Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Ďuro Trulo

Nalezeno 55 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.10.2013 10:15

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

proč tolik emocí nad negroangličtinou

Ďuro Trulo 89.?.?.?

když i původní angličtina prošla v ranném středověku devastačním vývojem v rámci její demokratizace lidmi z šervúdu. Inu národ , který měl Šejkspíra a neměl Jana Husa má jazyk poněkud jak říkají engliš poněkud "nekompaktibilní". Abych nekecal do větru tak tvrdím, že jazyk český umí cokoliv co bylo vysloveno přesně zapsat a cokoliv co bylo zapsáno přesně přečíst. Tedy spisovný jazyk český po reformě Jana Husa nikoliv po deformách čecháčkovských "týnejžrů" (viz vokno, votrok). Zkuste si přečíst anglicky tyto následující slova:
SHAKESPEARE ŠEJKSPÍR (přečíst i to druhé anglicky)
Compact Disc-CD sídý, cédé, kádé,
(přečíst všechny pseudoekvivalenty anglicky)
cecky, kecky, sesky, secky, kesky atd. [bliji]

297332

04.10.2013 13:15

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

nějak tu funguje cenzura

Ďuro Trulo 89.?.?.?

dnes jsem se pokusil dvakrát zaslat příspěvek a výsledek nula. Co se děje cenzura i na zvědavci?

297349

05.10.2013 14:37

Dopis zaměstnancům NSA kvůli uzavření úřadu (tzv. Shutdown)

Státy vznikají, fungují, nefungují a zanikají

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Na tom není nic zvláštního. Příčiny vzniku státu mohou být nejrůznější. ČSR v roce 1918 vznikla z popudu vítězů 1. světové války, coby klín do germánského teritoria, zabraňující případné germanizaci středu Evropy. České království zaniklo po bitvě na Bílé hoře a po popravě 27-mi Českých pánů a rozpoutání katolického teroru a 300- let temna. Kuvajt vznikl po 2. světové válce uzurpováním pobřežní části Iraku Anglií a USA z důvodu ovládnutí nejlukrativnějších naftových polí světa. Kosovo vzniklo diktátem NATO Srbsku za pomoci "humanitárního bombardování jadernými zbraněmi". USA vznikly odštěpením zámořských kolonií od britského impéria a jak zaniknou není jasné. Může to být revolucí chudiny (zejména barevné) nebo jadernou odvetou Ruska při pokusu USA rozpoutat 3. světovou válku. V prvním případě bude konec vleklý s několika fázemi a bude končit dělením státu na satelity, v druhém případě se bude jednat o hodiny či spíše o minuty.

297403

08.10.2013 00:00

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

co tak minidrony na kamiony

Ďuro Trulo 89.?.?.?

a nejenom lupiči, piráti a hackeři mají po ptákách

297474

18.10.2013 21:53

Máme krátkou paměť

mnoho povyku pro nic

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Zaujala mne zuřivá diskuse k obsahu článku a uvědomil jsem si až provokační závažnost tohoto obsahu. Z diskuse mám pocit, že v ČR není koho volit, protože pravice totálně selhala a zavinila současný stav politiky i ekonomiky státu a levice je buď stigmatizována jako neschopná (SOCDEM) nebo jako všeho schopná (KSČM). Nové strany jsou pak řazeny k novým vějičkám na lep sedavých naivních voličů, takže koho?
Domnívám se, že voliči by měli volit změnu a tudíž v žádném případě nevolit pravici, která za 8 let vlády zemi totálně zdevastovala. Dále by voliči měli volit jistotu , že ke změně skutečně dojde, což téměř vylučuje volbu nových stran, kde míra rizika je tak veliká jako míra poznatků o jejich členské základně a vedení těchto stran. Takže mi vychází buď nevolit nikoho nebo volit komunisty. Pokud nepůjdeme k volbám a nebudeme volit nikoho pak skalní pravičáci a skalní levičáci rozhodnou za nás a stejně to vyhrají buď komunisti, které mnozí diskutéři odmítají z emocionálního traumatu nebo naopak TOP + KDU ČSL a jsme zase ve stejném marasmu jako před volbami.
Takže zůstává poslední alternativa volit KSČM, ikdyž někteří z diskutérů se asi poblijou. Nemá pravdu diskutér uvádějící návrat státu k socialismu po vítězství komunistů a to z několika důvodů:
1) komunisté nedosáhnou ve volbách ani 50%, aby mohli vládnout, natož aby dosáhli 67%, aby mohli měnit ústavu a začít znárodňovat.
2) I kdyby komunisti dosáhli 99% a vládli, nemohli by změnit ústavu a začít znárodňovat, protože občanům v ČR patří dnes pouze jejich životy, tělní orgány (zatím) a dluhy, takže by museli zkusit znárodnit majetek emerických židovládců a to by nám mohlo pomoci, pokud by nedošlo k okupaci ČR vojsky NATO pod vedením Izraele.
3) komunisté nejsou blbci a nechali v kapitalistických sračkách vymáchat českou pravici a zajisté nechají ve stejných eurosračkách vymáchat i levici (SocDem, Zemanovce). Poučili se totiž z pseudoúspěchu VŘSR organizované židobastlery v zemi bez rozvinutého průmyslu a téměř bez proletáriátu a tuto chybu nehodlají zopakovat v daleko horší politické situaci světa.
4) co ale s potěšením udělají je obvinění konkrétních osob (pravicových politiků, bankéřů, mediálních pisálků) ze zločinů korupce, vlastizrady, spiknutí proti státu a zločinů proti lidskosti a pokud budou sedět ve Strakově akademii určitě najdou v zásuvkách psacích stolu dostatek důkazního materiálu pro příslušné žaloby.
Předpokládám, že všichni diskutéři dospěli k obdobným logickým závěrům , a proto ta zuřivá diskuse a nasazování psích hlav , zpochybňování čehokoliv co by se mohlo jevit pozitivním ať zleva, zprava či odjinud (podle smeru útoku je patrná orientace přispěvatele a i jeho manipulační cíle a bohužel i schopnostní potenciál).
Každý z nás má stejné šance zmanipulovat nebo ovlivnit politickou budoucnost...

Automaticky kráceno

298117

18.10.2013 22:02

Máme krátkou paměť

pokračování povyku

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Každý z nás má stejné šance zmanipulovat nebo ovlivnit politickou budoucnost tím, že vloží do urny platný volební lístek s kandidáty, kteří ho sice mohou zklamat ale pokud se při rozhodování o volbě bude místo emocí (ty jsou vždy zavádějící a proto na ně strany i média útočí) řídit poznatky, zkušenostmi a formální logikou (to není nadávka ale, vědecká disciplína) pak ono zklamání bude marginální a předvidatelné.
Já osobně bych volil (pokud by to volební zákon-paskvil, umožňoval) MuDr Ráta a Pana Kájínka, což by rozhodně nebyla špatná volba! [smích]

298121

Hezky napsáno, neboli "písanému verím". Pouze jedna maličkost nějak falíruje. Psal to člověk, žid nebo mimozemský parazit? Typoval bych na posledního ve výčtu.
Nemám nic proti penězům, pokud plní převážnou měrou svoji základní funkci (směnový etalon, platidlo), ale nelíbí se mi zavedení funkce peněz jako přerozdělovače hmotného bohatství mezi lidmi, umožňujícího ožebračování chudých, hloupých a bezbraných lidí lidskými hyenami, parazity a zločinci (a to bez jakýchkoliv společenských zásluh).
Nemám nic proti půjčování peněz za úrok, pokud je tento úrok přiměřený a splatitelný penězi (nikoliv vlastními orgány a prodejem vlastních dětí do otroctví)!!!
Mé výhrady nejsou o systému či sociálních pravidlech, nýbrž o morálce a rovných právech. Zaměstnat jednoho šťastného hlupáka z tisíce stejných ubožáků tím, že mu dám do ruky zbraň a donutím ho za mizerný plat vraždit sousedy, přátele, vlastní rodinu je rozklad civilizačních hodnot do kořene a nové civilizační hodnoty podsouvané na internet vyližprdeláči majitelů světa jsou satansky zrůdné. Je dobré, že se občas některý z nich veřejně projeví a tím i odhalí. Budeme si to pamatovat po mnoho generací a něco proti tomuto lidskému hnusu již vymyslíme.
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

298326

23.10.2013 22:59

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Proč a koho volit

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Každý dospělý a svéprávný občan ČR má právo volit nebo nevolit. Pokud nebude volit posílí volbu jiných voličů, většinou úplatných fanatiků a i menšinová skupina voličů pak může volby rozhodnout. Takže volit, ale proboha koho! To je věc vnímání, chápání a rozhodování voliče.
Vnímání voliče je projevem fungování jeho smyslů a tady polovina voličů nevnímá realitu (nebo si ji nepamatuje) a druhá polovina vnímá spíše obsah manipulační masáže informačních kurev - médií.
Chápání vnímané reality a mediální manipulační masáže je závislé na intelektu voliče a tady 90% občanů je úplně mimo mísu (hloupí, nevzdělaní a nemorální-zkrátka plebs) a jsou schopni za jalové sliby zvolit vládcem vraha svých vlastních dětí.
Takže rozhodování koho volit je u 99% voličů projevem emocí a nikoliv racionality, kterou celoživotně postrádají. Všechny volby pak dopadnou úplně stejně- voliči volí nejhorší gaunery a naprosto proti svým vlastním zájmům a právům.
Proto jsem níže uvedl racionální schéma rozhodování hloupých voličů, umožňující racionální rozhodování při volbě do parlamentu ČR 2013.

