Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kyticka

Nalezeno 235 příspěveků, 9 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.03.2011 09:51

Daně, daně a zase daně

Drahý autore článku, pleteš se, v ČR je degresivní daň a to již několik let!!!

kyticka 81.?.?.?

Jak jsi v úvodu článku psal autore, daně, sociální pojištění, nebo zdravotní pojištění je jen hra se slovíčky. Tedy to vše je dohromady daň. A zde je zakopaný pes. Daň u nás vedená pod pojmem daň je 15%. Ale daň u nás vedená pod pojmem sociální a zdravotní pojištění je úhrnem 43,1% (složeno z odvodů zaměstnavatele, zaměstnance za obě položky - podnikatelé to mají v principu stejné - nechci zabíhat do detailů). Úhrnné zdanění je tedy v ČR 58,1%. Ale to platí jen pro zaměstnance s příjmem do (nevím přesně výši stropu) 150.000,- Kč měsíčně. Ten kdo například vlastní velké doly a platí si ze své firmy vyšší plat než 150.000,- Kč měsíčně, což platí, tak ten už má povinnost hradit pouze 15% daň. Od sociálního a zdravotního pojištění je osvobozen. Tedy jde o daňovou regresi. Chudí platí celý chod sociálního a zdravotního systému, kdy bohatí se smějí [smích] Nejhledě ke skutečnosti, že 15% daň takovýto dobře placený zaměstnanec-majitel po překročení mzdového stropu 150.000,- Kč již neplatí ze superhrubé mzdy, ale jen z hrubé - to je bonus. Všichni normální lidé platí 15% daň z toho co sami vydělali ale také z již odvedených daní (sociálního a zdravotního). Normální lidé platí tuďíž daň z daně kdy se z 15% rázem stává 20%. Celkový daňový odvod normálního občana ČR je z toho co si vydělal (započítávám i to co za občana odvádí zaměstnavatel - tedy vše co musel zaměstnavatel na mzdu zaměstnance vynaložit) cca 63,1%. Bohatí platí pouze a pouze těch 15%, kdy od všeho ostatního jsou osvobozeni. (Zdroj.: Aktuálně platné daňové zákony ČR po přeložení-přepočtení do srozumitelné školské matematiky) [bliji]

240663

29.03.2011 09:59

Daně, daně a zase daně

RE: No nic moc...

kyticka 81.?.?.?

Su cigan a zásadně nesuhlasim takymito nazory! Proc bych mel platit stejne jako ti bohati například za vystavbu dalnice u Ostravy. Nemam auto, do Ostavy nejezdim, chodim jen do hospody - pěšky. Bohač ať plati vyšši dáně za ty jejich serepetičky. Já nic nepotřebuju a u dochtora jsem nebyl už 30 let.

240664

26.09.2011 11:40

Moje manželka je Cikánka

Článek podvraťácký nepochybně je, ale...

kyticka 88.?.?.?

ale on je asi tak stejně podvraťácký, jako když jedna nejmenovaná ministrně nejmenované mocnosti prohlásila na půdě OSN, že svého času Kaddáfího vojáci fasovali viagru a zůčelem prograqmového znásilňování potlačovaných rebelů!!! a to agentura Reuters roznesla po celém světě jako fakt rychlostí blesku. Tedy článek nepochybně psal někdo, kdo má alibistických (ne)řešení cikánánské otázky dost, kdy velmi přesně vystihnul jak to asi tak cikáni ve skutečnosti vnímají. Takový článek je potom možno považovat za jednu z metod, jak vyprovokovat společnost, zejména vládu, aby se konečně touto otázkou začala duchaplně zabývat!!!

253970

22.01.2013 14:40

Zemský škůdce prezidentem?

RE: síla práva

kyticka 88.?.?.?

k řečnické otázce:
...nebo jste snad od Zemana slyšeli, že chce vrátit Česko mezi ty slušnější země?

Ano slyšel!!! Jasně srozumitelně a zřetelně. Také jsem jasně slyšel Schwarzenberga. Tak si to prosím poslechněte!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pYn20SBN6vw

Zemana naleznete v druhé polovině, knížete na začátku.

283121

13.06.2013 01:37

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Nepodmíněný příjem

kyticka 81.?.?.?

Základní příjem je sice hezká věc, ale jaksi zákonitě vede ke ztrátě pracovník návyků. Tedy zkrátit pracovní týden vidím jako řešení naprosto správné. Společnost se musí stále aktivně vyvíjet a ne generovat na podpoře. Základní příjem prakticky je jen jinou formou této podpory. Doporučuji shlédnout například film Absurdistán. Je to komedie a zdůvodnění degenerace celé populace lidstva je trochu jiné nežli z důvodu "základního příjmu" ale přesto plně popisuje vývoj společnosti, který můžeme již reálně vidět například u cikánů, kdy se prakticky nyní rodí již 3. generace této menšiny bez pracovních návyků. Při jeho sledování se minimálně dobře pobavíte. Odkaz:
http://www.zlo.cz/idiocracy-absurdistan.php

291296

15.10.2013 06:20

Sociální demokraté v Senátu odstřelili klíčový návrh zákona pro boj proti korupci

Senátoši mají rozum - správné rozhodnutí

kyticka 88.?.?.?

Zákon pro ochranu udavačů mi připomíná Džamiliny populistické výplody jako například návrh zákona, kdy mohl nezletilec, kterého nepustili na diskotéku, udat své rodiče, že jej týrají - nedej bože aby dostal výchovný pohlavek. Udavačský zákon by akorát naši občanskou společnost ještě více vzájemně rozeštval.

Nakonec i předchozí článek autora (Maru) "Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku" byla blamáž. Europoslanci naopak zamezili aby se mohli v neprolomitelnosti Benešových dekretů šťourat úředníci Evropské komise.

Jako opatření proti korupci si dovedu si představit významné zvýšení osobní odpovědnosti (trestní, ale zejména majetkové) u zodpovědných osob za přijatá rozhodnutí, ale na druhou stanu i například stanovení přesných pravidel pro udělení oficiální provize za úspory (výnosy), kterých bylo rozhodnutím úředníka dosaženo. Ale i toto bude u nás problém. Česká společnost je od Bílé hory velmi nemocná. Léčba je náročná a bude ještě dlouho pokračovat.

Víte jaký je rozdíl mezi Němcem a Čechem? Němec je v principu od mala přesvědčen, že pravidla jsou správná věc, aby byl pořádek a proto je třeba je dodržovat. Čech je vnitřně přesvědčen, že pravidla jsou od toho aby se porušovala, tedy pernamentně přemýšlí o tom jak je obejít a jak s ostatními vyčůrat. Náš národ musí znovu vyzrát. Tady bych začal - tedy v rodině každého čtenáře, diskutéra, autora zde na zvědavci.

Tedy ne Švejk je hrdina, ani Cimmerman. Cizinci jen kroutí nevěřícně hlavou, jak můžou být tito dva vyčůránci takřka národním vzorem charakteru, na které jsme nezkonale hrdí. Pokud byl Cimmerman v opozici - byla to sranda (i nyní si takové Dobytí severního pólu s pobavením rád poslechnu), jakmile jsme ale získaly možnost svobodné volby, najednou to nějak celé nehrálo - včetně vrchního pravdoláskaře, posměváčka nyní kvůli Karlovi ukřivděného Zdeňka Svěráka.

297874

21.12.2013 18:29

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Nebojte, bude líp...

kyticka 88.?.?.?

Rozumná úvaha s tím zvratem jako u sinusoidy. Jinak ta věštkyně má něco do sebe. V odkazovaném článku (je z 5.12.2013) předpovídala, že v Egyptě letos napadne sníh. Naposled se tomu stalo před 100 lety a ejhle v Egyptě před několika dny sněžilo!!! Koukněte na odkaz:
http://czech.ruvr.ru/2013_12_16/Egyptska-kralovna-proroctvi-upresnila-svou-predpoved-na-rok-2014/

301210

21.12.2013 18:34

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Nebojte, bude líp...

kyticka 88.?.?.?

Funkční odkaz:
http://czech.ruvr.ru/2013_12_16/Egyptska-kralovna-...

301212

12.02.2014 13:05

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

RE: Otvaraci Ceremonial

kyticka 88.?.?.?

Archiv ČT Sport. Je tam vše včetně občasných blbých keců komentátora na téma zlé Rusko: ???????? [naštvaný]

(Tento příspěvek jsem začal psát výše uvedenými větami, kdy jsem kompletní ceremoniál cca 2. den ZOH v Soči sice dost komplikovaně, ale přece, v archivu ČT Sport našel a zhlédl. Leč dnes jsem tam již nic nenašel. Tedy ČT cenzuruje - jak jinak, že [zmaten] )

V tuto chvíli jsou dostupné jen výseky (zapálení ohně, sestřih, nástup české výpravy atd...) viz:
http://www.ceskatelevize.cz/zoh/videoarchiv/nejnov...
-> nutno se proklikat na datum 7.2.2013 k 18:00

Někdo celý 3 hodinový záznam stáhnul. Má to sice 10 GB ale snad to tam bude, tak stahuju.:
http://www.ulozto.cz/xaaexf2G/zahajovaci-ceremonia...

304486

12.02.2014 13:31

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

RE: Zahájení bylo nechutné

kyticka 88.?.?.?

USA a Británie jsou vyličovány jako ráj. Standartně jsou vynechávány milióny původních obyvatel Ameriky, Austrálie, Číny a Indie které byly vyvražděny (celá populace severoamerických indiánů a domorodých Australanů), vyhlazeni podsunutými omamnými látkami (takto byla zdecimovány 2/3 populace Číny před, v průběhu a po opiových válkách v letech 1800 vedených Východo-Indickou společností, Britskou korunou za Britské právo proti vůli Čínského císaře do Číny dovážet a prodávat v rámci svobodného a demokratického obchodu opium), genocidní hladomor a otrocká práce celé populace obyvatel Indie pod správou stejných struktur jako v případě Číny). Z novodobých dějin například holokaust civilních obyvatel Drářďan plus utečenců a raněných z celého Německa na konci 2.SV provedený bombardovacími svazky VB a USA.

Tak nevím drahý autore příspěvku. Máte jistě pravdu o nezmiňovaných exesech co se udály v Rusku při zahájení ZOH. Jen by mě zajímalo, jestli jste se stejně rozčiloval při zahájení LOH v Londýně, že na sebe Britové rovněž nekydali jak před 200 lety vyvraždili půlku planety!

OH je o sportu a ne o politice. Tak tak bych to taky nechal Ty chytrolíne. Nastuduj si trochu dějiny, než začneš o jedné mocnosti tvrdit, že je skvělá a o druhé že je ultra zlá.

304489

12.02.2014 14:44

USA prostříhaly zahajovací ceremoniál v Soči, aby lidé nemohli vidět Rusko

RE: Otvaraci Ceremonial

kyticka 88.?.?.?

Díky a to za všechny. Nicméně na stránkách ČT určených přímo pro ZOH 2014 to bylo rovněž a tam už to jak výše píšu chybí.

304499

23.02.2014 07:27

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Návrat k základům?

kyticka 88.?.?.?

Naprostý souhlas!

U mě k podobnému prozření došlo již před několika lety. Za komančů jsem poslouchal jako řada ostatních Hlas Ameriky, Svobodnou Evropu a podobně (pro mladší generaci - západní rozhlasové stanice vysílající Česky), kdy z čehokoliv čím nás tehdy krmili v Televizi a Rudým Právu, kteréžto bylo uvařeno soudruhy z TASS (Tisková Agentura Sovětského Svazu) se mi zvedal žaludek.

No a někdy okolo roku 2007 jsem si naprosto nevěřícně uvědomil, že jsem si nikdy ani ve snu nepředstavoval, že nastane doba, kdy se mi dělá podstatně hůře nad ňamkama současných médií z kuchyně Reuters, kdy proto abych se něco rozumného dozvěděl o tom co se děje ve světě, pokorně 20 let po revoluci naladím Moskvu a rád si poslechnu něco od současného TASS (ITAR-TASS), případně Peking.

Tedy kromě svobodného Zvědavce a jiných obdobných webů,
Ruský mainstream Česky: http://czech.ruvr.ru/
Čínský mainstream Česky: http://czech.cri.cn/

a přirozeně vždy pro porovnání jak to vidí
Český mainstream (neboli Reuters): http://www.novinky.cz/
[mrknutí jedním okem]

305181

24.02.2014 15:10

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Radola

kyticka 88.?.?.?

Jo jo bude ještě srandy kopec.

Krym se bouří a chce domů do Rusi,
viz:
http://www.youtube.com/watch?v=4hWZ0As52PU

Halič se hlásí ke svému pravému osvoboditeli ( pro neznalce azbuky - pod portrétem vůdce je napsáno "GITLER VIZVOLITEĽ" )

Vložený obrázek

viz:
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1503-...

Tedy jak jsem se někde vtipně dočetl: "Velkou kolu, hodně popcornu a v klidu se usadit. Na ukrajině to ještě bude hodně napínavý příběh."

305269

24.02.2014 20:01

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Radola

kyticka 88.?.?.?

I to je možné, ale pak by bylo dobré kdyby jsi dal odkaz na fotku bez fotonamontovaného Hitlera ale skutečně na radnici visícího obrazu Bandery. Do té doby je možno Tvůj příspěvek považovat jen za blábol.

305282

24.02.2014 20:44

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Radola

kyticka 88.?.?.?

Tak jsem to našel. Fotka je údajně z 19.1.2014, viz:
http://www.panoramio.com/photo/103069085

Dle polepenosti zdí je fotka s Hitlerem s velkou pravděpodobností z pozdějšího data.
Jde-li o fotomontáž či nikoli si nedovoluji rozhodnout.
To by musel objasnit nějaký expert a náležitě zdůvodnit.
Nicméně na fotce čtu Taras Ševčenko což byl Ukrajinský básník.
Z pozdější doby jsem žádnýho Banderu nenašel. Jen toho Hitlera. Tak nevím, je to na Tobě "anonyme" z 18:15.

Vložený obrázek

305284

26.02.2014 10:45

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Dokonalá analýza současné situace včetně výpovědí skutečných špionů a dalších důkazů

kyticka 88.?.?.?

Odkaz je na ruský pořad (jde o soubor kde je sloučen celý seriála cca půlhodinových dílů).

Jede o dokumentární film s podrobnou, řadou důkazů podpořenou, analýzou problematiky dobývání Ruska ze strany západních oligarchů (jak je vtipně zde v jiné diskusi někdo nazval KFO) od dob cara Mikuláše skupinou Trockého, přes Jelcinovskou éru, kdy se v té době KGB podařilo zajistit plány západních tajných služeb na rozpad Ruska na mnoho bezvýznamných pidistátů k r. 2015, zákulisí boje o Putina v prvních volbách, až po současné nedávné protesty proti zvolení Putina presidentem, s nafilmovanými záběry jakým způsobem jsou najímáni a vypláceni demonstranti, včetně výpovědí placených naháněčů na FaceBooku - Tedy aktuálně mechanizmy na základě kterých na 99% fungoval Majdan, kdy Rusko se dostatečně včas ochránilo před nevládními "humanitárními" organizacemi svým zákonem o cizích agentech a potlačením nepokojů hned v zárodku.

Film má dvě nevýhody:
1) Dohromady má 5 hodin, takže si je třeba opravdu najít čas jej shlédnout.
2) Je Rusky, ale ačkoli jsem ve škole Ruštinu flákal, je to velmi srozumitelné a po těch 5 hodinách jsem si na ní nakonec zvyknul, asi jako kdybych to poslouchal v hodně východňárské Slovenštině.

(Nakonec jak sleduji cenzuru - například od včerejška na Nivinkách.cz, budeme muset tu ruštinu asi zase brzo oprášit pokud se budeme chtít něco rozumného dozvědět.)

http://www.youtube.com/watch?v=yZxAm2qFD6Q

Opravdu stojí za to ten čas obětovat a kouknout na to. Film plně vysvětluje veškeré souvislosti uvedené v tomto článku a mnohem více, což se týká i naší politické scény. Prakticky dokládá dohady a teorie řady zde a jinde diskutujících konkrétními důkazy.

305379

27.02.2014 12:16

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (2. část)

Jak se měnila mapa východní Evropy v průběhu posledních let

kyticka 88.?.?.?

Evropa 1914 před 1. sv. válkou:
Vložený obrázek

Evropa 1938 před 2. sv. válkou:
Vložený obrázek

Evropa 1945 po 2. sv. válce:
Vložený obrázek

Rakousko-Uhersko - správní členění před 1. sv. válkou
Vložený obrázek

Rakousko-Uhersko - etnické členění:
Vložený obrázek

Tak té věštkyni začínám pomalu věřit:
http://czech.ruvr.ru/2013_12_05/Egyptska-vestkyne-...

305442

12.03.2014 10:34

Venezuela 2014

Jak se dělá revoluce - ptejte se vždy jak by měly býti věci přirozeně

kyticka 88.?.?.?

Informace přímo z ústředí takové jedné malé nevládní organizace.
Film je se slovenskými titulky.
http://www.youtube.com/watch?v=WCiCFJxqSfU

Mimo jiné, hned na začátku filmu si všimněte jednotné symboliky všech "revolucionářů" a to "zaťaté pěsti" a poté to srovnejte s podezřelým symbolem, který je pod každým článkem, dle témat článků, svobodného webu http://www.czechfreepress.cz/ , například konkrétně zde:
http://www.czechfreepress.cz/valky/valka-svetovych...

Už na podobné téma zde zazněl názor o Britských Listech, kde je jeden článek OK, druhý článek MANIPULUJÍCÍ

Tedy přátelé pozor!!! Hlavní taktika manipulátorů je "rozděl a panuj" (přesněji řečeno "rozeštvi lidi navzájem proti sobě a potom je můžeš hravě ovládat => dva se perou třetí se směje). Tedy přátelé znovu pozor - stále buďte ve střehu, ať se z Vás nestanou užiteční blbci v cizím zájmu.

