Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Freddy

Nalezeno 102 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.08.2008 08:57

21. srpen ve znamení protestů proti radaru

Radar

Freddy 217.?.?.?

Tak zase cizí vojáci v Čechách, zase je tu nová bratrská pomoc. O Čechy má vždy nějaká mocnost vždy zájem. Nejprve Rakousko-Uhersko, pak Německo, pak Rusko a nyní USA.
Proč by se konečně nemohly stát další stát USA jako je Hawaii.
Pak je zde ochrana na věky věků a pak lze řeč a Českou kultůru zapomenout. Ať žijou nová náboženství Coca Cola a Mac Donalds.

168660

06.07.2014 07:08

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

Vraždění Slovanů

Freddy 46.?.?.?

Panu prezidentu Petrošenkovi jde o diktátorské ovládnutí Ukrajiny za pomocí přátel USA a jejich EU poskoků. A protože je z hnízda Vyvolených, čili je původem Chazarského původu, jmenoval se po otci Waltzmann ale vzal si jméno po matce, původu Vyvolených, tak samozřejmě se řídí jejich ideologii nadčlověka. Podle Alexandra Solženicina a Arthura Koestlera pochází původ Chazarů geneticky od Mongolů a Turků, coř poukazuje na ovládání a utlačování mírumilovných lidí, což Chazaři činili na mírumilovných Slovaech, které zotročovali do té doby, než je kyjevský kníře Vladimír nevyhnal a nerozbil jejich říši, za jejiž rozbití se Chazaři mstí až do dnes na Slovanech. Tito Chazaři tenkrát v sedmém stioletí převzali víru Vyvolených a proto nejsou geneticky praví Vyvolení. Ale víra v jednoho Boha Petrošenkovi určuje nadvládu nad ostatními tvory země. Takže vraždit Slovanské Rusy Petrošenkovi nedělá výčitky svědomí, neboť podle víry Vyvolených Slované nejsou lidé a méně cenní než zvířata. Nu a Petrošenkova armáda je taky Slovaského původu, tak mu toto vraždění Slovanů mezi Slovany vůbec nevadí, naopak ho to posiluje.

312756

10.07.2014 07:50

Putin si je dobře vědom hrozby, kterou představuje americká diktatura pro celý svět

RE: Jak napovídá americký generál

Freddy 46.?.?.?

Je třeba vědět, odkud pochází Wesley Clark, tedy jeho předkové z Ruska a jmenovali se Nedomomonsky. Původem jsou tedy Chazaři a proto nenávidí Slovany. V roce, myslím 1999 jako Americký velící generál málem rozpoutal třetí světovou jadernou válku, napadením Ruských pozorovatelů v Srbsku. Naštěstí mu v tom britský generaál zabránil.

313048

Vážený pane, zřejmě jste provokatér a používáte stejnou poučnou floskuly. Připadá mi to velmi hloupé a dětské, mluvit o odstěhování se do Ruska, když tam nemáme žádné zázemí a tedy sociální kontakty. Snad je důležité, vědět historii Slovanských národů na východě a jejich utrpení. Prosím Vás, Vážený pane přečtě si třeba knihy od Alexandra Solženicina: Dvěstě let spolu , jestli tyto knihy díky cenzůře na svobodném západě seřenete. I pan Porošenko není čistokrevný Slovanský Ukrajinec, neboť se jmenoval po otci Walzmann, takže on nikdy nebude milovat Slovany a tedy Rusy a Slovanské Ukrajince a budu je rozehrávat proti sobě a k tomu mu pomáhají samozřejmě velmi demokratické USA a jejich poskoci NATO, které se mělo po rozpuštění Varšavského paktu také rozpustit.

313387

18.07.2014 11:22

Je mi líto učitelů

RE: Co můžeté chtít po demokratech?

Freddy 46.?.?.?

Zatím co Rusové odešli jako okupační armáda z Německa, tak americká armáda tam sedí do dneska, tedy Německo je okupovaný stát nyní jen Američany. Proč neodešli Američané taky z Německa.
Snad by bylo rozumné, kdyby Rusové opět se rozhodli, že se vrátí opět jako akupační armáda do Německa, aby vytvořili protiváhu proti USA.

313425

19.07.2014 06:03

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Nemohl to být atentát?

Freddy 46.?.?.?

A co kdyř to mohla být odpálená bomba uvnitř tohoto letadla? Co když to měla být provokace pro začátek války proti Rusku? Copak nebylo by možné do tohoto letadla propašovat bombu a časově nastavit její výbuch tak, aby explodovala nad touto částí Ukrajiny? A nebylo možné jí odpálit třeba mobilním telefonem? Copak by tato bomba nemohla být na přání nějakých tajných služeb vpašována do tohoto nešťastného letadla, které je druhé od této společnosti, které bylo zničeno v tak krátké době?

313463

20.07.2014 08:04

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nemohl to být atentát?

Freddy 46.?.?.?

To nemůže být záznam tohoto malajziského letadla, neboť malajziské letadlo bylo rozprášeno po velkém okolí. To svědčí spíš o bombě. než sestřelem raketou. Tento záznam na youtube může být sestřelený Ukrajinský Antonov.

313565

20.07.2014 08:11

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Cui bono

Freddy 46.?.?.?

Je třeba dobýt Rusko a ovládnout ho a zotročit Slovanské národy, když se to nepodařilo díky říjnovému puči 1917. Nyní pomoci USA a EU jako nástroji se o to nyní snaží. Zabíjet je právo nadlidí.

313566

20.07.2014 09:52

Zavlečení Ukrajiny nad propast

RE: Je mi smutno...když vidím

Freddy 46.?.?.?

Je třeba poukazovat na Alexandra Solženicina specielně na jeho knihy: Dvěstě let spolu. Tyto knihy by se měly zařadit k povinné četbě na školách. O Solženicinovi jakoby se zlehla zem. Proč asi?
Někdo jeho popis experimentu v Rusku 1917 na Slovanech si nepřeje, aby byl znám, kdo tento experiment prováděl. Zřejmě Valdimír Putin se dalším experimentům těchto původců revoluce 1917 snaží bránit.

313575

20.07.2014 18:41

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: O čem se to tady pořád diskutuje?

Freddy 46.?.?.?

Zase jeden provokater. je vidět, že používá nadávku na Putina použitím jména Putler. Vářený pane, vylezte ze své díry a nebuďte anonym. Zřejmě neznáte historii Ruska a tak bych Vás prosil přečtě si alespoň dvě knihy od Alexandra Solženicina, Dvěstě les spolu. Pak vám snad dojde, o co jde a nebusete papouškovat Vaše oficielní česká média. Je třeba si trochu namáhat hlavu a pchopit, že je to nová válka proti slovanům a jejich zotročení nyní pomocí USA s NATO. Slovanslé národy nikdy nevedly dobývačné války jak to dělaly a dělají USA a dnes i pomocníci z EU. Víte Vážený pane, že to byl Adolf Hitler, který uř chtěl dobýt Sovietský Svaz, tedy zničit Slovastvo, Vážený pane dokud Hitler vyhrával, tak byl podporován z USA a to byly firmy, jako Fordovy závody, IBM, Oil Standard Corporation, General Motors etc. To platilo až po Stalingrad. Nu a vy tady nadáváte na lidi, kteří brání jen Slovanstvo proti proti nedemokraticky zvolenému Chazaru Porošenkovi, neboť ten není pravý Slovan a v jeho ideologii je vláda nad Slovanskými otroky. Přečtěte si Solřenicina.

313606

21.07.2014 09:57

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Asi to bylo jinak

Freddy 46.?.?.?

Domnívám se, že to byla bomba načasovaná anebo odpálená pomocí třeba mobilního telefonu. Musela být vpašována asi tajnými službami určitého státu či určitých států, aby se rozpoutala světová válka.
Konec konců se mělo letadlo rozlomit a rozpadnout na velkém území, což svědčí spíš o bombovém atentátu.

313657

24.07.2014 11:25

Scénář zničení Ukrajiny se píše v New Yorku

Ukrajina a revoluce

Freddy 46.?.?.?

Prosím Vás, přečtěte si od Alexandra Solženicina minimálně druhý díl jeho knih: 200 let spolu. Jestli ovšem tyto knihy seženete? Neboť tyto knihy jsou nepříjemné určité skupině lidí, kteří dělali říjnovou revoluci 1917. Je zajímavé, že tato skupina má na svědomí i stavbu a vedení Gulagu, vedení tajné policie a take takový vynález jak je zabíjení lidí plynem v autech, což už jen Hitler okopíroval. Takže se tam píše, že už po roce +íěé bylo zavražděno 66 milionů Slovanských Rusů. Sám car a jeho rodiny byla vyvražděna těmito lidmi. Prostě je to jejich ideologie, která je dělá vládci na zemi. A to co se děja na Ukrajině, to je podněcováno taky touto skupinou na hloupých neinformovaných Slovanech. Nu a prezident Porošenko, dříve Waltzmann je taky z této skupiny lidí. taky změnil jméno jako všichni z této skupiny i v Československu to byl třema Slanský dříve salzmann, nebo známý Viktor Kožený z Ruska dříve Ledermann. Takže Slovani jsou pro ně míň než zvířata.

313950

24.07.2014 12:00

Byla to Putinova raketa!

RE: Ano,

Freddy 46.?.?.?

A kde jsou zbytky t0 rakety. Ja se domnivam, ze je to bomba, nacasovana ci odpalena pomoci mobilniho telefonu. ta bomba byla schvalne vpasovana v Holansku na letisti tajnymi sluzbami asi CIA v zajmu rozpoutani trti svetove valky. Copak 11.9.2001 je tez podivne, ze spadla i budova, WT7 ktera nebyl napadena letadlem?

313956

31.07.2014 07:44

Hypermarket – jeho pán a otrok

RE: stačil by jeden zákon....a schválit ho

Freddy 46.?.?.?

Nezapomeňte, že hitlera podporovali USA taky, snad nevíte, že byl v Německu před válkou už americké fabriky jako Opel, která patřila a patří do dneska firmš general Motors a vyráběla třeba nákladní vozy pro Wehrmacht, známé pod jménem Opel Blitz. Tisíc těchto vozů si objednal a použil Wehrmacht pro obsazení Československa. Stejně tak to byly Fordovi závody v Německé říši, kterí činily totéž a byly ušetřeny bombardování. Stejně to byla filiálka firmy IBM, která byla zastoupena v třetí říši a bez ní by Německý průmysl nefungoval. Dokonce ŕeditel IBM, Mooney, byl Hitlerem vyznamenán. Dále to byla firma Standard Oil Corporation. která dodávala olověné přídavky do německých leteckých motorů, bez nich by letectvo nevzvlétlo. Nu to není vše. Nakonec se důkazy najdou na youtube, ale bylo o tom dokonce vysílání na Německé ZDF.

314459

31.07.2014 08:14

Hypermarket – jeho pán a otrok

RE: Moje slova se naplnila !

