Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Stanislav

Nalezeno 11 příspěveků, 10 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.09.2004 00:50

Tajemství jednotky 1391

RE: Tajemství jednotky 1391

Stanislav 83.?.?.?

Ale zas bych netvrdil, že vězni jsou mučeni jen proto, aby se někdo bavil, jak tomu bylo od Amíků, nýbrž proto, aby prozradili, kde má jejich organizace vedení nebo tak něco. Navíc je těžké vymyslet nějakou legální pohrůžku někomu, kdo se na smrt těší.
Vůbec je dost těžké postihnout takhle rozvrácenou společnost v arabských zemích, kde mnohdy vlády nevládnou a vedení v oblastech mají v rukou ozbrojení lupiči (termín loupežníci je trochu zprofanovaný z českých pohádek [smích] ). Pocit, že "pochytat a ubít" je pak pochopitelnější.
Tímto mučení v žádném případě neschvaluju, jen se snažím pochopit motiv.
P.S. nejdem Žid, ani žid, z žádného stromu jsem nespadl, jen mám úctu k židovské moudrosti a tradicím, což sem ovšem nepatří.

34035

29.04.2014 10:16

Podkarpatská Rus a ČSR

Názor.

Stanislav 95.?.?.?

Držím Rusínům palce, aby mohli žít po svém ať už bez Maďarů, tak i bez Ukrajinců.

309146

08.12.2014 08:54

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

RE: Dnes jsem sledoval Otázky Václava Moravce

Stanislav 213.?.?.?

Jak to je s průzkumy veřejného mínění u nás píše jeden z představitelů mediálních agentur pro výzkum veřejného mínění ve svém komentáři na http://zvedavec.org/komentare - "Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění ?"

322943

12.02.2015 18:10

Saúdská Arábie slíbila drahou ropu Rusku, když svrhne Assada

Dnes je móda (cool) proxy vojna.

Stanislav 178.?.?.?

RF stačí posunúť systém testov A-bomby a raketové motory, ktoré im zostávajú z nenaplneného kontraktu z USA Iránu. Tí už budú vedieť čo s nimi. Prečo by si mal V.Putin vyrábať nepriateľov a kaziť image nedodržaním dohôd. Dosť ho mrzí laxný prístup k Líbyi. Saudov sa dá udržať na uzde jednou vetou. Nedodám Iránu plutónium ak znížite ťažbu. Ak neznížite, znížia Vám ju iní len neviem či sa Vám ten spôsob bude hodiť.

326941

01.02.2016 15:46

Írán: Zrušení sankcí a blížící se zrada

Priateľu, nič v zlom ... , ale ak si "popremýšľal" a toto je produkt ...

Stanislav 90.?.?.?

...potom je to vysvedčenie rodičov, školy a širokého okruhu rodiny a známych, že s teba vyrástla nikým neformovaná ľudská plánka. Divoký samorast!!! A to sú tí absolútne najnebezpečnejší. Na základe čoho som sa ododlal vysloviť tento názor?
Na základe príspevku k "Mosanto..." citujem:
"Podla mňa, by sa okamžite mala uverejniť autorova adresa,telefón, poštové a smerovacie číslo a s fakľami mu ísť dolámať nohy a dupnút po chrbtici, aby mu praskla" ... myslím si, že k tomu nie je potrebný komentár, ale ak by bol niekto veľmi iniciatívny v trestnoprávnom konaní - mal by pole uplatnenia včítane odhalovania identifikačných údajov " popremýšlateľa".
... "Momentalne utvoreny konflikt v Syrii je legitimny pre vykon zasahu ci ako to nazvat , udeleny u OSN iba RUsku!!"
1) Ten konflikt v Sýrii nebol utvorený momentálne ale cieľavedome a plánovite zahraničnou politikou USA...(generál v.v. Wesley Clark hovorí o tom vo svojom spote 3. okt.2007 zničenie siedmych krajín do 5 rokov -- Irak, Sýria, Libanon, Líbia, Somálsko, Sudán, IRÁN)
2) OSN po Líbyi nevydalo žiadnu rezolúciu oprávňujúcu k zásahu. Nakoniec rezolúcie o bezletovej zóne nad Líbyou ako aj rezolúcia o Kosove boli jednostranne zneužité pre agresiu proti zvrchovaným štátom, ktoré neohrozovali mier vo sveta a ani jeden zúčastnený štát NATO.
Tá totálna anarchia už nastala:
- 31. marca 1999 bombardovanie Belehradu a pokračovala:
- 11. sept. 2001 explóziami dvojičiek + archívu CIA(7posch. budova mimo zásahu lietadiel) ako aj do dnes nevysvetlený útok na Pentagon
- 14. aug, 2006 druhá libanonská vojna prvá bola 6. júna 1982 kedy došlo k zničeniu "Perly blízkeho východu" ako aj Bejrútu=Paríž blízkeho východu.
-19.marca 2011 Líbya
- 8. okt, 2011 Tunis
- 3. júla 2013 Egypt
Agresia do Afganistanu alebo zorganizovanie prevratu na Ukrajine a v každom možnom konflikte vo svete sa odohráva v réžii CIA-MOSSAD-MI6 ktorý je chápadlom GP. Kto je GP? NIKTO(podľa Odyseovej story). V skutočnosti sú to persóny stojace za FED, MMF, SB, nadnárodné korporácie od zbrojenia cez farmáciu, energetiku, ťažobný priemysel a finančný trh ...
P.S Aký je rozdiel medzi poštovým a smerovacím číslom?

