Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané ignorek

Nalezeno 277 příspěveků, 178 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.02.2014 06:26

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Naprostý nesouhlas s autorem

ignorek 95.?.?.?

On je ten modrokomsomolec. Nezměnilo se vůbec nic po plyšáku. Dříve byli politicky uvědomělí, dnes jsou politicky korektní, jedna ku jedne, stejný šmejd. Někdo byl politicky uvědomělý z blbosti a nedostatku informací, druhý kvůli prospěchu. Ti druzí plynule převlekli kabáty a ani nemuseli opustit sdělovací prostředky - dnes šíří dále ideologické bludy, jenom v zájmu jiných chlebodárců.

Těch nadšených omezenců díky mediím a škole je hafol, na nich stojí každý režim i multi-kulti, historie pro ně začíná v 1968, v 1989 končí. Oni začnou se ptát jak to doopravdy je, až je nakopne realita, to už bývá pozdě. Realita bývá krutá, může semlít jak do salámu - zeptejte se obětí těch různých konfliktů. Jenom v Evropě v minulém století - nejkrvavější a nejkrutější století, přidejte majetkové přesuny pro dokreslení. Ale vše je zapomenuto, jsme nejvíc šťastní, demokratičtí atd, poučujeme celý svět ...

Kterým směrem se přesouvají majetky a kdo financuje konflikty a změny, každý si může najít informace, pokud není totálně zabedněný.

304292

08.02.2014 06:40

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: To je tedy slátanina. Autor vůbec není schopen pochopit vývoj. Pracoval jsem v jím tolik oslavovaném ČKD

ignorek 95.?.?.?

Posuzovat výkonnost kapitalismu se socialismem nemá cenu. Největší škody na výkonnosti způsobili sami komunisté všeobecnou pracovní povinnosti. Do práce muselo i pár procent těch co nikdy nic dělat nebudou. Dělali v podniku spíš škodu než užitek a skoro stejné mzdy braly motivaci pracovat ostatním. A druhou největší škodu způsobili uvědomělí - dnes teda politicky korektní - na ministerských funkcích. Když jeden takový sovětský ministr prohlásil, že kybernetika a genetika jsou kapitalističtí blafy, způsobil právě to obrovské zaostávání a následné pracné dohánění v těchto oblastech, celý div. Nenechte se mýlit, že dnes ve funkcích jsou odborníci. Je spousta zabedněnců s tituly před a za, jediná myšlenka co je vede -vlastní koryto.

Vzpomínám plky zaměstnanců o nehospodárnosti za komančů, když se musely utratit přidělené finance před koncem roku - a projezdit benzin, ať není kráceno na další rok. Kdyby jen tušili co se toho najezdí dnes a zbytečně nebo vyloženě pro hovno. Nezralá holandská rajčata ze zkumavek bez vůně a chutě se vozí do Bulharska. Protože mají zmaknutou logistiku a jsou vlezli do všech sítí, o kvalitě či ekonomice a výkonnosti to není. Bulharští zemědělci ať žerou sami svoje rajčata, čeká to mimochodem i Ukrajince. Ale stát má víc než 60% z ceny PHM na daních, tak ať jezdí kamiony víc a víc, ku světlým zítřkům a na další věčné časy.

Američan samozřejmě není žádný umytý Rus, kde by vzal dost vody v tom svým pojízdném obydlí. Američan je Čech tak jak je, nemytý. Navoněný samozřejmě může být, anglání to přehánějí tak, že jeden mladej pošel na potíže s dýchaním po sprayování.

304293

12.02.2014 23:41

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

Toto byl pravý důvod 1 i 2 SV

ignorek 89.?.?.?

Toto byl pravý důvod 1 i 2 SV, kromě bonusů k tomu, že jo. Němci se začali moc kamaradit s Rusy. Kdo chce důkazy, ještě dnes u Potsdami originál ruská dřevěná vesnice. Proč taky ne, suroviny za výrobky, to by platilo i dnes, ale kde je v tom anglo-židovský interes??? To by byla síla, skloubit ruské suroviny s německým průmyslem. Dodnes je tabu v Německu diskutovat otevřeně. Bodejť, okupovaná krajina. Ale ani ostatní demokratické krajiny nejsou na tom líp, nejdřív americký velvyslanec schválí kandidaturu, pak "prostředky" spustí kampaň, předvolební teda, "Volím Karla".

Věřte nebo ne, ale neexistuje žádná sugerovaná nám euroatlantická civilisace. Existuje 3000 let stará talmudská mafie, a žido-anglická civilizace. Během průmyslové revoluce zbankrotovaná anglická šlechta si brala potomky bohatých židů - tzv mesaliance, nerovný sňatek. Rovný - nerovný, ale skoro každá významná anglická šlechtická rodina má i židovské kořeny, teď narozený čerstvý princátko taky má kořeny v Arménii, no já se snad pochčiju blahem, že v Arménii, ale ty správné kořeny!! Přes USA ovládají svět, skoro přesně podle Protokolu, zbývá jen kousek... k naplnění.

Proto taky anglická královna neudělila asyl caru po revoluci v 1918 - vlastnímu vlastně bratrancovi - musel zhebnout v rámci žido-bolševické revoluce!!! To oko na vrcholu pyramidy určitě není její, ale není od toho daleko. Daleko teda je, jak na světelné roky, ale je z "nejbližších."

304546

13.02.2014 02:31

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Snad stoji za pripomenuti

ignorek 89.?.?.?

"A nakonec- tento prumysl vychoval tisice znalcu (jako byl muj otec) a hlavne poskytoval obzivu jejich rodinam."- citace.

Ano, tak to je. Konečně víme, voč go. Ten průmysl poskytoval obživu. Se vší úctou k Vám i tatíkovi.

Loni 1600 sebevražd. Více než 5 denně, dost často sebeupálením. Zajímá mě, ale opravdu, co na to Zajíc s Palachem.

Myslím to vážně. Jak tu probíhají oslavy nebo cotoje tohocotobylo, tak bychom měli připomenout, a to nahlas i tyto obětí sebeupalení, hrdosti a bla bla bla. Teď už ale nevím čeho, že? Měli by raději upálit řídícího důstojníka a byl by klid.

304559

13.02.2014 09:15

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

RE: Spotřební elektronika

ignorek 89.?.?.?

Tentok a spousta dalších hejkalů popisuje technický vývoj za 25 let (pro méně chápavé čtvrtstoletí) a pletou do toho státní zřízení... To rovnou taky můžou porovnávat co vše skvělé bylo k dispozici po roce 1938 oproti roku 1913, a jak dobře byla vybavena česká domácnost v 1975 oproti 1950. No jo, dnes ty CRT obrazovky, dokonce i 22 palcové se valí u popelnic, čili zadarmo k dispozici, když podělíme svůj příjem tou nulou za pořízení, tak máme dnes nekonečně velký příjem a nekonečné blaho lidu. Chce se mi zvolat: ať žije Václav Klaus-Havel, abych ušetřil místo.

304573

22.02.2014 01:40

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

Stádo

ignorek 89.?.?.?

Národ je stádo ovcí, kam půjde bača a dominantní beran, tam půjde zbytek. Kličko je německý beran (Adenauerova nadace) židovského původu (Shoda s Leninem a jeho pašováním do Ruska je čistě náhodná). Už mě to unavuje opakovat.

Nechce se mi, ale když stádo jde na porážku, musím i já jako jeden z beranů, jenom to mě sere.

305103

22.02.2014 22:21

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: E. Fjodorov

ignorek 89.?.?.?

Na Zvědavci byl tento příspěvek: /vezkratce/7706/. Dejte si tu práci něco o jejich předpovědích zjistit.

Jsem si jist. Na Ukrajině ti pablbové z EU si to odpálili. Baroso, Ešton, Zaorálek - jeden vedle druhého "myslitelé", "filosofové", "politikové" - no prostě "STÁTNICI", každým coulem ... Jak říkal tchán - ludry. Nesvěřil bych jim ani řízení traktoru, natož něčeho většího. Já říkám - politicky korektní svině. Každý má plné korejtko, takže vo hovno jde, viď? Národ sem, národ tam .

Odpálili si to přímo sami sobě pod prdelí, takhle tak jsou blbí, a tak moc závislí na koloniální mocnosti USA. Tu ovšem ovládají chazařští oligarchové, takže nic nového: ten kousek s I i II světovou jim prošel, je tu náběh na 3 sv.

Doufám, že Putin nechal ruské rakety po jelcinových letech naleštit a jsou včil připravené a naleštěné k odpálení. Ale hlavně, než na NY a podobné cíle, mají mířit na ukryty těch zkurvydětí - Baruchů, Rockefelerů apod. Jedině tak můžeme doufat, že třetí jatka nespustí.

305159

22.02.2014 22:54

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Stádo

ignorek 89.?.?.?

Krásná smyčka, přímo zkrat. Zapoměl jste na druhou půlku, nebo na druhou stranu mince, nebo že nikdy neuvidíte vlastní uši, ani nehryznete si do loktu atd atd... toho je moc, co je třeba pochopit a uznat.

Kyperská zkušenost těm "oligarchům" nic neřekla. V Německu mají v plánu jednorázově zdanit všechny, co mají víc než 100 tis € na účtu. V Americe již dávno jsou v platnosti zákony, které umožňují blokovat účty při podezření na cokoliv, nově skoro všechny zahraniční operace může zpochybnit a napadnout finančák. Tak drží za gule Janukoviče a celou východoevropskou "elitu". Ta "elita je totiž blbší než troky.

Není to konec, ale začátek. Nakonec vše znárodní přibližně tak, že budeme si rovní - kromě těch rovnějších.