Freddy 46.?.?.?

mate pravdu, já jsem dříve se chtěl taky z nadšením vrátit do Československa a doufal jsem, že prezient Havel se poučí z návštěvy vy Švýcarsku, stejně chtěl prezident Masaryk udělat z Českolsovenska podobný stát Švýcarsku. Jenomže Havel místo aby se postaral o neutralitu Československa a utvořil z Československa federální stát podobný kantonálnímu systemu Švycarska, tak chtěl být centrem, monarchou a nechat se oslavovat jako spasitel. nakonec se ještě spojil z USA, aby měl zajištěnou podporu své moci. A tím se z něj stal zbabělý chlap, zrádce národa.

314461

05.08.2014 10:03

„Genocida je přípustná“

RE: Fedor Gal.

Freddy 46.?.?.?

Je treba prostestovat aby byl viden. Ucel sveti prostredky a ne pravdu. Lez muze byt svata.

314825

05.08.2014 10:06

„Genocida je přípustná“

RE: Zidovske obce v Evrope.

Freddy 46.?.?.?

Je treba mit vse pod kontrolou, poslusne Krestany a Pohany, jako pata kolona. Logicke ne?

314827

05.08.2014 14:47

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: K nadpisu článku

Freddy 46.?.?.?

Vzdyt za co bojuji? Pro Chazara Porosenka, ktery posila na smrt goje a to jsou pro nej zvirata. No a Porosenkovi absolutne nevadi, ze se Slovani vrazdi mezi sebou, vzdyt jsou to podle Porosenkova uceni jenom tvorove horsi nez zvirata. Je treba si precist Alexandra Solzenicina: Dveste let spolu.

314859

05.08.2014 15:05

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Freddy 46.?.?.?

Je treba dodat, ze admiral Kolcak byl vydan Ceskoslovenskymi legionari bolsevikum v Irkutsku, aby legionari mohli pokracovat na ceste do Vladivostoku. Nu a proto nazval Ceskoloslovaky CESKYMI SOBOKAMI, cili ceskymi psy.

314862

05.08.2014 16:10

„Genocida je přípustná“

RE: Fedor Gal.

Freddy 46.?.?.?

A jestlize je Chazar, tak ma pravo tvrdit je bile je cerne a naopak. Proste jak to predepisuje jeho vira, ci ideologie, kde Slovane jsou neco mene nez zvirata a tak at se perou mezi sebou, jen at ja z toho vytezim. Je mi proto jedno, kolik jich pochcipa, jen ja jsem ten kral a vladce mad nimi.

314868

14.08.2014 08:30

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

Nemocni tvorove?

Freddy 46.?.?.?

Neucta pred Svatym vaclavem a tedy i pred Cechy jako narodem. Neucta pred dejinami Ceske republiky. Tyto lide, je-li je povazovat za lidi jsou nemocni a nemaji pravo emonstrovat tuto nemoc jako spravny stav. Misto aby se zbavili teto nemoci, tak tuto nemoc podporuji a jsou podporovani takovymi staty jako je USA, ktere se snazi vsemi prostredky, rozkladat normalni lidskou spolecnost a tim si ji zase podmanit. Ale pro ovladnuti normalni spoolecnosti jsou vsechny prostredky svate. A tak i tito nemocni demonstrujici jsou vlastne pata kolona a pomahaji rozklad normalni spolecnosti. Proc se tito nemocni lide neodstehuji do USA, kde si budou uzivat absolutni svobody??

315380

14.08.2014 11:29

Náhorní Karabach a dominová destabilizace katastrofy

RE: 3 sv. válka?

Freddy 46.?.?.?

A co Wesley Clark drive Nedomonsky puvodem z Ruska. ten chtel rozpoutat treti svetovou valku v roce 1999 v Jugoslavii napadenim Ruskeho miroveho sboru. Nastesti ho britsky general zadrzel.ten wesley Clark USA general musi byt plny nenavisti, ze se jeho souvercum nepodarilo ovladnout Slovany.

315394

25.08.2014 08:52

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Co vime o narodu jez ztratil 100 milionu obcanu.

Freddy 46.?.?.?

Vazeny pane,

samozrejme chovani je pohrdani jinymi diky velikosti jejich naroda. A co hosi z USA a velke Britanie a ze zapadu? Jak se chovaji treba v Praze, kam se jezdi phlavne vyradit a vozrat aukazovat svou arogancui na Slovanech. Oni tito hosi jsou zrovna tak primitivove a taky radi jezdi na Ukrajinu, pohlavne se vyradit na mladymi Ukrajinskymi devcaty. Prosim, brante sve zeny jako Slovane a nenabizejte je vulgarnim cizincum, kteri si nemumi vazit Slovanu jako lidskych tvoru. Konec koncu dobyvacnost Anglosasu a jejich loutkovodicu je znama. Takze nic noveho pod sluncem.

316068

Zdravim Vas, krajane. Ziji uz 46 let ve Svycarsku a tato zem se zachovala k nam Cechoslovakum velmi slusne a spravedlive. Nikdo nebyl zde ponizovan a vsem bylo umozneno zde najit si zamestnani a byt anebo dostudovat ci vyucit se. Svycarsko je zeme slusnosti a spravedlnosti. Zde neexistuje zavist jako v Cesku. Skoda, ze toto se nestalo v Ceskoslovensku, kdyz pan Havel v roce 1991 z velkou pompou navstivil Svycarsko. Tenkrat jsem myslel, ze chce udelat z Ceskoslovenska stat podobny Svycarsku. Vse byl omyl. Je to velka skoda. Kdyby tak bylo, rad bych se do Ceskoslovenska vratil. Dnes mam strach.

316336

11.10.2014 09:22

No pasaran!

RE: Z povrcu zeme musi zmizet vlatenectvi-nacionalismus.

Freddy 46.?.?.?

Je treba cist Alexandra Solzenicina "Dveste let pospolu". A to by see melo cist uz na zakladni skole. Proc ty knihy zmizely? O neco je treba se opirat a hledat zacatek celeho svetoveho nestesti.

318864

10.11.2014 09:26

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Ten cesky majdan

Freddy 46.?.?.?

O co jde, vždyť je to jasné. Jde o ovládnutí Čech ale i tedy všech stázů§ východní Evropy novým velkým bratrem USA a jejich loutkaři. Tyto státy nejsou svobodné ve svém rozhodování a čím tam budou mít více cizých firem, cizých korporací, tak se stávají novými otroky a musí rozhodovat, jak jím velký brtar předepíše. Je to vlastně nová diktatůra, která postupuje pomalu a ne rychle, vojensky ale tak zvanou mírově-demokratickou cestou. Ne tedy válkou ale vlastně methodou vydírání východních států. A když se to nebude dařit, tak se pozve velký bratr na pomoc z humanitním bombardováním. To umí nejlépe, zabíjet nakonec.

320685

10.11.2014 21:57

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

A že by se Čechy staly dalším státem USA

Freddy 46.?.?.?

Pomalu a tiše postupuje zotročování Čech. O čechy makí USA jako strategicky položenou zem velký zájem. A proto se sdaží Čechy na sebe co nejpevněji vázat. A nyní to bude třeba Temelín. A Čechy leží na uranových ložiskách. Takže netřeba zatím je obsadit vojensky ale rozeštvat občany proti sobě a nakonec nabídnou USA připojení Čech jako dalšího státu k USA. Bude stačit, když někteří Čeští zrádci dostanou tuto demokratickou nabídku od USA a zaručeně s ní budou souhlasit, neboť pak budou tito zrádci chráněni USA vojáky a USA bude mít V Čechách samozřejmě základnu. Proto je důležité pro České obyvatele, aby se pořád hádali. Neboť platí, že když se dva hádají, tak se třetí směje.

320743

21.11.2014 09:05

Mistr převratů z NED nespouští ČR z očí

RE: Demokracie jsou kecy pro hlupáky

Freddy 46.?.?.?

Souhlas, vystoupit ze všech paktů a raději schudnout ale být svobodný. Nejhorší jsou ti přátelé, kteří své přátelství vnucují a pak to není přátelství ale diktát. A to činí USA. Musíme si pomoci sami. ˇJe třeba vypovědět všechny cizince, kteří odvádějí peníze z Čech do ciziny. Je třeba rozjet vlastní zemědělství, což je základ pro přežití. Co nejméně dovážet. Začít používat vlastní hlavu a ne kupovat vše z ciziny.

321638

Samozřejmě, že byl Krym historicky Ruský. Jen ožralý Chruščev ho uměle připojil k Ukrajině. A to proto, že Chruščev byl také Ukrajinec, takže měl důvod. Jinak si na Krym brousili zuby Američtí hoši, aby se tam na věky věků usadili a ovládali Černé moře čemu Vladimír Putin předešel. Puti brání vlatně Slovany před jejím zotročení, neboť Slované nikdy nevedli dobývačné války jako jiné národy a tedy spíš se snažili domluvit i za cenu stráty svobody, což je vidět dnes na východní Evropě a tedy i na Čeké republice. A Putin se brání, aby se zbytek Slovanstva stal vazalem a otrokem jiných národů, což jsou USA a jejich loutkaři. Neboť jak lze pozorovat, jsou Slované opět v očích USA a jejich loutkařů podřadná rasa a tedy mén než zvířata. Demokracie je jen nálepka, která neexistuje nikde. Je třeba číst Alexandra Solženicina Dvěstě let pospolu.

322206

30.11.2014 08:36

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Tlachání Cílka

Freddy 46.?.?.?

Ano studium medicíny a práv jsou specielní aristokratické kasty, které umožňují vládnout lidem, což přináší peníze a moc a tedy nezávislost. V jiných oborech jako jsou technické obory je potřeba mít vizi, opakuji vizi a možnost tvořit, což dnešní systém díky konzumu potlačuje. Tedy všeobecně celému západu chybí vize a proto degeneruje. Je třeby vychovávat děti v lásce a úctě k k rodičům a
prarodičům a ke starým lidem a taky k vlasti. Ale tyto vlastnosti jsou účelově rozbíjeny, neboť je potřeba z dětí udělat poslušné otroky, nemyslející a tedy jen poslušný rozkazům a fungující jako roboti. A to je smysl nové světovlády.

322301

02.12.2014 09:47

Rok bestie (2)

RE: .

Freddy 46.?.?.?

Je třeba vědět, kde je pes zakopán. Je to vše příprava na ovládnutí Ruska určitou skupinou lidí, kterým se podařil puč v roce 1917 a pak ovládnout Rusko a ostatní východní státy pod jménem Sovětský Svaz. Byl to především experiment na mírumilovném Slovanstvu. Po rozpadu Sovětského Svazu se snaží tato skupina těchto lidí opět všemi možnými prostředky zase dobýt Slovanské země zpět a zatím se jí to ve východní Evropě daří. Sám pan Porošenko a jeho nohosledi a ti co učili střílet v Majdanu do lidí, aby způsobili zmatek a tím umožnili panu Porošenkovi se dostat k moci, patří do této skupiny lidí. Podle jejich ideologie jsou Slované jen tvorové horší než zvířata a tak ať se povraždí. Je třeba si přečíst Solženicyna, Dvěstě let pospolu a tam lze vidět kdo byl v Sovětské vládě, kdo stavěl a vedl Gulagy, kdo vedl GPU, Čeku , kdo vraždil v Ljubjance a kdo vynalezl metodu zplynování lidí v autobusech racionálně ve velkém množství. To bylo před Hitlerem, ten se jen od nich uči.

