Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jacob

Nalezeno 334 příspěveků, 31 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Navsteva Zvedavce trestna neni a nebude. Ale pokud nekteri z mistnich nacku pracuji ve statni sprave, armade, policii nebo s mladezi, tak prijdou o praci.
To je myslim slusna a hlavne nenasilna forma jak vas bando udrzet na uzde. Jeden holocaust bohate stacil.

204799

Nedelejte ze sebe hloupeho. Zadny paragraf navstevu internetovych webu nezakazuje.
Ovsem stat, jako zamestnavatel, ma pravo se distancovat od jedincu, kteri at uz financne nebo jinak podporuji propagaci nacismu, komunismu nebo jakekoliv jine formy nenavisti. Je to v zajmu danovych poplatniku, vime ?

204810

Jarmila, Bartosek & dalsi - prectete si to znovu. Stat ma pravo propustit ze zamestnani ty, kteri nejakym zpusobem podporuji nacisty nebo komunisty. Takovi lide by nemeli vyucovat ve skolach, nebo zastavat jakakoliv dulezita mista ve statni sprave.
A ono se to deje - viz nedavny pripad vyhazovu vojaku CR kteri nosili znaky divize SS, nebo propusteni neonacistickych ucitelu v rade zemi sveta.
Zkratka a dobre - kdo podporuje Irvinga nebo Zvedavce by by nemel ve skole ucit deti nebo dostat do ruky zbran. Jasne ?

204837

To je hezke, ze si fandite, ale mel byste se naucit take naslouchat. Nikdo vas nechce zavirat nebo umlcovat.
Mluvim jen o tom, ze ani demokraticky stat nema povinnost zamestnavat a platit lidi jako jste vy, Jarmila nebo priznivce toho Irvinga. Nebo jim dokonce dat moznost nosit zbran, uniformu a vychovavat mladez.
To je vsechno. Kdyz nechcete rozumnet, tak pokracujte v krasojizde beze mne.

204845

06.11.2012 06:54

Je Zvědavec na odpis?

Můj názor

Jacob 37.?.?.?

Zvědavce čtu. Přispívám anonymně. Doufám, že přežije.

278488

03.01.2013 07:49

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Tečka za jednou osobou

Jacob 78.?.?.?

Vyjdeme-li z předpokladu, že Václav Klaus nedělá nic zásadního bez důkladného rozmyšlení, je vyhlášení amnestie v uvedeném rozsahu počin promyšlený, který sleduje určitý záměr. Z tohoto úhlu pak vyplývá, že amnestie není aktem lidskosti, ale politického kalkulu. Naskýtá se známe Cui Bono? V. Klaus si určitě dobře spočítal, že tato amnestie zvedne vlnu odporu a těžko se dá uvěřit, že by tak nepromyšleně ztrácel politické body. Pokud obětoval amnestií své image vůči veřejnosti, pak to něčím vykompenzoval, čemuž já osobně věřím. On zcela realisticky chápe, že současný politickoekonomický stav je v háji a on nemá žádné nástroje v ruce jak by mohl cokoliv na politické i ekonomické scéně ovlivňovat po ukončení prezidentské funkce.

281442

09.01.2013 17:41

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

Dotazy autorovi

Jacob 78.?.?.?

1. Objevili jsme až teď, že soudy nesoudí nebo soudí pomalu. Jste přesvědčen, že pravdoláskařům se tento jev podařilo před V.K. řadu let tajit.

2. Pravdoláskaři se pouze na vlně nevole vezou. Je to stejná fabulace jako, že Havel dělal revoluci. Na to, aby jste si udělal obrázek koho se to bude týkat nepotřujete titul z Plzně. Trochu toho IQ občanům přiznejte.

3. Po dvaceti letech vyhlášení amnestie dostali řádní občané dárek v podobě dalšího zvýšení daní, restitucí a prohlasovávání zákonů za pomoci trestance. A jediní kdo měl z tohoto tzv. výročí profit byli právě trestanci - dostali svobodu.

4. Sejměte klapky z očí a přestaňte věřit na nějaká promyšlená spiknutí pravdy a lásky. Přiznejte si, že to byl krok vedle nebo důmyslný kalkul do budoucna.

281901

28.01.2013 07:02

Nová Bílá hora? Odkládá se!

Co bude dál

Jacob 193.?.?.?

Jak pravil kníže, bitvu jsme prohráli, ale válku vedeme dál. Nic neskončilo a s autorem lze jen souhlasit, že jsme možná Bílou Horu pouze oddálili o nějakýh 15 měsíců. Jasně to řekl Kalousek: Prezident může vyjádřit svůj názor v PS nebo na vládě,ale to je tak všechno. Nemáme prezidenta, můžeme mít premiéra!" Je-li dalším krokem umrtvení "Benešových dekretů" mohlo se jednat o vypuštění balónku jak bude reagovat veřejnost. Co mohli ztratit nebo získat při tomto experimentu? Získat mnoho, ztratit nic, na toto téma není ještě obec česká řádně připravena tak jako na církevní restituce. Ještě je stát i národ málo zdecimovaný, ještě se lidé dovedou i přes denodenní starosti sjednotit. Téma Benešových dekretů bylo otevřeno, bude i častým tématem budoucnosti a o Bílou Horu půjde až při dalších volbách do PS. Pokud bude M.Z. nadále vystupovat se svojí známou asertivitou vůči novinářům apod, ztratí cenné body pro levici, které dnes levice má (krajské volby i prezidentské). Ekonomická situace se bude zhoršovat a možné hašteření Zemena s vládou může přihrát cenné body právě TOP09. Nebude vítězství M.Z. vítězstvím Pyrrhovým pro levici?

283781

08.03.2013 06:58

Projev prezidenta Klause na rozloučenou

Pohled zezdola

Jacob 193.?.?.?

Teatrální rozloučení na ukončení prezidentské funkce. Dokola stále se opakující slova kdysi o trhu a tržním hospodářství, dnes stále dokola omílaná slova o svobodě. Přečetl jsem řadu knih od V.K. V některých má pravdu a v některých je cítit mantra jeho osobnosti a to co je pro něj Svatý grál. Rozdělení ČSR je z velké části záslauha Klause, který před společným národem dal přednost budování kapitalismu bez přívlastů, jeho dítě bylo ohroženo odbojnými Slováky. MUDr Macek to v pořadu o rozdělení státu s pobavením potvrdil, když se zmiňoval, kdy se již tiskli nové české peníze a v té době jsme neměli ani zdání o tom co se chystá, média pak odvedla svou práci. Nikdo nevolil Klause ani Mečiaru s programem rozdělit stát. V roce 1997 ČR prakticky zkrachovala, divoká hospodářská reforma se zhroutila, tento fakt zastínil tzv. "Sarajevský atentát", který vyvolal emoce, ale dramatický propad ekonomiky byl katastrofou. Dopady divoké reformy jsou nepředstavitelné a zotročily lid obou státu možná navěky. Amnestií Klaus jen potvrdil s jakým orchestrem hraje a od koho půjde v budoucnu finanční i zákulisní podpora pro jeho udržení u politické moci. Jsem přesvědčen, že se Klaus etabluje jako politik obroditel pravice a se Zemanem na hradě vybudují novou oposmlouvu. Nebudou hrát prim, nebudou vidět v čele šiku, ale jen tak si oba zajistí pozice své i stávající politické garnitury.

286009

08.03.2013 18:00

Projev prezidenta Klause na rozloučenou

RE: Jeden z mála vidících

Jacob 78.?.?.?

Jenomže on jim k tomu otevřel dveře dokořán a teď nás před temnými silami varuje. Klause varovali před otevírání dveří těmto silám.

286039

09.03.2013 06:34

Projev prezidenta Klause na rozloučenou

RE: Jeden z mála vidících

Jacob 78.?.?.?

Fohate, děkuji za uznání [smích]

286056

26.04.2013 06:31

Tři diagnozy

RE: Dávno som nečítal takýto pekný článok...

Jacob 193.?.?.?

Tento citát by měli tesat do žulového balvanu na věky

288854

30.04.2013 06:51

Historický vznik Evropské unie

Jacob

Jacob 193.?.?.?

Euroskeptický Klaus má zásadní podíl na hospodářském stavu, který je nyní v ČR. Zkrachovala mu privatizace i stát pod jeho vedením jako premiéra (1997). O tom co se ekonomicky a politicky událo v tomto roce se korektně mlčí a co se pak vše muselo zachráňovat se také korektně mlčí. Příčiny ekonomické i politické katastrofy roku 1997 sahají právě do období Klausovy privatizace a jediné ideologie volného trhu. ˇUčel světí prostředky a proto nechápal co jsou špinavé peníze či jeho motto "O peníze jde vždy až v první řadě". Dnes dává moudra a vymezuje se proti tomu či onomu, našel si nové politické téma, se kterým teď vstupuje do politického prostoru. Svou novoroční amnestií opět přesvědčil kdo je a s kým je. V dnešní zmatené době se Klaus jeví jako konzistentní politik s jasným pohledem na stávající dění v Evropě. Nicméně domácí katastrofální politická situace jej nechává chladným a byl to on kdo dosadil do vlády Topolánka a následně Nečase. Věříme mu?

