Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané maru

Nalezeno 102 příspěveků, 29 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.03.2009 17:53

Hon

Dekuji za clanek,

maru 213.?.?.?

vystihuje situaci naprosto presne.
Stydim se za tento stat.

186515

26.03.2009 16:53

Proradarová vláda padla

RE: Tomáš Klvaňa

maru 213.?.?.?

Tomas Klvana sedi v predstavenstvu casopisu Respekt.

187348

02.05.2009 15:13

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

Na Tamiflu se prece vydelava:

maru 213.?.?.?

Izraelské korporace vlastní Tamiflu a Rumsfeld vydelava na licencnich poplatnich.
Vyrobce Tamiflu je Roche, akciova spolecnost ze Svycarska, ve ktere akciovou vetsinu drzi rodina zakladatelu, Hoffmann - La Roche. Podil z prodeje plati firme Gilead Science Inc., která vlastní patentova prava na Tamiflu a kde je Donald Rumsfeld vetsinovym vlastníkem.
http://www.messin.estranky.cz/clanky/nezarazeno/bilderberg01
http://www.rocheusa.com/about/history.html
http://de.wikipedia.org/wiki/Hoffmann-La_Roche
http://obambi.wordpress.com/2009/04/27/barack-obama-owns-stock-in-tamiflu/

190158

17.05.2009 11:17

Život morčat

Naprava nekolika omylu o morcatech a lidech.

maru 213.?.?.?

Morcata si ve spolecenstvi buduji hierarchii.
Morcata zapachaji.
Morcata jsou hrava a zvedava a mlsna - nenavidi i miluji.
Morcata neziji v klidu, protoze neustale touzi po zradle, po vode, po cokolade, po sexu, po spanku, po nore.
Rozdil mezi clovekem a morcetem je v tom, ze clovek ma rozhodne vetsi predstavivost. Clovek je vsak v urcitem stupni sveho vyvoje schopen prekonat svou zvireci stranku, rozpustit touhy, rozpustit ego a jen BYT.
To je ta prava jednoduchost - nikoli orezani zivota na zradlo, sex a spanek.
Nevim, jak Vam do cele teorie zapadaji kralici, ale ten nas kralik se neustale pokousel nase morcata znasilnit. [mrknutí jedním okem]

191320

23.09.2009 22:44

Česká republika chce dělat drahoty s podepsáním Lisabonské smlouvy

Goebbels hovoril podobne jako Sarkozy a Barrosso:

maru 213.?.?.?

Joseph Goebbels: Projev k českým novinářům 11. září 1940 v Berlíně:
V žádném případě si nesmíte myslet, že my, pokud zavádíme v Evropě jistý proces pořádku, to děláme proto, abychom jednotlivým národům zkrátili život. Podle mého názoru se musí pojem svobody nějakého národa uvést do souladu se skutečnostmi, před kterými dnes stojíme, a s jednoduchými otázkami účelnosti. Tak jako v rodině nemůže mít jeden její člen právo rušit trvale svou sobeckostí její vnitřní mír, tak nemůže ani jednotlivý národ v Evropě mít natrvalo možnost stavět se proti všeobecnému procesu pořádku.
http://www.exworld.estranky.cz/clanky/sesr/joseph-goebbels_-projev-k-ceskym-novinarum-11_-zari-1940-v-berline

201016

19.05.2010 15:44

Malé zamyšlení nad státním dluhem

RE: Strany

maru 213.?.?.?

Dluhy za 1. vlády ODS - tedy Klause:
1) Ztratil se majetek asi za 700 miliard (majetek za další bilion byl restituován)
2) Ztratilo se asi 150 miliard přebytku z důchodového zabezpečení – bylo to použito k "vyrovnání" státního rozpočtu (až bude třeba, tak se to tam vrátí - říkal tehdejší premiér Klaus)
3) Asi za 200 miliard bylo nutno sanovat banky
4) Přesto všechno zůstal po ODS dluh 170 miliard

Takže i když nepočítáme ten bilion, tak to máme 520 miliard schodku za 7 let prvního vládnutí ODS.

219672

19.05.2010 16:07

Malé zamyšlení nad státním dluhem

RE: Dokud se radikálně nezmění celý ten prolhaný systém financí, nezmění se nic

maru 213.?.?.?

Svycarsko ma statni dluh 43.50 % HDP

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2186rank.html

Bez dluhu jsou:
1.Lichtenstejnsko - danovy raj
2.Brunej - nejbohatsi stat na svete - ropne kralovstvi
3.Palau - rozvojovy zemedelsky ostrovni statecek

219674

17.07.2010 19:35

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta

maru 213.?.?.?

I ja mam dojem, ze se vse pripravuje na navrat 50. let. Staci, kdyz budete obhajovat lidska prava a kritizovat globalizaci a sup-uz je z vas extremista - tentokrat ovsem z levicoveho spektra.Cituji ze Zpravy o cinnosti UOOZ za rok 2009 - extremisticka hnuti:
" Kritika současné společnosti anarchoautonomy je velice pestrá. Komplexně kritizují společensko – ekonomickou situaci v zemi, model ekonomiky volného trhu, který vede k vykořisťování pracujících a ke zvětšování příjmových rozdílů mezi lidmi. Nesouhlasí s rozvíjením nadnárodních hospodářsko – politických struktur (Evropská unie), vojenských aliancí (Severoatlantická aliance) či ekonomických institucí (Světová banka)." Anarchoautonomové se zapojují do protestů proti globalizaci světa. ....... Kritizují převážně vliv bohatých západních zemí v čele s USA. Část anarchistů působí v násilnickém antiglobalizačním uskupení Black Bloc (Černý blok). Mezi další sféry zájmu patří boj proti rasismu a xenofóbii, fašismu, boj za lidská práva, práva homosexuálů a ostatních menšin, ochrana zvířat a ekologické aktivity. Mezi tyto aktivity patří účast na akcích jako Qeer Parade, Protestfest, spoluúčast na protestakcích proti umístění protiraketové základny USA v Brdech (iniciativa NE základnám) anebo účast na pietních akcích svých zemřelých členů a dalších akcích pořádaných jinými hnutími z levicového spektra, a to včetně reakcí na akce pořádané levicovými příznivci v zahraničí."

http://www.policie.cz/clanek/zprava-o-cinnosti-uooz-zprava-o-cinnosti-uooz-za-rok-2009.aspx?q=Y2hudW09NQ%3D%3D

Specialne u popisu levicovych extremistu se zde duraz klade spise na politicke postoje, nez na porusovani zakona a nasilne akce - a to opravdu zavani diktaturou.
Neni to zadna legrace - v USA s tzv. extremisty jednaji jako s teroristy - tresty okolo 9-11 let nejsou vyjimecne.
Toto je, podle meho nazoru, pozvolna pripravovana budoucnost pro vsechny "extremisty", kteri se ve zprave UOOZ poznaji:

http://www.myspace.com/shacukprisonersupport

224330

07.08.2011 13:51

Role muže a ženy v rodině

Váš svět, pane Lhotáku, musí být velice zjednodušený a velice smutný,

maru 213.?.?.?

i když pochybuji, že jste si toho vůbec vědom.
Cituji:
"Milujeme toho, kdo nám prospívá, nenávidíme toho, kdo nám škodí. Proto láskou otevíráme vnitřní potenciál spolupráce skrze vzájemné vyhovování. Nic víc a nic méně. Humanistické ideály všeobjímající lásky mezi lidmi je čirá iluze a ideologický přelud, jímž se má odvést pozornost od podstatných podmínek svobodné existence člověka."
Svět, kde milujeme pouze toho, kdo nám prospívá, a kde láska funguje pouze na principu má dáti/dal, není na štěstí světem,který mám kolem sebe.
Přeji Vám, abyste to jednou mohl říci i Vy.

250028

23.08.2011 18:48

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: online zdroje pre doplnenie objektivnejsieho pohladu

maru 213.?.?.?

The Tripoli Post

251670

26.10.2011 23:47

Korporativismus není kapitalismus

Na kolektivismu v podstatě není nic špatného.

maru 88.?.?.?

Bez kolektivismu by člověk jako druh nepřežil.Tlupy, kmeny, národy jsou kolektivistické.
To, podle čeho bychom je měli posuzovat jsou jejich
a) proklamované cíle a to, zda a jakou formou jsou prosazovány
b) práva a svobody jednotlivců a to, zda jsou skutečně dodržovány.
.......
Proklamovaným cílem socialismu byl blahobyt všech občanů společnosti, čehož se mělo dosáhnout plánováním a výchovou jednotlivců.Výrobní prostředky a zdroje byly státní,dále za zmínku stojí právo na práci (dokonce povinnost být zaměstnán) a spravedlivou odměnu za práci,na zdravotnictví a školství zdarma, průběžný důchodový systém s odděleným účtem, ze kterého po roce 1989 za divokého kapitalismu zmizelo 80 miliard.Zmíněná práva byla dodržována.Se shromažďovacím právem a svobodou slova a pohybu bylo ouvej.Ve volbách byl nominován vždy jeden kandidát Národní fronty, který byl vhozením listku potvrzen.
Tedy žádná demokracie - vládly organizace a strany sdružené v Národní frontě pod taktovkou KSČ.Byla cenzura a mediální masáž.

Proklamovaným cílem kapitalismu (USA) je svobodný rozvoj společnosti prostřednictvím vzájemné soutěživosti jednotlivců a skupin.Klade se důraz na hromadění bohatství, na nedoknutelnost soukromého vlastnictví,na volnou soutěž, na jedince, který se stará sám o sebe - ne o jiné.Je omezena státní moc-tedy moc volených orgánů.Převažuje soukromé vlastnictví zdrojů a výrobních prostředků. Čím více má člověk peněz, tím širší má možnosti a moc.Stát negarantuje ani zdravotnictví, důchody jen minimální a školství jen omezeně - zato vydání na armádu a zbraně jsou obrovská.Občané volí z více stran a kandidátů - v podstatě ale vládnou různé zájmové skupiny ze zákulisí, ať občan zvolí cokoli - tedy žádná demokracie. Stát garantuje právo shromažďování a svobody projevu.Pokud to moc neohrožuje mocenské skupiny, jsou tato práva dodržována. V opačném případě je hříšník různými způsoby umlčen. Volná soutěž je již dávno podkopána různými kartelovými dohodami apod.Je cenzura a mediální masáž.
Takto postavený kolektivismus oklešťuje moc volených orgánů (i když jsou na rozdíl od socialismu skutečně volené), ale zároveň pod populistickými hesly udržuje ovce v přesvědčení, že je to pro ně to nejlepší řešení a ať jdou bojovat v zájmu společnosti a šíření demokracie tam či onam a zároveň jim zpět téměř nic nedává.
Korporatismus je jen přirozeným završením kapitalismu - společnosti, ve které je člověk hodnocen především podle bohatství a moci.
..........
Pokud jde o OccupyWallStreet, patří uvedené články právě k té manipulaci, která je v nich zmiňována.Fakta v nich jsou zavádějící-protestní akce na 15.10. vyhlásilo hnutí 15M dávno před vznikem Occupy.15M mělo již v té době národní odnože Democracia Real Ya.Occupy (inspirované 15M) je výsledkem dlouhodobé nespokojenosti s amer...

Automaticky kráceno

256018

26.10.2011 23:49

Korporativismus není kapitalismus

Pokračování

maru 88.?.?.?