Národ, ať jaký je - to je kmen, a ty jsi list na tom stromu. Kdo toto nepochopil, nemá nejmenší šajn o vo čem celá ta historie byla. I kdybys měl cel zlato světa, ještě potřebuješ někoho, kdo bude stát při tobě.

305161

23.02.2014 13:09

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

RE: Bez ohledu na proklamace a s ohledem na Západ měl jednat a pak žvanit...

ignorek 89.?.?.?

Janukovič ani nikdo jiný z těch tzv. "elit" nemůže podniknout nic, vůbec nic proti zájmům západu.

Jde o to, že kradli jak straky, všichni co byli u moci, a nejenom na Ukrajině, ale i u nás, a v celé východní Evropě. Není to žádná elita, ale stádo hovad po kolena od hoven. Nakradené si "uložili" na západě, skupovali nemovitosti atd na západě, děti studují na západě i sami vzhlížejí k západu jako na záchranu, když definitivně zplundrují vlastní zem. Takhle jsou pohlupaví, ty "elity".

Jenomže západ, když jde do tuhého, jednoduše a bez uzardění vyhlašuje "sankce" - zmrazení kont, obstavení majetku, trestní stíhání činitelů za "zločiny proti lidu", kdyby chtěli plnit své ústavní povinnosti. Sankce může vyhlašovat OSN, jinak je to sprosté protizákonné vydírání, demokraty to ovšem ani trochu netrápí.

Takže Janukovič či kdokoliv z této sebranky neudělá nic proti zájmům západu a pro zájmy své zemi.

305211

25.02.2014 06:45

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

RE: Co Washington může a co musí,

ignorek 95.?.?.?

Ten chazarský degenerát Stalin nakonec tu celou hru prokoukl, a začal čistit rudé komisary(židé, jeden vedle druhého, bez keců), co předtím vyčistili celé Rusko. Nyní, je to největší zkurvysyn v podání židopropagandy. Jak říkají židé: zabij nejlepšího z Gojů! Ano, multi-kulti tak nějak píchni ho nožíkem, humanně jde o hovno- 6 let nejvíc, tak ho píchej,píchej píchej)

Začíná i mně docházet, že někteří degenerati nemusí být tak zlí, jak ten Ukrajinec Chrusčov.

Mrzí mě to tak ňak vcelku. Prosrali jsme to.

305313

27.02.2014 02:27

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

RE: Jsme krmeni stále stejným svinstvem.

ignorek 95.?.?.?

Marně pátrám v paměti. Který byl ten nejlepší goj, kterého oddělali v 1941?

Zase, mohu dosvědčit, že tu oddělali fůru dalších dobrých gojů. No co, nic neskončilo, pomalu to pokračuje

305428

27.02.2014 03:29

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Čína bude soudit Ukrajinu pro 3 Mld. USD. Z čeho ty ukrajinské kurvy vůbec žjiou?

ignorek 95.?.?.?

Čínská vláda žádá prostřednictvím Londýnského mezinárodního arbitrážního soudu od Ukrajiny, aby jí vrátila dluh ve výši 3 miliardy dolarů. Částka byla poskytnuta na nákup obilí pro Čínu. Obilí se zobchodovalo všude jinde. No co, chochljatské způsoby obchodování,známe to.

305429

28.02.2014 00:24

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (2. část)

RE: Putin by měl

ignorek 95.?.?.?

"byl nebyl to mě nezajímá" -evidentně myslitel s chladnou hlavou, filosof, historik, no prostě státník. Takových vyqvětů je na novinkách.cz tolik, že pochybuji o lidech vcelku.

305472

28.02.2014 23:06

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: jak může někdo psát takové bludy

ignorek 95.?.?.?

A takhle si žijí majdanutí revolucionáři:

http://rus.ruvr.ru/2014_02_28/photo-V-kakih-domah-zhivut-lideri-Evromajdana-9536/

Americké velvyslanectví na Ukrajině je otevřeně výcvikovým střediskem a koordinátorem majdanutých, a celé "východní partnerství" EU není o ničem jiném než vměšováním do vnitřních záležitostí.

Křivohubý Ransdorf nemusí umět německy - od toho je tolik tlumočníků v EP, a umět německy či anglicky není žádná kvalifikace. Ransdorf je nejvíc erudovaný český politik. Každý israelský premiér měl co činit s Mosadem, jako skoro každý západní politik, Busch starší dokonce velel CIA, ale pro kolchoznicky jednoduché povahy fakta neexistují, pokud o nich nepíše Mladá Fronta.

Manipulace, barevné revoluce - tak snadné kvůli naivním husám jako jste vy, madam.

305587

01.03.2014 17:13

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

RE: Dugin: “Amerika padá a brzo se zhroutí.”

ignorek 95.?.?.?

Skutečný kolaps USA znamená,že tam budou panovat hospodářsko-politické poměry jako v dnešní Ukrajině, nebo dnešní Libyi.

305644

02.03.2014 03:31

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

RE: Armageddon

ignorek 95.?.?.?

Tak vám říkám, nemusím vzpomínat ani Nostrdama ani tu Sibylu. I když správně shodně tvrdili jak to dopadne.
Potřetí na tomto fóru uvádím jméno Joy Ayyad, abyste to jméno zkopčili do prohlížeče, a něco si o ni zjistili. No ale vy jste hoši tak líní a blbí, že ani tolik práci si nedáte.

305707

02.03.2014 05:16

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

RE: Ak je pravda

ignorek 95.?.?.?

Liaoning je ruský Varjag, přestavěný. A osádku si vycvičí po cestě, od toho je to plavání.

305711

02.03.2014 16:14

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

Musí vykrást a zamést poslední drobty

ignorek 95.?.?.?

Ukrajnská vláda jmenovala nové gubernatory doněcké a dněpropetrovské oblasti: ukrajinské oligarchy Kolomojského a Tarutu.
http://rus.ruvr.ru/2014_03_02/Gubernatorami-Doneckoj-i-Dnepropetrovskoj-oblasti-naznacheni-ukrainskie-oligarhi-2767/

Tak takhle si představují odstranění zlodějů zkorumpovaných.

305780

02.03.2014 16:51

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

RE: Videá s jedným čelným predstaviteľom MAJDANU

ignorek 95.?.?.?

Krize na Ukrajině vyjevila jak lakmusový papírek všechny politicky korektní zmrdy, jež dosud se snažili působit jakž takž nezávisle, např Za-Orálek. Evidentně si myslí, že už vyhráli definitivně a nic předstírat nemusí.
Také se odkopali snad definitivně Britské listy, tolik politicky korektních lží, překrucování, podsouvání v jednom článku jsem dlouho neviděl, vážně zvedá žaludek:
http://www.blisty.cz/art/72365.html

Stejně jako ideologická zaslepenost tamnějších modrokomsomolců jako Dolejší apod.

305786

02.03.2014 18:01

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

ignorek 95.?.?.?

Rozmluva prasat na farmě:
- Prý nás tu krmí jen proto, aby pak zabili a sežrali ....
- Ale blbost, prosím tě, taková zrůdnost. Zas konspirační blábol..

305799

03.03.2014 20:29

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: To ste prehnal hudebniku !!!!

ignorek 95.?.?.?

Bush starší CIAjak (dokonce ředitel)
každý premier Israele -Mosaďak

a pohlupavcům stačí politicky korektní protiputinovské štvaní. Těch 75 kvi-kvé nemáš evidentně sám, tak na tento web nechoď

305889

08.03.2014 01:15

Bývalý americký agent: Převrat na Ukrajině se připravoval na Západě několik let

RE: Vysledek 'pruzkumu' ceskeho nazoru

ignorek 95.?.?.?

O 100% daně dědické jsem se dozvěděl včíl. No, kluci židovští to asi mají vymakané, jak to půjde dál, mě už to někdy nebaví, vůbec něco dělat.

306188

08.03.2014 08:38

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: Sankce ze strany ČR

ignorek 95.?.?.?

Stáhni si raději politicky korektně trencle, ale Mrazíka NE !!!
Trochu mýdla a vohnout.

Že jenom já vás mám opravdu rád!!!

Baba Jag.

306197

09.03.2014 04:57

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: Blackwater

ignorek 95.?.?.?

Úplně jednoduše. Pražská hradní studie lásky a pravdy. Jeden takový odhodlaný a dobře zaplacený vrah odzbrojí hradní stráž. Druhý bude hlídat odevzdanou munici, třetí přijde nabídnout obchod p. Prezidentovi.
Takže tři. Kde je zbytek do 300? Asi budou rozdávat propagační materiál.
So einfach ist das!!! Tak proste. Simple.

306234

09.03.2014 21:35

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: Skutecne pozadi

ignorek 95.?.?.?

Jaceňuk, Jats, již dopředu slibil, že uzná každé požadavky MMF, aby dostal půjčku 15 mld USD - mimochodem vůbec nic neřeší. Tolik USD mají zaplatit letos, aby nebyli švorc. A co dál? Tak tu máme něco z těch podmínek: zvýšení ceny plynu pro soukromé podniky 2x,elektřiny o 40%, nájmy 60%, spotřební daň na PHM o 60%, plynové potrubí kompletně převezme Chevron, doly a hutě němci, a volný obchod s půdou - slavný černozem skoupí asi kdo? Němcům, za trochu investic do Klička se to určitě vyplatí.

To je to, že skutečné hodnoty si vůbec neuvědomujeme. Po letech propagandy leze najevo, že ekologicky nejméně poškozen je východ Evropy, ta západní je kontaminovaná fest. Kde jsou netknuté pastviny a pozemky? v Rusku. Kde je 20% světových zásob sladké neznečištěné vody? V Bajkalu. A co ruské veletoky? Takže ta ropa plyn a další nerosty je jenom třešnička na dortu. Vsadím se, že ten černý mužík v bílé chatrči včil si roztrhne prdel, aby našel důvod pro útok na Rusko. Když už nic, aspoň svede na válku ten obrovský průser s USD a předlužením.