289068

14.06.2013 07:06

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Jacob

Jacob 193.?.?.?

Souhlasím, že to bylo show jak z Holywoodu a při tak velkém počtu policistů zajistit, aby se správným lidem nedostalo varování muselo být dost náročné na utajení. Mnoho zde poukazuje na možnou souvislost s Temelínem. Můj názor je, že vláda rozpočtové odpovědnosti dovedla státní kasu na pokraj katastrofy. Ovšem zákony, které bylo nutné prohlasovat ve sněmovně i za použití dnes odsouzeného poslance zvládli. Půjčka MMF, restituce, zvýšení daní, euroval, II pilíř atd. Teď je pravý čas na odchod, nejlépe v přímém přenosu za účasti kamer. Na scénu vstoupí nějaký spasitel - Klaus? A společně se Zemanem v zákulisí budou léčit českou ekonomiku. Přičemž mají všechna esa v ruce, jelikož ti před nima to všechno zpackali, důkazy viděl přece celý národ v TV a oni to musejí zachránit. To by Klausovi sedělo, stejně tak jak používal argumenty co vše bylo zpackané před 89 a on to musí vrátit do starých dobrých tržních kolejí. Velkou figurou je Kalousek, který by možná s ČSSD bez knížete vytvořil vládu, tím by však posadil Klause a ODS do role diváka a Zemana zazdil na hradě. Po tomto spektáklu by Sobotka (ČSSD) takovou koalici s Kalouskem obhájil jako nevyhnutelný krok pro zachování politickoekonomické stability ČR. No bude to velmi zajímavé, co uvidíme, až se prach usadí.

291384

22.06.2013 08:50

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

Jacob 78.?.?.?

Aktivisté? Kdo to je? Mají nějakou tvář? Pojmenujme je. Dne 21.6 v 17 hodin pustila Česká televize krátký šot o homosexuálech. V tomto vysílacím čase!!!! Doporučuji, pokud to v archivu najdete, shlédnout. Autorem Marie Woodhamsová. Nikdy jsem do tohoto tématu nerýpal a respektoval jsem jejich odlišnost, ale aby za moje peníze, daně, dělala ČT reklamu homosexuálům mne znechutilo.

291943

28.06.2013 07:21

Čína se má co ohánět

Komentáře k Číne

Jacob 193.?.?.?

Autore, autore Čína je daleko a má zcela odlišnou kulturu i strukturu všeho na co jen můžeš pomyslet. Nekoukejme na Čínu, ale raději věnujme pozornost Itálii, která za účelem vstupu do EU prováděla kouzla se svým státním dluhem. Věnujme pozornost rozhodnutí v EU, že za problémy bank budou škodní investoři. Kdo jsou investoři? Jsou to střadatelé? Chystá se tímto řízený pád vybraných bank a ožebračení střadatelů nebo národů? Kypr byl zkouška?

292320

09.07.2013 22:17

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

RE: pracovní doba

Jacob 78.?.?.?

A proč cokoliv nějak zvýhodňovat? To opět pouze pokřiví cenu práce. Vše má svoji cenu, tedy i práce. Pokud do běžného smluvního vztahu vzneseme cokoliv jiného, pokřivíme tím jeho podstatu: nabídka a poptávka. Dotujme pracovní místa penězi těch úspěšnějších, všem těm, co se bez práce zadarmo neobejdou.Má to smysl?

293011

12.07.2013 21:46

Korupce v přímém přenosu

RE: Špatný krok

Jacob 78.?.?.?

Pokud se k tomu postavíme tak, že lepší Fischer ve vládě než Nečas premiérem, pak nastalou situaci stavíme do pozice" Účel světí prostředky". Ne vždy se toto vyplatí

293193

11.11.2013 08:28

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

Jacob

Jacob 193.?.?.?

Krom toho si stačil ještě po nocích udělat doktorát v jedné Slovenské vísce. Ještě mi tam chybí nějaká funkce v EU např. pro efektivní vysávání [mrknutí jedním okem]

299470

21.12.2013 08:25

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

Mám podobnou zkušenost

Jacob 78.?.?.?

Dcera nastoupila na ZŠ s rozšířenou výukou. Vybrala si hudbu a začala hrát na housle a chodit do pěveckého sboru. Hrála v dětské cimbálové musice a nějakou dobu působila i jako tzv. primáš. V sedmé třídě sloučili její školu s jinou, která se rušila, a na které zůstal už jenom výkvět žáků, ostatní už dříve odešli. Včas jsem nepodchytil tuto změnu a následky byly katastrofální. Dcera se úplně změnila, housle a sbor šly do háje. Začala se chovat podivně a když se vrátila ze školy a na obou předloktích měla krvavé šrámy (jak jsem později zjistil byly od kružítka)začal jsem pátrat co se děje. Nebudu zde psát co a jak se dělo, ale do smrti si budu vyčítat, že jsem nebyl více empatický a nezasáhl dříve. Dva roky trvalo než jsem dal dceru dohromady, změna bydliště byla nutná a ještě dnes mi je zle když si vzpomenu co se dělo. Jediné řešení je včas pryč.

301175

22.12.2013 07:14

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Zahrádka

Jacob 78.?.?.?

Tak vy jste měli na gymplu učitelky a učitele, no my jsme na střední oslovovali vyučující jinak. Jinak dle Vás má být škola něco jako aréna pro přípravu na život? Ano z průměrného sígra, ovšem s dobrým zázemím, se stane úspěšný člověk.

301245

01.01.2014 17:34

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

Co bychom chtěli

Jacob 78.?.?.?

za pravidelných 135 Kč/měsíc [smích].

301684

09.01.2014 08:48

Sobotkova vláda? Zeman s ní nemůže mít problém

RE: Další 4 roky se promrhají, opět se pojede na setrvačník

Jacob 193.?.?.?

Smutná pravda. Možná, že to 4 roky nevydrží a možná to je záměr střídat vlády rychleji jak milenky. Tak se dá rozvrátit i to poslední co funguje a pak budeme vděční i za podrbání za uchem. Poznámka Šláfenberga o tom, že budeme rádi jak se trochu nažerem, nebylo jenom takové plácnutí.

302265

12.01.2014 16:51

Čas probuzení 2014?

RE: Sprosté pomlouvání ČSSD

Jacob 78.?.?.?

Dodejme k tomu, že v roce 1997 nastal po letech premierování Klause totální propad hospodářství, objevil se Sarajevský atentát a nastoupila úřednická vláda Tošovského, která dokonala dílo zkázy.

302417

19.01.2014 07:59

Radost vládnout tomuto národu

RE: Tento národ si toto vše přeje, kdy by si nepřál,

Jacob 78.?.?.?

V zásadě máte pravdu, ale ne ve všem. Možná sklidím kritiku za svůj názor, ale tak to cítím. V 89. roce se očekávalo, že systém, který byl se bude přetavovat ve styl západních zemí. Vzpomeňme i památný Havlův projev a lidé tomu věřili, byli ochotní přinést i nějaké oběti. Ta část obyvatel, která prožila 50. léta i 68 rok nad dalším osudem mávla rukou - věděli proč a jejich argumenty nikdo neposlouchal. Revoluční generace se jala budovat nové a lepší zítřky a postupem času jim z nadšení zůstala starost s placením složenek nebo faktur a postupem času začali chápat starší generace a jejich pasivní postoj. Místo nějakého státu ve kterém platí právo, pořádek a morální hodnoty se ocitli během pár let v zemi, kde vládnou podvody, zlodějny a faleš. Hlavními aktéry byla Disidentská parta, která ve svém antikomunistickém tažení rozvalila vše co se dalo, ale byli komunisté a komunisté. Dalším aktérem byl Václav Klaus, který po dvouletém vládnutí OF a rozpadu státu přišel s pravicovou stranou a je úsměvné jak dnes brojí proti EU a bojuje za národní zájmy, když na počátku 90-let právě proti národním zájmům zaváděl ekonomické reformy. A jaký je stav dnes? Volte koho chcete stejně se nic nezmění. Pokud uděláte malou chybu, exekutor Vás stáhne z kůže, byť jste dluhy neudělal. Když vás někdo okrade, přepadne nebo podvede, dostane se mu větší právní ochrany než oběti. Ba co víc, stačí trocha peněz a dobrý advokát a z oběti se lehce stane viník. Když nejsou ve státní kase prachy zvednou vám soudruzi daně a to dost drasticky. Nastalo období, kdy si mnoho lidí uvědomuje, že po 89 se nic nezměnilo ve smyslu svobody a práv člověka, ale naopak ve směru zotročení obyvatel. Je to silný výraz, ale ve státě, kde vám kvůli nezaplacené pětikoruny mohou zabavit dům mne nic jiného nenapadá a kde opilý prominentní řidič téměř zabije autem člověka a ani po téměř dvou letech není v base a užívá si své svobody plnými doušky je toto dění jak ze scénaře špatného filmu z Hollywoodu.