1) jít k volbám(nejít znamená nechat volit nepřátele)
2) určit koho nevolit v žádném případě (ODS, TOP09, VV - pokračování zločinů koalice a jejich dovršení)
3) koho raději nevolit (ANO, KDU-ČSL) ANO je náhražka za VV kdyby voliči nevolili ODS a TOP a KDU-ČSL zabrání zrušení církevní zlodějny zvané restituce
4) koho nevolit z nejistoty - všechny strany s preferencí menší než 2% (zelení, SPOZ, Piráti, Cibulkovci, DSSS, monarchisty) což je zahozený hlas, který bude při lámání politické mafie chybět
5)koho tedy volit (ČSSD, KSČM a možná ÚSVIT)
Volba ČSSD posílí vítěze a umožní mu vládnout
Volba KSČM posílí levici a umožní ji potrestat zloděje, tuneláře, korupčníky a daňové vrahy národa
Volba Úsvitu dá šanci odvaze pro zásadní změny politického systému směrem k přímé demokracii (ikdyž přímá demokracie je pro moudré, vzdělané, morální občany a tedy ne pro pepíky a mařenky co podvodem za komunistů zmaturovali a dnes si hrají na občany).
Já bych volil osobnosti a né mafiánské partaje. Nejraději MuDr Ráta (bojovník, rétor, logik a rovný chlap) a pana Kájínka(života znalý, mafie znalý i té soudní a policejní, odvážný a rovný chlap).
A co Vy ovčani ČR s intelektem pod 90 logikou mravence a morálkou otroka, koho budete volit aby jste opět nebyli za voly???? [velký smích]

298478

24.10.2013 19:08

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Proč a koho volit

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Pokud se některý z diskutujících dobrovolně a sebekriticky řadí mezi ovčany s uvedenými vlastnostmi, pak se mu velice omlouvám za to, že jsem nechtě byl adresný. A můj nick možná je výstižnější než většina ostatních nicků v diskusi. [mrknutí jedním okem]

298519

29.10.2013 21:32

Demokratický požár

no konečně jsme našli viníka světové sociální žumpy

Ďuro Trulo 89.?.?.?

je to demokracie nebo to co je za ni vydáváno (svoboda slova, činu a zločinu všehoschopných deprivantů)!!??
Jak jednoduché a výstižné. Systém dal lidem svobodu a oni začali svobodně podnikat , krást, nenávidět, vraždit a válčit.. Proč se k sakru nezačali svobodně vzdělávat, podporovat, solidarizovat a milovat??? Co je špatně systém, lidé nebo všechno.
Odpověď je složitá a těžce popsatelná, natož logicky vysvětlitelná.
V každém člověku je dobrák i bestie současně a co v něm převáží závisí na výchově (ateismus, náboženství, stádovitost, zbabělost, hloupost , zákeřnost), na schopnostech (myšlení, logika, představivost, paměť) a na životních osudech (cíle, prohry, vítězství, uznání, ponížení, moc, otroctví). Dle Dr Koukolíka je 10% populace od narození deprivantní geneticky a z nich 10% se touto odchylkou negativně projevuje ve společnosti. kOUKOLÍK říká "setkáte li se s deprivantem utečte" ale již neříká kam, protože deprivanti jsou všude. Je to nová budoucí rasa lidstva bez kladných emocí (přátelství, láska, soucit, tolerance) a při střetu s nimi nemá normální člověk šanci a ani si neuvědomí co se bude dít. Proto v mocenské soutěži (politika, ekonomika, věda) nemají normální lidé (90% populace) naprosto žádnou šanci na úspěch. Deprivanti je získají, zneužijí, zotročí a po zbavení majetku a lidských práv zabijí. To se děje od dob Kristových a všechny náboženské a mocenské struktury světa jsou tvořeny výhradně deprivanty nejodpornějších lidských vlastností. Jediné co v této situaci umožňuje obyčejným lidem žít pod deprivanty je schopnost obyčejných lidí pracovat a myslet ve prospěch deprivantů (zrůdných otrokářů), případně být ochránci deprivantů před jejich konkurenty nebo dárci orgánů pro jejich těla. Až tyto schopnosti lidí nahradí stroje lidstvo bude ekologicky zlikvidováno (s velkou pravděpodobností na konzervy pro psy deprivantů). [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

298881

26.11.2013 22:44

Oligarchie versus planeta Země

k tomu článku...?

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Nekoncepční slátanina názorů bez podpory fakty, takže si na ni diskutéři oprávněně smlsli. Každopádně se na ZVĚDAVCI zlepšila diskuse v těchto parametrech:
1) faktografie o 10%
2) gramatika o 20%
3) slovník (spisovný jazyk) o 15%
4) pečlivost projevu (překlepy atd.) o 10%
Ještě jsou značné rezervy ve výběru a zpracování základních témat, ale to je dáno hrůzami doby, kterou prožíváme. [smích]

299928

27.11.2013 15:52

Účelové prognózy a pravděpodobná realita v budoucnosti

k příspěvku To nie sú všetky problémy ľudstva.

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Stručné a exaktní=(pravdivé+přesné+jednoznačné)! Jenom to dostat do hlav občanů, oni si pak návod na změnu vytvoří a zrealizují sami i proti vůli politiků, soudců, policajtů a ostatním slouhů otrokářských elit. [smích]

299961

23.01.2014 20:40

Ukrajina dnešních dnů

RE: Moc díky za článek

Ďuro Trulo 89.?.?.?

asi Vám Rusi postříleli doma všechny potkany, jinak si nedokážu vysvětlit Vaši zášť vůči všemu ruskému. Rusofobie až za hrob, toť je Váš smysl života. Hotové neštěstí pro zbytek Vašeho života.

303131

14.02.2014 14:46

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: Připadá mi to, že tady selhal úplně celý systém

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Celý tento dnešní systém mi připadá pokřivený a neslouží svému účelu. Někomu ovšem stávající stav náramně vyhovuje.
Tento citát je největší nesmysl, naopak celý systém perfektně slouží k tomu k čemu byl navržen, přijat a provozován a to: k totálnímu zotročení lidstva stínovou mocí ve prospěch pár tisíc vyvolených bez možnosti ochrany, úniku či změny. GOJI máme vás v lágru zvaném planeta země na věky AMEN!!!!

304700

16.02.2014 20:22

Rozhodné NE Bruselu je přitakání boji o záchranu člověka

Začátek zlomu

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Nastal zvláštní čas, něco jako ticho před bouří nebo prozření před posledním soudem.
V tomto čase se svět změní a jak o tom rozhoduje stav mysli všech Občanů Světa. A jedině osobní odvaha každého z nás vyjádřit nahlas svůj vlastní postoj k lidem, světu a jeho pseudovládcům dokáže vyvolat pozitivní změny. Čas debat, vtipného glosování a obhroublé kritiky je za námi a již nic neovlivní.
Před námi je čas volby každého z nás koho vyšleme do politických institucí obhajovat naše práva (čas obhajovat je sami se zbraní v ruce jsme již dávno prošvihli).
Volby do pseudoparlamentu korporátně-fašistické EU jsou poslední příležitostí vymést Audiášův chlév, a proto musíme najít Samsona a dát mu do rukou naši zbraň (občanské hlasy). Problémem pro nás všechny je neznalost struktur a náhradních či stínových struktur EUROHYDRY a tím problém najít pravé SAMSONY. Proto je čas psát výzvy na servery zaměření Zvědavce a navzájem se informovat o Občanech podoby Samsona (duševní, ideové a morální).
Na servery politických stran, deklarujících boj proti strukturám EU vkládat dotazy a zasílat maily s žádostí o voličskou úmluvu s kandidáty o obsahu politického pověření (co mohou a co nesmí či naopak musí) budoucích EU poslanců námi Voliči Občany, Nositeli Moci. A součástí každé uzavřené smlouvy musí být ještě před volbami sepsaný i krutý trest selhavším a zradivšim poslancům, aby byli neúplatní a nezlomní v hájení Našich Lidských Práv (nikoliv korporátních nelidských lživých rádobypráv).
Zvedněte hlavy a začněte se organizovat a navazovat přímé kontakty s lidmi a stranami, které budou ochotny jít s námi a za nás do Don Kichotské bitvy s otevřeným hledím i myslí.
Ďuro

304845

17.02.2014 20:06

Rozhodné NE Bruselu je přitakání boji o záchranu člověka

z EU nelze vystoupit, EU lze rozpustit nebo reformovat

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Debata v předchozích příspěvcích o vystoupení či nevystoupení z EU je naprosto nesmyslná. Podmínky vystoupení z EU nikde neexistují a ani se s takovou aktivitou členů nepočítá a pokud by měla nastat, byla by ze strany komise EU vytvořena lavina překážek a po jejich překonání by vystoupivši země byla vystavena ekonomickému a možná i vojenskému teroru ze strany EU, USA a NATO (až do úplné devastace jako LIBIE). Proto jedinou cestou opuštění EU je její totální, rychlá destrukce zevnitř, prostřednictvím poslanců europarlamentu a za součinnosti občanů členských států. Háčkem je vysoký plat europoslanců (od plného koryta se těžko odstupuje) a nátlak nevolených členů eurokomise (odporných zločinců), podporovaných NSA, CIA, MOSADem a FEDem.
Druhou možností je většinové převzetí moci v europarlamentu euroskeptiky a europopírači, pokud budou mít po volbách většimu a následně přijetí nových zákonů zajištujících úplnou suverenitu členských států.
A o to se musíme snažit zavázáním námi volených poslanců našim programem a jeho prosazováním ve strukturách EU, čehož se také eurohovada nepříčetně bojí.

