkoly, které nejsou zrovna v souladu s Ženevskou konvencí, to netuším, ale věřím, že to nakonec není ani třeba.

Toho vojáka je mi líto. Bůh ví, že takový osud si nezasloužil. Úvahy o sebevraždě a o tom, že je proti křesťanské tradici, jsou zbytečné, protože on již věřil, že do ráje se stejně za to, co udělal a viděl, nemá šanci dostat. V celkovém obrazu je to ale jen další oběť zbytečné války. Války, jejíž skuteční iniciátoři a viníci nebudou nikdy potrestáni. A to je na tom to nejhorší, že ty zrůdy, které jsou zodpovědné, za to nezměřitelné zlo, které působí, nikdy nedojdou trestu.

251413

20.08.2011 21:16

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Jakpak to asi je?

L.C. 90.?.?.?

S největší pravděpodobností to tak skutečně bude. Co se týče složení americké armády, řekl bych, že je to tak jak píšete. Těch prvních je plná US armáda. V podstatě si troufnu tvrdit, že v jejich současné armádě jsou jednak žadatelé o azyl, druhak "brothas" z ghet, kteří by si jinak museli odkroutit nějaký trest za znásilnění, distribuci drog apod., nýmandi a psychopati, kteří jsou v reálném životě víceméně k ničemu, možná nějací magoři zblblí z PC her (o tom ovšem pochybuji, protože běhat s 30kg výstrojí v reálu je něco jiného, než v PC) a nakonec vlastenci, kterých bude ale asi nejméně. Ti posledně jmenovaní mají nejlepší šanci dostat se ke speciálům, protože mají motivaci a víru (nebrat dogmaticky z náboženského hlediska). To by mi sedělo i na výše jmenovaného vojáka. Následná konfrontace s tím, co je boj za vlast s tím, co nakonec skutečně dělají, zcela nepochybně vede k následným sebevraždám.

251446

20.08.2011 21:33

Zkušenost se Stworou

RE: -

L.C. 90.?.?.?

Pracuji v jednom zdravotnickém zařízení. A k tomu, co jste napsal Vám mohu říci jediné, dávám Vám plně za pravdu.

251450

22.08.2011 12:56

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Jakpak to asi je?

L.C. 194.?.?.?

Rád bych na to věřil, ale bohužel nevěřím a opravdu se bojím, že karmu, boží spravedlnost a mlýny, si vymysleli jen ti, kteří byli lidmi jako já. Stvořili si berličku, aby se nezbláznili z každodenních nespravedlností, kterými byli obklopeni.

251589

22.08.2011 16:36

Zkušenost se Stworou

RE: MoUdrostáku, málokdy s tebou souhlasím, ale tentokráte

L.C. 90.?.?.?

Já se přiznám, že většinou vykám těm lidem, se kterými nemám přímo osobní vztah, ale vážím si jich natolik, že bych si jim tykat neodvážil. Jsem tak naučený do dětství. Internetová komunikace to ve mně ještě nějak nezlomila. Navíc v ní nejsem zase až tak kovaný, takže asi tak.

251601

26.08.2011 17:54

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: No jo...

L.C. 90.?.?.?

Mě na tom všem děsí to, že nikdo neudělal absolutně nic, aby tomu šílenství zabránil. Proč se neozvala Čína a Rusko. Proč toto jednání neodsoudili. Znamená to, že nechali NATO v čele s USA volnou ruku? A pokud ano, proč to udělali? Aby je nechali se mezinárodně zdiskreditovat, nebo zkrátka proto, že už s nimi drží "basu". Je-li to to druhé, tak mě napadá jen jediná věta a ta zní: "Bůh nám pomáhej". Ten má však evidentně nějakou jinou práci, takže jsme skutečně v pérdeli už teď [pláč] .

251945

31.08.2011 10:04

Znásilnění Libye

RE: Jedna mala pripomienka... Kde su ti vsetci, ktori v marci vykrikovali, nech OSN ustanovi bezletovu zonu nad Libyou?

L.C. 194.?.?.?

A divíte se?

252268

31.08.2011 10:37

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

L.C. 194.?.?.?

Kdybych věděl, co dělat, nechal bych si to patentovat. Faktem bohužel je, že z pozice obyčejného člověka, nemám absolutně žádnou šanci cokoli změnit. Jak zbytečná je jakákoli běžná demonstrace, se ukázalo nedávno při stávce odborů, kdy ten největší zloděj a ultramegazmrd Kradlousek, měl nejen tu odvahu mezi lidi vyjít, ale ještě se jim sprostě vysmát do xichtu.

V podstatě žijeme v systému, který již lze nazvat nejen otrokářským, ale také vysoce kastovním. Jak také jinak nazvat systém, ve kterém si hrstka vyvolených prokorumpuje ročně 100mld. ze státních peněz, tedy z peněz nás daňových poplatníků, fakticky však pouhých otroků, kteří ovšem na rozdíl od skutečných otroků nemají jistotu ani jídla, ani bydlení a ani práce. Pokud slyším někoho blekotat o demokracii, většinou nevím, jestli si dělá legraci, nebo jestli je to jen provokatér.

Možná tomuto státu chybí jen někdo jako pan Josef Šoupal. Když se ovšem podívám na parlament, senát a vládu, mám dojem, že by jich byla třeba minimálně celá divize.

252269

31.08.2011 11:26

Izrael vede válku proti íránským vědcům

RE: USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

L.C. 194.?.?.?

Já se bojím, že tam stejně dříve, či později vletí. USrael haraší zbraněmi seč to jde. Velkohubých prohlášení, že napadnou Írán, aby se "bránili" jeho agresi je za posledních pár let docela dost. Ahmadínežád celkovému zklidnění situace také zrovna příliš nepomáhá.
Další věc je, že pokud Írán bohatne, jeho obyvatelstvo má vysoký životní standard a celkové bohatství roste, je to přesně ten správný důvod si myslet, že se tam určitě nedodržují lidská práva a určitě tam není ta správná demokratura, která by tam být měla. A vůbec, Íránci beztak znásilňují ženy a žerou malé děti a jsou zcela signifikantní hrozbou pro světovou bezpečnost. Je třeba je osvobodit jako chudáky Libyjce a majetek rozdat těm potřebným, rozumějte tedy těm potřebným v chátrajících bankovních superdomech. Rusko a Čína udělá stejně pendrek, to bylo konečně vidět na příkladu Libye a Írán nakonec zůstane sám. A ať je vyzbrojen jakkoli a morálka obyvatelstva jakákoli, nelze vzdorovat většině světa. Asi by tam Usrael dostal slušnou nakládačku, ale stačilo by to na to, aby to tam pořádně roztřískal.

252272

31.08.2011 18:52

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

L.C. 90.?.?.?

Těžko říci, jak se na to díval po letech sám Šoupal. Přiznám se, že jsem jeho paměti nečetl, ovšem tu a tam jsem zaslechl něco o panu Rašínovi a moc pozitivního v tom nebylo. V podstatě mi totiž připomíná jiného politika z jedné současné očíslované vládnoucí strany. Ten totiž také tvrdí lidem, že jsou shnilí dělat.

252296

31.08.2011 19:33

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

L.C. 90.?.?.?