306285

11.03.2014 04:29

Manipulace se zlatem: poslední novinky

Německý byl, včil židovský

ignorek 95.?.?.?

Bank, jako že Deutsche, už je dávno v držení Morganů. Smát nebo brečet, je to pořád to samé. Nejvíc mě sere pomník černému židovi u Morgenpost v Berlině. TOTO je ten největší výsměch všem evropským obětím za dvě světové genocidy.

306372

11.03.2014 09:31

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: Německý byl, včil židovský

ignorek 95.?.?.?

Ani nemáš šanci chápat.
Jestli chceš něčemu rozumět, tak si přečti pomalu a důkladně: Grigorij Klimov www.ulozto.cz Je to zadarmo

Po r.1945 v Německu nebyl papír ani na utření čehokoliv, novinový papír dopravovaly letadla speciálně z USA, ale jenom pro některé vydavatelské domy. Hádej, 2X můžeš.
Axel Springer, v takovém rozkroku a taková odporná kýč. Umím si představit, že některý z těch leninů skončí u mně na zahrádce jako podpěra, grill atd, ale tento ne.

306381

11.03.2014 09:42

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: Německý byl, včil židovský

ignorek 95.?.?.?

Odeslal jsem příspěvek, a ten se neobjevil. Začíná to i tady zapáchat cenzurou.

Pokud chceš vůbec něčemu rozumět: Klimov na ulozto.cz

Pokud jsi ovce, tak nemeč, počkej, všechno se stane v pravý čas.

306382

11.03.2014 20:26

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: Německý byl, včil židovský

ignorek 95.?.?.?

Tak jo vovčané, sleduj. Hlavně sleduj kdo sleduje tebe. A nikdy nechtěj nikoho vojebat, raději se rozhlédni, kdo právě jebe tebe

306414

11.03.2014 21:51

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: zlato je na nic

ignorek 95.?.?.?

Tak mi ho tu dej dost, a uvidíš jak se vohne Za-Orálek, Sobotka i černý mužík v bílé chatrči. Zlato je dosud kov, kterého není moc, a tak může plnit úlohu směny, ale i hromadění, čili bohatství.

Zelené papírky USD je větší odrbárna než skleněné cetky za Manhattan. Zkuste to vlastní hlavou pochopit. Moje tiskárna umí to samé co tiskárna FEDu, někomu zůstanou v ruce zelené papírky, někomu louky a pole, za ty papírky koupené.

306419

12.03.2014 22:44

Putin promlouvá

RE: Nesmime zapominat na to,

ignorek 95.?.?.?

Prakticky nemá cenu reagovat. Ono to řádění v 1968, nikoliv v Československu, ale ve Vietnamu i s tím napalmem a My Lai přežila řada svědků. Nepochybuji, že by vás vzali na nože. Zveličovat vlastní bebinka a zapomínat na to, co dělá "hodný západ" jiným - s tím už nevydržíte.

Několik faktů k osídlení amerického kontinentu:

http://gifakt.ru/archives/index/zverinyj-oskal-evropejskoj-kolonizacii/

Tak si foukejte bebinko.

306486

13.03.2014 02:55

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

Tak to je tak to je...

ignorek 95.?.?.?

Ruské carstvo hraničilo s Německem. Klaipeda patřila Rusku jako celé Východní Prusko. Nějakým divem po r 1917 tam vznikly nejeden ale tři (!!!) státy. Po r 1990 Jelzin rozpustil SSSR, ani nechtěl zpátky, co je doopravdy ruské. Takže jsem už viděl petici o osamostatnění Klaipedy, což by bylo historicky,právnicky i fakticky správně.

Lidé v bílé chýši si neuvědomují, co spustili. Dobře tak...

306498

14.03.2014 00:07

Putin promlouvá

RE: Nesmime zapominat na to,

ignorek 95.?.?.?

"Me upoutala do oci bijici vymena prezidentstvi za predsednictvi vlady a nasledny dopredu nainscenovany navrat do Kremlu."

Obliba Putina trvale dosahuje hodnot, o kterých žádný jiný politik nemůže ani si nechat zdát. Svoje kvality prokázal, ostatně "oposice" taky - v rozpadu a ničení země.

Takže proč Putin neměl kandidovat a být znovu zvolen? Aha, že vám nesedí. To je to do morku kosti "demokratické" myšlení oranžád - když není "po mém", tak je to špatné, nedemokratické, sfalšované!

306578

14.03.2014 13:05

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

ignorek 95.?.?.?

To ten váš příspěvek je režimní propagandou. Neleze Rusko do Mexika nebo Kuby, nýbrž USA a NATO vytrvale se tlačí co nejblíž k Rusku. Co má Rusko za svoje soustavné ústupky západu během posledního čtvrtstoletí? Jen další a drzejší nároky a nátlak. Kam až má ustupovat?

Kdo má očí, ten vidí, pokud nemá totálně vymytý mozek. Nebo je troll.

306622

14.03.2014 18:52

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

RE: asi by nás měli osvobodit taky

ignorek 95.?.?.?

Pro jednoduché povahy historie začala v r. 68, a zřejmě tam i skončila. Ten hodný západ nerozpoutal předtím 2 světové války, ani neřádil v tom samém 68r. ve Vietnamu, nepřepadl Irák ani Libyi atd.atd. - škoda slov, kdo má hlavu v pořádku, to všechno dávno ví.

Kdo nezaregistroval, že už není Varšavská smlouva, RVHP ani Sovětský svaz, ani že komunisty v Rusku už nevládnou - ten je správný modrokomsomolec, politicky korektní presstitutka.

306661

14.03.2014 23:32

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

ignorek 95.?.?.?

To je snad normální v době globalizace a globálního všeho, že kupuje se zařízení podle ceny a kvality (a úplatků). Raději mi řekni mudrlantě, proč v Česku Bulharsku a jinde kupujeme ta hnusná rajčata bez vůně a chutě z Holandska? To v Česku není technologie na pěstování rajčat? V Holandsku je více slunce než v Bulharsku?

North Stream je společný rusko-německý projekt.Jak znám Němce, tak si zakázky nechávají doma.

A kdyby amici nepoužívali ruské raketové motory RD 180, tak nemají jak vypouštět svoje Atlasy. Bez Sojuzů se nepodívají na MKS, atd.

306690

15.03.2014 12:26

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Co lidstvo muze ocekavat?

ignorek 95.?.?.?

Je to ještě trochu jinak. Ta plutokracie, vláda bohatých atd. - je to vláda žido-anglosaských oligarchů. Přesně tak, dokonce ani evropských ani amerických. Zařídily vznik FEDu v 1913 v USA, americká měna pod kontrolou Rotschildů, Rockefelerů atd. Ale bouřlivý ekonomický růst Ruska a Německa začátkem století ohrožoval pokračování hegemonie žido-anglosaských oligarchů. Např. jen v r 1913 v Rusku bylo postaveno 1000 km železnic, tolik už nepostavil nikdo později. Stavěly se elektrárny, HDP rostlo 10-11 % ročně.

Vraždu Rasputina a jeho kompletní vylhanou pověst chlípníka zařídila anglická rozvědka. Anglická rozvědka a diplomacie si daly velkou práci, aby srazily čelem němce s rusy v I sv., pak instalace Lenina, a celé 20 století o tomtéž. Anglie, sice spojenec Ruska a Francie, fakticky do I sv se zapojila minimálně. Spíš intrikovala, aby nedošlo k separatnímu míru Německa a Ruska.

Dnes je Německo pořád okupované, a Rusko pořád ten problém, který nenechává v klidu žido-anglosaské oligarchy. Oni totiž nikdy nepřestaly šilhat po ruském přírodním bohatství. Válčili po boku Turků proti Rusku, o ten samý Krym, už v 19 století. Nekonečné genocidy - viz osudy původních národů. Opiové války - zničily celé generace Číňanů. Způsob vybrakování ost-bloku po pádu železné opony zase zničil naše iluze a ekonomickou podstatu státu. Takže ustupovat vlastně není kam.

306714

15.03.2014 19:34

Putin promlouvá

Britské listy na straně mainstreamu

ignorek 95.?.?.?

Informační válka na plné pecky:
"Jednotky ukrajinských ozbrojených sil dnes... odrazily pokus příslušníků ozbrojených sil Ruské federace vstoupit na území Chersonské oblasti na Arbatské kose" - See more at: http://www.blisty.cz/#sthash.qUiqwXho.dpuf

Skutečnost: Síly krymské domobrany zabránily poškození plynovodu na Arbatské kose, jež slouží k zásobování Krymu. Nezjištěné osoby - cca 40 záškodníků - byly zahnány na útěk.
http://rus.ruvr.ru/news/2014_03_15/V-Krimu-sili-sa...

Britské listy se ukázaly jako 100% režimní sračkomet, jenom méně proflaklý, s vidinou "vyváženosti". Demonstrace v Moskvě proti případnému zásahu na Ukrajině - cca 3tis. lidi. Nám ovšem ukazují fotky a podsouvají informace o počtu zúčastněných z druhé demonstrace - na podporu zásahu.

306734

15.03.2014 23:26

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda- propagační válka v přímém přenosu

ignorek 95.?.?.?