304907

01.03.2014 13:32

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

Strategie či psychologie?

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Otázka v titulku navozuje základní možnosti reakce na vyprovokovaný konflikt jak mezi dvěma sousedy o hnojůvku na dvorku tak mezi dvěma světy o vliv na společné planetě.
Strategie je sice duševní proces,ale pracující s matérií (země, lidé,výzbroj, výchozí pozice, cíle). Má výhodu v jasném a rychlém rozhodování a variabilní realizaci cílů. Na Ukrajině strategie představuje vojenské řešení konfliktu, což přinese rychlý a přesvědčivý výsledek (možná i očekávaný), ale zafixuje psychologická schémata (zlí, dobří, hrdinové, zrádci, vrazi, kolaboranti) na několik generací, takže problém nebude vyřešen, nýbrž pouze zakonzervován. Čecháčci dodnes nenávidí Rusy za "okupaci"(přátelskou pomoc), aniž by chápali světové okolnosti tehdejšího dění. Hitler "genocidou" bezvýznamné části židovstva (obětovaného Rodschildy)zajistil Germánům na staletí nálepku nácků a vrahů a tím je v podstatě pacifikoval (takže byli nuceni přejít na ekonomické válčení, které není tak očividné pro osly a ovčany). Pokud Rusové dnes použijí strategii (byť sebepřekvapivější) získají krátkodobě vliv na Ukrajině, ale dlouhodobě ztratí vliv všude. Psychologie velí přetrpět a překonat krizi hodnot i ideí, což Rusové coby základ Slovanů dokonale umí. To se neobejde bez dočasných ztrát a hlavně bez dlouhodobých rizik, protože lidská psychika je prodejná děvka lidských debilů. Ale o tom v dalším příspěvku, ihned následujícím.

305631

01.03.2014 14:10

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

Strategie či psychologie?1

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Psychologie konfliktu to je jiná káva i kvalita řešení. Vyžaduje mnohonásobně širší znalosti vývoje konfliktu a historie účastných etnik a hlubokou analýzu a tedy čas na přijetí řešení. Nesouhlasím se strategem Duginem, že nicnedělání pracuje pro tu stranu konfliktu, která jej neeskaluje. Někdy je strategie poslední nadějí na jakékoliv řešení (i to nejhorší), ale psychologie konfliktu USA kontra ROSIA je dosti jasná a polární. Rusko je cílem útoků již dvě tisíciletí a je to z důvodu přímého dědictví Říše Římské (viz předchozí příspěvky). Útoky na RUS začaly nájezdy tatarských hord na Donu, švédy na Něvě a pokračovaly čigischánovými hordami, osmany na Kavkaze a Krymu, následně napoleonským tažením, Krymskou válkou o Gruzii, 1. světovou, infiltrací VŘSR, 2. světovou, studenou válkou a končí dnešní invazí západu na Ukrajinu.
Přijetí psychologického řešení v tomto případě je možné, pokud je kam ustoupit (do předem připravených bezpečných, nedobytných pozic) a pokud bude zvládnuta pátá kolona, která jako vždy zahajuje konflikty všude na světě již od dob starého Říma.
Je to řešení dlouhodobé a předpokládá, že agresoři se budou dlouhodobě chovat agresivně (vraždit, loupit, zotročovat) až to dojde i poslednímu jehňátku ze stáda ovčanů. Je tu však problém generačního transferu ideí, hodnot a vztahů porobeného ovčanstva. Po bitvě na Bílé hoře psychologie pracovala pro Husity, ale po dvou generacích již nedokázal utlačovaný národ zajišťovat generační transfer a nové generace si na otroctví jednoduše zvykly. Každá mladá generace se navíc generačnímu transferu v období puberty a adolescence vzpouzí a prosazuje své renegátské pseudohodnoty, což způsobuje transformaci transferem přenášených ideálů a společných pozitivních hodnot. Pokud má RUS použít psychologické strategie, tak ji musí zvládnout v průběhu 20-30ti let tedy jednogeneračně, aby starci ještě pamatovali "MEJDAN" a události po něm a dokázali je správně použít k výchově nové generace.
Navíc je to běh do nejistoty světa, protože svět a lidstvo se mění (většinou degeneruje k stále agresivnějšímu a nemorálnějšímu vztahu mezi ovčany a společenskou nabídkou hodnot, pseudohodnot, ideálů). Recept na řešení konfliktu světů nemám a doufám, že ho má Putin a jeho poradci. Pokud ne pak amen se Slovany, amen s křesťany a nástup satanů s "protokoly" v ruce je definitivní. Všichni se zamysleme nad touto vážnou situací a hledejme pozitivní řešení pro jednotlivce, rodiny, rody, obce, národy a celé lidstvo. Je to poslední příležitost a tak místo planých keců to chce invenční nápady a metodiku jejich realizace pro každého z nás. Situace je obdobná vzniku Křesťanského hnutí u řek Evropy v 1. století Kristova letopočtu. A v tom je veliká naděje!!!! [smích]

305632

07.06.2014 10:43

Češi, nejzamračenější národ Evropy, se změnili v nevoliče

Česká elita nebo jelita?

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Z článku neplyne koho autor myslí českou elitou. Český stát byl po celou historii pod vlivem cizáckých elit (římané, frankové, germáni, židé, rakušané) a česká elita vždy těm cizáckým elitám přisluhovala nebo trpěla spolu s Českým lidem cizáckou genocidou. Výjimku v celé historii České stádnosti tvoří pouze období Husitství a rok 1918. Toto otrocké postavení české elity nezachrání ani světem uznávaní příslušníci české elity světové úrovně jako: Jan Hus z Husince(kazatel kaple Betlémské, rektor university Karlovy, zakladatel spisovného jazyka českého upálen v Kostnici 1415), Jan Žiška z Trocnova(geniální vojevůdce), Jan Jesenius(rektor university Karlovy, lékař, vědec, sťat spolu s 26 Českými pány 1621), Jan Ámos Komenský(kazatel církve českobratrské, učitel národů, vyhnán z vlasti, štván katolickou církví v celé Evropě).
Proto české elity v boji o přežití napříč historii nakonec ohýbají hřbet před cizáckými elitami a dávají tak "pozitivní" příklad českému lidu (plebsu)!
Lidé ale podvědomě tuší, že ohýbáním hřbetu ničeho pro svůj zájem nedosáhnou, a proto jsou dvojtvářní a bezpáteřní. Napravit to může nový JAN, který pozvedne hrdě nad hlavy všech malověrných symbol české svobody a nezávislosti HUSITSKÝ PALCÁT!
Česká JELITA z hradu, sněmovny, senátu, vlády, justice, armády a policie už nezachrání nic a nikoho a ani sebe, ačkoliv si to falešně namlouvají. Zkuste v řetězcích (kauf, lidl, albert atd.) koupit poctivou prádelní šňůru, která by udržela v tahu cca 100 kg. Ani omylem a proč asi. Lamp a sloupů je v Čechách víc než je potřeba!!!

311200

01.09.2014 15:12

Odporná mateřská školka intelektuálně nedomrlých šašků EU

RE: Pro orientaci

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Pan prof. Ghristie nemá pravdu ani v jednom ze svých závěrů a manipuluje ve prospěch neoconů podobně jako senátor Roberts (Reganův poskok). Oba činí pro Slovany nepřijatelné závěry, že jedinou cestou z katastrofy je dobrovolné otroctví Slovanů pod jhem korporátních židofašistů. Alternativou pak má být pouze III. světová jaderná vélka. Neuvádí vůbec argumenty vyváženě a pravdivě. Krach dolaru opravdu způsobí okamžitý kolaps ekonomik založených na dovozu všeho (surovin, energií, spotřebního zboží, práce a intelektu)z neokolonií, ale naopak bývalé kolonie to osvobodí a ty mohou svoji otrockou výrobu a služby použít ve prospěch svého vlastního obyvatelstva a to i tehdy když nebudou mít zelené dluhové lístky, nebo tím spíše a lépěji!!! [chechtot]

316555

04.09.2014 21:58

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku? 2. část - dokončení

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Rozhodně se nezastávám Hitlera, ale dle uveřejněných zpráv z dojče novin té doby vyhlásila celosvětová židovská obec v roce 1933 finanční a ekonomickou válku Německu v době kdy Hitler zaváděl říšskou marku a zachraňoval tak ekonomiku státu v hyperinflaci před totálním rozvratem a návratem do 17. století.
Totéž udělal Putin v postjelcinovském Rusku a to židofašisté z wostrýtu nikdy nenechají bez kruté celosvětové odvety. A ta se dnes plánuje na scuku jestřábů celého světa v "NACO"(nahovno pro lid planety Země)! [bliji] [bliji] [bliji] hajzli [bliji]