Společný, všeobecně přijatelný, ideál je cesta k porozumění. Naslouchejme přírodě. To co je v přírodě normální "přirozené" tak to asi bude přirozené i pro lidi. Například položte si otázku jsou v přírodě normální homo vztahy? Je v zájmu přírody homo nebo hetero? (No a tímto způsobem se můžete zeptat na cokoli - tedy vždy v čím zájmu se to či ono děje a je-li to v souladu s obecnými přírodními zákony - tedy například i na události na Ukrajině nebo ve Venezuele.)

306446

14.03.2014 10:04

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

Na protestující v Kyjevě stříleli z kanceláře velitele Majdanu - Čurkin

kyticka 88.?.?.?

Vložený obrázek
Vitalij Čurkin
Foto: EPA
Vitalij Čurkin
Na účastníky protestních akcí a příslušníky pořádkových sil v Kyjevě stříleli z kanceláře tak zvaného velitele Majdanu, který teď stojí v čele ukrajinské bezpečnostní rady.

Prohlásil to vyslanec Ruské federace při OSN Vitalij Čurkin na čtvrtečním zasedání Rady bezpečnosti světové organizace.
„Násilné činy spáchané v Kyjevě vyžadují pečlivé mezinárodní vyšetřování“, zdůraznil Čurkin a upozornil na to, že obrázek kyjevské a západní propagandy naprosto obrací naruby informace o tom, že jak po příslušnících pořádkových sil, tak i po protestujících stříleli jedni a titíž provokatéři.
Převzato z: http://czech.ruvr.ru/news/2014_03_14/Na-protestuji...

306606

14.03.2014 13:34

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

kyticka 88.?.?.?

Veškeré reakce i protireakce je třeba posuzovat komplexně. Tedy drahý autore příspěvku napiš jak správně strategicky by mělo reagovat EU a USA v případě, že by Rusko několik let vycvičovalo pro-Ruské bojůvky, kdy by následně tyto bojůvky spolu s pro-Ruskými nevládními organizacemi několik měsíců okupovali molotovovými útoky vládní budovy v Kyjevě pod pohrůžkou, že se musí Ukrajina stát členem společenství Rusko, Kazachstán, Bělorusko, Čína, Indie, atd..., kdy posléze by tyto bojůvky svrhly vládu a pod kalašnikovy donutili parlament zavést zákon o zákazu Ukrajinštiny (ale i Maďarštiny atd...) ve prospěch Ruštiny a další drakonická opatření.

Jak strategicky správně by v takové případě mělo jednat EU, Maďarsko, potažmo USA, kterým by do situace na Ukrajině teoreticky nemělo nic být (zde předpokládejme, že Ukrajinští Maďaři by požadovali, že takto to dál nejde a že chtějí domů do Maďarska). Přikládám dva filmíky.

První je o tom jak nevládky svrhly režim v Srbsku. Jde o pořad přímo z nitra takovéto nevládní organizace. (slovenské titulky):
http://www.youtube.com/watch?v=WCiCFJxqSfU

Druhý je o tom jak nevládky fungovaly v Rusku dokud jim Rusko nezatlo tipec zákonem o cizích agentech:
http://www.youtube.com/watch?v=yZxAm2qFD6Q

V tom druhém je sloučen seriál pořadů do jednoho videa. Opravdu to stojí za to, najít si čas a kouknout na to. Pořad dává věci do historických souvislostí od roku 1915. Je to sice Rusky, ale přesto je to velmi srozumitelné. Zejména pro starší generaci co se Ruštinu učila ve škole.

306624

14.03.2014 13:48

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

kyticka 88.?.?.?

Zde bych ještě doplnil, že prakticky druhý den po našem vstupu, začalo NATO bombardovat Srbsko, kdy se následně vepsal do světových dějin náš "humanitární bombarďák" svým nesmrtelným výrokem!!! [mrknutí jedním okem]

306627

15.03.2014 03:21

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Za naciste lhali -to vime, ale ze to mohou delat demokrate-to ne

kyticka 88.?.?.?

No a zde si položme základní otázku. Kdo v současnosti hájí tradiční anticko-křesťanské hodnoty muž+žena+děti=rodina a kdo multi-kulti-homoušské. V čím zájmu bylo vzájemné zničení 4 císařství v 1.SV a jejich následné rozkouskování na haldu pidistátů.

Kdo musí udržet dolar jako celosvětovou měnu za každou cenu, pakliže má být možno kdykoli jeho dotisknutí v libovolné množství za účelem nákupu strategických ekonomických odvětví privatizovaných Bambunistánů, financování nevládek, uplacení politiků nebo nelze-li to zaplacení specialistů na náhlé srdeční příhody nebo smrtelné dopravní nehody. Pokud by svět odstoupil od doláče a byl by pouze národní měnou USA, už by se jejich dotisk na výšeuvedené speciální operace projevil megainflací tohoto státu a totálním krachem dávno.

Zatím kdo to zkusil musel jít. Od začátku - ano jako první byl Hitler - takřka nikdo nezná jak to bylo s hospodářským zázrakem Německa před 2.SV - odstřihl Marku od světových měn a začal ji tisknout sám pro podporu stavebnictví (dálnice) a rozběhu domácího průmyslu. Na to mu byla vyhlášena obchodní válka. Všichni pouze ví jak Německo skončilo a že Hitler byl megavrah. Bylo jeho velkou chybou, že ukázal prstem na celý národ a ne na konkrétní jednotlivce.

Z nedávné současnosti: Kenedy - začal tisknout Dolar jako státovky, Husajn - chtěl přestoupit na Euro, Kaddáfí - chtěl vypsat nové výběrové řízení na odběratele ropy a nechat si platit ve Zlatém Dináru, respektive na Juan.

Výjimkou byl jen ultra-mega-vrah Stalin, když zjistil o co jde Trockistické klice. Ten to jediný zatím ustál, ale jen za cenu drastických, nepřijatelných metod.

No a nyní se Dolaru postavil Putin respektive BRIC plus Írán, respektive Sýrie.

Jinak s těmi vrahy. O metodách Hitlera a Stalina si nedělám naprosto žádné iluze. Nicméně kolik mrtvol a zničených životů má za sebou partička okolo FEDu?

A to začněme ještě dříve - komu patřila Východo-Indická společnost, respektive které království jako jediné ustálo svůj majestát a ve spolupráci s kým. Kdo prakticky skoupil celý Anglický průmysl když rozhlásil, že u Vaterlo vyhrál Napoleon a Angliská burza se na krátkou dobu propadla prakticky k nule.

Vzhledem k současné situaci Dolaru se přátelé obávám, že současná krize na Ukrajině je právě ideální příležitost k rozpoutání, pro uvedenou partičku nanejvýš potřebné, 3.SV. Moc času jim totiž nezbývá a ačkoli Rusko a Čína zbrojí jako diví, zatím na tom nejsou ještě tak dobře aby si takový podnik proti "svobodnému světu" mohli dovolit.

306696

15.03.2014 03:24

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Pokračování reakce

kyticka 88.?.?.?

Nicméně k vrahům 2.SV. Tenkrát ale nebyl internet a když byl někdo pod masáží tak potom absolutní. Obávám se že provést celosvětovou osvětu tenkrát nebylo možno.

Mimo jiné, kdo vlastní agenturu Reuters a jiné již od konce 18. století.

Internet je naše záchrana. Podobně zevnitř rozložil kdysi knihtisk již zahnívající křesťansko-katolický systém. Nyní se to snad podaří internetem. Lidi (zatím jen někteří) jsou již v obraze. Ti moc dobře ví proč se chystá další možná konečná světová válka.

Zbraně jsou ale bohužel nyní podstatně ničivější a už není třeba mobilizovat ročníky. Ty by se v současnosti zejména na západě již bouřily. Nyní to bohužel může spustit pár profíků skrze své elektronické hračičky.

306697

16.03.2014 20:08

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

kyticka 88.?.?.?

Milý drahý MartineO. Stačí aby jsi donutily pod pohrůžkou invaze producenty zdrojů, aby obchodovali za Dolar. Potom právě například Čína musí tu ropu kupovat právě za dolary, aby mohla vůbec nějakou výrobu provozovat (nejde jen o ropu, ale i o rudy atd...)! Každý stát si přirozeně Fiat měnu tiskne, ale musí ji udržovat v rovnováze ke své vlastní produkci, jinak by skončil hyperinflací. FED může ale tisknout z pohledu státu USA mimo rovnováhu, jelikož se ten vícetisk rozpustí do celého světa. K tomu aby svět Doláč neopustil slouží US Army a ta hlídá zejména producenty zdrojů - viz výše.

Podstatné ale je, že tuto hru hraje několik oligarchckých rodin s úzkými vazbami na Izrael. Tedy politika USA není politikou Američanů, ale politikou těchto oligarchů a to již přes 100 let. Díky celosvětovému dolaru jsou řadu let již tak mocní, že mohou přes speciální fondy uplácet celou US administrativu včetně kongresu (respektive tam sedí jejich lidé) a to bezbřehým tiskem této měny kdykoli je to potřeba.

Akorát v poslední době se jim to jaksi vymyká z rukou (příliš silné ekonomické celky jim chtějí s tím dolarem seknout) a tak tlačí svět do 3.SV.

Nakonec 2.SV válka začala naprosto stejně. Stalin se vymknul jejich kontrole povražděním Trockistů a Hitler odstřihnul Marku od světových měn. Vše ostatní následovalo až poté.

Mám strach. Když bylo Německo na hospodářském vzestupu pořádalo v Mnichově Olympiádu a v USA o Hitlerovi psali jako o muži roku. Nyní vidím to samé u Putina. Postavil Rusko na nohy stal se mužem roku a uspořádal Olympiádu.

306798

22.03.2014 22:49

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

SPÍŠE SE PODÍVEJME, KDO JE HLAVNÍM HRÁČEM V NIČENÍ TRADIČNÍCH HODNOT

kyticka 88.?.?.?

Ty řeči co tehdá vedl na balkóně byl doopravdy balzám. V souvislosti s jeho osobou se ale nezpochybnitelně ukázalo, že to byly pouze a pouze žvásty. Novodobá historie ukázala, že Havel byl trapný slaboch mdlého ducha, pečlivě opečovávaná loutka, hérec, který dostal životní roli v první experimentální barevné revoluci v dějinách.

Kdo jsou však od Napoleonských válek vrchní loutkovodiči! Rothschild a jeho potomci, Rockefeller a jeho potomci, Warburg a jeho potomci a několik dalších, včetně několika starobylých šlechtických rodů.

O těch se v médiích nedočtete, ti jsou totiž jejich skutečnými vlastníky. Jo a mimo jiné jim říká pane také ta proslavená tiskárna zelených papírků co si ji o vánocích léta páně 1913 nechali Americkým kongresem legalizovat. To se nám to po tomto datu celosvětově válčilo, když rotačka zatočila kdykoli to bylo třeba!!!

307207

24.03.2014 13:04

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

Číňané Putina před 2,5 roku varovali: Opatrně, Američané chtějí zahájit světovou válku !

kyticka 88.?.?.?

Zároveň Číňané Putina varovali, že USA se snaží rozpoutat světovou válku. Což myslím nikdo nemusí Putinovi dvakrát vysvětlovat, je mu to jasné.
Čína začíná výrazně vstupovat do situace kolem Ruska.
Vložený obrázek
Podle těchto dvou článků je před podpisem dohoda o dodávkách plynu pro Čínu, což znamená, že Putin zřejmě brzy zavře kohoutky Evropě. To by samozřejmě znamenalo podle některých odhadů až 50% nárůst cen paliv a plynu v České republice. Největší ekonomiky světa, mezi něž dnes patří vedle Ruska a Číny již také Indie, nebo mnohé jihoamerické země v čele s Brazílií, se zřejmě pokusí odříznout dolar jako hlavní rezervní měnu. To v konečném důsledku bude znamenat bankrot Spojených států a občanskou válku na americkém kontinentu, nepokoje lze očekávat také v Evropě. Hovoří se o tom, že nejméně 3 státy us federace by mohly vyhlásit referendum a odtrhnout se od federálního zbytku.

Zbývající informace zde:
http://www.osud.cz/cinane-putina-pred-25-roku-varo...

307292

26.03.2014 00:56

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: Středověký katolický systém skutečně rozložil i knihtisk

kyticka 88.?.?.?

Pod článkem, který jste odkázal odkazem v "konspirační teorie" je jeden zajímavý diskusní příspěvek. Dovolím si jej sem vložit:

"Stanislav Hošek - Český těšín
Trochu jinak. Úterý, 11.Října 2011, 13:39:50
Konspirační hypotézy mají jedinou chybu, personifikují. Ovšem nikdo nemůže popřít minimálně dvě skutečnosti. Za prvé: Superboháči existují a jejich vliv na vlády jednotlivých států, ale i na soustátí je nepopiratelný. Za druhé: Představitelé nejvlivnějších lidských skupin se prokazatelně scházejí, minimálně v Davosu. Pro mne z toho plyne, že při těch seancích se nebaví o ženských a chlastu, ale o metodách jak si udržet svou nadvládu. Už v roce 1991 jsem jako odborový funkcionář veřejně napsal, že význam Marxova hesla „proletáři všech zemí spojte se“ nejlépe pochopili jejich protivníci. Měli to totiž mnohem snadnější, je jich mnohonásobně méně a navíc mluví už dokonce stejným jazykem, angličtinou."


K tomuto bych dodal: Pokud mě řada "slovutných odborníků" přesvědčuje, že mi před domem běhá velmi vzácná kočka, kterou když pozoruji, zjistím, že štěká, chytá pošťáka za nohavici, při močení zvedá nohu u patníku a když jí hodím klacek, tak mi ho přinese k noze, tak to "odborníci - neodborníci" asi nebude kočka ale pes! Navíc pokud (a takové případy v našem reálném světě nezpochybnitelně existují) mi nějaká autorita otevřeně (ze zákona) zakáže tu "kočku" vědecky zkoumat, asi není něco v pořádku.

307371

26.03.2014 12:09

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: EU je cílený projekt

kyticka 88.?.?.?

Přesně tak!

Hledejme kořeny zla!

CENTRÁLNÍ BANCE ROTHSCHILDŮ MAJÍ ÚDAJNĚ ZBÝVAT UŽ JEN 3 ZEMĚ, KTERÉ NEVLASTNÍ

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3720-centralni-...

ROCKEFELLEROVÉ: SVĚT PATŘÍ NÁM

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3711-rockefelle...

307398

28.03.2014 12:32

Tři, kteří stvořili válku

RE: Dnes převzali jejich úlohu bankéři!

kyticka 81.?.?.?

Skuteční vládci západního "demokratického" světa - OSM RODIN!

80% vlastnictví New York Federal Reserve Bank – ta zcela nejmocnější pobočka FEDu – má v rukou jen osm rodin, půlka z nich sídlí v USA a půlka v EU. Jsou to:
USA:
- Goldman Sachs - New York
- Rockefellers - New York
- Lehmans and Kuhn Loebs - New York
EU:
- Rothschildové - Paříž a Londýn
- Warburgs - Hamburg
- Lazards - Paříž
- Israel Moses Seife - Řím

Viz.: Kartel Federálních rezerv:
- Osm rodin (I. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1330-kartel-fed...
- Svobodní zednáři a House of Rothschild (II. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1333-kartel-fed...
- Kulatý stůl a Ilumináti (III. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1339-kartel-fed...
- Finanční parazité (IV. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1346-kartel-fed...
- Řešení (V. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1350-kartel-fed...

Viz.: Centrální bance Rotschildů mají údajně zbývat už jen 3 země, které nevlastní
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3720-centralni-...

Viz.: Ron Paul ke 100-výročí Federálních rezerv
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3244-ron-paul-p...

307510

08.04.2014 02:12

Úkoly scientologické brigády

Velmi poučný pořad o metodách Scientologie

kyticka 81.?.?.?

odkaz na film Pravda o lži
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10353624319-sci...

308120

08.04.2014 08:57

Úkoly scientologické brigády

RE: Velmi poučný pořad o metodách Scientologie

kyticka 81.?.?.?

S tématem článku související i nesouvisející poznámka.

Když jsem hledal výše uvedený pořad o Scientologii, zadal jsem název Pravda o lži do vyhledávače http://www.youtube.com/. Zde jsem narazil na 9 krátkých adionahrávek. Pojednávají o tisíciletém soužití německy a česky mluvících Čechů. Nahrávka zejména otevírá kardinální otázku v čím zájmu bylo vzájemné rozeštvání národů Evropy, které mělo předehru vyhlášením samostatnosti USA 1776, následovalo dobytím Bastilly 1789, pokračovalo podvodným zcizením Anglického průmyslu 1815, celoevropsky vyvrcholilo revolučním rokem 1848, celosvětově si zajistilo půdu uzákoněním soukromého kartelu FED 1913 a skončilo katastrofou obou světových válek s důsledkem celosvětového Dolarového diktátu v rukou novodobých císařů několika bankéřských rodin.

Autor nahrávky sice podává svůj výklad ze svého zúženého německo-českého pohledu navíc nadřazujícího árijskou rasu (což musím osobně hrubě odmítnout, stejně jako odmítám postoje o nadřazenosti národa bohem vyvoleného), přesto však s hlubokým pochopení historických souvislostí, které vedly k výše zmíněným světovým katastrofám.

Autorův výklad dává potom alarmujícně přímé odpovědi na to co se děje mezi USA, EU a Izraelem v pozadí na jedné straně a Ruskem, Čínou...(BRIC) a dalšími odmítači Dolaru nad současným kolbištěm rozeštvaných rusky a ukrajinsky mluvících Ukrajinců (platí ale i o Sýrii, Venezuele, Libyi ...), jakož i vypovídá o současném stavu občanské společnosti v USA a EU a to s hrůzou nahánějícím vhledem.

Zde bych se vůbec nebál srovnání Putina s Hitlerem, který se především vzepřel mezinárodnímu bankovnímu kartelu a následně se pokusil sjednotit Německo do stavu před 1. světovou válkou. Na to mu byla již roku 1933 vyhlášena obchodní válka, která gradovala ve štvavou protiněmeckou kampaň, jejíž obdobu zažíváme v současné době vůči Rusku. Paralel s léty před 2. SV je tolik, že to bere dech. Zásadní rozdíl ale spočívá v tom, že restaurátoři SSSR, (Ruské říše), na rozdíl od německých restaurátorů Svaté říše Římské (Římské-antické), nejsou ani náhodu rasisté a navíc jejich "vůdce" má, zdá se, výrazné sympatie celosvětové veřejnosti a to i přes již zmíněnou ultra mediální masáž západních médií.