Anonymous Ukraine si přečetli poštu vojenského přidělence USA v UA Greshe se zástupcem generálního štábu UA Procikem. Vyplývá z toho těsná kooperace amerického přidělence, genštábu a "pravého sektoru" na přípravě provokací a destabilisace situace na Ukrajině, aby to poskytlo prostor pro případné angažmá největší demokracie světa v UA.
Gresh žádá Procika o "... akci na diskreditaci armády RF", ten žádá člena "pravého sektora" Labajčuka o napadení 25 letecké brigády v Melitopoli. atd atd.

http://vz.ru/news/2014/3/12/676798.html

306746

16.03.2014 00:32

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

Posílsl jsem vám příspěvek, ale hodí se právě k tomuto článku

ignorek 95.?.?.?

Větší část evntuální pomoci ze strany USA půjde na ozbrojení nově vzniklé Národní Gardy Ukrajiny - tj pučistů.

Připomínám, jednalo se o pomoc 0,22 až 1,6 mld USD od USA. Rozhodnutí nebylo schváleno, jak očekával Jajceňuch během návštěvy v USA. Slibem neurazíš, viď. Taky jako perličku přpomenu, že mezitím z UA byl odvezen státní zlatý poklad v hodnotě cca 27 - 38 mld USD, evidentně za účelem bezpečné úschovy ve Fort Knox před zlými rusáky. V tom taky nesmírně cenné zlaté šperky Skythů, předků Slovanů na euroasijsých pláních. Taky připomenu, že USA s potížemi vrací zlaté cihličky Německu, přetavené z jiného zlata, nikoliv původní německé. Kruh se uzávírá.

306753

16.03.2014 01:00

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

Pane redaktore, není to tím že chytrých je málo

ignorek 95.?.?.?

Politik, pokud chce být větším politikem, potřebuje mediální podporu, jinak může kikrhat na hnojišti. Naprostá většina medií v USA patří těm stejným firmám a lidem, nepochybujte, že v ČR je to lepší. Z celostátních deníků jen Halo noviny nepatří do stejného okruhu majitelů. A tak nám vychovali žumpalisty, které na 100% vědí co je politicky korektní a tudíž správné, jinak je nikdo v branži nezaměstná. Museli by se živit jinak než tlacháním, a to neumí, což je dnes větší existenční hrozba než kotelna pro Dienstbiera za kománčů.

Politik z každé země EU, pokud chce vyhrát nějaké volby, musí konzultovat svoje postoje na velvyslanectví USA, pak ev dostane mediální podporu, nebo bude mediálně zprzněn a popraven. Takže o tom to je. Skoro každý z naších politiků ví, jak to doopravdy je, koneckonců mají asistenty a spoustu jiných možností se dozvědět objektivní informace, jaké my nemáme. Ale politicky korektně drží hubu.

Takže je to pořád o tom. Jsou chytří, schopní a všeho schopní pro svá koryta. Je to póvl, pane redaktore, stejně jak to řekl Zeman o novinářích. Politicky korektní presstituky. Jen čeledín zas čumí, koho to zase zvolil.

306755

16.03.2014 01:09

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Za naciste lhali -to vime, ale ze to mohou delat demokrate-to ne

ignorek 95.?.?.?

Sakra, přesně naopak.

1. NATO a USA - země jsou ve sračkách, takže pořádnou válku potřebují, nebo zkolabují takjaktak.

2. Rusko a Čína - vědí, že to bude předposlední vojna, takže ustupují kde se dá.

Poslední vojna bude ta s klackama na Planetě opic. Sakra, že vo to jde Obamovi s Kundolizou Rýžovou?

Až teď mi došlo, voč doopravdy go. Ti dva jsou agenti cizí mocnosti! Jo-jo, nakonec to tu ovládnou... opice, jako ve filmu!!!

306756

16.03.2014 16:03

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

ignorek 95.?.?.?

Rozdíl mezi USD a rublem, korunou atd je - a je to rozdíl OBROVSKÝ !

Koruna rubl zloty atd jsou kryty prací - výrobou. Kdyby ČNB začala tisknout libovolné množství korun - projeví se to hned obrovskou inflací a poklesem kursu koruny.

USD a také v menší míře € jsou rezervní světové měny. Dokud bude někdo na Zeměguli ochoten prodávat reálné hodnoty, např pozemky za USD, dotud můžou USA tisknout zelený papírky bez obav. Tak je sponzorována americká životní úroveň zbytkem planety - vy nám třeba tepláky z Číny, my vám čerstvě natištěný papírky. Za přebytek USD si Čína koupí americké dluhopisy - takže si vymění jedny americké papírky za jiné americké papírky. Obrovské množství dolarů je vázáno v obchodě např s ropou. Přebytek USD je vrácen do USD za nákup amerických dluhopisů, nebo je absorbován domorodci v matracích jako poklad na zlé časy.

Reálný sektor americké ekonomiky činí cca 7% celosvětové výroby, spotřeba - 43% celosvětové. Ten rozdíl je kryt tiskem USD, růstem zadlužeností, ale taky sprostým rabováním vazalů.

Poslední dobou tiskne FED 85 mld USD měsíčně na zalátání děr v americké ekonomice, ani tak to nestačí, zadluženost USA a krizové jevy narůstají, ochota exportérů - Ruska, Číny, EU atd - hromadit donekonečna americké papírky zjevně klesá, pač je každému jasné jaký bude konec této hry.

USD se drží díky důvěře naivních hlupáků v americký sen, a taky díky americkému vydírání příjemců USD. Pokusy obchodovat ropu v něčem jiném než USD dopadly dosud vždy stejně - Saddam, Kaddafi atd. Vlastně, kdo chce rozumět, ten už dávno pochopil oč jde.

306787

16.03.2014 16:26

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

ignorek 95.?.?.?

Všechno to je postaveno za ropu, hlupáku. USD jen se mihly mezitím jako prostředek směny - ropa - USD - práce.

306788

16.03.2014 16:31

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

ignorek 95.?.?.?

A ještě perlička k USD. Jednotlivé země vytváří rezervy na podporu a krytí svých měn. Jenomže ty rezervy díky poválečným dohodám z Bretton - Woods nejsou ve zlatě. Z větší části jsou v USD. Takže česká koruna je kryta částečně aktivy ČNB, tj dolarem. A ten je kryt čím? Slibem američanů že jsou ti hodní? Vírou hlupáků?

Pokud chce např ruská státní banka podpořit národní ekonomiku emisí rublů, musí nejdřív odpovídající způsobem navýšit svoje rezervy ... v USD! Spíš tedy podpoří USA. Je to postavené na hlavu? Je! Dokud sedí v národní bance politicky korektní a konformní šmejdy žádná změna nebude, musí to celé řádně padnout na tlamu, a toho jsme právě svědky.

306790

16.03.2014 18:41

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

ignorek 95.?.?.?

Na Írán nezaútočil bezprostředně zatím nikdo. Jenom intrikují, vyhrožují a co není může být... A čelí sankcím řadu let.

Euro je další dutá měna vedle USD, jenom ta bublina zatím není tak obrovská. Každá zadlužená-předlužená evropská země drží slušný objem USD a amerických dluhopisů ve svých rezervách.

Kontrolní otázka - proč je nepoužijí k oddlužení? Pač to ani nejde. Evropští vazalové by schytaly po uších hned zkraje, jinak by tím položily USA, kdyby vrhly na trh to obrovské množství amerických obligací. O USD ani nejde mluvit, pač je mají pouze imaginárně jako číslo v PC, které je informuje kolik mají USD na svých účtech v amerických bankách. Že by s tím každý mohl volně nakládat je blbost. Vaše blbost. Čili podraz na podraz, to je to světové kasino a banksteři.

Jenom na důvěře stojí dnešní banky. Kdyby měny byly kryty jen a jen důvěrou, tak je po nás už dávno. Důvěra tě zahřeje jenom na chvíli, ani moc výživná není.

306795

21.03.2014 09:41

Kde mučení nikdy neutuchá

Šíření demokracie a jiných bláh

ignorek 95.?.?.?

Ve zkrátce: ruského občana Viktora Buta (předloha pro obchodníka se zbraněmi, jak ji zahrál Cage) protiprávně zatkli v Thajsku, letce Jarošenka v Africe. Protiprávně odvlečen do USA. Jestli proces s Butem byl na politickou objednávku bez důkazů, pak soud s Jarošenkem byl sprostá fraška, 20-letý trest. Když Jarošenka napadlo v americkém lochu si stěžovat, jednoduše mu vymlátili zuby. Ve stavu před infarktem je mu odpírána zdravotní péče. Advokát tvrdí, že nemá šanci bez seriozní lékařské péči přežit. Ani tak Jarošenko nedostal souhlas od administrace věznice s prohlídkou externími doktory. Veškeré žádosti ruského MZV i poslanců jsou bez účinků. Asi tolik k lidským právům v americkém podání.

Srovnejte pro zajímavost, jak požadovali po Janukovičovi změnit ukrajinské zákony, aby nějaká Timošenková mohla opustit věznici pro léčbu v Charite v Berlině.

307135

29.03.2014 11:13

Rusko obviňuje Západ z „nestoudného vydírání“ při hlasování OSN o Ukrajině

RE: Rusko zhodnotili muži co mají respekt

ignorek 95.?.?.?

Scott Ricard - zpravodajský důstojník ve výslužbě - americké tajné služby pracovaly přes 20 let na tomto scénáři událostí na Ukrajině. Jenom americká agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID) vydala přes 5 mld USD, George Soros investoval do toho přes 10 mld USD během 30 let a další.
Američané 20 roků pečlivě připravovali tuto operaci. Vše bylo naplánováno předem. Ale vyvést na ulici 500 tis. lidi při obyvatelstvu na 50 mil. se podařilo jen párkrát.