Něco zcela jistě dozraje, ovšem co to bude, se neodhaduji hádat, aby to totiž nebyl ten takzvaný a konspirační NWO.

252300

01.09.2011 07:33

Izrael vede válku proti íránským vědcům

RE: USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

L.C. 194.?.?.?

Bohužel to pro Írán nevypadá vůbec dobře. Podle mého i relativně laxní přístup USA k válce v Libyi by mohl svědčit pro to, že se připravují na něco většího a tím větším bude zřejmě Írán. Pozemní armádu mají jak v Afghánistánu, tak i v Iráku, možnost logistického zabezpečení a podpory z dalších okolních zemí.

Francouzský skřet, který by jinak seděl jako myška a raději nedutal, si také na můj vkus příliš vyskakuje. Obávám se, že Írán bude opravdu další, kdo bude osvobozen.

Co se výzbroje týká, nebude na tom Írán zase až tak špatně. Jednak mají podle zřejmě slušnou protivzdušnou obranu, vlastní výzkum, vývoj i výrobu, o které navíc není zase až tak moc známo a přece jen je jich přes 71 milionů. Co to ovšem je oproti polovině světa.
Co se těch nukleární zbraní týká, tak nevěřím tomu, že kdyby je měli, že by s nimi hned začali na někoho útočit. Ahmadínežád používá sice trochu agresivní rétoriku, ale není to blázen.

252334

02.09.2011 10:13

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Jestli ta otázka není položena nesprávně. Tedy, přesněji řečeno, nemám na mysli to, co bych dělal, pokud by byla napadena má vlast. V takovém případě je pochopitelně mou povinností jít a bránit ji. Otázka tu čeká mnohem záludnější. Co bych jako český občan udělal, kdybych byl povolán do zbraně, abych bojoval "za svobodu a demokracii" třeba někde v Íránu a jak bych tedy bojoval, pokud bych byl vnitřně přesvědčen, že jsem já na straně agresora.
Íránec, Iráčan, Afghánec není můj nepřítel. Jestli něčemu věřím, tak je to to, že bych si s nimi rozuměl zřejmě mnohem lépe, než s těmi psychopaty a zelenými mozky z vedení NATO, či s jejich SIOšéfy.

A tohle pochopitelně není ta nejhorší možnost. Ta horší možnost totiž je, jak bych se zachoval, kdyby mě poslali třeba do Srbska, nebo Ruska? Bojoval bych proti bratrům Slovanům? To v žádném případě. A ta nejhorší možnost pak je, budu bojovat jako voják proti vlastním lidem? Co když budu voják a dojde k občanské válce? To, co se děje ve Šluknovském výběžku by mohlo být jednou z výraznějších indicií. Lidé se nenechají okrádat do nekonečna. Na jakou stranu se pak postaví policie a armáda? Několika policistům a vojákům jsem tuto otázku položil a výsledek byl ten, že se se mnou přestali bavit. Pokud se někdo urazí po takovém v podstatě hloupém dotazu, co mě od něj asi tak čeká.

Já jsem na vojáka příliš starý. Tedy přesněji řečeno jsem příliš starý na to, abych zrazoval své zásady kvůli rozkazu někoho, koho bych nejspíše na místě zabil, měl-li bych tu možnost. A v tom jste dokonale trefil hřebíček na hlavičku, protože by to chtělo skutečně vyhledat a zlikvidovat ty skutečné vyníky zla, které se šíří světem.

252404

02.09.2011 14:38

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Jediná ideologická masáž, kterou kolem sebe v posledních 20ti letech pozoruji, se vlastí a národem v pozitivním smyslu zrovna nezaobírá. Naopak se mi snaží vecpat, že je to něco odporného a nechutného, na co by bylo nejlepší co nejrychleji zapomenout. Pro mě jsou oba pojmy nedotknutelné. Jsou nedotknutelné stejným způsobem, jako je pro mě nedotknutelný pojem rodina. Pokud někdo překročí práh mého domu ve zlém úmyslu, aby ublížil mě, nebo lidem mi blízkým, udělám cokoli, abych jej zastavil. Nebudu dumat nad tím, jestli za to půjdu do pekla, nebo si pošpiním karmu.
Díky lidem, jako jmenoval pan Luxor, tu dnes existuje Česká republika a díky mnoha jiným před nimi tu existoval Český stát. Klidně řeknu, že je mou povinností a ctí je následovat. Dilema tudíž odpadá, neexistuje a nastavování tváře si může následně zkoušet nepřítel, který zaútočil první.

252421

02.09.2011 20:35

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 90.?.?.?

Děkovat bych měl i já, protože jste zmínil jména, kterých si velice vážím. Spousta lidí by byla ráda, kdyby se na ně zapomnělo a když to nejde, snaží se je pošpinit, či alespoň ignorovat a dělat, že neexistovali. Jsou to ti, kteří by i dnes nadšeně vítali jakýkoli "novodobý Wehrmacht", který by k nám zrovna přišel vykonat formální návštěvu ve jménu nějakého "drang nach ... ".
To si však musí srovnat v hlavě každý sám za sebe. Já si svou stranu vybral.

252436

04.09.2011 18:29

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Jsou vyhazovány peníze na okupaci v Afganistánu a zde v Česku nejsou peníze na nic!

L.C. 90.?.?.?

Já se opravdu bojím, že hrdinní hoši mají vlast i Zvědavce tam, kde slunce nesvítí. Viděl jste záběry ze Šluknovského výběžku, jak policejní těžkooděnci řežou demonstranty hlava nehlava? Pro mě poměrně trpká odpověď na otázku, na čí stranu se PČR a AČR postaví, až půjde skutečně do tuhého. Český národ to evidentně nebude, ale až příjde čas, budou hrdinní hoši s pistolkami, se kterými nyní vychovávají Afghánce, vychovávat český pracující dobytek.

252508

05.09.2011 11:54

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Vlast, to nejsou jen lidé. Samozřejmě je to jedna z její nejpodstatnější částí, ale je to také země, kde po stovky let žijí naši předci, je to tedy i historie území a národa. Je to dědictví a odkaz. Češi toho dokázali v historii opravdu hodně. Ať se to někomu líbí, nebo ne, přežili ve středu Evropy přes tisíc let. Od doby vzniku prvního uskupení Slovanských kmenů, tzv. Sámovy říše, byli neustále pod tlakem svých, mnohdy mnohem silnějších, sousedů a vytrvali. Od Bílé Hory byl likvidován každý odpor. Každý kdo se hlásil k češství a vlastenectví byl pronásledován, ale ne pouze tehdy. Skuteční vlastenci byli, jsou a budou pronásledováni vždy, za každého systému, za každé vlády. Stačí se jen podívat, jak se I. republika zachovala k čs. legionářům a jak se chovali k čs. vojákům a letcům po 2. válce. Na rozdíl od pronásledování za minulého režimu, tento režim zvolil jinou taktiku, zkrátka je ignoruje. Proč? Vlastenec je pro tento systém nebezpečný. Je nebezpečný, protože jeho země a národ mu není lhostejná. Nelíbí se mu, že se vlády chopily zrádcovské a zlodějské kreatury, které jej vysávají jako pijavice. Píšete, že nevíte, zda-li bojovat kvůli lidem, které vidíte kolem sebe. Nesmíte jim to mít za zlé, protože ti lidé nejsou nic více a nic méně, než jen oběti. Oběti indoktrinace, která sem byla zavlečena zvnějšku. Indoktrinace, která nedělá nic jiného, než že pošlapává tradiční hodnoty. Čest, hrdost, láska k vlasti dnes již nic neznamenají. Ta indoktrinace jde však mnohem dále, protože pošlapává i hodnoty křesťanské, jako je rodina, láska k bližnímu, úcta, pokora a další. Člověk aby se dnes styděl přiznat si, že má rád svou zemi, protože se na něj hned sesype hejno supů, kteří jej budou označovat za nacistu, fašistu, xenofoba a bůh ví, koho dalšího. Vlastenec je dle nich agresor jen proto, že je odhodlán bránit svou vlast. Nedokáží pochopit, že když člověk miluje svou vlast, nikdy by nešel do války, aby vzal vlast někomu jinému.