316760

20.09.2014 17:41

Úloha křesťanství v procesu globalizace

ke kořenům víry

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Konečně velmi podnětný článek a jak vidno z ohlasů i velmi kontraverzní pro jednotlivé "myšlenkové proudy"!
To co v článku a reakcích na něj nebylo otevřeno (natož exaktně popsáno) jsou kořeny víry a všech velkých monoteistických náboženství. Kořeny nejsou popsány ani v základních dokumentech těchto náboženství (TORA, BIBLE, KORAN), což jsou v podstatě manuály pro šíření a udržení jednotlivých náboženství. Kořeny (dle botaniky) jsou základním orgánem každé rostliny, spojující ji s okolím (voda, půda), z něhož rostlina vyrůstá a bez něj pak hyne. Z čeho vyrostla velká náboženství (včetně hinduismu, brahmanství, judaismu, křesťanství a muslimství). Pravděpodobně z něčeho co bylo známo a fungovalo v lidské společnosti ranných kultur a co muselo zůstat utajeno masám ovčanů, plebejců a páriů na věčné časy a nikdy jinak.
Indoktrinace těchto lidiček působením náboženských elit (jelit) je tak dokonalá, že jakékoliv zpochybnění náboženských dogmat vede u věřících až k nepříčetnosti a schopnosti ve jménu víry a svého boha páchat na nevěřících ta nejhorší zvěrstva (omlouvám se všem zvířatům, chtěl jsem napsat "božstva"). Jak v historii, tak v současnosti ubíjejí věřící ve jmenu boha (proti jeho vyslovenému přikázání NEZABIJEŠ) děti bezvěrců před očima matek a nepřátele víry střílejí a hubí plynem jako škodlivý plevel a v horším případě veřějně stínají, zaživa vyřezávají srdce (dobrý džob s orgány ve jménu jejich boha) nebo před zraky TV kamer uřezávájí zaživa hlavy, které pak v bedýnkách zasílají jejich matkám. FUJ každému náboženství!!!! [bliji]
Kořeny všech náboženství pocházejí z civilizací, které fungovaly před pádem babylonské věže a znalosti té doby byly velmi sofistikované a ucelené do systému hodnot - dnes bychom řekli, že měly řád (doufejme že ne předchůdce NWO!! [bliji]
Proto dnes stojí v Bruselu palác EU jelit ve tvaru torza babylonské věže. Poznatky této civilizace nebyly zničeny, jsou tajně uloženy ve sklepeních Vatikánu a k dispozici nejvyššímu kléru všech velkých náboženství. Cézar nebyl žádný hlupák a dobře věděl, že znalosti reprezentují moc a proto nechal v Alexandrii zapálit pouze tisíce snopů slámy v prázdných regálech pověstné knihovny a její obsah tajně přemístil do Říma. Tam tisíce let spočívají kořeny všech velkých náboženství a jsem přesvědčen, že kdyby se tato situace potvrdila lidstvu tak Ti bigotní věřící (vrahové, stínači, traviči) by jako první ušlapali a roztrhali na kusy veškerý klérus světa, protože jejich násilí pramení z jejich ponížení náboženstvím, kterému odevzdali slepě a bez výhrad svůj život. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích]

317772

29.10.2014 18:39

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: tragedia protibolsevickych akcii v rokoch 1918-1920 je v tom

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Léta 1800 až 1899 jsou řazena do devatenáctého století, nikoliv do století osmnáctého (1700 - 1799)!!
[smích]

319988

09.11.2014 10:25

Smlouva TISA: globální migrace pracovních sil bez práv a likvidace státu

pěkně po spirále dějin

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Apropo dějiny - co to je? To co nám napovídali na základní škole v hodinách dějepisu? Nebo to co nám prestitutky předvádějí v reálu, aby nám vytvořili stupidní iluzi pro budoucí prezentaci našich pamětí coby historie?
Ať to vezmeme z libovolné strany tak dějiny byly, jsou a budou podvod vládců na ovládané (otroky, nevolníky, dělníky a ostatní ovládané)! Takže jak je to s jejich spirálou. I to nejblbější stado ovčanů v několika generacích pochopí, že svět není v pořádku a časem zvedne hlavy (mladí berani s řádnými rohy mají taky koule) a vyběhne z ohrady na volnou louku čímž řádně vyděsí a nasere své vládce, plně existenčně závislé na stádu. Nevšimne si při tom, že není na volné louce, ale zase v ohradě (novější s elektrooplotky) a u staronových páníčků, které je opět třeba zajistit pro rozmařilý (božsko-satanský) život.
Globální prediktor (židosionističtí vládci) má pak plné hlavy starosti jak vytvořit novou iluzi svobodné rozkvetlé louky, plné bohaté pastvy. Vždy má před stády goimů stoletý náskok v informatice a vládě manipulací a teroru placených poskoků z řad nespokojených beránků. A navíc má tisíciletý náskok v predikci systému hodnot (náboženství, ideologie, hierarchie) a systému vládnutí (rodové, národní, třídní) a tak včas zavede nový systém v lůně hroutícího se systému starého. Proto se v lidské historii střídají systémy jako boty. Pro stínové vládce světa byl nejlepším věkem středověk s nevolnictvím, kdy ovčani nevolníci plnili všechna přání jelit bez reptání a prodlev v bázni z boha všemohoucího. Jedinou vadou na kráse byla omezená produktivita a kreativita stáda, takže nové plody práce se jaksi nedostávaly na praskající stoly jelit. To vyřešila pseudosvoboda ovčanů v kapitalismu a obrovská exploze snahy o vyrovnání hendikepů vlastními schopnostmi ovčanů a ono se to povedlo. Z ovcí se stali pseudovzdělání občani, kteří si začali uvědomovat práva lidí, za něž se začali považovat. Tak nastala peripetie komunismu a sociálního kapitalismu a tím úpadek moci jelit. Výsledkem je nový útok jelit na svobody občanů a návrat do středověku, kdy si hloupé stádo neuvědomovalo ani vlastní existenci. Dokonce si to GP může dovolit, protože stáda již nejsou nositelem hodnot (myšlenek, věcí, zboží), protože je nahradila výkonná a prozatím poslušná technika (zbraně, počítače, roboty). Takže vítejte v NWO - neofeudální společnosti Vy stupidní a ubečené ovce (doufám, že nedokážete reinkarnovat na medvědy).

320628

18.11.2014 16:50

Havloidé s pěnou u huby

http://cz.linkedin.com/pub/sarka-kadlecova/91/831/b45

Ďuro Trulo 89.?.?.?

http://cz.linkedin.com/pub/sarka-kadlecova/91/831/b45
žeby cenzura nebo má NSA na zvědavci trojského koně?

321272

18.11.2014 17:42

Mail z Prahy

také názor

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Václave, Václave!
Další rádobyčech, který proflákává toto krásné a zvučné české jméno, pliváním rádoby vlastního názoru na člověka, který svoji vzpouru proti majstrímu kabalou ovládáných médií a proti židofašistickým korporátníkům, zvýraznil poněkud vulgárními příklady, aby i takoví hlupáci jako Ty pochopili její obsah. Ty zřejmě pochopit nechceš nebo nemáš čím, nebo ještě hůře maminka Tě špatně naučila mateřský jazyk. Asi měl president Zeman z Lán promluvit k národu anglicky nebo ještě lépe hebrejsky. Inu, ptáka poznáš po peří a člověka po řeči. Ta Tvoje je pustou slušňáckou frází sledující pouze snahu taky si kopnout. No tak si posluž, ale pozor ať si při tom nezlámeš nohu.

321283

19.11.2014 19:56

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Pokus o vraždu Presidenta v přímém přenosu

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Faktografie:

1) presidenti 4 států byli ponecháni v nebezpečné blízkosti davu bez ochrany policejním kordonem (na vzdálenost dohození kameme či granátu)
2) došlo k útoku na představitele ČR a dalších států bez odezvy policie (žádné zatýkání ani dokumentace na video)
3) nebyly zajištěny důkazné předměty (vajíčka, rajčata) k rozboru toxicity a virové nákazy (ebola, sněť slezinná)
4) nebyla vyvolána jednání o zodpovědnosti za incident (organizátoři spiknutí, selhání ochrany státu, terorismus)
5) žádná zodpovědná instituce (policie, BIS)ani organizátoři puče nebyli pohnáni k zodpovědnosti.

Čekají snad orgány státní správy na příkazy z wošingtnu nebo až voliči presidenta ČR vyjdou do ulic Prahy udělat pořádek sami??

321450

05.12.2014 18:27

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

zpravodajství-propaganda-manipulace-zotročení

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Titulkem jsem chtěl poukázat na směr osy zla a nenápadný posun významu slova informovanost (nikoliv informace).
Od dob kdy se gojímové poprve vymkli kontrole neviditelné černé moci (neplést s barvou kůže) uplynulo cca 2015 let. V té době vzniklo lidové hnutí u řek mající ve znaku rybu, zvané později křesťanství. Pro římskou říši představovalo smrtelné nebezpečí, neboť tyto skupinky začaly žít samostatně, nezávisle na říši a svobodně v systému plném otrokářů a jak známo otrokář je parazit plně závislý na otrocích, které vlastní a ničí.
Již v té době vznikla propaganda, která vyvolala vůči křesťanům ničím nepodloženou nenávist a když křesťané odolávali změnila se propaganda na manipulaci postoje křesťanů jejich zařazením do legálné uznané sekty KATOLICKÉHO NÁBOŽENSTVÍ!
Následovalo zotročení katolických oveček v plén poddanství, protože si to přál bůh!? A ovečky tisíc let mečely a poskytovaly mocným všechny dary světa, z nihž samy nesměly okusit ničeho.