322481

14.12.2014 18:07

Oddělování Evropy

RE: Jsem ...

Freddy 84.?.?.?

Vojto, Vojto Vy mluvíte o Ruských okupantech a zapomínáte, že to byl Sovětský Svaz a ne Rusko, tedy byli to Sovětští vojáci ale i jiní vojáci, jako Poláci, Maďaři, Bulhaři a Němci. A najednou nejsou tito taky okuoanti pane Vojto. Proč nenávidíte Rusy a tedy hloupě Ruský národ.Kde jste na tu nanávist přišel. Pane Vojto, prosím Vás přečtěte si prosím Vás od Alexandra Solženicina, dvě tlusté knihy Dvěstě let pospolu. Doufám že pochopíte. kdo kdo udělal říjnovou revoluci 1917, a kdo pak dělal ten bolševický teror na Slovanských Rusech. To nebyli Slované ale určitá skupina lidí, kteří se považují NADLIDMI, dříve než Hitler měl vyolenou arisjou rasu. A tito lidé mordovali a ovládali celý Sovětský Svaz a mají na svědomí do druhé světové války 132 milionů Slonakých Rusů§., Ukrajinců a Bilých Rusů§ Nu to je více než Hitleruv holkoust. A pan Porošenko a jeho vládní banda patří do této skupiny nadlidím kteří dělali říjnovou revoluci. Je to opět msta na Slovanských národech a pokus je ovládnout touto skupinou lidí, kteří se nazývají Chazaři. Jsou to lidé neschopní manuelní práce ale jen vládnout a dostat se k vládě nad podlidmi, čili Slovany, vš
emi možnými a nemožnými methodami. USA je pomocný nástroj těchto lidí jako i za říjnové revoluce 1917.

323392

14.02.2015 08:02

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Fistejn a Tvaruzkova.

Freddy 84.?.?.?

Jefímek je Chazárek a tito Chazárci dělali říjnovou revoluci 1917 a zavraždili Cara a jeho rodinu v Jekatěrinburgu 1918 a tím převzali moc nad bílými Slovanskými Negry a ovládli tajnou policiji tedy Čeku, zaklídali a vedli Gulagy, vymýšleli metody vraždění jako splynování lidí v autech a autobusech, z čehož se Adolf Hitler jen učil. Nu vše popisuje Alexander Solženicin v jeho dvou knihách Dvěstě ket pospolu jestli je ještě dnes lze sehnat, neboť nový výtisk neexistuje a dokonce nebyly přeloženy do angličtiny, neboť jsou měkomu nepříjemné.

327063

23.02.2015 18:39

Prezident Porošenko zradil ukrajinskou armádu v Debalceve

Proč by nezradil

Freddy 84.?.?.?

Proč by nezradil. Porošenko může tvrdit taky že černá je bílá a naopak. Prosím Vás přečtěte si jeho ideologii neboli náboženství do kterého on patří, jak jiní v jeho vládě. On prostě podle své víry se cítí NADČLOVĚKEM a ti Ukrajinci jsou něco horšího než zvířata. Takže on má absolutní pravdu, vžyť je potomkem Mongolců a Turků, kteří dříve žili jako kočovníci ve stepích a pak založili Chazarskou říši, kde Chazaři vládli, pohrdali normální
prací, k tomu měli přeci Slovanské otroky. Nu a nyní chce pan Porošenko udělat z Ukrajiny, novou Chazarskou říši a ti hlupáci Ukrajinci mu mají k tomu pomoci. On se cítí silným, neboť má za sebou hlupáky USA. Tak proč by nezrazoval, on má nakonec kam utéci, Už svou rodinu poslal do USA.

327710

08.03.2015 08:55

Chceme neutralitu!

RE: Neutralita je nesmysl

Freddy 84.?.?.?

Proč nne, už zase ten český DEFETISMUS, už zase být LOKAJEM a klanět se EU a NATO. Kde je VLASTENECTVI které by mělo držet národ dohromady a činit odpor proti vetřelcům? Brzo díky GLOBALIZACI se oude mluvit v česku jen ANGLICKY. Co Němci nedokázali poněmčením, to dokáží USA a EU díky jejich globalizaci.
NEUTRALITA by byla možná, kdyby bylo vlastenctví a ne KONZUM. Díky POHODLNOSTI, Češi obětovali svou SVOBODU a tedy SAMOSTATNOST. Raději budou mluvit jen ANGLICKY a na vlastní řeč zapomenou. Dnes už mluví Česky špatně, velmi špatně. Chybí skutečná láska k vlasti a ne ke KONZUMU. To je jen POZLATKO od USA a EU.
Pan Havel byl v roce 1991 ve Švýcarsku a doufal jsem, že se jde poznat Švýcarský system vlády. Hodně tam byl oslavován a hodně tak žvanil. Místo aby též se postaral o Vyhlášení NEUTRALITY a zastání Švýcarska pro NEUTRALITU ČESKOSLOVENSKA. On přišel do Švýcar se jen nechat OSLAVOVAT, nic víc. Prostě LAKOMEC žádný VLASTENEC.

328671

09.03.2015 17:27

Chceme neutralitu!

RE: Pisu tento prispevek, kdyz uz na clanek zareagovalo 39 diskuteru

Freddy 84.?.?.?

Proč by Česko nemohlo být neutrálním státem. Vždyť RAKOUSKO je též neutrální stát. Je to Česku s Slovensku zakázané, že jsou to Slovanské státy. Jsou Slované povinně OTROKY Spojených Států§ a jejich LOUTKAŘU. Kdo vládne v USA. Kdo je Wofowitz, kdo je Wesley Clark Nedomoísnky kdo je Karry a td atd. Kdo je Porošenko Waltzmann na Ukrajině tedn má tři občanství a má kam zdrhout.

328783

25.03.2015 08:28

Zdroj z ČT: Nesmíme ani hlesnout o okupaci z 15. března 1939, dostali jsme generální zákaz seshora

RE: SROVNÁNÍ BŘEZEN 1939 VS. 2015 SEDÍ TOTIŽ DOKONALE

Freddy 84.?.?.?

Hitlera podporovaly USA a dokud vítězil nad Slovany, tedy na Sovětským Svazem, tak se do konfliktu nemíchali a čekali, až bude SSSR zničen a pak by přijeli USA hoši v nažehlených košilých a kravatami jak zachránci. Stalin žádal o otevření fronty proti Hitlerovi, ale k tomu došlo teprve až po vátěztví Rusů u Stalingradu a to v roce 1944.
USA mělo v říši sveé podniky, jako DEHOMAG-fililálka od IBM a pracovala pro Německý válečný průmysl jako pro koncentační tábory. Ředitel IBM WATSON byl od Hitlera vyznamenán těsně před válkou. General Motors měla a má firmu OPEL a dodávala nákladní auta pro Wehrmacht a i pro obsazení Československa 1000 nákladních vozů. Stejně Fordovy závody pracovaly v říši běhěm války a nebyly bombardovány. Dále STANDART OIL CORPORATION dodávaly olověná přídavky do leteckých německých motorů a naftu německým ponorkám atd. Takže zde byl zájem Anglosasů zničit Slovany a to platí dodned.

329820

Právě proto, že naši lidé bojovali za Francii a velkou Británii a stejně za Sovětský Svaz, tak by se Česká Republika měla stát neutrálním státem. Proč pan Havel se nechal obdivovat dokonce ve Švýcarsku a nakonec prodal Českolsovensko cizým zájmům. Tenkrát by to šlo, aby se Československo stalo neutrálním státem jako se stalo Rakousko a je Švýcarsko. Proč se to nestalo. Pak by jsme nepotřebovali nové bratry, kolonizátory a nestali bychom se kolonií našich USA bratrů a jejich loutkovodičů, Lepší být na začátku být materielně chudý ale nebýt otrokem. A mi jsem mohli jako stát samostatně přežít. Dneska jsem jen závislý na centrální vládě v Bruselu a na USA.

329849

29.03.2015 08:22

Solženicin a Sacharov v SSSR – Soral a Dieudonne ve Francii

RE: Vlastizrádci podle generála Šedivého - výsměch slušným lidem

Freddy 84.?.?.?

Shapiro je protektor USA jako Heydrich za rise. Takze se kolaboranti v Ceskem protektoratu za demonstraci prujezdu okupacnich jednotek USA najdou. Dnes jsme jen Ceska Republika jako driv Protektorat Boehmen und Moehren. Dalo by se tento stat dnes take nazvat Protectorate Bohemia and Czechia pod ochranou rise USA.

330038

29.03.2015 10:36

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Freddy 84.?.?.?

Absolutni pravda. A dneska se zase projizdeji pro jejich protektoratu Bohemia and Czechia. Dokonce se rozdelili na tri proudy jakoby nemuseli jet v jednom. No ono je potreba prohlednout cely protektorat, v jedne kolene by to neslo
a tedy najit si mista, kde bude mozno postavit vojenske zakladny. A tim dat Cechum najevo, ze maji drzet hubu sklonit hrbet a nechat po sobe slapat. Vzdyt USA potrebuji Cechy jako pracovni otroky a jejich zem jako pripravu pro DRANG NACH OSTEN tedy utoka na Rusko, o co se snazil Hitler z USA pomoci, nebot USA meli fabriky v risi. Cesi jsou otroci, protoze patri k zapadnim Slovanum, proto jsou to podlidi jako Rusove, Belorusove, Ukrajinci. Ty lze bez problemu zabijet.

330044

29.03.2015 10:55

Solženicin a Sacharov v SSSR – Soral a Dieudonne ve Francii

RE: Solženicyn

Freddy 84.?.?.?

To je propaganda proti Solzenicinovi od tech, o kterych psal, kteri delali revoluci v 1917 a zabijeli Slovanske Rusy. Tito vsichni, byla jich vetsina zakladali gulagy, vedli tyto tabory, popravili cara a jeho rodinu, zalozili tajnou policiji GPU a taky ji vedli a vedli taky NKWD a zrejme maji podil na popravach Polaku v Katynu, mordovali v Ljubjance a dokonce ovladali Stalina. Solzenin popisuje to a opira se o skutecna jmena. Pan by si mel precist knhy Dveste let pospolu. Bohuzel tyto knihy nelze uz sehnat. Clovek se nemusi divit, proc? Tyto knihy nebyly prelozeny do Anglictiny. Proc asi?

330046

30.03.2015 07:10

Národní demokracie proti vstupu cizích vojsk

RE: Proč demonstrovat proti US army?

Freddy 84.?.?.?

Je treba se opirat o nejaky dokument. Je treba tedy alespon si precist od Alexandra Solzenicina dve knihy Dveste let pospolu, Zrejme se nedaji dnes sehnat ale mely by se opisovat jako SAMIZDAT. Je treba mit nekde zakladni informace, jak se delala rijnova revoluce, kdo ji delal a kdo organizoval gulagy a kdo zotrocoval Slovanske narody. Ze rijnova revoluce 1917 byla organizovana a placena zapadem, specielne z USA, v tech knihach se lze docist. Rijnova revoluce 1917 nebyla totiz prace Slovanu ale prace Vyvolenych. A titi ovladaji USA take. A nyni po rozpadu Sovetskeho Svazu, coz bylo jejich dilo, se opet snazi Slovanske Rusy a jine Slovanske narody ovladnout. Vechny prostredky jsou jim napomocne. To znamena i lez.