Z globálně historického pohledu lze současný konflikt chápat jako střed kultury Babylonsko-Judaistické na podmaněné půdě Antickořímské-Katolicko-Protestantské (tedy jakési novodobé Babylonské říše, jejíž 2. verze byla rozmetána Římany v Jeruzalémě roku 70) se současným Pokračovatelem Východní části Říma v podobě Pravoslavého Ruska s Tatarskými prvky za současné účasti 3. strany - Islámu, který vzešel rovněž částečně z Antiky, Judaismu a Křesťanství.

Zájemci nechť nahrávky poslechnou a sami si utvoří názor.

308125

08.04.2014 09:22

Úkoly scientologické brigády

RE: Velmi poučný pořad o metodách Scientologie

kyticka 81.?.?.?

To je trochu jiný film. Film Scientologie, pravda o lži jsem na youtube.com našel jenom Francouzky. Zde uvádím odkaz na uložto, kde jej lze stáhnout:
http://www.ulozto.cz/hledej?q=scientologie+pravda+...

Váš odkaz na film Špióni scientology (SK dabing) mi nějak nejde, tak pro jistotu odkaz zde:
http://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE

308128

16.04.2014 00:32

Příštích 24 hodin je pro Ukrajinu klíčových

Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!

kyticka 88.?.?.?

Dalo mi dost práce to nalézt, nakonec se mi to povedlo. Zde dávám odkaz jak začala 2.SV. Skutečné příčiny vpádu Německa do Polska.
http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...
Na UA je to zatím jako přes kopírák, pouze s tím rozdílem, že Rusko zatím nezaútočilo.

Kdo má asi zájem o tuto válčičku, malou 3. světovou, komu se hroutí celosvětová měna, když všichni již ví, že je to měna falešná, umožnující úzké skupině bankéřů její dotisk mimo pravidla hry, kdy takto platí svým loutkám všude po světě, aby reálné bohatství směřovalo tam kam má, na což ostřížím zrakem dohlíží US army.

Kdo rozeštval již roku 1848 křesťany proti sobě kvůli jazykovým odlišnostem? To co se děje nyní na Ukrajině se přesně dělo před začátkem 2. světové války. Národnostní rozeštvání navzájem, plus snaha některých znovu sjednotit po 1.SV vítěznými mocnostmi rozsekanou Evropu a Arábii na stovky pidistátů do jednoho státního útvaru plus odstřižení se od celosvětového bankovního kartelu.

To ale nebylo z pohledu FED bankéřů možné, zase mít na dvorku nějakého konkurenta, když ta 1.SV pro ně dopadla tak příznivě. Osobně v těchto chvílích velice reviduji kdo byl vlastně v té 2.SV zlej.

Zejména si je třeba uvědomit, že v těchto dnech, ačkoli je konflikt UA v přímém přenosu, přes 80% ovčanů EU díky mediální masáži proklíná zlého Rusa. A proč? ... Protože proto! Jak potom můžeme mít objektivní informace o tom co se ve skutečnosti dělo v a okolo Hitlerovského Německa. Dějiny píší vítězové.

Churchill pravil: „Nepřítel nelze porazit tak nějak napůl, toho je třeba porazit, ponížit a pomluvit.“ !

308556

21.04.2014 02:04

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Dolar padá volným pádem a tiskařům z FEDu již moc času nezbývá, proto tlačí na pilu co to jde. Konečný cíl - VÁLKA!

Do Češtiny přeložené video, zcela polopaticky vysvětlující podstatu všech nedávných válek USA. Analyzuje v jak nebezpečné situaci se právě nacházíme. Pouze rozvážnost Putina stojí v cestě aby zmanipulovaní Ukrajinci, aniž by si to uvědomovali, spustili rozbušku 3.SV.
http://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

A jak to v těchto dnech vypadá v praxi? "Před manželkou zavraždili milicionáře v Doněcku". Ať jde pouze o součást informační války "héreckou scénku" za účelem rozeštvat Ukrajince tak, aby na sebe už konečně začali střílet, nebo skutečnou popravu, jde stále o stejný scénář viz video výše. Svůj účel to plní! Vyprovokovat za každou cenu občanskou válku a vtáhnout do ní Rusko za účelem rozpoutání 3. světové.
https://www.facebook.com/photo.php?v=1020342744034...

Hloubavější čtenáře odkazuji k popis situace jaká byla před napadením Polska Německem r. 1939. (I zde platí to samé. Díky manipulacím s výkladem dějin je těžko říct jak to bylo doopravdy, nicméně je to úplně jiný pohled než jsme se učili ve škole, který však dává logiku.)
http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...

Pevně věřím, že se Rusko vyprovokovat nenechá. Přece jen Putin není Hitler, pouze je postaven do stejné situace! A jak to před druhou světovou válkou začalo? Stejně, Hitler po prohrané 1.SV odstřihnul Německo od mezinárodního bankovního kartelu a postavil jej na nohy. Na to mu již krátce po jeho zvolení byla vyhlášena informační a obchodní válka. Opět odkaz na informace o kterých lze pochybovat, však stejně jako lze pochybovat o oficiálním výkladu příčin a průběhu 2.SV ze strany vítězů, nebo jak lze pochybovat o tom, že do Pentagonu narazilo obrovské dopravní letadlo, které celé beze stopy zmizelo v díře cca 6x6 metrů (celý blok se zřítil až cca 30 min po nárazu).
https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Putin rovněž po prohrané studené válce postavil Rusko na nohy a v těchto dnech jej odstřihává od Dolaru. Nicméně lze předpokládat, naštěstí pro nás všechny, že jako absolventem nejkvalitnějších škol pro zpravodajce SSSR, je plně obeznámen se všemi historickými souvislostmi a že si je vědom toho, že FED-loutkovodiči západního světa pouze čekají na to, aby na Ukrajinu zaútočil a tím jim dal oprávnění rozpoutat, opět zde v Evropě, světovou válku, daleko od Amerického kontinentu.

Těch paralel se situací před 2.SV a dneškem je tolik, že to bere dech a to včetně západem pomlouvaných Olympiád v Mnichově a v Soči!

Nicméně tenkrát nebyl internet, tedy informační masáž ať jedné nebo druhé strany byla absolutní. Internet umožňuje ...

Automaticky kráceno

308784

21.04.2014 03:31

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Dokončení:

Nicméně tenkrát nebyl internet, tedy informační masáž ať jedné nebo druhé strany byla absolutní. Internet umožňuje lidem celého světa jeden obrovský "brain storming" a to je naše šance!

Ve zcela shora odkazovaném krátkém videu jsou mimo jiné uvedeny 3 fáze, kterými v dosavadní historii musela projít většina významných společenských změn. Dovolil bych si zde vyslovit domněnku, že moc internetu je dostatečně velká, aby v dostatečně krátkém čase došlo k uvědomění dostatečného množství populace, aby k šílenství, jak nyní hrozící války proti Rusku nedošlo, ale aby nedošlo v budoucnu ani k nějaké ozbrojené občanské válce přímo zde v EU. Jsem přesvědčen, že ne všichni naši politici jsou uplacení agenti. Řada z nich stejně jako většina řadových občanů pouze netuší pod palbou mediální masáže kde je skutečně zakopaný pes.

Česká televize v současnosti informující v duchu válečné propagandy je ovládaná nikoli redaktory, ředitelem, ale Radou pro rozhlasové a televizní vysílání - a to jsou politici.

Popovídejte si také občas se svými vlastními dětmi. Budete překvapeni co si domů ze školy nosí za celospolečenské povědomí.

Přímá demokracie proklamovaná stranou Úsvit je sice hezká věc, ale aby fungovala, to musí nejprve běžní občané plně chápat o čem vlastně hlasují. Její uplatňování ve stylu "Volím Karla! ... Proč? ... Protože je to cool!" Je o hodně nebezpečnější než současný systém. Zde je role blogerů a diskutérů - v osvětě. Jinak by jste byli překvapeni jak je na rozdíl od nás Švýcarská společnost uvědomělá. Velmi často se tam pohybuji. K tomu ale zde v Čechách a na Slovensku musíme nejprve dozrát.

Blíží se volby do Evropského parlamentu. Osobně si myslím, že EU je dobrá věc. Současné její vedení je však neakceptovatelné. V EU vládne Evropská Komise složená z nevolených korporacemi dosazených úředníků. Ti jsou autory všech Euro-nařízení. Evropský parlament (tam budeme volit) v tuto chvíli pouze Komisi sekunduje s právem případně neschválit některou ze zaváděných norem. Tyto normy si však musí k projednávání extra vyžádat. Neučiní-li tak Komisí vydaná norma platí. Volte politiky kteří jsou v obraze. Například Jan Keller viz:
http://www.youtube.com/watch?v=CY47vSevyQM

308786

21.04.2014 11:58

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Smysl má volit kohokoliv, kdo přistupuje k dění okolo nás profesionálně, realisticky, vyjadřuje elementární poctivost a sociální inteligenci. Tj. veškeré své kroky dělá tak, aby byly ku prospěch jeho, ale i ku prospěchu ostatních. To na rozdíl od sociálních banditů, ti veškeré své kroky dělají tak, aby byly výhodné pouze pro ně, bez ohledu poškodí-li své okolí. V každé společnosti se ještě nachází užiteční blbci a nebezpeční stupidi - to není nadávka, ale sociologická kategorie pro ty, kteří nejsou schopni změnit své dřívější postoje, ačkoli se vnější vlivy změnily diametrálně.

Příklad stupidního postoje je "Nemám rád Rusy protože k nám vtrhli r.1968". Současní Rusové nerovná se bolševici. Moderní Čínský komunismus (podotkněme fungující) též není bolševismus Mao-Ce-Tunga. Putin není rasista ani fašista a to že háji Ruské zájmy je snad znakem moudrého vládce! Pro mne navíc hájí přirozené hodnoty jako táta+máma+dítě=rodina a společnost která by měla vést k sociálnímu smíru. Současná politika EU pod přímou taktovkou USA, kterým vládne bankovní oligarchie několika rodin vlastnících FED, přímo navádí k rozvratu morálnímu i sociálnímu.

Smysl má podporovat kohokoliv kdo se snaží nalézat řešení aby ČR ale i EU, jakož i vztahy se sousedním Ruskem fungovaly. Keller není Sobotka ani Zaorálek. Není až tak podstatné kdo z jaké politické strany je. Klaus je pravicově založený euroskeptik, ale rozhodně ne euroničitel. Babiš je oligarcha, ale místní a dodržuje pravidla hry. Zeman je proevropský levičák, kdy však připomeňme jeho rozumný návrhy na vytvoření družstevního obchodního řetězce, zajišťujícího prodej výrobků zejména z místní produkce.

Ještě ke Švýcarům. Pro většinu Švýcarů platí, že důsledně dodržují pravidla, toho kdo je v jejich okolí porušuje, velmi asertivně vyzvou k nápravě. To je asi nejpodstatnější na rozdíl od v Česko-Slovensku rozšířenému - pravidla dodržují jen blbci, když někoho "vočůrám" tak jsem hrdina. Švýcarovi je jedno jestli mluví Francouzky, Německy nebo Italsky. Všichni se cítí jako Švýcaři a vzájemně se podporují. Většinový Švýcar si koupí věc pokud ji opravdu potřebuje. Ne co půl rok nový model mobilu, když starý je stále plně funkční. Většinový Švýcar si vždy raději koupí výrobek ze švýcarských firmy (nejlépe od souseda) než zahraniční. Samospráva zpravidla upřednostní stavbu obchoďáku švýcarského majitele než nadnárodního koncernu. Švýcaři se cítí většinově křesťany, ostatní náboženství respektují (první dotaz při ošetření v nemocnici je na víru pacienta, to aby v případě potřeby byly dodrženy elementární náboženské zásady ošetřovaného - vepřové Judaistovi nebo Arabovi, jakož hovězí Hinduistovi automaticky nenaservírují), ale stavbu mešit na svém území neakceptují.

308800

23.04.2014 18:11

Čtvrtá politická teorie

Úvaha jaksi nebere v úvahu, dle výsledků velmi životaschopný, moderní Čínský komunismus

kyticka 88.?.?.?

Prvotní komunismus realizovaný hrubou silou v Rusku (je jedno jestli na objednávku Německa - Lenin, nebo na objednávku Rockefellera - Trockyj a jeho stovka dovezených v dnešním slovníku teroristů a nebo šlo-li o spontální vůli lidu v duchu přírodních zákonitostí přechodu společnosti od prvobytně pospolné, přes otrokářskou, nevolnickou, imperialistickou k spravedlivé komunistické, jak nás učili za socialismu) byl systém hodící se tak pro mravence nebo včely. Všichni slouží systému a nikdo nic nesměl vlastnit. Pro lidi nefunkční model. Tento prvotní komunismus (bolševismus) se rozšířil i do ostatního socialistického tábora. Jeho variací byl i Čínský maoismus.

Po rozpadu SSSR čínští komunisté, ponaučeni z neštěstí Ruského soukmenovce, zareagovali velmi progresivně. Původní 3 pilíře komunistické společnosti pracující inteligenci, dělnickou a rolnickou třídu dodali o pilíř 4., a to o podnikatele.

Tímto dosáhli společnosti, kde může každý jedinec dosáhnout svého individuálního uspokojení dle svých schopností. Tím, že si Číňané podrželi systém vlády jedné strany se prakticky přiblížili k systému církevnímu, podobnému katolické církvi ve středověku, kdy strana své členy celý život vychovává k tomu aby v budoucnu rozumně vládli nad celou čínskou společností. Takto zajistili předávání a vylepšování vládního know-how z generace na generaci bez uplatnění práva dědičného.

Podnikatelé dědičné právo ale zachováno mají. Podstatné však je, že je podnikatelský pilíř účinně regulován a to zejména tak, že strategická odvětví jako jsou suroviny, média, školství ... není možné v Číně privatizovat, to aby nedošlo k imperiálnímu vykořisťování celé společnosti ze strany několika oligarchů. Strategická odvětví drží v rukou pevně strana (stát) a takto zajišťuje ostatním férové podmínky. Podnikatelé mohou své schopnosti ukázat výhradně ve spotřebním průmyslu a nestrategických službách. I spotřební soukromý průmysl je značně antimonopolně regulován. Václav Klaus by měl mít z takovéhoto konzervativně tržního hospodářství jedině radost.

To že v Číně neprobíhají "svobodné volby", jejichž výsledek by závisel pouze na tom, který oligarcha (zahraniční nevládní organizace) dá víc na kampaň, jako je to na západě, dává současné komunistické straně Číny prostor v poklidu strategicky rozhodovat na desítky let dopředu.

V rámci strany se prosazují pouze ti nejschopnější, kde rozhodování o úředním postupu je na základě demokratických principů. Asi stejně jako když arcibiskupové volí nového papeže.

No a na závěr snad uvést, že katolická církev je zde již cca 1700 let. Současný Čínský model komunismu, založený v principu na moudrosti rady starších, se mi tedy jeví jako značně progresivní s výhledem do budoucna na mnoho staletí.

308894

23.04.2014 18:25

Čtvrtá politická teorie

RE: Úvaha jaksi nebere v úvahu, dle výsledků velmi životaschopný, moderní Čínský komunismus

kyticka 88.?.?.?

Ještě doplním.

Zdá se, že to konečně pochopili i naši Čeští vládci, minimálně tak, že se rozhodli s Čínou strategicky obchodovat, viz:
"Vláda končí s kritikou Pekingu kvůli Tibetu"
http://www.novinky.cz/domaci/334309-vlada-konci-s-...

Konečným cílem je konečně poslat k čertu chlapce z FEDu a jejich pravdoláskažské humanitárně bombarďácké loutky.

308897

15.05.2014 10:00

FED je velký podvodník

RE: Skutečně je to jisté ?

kyticka 88.?.?.?

Odpověď se pokuste nalézt zde (jak je ten FED svět stabilní):

Přednáška Prof. Ing. Petera Staňka CSc., host.prof., slovenského ekonoma a prognostika, pracujícího v Slovenskej akadémii vied.

Vložený obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=OveC1PIBcwA

Přednáška stojí opravdu za shlédnutí. Velmi přesná analýza současného stavu spolu s velmi pravděpodobnou prognózou na nejbližších 10 let, navíc velmi vtipně podaná.

310130

15.05.2014 10:23

FED je velký podvodník

RE: Možná akutalizace k článku

kyticka 88.?.?.?

Takže jestli tomu dobře rozumím, vše nasvědčuje tomu, že tajný agent FEDu Kalousek s podporou svých stejně zaprodaných Schlafenbergů a dalších (o kterých se nesmí mluvit) potajnu, na příkaz banksterského komitetu Rothschild & spol., nejprve zadotoval potápějící se USA nákupem jejich dluhopisů z rezerv ČNB (respektive rezerv ČR) a následně, aby běžný občan ČR nepoznal, že kupuje kontaminovaný produkt (dolar), emitoval české dluhopisy v Kč, to proto, aby nákupem USA dluhopisů vzniklou díru v ČR financích zalepil.

To je super informace pro každého kdo si ty české dluhopisy koupil!

310133

12.06.2014 06:45

Ukrajinský prezident byl kdysi agentem amerického ministerstva zahraničí

Nejlepší aktuality z bojů Ukrajině

kyticka 88.?.?.?

Asi nejlepší aktuality z bojů na Ukrajině lze nalézt na tomto zpravodajském portálu. Nutno však konstatovat, že je pro Novo-Ruský, tedy je nutno informace z něj chápat tak, že jsou výhradně z pohledu odtržených východních oblastí Ukrajiny:

http://rusvesna.su/news

311517

16.06.2014 07:47

Jihovýchod prodán západním naftařským firmám

Chudáci Ukrajinci - pravděpodobně ale nejenom oni

kyticka 88.?.?.?

