Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané jezinka

Nalezeno 57 příspěveků, 10 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.05.2002 10:01

Návštěva lékařské pohotovosti

Návštěva lékařské pohotovosti

jezinka 62.?.?.?

Pane Stworo, nedelejte si iluze, ze v jine zemi by vas bez pojisteni osetrili drive nez byste zaplatil! Znamy si ve Francii zlomil klicni kost. Byla sobota odpoledne. V malem mestecku v lekarne sdelili cislo na lekare. Dostavila se doktorka, pojisteni, ktere jsme meli, ji nic nerikalo, takze sdelila taxu: mohli jsme zaplatit a pak tedy ziskat pro raneneho ostreni nebo nezaplatit a jit shanet jineho doktora. Povedlo se nam tech "par" tisic franku, ktere chtela, dat dohromady. Byla ochotna vydat recept na konstrukci, ktera se pri zlomeninach klicni kosti pouziva. Soucasne nam rekla, kolik to stoji, abychom si nedelali iluze, ze snad neco dostaneme zadarmo (za pojisteni)... Cena byla pro nas astronomicka. Poslouzilo improvizovane provedeni, transport do Cech a zde konecne normalni pece. Stalo se pred temer deseti roky, kdy pojisteni na cesty do zahranici existovalo, ale asistencni sluzba nikoli a navic nebyli bezne mobilni telefony. Handrkovani o penize probihalo, aniz by se doktorka sebemene zajimala o stav pacienta. Na otazky "co kdyz umre? co nasledky z prodleni?" odpovidala "A kdo to zaplati?" Pojistovna nam vylohy uhradila, ale bez hotovosti a pri vaznejsim zraneni to mohlo dopadnout mnohem hur.

1841

03.10.2005 17:13

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

nevim nevim

jezinka 193.?.?.?

nejsem si jista, jestli ma tahle debata smysl. zkuste se na nejakem zensky zamerenem serveru zeptat v diskuzi, zda by si zeny nechaly podvazat vajecniky (coz je dle meho laickeho nazoru principielne podobny zasah) nebo nejakou jinou metodou zneplodnit - byt s urcitym procentem moznosti navratu zpet. Vetsina z nich vam odpovi, ze dokud jsou v produktivnim veku, tak urcite ne. A to stejne tu rika spousta chlapu na tenhle clanek. Takze co se vlastne resi?

73153

05.06.2015 06:49

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

jak přežít jaderný ůtok

jezinka 88.?.?.?

...a jsme v tom až po uši, my křesťanská Evropa, vše je fake - křesťanství a papež, evropa a amerika, vinen je bílý dobyvatel - čeho vlastne dobyl?

334065

16.06.2015 13:34

Jan Hus – sůl země

jan hus

jezinka 88.?.?.?

.."hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdu, braň pravdu až do smrti, neboť pravda tě vysvobodí." mistr Jan Hus
mesiáš=pravda= Kristus=Já jsem,
tedy sluje:..."hledej Já jsem, slyš /co jest/ Já jsem, uč se /poznávat/ Já jsem, miluj Já jsem, prav Já jsem, drž/pozornost na/ Já jsem, braň Já jsem až do smrti /těla/, neboť Já jsem tě vysvobodí / z nevědomosti o tom kdo jsi/"

334793

21.06.2015 07:49

Může Sýrie přežít?

A co, my, ženy, matky synů, jež "musí" bojovat? Co my k tomuto řádění- mužů řekneme?

jezinka 88.?.?.?

Všechny války kdekoliv jsou "záležitostí" mužů v tomto muži ovládaném světě- patriarchátě, jen si vezměte rozdělení světa podle vyznání- víry: křesťanství, nejpočetnejší skupinou jsou katolíci s papežem v čele- je to čistě mužská komunita,ostatní křesťanské sekty- jehovisti, adventisti, baptisti, apoštolská církev, českobratrská církev, atd.- vedou ji čistě muži, islám- zde žena může pouze rodit a děti jsou ji brány kolem 8-9 let tak chlapci jako děvčata, reformovaná církev evangelická- zde jsou farářkami i ženy, ale nějak se strácí zájem o ně a slova jejich kázní neprorazí skrz pokličku mužského světa, řeckokatolická církev-jenom muži, pravoslavná církev - opět muži, judaizmus- muži,atd. Je zde ve světě místo pro ženy? Mají ženy rodit děti jenom pro to, aby jejich synové padali ve válkách/ byli mučeni/ křižováni/ rozčtvrceni/ samovražednými ůtočníky v bitvách o zemi coby obránci či ůtočníci? Mohou i ženy něco říci k válkám dobyvačným či obranným? Počítá se s jejich názorem? Myslí si snad muži,jenž rozpoutávají války, že žádný názor ženy nemají, či jim nepřísluší? Vždyť Bůh stvořil ženu stejně tak jako muže! Dal Bůh do rukou muže/ženy "zbraň" aby ji použil/-a proti jinému muži/ ženě? Ne, nedal. To jen člověk - muž si usmyslil, že bude sám svůj "druh" likvidovat. A proč to dělá? Proč svou vůli staví nad vůli Boha? Stvořitele? Proč? [pláč]

335158

21.06.2015 09:45

Může Sýrie přežít?