Západní země neočekávaly rozhodnou reakci Ruska. Putin v této situaci udělal velmi silný strategický krok, říká: intrikujete u nás pod bokem, manipulujete vládami a přivedli jste k moci bandity. vz.ru/redir/?source=vz_teasers_main2&id=679551amp;...

Zajímavé - George Soros prezentuje jinak docela rozumné názory, asi musí. Jinak by ho prokoukli i užitečné idioti z jeho nadací. Ale jeho skutky mluví za vše. Ukázkou je zničení Jugoslávie a následná privatizace - dnes Srbsko přes různé firmy patří Sorosovi.

307560

30.03.2014 17:36

Rusko obviňuje Západ z „nestoudného vydírání“ při hlasování OSN o Ukrajině

RE: Ukrajinsky parlament

ignorek 95.?.?.?

Čti víc, a nehuhněj. Darth Vaker z Hvězdných válek se nechal registrovat jako kandidát na UA presidenta a složil požadovanou kauci - 228 tis. USD.
Tak bude vypadat UA president

307615

01.04.2014 15:29

Potvrzeno: Plány NATO na útok pod falešnou vlajkou na Turecko odhaleny

RE: Kolik ještě?

ignorek 95.?.?.?

Utíráš si hubu o rusy docela zbytečně.
"hladomory, zavlečené nemoci, vraždění ve jménu náboženství nebo ideologií včetně té současné multikulturní a demokratické, války v zastoupení, při kterých si dva silní vyřizují účty přes menší země, které jsou při tom úplně zničeny, otroctví nejrůznějšího typu až po to dluhové, lži, propaganda, cenzura, atentáty, taktika spálené země, hromadné znásilňování, mučení" - tohle jsou metody tzv. euroatlantické, lépe řečeno žido-anglosaské. Kdo dělá rovnítko mezi žido-anglosasy a zbytkem světa možná má dobré úmysly, ale fakticky oblbuje a odvádí pozornost. Asi jste si nedal práci zjistit, kdo doopravdy stal za 1 i 2 sv, za ruskou revolucí, kdo doopravdy byli ti čekisté a kompletně první sovětská vláda. Kdo vlastně stojí za každou lumpárnou od napoleonských válek. Tato civilizace je založena na drancování, loupení, nekonečné rozpínavosti, dnes hlavně korumpuje vládní činitelé po celém světě. Vydírání - jako třeba obstavení účtů - viz Janukovič, speciální metody tajných služeb a vojenský zásah přijdou až teprve selžou úplatky. Uplácet se dá i jinak než penězi, a absolutní závislost politiků na médiích poskytuje nepřeberné možnosti pro ovládání, intriky atd. Tento přesně hnůj je naše slavná "civilizace", kterou šíříme mečem, pardon M16 a napalmem.
Kolik krků ještě musíme podřezat, aby se každý domorodec cítil svobodně a demokraticky!!!

307696

Je to pořád jako o koze a voze.
Co kdyby Rusko začalo usilovat o vstup Mexika do své Celní unie? Co kdyby připomnělo Mexiku, že Kalifornie a půlka Texasu byla mexická? Co kdyby tam podpořilo změnu režimu podobně jak na Ukrajině, myslím že nespokojených Mexičanů je podstatně více než Ukrajinců?

Vždyť Mexiko je svobodný stát, co je USA do toho co chce Mexiko? Takže tam můžou přijet ruští poradci a zakotvit ruská flotila.

307724

05.04.2014 02:00

Setkání Světového židovského kongresu Davida de Rothschilda v Paříži

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

ignorek 95.?.?.?

Podstatu naších-vašich psychopatů velice trefně popsal Grigorji Klimov. Stačil na to jeden odstavec plus zdůvodnění k tomu. Kniha je velice čtiva, i když se jedná o docela hnusnou nedávnou historii. Nebuďte líní, najděte si Klimov na uložto.cz a Protokoly sionských mudrců jako povinné čtení k tomu. Je tu plno důkazů o 3000 let staré mafií, která dnes z větší části vlastní sdělovací prostředky - proto slyšíme o kdejaké mafii, jenom o té jediné ne. Proto je zakázáno debatovat o h.. ... víte které téma, na ostatní cokoliv, a na rusy můžeš kydat hnůj, dojdeš uznání.

307919

05.04.2014 04:50

Brusel chce umožnit spekulativní rozkradení penzí

RE: Jo, to projde a ještě budou ovce tleskat.

ignorek 95.?.?.?

Jde to stáhnout vodněkud?

307924

05.04.2014 13:08

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

ignorek 95.?.?.?

A ta tvoje pravda je v poslední "inštanci"? Po židovské "barevné" revoluci v r 1917 žid Lenin začal rozdávat z cizího - vzniklo Finsko i Polsko. Poláci okamžitě s podporou západu napadli sovětský svaz. 120 tis. zajatých rudoarmějců dodnes nezvěstných. Mimochodem, omluvili se poláci někdy za to, když soustavně bečí za Katyň atd? V té době přišli k moci fašisté, nebo minimálně silní nacionalisté ve všech zemích Evropy, Polsko, Rumunsko, atd, Česko nevyjímaje. Jak nebylo možné za komančů se dozvědět, kdo byli ti "ruští revolucionáři", tak není možné dnes, pač to nepasuje do oficiální historie. Bláboly o pokusech "bolševického ruska" obsadit polsko - máš řádně v hlavě nasráno.

307945

05.04.2014 17:39

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Je to jednoduché - co v článku chybí

ignorek 95.?.?.?

Nevím proč se pořad srovnává Krym s Kosovem. V Kosovu žádný referenum nebylo, ale to nic.

Rozpad Jugošky spustil referendum v Chorvatsku. Okamžitě a bleskurychle byl uznán Německém a celým západem. Povykládal mi jeden docela úspěšný v čezku polochorvat-polosrb, proč utekl odtud. Že mu začali mizet srbské kamarády. Vsadím o poslední trenky, že v těch hromadných hrobech leží srby, nikoliv albanci atd, jak tyhle sviňomédia prezenují.

Dnes ta zestárlá komsomolská kurva Merkel chce něco žvanit o "anexi". Asi taky paměť neslouží, jak slibovala, že NATO se nebude rozšiřovat na východ.

Jo, to jsou lidi, dnes uvědomělý komsomolec, zítra politicky korektní svině. No jo, potřebujeme talenty všeho druhu, ať žije kola-vodka!

Otázka na propadnutí: věděli jste že ruský ministr obrany je Žid po mamce, čili 100% žid? Jak rozebral Klimov, může být i pozitivní degenerát. Každopádně ho vzpomínají v synagogách, doufám že Putin není slepý. Může to být takový ten knoflík, který nefunguje - viz jak za I války ruský pluk mohl obsadit Berlin, ale dostal střelivo jiné ráže, pak na oplátku němcům se stalo totéž. Myslel jsem že to je bordelem v armádní logistice. Ne. Jsou lidi na svých funkcích. Dosazení. žido zednáři.

307956

06.04.2014 12:12

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

ignorek 95.?.?.?

Polsko napadlo Sovětský Svaz, a to tak že hned po svém vzniku - žid Lenin jim podaroval státnost. České Těšínsko obsadili poláci o 30 let později- to je zase jiná válka, ty 2 Světové si nepleťte. Jestli berete informace z českého mainstreamu, nic než sráčky v hlavě mít nemůžete.

308021

07.04.2014 03:51

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Pomotaná fakta 1920, 1939 až 1945

ignorek 95.?.?.?

Měl by ses léčit ty. Někteří prostě jsou vadní.

Policajtovi slouží "nepřímý důkaz", soudci to berou, na základě nepřímých důkazů sedí většina muklů. Ale u těchto "židů", i když to vlastně nejsou židy, těch židů zneuíivají jak křoví, vy snad chcete přímý důkaz? Že by se mělo chytnout za "ruku" při činu? Buď jste debil, nebo jinak chorý.

308061

Je to česká špína.

Ten debil překročil možné i nemožné, Najde se vlastenec, který tu sviňu pošle na jatka?

308089

08.04.2014 18:58

Přelud občanské společnosti

RE: Proč tolik zbytečných slov?

ignorek 95.?.?.?

Stačilo přece jen napsat Dave Coper je špatný. Je to troll, a má peníze za naše reakce, takže nereagujte.

Multikulturalismus je vážně špatný. Kosmopolitismus je opravdu špatný. Havel byl echtovní zločinec. Tradice jsou dobré. Teokracie není dobrá. Fašismus není dobrý.

Ty, zasraný Copr, prodáš za drobné cokoliv, i matku. Na tom to celé stojí

308167

09.04.2014 02:12

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

Jo jo

ignorek 95.?.?.?

Každý v lochu ví, že zvítězí odhodlanější. Viděli jste u vypasené gayropy odhodlání? Odhodlaní rusaci to tu rozervou vejpůl, položí toho něgra obamu na SS kádr Merkel a vymrdají naráz. Asi tak to proběhne.

308182

09.04.2014 13:35

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

RE: Ještě že se pletete

ignorek 95.?.?.?

Jen pozoruji.

A co se týče Belzebuba, budete se divit vy. Největší úspěch Rohatého je, když přesvědčil lidi že neexistuje.

Rohatého sluhy

308198

09.04.2014 18:04

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

RE: Ještě že se pletete

ignorek 95.?.?.?

Tak to už nic. Tebe nic nepřesvědčí, dokud nebudeš rýt rypákem v zemí. I tak budeš chtít "hmatatelné" důkazy.

308213

10.04.2014 02:02

Evropané plánují vytvořit konsorcium a koupit ukrajinský systém přepravy plynu

Ano, je vidět proč byl evromajdan

ignorek 95.?.?.?