Útok na tuto zemi byl naplánován a je prováděn ze všech směrů. Postupem se dozvídáme, že pro objekty na Krymu byla vypsána ze strany USA již v roce 2013 výběrová řízení pro projekty na zbudování nové US námořní akademie. Půda pod nohama Donbasu byla přidělena Shell... Obávám se však, že toto jsou pouze takové maličkosti, oproti tomu co se ve skutečnosti na nás chystá!

http://dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-zachr...

311699

25.06.2014 12:06

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Moret Hanfi Vedick

kyticka 81.?.?.?

Příteli příteli, příteli. Jsem rád, že se ten kokot kokotovič vysvětlil. Bylo to dost děsný. Minimálně jako demonstrace skutečnosti, že jeden intenzivní troll je schopen na několik dnů zcela znehodnotit veškeré diskuze celého webu. I já jsem na Vás následně reagoval tímto příspěvkem:

"Administrátore děkuji! Sice mě trochu vadí, že se mé příspěvky nezobrazují dříve než po Tvé cenzuře, ale zaplať pán bůh zde již nesmrdí ten Kokotov Kokotovič. Diskuse se nedaly číst. Místo zajímavých názorů jsem zde byl nucen sledovat pouze nadávky na toho neúnavného ne trolla, ale Trotla."

Nicméně významně souhlasím s tím, že nic není černobílé, z pravidla vše souvisí se vším a vždy každý děj má svou příčinu a ta zase svou příčinu, atd, atd.... Zde bych pouze nadhodil když jste zmínil ty židy.

Židé: starý zákon, talmud, kabala - robusní filozoficko náboženský systém s neuvěřitelnou tradicí až z dob starého Babylónu. Zejména tisíce let stará ústřední myšlenka, "bůh si vybral právě vás, ale (a to je to nejpodstatnější) aby vás doopravdy miloval, musíte být nejlepší!" Proto ta soudržnost, proto to důsledné dbaní na trvalé vzdělávání - zejména svých potomků. Jinak by je bůh doopravdy nemiloval. Toto by mělo být velké ponaučení pro gojímy. Zde by si měli vzít příklad. Též by se měli snažit být nejlepší - lepší než židé - stali by jim rovnocennými partnery. Nicméně i pro společenství židů platí, jako pro všechna společenství, že se skládá ze 4 základních sociálních podskupin (sociálně inteligentních, banditů, užitečných blbců a stupidů).

A kde se vzala ta nadřazenost ke gojímům? Předpokládám dávná historická zkušenost, když zjistili, co se v 90% případů stane, pokud kdokoli z nich (vzdělaný - řekněme "profesionál" - viz výše) šel do společného kšeftu s jedincem, který za sebou neměl od mládí pěstovanou výchovou k "profesionalitě". Pokud vše klapalo, společné dílo nemělo chybu. Jakmile začalo jít do tuhého (z nějakého důvodu nastaly objektivní potíže), gojímský "vohnout" svého židovského kolegu svým amatérismem stáhl ke dnu s sebou.

Obecný zákonitosti vývoje každé společnosti od vzestupu přes stagnaci až k pádu, se však nevyhýbají žádnému společenství. Jakmile kdykoli v minulosti, sociálně inteligentní židy vytlačili židovští bandité, kteří navíc svůj banditismus, co do vztahu ke gojímům, změnili ze zdrženlivosti k militantní nadřazenosti. Vždy to nakonec skončilo pogromem.

Ponaučení:

Gojímové, nezáviďte židovi jeho kozu, snažte se opečovávat tu svou tak, aby byla ta vaše ještě lepší!

Židé, vy sociálně inteligentní, chraňte se aby vaši společnost ovládli vaši bandité. Stane-li se, že tito donutí gojími žijící léta s vámi v pospolitosti, aby pro přežití museli trávu žrát, ... myslím, že dál to již nemusím rozvíjet.

312270

25.06.2014 12:22

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Moret Hanfi Vedick - Oprava (chybička se vloudila).

kyticka 81.?.?.?

Oprava (chybička se vloudila). Můj příspěvek začínající:

"Příteli příteli, příteli...."

patří o úroveň výše. Kolegovi
"Joe123456" alias Petko z ac24, konkrétně k příspěvku který začíná:

"Dodnes na ac24 visi....."

312272

25.06.2014 13:17

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Slaby clanek

kyticka 81.?.?.?

CO ON SÁM UDĚLÁ? náznak ŘEŠENÍ? ... která by mohla vésti ke ZMĚNĚ?

Autor se pokouší svými články skládat mozaiku, najít podstatu neutěšeného stavu, najít východisko.

Pravda tento článek je de-fakto pouze alarmistický. Tímto článkem jsem chtěl pouze poukázat na to, že je-li pravda to co řekl jak Willi Wimmer, tak i Jevgenij Fjodorov (každý prakticky z jiného tábora), tak že se obávám, že to aktuální vládci USA myslí smrtelně vážně a že toto (Ukrajina - nyní více méně i Irák) je jen začátek a že se nehodlají zastavit před ničím (Nakonec níže v diskusi to zaznělo od kolegy "Emil Robot" v jeho příspěvku, který začíná "Nevím,jak je pan autor...", dosti nekompromisně.).

Snad tedy kolego naleznete alespoň částečnou odpověď na své otázky v jiném mém článku zde:
http://www.dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-z...

nebo v této diskusi výše v mém příspěvku, který začíná:
"Příteli příteli, příteli..."

No a KAM se zařadím?

Snad si nedovolím příliš, pokud si troufnul domnívat se, že alespoň trochu patřím do té skupiny c). To proto, že si občas dám námahu s tím, že se pokusím něco duchaplného napsat a podělit se o to s vámi čtenáři a diskutéry.

312274

25.06.2014 23:35

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Moret Hanfi Vedick

kyticka 81.?.?.?

Krásná a pravdivá odpověď. Jinak kolegovi výše rád odpovím na jeho dotaz proč 4 a ne 12. Nicméně odpověď je trochu náročnější proto abych ji dokázal stručně a výstižně městnat do jedné reakce. Již ji mám takřka dopsanou, ale dám ji sem nejdříve zítra. Rovněž (mimo jiné) v ní naleznete odůvodnění proč největším nepřítelem žida, je právě žid.

312308

26.06.2014 17:37

Rozhovor, který mne vyděsil

Pokus o obhajobu Havla - českého Jelcina?

kyticka 81.?.?.?

V souvislosti s obsahem rozhovoru s Jevgenijem Alexejevičem Fjodorovem, pokud bych chtěl alespoň trochu obhájit Havla, tedy že hned od začátku nebyl prachsprostý zaprodanec, ale pouze naivní slaboch a idealista. Tedy přistoupím-li na to, že svůj velmi známý projev o tom, že bude presidentem jen jedno volební období a že se všichni budeme mít perfektně, jinak na svou čest odstoupí, myslel ze 100% upřímně (k nalezení např. zde: http://www.zvedavec.org/komentare/2006/10/1771-tel... ). Potom vše co bylo uvedeno Wimmerem a Fjodorovem, přeneseno na české poměry, někdo jako totální amatér Havel nemohl v žádném případě ustát!

V zaprodané loutce, co zradila sama sebe již za velmi krátkou dobu (za předpokladu byl-li opravdu zprvu upřímný), která to dotáhla až na humanitárního bombometčíka - lze pak obrazně vidět osud Jelcina. O Havlově upřímnosti se však dá velmi pochybovat. Je pravdou, že jeho obdivovatelé tzv. "pravdoláskaři" k němu vzhlíželi a nadále vzhlíží jako na svatý obrázek, kdy ti realističtí z nich však připouštějí, že "Vašek byl ale slabej, oni na něj tlačili." Na druhou stranu ale existuje příliš mnoho argumentů těžkého kalibru s velmi početnou skupinou jeho radikálních odpůrců a to přímo z jeho bezprostředního okolí. Připomeňme rovněž, že americkou vlajkou mával do posledního svého vydechnutí a žádné indicie o tom, že by z jeho strany byly kuty kalé pikle proti svému loutkovodiči neexistují.

Fjodorovem popisovaný tlak administrativy USA potom mohl ustát jedině někdo, kdo na něj byl patřičně připraven, tedy například absolvent nejkvalitnějších špionských škol GRU-KGB (viz kniha Akvárium – Suvorov viz.: http://www.specnaz.cz/bojove-prirucky-knihy-manual... ) s již několikaletou špionskou praxí a takovou osobou právě Putin je. (Rovněž stojí za shlédnutí dokument "Já, Putin" - k nalezení např. zde: http://www.ulozto.cz/xXJhC9U8/ja-putin-avi)

Podstatné ale je, co se bude dít u nás v ČR (pokud odmyslím hrozící 3.SV). Ve vrcholných orgánech naší vlády lze nalézt jediného, podobně připraveného profesionála (ze strany KSČ vyškolen v oboru "špion-obchodník mezinárodního obchodu", s mnohaletou komunisticko-obchodní i kapitalisticko-podnikatelskou praxí, doposud patrioticky smýšlející) a to Andreje Babiše. Zatím se nezdá, že by udělal závažnou chybu a národ mu začíná věřit, tak uvidíme. (Do portfolia jeho profesionálního vzdělání je nutno započítat i skutečnost, že i jeho otec byl komunistická špička pro export výrobků ČSSR - dlouhodobé obchodní mise v Etiopii a Francii)

312339

03.07.2014 03:34

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

K tomu se dá dodat jediné!

kyticka 81.?.?.?

Vy tam v Americe, prověřte si své hlavní podezřelé a pokud je shledáte vinnými, tak si tam udělejte pořádek. Pokud se ten průšvih opravdu spustí, tak to odnesete i vy tam za tou velkou louží a to rozhodně víc než v případě, že budete čelit pouze ekonomické rekonstrukci hospodářství v důsledku pádu dolaru.

Viz: http://www.dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-z...

312569

07.07.2014 07:30

„Bitva o Evropu“ zuří

Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

kyticka 88.?.?.?

O tom, že vyřazení dolaru z obchodů za suroviny (ropa především) zasadí BRICS FED banditům smrtelnou ránu, bylo již psáno mnohokrát. Po shlédnutí níže odkázaného videa (Jevgenij Alexejevič Fjodorov - poslanec Státní dumy Federálního shromáždění RF, předseda výboru pro ekonomickou politiku a podnikání Státní dumy FS RF) se vám odkryje další významný mechanismus jak je dolar držen při životě (jde opravdu o velmi překvapující až neuvěřitelné informace o tom jak skrytě a profesionálně FED okupaci celého světa provádí).

Odkázané video přímo souvisí s ve článku uvedeném pokutování Francouzské banky ze strany USA, respektive FEDu.

Tímto znovu vyvstává otázka proč devalvovala před několika měsíci Česká koruna, proč se prodaly české zlaté rezervy a jak je to vlastně s emisí České koruny do naší ekonomiky. Co je vlastně v zákoně o České národní bance napsáno? Naši politici (těch několik rozumných jedinců) by si měli předkládané informace ve videu zodpovědně prověřit a to zejména k české legislativě!

http://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo

312848

07.07.2014 15:20

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

RE: jaderny utok proti Rusku - co to bylo za idota, ktery to psal

kyticka 81.?.?.?

To samé 1612 kdy se na pokyn papeže do Ruska zase pro změnu kýblovali Poláci. Nejvíc mě baví to stále mediální hučení, že Rus je rozpínavý agresor, kdy skutečnost je taková, že co známé historie se týče se akorát stále bránil nájezdům a potom, když to otočil, tak si z útočníka vždy něco odkousnul.

Největší agresor na světě v celé historii je angolosaská Británie spolu s Židovskými bandity za zády plus novodobě USA. Ti za posledních 300 let zdecimovali domorodce v severní Americe, Austrálii, Novém Zélandu (tedy na 3 kontinentech), dále skrze opiové války zapříčinili genocidu císařské Číny a zcela vysáli Indii a převážnou část Indonésie s důsledkem řady hladomorů, kdy ten takzvaný démonizovaný Stalinův na Ukrajině byla ve srovnání s tímto malé, místní politování hodné neštěstí. Teda za anglo-sasy a židobandity, je mrtvol hromady, bohatství vykradeno a vykrádáno do současnosti (Libye, Iran, Afganistan ....). A ta tupá média stále melou, že Rusko, Rusko a zase Rusko, případně historicky Španělsko. Španělé sice jižní Ameriku dobyli, ale původní obyvatele převrátili v Krista a ne jako Angelikáni a Protestanti co je cvičně rovnou povraždili. A komu že patří REUTERS od cca roku 1890 - pochopitelně Rottschidům. Židovská rodina, která svým banditismem přivolala již nejednu zkázu na celý svůj národ, kdy se to ale přirozeně svedlo vždy na nějakého gojíma co prohrál válku. Ptejme se kdo tu či onu situaci původně svou nenasytností zapříčinil a ne že se budeme ukazovat prstem na rozuřeného býka, kterého jsme před tím zahnali do kouta. Židé by si měli mezi sebou udělat pořádek, protože jinak jejich bandité puštění ze řetězu zase přinesou zkázu všem příslušníkům tohoto bohulibého národa.

Kopej do psa a pak křič, že tě kousnul?!? Tedy nenechte své bandity kopat do ostatních národů. Pochytejte je suďte je a v případě viny pozavírejte. Ten k zoufalství dohnaný býk (nebo pes) pak pokouše vás všechny bez rozdílu. Nakonec koukněme se na arabské fundamentalisty, proti komu asi nejvíce bojují??? Židé, USA a také bohužel Křesťani. Proč bojují? Protože je bankoupíři skrze své spřízněné loutky zahnali do kouta, kdy je ale ve své aroganci ještě vyzbrojili a vycvičili.

312860

08.07.2014 14:32

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 1

kyticka 88.?.?.?

Poznámka úvodem. V příspěvku používám pojem žido-bandita, případně žido-bankster. Tímto myslím tu část židosvké společnosti, která zastává krajně xenofobně-egoistické postoje jak k ostatní židovské společnosti jakož i k lidem celého světa. Tento druh lidí se vyskytuje v každé společnosti, kdy v současné době již 100 let takřka celý světový bankovní systém ovládá právě takováto skupina ultraegoistů, která svými nehoráznými činy již nejednou zapříčinila jak zkázu řady národů, tak i zkázu svých vlastních mírumilovných soukmenovců. Vysvětleno zde "Cipollovy zákony lidské stupidity": http://blisty.cz/art/34902.html

a) Výchozí situace
V obou případech zejména Britská koruna a USA v područí žido-banditů (jde pouze o několik rodinných klanů) zkolonizodala celý svět, který bezprizorně vysává.

Německo Před I.SV tvořilo se svým v té době již více méně vazalem Rakouskem-Uherskem silný ekonomický celek střední Evropy, kdy do říše patřilo již několik staletí mimo jiné celé současné Polsko a velká část současné západní Ukrajiny jakož i celé Čechy. Za hlavní dorozumívací jazy byla přijata Němčina.
Rusko - respektive SSSR před pádem železné opony: Tvořilo se svými vazaly silný ekonomický celek východní Evropy a severní Asie, kdy na území SSSR soužili staletí obyvatelé mnoha národností. Za hlavním dorozumívacím jazyk byla přijata Ruština.

b) Příměří po válce
Německo a Rakousko-Uhersko nebylo po vojenské stránce dobyto (frontová linie byla ve Franci, Itálii a na hranicích s carským Ruskem), ale pro neúnosnost vnitřní situace přstoupili v Compiègnském lese na příměří s vírou v dosažení spravedlivé dohody.
SSSR a vazalové nebyly ve studené válce dobyty, ale pro neúnosnost vnitřní situace přistoupili na příměří s vírou v spravedlivou vzájemnou spolupráci.

312914

08.07.2014 14:35

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 2

kyticka 88.?.?.?

c) Poroba
Německo sraženo zcela na kolena skrze reparace, odebrání historických území Pruska (cca 700 let) ve prospěch do té doby samostatně neexistujícího Polaka, instalování tak zvané západní demokracie s důsledkem rozkladu společnosti, opanování bankovního systému skrze zahraniční sio-bankstery, který vyvrcholil za hospodářské krize hyperinflací a ekonomickou katastrofou. Rakousko-Uhersko rozbití na řadu pidi-států tak zvaně dle národnostního sebeurčení. Pro území původního německého císařství jakož i Rakouska však platilo, že převážná část obyvatel již za staletí přešla na Němčinu.
Rusko rozpad východního bloku, rozpad SSSR, instalování tak zvané západní demokracie s důsledkem rozkladu společnosti, naprostý rozklad hospodářství, instalování zahraničního sio-banksterského ovládání ruské centrální banky, ekonomická katastrofa, tlak na rozpad zbytků Ruska na další menší státní útvary.

d) Vůdce
Německo - Adolf Hitler s otevřeně hlásanou ideou zvednutí národní hrdosti a rasové jednotnosti plus přímým ukázáním prstem na sio-bandistické původce zničení německého císažství (národa) a s ideou obnovení Svaté říše Římské, ale postavené na principech původní antické říše římské, která byla držena nikoli skrze katolickou církev jako federace katolických království ale skrze vojensky silné legie (3. říše), tedy společenství nacionalisticko-socialistické s fašistickým společenským uspořádáním. S touto ideou sepsanou v jeho knize Mein Kampf legálně vyhrává r. 1933 demokratické volby.
Rusko - Vladimír Putin, právník, špion KGB později její šéf, Starosta Petrohradu, Jelcinem dosazen za premiéra, po jeho abdikaci úřadující president, posléze v roce 2000 zvolen řádným prezidentem. Pro jak svět tak ruský lid neznámá osoba.