15M mělo již v té době národní odnože Democracia Real Ya.Occupy (inspirované 15M) je výsledkem dlouhodobé nespokojenosti s americkým politickým systémem ovládaným finančními oligarchy a stavem ekonomiky. Přineslo lidem naději a díky spolupráci s místní skupinou Anonymous má dobré technické zázemí - proto se tak rychle šíří.Jistěže je infiltrováno - právě násilnické výstřelky lze přičíst i infiltraci, protože to umožňuje hnutí lehce zdiskreditovat.Vlastně je ale div, že protiprávní násilnické akce policie dosud nevyvolaly podobnou odezvu ve větší míře.
Hlavním cílem hnutí je zavedení prvků přímé demokracie, boj proti korupci a regulace rizikových finančních operací, jejichž následky teď všichni splácíme, s tím, že by dluhy, které vznikly rizikovými operacemi nenasytných soukromých bank, neměly být hrazeny z veřejných rozpočtů států.
Jako jednotlivci by proti globálnímu korporatismu neměli šanci, musí se proto sjednotit.V jednotě je síla - to je neoddiskutovatelné.
........
Dělení na pravici a levici je v dnešní době přežitkem - vždyť oligarchům slouží a stejné reformy uskutečňují v různých státech pravicové i levicové strany.
Jde jen o to, zda si lidé vybojují skutečnou demokracii - v překladu vládu lidu - ta zastupitelská moc nefunguje a nastupuje otevřená diktatura hráčů v pozadí.
.........
Chápu, že pro lidi, kteří vždy obdivovali USA, je to teď velmi těžké, protože zjišťují, že se tlačíme někam, odkud lidé houfně utíkají.A proklamované svobody jsou jen cárem papíru.Viz
http://roarmag.org/2011/10/man-shot-in-face-with-rubber-bullet-during-oakland-raid/

256019

29.02.2012 00:22

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

maru 88.?.?.?

Soros může stát za hnutím Occupy, ale take nemusí.Spojení Sorose s Occupy se zakládá na velmi chabých důkazech viz Kdo financuje Occupy Wall Street?
Rozšiřování této informace však může být naopak geniálním způsobem, jak toto nepohodlné hnutí zdiskreditovat.

Co si myslí účastníci Occupy o Michaelu Moorovi, si můžete přečíst přímo na jejich fóru Forum Post: Where is Michael Moore?

264169

09.03.2012 00:06

Skončíme jako Řecko

RE: Ach ty zkratky

maru 88.?.?.?

Ok, díky.

264923

22.04.2012 14:19

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Ale to víš, že ano

maru 88.?.?.?

Horvath patri ke "Skutecne demokracii" (SK-DE),ktera rozbila "Holesovskou vyzvu".Byla to profesionalni akce - jak od STB.Hned prvni demonstraci demokraticky "prevzali" a pak narkli branini se "Holesovskou vyzvu" z nedemokratickeho chovani.
http://www.sk-de.cz/
Mrzi mne,ze jim nwoo.org poskytuje prostor.
Pozor,neplette si je se "Skutecnou demokracii ted",ktera nyni zacina byt aktivnejsi a prebrala idealy hnuti 15M a Occupy:
http://www.skutecnademokracie.cz/clanky/
...............................
Stejne je to zajimave:
1.Manipulace s nazvy znamych hnuti:
a)nazev "Holesovska vyzva" si patentovali fasisti
b)nazev mezinarodniho hnuti "Skutecna demokracie ted" (Real Democracy Now) prevzal Horvath a spol. svou "Skutecnou demokracii" (SK-DE)

2.Rozbiti ci oslabeni hnuti:
a)SK-DE s Horvathem a spol. stacila hned po prvni akci vyznamne oslabit "Holesovskou vyzvu"
b)Horvath rozbil i stranu "Pravy blok",jak zde bylo zmineno.
Docela slusny vykon od SK-DE - nebo snad STB ci Langerova gestapa?
Podle ovoce poznate je.

267459

22.04.2012 15:02

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: demokracie jako vláda lůzy je úpadek, slepá ulička

maru 88.?.?.?

Monarchii mate v UK a ve Spanelsku a lepsi to tam opravdu neni.Navic plati nakladne kralovske rodiny.
V krachujicim Spanelsku si kral jako cestny predseda Svetoveho fondu na ochranu prirody tajne vyjel do Afriky na lov slonu za 25000 USD:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek...

Spanelsko navic chysta zakony,ktere umozni kriminalizovat organizatory demonstraci, ktere "vazne narusuji verejny poradek". Jako kriminalni cin bude posuzovan aktivni ale i !pasivni odpor proti poradkovym silam a stavky napr. v doprave.
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/s...

Spanelsko dale zakazalo platby v hotovosti nad 2500 EUR.
http://afinabul.blog.cz/1204/spanelsko-zakazalo-pl...
...............
No a v UK se take privatizuje statni zdravotnictvi a pokracuje privatizace dosud verejnych skol.Statni dluh UK stale roste.

Britský finančný úrad (FSA) pokutoval kráľovnej banku, Coutts Bank, sumou 8.75 miliónov libier za jej zlyhania uskutočniť adekvátne kontroly pri „politicky exponovaných osobách“ a zabránenie prania špinavých peňazí.

Zlyhania Coutts banky boli závažné, systematické a bolo im umožnená existencia po dobu takmer 3 rokov. Ďalej viedli k neakceptovateľnému riziku banky plynúceho zo spracovávania zárobkov z trestnej činnosti, uviedol finančný úrad vo svojom oficiálnom stanovisku uverejnenom na svojej webovej schránke.

Tieto správy prichádzajú ani nie týždeň po tom, čo kandidát na francúzskeho prezidenta v aprílových voľbách uviedol, že „britská kráľovná dlží za svoje bohatstvo peniazom z obchodov s drogami prepranými židovskými bankármi v Londýnskej City“.
http://udalosti.badatel.sk/326/britska-kralovna-obvinena-z-pasovania-drog/
.................
Monarchu byste nemel moznost menit ani za 4 roky - mel byste ho -s celou rozsahlou kralovskou rodinou - stale na krku vy i vasi potomci.Kralove i politikove jsou jenom loutky finacnich oligarchu.

Je nutne zmenit predevsim financni system zalozeny na dluhu a neustale expanzi.

267465

23.04.2012 16:34

Velký restart

RE: Predchozi rezim

maru 88.?.?.?

Pro zajimavost z jine diskuze:
Hospodařit s tvz. nulovým deficitem, nebo dokonce v kladných číslech, bylo a je snad pouhým snem každé vlády. Nejsem ekonom, ale dneska by to snad mohl dokázat asi jen nějaký stát, který vyváží ropu a zásobuje půlku světa. Lidé si často někdy pletou státní dluh se zahraniční obchodní bilancí, které byla v ČSSR do roku 1989 skutečně velmi příznivá a činila v penězích asi +3,5 miliardy US dolarů. Faktem sice je, že z toho bylo asi 3,2 mil. v tzv. nesměnitelných měnách (obchody s Kubou, Irákem , a dalšími podobnými rizikovými ekonomikami), nicméně k tomu jsme však ještě měli zásoby tzv. měnového zlata ve výši asi 20 miliard US dolarů. Tedy celková zahraniční obchodní bilance ČSSR tehdy byla asi + 23,5 mld. US dolarů, a to skutečně nebylo málo. Bohužel nevím jaká byla tehdy celková státní bilance, moc se o tom dneska nepíše. Nějaký dluh tady určitě byl, ale nebylo to zřejmě opravdu tak úděsný jako dneska.
Jen bych snad dodal že v roce 2010 byla naše zahraniční bilance již v dluhu, a to asi ve výši 87 mld. US dolarů .
Není nic zvláštního , že státy hospodaří s mínusovým celkovým státním rozpočtem, ale docela úděsné je to, že zatímco v roce 1993 byl náš celkový státní dluh ve výši "pouhých" 159 mld Kč,v současné době je to již 1,5 biliónu Kč a na dluh se krade vesele dál.

267581

27.04.2012 12:01

Senát zamítl návrh zákona na zrušení doživotní imunity poslanců a senátorů

Dodatek-jak se stavi ke zrušeni imunity senátoři KSČM

maru 88.?.?.?

Dva senátoři KSČM patří do Nezařazených.Bayerová se zdržela a Homolka nakupoval/kouřil.

267843

27.04.2012 12:49

Senát zamítl návrh zákona na zrušení doživotní imunity poslanců a senátorů

Dodatek ke schvalování smlouvy ESM

maru 88.?.?.?

K protlačení zákona bylo třeba 38 hlasů, pro hlasovalo 49 poslanců. 13 hlasů tedy chybělo k zamítnutí.

ČSSD: pro 30, proti 0, zdržel se 1 (Dryml), 9 nakupuje/kouří
ODS: pro 9, proti 6, zdržel se 1, 8 nakupuje/kouří
KDU-ČSL: pro 5, proti 1 (Čunek)
TOP09+Starostové: pro 4, 1 nakupuje/kouří
Nezařazení: pro 1, proti 2, zdrželi se oba poslanci KSČM

Podrobnosti k hlasování http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=12...

Rozprava k ESM:
http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasovani?...

Parlamentní studie je poměrně vágní, stáhnout si ji můžete na:
http://www.psp.cz/sqw/text/orig2.sqw?idd=68246

267847

27.04.2012 17:16

Senát zamítl návrh zákona na zrušení doživotní imunity poslanců a senátorů

RE: O cem vlastne bylo hlasovani

maru 88.?.?.?

Poslanecká imunita rozeznává:
1.Neodpovědnost - skutky, na které se vztahuje v širším pojetí - v zásadě vždy na hlasování a projevy
(tzn. verbální i nonverbální jednání) učiněné na půdě parlamentu či v jeho orgánech (výborech, komisích apod.), resp. na ta jednání, která byla učiněna v souvislosti s výkonem mandátu člena parlamentu. Tato imunita je doživotní - tj. nekončí po ztrtě mandátu.
Úprava je v různých zemích různá, ale zde nijak nevybočujeme.Toho se novela netýkala.

2.Nestíhatelnost - není zakotvena v právní řádu všech zemí.Naprostá většina evropských států se přiklání k postoji třetímu,
který znamená, že členové zákonodárných sborů jsou privilegováni a nadáni imunitou proti úkonům trestního a příp. i přestupkového řízení.Na rozdíl od neodpovědnosti, která v naprosté většině trvá i po skončení mandátu člena parlamentu, bývá nestíhatelnost časově omezena, a to v naprosté většině případů právě většinou délkou trvání mandátu.

U nás:
a) Imunita proti přestupkovému řízení je v ČR doživotní, i když ve většině jiných zemí je nějakým způsobem časově omezena.
Tady sice vybočujeme, ale toho se novela netýkala.

b)Imunita proti trestněprávnímu stíhání je v ČR doživotní a to, i když je senátor dopaden při činu.V evropských zemích trvá tato imunita - pokud vůbec existuje - jen po dobu mandátu.
Tohoto bodu se týkala novela zákona.

Výše uvedený popis je obecný, pro podrobnosti si stáhněte studii Parlamentního institutu, ať se v diskuzi zbytečně nemlží - na to nám stačí páni senátoři: http://www.psp.cz/sqw/text/orig2.sqw?idd=63072

267864

11.05.2012 13:04

Tsipras zveřejnil podmínky své vlády: Zrušit úsporná opatření, banky pod veřejnou kontrolou...

Je třeba dodat, že Syriza v koaličním jednání neuspěla

maru 88.?.?.?

Momentálně byl pověřen sestavením koalice Venizelos (PASOK)-sociální demokrat.PASOK se spolu s pravicovou stranou Nea Dimocratia v minulém volebním období prosazoval brutální škrty troiky.Ve volbách utrpěly obě tyto strany velké ztráty a nemají parlamentní většinu ani s 50 hlasy navíc,které se automaticky přičítají vítězné straně. Podle posledních zpráv strana Democratic Left, která se původně odtrhla od PASOK, protože nesouhlasila se škrty, slíbila Venizelovi podporu za následujících podmínek:
1.Koalice bude v příštích letech usilovat o zmírnění podmínek bailoutu a o setrvání v EU.
2.Chce vytvořit ekumenickou vládu, kde by kromě PASOK-ND-DEMLEFT participovala ještě nejméně jedna strana - a to Syriza.

Z toho důvodu bude dnes Venizelos jednat s Triprasem (Syriza), z jednání se Samarasem (ND) nebyly zveřejněny žádné zprávy.

http://www.keeptalkinggreece.com/2012/05/11/greek-...

268729

Ano a do prázdných dolů narvat tekutý CO2 z celé Evropy.

268730

11.05.2012 18:20

Tsipras zveřejnil podmínky své vlády: Zrušit úsporná opatření, banky pod veřejnou kontrolou...

RE: Je třeba dodat, že Syriza v koaličním jednání neuspěla

maru 88.?.?.?

