Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Timechild

Nalezeno 145 příspěveků, 14 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.03.2013 20:52

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

Timechild 87.?.?.?

Ako to tu už ktosi vo fóre spomenul, existuje niekoľko kvalitatívnych tried a sám osobne som sa s ich dosahom oboznámil. V USA kúpené Salomonky vyrobené v Číne mi vydržali 2x tak dlho ako kúpené na Slovensku. Notebook Acer zakúpený v Nemecku v roku 2004 mi drží dodnes, akurát sa mu rozpadli pánty a minulý mesiac odpochodoval disk, ale dával som mu zabrať, takže sa nedivím. Asus sa mi do dvoch rokov pokazil(odišiel motherboard) a aj záručnú opravu som musel reklamovať. Dnes má 3 roky a nie je funkčný opäť. Nejde zapnúť, nefunguje vypínač a to napriek faktu, že som ho na 99% vypínal a zapínal softwarovo. Samozrejme bol kúpený u nás. Robím technického správcu a vidím, kam do riti sa poslednú dobu derie kvalita výrobkov. Všetko je iba na spotrebu, nie na výdrž. [bliji]

286598

24.03.2013 22:56

Houžvičky

RE: Nejnádhernější článek pana Editora

Timechild 87.?.?.?

Ako stále, zase plácate nezmysly. Stačí aby priestor medzi nami a Slnkom obsahovalo o jedno zrnko prachu na km viac a máme tu dou ľadovú ako vyšitú. Zďaleka nepoznáme pomery, aké v okolitom vesmíre vládnu, vesmírne telesá stále posudzujeme iba z hľadiska gravitačných pomerov. Zohrievanie aj iných planét v súčasnosti prebieha aj bez antropogénneho zásahu, ak pominieme tie smiešne hračky na Marse.
Čo sa týka tej tepelnej bilancie, je to veľmi zložitá rovnica, ktorú tu zjednodušujete, iba sa Vás spýtam, kde sa akože to teplo vyžiari, keď sme ako planéta obklopený vákuom a nemáme možnosť to teplo odovzdať? Termoska funguje práve na tomto princípe.

287057

26.03.2013 13:16

Houžvičky

RE: Nejnádhernější článek pana Editora

Timechild 87.?.?.?

problém je však v tom, že súčet Slnkom a inými vesmírnymi objektmi vyžiarená energia prijatá Zemou je vyšší ako Zemou vyžiarená, toto mi snáď nepopriete...
Veľa dobre známych a overených vecí neznamená, že sú poznané, každodenne dochádza aj vo fyzike k prehodnocovaniu faktov a zmene teórii, na ktorých tie "veci" fungujú.

287181

19.04.2013 23:53

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

Vraj dobrý komparz si najali

Timechild 87.?.?.?

No neviem, ja mať takto odrovnané nohy, tak som minimálne v bezvedomí.
http://www.jewishterrorism.com/wp-content/uploads/...

288434

19.04.2013 23:59

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

RE: Vraj dobrý komparz si najali

Timechild 87.?.?.?

a ešte jedna vec, všimnite si tú "krv" a úsmevy na tvárach obetí, to už nenajali lepších hercov?
http://www.jewishterrorism.com/

288436

20.04.2013 21:57

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

RE: Vraj dobrý komparz si najali

Timechild 87.?.?.?

No a korunu tomu všetkému dnes nasadilo obecenstvo, ktoré tlieskalo svojim blízkobudúcim kápom k "úspechu". Toto dementné stádo si nič iné, ako fašototalizmus nezaslúži. Tak šup šup, nech už konečne precitnú.

288504

29.04.2013 22:53

Problémy se štítnou žlázou u novorozenců v USA po výbuchu ve Fukušimě

Fukušima - false flag na zakrytie špinavostí

Timechild 87.?.?.?

Na tomto snímku je jasné, čo chcú svetové agentúry zamaskovať:
http://www.jimstonefreelance.com/frontview.jpg. Proste tam reaktor už nie je a je to možne len preto, že explodoval. A btw, zamyslel sa pri pohľade na príchod tsunami do japonských osád a miest, že prečo pri tak "silnom" zemetraseni(9,1 RS) nebola žiadna stavba pred zasiahnutím tsunami v troskách. Stačí porovnať zábery z Kobe, kde registrovali 100x slabšie zemetrasenie (7,2 RS) a škody tam boli obrovské. Tsunami mala zakryť iba útok na Fukušimu, kde sa Japonci mali podieľať na obohacovaní uránu pre Irán.
A dodám ešte, že už aj u nás sa predávajú ryby z oblasti FAO 61, teda oblasti zasiahnutej únikom rádioaktivity z Fukušimy, kto neverí, nech uteká s geigerom do Tesca.