312915

08.07.2014 14:38

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 3

kyticka 88.?.?.?

e) Vzestup

Německo Ihned po nástupu Hitlera k moci odstřihává Deutsche bank od mezinárodních finančních šachů, tiskne nezávislé poukázky na peníze za poctivě vykonanou práci a tu zajišťuje zejména rozvojem stavebnictví (dálnice, atd..), obdobně rozjíždí průmysl, vyhlašuje sociání programy, pracovní tábory pro mladé nezaměstnané, později zavádí povinnou dovolenou, dětské zotavovny a celý výchovný proces mládeže. Za to je již krátce po jeho nástupu kmoci americkými siobandity Německu vyhlášen židovský džihád, mediální štvanice (REUTERS je Rotschilldů od cca r. 1890.) a zejména obchodní blokáda německého zboží. Přes toto všechno Německo prosperuje a bohatne. S židovskou obcí se naopak snaží spolupracovat na uskutečnění jejich snu mít vlastní stát (zprvu Madagaskar, posléze Palestina), kdy v zájmu politiky svůj k svému, mají nacisti zájem německé židy motivovat aby se do své vysněné palestiny vystěhovali). Postupně začíná obnovovat armádu. V Norimberku legálně mění demokratické zřízení na diktaturu jedné strany. Na vrcholu vzestupu pořádá demonstrativně nejdražší olympiádu do té doby.

Rusko Ihned po nástupu Putina velmi opatrně začíná nastolovat politiku národního uvědomění a v principu se hlácí k tradici Pravoslaví (které je de-fakto pokračovatel Východo Římské - Byzancké říše). Jako první si podává k Rusku neloajální oligarchy a postupně ze svého okolí vypuzuje FED-USA loutky. Získává zpět pod státní kontrolu klíčová průmyslová odvětví, zejména zdroje. Postupně začíná obnovovat zhroucený průmysl a podporuje ruské domácí investice. Postupně začíná vždy s využitím nějaké USA provokace budovat moderní ruskou armádu (napadení Osetie ze strany USA-Gruzie v den zahájení Olympiády v Číně). Zde je již tandemu Putin-Medvěděv v principu vyhlášena plnohodnotná válka (radar v ČR atd...). Posléze 2012 likviduje strůjce 5. kolony v Rusku (povinná proklamace nevládních organizací USA působících v Rusku jako "cizí agent". Zakládá BRICS. Jako poslední se mu koncem roku 2013 daří změnit statut Ruské národní banky jakož nezávislé na FEDu. Pořádá demonstrativně nejdražší Zimní olypiádu na světě.

312916

08.07.2014 14:44

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 4

kyticka 88.?.?.?

f) Těsně před válkou
Německoko Žido-banditistické celosvětové štvaní proti Německu kulminuje (Zde podotkněme, že tím, že ukázal Hitler na celý židovský národ jako na strůjce zla, nikoli pouze na jeho banditistickou leč krajně nebezpečnou minoritu značně svým soupeřům nahrál. Rovněž jeho teze o nadřazené árijské rase jakož protiklad národa vyvoleného je nepřijatelná). Zejména v uměle vytvořeném Polsku (t.j. včetně po 1. válce administrativně k Polsku přiřazeném Slezku a Prusku dochází k pogromům na německy mluvící Poláky jakož i tam minimálně půl tisíciletí žijící Němce. Zde Hitler zaútočil, II. světová válka na sebe nenechala dlouho čekat.

Rusko V uměle vytvořené Ukrajině, která historicky byla z půli vždy Pravoslavé Rusko (Kyjevská Rus) a z druhé půle střídavě Papeženská Litva, Polsko, Rakousko, Prusko nebo Maďarsko (krátce i Čechy, jakož i Velká Morava) začaly pogromy na rusky mluvící "Ukrajince" jakož i na Rusy tam více než 1500 let žijící. Putin takticky vyčkává, kdy otázka Krimu byla díky námořní základně nutná a díky autonomnímu statutu Krymu v rámci Ukrajiny i legalizovatelná.

g) A jak to bude dále...
Zde by stálo ještě za zmínku, že Putin narozdíl od Hitlera má všechny potřebné triumfy v ruce a to jsou nekonečné zásoby surovin a nezávislého čínské spojence s technologiemi jako dobrého souseda. Podotkněme, že před II. světovou válkou díky absolutní námořní blokádě dalšího konkurenta anglo-sionistů průmyslového císařského Japonska bylo toto k válce rovněž fatálně donuceno. V takové situace ale Putinovo Rusko není. Druhým, ale to významnějším triumfem Putina je skutečnost, že současný sio-bandistický západ je těsně před kolapsem, kdy sio-bandité za 100 let své vlády postupně začaly typicky banditisticky vysávat i lid přímo na svém teritoriu, kdy kolaps západu je za dveřmi. Putin tedy může vklidu vyčkávat. Císařské Japosnko kdysi nemohlo, Hitlerovské Německo možnost vyčkávat mělo, ale je pravdou, že vyčkáváním by se Polsko administrativně okupující Slezsko a Prusko samo za života Hitlera nerozpadlo. U skolabované Ukrajiny je to otázka více-méně jedné dvou zim, jakož pád dolaru je v reálném dohledu, tedy není v silách ani USA ani EU ji jakkoli na truc Rusku uměle držet nad vodou. Tam myslím v těchto dnech Putin zejména cílí. Vyřadit dolar jako světovou rezervní měnu.

Je však otázkou nezaútočí-li USA pod tíhou kolapsu jejich loutkovodičů samy od sebe. V poslední době to již několikrát předvedly.

312918

08.07.2014 16:39

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 4

kyticka 88.?.?.?

Srovnáním jsem chtěl pouze říct, že oba vůdci měli stejného protivníka a že existovala velmi obdobná situace včetně jejího vývoje v době jejich nástupu k moci.

Polsko jako samostatný státní útvar před 1. světovou válkou neexistovalo stejně jako jako samostatný státní útvar neexistovalo království České a už vůbec ne a to již velmi dlouho v rozsahu Saského a Pruského území - cca 700 let. Polsko bylo velmi dlouho vnitro kontinentální útvar. Kdysi dávno ne, ale kdysi dávno bylo území současného Polska domovinou germánských kmenů. Slovani jej obsadili až při stěhování národů. Stačí trochu nahlédnout do učebnic dějepisu.

Příspěvkem jsem chtěl poukázat na to jak velmi obdobnou situaci proti prakticky stejnému protivníkovi řešil tito dva vůdci do bodu Putin současného stavu a Hitler před napadením Polska. Karel IV. ani Lincon podobnou situaci řešit nemuseli.

To kam to po zaútočení Německa na Polsko Hitler nakonec dotáhnul, k jakým všem zvěrstvům, naprosto neobhajuji. Nicméně protivník byl shodný a nespravedlnost, která se udála Německu po I. světové byla rovněž s osudem Ruska plně shodná.

Napravit nespravedlnost je obhajitelné. Metody jsou již věc druhá.

312925

09.07.2014 00:11

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Kambodža vs. Rudí Khmérové

kyticka 81.?.?.?

Absolutní souhlas do puntíku ve všech uvedených faktech.

312952

09.07.2014 23:18

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Rusko robí veľa chýb

kyticka 88.?.?.?

Jenomže to by se dostal Putin přesně na úroveň Hitlera jak jsem psal výše. Ukrajinu by sice svým Blizkriegem hravě převálcoval během několika týdnů, ale významná část její obyvatel by jej, jakož všechny Rusy nesmiřitelně nenáviděla, plus by byl takto vnímán převážnou částí západního světa (Uvědomte si přátelé, že my tady na svobodném webu máme více méně jasno, jak se věci mají ale zkuste si promluvit s běžnými občany. Zjistíte, že mainstream stále plně ovlivňuje minimálně 80% populace).

Důsledkem toho všeho by byla absolutní mediální kampaň, po které by následovala regulerní válka NATO-USA proti Rusku, tedy regurelní III. světová, kterou chtějí sio-bandyté stůj co stůj vyprovokovat. Oni musí, jinak dolar není možné zachránit (Nehledě k řadě sice trochu konspirativních, přesto však ne zcela nereálných indicií o bandito-elitami plánovaném snížení populace Země na 500.000 obyvatel!)!

Putin, ať je tragédie Novorusie sebe smutnější jim pomoci nemůže (pouze skrytě, ale to musí zejména sami Novorusové, chtít masově pozvednout zbraň). Jediné co může je svou zdrženlivostí přesvědčit EU, že bychom zde na evropském kontinentu měli spolupracovat jakožto přirození sousedé a zároveň postupně všem Evropanům, jakož Severoameričanům otevřít oči, aby sami obyvatelé těchto zemí, zejména USA měli zájem ze svých vlád vykopat pijavice, které rozsévají již minimálně 200 let po celém světě bídu a smrt.

Ukrajinu a Ukrajince musí nechat vyhnít, aby sami přišli na to kde je zlo a kde bratrství.

313030

10.07.2014 00:41

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Rusko robí veľa chýb

kyticka 88.?.?.?

Ještě upřesním: Nyní je nutné pouze vyčkat aby zejména Majdanovci měli prostor sami dojít k tomu, že byly "bandity" zneužity jakož "užiteční blbci" ve hře, kde vůbec nešlo o Ukrajinu a Ukrajince. Podrobnosti viz. "Cipollovy zákony lidské stupidity" zde:
http://blisty.cz/art/34902.html

313034

10.07.2014 13:35

Operace Polonia a Solidarita

RE: tak to je síla

kyticka 81.?.?.?

Naprosto přesně! Protože v současnosti však začali tito xenofobní egoisté vysávat i samotné obyvatele USA, konečně nazrála doba na to, aby je bylo možno odstavit od moci. Toto však půjde jedině z vnitřku USA.

Vnější zásah by pouze všechny občany USA sjednotil v užitečné idioty, kteří by jako ovce bránily své, je zotročující bandity.

Protože USA banditům teče do bot a hrozí jim reálné revoluce přímo od občanů USA, vyprovokovat Rusko k útoku na Ukrajinu je přesně ten prvek který tito bandité potřebují.

Úloha Ruska je klidnou silou (příslovečně medvědí) vyčkávat až se USA samo rozloží, respektive až si Američani sami u sebe udělají pořádek, ale to musí ještě chvilku padat na hubu aby plně prozřeli. K tomu však musí padnout nejprve dolar a EU si nesmí mezi tím nechat od USA banditů zpřetrhat vztahy s Ruskem a Čínou.

313064

10.07.2014 16:28

Putin si je dobře vědom hrozby, kterou představuje americká diktatura pro celý svět

Výborný článek - Mohou si Spojené státy dovolit prohrát?

kyticka 81.?.?.?

Opět spoustu nových informací a souvislostí do celkové skládačky současného stavu světa! Navíc velmi vtipně napsáno.

http://outsidermedia.cz/mohou-si-spojen%C3%A9-st%C...

313071

11.07.2014 14:33

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku

kyticka 88.?.?.?

Tak to prr. Propagace holokaustu na ruby od soudruhů ze sionu je plně v souladu se slovem božím! Na to žádný gojím nesmí zapomínat. A k tomu znevažování sexuální volnosti už vůbec prr. Také by jsi diskutére mohl dopadnout jako tady ten xenofob, jehož příběh si můžete pro výstrahu přečíst v odkazu níže.

Also! Kte vlastne pracujete Kolege Robert Nohejl? Odpovezte a nichts se Vam sestane. Zde duhova mravnostni Geheime Staats Polizei!

http://www.postoy.sk/content/slovensky-it-manazer-...

313130

14.07.2014 12:54

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Vyšší spravedlnost?

kyticka 88.?.?.?

Otázky jsou legitimně položeny - prosím... Odpověď netuším. Ale Vy jako by naznačujete, že ji znáte. Tedy prosím o Váš výklad na otázku
1. PROČ JE VÝHODNÉ BÝTI PALESTINCEM?
2. Kdo je tedy vlastně podle Vás financuje?


Jinak VW - tedy nevím o čem až tak byla řeč, ale co je tunelováno není Škoda MB a ale český stát. Koncern odebírá od českých subdodavatelů řadu komponentů. Tyto jsou dodávány za levno do Německa. Z Německa se za draho prodají do Boleslavi a zde se vloží do hotového auta. Takto je zisk MB za každé prodané auto minimalizován a zisk koncernu se sídlem v Německu maximalizován. Od tohoto zisku se odvíjí to kde koncern VW odvede daně. Většinu v Německu, takřka nic v Čechách. No a tady se pak divíme, že nemáme na platy učitelů policajtů a hasičů.

Tedy co je aktuální otázka pro naši vládu (nezdá se mi, že by ji však takto chtěli řešit). ZARAZIT VYVÁŽENÍ ZISKU VYTVOŘENÉHO ZDE V ČR DO ZAHRANIČÍ. A to ti Němci, to je ještě velmi slušný způsob tunelování ČR. Nakonec tady díky tomu, že jsou sousedi zase řadu prostředku utratí, respektive navíc zaplatí povinné německé odvody do EU a z EU se sem formou dotací zase peníze vrátí (byť na tyto prostředky se dostanou zpravidla jen spřízněné mafie - zpravidla stavební).

Podstatně horší je tunelování ČR podobnou formou někam do daňových rájů, a to nikoli s cílem alespoň zde nějaká "auta" trvale vyrábět, ale s cílem vyplundrovat a zahodit.

Abych to ale nezakecal. Tedy prosím kolego Vojto, odpovězte na výše uvedené otázky, které jste si řečnicky sám položil. Myslím, že by to většinu diskutérů zajímalo!

313246

15.07.2014 01:37

Washington svou arogancí zničí vlastní říši

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

kyticka 88.?.?.?

Ty tupoune, zeptej se svýho táty. Ten projev slyšela celá tehdejší republika na vlastní uši - včetně například mé maličkosti. Opravdu nevím. Jsi provokatér, nebo tak omezenej. 20 let vymývání mozku tehdejších žáků základních škol udělalo své. Asi jako první bychom měli začít jakoby nepodstatnou věcí, ale není tomu tak, jde o duši národa - nejvýše akutní je reformovat školství.

Nejakutnější:
a) Učitelé nemohou svou práci dělat zodpovědně, jelikož není možné slabší žáky z rozhodnutí vedení školy přeřadit do zvláštní školy. Rodiče musí souhlasit, jinak je to diškriminácia, případně přímo rasizmus! Co se pak stává. Buď učitel přibrzdí (degraduje) celou třídu, nebo slabšího (v současnosti i 4-5 kousků ve třídě) žáka zcela vyignoruje, tedy se ve škole absolutně nic nenaučí. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

b) Zrušit osmileté gymply. Respektive ponechat na kraj maximálně jednu až dvě třídy pro absolutně nejtalentovanější děti (v populaci je takových max. 2%). Současný stav je takový, že při přechodu na II. stupeň se 1/3 těch chytřejších žáků ze základní školy vypaří na tyto povedené gymply. Zbývající (průměrní) žáci zůstávající na základní škole se potom nemají na koho dotahovat, kdy jim tam navíc ve třídách straší nepřizpůsobiví, kteří pouze narušují výuku. Kvalitní učitelé z druhého stupně přirozeně utíkají, protože práce je tam šílená.

No a takto hloupne celá nejpočetnější mladá populace celého státu. Jedna generace od roku 89 je již postižena. Pokud to nezměníme nyní, další generace už nebude mít ani ponětí o tom jak má škola vypadat a ti co si ještě normální komunistickou školu pamatují budou již na pravdě bóží.

Je to asi tak stejné jako když po roce 89 přestali pracovat cikáni. Jejich děti už do práce nikdy nenastoupili a nyní začínají do škol chodit děti celé populace cikánských rodičů, kteří by měli své potomky připravit zodpovědně na život přičemž sami mají nulový vztah k jakémukoliv reálnému přístupu k životu.

Tak přesně taková (nyní již nemyslím cikány) zhlouplá populace nyní bojuje například na Ukrajině v Pravém sektoru. Tam přesně směřujeme, nakonec koukněme na populaci školáků u našeho bratrského v USA.

Ještě odkaz na jeden starší článek (Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?):
http://www.zvedavec.org/komentare/2013/09/5677-kam...

313274

15.07.2014 02:02

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství

kyticka 88.?.?.?

Tento příspěvek jsem napsal u článku ze včerejška, kdy jsem musel reagovat na přispěvatele, který v diskusi v pohodě prohlásil, že známý projev Havla o tom jak se nebude zdražovat, nebude nezaměstnanost a že zlí komunisti s tím jen straší a že bude prezidentovat jenom chvilku a určitě odstoupí, kdyby něco ... - že je to známý HOAX, který se nikdy nestal.

Příspěvek byl v podstatě o užitečných idiotech, respektive hloupnutí české mládeže zapříčiněné destrukční systémovou chybou v našem školském systému. Příspěvek dávám sem, protože nepřímo s článkem souvisí, kdy se ptám "Kde se vzali ti užiteční idioti z Majdanu". Po pravdě to nevím, ale vím kde se berou u nás v Čechách. Citace příspěvku:

313275

15.07.2014 02:06

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace

kyticka 88.?.?.?

Citace příspěvku:

Ty tupoune, zeptej se svýho táty. Ten projev slyšela celá tehdejší republika na vlastní uši - včetně například mé maličkosti. Opravdu nevím. Jsi provokatér, nebo tak omezenej. 20 let vymývání mozku tehdejších žáků základních škol udělalo své. Asi jako první bychom měli začít jakoby nepodstatnou věcí, ale není tomu tak, jde o duši národa - nejvýše akutní je reformovat školství.

Nejakutnější:
a) Učitelé nemohou svou práci dělat zodpovědně, jelikož není možné slabší žáky z rozhodnutí vedení školy přeřadit do zvláštní školy. Rodiče musí souhlasit, jinak je to diškriminácia, případně přímo rasizmus! Co se pak stává. Buď učitel přibrzdí (degraduje) celou třídu, nebo slabšího (v současnosti i 4-5 kousků ve třídě) žáka zcela vyignoruje, tedy se ve škole absolutně nic nenaučí. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

b) Zrušit osmileté gymply. Respektive ponechat na kraj maximálně jednu až dvě třídy pro absolutně nejtalentovanější děti (v populaci je takových max. 2%). Současný stav je takový, že při přechodu na II. stupeň se 1/3 těch chytřejších žáků ze základní školy vypaří na tyto povedené gymply. Zbývající (průměrní) žáci zůstávající na základní škole se potom nemají na koho dotahovat, kdy jim tam navíc ve třídách straší nepřizpůsobiví, kteří pouze narušují výuku. Kvalitní učitelé z druhého stupně přirozeně utíkají, protože práce je tam šílená.