302783

26.01.2014 19:01

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Postřeh

Jacob 78.?.?.?

S mobilem to řeším jednoduše. Jelikož nemám nouzi, mohu si dovolit ten luxus v těch případech, že pokud se mi přihodí situace, kdy se rozhodnu, že s dotyčnou slečnou či paní jdu např. na večeři a nastane situace, že se ozve zvonění mobilu a ona se vrhne na telefonování a začne něco řešit nebo číst a odepisovat na SMS, zaplatím a odcházím. Klidně ji tam nechám sedět s otevřenou hubou. Beru to jako neslušnost a hlavně mi tak dává najevo, že nejsem pro tuto dámu moc důležitý, pokud jsou důležitější telefonáty nebo sms od kamáradek nebo kamarádů či zachraňují svět. Něco jiného je, pokud řekne, že bude muset něco potřebného pořešit. Takové zaryté telefonistky s váma nikam nepůjdou, pokud toto o Vás vědí a škoda to není. Ostatním pak za tuto překážku stojíte a věřte, že komunikace je pak úplně o něčem jiném než když volá, sms-kuje nebo permanentně hypnotizuje mobil. Můj poznatek je, že telefonistek je drtivá většina, mají to od dětství a nepochopily zásady slušného chování, jenomže to si pak vezmou i k vám domů a je zle. S netelefonistkama (pokud jim nezabavily telefon [překvapení] ) strávíte vždy příjemný čas a dá se mluvit o čemkoliv. Netvrdím, že to je nějaký recept na šťastné setkání, ale je to určitý psychologický filtr. Ženské se omezovat nenechají pokud o váš čas nestojí, pečlivě zváží zda jim za tuto oběť stojíte, to je i pro vás určité znamení s kým se bavíte.

303300

30.03.2014 11:06

Rusko obviňuje Západ z „nestoudného vydírání“ při hlasování OSN o Ukrajině

RE: Pučisté se brzo odstraní sami

Jacob 78.?.?.?

Dlouho se spekulovalo s podivnou stavbou u Křivoklátska, údajně má sloužit dle reportáže ČT jako obrovský trezor pro různé cennosti. No spíše by jsem to dnes viděl jako kryt pro vyvolené v případě jaderné války, kteří s touto alternativou asi již počítají jako nevyhnutelnou věcí.

307598

10.04.2014 06:49

Evropané plánují vytvořit konsorcium a koupit ukrajinský systém přepravy plynu

RE: Ano, je vidět proč byl evromajdan

Jacob 193.?.?.?

každopádně toto neslo Ukrajině peníze. Pokud to někdo rozkradl to je už věc Ukrajiny. Pokud to koupí, dosadí tam šafáře a ten jim pohlídá, aby peníze šly správným směrem tak jako v ČR. Náklady na provoz rekonstrukci a ostatní ponesou Ukrajinské domácnosti a průmysl. Zisk půjde páníčkům. Za pár let hordy hladových Ukrajinců budou zaplavovat Evropu. Stejně jako uprchlíci z Afriky. Stačí si podmanit zemi ekonomicky a mají tolik pracovního prostoru a levné pracovní síly až se jim z toho točí hlava a ve svém důsledku co s nima. Směšné je to, že to koupí za natištěný papír [smích]))))

308241

10.04.2014 20:38

Evropané plánují vytvořit konsorcium a koupit ukrajinský systém přepravy plynu

RE: Ano, je vidět proč byl evromajdan

Jacob 78.?.?.?

Neraduji se z toho co se děje. Taky si umím spočítat, že dnešní události zakládají na problémy v budoucnosti, které budou určitě trvat déle než celý cikrus s Majdenem a už nic zlého nepřeji obyvatelům Ukrajiny. Možná, že někteří čtou tyto stránky a jediná možná dobrá rada je ta, že se mohou poučit zde v ČR na co si dát pozor, ale to už je věc politického chápání reality a pokud budou míst starosti jak se najíst a zaplatit účty prostor pro nějaké sáhodlouhé politické úvahy nebude což měl na mysli v souvislosti s návratem šlechty i jeden její významný představil i nás.

308267

15.04.2014 06:12

Provolání k obyvatelům západní a centrální Ukrajiny

RE: Plyn končí

Jacob 193.?.?.?

No nevím kdo pošle na ukrajinu plyn, když se tam jen tak ztratí 13 mld m3 plynu!!! Kdo bude takový šílenec [smích])))

308495

18.04.2014 06:40

Obamova hra: Je Putin lákán do pasti?

RE: Jde o to, jestli ta past je dost pevná,

Jacob 193.?.?.?

Kdo má plyn ma esa, kdo má trubky má taky esa, jakou barva ta esa mají záleží na tom, zda má do těch trubek co natlačit. Jenom na okraj zemní plyn je strategická suroviny o jejímž významu
na hospodářství se v našich rudých médiích moc nemluví a občanstvo to moc nezajímá.

308670

05.05.2014 17:39

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Jacob 78.?.?.?

Uff to jsou bláboly. Proč řešit zda chtějí získat hlasy nebo odpudit voliče. Vyrobili si volební spot, předpokládám, že jej viděli a sami sobě si jej schválili tečka. Tak to vidí oni a je mi záhadou, proč má být někde ještě nějaký pomazaný TV expert.

309629

14.05.2014 07:06

Ukrajina: Hra na čekanou

Jednat nikdo nechtěl

Jacob 193.?.?.?

Pravdou je, že jsem nikde nezaznamenal ochotu Kyjevské vlády jakýmkoliv způsobem něco vyjednat v těchto regionech. Od počátku nálepkovali tamní obyvatelstvo názvem "teroristi". Jediným argumentem bylo použití síly proti nespokojenému obyvatelstvu. Rusové uzavřeli vzdušný prostor nad východními oblastmi pro jakékoliv vzdušné síly z venčí nebo-li nikdo si netroufne podporovat fašistické bojůvky. Nedělejme si iluze Specnaz nebo jak se nazývají v tamních oblastech budou operovat a budou tam i Rušští zpravodajci. Je jenom otázka je-li jejich role v tom, že udržují v bezpečné vzdálenosti takové ozbrojené síly, které rozpoutávaly krvavé střety a zabíjely civilní obyvatelstvo pro rozpoutání občanské války. Kyjev a její nějaké ozbrojené složky nejsou schopny bez zabíjení občanskému hnutí na východě v čemkoliv bránit. Dobře vědí, že pokud by tam došlo k většímu ozbrojenému střetu a oběti budou ženy a děti, hněv Ukrajiny se obrátí proti Kyjevu. Stále není jasné, na které straně je Ukrajinská armáda (především vojáci) - Krym to víceméně ukázal.

310078

01.06.2014 18:41

Vláda nesplnila naše požadavky, Majdan nerozpustíme!

Majdan go on

Jacob 78.?.?.?

Tak teď zbývá ten Majdan demokraticky rozpustit. Každé představení jednou skončí.

310951

10.06.2014 07:14

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

RE: smrt exekucím

Jacob 193.?.?.?

První věc než začnu někoho eliminovat je potřeba si podívat na trendy a statistiky. O metodách exekutorů víme a bylo popsáno mnoho, ale výše zadlužení roste. Z toho lze usuzovat, že asi nebude tak zle pokud se objem dluhu stále zvětšuje. Pravidlo je jednoduché, platit své závazky a proč je dlužníci neplatí. Vše začíná v rodině, kde si děti "půjčují" od rodičů a nevracejí půjčené peníze nebo věci. Jsou zvyklé brát a nevracet nebo za ně dluhy platí rodiče dokum mohou - v této fázi trest nepřichází. Pak nastane zlom, nemá kdo za ně platit dluhy a už se vezou.

311378

17.06.2014 06:57

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: http://www.nwoo.org/2014/06/16/americky-imerialismus-1953-2011/

Jacob 193.?.?.?

I když je řadu let známo, že exekuce dopadá na dlužníky jako Thorovo kladivo, zadluženost obyvatel stoupá. Už v rodinách se děti učí, že se rodičům vypůjčené peníze nevrací, ale v reálném životě se vrací a z věřitele se stává otrokář, který si svého otroka prostřednictvím zákonů hlídá, protože jej bezpracně živí.

311758

27.06.2014 06:52

Dotaz české poště

Podobné zkušenosti

Jacob 193.?.?.?