Všechny hodnoty jako by byly pokrouceny, zmrzačeny a polámány. Výše jmenované zrůdy typu Vondry budou pod rouškou vlastenectví posílat české vojáky do válek, ve kterých nemají co dělat. Dělají to, protože pro ně samotné vlast a vlastenectví nic neznamenají, nepochybně ta slova ani nechápou. Je pro ně podstatné jen těch pomyslných 30 stříbrných, které za to dostanou a pochvala od příslušného velmistra.

Vaše znechucení chápu, dokonce se s ním často i ztotožňuji. Jenže to nesmíte vzdát. Ani Vy, ani já, ani žádný další vlastenec. Jenže to Vy určitě víte. Víte, že být vlastencem není, jako být třeba instalatérem. Nejde to jen tak pověsit na hřebík.

252537

07.09.2011 09:00

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Bohužel tato zrůda už je ve vládě natrvalo. Je to jeden z vyvolených, na které neexistuje metr. Komu jinému by prošla už jen ta evidentně rozkradená třičtvrtěmiliarda. Spolupráci s Američany fakticky daleko za hranicí vlastizrady a další hanebnosti již ani raději nezmiňuji.
Je na něm přímo vidět, jak je sebejistý, jak ví, že na něj nikdo nemá, i když si bude dělat, co se mu zlíbí.
A disident? Ten je disident asi jako já jsem kosmonaut. Zatímco skuteční disidenti hnili v uranových dolech a chhcípali hlady, tahleta zrůda si žrala kaviár a popíjela francouzské šampaňské. Tenhle nemá se skutečným disentem společného naprosto nic.

252620

07.09.2011 11:00

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

L.C. 194.?.?.?

Řekl bych, že pokud by byli mezi námi, tak jediný, kdo by se měl skutečně bát, by byli policisté, hasiči a účetní [smích].

252634

08.09.2011 09:10

Za koho kope Ondřej Neff?

O.N. fašista?

L.C. 194.?.?.?

Je pravděpodobné, že se mýlím, ale vyhnul bych se termínu fašista v souvislosti s O.N. Ať se na toto hnutí dívám jak chci, tak mi totiž stále vychází sice jako mimořádně autoritářské, které klade blaho státu vysoko nad blaho jednotlivého občana, ale také "silně, někdy možná až absurdně pronárodní". U pana O.N. ovšem pronárodního nespatřuji abslutně nic. Opět jej, nemohu označit ani jako vlastizrádce, či kolaboranta (protežování US linie, podpora radaru apod.), protože tento člověk Čech zkrátka není. Rovněž podpora výše zmíněného má pochopitelně s blahem státu pramálo společného.

Nechci, aby to vypadalo, že fašismus obhajuji. Chci jen říci, že mezi námi zkrátka žijí lidé, kterým je víceméně jakákoli ideologie cizí do okamžiku, kdy jim může přinést výhody. Že jsou fašisté o nich můžeme říci stejně, jako že jsou komunisté, kapitalisté, socialisté, demokraté, autokraté, či cokoli jiného a nejlépe je dokáže charakterizovat staré známé rčení "Kam vítr, tam plášť". Jsou to zkrátka lidé, kteří se budou mít dobře za jakéhokoli režimu.

252708

08.09.2011 09:47

Romové II. část

RE: clanky

L.C. 194.?.?.?

Nazvěme to korektně správně: Republika ROMOVO

Kdysi jsem na toto téma napsal takovou mikropovídku, nebo spíše chronologický sled událostí [smích].

252714

08.09.2011 20:50

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: INDICIE

L.C. 90.?.?.?

Postoj Ruska a Číny ke konfliktu v Libyi mě také poměrně zaskočil. Otázkou ale je, jakou mají rozehranou hru. V podstatě jim teď stačí čekat, až se USA s NATO zdiskreditují ještě více, než již jsou. Podpora výše zmíněných padá jako kámen, naopak symaptie s Ruskem a Čínou, troufnu si tvrdit, rostou a možná, že přesně o to jde. Západ ztrácí, ale ne příliš a Rusové získávají, ale také ještě ne příliš.
Ohledně systému S-300 to může být také zajímavá hra, protože tento systém Írán zřejmě vlastní již od 90. let, kdy několik kompletů nakoupil od Ukrajiny spolu se střelami s plochou dráhou letu X-55. Technologicky na tom Írán nebude špatně a vědeckou i výrobní základnu má vlastní, takže předpokládám, že teoreticky by neměl mít problém ten systém analyzovat a následně vyrábět sám vlastní verzi. V takovém případě mohou být vše jen hříčky, ve kterých Írán požádá o nákup S-300 a počká na reakci Izraele a USA, kteří se svou hysterickou reakcí v podstatě sami postaví do role potenciálního agresora a Írán samotný může jen sbírat kladné body, protože je najednou v úloze někoho, komu není na mezinárodním poli dovoleno budovat si vlastní obranu.
Jak ale říkám, jsou to mé čiré spekulace.

252790

09.09.2011 07:24

Tyrani na troskách

RE: Něco se děje - ČT24 - Hyde park - Baudyš ml. to opravdu rozsvítil !

L.C. 194.?.?.?

V cokoli lepšího a hezčího jsem přestal věřit, stejně jako v řeči o nějaké změně vědomí, posun na vyšší úroveň a podobné řeči. Jistě, ve svém okolí pozoruji jeden fenomén a tím je změna chování lidí, kdy se nehledě na sociální statut z dobrých lidí stávají lepší a ze sviní ještě větší svině. Jenže to nebude způsobeno nějakou kolektivní změnou vědomí, ale spíše tím, že se poměrně rychle rozevírají sociální nůžky.
V podstatě to, co se děje, snad raději nechci ani chápat. Zemřou tři hokejisté a celá republika má neskutečnou tryznu. Pád letadla je tragedie, to bez debat, ale je to tragedie stejná, jako jakákoli jiná nehoda. A oběti těchto každodenních a obyčejných nehod nemají žádnou tryznu k uctění jejich památky. Ve stejný den, či +/- stejný, zemřeli při autonehodě, kterou nezavinili, čtyři lidé a neštěkl po nich pes. Není to již jen vůči nim poněkud nefér?
V době, kdy ve vládě sedí pijavice, které rozkradly absolutně vše, co naši předkové vybudovali, faktičtí zrádci, kteří nás zavedli do agresivních a nevyprovokovávaných válek, ve kterých nemáme co dělat a zloději, kteří zaprodávají a okrádají občany tohoto státu i o to poslední, co jim ještě zbylo, působí tryzna za tři mrtvé jako něco, co je skoro z jiného světa. Svědčí to o nějakém probouzení? Ne, svědčí to jen o tom, že lid potřebuje svůj chléb a hry a protože na chléb již není, musí mu být předloženo jen více her.
A závěr? I kdyby nakrásně došlo k nějakým "změnám", budou pravděpodobně jen dalším pečlivě připraveným židovským divadlem s již nyní připravovanými a vychovávanými figurkami.