Aktualizace:
Politické strany se stále ještě nedohodly.
Jak velký nátlak je na Řecko uplatňován, je vidět z titulků Keep Talking Greece:
2.5.
UBS Deeply Worried Greece’s Lenders May Not Give Next Payment
5.5.
German FinMin Threatens Greek Voters 36 Hours Before the Elections
7.5.
Greek Elections 2012: IMF/EU Warn Next Government
Athens Stock Exchange in Free Fall
8.5.
Barroso Warns Greece: Only Choice “Austerity” or “Default”
9.5.
ECB:No Alternative to Bailout Programme, if Greece Wants to Remain in EZ
Rubini Expects Greece to Exit Euro Next Year
EP President Schulz Rushes to Athens “No Bailout Programme, No Aid”
10.5.
EFSF – Greek Bailout Tranche: €4.2 Bn Now, “One Billion Later”…
Athen Stock Exchange Rises +4.19: Markets “Vote” for Venizelos?
11.5.
German FinMin: “Euro Zone Can Do Without Greece”
EU Commission Predictions: Greece Recession -4.7%; Rest of EZ-South Does Not Feel Better Either…
Greek Caretaker PM Meets President on “Issues that Urgently Need to be Addressed”
EP President Martin Schulz Postpones Athens Visit

268757

03.10.2012 00:29

Firma L’Oréal pošlapává památku českých panovníků

RE: Není to kachna?

maru 88.?.?.?

Kachna to není - foceno osobně 28.9. 2012. Zašli jsme tam náhodou a než nás vyhodili, stačili jsme udělat fotku.
Klenbu + panovníky můžete porovnat např. zde:
http://www.praguecityline.cz/prazske-pamatky/anezsky-klaster-legendy-a-jine-zajimavosti-anezskeho-klastera

276239

03.10.2012 00:43

Firma L’Oréal pošlapává památku českých panovníků

RE: Není to kachna?

maru 88.?.?.?

A ještě - skutečný hrob Anežky Přemyslovny se opravdu marně hledá, ale přesto má náhrobek v Anežském klášteře. Video pořízené v tom fofru bylo velmi nekvalitní - což je nejspíše důvod, proč jej tam pan Stwora nedal.

276242

09.10.2012 00:06

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

maru 88.?.?.?

Z vašeho příspěvku je opravdu znát,ze nosíte Krista ve svém srdci [mrknutí jedním okem] Ostatky světců jsou těsně spjaté s českou historií a českou státností - jsou součástí svatováclavského pokladu. Byly pro Karla IV. mnohem cennější než zbytek pokladu. Karel přikázal, aby na lebce svatého Václava vždy spočívala svatováclavská koruna českých králů mimo korunovační ceremoniál. Lebka i ostatní ostatky patří k pokladu a poklad patří České republice nikoli církvi.Proto by si ze svatých ostatků neměli preláti odlamovat kousky, kdykoli se jim zlíbí - včetně občana Duky. Kdyby si kdejaký kardinál oškrabával lebku svatého Václava, za chvíli by z ní nic nezbylo.
Pokud máte důkaz, že bylo vše povoleno státním památkovým úřadem, uveřejněte ho. I tak by to bylo na žalobu.

276803

17.10.2012 12:53

Rudý říjen

K tomu jen toto:

maru 88.?.?.?

Necas velmi velmi silne pusobi dojmem vydiraneho cloveka - naprosteho zoufalce - a jiste nebude jediny. Prerod k novemu systemu jede, podle meho nazoru, jiz od 11.9. 2001.

277335

08.11.2012 10:14

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

8. listopadu 1620 proběhla bitva na Bílé hoře.

maru 88.?.?.?

To, že byly restituce schváleny právě 8. listopadu 2012 není náhoda a svědčí to o dlouhodobě připravované akci.

278645

08.11.2012 16:05

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Dobře že restituce prošly

maru 88.?.?.?

Ma teta delala hospodyni na fare. Kdyz farar a teta zestarli, cirkev je ze dne na den poslala do cirkevniho domova duchodcu.Farar i s tetou si cirkevnim papalasum stezovali, ze k veceri maji jen suchy chleb, ale nebylo jim to nic platne.Netrvalo dlouho a teta zemrela po zanedbani prolezenin po operaci.Penize, ktere jsme po tete zdedili, jsme se rozhodli dat staremu farari, protoze jsme se s tetou nikdy blize neznali. Lezel take jiz v nemocnici, kdyz jsme je prinesli. Chvili se radoval, ze je pouzije pro svuj utulek pro drogove zavisle, ktery vybudoval.Pak ale vstoupil do nemocnicniho pokoje mohutny tlusty cirkevni papalas.Nechal si od stareho farare polibit ruku a kdyz si vsiml penez ve fararove dlani, rychle mu je sebral a strcil je do kapsy.K nam jen ledabyle prohodil, ze farar nesmi nic vlastnit. Bohuzel jsme se nezmohli na slovo, dodnes mne to uzira. Farar zanedlouho zemrel.Takhle je to ve skutecnosti s tou cirkevni charitou.

278686

21.12.2012 22:11

Pozitivní revoluce Karla Janečka

K uvaze z jine diskuze:

maru 88.?.?.?

Kanceláře Janečkovy firmy RSJ a.s., která je podezřelá z krácení daní (případem se už zabývá hospodářská kriminálka), sídlí přímo vedle americké ambasády ve stejné budově, v jaké se nacházejí i kanceláře Vladimíra Dlouhého (jaká to náhoda!). Janeček je také pravidelným účastníkem neveřejných a neformálních schůzek ve zbraslavské rodinné vile Dlouhého a jeho druhé ženy Elišky Břízové, které se konají zhruba jednou za čtvrt roku. Těch se účastní vedle Janečka například Alexandr Vondra, Jefim Fištejn, Milan Knížák, Karel Steigerwald, Tomáš Halík, Jan Mládek, Jan Hřebejk, Cyril Höschl, Stanislav Bernard, Dalibor Balšínek, Václav a Eva Hudečkovi, Radek Pokorný, Tomáš Šabatka, Pavel Pafko, Eva Salzmannová, Václav Cílek, Leo Pavlát, Zdeněk Tůma či Martin Stropnický. Na jedné z posledních schůzek Janeček dokonce "vypomáhal" jako šofér, když přivážel a odvážel svým vozem aktivistu Tomáše Halíka, který byl toho dne jedním ze tří přednášejících na této uzavřené seanci. Mimochodem, podobný výběr lidí najdeme například v dalším z mnoha pravdoláskařských think-tanků, tzv. Prague Twenty, obecně prospěšné společnosti "zaměřené na pořádání odborných přednášek v oblasti politiky, společenských věd a kultury, za účasti zahraničních i domácích odborníků". Dlouhý ji založil v roce 2009 a v její správní radě zasedá kromě něj a jeho manželky také Fištejn, Höschl, Pafko a Bernard, který je zároveň i členem správní rady Janečkova NFPK.

280991

21.12.2012 22:12

Pozitivní revoluce Karla Janečka

K uvaze z jine diskuze - pokracovani

maru 88.?.?.?

Pravdoláskařské spolky a instituce jsou vůbec zajímavé téma samo o sobě, jejich výčet by vydal na slušný seznam a okruh lidí, kteří mezi nimi fluktuují, se často překrývá, až je to dočista trapné. Například jiný Janečkův nadační fond, fond, který byl založen jako první a který slouží k podpoře vědy a výzkumu (Nadační fond Karla Janečka, NFKJ) spolupracuje s Janem Švejnarem (který je členem správní rady tohoto fondu), což byla ještě donedávna informace na webu NFKJ dohledatelná, ale dnes už jim tam najít nelze. Nejspíše právě proto, že jméno Jana Švejnara až příliš ukazovalo, odkud vítr fouká. "Pan Janeček a jeho firma pracuje na 100 %, ať přímo či nepřímo, pro JPMorgan, Manhattan Chase (patřící rodině Rockefellerů, pozn. red.) nebo Goldman Sachs, což jsou největší obchodníci s deriváty na světě a tvoří vrchol bankovní elity. Jako vysokofrekvenční obchodník sází na to, že tady tomu nikdo nerozumí a ani tomuto druhu obchodování, a proto nikdo nezpochybňuje, že zcela určitě musí být miliardář. JPMorgan by ale nenechali v žádném případě žádnou cizí, údajně českou firmičku, která je ale hrozně chytrá a má počítače v centru dění, aby jim odsávala z trhů derivátů měn i komodit rozdíl mezi nákupem a prodejem. To je prostě nemožné," tvrdí jeden z českých podnikatelů. "Bude zajímavé pozorovat, co se časem z pana Janečka vyklube a co se ještě dozvíme," dodává byznysman. Dozvědět se toho můžeme mnoho. Třeba se nakonec dozvíme, že je Janeček jen prachobyčejný americký agent. Ostatně, rodinné jablko by v takovém případě nepadlo daleko od stromu - Janečkův otec byl agent StB, nasazený v zahraničí a za svou práci pro komunistickou tajnou službu bohatě odměňovaný. Absolvoval důstojnickou školu, působil na 1. správě SNB (hlavní správě rozvědky) ve funkci staršího referenta speciální rezidentury ve Stockholmu a na dalších místech v zahraničí. Bylo by tak divné, kdyby jeho syn šel v jeho šlépějích? Jak jednou v jednom rozhovoru řekl Vladimír Dlouhý: ďábel je ukryt v detailech. V Janečkových aktivitách je takových ďábelských detailů víc než dost.

280992

12.02.2013 17:19

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

Bitvu jsme proháli, ale bojujeme dál

maru 88.?.?.?

Jakou bitvu Schwarzenberg prohrál, nám může napovědět článek v týdeníku Junge Freiheit z 16.9.2010, komentující jeho prohlášení pro magazín ARD “Kontrasty”:

Tschechien: Zu Schwarzenberg hält Aufhebung der Beneš-Dekrete für möglich
BERLIN. Der tschechische Außenminister Karl zu Schwarzenberg hat die Möglichkeit einer Abschaffung der Beneš-Dekrete in Aussicht gestellt „Die Diskussion hierüber ist im Lande ziemlich im Gange“, sagte Schwarzenberg dem ARD-Magazin „Kontraste“. Ob es dafür im Parlament jedoch eine Mehrheit geben werde, sei allerdings eine andere Sache. „Aber ganz ohne Zweifel ist die Fragestellung offen“. Beneš-Dekrete nach wie vor gültig Aufgrund der nach wie vor gültigen Beneš-Dekrete wurden nach dem Zweiten Weltkrieg etwa drei Millionen Sudetendeutsch aus dem Gebiet der heutigen Tschechei vertrieben, wobei es zu erheblichen Greueltaten kam. Der tschechoslowakische Staatspräsidenten Eduard Beneš hatte Mitte Mai 1945 in Prag dazu aufgerufen, „kompromißlos die Deutschen in den tschechischen Ländern und die Ungarn in der Slowakei völlig zu liquidieren“. (krk)

Překlad:
Česká republika: Schwarzenberg považuje zrušení Benešových dekretů za možné
BERLIN. Český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg prohlásil, že možnost zrušení Benešových dekretů je perpektivní – “Diskuse se v zemi docela rozproudila” řekl Schwarzenberg řekl magazínu ARD “Kontrasty”. Zda pro to získá většinu v Parlamentu, je už jiný příběh. “Ale otázka je nepochybně otevřená.”
Benešovy dekrety stále platné. Na základě stále platných Benešových dekretů byly po druhé světové válce vyhoštěny asi tři milión sudetských Němců z území dnešní České republiky vyhoštěny, což bylo provázeno velkými krutostmi. Československý prezident Eduard Beneš prohlásil v polovině května 1945 v Praze “Němci v českých zemích a Maďaři na Slovensku budou nekompromisně zlikvidováni”. (krk)

http://www.jungefreiheit.de/Single-News-Display-mi...

284731

25.05.2013 17:21

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

Hlasování - odkazy

maru 88.?.?.?

Sjeďte po stránce níž a srovnejte si to podle zemí
Hlasování 1

http://www.votewatch.eu/en/draft-protocol-on-the-a...