330094

30.03.2015 11:38

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Freddy 84.?.?.?

Vazeny pane, je najivne obdivujete USA Army. RA samozrejme bojovala pro preziti, kdezto USA ARMY zila jen vlastne z vysledku RA. Vazeny pane proc US ARMY se vylodila a otevrela frontu proti Nemecku teprv 1944 po Stalingradu? Myslite, ze RA nebyli lide a nepotrebovali pomoc. Hosi z USA povazuji Rusy a jine Slovany za podlidi, proto se taky tak predvadeli vasi Plzni jako osvoboditele. Jen nevedomost a najivita tehdejsich Ceskych lidi videla v USA Army jako osvoboditele. USA Army se nemusela moc namahat, moc mrtvych nemela a Nemci se ji radi vzdavali oproti RA, nebot Nemci vedeli, co na Slovanskych narodech napachali, nebot Slovane byli pro Nemce podlidi. Taky se i dnes na Slovany od USA boys nahlizi a to i na Ukrajine.

330103

30.03.2015 12:04

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Freddy 84.?.?.?

Vazeny pan JB sezente si knihu od historika Karla-Heinze Doeschnera MOLOCH a tam se dozvite, jak vznikali USA a na jakych podvodech a to je charakterizuje dodnes. Je to dobyvacna mentalita a niceni narodu. Konec koncu uz to zacalo z Indiany. Nu a Nemecka Hitlerovska armada ma na svedomi kolem 4000 znicenych vesnic v Rusku, Bile Rusy a na Ukrajine, Lze toto srovnat z Lidicemi u nas. Vazeny pane nelze se divit, ze Ruda Armada se mstila na Nemcich pak take. Nu a hosi z USA nikdy nezazili na svem kontinente valku. A nakonec ta jejich arogance. Nu oni povazuji Slovany vlastne neco jako Indiany, tedy podlidi.
Nemec byl pro ne clovek. Slovan tedy ne. Nedivte se, ze lide v Plzni byli tenkrat velmi najivni. Ale proste volili mensi zlo, tedy ne to Hitlerovske ale Americke.

330105

01.04.2015 12:08

Otevřený dopis veliteli (velitelům) amerického konvoje

Vše zkouška pro budoucí okupaci

Freddy 84.?.?.?

Je jasné, že si amričané zkoušejí reakce občanů na jejich příjezd do Česka. Nyní to vědí, že první krok byl učiněn, příště přijde radar a pak vojenské základny. Je to testování ovčanů, nic více. Zřejmě už Wehrmacht něměl z Čechy žádné problémy. Hlavně že Češi ohnou hřbety a šlapou v klidu dále. Ale dnes nemají ten průmysl, který jím nechal dokonce i Hitler a nakonec Rusové. V tomto prů§myslu mohli tvořit a vynalézat. Nyní jsou jen otroky v kolonii USA. Nakonec Heydrich to věděl a říkal, že Češi potřebují cukr a bič. Nu a Češi nebudou už Česká republika ale Americká Česká Republika. Proč by se nemohli konečně stát dalšímk státem Spojených Států. Parlament to odsouhlasí, Hawai je také stáz USA. Dříve měli být poněmčeni a dnes budou poangličtěni. Kde jsopu národní buditelé.

330269

01.04.2015 14:19

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: seru na Vas?

Freddy 84.?.?.?

Vzpomínám si na Základní devítiletou školu na pátou třídu, kde jsem měl třídního učitele Antonína Pokorného. Ten se lumpy ve třídě nebavild douho a měl tresty odstupnňované. První trest byl psotavit se v lavici a stát celou hodiny. Další trest byl klečet vedle lavice. Další trest byl stát u tabule. Vyšší trest byl klečet před tabulí. Další trest byl. nastavit ruce a pak deliquent dostal prasknutí pravítkem přez prsty. Nu další trest bylo vykázaní ze třídy a stát za dveřmi. A pak nakonec přišla i facka. Nu a opravdu mám na něj dobré vzpomínky, já jsem nebyl mezi trestanými. On byl vlastně otec, kterého někteří žáci potřebovali a pomohlo jím to. Bylo to za zlého komunismu asi v roce 1965. Kam jsme to nyní dotáhli. Zřejmě podle Sokrata maldí budou poučovat a vychovávat staré. To je ta USA demokracie. Takže Pussy Riot náš vzor. Buzeranti nás vzor.

330285

02.04.2015 09:37

Otevřený dopis veliteli (velitelům) amerického konvoje

RE: nechápu

Freddy 84.?.?.?

Vážený pane, přečtěte si laskavě knihu od historika Karla-Heinze Doeschnera MOLOCH aby jste pochopil na jakých podvodných základech a teroru vznikly USA a co mají ne svědomí válek. Mají též na svědomí říjnovou revoluci 1917, tu totiž fiancovaly. Přečtěte si knihy od Solženicina Dvěstě let pospolu. Snad budete myslet jinak pochopíte o co jde. Aby jste věděl, tak Hitlera podporovaly USA dokud vítězil. Jen v jeětě za války pracovaly pro Hitlera Fordovy závody, vyráběly nákladní auta, stejně General Motors měl v říši firmu Opel, která vyráběla nákladní auta OPEL BLITZ pro Wehrmacht a 1000 jich bylo použito pro obsazení Čech. Firma IBM měla filiálku v DEHOMAG, která pracovala pro Hitlera, USA firma Standard OiL Corporation dodaval olověné přídavky pro německé válečné letouny a na Kanarských ostrovech dodávala němckým ponorkám naftu. Takže měl by jste pochopit o co pořád jde.

330364

03.04.2015 15:15

Izrael usiluje o zničení historie a identity svých sousedů

RE: Chazarská Ozbrojená Entita nejprve zničila svoji historii

Freddy 84.?.?.?

Nu a zremne byl i Werich a Voskovec take z tohoto naroda. Nu Voskovec se obcas Werichovi smal, ze ma cinske oci, a rikal mu Cinan. Ale nic proti Werichovoi a Voskovci. Voslovec se jmenoval puvodne Wachsmann. Co mne dost zklamalo od Wericha, ze velmi se nadrazene stavel nad Vlastou Burianem. V jeho vypravedi rika Werich, ze Burian jednal pudove. To mi pripomina zvireci jednani, ale ja myslim, ze Burian byl vyborny herec a komik a rekl bych mnohem lepsi ne Charlie Chaplin

330471

06.04.2015 11:46

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

Zlato

Freddy 84.?.?.?

Velmi by mne zajímalo, kde je všechno zlato, třeba České. Pan Tošovský ho tenkrát prodal za papírky made in USA a asi je v USA anebo už někde jinde, myslím ve Vyvoleném státu. Mám dojem totéž se se stalo Německému zlatu, které myslím má být o velikosti 1500 tun v USA v Fort Knoxu a není k nalezení. A nyní zmmizelo Ukrajinské zlato, asi 35 tun a má být v USA anebo už ve Vyvolené zemi. Nakonec USA dluží Rusku zlato od Cara. Kde je to všechno zlato. Asi taky zmizelo záhadným způsobem. Někdo ví, ze zlato je pro něj důležitější než papírky made in USA, dluhopisy atd.

330612

11.04.2015 14:08

Jsem hrdý na svého prezidenta

RE: smůla, zatlačili

Freddy 84.?.?.?

Absolutní pravda, co by Zeman ztratil, kdyby držel pozici. Nyní se mi zdá, že vyhrál nový PROTECTOR of BOHEMIA and MORAVIA MR. Shapiro Zeman ohnul hřbet a musí šlapat. Kde je vlastenectví, kde je hrdost. Vždyť dnes ho nemůžou USA a jejich loutkaři popravit. Možná vyhnat ho na jeho chalupu.

330965

11.04.2015 14:13

Vláda morální spodiny

RE: moralni a statni rozklad

Freddy 84.?.?.?

Nejhorší ma tom je, že Schwarzenberg má být příkladem šlechty, tedy pravdy, nezávislosti a vznešenosti. Naopak on spadl právě díky jeho jednání do spodiny.

330966

12.04.2015 07:45

Vláda morální spodiny

RE: moralni a statni rozklad

Freddy 84.?.?.?

Mám dojem, že pan Schwarzenberg si dělá z českého národa legraci, ze Českým národem pohrdá. On považuje Čechy za lokaje a kočí a tedy vlastně otroky. On se cítí nadčlověkem a má vždy zajíštěn ústup, kdyby mu v Čechách teklo do bot. Má přeci občanství Švýcarska a Rakouska. Proto nebere Český národ vážně a proto taky dělal vlastnš ostudu Českému národu jako ministr zahraničí. A aby si zajistil majetek v Čechách, tak je logické, že bude propagovat USA v Čechách a bude samozřejmě pro USA základny v Čechách a třeba i pro připojení Čech k USA jako je třeba Hawaii. Český parlament mu toto připojení odhlasuje. Pan Schwarzenberg je vlastně zrádce, bezcharakterní tvor.

331022

21.04.2015 08:47

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Sovětská okupace Afganistánu?

Freddy 84.?.?.?

Dnes jsem slyšel ve zprávách, že 900 amerických vojáků trénuje Ukrajinské vojáky. Tak je to tady. Už lezou Američani do Ukrajiny a brzo budou bojovat proti Rusům. Bylo by dobré, aby Rusové postavili rakety na Kubě a v jiných státech latinské Ameriky. Doufám, že ruské atomové ponorky se pohybují blízko USA.

331594

01.05.2015 12:46

Páni a otroci

RE: Otroci ale pani jsou kdo?

Freddy 84.?.?.?

Otázka je, kdo za tím vším stojí, kdo ukradl zlato Nemecka a jiných států jako Česká republika, neboť se prostě prodala za Tošovského, který byl asi vyvolený, ne. Takže to zlato co bylo uloženo v USA z Německa a nelze ho najít, stejně mělo by tam být 35 tun z Ukrajiny, odtrasportované z Kijeva za vlády Porošenka, který je též vyvolený, asi se nachází dnes všechno zlato v Izraeli, když ho nelze najít v USA. Proč by zlato měli vlastnit Slovanští otroci. Ti mají dostat jen vodku a tabák.

332163

02.05.2015 08:14

Páni a otroci

RE: Svet si stale neuvedomuje ze Nemecko je okupovana zeme

Freddy 84.?.?.?

Myslím, že by Vladimír Putin opět začal prosazovat, že když se USA nestáhnou z Německa, tak že Rusové mají právo se vrátit do Výchdodního Německa a to do té doby, než se taky NATO rozpustí.

332183

02.05.2015 08:24

Oklamané Polsko (VI)

Proč si je neberou Arabské státy

Freddy 84.?.?.?