252830

09.09.2011 14:24

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

L.C. 194.?.?.?

Reagovat na provokatéra je zbytečné, notabene když se sem sanží procpat dalšího žida, což Svanidze bez ohledu na své původem gruzínské jméno, je.

252863

09.09.2011 21:14

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

L.C. 90.?.?.?

Máte smůlu. Tyhle řeči na mně totiž nefungují. Pokud mě někdo vašeho kalibru označí za fašistu, beru to jako kompliment, protože jste to vy, kdo obhajuje lži, manipulace a ohlupování celé společnosti. Jste to vy, kdo do omrzení dává odkazy na další a další zprofanované lháře, jako by každý byl tak neskutečné tupý a neprověřil si jejich zdroje a pozadí (ano, Svanidze je žid a trvalo mi asi 3 minuty, než jsem to na internetu našel). A jste to tím pádem i Vy, kdo obhajujete vraždění ve jménu tzv. demokracie a boje proti terorismu. Demagogie, lži, manipulace, úlisnost, faleš. To jsou vaše zbraně, kterými otravujete nejen jednotlivce, ale celé národy.
Klidně si dál používejte termíny jako fašismus, nacismus, rasismus, xenofobie, antisemistismus a podobně. Každý vidí, co jste zač, rádobydemokraté, kteří kdyby mohli, posílali by lidi do koncentráků a stavěli je ke zdi jako rudí komisaři.
To, co vás a vám podobné na Zvědavci irituje nejvíce je, že tu jsou lidé, kteří hledají vlastní cestu k poznání pravdy a to bez ohledu na klacky, které jim házíte do cesty.

252901

09.09.2011 22:41

Je to válka TOTALu, monsieur

RE: bulvar

L.C. 90.?.?.?

Já vím, že máte pravdu. A sám také vím, že tyto hádky jsou zcela zbytečné a bezpředmětné, protože jsou všichni stejní a jedou jako přes kopírák. Jako by jim na štábu rozdávali stejné oběžníky [smích]. Jenže občas mi to přesto nedá, protože ne vždy se jejich lži dají jen tak zkousnout.

252906

10.09.2011 11:32

Pohádka o dracích a domečcích z palačinek

Uzákonění 911

L.C. 90.?.?.?

Už vidím ten nadpis v novinách:

Proces s popírači teroristického útoku z 11.9.2001 byl ukončen. Padaly tvrdé tresty.
Novinky 03.05.2017

Jiné popírače již zde dnes máme. Kdypak asi někoho napadne, že 11. září zkrátka byl teroristický útok a jeho popírání je trestným činem a podloží to na míru ušitým zákonem?

252934

11.09.2011 05:00

Pohádka o dracích a domečcích z palačinek

RE: Uzákonění 911

L.C. 90.?.?.?

Já si to nemyslím, spíše se toho děsím. Chazar tu vládne přinejmenším 22 let a celkem mu to jde. Čtyři sloupy, o kterých tu psal pan Stwora se mu za tu dobu podařilo rozsekat na cucky a většině je to víceméně jedno. Hlavně, že si pobečí, když zemřou tři hokejisti.

Události ve šluknovském výběžku smrdí průserem. To opravdu ano, ale bude to zase jen a jen česká krev, která nakonec poteče.

Co se facebooku týče, tak ten je v tomto případě nejnebezpečnější zbraní. Ovšem opět ne českou. Doposud totiž každý systém potřeboval udavače, bonzáky, provokatéry, tajné fízly, loajální užitečné idioty, operativce, atd. Dnes? Není to potřeba. Máme xichtbůk, kde na sebe každý práskne i to, co vlastně sám ani netuší. Systému pak stačí jen rozesílat policajty, co to posbírají. Z pár jedinců udělají exemplární příklady a zbytek bude nakonec zase jen bečet, až někde umře nějaký ten sportovec [pláč] .

253031

11.09.2011 05:00

Pohádka o dracích a domečcích z palačinek

RE: Uzákonění 911

L.C. 90.?.?.?

Já bych rozhodně nechtěl vyvolávat nějaký flame, ale výše zmíněné téma také vyvolává jisté otázky. Přinejmenší množství obětí nějakým záhadným způsobem roste stejným způsobem, jak u nás s rostoucí časovou vzdáleností od roku 89, roste množství bojovníků proti komunismu.
Otázka, kdo to udělal, je stejná v obou případech a odpověď bude v obou případech zřejmě také stejná.

253032

11.09.2011 12:44

Před vměšováním NATO byla Libyje africkým Švýcarskem

RE: zadna sance

L.C. 90.?.?.?

Přesně. Nedávno proběhl článek v novinách, že severokorejci přinutili přistát americké špionážní letadlo, protože se jim podařilo rušit jejich GPS. To, co použili je většinou založeno na ruských technologiích, které jsou však dávno staré a překonané. Co používají Rusové dnes, se můžeme jen dohadovat, avšak o tom, že za poslední roky udělali i přes neskutečnou korupci a rozkrádání obrovský krok vpřed, bych nepochyboval.

253050

11.09.2011 23:35

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Dnes jsem byl na Kampě ...

L.C. 90.?.?.?

Navrhuji umístění ještě jednoho památníčku vedle výše zmíněného.

Na památku vymírajícího českého národa a jeho synů, kteří se po celá staletí bránili, aby jméno Čech nezmizelo z historie a jeho stopy nezavál písek.
Na památku vymírajícího českého národa a všech jeho členů, kteří bojovali ve válkách, aby si v dobách nejkrutějších udrželi vlastní zemi.

Hanba všem, kteří dopustili, aby vše, oč naši předkové usilovali, bylo pošlapáno, znesvěceno, popliváno a zapomenuto a aby to bylo nahrazeno lží, falší, přetvářkou a zradou.

253113

12.09.2011 07:48

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Dnes jsem byl na Kampě ...

L.C. 194.?.?.?

Hmm, přemýšlím, jak dlouho by to tam asi vydrželo. Myslíte v řádech dní, či spíše hodin? Asi by bylo lepší vyrobit to spíše z něčeho levnějšího, než třeba z bronzu, či nerezi.

253137

12.09.2011 14:35

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Dnes jsem byl na Kampě ...

L.C. 194.?.?.?

Já proti hasičům pochopitelně také nic nemám, ale momentálně mě trápí spíše programová likvidace všeho českého, nikoli pouze hasičů. V takovém případě mě napadlo upozornit spíše na celou skládanku, než na jeden dílek. Navíc bych řekl, že přesně na výše zmíněné ten "pomník" útočí.