Hlasování 2

http://www.votewatch.eu/en/draft-protocol-on-the-a...

Hlasování 3

http://www.votewatch.eu/en/draft-protocol-on-the-a...

290213

Ještě poznámka - ten výbor, o kterém se zmiňujete, je Committee on Constitutional Affairs, která projednávaný text připravovala - nejedná se tedy hlasování, které hledáte. To je uvedeno v mém předcházejícím příspěvku.

290214

25.05.2013 17:56

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: jestli cikány či sudetské Němce?

maru 88.?.?.?

No, možná nepřepadnou, vynalezli účinější techniky - zplynování na příklad. Druhá světová válka stála Československo na 360.000 obětí. Lidé umučení Němci, zplynovaní v koncentračních táborech, padlí v odboji - k těm všem byste měl mít úctu. Ti a mnoho dalších spoluobčanů stálo se Spojenci Německu v cestě. Pokud by Hitler uskutečnil své plány, buď byste teď nebyl vůbec nebo živořil někde na Sibiři.

290217

25.05.2013 18:10

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Lidé co si neváží odkazu Sametové Revoluce, jsou u mne suita

maru 88.?.?.?

Paní, to by Havel seděl nepřetržitě od svých 13 let.

290219

25.05.2013 20:45

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Hlasování je jedna věc, ale nic jsem neslyšel o ostrém vystoupení v reakci na ten výrok Stadlera.

maru 88.?.?.?

Nikdo nereagoval - viz http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Mne-jste-zab...

290235

25.05.2013 23:26

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Má zde někdo odkaz na celé znění té výjimky?

maru 88.?.?.?

http://register.consilium.europa.eu/pdf/cs/08/st06...

strana 400

290242

26.05.2013 11:19

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Má zde někdo odkaz na celé znění té výjimky?

maru 88.?.?.?

Žádná samostatná Klausova výjimka neexistuje - je to lež českého tisku.Omezení sociálních práv v nějaké Klausově výjimce je lež Zemanovců a ČSSD a možná i komunistů.Existuje je pouze protokol č. 30 k Lisabonské smlouvě, který platí pro Polsko a Británii a jehož platnost chtěl Klaus rozšířit i na Českou republiku - viz odkaz. To je ta tzv. klausova neklausova výjimka. Ten protokol v podstatě říká, že národní zákony Polska a Británie mají přednost před Chartou základních práv, která je součástí Lisabonské smlouvy.Právě Chartu základní práv chtějí sudetští Němci použít na prosazení svých požadavků - proto je rozšíření protokolu č. 30 na ČR pro nás zásadní.Charta ovšem obsahuje i sociální práva, ale jak vidíte v Řecku, Španělsku apod. - evidentně se tam sociální práva likvidují charta necharta a je to právě Evropská unie v čele s Německem, která tam toto okleštění prosazuje.Podle mého názoru je lepší mít sociální práva zakotvena v národních zákonech - a to bez klauzulí, které by mohli sudeťáci zneužít a pohnat nás před Evropský soud pro lidská práva. No, lépe už to asi nevysvětlím.

290271

17.07.2013 12:30

Co týden dal

A trhy se ani nehnou

maru 88.?.?.?

Ve všem tom mumraji se zapomíná na trhy - při výměně vlád v ČR se ani nehly, zatímco když v Portugalsku hrozila změna režimu novými volbami, okamžitě se snažily zasáhnout rozkolísáním ratingu. Tzn., že výměna vlád je u nás hodnocena jako záležitost, která hlavní neoliberální směřování země pod záštitou EU a WallStreetu nijak nezmění.Podle mého názoru je to opravdu přetahování o sféru vlivu USA x Německo.Nechtěl náhodou Zeman posílit boj proti terorismu?

293426

17.07.2013 12:36

Co týden dal

RE: Mozny vyklad

maru 88.?.?.?

Je to ukázka síly pro ty, co by snad váhali, zda novou vládu přece jen nepodpoří.

293427

23.08.2013 14:48

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

A zde je falešná demonstrace na podporu Muslimského bratrstva:

maru 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=yOtgjrPmJtY

294776

27.10.2013 19:42

Teď, když máme, co jsme chtěli...

KDU-ČSL kolaboruje se sudetoněmeckým Landsmanschaftem

maru 198.?.?.?

Citace ze sudetoněmeckého tisku:
---------
"XXII. císařské posvícení sudetských Němců v Durynsku
se konalo 6. října 2012 v Rositz (kraj Altenburg). Vedoucí Otto Hörtler uvítal mezi 300 hosty státní ministryní Marion Walsmannovou, Petra Bartoně z Prahy, Jana Čižinského, vedoucího úřadu KDU-ČSL pro zahraniční záležitosti a Pavla Svobodu, místopředsedu KDU-ČSL. Walsmannová ocenila návštěvu P. Svobody, který byl hlavním řečníkem. Pozdravil přítomné jménem předsedy KDU-ČSL, Pavla Bělobrádka. Připomněl, že kdysi Jan Šrámek, zakladatel Čs. strany lidové, se pokoušel spolupracovat s německými křesťanskými sociály. Svoboda nemá rád zlostné útoky prezidenta Václava Klause, který vyhnání Němců zneužívá pro štvaní proti vyhnaným. Naše strana, KDU-ČSL, již dávno spolupracuje se sudetoněmeckou kanceláří v Praze." Sudetendeutsche Zeitung, 12.10.2012, str. 11
http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/listy-c-154.html

298745

20.11.2013 14:06

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

Obávam se, že nebude trvat dlouho a

maru 88.?.?.?

Quenelle budou ukazovat i všichni představitelé elity - obzvláště před volbami.

299702

05.02.2014 17:56

Pogromy v Kyjevě financovány Spojenými státy americkými

RE: Ukjinskí biskupi radia prezidentovi

maru 88.?.?.?

Vždyť píše pravdu - zde to máte přímo na stránkách ukrajinského Byzantského katolického patriarchátu - http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=23649

Dále si tam můžete přečíst např. Trestní oznámení na prezidenty USA za zločiny proti lidskosti - http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=23699

304117

04.03.2014 17:44

O post člena Rady ČT usiluje i Jaromír Talíř. Je členem sudetoněmeckého landsmanšaftu?

RE: on ten spolek německých zahrádkářu...

maru 88.?.?.?

Ackermann-Gemeinde je katolická odnož sudetoněmeckého Landsmanschaftu.A 90 % odsunutých sudetských Němců tvořili katolíci. Stačí sledovat, jaké akce pořádá pro naši a německou mládež sdružení Antikomplex, které spolupracuje s Ackermann-Gemeinde a s našimi školami a hned je jasné, odkud vítr vane - přepisování naší historie dle not Landsmanschaftu. Landsmanschaft má sice více odnoží, ale na sjezdech se scházejí všichni. Biskupové z Ackermann-Gemeinde posílají zdravice zcela fašistickému extrémistickému Witikobundu a pořádají pro jeho členy přednášky.
Církev měla k fašismu vždy blízko - vždyť i extrémistická fašistická ukrajinská strana Svoboda, která je součástí vítězných pučistů, nebere do svých řad atheisty.
---
I Michal Uhde z ÚSTR, syn Milana Uhdeho, který už Radě ČT sedí, se zúčastňuje sjezdů Landsmanschaftu.

305983

15.04.2014 19:13

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Aktualita k Carjovovi !!!

maru 88.?.?.?

Carev byl v Kyjevě brutálně zbit,poté co se zúčastnil televizního pořadu Svoboda slova. Chtěl, aby západní Ukrajinci poznali názor východních Ukrajinců. Řekl , že se Ukrajinci musí navzájem naučit brát v úvahu různé názory v Ukrajině. Navrhl federalizaci Ukrajiny jako záchranu celistvé Ukrajiny. Když vycházel z televize, vrhl se na něj rozzuřený dav.
http://rt.com/news/ukraine-presidential-candidates-attacked-516/
----------
Teprve následně byl obviněn ze separatismu

http://rt.com/news/ukraine-presidential-candidates-attacked-516/

308536

FED si vymohl propuštění 13 zaměstnanců, dalších 45 čelí disciplinárnímu řízení a snížení platů. FED oznámil záměr pokračovat u některých současných i bývalých zaměstnanců BNP v civilních donucovacích akcích.

Hollande obvinil Washington z neadekvátní výše pokuty pro zahraniční banku, když prohřešky svých vlastních bank trestá US mnohem nižšími sankcemi.Za prohřešky, které způsobily finanční krizi byly banky potrestány pokutou v miliardách, ale nemusely přiznat vinu (akt, který může vést ke ztrátě licence).

U podobného provinění platila v roce 2012 holandská banka ING pokutu pouze 619.000.000 USD a a britská banka Standard Chartered pokutu 670.000.000 USD. Banka HSBC, která byla také obviněna ze spoluúčasti na praní špinavých peněz, zaplatila pokutu 1.900.000.000 USD.Žádná z těchto bank nebyla nucena přiznat vinu a nebyla omezena v bankovních operacích.

V květnu musela švýcarská banka Credit Suisse přiznat vinu, že pomáhala Američanům vyhnout se placení daní. Dostala pokutu 2.600.000.000 USD - více než trojnásobek pokuty 780.000.000 USD, kterou v roce 2009 USA uložily její "kolegyni" švýcarské bance UBS za stejné provinění.

Ve srovnání s těmito případy je trest 8.970.000.000. USD + přiznání viny + propuštění zaměstnanců + omezení v bankovních operacích pro francouzskou banku BNP Paribas naprosto nepřiměřený a právem vzbuzuje dojem vydírání a nepřípustného nátlaku Wall Street na Francii.

Nepřiměřeně vysoké sankce pro BNP zhoršily americko-francouzské vztahy a mohou mít negativní dopady nejen na francouzskou, ale i na evropskou ekonomiku.
Francouzští představitelé začátkem června varovali, že by jejich prosazení mohlo způsobit problémy i v rámci jednání o Transatlantické obchodní dohodě mezi Evropskou unií a Spojenými státy - ale nebylo jim to nic platné.

http://citizen.co.za/afp_feed_article/us-poised-to...

http://www.forbes.com/sites/francescoppola/2014/07...

312547

Není to možné, francouzské banky nemají vlastní měnu,jsou předlužené, navíc spadají pod Evropskou centrální banku, která spolupracuje s FEDem.

Následoval by stejný trest jako u Putina - a zasáhl by celou předluženou EU. Zmrazení kont v zahraničí, zrušení možnosti používat platební karty, zneužití ratingových agentur pro snížení ratingu Francie ,možná i uzavření dceřiných poboček amerických bank ve Francii.Zákaz cleringových operací evropským bankám, snížení ratingu evropským státům atd. atd.
FED drží Evropu pěkně pod krkem.
Podle mého názoru je EU od roku 2008 pod útokem finanční oligarchie Wall Street.EU je přes finanční systém a americké základny v Evropě vazalem USA.
To vysvětluje její jednání při uměle vytvořené krizi v roce 2008-asistence při výprodeji hmotného majetku států a občanů bankám, při "vyjednávání" podmínek TTIP a při uměle vytvořené politické krizi s Ruskem, vysvětluje to, proč je EU ochotná sponzorovat fašistický režim v Ukrajině, který jí přinese jen problémy,zrušit výstavbu plynovodu, který by ji uchránil od případných výpadků dodávek plynu přes neklidnou Ukrajinu, proč předstírá, že věří Američanům nesmyslné návrhy na dovoz břidlicového plynu. Vysvětluje to, proč zadlužená Belgie skupuje ve velkém (za částku přesahující její roční HDP) bezcenné americké dluhopisy prodané Čínou a Ruskem a zatěžuje tak evropský finanční systém.

USA zde plánují trvalé vojenské základny a zásahy nejen v rámci "obrany" států EU, ale i v případě nepokojů v jednotlivých zemích EU.

-----
Pokusit se zrušit vypořádání v dolarech si může dovolit pouze silná země s vlastní měnou, s poměrně nízkým dluhem a s velkými zásobami přírodního bohatství.Putin byl k těmto krokům donucen sankcemi Wall Street a finančním útoky na Rusko. Pracuje teď s Čínou na vlastním finančním systému, vlastních platebních kartách - plánují v Honkongu zalozit ratingovou agenturu - konkurenta amerických ratingových agentur.Na Putinovu hlavu je vypsaná odměna (v rámci Ukrajiny) a USA plánují utratit dost velké částky na roztáčení protiruské propagandy, na Putinovo svržení/odstranění a změnu režimu v Rusku.