Velmi by mne zajímalo, proč všichni ti Afrikánci neutíkají do Arabských států jak je Saudská Arabie, nebo Bahrain, Kuwajt atd. Vždyť jsou to jejich bratři Muslimské víry a jsou taky tyto státy velmi bohaté. Mám dojem, že tyto státy tyto islámské úprchlíky ještě finančně v Evropě podporují, aby zde prosazovali jejich islámskou ideologii. Proč jsou Evropani tak najivní a podávají Islamistům svou ruku, když oni Evropanům budou pak řezat hlavy.

332185

04.05.2015 08:18

Zápalná oběť

Vraždění na Ukrajině

Freddy 84.?.?.?

za tím vším je rasizmus vůči všem mluvíví Rusky. Tanto rasizmuz je vypěstovaný Chazarskou říjnovou revolucí 1917 vznik Sovětského Svazu, což vyvolení Chazaři házejí vše na Slovanské Rusy. Chazaři nic my jen muzikanti. Oni se vždy schovávají za bukem a vše házejí na ty druhé. V jejich ideologii jsou to něco horší než zvířata a proto není třeba s nimi mít soucit, je třeba je vraždit a nechat je vraždit mezi sebou. Vždyˇjsou to otroci. Tak ať se vraždí mezi sebou.Je třeba znát knihy od Solženicina Dvěste let popsolu anebo od Arthura Koesntera Třináctá větev. No a USA Army a NATO je prostš jjeich nástroj, za jehož činnost neberou Chazaři zodpovědnost. Vžyť ti USA vojáci jsou taky jen otroci, tedy podlidé, kteří nesmí myslet.

332267

04.05.2015 12:46

Zápalná oběť

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Freddy 84.?.?.?

Vážený pane, Anonyme
rád bych věděl, kdo dělal říjnovou revoluci v Rusku a kdo dělal experiment na Slovanských národech podle Marxe a Engelse. Kdo byl tedy Marx a Engels, přišli t Marsu. Zřejmě si Solženicin vymýšlel, že Ruskou revoluci 1917 dělali lidé z Marsu také. Asi zavraždili tito neznámí lidé cara a jeho ropdinu, ne.
Zde se pane anonyme hledá pravda a Vy asi podléháte Goebelsovské demagogii, když zakazujete hledání pravdy. Když se nákdo považuje za Vyvolenou rasu a tedy nadčlověkem, tak to mi připomíná Nacizmus.

332288

12.05.2015 08:14

Za bezvýhradnou podporou Izraele je náboženský fanatismus Američanů

Je třeba mít otroky

Freddy 84.?.?.?

Jestliže se vyvolení tvorové považují za něco více, než tvorové žijíci na této zemi, tedy gojímové, tak tito nadřazení tvorové si díky své ideologii, ve které jsou učeni a trénováni už od narození, jím nic jiného nezbývá, než žít s vědomím, že jím patří vláda nad gojími a lze proti gojímům použít všechny možné prostředy, k jejich ovládání.Nu a křesťanství je taky ideologie ale je právě vymyslená vyvolenými a určena jen pro gojímy a k jejich ovládnutí. Takže křesťané si nesmí uvědomit, že jsou vlastně hlupáky a že skočili vyvoleným na lep a v tomto myšlení jsou křesťané udržováni. Prostě i křesťané, čili gojímové jsou též učeni jinou ideologii, ideologii poslušnosti vůči vyvoleným. Ideologie je něco jako programování člověka. Takže vyvolení mají jiný program než křesťané a muslimové.

332661

13.05.2015 08:23

Za bezvýhradnou podporou Izraele je náboženský fanatismus Američanů

RE: Je třeba mít otroky

Freddy 84.?.?.?

Ano, neboť pan Porošenko dříve Waltmann je též z vyvoleného národa a prote je mu předurčeno podle jeho ideologie ovládat Slovanské podlidi a tedy pomocí pravidla Rozděl a panuj a proto rozehrává bratrovražednou válku mezi Slovany. Pana Porošenka to nic nestojí, on k té válce používá podporu USA a jejich loutkařů, kteří opět vystupují tajně. Pan Porošenko a jeho vláda mají většinou dvojí občanství a když jím poteče do bot, tak mohou kam zdrhnout. Tato válka je, když se bude hledat pravda, vyvolaná a pěstovaná vyvolenými nadlidmi. Je to zájem těchto lidí, dobýt a zotročit Slovanské Rusko. tak jak se jím to povedlo říjnovou revolucí 1917. Jenomže tato vláda travala jen 70 let a na svědomí mají vyvolení asi 130 milionů Slovanůne -li víc. Je třeba si přečíst Alexandra Solženicina Dvěstě let pospolu, jestli se tyto knihy díky vlastnš cenzůře vyvolených nedají už sehnat anebp od Arthura Koestlera Třináctá větev.

332711

14.05.2015 08:31

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

RE: Když si zpětně uvědomíte,

Freddy 84.?.?.?

Copak není v tom vidět, zájem USA a jejich loutkařů§ ničit SLOVANY. No a je nutné jím zničit existenci a to je nejprve zemědělství, tedy je třeba je jen naučit kupovat zemědělské výrobky u cizinců, což se děje. Nakonec se i prasečí maso musí dovážet z ciziny a platit.
A pak zničit i vlastní průmysl a udělat ze Slovanů jen OTROKY, takže dnes jsou v České Republice jen otrokářské montovny. Nu a nakonec se organizuje i placená otrocká armáda, která válčí na cizých bojištích za USA a jejich loutkaře. A vrchol tohe je povolání nyní branců a dokonce žen do otrocké vojenské služby a pro čí zájmy.

332783

14.05.2015 12:44

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

RE: Jedna vzpomínková

Freddy 84.?.?.?

Ano Havel nasliboval NEUTRALITU Československa a byl dokonce v roce 1991 na velké návštěvě Švýcarska. Takže měl důvod, okoukat system vlády a vyhlásit neutralitu. Určitě by dalo Československo federalizovat jako je Švýcarsko, vytvořením kantonů jako Slezko, Čechy, Morava atd. Proč musejé Pražáci o všem rozhodovat, vždy rozhodovali špatně. Praha by měla být též vlastní kanton. Stejně jako je kantod město Basilaej a velkovský kanton Basilej. Takže pan Havel asi moc pil a měl zateměnný mozek a sláva mu stoupala do hlavy. Je to škoda, neboť Rakousko je taky neutrální stát a Československo by se mohlo přidat k pokračováním neutrálních států v Evropě. Asi pan Havel skutečně chtěl z Česksolovenských Slovanů udělat opět jen otroky a to se mu podařilo.

332798

16.05.2015 19:49

Další diplomatické vítězství Ruska

RE: ukrajina-danajský dar EU

Freddy 84.?.?.?

Porošenko není Slovan ale Chazar, tedy má vlastnosti Mongolské rasy, tedy vládnout a být tedy kaganem. Podle jeho ideologie, kterou převzali jeho soukmenovci v 8.století, jsou Slované podlidi a předurčeni, aby sloužili jemu a jeho soukmenovcům. A Porošenko a jeho junta má kam utéci a to je třeba USA, takže nebude nikdy ustupovat a to obzvlášť slovanským podlidím. Takže mu a jho soukmenovcům nelze věřit ani slovo. Nu a Kerry dříve Kohn je ze stejného hnízda jako Porošenko, tak co lze od nich očekávat.

332969

17.05.2015 07:26

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Erudovaný ekonom?

Freddy 84.?.?.?

Je jasné, že šlo o zničení Slovanů a tedy sebrat jím průmysl a zemědělství a udělat z nich závislé a blbce, Slovanům stačí přeci je chlast a tabák, ne. Prostě průmysl je taky TVOŘIVOST a tedy SAMOSTATNOST a to prostě Anglosasové a vyvolení loutkovodiči USA na Slovanech nechtějí. Slované jsou podle Anglosasů primitivové jako z Afriky, tak jedinně je jen kolonizovat a ovládat. Proto to vše v Československu tak dopadlo. A proto se Čechy a Sovensko nyní dobře ovládají.Ožrala Havel jak se chovat v po amricku nám to demonstroval. Pravda a láska vítězí.
Stejně tak to mělo doadnout z Ruskem díky ožralovi Jelcinovi. Havel a Jelcin si měli podat ruce.

332995

17.05.2015 13:18

Další diplomatické vítězství Ruska

RE: ukrajina-danajský dar EU

Freddy 84.?.?.?

Je třeba si přečíst Solženicina Dvěstě let pospolu a Arthura Koestnera Třináctá větev, jestliže lze tyto knihy jeětě sehnat, díky vlastně cenzuře a to tedy ze které strany,
pak je jasno kdo jsou Chazaři a odkud přišli a kdo jsou praví Hebrejci. Chazaři nejsou semiti tak není nikomu třeba nadávat do antisemitů.

333021

21.05.2015 09:23

Ozbrojenci ISIS jsou „pašováni do Evropy v lodích přistěhovalců“

Jedinná cesta je Australiská

Freddy 84.?.?.?

Je třeba přistěhovalce izolovat na nějakém ostrově, tak jak to dělá Australie. Tam je lze prověřit, a poslat je do Saudské Arabie, či Bahrainu atd. Vždyť tam mají své bratry, Proč si máme v Evropě zakládat pátou kolonu, která se množí tak,že čeká na rozkaz, aby nám řezala hlavy.
Nepouštět tedy do Evropy, v žádném případě.

333244

22.05.2015 08:38

Ozbrojenci ISIS jsou „pašováni do Evropy v lodích přistěhovalců“

RE: Válka proti terorismu vypukne i v Evropě

Freddy 84.?.?.?

Není dobré se zbavovat dnes zbraní. V demokratickém USA si kdekoliv a bez zbrojního pasu může pomalu kdekdo koupit zbraň. Když chceme v České Republice demokracii podle USA tak taky z možností si koupit zbraň na sebeobranu. Před čím mají vládnoucí pánové České Republiky strach. Česjký chlap musí mít možnost bránit České ženy, svojí rodinu a taky vlast. Nu a ti noví přistěhovalci jsou většinou mladí chapi a budou frustrovaný bez ženských a proto je obzvlášť táhnou naše bílé ženy. Takže se máme na co těšit. Oni nemají v Evropě co ztratit, takže budou používat násilí proti nám bílým. Oni nás totiž nenávidí a to je taky rasismus opačného znaménka. Copak tady není příklad jako Zimbabve, kde vyhnali a vraždili bílé farmáře. Proč neutíkají do demokratické Zimbabve. Máme se na co těšit. Budou krást a znásilňovat, když nedodtanou finanční podporu.

333361

22.05.2015 08:53

Nastane nový pogrom židů?

RE: židé

Freddy 84.?.?.?

V Číně existují existují Číńani, kteří si říkají Židé a uznávají Judaismus. Jak se z Číňaů stali najednou Hebrejci.

333365

23.05.2015 11:41

Byl jsem v opeře

RE: A teď ty - jmenuj kdo a jakým způsobem jednal v českém parlamentu v zájmu Ruska, jak tvrdíš, nebo se za své lži omlu

Freddy 84.?.?.?