RE: Několik vakuových bomb a je po

jezinka 88.?.?.?

...pane, sfalšované výsledky voleb to jsou, v celé Evropě, a otázka- kdo je falšuje - objednavatelé voleb t.j. zůstávající stav zákonodárný a jurisdikční - kosmetické ůpravy s množstvím připomínek je jejich výsledek a podepisuje to hlava státu, kterou dosadil - objednavatel a tak pořád dokola..." a to tele hubou mele, a ten vepř jako pepř, a ta kachna jako...

335161

30.06.2015 20:23

Čínský syndrom

čínský syndrom

jezinka 88.?.?.?

smutné je na tom zrovna to, že všichni zainteresovaní počítají POUZE se stávajícími nerostnými surovinami, ba Putin volá své západní "odpůrce/podporovatele" za polární kruh ještě tam se nerosty mohou dobývat, tak jeďme tam, a zapomeňme na to, že jsme technicky vyspělá civilizace bez srdce a vypumpujme z planety co se dá, až se Ona otřepe a my se propadnem v peklo - všichni; a spravedlivě, protože kdybychom měli srdce na správném=pravém místě dávno by všechen vědecký pokrok vyplul na povrch světa, a my by jsme ušetřili matičku Zemi našich spropadených tužeb po vykořisťování.

335762

06.07.2015 07:40

Svědectví o masakru v Gaze

pro nepomáháme tady

jezinka 88.?.?.?

.proč nepomáháme zrovna tady,tato téma je aktuální 67 let a Evropa mlčí,pŕihlíží případe spolupracuje na masakru. proč?

336068

06.07.2015 07:50

Řecko může opět zachránit Západ

ten kdo řídí armagedon

jezinka 88.?.?.?

...zná velice dobře lidskou mentalitu, přichystal pro lidi past,ze které se mohou dostat pouze jednotlivci, kt. pochopí, že tento svět EGA je od počátku odsouzen k zániku, vypadli jsme z ráje když jsme upřednostnili své tužby před Božím náručím.

336070

07.07.2015 19:29

Svědectví o masakru v Gaze

RE: Dopady - pak se celý svět hrozně diví

jezinka 88.?.?.?

je to dané výchovou.každé náboženství a od něj se odvíjející filozofie života=kultura je pouze vnější- uctívání např.po Mojžíšovi evreji uctívají "zlaté tele"=peníze, křesťané uctívají pána Ježíše a klanějí se jeho sochám a citují verše NZ, na to upozorňoval už sv.Pavel, že rozhoduje DUCH Písma a ne slova, i on odkazoval na duchovní vnitřní náboženství,kt. má provádět každý sám v sobě a ve svém ,svou myslí postaveném, světě, stejně tak Ježíš, ale nedopatřením lépe záměrem je upoutat člověka na historii působení a společnost, kde ten-který "BOží" žije, a ne na to jaký byl ůčel již zbožštěného prorokova působení/kult osobnosti/.všichni potentáti všech církví chtějí jen abychom VĚŘILI v Boha tak, jak to vykládají oni. při tom když se podíváte očima vnitřního duchovního náboženství na svět,víte, že je to jinak jako v nynějším světě.Odkaz rabiho na smrtelné posteli je: Synu, vše je jinak...než jak se svět jeví a jak nás kněží a vládnoucí entity přez média poučují.nejlepší na všem - každý skládá ůčty sám za sebe Bohu i v posledním soudu při svojí smrti.v izraeli mají i ministerstvo náboženství/propagandy.

336169

12.07.2015 18:52

Proč Tsipras zradil

RE: ADS

jezinka 88.?.?.?

ano, jsem si taky jist, že je to tak, protože je moc přetláčen a na vše má argument, také pracuje na nwo po svým, má "své lidi/kliku " po celým světě a ne nadarmo byl ředitelem kgb, způsoby má, i "masku" si nechal od plastického chirurga udělat, aby jeho role byla dokonalá. zajal krym zrovna tak jako i§rael palestinu, a co víc láká ropaře na dožínky za polární kruh, tedy pro matku Zemi nic dobrého. ohání se i novou filosofií KSB a hoši z leva-net ji dobře protlačují.navíc protlačuje ona filozofie islám. a to je už zde...a putin to ví.jediný kdo může člověka z brindy dostat je člověk sám, když pochopí v čem je podstata Písma svatého, které nás a nám upřímě popisuje špatnost mocných po celou historii,pochopme, že NZ a Ježíš se nikdy neklaněli mocným, ale mlčeli, poněvač mlčeti je dobro pro nás, tak nečiníme hříchu vůči sobě a Bohu, z tohoto světa jde jenom odejít v důstojnosti Kristovou Cestou, kterou popisují evangelisté: kdo má uši a oči, ví jak.proto nereptejme, čiňme dobře sobě i druhým, a děkujme Bohu za vše čeho se nám dostává,jinak bychom se nepoučili,jenom naše rány bolí nás, cizí nás nebolí. v duši povstaňme a hledejme v sobě "Kde domov můj?"