Mám podobné zkušenosti, ale ne tak pevné nervy. Madam šéfovou příslušné pobočky jsem si vytáhl a ač jsem k dámám velice zdvořilý nadal jsem ji, ovšem slušně. Týkalo se to výdeje balíku, kde byla fronta jak na maso a chudák mladá holka se za tím okýnkem v tom plácala. Pokud se někdo domnívá, že se udála nějaká změna v danou chvíli, mýlí se. Dámy jsou již otrlé a takové výlevy klientů je nerozhážou, není jich totiž mnoho. Ostatní stojí ve frontě jako stádo telat. Nejedenkráte jsem zažil, že některý ze seniorů čekající frontu k okénku se vyvrátil a při pádu si přivodil zranění, které si vyžádalo zavolat RZS. I tyto případy s nikým nehnou. POŠTA je pán. Ceská pošta zavedla trasování balíků a zavolají Vám domů, že balíček k vám přivezou. Pokud si myslíte, že se můžete dohodnou např na dovoz odpoledne, zapomeňte, ani jednou se jim to nepodařilo, pokaždé jdu pro balík na poštu. To už korespondenční adresu píšu k rodičům, kteří jsou v důchodě a tudíž doma. Na příchod balíku je upozorním a i tak najdou ve schránce, že jsem nebyl k zastižení. Stěžovat si je zbytečné, to můžu mluvit doma do kredence a vyjde to na stejno. Pobočku pošty mám 200 m od domu, tam by balík mohli zanechat, bohužel tato pobočka pouze přijíma korespondenci, tyto služby neposkytuje, takže pro balík si musím zajet 2 km. Poštovné mne stojí v průměru cca 100Kč/zásilka, předpokládám, že 90 kč jde na plat managementu a za zbytek poskytují služby, kvalita by tomuto odpovídala.

312360

08.07.2014 07:32

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Jen aby se ta zdrženlivost nevymstila

Jacob 193.?.?.?

Dost pochybuji o tom, že by NATO zaútočilo na Rusko. Jednak NATO je USA a pokud se podíváme pár let nazpátek, tak vojska USA sice dobyla země s podstatně menším vojenským potenciálem, ale de facto stav je stejný - vliv má USA minimální. Rusové nejsou mohamedání a disponují kvalitní výzbrojí i zpravodajskou službou narozdíl od arabáčů. Při obsazení vzdušného prostoru na Lybií stačilo tucet bojeschopných letadel aliance, která neměla protivníka a to jim proti Rusům nebude stačit.Rusové můžou kontrolovat vzdušný prostor nad celou západní Evropou - kdo jim bude soupeřem nad Bulharskem, Českem, Polskem, Rumunskem atd. Česko vyšle své dva bojeschopné(?) gripeny a po jejich sestřelení zavládné státní smutek - především na MF. Krom toho stačí vyřadit pár elektráren a celá naše západní civilizace se zhroutí, protože do týdne nebude co žrát.

312893

21.07.2014 06:46

Ilegální separační zeď Izraele stále stojí

RE: A jaktože není slyšet Uhl, Kocáb a podobní?

Jacob 193.?.?.?

Na dobytých územích, které nemají stanoveno koncové řešení se neudržuje pořádek a právo, ale podporuje se chaos, nevraživost a dekadentnost. Smiřme se s tím, že jsme kolonie podobně jako celá východní Evropa. Důsledně je dbáno, aby se tato území nijakým způsobem neemancipovala - ekonomicky, kulturně a sociálně

313643

24.07.2014 09:50

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: Příspěvek na bydlení

Jacob 193.?.?.?

Pokud je trochu člověk aktivní a má dobrý žaludek, lze od státu získat slušný kačky.

313941

08.08.2014 07:16

Minimální mzda

RE: Minimální mzda nic neřeší

Jacob 193.?.?.?

Mantra škodlivosti minimální mzdy je již od dob V.K. Nadnárodní firmy budou platit přesně tolik, kolik to stát dovolí. Předchozí dvě vlády dělaly vše proto, aby musel zaměstnanec držet hubu neb v případě šikany ze strany zaměstnavatele neměl žádnou možnost obrany - nemaje peníze se soudně bránit, dlouhé soudní tahanice, nezájem UP cokoliv řešit, pokud je ve sporu s bývalým zaměstnavatelem tak je očerňován, pomlouván a jiné podpásovky, které nejsou po ukončení sporu trestány. Zaměstnavateli se po vynesení rozsudku o jeho vině prakticky nic nestává. Další paradoxem je dotování nových pracovních míst, či různé sociální dávky, kdy zaměstnavatel s tímto rovnou kalkuluje. Neobhajuji tady zaměstnance a nežaluji na zaměstnavatele, ale dokud nebude zde fungovat právo pro všechny stejnou měrou pak budou dělat lidi otroky. V tomto bordelu se nedá tzv. férově podnikat a zlepšení služeb si můžeme nechat zdát do té doby dokud nebudou jasná pravidla pro všechny. Jenomže od dob VK je zde vše postaveno na lži a podvodu a to už asi nikdo nezmění.

315054

09.08.2014 07:18

Minimální mzda

RE: Domnívám se, že Vám dosud není dostatečně jasné,...

Jacob 78.?.?.?

Nevím zda polemizujete se mnou nad slovem "Otrok" nebo Engels a Marxem versus otrokářství v USA. Tématem je "Minimální mzda" zda její zvýšení je devastující nebo ne. Jsem osobně přesvědčen, že to nikomu neublíží mimo těch kdo s tímto cíleně kalkulují. Jsem osobně názoru, že tak nízkou minimální mzdu cíleně udržují všechny vlády ČR od 89 v kombinaci s vysokými daněmi a nefunkčním státním aparátem pro průměrného občana i podnikatele. Kromě toho zvýšení zvýšení minimální mzdy v kontextu s prudkým oslabováním koruny je taky irelevantní. Krom toho čekejme cenu eura tak 33 až 35 Kč/euro v příštích letech, pokud ČR euro přijme. FICO kurs alespoň zafixoval naši Marxisti nám plánovitě vyberou peněženky a pak si z korunami můžeme tak akorát .............

315132

10.08.2014 10:56

Minimální mzda

RE: Domnívám se, že Vám dosud není dostatečně jasné,...

Jacob 78.?.?.?

Napsal jste to přesně.

315175

14.08.2014 07:08

NATO štve Rusko do války

RE: Do podzimu padne východ Ukrajiny

Jacob 193.?.?.?

Válka v Evropě nebo diktátorský režim na Ukrajině, který se vypořádá tvrdě se vším destruktivním a Ukrajina ve sféře vlivu Ruska. Následovat bude tak či onak nová Jalta, kdo bude účastníkem ukáže budoucnost. Zda padne východ je otázka, vše záleží na tom jak moc je efektivní v bojích Ukrajinská armáda a za jak dlouho začnou působit Ruská omezení na dovoz zboží. Je po sklizní a na skladech se začnou hromadit tisíce tun potravin a příští rok bude na Ukrajině hlad neb se tam válčí/politikaří a nikdo nezasel a proto taky nebude sklízet a uvidíme zda Ukrajinci nebudou od září mrznout neb budou bez plynu. Východ se nikdy už ideologicky nevrátí pod západní Ukrajinu, protože politici Kyjeva otevřeně prohlašovali, že je vyhladí.

315374

19.08.2014 07:02

Jižní kotel

Hraje se o čas

Jacob 193.?.?.?

Ukrajina nemá peníze na válku, nemá armádu ochotnou střílet do svých a zima se blíží. Pravý sektor chápe, že začíná dlouhá tahanice, která může trvat roky a tisíce svědků brutality Ukrajisnkých komand jsou bezpečně v Rusku. Jejich Blietzkrieg (rychlé převzetí moci) ztroskotal. Události na Majdanu (střelba snajperů do vlastních), vraždění v Oděse, Let MH17 a nasazování těžkých zbraní proti civilistům je smete a budou postaveni před soudy. Nebude to hned, ale Rusové i Ukrajinci to těmto pánům nikdy nezapomenou, ale budou si taky pamatovat jak se západ k nim, jako lidem, choval. BRICS nemusejí ani moc přemýšlet zda budou nebo nebudou spolupracovat, stačí aby se podívali na Lybii, Irák, Sýrii nebo Egypt, aby pochopili co je jinak čeká. Zvláště ekonomickovojenská spolupráce Rusko Čína může vytvořit blok tak silný, že Evropa i USA jsou proti nim trpaslíci a v těsnějším spojenectví s Indií nepotřebují zbytek světa.

315724

19.08.2014 09:46

Jižní kotel

RE: Hraje se o čas

Jacob 193.?.?.?

Víc hlubokomyslnějšího tam nemáš???

315736

26.08.2014 06:54

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Malé doplnění.

Jacob 193.?.?.?

Info o tom, že zlatý poklad předali USA máte odkud?

316124

07.09.2014 10:04

Ukrajina ve válce USA proti Evropské unii

RE: Potaceji se pod okny...

Jacob 78.?.?.?