Já mám vzdy legraci, když je v televizi pan Cibulka. To je opravdu KABARET. Kam vstoupí, všude vidí jen Ruské špiony. Pan Petr Cibulka by měl být skutečně prezidentem České Republiky, ten by všechny Ruské špiony se svým vynálezem Siderickým kyvadlem našel a pozavíral a poslal do Ruska. Nevím na jakém principu funguje Siderické kyvadlo, ale jestliže pan srandista Petr Cibulka na tento vynález přišel, tak proč si to Siderické kyvadlo nenenechá patentovat a bude z něho boháč a uznávaný geniální fyzik, mnohem lepší než Einstein. Pro mne by Petr Cibulka by byl tedy ZWEISTEIN. Mohl by Vám popsat, jaké síly na Siderické kyvadlo pásobí, přišel pan Cibulka na nové fyzikální silové pole Ruských špionů. A co takoví Čínští špioni, na ty Siderické kyvadlo nepůsobí.
Opravdu zajímavý vynález je to kyvadlo.Přeji panu Petru Cibulkovi za jeho nový vynález tedy i Nobelovu cenu za fyziku.

333421

23.05.2015 12:19

Byl jsem v opeře

RE: Asi nejlepší Carmen je film s Placido Domingem

Freddy 84.?.?.?

Nevím, že nikdo nezná zde Josefa Mysliveěka a jeho hudbu. Tak třeba jeho opery, já je mohu poslouchat pořád, jsou nádherné a Josef Mysliveček byl v Italii nazýván IL DIVINO BOEMO, tedy Nebezký Čech, jeho první opera BELLERFORTE byl takový úspěch v Neapoli, že byl v této době nejlepe placený skladatel. Další opera ANTIGONA je taky nádherná a pak jsem v Interentu našel jeho operu MONTEZUMA. Dokonce ji hraje a zpívá Znojemské divadlo. Takže je třeba hledat mezi Českými skladateli. Jinak snad znáte Antonína Rejchu, byl profesorem na konzervatoři v Paříži a stdoval u ně Franz List. Hector Berlioz atd. Dále znáte Jana Dismaze Zelenku, Českého Bacha. Komponoval církevní muziku. A dále Jana Křtitele Vaňhala, nádherná muzika. Nebo Leopolda Koželuha. Dalo by se dále pokračovat.
Nynější primitivní anglosaskou muziku nemohu poslouchat. To je muzika pro plebs. Já ji okamžitě vypínám.

333423

27.05.2015 13:34

Kdo vlastní zemědělskou půdu na Ukrajině?

RE: Ukrajina je asi Prokleta

Freddy 84.?.?.?

Ten HOLODOMOR tedy hladomor na Ukraině způsobil pan LAZAR MOYSEVIČ KAGANOVIČ a ne Stalin. Kaganovič je znám jako ŘEZNÍK UKRAJINY tedy BUTCHER OF UKRAINA. On se stqaral taky o GULAGY.
Samozřejmě patřil do vlády sovětů a zemřel v pokoji 1991. Byl to Chazar o čemž píše Sonženicin. Myslím žw)e by si každý konečně přečíst Solženicina DVĚSTĚ LET SPOLU jsou to dvě knihy a ta neduležitější je ta druhá, kde se popisuje říjnová revoluce.

333622

05.06.2015 11:55

Sebevražda v přímém přenosu

RE: Autore, s těmi

Freddy 84.?.?.?

A proto Anglosaští a i Francouští pokračují se snažením kolonizivat Slovany a potom co dostali pod sebe východní Evropu z nadšenými Poláky pro kolonizaci Ruska a Ukrajiny. A Vyvolení, tedy Božský národ, kteří vládnou v USA and nad USA tak se z pomocí USA a Británie se opět snaží kolonizovat Ukrajinu a udělat z ní novou kolonii z druhým jazykem, který má být Hebrejština po Ukrajinštině. A Chazar pan Pornošenko,dříve Waltzmann který podivným způsobem zbohatl, neboť patří též mezi vyvolené jako zbohatlík z Československa a na sětě hledaný taky Chazar Viktor Kořený, z původním jménem Lederer, patříci též mezi vyvolené. Nyní se snaží pan Pornošenlo dobýt Rusko zase za pomoci USA, neboť podle Ideologie vyvolených, jím patří vláda nad světem a nikomu jinému. Proto jsou Slované jejich otroci a tito vyvolení, Chazaři chtějí opět ovládnout Ukrajinu a Rusko, tak jak to bylo po říjnové revoluci. Pro ně je dobré, když se Slované mezi sebou vraždí, hlavně pan Pornošenko se může smát. Je zajímavé, že za vším stojí Ideologie nadčlověka. Je třeba si alespoň přečíst knihy od Alexandra Solženicina Dvěstě let spolu.

334100

13.06.2015 10:59

Stěhování národů může znamenat konec světa!

RE: Chaos je šířen úmyslně, nikoli omylem

Freddy 84.?.?.?

Chaos je samozřejmě šířen podle pravidla: Rozděl a panuj. Takže toto je už dobře promyšleno od těch, co chtějí vytvořit Nový Světový Řád. Strategie je jasná. Kod za tím stojí, je jasné. Tito tvorové, ti jsou zalezlí na jiném kontinentě, tedy americkém a je tento chaos fyzicky nepostihne. Proto k tomu účelu používají bombardéry, rakety z plochou dráhou letu a drony, ovládané na dálku přez satelit. Nu a je třeba lidi vykořenit a vyhnat je z domovů, ze svého okolí. Na cizým území to není těžké pomocí zbraní řízených na dálku. Nu a je třeba rozeštvávat lidi pomocí implantování různých ideologií jako je Islam, Křesťanství, Marxismus a nade vším stojící Judaismus proti sobě. Tito lid0, co tento chaos zpösobují, jsou vlastně zbabělci, neboť se nedovedou postavit pravdě čelem. Jsou to paraziti, kteří potřebují činit zlo druhým, aby přežili.

334638

16.06.2015 17:30

Jan Hus – sůl země

RE: Jan Hus -sůl do ran české země

Freddy 84.?.?.?

Aha tak asi cirkev získala majetek z Marsu anebo jak se k majetku dostala. A nyní zase získává tato církev majetek zpět. Asi jste vážený pane nepochopil, že katholická církev je a bylo společenství, které se snaží a snažilo o ovládnutí světa, je to náhrada rozpadnutého Římského imperia. To znamená papež toto společenství funguje jako čísař Řimské říše. Ovšem tomu to společenství jde opět o ovládnutí světa a na to jsou čistě jiné méthody. Katholická církev využívá a využívala fyzickou sílu ve světské moci. Jen nezapomeňte, že spolupracovala i z Hitlerem. Tato církev jen používá PSYCHOLOGII, tedy psychický nátlak na normální občany. Vstoupit do této církve se dělo a činí pod tlakem a také dědičností. Hus se těmto tlakům vzpíral a kritizoval toto společenství. Proto byl pomopán na koncil jako na sjezd KSČ, kde bránil kritiku tohoto společenství. A Dostal trest smrti jako podobně Milada Horáková.
Nakonec vzniklo Husitské povstání, které povstalo proti Katholické církvi a tedy proti její světovládě. Upálení Mistra Jana Husa bylo ponížení Českého národa a na to bylo Husitství pravá odpověď. Šlo jasně o omezení světovlády této církve, která zastupuje Římské Imperium.

334822

17.06.2015 07:19

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Dokonale reseni

Freddy 84.?.?.?

Souhlas, jinak zde budeme cizinci ve vlastní zemi a budeme muset emigrovat. Naštěstí pěstuji Ruštinu, tak jedinný emigrace by byla do Ruska. Jinak je třeba se ozbrijit co nejdřív, alespoň taser a i Revolver. Jinak až jich bude zde tolik, že budou tvořit tlupy a v těch se budou cítit silnými, tak nám nic nepomůže jen emigrace. Konec konců je-li Musliml více, tak se sdružují do ghet a obzvášť, když mají někde blízko politickou pracovnu, čili mešitu nebo minaret z politrukem imamem. Pak jsou nebezpeční. Je to Propaganda Islámu, jak je mírový, ale je třeba znát korán a šariju.

334890

17.06.2015 10:29

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Dokonale reseni

Freddy 84.?.?.?

To není Hysterie, já to vidím zde, žiji totiž v cizině a visdím to v realitě. Takže jestliže to neberete vážně, tak si vemte k sobě pár těch emigrantů. Ja jen varuji a mně jsou bližší Rusové a Ukrajinci, kteří jsou Slované a myslí lidsky a nejdou Vám po EXISTENCI. Přeji Vám Muslimy a černochy do domu. Jednou vstoupíte
do Islámu a už se nemůžete z něho dostat. Ono si Vás pohlídají a taky Vás mohou zavraždit. Je to jako Mafie. Zdravím Vás a přeji Vám velké přátelství z Muslimy.

334915

17.06.2015 14:12

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Dokonale reseni

Freddy 84.?.?.?

Asi si pletete Mongoloidy Ruské z Chazary, což jsou potomci Mongolů a Turků kteří převzali Judaizmus a udělali ten puč jménem Říjnová revoluce. Nakonec vše popisuje Alexander Solženicin ve svých knihách Dvěstě let pospolu a i Koestner The Thirteen Tribe. Takže všechny vynálezy Říjnové revoluce jsou dílem těchto Chazarů, za pomocí demokratických USA, ti tuto revoluci platili. Nu a takové vynálezy jak Gulag, zplynování lidí plynem v autech, jejich rychlé likvidování, což byli Slavanští Rusové a Ukrajinští a i Běloruští,čiili ne Slovanští Rusové ale 90 procent těchto Mongolsko-Tureckých Chazarů. Ruskéh cara a jeho celou rodinu zavraždili jen Chazaři za vedením Jakoba Jurovského, který zastřelil pistolí nejprve cara. Všichni v té popravší četě byli Chazaři. Lze najít jména na Wikipedii. Tedy tady máte tu Mongolso-Tureckou nenávist.

334929

18.06.2015 15:53

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Zamysleme se, zda obstojíme

Freddy 84.?.?.?

Vážená paní a c o říkate názvu Humanitní bombardování. Kdo to vymyslel a propagoval na Srbech. Je podle Vás bombardování humanitní akt. To přeci vynalezl Váš velký dramatik, filosof, propadandista lásky a pravdy a taky chlastání a zahýbání s jinými ženami, na věky věků vytesaný do kamene pan Václav Havel.
Nakonec se podle něj je pojmenované letiště jako se to činilo například podle Hitlera a Stalina. Nyní máte v Praze i letiště Václava Havla a k legraci všem i lavičku Václava Havla. A proč ne LAHVIČKU Víclava Havla, když on se rád tak napil, že manželka Olga mu tu lahvičku musela odebírat. Vašek Havel je tedy vlastně kult osobnosti jako byl Hitler, Stalin a jiní papaláši. Myslím si, že je pro Vás velký příklad.

335018

23.06.2015 09:46

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Dokonale reseni

Freddy 84.?.?.?