Dnes se situace znovu (posté) opakuje a tupé ovce zase nejsou schopny ničeho jiného než tupě bečet ke svému osudu, který je nyní již definitivní.
Pokud otrokář vymačkal z otroka veškerý život na manuální dřinu, feudál vymačkal jenom část sil poddaného,v aby mu ten déle sloužil. Kapitalista může ždímat dělňasa jen do té míry, aby to co dělňas vyrobil mohl buržuj někomu prodat. Pokud dělňas vyrobí víc končí, protože neprodejná produkce zhoršuje výtěžnost.
Problém dneška je, že k výrobě majitel korporace nepotřebuje proletariát, nýbrž techniku (ta nestávkuje, nesabotuje, maká zadarmo 24 hodin denně) a tak vyrobí obrovské množství čehokoliv ale nemá to komu prodat, protože koloběh práce a směny je přetržen. Kdysi se řvalo -nejsou lidi- dnes -nejsou peníze- a tak znovu nastupuje informace!!!!
zpravodajství (co se neděje), propaganda (co si o tom myslet), manipulace (co má dělat ovčan- mávat červenou kartičkou-debil) no na zotročení nečekejte. V době techniky otroků netřeba s vyjimkou dárců náhradních orgánů a gladiátorů pro moderní koloseum ukrajiny. Hlavně, že se vládci baví, gojimové ať zdechnou, protože umřít si nezaslouží. Umírání je totiž důstojné.

322788

09.12.2014 14:21

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Vypadá to, že válka bude

Ďuro Trulo 89.?.?.?

K Šichtařové toliko, že je to mladá pseudovzdělaná rádobyekonomka, nechápající smysl ekonomických pojmů, nebo hůře nalhávající ovčanům nezávadné obsahy těchto pojmů. Neboli půjčujte si a užívejte zboží už teď, protože zítra bude pozdě i na jeho splácení, pitomí otroci!!!!

323028

13.12.2014 16:59

Oddělování Evropy

RE: Vojto vojto ...

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Západní německo bylo výkladní skříní USA a výsledkem nevratné investice do emerické propagandy západu, stejně jako bylo DDR výkladní skříní ideologie socialismu. Oba projekty byly podvodem na "stupidné čriedy ovčanou v oboch košiaroch" (tedy pokud rozumíte slovensky a pokud chápete jinotaje). To jak tyto výkladní skříně vypadaly vypovídá něco pouze o kreatibilitě jejich aranžérů, nikoliv o velikosti stád a intenzitě exploatace jednotlivých kusů stáda jeho pastýři. Váš pohled na svět z vrcholu mraveniště mne sice pobavil ale nepotěšil. Ferdo!!
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

323319

14.12.2014 17:54

Posviťme si na americkou ambasádu – 10.12.2014

Povyšme "level" (úroveň) diskuse na zvědavci

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Velmi rád čtu diskuse k jednotlivým tématům článků na Zvědavci a občas i reaguji na některé příspěvky, ale stále se cítím nespokojen úrovní těchto příspěvků.
Co mi na nich vadí?
1) absence diakritiky- Mistr Jan Hus (kazatel kaple betlémské, zpovědník královny, rektor karlovy university, reformátor církve) zavedl do jazyka českého nabodeníčko krátké (pozdější tečka), nabodeníčko dlouhé (pozdější čárka nebo háček) a odstranil tzv. spřežky (ty zůstaly nekulturním polákům - slovanským bastardům - položidům). Nabodeníčka umístil na horní účaří znaků, předpokládaje, že psaní se zmocní i grafoprimitivové bez zásad a zodpovědnosti a tak zabránil deformaci znaků nabodeníčky (příklad ocásků v srbochorvatštině a abánštině).
2)absence slušnosti (nikoliv zdvořilosti), kdy někteří takydiskutéři používají vulgární výroky vulgárním způsobem. K vulgaritě uvedu jeden příklad z mé pedagogické praxe (jsem důchodce 5 let).
Seděl jsem v jídelně nejmenované střední školy, konzumoval dětskou porci dlabance a poslouchal úlety rádoby pedagogů (kolegů). Na paškál přišlo téma vulgarita současné mládeže a když názory kolegů překročily pověstný rubikon ( řeka v pádské nížině po jejímž překročení se Césarovy legie již nemohly vyhnout boji s barbary) jsem do diskuse vstoupil svým nezapomenutelným výrokem, který slyšeli přítomní kolegové i dlabající žáčci.
"KURVA, jak libozvučné, jadrné a do jazyka českého přejaté slovo, a jak těžce v jazyce českém diskriminované."
Kolegyně češtinářka přemístila obsah lžíce (polévka) prsknutím do tváře tělocvikáře naproti a přítomný ředitel SŠ se zmohl na ubohé "to snad nemyslíte vážně kolego!"
Ale myslím zněla moje odpověď, kterou jsem bodoval nejenom u všech žáků, ale i u většiny pedagogů. Poučení - když vulgárně tak k věci!! Vugarismy používané jako citoslovce (ostravak poprvé u moře - KURVA TO JE VODY) jsou v diskusi na libovolné téma zavádějící a rušivé a proto zbytné. Vulgarismy používané k ponížení protivníka v diskusi (byť úplně debilního) ponižují jejich autora!!
3)sebeukájení příspěvkářů - toť nebolestnější problém jakékoliv diskuse, měnící diskusi na test intelektu jednotlivých pisatelů. Osobně mám rád jinotaje a druhý či další smysl výroku, ale aby to fungovalo musí být primární význam výroku pregnantní (věcný, správný, úplný a pochopitelný) a navíc i exaktní (pravdivý, jednoznačný a přesný) a až pak vícesmyslný (pro inteligenty).
4) česká gramatika (sémantika, stavba vět, syntaxe a úcta k jazyku). Toť téma velmi bolestné, neboť dnešní mládež gramatiku nejenže neovládá, ale jí přímo programově opovrhuje a tak paskvilizační pseudopříspěvky devastují nejenom pisálky, ale stejnou měrou i čtivce a dokonce i odolný emeritní učitel časem podléhá jazykové zrůdnosti (novotvorbě diletantů a jeji...

Automaticky kráceno

323391

15.12.2014 20:14

Jak se Německo stalo rozděleným

Naděje světa

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Na ousidermedia jsem si pustil video v domnění, že uvidím dokument o současnosti ukrajiny (malé u není gramatická chyba ale občanský postoj) a zažil jsem nejkrásnější zážitek posledních let (a to jsem na světě 66 let).
Dokud někde na světě existují takoví lidé má svět velikou naději na uspořádání lidských problémů s pro všechny pozitivním výsledkem. Díky mladí lidé ať jste Rusi či Moldavci nebo jiní Slované. Dali jste mi naději, že mí vnuci zažijí lepší svět.
Pusťte si to videjko!!!

http://outsidermedia.cz/ukrajina-videoprehled-z-15-12-2014/

Ti z Vás, kteří nejsou tupí materialisté pochopí proč tito lidé zpívají v marketu a ne na podiu. Bylo mi ctí Vás vnímat!!!

Videí je v příspěvku několik.
Jedná se o video SMUGLIANKA

323467

19.12.2014 13:34

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Tito keby, keby

Ďuro Trulo 89.?.?.?

SSSR byl úplně nezávislý stát a i tak měl problémy politického charakteru (říše zla), vytvořené coby fikce ventilovaná západem v židofašistických médiích již od roku 1945. Moc židofašistů není v zelených papírcích, ale v jejich diaspoře po celém světě, kde obsazují svými sionistickými figurkami všechny informační (profesoři, umělci, obchodníci, lékaři)a mocenské posty (politici, bankéři, oligarchové). O tom se nedopatřením dověděl Ada Hitler a pochopil, že německo pod kuratelou židů bude pouze agrární kolonií anglosaského židovského světa. A další už známe z historie. Výsledkem holokaustu je cca 5 milionů mrtvých v koncentrácích a dnes nás nutí uvěřit, že to byli všechno židé. Pálí nám tu davidovu hvězdu na čelo ze všech medií, abychom se strachy pozvraceli, kdykoliv spojíme v myšlenkách žida s něčím špatným (například s úžerou nebo otrokářstvím). Jenom si říkám kdy svět objeví dalšího hitlera, protože si o něj žíde koledují nehorázným způsobem. Komu není rady, tomu není pomoci!!

323683

22.12.2014 22:58

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

válečný chaos v diskusi zvědavce

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Přečetl jsem si pozorně diskusní příspěvky k tématu a nějak se mi jeví názorově nekonzistentní a protichůdné. Což o to, střet různých názorů je základem diskuse, ale cílem diskuse je dobrat se pravdivého popisu a hodnocení diskutovaného tématu (nikoliv zdehonestovat nositele jiných názorů).
Takže bude a nebo nebude?? Začala či již probíhá nebo nikdy neskončila?? Bude ekonomická, klasická, jaderná či galaktická?? Na to diskuse neodpověděla a tak zkusím odpovědět sám.

1)Každá válka vždy začíná v situaci výrazné strategické výhody agresora a pokud možno překvapivě a pod falešnou vlajkou (vinu svést na oběť je dalším poválečným bonusem).
2)Každá válka má nějaký průběh (vojenské operace, okupace území a lidí, odpor, únava, vyčerpání zdrojů - příměří, kapitulace či mír).
3)Každá válka je jiná než ta předchozí a navíc je zahájena ob jednu či dvě generace (zmaření generačního přenosu zkušeností).
4)Každá válka pokračuje mírem (obdobím přípravy války nové).