Umístit v historické zástavbě, která symbolizuje vývoj českých zemí, pomník cizím lidem, jakkoli je jejich společesnký prospěch neoddiskutovatelný, je neskutečná provokace. Ještě, že nejsem z Prahy, protože tohle vidět na vlastní oči, nejspíše by mě na fleku kleplo, což by možná nebylo zase až tak nejhorší, protože jak tak kolem sebe koukám, tak mě to stejně nejspíše nemine.

253164

13.09.2011 10:58

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

L.C. 194.?.?.?

Dnes spousta lidí nechápe ani takový pojem jako je národ, jak potom mohou chápat rozdíl mezi pojmy církev a náboženství. Pojem víra už raději ani nezmiňuji.

253241

13.09.2011 18:59

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

L.C. 90.?.?.?

Právě, já bych třeba neřekl náboženský, ale spíše církevní brainwashing. Ja třeba věřím, že křesťanské ideály nejsou rozhodně špatné, ovšem spousta lidí je dnes vnímá z úhlu toho, co s nimi udělala církev. A církev z nich jednoduše udělala business. Prostředek k nabytí moci a peněz, který si v průběhu staletí překroutila a poohýbala tak, jak se jí to hodilo. V podstatě se zdiskreditovala sama, takže svobodné zednářstvo pak nemělo až takovou práci s tím, aby její destrukci dokončilo.

253261

14.09.2011 14:14

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 194.?.?.?

Je to příšerné, protože pokud tohle chápal, jak sám se sebou dokázal žít?

253330

14.09.2011 20:20

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 90.?.?.?

Asi to svědomí spíše odhánějí tučnými šeky. Jenže si neuvědomují, že ta honba za postavením, kariérou a bohatstvím bude jednoho dne krutě vykoupena. A svědomí je mrška, přihlásí se o slovo, kdy to člověk nejméně čeká. Bylo by to na dlouhé povídání, ale kdysi mě to „štrejchlo“ a přesně jak píši, tak to bylo v moment, kdy jsem to nejméně čekal. Démonům minulosti se špatně čelí, když člověk věří, že to má spočítané. Dnes za tu zkušenost děkuji. Přinejmenším se díky ní snažím žít tak, abych se na sebe mohl podívat do zrcadla.

253354

14.09.2011 20:36

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 90.?.?.?

Někdy si říkám, že celý život je vlastně jen řetězem křižovatek, na kterých si člověk může vybrat, zda-li si vybere správnou nebo špatnou stranu. Dnes jsem na jedné takové křižovatce stál. Obyčejné malé rozcestí na cestě životem, a přesto možná zlomové.

O karmických zákonech toho příliš nevím. Přiznám se totiž, že nikdy jsem si nenašel ve všem tom shonu čas na to, abych si to pořádně nastudoval a to i přesto, že si s sebou zřejmě nesu nějaký opravdu pořádný karmický dluh.

253355

15.09.2011 19:50

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Pohádka

L.C. 90.?.?.?

Nápad utnout hydře hlavy zní velmi hezky, ale pochybuji, že je v praxi proveditelný. Ti lidé, či rodiny, o kterých mluvíme, mají de-facto neomezenou moc, neomezené finanční a vojenské prostředky. Dokáží likvidovat celé státy a to zcela beztrestně. Navíc dokáží manipulovat veřejným míněním v podstatě celého světa. A i když tušíme, kdo to je, nemáme v podstatě ponětí, kde přesně se skrývají, či žijí.

253431

15.09.2011 20:07

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

L.C. 90.?.?.?

Mantinel jsem si posunoval, jenže jsem postupem času zjistil, že je to cesta do pekel. Ono to vyzní jako klišé, přinejmenším to charakterizuje mé černobílé vnímání světa, ale u věcí jako jsou lži, zlodějny, podvody a další podle mého názoru žádné mantinely ani neexistují. Nelze lhát jen málo, krást jen, když mě nikdo nevidí, nebo podvádět jen trochu.
Jistě, že si dovedu představit extrémní situace, kdy jsem bezdomovec, umírám hlady a tak ukradnu chleba, nebo mám nemocného kamaráda, který umírá a já mu budu lhát tvrzením, že bude vše v pořádku. Díky Bohu v takových situacích nejsem a v běžném životě jsem dospěl do situace, kdy ani lhát, ani krást a ani podvádět nemusím.
Já nechci, aby to vypadalo, že ze sebe dělám světce. To vůbec ne. Mám za sebou věci, na které skutečně nejsem hrdý. Ponesu si to s sebou nejspíše do konce života, ale s odstupem se na to mohu alespoň podívat s vědomím, že jsem udělal vše, abych chyby a hříchy odčinil. A stejně tak mohu udělat vše proto, abych své negativní vlastnosti potlačil, či alespoň minimalizoval jejich dopad. Asi je to na delší povídání.

253432

16.09.2011 20:51

„Velký Blízký východ“ a koloniální války

RE: Není důležité,kdo je autorem, ale co říká!

L.C. 90.?.?.?

Já bych nechtěl být zrovna rejpal, ale mám dojem, že pan valda si právě vyčerpal svůj měsíční limit, takže teoreticky bychom tu na něj po zbytek září již neměli narazit [smích] .

253510

19.09.2011 18:23

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Linky

L.C. 90.?.?.?

Češi, kteří dokázali v desetinovém počtu vedle Němců přežít tisíce let.

Přesně. Legrace je někdy pozorovovat, jak mají Němci z Čechů leckdy větší respekt, než Češi samotní. Konečně o tom mluvil i Reinhard Heydrich ve svém proslovu při jmenování do funkce Zatupujícího říšského protektora, kdy se sice neustále snažil prosadit myšlenku že česká kotlina je německá a Němci na ni mají nezadatelné právo, nicméně také zmínil, že se jim od doby Sámovy říše nepodařilo toto území získat.

Velice hezky o Češích mluvil například Franz Werfel ve své stati "Co Češi dali Evropě", přičemž kam sahaly jeho kořeny netřeba zdůrazňovat.

Je ostudné, že zatímco často sami Češi se na sebe dívají s despektem, musí jim jejich kvality připomínat často lidé pocházejících z národů cizích.

253668

19.09.2011 18:30

Jak to bylo ve Varnsdorfu

RE: tedy něco tak ubohého a blbého jsem už dlouho nečetla,

L.C. 90.?.?.?

Možná by stálo za zvážení, jestli by se někam do toho sklepa nedaly jen tak náhodou někam nevinně "odložit" železa na medvědy [smích] .

253669

23.09.2011 11:09

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

Nevzdávejte se

L.C. 194.?.?.?

Budou to zkoušet dál a bude to zřejmě ještě horší. Jenže bez Zvědavce by bylo zle, protože představuje informační kanál, jehož cena je zejména v dnešní době mimořádná.
Pro Vás je to jistě velmi těžké. Je ale dobré vidět, jak kolem sebe "Žluvy" kopou, jak jim dochází dech a jak začínají dostávat strach, protože těm lžím, které na ten tzv. "hloupý pracující dobytek" pod tlakem hrnou.

253791

23.09.2011 11:10

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

RE: Nevzdávejte se

L.C. 194.?.?.?

... už věří stále méně a méně lidí.

253792

23.09.2011 12:23

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – první část

RE: ani s Falašema nezvrátí Izrael populační přečíslení

L.C. 194.?.?.?