336397

15.07.2015 18:50

Co 89% obliba Vladimira Putina skutečně znamená?

obliba Putina

jezinka 88.?.?.?

Putin- to je past:
"půjde to lstí- silné vůdcovství a to je silné jenom tehdy, když vůdce zcela splyne s národem: když se důsledně věnuje jeho blahobytu, když v pevné víře v jeho hodnotu předem vyloučí veškerý cizí vliv, když není pouze národní, nýbrž také až do morku kosti sociální"

336628

16.07.2015 07:34

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

česká tradice...

jezinka 88.?.?.?

historii píšou vítězové - a ti sedí ve vatikánu, souč.papež doznal,že je jewisch tak jako i předchozí papeži jimi byli, a to jsou JENOM ti, kt.vidíme a slyšíme na veřejnosti. militantní politika křesťanství zastoupena RKC - JS podáváná jako "pomocná ruka křesťanů žijících v hojnosti" - misijné tažení- rošiřování překroucených výkladů evanjelijí, novodobý kolonializmus afrických zemí "vyvolenými "- ruka v ruce-kvazi křesťanskou filozofií, humanitární akce, plundrování fauny,přísun "odpadků"ze stolu evropských zápaďáků, nese své ovoce. jedinou šanci, kterou má každý člověk v sobě - v tom je jeho síla, je vzepřít se takto postavené/prezentované tyranii a uctívat křesťanského boha mimo stavby vatikánu. však Bůh je všude a ve všem.

336652

17.07.2015 06:22

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Myslím, že se autor mýlí.

jezinka 88.?.?.?

obě náboženství uctívají stejného boha, jenom představitelé těchto náboženství - kněží jsou falešní, praví kněží jsou z řádu Melchisedeka, je to psáno i v Bibli. Kněží z řádu Melchisedeka jsou duchovní, žijí svým duchem jsou pokřtěni Božím duchem a k tomu vedou i lidi, kteří rozumí o čem je řeč a kteří hledají svého ducha-sebe.I Ježíš byl rabbi z řádu Melchisedeka.

336706

17.07.2015 07:29

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Poslechněte si Prof. Petra Piťhu.

jezinka 88.?.?.?

...krásné, až na ten závěr, "jsem člověk a jako člověk chci také zemřít", ale Ježíš Kristus nám všem přišel ukázat, že zemřít nemusíme, že budeme-li se usilovat tak jako On se usiloval a pracovat celým svým životem a žít Bohem, budeme žít dál vědomě jako duch v těle, proto je zván Mesiáš, pomazaný, a když tělo na sešlost věkem zemře, budeme žít dál v jiném světě , protože " v domě mého Otce je mnoho příbytků".
A tak ač křesťan dokonce probošt, neví onen člověk, že může žít věčně, a v tom je ůpadek křesťanství coby náboženství. I zde musí přijít obnova v duchu Kristově. Závěr - nemáme u nás kněží z řádu Melchisedeka, kněží živoucí/ svítící svým duchem, a takové křesťanství je tím pádem náboženstvím smrti. Z úst toho ctihodného muže slyšíme pouze jakým dobrým světským člověkem by jsme se mohli stát. Ale Kristovo království "není z tohoto světa", proto v líčení jeho působení v evanjeliích, svět není spomínán. Veškerá naše pozornost je v evanjeliích upřena na to co máme v sobě "v skryté komůrce" dělat.
Jsou před námi dva ůkoly - žít ve světě jako /bilogické/ tělo a nebýt z tohoto světa. Tak Ježíš Kristus radil. Kdo bude tak Krista nasledovat, "bude žít, i když /jeho tělo/ zemře /pro tento svět/."

336708

30.07.2015 11:18

Falšování historie kvůli agendám

RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace

jezinka 88.?.?.?

pane, děkuji Vám, chvíli mi trvalo než jsem se z šoku vzpamatoval-a.
...tedy "koruna česká" přes lože je "jejich" ...město vidím veliké jehož sláva hvězd se bude dotýkat, ach , ubohý zevní člověk, kt.podlehne lákání světa a bude se plahočit ůdolím stínů , aniž kdy dozná za života těla Pravdy.