312552

03.07.2014 11:47

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

maru 94.?.?.?

Armádu ano, ale s normální branou povinností.
To, co navrhuje tato vláda pod tlakem senátorů USA, však není normální armáda. Je to povinné odvádění "masa" pro nakrmení kulometů za cizí (nikoli české) zájmy.
A dokonce i žen - takovou vymoženost nemají ani fašisti na Ukrajině - tam je účast žen v armádě dobrovolná.

Naše obyvatelstvo nebude vojensky cvičené - to jen, když se podplacení panáci z vlády rozhodnou je nahnat před kulomety za cizí zájmy, vyhlásí - při obejití parlamentu!!! - branou povinnost. Muži i ženy mezi 18-60 lety budou absolvovat 3 měsíční výcvik (možná 6 měsíční - ale to jsou podle mne kecy, aby to nebylo tak okaté) a pak budou vrženi přímo do ostrých bojů.

Přesně takto to teď funguje na Ukrajině - ale i tam je vynechána braná povinnost žen.

Dokud naše vláda kope za cizí zájmy, nemá smysl schvalovat mechanismus, který pošle v podstatě necvičené lidi za cizí zájmy umírat.

Celý ten zákon na mne působí dojmem, že Američané potřebují vyklidit český strategcký prostor - ničím jiným není.
A vláda, která ho navrhuje, je zločinná.

312586

05.07.2014 10:06

Známka toho, kam by mohl ukrajinský konflikt vést?

V Doněcku operuje Nacigarda, Kolomojského oddíl Donbass - se svatojiřskými stužkami povstalců

maru 94.?.?.?

Je to podobné jako v Oděse. Nacigarda se vydává za povstalce - je ověšena svatojiřskými stužkami.
Včera v Doněcku zastřelili tako označení zamaskovaní ozbrojenci čtyři cleny patroly - spolupracovníky GAI Doněck.
Patrola spolupracovala s milicemi obránců Doněcka.
--------
Ozbrojenci byli maskovaní, označení svatojiřskou stužkou a ozbrojení zahraniční výzbrojí.
Předpokládá se, že by to mohli být členové Kolomojského trestního oddílu Donbass, který diverzně operuje na území Doněcké republiky.
21. května velitel Donbassu Semenčenko prohlásil, že zavraždí všechny milicionáře, kteří spolupracují s povstalci Doněcka.

http://www.oplot.info/content/oni-prishli-ubivat-m...

312687

05.07.2014 10:15

Známka toho, kam by mohl ukrajinský konflikt vést?

RE: V roce 1941

maru 94.?.?.?

U nás tedy Němci domy vypalovali o sto šest - co Lidice, Ležáky, Javoříčko a další vypálené osady? Co to tady, proboha, trousíte?

312688

06.07.2014 18:11

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Je potreba !!!

maru 94.?.?.?

To nevadí, nikdy nevíte jistě, co kde který čin způsobí. Přinejmenším by to dalo najevo smýšlení budoucích voličů - což se jistě počítá.

------------------
Lze případně rozšířit i o obvinění z podpory a propagace fašismu dle § 260 a 261 Trestního zákona č. 140/1961 Sb.

Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka

§ 260
(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,
b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo
c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

§ 261
Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 260 , bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.


--------

https://www.facebook.com/UkraineHR

https://www.facebook.com/republikpopulairedudonbas...

312812

15.07.2014 13:48

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

maru 94.?.?.?

Mám z výpovědi jiného zdroje potvrzeno, že přinejmenším matka slavjanského obránce s přezdívkou Rys po odchodu obránců Slavjanska zastřelena byla. Podle tohoto zdroje - když se to Rys dozvěděl, dal dohromady bojovou jednotku, kterou pojmenoval po své matce.
-----------
O ukřižování dítěte nic nevím.
Je jasné, že ve válce vznikají dezinformace a věřte mi, že z té oblasti čtu mnoho zpráv z mnoha zdrojů.
Ve světle těch zpráv - např. z výpovědí zajatců z řad ukrajinské armády či nacigardy - zpráva o zastřelení matek obránců Slavjanska nijak nevybočuje z událostí, které jsou z míst bojů opakovaně sdělovány.
Máte možnost nahlédnout do novin obránců i do novin západní Ukrajiny - čtěte o stejných událostech v obou zdrojích, poslouchejte videa a sám si rozhodněte, kde je asi pravda.
Jinak to nejde.

313303

19.07.2014 17:40

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: lžete sami sobě

maru 94.?.?.?

Tady k tomu máte vysvětlení:

http://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_7369

313520

25.07.2014 12:21

Jak jsem málem přišel o Sofii

Bezplatné poradenství nabízí právnická organizace Iuridicum Remedium

maru 94.?.?.?

Já vám přispěji, ale není to trvalé řešení - zkuste se obrátit pro bezplatnou radu na organizaci Iuridicum Remedium:

"Zabýváme se zejména problémy vyplývající z pracovně právních vztahů, nájemního bydlení a excesů při exekucích. Zároveň spolupracujeme s nevládními organizacemi zacílenými na jednotlivé skupiny sociálně znevýhodněných.

Pomocná právní ruka se nabízí ve formě podrobné písemné konzultace problému, sepisování listin podání i v podobě advokátního zastupování u soudů a jednání s protistranou."

http://www.iure.org/kontakt

314026

02.10.2014 21:11

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

Národní demokracie kandiduje v koalici s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti

maru 94.?.?.?

A Dělnická strana sociální spravedlnosti do ČR letos v únoru zvala Pravý sektor:
http://old.dsss.cz/dsss-pozve-zastupce-praveho-sek...

Společná kandidátní listina Národní demokracie a DSSS zde:

www.nebruselu.cz/img/kandidatni_listina_praha_fina...

Podle mého názoru Vás taková kandidatura zdiskredituje, pane Stwora. Jednoznačně.

318415

12.10.2014 13:03

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

Pokus o občanské, socialistické Novorusko byl zničen komplotem oligarchů.

maru 94.?.?.?

Protože takový státeček by ohrožoval oligarchy v západním i východním bloku.
I Putin je oligarcha a podporuje jemu věrné oligarchy.

Nejspíše půjdeme do války dvou oligarchických bloků, které se přetahují o moc.

318931

12.10.2014 13:28

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

Nepohodlné informace nelze vynechávat

maru 94.?.?.?

Nepohodlným se stal nejen Strelkov, ale i Mozgovoj, který situaci přesně vystihl:
"Situace je nepřehledně spletitá. Všichni křičí mír! Mám otázku - pro koho má být ten mír? Je nutné bojovat dál a udělat to, co chce národ a ne jednotlivě vybrané osoby, které sedí v kabinetech. A jestli se jim nelíbí to, co chce národ, tak mohou ty kabinety vyklidit. A jít místo toho na ulici.
Velitele donutili podřídit se "nové vládě" tím, že ovládli zbraně a zásobování. A lidé chtěli od počátku vytvořit Novorusko a ne tyto ohryzky.

Jsem přesvědčen, že na celém světě nepřikazují politici oligarchům, ale oligarchové politikům."
----
Novorusko v současné dohodnuté podobě je okleštěné, ohryzané Luhansko a Doněcko, které bude mít velký problém ochránit svá největší města, protože leží v "odzbrojeném" pásmu. Naděje Novoruska spočívala v ruské pomoci, v úzkém propojení a spoluprací s Ruskem (plynovody, pohyb zboží apod.).Tím, že minská dohoda určila, že občané Novoruska nebudou mít pod kontrolou své hranice (kontrolovat je bude západní Ukrajina spolu s Ruskem), je tato naděje naprosto zmařena. Stávají se samostatné existence neschopným územím, nenáviděným zbytkem Ukrajiny.
------
Shrnuto a podtrženo - pokus o občanské, socialistické Novorusko se mocným nehodil do krámu a skončil komplotem oligarchů - a to jak východních tak západních.

318933

12.10.2014 20:03

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Nepohodlné informace nelze vynechávat

maru 94.?.?.?

Obávám se, že vám to ani nerozklíčuji. Čas to rozklíčuje určitě lépe. Odpovím k vašim jednotlivým odstavcům.

1. To video mohlo být z Krymu. Pak by děj videa nebyl až tak nepochopitelný. Na Krymu se trhla většina ukrajinské armády od Ukrajiny a přecházela pod krymské (většinou ruské) vedení. A někde jsem kdysi četl, že Strelkov je ruský důstojník, který přišel pomoci Donbasu z Krymu.
Strelkov sám je v Novorusku ctěn jako jeden z největších novoruských hrdinů.

2.Souhlasím s vámi, že Rusové Putina většinově podporují.Mají už zkušenost s Jelcinem, který prodal Rusko západu, a nechtějí, aby se to opakovalo. Putin pozdvihl Rusko, má imperiální ambice a Rusové na něj mohou být - a také jsou - hrdí. 6. kolona je vývojem situace donucena kopat za fašisty a na to jsou Rusové citliví. A oni ukrajinský fašismus velice dobře vidí.

3.Nikde netvrdím, že Putin měl vtrhnout na Ukrajinu. Ani novoruská domobrana v tom nemá jasno. Ale kroky, které se dějí, ukazují, že Putinovi je problém s Novoruskem dost na obtíž.
-Putin odmítl Novorusko, když žádalo příslib začlenění do RF.
-Putin nedávno prohlásil, že charkovská oblast nebude spadat do Novoruska.
-Armáda Novoruska nedostávala oficiální podporu a vybavení od ruského vedení.Financovali ji její sympatizanti, kamarádi bojovníků apod. Většinu výzbroje si vybojovala na Ukrech.
-Putin prohlásil, že podporuje jednotnou Ukrajinu.
-Někde jsem četl vyjádření Strelkova, ať do něj lidé v Novorusku žádné naděje nevkládají. Že se nemůže vrátit do Novoruska, protože ho nenechají překročit hranici.
-Se souhlasem Putina byl boj v Novorusku zastaven uprostřed vítězného postupu armády Novoruska. Nespokojenost se Zacharčenkem se ve zpravodajství domobrany občas objevovala už před příměřím. Byl - spolu se svými lidmi - označován za lidi oligarchy Achmetova. Za jeho vlády ustaly snahy o znárodnění majetku oligarchů.
-Se souhlasem Putina bylo na minských dohodách zrazeno Novorusko.
-Rozpor mezi dvěma politickými proudy v Novorusku (Achmetovci-okleštěný Donbas v Ukrajině versus Mozgovoj, Strelkov - občanské, socialistické samostatné Novorusko včetně Oděsy případně vykopání fašounů a přívrženců západu z celé Ukrajiny) se naplno projevil nyní, rozhodnutím parlamentu DLR o tom, že nebude posunut termín voleb do Rady lidových poslanců a prezidenta. Volební komise žádala o posunutí termínu z 2.11. na 9.11., protože mnohé politické subjekty dostaly k registraci u volební komise nekompletní dokumenty a z kandidátů na prezidenta se u volební komise stačil ze 6 lidí zaregistrovat pouze Zacharčenko, ostatní kandidáti ještě sbírají podpisy. Žádosti komise nebylo vyhověno.
-Obávám se, že i lidi v Rusku robotují na oligarchy.

4.Netroufal bych si hádat, co si mrznoucí Ukrajinci zvolí. Možná, že odhodí Porošenka a zvolí si Jaroše nebo Ljaška.

5.Tento článek je překlad z oficiálního web...

Automaticky kráceno

318969

12.10.2014 20:04

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Nepohodlné informace nelze vynechávat

maru 94.?.?.?

5.Tento článek je překlad z oficiálního webu domobrany. Nebudu vynechávat zprávy jen proto, že někomu nesednou do světonázoru. Na zbytek se musíte dotázat editora.

318971

04.12.2014 02:07

Posviťme si na americkou ambasádu!