No a takto hloupne celá nejpočetnější mladá populace celého státu. Jedna generace od roku 89 je již postižena. Pokud to nezměníme nyní, další generace už nebude mít ani ponětí o tom jak má škola vypadat a ti co si ještě normální komunistickou školu pamatují budou již na pravdě bóží.

Je to asi tak stejné jako když po roce 89 přestali pracovat cikáni. Jejich děti už do práce nikdy nenastoupili a nyní začínají do škol chodit děti celé populace cikánských rodičů, kteří by měli své potomky připravit zodpovědně na život přičemž sami mají nulový vztah k jakémukoliv reálnému přístupu k životu.

Tak přesně taková (nyní již nemyslím cikány) zhlouplá populace nyní bojuje například na Ukrajině v Pravém sektoru. Tam přesně směřujeme, nakonec koukněme na populaci školáků u našeho bratrského v USA.

Ještě odkaz na jeden starší článek (
Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?):
http://www.zvedavec.org/komentare/2013/09/5677-kam...

313276

15.07.2014 02:38

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

kyticka 88.?.?.?

Pokud máte zájem sledovat on-line zprávy z konfliktu na Ukrajině, doporučuji web Hlas Sevastopolu:

http://www.voicesevas.ru/

Prakticky nonstop jsou tam každou půlhodinu nové zprávy z probíhajících bojů plus jiné související aktuálnosti. Stačí kliknout na hned první odkaz:

Война на Юго-Востоке Онлайн dd.mm.2014 Хроника событий (пост обновляется)

Případně lze nahlédnout do archivu dle data níže.

313277

15.07.2014 12:35

Washington svou arogancí zničí vlastní říši

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

kyticka 88.?.?.?

Pan Stwora má pravdu, ten tupoun mi jaksi utekl. Urážet by se nemělo. Nicméně tvrzení pana diskutujího "anonym" v příspěvku 313261 o hoaxu mne opravdu nadzvedlo, mimo jiné to v souvislosti, že občas jsem svědkem erudovaných názorů současných pětadvacátníků a mladších. Výplach mozku, kterým za dobu školských studií prošli je u většiny z nich naprosto neprůstřelný.

Možná že jsem diskutéra napadl neoprávněně, ale jeho tvrzení má veškeré znaky elementární neznalosti, hlouposti a nízkého věku - tedy absolventa novodobého vzdělávacího systému ve stylu "Volím Karla! Proč? Protože je to Cool".

Ještě k diskusnímu příspěvku "anonym", který se vyjádřil: "Havel za niečo z toho bojoval? Sleduj činy, nie reči." nutno podotknout, že ve finále Havel schvaloval a propagoval HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ. Mě to zní jako schvalování holokaustu Srbského obyvatelstva, nehledě k tomu, že motiv bombardování (masakr v Srebrenici) se po čase ukázal opět jako již v mnoha případech politiky vlády USA, zcela vylhaným. To nehledě k nejnovějším informacím přímo z úst jeho největšího kamarádíčka Schwarzenberga, že o tom bombardování rozhodli pánové z Trilaterální komisi.

313301

16.07.2014 22:31

Je mi líto učitelů

RE: placená služba

kyticka 88.?.?.?

Systém a podporu musí mít v rukou pevně stát. Rodiče ve valném počtu případů jsou těžce nekompetentní.

Jak je v článku psáno. Pan učitel měl dříve respekt jak u žáku tak u rodičů. K tomuto respektu existoval celý komplex výchovných prvků, kdy rodiče navíc celoživotně vychovával pan farář kam každá rodina minimálně jednou týdně chodila na kázání. Toto již (pan farář) v současném moderním světě není zcela možné. Funkci pana faráře plní prakticky nyní televize. Zde však výchovné motivy pořadů chybí. Převažuje povrchní zábava a propagace pseudomultihomohumanismus - prakticky názorové proudy vedoucí k totálnímu rozvratu společnosti.

Osobně vidím dvě hlavní systémové chyby našeho školského systému. Učitelé základních škol by o tom mohli vyprávět romány.

1. Pedagog, a to ani za podpory dalších odborníků nemá právo přeřadit nepřizpůsobivého do zvláštní školy. Takový výtečník pak destruuje výchovně-vzdělávací proces celé třídy a to tak, že ani sám Komenský by s tím neměl šanci hnout.

2. Byly znovu zavedeny osmiletá gymnázia, navíc v zcela neúnosném počtu. Systém takto již v deseti letech rozděluje celé generace na:
a) chytré, docela chytré a bohaté
a na
b) průměrné a nepřízpůsobivé
Na II. stupni základních škol se prakticky nedá učit. Všichni alespoň trochu talentovaní přestoupili na osmiletky a ve třídách zůstávají ti průměrní spolu s těmi co ze zadních lavic hlásí "Ty pičo, jestli budeš drzá, počkej venku, rozbijem ti držku" (přirozeně určeno učitelce).

Mělo by se zahájit obrovský celo společenský tlak na ministerstvo a politiky obě výše uvedené destrukční opatření zavedené u nás přáteli z hnutí "pravdy a lásky". Ti co zůstávají na II. stupni základních škol je prakticky medián populace, tedy prakticky náš národ. Školství v tomto duchu ještě 20 let a většinoví Češi se stanou přihlouplá sebranka vohnoutů televizních. Absolventi osmiletek v dospělosti se z naší vlasti odstěhují. Co by tady taky asi pohledávali.

Pokud osmiletky ponechat, tak pouze pro opravdu statistická 2% geniálních dětí a to potom internátní - myslím že by v každém kraji postačilo otevírat jedna - dvě třídy ročně.

Opatření navíc nenese žádné náklady, jde tedy pouze o to nalézt politiky, kteří budou mít odvahu vytěsnit pravdoláskařskou loby.

Jde opravdu o hodně - o duši národa. Již jednou v minulosti jsme se stali málem "Němci". Využijme osudem znovu nám poskytnutou šanci být v Čechách česky mluvícím svébytným národem.

Popřemýšlejte o mnou popsaných příčinách a důsledcích a pokud se s mým názorem ztotožníte, každý sám, jak nejlépe umíte, tlačte na změnu.

313368

16.07.2014 22:44

Je mi líto učitelů

RE: Práca dieťa vychováva

kyticka 88.?.?.?

Pozor,

sport je nejúčinnější a nejpřirozenější výchovný prostředek pro získávání poctivého přístupu k životu. Ve sportu se nedají až tak šidit pravidla jako v jiných činnostech. Buď gól dáš nebo dostaneš. Výsledek závisí na tom jak jsi trénoval a ne na tom aby to bylo humanitárně spravedlivé a nediskriminující.
(Mluvím o školském sportu a to nejlépe soutěžním, např. školní liga florbalu - ne o profi lize dospělých).

Také se ve školských osnovách nehovoří o "tělesném vzdělávání" ale "tělesné výchově". Český jazyk je předmět vzdělávací, kdy výchovně již na žáky působí méně.

313371

19.07.2014 00:33

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Poslechněte rozhovor s generálem protivzdušných raketových vojsk Vojtkem

kyticka 81.?.?.?

Myslím, že konečně seriózní informace přímo od velitele protivzdušných raketových vojsk. Poslechněte rozhovor s generálem Vojtkem:

http://www.sme.sk/c/7291910/niektore-aerolinky-ukr...

313448

19.07.2014 00:41

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Jak osvobozuje ukrajinská armáda Novou Rus

kyticka 81.?.?.?

Výpověď Dmitrije Skvorcova velitel jednoho z oddílů „batalionu Donbas“, původem z lvovské oblasti, absolvent lvovské duchovní akademie a kyjevského pedagogického institutu, setník majdanu Oleg Dub popsal na své facebook stránce, jak karatelé „osvobozovali“ obci Nikolajevka u Slavjanska.

Poté byl „agent Putina“ zatčen velitelem „batalionu“ Semenem Semenčenkem a umístěn pod stráž, odkud poslal také velmi informativní text. Myslím, že jím napsané nejen doplní „Bílou knihu“ zločinů samozvané kyjevské moci, ale i potvrdí tezi, že v řadách Ozbrojených sil Ukrajiny na Donbasu se nyní nachází lidé se svědomím, jen oklamaní mnohaletní propagandou ukrajinských médií a vzdělávacího systému.


Více zde:

http://leva-net.webnode.cz/products/jak-a-od-koho-...

313449

19.07.2014 01:50

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Co je to Jižní kotel

kyticka 81.?.?.?

Novoruské armádě se podařilo již před týdnem obklíčit velké uskupení ukrajinských sil v počtu okolo 6000 bojovníků, který byl okamžitě přirovnán k Stalingradskému kotli - tedy hovoří se o Jižním kotli, který jako za II.SV znamenal obrat ve válce, kdy jedním z hlavních faktorů porážky útočníků, tehdy jako i nyní, bylo vyhladovění obklíčených.

V současné době je osud Kijevských prakticky již zpečetěn, kdy armáda Nové Rusi již nyní získala velké počty opuštěné techniky, které se jí zatím nedostávalo. Obráncům naopak vznikl zcela nový problém a to kam umístit velké počty zajatců.

A právě nyní přesně v době, kdy poprvé vlastními silami obránci Nové Rusi dosáhli významného vítězství, je přesně v oblasti kotle sestřelen dopravní letoun, který tam navíc neměl naprosto co dělat.

Mapa Jižního kotle zveřejněná 11.7.2014, tedy v době, kdy obránci po ústupu ze Slavjanska a přeskupení tento strategický manévr zahajovali. V plánu sestaveném Novoruským štábem plukovníka Strelkova bylo rozdělit kotel na 3 sektory a především jej na jihu neprodyšně uzavřít.

Vložený obrázek
Zdroj mapy: http://rusvesna.su/news/1405073946

Denní záznamy tras stejné linky z předchozího týdne, kdy létala vždy o 100-200 km jižněji. V den havárie byla nepochopitelně odkloněna někde nad územím Polsko-Ukrajinských hranic severně, přímo do oblasti konfliktu:
Vložený obrázek
Zdroj záznamu trasy plus řady dalších informací o neštěstí: http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2961-sbityy-...

313452

20.07.2014 11:28

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nic nového

kyticka 88.?.?.?

...opakovaně Polsko a Litva to vždy na pokyn Papeže za účelem potlačit Pravoslaví. Konflikt se táhne prakticky od roku cca 380, kdy souvisí s rozpadem Říše Římské na západní (Řím) a východní (Byzanc - nyní Istambul). K otevřenému nepřátelství došlo cca v roce 1000 při takzvaném velkém schizmatu.

Prakticky šlo o boj východního Říma se západním, kdy západní byl převážně útočný. kdy jej značně postupem doby kontaminovalo židovství. Rusko se ke kořenům pravoslaví navrací a to včetně ochrany tradičních hodnot táta+máma+děti=rodina. Západ je rozvrat všeho ve stylu rozeštvi a panuj.

Přitom ortodoxní elitářské rodiny (zejména židovské) západu pro své potomky důsledně hájí tradiční hodnoty včetně dědických, ale svým otrokům žijícím též na západě vymývají mozek multi-homo-pahumanitou. To aby se náhodou mezi nimi nenašli nějací konkurenti, co by náhodou své potomky také snad chtěli vést k předávání řemesla z otce na syna.

Na Ukrajině je historická hranice těchto dvou kulturních směrů. Východ Ukrajiny byl vždy Pravoslavé Rusko, západ byl Katolický a vlastnila jej střídavě Litva, Polsko, Maďarsko, Rakousko a Německo, krátce dokonce částečně i Česká koruna.

Všeobecně šířené povědomí o agresivně rozpínavém Rusku je výsledek minimálně 100 leté dlouhodobá masáže anglo-sio-sasů.

Kdo však historicky vyvraždil půl planety při svých koloniálních výbojích? Anglie! (a později její pokračovatel USA)

313581

20.07.2014 11:38

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nic nového

kyticka 88.?.?.?

Doplnění a kdo ovládl bankovní systém jakož i většinu průmyslu Anglie plus nyní ovládá FED. Kterýto čertmani zase ženou svět do války.

Běžný Angličan ani Američan to asi nebude, Sio-bankovní bandité jim ale nejprve musí řádně vymýt hlavy, aby na toho zlého Rusa vyrazili, co si chrání jen svou domovinu od nájezdu korporárních-FED-loupežníků.

313582

20.07.2014 21:26

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: O čem se to tady pořád diskutuje?

kyticka 88.?.?.?

Ano, pokud to nebylo záměrné s cílem poškodit obránce Nové Rusi, mají Vaše závěry logiku.

Agresor jsou ale fašouni z Kyjeva. Ti jako první násilím převzali moc a agresivně zakázali Ruský jazyk, kdy východ jim nikdy nepatřil, byl vždy Ruský a k umělému útvaru Ukrajina se dostal pouze administrativně.

Toto rozeštvání zosnovala vláda USA za účelem postavit bratrský stát proti Rusku za účelem jej vykrást plus zamezit spolupráce států EU s Ruskem. Nyní si navíc zachraňují dolar. USA ovládá pouze několik sio-bandistických rodin. Nebýt jich je na světě klid.

313622

20.07.2014 22:12

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: O čem se to tady pořád diskutuje?

kyticka 88.?.?.?

Odpověď naleznete zde:
http://blisty.cz/art/34902.html

Jde o klasický případ stupidity. Stupidita není nadávka ale psychologická kategorie. Ve studii se rovněž dočtete jak se mění vedení společnosti postupem doby. Nejprve ji vedou sociálně inteligentní, později se tam cpou bandité, jako protiváhu si bojující strany přiberou na různé řídící funkce užitečné idioty a nakonec to skončí na stupidech. V tuto chvíli se již společnosti totálně hroutí.

Těmito fázemi probíhá jak sdružení zahrádkářů, tak i říše. Ta západní je právě před pádem a ta východní na vzestupu.

313625

21.07.2014 09:36

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

Tlačme na změnu - začněme těmi nejvíce destruktivními příčinami úpadku základního školství

kyticka 88.?.?.?

Článek je výborný. Plně analyzuje stav školství jakož příčinu úpadku naší společnosti.

Zda-li má být na školách více disciplíny nebo lásky, zda-li zavést problémovou výuku, nebo podpořit tělesnou výchovu pro poctivější přístup k životu, nebo naopak zamezit soutěživosti. Toto jsou otázky, které je nutno řešit, kdy vše je ale zbytečné je-li výuce na ZŠ přímo "humanitárně" bráněno.

Naše základní školství leží v troskách, ne protože se tam učí špatně nebo dobře, že učí špatní nebo dobří učitelé, ale proto, že "NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH MAJÍ UČITELÉ ZNEMOŽNĚNO PROVÁDĚT SVÉ POVOLÁNÍ JAKO TAKOVÉ". Co je tedy třeba v první řadě změnit, je umožnit učitelům vůbec nějaký pedagogický výkon podávat!

Dvě hlavní příčiny destrukce našeho základního školství:

1. Pedagog, a to ani za podpory dalších odborníků nemá právo přeřadit nepřizpůsobivého do zvláštní školy. Takový výtečník pak destruuje výchovně-vzdělávací proces celé třídy a to tak, že ani sám Komenský by s tím neměl šanci hnout. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si i ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

2. Byly znovu zavedeny osmiletá gymnázia, navíc v zcela neúnosném počtu. Systém takto již v deseti letech rozděluje celé generace na:
a) chytré, docela chytré a bohaté
a na
b) průměrné a nepřízpůsobivé

Na II. stupni základních škol se prakticky nedá učit. Všichni alespoň trochu talentovaní přestoupili na osmiletky a ve třídách zůstávají ti průměrní spolu s těmi co ze zadních lavic hlásí "Ty pičo, jestli budeš drzá, počkej venku, rozbijem ti držku" (přirozeně určeno učitelce).

Mělo by se zahájit obrovský celo společenský tlak na ministerstvo a politiky zrušit obě destrukční opatření zavedené u nás přáteli "pravdy a lásky". Žáci kteří zůstávají na II. stupni základních škol jsou prakticky medián populace, tedy prakticky náš národ. Školství v tomto duchu ještě 20 let a většinoví Češi se stanou přihlouplá sebranka vohnoutů televizních. Nejlepší absolventi osmiletek v dospělosti se z naší vlasti odstěhují. Co by tady taky asi pohledávali.

Pokud osmiletky ponechat, tak pouze pro opravdu statistická 2% geniálních dětí a to potom internátní - myslím že by v každém kraji postačilo otevírat jedna - dvě třídy ročně.

Opatření navíc nenese žádné náklady, jde tedy pouze o to nalézt politiky, kteří budou mít odvahu vytěsnit pravdoláskařskou loby.

Jde opravdu o hodně - o duši národa. Již jednou v minulosti jsme se stali málem "Němci". Využijme osudem znovu nám poskytnutou šanci být v Čechách česky mluvícím svébytným národem.

Popřemýšlejte o mnou popsaných příčinách a důsledcích a pokud se s mým názorem ztotožníte, každý sám, jak nejlépe umíte, tlačte na změnu.

313654

28.07.2014 07:28

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

kyticka 88.?.?.?

Vše v článku je neodiskutovatelně pravda až na jednu maličkost, respektive dvě.

1. Článek nevysvětluje proč to před tím ti zlí Clintonové a Bushové, ale zejména nyní Obama a jeho smečka dílem banditů, dílem užitečných blbců a dílem stupidů dělá?
(http://blisty.cz/art/34902.html)
Hlavní aktéři:
a) pro USA a svět: John Kerry, Marie Harf, John McCain a další...
b) pro ČR: Karlem Schwarzemberg, Alexandr Vondra, před tím Václav Havel, ale i např. Jiří Pehe ...
c) pro Ukrajinu zejména Arsenij Jaceňuk, Petro Porošenko ...
d) plus všichni ostatní nasazení jako 5. kolona, špiclové a vykonavatelé cizí vůle ve všech vazalských demokratůrách (ale někde i otevřených diktaturách) světa

Ti všichni to dělají proto, že v cizích službách bojují za záchranu dolarové nadvlády nad světem a právě Putinovo Rusko je hlavním iniciátorem odklonu půlky planety od této falešné, okupační a svět zotročující měny.