Ale tak jak tak naběhli. Nakonec to koupí Chevron nebo podobná banda. Ale to nic, do tohoto obrovského ukrajinského systému, pozor - není tam jen jedna trubka, nebyla investována za posledních 25 let ani káčka. Takže to si vychutnají.

Největší podíl na ceně plynu má místní distributor. Ten vám proúčtuje litry, kde je nějaký Gazprom s cenou za metry kubické.

Bídu evropskou podtrhuje fakt, že si naběhli na vidle, které si tam předtím narafičili. Normálně se to nestává ani místnímu Honzovi-vyskoč

308237

10.04.2014 22:14

Evropané plánují vytvořit konsorcium a koupit ukrajinský systém přepravy plynu

RE: Ano, je vidět proč byl evromajdan

ignorek 95.?.?.?

V ukrajinských podzemních nádržích má být 20 mld krychlových ruského plynu. Je tam pouze 7 mld. Víte co prohlásil Jajceňuch?
Že on to nekradl.

svatý

Já jsem si pozval pár prominentních právníků
Za peníze, i ďábla ospravedlní
Přišel jsem čistý a ničím vinen

308273

11.04.2014 02:41

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

Pět nespokojených s MMF

ignorek 95.?.?.?

Takhle vypadá konec dolaru.

Konec.

Založí si vlastní banku, protože jsou nespokojeny s podmínkami MMF.

308283

11.04.2014 16:20

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

ignorek 95.?.?.?

Co chceš vysvětlovat? FED natiskne bankovky v hodnotě 85 mld USD měsíčně a půjčí to svým koním. Za to se dá koupit zlatý důl, ropné ložisko nebo třeba spousta půdy. Kolik dolů na prodej ještě zbývá?

Ale FED tiskne každý měsíc těch 85 mld USD, za to se skupuje úroda po celém světě, a fungovalo to jako americký sen a evropský hospodářský zázrak. Živili jsme je všichni. Bankovky USD jsou jenom potištěným papírem, kterým USA garantují ... co vlastně garantují?

Že dostaneš po tlamě, kdybys nechtěl prodávat za tento papír skutečné hodnoty. Proto má USA větší vojenský rozpočet než zbytek světa. EU se vydala stejnou cestou, tiskne € jak vyšinutá a kupuje za to co potřebuje. Ale čím ručí za €? Podělanými plény od evropských důchodců. Není tu nic jiného v dostatečném množství.

Koho to má donekonečna bavit? Já tobě prodám majland za euriky, které si zítra dotiskneš? Mimochodem, řecká krize je ukázkou sviňárny. Byly tam angažovány německé banky víc než zdravo. Nakonec donutily koupit ten řecký dluh kyperské banky, pak skásli majitele kont v kyperských bankách. Každé euro z "evropské pomoci" řecku je okamžitě vraceno německým bankám, akorát řekové přicházejí o ostrovy atd.

Ve světovém obchodě s ropou apod je vázáno obrovské množství USD. Kdyby se začalo obchodovat v jiné měně, majitelé dolarů začnou chtít je vyměnit za cokoliv, ale už nikdo jim neprodá ani pytel brambor za ten papír. Finále se blíží.

308309

13.04.2014 22:56

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

ignorek 95.?.?.?

Ty jsi ten uvědomělý politruk, pardon, včil politicky korektní. Klidně můžeš prodávat i za skleněný korálky, nebo třeba knoflíky. Nebo za papírek se slibem "Jack ti zaplatí", "Pán Bůh ti zaplatí". Hlavní otázka zní: kdo co ti prodá potom za ně?

Takhle tak na "fakturu" po 89 Češi rozprodali komplet republiku. Teď čekáme, kdo to zaplatí.

Největší sranda, že s obrovskými přebytky USD, třeba Araby nebo Číňané nemůžou volně nakládat - to by rozhoupali dolarový systém už dnes. Musí je nechat z větší části na účtech FEDu nebo si pořídit americké dluhopisy, tj nahradí jeden papír druhým, který taky leží na účtech FEDu. Ovšem američtí investoři dostanou půjčku od FEDu třeba i na záporný úrok, pokud chtějí si pořídit třeba ložisko surovin. Ložisko totiž zůstane americkému investorovi, i když ten dolar půjde ...

Ví to FED i americký investor, jenom politicky korektnímu politrukovi je ta informace proti srsti.

308414

14.04.2014 01:29

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

ignorek 95.?.?.?

Nefungovalo to nikdy, ani to nebylo tak zamýšleno už v době když vznikal FED. Bylo to zamýšleno jako stroj na odírání zbytku světa ve prospěch vyvolených.

Když Charles de Gaulle prohlédl tu hru, začal požadovat výměnu francouzských rezerv v USD za zlato. Bylo to nepěkný a drsný. Taky víte kolik přežil atentátů. Nakonec zlato dostal, ale to ještě nějaké zlato ve Ford Knoxu bylo.

Už je problém dostat i svoje zlato, které státy uložili do depozitáře. Němci požadují svoje zlato zpět, dostávají ho ve množství menším než malé. Na ty ostatní evidentně nedojde, o Libyi škoda mluvit.

308419

16.04.2014 02:42

Bílý dům EU o amerických dodávkách plynu lže

Komu to bude prospěšné, Watsne?

ignorek 95.?.?.?

Bílý dům moc dobře ví proč tak nehorázně lže. Chce rozeštvat co nejvíc EU a Rusko. Zastřelí dva zajíce naráz - vyřídí konkurenci v podobě EU s jejím průmyslem a eurem, a oslabí co nejvíc Rusko.
Politici EU jsou jenom zkorumpovaná verbež bez špetky strategického uvažování, a podlézaví vůči většímu psu. Ten jak známo jebe.

Ale jinak válka již začala doopravdy. Operaci na Ukrajině už nestoudně řídí CIA - přímo z budovy ukr tajné služby SBU, a z americké ambasady. Rusko nemá žádnou možnost couvnout - pokud by tato ukr "vláda" ustála, dalším krokem bude umístění am základem na dosah od Moskvy, radaru a protiraket, bez možnosti účinné obrány. Že naši američtí kovbojové necouvnou před jakoukoliv hanebností, to snad došlo každému. Rusům by nezbývalo než souhlasit se všemi americkými požadavky, čili rozpuštění na pidistáty s loutkami v čele.

Doufám, že Putin teď odstoupí od obchodování v USD. I kdyby to přechodně znamenalo chaos, je to jediný způsob jak válčit s amerikou beze zbraní. Za této situaci bychom měli "ocenit" liberální zkurvysyny jako třeba bývalý ruský ministr Kudrin - neudělal nic pro odpoutání od závislosti na USD, amerických systémech, platebních kartách VISA apod. Z každé transakce i v Rusku tak profitují americké firmy na odměnu kdykoliv zablokují transakce, účty, depozity atd. Jako "prémii" mají veškerá obchodní i soukromá data, ani nemusí slídit. Snad pochybujete, že VISA apod. by odmítli žádost am úřadů o informacích?

308559

23.04.2014 00:25

USA jsou oligarchií, ne demokracií, říká vědecká studie

RE: Ad USA

ignorek 95.?.?.?

Zajimavá otázka: proč jsou tak nízké tresty?
Pokračujte v otázkách: kdo a proč protlačuje tento nehumánní humanismus? Kdo a proč protlačuje multi-kulti, teplo-pedo-zoo-filii, feminismus, rozvrat výchovy, darwinismus, prostě CHAOS ?

To nejsou žádné teorie, výsledky začíná být vidět denně v okolí. Mnoho otázek, jedna odpověď - v protokolech sionských mudrců. Jenomže ten goj je tak líný a tupý, že si nedá a nedá práci těch 20 stránek přečíst.

Protože nejvlivnější sedí za louží, tak se brání zavedení těchto moresů u sebe -jako zrušení trestu smrti atd. To tak odpovídá.

308865

26.04.2014 14:54

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

RE: So

ignorek 95.?.?.?

Jen dokazuješ, jak málo toho víš. Provokace to není.
Takhle ve chlévu starý vepř povídá mladému: "Proč myslíš, že tě krmí a ošetřuje? Nakonec tě sežere". Mladý pašík "Náš hodný pan nemůže být tak hrozný. To je zase konspirační teorie".
Taky je plno lidí, co nevěří, že skutečnost předčí všechny teorie. A pokud osobně nešlápne na hrabě, nevěří zkušenosti druhého.

309032

27.04.2014 03:13

Řekněte NE všem těm velkým lžím!

RE: Le avventure di Pinocchio

ignorek 95.?.?.?

Tak se šíří demokracie:

A list of USA backed coups is below.
1949 Greece
1952 Cuba
1953 Iran
1953 British Guyana
1954 Guatemala
1955 South Vietnam
1957 Haiti
1958 Laos
1960 South Korea
1960 Laos
1960 Ecuador.
1963 Dominican Republic
1963 South Vietnam
1963 Honduras
1963 Guatemala
1963 Ecuador.
1964 Brazil
1964 Bolivia
1965 Zaire.
1966 Ghana
1967 Greece
1970 Cambodia
1970 Bolivia
1972 El Salvador
1973 Chile
1975 Australia
1979 South Korea Pro-USA government wanted.
1980 Liberia
1982 Chad
1983 Grenada
1987 Fiji.
2002 Venezuela.
2004 Haiti
2009 Honduras
2013 Egypt

Now...
2014 UKRAINE

Kolik jsme museli podřezat krků, pro všeobecné blaho a svobodu!

309052

30.04.2014 23:57

USA a Japonsko si hrají v Asii s ohněm

RE: bylo nebylo cara ubylo

ignorek 95.?.?.?

