Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Honza999

Nalezeno 148 příspěveků, 36 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.06.2006 23:29

Kubiceho vabank po modré

RE: opačný pohled

Honza999 193.?.?.?

Ale problém je v tom, že v takovém případě by si těžko mohl dělat nějaké nároky na odměnu za svůj "hrdinský čin" - pro vítěznou ODS by jeho informace již neměly význam, neboť jejich "pravá hodnota" spočívá právě v tom, že se do voleb nedaly ani potvrdit, ani vyvrátit.

107754

11.06.2006 13:56

15 let od sametu – čas odhalit pravdu?

RE: Socialismus

Honza999 193.?.?.?

To nebyl ani komunismus, ani socialismus.....

Byla to vláda zločincké mafie, která své jednání rafinovaně ukryla za ideály "spravedlivého společenského zřízení".

Kdo si myslí, že vládla KSČ, je naivka. Skuteční vládci byli v pozadí, neviditelní, jen tahali za nitky. Když pak poznali, že jejich loutky jsou už provařené, tak je v 89 popřevlékali do nových kostýmů popřípadně je vyměnili za loutky doposud neokoukané. Ale v pozadí je dnes stejná mafie, jaká tu byla před rokem 89.

107994

22.01.2007 23:38

Nejhorší je ta bezmoc

Tu anketu opravdu zkreslují

Honza999 80.?.?.?

Podíval jsem se na stav.. Poté jsem hlasoval ANO. I po několikeré aktualizaci stránky tam stav ANO zůstal jako před mým hlasováním, opakované hlasování již není možné (čili systém ankety už ví, že z mé IP adresy byl poslán hlas a opětovnému halsování zabraňuje), hlas ale nebyl ZAPOČÍTÁN!!!

126413

16.10.2007 04:04

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: LPG

Honza999 89.?.?.?

Auto na plyn, které sis koupil, pravděpodobně běhá na propan-butan, tedy směs propanu C3H8 a butanu C4H10... Tyto plyny se nikde netěží, musí se vyrábět, kupodivu například z ropy - a jsme zase tam, kde jsme byli (no, dají se vyrobit třeba i z uhlí). Zemní plyn je převážně metan CH4. Jelikož se dá jen obtížně zkapalňovat a ještě obtížněji se uchovává v kapalném stavu, je k pohonu motorových vozidel používán převážně u větších dodávkových automobilů, náklaďáků a autobusů, u kterých nevadí nějaký metrák váhy bomb se stlačeným plynem navíc k jejich vlastní váze. Firemní osobní auta plynárenských společností na něj jezdí také (mají to vlastně zadara, že), ale dojezd mají cca 200-250 km. Právě nízký dojezd, obtížnější "tankování" (trvá mnohem déle než tankování klasických kapalných paliv), velmi řídká síť tankovacích stanic (které jsou i mnohem technicky náročnější, než běžné pumpy) a vyšší výrobní cena aut na zemní plyn (těžká drahá tlaková nádrž a v souvislosti s tím i robustnější podvozek atd.) jsou hlavním limitujícím faktorem těchto vozidel.

145486

12.09.2008 16:49

Dočasné zpomalení trvalého pádu

RE: bublina?

Honza999 89.?.?.?

"Takže asi někdo kupuje víc dolarů, než jich Rusko prodává. (žeby FED?)"

Tak tohle mi nějak nejde do hlavy.. ČÍM by ten FED platil? Vždyť FED je tiskárna na dolary - že by kupovali dolary za dolary?? (nic jiného podle mne FED k dispozici nemá..)

170440

12.09.2008 20:04

11. září si vybralo další oběť

RE: Pravda - co s ni?

Honza999 89.?.?.?

Mýlíte se VY..
Je prokázáno, že Vámi uvedená zmínka o Ježíši Kristu byla do Židovských starožitností DOPSÁNA DODATEČNĚ, některým kopistou ve třetím či čtvrtém století.

Na Židovské starožitnosti se totiž ve svých dílech odvolávalo nemálo tehdejších cirkevních autorů (kupříkladu Klemens, Minutius, Tertulianus, či Teofilos), přičemž žádný z nich zmínku o Kristovi (zajisté pro církevní spisovatele VELMI důležitou) z Flaviova díle necituje, ač jinak prokazují dokonalou znalost této knihy.
První, kdo se na Vámi udávané znění textu "z Flaviovy knihy" odvolává byl Eusebios (263-340).
Je tedy zřejmé, že do života Eusebiova tento text součástí Židovských starožitností nebyl, jinak by si jej výše zmínění autoři určitě nenechali ujít a s radostí by jej citovali.

170464

25.10.2008 18:44

Modrý armagedon

RE: jeden za 18, druhý bez dvou za 20

Honza999 89.?.?.?

ČSSD ona jednání nezahájila... Zahajily jej Spojené státy právě na základě tohoto Paynova dopisu. Česká republika byla tedy Američany vyzvána k jednání a je samozřejmě standardní postup, že když vás někdo (jiný stát) vyzve k jednání (o čemkoli), že ho ihned nepošlete do pr..., zeptáte se, o čem proč s vámi chce jednat a jak si představuje výsledek jednání. Veškerá jednání mezi českým a US ministerstvem obrany za vlády ČSSD probíhala pouze v těchto hranicích a americká strana ze strany vlády řízené ČSSD nedostala sebemenší příslib kladného výsledku jednání. To až Topolánek pár hodin po uchopení moci naběhl na US velvyslanectví s nabídkou kolaborace.

173899

26.03.2009 10:25

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: údajně,prý,předpoklad..

Honza999 89.?.?.?

>Schválně zda si uvědomíte mezi těmito dvěmi větami
>rozdíl.

>
>
>Židovský personál kanceláří ve WTC byl údajně varován,
>aby 11. září nešel do práce.

>
>Židovský personál kanceláří ve WTC byl varován, aby 11.
>září nešel do práce.

>

>
>No přiznejte se. Mají pro vás obě věty stejnou váhu?

Ano, mezi těmito dvěma větami je jistý významový rozdíl. Ale klást tento případný rozdíl jako zásadní otázku je nesmysl...

ZÁSADNÍ OTÁZKA TOTIŽ ZNÍ:

Přišel 11. září židovský personál do práce????????

187325

06.05.2009 22:15

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Honza999 89.?.?.?

Máte špatný závěr...

Kdyby nebylo (nejen) arabského (nejen) ropného bohatství, tak MY dodnes svítíme loučemi a píšeme ptačími brky.

Vzestup křesťanského světa nemá nic společného se špatností či nešpatností křesťanského resp. islámského bankovnictví. Křesťanský svět zažil "vzestup" pouze díky kořisti uloupené na americkém kontinentu, později pak ve zbytku světa.

190527

06.05.2009 23:26

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Honza999 89.?.?.?

Nebyla řeč o Československu či Lucembursku.. Byla řeč o vzestupu KŘESŤANSKÉHO SVĚTA (račte si přečíst, na jakou formulaci jsem reagoval).
Ve středověku křesťanský svět stagnoval. Teprve s objevením Ameriky a vyrabováním jejích zdrojů se začala Evropa ekonomicky rozvíjet, což mělo za následek přechod od feudalismu ke kapitalismu a k rozvoji koloniálního systému (a dalšího rabování "zaostalého" světa).
A Evropa z těchto zdrojů těžila jako CELEK. Kdyby obchodní partneři předválečného Československa (a Rakousko-Uherska před ním) neměli k dispozici bohatství vyrabované v koloniích, čím by našim průmyslníkům platili? I bohatství předválečného Československa pocházelo zprostředkovaně z toho, co naloupili kolonialisté ve světě.
Lucemburské velkoknížectví.. Zcela jistě své bohatství tento bankovní a daňový ráj nezískal prací a výrobou zboží.

190540

07.05.2009 01:05

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Honza999 89.?.?.?

Dobrej fór...

Drtivá většina bohatství (myšleno tím velkého majetku soustředěného v nemnohých rukou) byla vždy získána jen a jen pouze zlodějinou, podvody, vraždami a jinými dalšími "bohulibými" činnostmi.

Japonsko - ano, pravda, jsou pracovití a skromní. Ale pokud by na začátku svého rozkvětu nevykrádali cizí know-how, byli by i dnes chudou zemí. Prosadili se jen díky nerespektování cizích patentových práv a kradením technologií.

Německo -
před IIWW.. Nebýt toho, že Američani skoupili německé reparace z I.WW a že jim patřila značná část německého válečného průmyslu (do kterého investovali ohromné peníze), nikdy by nebyl žádný Hitler a IIWW..
po IIWW.. nebýt Marshallova plánu a opět amerických investic do německého hospodářství, KDE by dnes bylo Německo? (dostávalo podíl z amerických finančních podvodů-loupeží provozovaných prostřednictvím dolaru jako světové reservní měny).

Co bránilo islámským zemím konkurovat prvorepublikovému Československu? Asi to, že byly de fakto koloniemi (ať již přímou okupací nebo prostřednictvím dosazených vládců) evropského a US kapitálu, který neměl (a doposud nemá) pražádný zájem na rozvoji těchto zemí. Těmto zemím je přiřknuta jen role zdroje levných surovin, v případě potřeby pak levných pracovních sil - třebas poválečné Německo vybudovali (převážně) Turci za (převážně) americké (převážně ničím nekryté, jen z důvodu fungování jako světového reservního penízu tištěné) dolary. Kdyby tehdy Amíci nalili ty peníze místo do Německa (a dalších evropských států zdecimovaných IIWW) do arabských zemí, pracovali by dnes němečtí gastarbeitři za žebrácké mzdy ve kvetoucím Afghánistánu...

190556

08.05.2009 02:49

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Honza999 89.?.?.?

Samozřejmě, že 99% miliardářů jsou zloději a podvodníci.. Jestli zrovna Forbes je jen zloděj a podvodník a není náhodou i vrah, to nevím..