Hrálo se o čas. EUROSojuz si dobře uvědomoval, že buď Porošenko vymaže východ do konce léta nebo bude zle. Dobře jsou si vědomi, že pravidelné dodávky zemního plynu přes UK v zimním období je něco jako SciFI i kdyby jim to Rusové garantovali zlatýma vočima. Zemní plyn je strategickou surovinou pro chemický průmysl jak si málokdo uvědomuje. Východ UK si je dobře vědom osudu Srbska a uvidíme jak se bude její politická reprezentace vyvíjet. V té oblasti hrály prim Němci a USA. Na Ukrajině hrají ale jiné housle i když vliv EU a USA v Kyjevě je obrovský, ale narozdíl od etnické nenávisti proti Srbům, nejsou ochotni Ukrajinci umírat za EU, USA a Kyjev. Jednak řada z nich žije v EU a USA a asi vědí jak se k nim chovají a pak mají reálné info o Rusku. Tudíž jsou v obraze. Nějaká dohoda východ západ UK bez toho, aby tam Rusové byli něco jako supervisor není možná. Buď bude něco jako nová Jalta nebo celá UK spadne do sféry RF. Pokud EU a USA vyvolají opět vojenský konflikt na východě, bude válka. Po tomto se do toho Rusové vloží. Jak zazní toto info, nebudu váhat a začínám syslit zásoby. Zavzpomínejte proč se kdesi v Čechách staví obrovská stavba, umístěna z velké části pod zemí, blízko vodního zdroje za pár mld. V ČT proběhla reportáž co a jak je uvnitř vybudováno údajně jako obrovský trezot pro historické sbírky [chechtot] . Další důležitý fakt. Kolik, že to žije musulmanů v západní Evropě? Ti půjdou bojovat za EU? Asi tomu málokdo věří? Pokud bude nějaká armáda EU, kdo v ní bude bojovat? Etničtí Evropané? Jenomže když padnou, pak jejich místa zaplní musulmani. Koho bude po válce více v Evropě? Evropanů nebo musulmanů, kdo bude potom rozhodovat o osudu Evropy? Musulmani nebo Evropani? No Ti, kterých bude více, dle demokratických principů. No a když se necháme postřílet? Jen se modlím, aby to těm našim politikům došlo.

316890

07.10.2014 07:03

Naše lež a nenávist zvítězí nad jejich lží a nenávistí a trochu něco k volbám

RE: Řečeno, ale bylo Pravda a láska, musí zvítězit nad lží a nenávistí.

Jacob 193.?.?.?

K tomu co a jak řekl Havel nebo napsal máme řadu vykladačů jeho myšlenek. Zda za uvedeným výrokem byl nebo nebyl otazník není relevantní neb tímto heslem (není jeho autorem) a bez otazníku se do dnešního dne pravdoláskaři zaštiťují. Ne otázníky, ale vlastní činy, pak za výroky umisťují buď vykřičníky nebo otazníky. Dnes ten Vámi interpretovaná otazník tam sedí, přičemž toto nevztahuji k osobě V.H., ale k 90-tým rokům. Jak okupace v 68 tak derevoluce v 89 zničila naděje tohoto národa. Stačí se podívat co z něj zbylo. Na tom už žádný otazník nebo vykřičník nic nezmění, ale Vaše interpretace se mi líbí a jako poučení si ji budu dobře pamatovat.

318657

14.10.2014 07:05

Proč ropa klesá

RE: Něco mi to připomíná....

Jacob 193.?.?.?

Cena Ropy může být levná pro Ameriku a co pro Evropu? Co z toho bude mít Američan a Evropan?? Čarování s čísly na papíře nic nepřinese, někdo tu válku zaplatit musí. Pokud SAE prodávají USA levně ropu má to nějaký důvod? Buď jak se uvádí v článku saturují tak válečné náklady nebo se SAE má problémy s prodejem. Kdo všechno dnes ovládá ropná naleziště a musí prodávat hluboko pod cenou díky embargům???? I SAE má postavený rozpočet na ceně ropy a tam to bude citelnější víc než pro Rusy. A co břidlice, tam taky chtějí vydělat. Bude to kombinace všeho, ale sledujte ceny petrochemických výrobků. Ostatně, může si Evropa dovolit deflaci, která by výrazným slevněním petrochemických výrobků udeřila a de facto s tím teď zápasí a všechny dluhy by tak poskočily nahoru. Určitě není žádný naiva, který by čekal, že benzín půjde o 20 % dolů. Je to papírová cena ropy, která se v konečné ceně projeví jen malým bezvýznamným snížením ceny.

319068

01.11.2014 08:07

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

Upadlá morálka

Jacob 193.?.?.?

Pomníky prostých vojáků, kteří padli na území ČR během II. WW hanobíme a pliveme na jejich památku. Nájemné žoldnéře oslavujeme (to není nic osobního k vyznamenaným vojákům). Pravda je taková, že po sametu v 89 se to co bylo národem Č+M+S jsme zničili a vytvořili dvě území (kraje EU) s názvem Česká republika a Slovenská republika. Tato prozatím v "" svobodná území čekají na svého pána.

320149

10.11.2014 06:48

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Ten cesky majdan

Jacob 193.?.?.?

Útok je soustředěný, ale pražské kavárně se nepodaří zvednout lidi do nějakého masového kverulantství. Pražská kavárna je už profláklá a cokoliv tvrdila nebo dělala skončilo vždy trapnou ostudou. Babiš se může nakrucovat, mlít stále dokola o tom jak to lépe udělají (možná ano), nicméně jeho podpora je velice křehká. Socani jsou v háji a spějeme k nějakému prezidentskému modelu neb parlamentní demokracie se neosvědčila. Zeman má podporu lidu a to drtivou i přesto, jakým způsobem vystupuje. Stávající myšlení a rétorika kavárenských tlučhubů má stejné znaky jako komunistů před 89, tvrdí stále stejné kraviny, ale občanstvi si už dávno myslí zcela něco jiného, což je jejich původ zkázy a zůstanou stát s otevřenou hubou jako Jakeš v 89. Ono to totiž soudruhům ze 68 a 89 stálo nedochází a na jejich senilní bláboly sere pes.

320678

11.11.2014 06:35

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Částečný souhlas

Jacob 193.?.?.?

Fukušima zprasila oceán,za pár let bude mořská voda radioaktivní jak pobřeží USA. Dnes už velké firmy skupují zdroje pitné vody po celém světě. Slováci s tím už válčí a jsem zvědav, kdy to doleze do Česka.

320752

11.11.2014 07:04

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Domácnosti se dají okrádat, protože se dobrovolně nechávají okrádat. Nikdo nechce přemýšlet nad tokem domácích peněz nebo-li za co a komu dávají své peníze. Jen můj osobní názor z mých zkušeností, kdy jsem byl požádán o řešení finanční situace rodin. Pouze necelých pět procent změnilo své domácí finanční návyky, ale i chování. Cílem bylo dosáhnout stavu, kdy rodina bude sebesama financovatelná, tzn odstranit stress, že stále nemají peníze a neustále platí pokuty za opožděné platby. Tyto rodiny jsou dnes schopny řešit logickou věc má dati dal, co se musí dáti s výhledem rok, nenadále výdaje do výše 10 000 Kč, ztráta zaměstnání s finančním výpadkem tří měsíců. Kupodivu někteří to ještě rozvedli dále, změnili např. zaměstnání či jinak řešili výdaje/příjmy. U těch ostatních zbylých (většina), někteří zas na tom nebyli tak zle, to vždy skončilo neochotou cokoliv změnit, individuální neboli sobecké chování partnerů, opičí lásky maminek k dětem, kompenzující si tak mindráky ze svého partnera apod. Další faktor, že měli ještě finanční podporu svých rodičů občas jim šoupli pár tisíc). První minoritní skupina žije, dle jejich finančních možností, ale kupodivu jsou v pohodě, druhá to nějak válí, ale postupně se projevují důsledky tohoto žití na rodinných vztazích. Občas jsem narazil hned ze začátku, kdy mi partneři tvrdili jak je vše drahé. Ne moji otázku kolik denně prokouří asi 100 Kč, jsem jim odpověděl ať toho nechají a mají doma 3 000 Kč/měsíc za rok 36 000Kč. Nepochopili.

320755

12.11.2014 06:51

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Možná pokud by jste trochu více přemýšlel nad tím co jsem napsal, snad by vám něco i došlo.

320848

12.11.2014 06:53

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Já se, alespoň nepodepisuji jako anonym. Ovšem k tomu je potřeba mít něco více než ironické narážky.

320849

12.11.2014 16:49

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 78.?.?.?

To není otázka pro mne. Zeptej se Fica a svých spoluobčanů proč má prodavačku v německém Tescu 1580 Euro/měsíc a prodavačka v Tescu v Popradu 480 Euro. Pak se bude hrbit v tom 1+1, ale o tom jsem nepsal.

320903

12.11.2014 17:19

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 78.?.?.?

Milý Jahne, naše vrchnost si nepřeje jednu věc, aby jsme byli nezávislí. Platí staré přísloví, chceš-li mít poslušné poddané zadluž je. Nebudou míti čas přemýšlet, protože budou muset vydělávat peníze na zaplacení složenek. Problém stavím vzhůru nohama, to máš pravdu, nikoliv tak, aby se dotyčný stával závislý, ale aby rozhodoval o svých věcech, které může ovlivnit především sám. Je to ovšem věc individuálních priorit.