289056

29.04.2013 23:03

Problémy se štítnou žlázou u novorozenců v USA po výbuchu ve Fukušimě

RE: Fukušima - false flag na zakrytie špinavostí

Timechild 87.?.?.?

a ešte jeden snímok zhora, http://www.jimstonefreelance.com/fukushimatoptext.... kde je porovnávka hrúbky stien hál s reaktorom s minivanom ležiacim v ruinách. Aká detonácia rozmetala tak hrubé steny haly reaktoru 3?

289058

05.05.2013 22:16

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Zlato jakožto peníze tak způsobovalo stejné potíže, jako papírové peníze...

Timechild 87.?.?.?

Bavíme sa o energonosičoch, ktorých zásoby rapídne ubúdajú a ktorých kontrola v horizonte nanajvýš pár desaťročí stratí zmysel, nakoľko sa vyčerpajú pre rastúce tendencie ich rabovania? No to potom tí paraziti asi nemajú všetkých 5P pohromade.
Tá kontrola je skôr veľmi dočasná záležitosť, dovŕšená bude zbavením sa vyžírkov zdrojov, ktorí svojim konzumistanom parazitom skracujú pohodlný život v štvrtej ríši. Až nájdu konečné riešenie na tých 6 a pol miliardy untermenschov, nastane čas D. A tá doba sa rýchlo blíži, tak ako v hodinách času sa presýpajú fosílne energonosiče do ničoty. Paraziti majú tisícročia veci pekne načasované, plebsu kvapkajú "technologické zázraky" naozaj v mikrokvapkách, zlatý vek pre nich ešte len príde. Ale o tom si pravdepodobne my už písať nebudeme.

289194

14.05.2013 16:55

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Zlato jakožto peníze tak způsobovalo stejné potíže, jako papírové peníze...

Timechild 87.?.?.?

L(udo), stále nechcete vidieť, že niekto žijúci naprieč stáročiami si tu riadi inteligentnejšie bioroboty za účelom dobývania toho cenného, prečo vôbec ľudstvo stvoril - zlata. Súčasné signály o globálne chýbajúcom zlate iba dopĺňajú mozaiku, ktorú už niekto v dávnej minulosti sa márne pokúšal rozbiť vymazaním pamäti ľudstva. To, že nie je milosrdný k svojim "dietkam" iba nám pripomína, že sme tu na drinu, na ktorú sám nemá. Všetko ostatné je pre neho iba hemženie medzi obťažujúcimi švábmi, kým bude tu čo dolovať v záujme ICH, tak máme akú-takú existenciu istú. Potom sa zožerieme navzájom a ONI potiahnu inde, kde si vytvoria dalšie manuálne pracujúce zvieratko.
Preto IM je jedno, akú hye(no)rarchiu si biostroje dočasne zvolia, kým to nenaruší ich produkciu. Nejaká globálna jadrová vojna nie je zatiaľ ani v ICH záujme už z vyššie spomínaných dôvodov, preto zástupných sociopatov zatiaľ držia na uzde.

289701

16.05.2013 22:14

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

Timechild 87.?.?.?

Tak si to má nechať pre seba, a nie vystavovať na odiv, potom je to chorá úchylka. Ak je priposratá. že ju s pravdepodobnosťou nula nula nič postihne nejaká smrteľná choroba, to ešte neznamená, že spácha eutanáziu. Ak áno, tak bola v prvom rade psychicky zrelá na celoživotné odborné liečenie. A nie je to len jej vec, potom ak je to len jej vec, tak nech sa halí aj v sprche do kožucha a nech nenapádajú paparazzi, že si dovolili do ich súkromia nahliadnuť. Raz sú ich veci verejne, raz súkromné. Ale tento trend je rozhodne chorý a nahráva opäť mengelofilným mäsiarom v bielych plášťoch v cieľoch redukcie populácie akoukoľvek cestou.

289846

16.05.2013 22:55

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

Timechild 87.?.?.?

že tých 13% je dostatočný dôvod na to, aby som sa nimi nenechal zmrzačiť. Navyše, nik z tých mengeloidov nie je Sibyla a ich odhady sú na úrovni doporučení stávkových kancelárií, s tým, že oni ako majitelia majú svoj zisk vždy istý.
Je dosť prípadov ľudí, nad ktorými farmakolaboranti zlomili palicu a tí ľudia naďalej napriek ich "istote" žijú. Lebo sa na nich vysrali.