Speciálně Gottovy miliony (a jemu podobných individuí), vydřené pomocí organizace OSA z lidí, co si kupují počítačové tiskárny, CD a DVD media, flash paměti, digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, harddisky a vypalovačky, z čehož všeho bere prostřednictvím OSA Gott podíl, tak takto získané miliony mi opravdu vadí. Nechápu, proč mám ze své tiskárny, na které si tisknu plody SVÉ DUŠEVNÍ PRÁCE, odvádět poplatek Gottovi, kterého stejně neposlouchám.
Nechápu, proč mám ze svého digitálního fotoaparátu a jeho flash paměti, kterým dělám rodinné fotky, z harddisku, na kterém mám fotky uložené, z DVD media, na kterém je mám zálohované a z papíru, na který si je tisknu, odvádět poplatky autorskému svazu, když on na těchto fotografiích nemá sebemenší zásluhu.
Nechápu, proč mám odvádět poplatek ze svého MP3 přehrávače, na kterém mám hudbu, kterou jsem si JIŽ JEDNOU KOUPIL A ZAPLATIL.. Proč mám za poslech této hudby (přes MP3, protože diskmeny se dnes snad již ani neprodávají a také kdo by se s nimi tahal) platit znovu?

Prof. Pavka, Jaromír Jágr, zase nejsou tak bohatí, jak jsme zmiňovali - jsou to sice mnohonásobní milionáři (hovořilo se o miliardách), ale způsob nabytí jejich majetku je podle mého zcela transparentní. A žluté autobusy zas tak docela košer nejsou - nefér metody konkurenčního boje u této firmy mnohokrát "předběhly" právníky.

Hovořil jsem o drtivé většině - Vámi uvedené příklady patří (někteří s přimhouřením oka) k té zbývající drtivé menšině. Proč jste jako příklad neuvedl ty bohatší? Chrenka, Bakalu, Kellnera, Tykače, Pudila, Bobelu, Koláčka, Otavu, Charouze a stovky dalších podobných??? To jsou podle Vás poctiví podnikatelé?

Japonci neukradli "patent na masové nasazení" průmyslových robotů ve výrobě. Ukradli patenty, na základě kterých tyto roboty vyvinuli a vyrobili.

A ten výkřik o roku 1693 je také skvělý.. Napřed operujete "úpadkem islámu" cituji z Vašeho výroku, na který konkrétně jsem reagoval:

"Ovšem výsledky za posledních 200 let ukazují vzestup křesťanského světa a stagnaci islámských zemí."

A najednou.. Ejhle, jsme už v roce 1693.. Kde jsem tvrdil, že Osmané v 17. století byli kolonií? Hovořilo se o 19. a 20. století, tak si ty časy trochu přerovnejte v hlavě..

190642

09.05.2009 18:21

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Honza999 89.?.?.?

Vy jste v dobách ČSSR bídně živořil?

Měl jste HLAD? Musel jste pít z kaluže? Musel jste si pro oblečení chodit do výdejny dobročinné organizace? Mrzla Vám v zimě doma voda v zapomenuté sklenici na stole? Domutil Vás majitel bytu jít spát pod most nebo do kolektorů teplovodních rozvodů? Žebral jste před supermarketem od těch "šťastnějších" rohlíky? Měl jste svrab a vši, protože jste neměl za zaplacení poplatku u lékaře?

TOMU já říkám živoření a takto DNES žijí desetitisíce našich spoluobčanů. A další desetitisíce jsou na cestě tímto směrem.

Kde se ve Vás bere ta drzost podsouvat mi zde, že jsem snad vychvaloval socialismus, nebo režim v KLDR?? O socialismu jsem nenapsal ANI SLOVO (račte si přečíst mé příspěvky).

Mám pocit, že se hovořilo o příčinách "úpadku" islámu a "vzestupu" Křesťanského světa.. Že se hovořilo o tom, že vzestup jedněch je VŽDY zaplacen úpadkem jiných a to za pomoci válek, loupežení a podvodů - nic víc.

Nechápu tedu, proč sem taháte jiná témata a to ještě takovýmto odporným způsobem. [bliji]

190739

10.05.2009 20:29

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Honza999 89.?.?.?

Vy tak bezostyšně lžete.. A chcete, abychom vám uvěřili, že jste byl nějak perzekuován

Tvrdíte Pro pořádek. Ani já jsem neřekl jediné slovo o socialismu.

Důkaz vaší lži - citace z vašeho příspěvku 8.5. 13:35

A uměl byste tedy vysvětlit, proč v zemích, kde žádní miliardáři nebyli - SSSR (tedy Svaz sovětských SOCIALISTICKÝCH republik), NDR, BLR, ČSSR (tedy Československá SOCIALISTICKÁ rerublika)

Sice jste tam ten socialismus měl jen ve zkratkách, ALE BYL TAM.. Hovořil-li jste o NDR, BLR či KLDR, tak tyto sice ve svém názvu slovo socialismus nemají, ale jednalo se o státy s tzv. socialistickým zřízením.

Tedy jste v okamžiku, kdy jste se v diskusi o "úpadku islámu" a "vzestupu lřesťanství" dostal do úzkých, zkusil jste z toho vybruslit převedením disluse na jiné téma (musel jste být vynikajícím studentem "propagandistické fakulty" VUMLu, tam tyto metody vedení diskusí vyučovali) a tento svůj nezdařený pokus ještě navíc k tomu nyní popíráte.

Nevěřím vám ani slovo, ani o vašem studiu, ani o vašich problémech s cestováním.

190815

11.05.2009 02:03

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: ZOPA - future bank killer !!!

Honza999 89.?.?.?

Důležité je, že máte svou "víru". Nenávist ke všem, kteří jsou schopnější, než Vy.
Měl jsem naprostou pravdu.. Toto je přesně další zbraň z propagandistického arsenálu VUMLu.

Okomentuji vám ještě to vaše poslední tvrzení a pak již s vámi skončím.
Muslimští vědci, objevitelé, umělci.. Jistě, existují pouze sporadicky. Oni ti potenciální muslimští vědci, objevitelé a umělci buď musí 14 hodin denně makat, aby nechcípli hlady (pokud vůbec mají práci), nebo stejný čas musí věnovat prohledávání skládek odpadků či žebrotě. Nejsou tam podmínky pro vědeckou či tzv. "opravdu uměleckou" práci - ale podmínky jaké tam panují, jsme nastolili a udržujeme MY, západní "civilizanti" a vývozci demokracie.

Pravda, toto tvrzení je značně zjednodušené.. Budete namítat, třeba kolik že tam jde bohatství za ropu... Zcela ale opominete otázku, kolik z tohoto bohatství se dostane k potenciálním muslimským vědcům, objevitelům a umělcům...
I když, pokud se týče umělců, každý muslimský řemeslník je svým způsobem umělec. Nemohou mezi nimi být malíři a sochaři, neboť islám to nepovoluje (Starý zákon také..). Zlatníci, tkalci koberců, keramici apod. - ti všichni vyrábějí na západě poměrně vysoce ceněná umělecká díla. Kdybych vzal kteréhokoli z nich a postavil za ně PR agenturu s velkým kapitálem, stane se modlou a jeho díla se budou prodávat na dražbách za milionové ceny, ač budou mít v podstatě stejnou uměleckou hodnotu, jako díla jiných (anonymních) tvůrců. To vámi vychvalované umění západní civilizace je dnes v podstatě jen PR záležitost.
Muslimští filosofové, spisovatelé či ti, co se zabývali vědou (matematika, astronomie, alchymie-chemie, lékařství apod.) v posledních dvou stoletích opravdu vymizeli - zajímavé ale je, že tento časový údaj je shodný s expanzí "křesťanského" koloniálního systému do těchto oblastí.
Pak samozřejmě uplatníte "argument", že ne všichni se musí 14 hodin denně věnovat obživě, když mají čas na ten "terorismus".. Jak jste sám uvedl, muslimů je 1,3 mld.. Kdyby se všichni nasrali a stali se skutečně teroristy, odhaduji životnost západní civilizace tak na 10 dní. Krom toho ten, kdo na vlastní kůži zažije metody vývozců demokracie (vykořisťování, okupaci, nálety, Guantanamo a pod.) a nestane se "teroristou", si pak ani nemůže vážit sám sebe.

kteří v posledních dvou staletích rozhodujícím způsobem přispěli do pokladnice poznání a kultury lidstva.

Kdybych vás vzal a umístil vás s dřevěnou motykou někam do polopouště (a ještě k tomu bych každý půlrok přijel a sebral bych vám vše, co byste měl navíc nad holé přežití), byl bych zvědav na vaše příspěvky do pokladnice poznání a kultury lidstva.

190840

14.11.2009 04:53

Co všechno je u nás normální

RE: Co je normální v této zemi - hlavně drby a fabulace

Honza999 80.?.?.?

Když je podle Vás paní J. taková hodná domácí puťka bez násilných sklonů, co ji podle Vás donutilo stát se v roce 2000 účastnicí nepokojů souvisejících se zasedáním MMF v Praze?

Viz http://puffin.cz/?puffin_=hyde_park&rubrika=pigularium&ukaz=65

Krom toho, jak se její účast na této ultralevicové akci slučuje s (pozdějším) postavením politika v demokratické zemi?

204758

11.02.2010 23:37

Dva druhy pravicových voličů

RE: Odpověď od jednoho ze středních vrstev...

Honza999 80.?.?.?

Na stavbách se taky nakradlo tolik materiálu, že si z něho určití jedinci postavili stovky rodinných domů a chatiček. Např. na našem paneláku měly být 3 vrstvy střešní izolace a byla tam jenom jedna. Kde asi skončila?
Tak takhle fungoval ten váš vybájený režim


To byla podle Vás chyba režimu? On na té stavbě paneláků "kradl režim"? A nebo tam kradli spíše stavbyvedoucí (dnes majitel stavební firmy), ředitel stavebního podniku (dnes majitel velké stavební firmy) či tajemník okresního výboru (dnes tajemník hejtmana)????

212312

14.02.2010 02:14

Byli komunisté zločinci, nebo nebyli?

RE: Autor má buď krátkou paměť a nebo není duševně zdráv

Honza999 80.?.?.?

Vojto Vojto...

Takovýdle kecy.. Komunistická ideologie je postavena na krádeži (vyvlastnění) a nenávisti (třídní)

K té krádeži.. Nejednalo by se o krádež, ale o nápravu krádeží předchozích. Majetek církve byl vybudován pilnou prací mnichů na polích - nebo podvody (oklamání věřících a následné vybírání poplatků za křtiny, svatby, pohřby a jiné poplatky za slib vstupu do království nebeského), otrockou prací poddaných (robota plus desátky) a loupežnými vraždami (inkvizice). Majetek feudálů vznikl obdobně, kapitalisté pak jen feudály vystřídali a změnili formu, nikoli obsah. Nejedná se o "okradení zloděje", ale o odnětí majetku pocházejícího z trestné činnosti (jak to na "malé zlodějíčky" mají políčeno všechny právní systémy na světě, včetně těch kapitakistických. Jde jen o vyjasnění obsahu skutkové podstaty..)