320906

14.11.2014 07:19

„Němečtí politici jsou americké loutky“

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Jacob 193.?.?.?

Gorbačov otevřeně přiznal, že byli západem podvedeni. To je tak zásadní sdělení, které změní dějiny tohoto světa. A co toto sdělení říká všem ostatním: "Když si dovolili podvést SSSR co jim brání podrazit kohokoliv jiného a indicií, že to dělají kdekoliv, bez ohledu na životy civilistů, máme za posledních 25 let dostatek.

321026

14.11.2014 07:30

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

Jacob 193.?.?.?

Máte pravdu, že nikomu dávat čestné prohlášení nebudu. Nicméně Jacob se podepisuje a je poznat co Jacob zde psal. Nick Anonym, který používá mnoho jiných - k tomu nepřiřadíte žádný komentář. Už jenom vaše nesouhlasná reakce, adresována konkrétnímu nicku Jacob, informuje komu je určena. Kdyby jsem se podepsal jako anonym nebo "pisatel si přeje ......." takových anonymních přípěvků jsou zde tucty .............

321027

14.11.2014 12:25

„Němečtí politici jsou americké loutky“

RE: Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

Jacob 193.?.?.?

To nevylucuje to co jsem napsal. Otevřeně na dotaz moderátora v TV přikývl, že byli podvedeni. Vše ostatní je už hra před Tv kamerami a vykladačů toho co bylo řečeno. Jiné zdroje uvádějí, že Gorbačov vyzval západ, aby naslouchal Putinovi. Abychom lépe pochopili, co myslí Gorbačov s Putinem oním porušením slibu, musíme se vrátit do února roku 1990. Tehdy zástupci Spojených států, Západního Německa a Sovětského svazu jednali o znovusjednocení Německa a budoucnosti NATO. V rozhovoru s Gorbačovem tehdejší americký ministr zahraničí James Baker prohlásil, že „NATO se nerozšíří na východ ani o centimetr“. V ten samý den sovětskému ministru zahraničí Eduardu Ševarnadzemu potvrdil to samé i německý ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher,“ připomíná americký úředník.

„Na základě těchto ujištění Gorbačov oficiálně posvětil znovusjednocení Německa. Bohužel pro nástupce Gorbačova ve funkci, poslední sovětský vůdce přijal za bernou minci vyjádření západních politiků, která z jejich strany nebyla vnímána jako neporušitelný závazek. Později toto nedorozumění vysvětloval americký velvyslanec v Sovětském svazu Jack Matlock. Podle jeho mínění nebyla při budoucím rozšíření vysloveně zmíněna východní Evropa, ale pouze východní Německo,“ pokračuje Cohen.
Opravdu si myslíme, že

321041

18.11.2014 06:49

Havloidé s pěnou u huby

Malý dotaz

Jacob 193.?.?.?

Éterem se nese info, že červené karty rozdávaly dámy mluvící anglicky.Pokud se kdosi zajímal zda-li nejsou z nejmenované ambasády, navezli se do něj jejich gorily. Nemá někdo fotky nebo bližší info k tomuto??

321181

18.11.2014 09:27

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

Jacob 193.?.?.?

Význam této dohody Pražským intelektuálům nelze vysvětlit z jednoho prostého důvodu - jsou to takové naivní jelita, která nemá ani potuchy o toku peněz, která tato dohoda může zajistit Číně a Austrálii. Jenomže do této dohody sice neoficiálně, ale nenechají si to ujít, vstoupili i ostatní země Britské koruny a na druhé straně stojí BRICS s populací mající více jak 3 mld lidí.Myslí-li to anglání vážně s útěkem od EU, pak toto je první krok. A teď v jaké měně tyto obchody potečou?? Nechme se překvapit. Takže co zůstává? ZOO EU, která postaví na východě Porošenkův plot a jedinný kdo s ní bude ochoten dělat obchod budou upadající USA.

321207

19.11.2014 06:57

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

Jacob 193.?.?.?

Krom toho Rusové začali obchodovat v Juanech. Co dál k tomu říci. Válka nebo pád západní ekonomiky. UK prostřednictvím Austrálie se jistí - hold Londýnská City ví jak se na lopatě sedí [chechtot]

321356

19.11.2014 12:32

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Divadlo jede naplno.

Jacob 193.?.?.?

Celý tento prapodivný cirkus kolem 17. 11 skončil velkou blamáží. Média se mohou přetrhnou,ale přes všechen ten humbuk to nakonec skončilo fiaskem a kavárna ostrouhala a´t bude psát iDnes své pravdy zlatým písmem. A proč? Na plnou hubu to řekl Fico v otázkach Moravce - slubovali sme niečo, čo sme nemohli splnit a byla tomu obetována celá jedna generácia. Tento výsledek revoluce leží v hlavách lidí a kavárna si může šaškovat jak chce.

321377

20.11.2014 06:47

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Že americká ambasáda něco připravuje proti Zemanovi, se už ví 3 týdny

Jacob 193.?.?.?

kulturní fronta to má povinné.

321512

20.11.2014 06:53

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Co je vlastně ta

Jacob 193.?.?.?

My na ně makáme, ale taky si je sami platíme. Stačí nechodit na kavárenské filmy, divadla, koncerty, nekupovat jejich tisk. Bojkotovat vše to z čeho tyjou. Kubera chtěl zrušit poplatek za TV, tak to by byl chaos v Pražské kavárně - protože z toho kavárna žije.

321513

22.11.2014 05:46

Ukrajina připouští, že její zlato je fuč

RE: Jak historie ukazuje, snížení zlatých rezerv v kontextu akutní politické krize obvykle předchází kolaps státu.

Jacob 78.?.?.?

Stanislav Motl: Kam umizel zlatý poklad republiky. Zde máte celou rekapitulaci osudu tohoto zlata.

321713

24.11.2014 12:02

Setkání G20 v Austrálii

RE: Co myslite,vsechny ty sjezdy za miliony dolaru,k cemu jsou?

Jacob 193.?.?.?

Politik je natolik rozumný, nakolik je rozumný jeho volič nebo-li máme to co jsme si zvolili.

321860

25.11.2014 06:48

Nacismus über alles

RE: Nejde o nejaky nacismus

Jacob 193.?.?.?

Putin tam vleze, bohužel jiná možnost už není. Bu´d nechá východ Ukrajiny na holičkách a přizná porážku a započné zkáza Ruska nebo se Východoukrajinců vojensky či ekonomicky zastane. Ekonomicky utáhnout východ Ukrajiny, no na to Rusopvé nemají. Vojensky pouze tehdy pokud budou povolání na pomoc, aby po nich nikdo nechtěl někdy v budoucnu reparace, podobně jako se zvacím dopisem z ČSSR, který nikdo neviděl a tím pádem jsou všichni aktéři za okupaci ze 68 z obliga. Žádné zlomové novinky v kauzách Oděsa nebo MH17 to už nezmění. Obraz už byl namalován. Jediné co by to ještě mohlo zvrátit by byla nějaká revolta na západě Ukrajiny, ale to si už EU a USA pohlídají.

321926

08.12.2014 08:03

Juvenilní justice v Norsku

Konec civilizace

Jacob 193.?.?.?

Tuto knihu napsal Alodous Huxley a tímto směrem se ubíráme. NWO testuje různé způsoby ovládnutí lidstva v různých částech světa. Svět je pro ně jedna velká laboratoř

322938

13.12.2014 17:09

Oddělování Evropy

RE: Jsem já to mudrlant

Jacob 78.?.?.?

Jak jsme to Německo (západní) postavili na nohy. Když jsme předtím vyplenili západní i východní Evropu od veškerého duševního i hmotného bohatství. A postavit na roveň to NDR nebylo nikdy úmyslem, tak jako udržet východní kolonie jako zdroj levného zisku.

323320

15.02.2015 08:36

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Pyrrhovo vítězství.

Jacob 78.?.?.?

Kamile, trochu přeceňuješ kapitalistickou roli Ruska. Trochu přecenila i svou roli parta za oponou, která se rozhodla býti prezidenty zeměkoule. To, že prachy hýbou světem je realita, ale existuje i ještě něco s čím filantropové NWO nepočítali a to zkušenosti některých národů s exportovaným dobrem západu. Svět se rozdělil na země zadlužené a země bohaté s ekonomickým potenciálem na desítky let dopředu. Země zadlužené, prakticky na pokraji finančního kolapsu, jsou nám představovány jako demkratické, hájící lidská práva po celém světě a prosperující (EU, USA a jejich vazalové). Země, které jedou ekonomicky dopředu jako totalitní, zaostalé a světu nebezpečné. Pokud Rusové dotáhnou náhradu Swift do konce, bilaterální obchody v národních měnách mezi nimi nebo mezi jejich spojenci, pak bude jen na nich záležet koho nechají ekonomicky vykrvácet EU nebo USA. Trh v BRICS je tak obrovský a tak nenáročný v potřebách obyvatel, že to klidně zvládnou. Z toho plynu jeden jediný závěr, že za pár let nebudou potřebovat ani EU a ani USA.