První dva pokusy byli v 1914. Všechny atentáty na Rasputina, zrovna jako pomlouvačnou kampaň v tisku organizovala britská tajná služba. Archivy pomalu se zpřístupňují. Carské Rusko vstoupilo do války pravě v době, kdy odpůrce války Rasputin se zotavoval po druhém atentátu.
Posledního atentátu se zúčastnil agent Oswald Rayner -třetí kulka do zad.

Proč? Bylo třeba srazit čelem 2 největší konkurenty Anglie - Německo a Rusko. Tak se i stalo. Těsně předtím byl založen FED v USA pod taktovkou žido-anglických finančníků. Překvapuje, že premiér "dočasné" porevoluční vlády Kerenskij - žid a zednář, stejně jako potom Lenin, a všichni kolem, všichni ministři - lidoví komisaři bolševické vlády a příslušníci ČK - sám žid?

Nemělo by překvapovat. Ani pokračování v podobě 2 sv - všechno je přesně logické a do sebe zapadá. Zbyla po tomto jen jedna velmoc se svým dolarem, který v 70 letech odpoutali od zlata a začali bez zábran tisknout jak hajzl papír - a skupovat za to reálné statky - celý hospodářský "zázrak". Nyní je třeba třetí války, aby se dalo odepsat dolar beze ztráty "image". Nebo aspoň vyrabovat Rusko, aby se prodloužil zázrak o dalších 10 let.


Překvapuje, že nynější dění na Ukrajně - počínaje Kličkem přes všechny "oligarchy" - i "instruktory" majdanu- sám žid? Nemělo by.

309238

01.05.2014 01:59

Posun blíže k válce

Je třeba chápat toto

ignorek 95.?.?.?

Každý, kdo chce v politice něčeho dosáhnout, potřebuje podporu médií. Stokrát se tu poukázalo, kdo vlastní média - třeba: http://www.zvedavec.org/clanky_1100.htm
V Gayropě je to to samé.
Bez podpory médií nikdo se nestane významným politikem. Proto první cesta úspěšného adepta vede na americké velvyslanectví. Pokud bude schválena jeho "vize" - může lítat vysoko. Také může být médií kdykoliv odrovnán - mediálně popraven. Proto drží basu a stojí v předklonu před americkým velvyslancem. Zapomeňte laskavě na žvásty o "demokracii", "volbách", "svobodě". Je to oligokracie, moc peněz.
Tak vznikla politická korektnost - obdoba politické uvědomělosti za komančů v horší podobě - lžou všichni politici i novináři, pokud nechtějí přijít o dobré bydlo, vědí se co po nich chce. Další šanci mít nebudou. Obyčejný burger je přesvědčen - tolik novin a televizí přece lhát nemůžou - ale lžou, a přebírají vylhané zprávy od politicky korektních tiskových agentur.
Pokud ještě někdo pochybuje, že lžou - musí být buď placená politicky korektní presstitutka, nebo kompletní idiot. Jo, genocida v Jugoslavii byla - Srbové byli vraždění Chorvaty a Albanci, ne naopak, jak nám tvrdila propaganda, dokonce byly jim odebírány orgány k transplantacím - taková lež prošla kousek od naších hranic, pak Irák, Libye atd atd - kolik lze srát do hlavy ovčanovi, snad není ani pravda.
Jestli chcete vidět echt presstitutku - třeba Efim Fištejn, ukázkový. Ale u toho se vlastně není ani čemu se divit, je to v povaze a popisu práce těch vyvolených, jak rozebral Klimov.

309240

02.05.2014 23:36

Posun blíže k válce

RE: Cui bono?

ignorek 95.?.?.?

Úplně nejlepčí by bylo, kdyby Jukraine zaplatila za ruský plyn se všemi slevami 3,9 mld USD z tranši 2,5 mld. USD co má podmíněně slíbené od MMF. Hezký...
Pak ve Stockholmu se popovídá o tom, že skoro každá německá domácnost platí podle pravidla - ber nebo plať- neodebrané kWh se platí jak by se stalo - vy v čezku nevěříte, že tak to doopravdy funguje? Za přebrané hodiny pořádný mazec podle cen na burze. Takže Jukraine dluží Rusku dalších 12 mld mld za neodebraný plyn podle pravidla ber-nebo plať.

Škoda slov. Je tu dalších 50 mln krků co chtějí žrát - dnešní jukraine. Kdo si to pověsí na krk?- usáci mají svoje zájmy, EU je nechce, těšch 50 mln - proč Rusko si to má pověsit na krk?

Nene, Ashton tam byla na Majdanu, Kwašniewski - stará to kurva polská, Nuland tam rozdávala sušenky-takže pardon. Proč furt do toho táháte Rusy - jste při smyslech, nebo mám vás fackat ať se proberete?

309322

03.05.2014 09:59

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

ignorek 95.?.?.?

Není žádná židovská Odessa v plamenech, jenom zapálili budovu, kde shořelo cca 40 odpůrců kijevského režimu. Fajné. Fajné a pěkné. Sekne to, ale definitivně s vámi.

Jak to prezentují na novinky.cz, sámo se to vzňalo.viď

Mlátili i ty, co z budovy dokázali vylézt. Ok, mlaťte taky ty co do té budovy nevešli. Mlatťe chochly, kdekoliv to svinstvo potkáte.

Ok, zaregistroval jsem toto. Je třeba jebat jukrajinské dělníky víc než předtím po tlamě, nic jiného si ten dobytek nezaslouží. Taky že budu, kdekoliv jukrajnce potkám, nic než podprdelník ode mne nedostane. Je to dobytek o dvou nohách, jak nás učí Talmud.

309339

03.05.2014 13:36

Posun blíže k válce

RE: Cui bono?

ignorek 95.?.?.?

A nie a nie a nie. Nejdřiv ať zaplatí co dluží. Pak vznikne Galicie, Donbas, Jižní Ukrajina a trochu co zbylo kolem Kijeva. Něco se připojí k Maďarům, něco k Rumunsku. Ukrajina v současné podobě vznikla přesně jako žido-bolševický projekt na rozdrbání Ruska, a přesně tak pokračuje. Není se čemu divit.

Pak se připojí slovensko k maďarsku, čezko k němcům a ten výhřez svobody 20 století tím skončí. Robotovat budeš, pokud přežiješ, čeledine. [naštvaný]

Ale co s poláky? pokud padne říše zla, poláci se budou muset stěhovat - jak od západu tak i z východu- celá ta polonie vznikla z vůle Lenina a Stalina, což byla evidentně chyba. Ať se kurvy stěhují někam k mexiku, tam můžou bezprostředně líbat americkou prdel, německo bude zase hraničit s Ruskem, jako vždy. Pěknej výdup pro tu polskou chasku- no ale je to vždycky tak -kdo s čím zachází...
Chtěl bych ještě se dožít WC Walensy pobliž kadibudky Havla, abych to obesral naráz. [bliji]

309353

03.05.2014 21:39

Několik faktů o Putinovi

RE: Ten Putin to je ale gauner

ignorek 95.?.?.?

Tak tak. Přemýšlím, proč raději neveme půlku Gazpromu a nezmizí v Tchaisku.

Nejde to. Degenerati jsou dobří a zlí, jak to rozebral Klimov. Stojme si za tím dobrým, i když si začínám teda opravdu myslet, že lidé kolem mě jsou ten dvounohý dobytek-podle Talmudu

Sorry, tak to je

309404

04.05.2014 15:23

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

Jajceňuch prý hřímal:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/335276-tra...

jak může pederastická kurva hřímat, to fakt nepochopím. [zmaten]

309471

04.05.2014 16:01

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Gladiátorské hry- věčný souboj Dobra se Zlem.

ignorek 95.?.?.?

Příspěvek zrušen, neurážejte a nebuďte vulgární. Editor

309481

05.05.2014 07:34

Několik faktů o Putinovi

RE: Putin je jistě mimořádný státník

ignorek 95.?.?.?

Diktátor, Diktátor, Diktátor .....
Stokrát opakovaná lež se stane pravdou. Tu svoji práci nedokončíte, pokud máte kousek cti.
A mimochodem, kolik vám nadiktoval, ten Diktátor?
Proč tedy furt omíláte Diktátor? Za 25 let protiruské propagandy vám to dostali pod kůži, takže Diktátor. Já jsem sledoval jeho kroky. Né, já bych byl rozhodně větší diktátor.
Kdo má mozek, prosím vás se podívejte na "odpůrce" Navalnyj- vždyť je špína, přesně zloděj a vrah. Nepochybuji, že dostane azyl v čezku, stejně jako Timošenko. Vo tom to je. Kdy už začneme brát na vidle, přesně tak, na vidle tuto"prezentaci"? Neprezentuje vůbec nikoho, je to zlodějská banda, kdyby vám to došlo.

309562

05.05.2014 13:41

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Z jakého důvodu

ignorek 95.?.?.?

tvoje hhahahahahahaha ti stuhne přesně v krku. Jedině ruské rakety drží v šáchu toho černého debila a jeho pány. Přesně tak, dokud budou mít strach, do té doby nespustí III sv.
Ale jinak bych si docela přal vidět amíka po takovém útoku. A taky anglána, nezapomínejte že to jsou jejich prostitutky.

309603

05.05.2014 14:35

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

No, fajn. Všechna čest. Ale to s tím občanstvím nemá co dělat.

Prokuratura má povinnost vyšetřovat, takže klidně podejte tr oznámení odkudkoliv, hlavně chtějte zprávu o tom, jak to pokračuje. A kdyby prokurator (dnes státní zástupce) nejednal, je třeba podat tr oznámení přímo na jeho osobu, za zneužití pravomocí. Není třeba žádný tištěný A4, stačí napsat od ruky na utržený papírek na WC, a budou muset se tím "zabývat".
Pak budeme se "zabývat" taky jejich personami, pederastickými

309607

05.05.2014 14:40

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Z jakého důvodu

ignorek 95.?.?.?