K té třídní nenávisti.. Tak to je ještě horší lež. Třídní nenávist může být jen tam, kde existují třídní rozdíly. Nepletu-li se, tak komunistická idea je vybudování společnosti bez společenských tříd. Komunistické myšlenky tedy v podstatě mají za cíl třídní nenávist odstranit. Ve společnosti bez společenkých tříd logicky totiž ani žádná třídní nenávist být nemůže.

212536

04.03.2010 10:29

Zdivočelá země

RE: Vzpomínkový optimismus

Honza999 80.?.?.?

Tam je situace mnohem lepsi. Proc ?
Protoze tam nevladli pres 40 let zasrani komunisti !


Myslíte, že stav v ČSSR byla JEN vina "komunistů"? Máte klapky na očích, vaše zúžené zorné pole vám nedovoluje objektivní hodnocení.

Podívejte se na VÝCHOZÍ PODMÍNKY (a pohlížejmě na to čistě ekonomicky, politiku ponechme stranou).

Na jedné straně územně válkou nedotčené USA s nastartovaným průmyslem jedoucím na plné obrátky. S trezory plnými zlata získaného jen a jen díky II.WW - bylo to (nejen) zlato ruské, německé (včetně zlata získaného Němci ze zubů obětí koncentračních táborů) a britské.. Bylo tam i zlato z ČSR. S dolarem jako světovou reservní měnou, což je největší a nejvýkonnější pumpa na hodnoty, jaká kdy v historii lidstva byla vymyšlena - umožnilo to Spojeným státům TISKEM dolarů a řízením inflace odebírat "desátek" z celosvětové ekonomiky. Plus na straně USA skupina průmyslově vyspělých států (byť některé z nich byly částečně válkou poškozeny) jako odbytiště zboží v první poválečné fázi a jako silní partneři pro spolupráci ve fázích dalších. V neposlední řadě měly USA v porovnání s SSSR v podstatě nedotčenu i demografickou strukturu.

Na druhé straně SSSR s téměř zcela zdevastovanou a vypálenou eropskou částí a téměř neindustralizovanou asijskou částí (od dob samoděržaví toho na Sibiři moc nestihli, ani stihnout nemohli). Se ze značné části vybitou populací mužů v produktivním věku. Plus na straně SSSR jako spojenci z větší části zaostalé agrární země - Rumunsko, Bulharsko, Polsko, Maďarsko, Kuba, Čína (dočasně), Albánie (dočasně), Jugoslávie (očasně) - žádné hospodářské zázraky a bez finančních injekcí zvenčí tam ani žádné hospodářské zázraky udělat nešly.

A navíc, tento druhou světovou posílený ekonomický obr pumpující pro sebe zboží a suroviny z větší části světa vyhlásil válkou zdevastvanému ekonomickému trpaslíkovi nemilosrdnou hospodářskou válku - nesměnitelnost měny (a tím pádem automaticky vzniklý černý trh) a obchodní embarga byly hlavními překážkami na cestě možného "trpasíkova vzestupu".

Socialismus neprohrál proto, že by byl zas tak nevýkonný. Kdybyste se vy v ringu postavil Muhammadu Ali, také byste dostal na budku.

214011

06.06.2010 18:50

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Nejen mládež

Honza999 80.?.?.?

Hm..

A KDYPAK se ty volební hlasy počítaly? V pátek, kdy byly hlasy dány? Nebo až v sobotu, po uzavření volebních místností..

Noc z pátka na sobotu, ta mohla rozhodovat o vítězi voleb. Podle jednoho člena volební komise bylo oproti volbám dřívějším neobvyklé množství obálek s hlasovacími lístky zalepených a v naprosté většině zalepených obálek byly hlasy pro VV...

221370

30.10.2010 23:51

Přímá demokracie

RE: Česko

Honza999 80.?.?.?

"Jak se mnohonásobně ukazuje většina se ve složitějších otázkách téměř vždy mýlí."

Zajímavé tvrzení.. Je to ale jen posouzení NÁSLEDKU, přičemž zcela ponecháváte bokem PŘÍČINU toho, proč se ta většina "mýlí".

Příčina je v nedostatku relevantních informací a v nadbytku dezinformací, kterými nás neustále zasypávají naši vládci. Mají tím zaručeno, že masívními manipulacemi zmatený národ nemá správné informace pro kvalifikovaná rozhodnutí. A touto "neschopností prostých občanů" pak naši vládci, údajně naši zastupitelé, ospravedlňují svou vlastní existenci.

Kdyby se občané dostali k pravdivým informacím, 90% "zastupitelů" by skončilo za mřížemi a vemte jed na to, že toto rozhodnutí by bylo zcela kvalifikované...

231414

03.12.2010 00:29

Cikánská otázka v ČR

Nemyslím, že zrovna cikáni jsou naším největším problémem...

Honza999 80.?.?.?

Veškeré sociální dávky, tedy dávky v hmotné nouzi cikánům a podpory v nezaměstnanosti pro půl milionu BÍLÝCH nezaměstnaných stojí asi JEDNU PĚTINU toho, oč stát připraví několik tisíc (či možná desítek tisíc) čistokrevných Čechů při daňových podvodech, krácením odvodů (zaměstnáváním na černo), manipulovaním a předražováním státních zakázek ve všech možných i nemožných odvětvích (zdravotnictví, armáda, stavebnictví apod.), při falešných konkurzech, změnách územních plánů a při podobných sofistikovaných akcičkách (kupř. dřívější "vyloupení" státních či polostátních bank).

"Bakalovy byty" by svou hodnotou pokryly sociální výdaje republiky na dva roky..

"PS: hovořím zde o čistě sociálních výdajích, nemám tím tedy na mysli důchody..

233681

10.10.2011 21:28

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

Že tam dorazila nějaká banda???

Honza999 88.?.?.?

Tam žádná banda nedorazila. Tam prostě Cikány sestěhovali šmelináři s nemovitostmi, aby si narvali peněženky.

Realitní makléři, to jsou ti, co ze severu Čech udělali gheto. Oni i ti Cikáni by se v jiném prostředí chovali jinak - jen se zde aktivovaly či spíše zintenzivněly jejich skryté (přirozené) "obranné mechanismy" a myslím si, že pokazili i ty doposud možná ne tolik problémové domácí Cikány.

Zkuste se zamyslet nad tím, co by to udělalo s vámi, kdybyste byli hozeni do prostředí, ve kterém byste při pokračování ve svém bývalém životním stylu chcípli hlady.

Cikáni většinou sociální systém nezneužívají - berou to, nač mají podle zákonů nárok (mezi námi, i Čunek chodil na úřad pro příspěvky na bydlení v době, kdy měl v bankách uloženy miliony). Že s těmi penězi naloží způsobem odpovídajícím jejich mentalitě bych nepovažoval za zneužívání. Naši poslanci též nepoužívají náhrady na ty účely, na něž byly původně určeny a nikdo se neováží je pro to stíhat.

Kdyby neexistoval "cikánský problém", tak by politici vymysleli jiný, kterým by zatěžovali mysl občana. Občan řešící "cikánský problém" nemá čas řešit zlodějské politiky.

254960

10.10.2011 21:54

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

RE: hroznej článek

Honza999 88.?.?.?

Mám takový malý dotaz...

Víte, kolik je těch ubytoven? A to je VŠECHNY vlastní Rom?

Opět ukazujete ten postoj - majitel jedné ubytovny je Rom a tak jsou všichni Romové špatní. Někteří Cikáni kradou a loupí a tak jsou všichni Cikáni špatní..

Ani slovo o tom, že ostatní ubytovny vlastní a přes Cikány cucají sociální rozpočty bílí Češi. Ani slovo o tom, že i Češi kradou, loupí a vraždí.

A jen tak mimochodem - Cikáni dost drží při sobě.. Víte s jistotou, že onen romský majitel ubytovny za peníze vycucané ze sociálních rozpočtů má vilu na Menorce (nebo v Toskánsku či apartmá na Floridě nebo v Dubaji)? Co když takto vydělané peníze nějakým způsobem vrací (alespoň v rámci "svého" kmene) do své komunity?

Netvrdím, že to určitě dělá, ale mohu vám říci jen jedno - kdybyste mi řekl o dvou majitelích takové ubytovny, cikánském a českém, že jsou dobročinní, tak u toho Čecha vám to neuvěřím.

254962

11.10.2011 01:47

Operace Trojský kůň

Je to temné a ponuré...

Honza999 88.?.?.?

Co to je?

Naše zářící budoucnost...

254972

11.10.2011 11:13

Plán evropské ekonomické vlády byl vypracován nacisty

Předpoklady

Honza999 213.?.?.?

Z článku mám dojem, že autor apriorně předpokládá, že budoucí federace bude nedemokratická. Nynejší Unie není zcela demokratická, ale nechápu, kde se bere v lidech přesvědčení, že federace je nedemokratický typ státního zřízení. Federalizace by naopak znamenali i demokratizaci. Pokud ne, tak by to nebyla federalizace.

254987

16.10.2011 03:09

Režisér Oliver Stone: Bankéři pomohli Hitlerovi a nacistům k moci

S tím, že by si revoluci v Rusku zaplatili bankéři s cílem vybudovat tam socialismus nesouhlasím.

Honza999 88.?.?.?

Můj názor je takovýto:

Německo prohrávalo světovou válku. Německým kapitalistům bylo jasné, jaké následky s tím budou spojeny - ztráta německých kolonií a předepsání reparací, tedy pořádné puštění žilou a podvázání jakéhokoli německého rozvoje po válce. Rozhodli se proto pro navození takového poválečného stavu, ve kterém bude Rusko jejich spojenec. Lenin neměl za úkol (v představách německých průmyslníků a bankéřů) udělat v Rusku bolševickou revoluci, měl se postarat po odstranění carské rodiny (která byla zaměřena svou politikou na Francii) na změnu orientace politiky Ruska, odklon od Francie a spolupráci s Německem. Rusko v té době bylo pole neorané a představovalo ohromný zdroj surovin a odbytiště pro výrobu, což by pro poražené Německo byl ohromný doping - náhrada za ztracené kolonie a výrazná pomoc při splácení reparací. Jenže Lenin pozměnil scénář a už to bylo. To je podle mého také hlavní příčina Hitlerovy nenávisti k SSSR - tedy, co to plácám Hitlerovy nenávisti, nenávisti jeho loutkovodičů, kteří ani po letech nerozchodili Leninovu zradu a zmaření jejich investice.