337313

13.08.2015 06:31

Iluze svobody v Americe

iluze svobody

jezinka 88.?.?.?

to stejné se děje i na východní straně polokoule, ještě více podobných článků ať všichni pochopí, že základem " demo.kratického státu"není proklamovaná "rodina" ani "občan", ale entita správné "krve"DNA a jistého členství. Tak tomu se říká NWO na celém světě. Jistě chápete , že slovo " MIR" v ruském jazyce má dva významy -za 1/ By to měl být Mír na celém světě, stav bez vojen, a za 2/Svět lidí. "Symbolický odkaz" papeže vůdci státu s největším přírodním bohatstvím , má nyní celkem jiný ůčel než jak je proklamován...
Řešením pro "lid" je tedy nereagovat na "hozené rukavice" a nepodporovat "stavitele NWO", lež přimknout se vnitřně více ke Stvořiteli veškerenstva, jenž spravedlivě panuje tam, kde nachází vroucí srdce jím utvořených lidí. Jiná cesta není.

338015

15.08.2015 17:38

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Ano, jsem hrdý

jezinka 88.?.?.?

váš názor na -izmy Vám nikdo nebere, ale je určitě Váš? v nynější době ideovo-informačních válek? jak poznáte, že vy jste jeho autorem? není to tak, že někdo Vám ho podsunul a jelikož se Vám určité "věci" v něm zamlouvali, tak jste ho "uznal" za svůj.
Připomíná mi to poslední odkaz rabína na smrtelné posteli, když všichni čekají na jeho životní krédo, kterého se držel, rabi vzdychne, upře pohled na svého syna a s posledním výdechem vyřkne : "Synu, vše je jinak."ten rabi byl na konci svého života důstojným hrdinou.

338151

28.08.2015 18:34

Privatizace je jádrem fašismu

RE: lenže -

jezinka 88.?.?.?

...kdyby jste poslouchal "hlas boží" z Vatikánu, věděl by jste, že onen hlas řekl, že všichni papeži byli a jsou židé...nepřekvapí už NIC. a co navíc když jsou valná většina z nich posmrtně svatořečeni coby křesťanští světci, jo,jo ,pane, to jsou mi věci...

338715

01.09.2015 06:17

Zastiňování amerického dolaru juanem

Hozená rukavice - Qui bono

jezinka 88.?.?.?

není důležité to, která měna zda rubl nebo chuan. Ale KDO! Tedy se tažme - kdo má zájem na změně světového platidla? Přeci globalisté! A kdo to je? No inu ti samí - jsou to jisté klany, které poznáte podle "krve". Modré krve. A určitých typických vlastností. Infikovány jsou všechny šlechtické rody Evropy. A tedy i Asie. Dokonce i hlavy rádobyduchovních cirkví. A že ve svém !globálním tažení! používají různé filisofické směry, zdají se býti odlišné.

338870

06.09.2015 09:47

Lež se stává normálním pracovním prostředkem západních politiků i tzv. seriozních žurnalistů

RE: Přece je jasné, kdo za likvidací Evropy stojí

jezinka 88.?.?.?

I ty děti za to můžou. Jejich rodiče vychovala "doba normalizace" po 68.roce politika komunistů v ČSFR. Nyní již víme, kdo tak učinil- "modrá DNA". A děti si sami vybírají své hodnoty, i když jsou rodiči usměrněny. Velkou zásluhu má na tom základní-škola, podívejte se co se v ní učí. Je povinná. Další vzdělání povinné není, proto ho lze "nakoupit" až do akademických hodností.

339108

06.09.2015 10:04

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Toto prorokoval na rok 2015 Nostradamos

jezinka 88.?.?.?

vždyť to byl taky žid, proto se na něj tolik lidí odvolává. My - domácí pohané ho nemusíme. Otočme tisíciletý list stránky a žijme blaze v našich hájích a lužinách.

339109

06.09.2015 11:56

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Realita v Německu

jezinka 88.?.?.?

bez nadsázky pán věděl co dělá, přežije v bezpečí vězeňské cely, ale my-milující si to odskoušíme naživo.

339117

12.09.2015 14:59

Vyúčtování

RE: proč právníci chtejí peníze?

jezinka 147.?.?.?

celá lidská existence zde je postavena tak, že každý je predátor každému, protože žijeme - komu se líbí,komu ne - v padlém světě bez Boha. jakoukoliv profesi vezmete, je to tak. dokonce i když chcete opravdu v dobrém něco uvést do života coby užitečné, je to okamžitě zneužito v prospech zla pro jiné. to ostatní jako ku př. peníze, se už jenom nabaluje se zlem.