Překlep v URL:

maru 94.?.?.?

mobilisace.cz

322645

04.12.2014 17:45

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Z toho prset nebude

maru 94.?.?.?

Tady nejde o Zemana, jde o princip. Prezident byl zvolen v řádných volbách, nelze se vměšovat do vnitřních záležitostí státu a zaplatit fašistické skupinky, aby ho ukřičely k demisi.

Akce Posviťme si na americkou ambasádu přitáhne k činnosti USA v ČR pro USA nevítanou pozornost a ukáže USA, že jejich metoda revolucí je zde částečně profláknutá a možná si to uvědomí i někde jinde.

Chelemendik např. píše, že "A velmi důležitá je další věc. Pouze v Česku se začaly organizovat akce na podporu Zemana, což je velmi dobrá věc. V Maďarsku ani na Slovensku se nic takového neodehrálo."

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-St...

322708

04.12.2014 17:50

Obrana dolarového imperialismu

RE: globální imperium násilí

maru 94.?.?.?

Ten otravuje i na nwoo.org - a používá i ty samé překopírované příspěvky. Je to placený trol, vydělává si na chleba.

322710

23.12.2014 22:18

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: Nepatří to sem? Ale patří.

maru 46.?.?.?

Zpráva českého ministerstva zahraničí:
http://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/x2014_12...

Zpráva slovenského ministerstva zahraničí včetně společného prohlášení:

http://www.mzv.sk/servlet/content?MT=/App/WCM/main...

323943

12.04.2015 11:20

Na hranici vlastizrady?

RE: Kontakt neuvadi?

maru 46.?.?.?

Evidentně jsem hledal špatně. Díky

331032

22.04.2015 10:39

Polsko oznámilo naprostý zákaz geneticky upravené kukuřice Monsanto

kukuřice MON 810 v Čechách:

maru 178.?.?.?

Místa pěstování geneticky modifikované Bt kukuřice MON 810
v České republice v roce 2014:

http://www.mzp.cz/C1257458002F0DC7/cz/aktualni_inf...

331649

19.11.2015 14:37

Washington tříbí své operace pod falešnou vlajkou

Další informace naznačující, že šlo o operaci pod falešnou vlajkou

maru 46.?.?.?

http://www.byoblu.com/post/2015/11/19/terrorismo-l...

Článek sleduje souvislost mezi nárůstem indexu strachu a teroristickými útoky 11. září v USA, v Madridu, v Londýně, na Charlie Hebdo, a nyní v Paríži. Dochází k závěru, že mezi nimi existuje přímá úměra s výjímkou 11. září.

Index strachu, který popisuje, zda je stabilita prostředí vhodná pro investice - tedy zda nedojde k nějakým zvratům - včetně politických, před všemi teroristickými útoky rostl, v mnoha případech proběhl útok ve špici grafu. Pouze 11. září tvoří výjimku.
------------------------
http://new.euro-med.dk/20151114-paris-massacre-yet...

Tento článek si všímá dalších zajímavých faktů. Například toho, že načasování útoku bylo pozoruhodné. Odehrál se v době, kdy Francie umístila svou letadlovou loď Charles de Gaulle u syrského pobřeží. Fotograf Le Monde byl ve správném čase na správném místě, aby nafotil, jak Hollande dostává na stadiónu zprávu o útoku. Posuďte sami, zda Hollande vypadá znepokojeně či překvapeně.

342052

08.02.2016 16:35

Policie v roli fašistů?

Ještě doplnění

maru 178.?.?.?

viz http://www.zvedavec.org/vezkratce/12109/

345364

12.02.2016 00:46

Pekelné soužití s migranty a politiky

Drobná oprava

maru 188.?.?.?

Nedá mi to, abych to nezmínil. Simone Hericourt nazývá primátorku Calais "slimákem" a ne "koulí". Zapomněl jsem to opravit, omlouvám se.

345486

14.05.2016 08:53

A co zvířata?

Ne všichni lidé svá zvířata bezcitně opustili

maru 46.?.?.?

Někteří lidé, kteří na uvedeném odkazu prosí o záchranu svých zvířat, tvrdí, že byli narychlo evakuováni přímo z práce a nebylo jim dovoleno vrátit se domů, jiným zvířata utekla přímo při evakuaci nebo prostě v době evakuace nebyla doma (kočky). Další jel 8 mil na své klisně poté, co je při převozu odřízla ohnivá stěna, a pak musel koně pustit a nechat jít (zřejmě se příliš plašil). Ne všichni lidé jsou bezcitní.

348521

23.07.2016 12:15

Endgame po česku

ad anonymita

maru 46.?.?.?

Pane Stwora, bojovat proti NWO se dá různými cestami. A rozšiřování informací je toho důležitou součástí, k čemuž s Vaším laskavým svolením využívám Zvědavce.
O informacích, které zde uveřejňuji, si udělá každý svůj názor bez ohledu na to, zda autorem je anonym.

Kromě toho může každý z nás pracovat ve svém okolí - a tam to již anonymně není možné a je třeba prokázat kus osobní odvahy, abyste např. povzbudili lidi, aby se odvážili hromadně odmítnout kampaň HateFree ve vašem profesním okolí.

Troufám si tvrdit, že u výše uvedeného by moje veřejně známé spojení se Zvědacem bylo spíše kontraprodutivní. Doba je prostě taková.

Je cenné, když se lidi podle svých sil JAKKOLI snaží postavit totalitě. Měli bychom je povzbuzovat, ať již to dělají pod svým jménem nebo anonymně, a také se spojovat a spolupracovat. Rozbroje jsou vodou na mlýn NWO - všichni to víme.

Kromě toho si myslím, že totalita bude postupovat. Je to vidět v Německu, kde cenzorní neziskovky již zakazují použití zájmen "my" a "oni", a ve Francii, kde se podruhé prodlužoval výjímečný stav a 6 dní po atentátu v Nice byl bez hlasování definitivně přijat pracovní zákon, který vysoce oklešťuje práva zaměstnanců a podporuje tzv. flexibilitu, prosazovanou poskoky korporací. (I u nás je pracovní zákon měněn podle tohoto mustru, ale Sobotkova vláda to dělá nenápadně po jednotlivých krocích.)
Oligarchie chce prosadit světovou nadvládu, nemá co stratit a bránit se bude urputně. Dá se předpokládat, že i u nás časem značně přituhne a já nechci ublížit lidem ve svém okolí.
To jen na vysvětlení.

350682

23.07.2016 12:39

Endgame po česku

RE: ad anonymita

maru 46.?.?.?

Omlouvám se za překlep - ztratit, samozřejmě.

A ještě k těm informacím.
Já se naopak, pane Stwora, domnívám, že šířením informací se mění velice mnoho. Změníte informační pole, jak říká Pjakin, a ovlivní to další vývoj.

To můžeme vyvodit i z toho, jak rozšiřování informací alternativními zdroji dnešnímu establishmentu vadí. Utužuje se cenzura, všichni nepohodlní se označují za Putinovy agenty, xenofoby a fašisty. Dělají se seznamy "proruských" médií, establishment se je snaží odstřihnout od financování, utrácí se miliardy na různé neziskovky a informační centra, které mají roztrubovat ty správné informace a náhledy. Už z těch utracených peněz je prostě vidět, jak mnoho to poskokům oligarchie překáží.

350684

23.07.2016 12:55

Endgame po česku

RE: ad anonymita

maru 46.?.?.?

Ano, to je možné. Snažím se dělat pro svou ochranu, co mohu, a zbytek přenechám vyšším silám [mrknutí jedním okem]

350685

23.07.2016 17:04

Endgame po česku

RE: ad anonymita

maru 46.?.?.?

Pane Stwora, zůstaňme u toho, že Vy jste rád, že u Vás občas publikuji a já jsem rád, že mi tuto příležitost s nasazením vlastní kůže dáváte a vážím si toho.
Své vysvětlení jsem podal výše a dále už bych se jen opakoval.

350691

01.11.2016 08:44

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Dodatek č. 2 - dotace na kulturu rozděluje příslušník Sudetoněmeckého Landsmannschaftu.

maru 188.?.?.?

Je s podivem, že nikomu z vládní koalice nevadí, že dotace na kulturu rozděluje našim umělcům příslušník Sudetoněmeckého Landsmannschaftu.

To se pak opravdu nemůžeme divit protičeským politickým aktivitám české kulturní fronty.

353035

01.11.2016 12:15

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

RE: maru dokončení

maru 188.?.?.?

Měl jsem za to, že v článku naopak zahrnuji do havloidů a islamizátorů KDU-ČSL, TOP09, ODS, ČSSD, ANO, Zelené, Piráty a Žít Brno. Protože všechny tyto strany byly havloidy (částečně nebo plně) obsazeny a nebo s nimi kolaborují.

ANO je výjimečné tím, že reprezentuje oligarchii, tj. vrstvu, která stojí přímo v pozadí nasunování korporátně fašistického systému multikulturního NWO.

To, samozřejmě nevylučuje existenci oligarchů vlastenců. ANO však reprezentuje ty druhé.

STAN jsem vynechal z toho důvodu, že nemám důkaz, že by se představitelé STAN účastnili sjezdů SL nebo schvalovali omluvy sudeťákům - ale pravdou je, že jsme psal článek ve spěchu a vycházel z faktů, která jsem již znal. To znamená, že jsem dostatečně aktivně po podobných důkazech nepátral.

Z účasti STAN na puči však jasně vyplývá, kam tuto stranu zařadit - o tom není žádných pochyb.

Situace opravdu není černobílá. AfD nebo Svobodní v Rakousku, kteří jsou proti islamizaci Evropy, také zastupují zájmy vysídlenců - to nelze přehlížet.
A na příklad Samková se na demonstraci Bloku proti islámu chovala vůči pozvaným představitelům AfD více než servilně (pokud jde o česko-německé historické vztahy). Na Dolejše z KSČM bych taky moc nesázel. Postkomunistická Die Linke v Německu multikulti velmi aktivně podporuje.

Takže v současném politickém dění je na místě být opatrný a mít oči otevřené.

353039

26.11.2016 10:18

Evropští vlastizrádci šílí

RE: Robejšek a

maru 46.?.?.?

Robejšek také tvrdí, že na referendum není česká společnost zralá.

353634

12.02.2017 13:34

Evropští super-bossové: podívejte se, co na nás chystají

Je to příprava na Globální zákon pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci

maru 188.?.?.?

Globalisté šturmují, protože se jim celý koncept rozpadá.
V minulém roce se na zasedání OSN nepodařilo prosadit "Global Compact pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci", který měl být posledním hřebíčkem do rakví národních států.

UNHCR spolu s IOM měly centrálně rozhodovat, kolik migrantů do kterých států pošlou.
Migrace, která je ve skutečnosti řízená a organizovaná, se proto musí ve veřejnosti upevňovat jako něco, co je již navždy - jako trvalý objektivní proces.

Brusel je v tomto klíčovým hráčem, protože EU má být ukázkovým příkladem rozložení národních států migrací.
Všimněte si časové shody:
Dne 13. června. 2016 navrhla Evropská komise tzv. rámec Unie pro znovuusídlování - http://www.zvedavec.org/vezkratce/13988/.

Tento rámec má zcela přepsat Dublinské dohody. Byla to příprava na přijetí Global Compact pro migraci v OSN.
18. července se na summitu OSN projednával koncept Globálního zákona pro migraci (Global Compact pro migraci), který měl být podkladem k jeho přijetí 19. září 2016 na OSN summitu v New Yorku.

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/09/7020-nov...

Pokud by vše vyšlo, jak si globalisté v Unii představovali, stačilo již jen přijmout Komisí navrhovaný "rámec Unie pro znovuusídlování" a masy Afričanů by byly závazně směřovány UNHCR do EU.
Ale státy se na konceptu nedohodly a v 19. září vydaly jen obecnou rezoluci s tím, že se na "Global Compact pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci" bude dál pracovat a přijme se o dva roky později - v roce 2018.
A také se na něm pracuje.