Zjevně jukrajinský intelihent.

Dobře pane Editore, nebudu používat sprostá slova a nebudu vulgární

309608

05.05.2014 15:37

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

Německo má největší zájmy v RU. Proč ještě nebyla podána žaloba na Merkel? za vlastizradu, ani piď z tohoto obvinění neustoupím.

A tak se těšte, opravdu sepíšu obvinění a podám přímo do ruky něm policajta. A budeme sledovat.

Tak jednoduché to je.

309615

05.05.2014 16:43

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Priatelia, zastavte tohto psychopata.

ignorek 95.?.?.?

Existuje poštovní styk. Na české státní zastupitelství je třeba podat stížnost. Neznáte adresy? napičte v gůglu- všechny adresy vám vyskočí

309622

05.05.2014 23:15

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Myslím, že toho PCR zbytečně démonizujete

ignorek 95.?.?.?

No tak zdechni. co tu oxiduješ?

309667

06.05.2014 06:41

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

ignorek 95.?.?.?

za kašpara jsi tu ty.

a taky chci vědět, která česká kurva zplodila toto:

Martin Jazairi, český prý novinář. Nic se nezapomělo.

309691

06.05.2014 20:55

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.

ignorek 95.?.?.?

tak to je. Co s tím uděláme?

309767

13.05.2014 00:55

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

RE: Vypadá to zmateně, osnova je jednoduchá.

ignorek 95.?.?.?

Hou..no. Výsledkem kubánské krize bylo stažení amerických raket z Turecka. Vám to nikdo neřekl?

Tak ještě jednou. Výsledkem kubánské krize bylo stažení amerických raket z Turecka.

No, ruských z Kuby taky. Ale vy pořád si pletete prst s prdelí, původce s napadeným atak.

310045

13.05.2014 02:32

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

RE: Vypadá to zmateně, osnova je jednoduchá.

ignorek 95.?.?.?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Karibsk%C3%A1_krize

Karibská krize (též Kubánská krize) byla mezinárodní politická krize. Hrozilo, že přeroste v jaderný konflikt. Vypukla v roce 1962 v důsledku rozmístění sovětských raket středního doletu na Kubě, kterým SSSR odpověděl na umístění amerických raket v Turecku.

Spojené státy americké se zavázaly, že nenapadnou Kubu, a že stáhnou svoje rakety středního doletu z Turecka.

Kubu nenapadly dodnes. Toto je výsledek "krize", co není v mainstreamu.

Zkuste to všechno domyslet. Ale úplně vše, afgan, irák, libyi atd

310048

13.05.2014 04:58

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

RE: Krize nebo válka? OBOJI.Nic noveho.

ignorek 95.?.?.?

To jsou zlomky pravdy.

Založili si FED, r1913. Nevíte kdo?
Dvě světové mocnosti překážely v plánu. Co se stalo? Srazily se čelem.

Kdo se smál v pozadí? Třetí.

Jednou to nestačilo, tak ještě ráz! Dohromady snad 200 milionů mrtvých, zmrzačených, a rozmrdaných osudů nepočitaně.

Každý, kdo toto schvaluje, jen třeba tím blekotem "...nnoǒo něéééévííím", patří na elektrickou židli. Hned.

Každý, kdo, říká dobře tak - ať prožije celou tu hrůzu na vlastní kůži! Přesně tak.

Ale to jsou těžké počty pro některé.

310050

15.05.2014 05:07

FED je velký podvodník

Nejspíš Rusko se zbavilo

ignorek 95.?.?.?

větší části těchto "cenných" papírů, aby nebyly "obstavené" v rámci sankcí.
USA často a rady sahají na cizí úspory.

310120

17.05.2014 00:49

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Budoucí silná měna

ignorek 95.?.?.?

A je to tady.
Začátek konce USD. Putin ale musí vyvalit z centrální banky všechny židy, jinak to nepůjde.

Ještě by měli odpojit rubl od USD, pač Centrální ruská banka, která vlastně není státní, stejně jako jinde - chytrý židovský vynález - smí tisknout jen tolik rublů, kolik přijme USD(ten rubl je krytý dolarem). Čili rubl je vlastně přemalovaný dolar. Papír krytý hajzlpapír. Země musí hromadit USD aby mohla provést emisi vlastní měny. Tak to je ve VŠECH zemích slavné gayropy. Čili nonsens.

Kolik zbytečných USD teď bude běhat posvětě?

310189

30.05.2014 04:11

Za co bojují polské eskadry smrti na Ukrajině?

RE: Pravý sektor a jeho postoj k Polsku

ignorek 95.?.?.?

Za peníze cokoliv, vole, i dům v Praze. Aktivisty majdánu byli vycvičeni v Polsku za americké peníze. Co ještě nechápeš?

Polští šašci, pardon, politici, jsou hnáni do protiruských akcí špičkou polské emigrace v USA. Ostatně, takjaktak, evropský politik není ničím jiným, než americkou loutkou, totálně závislou na mediích, a ty vlastní ... ano, američtí židi. Proto každý evropský politik chodí "konzultovat" na americké velvyslanectví, pokud chce zůstat u koryta.

Mimochodem, od Klička (po matce), přes Kolomojského, Porošenka atdatd...-všichni tito "ukrajnští" oligarchové, na vedlejšák revolucionáři a politici - jsou židé. Podobnost s VŘSR je čistě náhodná, viď. Mňam, mňam,ňam, tak nějak že,jak hlubokomyslně říkal Havel, další z nejvyvolenějších.

310830

31.05.2014 03:42

Irák: Největší ropná loupež v historii?

RE: Konečně řečeno na plnou hubu

ignorek 95.?.?.?

Tohlenc to chceš srovnávat s nějakou "bratrskou pomocí" v 68? Libye, Vietnam, Afganistán, Ukrajina atd atd - aby ti jazyk odpadl.
A uran byl zaplacený, ať už ropou či železnou rudou. Nakonec i ten sovětský dluh ve směnitelných rublech převedli na USD v kursu 1:1, což je na tu dobu nepochopitelná štědrost.

310890

07.06.2014 00:44

Zbraně, prostitutky a drogy – to jsou věci, se kterými je spojen Petro Porošenko

RE: Sokujici Sobotka a MERKHELL

ignorek 95.?.?.?

Čokoládový král a nový jukrejn president:
Vložený obrázek

311183

08.06.2014 01:11

Češi, nejzamračenější národ Evropy, se změnili v nevoliče

RE: Platón povedal:

ignorek 95.?.?.?

Neexistuje na Západě žádná demokracie. Dovolím si tvrdit, snad i za komančů s jejich ROH, závodními výbory a možností si stěžovat u výše postavených komančů bylo v Čezku více demokracie než dnes.

Politik může být zvolen, jen pokud ho podporují media. I z senilního debila udělají nonšalantního šlechtiče a skoro presidenta - jen kdyby mlčel, byl by dnes presidentem.

Kdo ovládá media, ovládá politiky, politiku, i myšlení vymytých mozků. Politicky korektní presstitutky za svoje výplaty a prebendy vohnou pravdu podle potřeb zaměstnavatele, užiteční idioti jim přizvukují. A je naprosto jedno kolik procent voličů jde k volbám - nemyslící duševně líná masa převálcuje pár myslících, co si dali tu práci - hledat informace, nezávislé uvažovat. Takže slavná "západní demokracie", kterou ohněm a mečem šíří dnešní křiž(v)áci po celém světě - je pustá fráze, iluze, přelud, klam a sebeklam, lež.

Vládnou "elity", neboli oligarchové, magnáti prostřednictvím medií a zástupů spolupracujících, konformních bezcharakterních zaprodanců a taky obelhaných užitečných idiotů. Takže žádná demokracie, ale oligokracie, to tu máme.

A v této souvislosti taky - jak může být všeobecná rovnost? Jak může mít stejný hlas blbeček, co zůstal myšlením v sedmdesátých a pořád horuje pro texasky s člověkem, co si dal tu práci - přemýšlet. Když myšlení, ke všemu, bolí.

A za domácí úkol - schválně, kdo ovládá media? To už tu bylo mnohokrát řečeno.

311234

Žádný agent není nikdy bývalý, jen momentálně "spící"...
Neplést se švarzenbergem, tam to spání je o něčem jiným, i když je bezesporu taky agent.

311510

18.06.2014 23:24

Jihovýchod prodán západním naftařským firmám

RE: anonymita je postojem slabych

ignorek 95.?.?.?

Pěkná kupa politicky korektních nesmyslů. Kolik jazyků ovládáte nemá s tím nic společného. Vymytý mozek propagandou může mít každý, na počtu titulů před a za jménem nezáleží.A že Putin trpí nějakým komplexem? Tolik trpělivosti a sebeovládání jak on bych přál každém a sobě hlavně.
Komplexem spíš trpí v Gayropě kdejaký oľaland, Měěérkel ani komplex nepotřebuje, když spisek na ni ještě z dob DDR drží USA a nechtějí vydat ani na úpěnlivou prosbu.
A víte vy vůbec, co se stalo s pádem berlinské zdi? Rusové zrušili okupační zónu. Tahle uvolněná okupační zóna byla připojena k nezrušené okupační zóně zvané SRN, a jede se dál, něm kancléř je spíš americkým okupačním manažerem. Tolik ke svobodě.
Revoluce v 1918 v Rusku nebyla ruská, revoluční vlády po r. 1918 a vedení ČK - kompletně židovské, takže přestaňte tlachat o Stalinovi, raději si sežeňte relevantní informace, pokud ovládáte dostatečně některý z těch 5 jazyků.

311872

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 484 134