Takže jaká bude ta naše velká válka jak nás indoktrinuje ČT a ČR a jiné zkurvené media židofašistických korporátních vlastníků světa?
Jediné co lze relativně pravdivě predikovat, že pro naši civilizaci bude poslední!!
Není to totiž válka o africké kolonie ani o ropné či vodní zdroje světa, ikdyž to tak zdánlivě vypadá. Je to válka o právo žít na světě a vládnout mu nebo zemřít či se stát biootrokem, totálně ovládaným zombí, končícím život darováním orgánů vládcům.

A proto budou všechny zúčastněné strany nekompromisně kruté a použijí takové prostředky, které povedou co nejefektivněji k vítězství.
Dle CIA 70-tých let existuje asi 17 stupňů eskalace války, dle použitých prostředků, strategií a dosahování cílů. Jedna z možných alternativ eskalace:
1) Tajná ekonomická válka (smlouvy o cenách, spolupráci, pomoci)
viz Maršalův plán, Waršavská smlouva, EHS
2) Tajná diverzní válka (technické katastrofy, lidské hávárie)
3) Strategická poziční válka (politické koalice, puče, revoluce)
4) otevřená ekonomická válka (burzovní a bankovní ataky, sankce, sabotáže)
5) otevřená hrozba válkou (pakty, základny, cvičení, provokace)
6) zástupná válka (pátá kolona, odboj, žoldácké ataky)
7) konvenční válka (pravidla, klasické zbraně, známá strategie)
8) ničivá válka (bez pravidel, použití ZHN)
9) finální válka ( bez cíle, použití klimatických, gravitačních, kosmických zbraní)
to be continue ..... [mrknutí jedním okem]

323868

22.12.2014 23:17

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

válečný chaos v diskusi zvědavceII

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Každá válka respektuje obecné principy účasti v ní:

1) mocným všech zúčastněných stran jsou známy protistrany a jejich cíle (předpoklad pro dosažení cílů bez války dobrovolným vazalstvím, otroctvím či vykoupením)
2) ovčanům zúčastněných států není známo nic a jsou do války vtaženi morálně nepřijatelným činem ovčanů protistrany (většinou útok pod falešnou vlajkou či horší hnusárna)
3) ovčané všech zúčastněných stran jsou zombifikováni mediální manipulací, propagandou, mediální prefabrikací, indoktrinací náboženstvím či ideologií)
4) válka vypukne v jednom centru v určitém čase a postupně se šíří zapojováním dalších zombí všech zúčastněných stran (donutit všechna zombí, aby začala současně na celém světě zatím nikdo neskusil - uvidíme nyní)
5) válka eskaluje v jednotlivých stupních dle vývoje, vždy aktivací prohrávající stranou (pořadí stupňů lze plánovitě měnit)

Pokud si správně odpovíte v jakém stupni války jsme a jaký bude následovat máte oproti ostatním ovcím nezanedbatelnou výhodu, že budete bečet o pár dní déle.

Přeji dlouhý a pohodlný božský život a pochopitelně veselé vánoce.

323870

09.01.2015 16:04

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

v čí prospěch?

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Vážení přispěvkáři. Važte si sami sebe a zákonem deklarované svobody slova a nepodléhejte v příspěvcích autocenzuře, jako příklad uvádím....
K čemu to povede? K dalšímu vyhrocení nepřátelství! Muslimové se ještě více semknou, ještě více radikalizují. Cítí se ohroženi – a právem! Od 11. září 2001 jsou muslimové a islám obecně neustále trnem v oku západní civilizace. Útoky a posměšky se stupňují, co je nejhorší, jsou vedeny oficiálně v masmédiích takže se pomalu a nenápadně vytváří jakýsi konsensus, že islám = zlo. Je to samozřejmě nesmysl, islám není horší než křesťanství a určitě je mnohem méně nebezpečný než jisté temné proti-lidské náboženství, které učí, že jednu etnickou skupinu Bůh vyvolil, aby vládla, a dal jí do područí všechny ostatní lidi jako sluhy. A že ti sluhové nemají větší cenu než dobytek.

Napište rovnou po pravdě, že se jedná o judaismus (přesněji sionismus) a těmi temnými silami jsou sionističtí židé (proti ostatním košer židům nic nenamítám)! Pokud budeme mluvit v jinotajích, budou nám nepřátelé lidstva i tak rozumět , evidovat naše výroky a trestat nás za ně (vždyť jsme gojimové - tedy horší prasat) a naši ovčané si jinotaje přeloží špatně a ještě je nepochopí (inu horší prasat). Pokud nezvedneme hlavy nyní, neuvidíme ani kdo se nám je snaží podřezat (košer porážka). Ale když je zvedneme a podíváme se sionistům přímo do očí tak se strachem poserou a pozvracejí a zalezou do jejich bohem vyvolené pouště a to je to co nám k mravnému a tvořivému životu úplně stačí (nebude nám již nikdo nutit papírky na úžeru)!! Doba se změní pouze změníme-li se my a to nám všem přeji do roku 2015, již je poslední šance. Ďuro Trulo

324739

12.01.2015 18:26

Nejsem Charlie

RE: Nominace na Darwinovu cenu = stvrzení, že Charlie Hebdo si o útok koledoval

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Mufi napsal:
Pokládám řečnickou otázku zda-li je za urážku a vysmívání adekvátním trestem smrt? Autor jaksi zapomněl zmínit, že člověk není vlak. Není to stroj. Dokonce to ani není zvíře, který když rozdráždíte tak vás může napadnout. Člověk má rozum a má schopnost jednat nejen emocemi.
Mufi má plnou pravdu i v případě napadení Iraku emerickými fašistickými hordami byl použit lidský rozum na vylhanou záminku k válce a to vlastnění ZHN režimem Sadama Husaina.
Propašování 300 židokomunistů pod vedením Lenina přes troje hranice válčících států a dvě bojové fronty do Petrohradu za účelem vykonání bolševické revoluce bylo rovněž racionální. Iniciátoři těchto racionálních akcí zdevastovali svět k obrazu svému (židofašisticko talmudskému) a my o tom dnes nesmíme ani veřejně ceknout, natož napsat pár řádek na Zvědavci bez "zákonného trestu"!
Rozhodně něco ve světě není v pořádku, když ovčani na povel bečí v nové eurobabylonské věži (Paříži) a nebečeli celé věky kdy byli i s dětmi a vnuky hnáni na košer porážky.
Přeji ovcím hodné pastýře a milosrdné vlky. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

324986

28.02.2015 11:04

Copak se stalo s ekonomy a americkou ekonomikou?

Chyba rozhodně není v číslech

Ďuro Trulo 89.?.?.?

nýbrž v podstatě problému, jeho chápání, popisu a zaujetí postoje gojimů k němu.
Autor článku je buď laik nebo vylhaný profík, když obviňuje ekonomy a manažery z neznalosti způsobující kolize, krize a katastrofy. Ekonomové toto vše znají a respektují, že je to přáním tajných elit (žreců, globálního prediktora a jeho poskoků z volstrýtu). Vše je pod kontrolou a probíhá přesně podle plánu z 18. století, kdy se za peníze rodšildů dostala k moci židoobchodnická lůza v Paříži, kterou zgilotinoval Napoleon Bonaparte, aby sám byl vyslán k dobytí Ruska a po nesplnění úkolu zrazen bankovními židoelitami u Waterloo a tím odstaven od výkonné moci (řídící moc nikdy neměl).
Následoval přesun peněz a moci do njúorku na volstrýt (první kamenná ulice v dřevěném městě) a od té doby vládne GP pomocí tajných spolků a peněz židů. Ti založili FED , vyvolali obě světové války a všechny barevné revoluce (bílou v únoru 1917, rudou v říjnu 1917, atd.) A vždy platili všechny strany konfliktu až do doby zotročení (němci neprohráli 1. světovou a přeci přijali versajskou potupnou smlouvu), aby následně předložili rádobyvítězům účty a ti bez peněz platili vazalstvím a otroctvím. to be continue... [bliji]

327940

28.02.2015 11:19

Copak se stalo s ekonomy a americkou ekonomikou?

platili vazalstvím a otroctvím

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Totéž v bleděmodrém se opakuje nyní s EU a útokem na Rusko přes ukrajinu. Řecko potopili němečtí židé pseudopůjčkami mířícími ke germánským prodejcům nepotřebných zbraní (inu strach z turků byl Řekům vnucen již v polovině 20-tého století). A Řecko má splatit nesplatitelné germánskou privatizací ostrovů, přístavů, letišť, letovisek a ostaních nemovitostí řeků. Ani peršané u Thermopyl nebyli tak zákeřní a krutí jako eurogermáni dnes.
A juesej má v tom všem důležitou funkci světového kápa, který uzurpuje a vyvražďuje ty zemičky, které se staví na odpor (at z popudu elit, kterým to došlo či obyvatelstva pod knutou žebrácké smrti). V juesej tedy všechny procesy jsou OK, je třeba totálně ožebračit nejdříve své vlastní obyvatelstvo a pak nabídnout alternativu. Kdo chce přežít bude našim kyborgem, ostatní budou v lágrech čekat na jiné využití (náhradní díly, genetické manipulace, likvidace nepoužitelného materiálu). Těšte (děste) se gojimové (volové - omlouvám se skutečným volům za přirovnání)!! Zlatá miliarda nás čeká, ale každého jinak!!

327941

02.03.2015 11:11

Do prázdna...

RE: Zbytečně to vidíte složitě - chcípá jen Pax Emerikána, Euro-atlantismus a AngloSassové

Ďuro Trulo 89.?.?.?