Pokud by je Izrael potřeboval jako přebytečný kononenfutter, tak možná ano. Jinak si ale nedovedu představit, co by s tou rozmazlenou a morálně zdevastovanou fejsbůkovou generací dělal.

253797

23.09.2011 17:49

Jak to bylo ve Varnsdorfu

RE: Zajímavé jak píše uznaváný Economist.

L.C. 90.?.?.?

Nemá cenu to příliš řešit. Britská zrádcovská pakáž by si totiž měla uklidit především před vlastním prahem, protože stěží si necháme kázat o morálce od někoho, jehož imperiální armáda masakrovala a stále masakruje domorodé civilní obyvatelstvo po celém světě a od někoho, kdo pro svět de-facto objevil koncentrační tábory. V kontextu dějinných souvislostí je tedy jejich bezduché blábolení pouze úsměvným intermezzem, na které netřeba brát zřetel. Přinejmenším do okamžiku, než by hranici této země překročila jediná hnáta ozbrojeného Brita. V ten moment bych totiž udělal vše proto, aby se ten xindl vrátil domů v plastikovém pytli.

253823

04.10.2011 12:43

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Jak to je ?

L.C. 194.?.?.?

Máte, je to však ve skutečnosti ještě mnohem horší. Přibližně nějak takhle (podotýkám, nejsem autorem tohoto textu):

Jmenovat se díky předvídavosti svých předků či občasnou drobnou záměnou jména v matrice například Josef Vasilij Bo"hm, to člověk může za dobu několika generací proplout lehce a bezpečně všemi i nejrůznějšími režimy..

Povoláním například tajný agent rakouskouherské policie, avšak tajný obrozenec v jedné osobe,se domluví se svým šéfem, vedoucím agentem rakouskouherské policie, v jedné osobě též tajným obrozencem, že až se režim položí, bude jeden druhého, a nebo druhý prvého, podle toho jak to zrovna okolnosti budou vyžadovat, bude volit třeba poslancem.

Povoláním poté poslanec parlamentu nově vzniklého státu přesvědčený Masarykovec, v jedné osobě již však tajný přesvědčený nacista, si se svým tajemníkem,bývalým vedoucím tajným agentem rakouskouherské policie, nyní též přesvědčeným Masarykovcem, v jedné osobě již ale také přesvědčeným nacistou domluví, že až režim padne, bude jeden druhého, a nebo zase druhý prvého, jak to budou okolnosti právě vyžadovat, bude volit poslance......

Tajný agent gestapa, v jedné osobě pak tajný komunista, se pak domluví s e svým poslancem v říšském sněmu, ve skutečnosti však již zase tajným komunistou, že až režim padne, bude jeden synátor volit druhého synátora, právě jak to budou vyžadovat okolnosti, poslancem, zatímco oni dva si budou užívat výhod poslaneckých penzí.

Tak to pak proběhne i v následujícím období socialismu, socialismu s lidskou tváří, normalizačním období, a v roce 1989 na začátku přechodu českého socialismu do překvapivých časů "českého""sametového" " kapitalismu"......

254433

04.10.2011 12:45

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Jak to je ?

L.C. 194.?.?.?

Toliko jsem chtěl napsat k těm sviním, nikoli žluvám.

254434

05.10.2011 11:08

Kdo krade nejvíc?

RE: Protektorát

L.C. 194.?.?.?

Otázkou je, kdy si Češi naposled vlastně sami vládli. Možná tak za Václava III. Jo, možná ještě kraťoulinká epizoda za doby Jiříka z Poděbrad a o těchto obdobích nelze říci, že by byly zrovna špatná.
Za první republiky, kdy po staletích vzniklo samostatné Československo, už to tu byl samý, tušíte asi kdo, za války zde byli Němci a po válce komunisti. No, je fakt, že za "komárů" to nebylo nic moc, ale těm, víte asi komu, se tu alespoň v tom obodbí zrovna 2x nevedlo. Pak přišel listopad, z těch nejkovanějších komunistických sviní se stali kovaní kapitalisté a do vlády se vrátili ti, kteří to tady před protektorátem na čas opustili. Takový Havel, Pružinský, Schwarzenberg, Fišer a mnozí další, toho mají s Čechy společného ještě méně, než já s eskymáky.

254520

06.10.2011 12:45

Kdo krade nejvíc?

RE: denne

L.C. 194.?.?.?

Jediná energie, kterou si ti paraziti zaslouží je ta, kterou má kulka ráže 9mm po opuštění hlavně.
Já vím, je to hnusné, ale po dobrém to se zrádci, kolaboranty a cizáky snad ani jít nemůže.

254633

07.10.2011 11:36

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Nevzdávejte se

L.C. 194.?.?.?

Nevzdávejte se a nestyďte se. Co se stane s národem, když těch posledních pár s hlavou hrdě vztyčenou odejde, nebo bude mlčet.
Každý všivý den prohráváme, každý všivý den jsme svědky dalších nespravedlností, nepravostí a svinstev, které z kdysi silného národa dělají ještě většího a poníženějšího polámaného mrzáčka.
I ty k smrti unavené a zlomené duše potřebují naději.

254733

12.10.2011 14:10

Stevia

RE: Semena?

L.C. 194.?.?.?

Snad nebude vadit, když tu někomu udělám reklamu:

http://rastliny.plantae.sk/tropicke-rastliny.htm
hledejte "Stevia rebaudiana"

Pan ing. Parvanov je velice ochotný pán. Napište mu na info@plantae.sk a určitě Vám poradí. Rostlinky se dají posílat poštou a na dobírku i k nám do České republiky.

255041

14.10.2011 14:51

Jupiter a býk ve světové politice

RE: mimochodom

L.C. 194.?.?.?

To je přece úplně normální. Fallujah v době války v Iráku byla taky dobyta hrdinnými US a britskými vojáky asi 33x.
Bohužel obyvatelé města Syrta zřejmě dopadnou jako obyvatelé výše zmiňovaného iráckého města. Neměl bych se radovat z cizího neštěstí, ale tentokrát mě opravdu těší, že mnoho hochů z SAS a jiných jednotek, se domů už opravdu nevrátí.

255162

17.10.2011 13:54

Následovníci 15M - nová občanská hnutí

RE: Nazor Spidly v iDnes

L.C. 194.?.?.?

Podle mého to v podstatě není zase až takový problém. Stačí si to, co Vám z výplaty zbude, jednoduše z účtu vybrat a koupit si za to třeba pár stříbrných mincí. O investici do drahých kovů se zde již diskutovalo a já si myslím, že je to dobrá cesta. Dělám to totiž stejně, když mi sem tam něco zbude. Nebo se ty peníze také mohou nechat doma jen tak ve "štrozoku". Teoreticky by se dalo říci, že tam ztrácí hodnotu, jenže na účtu v bance se zhodnocují přibližně stejně. Ty dvě procenta virtuálního úroku, které v bance maximálně dostaneme jsou spíše k smíchu.
Otázkou ovšem je, nemůže-li přijít nějaký "Executive order 6102". Možností by mohlo být nakupovat to stříbro třeba v Německu, či od někoho, kdo do Německa jezdí. Jednak je tam osvobozeno od DPH (na rozdíl od nás) a za druhé tam nezůstávají záznamy, že jste si je tam koupila.