339371

15.09.2015 12:49

Migrantes ante portas

RE: List židovi Dukovi - Qui bono!

jezinka 88.?.?.?

z patriarchova otevřeného listu, ale současně "křičí" i pravda o české církvy "na co se tak byla o restituce" - aby nehnutelnosti pronajímala těm "slovutným" lidsko-právním oraganizacím, jež s "láskou k trpícím" pozívají imigranty k nám, a tak inkasovala - církev tedy - ždímala evropské a státní penízky pro sebe! Hledejte ženu - nyní "církev římskou". Tedy i ona o připravované evropské katastrofě ve formě imigrantů nejen věděla, ale ji i odobřila.

339483

10.10.2015 08:57

Ruská „výchovná“ salva zničila světovládu USA

RE: Ruska ,,Vychovna

jezinka 88.?.?.?

jen aby jsme nepřeskočili! co Vám dává záruku, že nynejší vedení Ruska, se nemůže změnit? znáte jejich vnitřní problémy natolik, aby jste mohl jásat? vlastně jedna kapitalistická krajina "vypoklonkovala" z pozice prvního druhou. ano, kapitalistická...totalitní!

340480

28.10.2015 05:37

Balkán platí za satanismus Západu

Osmanské ůzemí

jezinka 88.?.?.?

Balkán - pôvodne (Johann August Zeune 1808): osmanské územia v Európe podle Wikipedie,
takže nehledejme v "satanizmu", lež v podněcující minulosti cca 200let dozadu: Komu by vyhovovalo nástroj "osmanská říše zpřed 200 let"?

...a migranti si určitě nebudou lámat hlavu " co s původními obyvateli" nyní, protože jsou to naverbovaní a ideologicky primitivně nevychovaní šiřitelé islámu v rukou multikulturalistu, jenž se neštítí ho použít coby teroristicky vychovanou "kobylku" poslouchající jeho rozkazy.

341101

29.10.2015 07:09

Sýrie – přehledná analýza bojů

ůtočníci - dobyvatelé jsou známí

jezinka 88.?.?.?

...tedy mi zcela jasné PROČ se celý svět tváří, že to neví! ba dokonce ti co teroristy vybavují zbraněmi, jsou světem přijímáni, a dokonce předsedají nyní OSN!

my co se modlíme za mír ve světě opravdu podporujeme tu správnou stranu konfliktu?

341123

02.11.2015 06:49

Nač potřebuje „syrská umírněná opozice“ padesát Yankees?

ti instruktoři žnou výsledky už nyní

jezinka 88.?.?.?

vše o čem se píše aktuálně funguje už v realitě...výsledky jsou nasnadě...pro koho pak ony správy jsou určeny? pro nevěřící tomáše na odčárknutí kolonky v tabulce!

341281

03.11.2015 07:13

Nový smrtelně jedovatý herbicid uvolněn formou schválení ještě odolnějších GMO

hledejme protialternativu na jedy

jezinka 88.?.?.?

nereagujme, buďme vepředu! shrnout fakta a jelikož naši kynožitelé jsou na Zemi s námi, také dýchají ten samý vzduch a jedí zde vypéstované jídlo byť neostřikované jedy, musí to jít. Rady pana Keshe, dohledat.

341336

05.11.2015 06:16

Hnutí Pegida: 10 požadavků na německou azylovou politiku

normální požadavky

jezinka 88.?.?.?

zdá se, že i v Německu žijí normální lidé, a poplatní politici.

341408

06.11.2015 07:35

Konspirační teorie? Ne, neznám...

lidé se probouzí-je to vývojová fáze vědomí- ze zvířete v člověka

jezinka 88.?.?.?

shrnutí-už víme ten silný/slabý "vybraný kluk" také buduje NWO, dokonce má "požehnání" od tvůrce nynějšího matrixu, takže věci nejsou takové jak se jeví, ale pracuje se za pochodu "zbraněmi bližního", všichni probuzení jsou vůdci v prvé řadě samých sebe - zbavit se ega a následně až se probudí dostatečný počet "spících Růženek", nastane dominový efekt Fibonaciho spirály. I zadavatel matrixu podlehne kosmickému vývoji, který je nezvratný.
Jsou vypracovány teoreticky plány na možné scenáře, plány vznikali v myslích tvůrců, tedy někdo jim je vštěpoval a něco odečetli z IP předchozích civilizací, ale vývoj nelze na Zemi zastavit, jenom spomalit ideologiemi.
Rodí se ty samé duše s novými informacemi z druhé věčně živé strany.

341437

21.11.2015 17:47

Evropský Gulag: francouzská zóna, či proč Západ potřebuje válku s terorismem

váš vnitřní život, který je tím opravdovým Životem...

jezinka 88.?.?.?