No já bych jednoho UI viděl. Je to starý známý pšontek krmený celoslovanskou koncentráčníckou ambici židofašisty z vol-strýtu. Koncentráky ještě stojí, nedávno tam byla EU kontrola a určitě bude následovat EU dotace na obnovu coby památníku holokaustu a pokud nejaký zelený papírek či úpis zbyde tak i na obnovení provozu. Pšontci se na svých třiatřicet judajských stříbrňáků natěšeně třesou a vy jim to tady kazíte konstatováním, že v jevropě již nejsou užiteční idioti. Jsou a je jich 50% z 50-ti milionové poluce. [chechtot] [velký smích] [naštvaný] [bliji]

328075

09.03.2015 19:01

Drážďany a Poznaň: Dva různé způsoby vedení války

RE: nepresné-

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Pro rozhodnutí USA a UK nebombardovat Osvětim neexistuje žádné slušné zdůvodnění. Už na začátku jara 1944 svět naprosto bezpečně věděl, k čemu přesně Osvětim slouží. Kdyby angloameričané Osvětim bombardovali /nejlépe vícekrát/ byla by genocidní zařízení zničena a pokud by se Němci neuchýlili k masovému střílení, na což by bylo problém uvolnit kapacity, bylo by zachráněno mnoho tisíc lidí.
Ale existovaly důvody nechat do konce války fungovat vyhlazování židů. Dnes je to téma holokaustu, kterým židé vyrývají davidovu hvězdu na čela stupidních gojímů a ti se bojí jakkoliv ukazovat na hnusy sionismu, aby nebyli označeni za sympatizanty holokaustu. To byl záměr židobankstlerů již při rozpoutání 2ww, protože tušili, že Stalina a Rusy neporazí ani Hitler ani oni v pokračování války o nemž se zodpovědně uvažovalo a upustilo pro protiválečné nálady euroobyvatelstva.

328795

Jinak budeme nakomandováni do války proti Rusku a to bez výcviku, beze zbraní a podpory, jenom vyhnáni na jatka a Rusové ač neradi tu porážku zdegenerovaných slovanů vykonají.
Kdybych měl tu moc tak bych nařídil všem občanům ČR toto:
Přikazuji!
1) dne toho a toho v tu a tu hodinu všem plnoletým občanům vyjít na centrální veřejná prostranství obcí (náměstí, parky, nábřeží) a tam na podpisové listy vlastní rukou zapsat a podepsat:
a) chci(nechci) referendum o účasti ČR ve vojenských paktech (v případě ano v kterých)
b) chci(nechci) referendum o vytvoření konfederace neutrálních středoevropských států (Rakousko, Maďarsko, ČeskoSlovensko, Slovinsko)
c) chci(nechci) referendum o změně statutu všech medií v ČR a o novém způsobu jejich koncesionování občany (návrh v dalším příspěvku)!!

2) Po skončení akce zvolit obecní komisi na kontrolu komunikace občanů obce se státem (ČR) a ta okamžitě veřejně zbilancuje podpisové archy, podepíše převzetí a zařídí jejich odevzdání státním orgánům moci (všechny druhopisy si nechá při předání od zástupců moci potvrdit (již žádné podvody na občanech)!!
3) požadovat po zástupcích státní moci veřejné vyhlášení výše uvedených referend v nejbližším možném termínu (do konce týdne po odevzdání podkladů) bez výmluv na časovou tíseň. Oni jsou v časové tísni ne My Občané ČR!!
to be continue....

328996

K jednotlivým návrhům refernd:
Referndum o vystoupení z NATO je zásadní a zachraňující nejen ČR ale celou Evropu (i s dementními pšontky) od jaderné katastrofy! Proto doporučuji povinnou účast všech plnoletých občanů ČR s kontrolou dle seznamů vytvořených na matrikách obecních úřadů ke dni jeho konání. Výsledek referenda musí být povýšen nad zákony ČR a vykonán ihned pravomocnými úkony mocenských orgánů ČR (jinak musí následovat krvavá revoluce s defenestrací všech mocenských funkcionářů - jako za Husitů).
Referendum o vytvoření Konfederace Středoevropských Států musí ihned následovat, aby po přijetí nebyly jednotlivé státy vystaveny teroristickému nátlaku ze strany korporátně židofašistických USA a jejich nacionálně fašistických vazalů (polsko, ukrajina, rumunsko). Jednání by měli vést zástupci mocenských orgánů těchto států ve Vídni, veřejně v přímém přenosu TV všech zúčastněných států (již žádné podrazy na občany).
Výsledky referenda o národních mediích (veřejnoprávních i soukromých) by měly být delegáty komisí (centrální) osobně v přímém přenosu odevzdány zástupcům medií, veřejně sděleny výsledky a z nich plynoucí požadavky na změny (již žádné kecy, lži, manipulace, prefabrikace a jiné mediální hnusy)!!

328999

Pravidla chování medií ve veřejném prostoru ČR:

1) media mají úplnou svobodu projevu (včetně vulgarit, urážek a lží!!
2) všechny příjmy medií budou zasílány na jejich trasparentní účet (kontrolovaný na NETU státem a občany)
každé medium úředně povolené v mediálním prostoru ČR musí mít oficiální název, logo, PIN a transparentní účet)
3)stát, občané, organizace a instituce budou přispívat čtvrtletně koncesními poplatky na provoz medií s oficiání licencí pro ČR takto:
1 ) stát 5 miliard Kč/ kvartál s možností rozdělit příspěvek na 20 účtů v libovolném poměru (každý kvartál možno media zařazené do koncesní listiny a výši jejich příspěvku měnit plácem koncese)
2)každý dospělý občan se stálým příjmem (s výjimkou všech důchodců) 150 Kč/ měsíčně s možností rozdělit po 50 Kč na tři účty třech medií s licencí pro ČR (volbu příjemců lze každou platbou (každý měsíc měnit dle vůle plátce)
3) organizace a instituce budou přispívat částkou 1000 - 100000 Kč měsíčně (dle počtu přijímačů) a mohou tuto částku rozložit na 5 plateb pěti mediálním firmám)
4) do seznamu koncesionovaných medií musí být zahrnuto každé medium TV, radio, vebový server), které vysílá v jazyku českém denně nebo pravidelně týdně, požádá o koncesi a právní subjektivitu v ČR.

Už se těším jak budu oficiálně podporovat ZVĚDAVCE, AC24, Kosu a další mnou respektované servery a jak ČT a ČR půjdou do kytek, hajzlové vylhaní!!!

329004

06.04.2015 11:24

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: AIIB – další výspa USA?

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Nevidím problém v krizi nul, ať jsou před nebo za nominálem. V konečném důsledku dlužné úpisy s nulami budou zrušeny bez náhrady, protože reálný majetek světa nezmění v okamžiku majitele a kolaps papírků na tom nic nezmění.
Pouze debilové co hráli to celosvětové letadlo zvané papírové vlastnictví na účtech budou mít to co měli i před krachem a to samé nuly (nejenom na účtech, ale i v hlavě). No a to je o co tu de. Hajzlové, kteří tuto dluhově-otrokářskou hru zavedli na ni doplatí nejvíce a půjdou od válu a již nebudou nikomu vládnout. To je pro ně děsivější představa než že budou viset za živa na kandelábru hlavou dolů a nuceně zírat na svobodný svět bez jejich zla. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

330611

17.04.2015 09:49

Indie ruší nákup zbraní od Francie, podepisuje velký kontrakt s Ruskem

Všem zvědavcům, tohle už ne!!

Ďuro Trulo 89.?.?.?

toto odvysílala ČT v pořadu události komentáře včera (16.4.2015 ve 22 hodin).
Je to sbírka lží a hnusu reagující na tiskovku Putina kde korunu na závěr nasadila kráva Petruška Šustrová svým výrokem, že Rusové pokud chtějí mléko musí chovat krávy na balkonech. Její fašistická propaganda proti Rusku má jediný cíl a to navléci mladé debilní a zmanipulované české adoscelenty do mundurů NATO a poslat je jako kontigent do války proti Rusku, která již je připravená. Chybí pouze slovanský kanonfuter a změna branného zákona, aby umožňovala odvody branců a brankyň do útočných válek pod vlajkou satana na území jiných států zejména Ruska, Běloruska a ukrajiny.
Inkriminované urážlivé lži zazněly až na konec (cíle propagandy vždy musí zůstat jako dozvuky v mozcích manipulovaných prosťáčků) asi po 50-té minutě relace.
Pane STWORA pokud máte možnost právní analýzy a podání trestního oznámení prosím Vás učiňte tak, protože podle mne to co zaznělo je štvaní občanů proti cizímu státu za účelem rozpoutání 3. světové válce. Tento obsah posílám všem alternativním vebům, což je jediné co jsem jako 70-ti letý důchodce udělat. Kdo můžete udělejte zbytek, jinak umřeme i snašimi vnuky!!!!
P.S: nedá se mi stáhnout tu relaci jako důkaz hnusu a fašizace ČT, kdo to umíte udělejte to než to smažou či bloknou!!!