2. Článek z výše uvedeného tudíž dále nevysvětluje v čí prospěch chystají uvedení humanisté regulérní 3. světovou válku. Komu se zhroutí panství minimálně posledních 100 let pečlivě budované, v moderních dějinách prakticky však již cca od roku 1750?

Vrchní bandité kteří ovládli již takřka celý svět: OSM RODIN! 80% vlastnictví New York Federal Reserve Bank – ta zcela nejmocnější pobočka FEDu – má v rukou jen osm rodin, půlka z nich sídlí v USA a půlka v EU. Jsou to:
USA:
- Goldman Sachs - New York
- Rockefellers - New York
- Lehmans and Kuhn Loebs - New York
EU:
- Rothschildové - Paříž
- Rothschildové - Londýn
- Warburgs - Hamburg
- Lazards - Paříž
- Israel Moses Seife - Řím
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1330-kartel-fed...
Pokud by nebylo výše uvedených nebyla by ani 1. ani 2. světová válka!
V současnosti se buď podaří zemím BRICS realizovat projekt jiné než dolarové světové měny, kdy ostatní země se k tomuto projektu přidají a výše uvedení vrchní bandité zmizí z následujících dějin světa, nebo vrchní loutky FED bankéřů ještě pře tím stihnout vyvolat stejně jako v roce 1939 armagedon.

Stane se tak ještě letos nebo počátkem roku 2015.
a) buď padne dolar a svět si oddychne
b) nebo bude 3. světová válka


Řešení je jednoduché: Pošleme ve všech zemích (zejména v EU) pokud možno ihned všechny loutky USA-FEDu k vodě a do dvou let zmizí i vrchní světové pijavice. Ano bude ozdravná krize, zejména v USA, ale proč bychom ji měli prodělávat i my zde v Evropě ve formě válečného konfliktu ve prospěch několika mega-sio-banditů??? Zdá se snad někomu že přeháním? Věřil by snad před rokem kdokoli z Luganska, že jim tam letos budou lítat na město rakety z Kijeva?

314188

28.07.2014 15:08

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: co by měl putin dělat

kyticka 88.?.?.?

Podrobnosti dokreslující videoodkaz zde: Proč si "stěžuje" Strelkov
http://leva-net.webnode.cz/products/proc-si-stezuj...

314209

28.07.2014 15:16

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

kyticka 88.?.?.?

Ledy se snad již začaly hýbat.
Zděšení a šok ve FEDu: Německo potichu plánuje vstup do sdružení BRICS, které ovládá Rusko!
http://aeronet.cz/news/zdeseni-a-sok-ve-fedu-nemec...

314211

28.07.2014 15:41

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

kyticka 88.?.?.?

Určitý návod je zde:
http://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

Masově šířit osvětu, oslovovat nezaprodané politiky, jedině ti mohou zatlačit na zastavení šíření bludů primárně v médiích (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání vládne ČT ne až tak její zaměstnanci) a se stejnou důležitostí napravit šíření bludů v našem školství, přednášky na vysokých školách stran nezávislých osobností, zejména na pedagogických. Prakticky prosadit a použít ty samé metody, které hned po roce 89 na nás nasadili naši kolonizátoři. Jako první začaly různé nevládky působit na pedagogických fakultách a takto vychovali generaci učitelů, kteří v současnosti vymývají mozky našim dětem!

Nepodaří-li se to pak již zbývá jedině revoluce - což není nic dobrého, nebo jim ta 3. světová projde a pak již bude všechno jedno.

314213

28.07.2014 15:50

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Pouceni z historie,mista stejna,akteri se stridaji,jmena se meni.

kyticka 88.?.?.?

Jaká byla situace mezi Německem a Polskem v předvečer války. Toto jste ve škole určitě v dějepise neprobírali! Dosaďte si pro pochopení dnešní situace za Polsko Ukrajinu a za Německo Rusko a bude vám vše jasné. Nejpodstatnější ale je kdo se tenkrát jako dnes postavil bankovní mafii a kdo konkrétně tenkrát jako i dnes tu bankovní mafii konkrétně představoval.

http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...

314214

28.07.2014 16:33

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

VAROVÁNÍ PŘED HROZÍCÍMI TERORISTICKÝMI AKCEMI KYJEVSKÉ JUNTY

kyticka 88.?.?.?

Podle našich informací nacisté z Kyjevské junty plánují v několika následujících dnech provedení většího teroristického činu. Nebo i sérií teroristických činů. Bude to na území Ukrajiny.

Pánové Avakov a jeho asistent Škrirjak na to provedou přípravy v masových médiích. Cílem toho bude obvinit Rusko z teroristických akcí a zavést na území Ukrajiny režim totální diktatury. Konečným cílem bude vytvořit podmínky pro vojenskou intervenci NATO, a zvláště pak polsko-litevského kontingentu.

A tak se ukrajinští nacisté rozhodli jít ve šlépějích svých předchůdců – německých nacistů. Ti teď budou realizovat operaci analogickou s Požárem Reichstagu. Vše, co o nich lze říci, je, že půjdou ve stopách svých předchůdců.

Ve městě Pavlograd v Dněpropetrovské oblasti se připravují strašlivé provokace. Rozsah těchto provokací, co se týče obětí, má mnohonásobně překročit počet obětí pádu malajského Boeingu!

Kolomojskij spolu s Kyjevskou juntou připravili skupiny rusky mluvících militantů, kteří maskováni za příslušníky milicí v Pavlogradu zorganizují „noc dlouhých nožů“. Zemřou stovky mírumilovných civilistů! Tohle bude zrežírováno jako že „odveta“ za ty, kdo zemřeli v Luganské a Doněcké republice.

podrobnosti zde:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4517-varovani-p...

314216

28.07.2014 19:31

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Pouceni z historie,mista stejna,akteri se stridaji,jmena se meni.

kyticka 88.?.?.?

O tom jak 24 brezna 1933 zidovsky celosvetovy kongres vyhlasil valku Nemecku se můžete dočíst například zde:

https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

314222

29.07.2014 00:42

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Kdyby Putin zaútočit dopadl by jako Hitler 2

kyticka 88.?.?.?

Psal jsem o době před 1. SV ne o 10. století. Zde máte mapu evropy jak se vyvíjela za posledních 1000 let:
http://vimeo.com/89394659

314237

29.07.2014 16:09

Spojené státy formulují zákon k iniciování III. světové války

RE: USA JE ZEMĚ NEŽÁDOUCÍ - Terra non grata

kyticka 88.?.?.?

Pokud není otázka pouze provokativní, tedy Vám to není opravdu upřímně jasné, tak trochu komplexnější vysvětlení je v tomto článku:

"Dolar, respektive USA, může zachránit pouze 3 světová válka"

http://dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-zachr...

314323

29.07.2014 16:52

Spojené státy formulují zákon k iniciování III. světové války

Putinův projev Mnichov 2007 před 40 dalšími státníky celého světa

kyticka 88.?.?.?

Již tenkrát naprosto přesně celému světu vyložil oč tu běží!

http://www.youtube.com/watch?v=Ay9CMGRElCU

a jaké motivy vláda USA má? Již jednou to zde na Zvědavci bylo publikováno, tedy kdo to ještě nečetl, pravděpodobně nazrál čas aby se s níže uvedeným dokumentem seznámil:

http://www.blisty.cz/art/72695.html

314325

30.07.2014 10:27

Izrael si klestí cestu Palestinou krádežemi a vražděním

Francie posledních dnů: „smrt Židům“ a „Hitler měl pravdu“

kyticka 88.?.?.?

Minulou neděli podle serveru The Algemeiner pochodovaly ulicemi Sarcelles, kde žije početná židovská komunita, stovky arabských a severoafrických mladíků a pokřikovaly hesla jako „Smrt Izraeli“. A nezůstalo však jen u verbálních výpadů. Popelem lehl největší lokální košer obchod a lékárna, která patřila židovským majitelům.

Podobné akce se neodehrávají jen na okraji Paříže. Zprvu poklidné protesty se zvrhly v násilí na náměstí Place de la Bastille. Demonstranti za pokřikování „smrt Židům“ a „Hitler měl pravdu“ útočili na židovské obchody i jejich majitele. „Jsme ve Francii v posledních dnech svědky počátku francouzské Křišťálové noci?“ ptá se židovský umělec a aktivista Ron Agam.

Úryvek z článku, který byl zveřejněn 28. července 2014 na I-DNES.CZ

http://zpravy.idnes.cz/rust-antisemitismu-v-evrope...

314393

31.07.2014 03:42

Třetí světová válka již začala

Možná že se karta otočila, vláda USA hodila flintu do žita a válka nebude

kyticka 88.?.?.?

Včera a předevčírem se udála řada velmi významných zvratů:
1. Rusko ze svého území sestřelilo 3-4 balistické rakety středního doletu mířící z Ukrajiny k Ruským hranicím.
2. V troskách dopravního letadla se našly průstřely po 30mm munici kterou jsou vyzbrojeny ukrajinská Súčka
3. Po celé západní Ukrajině blokují zejména ženy mezinárodní silnice jako protest proti mobilizaci, kdy odvodový komisariát pro Mukačevo nakonec prohlásil, že nebude plnit Porošenkůvy mobilizační rozkazy
4. Opolčenci přepadli kolonu US poradců a zajali pod Izumem u Doněcka amerického generála
5. Po tom všem Kerry prohlásil, že Ukrajina je připravena s okamžitou platností složit zbraně a jednat o federaci a to je to nejpodstatnější (tedy pokud je to pravda)

Nejkomplexnější informace o tom všem jsou pravděpodobně patrné z rozhovoru slovenského Svobodného vysielača (kavalitně vysvětleny veškeré souvislosti se závěrem "Amerika s Ukrajinou se z toho posraly a vzali zpátečku"
https://www.youtube.com/watch?v=GMOILDtmIdc#t=239

CNN okamžitá reportáž o střelbě Ukrajinců balistickými raketami přímo z Pentagonu
http://www.youtube.com/watch?v=y9-8KvtfjZA

O sestřeleném dopraváku ukrajinskou stíhačkou:
stručné informace Česky
http://www.novarepublika.cz/2014/07/nemecti-expert...
více informací Anglicky
http://hat4uk.wordpress.com/2014/07/28/new-mh17-se...

Jakou nakládačku dávají západo-ukrajinky odvodovým komisažům je například zde:
http://cassad.net/tv/videos/612/

O zajmutí amerického generála (Rusky ale v překladači Chrome čitelné obstojně):
http://etoonda.livejournal.com/428165.html

No a nejdůležitější na závěr - co na nás chytá Rusko?´Výborná analýza s prognózou:
http://leva-net.webnode.cz/products/rusky-plan-na-...
aktuálně se v Dumě RF realizuje zákon o seznamu "států-agresor", kdy prvním krokem je úplný zákaz působení amerických poradních firem na území Ruska
http://www.youtube.com/watch?v=7CDFxNj7cKc

314452

31.07.2014 12:20

Třetí světová válka již začala

RE: Možná že se karta otočila, vláda USA hodila flintu do žita a válka nebude

kyticka 88.?.?.?

O tom přepadení US generála podrobnější informace zde:

http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/3359-partiza...

" ... Průzkumné a sabotážní skupina Slavjanských partyzánů zaútočila na konvoj amerických vojenských instruktorů. Během útoku byli zabiti tři američtí důstojníci. kdy jeden z nich byla pravděpodobně žena. Kromě toho, byl zraněný generál Ki Randy Allen ... "

Vložený obrázek

314485

01.08.2014 03:15

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

kyticka 81.?.?.?

Šílenosti vymytých mozků... Rusko-ukrajinský podnikatel prozradil, co se děje na západní Ukrajině

převzato z:
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1637-...

Rusko-ukrajinský podnikatel a šéf spolku Artek Alexandr Barabanov pro ParlamentníListy.cz shrnuje dění na Ukrajině v poslední době. Stát je na pokraji bankrotu, v centru Kyjeva neteče teplá voda a stát blokuje vysílání ruských televizí, a to včetně internetu. Ukrajinci prý mají natolik vymyté mozky, že nejsou schopni si přiznat pravdu ani tehdy, když jim ji v přímém přenosu na ukrajinské televizi řekne generál jejich vlastní armády.

Ukrajina na tom podle Barabanova není vůbec dobře a začíná se to silně projevovat v běžném životě občanů. V centru Kyjeva prý třeba neteče teplá voda a je běžné, že lidé nemají ani na zaplacení nájmu. „Třeba moje babička platí za byt o 32 hřiven víc, než dostává důchod. Lidé se stěhují z Kyjeva pryč, není žádná poptávka po pronájmech bytů,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz.

Poté, co padla Jaceňukova vláda, prý hrozí, že po příštích volbách ovládnou zemi fašisté ještě víc. „Protože východ ve volbách hlasovat nebude, ten už vlastně k Ukrajině nepatří, Krym už vůbec ne a ti, kteří zůstali, budou pochopitelně hlasovat jen pro ty ultranacionalisty,“ je přesvědčen Barabanov.

„A demokracie v podání kyjevské vlády? Nezapnete si tam ani ruskou televizi, jen ukrajinské. A to ani na internetu. Když si zadáte adresu třeba Prvního kanálu ruské televize, nic se nenačte. Všechno je to zablokované,“ sděluje pro ParlamentníListy.cz podnikatel a šéf ruského spolku Artek.

Lidé na Ukrajině si podle Barabanova nechtějí připustit pravdu o tom, v jakém stavu se jejich země nachází. Nedávno významný ukrajinský generál Ruban v nejsledovanějším televizním pořadu mluvil o tom, že země je na pokraji bankrotu a armáda nemá peníze ani na naftu do tanků. „Když jsem to viděl, řekl jsem si, že konečně někdo řekl pravdu a ještě k tomu v nejsledovanějším pořadu na nejsledovanější televizi. Ani to ale nepomohlo, když jsem si pak četl diskuse, Ukrajinci mu v lepším případě nadávali do sviní a v tom horším psali, že by ho měli okamžitě zabít,“ nechápe Barabanov.

314541

01.08.2014 03:19

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 2 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

kyticka 81.?.?.?

„To samé se stává mně, když zveřejňuji fotky od místních lidí z jihovýchodu z bombardování. Moji bývalí spolužáci z Kyjeva mi píší, že to jsou fotky po bombardování ruskou armádou. Když jim odpovídám, že je nesmysl, aby ruská armáda bombardovala jihovýchod Ukrajiny, nevěří mi. Když jsem jim ukazoval videa z německého Spolkového sněmu, z tiskovky jednoho poslance, co byl jako pozorovatel na Krymu, řekli mi, že to natočili agenti Putina někde v divadle a pokud to tak není, ať to prý dokážu. No, co byste jim na to řekli. To je šílené,“ říká nevěřícně podnikatel.

Většina Ukrajinců už má podle Alexandra Barabanova totálně vymyté mozky. „Nejsou ochotni připustit si realitu, nevím už, co by se muselo stát, aby lidi otevřeli oči. Až začnou umírat hlady? Všechno se tam bude jen zhoršovat, protože stát je na dně. A nejhorší je, že až lidi nebudou mít co do pusy, budou podle mě obviňovat Rusko, že za všechno může. Mají natolik vymyté mozky, že za všechno podle nich může Putin,“ popisuje.

Nenávist k ruskému prezidentovi je prý kvůli propagandě na západě Ukrajiny natolik vysoká, že třeba na nádražích u vlaků, které jedou do Moskvy, se na informačních tabulích objevují nápisy „Putin je čů*ák“ a podobně. „Nebo v jídelních lístcích v restauracích je v nabídce ‚kolorad zapečený zaživa‘. Kolorad říkají urážlivě lidem, kteří nosí georgijevskou stužku. To zapečení zaživa vzniklo po té tragédii v Oděse, kde bylo upáleno mnoho lidí s georgijevskou stužkou. V jídelních lístcích na západní Ukrajině se objevuje celá řada podobných urážlivých názvů. To je epidemie stupidity nejvyššího kalibru,“ uvádí Barabanov.

Prezident Petro Porošenko podle jeho slov o ničem na Ukrajině nerozhoduje. „Nevidím nic, co by on dělal. Občas něco řekne a to je celé. A kdo to za něho řídí? Vzhledem k tomu, že americká tajná služba má obsazenou už polovinu budovy státní bezpečnosti Ukrajiny, je asi jasné, odkud vítr vane. Jak vůbec může nějaký stát mluvit o nezávislosti, když polovina oficiální budovy tajné služby je obsazená americkými tajnými službami?“ popisuje pro ParlamentníListy.cz Barabanov.

Co sestřelené letadlo nad Ukrajinou? „Nejvíc mě štvou falešná zdůvodnění některých videí z místa. Když třeba muž z domobrany bere do ruky hračku a ukazuje na kameru a oni z toho videa vytáhnou fotku a řeknou, že krade hračky. Nebo se na jiném videu dívají na prsten jedné z obětí a na záběru je slyšet, jak se baví o tom, že je na prstenu vyryté jméno a oni se baví, že z toho opíšou jméno oběti. Ukrajinci a celý svět vystřihli tu fotku a napsali k tomu, že domobranci okrádají mrtvé. Ze všeho nejvíc mě štve, že se takhle lže na úkor těch obětí. To je hrozná neúcta,“ sděluje dále rusko-ukrajinský podnikatel.

314542

01.08.2014 04:08

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

„Neuvěřitelné také je, když se do diskuzí o okolnostech sestřelení letadla pouštějí lidé, kteří o tom nic nevědí a slovo Buk slyšeli poprvé v televizi po pádu letadla a teď ‚zasvěceně‘ debatují o tom, co ten systém Buk dokáže. A ještě jedna věc. Nemám sice rád různé konspirační teorie, ale je fakt, že se nikde neobjevil jediný důkaz o tom, že by na palubě toho boeingu bylo nějaké jídlo. Pátral jsem po tom, psal jsem i místním lidem. Nikdo nic nemá, ani video z mobilu z místa. A na těch amatérských videích je slyšet lidi bavící se o tom, že ti mrtví hodně zapáchají. To je prostě divné. Nechci spekulovat, co to znamená, ale měli bychom myslet na to, že tu jsou takové otazníky. Něco tam nehraje,“ dodává v komentáři pro server ParlamentníListy.cz Alexandr Barabanov.