...si řídíte samy, takže KDO chce na sobě pracovat, nebude číst světovou tlač a čumět do bedny, chodit na majdany či rádoby zábavní kabarety, ALE bude se zajímat o SEBE aby se poznal a spoznal a dosáhl osobní svobody , jež je člověku svobodou pravou, a osud -karma zařídí jak strávíte další dny vašeho života. zde platí pouze opravdovost a poctivost samých k sobě!

/G-2,16/ "víme však, že člověk se nestává spravedlivým před Bohem na základě skutků přikázaných zákonem, nýbrž vírou v Krista Ježíše", přeloženo do současnosti "poznáním své podstaty, která jest neodělitelná od věčnosti Života"

i zde platí, čím více nás bude, tím lépe se nám povede[smích]

342115

01.12.2015 07:18

Pakt Merkelové a jejích kompliců: Temná hodina pro Německo

dovolávání se křesťanských hodnot

jezinka 88.?.?.?

...nikdo se neptá proč Vatikán a církev neochraňuje staletími!!! prověřené křesťanské hodnoty a naopak umožňuje bezbřehý nárůst "odchýlek od normálného křesťanství" , ale tuto roli ponechává v rukou obyčejných lidí Evropy

342593

06.12.2015 21:36

Soumrak filosofie a věčné náboženství

snad trochu osvětlení do úlohy Kristovi a ke křesťanství jako nejvyspělejšímu náboženství na Zemi

jezinka 88.?.?.?

http://makon.cz/pdf/UNK.pdf [smích]

342846

07.12.2015 09:07

Erdogan vydírá spojence z NATO

korporace

jezinka 88.?.?.?

Erdogan by to nedělal, kdyby si nebyl jist podporou korporací a elit, jest ještě jiná želízka, jež se dají rozžhavit

342858

08.12.2015 07:10

Devátý týden ruského zásahu v Sýrii: Říše vrací úder

občané Říše

jezinka 88.?.?.?

jsou možná nepatrným prvkem války, ale mohou svými rozhodnutími pomoci křehkému Míru se udržet, chce to jen vzít rozum do hrsti. Každý už ví KDO chce válku- korporace a finanční imperium, ať se zalknou svým soustem při rozdmýchávání nevraživosti mezi lidmi a národy. Naštěstí nyní přichází Doba Mesiáše, jenž učiní přítrž lidsky hloupé nestoudné rozpínavosti. My obyčejní občané států této dobé říkáme "Vítej - jsi naší nadějí, našim Životem, našim Mírem v našich duších a srdcích".

342886

27.12.2015 20:58

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: podobenstvo o pastierovi a jeho ovečkách

jezinka 88.?.?.?

zas jeden malý a nepochopil
výklad jest nasledovní: každý pozorující/pastier hlídá své myšlenky/ovce v mysli.
[smích]

343528

03.01.2016 14:03

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

RE: Strucne o terorismu...

jezinka 88.?.?.?

Kristus řekl:" Narodil jsem se, abych mluvil pravdu o Bohu. Co je císařovo, dejte císaři a co jest boží, dejte Bohu. Přišel jsem, abych postavil syna proti otci - otci, který dodržuje zákony císařovi a nedodržuje zákony Boží, a to si říká Bohem vyvolený. Mé království není z tohoto světa. Přišel jsem, abych vám na mém životě ukázal jak nabýt věčného života na tomto světě, zůstat živ navěky a porazit smrt." Pilát si uvědomil, že tento Boží jej neohrožuje jenom v postavení, ale což je ještě horší, ohrožuje samotnou existenci tehdejší vládnoucí elity, ke které se hlásil i on,Pilát, a že ortel jež vyřkne musí být smrtelný tak, že krev na jeho rukou nepřilne, a že musí být lstivý jako had a mírný jako holubice, tak pravil:" nenacházím viny na tomto muži, chcete abych ho propustil, člověka jehož království není z tohoto světa?" Dav podplacen farizeji počal křičet "ukřižuj ho, ukřižuj ho! propusť Barabase."

343810

11.02.2016 10:36

Humanismus, migrace a vlastenectví

uvědomme si, že...

jezinka 88.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=svHV4XQgCgQ

345453

11.02.2016 17:14

Policie v roli fašistů?

svlečte si uniformu a nyní jděte vykonat rozkaz

jezinka 88.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=8VRZqk-adv8&feature=iv&src_vid=AAkH9Ac9jo0&annotation_id=annotation_2489521291

345473

11.02.2016 18:52

Humanismus, migrace a vlastenectví

pro materialisty

jezinka 88.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=ne5n1RKXE2w&feature=iv&src_vid=AAkH9Ac9jo0&annotation_id=annotation_1523617719

345478

12.02.2016 12:53

Pekelné soužití s migranty a politiky

RE: To si necháme srát od vlád na hlavu do nekonečna???

jezinka 88.?.?.?

reag.345504

Já jakožto vědomí -stotož ňující se/ tvoříc Jednotu - se svým Stvořitelem si nejsem vědom,že bych něco vykonával sám od sebe, jsem uvědomovatelem a pozorovatelem dějů a věcí, jež síla Stvořitele, která mě a svět stvořila, koná tělem a myslí, které jsou pouze mými nástroji. Nespečuji se Jsem pozorovatel a uvědomovatel, souzním se Stvořitelem, že vše co udělá, je správné a smysluplné.