255334

17.10.2011 14:56

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Co dodat?

L.C. 194.?.?.?

Nevěřte tomu, že netrefili, jen to nebylo na wikileaks. Na případ, kdy hrdinní američtí hoši rozstříleli partu děcek sbírajících jablka si totiž velmi dobře pamatuji. A nebyl to jediný případ. Tu je to svatba, tu pohřeb, tu nějaká jiná společenská akce. Řečeno slovy kulometčíka z Full Metal Jacket. Ti, co utíkají, jsou partyzáni. Ti, co zůstanou stát, jsou disciplinovaní partizáni. Tehdy jsou tomu nevěřil, ale dnes je mi jasné, že hrdinná US Army je těchto psychopatů plná.

255340

18.10.2011 10:39

Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

RE: Významné gesto malého národa

L.C. 194.?.?.?

Občan EU, zejména je-li to heterosexuální, daně platící a pracující jedinec, má cenu jen jako plně nahraditelný člen stáda pracujícího dobytka. Nic více, nic méně. Je to hrozné, ale bohužel je to tak.

255391

19.10.2011 08:27

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

Je mi vzteky ZLE!

L.C. 194.?.?.?

Nedokáži nevidět rudě a co hůře, napadají mě jen a jen samá sprostá slova, dokonce taková, která snad ještě nikdo ani nevymyslel. Také mám tendence sklouzávat k nekontrolovatelnému primitivismu, tudíž se omlouvám, že má reakce nebude taková, jakou by si tato situace zasloužila.
Následující považuji za stěžejní bod celé této zrůdnosti. Blábolící paní soudkyně si ve svém omezeném slepičím mozečku neuvědomuje, že SVOBODA SLOVA BUĎ JE, ANEBO NENÍ. Na tomto vše stojí a padá a ostatní je jen zbytečnými bláboly.

„Státu je dávána možnost v určitých případech svobodu slova omezit a tak tomu je nepochybně i v případě – zjednodušeně řečeno – popírání, či zpochybňování holocaustu. Tedy je zřejmé, že v tomto směru je přímo ze zákona svoboda slova jednoznačně omezena a nemůže být předmětem jakýchkoli polemik. Právo na svobodu slova není bezbřehé.“

Druhým bodem je pak následující:

Je nutno připomenout, že obžalovaný článek poskytl neomezenému množství osob, aniž by výslovně vyjádřil, že s jeho obsahem nesouhlasí.

Copak copak? Běžný pracující dobytek nesmí mít možnost podívat se na jakoukoli problematiku i z jiného úhlu, než nám prezentují média? Pročpak? Snad ne proto, aby si ten odporný šťoural nemohl ve své, dle soudu evidentně jednoznačné, omezenosti, udělat vlastní názor?

Odvolatel vskutku nerozvíjí svobodu slova ad absurdum paní soudkyně „Urválková“, ale naopak Vy jednoznačně ukazujete, že svoboda slova v této zemi neexistuje.

255486

19.10.2011 09:36

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Je mi vzteky ZLE!

L.C. 194.?.?.?

Něco k věci by nebylo panáčku?

255491

19.10.2011 12:36

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Je mi vzteky ZLE!

L.C. 194.?.?.?

Já tomu rozumím, konečně sám jsem vzteklý a napsal jsem to i do nadpisu. Napsal jsem ale také proč. Reakci jsem mohl tedy očekávat. Bláhově jsem si však myslel, že reakcí bude třeba pokus vysvětlit mi, kde dělám ve svých závěrech chybu. Třeba se mýlím a právo a spravedlnost skutečně existuje stejně, jako mnou popřená svoboda slova.

255515

19.10.2011 12:47

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Bude hure se svobodou slova a demokracii v Cechistanu:-(

L.C. 194.?.?.?

Já bych řekl, že paní "soudkyně" ze sebe udělala kopii Urválka sama a ještě ráda. Navíc kdo ví, třeba jsou spolu do rodiny. Výrazivo by tomu rozhodně odpovídalo. Pouze termín "imperialistický zaporodanec" nahradil termín "popírač". Je o to horší, že pan Editor nic nepopíral, pouze jen zveřejnil na svém webu článek k diskusi. Zkrátka "přiveďte odsouzeného, eh, pardon, obžalovaného".

255516

27.10.2011 20:30

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Jsme nepřipraveni

L.C. 90.?.?.?

Je jasné, že se něco chystá a je jasné, že je to již předem pečlivě připraveno a naplánováno. Co je na tom ovšem to nejhorší, je to, že jsme žalostně nepřipraveni. Na jedné straně je někdo, kdo měl řekněme 3500 let na plánování, testování, zkušení metod, cest, způsobů, jak získat moc a jak si ji udržet. Na straně druhé jsou lidé, kteří se snad, a to snad bych chtěl opravdu zdůraznit, začínají probouzet a zjišťovat, že je s nimi manipulováno. Nemají žádnou strukturu, žádnou moc, žádné prostředky a co více, nemají ani náznak plánu, co s tím vším udělat.
Na jedné straně nemilosrdný nepřítel s takřka neomezenou mocí, brilantním plánováním a dokonalou organizací a s dávno nachystanými novými figurami v nové šachové partii, na straně druhé de-facto bezmocní lidé, často osamocení.
Současná hra se blíží do finále a zbývá snad již jen poslední tah. Mohli bychom jej nazvat „ordo ab chao“. To je podle mého nejsilnější, ale také zároveň nejslabší část celého řetězu, protože v ten jediný moment nebudou snad věci pod naprostou kontrolou těch, jež bychom mohli nazvat architekty celé této šarády. Možná se mýlím, ale možná že bez ohledu na všechny jimi zohledněné možnosti, bude čas na jeden jediný „výstřel“, kdy se bude dát zvrátit celá tato po desetiletí a staletí plánovaná hra. Drobný zlomek času přesně v momentě, kdy někdo bude chtít vytvořit onen zmiňovaný „pořádek“ z chaosu. Není otázkou, jestli a již není otázkou ani, kdy se tak stane. Otázkou je, bude lidstvo připraveno? Existuje plán na zvrácení cesty do pekel a existuje vůbec šance na to, změnit něco, co se zdá být nevyhnutelným?

256131

01.11.2011 19:54

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

RE: Jsme nepřipraveni

L.C. 90.?.?.?