255249

21.10.2011 04:47

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

Mnoho řečí o holokaustu, ale nic o jeho podstatě.

Honza999 88.?.?.?

Hitler by jen nástrojem, který holocaust vykonal. Skutečnými strůjci, tedy těmi, kteří Hitlera k moci dosadili a jeho rukama holokaust DE FACTO (ne DE JURE) provedli, byli američtí bankéři-sionističtí vůdci.

Stejně jako vojevůdce VĚDOMĚ obětuje pravé křídlo armády pro celkové vítězství v bitvě, tito sionističtí vůdcové VĚDOMĚ obětovali evropské Židy a z jejich oběti vydobyli vítězství v bitvě o založení státu Izrael.

PS: Hitler napsal Mein Kampf několik let před tím, než jej američtí židovští bankéři dosadili do křesla německého kancléře. Tito tedy museli znát jeho postoje k řešení "židovské otázky" předem a dosadili jej tam proto, že chtěli, aby své plány opravdu realizoval.

PPS: Píši o židovských bankéřích-sionistických vůdcích, nikoli o prostých Židech. Ti byli stejnou obětí sionisticko-nacistického spiknutí, jako další desítky milionů obětí druhé světové války.

255682

30.10.2011 02:04

Mámo, táto, v komoře je myš

Mámo táto,

Honza999 88.?.?.?

v parlamentu máme KRYSY..

Kocour asi stačit nebude...

256226

25.11.2011 04:27

Trojský kůň Goldman Sachs je vtahován do eurozóny

RE: Bohuzel ty clanky od Pravda.ru

Honza999 88.?.?.?

Vaše procenta jsou zcela nesmyslná. Sice dávají dohromady 100%, ale to by podle vás znamenalo, že Francie s Německem modernizovaly řeckou armádu a především vojenskou námořní flotilu zadarmo.

Pravděpodobně si pletete zadlužení státu a obyvatelstva. Vaše struktura procent odpovídá zadlužení obyvatelstva. To ale nejsou peníze, které by řecké obyvatelstvo dlužilo MMF, ty dluží domácím bankám. Zde se jedná řecký státní dluh - peníze které Řecko dluží bankám francouzským a německým, které na modernizaci armády a válečné flotily Řecku půjčily. Půjčily mu je hlavně proto, aby zajistily německému a francouzskému zbrojnímu průmyslu (jehož jsou nejspíše také majitelé) kšefty a sekundárně též zajistily (alespoň dočasně) práci v Německu a ve Francii.

A Řekové se do toho zbrojení nevrhli po hlavě jen tak sami od sebe - ti samí co jim "pomohli" na dluh přezbrojit, předtím pomáhali chřestit zbraněmi Turecku, které je v regionu pro Řeky potencionálním nepřítelem č. 1...

257631

13.12.2011 17:03

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Desetitisíce demonstrantů...

Honza999 88.?.?.?

Vážený pane, uvedl jste 7 případů... (pochopitelně je ve všech těch článcích uvedeno, že demonstrující byli výtržníci znečišťující veřejná prostranství).

No, o demostracích v Rusku jsem za poslední týden četl na stejném počtu serverů cca 50 článků...

258472

21.12.2011 20:58

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Honza999 88.?.?.?

že támhle nedal peníze (jakoby to byla povinost), že měl mercedesa(za své)...

Ale ona to byla povinnost... Z Německa nechodily peníze PRO HAVLA, chodily jako podpora pro všechny členy Charty 77 - on je měl ROZDĚLOVAT!

Že ty peníze byly jeho honoráře? NEBYLY..

Byly za ně jen oficiálně vydávány, aby STB nemohla dokázat, že Havel přijímá peníze na podvratnou činnost proti státu od cizí mocnosti, což by jí umožnilo Havla žalovat pro vlastizradu.

A že se STB pozděli s Havlem skamarádila, to už je jiná historie..

259185

24.12.2011 10:41

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Honza999 88.?.?.?

No, on Bárta přece také ve svých obálkách nerozdával úplatky, ale půjčky...

259430

24.12.2011 10:58

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: ▬♥▬──

Honza999 88.?.?.?

Když jsme u té poezie...

Dášin song:

Hudba už zahrála tuš,
zahrabte toho dědka už,
ať dělá neplechu
v hliněným pelechu
tralala tralala la.
Rakev už klesá
a Dáše srdce štěstím plesá...
Zatlučte víko! Povídám
ať dědek neuteče vám...

259432

05.03.2012 08:59

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Stará známá věc!

Honza999 85.?.?.?

Takže jazyk se opravdu "vyvíjí"... Ale nějak divně, ztrácí logiku.

Koukl jsem do toho slovníku mladistvých a našel tam spoustu výrazů svého mládí, ovšem dosti často s posunutým významem. To co za mého mládí ještě šlo nějak logicky uchopit je dnes již "nedohledatelné".

Nalezl jsem například výraz tečka ve smyslu facka. Za mého mládí byla tečka jednoznačně rána pěsti.. A ještě k tomu ne jen tak nějaká obyčejná rána pěstí, ale taková co sama jediná spolehlivě ukončila celý spor - tedy udělala za ním TEČKU, jako tečka ukončuje větu...

Dnes je tečka degradována na pouhého facana... Nebo že by nám dnes degradovala mládež po stránce fyzické do té míry, že k ukončení vzdoru oponenta již stačí jedna pouhá facka?

264664

25.03.2012 15:23

Cesta k transformaci společnosti

Ohledně voleb mne napadá jedna věc...

Honza999 90.?.?.?

Což tak udělat parlamentní volby DVOUKOLOVÉ????

V prvním kole tím pádem nikdo nebude muset mít žádné obavy, že by jeho hlas mohl nějak propadnout ve prospěch strany kterou nenávidí, protože první kolo by pouze tvořilo řebříček, kde (dejmetomu) 6 pozic by bylo postupových. Žádný hlas z prvního kola by nemohl připadnout jiné straně z důvodu nespnění limitu 5%. V druhém kole pak by volič nemusel mít strach z toho dát hlas malé straně, protože by mohl oprávněně předpokládat, že i ostatní voliči malých stran raději než dinosaura zvolí jinou (byť ne "jejich") malou stranu. Hlas malých stran, které by se dostaly do druhého kola by pak byl mnohem více slyšet - dinosauři by s ním museli mnohem více počítat a brát požadavky voličů na vědomí.

265823

Zaplať pánbůh že byli pohřbeni v Izraeli.

Jejich pohřbení ve Francii by za 200-300 let mohlo být argumentem pro fyzické připojení Francie k Velkému Izraeli s odůvodněním -

VŽYŤ V TÉ ZEMI JSOU PŘECE ULOŽENY KOSTI NAŠICH PŘEDKŮ...

265825

25.03.2012 21:16

Cesta k transformaci společnosti

RE: Ohledně voleb mne napadá jedna věc...

Honza999 90.?.?.?

Nechápu proč do toho motáte nějakou potřebu škodit...

V prvním kole by volič dal hlas straně jeho srdci nejbližší. Pokud by postoupila, mohl by jí dát hlas v druhém kole bez obav, protože postup mezi (dejmetomu) 6 "finalistů" by již zaručoval účast v parlamentu.

Krom toho není žádná strana stoprocentně splňující VŠECHNY představy těch, co ji volí (mimo jejích zakladatelů, pochopitelně). Volič volí stranu jemu nejbližší i když proti NĚKTERÝM bodům jejího programu může mít nějaké výhrady, které jsou ovšem menší než jeho výhrady vůči JINÝM stranám. Volič jedné strany může přitom být ochoten připustit i volbu jiné strany, byť s o něco málo většími výhradami. V současném systému se musí rozhodnout pro jednu a riskovat, že jeho hlas si rozdělí dinosauři včetně dinosaurů jím VYLOŽENĚ nenáviděných - proto raději dá hlas dinosaurovi pro něj ÚNOSNĚJŠÍMU, nebo k volbám nejde vůbec.

Pokud jeho strana nepostoupí do finále, má šanci mezi finalisty nalézt jinou stranu, kterou je ochoten akceptovat, opět s jistotou, že jeho hlas (či jeho část) nedostane dinosaurus jím nesnášený.. A nebo se prostě druhého kola zúčastnit NEMUSÍ!

265842

02.08.2012 21:01

O sionismu

RE: Vojta49,už zase blbneš a vyprávíš nesmysly!!!

Honza999 90.?.?.?

Já mám ale takový pocit (ze studia historie), že němečtí osadníci byli do českého království pozváni Karlem IV jako gastarbeiteři... Jak byste se tvářil na to, kdyby Turci žijící v Německu se sestěhovali do jedné spolkové země a prohlázili ji za území přináležející k Turecku???

272866

17.09.2012 14:42

Komu slouží chaos prezidentské volby

Ze všech uváděných presidentských kandidátů

Honza999 90.?.?.?

mi jako nejčestnější a nejpoctivější vychází pan profesor Vladimír Franz.

Že má černé tělo?

Ostatní kandidáti mají černé duše...

274995

23.09.2012 02:24

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

Honza999 90.?.?.?

K těm počtům esenbáků v ČSSR -
1) i komunisti vedli statistiky..
2) jsou věci, které na internetu dohledat jdou, ale s nesmírnými obtížemi. Kdysi jsem něco z dob totality hledal na webu poslanecké sněmovny. Čirou náhodou jsem při přehrabování přepisů stenografických zápisů narazil na téma rozpočtu pro MV (v rámci projednávání rozpočtu), kde byla pro MV navržena nějaká suma (už si zaboha nevzpomenu jaká) a v důvodové zprávě k této částce byl uveden i počet zaměstnanců ministertva vnitra - tedy policajtů, pohraničníků, celníků, kriminalistů apod... Nebyly rozvedeny počty v jednotlivých kategoriích ale bylo to sakumprásk, kolem 34.000 lidí, co pod MV spadali. Ještě jednou zdůrazňuji, hledal jsem tehdy něco úplně jiného a nepoznamenal jsem si adresu této stránky... Zkusil jsem to včera znovu, ale oni to mají tak rafinovaně udělané, že pokud někdo něco chce najít, tak musí přesně znát rok a číslo schůze, ve které byla jím hledaná záležitost projednávána, nebo název sněmovního tisku věci se týkajícího. Dát to jen do sněmovního "hledat" nemá smysl, protože vyhledavač (pravděpodobně záměrně) při zadání několika výrazů vypíše od začátku podle data vzniku všechny dokumenty obsahující v názvu i jen jednu z nich a zahltí vás stovkami dokumentů místo aby vypisoval podle relevance (tedy napřed ty které obsahují nejvíce zadaných slov) a hlavně, neprohledává OBSAH dokumentů, ale pouze jejich názvy.