345510

13.02.2016 12:03

Pekelné soužití s migranty a politiky

RE: Myslím na obyvatele Calais,

jezinka 88.?.?.?

odp. na 345513

https://www.youtube.com/watch?v=YH3aKbeVE3M,

naleznete zde i odpověď na váš názor i návod co dělat

345550

20.05.2016 07:49

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety

jezinka 88.?.?.?

s tou podzemní má styky;
počkáme si tedy my, pozemšťané,na rok 2020 a nastupující věk Vodnáře ukáže, kdo byl opravdu Spravedlivý.

348679

28.05.2016 20:06

Vojenský konvoj USA v ČR a dopad na občany ČR

RE: Největší vřed na planetě je maďarský žid Soros!!

jezinka 88.?.?.?

pane, mýlite se, tomuto světu vládne lidská mysl - ona je to, která koriguje člověka jedno je-li to Soroš či bezdomovec, svůj svět si každý tvoří sám v sobě;
kdyby Soroš neměl také takové pohnutky jako "objednavatel" ,nehnul by prstem; čím míň lidí "určité myšlence" věnuje svou pozornost, tím lépe pro ostatní, byť by to byla myšlenka na mír- stav bez válek a hrůz,

lidská mysl je ona "děvka", která je prodejná, to je také největším tajemství všech náboženství, které jsou nyní potírány "inteligentními jedinci",

apropo - mír v lidském světě není možný, protože o něj člověk "bojuje" všemi prostředky,

čiňme pokání změňme naše priority v životě - nastevme nově své hodnoty svých "světů" myslí [smích][bliji]

348953

23.06.2016 18:25

Sýrie – Ruský překvapivý útok prolomil Kerryho zdržovací taktiku

RE: věčná válka.

jezinka 88.?.?.?

konečně jeto venku- ano, Putin, je jenom další loutka divadla.

349880

11.07.2016 09:21

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

RE: Udajne Gorbacev prohledl,ale i jako Putin prohledl-omyl.

jezinka 88.?.?.?

právě tohle jsou ty vážky, co mají rozhodnout:

"Putin prijal z Israelu premiera, Putin privital rabiny,s komentarem dobrych sousedskych styku,prakticky,prijal representanty,toho,co vlastni media a kdo jimmy vladne, takze,nema prehled o situace,s podivem politika,jez byl v KGB"

- krom toho si třese ruce s mamá Merkel, jež se ůčastní zasedání Knesetu; tu která má Cohenovu cenu;

VVP pozývá Židy do Ruska, že je ochrání - před kým, sebou samými?

- jeho minulost a původ jsou ve Wikipedii vymazány!!!

a každý jej obdivuje co dělá pro Rusko a svět,

ALE

co když chystá tuto zemi, ke které se obracejí zraky všech.kteří vidí beznaděj ve světě, pro jiný národ? třeba ten "samovyvolený" co pak? komu věřit? líbivým slovům obdivovatelů "vůdce"?

proč se věci neřeší v OSN? proč nejsou státy tlačeny k podpisu lidských práv? proč není "listina lidských práv" doplnena dle stávajících světových podmínek?

je to jen divadlo...

všichni jsme lidmi, ale jsme stvořeni "na obraz boží", tedy my nejsme tělo, ale jsme duše a ta - nemá pohlaví, nemá národnost, dokonce žije bez toho, by cokoliv dělala" i polní lilie roste bez ..."," i ptáci nebeští nesejí, nežnou, a pŕeci si dobře žijí",
a velikáni jež se stali svatými před bohem, zanechali odkazy této cesty k návratu do království ducha, jsou zde v lidských tělech a k "žíznivým" mluví srozumitelnou řečí ducha bděním v Já jsem

350313

30.07.2016 03:01

Slované

Slované a domov můj je tam kde je mé Srdce...

jezinka 88.?.?.?

nalijme si čistého vína a vězme, že jsme zde doma právem, neboť srdce našeho domova je zde:

http://slovakia.travel/stred-europy-kremnicke-bane,

a proto vědíc a cítíc jeho tep, víme proč zde "bytujeme" od nepaměti. a daří se nám zde na místech předků našich ostávat a zvelebovat dle schopností národů našich a prací rukama Boží dar - půdu, která byla a je obživou nás, Slovanů, a z které hlas nesčetných hrdel lidu zde žijícího opěvuje krásu přírody, toho chrámu nebeského, fauny a flóry.
zde se rodili osobnosti kmenu slovanského - básníci, literáti, ale též lidoví pěvci, muzikanti, řemeselníci, všakoví šikovní lidičkové a svou vroucnou láskou k zemi vzdávali hold stvořiteli a děkovali mu za to, že mají kde hlavu složit...co jíst.
jak šťastné je Slovensko, že to Srdce má na pravém místě - v lidu a v jeho obyvatelích.
...a ani příchod německých osadníků-horníků, kteří počali zemi rozrušovat na tom nic nezměnil...viz dnešní ůpadek hornické činnosti...