UNHCR vyzvala neziskovky, korporace, členské státy, mezinárodní organizace a další investory ke spolupráci na "Comprehensive Refugee Response Framework (CRRF)", který by měl být uvedením zákona "Global Compact pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci" do praxe.
V rámci tohoto systému by se UNHCR hlásily státy, které by u sebe shledaly dost, ekonomických, vnitřně či vnějně vysídlených a dalších migrantů - tedy třetí země. A UNHCR by tyto migranty befelem přidělila do bezpečných a rozvinutých zemí. Do pilotního systému se již přihlásilo Somálsko, Tanzánie a Uganda a UNHCR zkoumá další příležitosti v zemích Asie a Latinské Ameriky viz str. 3 dokumentu níže.

http://www.unhcr.org/584687b57.pdf

Se zeměmi k umístění se počítá především v Evropě, protože Brusel představuje jádro globalistů snad ještě tvrdších než v OSN. Proto utahuje šrouby.
Vše se má završit a spustit v roce 2018.

355652

12.02.2017 14:05

Evropští super-bossové: podívejte se, co na nás chystají

RE: Je to příprava na Globální zákon pro bezpečnou, řízenou a pravidelnou migraci

maru 188.?.?.?

Jinak - pořád melou o dvourychlostní Evropě, tak asi počítají s tvrdým jádrem. Jen doufám, že to nebude "Čechia" ve federaci s Německem.

355655

13.03.2017 21:57

Výuka islámu v českých školkách

Tento Sorosův projekt běží v českém školství hromadně pod záštitou MŚMT

maru 46.?.?.?

Multikulturní projekt EDISON, kterého se článek týká, jede v českých školách a gymnáziích hormadně. Stačí si zadat do Googlu: projekt edison škola gymnázium.

Záštitu projektu, který je organizován českou pobočkou nadnárodní neziskovky Aiesec (aiesec.cz), udělilo MŠMT:http://www.aiesec.cz/wp-content/uploads/2015/08/Z%...

Neziskovka Aiesec http://aiesec.org/ngos/, kterou založil a podporuje George Soros a OSN, působí cca v 90ti zemích světa. Zaměřuje se na školáky a studenty, ze kterých vytváří multikulturní globální občany.

A tak naše vláda - místo aby omezila a zprůhlednila moc neziskovek v ČR - jim naopak svěřila výchovu našich dětí.
Výchovu k tomu, aby zahladily své národní uvědomění a lhostejně přihlížely ke genocidě evropských demokratických národů a k nastolení globální diktatury vlastníků nadnárodních korporací a bank.

356454

14.10.2017 10:08

Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky

Vláda ČR projednala 11. 10. Problematiku vstupu pracovních sil ze zahraničí za účelem podpory podnikatelského prostředí

maru 2a00:x:x:x:x:x

Na jednání vlády (ANO, ČCD, KDU-ČSL) byl dne 11. 10. 2017 projednán dokument

1070/17 Problematika vstupu pracovních sil ze zahraničí za účelem podpory podnikatelského prostředí v České republice.
.

Viz https://apps.odok.cz/djv-agenda?date=2017-10-11

Na stejném zasedání projednávala vláda projednala dokument

1059/17 Informace o implementaci Nové agendy pro města a dalších schválených mezinárodních dokumentů OSN a EU v podmínkách ČR

Implementace Agendy 2030 pro města kromě jiného dále oslabuje státy.

Agenda 2030 dává městům a regionům možnost obcházet státní zákony.
Mohou se na příklad rozhodnout, že bez ohledu na zákony státu, budou přijímat ilegální migranty ve velkém a chránit je před deportací.

Tento proces nyní probíhá např. v USA, kde je na 300 jurisdikcí – měst, okresů a států, které přijaly tzv. "politiku útočiště" (sanctuary policies) a nabírají a chrání na svém území ilegální migranty - a to v rozporu s americkým zákonem.
Jen v Británii je takových měst 80.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sanctuary_city

360491

13.06.2018 16:45

Trump se schází s Kimem na pozadí měnícího se světového řádu

Vše je křišťálově jasné - Trump je příšerný, Čína je úžasná

maru 209.?.?.?

Co mi to jen připomíná?

364671

21.06.2018 10:22

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

Je důležité nepředat rozhodování o azylu ani EU ani OSN UNHCR a nepřistoupit na kvóty

maru 209.?.?.?

V dokumentu Rady Evropy
"Extratoriální zpracování žádostí o azyl a vytvoření bezpečného útočiště pro uprchlíky v zahraničí", dokument Rady Evropy, prozatímní verze ze 4. 6. 2018:

http://website-pace.net/documents/10643/4253277/20...

je porovnání s dosud platným mezinárodním a národním právem:


Bod 36. dokumentu Rady Evropy tvrdí, že evropské direktivy se nemohou používat mimo území Evropy a Ženevská konvence neupřesňuje specifická pravidla pro udělení azylu.

Bod 47. EU nemá kompetence pro poskytnutí azylových víz nebo jiných víz na území členských států.

To znamená, že pokud Babiš dobrovolně nepředá kompetence pro poskytnutí azylových víz ani EU ani OSN UNHCR, můžeme si podmínky azylu dál určovat sami. Zcela v souladu s právem.

Platná Ženevská konvence neobsahuje slučování rodin a počítá s tím, že se váleční uprchlíci po skončení války vrátí domů.

Jinak hotspoty v Africe či v Albánii znamenají skutečně ukrytí celého podrazu, aby jej lidé Evropy neměli přímo na očích.

Vždyť po celou dobu se budují v Africe cesty pro migranty s welfare pro migranty podél těchto cest (za naše peníze pro rozvoj afrických zemí).
V Nigeru stojí tranzitní středisko cca od roku 2015. Celé to diriguje OSN + IOM +EU a na ně napojené neziskovky.
Návraty migrantů jsou pouze dobrovolné.

Hotspoty mimo EU znamenají větší netransparentnost, nekontrolovatelnost, nárůst korupce a také nárůst migrace, protože migranti již nebudou nic riskovat - všichni to půjdou zkoušet do Evropy.

Pro Evropany to znamená trvalé mnohem větší náklady a předání těch nejdůležitějších životních kompetecí pro národ zločincům, kteří již teď vykřikují, že je migrace lidským právem.

A velmi těžko se pak takových hotspotů zbaví.

Dá se počítat s tím, že do do evropských hotspotů se nahrnou/nebo budou nahrnuti lidé z utečeneckých táborů všude v Turecku a v Africe a také lidé z afrických blázinců a vězení.
Ty všechny budeme živit, šatit, ubytovávat, poskytovat jim v táboře zdravotní péči a další welfare, platit jim právníky a také neziskovky, které je budou dovážet a doprovázet, vybavovat doklady a starat se o ně.

Třetí země podněcují migraci do Evropy, mají z ní významný profit. Hodnota remitencí (peněz, které migranti posílají domů) přesahuje trojnásobek světové humanitární pomoci) a ještě se mohou vhodně zbavit zločinců a blaznů a také infiltrovat Evropu.

Světová elita se naopak zbaví sociální Evropy, napakuje se na migračním byznysu a na migračním bankovnictví a dostane recipročně výhodné kšefty v Africe.

Evropským společným azylovým systémem s kvótami se de facto pouze pro EU realizuje chystaný Globální kompakt pro migraci a Globální kompakt pro uprchlíky, který má být schválen na podzim letošního roku a m

364836

21.06.2018 10:23

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

pokračování

maru 209.?.?.?

Evropským společným azylovým systémem s kvótami se de facto pouze pro EU realizuje chystaný Globální kompakt pro migraci a Globální kompakt pro uprchlíky, který má být schválen na podzim letošního roku a má přepsat dosud platnou Ženevskou konvenci.

TZV. humanitární azyl, který obsahuje, umožňuje dát azyl i jen osamělým matkám s dětmi, nemocným, lidem pronásledovaným kvůli pohlaví, lide vnitřně přesídlěným (tj. nepř. odstěhovaným diktátorem kvůli přehradě), lidem prchajícím před globálním oteplováním, lidem bez státní příslušnosti, kterých je v Africe požehnaně, profláknutým nezletilým bez doprovodu, starým lidem atd. atd.

Třetí země a elity se prostě rozhodly vydělávat na ničení rozvinutých národů a na věčném pohybu masy lidí.

-----------
Jedinou cestou k normálnímu stavu je zastavovat lodi neziskovek a vracet je nekompromisně zpět.

Ponechat si ohledně migrace všechny kompetence, nic nepředávat nadnárodním celkům.

Přijmout zákon, který bude kriminalizovat organizování migrace.

Přijmout zákon, který zdaní neziskovky, zabývající se migrací.

Přijmout zákon pro transparentnost neziskovek, kde neziskovky financované ze zahraničí, budou označeny za zahraniční agenty a jejich financování bude zdaněno.

V OSN Agendě 2030 je bod, který tvdí, že migrace je zdrojem rozvoje. Z toho vyplývá, že všechny státy, které Agendu přijaly, budou dozorovány, aby její body naplnily - a tedy roztáčely migraci na svém území.
Takže bychom museli odstoupit od plnění Agendy.

Museli bychom odstoupit od smlouvy s OSN, podle které bereme od OSN určitý počet lidí, kterým dá OSN azyl.

Do ústavy, bychom si podle maďarského vzoru měli dát, že migrace není pro Českou republiku zdrojem rozvoje.

Tím vším bychom alespoň mohli začít.

364837

14.09.2018 20:51

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace

Omluva a oprava data - Globální zákon o migraci má být podepsán v prosinci

maru 178.?.?.?

Omlouvám se za nesprávně uvedený termín. Globální kompakt pro migraci má být podepsán počátkem prosince v Marakéši.

Doplněk:
Migrace je v OSN Agendě 2030 uvedena jako zdroj rozvoje (cíleně se ovšem neříká jakého rozvoje).Z toho vyplývá, že každá vláda, která plní OSN Agendu, bude muset plnit i tento cíl.
Cíle OSN Agendy 2030 jsou lidem předkládány jako splnění jejich nádhérné budoucnosti. Ve skutečnosti je Agenda 2030 především byznys plánem, generujícím pro korporace do roku 2030 tržní příležitosti v hodnotě nejméně 12 biliónů USD, které zatáhnou daňoví poplatníci států, které Agendu plní:

https://www.unglobalcompact.org/news/4396-08-01-20...

I naše vláda ji plní - patří do ní vše, co obsahuje slovo "udržitelný", inkluze, migrace, smart města, smart regiony, boj s globálním oteplováním, gender agenda, boj s xenofobií atd. atd.

V roce 2016 byla přijata pouze bezzubá New York Declaration for Refugees and Migrants o přípravě Globálního kompaktu pro migraci (a uprchlíky), jehož přijetí bylo odloženo o dva roky.

Během těchto dvou let probíhala mezivládní i korporátní a jiná jednání, jejichž výsledkem je nástin Globálního paktu o migraci a také další doprovodná doporučení v podobě vědeckých knih, studií atd., IT projektů, vznik mnoha dalších mezinárodních institucí, lobbistických orgánů, neziskových organizací atd. atd. , které budou migraci organizovat a dozorovat ji v zúčastněných státech.

Nástin paktu najdete anglicky zde:
http://www.un.org/en/conf/migration/

Kromě jiného je připravena i závazná metodologická příručka pro jeho implementaci v jednotlivých státech, včetně vytvoření nových úřadů,složených ze zástupců ministerstev a zástupců byznysu,neziskovek, migrantů a jejich diaspor.
Tento úřad bude rozhodovat, co je migračním cílem státu, kolik a kam se vynaloží peněz pro wellfare migrantů a diaspor (a souvisejícího byznysu), jak potlačovat odpor místního obyvatelstva, xenofobii atd. atd., jak oblbovat původní obyvatelstvo atd. atd.
Demokracie a původní obyvatelstvo jsou z rozhodování zcela vynechány.
Obojí je evidentně určeno na odstřel.
Podřízeno to celé bude OSN UNHCR a OSN IOM. Těmto organizacím budou státy povinně odevzdávat statistická data, aby bylo možné vyhodnotit, jak jsou daleko s implementací migrace jako zdroje rozvoje (byznysu).
Je to opět anglicky a stojí to za alespoň letmé přečtení:

MAINSTREAMING MIGRATION into DEVELOPMENT PLANNING
http://www.globalmigrationgroup.org/system/files/M...