Aha, takže podle Vás Slovanské řeři neexistují. Snad Vám došlo, že jsou si podobné. Takře Slované nikdy neexistovali.
Vysvětlete mi podle čeho se Berlin jmenuje, Vysvětlete mi podle čeho se jmenuje Zittau tedy Žitava. Těch podobných jmen je v Německu dost. Doufám,že Vám dojde, že Slovo Berlin pochází ze slovanské řeči a označuje berli. Byla tam dříve Slovanská vesnice. A stejně Zittau je ze slova žito. Nu bohužel Katholická církev ničila Slovanskou historii a musím vzpomenout Josefa Dobrovského, který se zasazoval o Slovany a hledal jejich historii a založil univerzitní Studium SLAVISTIKA. Právě protože toto činil, nebyl vysvěcen na kněze. On byl totiž katholík a nadšený vlastenec. Takových vlastenců bychom mohli potřebovat.

335318

04.07.2015 14:59

Kobercové bombardování historie

RE: Ak sa rozvoj ľudstva sa pohybuje po špirále, od roku 1972 sme v depresii

Freddy 84.?.?.?

Aha tak za tím stojí srandista Petr Cibulka. Jako s tím Havlem, jdu do ,ěta, ulice Havla, jdu do Woshingtonu tam je pomník panu Havlovi, jdu na letště Ruzyň a hledám ho a dozvím se, že je to letiště Václava Havla, sednus si na lavičku a už zjiáťuji, že sedím na lavičce Václava Havla. otevřu dokonce i lahvičku Václava Havla a nakonec otevču konzervu a na mne z ní vyskočí Vávlav Havel.
Ale Petr Cibula ví jak na Ruské špiony. Kupte si o Petra Cibulka SYDERICKÉ KYVADÝLKO a to Vám Ruské špiony zaručeně najde. Ale toto kyvadylko může taky ukazovat dolů do pekla a tam sedí přeci náš velký HUMANISTA, plný lásky a pravdy humanitního bombardování a to je jen Václav Havel v pekle. No i to peklo se může podle něj pojmenovat a dnes to peklo dnes v Ceské Republice po máme, NE. Takže Cibulkovo Syderitské kyvadýlko ukazuje správně i bez těch Ruských špionů.

335978

13.07.2015 08:06

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí srbské genocidy?

Serbrenica

Freddy 84.?.?.?

Vše popisuje MUDr. Rajko Doleček, který se zná osobně z generálem Mladičem. Gegerál Mladič v žádném případě nedal nikdy rozkaz vraždit Muslimy. Co dělali Srbové, byla podle generála Radka Mladiče policejní akce proti UCK, kde se bojovalo proti této muslimské armádě, kde se jednalo o regulérní boj a bylo tam kolem 2000 mrtvých, což nebyla genocida. Ta genocida je výmysl Amričanů a specielně jejich loutkařů, kteří měli zájem získat Kosovo a založit si tam vojenskou základnu a tím se dostat na Balkán a vytlačovat Srbské Slovany a jejich spojence Rusy. Tenkrát dokonce mohla začít třetí světová válka, kterou by rozjeli Američané generálem Weslym Clarkem, Chazarem z Ruska po rodičích, původním jménem Nedomonský, Naštěstí ho anglický generál v napadení Ruské mírové mise v Kosovu zastavil. Je vidět jak tito Chazaři nenávidí Slovanské národy, specielně Rusy, neboť
Chazaři dělali revoluci v Rusku 1917 a mají na svědomí asi 60 milionů Slovanských Rusů-Podle Solženicyna v knihácht pospolu
a to nebyla genocida. Zabíjet Slovany podle USA a Chazarů není genocida. Ale zabíjet Muslimy musí být genocida. Holokoust byla genocida ale vraždění Slovanů za druhé světové války nebyla podle Chazarů žádná genocida. Tady se měří dvojím metrem.

336449

15.07.2015 20:38

Co 89% obliba Vladimira Putina skutečně znamená?

RE: obliba Putina

Freddy 84.?.?.?

No, rád bych věděl, kdo by byl tam lepší než Putin. Asi velký národ potřebuje moudrého vůdce a Putin je moudrý chlap na správném místě. Kdo jiný bych Ruský národ zachránil před rozpadem a tedy jeho zotročením. On tento národ sjednotil místo toho aby ho rozdělil jako to dělal Jelcin. Jelcin neměl zájem na tomto národě. Jelcin nechal zahladit stopy po zavraždění cara a jeho celé rodiny v Jekatěrinburgu. Nechal totiž tento dům. kde byla carská rodina Chazary zavražděna, zbourat s srovnat se zemí. Proč asi.
Nejmenoval se Jelcin vlastně Jelzmann. Asi byl taky Chazar. Šlo mu taky o zotročení Ruského národa jako Chazarům za říjnové revoluce.Solženicin o tom píše ve svých knihách Dvěstě let pospolu. Dnes je těžké tyto knihy sehnat. Jsou někomu nepříjemné.

336632

17.07.2015 10:26

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí srbské genocidy?

RE: Serbrenica

Freddy 84.?.?.?

Ta nenávist je pravdivá. Dnes se díky ovládaní USA Chazary se snaží všemi prostředky opět dobýt Rusko. Neboť říjnová revoluce 1917 a ovládnutí Rusk, Ukrajiny a Bílého Ruska byla jen jejich práce. Je třeba znát knihy od Alexandra Solženicina Dvěstě let pospolu. Dneska tyto knihy nelze sehnat. Je jasné, proč.
Celá vláda Sovětského Svazu se z nich skládala. Slované byli a považují je za otroky. A nyní se po Jelcinovi se stal vůdcem Vladimír Putin, který zná dobře Chazary a postavil se proti ním. Nechce dovolit aby se dostali k moci. Nu ku příkladu jeden z Chazarů je Chorodovský, který si dělá nárok na prezidentský úřad Ruské Federace.

336715

V roce 1999 řídil Wesley Clark řídil bombardování Srbska. Původní jméno je tedy Nemenovsky a jeho předci pochází z Ruska. Nu tedy jsou to původem Chazaři a není se třeba divit,že nenávidí Slovany, a tedy samozřejmě Rusy. Nu a je třeba číst Alexandra Solženicina knihy Dvěstě let pospolu, aby jsme pochopili, kdo vlastně způsobil 1917 puč Ruský stát. Ten puč se jmenoval Říjnová revoluce. Na této revoluci se podíleli hlavně Chazaři z USA. Tedy byla to revoluce placená a podporovaná z USA. Tato revoluce byl Chazarský Experiment na Slovanských národech a jeich zotročení Chazary. Nyní by rádi chtěli udělat totéž a dobýt Rusko. Málem se jím to podařilo díky ožralému Jelcinovi. Nu a pan Wesley Clark v roce 1999 málem rozjel třetí světovou válku, kdyby nechal bombardovat ruskou mírovou misi v Srbsku. Naštěstí byl zadržen britským generálem.

337080

Jak píše o takových lidech neurologe MUDR Koukolík, lidi kteří jsou bez emocí a tedy dělají kariéru a jdou pro karieru přez mrtvoly, jsou to lidé kteří jsou psychopati. Nu a protože je úspěšný, tak neskončil vězení, neboť jak říká MUDR Koukolík, ne=uspěšní psychopati končí ve vězení. Takový je asi generál Clark.

337108

04.08.2015 08:17

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (3. část)

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Freddy 84.?.?.?

Trocký byl Chazar jako ostatní, co způsobili ten puč 1917, kterřý se nazývá Říjnová revoluce. A těch hochů bylo přez 90 procent a založili Čeku, Ljubjanku a Gulagy. Byl to jistý Frankel, který tyto Gulagy zakládal a nechal je vést též spolusoukmenovci. Stejně vynalezli i zabíjení lidí ve velkém pomocí plynu a to v autobusech, kde se lidem do kabiny zaváděly plyny z motorů a tím byli usmrceni. To se Adolf Hitler naučil od nich. Říjnová revoluce byla genocina na Slovanských národech Chazary. Vždyť ve jejich ideologii stojí, že každý Chazar má vládnout a vzít si 2 800 otroků, což jsou lidé, pro ně něcio menšího než zvířata, kteří nepatří do jejich víry. Jinak o Tom píše Alexander Solženicin ve svých dvou knihách Dvěstě let spolu, specielně v té druhé. Udává tam jména , což svědčí o tom, že to nebyli Slovanští Rusové. Dnes je těžké tyto knihy sehnat. Což je logické, že někdo má na tom zájem, aby tato historie opět zmizela ze světa.

337533

17.08.2015 07:28

Český spor o imigraci

RE: Hodně písmen

Freddy 84.?.?.?

Oni Afričané se budou dále nekontrolovaně množit a budou nás zásobovat novými mladými emigranty. To je prostě nekonečný řetěz dodávek tvorů, který nemá konce. A pak islámská víra k tomu. A jestliže se utopí při přepravě na moři, tak jako věřící v aláha, příjde do islámského nebe, Stejně je to když bombou spáchá sebevraždu a ještě zabije při tom nevěřící,
Lidé Islámu jsou jako pochodující bomby. V Šariji stojí, že Muslim má právo zabíjet Nemuslimy a nic se mus nestane. Islám nás Evropany Nemuslimy vidí jako slabochy, které je třeba donutit k přestupu do Islámu anebo zavraždit.
Islam je Ideologie, která podle nacisty Himmlera je z nacizmem příbuzná.

338228

08.09.2015 07:59

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Freddy 84.?.?.?

Bible je jako kuchařka paní Rettigové. Je to takový program pro computer jménem člověk. Je to tedy software stejně jako je koran a tora. Stejně jako je Marxuv Kapitál anebo Hitlerův Mein Kampf. Je to prostě program pro computer jménem člověk, aby fungoval a ulehčil mu život bez přemýšlení. Říká se, že každou odpověď najdete v Bibli. Zřejmě nás navštívili tvorové z jiných planet a na základě nich byla Bible, Tora a Koran sepsány. Lidé si museli svou existenci na zemi nějak vysvětlit. Nakonec sama církev potlačovala poznaní upalováním jako byl Giordano Bruno a jiní. Pro mne byl Ježíš normální člověk, který svým chováním se snažil ničit říši Římskou, což dodneska žádný stát nemůže snést. A proto ho nechali Římané ukřižovat. No a pak se z jeho utrpení stal mýthus, že je synem Boha.

339237

12.09.2015 22:57

Dunajská jízda jako součást danajského daru

Z jednoho extrému do druhého

Freddy 84.?.?.?

Že Český národ se nepoučí z chyb minulých, to je velká chyba. Už zase si nasadil nový chomout, který dává na Český národ pozor. Proč nestudoval před tím, než vlezl do nového chomoutu demokracie jako je Švýcarsko a Rakousko. A slavný nový spasitel národů, malý Vašík Havel, který se znal prý z Rheinhardem Heydrichem nebo seděl prý na jeho kolenou, navštívil také Švýcarskom aby se poučuil, jak se dělá neutrální demokracie. Ale asi je třeba Českému národu opět nasadit chomout a zkrotit ho, aby nebyl jako smějící se bestie, jak říkal o Češích sám Rheinhard Tristan Heydrich. Heydrich tvrdil přeci o Češích, že je potřeba mít na ně bič a cukr, což prezident osvoboditel Vašík Havlů opět pro Čechy zařídil. Češi dostali přeci jen chléb a hry. Mají vše ale ale za to si museli nasadit chomout. Co je lepší. Asi ten chomout made in USA.