350969

06.08.2016 22:34

Mucholapka

skusit

jezinka 88.?.?.?

http://tojenapad.dobrenoviny.sk/zena-vlozila-niekolko-minci-do-vrecka-vodou-ucinky-seba-nenechali-cakat/

351150

30.04.2017 11:14

První transgenderový prezident: Trump se stává Hillary

vyšší má přednos před nižším

jezinka 88.?.?.?

http://www.astrologiepetranel.cz/sluzby/tydenni-horoskop/

357542

24.07.2018 08:43

Následky summitu v Helsinkách: Americká „demokracie“ v akci

Oba představitelé států jsou jen herci-loutky, zastupující "přání a touhy " svých chlebodárců

jezinka 2a02:x:x:x:x:x

kteří je zaplatili. Nemylme se, žádná svobodná vůle, jenom "scénář" k ruce. Jsou to"oni - objednatelé" pořád. Dobová podobnost čistě náhodná. Hra, kterou davy lidí, kteří jim věnují svou pozornost/sílu vědomí,"žerou". Žádní svodní herci s vlastní vůlí. K dispozici víc nástrojů ke " sklonění hlavy".

365479

20.12.2018 00:35

Mýtus západní demokracie

lidé mají moc

jezinka 2a02:x:x:x:x:x

...jen si ji- své moci nejsou vědomi. Je to jednoduché:
čemu pozornost věnuji vědomě či nevědomě to posiluji, čemu ji odnímám to slábne. Jednoduché a geniální. Nenechte se vyhecovat k reakci. Buďte aktérem, tím který udává tón ve vašem životě. Vytrvejte!

368590

12.06.2019 16:12

Skutečný důvod, proč je pšenice toxická – a není to lepek ani šlechtění

RE: řízená genocida národů

jezinka 2a02:x:x:x:x:x

ano, morgelony, o nich ticho jako by nebyli už v populaci

372033

08.11.2019 06:47

Jsme součástí světového zla

Každý sám osudu svého strůjcem, pomož si člověče...dále už to znáte, ale neslyšíte

jezinka 2a02:x:x:x:x:x

...kdo si jak ustele, tak si lehne...až se lidé naučí poslouchat, co jim "elita" odkazuje přez - media, citáty minulých mocných, své žití, a otevřou oči a opravdu uslyší/pochopí/ uvědomí si "co jim říkají", že v těch slovech v hloubce jest výzva, hozená rukavice, dloubnutí k pochopení role každého jednotlivce/ůčastníka, možná se něco změní, ovšem nejprve v pochopení své herecké role/místa v času a prostoru a pak v "zrcadlení se" žitého života
návodů mnoho jest, leč uší jež by jich slyšeli, poslouchali, vidět poskrovnu,
...vono je lepčí to vokecat...

374456

13.03.2020 19:11

Putin zachránil Erdogana před sebou samým

RE: Hrdinové z NATO

jezinka 2a02:x:x:x:x:x

tento tvít je nedostupný
hrdinové jsme všichni Vy, já, i ti druzí, vše jsme Jedno, jen ještě o tom nevíte!

377461

24.07.2020 18:03

EU - země, kde včera projedli zítřek

RE: kecy, kecy, ...

jezinka 88.?.?.?

prosím, prosím,
může mi prorok KSB říci, které "ovčanstvo" tento dluh bude platit? a které "tie prašuk/l-e sa budú rozdávať aj ovčanom, a už slintajú/cich/ pri tej predstave"

"Má to hlboký ZMYSEL. Má to za účel uspokojiť a potešiť ovčanov , má to za účel rozkradnúť prachy, ktoré potom zaplatia v daniach ovčania. Má to VEĽMI HLBOKÝ ZMYSEL - táto kurváreň"

...totiž bylo zde zmíněno cosi jako "budeme nosit roušky do konce života", ale jaksi NIKDO nenaznačil dokdy je nám DOVOLENO žít pod "váhou" 100.000 satelitů dona Muska kolem planety a s "životabudičem" dona Gatese kolujícím v ŽILáCH"

380715

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 1

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 5

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 948,45 Kč
1 unce stříbra
546,03 Kč
Bitcoin
847 915,33 Kč

Poslední aktualizace: 5.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 820 894