Banky a korporace se těší na zisky, dohledáte je zde:

https://www.unglobalcompact.org/what-is-gc/partici...

Rozvojové země a lidnaté země a všemožné banky a finanční průmysl se těší na...

Automaticky kráceno

366515

14.09.2018 20:52

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace

Dokončení: Omluva a oprava data - Globální zákon o migraci má být podepsán v prosinci

maru 178.?.?.?

Rozvojové země a lidnaté země a všemožné banky a finanční průmysl se těší na remitence (peníze, které migranti budou posílat zpět do domovských zemí). Vlády jim budou muset povinně zřídit účty.

Např. Čína je pro Globální pakt pro migraci všemi deseti. Dokud si myslela, že budou žít Číňané především v hranicích Číny, omezovala porodnost.
Ale teď všechna omezení porodnosti zrušila - hádejte proč?
A byla velice proti návrhu, že by se migranti-zločinci měli vracet zpět do zemí původu.

A to samé i Afrika.

366516

15.09.2018 03:22

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace

RE: Dokončení: Omluva a oprava data - Globální zákon o migraci má být podepsán v prosinci

maru 178.?.?.?

Ne, všichni nejsou pro.
Obyvatelé rozvinutých národních států, na jejichž bedra je Globálním zákonem pro migraci kladena všechna bída světa,s masovou migrací nesouhlasí se 70-80 %.

Migraci nelze řešit způsobem, který zničí rozvinuté státy a jejich sociální systémy. Státům nelze shora nařizovat pomalou sebevraždu, na které 1 % vydělá neskutečné peníze a získá další moc a bohatství k těm 50 % světového bohatství, které již vlastní.

Tato nejbohatší vrstva, která až dosud vydělávala na finančním průmyslu (zadlužení lidí i států), na prodeji zbraní, drog, na válkách a na poválečných obnovách států, bude nyní vydělávat i na přesunech světové chudiny a uprchlíků, aniž by sama přispěla ke zlepšení světové situace.

Naopak, pokud uděláme z přesunů chudiny a uprchlíků lukrativní byznys, bude to tlačit směrem k nárůstu počtu migrantů a k nárůstu počtu uprchlíků. A zbídačí to obyvatele přijímacích států.

A to vše je vysoce neetické a nemorální.

Migraci nelze řešit tak, že otevřeme hranice a téměř všechnu migraci zlegalizujeme.
Migraci lze řešit pouze uzavřenými hranicemi (to už dokázal Orbán) a přísnou regulací. Migraci lze řešit systémovou změnou, která povede k tomu, že se nebudou zákulisně podporovat války, zadlužování a zbídačování lidí a přesun bohatství směrem k nejbohatším vrstvám.
A Globální kompakt pro migraci je pravým opakem správného řešení.

Řešení migrace musí přicházet DEMOKRATICKY zdola, v rámci volebních procesů a referend.

Nesmí být diktované shora, kde se v pozadí diktátu skrývá vrstva lidí, která si usurpuje světovou moc a bohatství a na zbídačení lidí a na migraci chce vydělávat další peníze.

366521

04.10.2018 21:35

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

Ten článek psal Soros?

maru 84.?.?.?

Trump nemůže za všechny války Ameriky. Dokud válčil Obama, Bush a další, kdo podporovali globalismus a byli vůdčími osobnostmi v jeho čele, všichni tito štěkaví mopslíci se před nimi servilně ohýbali. Zvolení Trumpa pro ně ale byla rána.
Jim ve skutečnosti nevadí války a utopené migranty používají jen jako beranidlo ke zlegalizování masové migrace.

Jim nejvíce vadí, že Trump spolu s Orbánem odmítají globalistické uspořádání světa. Proto se mu nyní tříská o hlavu všemi válkami Ameriky a snaží se ho zesměšnit.

Trump v OSN kromě jiného řekl:
"Ctím právo každého národa v této místnosti prosazovat své vlastní zvyky, víry a tradice."

"Spojené státy vám nebudou říkat, jak máte žít, pracovat nebo koho máte uctívat. Žádáme jen, abyste na oplátku i vy uznávali naši svrchovanost."

Trump odmítl myšlenku globalizace a chválil vlastenectví.

 Řekl, že nelegální přistěhovalectví pomohlo financovat zločinecké sítě, zatímco zhoršilo život pro původní obyvatelstvo. Že by migrace neměla by být řízena mezinárodními orgány. Že by se mělo pomáhat zemím, ze kterých odcházejí přistěhovalci, aby se tam lidem lépe žilo.

Macron, jehož projev byl oceněn bouřlivým potleskem mopslíků, prohlásil:
"Nenechám suverenitu lidí v rukou nacionalistů, kteří útočí na naše univerzální hodnoty."
"Nevěřím v právo silnějšího. Věřím ve třetí cestu, která nás zavazuje k novému modelu - k nové globální rovnováze."

----------
Ovšem tento nový zářivý model je ve skutečnosti omezení demokracie ve prospěch vlastníků korporací v zákulisí. A je protlačován silově a přes mrtvoly nejen migrantů.

366903

22.12.2018 21:32

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

Trump za Sýrie odchází, Obamovci zůstávají

maru 84.?.?.?

Islámský stát nebyl poražen, v Sýrii zůstane...

Po roce 1968 koloval vtip:

" Vleze si tchoř ke králíčkovi do nory. Králíčkovi je nora malá a povídá tchoři: Odejdi! A tchoř na to: Neodejdu, dokud to tady bude smrdět!"

368651

21.12.2019 11:15

Zlo ante portas

RE: Nevím, v čem

maru 38.?.?.?

Souhlasím. Myslím, že u nás to drží především Zeman - proto tak vadí. Kdyby zvítězil Drahoš, měli bychom už zde současný německý fašismus v plné parádě.

375509

1.Annegret Kramp-Karrenbauerová, která byla považována za nástupkyni Merkelové a pomohla jí sestřelit durynského premiéra, rezignovala - a to jak na nástupnictví po Merkelové, tak i jako vůdkyně CDU.

2.V CDU je konzervativní křídlo, jehož představitelé jsou členy tzv. Unie hodnot, která např. nechce likvidovat jaderné elektrárny tak rychle a požaduje plnou integraci migrantů. Toto křídlo je nyní pod tlakem.
Němečtí socialisté a levicové křídlo CDU požadují, aby žádný člen CDU nesměl být zároveň členem Unie hodnot. V podstatě chtějí vyhodit konzervativce z CDU.

Sárský premiér Tobias Hans (CDU) prohlásil, že členství v Unii hodnot je urážkou všech členů CDU. Alexander Mitsch, vůdce konzervativního křídla v CDU, kontroval, že bez konzervativců ve svých řadách CDU již nebude v Německu vyhrávat volby.

https://www.unzensuriert.at/content/90375-cdu-wert...

3. Po událostech v Durynsku Merkelová v úterý tvrdě napadla AfD a obvinila ji z podkopávání demokracie:

"AfD má velice jasnou agendu a tato agenda je pro nás výzvou - speciálně pokud jde o CDU - protože je velmi zřetelné, že se snaží zničit demokracii."

https://www.welt.de/politik/deutschland/live205615...

4.Socialisté požadují, aby byl zrušen každý odhlasovaný zákon, na jehož odhlasování by se podílela AfD.
I tato výzva je neústavní, protože podle ústavy neexistují správní a nesprávní poslanci - všichni řádně zvolení poslanci mají právo a povinnost se podílet legislativních procesech a naopak nikdo z ostatních poslanců je nemá právo ostrakizovat a vylučovat je z parlamentní práce.

To Merkelová a její globalističtí kámoši právě v přímém přenosu likvidují demokracii.

https://www.unzensuriert.at/content/90370-abschaff...

5.Vůdkyně durynské komunistické parlamentní skupiny, Susanne Hennig-Wellsowová, která místo gratulace hodila Kemmerichovi kytici (připravenou pro Ramelowa) k nohám, nyní požaduje, aby v durynském parlamentu bylo zrušeno tajné hlasování.
http://www.pi-news.net/2020/02/thueringen-die-blum...

376826

21.03.2020 10:01

Společné prohlášení ministrů zahraničních věcí V4 a Německa

RE: nepochopil jste

maru 50.?.?.?

Naopak, nepochopil jste vy.
Když vládl v USA globalista Obama, nikdo z EU se z amerického vlivu vymaňovat nechtěl.
EU se trhá od patriotického Trumpa, který odmítl respektovat OSN globalistické mantry, jakými je např. migrace jako lidské právo, boj proti změnám klimatu, nadvláda menšin nad většinou, likvidace rodiny, boj proti hate speech, zákaz kritiky islámu atd. atd.
Dnes vede hranice mezi globalisty a patrioty. Nic jiného již neplatí.

EU je zcela v područí globalistů, politici, kteří měli funkce v globalistických strukturách OSN, dostávají vysoké funkce v EU a naopak (např. Christine Lagardeová, která dříve vedla OSN MMF a nyní Evropskou centrální banku).

Brusel okupuje evropské národní státy, vymačkává z nich jejich bohatství a pužívá je pro rozšiřování globalistické OSN Agendy udržitelného rozvoje 2030 po celém světě.
Brusel tvoří převodovou páku mezi OSN a evropskými státy. Politika OSN, kterou by jiné státy odmítly, je evropským státům vnucena Bruselem shora - např. Green deal - boj proti změnám klimatu či zničující migrace.

Ano, globalisté mají dlouhodobě v úmyslu spojit Evropu s Afrikou. Jsme to my, kdo platí za to, že se africké zdroje otevřou globalistům - to naše peníze proudí do Afriky, to naše státy se otevírají africkým migrantům.

Představa EU jako chudinky, okupované Američany, neodpovídá skutečnosti. EU naprosto vyhovovala "okupace" Obamou a brání se "okupaci" Trumpem.

Je nutné tyto dvě věci rozlišovat.

377741

Dodatek:
1.Omluva za nesmysl v názvu.

2.Odkaz na manuál OSN UNESCO pro novináře je https://en.unesco.org/fightfakenews

3.Podle policie stoupla kriminalita v oblasti CHAZ o 300 %. Šéf policie Seattle tvrdí, že se v zóně páchají násilné trestné činy např. loupeže a znásilnění, ale policie se tam nemůže dostat.
https://summit.news/2020/06/12/seattle-mayor-celeb...

4.Černí demonstranti v CHAZ žádají, aby jim každý bílý demonstrant zaplatil 10 USD.
Pokud je nezaplatí, znamená to, že není připraven vzdát se své bílé nadřazenosti.
https://www.the-sun.com/news/979431/seattle-protes...

5.V šesti okupovaných městských blocích žije mnoho bílých lidí. V rozhovoru,ve kterém se okupanti dohadovali, jak poznají lidi, kteří s nimi nesouhlasí, jeden z nich navrhl:
"Opravdu nechápu, proč prostě neobejdeme všechny bílé lidi v CHAZ a nenecháme je pěstovat plodiny a další podobné úkoly.Věc by byla mnohem efektivnější s velkou pracovní silou a byl by to způsob, jak udržet bílou hrozbu pod kontrolou. Můžeme mít ozbrojeného dozorce, který je bude sledovat, , takže nehrozí žádný rasistický odpor.“
https://summit.news/2020/06/15/chaz-occupier-sugge...

6.Bílý sympatizant BLM v CHAZ právě zjistil, jaké je to být v zóně bez policie.Muž sedí v autě a vzteká se, že mu někdo rozbil okénko a vykradl věci.
"Máš prostě dnes špatný den", utrousí kolemjdoucí.
https://twitter.com/jason_howerton/status/12726177...

7.Na otázku CNN "Jak dlouho to bude v Seattlu a v obsazených blocích takto vypadat?", odpověděla primátorka Seattlu: "Nevím, můžeme mít léto plné lásky."
https://summit.news/2020/06/12/seattle-mayor-celeb...

8.Městská rada Seattlu anonymně odhasovala, že policie nesmí za žádných okolností použít slzný plyn, gumové projektily apod.
https://bluelivesmatter.blue/seattle-bans-police-f...

380045

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 226 167