327131

16.02.2015 16:48

Washington se sabotováním minské dohody nelení

Kdo kam půjde bojovat

Jacob 78.?.?.?

Dobrá bude válka. Půjdou bojovat bílí. Musulmani ne, neb to není jejich věc. My se vymlátíme a necháme jim celou Evropu včetně našich žen a dětí. Taky dobrý plán.

327220

10.03.2015 06:27

Drážďany a Poznaň: Dva různé způsoby vedení války

RE: nepresné-

Jacob 193.?.?.?

nejvice bylo zabito v svetimi madarských zidu a to behem velice krátké doby (snad pul roku). Bylo to v době, kdy se už o Osvětimi vědělo. Velice mne to při návštěvě tohoto tábora udivili, bylo to přes 400 000 lidí.

328830

K tomu snad jedno motto: "Chceš-li ovládnout svého nepřítele vychovej jeho děti". Je žádoucí vytvořit jednolitou, nemyslící společnost a to se děje prostřednictvím mentálně nevyvinutých rádoby intelektuálů, příkladem je naše ombudsmanka a její agenti přes ubytování. Pod vlajkou my otočíme kolem dějin vymýšlí hranaté kolo. Zcela nevýznamná funkce, která nemá žádné pravomoce může přivést na hranici rasismu slušné lidi, kteří si dovolí rozhodovat o svém majetku (kde jsou ty porevoluční hesla o trhu apod). Neomarxisté a neobolševici jsou stále u moci vedení svými loutkovodiči.

330562

To je velké sebevědomí, které souvisí s vlastní neomylností. Děti už tak vychovávány jsou: práva dětí, bílé linky bezpečí, reklamy, filmy, seriály a jiné triky. Ukažte mi nějaký příklad, kde jsou děti nabádány, aby si vážili své rodiny a nebo lidí ze svého okolí, kteří něco umí nebo dokázali. Dětem je strkána pod nos ideologie být cool, nevaž se odvaž se, nenech se omezovat, vše co má řád je fosilní, nevázanost, nezodpovědnost, podlost a peníze to je vše co je jim dávána jako vzor (sobeckost, lhostejnost a bezcitnost). Stačí když se podíváte jak se navzájem o sobě nebo druhých baví, jaké volí slova. Nemají problém vás nazvat jakýmkoliv pojmenováním a způsobit vám bolest nebo ponížení cítící se v anonymním davu bezpečně nebo schovávajíc se pod lidskými právy. I sebepodlejší kryse tento systém umožňuje bezdůvodně napadnout kohokoli kdo se zdá nepohodlný. A to už od maých dětí, kdy si neumíte ani představit, že jim budete vysvětlovat něco o lidské společnosti. Zkuste se někdy zajímat jak se dělá reklama, která je cíle na děti, začínají už od 4 let.

330600

Hm. To je těžké vysvětování pokud obecně fyzickou aktivitu zužujete na kotoul vzad. Váš příklad s judokotoulem je tak trochu mimo, neb na toto potřebujete trochu mít přípravu a podmínky. Kotoul vzad jedna žíněnka.

330624

12.04.2015 12:52

Na hranici vlastizrady?

Plány se realizují postupně

Jacob 78.?.?.?

Takže před nedávnem jsem se doslechli něco o nějaké Evropské armádě. Do armády je potřeba vojáky, proto přišli s odvody a jak nás ubezpečují "Jde jenom o odvod, tak vo co go?". Chytří rozumí čím se v případě odvodu stávají a pro ty méně chápající je dobré připravit takové ty weby, kde se dočtou jaké to vlastně fajn budovat tu obranu. Už jim málokdo řekne, že při dělostřelecké přípravě před dobytím (proražením) obranné linie je v průměru zabito cca 50 % obránců. Natisknutých peněz na takovéto akce je neomezené množství.

331039

13.04.2015 07:01

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

Normální věc

Jacob 193.?.?.?

Na youtube najdete videa jak provokatéři v civilu vystupovali současně s těžkooděnci z autobusů a pak se rozptýlili mezi pokojně protestující občany. Stáli v prvních řadách provokovali těžkooděnce a pak chytali a sráželi na zem surovým způsobem mladé kluky, kteří se nevědomky do toho divadla zapojili. Je vidět jak pěkně vypasený fízl, klečí padesátikilovému klukovi na krku!!!!! Hledejte info ohledně lidových bouři proti chování nepřízpůsobivým v Čechách, pak se nebudete divit, že mlátí lidi jakéhokoliv pohlaví a věku. Jste jim dobří akorát tak na placení daní, pracovní a živá síla do armády. Toto jsou jediné dva důvody proč ještě nesnížili populaci na těch žádaných 500 000 miliónů.

331088

13.04.2015 19:47

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

RE: jeden z virtuálních divů světa - státní trollové

Jacob 78.?.?.?

Na závěr přichází on, celý v bílém, trhne oponou a bílá je bílá a černá je černá. A Ray Koranteg nám s úsměvem z obrazovky TV sděluje jak je fajn, že půjdeme do důchodu po smrti. Pravda je jenom jedna a to ta naše pečlivě uhlazená a nezpochybnitelná.

331115

15.04.2015 11:21

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

RE: Normální věc

Jacob 193.?.?.?

Nemusíme chodit daleko do minulosti. Přecházení na červenou vás může stát i život. Čtěte dobře vyjádření policie.
http://pardubice.idnes.cz/policista-srazil-k-zemi-...

331192

18.04.2015 08:34

Indie ruší nákup zbraní od Francie, podepisuje velký kontrakt s Ruskem

Západ sklízi co sám navařil

Jacob 78.?.?.?

Řinčení zbraní, mainstreamové pomluvy,rasistecké projevy, kolonizace svých slabších spojenců. Kdo si ještě dnes myslí, že země byvalého východního bloku nejsou kolonie? Číňané, Rusové, Afričani a Jižní Amerika má bohaté zkušenosti s kolonialisty. Teď se jim naskytla možnost podrobit si ten mocný západ. Vojensky, ač nejsem odborník, už vyšachovali Evropu a USA to nezachrání. Potřebují svoji vlastní finanční měnovou politiku a postupně realizují dedolarizaci. Třetí co potřebují je vzájemný fungující obchod a dostatečně velký trh - což mají. Ač bývalý blok SSSR padnul, zkušenosti kladné i záporné z vedení i udržování tohoto bloku mají Rusové dostatečně velké a dlouhodobé, mají tedy na čem stavět další uskupení a taky si dobře pamatují co tento blok položilo a co dalo tomuto bloku impuls ke vzniku.Rusové si klidně nechají postavit ploty na své hranici i desetimetrové, ploty nic neřeší a ti co je staví se sami staví do pozice odstrčených. Otázka do budoucnosti je: kdo bude za potem???

331404

19.04.2015 06:38

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Jacob 78.?.?.?

První půjdou vazalové v zájmu plnění svých slibů o ochraně svých spojenců. Němci až jim to UK a USA nařídí. Možná se taky vymydlí východ Evropy, aby bylo kam nahnat muslmany.

331467

21.04.2015 06:58

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Musím opět připomenout varování všem lidem, které není od nikoho opsáno:

Jacob 193.?.?.?

Jedna až dvě jaderné hlavice do Yelowstonu a jaká byla amerika, i zbytek světa .... Čina i Indie se vydobyly svoje silné pozice ve světě z drancovaných kolonií. Pokud nebudou Rusy podporovat politicky, materiálně i vojensky, bude s nimi zle neb budou dobyti, dluhy jejich věřitelů smazány a oni podrobeni jak za feudálních dob.

331589

21.04.2015 17:06

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Sovětská okupace Afganistánu?

Jacob 78.?.?.?

Putin nesedí se založenýma rukama. Jezdí po světě uzavírá dohody, upevňuje moc RF. To není onemanshow. Uzavřel dohody s Čínou, teď se zaháčkoval v Indii. Stavěji druhý průplav v Latinské Americe. Upevňuje pozice RF ve světě ne V. Putina. Jihovýchod Ukrajiny je sice rozbitý, ale svobodný. Západ Ukrajiny je chudý, rozvrácený a nevyzpytatelný partner. To co chtěl už dostal a to Ukrajinu poníženou, zchudlou a naděje. Vše to skonči nějakou její implozi a pak přijde RF celá v bílém a dá jim naději, že bude lépe.

331627

28.04.2015 06:53

Prokletí plukovníka Kaddáfího

Milióny bojovníků

Jacob 193.?.?.?

Budování armády z přílivu primitivních bojeschopných uprchlíků, bez kořenů, tradic, budoucnosti, ale lačnící po kořisti. Ty lze vyzbrojit a ukázat jim směr a budou zabíjet bez slitování a krutě. Naverbujeme, vyzbrojíme a vrhneme tyto hordy na východ, líným evropanům se nechce bojovat za EU, jsou tedy k ničemu a užírají z bohatsví země. Je potřeba primitivní ozbrojené masy, které pošleme kam je třeba a slíbíme jim ráj na zemi a oni půjdou a budou zabíjet bez slitování a kohokoliv tam a potom tady.