275342

02.10.2012 16:04

Bioterorismus a nový světový řád (II)

RE: Kecy, jen kecy.

Honza999 90.?.?.?

Naivko...

To že vy nevidíte kameru neznamená, že kamera nevidí vás... [smích]

276146

03.10.2012 15:39

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Honza999 90.?.?.?

Kladné znaménko???

Já bych ho spíše hodnotil za použití stupnice Standard & Poor's...

Klaus nemá D, ale CI, s přimhouřením oka C...

276315

11.10.2012 14:48

Dluhy

Autore S onou úvěrovou emisí peněz... Asi to nechápete...

Honza999 90.?.?.?

Ano, peníze by měl emitovat -v případě potřeby- stát prostřednictvím Státní tiskárny cenin a stejně tak by měl stát -v případě potřeby- peníze z oběhu stahovat. Jak to dělali komunisté u nás i v SSSR, jak to dělal to Erhard, když budoval německý hospodářský zázrak po válce a jak to dělal i Hitler, který si tiskl vlastní peníze podle potřeby. Jenže stát dnes peníze emituje v omezeném rozsahu - NE VŠECHNY PENÍZE V OBĚHU byly vytištěny ve Státní tiskárně cenin.
Ona úvěrová emise peněz probíhá takto.
1) Jste vlastníkem jednoho milionu Kč, uložíte si je do banky.
2) Banka z těchto peněz "uváže" několik procent (v ČR myslím 2%) jako reservu a 980000 Kč půjčí panu A. (už nyní je v oběhu 980000 Kč NAVÍC, které stát NEVYTISKL! Můžete s nimi disponovat jak vy jako jejich skutečný vlastník, tak paralelně pan A jako dlužník "banky", i když ve skutečnosti je dlužníkem VAŠÍM).
3) Pan A za tyto peníze nakoupí u pana B zboží či služby, pan B tuto tržbu uloží v bance.
4) Banka z peněz uložených panem B opět uváže 2% do reservy a 960400 kč půjčí panu C (v tomto okamžiku již v ekonomice koluje NAVÍC 1940400 Kč, které nebyly vytištěny státem a jsou "KRYTY" pouze vaším původním milionem).
5) A kolotoč se opakuje - pan C nakoupí služby u pana D, ten dá do banky, ta odloží 2%, zbytek půjčí panu E, ten nakoupí u pana F, pan F uloží do banky, ta odloží 2%, zbytek půjčí panu G, ten nakoupí u pana H, pan H uloží do banky.......
Nakonec z vašeho milionu v ekonomice obíhá milionů několik, které NEBYLY VYTIŠTĚNY VE STÁTNÍ TISKÁRNĚ CENIN. Většina peněz v ekonomice není emitována státem, ale právě bankami poskytováním úvěrů. Tyto půjčky by bylo možno "tolerovat" do bodu 2) - za předpokladu že vy jste srozuměn s tím, že s oněmi 980000 Kč půjčenými panu A nebudete moci DISPONOVAT, že na oplátku se s vámi banka podělí o úrok a že vy se na druhou oplátku s bankou podělíte o ztrátu v případě že pan A nebude platit. Ovšem peníze půjčené panu C již ve skutečnosti NEEXISTUJÍ - panu C byly zapůjčeny peníze vaše, které UŽ JEDNOU byly půjčeny panu A.
Tímto se stane, že v oběhu se objevují nekryté peníze, které vyvolají tlak na zvyšování cen - inflaci, protože se objevily POUZE (NEKRYTÉ) PENÍZE, ale nestouplo MNOŽSTVÍ PRODUKTŮ - nebylo vypěstováno několikanásobné množtví plodin, nebylo vytěženo několikanásobné množství surovin.
V tomto systému úloha státu spočívá jen v tom, že je nucen tisknout peníze v objemu úroků zaplacených pány ACEG bankám. Pokud by stát tyto peníze nevytiskl, docházelo by naopak k deflaci. Úvěry poskytované SOUKROMÝMI SUBJEKTY tím pádem slouží jako pumpa čerpající pomocí VIRTUÁLNÍCH peněz hodnoty z REÁLNÉ ekonomiky. Ty úroky neplatí jen pánové ACEG - ty platí VŠICHNI OBČANÉ prostřednictvím neustále se zvyšujících cen.
JEDINÝ KDO NA TOM VYDĚLÁVÁ JSOU BANKY!

276935

11.10.2012 17:11

Dluhy

RE: ?

Honza999 90.?.?.?

Svým způsobem byly výrobky z dob socialismu dokonalé. Od výrobku se očekává, že bude plnit nějakou funkci. A to všechny výrobky plnily.
Vámi kritizované automobily Škoda jezdily a jejich VÝROBNÍ CENA byla v porovnání s auty ze západu nízká. U nás byly drahé proto, že na ně byla uvalena "daň z přepychu" - aby jich občané nemohli kupovat tolik a nadbytečné kusy mohly být vyvezeny - I NA ZÁPAD! 70% produkce gramofonů z Tesly Litovel bylo exportováno - PŘEVÁŽNĚ NA ZÁPAD! 70% produkce jízdních kol Favorit bylo exportováno - PŘEVÁŽNĚ NA ZÁPAD! Většina produkce textilních strojů byla exportována - I NA ZÁPAD. I ty "pitomé" ČERNOBÍLÉ TELEVIZNÍ OBRAZOVKY vyrobené v ČSSR svítily v západních domácnostech z krabic Philips, Grundig a jiných.
České sklo...
Český chmel...
České pivo...
České plochodrážní motocykly (ostatně svého času i ty silniční)...
České bifteky žrali Němci (na nás zbyl bůček)...
A spousta dalšího českého...
Kupodivu ČESKÉ boty moje máma nosila 10 (SLOVY DESET) let, jen byly během této doby 2x v opravě. Nenosila je 10 let proto, že by nebylo na nové - ona po nových prostě NETOUŽILA!
UŽITNÁ HODNOTA - tedy poměr cena-výkon byla u socialistických výrobků oproti dnešní výrobě mnohem vyšší. Na co je mi potřeba auto jezdící 180 km/hod., ve kterém v případě opravy se musí měnit celé bloky a kvůli jedné vadné součástce za 50 Kč (kterou se nikdo nenamáhá hledat) zaplatím náhradní díl za 3000 Kč (PLUS PRÁCI)? Rychlost neuplatním (pokud budu respektovat zákony). Na autě Škoda 120 jsem si dokázal sám opravit téměř cokoli a přes všechny jeho "nedostatky" mne vždy dopravilo tam kam jsem chtěl a jakým terénem dokázalo projet jsem se až divil.
Ano dnešní výrobky jsou modernější než ty z dob socialismu - ale i ony byly modernější než ty předválečné. Jenže za prvé většina z nich má funkce, které 80% jejich uživatelů nepotřebuje a nikdy nepoužije (důležité pro výrobce ale je že ty funkce ZAPLATILI) - až na ten příjemný pocit ža výrobek onu funkci má... A za druhé je jejich životnost pečlivě spočítána na záruční dobu.

276941

11.10.2012 19:33

Dluhy

RE: ?

Honza999 90.?.?.?

"Škodovky byly na západě považovány za symbol něčeho hodně nepovedeného a prodávali se jen díky dumpingovým cenám."

Jak to odporuje tomu, co jsem napsal já? Psal jsem jasně poměr cena-výkon. Kupovali si je ti, co neměli v úmyslu stavět na odiv své osobní "kvality" a chtěli auto ve kterém BUDOU JEZDIT a nehledali auto ve kterém SE BUDOU REPREZENTOVAT.

Pozůstatek prvorepublikové tradice...

Kupříkladu Jawa fungovala od roku 1929 a do doby po válce vyprodukovala 10 modelů v množství... No, malinko více než malém. Pérák vyráběný po válce byl nejlepší stroj své doby a pravda, vyvinut byl tajně v průběhu II.WW. Ale kývačka z padesátých let vyvážená do 120 zemí byla další převratný stroj a ta již byla plně vyvinuta za komunistů. Až v roce 1964 byl vyroben miliontý motocykl, 1976 druhý milion, 1987 pak třetí. Poválečných konstrukcí byly již desítky a jistě to nebyly kopie těch prvorepublikových. Nějaké superslavné jméno ve světě Jawa před II.WW získat nestihla. ČZ za první republiky vyráběla série po pár tisících kusů. První úspěšný model ČZ vznikl v rce 1935... Za 4 roky začala II.WW - těžko značka za tu dobu dobyla svět. I ČZ se začala prosazovat až po válce...

Hranice byly hlídány z mnoha důvodů. Prvořadá byla ochrana československé ekonomiky - vzhledem nesměnitelnosti měny. Z ekonomického hlediska nebyl žádný důvod k tomu aby světové banky neměnily Kčs - bylo to politické rozhodnutí v rámci ekonomické války kapitálu proti režimu. A hranice byly zadrátovány právě kvůli této západem vyhlášené válce. Dokážete si představit rozsah pašování přes otevřené hranice? Na podrobnější rozebrání tu není dost místa, snad ještě jen to, že kdo zdrhal na západ, nezdrhal s prázdnýma rukama, měl sebou většinou něco na prodej protistraně...

276948

11.10.2012 22:47

Dluhy

RE: Autore S onou úvěrovou emisí peněz... Asi to nechápete...

Honza999 90.?.?.?