331330

18.04.2015 16:33

Indie ruší nákup zbraní od Francie, podepisuje velký kontrakt s Ruskem

RE: atomove elektrarne

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Pokud si myslíte, že hlavním důvodem dostavby JE ve východní Evropě jsou zisky pro "fest in haus", tak jste hodně naivní. Hlavním důvodem je jaderné ohrožení těchto států ze strany USA, protože jejich technologie je ovládaná satelitně podobně jako drony a padající bludné boingy (nyní i airbusy) a umožňuje odstavit JE okamžitě bez útlumu procesů, což způsobí jaderný výbuch (fukušima z 11.3.11 je prvním úspěšným pokusem) a dlouhodobé totální radioaktivní zamoření území v okruhu sta kilometrů. Proto musí kalousek obhájit emerický tendr za každou cenu, aby česká kotlina otročila naprosto bez odporu ve prospěch emerických korporátních židofašistů!!
Všichni čeští vlezřitkové (rádobypolitici) o tom vědí a vlastizrádně mlčí, pouze Zeman byť taky mlčí tak alespoň vzdoruje. Hraje se vabank o židovládu nad celým světem!!
Dobře vám tak debilní gojimové co umíte pouze pitomě žvanit, třepetat klíči a volit voly. [bliji] [bliji] [bliji]

331431

06.12.2015 19:28

Soumrak filosofie a věčné náboženství

alternativní veby

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Vážení kolegové přituhuje!
Mám tušení, že naše (čí asi?) alternativní veby jsou hoax (co na to editor pan Stwora?). Před hodinkou jsem reagoval na článek o Ransdorfovi na vebu "novarepublika.cz" a ejhle jako anonym ani čárka a po přihlášení mailovou adresou a heslem rovněž ani čárka. Pro posouzení případné závadnosti textu jej kopíruji i zde a uvidíme co na to pan editor.

Vážený pane Stanislave A. Hošku!

Všechny Vaše závěry o solidaritě je třeba vytesat do kamene, ale Vaše návrhy je třeba přijímat s krajní opatrností, protože vládci světa mají jako finální cíl totální zotročení a následnou genocidu lidstva. Oni si totiž uvědomují, že lidstvo svými hospodářskými aktivitami čerpá (spotřebovává) jejich zdroje a to nevratně a tak Váš návrh na vytvoření světové armády či policie ihned podpoří a následně zneužijí ke světovládě nejkrutější podoby. Zkuste navrhnout něco nezneužitelného vládnoucími elitami (například likvidaci elit - stačí politickou a majetkovou), teda pokud na to máte koule.

342840

27.12.2015 19:36

Exspiro… conspiratio

oligarchové a jiní lumpové

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Za všechno utrpení, války, bídu a devastaci mohou vládcové světa (za desátou oponou zalezlý globální posera) a jejich tajní slouhové (judaiúžerníci, banstleři, rádobypolitici a jiní vlezřitkové) a na poli ekonomiky (těžby, výroby a distribuce zboží) především oligarchové (vlastníci bank, financí, zdrojů surovin a lidské práce).

Vládce a jejich tajné slouhy ovčané a gojímové za svého života buď vůbec nepotkají nebo je vůbec nepoznají pro svoji omezenost a neznalost čehokoliv.
Zato s oligarchy se potkávají v mediích, na burzách, ve vládách a parlamentech či ve firmách, takže většinou vědí o koho se jmenovitě jedná.
Jedinou, byť nesystémovou změnou k odstranění otrocké nerovnosti ze strany ovčanů (gojímů) je okamžitě a preventivně odstranit všechny (J)elity a oligarchy i s jejich potomstvy (aby neměl kdo dědit majetky a odporné geny). Je to poslední zoufalý krok, který nemůže rozklad společnosti zastavit, protože vládci za pomoci svých tajných slouhů (sionistů, satanistů a jinýchistů) rychle vytvoří novou oligarchii coby viditelné zlo a nárazník oddělující vládce od gojimů nejem fyzicky a společensky, nýbrž i intelektuálně. Takže pokud po anihilaci oligarchie gojimové nezjistí kdo jsou vládci a neanihilují i je, pak se celý cyklus bude znovu opakovat.
Přeji nám všem dostatek vědomostí o zlu, schopností ho porazit a invence vytvořit nový svět. Kéž by to začalo co nejdříve, nejraději 1. 1. 2016.

Jak říká Pjakin "každý je strůjcem svého osudu do míry svých znalostí!!"

343525

16.01.2016 18:34

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

RE: Takto tedy, prosim, ano

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Kdo chce kriticky polemizovat s kýmkoliv o čemkoliv musí splňovat dvě základní podmínky:
1) mít velmi dobré informace o diskutovaném tématu a argumentovat věcně, nejlépe pomocí nástroje FORMÁLNÍ LOGIKA.
2) mít dokonalou jaxykovou vybavenost v jazyku diskuse a respektovat formální atributy používaného jazyka (syntax, semantika, gramatika včetně diakritiky).

Jinak diskusní příspěvek ztrácí důvěryhodnost nebo dokonce smysl, takže si vyberte sami.
s (úctou) Váš Ďuro Trulo

344490

27.02.2016 19:07

Kvůli Sýrii a ropě jaderná válka nebude

nastavení diskuse je stupidní

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Napsal jsem příspěvek kritizující autora článku a vysvětlujícíjeho podpindosnické postoje, ale nebyl jsem přihlášen, což jsem učinil na konci příspěvku. Příspěvek však nebyl přijat (byť formálně i morálně a výrazově nezávadný), což si vysvětluji zdrojovým programem stránky "nejdříve se přihlaš a potom vykecávej". Zuřivě nesouhlasím! Pokud při čtení příspěvků spontánně zareaguji a nejsem přihlášen- jsem v prdeli. Pokud nezměníte přístup k nám vládcům světa-občanům-gojímům tak na váš veb seru a zařadím ho mezi slouhy židokorporátních fašounů.
Ďuro

345948

27.09.2016 14:59

Obcování

RE: Mám otázku

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Mistr Jan Hus z Husince byl biskupem katolické církve, rektorem Karlovy university, kazatelem pravdy v kapli betlémské v Praze a polyglotem, který provedl kompletní reformu jazyka českého (nabodeníčka, čti jak píšeš a piš jak slyšíš). Protestantem určitě nebyl, ale kalvinismus a ostatní protestantské směry vycházely z Husova odkazu, který Mistr Jan zpečetil na kostnické hranici. A kdo jsi ty posměváčku Českých velikánů??
Ďuro Trulo

352189

20.03.2018 14:53

Piráti už se za nás perou

Piratos amateros

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Koubo, Koubo!
To není košer přihrávat piraňátům další téma k jejich piranění na politické scéně. Co když se toho práskání huličů (čehokoliv) fakt chytnou. To aby se člověk za chvíli bál i vysrat (jedno zda kulturním či košer způsobem).
Ďuro Trulo

363165

19.10.2018 21:50

Zlo plodí zlo

tohle mi stvora vymazal, proč asi?

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Vážení diskutéři!!
Rovněž jsem si všiml (nešlo si nevšimnout) určité snahy pana VK (kdo to vlastně je a kdo ho zná?) inteligentně revidovat obsah diskuse, ale i směrovat obsah tématických (autorizovaných) příspěvků a to směrem k vyvolávání pochybností o zlomových událostech a veřejně dostupných informacích. Dále jsem si všiml, že POZOROVATELKA na blogu AEnetu píše stále méně (asi proto, že není zveřejňovaný obsah, který je v opozici k názorům VK),
Holt některé alternativní veby nejsou zase až tak alternativní, nebo jsou pseudoalternativou, která v rozhodujících událostech zkresluje pravdu ve prospěch páníškú majstrímu. To se stalo např. Britským listům, z nihž se po ovládnutí dolejším staly Blicí listy. Ale stalo se to i Slovákům, kdy zakladatele Slobodného vysielača Banská Bystrica Norberta Lichtnera vysánkoval katolický kněz do Banskéj Belej kde Noro založil stanici INFOVOJNA. Inu šorošovské ponuky (stříbro nebo olovo) vždy končí tím olovem, protože obřezaní pejzáči celého svšta se již dávno spojili. Můj otec ještě za komoušů používal termíny "židobolševik" a "židofašista" a já bych dnes mezi těmito názvy nedělal žádný rozdíl.
Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký
P.S: to jsem zvědav na reakci zvědavce!

367170

19.10.2018 21:54

Zlo plodí zlo

tak znova

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Vážení diskutéři!!
Rovněž jsem si všiml (nešlo si nevšimnout) určité snahy pana VK (kdo to vlastně je a kdo ho zná?) inteligentně revidovat obsah diskuse, ale i směrovat obsah tématických (autorizovaných) příspěvků a to směrem k vyvolávání pochybností o zlomových událostech a veřejně dostupných informacích. Dále jsem si všiml, že POZOROVATELKA na blogu AEnetu píše stále méně (asi proto, že není zveřejňovaný obsah, který je v opozici k názorům VK),
Holt některé alternativní veby nejsou zase až tak alternativní, nebo jsou pseudoalternativou, která v rozhodujících událostech zkresluje pravdu ve prospěch páníškú majstrímu. To se stalo např. Britským listům, z nihž se po ovládnutí dolejším staly Blicí listy. Ale stalo se to i Slovákům, kdy zakladatele Slobodného vysielača Banská Bystrica Norberta Lichtnera vysánkoval katolický kněz do Banskéj Belej kde Noro založil stanici INFOVOJNA. Inu šorošovské ponuky (stříbro nebo olovo) vždy končí tím olovem, protože obřezaní pejzáči celého světa se již dávno spojili. Můj otec ještě za komoušů používal termíny "židobolševik" a "židofašista" a já bych dnes mezi těmito názvy nedělal žádný rozdíl.
Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký
P.S: to jsem zvědav na reakci zvědavce!

367171

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
733 087,90 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 240 914