Omlouvám se za opožděnou odpověď. Jestli to chápu správně, tak věříte tomu, že lidé jako celek by se měli probudit a měli by svým myšlením a jednáním vytvořit určité vzory a díky nim základ něčeho, na čem by mohla vzniknout ideální společnost. Je to tak? Zkrátka Kantův kategorický imperativ v praxi, který nám říká: „Jednej podle té maximy, o které chceš, aby se stala obecným zákonem“.
Kéž by se tak stalo. Můj problém je v tom, že jsem na to přestal věřit. Lidé jsou snadno zmanipulovatelná masa. Také jsem takový byl. Ani nevím, co a proč se stalo, že jsem se na vše kolem sebe začal dívat jinak. Jenže s tím přišlo zklamání, že spousta jiných lidí zkrátka nevidí a vlastně ani vidět nechce, i když se jim do toho takříkajíc namočí přímo nos. Jsou lidé, kteří jsou schopni Vás nenávidět za to, že se jim snažíte ukázat jiný svět. Svět, který nekončí televizní obrazovkou, nebo vyhraným sportovním utkáním. Je to tím, že se jim nechce přemýšlet? Nebo je to tím, že se děsí myšlenky, že jsou vlastně jediní, kdo dokáže změnit to, co se zdá být nevyhnutelným. Má ztráta víry přerostla ve zklamání, které je tak silné, že by bylo snad ochotnější akceptovat právě zmíněný konec světa, na který ovšem pochopitelně nevěřím, přinejmenším tak, jak bývá prezentován, než v naději, že lidstvo dokáže změnit svět k lepšímu, protože vzhledem ke zkušenostem je jasné, že tuto příležitost naprosto spolehlivě propásnou.
Pro koho bude „pořádek z chaosu“? Dle všeho to vypadá, že bude pro horních deset milionů a nikoli pro dolních sedm miliard.

256408

10.11.2011 22:19

Můj vztah k Židům

RE: Proč vymírají Europané

L.C. 90.?.?.?

Msta v tom nehraje žádnou roli. Konečně jak se mstít za něco, co je přinejmenším dikskutabilní už jen v otázce samotné existence.
Bílou rasu je třeba zlikvidovat jednoduše proto, protože je nebezpečná. A proč je nebezpečná? Právě proto, že její příslušníci si velmi často kladou otázky podobné Vašim a co je ještě mnohem horší, často je kladou veřejně.

256890

08.12.2011 07:10

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: Rušenie GPS

L.C. 194.?.?.?

Flastr za používání GPS a GSM rušiček můžete dostat i u nás. Tuším je to něco až kolem půl milionu. A to pochopitelně i v případě, že používáte třeba nějakou malou GPS rušičku s dosahem pár metrů.

258177

08.12.2011 19:31

O médiích bez servítků

RE: Na Havla mi nesahejte..

L.C. 90.?.?.?

Kdyby mi někdo napsal, abych poupravil své hodnocení "Za to, co pro nás Václav Havel udělal", bych pohotově odpověděl, že za to bych toho zrádce a kolaboranta nechal pověsit na neuzeměnou lampu hlavou dolů a ještě bych ho pro jistotu odspodu ohříval pomalým ohněm, aby si to ten ba.rd pěkně užil.
To není problém růžových brýlí, ale buď projev totálního debilismu, hovadismu, nebo toho, že to je nějaký všivý a pohotový internetový práskač.

258202

09.12.2011 06:57

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: Rušenie GPS

L.C. 194.?.?.?

Je to zajímavé. Z nějakého důvodu eráru evidentně vadí, že by se lidé mohli domlouvat nejen přes státem jednoduše sledované technologie. Že si necháme my Češi kálet na hlavu, celkem chápu, ale že si to nechají líbit i Američané, je pro mě zarážející a to o to víc, že dle toho, co jsem zatím četl, tam v posledním desetiletí došlo k drastickému utažení šroubů. To už nevypadá ani jako vaření žáby, to je její opékání plamenometem. Na rozdíl od lidí by si toho ta žába nepochybně všimla.

258233

09.12.2011 07:24

O médiích bez servítků

RE: Na Havla mi nesahejte..

L.C. 194.?.?.?

S tím efektem pro ostatní. Já jsem už v 90. letech minulého století navrhoval celou tu rádobyvládní sebranku jednoduše sbalit, nastrkat do zamřížovaných vozů a jezdit s nimi jako s panoptikem po vlastech českých. Každý občan by si pak mohl za úplatu plivnout, strčit klacíkem, či nafackovat svému milovanému oblíbenci. Vzhledem k tomu, že jsem zároveň navrhoval, aby se těm státním tunelářům sebral majetek a ten se věnoval na umoření státního dluhu, byli bychom na tom jako stát docela dobře. Kdybychom to udělali dnes, dokázali bychom třeba krátkodobě předběhnout i Švýcarsko.

258234

09.12.2011 07:29

O médiích bez servítků

RE: Na Havla mi nesahejte..

L.C. 194.?.?.?

To nebudou růžové brýle, ale spíše rudá mlha nezvladatelného vzteku. Vždy, když slyším jméno tohoto pána, tak to na mně nějak padne a začnu přemýšlet opravdu velmi, ale velmi ošklivě. Jak je vidno, přemýšlí tak více lidí a v takovém rozpoložení člověk sem tam nějakou tu chybičku utrousí.

258235

16.12.2011 09:03

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Krachující a bankrotující JůYsEj už nejsou schopni ofensivy

L.C. 194.?.?.?

To je pravda, ale zdechající kůň nemá na skladech kdovíkolik jaderných hlavic a plnou vládu šílených psychopatických magorů bez špetky lidskosti. Abychom na to nakonec nedojeli všichni. Jsem si jistý, že těch pár týdnů po nukleárním, chemickém, bakteriologickém a virologickém infernu by se mi a ani komukoli jinému vůbec nelíbilo.

258648

17.12.2011 20:04

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Bojová efektivita U.S. žoldáků

L.C. 90.?.?.?

K tomu bych měl tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=S06nIz4scvI

Já vůl jsem si kdysi myslel, že tady v téhle scéně to Stanley Kubrick opravdu trochu přehnal. Jenže pak si přečtete zprávy jak piloti US helikoptér tu a tam rozstřílejí svatbu, nebo děcka na sběru jablek, popřípadě vidíte i skutečné záběry, na kterých je stříleno do civilistů, častokrát i do těch, kteří jsou již nepochybně mrtví a v pozadí slyšíte nadšené hýkání palubního střelce a uvědomíte si, že ve skutečnosti je to všechno nejspíše ještě mnohem horší.

M-16 nepotřebuje ani prašné prostředí. V podstatě stačí pár vystřílených zásobníků a máte od povýstřelových zplodin zapráskaný závěr tak, že se Vám jednoduše začne nedovírat. V tomto je ta zbraň konstrukčně dost nedořešená. V podstatě z pušky AR-15 udělal slušnou zbraň až H&K se svým modelem 416. Stejnou cestou se vydala i firma ZM-Weapons s modelem LR-300. Netuším teď, kdo z těch dvou byl první, kdo ten jejich nesmyslný systém odběru plynů nahradil, nevím je-li to odborně správně, "pístovým systémem".
Mimochodem, sem tam můžete na fotkách z Iráku a Afghánistánu vidět US vojáky vyzbrojené AK-47.

258688

17.12.2011 20:12

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Zdechající kůň nejvíc kope

L.C. 90.?.?.?

Američany podle mého dost zchladila ta ztráta RQ-170. Na stealth technologie se dost spoléhali a teď najednou zjistili, že ti podřadní Íránci nejen, že jim dokáží to letadlo odhalit a řídící signál u tohoto prostředku zarušit, ale dokonce převzít kontrolu. Opravdu bych si přál vidět ty jejich xichty v tom okamžiku, kdy o ten eroplán přišli. Tam muselo být halo od sklepa po půdu.

258690

18.12.2011 17:28

Havel

Jedine, co bych mohl říci

L.C. 90.?.?.?

Svět bude po dnešku o něco, i když jen nepatrně, o něco lepším místem.

258732

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 226 408