Problém je v tom, že nikdo na světě ty vlastníky nezná. Jsou to akciové spoečnosti. A jejich akcie může vlastnit jakákoli firma, jakýkoli fond - a ta jakákoli firma či fond jsou zase přes akcie vlastněni někým dalším. Vzhledem k tomu, že je to rozprostřeno přes celý svět, a že mezi bankou jako takovou a držitelem té pravé akcie přes kterou je banka opravdu ovládána je řetěz několika desítek či stovek dalších firem a vztahy mezi nimi jsou podobny pavučině, skutečné vlastníky nedohledáte.

Nedávno se někdo pokusil zjistit kdo vlastně má ve svém majetku Zeměkouli... Vyšlo jim že asi 70 či 80% světového průmyslu, nemovitostí, pozemků je přes tu pavoučí síť soustředěno v rukou několika desítek nadnárodních korporací. A zase těch několik desítek nadnárodních korporací bude přes podobnou pavučinu "vlastníků" v držení několika desítek či stovek lidí, těch o nichž se nesmí hovořit...

276963

12.10.2012 02:48

Dluhy

RE: Autor nezná problém úvěrové emise

Honza999 90.?.?.?

Vojto, lidé se nespolčují do bank a nevytvářejí peníze z ničeho proto

ŽE TO POVAŽUJÍ ZA NEMORÁLNÍ!!!!!

Víš Vojto, lidé jsou ve své drtivé většině SLUŠNÍ A POCTIVÍ (najdi si ve slovníku co ta slova znamenají). Polovina z těch, co mají DROBNÉ MAJETKOVÉ potyčky se zákonem se do toho dostala proti své vůli dotlačena okolnostmi (druhá polovina jsou drobní gauneři jací jsou ve společnosti vždy a všude). Za důkaz tohoto mého tvrzení považují dvojnásobný počet vězněných v porovnání s předsametem, ti co seděli za krádeže před sametem jsou ti drobní gauneři protože životní podmínky nikoho nenutily krást z hladu, ti co tam sedí dnes s nimi navíc jsou oběti tohoto režimu.

Slušný člověk by věděl, proč občané nevytvářejí virtuální peníze z ničeho a proč vytvářeji reálné peníze prací.

Věděl by to a neptal by se.

276980

13.10.2012 01:32

Dluhy

RE: Autor nezná problém úvěrové emise

Honza999 90.?.?.?

Vojto, trochu logiky by neškodilo...

Proč by BUBL měl dávat peníze Řecku na splacení dluhu? JAKÉHO dluhu? Zlé banky už by jak jsi sám napsal zkrachovaly (poté co by všichni přešli k BUBL) a tudíž by Řecko již nic nedlužilo...

Krom toho jsem nenapadal úrok jako takový - napadám úrok z virtuálních peněz. Pokud někdo RISKUJE SVÉ VLASTNÍ peníze a chce za to přiměřený úrok, OK. Banky ovšem riskují cizí peníze, cizí stokorunu půjčí 10-15x a jejich (hrubý, bez odečtení nákladů na provoz a správu) zisk je přes 100% (mám na mysli přes 100% z původně půjčené částky panu A a to ještě ani ty peníze co panu A půjčily nebyly jejich).

Finanční systém prostě potřebuje RESET a RESTART, ovšem za zcela nových jiných podmínek, aby začal pracovat pro lidtvo jako společnost.

277037

13.10.2012 14:02

Dluhy

RE: ?

Honza999 90.?.?.?

Kecáte..

V DOBĚ kdy hranice byly uzavřeny bylo na západě POVĚTŠINOU ještě hůře než u nás. V Británii byl přídělový systém zrušen ještě o rok později než u nás. Prvotním motivem uzavření hranic bylo zabránit ve vstupu diverzantům a o útěk se snažili pouze ti, kteří na novém společenském systému tratili a ti ve většině případů sebou nesli buď utajované informace které chtěli prodat západním rozvědkám, nebo umělecká díla patřící do národního kultuního dědictví. Zákony o špionech, diverzantech a o zacházení s uměleckými předměty byly tehdy stejné i na západě.

Zjednodušeně řečeno - pokud by od nás chodili diverzanti do Německa zapalovat stohy a továrny, postavili by železnou oponu Němci!

277059

13.10.2012 23:57

Dluhy

RE: ?

Honza999 90.?.?.?

Vaše poslední věta... Až na pár detailů či nepřesných definic, USA jako vyšité... Že vy jste tam byl?

277083

15.10.2012 17:00

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE:

Honza999 90.?.?.?

Hm... Podělávali 40 let...

Ti dnešní toho za 23 let stačili podělat desetinásobek...

277204

17.10.2012 14:12

Karibská krize

RE: K historii

Honza999 90.?.?.?

Souhlasím s tím, že se jedná o jednostranně zaměřené stránky...

Jsou zaměřeny jedním směrem - k pravdě...

277339

23.10.2012 01:35

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: Duka by měl sedět v kouzě a šoupat nohama

Honza999 90.?.?.?

Špatně....

Měla ho zahodit a čápovi jako poslu špatných zpráv setnout hlavu. [chechtot]

277641

28.01.2013 20:11

Boj o hrad je psychologicko-manipulativní souboj o voliče řízený televizními moderátory

RE: Zde se otvírá zásadní problém celé

Honza999 88.?.?.?

Vážený pane, hodnota člověka PRO SPOLEČNOST JAKO CELEK spočívá ve více rovinách než pouze v IQ tak jak ho berete vy.

IQ tak jak ho berete vy měří znalosti a schopnosti logického uvažování, vedle IQ ale existuje i EQ - a IQ BEZ EQ je společensky spíše na škodu než k užitku, jinými slovy, pro společnost jako celek (berte to jako organizmus, ve kterém jsou různé skupiny buněk plnících různé úkoly pro zachování života organismu) je užitečnější slušný poctivý "trouba" než vychcaný chytrák který je spíše jako rakovina..

283843

24.03.2013 20:28

Houžvičky

Pane Stwora

Honza999 88.?.?.?

Víte, mně také nijak nepijí krev kanadští politici co zneužívali-zneužívají své postavení - a že jich také určitě bylo dost. Ale na druhou stranu nevedu žádný web pro Kanaďany na kterém bych je přesvědčoval, že jejich politici jsou svatí.

Pane Stwora - vy žijete v Kanadě...

Spolu s Klausem tady musíme žít a za jeho hospodářskou kriminalitu musíme nést následky MY zde v ČR a také proto asi budeme vědět lépe než vy co to je Klaus za kosa!

287047

29.07.2013 20:32

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Toto se děje i u nás

Honza999 94.?.?.?

Vy nemáte ponětí???????

Ve 20. století bylo u vás v Austrálii odebráno původním obyvatelům - Aborigincům asi 100.000 dětí k převýchově v "normálních kulturních civilizovaných" rodinách. Vy to NEVÍTE????

My tady v Evropě o tom víme a vy tam v Austrálii nemáte ponětí... Jste přesně tam, kde vás vaši vládci chtějí mít.

Nerad dávám odkazy na Wiki, ale zde je to popsáno:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ukraden%C3%A1_generace

293978

30.07.2013 08:42

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Toto se děje i u nás

Honza999 94.?.?.?

V tom případě mi laskavě vysvětlete, proč se za tento děj australská vláda veřejně omluvila.

http://zpravy.idnes.cz/australii-zaznelo-sorry-za-asimilaci-deti-domorodcu-pcp-/zahranicni.aspx?c=A080213_123841_zahranicni_jw

Pro tuto minulost neexistuje žádné jiné ospravedlnění - Austrálie je tak ohromná, že neexistoval jediný důvod než hamižnost bílých přistěhovalců. Vy jste tam vtrhli a sebrali Aborigincům JEJICH ZEMI a pak jste jim chtěli sebrat i jejich kulturu a identitu. Zároveň tou samou hubou povykujete že když někdo z venku přijde do "vaší" Austrálie, MUSÍ SE PŘIZPŮSOBIT VÁM!!!

http://urbanlegends.about.com/od/government/a/Australian-Prime-Minister-Muslim-Immigrants.htm

293991

03.11.2013 11:46

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

Honza999 94.?.?.?

Odkaz není celý, chybí mu konec... http://leva-net.webnode.cz/products/co-se-skryva-za-tatarsko-mongolskym-jhem-/

299127

27.12.2013 21:20

Lidská práva

RE: Čtvrtý jezdec Apokalypsy???? To nebude JEDEN jezdec...

Honza999 89.?.?.?

To bude hejno...

Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra. Nemají slitování. Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství. Se vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať! Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno. Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa? A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil. Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lid vás vidí.

301452

09.01.2014 22:45

Rozdělení Československa

RE: no - Nezahrávejte si....

Honza999 89.?.?.?

Bude se jednat o strany 124-6000124...

302301

09.03.2014 12:03

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: Tak to vypadá, že to opravdu funguje...

Honza999 89.?.?.?

Jsou dva druhy psychopatů...

1) psychopaté neúspěšní - ti jsou buď ve vězeních nebo blázincích

a

2) psychopaté úspěšní - ti nám vládnou.

306256

13.07.2014 17:13

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Vyšší spravedlnost?

Honza999 94.?.?.?

A proč se Židé nesmířili s tím že prohráli válku s Římskou říší, neustále se bouřili a okopávali Římanům kotníky, až z toho po jejich opakovaně porážených povstáních byl jejich odchod do diaspory a rozprchnutí se po celém světě? Měli se s tím podle vaší teorie smířit a nežádat po uplynutí více jak dvoutisíciletí obnovení jejich bývalého státu (jehož území i oni ve starověku ukradli předchozím obyvatelům)...

313207

23.07.2014 12:48

Byla to Putinova raketa!

RE: ...

Honza999 94.?.?.?

Vládu KTERÉKOLI země světa by V PRVNÍ ŘADĚ mělo uznávat obyvatelstvo té země. Nemám tím na mysli že by se ze strachu vládě nepostavilo, ale že by tuto svou vládu samo aktivně ustanovilo. Uznání ukrajinské vlády ze strany JINÝCH VLÁD bez této základní podmínky (vláda nevzešla z vůle všeho - nebo alespoň z vůle většiny - lidu země ale z vůle pár tisíc pučistů vykonávajících zase vůli jejich zahraničních chlebodárců) je zcela irelevantní.

313861

03.08.2014 12:02

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Právo a spravodlivosť

Honza999 94.?.?.?

Už roky říkám (snad editor odpustí jedno sprosté slovo):

Seru na právo, chci spravedlnost.