345064

06.06.2016 09:46

Volby to nevyřeší, Amerika potřebuje ozbrojenou revoluci

Nie som presvedčený o zmene revolúciou k lepšej spoločnosti

Stanislav 90.?.?.?

Ba práve naopak. Neviem si spomenúť, ktorá revolúcia vyniesla k moci lepších a charakternejších ľudí. Vždy chátra bola nahradená luzou. Jediná cesta k zmene vedie cez obrodu definície peňazí. Peniaze nie sú tovar, ale ekvivalent hodnoty tovaru a práce. Tým pádom padá úžera a finančná burza rozdielov mien. Ďalšou nevyhnutnou zmenou obmedzenie komoditných búrz (zákaz umelým navršovaním ponuky manipulovať s cenou). Ratingové spoločnosti ako nástroj podvodov zrušiť, stratili by význam. Jedným slovom špekulatívny kapitál - kasínový kapitalizmus postaviť mimo zákon. V tom momente budeme vedieť na čom sme ako ľudstvo. A videli by Ste, kto je za zachovanie tohto chaosu a kto za život podľa pravidiel ľudskosti. Hodnoty sa ukazujú ako tiene vo svetle. Čím väčší uhol zdroja svetla a osvetleným predmetom tým skreslenejší tieň vrhá, nehovoriac pri viacerých zdrojoch.

349260

15.06.2016 08:59

Nácvik na třetí světovou válku

Reálne o celosvetovom dlhu a príčine vojen.

Stanislav 90.?.?.?

Dá sa konštatovať, že všetky dlhy krajín sveta sú vykonštruované! Komu dlžia krajiny? Svetovej banke a MMF? Za čo je ten dlh? Míňame viac ako vyrobíme a zoberieme úrody? Máme zadarmo zdravotníctvo, školstvo, energiu? Štát, ktorý to mal bol zničený, zlato a aktíva vo "svetových bankách" defraudované, nerastné bohatstvo bezbreho vykrádané nadnárodnými korporáciami, infraštruktúra zničená a legitímny predstaviteľ štátu zavraždený príslušníkom tajnej služby Francúzska. Celý Blízky východ má smolu, že sa rozprestiera nad ropou, ktorej "vlastníkom" sú nadnárodné korporácie. Vlastníkom korporácií sú tí istí, ktorí vlastnia komerčné banky a cez Svetovú banku ovládajú národné banky a tým aj národné meny a samozrejme vlády jednotlivých krajín. Ony určujú pravidlá daňovej politiky a fiškálnu politiku štátov a hlavne dbajú na striktnú diverzifikáciu zdrojov inými slovami ovládajú a vlastnia sieťové systémy energetických médií a všetky služby infraštruktúry ktoré je nutné držať v chode neustálymi platbami. Vytvorili iluzórny systém "demokratických volieb" kde hrubou propagandou a marketingom ohlupujú davy a predhadzujú im za predstaviteľov bezcharakterných ľudí bez národnej identity alebo s pseudo príslušnosťou a kozmopolitov, ktorí za možnosť šafárenia prerozdeľujú zdroje tak ako sme svedkami. Bezbreho rozkrádajú spoločne vytvorené zdroje a je to nastavené tak, že najprv sebe a rodinným a straníckym príslušníkom a čo zostane na "fungovanie biednej infraštruktúry" aj tú ešte vykrádajú. Čo chýba sa "požičia" od SB a MMF. Dlh sa spláca privatizáciou ziskov a socializáciou strát a samozrejme zvýšeným výberom daní. Výsledkom je chudobnejšie pracujúce obyvateľstvo a nekontrolovateľne bohatnúci politici a niektoré privilegované vrstvy spoločnosti(tí ktorí sa dajú využiť na politickú reklamu a marketing). Tento systém je v chode vďaka emitovaniu nekrytej svetovej meny podporovanej vojenskou silou brániacej vzniku druhému paralelne pôsobiacemu systému. V tom je základný princíp vojen. Podpora všakovakých revolúcií je iba vnášanie chaosu, aby nevznikol konkurenčný fiškálny systém. Potom odstránenie vojen má iba dve varianty. Pôvodný systém a jeho zástancov zničiť a nastoliť nový alebo pôvodný systém zničí novo vznikajúci. Mám obavy, že pôvodný systém k systematickému prežitiu tak ako je nastavený potrebuje aj ničiť a to formou lokálnych ohnísk nepokojov. Len si pozrite ten paradox. Aké prostriedky sa akože venujú k zachovaniu životného prostredia ... ! A zničené krajiny nie sú životné prostredie? Akým právom sa to činí? A tá ochrana ovzdušia! Čo za splodiny sa dostáva do ovzdušia pri výbuchu bômb? Na jednej strane elektromobily, fotovoltaické a veterné elektrárne a na druhej strane? Samoúčelné hlúposti na plytvanie energie ľudskej aj prírodnej.
P.S. Kto potrebuje okrem nácviku aj reálnu vojnu?