331932

01.05.2015 07:59

Francie zaplatí přes miliardu euro Rusku

RE: Progress

Jacob 78.?.?.?

Jojo management. My nerozvíjíme my se trefujeme (jako utváříme strategii) a když to náhodou vyjde pak se odměníme, když ne uděláme organizační změny, proto je dobré, aby to dělalo i to píp píp, což stačí. Project splněn [smích])))).

332148

07.05.2015 10:11

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Jacob 78.?.?.?

Pravda je, že američani mají dvě desetiletí zpoždění za Rusy ve vývoji raketové techniky (prostě to přerušily), tim přišly o řadu odborníků a to nebudou umět nahradit. Vyšachovat mořské obchodní cesty síti suchozemských Asie do/z Evropy se může rovnat úpadku arabského světa, kdy Evropa převzala otěže světového obchodu. Jedna železnice/dálnice na počátku může spustit rozvoj automatizované přepravy zboží na těchto transkontinentálních dopravních tepnách. Vývoj a výroba nových přepravních prostředků založena na zcela nové technologické bázi může posunout tento projekt do možností, které se zdaji být dnes spíše z oblasti SciFi a způsobit nebývalý sociální úpadek západu.

332437

09.05.2015 13:43

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Jacob 78.?.?.?

Nesmíte myslet na tento projekt z pohledu Evro/americké politiky a ekonomiky. Peníze (majetek) mezi lidem jsou, jinak by se nevedly diskuze jak je o tyto prachy přes banky očesat. Rusko, Čína , Indie, Jižní Amerika i arabský svět tam se zboží dá prodávat dalších 200 let možná i více (i vyložený brak). Podstatným krokem je rozhýbat obchod, spojit nespojitelné, vytvořit obchodní vazby, právní postředí, zajistit stabilitu pro obchodování, mít pod kontrolou měnu atd. Pokud tato transatlantiká cesta povede vnitrozemím (Rusko, Čína) bude pod dozorem a ochranou těchto velmocí, nikdo nebude mít možnost tuto tepnu destabilizovat, krom toho plynovody, ropovody atd. Žádné dohady s loutkovými vládami od Ruských hranic na západ, žádné sankce a další podrazy. A pokud se bude chtít západní Evropa přifařit k tomuto transkontinentálnímu obchodu a těžit, bude muset na kolenou přilézt - stačí pohled na mapu. Podívejte na takovou Jižni Koreu, před 50 lety jste v Evropě nazakopl o jejich výrobky a dnes? V každé domácnosti(skoro) najdete něco co vyrábí tato země. 50 let stačilo, kolik potřebovala Čína? Pokud dají dohromady nějakou měnu, která bude akceptovatelná, pak si na všechny zdroje (technické vybavení) peníze natisknou. Zaměstnají své lidi, své firmy a odborníky si nakoupí z venku i technické vybavení. Stejně jak si koupili fotbalisty nebo hokejisty a na nějaké oteplování se můžou vybodnout neb továrny budou muset vyrábět. Shrnu-li to suchozemský obchod může spojit Evropu, Asii, Blízký východ a Afriku tak jako nikdy předtím v historii. Komu to vadí?

332510

10.05.2015 08:18

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Jacob 78.?.?.?

Kupčíci a penězoměnci a především jejich ideologové (politruci) hlásající náboženství liberalismu (-ismu) budou stále hlásat písmo jejich svaté. Jak byl vyvekslován český stát privatizací po 89 a následně i Zlatý poklad? Vezmu např. Německo: Kdyby byla marka podložena například zlatem nebo jinými aktivitami, kde by Německá ekonomika najednou vzala tolik reálných peněz, aby mohla byť i levně skoupit řadu podniků v ČSFR a nejenom v ČSFR? Musely by je nejprve někde vydělat nebo omezit některé jiné aktivity a přesunout kapitál na nákupy, což by mělo dopad na Německou ekonomiku i sociální jistoty. Skutečnost byla jaká? Oni si ty peníze natiskly a za potištěné papírky si nás koupili, náklady pak nesou takto kolonizované země, nejprve zaplatit papírové peníze (sociální blahobyt Němců) a pak zisk. Levnější jak vést válku, kdy vám ovce pod vidinou blahobytu vlezou do ohrady samy nebo byli (jsou) vybráni krysaři, kteří je vedli (ou)???? Otázka počtu lidí, proč nás ještě nevymlátili na těch 500 mega? Stále není nastolena monovláda a populace je trpěna, protože je potřeba vojáky(čky). Formování armády z přistěhovalců v Evropě je budování armády v zemí nepřítele - vojenské nebo civilizační. Ideální vojáci - bez kořenů, bez vztahu, bez citu a toužíci po kořisti. Začíná druhé kolo - totální evropský holocaust, jedině Evropa je schopna ohrozit cíle NWO a vybráni krysaři pískají píseň Velkého bratra.

332526

13.05.2015 15:18

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

RE: Hodně dobrý text - doporučuji přečíst.

Jacob 193.?.?.?

Ve vzduchu i na zemi si to pohlídají. Orel si to hlídal. Na zemi mu to moc nešlo. Teď už ve vzduchu nebudem mít takový prostor.

332733

15.05.2015 19:24

Další diplomatické vítězství Ruska

RE: Jake vitezstvi?

Jacob 78.?.?.?

Cíle a strategie se nemění. To ví každý malý manažer. Takže USA bude nadále uplatňovat svoji strategii. Co se může měnit je vliv na prosazování cílů. Vliv je moc. Moc má ten kdo rozhoduje a o to se teď hraje.Rusové ukázali, že doma u nich se hraje podle jejich pravidel a nelze s tím nic dělat. Celému světu ukázali, že jsou suverenní země a euroatlantické spojenectví mají na háku. Komu to poslali vzkaz? Nemají to jednoduché, ale euroatlantická koalice už nehraje prim a lze bez ní žít. Prostě počkali až ten projekt eurosojuzu se dostane do fáze, kdy už nebudou hrozbou. No a teď nás společně s Čínou kolonizují, amorfní Evropu bez kořenů s barevnými průvody, směsici národů ...........

332921

16.05.2015 07:25

Další diplomatické vítězství Ruska

RE: Vojenska prehliadka

Jacob 78.?.?.?

Jsou hrdi na to, čemu Vy nerozumíte a nikdy neporozumíte, ale to je vlastnost všech lokajů.

332939

05.06.2015 06:45

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

Těžko se tomu dá uvěřit

Jacob 193.?.?.?

Je to neuvěřitelné, ale pokud se toto stalo, pak konec se blíží.

334064

08.06.2015 06:39

Michal Kesudis potřebuje pomoc

RE: Otazka

Jacob 193.?.?.?

Celkem zajímavý nápad zachytit celý případ od započetí vyštřování až po konečný soudní výrok včetně jmen klíčových osob. Domnívám se, že tímto se nasbírá dostatečná částka. Možná pan Kesudis může začít už dnes tím jak to vše začalo.

334224

08.06.2015 07:13

O užitečnosti kouření

RE: Smrad, stres, závislost...

Jacob 193.?.?.?

Vše co píšete ohledně nevonnosti a verbálním projevu kuřáků je svatá pravda. Nicméně zákazování je špatné a to tvrdím jako nekuřák. Pokud mi někdo vadil svým kouřením dal jsem mu to najevo a zatím mi nikdo hubu nerozbil, což se stalo mému kamarádovi. Jen tak na okraj. Strůjci NWO mají problém s počtem obyvatel na planetě a přitom jim jde o jejich zdraví, že musí tak nenáviděné kouření zakazovat?

334226

15.06.2015 11:30

12 důvodů, proč USA nechtějí vyhrát války, které na celém světě zahájí

RE: To mne vomejvejte ale nechte muj ...

Jacob 193.?.?.?

Jenom ještě jeden postřeh. Tak jako byly kapitalizovány zisky a socializovány ztráty u bank apod., tak teď nastává éra, že kapitalizaci válečných zisků nahradí socializace válečných ztrát USA.

334716

16.06.2015 06:40

Revitalizace Zvědavce

Doba jede dál

Jacob 193.?.?.?

Jsem stará konzerva. Osobně bych nic neměnil

334747

22.06.2015 06:45

Řecku vnucená humanitární tragedie

RE: Recke reseni financni tragedsie

Jacob 193.?.?.?

Problém je, že pokud by se ukázalo, že to jde a cesta takto vede kupředu a věřitelům se vrátí jejich barevné papírky, byl by to problém pro země typu Francie, Německo a možná i Itálie. Jejich dominance by se zhroutila a s ní i jejich blahobyt provozovaný na účet eko-kolonií. To si jejich elita nenechá líbit, protože se už viděla na piedestalu světovládců. Elity dlužníků jsou jen užiteční .................

335198

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 2

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
742 629,92 Kč

Poslední aktualizace: 20.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 485 357