A nyní k tomu dotazu Americkým čtenářům Zvědavce

Osobně mám 2 přátele jeden ze západní a druhý z východní Ukrajiny, kdy se vzájemně často stýkáme na společných služebních zahraničních cestách prakticky po celé Evropě. S tím ze západu se znám velmi dobře, a již jsme spolu v minulosti probrali řadu zajímavých diskusí. Prakticky jsme se vždy v tématech na dění ve světě plně shodovali (včetně sio-banksterismu atd...) až na jednu maličkost. Nikdy jsem nemohl ani trochu naznačit, že Rusko je pro Ukrajinu dobrý a přirozený partner a že cpát se do EU pro ně bude katastrofa, že je právě ti západní sio-bandité svlíknou do naha stejně jako nás a ať se raději drží Putina.

Na toto vždy zesinal a začal vykřikovat něco ve smyslu "Všichni Moskali jsou židovské kurvy a ti co nejsou židi tak to jsou Tatáry!"

Poslední rok (2013) jsem se sním již moc bavit nedokázal, protože pouze temně mlčel a šlehal blesky očima na všechny strany.

Vyvrcholením bylo, když někdy okolo dubna 2013 se potkal na parkovišti před Švýcarským hotelem s naším společným známým z východní Ukrajiny (zde vlastně mystifikuji, ten východní je přímo z Kyjeva, ale je to Rusky mluvící Ukrajinec, napůl Rus), kdy spolu museli něco organizačního projednat. Zde jsem nevěřil svým uším, kdy můj dobrý přítel, velmi vzdělaný a sečtělý západo-Ukrajinec se po první větě s mým přítelem (spíše známým) východo-Ukrajincem neuvěřitelně na celé kolo rozkřičel, jak že si to dovoluje s ním mluvit Rusky, že je Ukrajinec a že má povinnost se s ním bavit Ukrajinsky. Málem se tam kvůli tomu pro ostudu všem porvali, kdy "Moskal" z Kyjeva se zprvu snažil obhajovat, že si snad rozumí, a že se na Ukrajině mluví oběma jazyky (rozdíl mezi nimi je asi jako mezi Slovenštinou a Češtinou).

314543

01.08.2014 04:22

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

A nyní již ten dotaz:

Mají obyčejní (většinoví) Američané z té Washingtonské válečné propagandy také tak proti Putinovsky vymleté mozky jako můj přítel západo-Ukrajinec nebo západo-Ukrajinci 2014 jako celek, jak je popisováno výše v části 1, 2, a 3 tohoto mého trochu obsáhlejšího diskusního příspěvku?

Dotaz Čecho-Slovákům: A jak hodnotíte vymletost proti Putinovi u našich "televizních" spoluobčanů? Osobně jsem byl velmi nemile překvapen, kolik běžných lidí žije rovně v niterném přesvědčení, že Putin je hajzl a s ním všichni Rusáci taky! Já se jím směji, že žijí stále v roce 1968 a že se situace otočila o 180 stupňů. Ale co ti mladí???

Podle mě je válečná propaganda i u nás velmi účinná. Koukněte například na Novinky.cz posledních dnů. To nikdy nebývalo!!! Z jejich článků je mi na blití. Poslanci co čtete Zvědavce, dělejte něco! Proražte to embargo v ČT, copak nevidíte, že nás banditi z vlády USA ženou celou Evropu na celosvětová jatka???

314545

01.08.2014 17:11

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Právo a spravodlivosť

kyticka 81.?.?.?

Progresivní daň je za spravedlivou možno považovat (Příjmy nad 2.000.000 ročně plus firmám, respektive zamezit těm se sídlem v zahraničí možnost zisk, z poboček u nás, vyvážet a danit v cizině u svých matek. Zde mizí ty zásadní miliardy které chybí v rozpočtu na učitele, hasiče, policisty... , plus vždy nutno započíst i určité procento na rozkrádání v rámci státního aparátu.

Otázka je, je-li spravedlivé za nic dávat nepracujícímu jedinci sociální podporu. Kolega se vrátil z dovolené v Maďarsku a podivoval se, jak tam v každé obci mají vše absolutně čisté a opravené. Domorodci mu to vysvětlili.

Každá osoba zapsaná na úřadě pro pobírání sociálních dávek z důvodu nezaměstnanosti musí pro to, aby dostala nárokovatelný příspěvek na živobytí, z místního úřadu přinést potvrzení, že každý den 8 hodin pracovala na zvelebování obecního majetku, jinak nedostane ani Forint.

Omluvitelná je pouze akutní nemoc, přiznaná invalidita, atd. Takže i Ing. sociálně humanitních věd, nemá-li práci nafasuje koště, lopatu, štětec barvu a jde makat. Nepřizpůsobiví to samé, jinak polívka v chudobinci, matrace v nocležně z bývalých kasáren. Máš málo, kradeš za katr. Jak to mají ale ve vězení to již nevím (musí-li tam také povinně pracovat - ne jako humanitárně u nás).

Nejpodstatnější na tom ale je, že nikdo z většinové populace neztratí pracovní návyky a nestane se programově pijavicí jako u nás zejména cikáni, kde rodiče jejich etnika (18 - 30 letí), kteří mají nyní malé děti a mají je připravit na poctivý život, minimálně je dovést k tomu aby se ve škole poctivě učili, kdy však sami v životě nepracovali, pouze tyli na podpoře a o poctivé práci naprosto netuší, jak to vůbec vypadá.

Jediný pracovní návyk, který si osvojili je tedy nárokovat si na úřadech podpory všeho druhu a přitom se ohánět rasizmem.

Takže zde v Čechách by bylo třeba nastolit zásadní systémovou změnu, což obnáší tvrdě se postavit pravdoláskařským pseudointelektuálům, kterých však máme v řídících pozicích našeho státu bohužel mraky - nebál bych se prohlásit naschvál Sio-USA bandity pěstované a značně jejich nevládkami podporované a to za účelem nás rozeštvat a takto ovládat, jako své poslušné nesvéprávné otroky. Celý národ!

314571

01.08.2014 18:25

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE 1/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

Není se čemu divit západo-Ukrajinci mají totálně vymyté mozky, ne jenom vymyté, ale absolutně totál vymyté!!!

Nakonec CIA-Ukrajinskými nevládkami, hned po roce 1989, jimi briskně přeškolená mladá generace pedagogů, na tom začala okamžitě intenzivně pracovat. Pedagogické fakulty Sio-bankéřská CIA obsadila svými vybranými kádry v celém bývalém východním bloku jako první v pořadí, ne média, ale mladou generaci učitelů bylo třeba ihned po r.1989 správně pravdoláskařsky přeprogramovat na velmi významné užitečné idioty!!!

Tito noví absolventi pedagogických fakult potom úspěšně pracovali celých 20 let na tom, aby vymyli hlavy celé generaci současných pětadvacátníků a mladším, a stále na tom pracují. A ne jako u nás , v porovnání s tím co se děje na Ukrajině, neškodným „Volím Karla!“ „A proč?“ „Protož je COOL!!!“. Na Ukrajině jim nalili do hlavy „Zabít Rusa, Zabít Rusa, Zabít Rusa!“ – „Sláva Ukrajíně, Sláva Geróojom!“

Troufal bych si i předpokládat, že při aplikaci rozeštvávání měly CIA stratégové na každý národ připravený extra model výplachu.

Na nás Čechy rozhodně skrze zanalyzovanou "českou historicky křivou povahu" nasadili vzor A - nesvéprávný a pokrytecký pravdoláskař

Na odbojné Ukrajince nasadili po analýze pro ně vhodný model model B - ultranacio-fašista, a to zejména z důvodu přípravy na boj proti Pravoslavému Rusovi, který byl hned od počátku jejich hlavní cíl.

Na Rusa model C - ožralý trudomyslný mužik - burlak na Volze. To jim ale Jelcin prokouk, jak se již v dřívějších diskusích s největší pravděpodobností prokázalo (https://www.youtube.com/watch?v=QQSNLi6ZysQ), vetřel jim do systému profesionálného zpravodejce KGB v utajení - Putina a ten jim tento model "C" vysoce profesionálními tahy rozmetal na cucky a drze Rusům vrátil myslím takovou národní hrdost, smysl života, chuť žít a rozvíjet se, jakou měli snad jedině někdy pradávno za Slovanských véd (pokud Slovanská kultura sahá opravdu tak hluboko jak některá literatura popisuje). A z toho se Sio-USA-banko-bandité, kterým ausgerechnet zrovna právě nyní trochu zvoní hrana, můžou posrat, tak koušou co to jde a kousat ještě budou a to hodně nebezpečně!

Pro doplnění, model D - je náboženský fanatik džihádista

No a takhle nám ti čerchmanti tu polívčičku, celému světu připravili a nyní (nebylo-li by Putina) by již jen v klídku seděli a pozorovali by, jak se pěkně vaří a žere navzájem.

Ještě, snad jen už pro zasmátí, Ukrajinský novinář v televizním přenosu navrhl vyhladit 1,5 milionu obyvatel z Donbassu a mělo to prý výborný ohlas:
http://www.alternews.cz/ukrajinsky-novinar-navrhl-...

314576

01.08.2014 20:10

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE 2/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

Ale vážně!

Máme-li se z toho jako národ Čechů a Slováků dostat, nejprve musíme vykopat Sio-FED-banditistické nevládky z našich Pedagogických fakult a vysokých škol vůbec! Základní školící materiál jak na to: https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do... .

Často zde zaznívají myšlenky jednotného Slovanství. Zde je návod jak jej dosáhnout. Poslechněte odkázané nahrávky, popřemýšlejte a pokud zde naleznete cestu, jak se zbavit okovů, pak každý jak můžete, šiřte mezi lid. Toto je první krok jak se nenechávat z generace na generaci, příbuzný s příbuzným, soused se sousedem, národ s národem vzájemně, skrytě, kolonizátory rozeštvávat, jak zvednout naši Slovanskou hlavu, stejně jako to nyní udělali naši Ruští bratři.

Sláva Ireně, že ta Fjodorovova videa a i jiných chytrých hlav překládá do Češtiny!

Přednášky si zatím pustilo v průměru pouze nějakých 4.000 posluchačů. Naše národy mají 15.000.000. Těch co jsou svéprávní, čtou blogy a diskutují, je typuji okolo 500.000, možná i k 1.000.000. Poslechnout by si je však měli především všichni vysokoškoláci! V jejich rukou bude za nedlouho řízení (osud) našich národů. Ti musí především znát podstatu té falešné hry, to proto, aby získali schopnost být imunní všem našeptávačům jejichž syčení na nás v těchto dnech ze všech stran přímo hučí-řve. Začít musíme u mladých chytrých a vzdělaných.

Společnost, má-li vzkvétat, musí ji řídit svéprávní, schopní a "sociálně inteligentní" jedinci. Jakmile k řízení připustí "bandity" již tak nevzkvétá, až stagnuje. "Užiteční blbci" přizvaní k moci stran "banditů" do funkce dronů proti "sociálně inteligentním" za účelem oslabit je natolik, aby byli zlikvidovatelní, má za následek úpadek. V momentě kdy se skrze "užitečné blbce" k moci dostanou i "stupidové", nastává rozvrat a pád!

Tyto zákony sociologie platí jak pro spolek zahrádkářů, tak pro kmen Afrických Křováků, špičkové vývojové pracoviště atomových vědců, tak i pro národy, státy a říše.

Naše západní říše se řítí k zemi, my Češi a Slováci jsme její nesvéprávnou kolonií určenou k otročení (stejně jako běžní Američané) a na vrcholu je několik ultra "banditů", které moudrý a vzdělaný Židovský národ jako již po mnohokrát neohlídal a pustil k řízení svých osudů do té míry, že vlna, kterou tito jejich chorobní ultra egoističní soukmenovci (proto Sio-bandité), jakou již pokolikáté vyvolávají, hrozí smést nás všechny, a tentokrát již NADOBRO.

Kdo neví o čem výše píši, prosím nahlédněte: http://blisty.cz/art/34902.html

Školících videa by měli vidět i všichni ti současní poctiví politici, kterých je zatím jako šafránu. Vědět, že vůbec existují a to od starostů po pana prezidenta.

314584

02.08.2014 17:16

Třetí světová válka již začala

RE: zadna valka neni a nebude

kyticka 88.?.?.?

Problem je v tom, že banditi mají tendenci uchopit moc jak v kolonii tak i v u kolonizátora. V kolonii sice musí bandita u moci poslouchat kolonizátora, ale krom toho na svém teritoriu ždíme ostatní až za hranici hladu. Také se zpravidla v kolonii on sám až tak nezdržuje ale raději někde na území kolonizátora.

Kolonizátor (jako stát) skrze svého banditu u moci ždíme všechny kolonie na max, to skrze své loutky, svůj lid také, ale protože obyčejní občané žijící na území kolonizátora, částečně využívají podílu na loupení v koloniích, tak se i oni mají proti obyčejným občanům z kolonií podstatně lépe. Zde platí "CHLÉB a HRY".

V současnosti se ale děje v USA to, že se jim vzbouřili kolonie a tak jejich bandité jednak začali podstatně více ždímat svůj lid (na chléb a hry již není pro všechny - zajeďte si pane Karle4 do Detroidu na dovolenou!), kdy je navíc připravují na to aby za ně ve jménu svobody, humanismu a demokracie nastoupili do zbraně a kolonie opět narovnaly hezky do latě.

V tom je rozdíl mezi USA a Mexikem.

Rusko přestalo být kolonií teprve nedávno, takže ani většinový občan na tom zatím ještě není zdaleka tak jako většinoví občan USA, který stále ještě tyje z kolonií. Putin v Rusku ale rozhodně není bandita, nýbrž sociálně inteligentní, kdy si okolo sebe již dokázal vytvořit velmi silný tým stejně smýšlejících jedinců a to včetně ruských oligarchů. Oligarchy bandity Putin pozavíral, užitečné blbce ve službách kolonizátorů donutil používat pod likvidačníma pokutama stigma "cizí agent" a rozhodně je vyhnal (již velmi významný počet) z vedoucích funkcí Ruského státu.

Dokud se toto nepodaří v naší společnosti, tak kolonií budeme stále. Například pana Babiše lze pokládat za sociálně inteligentního oligarchu, takže zde je naděje. Pan prezident je rovněž sociálně inteligentní. Nejsou jediní, ale mají proti sobě stále mocnou armádu domácích oligarchů banditů, užitečných blbců - cizích agentů, banditů - cizích agentů a dokonce i stupidů. V této situaci musí vhodně kličkovat a posilovat řady sociálně inteligentních patriotů ve státní správě.

Nakonec koukněme na pana Klause. Přes jeho chyby i klady, do napadení Osetie Gruzií se nevyjadřoval, a snažil se v tom kličkovat. Ten Gruzínský útok i pro něj byl asi již moc, protože po něm začal již velmi otevřeně nazývat veškeré dění okolo nás pravým jménem a to dělá do dnes. Také ho za to okamžitě začaly všichni kamenovat, všichni cizí agenti a samozřejmě stupidové.

Zde dávám odkaz na jeden starší článek zde na Zvědavci (Pokus o obhajobu Klause): http://www.zvedavec.org/prispevky/2013/01/5270-pok...

Stupid není nadávka, ale sociologická kategorie. Zde je to vše vysvětleno: http://blisty.cz/art/34902.html

314619

03.08.2014 08:03

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: OK

kyticka 88.?.?.?

Zde máte krokovací mapu Evropy jak se vyvíjela za posledních 1000 let. Krokovat lze rok za rokem, kdy však díky tomuto zejména v obdobích, kdy byly velké a rychlé změny území, ne zcela přesně odpovídají údaje v odkazované mapě s daty kdy se tak skutečně stalo. V principu je však tato mapa správná, kdy je nutno rovněž vycházet ze skutečnosti, že na řadu událostí mají různí historikové odlišné názory.

Každému doporučuji si ji pustit, zastavit a následně krokovat po letech. Vše je velmi relativní, pakliže někdo tvrdí o někom, že je to jeho historické území a druhého nikoli. Ti současní tzv. Ukrajinci, jsou spíše Polsko-Litevci, kdy si ale naprosto neoprávněně nárokují území, která jim nikdy nepatřila, ale byla vždy spíše Ruská. K těmto územím přišli pouze díky administrativnímu rozdělení SSSR. Krym to je do očí bijící neoddiskutovatelná záležitost. Území Novorasije připojili administrativně Lenin+Stalin. Již při rozpadu SSSR to byla de-fakto krádež. Nikomu (kromě Krymčanů) to tenkrát nevadilo dokud ti ze západu, co mluví jiným nářečím Ruštiny, nezačali pod patronací CIA-nevládek štvát proti těm co mluvili Ruštinou regulérní.

Nejpodstatnější je hranice mezi Pravoslavou a Katolickou kulturou. Ta zejména dělí Ukrajince. Jde o v cca 350 roce rozděleni Říše Římské na východní (Byzanc nyní město Istambul) a západní (město Řím) část. Křesťané obou říší v pojetí výkladu bible se natrvalo rozkmotřili v roce 1000 (velké schizma). Pak spolu začali válčit a to pokračuje na Ukrajině právě i v těchto dnech v režii Sio-FED banditů, protože v jejich životním zájmu je jitřit staré rány za účelem udržování chaosu (rozeštvi a panuj).

http://vimeo.com/89394659

314645

03.08.2014 09:15

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: z června 14...

kyticka 88.?.?.?

Jde o záznam projevu u kulatého stolu. Velmi velmi alarmující! Prakticky je předvečer 3. světové války. Rusko už nemá kam ustupovat.

Pro lepší přístup odkaz uvádím znovu, aby šel prokliknout:
https://www.youtube.com/watch?v=wzEZY70NW7g

Poslechněte i další videa z kanálu Irena Aneri:
https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do...

Apel na vlády a politiky ČR a SR velmi aktivně odmítnout jakékoli podněty ze strany USA a EU do tohoto konfliktu naše státy zatáhnout. Iniciovat kroky k vystoupení z NATO s cíle připojit se k politickým postojům Rakouska se svojí vojenskou neutralitou.

314649

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 0

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 7

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 424 808