349553

01.08.2017 06:25

Němečtí novináři jsou obviňováni z uprchlické krize

RE: Ani by som nepovedal

Stanislav 90.?.?.?

Skús si naštudovať vznik Izraelu a najmä jeho spôsoby "politického boja" počas II. svet. vojny a tesne po nej na "bohom" danom území. Ak "boh" pil whisky, fajčil cigary a volal sa W. Churchill.
P.S. Terorizmus ako spôsob politického boja začali používať "sionisti" na Britmi spravovanom území Palestíny kam ich W.CH. vyvážal loďami ... niektorých v "papierových".

359315

17.04.2018 15:17

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Zdržanlivosť OS RF môže byť aj prezieravosť.

Stanislav 90.?.?.?

Komentáre " Útok na Sýriu je urážkou Putina ... poníženie RF ... jednoznačne militaristická odplata je jedine správne riešenie...". Samá voda.
Ak mám rozpracovaný vojenský systém na úplne iných princípoch fyziky aké sú v súčasnosti využívané armádami mocností čo ma utvrdzuje vo strategickej prevahe zbraňového systému a potrebujem to v tajnosti a tichosti dotiahnuť do zdarného konca potom sa budem správať presne tak ako V.V.P.
Ak by Hitler začal vojnu o rok dva neskôr bol by ju vyhral za 6 mesiacov a nie prehral za päť rokov. Toľko mu chýbalo do výroby a masového nasadenia atómovej bomby, prúdových lietadiel a zdokonalenie V-2.
Môže byť, že V.V.P. vojnu neplánuje začať a zatiaľ ani nevyhlásil nič také čo by musel korigovať alebo zúfalo konať tak, aby aspoň naoko potvrdzoval svoje veľkohubé vyhlásenia nepremyslenými skutkami. Ale mám na pamäti jeho slová: Ak si si istý, že sa bitke na ulici nevyhneš, udri prvý"! (Ten úder nemôže byť ale taký, že iba rozdráždi protivníka, to musí byť úder likvidačný)!

363748

03.02.2019 16:12

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

Stanislav 90.?.?.?

Prosím prečítaj si "Pravdu o Venezuele" na základe vypracovanej analýzy torontskou univerzitou! Potom tu nebudeš zahlcovať tento server svojimi nepodloženými nenávistnými chimérami.
P.S. Ináč je absolútna strata času rozoberať tvoje domnelé dohady prameniace z opačného tábora propagandy.

369405

03.02.2019 23:04

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

Stanislav 90.?.?.?

A to je nielen Vaša osobná tragédia, ale aj rodinná. Mať v rodine užitočného idiota je riziko. Koľko trvá boom istej politickej prosperity postavenej na terorizme ... a šírenie takých hodnôt, ktoré v súčasnosti sem importujú ľudia vášho typu si myslíte koľko vydrží? A čo potom? To Ste presvedčený, že toto vydrží viac ako 8 -9rokov. Som zvedavý na ten "samet ... ak láska a pravda zvítězí". Být Vámi hledal bych si strom a měl po ruce provaz.

369412

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 1

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,05 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 088,08 Kč
1 unce stříbra
580,37 Kč
Bitcoin
848 379,76 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 306 115