339380

15.09.2015 09:30

Objevují se spekulace, že USA financují africké dobývání bílé Evropy

RE: Kdyby to tak byla pravda, kdo,jinemu jamu kopa..

Freddy 84.?.?.?

Není se třeba divit, pan Protektor Shapiro je pokračovatelem Rheindarda Tristana Heydricha, neboť on patří též k nadřazené rase a tedy vyvolené rase, takže si s těmi hlupáky Slovany, Čechy může dělat co chce. Nakonec americká okupační armáda projížděla Českou Republikou, jakoby zde byla doma a proto mu dávala
ochranu. Nu nevím, co sliboval pan prezident Havel, že na Českém území nebude nikdy cizí voják. A tu to máme. Už si okupační vojáci si dovolují projíždět se po Čechách. Nu příště si v Čechách založí pod nějakou záminkou základnu. Takže zde se okupace děje postuoně mírovou cestou, kdežto německá okupace se činila obsazením Ćech a Moravy ne mírovou cestou. Ono je třeba Čechy naučit je, aby si na mírovou cestu zvykli. Ona je to ale taky okupace.

339461

30.09.2015 14:47

Soros/CIA plánují destabilizovat Evropu

RE: Muz na svem miste,mimo jine,financni poradce kralovny

Freddy 84.?.?.?

Vždyť nacista Himmler řekl, že Islám je nacizmu nejblíže a budoval islámské Bosenské SS-jednotky z Muslimských Bosňáků.proti Slovanům. Nu prý Muslimové nemají před smrtí strach, neboť prý příjdou do nebe. Toto pravil nacista Himmler.

340162

02.10.2015 10:22

Měli jsme kdysi sen

RE: Tušení stínu

Freddy 84.?.?.?

Katastrofa je pro Československo, že rozpadlo ale taky a co je důležité, že ze zničilo zemědělství a průmysl. Vždyť zemědělství je základ, neboť nakrmí občany a bez vlastního zemědělství se stáváme závislými a dovozu potravy a tím se stáváme otroky. A pak vlastní průmysl je právě možnost uplatnění vlastních lidí, tedy je to nutnost tvořivosti. Jak se říká, hlad naučil Dalibora housti, což právě vlastním průmyslem se stáváme opět nezávislými na dovozu z ciziny a jsme nuceni vymýšlet a tvořit nové produkty, které lze taky vyvážet. Takže nemá se všechno kupovat z ciziny ale namáhat si hlavu. Ale to právě jsme se stali otroky, když z pohodlí si vše najednou koupíme místo abychom se nutili k přemýšlení. Nu a kopírování výrobků je taky dobrá činost, neboť i zde je možno se něčemu naučit, tak jak to dělají Číňané, kteří se drží zásady, že kopírováním a zlepšováním musí být student lepší než mistr. Toto pochází od Konfucia, Čínského filosofa.
Je škoda, že neexistue firma TESLA, nebo ČKD, Moravan Otrokovice, kde jsme byli na světové špičce ve stavbě sportovnívh a cestovních letadel.
Nu aměli jsme dokonce vlastní námořní lodě, kde to je.

340207

29.10.2015 17:36

Vlastenectví

RE: Děsivá naivita a neznalost

Freddy 84.?.?.?

Velká pravda, co píšete. Demonsrtrace mi se nic nezmění. Je třeba studovat náboženství a nebýt členem žádného. Velmi důležité je tedy studovat židovské náboženství a pochopit jak působí. Je třeba současně studovat Islám a srovnávat z Křesťanstvím a Židovstvím. Je třeba tyto náboženství studovat z nadhledem a ne být členem jedné víry. Je třeba vědět, že musí bát dovoleno z náboženství vytoupit, jinak to připomíná mafii.

341139

18.01.2016 09:34

Den, na který Západ rád zapomíná

Tak zvaný západ zradil

Freddy 84.?.?.?

Ten západ nás zradil a zrazuje do dneska a Českoslováci pořád západu věří. Když Českoslovenslovensko bylo darováno Hitlerovi, čímž tedy slavnému světu zachránilo pod tlakem slavného západu mír, tak tento čin slavný západ nikde nepřípoméná. Nakonec pan Hitler zabral bezbrané Čechy a Československo se rozpadlo a slavný západ nehnul ani prstem za jeho záchranu. A tedy vlastně válka začala už Mnichovským diktátem, což už tvrdím dávno.Není třeba připomínat, že plno Čechoslováků pak opouštělo republiku, aby v cizině bojovali za svobodné Československo.Od té doby co znám Mnichovskou dohodu mluvím jen o začátku války MNichovskou dohodou ane napadením Polska 1.září 1939. Nevím proč máme obdivovat Velkou Británii a Francii, které nás zradili a za které naši vojáci proti Hitlerovi bojovali. Nakonec Velká Británie nechala ukrást Českslovenské zlato darováním jeho Německé říši. A co bylo vrchol je to že poválce muselo Českslovensko zaplatit Britům vše jako válečné uniformy až tkaničky od bot atd.

344567

18.01.2016 17:56

Den, na který Západ rád zapomíná

Jedinná cesta svobody

Freddy 84.?.?.?

Jedinná cesta do sviobody Čech a taky Slovenska je vystoupit ze všech spolků a to z NATO a z EU vyházet cizince a znárodnit ještě klíčpvý průmysl, který u nás zůstal a stát se neutrálním státem jako Švýcarsko a je jedno že schudneme. Ale co je důležitější být svoboden a být na začátku chudý a nebo být bohatý a být vlastně otrokem cizinců a tedy závislý.

344588

19.01.2016 08:28

Den, na který Západ rád zapomíná

RE: Jedinná cesta svobody

Freddy 84.?.?.?

Vážený pane přestaňte mi TIKAT npásali jsme spolu prasata a buďte velmi slušný. Je vidět že jste nenanažraný bez výchovy. Naučte se chování a přečtěšte si knhu od Kniggeho jak se máme slušně chovat. Z zakovým prosťáčkem jako jste Vy pane se nehodlá, zabývat.Svědčí to o Vašem vzdělání. Jste asi provokater.

344611

20.01.2016 21:36

Den, na který Západ rád zapomíná

RE: Jedinná cesta svobody

Freddy 84.?.?.?

A co by jste chtěl Vážený paneprosťáčku Kyros. Vy jste provokater a jste zřejmě z hnízda Václava Havla a jeho bratrů Vážený pane Kyros vy zde nevysvětlujete nic a jen nadáváte a urážíte. Plácáte jako malé dítě a asi si moc hlavu nenamáháte. Kod se chse cpát bůčkem, vy hste zřejmě z hnízda zrádce humanitbího Bombardera Havla, který za války seděl jako mylý kluk na kolenou Reinharda Tristana Heydricha, Vy máte podivný vztah k Českému národu.
Jestli nevéte, tak Váš Vašek byl v roce 1991 ve Švýcarsku a byl z z velkou pompou přivítán, a tak jsem se domníval, že pan Havel chce se poučit o Švýcadské demokracii a chce totéž zavézt v Česksoslovensku, což by bylo tenkrát možné, ale pravda je jiná. Váš humanitní Bombardeur se staral jen o sebe a ne o národ. Jestli Vy s ním souhlasíte tak jste opravdu na nízké morální úrovni a jste jednoduchý prosťáček pane Kyros a vysvětlete nám všem, co na tomto časopise děláte? Jedinné vysvětlení pane Kyros je , že provokujete a že pracujete pronějakou tajnoou službu.

344720

04.03.2016 09:30

Pomalý debakl Evropy

Paní Merklová

Freddy 84.?.?.?

Paní Merklová hraje špinavou hru. Ona nemá zájem na Evropě s tedy mi to připomíná mstu židovstva na občanech Evropy. Ona je totiž občanka Izraele což vypoivídá mnoho. Ona totiž si vyskoušela komunizmus a tam taky mohla vystudovat a pak změnila barvu a stala se velkým spojencem Američanů proti Slovanům. Ona nenávidí Slovany ato specielně Rusy, kteří se postavili Chazarům a tedy lidem židovské víry a rozbili Chazarský stát. A paní Merklová by ráda ovládla Evropu, neboť lidi ne Chazarské tedy židovské víry tedy gojové jsou určeni k službě Chazarům tedy židům. Takže ony se necítí zodpovědná za Německo či za Evropu a ona používá Němce a taky USA za nástroj k zotročení Evropanů a tedy i celého světa.A co se jí nelíbí, že tuto hru k ovládnutí světa prohledlo Rusko s Prezidentem Putinem a pochopilo, co se s pomocí paní Merklové na nás valí. Ona používá též Islámj a invazory úprchlíky jako válečníky k rozbití Evropy a její ovladnutí. Chazaři jsou původné potomci Mongolů a Turků, to nejsou žádní praví židé, přebrali jen židovskou víru a to v sedmém století. O tom píše Alexander Solženicin ve svých knihách Dvěstě let pospolu. Bohužel tyto knihy nelze sehnat jsou pod cenzůrou.

346311

04.03.2016 13:39

Pomalý debakl Evropy

Paní Merklová

Freddy 84.?.?.?

Dvěatě let spolu od Alexandra Solženicina lze najít v Češtině na serveru www.uloz.to lze tyto kmihy stáhnout. Jinak ohledně paní Merklové, co mi řekl jeden kamarád, tak paní Merklová může v případě nouze utéci no Paraguaje dp Jižní Ameriky, kde má prý dům. Nu a jinak může jít do Izraele, neboť má Israelské občanstvé. Takže ona nepoitřebuje se cítit Němkou. JInak pod adresou www.staatsbriefe.de lze najít krátce popsaný výtah ze Solženicina Dvěstě let pospolu a je tam specielně o lidech, kteří způsobili tak zvanou říjnovou revoluci a kdo zabil cara a jeho rodinu. Nikdo z těchto revolucionářů nebyl Slovan nebo slovanský Rus. Většina kjterá dělala tuto revoluci a zabila cara bylo Chazaři. Nebili to tedy žádní Slovani a celá ta říjnouvá revoluce 1917 byla podporována bohatými Chazary z USA. Sám Chazar Trotský jen do USA pro peněžní pomoc a mnoho jeho soukmenovců revolucionářů se vrátilo s ním z USA do Ruska.

346326

22.03.2016 08:03

Dvaadvacátý týden ruského vojenského zásahu v Sýrii: Putin oznamuje novou strategii

RE: Zda to je jen zastiraci manever Putina nebo zmena situace nevime.

Freddy 84.?.?.?

Je to logické neboť USA dostává strach, že Kuba se bude přátelit z Rusy, neboť Rusové odpustili Kubě 90 procent dluhů a za to že budou přáteli z Ruskem, což znamená postavit na Kubě raketovou základnu a z toho mají USA strach tak je lepší přetáhnoutáhnout svého nepřátele na svou stranhu a snažit se vytlačit Rusy. A prezident Obama je na odchodu a tak se snaží udělat něco pozitivního pro záchranu svého působení jako prezident USA, neboť zatím nic pro USA pozitivního neudělal. Chces se prostě ještě zalíbit jako malý kluk, že byl hodný.

347046

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 77 čtenářů částkou 12 265 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 7

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 424 429