314660

06.08.2014 11:08

Izrael ukradl 44% půdy Gazy … nahání obyvatele Gazy do zbývající oblasti

RE: Neviem, ako ináč by mohli obmedziť

Honza999 94.?.?.?

Mezi Němci a Palestinci je přece jen rozdíl.

Němci byli poraženi ve válce kterou oni sami vyvolali s cílem dobývání nového životního prostoru pro svou "nadřazenou" rasu. Byli poraženi a vy tvrdíte že svou porážku uznali... Já říkám že ji neuznali a dnes plní Hitlerovy vize jiným způsobem.

Palestinci jsou ve válce kterou oni sami nevyvolali - oni nebojují na cizím území s cílem tato cizí území dobýt pro sebe, bojují na svém bývalém území s cílem získat je zpět a vyhnat okupanty.

314919

30.08.2014 23:53

Provokace jako nástroj politiky Západu (I)

RE: sa cudujem

Honza999 86.?.?.?

Katyni "přiznalo" Rusko za Jelcina.

"Přiznal" to flašku vodky - to víte, absťák je svinstvo...

316445

30.10.2014 11:44

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: .pád rublu???

Honza999 86.?.?.?

Budu-li mít k dispozici tiskárnu FED a hlavně US ARMY a PRÁVO ROZHODOVAT o tom, je-li ta která měna směninelná či ne a pokud ano tak za kolik, budou se VŠECHNY světové měny pohybovat přesně na těch úrovních, JAKÉ SI JÁ BUDU PŘÁT.

Domnívám se že obyčejné Rusy nemusí moc bolet kurs rublu k dolaru - ty zajímá hlavně kurs rublu K BRAMBORÁM A CHLEBU. A ač tedy rubl vůči dolaru klesá volným pádem, ceny brambor a chleba v Rusku nestoupají "volným vzletem"...

Takže příčina tohoto pohybu kursu bude vnější - machinace světových banksterů.

320049

11.11.2014 18:54

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Přerozdělování je čistá zlodějina

Honza999 86.?.?.?

Položme si ale zásadní otázku...

Bezuzdné plýtvání, vytváření nesmyslných projektů a "pracovních míst"....

KDO TO PROVOZUJE??????

Pracující plebs??? Nebo jsou to zkorumpovaní politici ve spolupráci s nenažranými psoudopodnikateli????

Problémy nepůsobí princip přerozdělování, ten je naprosto v pořádku protože v první řadě jsme SPOLEČNOST a ne jen soubor eg. Problémy působí sociopaté u moci, protože na tomto potřebném společenském principu bezuzdně PARAZITUJÍ.

Skutečným parazitem na společnosti není nezaměstnaný pobírající podporu v nezaměstnanosti, protože on si na tuto podporu v době kdy pracoval "odkládal" peníze placením sociálního pojištění. Skutečným parazitem na společnosti je ministr, který tyto pracujícím člověkem "odložené" peníze přesměruje přes ministerskou zakázku (zadanou "spřátelené" - v mnoha případech své vlastní - firmě kryté anonymními akciemi v daňových rájích) do své vlastní kapsy.

320810

12.11.2014 12:28

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Přerozdělování je čistá zlodějina

Honza999 86.?.?.?

To není výsledkem přerozdělování. To je výsledkem existence lehkoživek a neschopnosti společnosti se parazitům bránit. Po eliminaci sociopatů by bylo vše jinak.

320885

12.11.2014 17:20

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Přerozdělování je čistá zlodějina

Honza999 86.?.?.?

Aha. Pán je vyznavač zákona džungle...

NEŽIJEME V DŽUNGLI!!!! Když se vám přírodní zákony tak líbí, odstěhujte se do džungle a tam dominantnímu gorilímu samci vysvětlujte své nároky na jeho samice slovy "jsi blbej, já jsem chytrej".

320907

18.11.2014 11:47

Havloidé s pěnou u huby

RE: A kdo tisknul, či rozdával

Honza999 86.?.?.?

Zelených karet na té fotografii vidím 6 (SLOVY ŠEST). Navíc vidím, že nejsou všechny přesně stejně velké a dokonce se mi zdá že některé mají i jiný odstín zelené.

To nejsou předem připravené a hromadně rozdávané karty. Nejspíše v reakci na karty červené na Klárově našli pár kusů zeleného papíru a nastříhali ho...

321232

24.11.2014 23:40

Projev, který nikdo neslyšel

RE: Malá poznámka

Honza999 86.?.?.?

"Krást" přeloženo do newspeaku je "lépe využít příležitost"???

321912

Chcete tvrdit, že Američané NIKDY neobsadili území cizího státu a neprohlásili jej za své???

Tak tedy několik otázek...

Kolik států tvořilo Unii při jejím vzniku?
Kolik států tvoří Unii dnes?
Jakými způsoby probíhalo připojování unijních států od jejich počtu na počátku k jejich dnešnímu počtu???

322140

04.12.2014 14:53

Dedolarizace

Francie že bývala SPOLEHLIVÝM dodavatelem bojových systémů??????

Honza999 86.?.?.?

Tak to se tedy zeptejte Argentiny, jak pracovaly "spolehlivé" fracouzské protilodní rakety v době války o Malvínské ostrovy....

322694

05.12.2014 11:04

Význam zrušení South Stream

RE: ...South Stream...

Honza999 86.?.?.?

Jasně že Rusko nebude proti výstavbě South Streamu nic namítat, ať si Evropané postaví svobodně co chtějí, ne? Mohou ho vlastnit a provozovat - otázkou ovšem zůstává, pokud Rusko přesměruje svou produkci, co v tom South Streamu budou Evropané přepravovat...

322745

28.12.2014 02:47

Manipulace s finančním trhem je nový trend: Může pokračovat?

RE: Zlato

Honza999 86.?.?.?

To zlato vrhané na trh jsou futures. To zlato neexistuje a dokonce ani v budoucnu existovat nebude. Vědí to Rusové, vědí to prodávající. A jak Rusové tak prodávající také vědí, že kupci to zlato fyzicky NIKDY NEDOSTANOU!

Jediní troubové co to nevědí jsou kupující....

324124

07.01.2015 02:33

Konec Lotyšska

Normální stav...

Honza999 86.?.?.?

324519

09.01.2015 19:43

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

RE: Hele vole

Honza999 86.?.?.?

Co musulman v Evropě pohledává?
Hele vole, hledají místo, kde se dá žít. Z jejich původních vlastí totiž Evropané udělali místa pro život se nehodící.

324767

14.01.2015 14:50

Kruhy na vodě

RE: Karikatura

Honza999 86.?.?.?

Kantorek a Renčín, ti dělali humor, nic nekarikovali.

325132

14.01.2015 15:09

Kruhy na vodě

RE: Zklamal jste mne pane Stwora

Honza999 86.?.?.?

>Nevím, proč bych měl být xenofob, že si hájím svou
>kulturu, své tradice, svůj názor na svět, podle kterého
>žiju. Když ostatní dělají to samé, nevidím žádný důvod
>k tomu abych ustupoval . Každý o své místo na slunci se musí
>umět postarat sám. Snaž se člověče a pomůže Ti i bůh.
>Nebudu brát hračky svým dětem a dávat je sousedovým, aby o
>mně náhodou soused nemyslel, že jsem rasista. Nikoho
>neobtěžuju, nežádám o žádné sociální dávky, pracuju a
>platím daně. Nevím co je na tom špatného, když chci aby
>ostatní dělali to samé. Kolik si kdo vydělá poctivou prací,
>nebo podnikáním, mne nezajímá. Proč se do našeho
>sociálního systému zařazují lidé, kteří pro tuhle
>společnost nikdy nic nepřinesli? S Vašima názory naprosto
>nesouhlasím! Nemůžu se ohýbat před lidmi, kteří mnou
>pohrdají a ještě se mi tady říka, že si za to můžu sám.
>Tak to ani náhodou!

Vy jste přesvědčen, že ti lidé pro tuto společnost nikdy nic nepřinesli?

Hm... No, když to vezmu doslova, tak máte pravdu. My Evropané jsme si to nakradené v jejich zemích přinesli domů sami... A bez toho nakradeného by "průmyslová revoluce" začala o nějaké to desetiletí či století později a kdoví, jestli by u nás nejnovějším hitem dnes nebyla Raketa (ta Stephensonova)...

325133

28.01.2015 17:15

Historické vítězství SYRIZY dostalo Řecko do kolizního kurzu s Evropou

RE: zadlžovanie

Honza999 86.?.?.?

To zadlužení má hlavně přímou souvislost se zbrojením. Francie a Německo, resp. jejich zbrojaři prostřednictvím svých vlád neustále strašili Řeky Tureckem. Že by měli Řekové zmodernizovat loďstvo a jestli na to nemají, tak že oni jim půjčí. Řekové se nechali zlomit - a to je hlavní, opakuji, hlavní drtivě většinová položka jejich dluhu. Ty vytýkané "nadměrné" důchody, přebujelá státní správa a platy v ní, to jsou položky které je podle mého názoru zadlužit (nad možnost plácení) nemohly. Za prvé ony zase důchody tak vysoké nebyly a za druhé ty velké platy ve státní správě neměl kdekdo - to mělo jen nějaké procento těch co "dřeli jako koně" (přeloženo do češtiny - protekční parchanti kterým někdo výše postavený přihrával veřejné prachy).

325998

01.02.2015 21:39

Je demokracia na Západe mŕtva?

RE: Všechno je to o voličích

Honza999 86.?.?.?

V porovnání s dnešními mocipány opravdu zlatí byli.

Jo, cinkalo se klíči... Od bytu, od auta, od chaty. Dnes již mnozí nemají, čím by novým mocipánům zacinkali.

326227

19.02.2015 14:49

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Ono je to všude znát, původ násilí není v těch zločncích, ale v jejich nářadí.

Honza999 86.?.?.?

AK-47 je všude vidět proto, že je to nejvíce muziky za nejméně peněz. K jeho výrobě nejsou zapotřebí žádné extra technologie a tak trochu obrazně řečeno, dokáže ho vyrobit ho zručný kovář v africké vesnici. A také většina těch "AK-47" viditelných po světě nepochází z továren v Rusku, ale z "vesnických kováren".

327434

19.02.2015 15:13

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Ctena libost v pokracovani a v potlacovani,

Honza999 86.?.?.?

No jo, to je opravdu pěkné... Ale byli ti co přestoupili do NSDAP opravdoví komunisté a nebo to byli jen členové Komunistické strany Německa? Jak jste sám přiznal, ti skalní komunisté se odmítli předělat. Ještě jednou - ti skalní, tedy opravdoví komunisté. Ti se i nadále aktivně utkávali s nacisty v pouličních bitvách jak sám píšete.

Z vašeho samotného textu tedy vyplývá, že ti co vstupovali hromadně do NSDAP byli jen členové KSN (i když je otázka co si od členství ve straně, jak té komunistické tak potom té nacistické slibovali) a nikoli opravdoví KOMUNISTÉ.

327435

04.03.2015 10:27

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: to nie je proruská

Honza999 86.?.?.?

A nebyli snad?
Od Kateřiny II Veliké (alias Anhaltsko-zerbstská princezna Sofie Frederika Augusta) a jejího manžela Petra III Fjodoroviče (alias Karel Petr Ulrich Holštýnsko-Gottorpský) už do rodové linie přicucávali jen různé německé princezničky, ruské krve ani kapka.

328229

15.03.2015 02:18

ECB kupuje Európu

RE: nesmyslný článek

Honza999 86.?.?.?

Velmi správně, ECB musí vydávat nové peníze, protože se jich nedostává na směnu. To by šlo pochopit, pokud by rostla produkce - nedostávalo by se peněz na směnu na nové reálně vyprodukované hodnoty. Ale za posledních několik let to s růstem nebylo nijak slavné - chci říci S REÁLNÝM RŮSTEM - takže za co by se měly ty nové peníze utratit, když nejsou nové produkty?

Ano, správně, ono se nedostává peněz na směnu (v nejlepším případě) stejného množství reálných hodnot, na jejichž směnu peněžní zásoba před několika lety v pohodě postačovala. Jak je tedy možné, že dnes nestačí? Možné je to z toho důvodu, že ty peníze již nejsou u těch, co by je rádi směňovali - za jídlo, spotřební zboží, životní potřeby. Když nejsou u nich, znamená to že jsou jinde. V podobě úroků bylu z reálné ekonomiky odčerpány a leží v bankách. Leží tam proto, že nejsou "investiční příležitosti"...

Peníze z oběhu ubývají, vznikají deflační tlaky, ECB tedy natiskne nové a karavana jede dál kaňonem černým podle skal...

329180

11.04.2015 11:59

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

Honza999 86.?.?.?

Akustická rázová vlna trhající ocelové nosníky o průměru desítek centimetrů by musela pozabíjet i vše živé v okruhu několika set metrů od místa vzniku této rázové vlny.

330950

17.04.2015 13:28

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

RE: Babiš na koberečku – jako kdysi Dubček

Honza999 86.?.?.?

Tak si přečtěte alespoň to, co je (zatím) navrhováno. A buďte si jist tím, že konečný VÝSLEDEK bude pro obyvatelstvo 100x horší.

331350

26.04.2015 15:15

Pravda je nepřítelem Washingtonu

RE: === RE: Nikdy jsem neviděl dokonalejší komunizmus než v emerice.

Honza999 86.?.?.?

A platí i opak - Washington je nepřítelem pravdy.

331844

02.05.2015 22:57

Hitler věděl, že válku prohraje

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

Honza999 86.?.?.?

Co to žvaníte Nohejle o tom, že Hitler měl s Rusy dohodu o výcviku německé armády??? Takovouto dohodu mělo s Ruskem Německo před nástupem Hitlera k moci. V roce 1933, po nástupu Hitlera k moci, SSSR tuto vojenskou spolupráci ukončil.

332207

02.05.2015 23:17

Hitler věděl, že válku prohraje

RE: Třeba všechno bylo jinak

Honza999 86.?.?.?

"pokud by za tím nestál v zákulisí někdo důležitější."

Bingo...

332208

04.05.2015 18:48

Co Putin chce?

RE: Nastaruje to pad dolara

Honza999 86.?.?.?

Až se budou rozdávat vzor 58, vím na jakou stranu se s ním postavit.

332303

04.05.2015 21:53

Co Putin chce?

RE: .....a on Putin Novorusko vydá...

Honza999 86.?.?.?

Opravdu se mýlíte, mocnosti Hitlerovi ustupovaly proto, že to bylo součástí jejich plánu.
Podívejte se na Hitlerovu kariéru... Byl ve vězení. Když byl propuštěn - CO znamenal??? Nic, absolutní nic, byl úplná politická NULA. Německo zmítáno krizí, ohromná nezaměstnanost, obyvatelstvo mělo spoustu starostí jak sehnat živobytí, kdo měl nějaký čas zabývat se Hitlerem,
A najednou Hitler v průběhu šesti let se z absolutní nuly stává říšským kancléřem.

Pane, na to jsou zapotřebí PRACHY, PRACHY, PRACHY a zase PRACHY.
Plakáty, letáky a jiné předvolební tiskoviny, inzerce v novinách, vysílání v rozhlase, předvolební shromáždění - pronájmy, organizace, ozvučení a podobné... To stojí ohromné PRACHY.

KDE se vzaly???

Myslíte, že ty prachy dokázali po těch šest let, po tři volební období, mezi sebou vybírat hladovějící nezaměstnaní němečtí dělníci???? Ne ne.. Ty peníze přišly odjinud. Hitler totiž ve vězení napsal jednu knihu. A tu knihu četli mocní světa a z té knihy poznali, že Hitler je jejich muž, muž na kterého čekali od revoluce v Rusku. Hitler byl muž, jehož rukama chtěli zničit SSSR. No a vše ostatní, co se odehrálo, bylo již jen následkem volby Hitlera jako jejich nástroje. Zaplatili Hitlerovi politickou kariéru, mohutnými investicemi postavili na nohy německé hospodářství, sejmuli z Německa "okovy" válečných reparací za první světovou, svými továrnami v Německu (no, ony nebyly jejich tak zcela, ale měli v nich VELMI významné majetkové podíly) vyzbrojili německou armádu. Obětovali Československo, obětovali Polsko, aby Hitlerovi otevřeli cestu na východ. Přepočítali se jen v jednom - Hitler zase nebyl tak úplný hlupák, aby si k útoku na SSSR nepodrobil průmyslový potenciál Evropy, věděl že samotný německý potenciál na SSSR nastačí.

Podle mého organizátoři původně počítali s tím, že Hitler to rozpoutá a že bude navozena situace, která ospravedlní že proti SSSR půjdou spolu s ním. Svědčí pro to podivná válka, kterou Británie s Francií proti Hitlerovi vedly po přepadení Polska. Jsem přesvědčen, že jak Hitler, tak Británie s Francií čekali od druhé strany ústupek, který umožní příměří a pozdější spojenectví. Jenže ani jedna strana to nechtěla udělat jako první - a proto se historie odehrála tak, jak se odehrála.

Prostě byl zápas prokoučován...

332306

05.05.2015 00:52

Bernský incident nebo konec protihitlerovské koalice?

RE: Amerika vzdy sla podle sveho,zadne dohody,jen to,co jim vyhovovalo.

Honza999 86.?.?.?

Náš první dělnický president byl Gottwald.

On byl v Buchenwaldu???

332312

10.05.2015 10:53

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Honza999 86.?.?.?

Neřekne ne... To máte naprostou pravdu.

Jenže vaše otázka není zcela úplná - úzce s tím souvisí i druhá otázka a ta zní - PROČ NEŘEKNE NE???

Nabídněte mu to místo za $1000 "čestné" měsíční mzdy a pak uvidíte, zda zásluhu na tomto "neřeknutí ne" má kvalita univerzity... Nebo chamtivost graduanta...

332538

13.05.2015 11:08

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Omyl

Honza999 86.?.?.?

Západní mocnosti původně počítaly s koridorem na východ jen přes Československo. Ne přes Polsko, protože s ní měly spojeneckou smlouvu. Teoreticky to bylo proveditelné - Čechy se staly Protektorátem, Slovensko bylo fašistické, Maďarsko a Rumunsko též, takže koridor na východ by v podstatě existoval. Nebyl ale dokonalý - tedy nebyl zcela podle Hitlerových představ. Byl příliš úzký a Hitlerovi vadily i ty fašistické režimy na východě od protektorátu. Ne že by mu vadilo že jsou fašistické, ale vytvářely logistickou překážku, veškeré přesuny vojsk a zásobování by muselo probíhat přes jejich území a každou jednotlivou "pitomost" by Hitler s nimi jako s "partnery" musel projednávat. I Polsko, které v podstatě bylo ochotno být Hitlerovým pojencem v jeho cestě na východ bylo podobnou logistickou překážkou, neboť by do toho Hitlerovi "kecalo" a hlásilo by se, stejně jako Maďaři či Rumuni, o svůj podíl na kořisti. Jo, koridor přes okupované Polsko, to již bylo jiné kafe,tam se mohlo útočit na frontě široké stovky kilometrů. Proto si Hitler Polsko vzal a proto západní mocnosti po vyhodnocení situace (když si vyhodnotily že koridor přes bývalé Československo je přece jen opravdu nedostačující pro zničení SSSR) "protestovaly" v podstatě pouze formálně, podivnou válkou.

332719

13.05.2015 15:03

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

Honza999 86.?.?.?

Buďte rád, že ti Rusové v zájmu zničení nacismu byli ochotni obětovat i ty násobky... Nebýt toho (protože bojovali i za vás) tak byste tu nebyl a nemohl byste tedy zde plivat na ně své jedovaté sliny.

Je stále lepší být živý chudý než bohatá mrtvola - a stejné to máte i v té válce. Kdyby si "šetřili" vojáky, prohráli by a nakonec by jako národ byli vyvražděni všichni. Takto počtem obyvatelstva "zchudli", ale jako národ přežili.

332731

13.05.2015 15:39

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Opět Vít

Honza999 86.?.?.?

Vyargumentuji bleskurychle...

Země A chtěla zákeřně přepadnout bezbrannou neozbrojenou zemi B. Já jako čestná země C nemohu nečinně přihlížet agresivitě země A a proto jsen bezbrannou neozbrojenou zem B vzal pod svou ochranu.

332736

13.05.2015 21:42

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Opět Vít

Honza999 86.?.?.?

Ne...

Země A na zem B kašlala. Šlo tu o argumentaci země C, jak "ospravedlnit" anexi země B.

332759

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 225 907