289852

16.05.2013 22:58

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

Timechild 87.?.?.?

a ešte jedna otázka k vašim 87%, ako s tým korešponduje následné naliatie silikónu do kožtičiek? Asi to tu pravdepodobnosť znižuje, však? Nejaký divný oxymoron.

289853

24.03.2014 18:48

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

MaSSonisti sa prerátali

Timechild 87.?.?.?

ich rukopis je čoraz viac čitateľnejší. Lietadlo z Malajzie muselo zmiznúť z popudu červenostrechára, v hre boli nejaké PRC technológie.


Pekná analýza súčasného sveta je uvedená tu:
http://leofrankel.wordpress.com/2013/07/17/vybrane...

a k hlavnej téme, toto sa chystá ako odpoveď:
http://www.youtube.com/watch?v=6OPmBImx4oA
porovnajte túto techniku s drevenými hlavňami našich bezzubých armád.

307297

24.03.2014 21:24

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: abych to vysvětlil

Timechild 87.?.?.?

Presne o tom vravia stare sumerské tabuľky zrodenia(Enuma Eliš). Zlato bolo dôvodom kolonizácie Zeme. To, že ľudstvo ešte nedocenilo technologické možnosti pre prežitie civilizácie je naša smola. Jedna otázka, prečo všetky staroveké civilizácie tak uctievali zlato?
A prečo kráľovské koruny boli takým malým cargokultovým spodobením mimozemských zariadení na ovládanie mysle?(Kto mal korunu, sa podobal božským vyvolencom, ktorí však mal reálne možnosti na telepatické ovládanie más homorobotov). V každej starobylej legende boli prví králi božského pôvodu, neskôr boli nahradení ich polobastardmi až po dnešných nanobastardov. A kam sa podeli prví králi? No presne tam, kde aj zlato.

307308

24.03.2014 22:14

Zapomenutý puč

podobnosť čisto nenáhodná

Timechild 87.?.?.?

Pekné zábery v závere dokumentu, masy hajlujúce na uliciach a námestiach, skoro ako za Schicklgrubera na Vaclaváku
http://www.youtube.com/watch?v=SQM6zdYKAqk&feature...

307312

01.05.2014 22:17

Role Západu v ruských reformách

RE: Ilúzia nádeje na kratšiu cestu k pokroku

Timechild 87.?.?.?

Nedávno som na nejakých dokukanáloch zachytil seriál o vyľudnených mestách. Bol tam aj Detroit, ktorý už v 80.rokoch kolaboval, ale to naši havloidi zabudli pripomenúť, že v JupoSsersej boli úroky v bankách vyše 20% a ekonomika šla do riti, potom prišiel veľký herec a sioligarchia u nás obrátila kormidlo, aby ich vytiahli zo sračiek. Na úkor otrokov z východu dnes amerikáni prežívajú, bohatstvo im už však došlo, pretože s jedlom rastie chuť a tak si zuby po uteráčnikoch brúsia už aj na medveďa. Detroit je už dnes mŕtve mesto a detroizáciu Lóvenska dopustili aj cigán s fickom, takže vieme, čo nás čaká...

309280

14.05.2014 21:28

Ukrajina: Hra na čekanou

RE: Vysledky referenda

Timechild 87.?.?.?

A čo potom budú robiť tie stovky pajácov v Bruseli po najbližších voľbách so sotva 20% podporou? Chuj s takou organizáciou, ktorá nemá podporu ani polovičnú. Ľudia v Európe sa vraždia desiatky rokov po miliónoch, a pritom by pre pokoj stačilo useknúť iba pár dobre zvolených hláv. A hovoríme si inteligentné stvorenia? To do akého zrkadla sa pozeráme?

310112

15.05.2014 16:05

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

Timechild 87.?.?.?

Good job, ako sa hovorí [chechtot]

310140

17.05.2014 20:57

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Energorubl je sice vynikající nápad

Timechild 87.?.?.?

Ten váš pesimizmus je totálne otravný. Hádam si nemyslíte, že tieto kroky Putin nemá posvätené. Rusoligarchovia môžu na tom iba získať, keď nahradia hajzelpapier skutočnou hodnotou a oni to tiež dobre vedia. Podporou dolára si pília vlastný konár, pretože tá podpora ide len do zbrojného priemyslu de facto namiereného proti Rusku a jeho spojencom. Iné zázraky City-Wall Street už nemá.

310225

17.05.2014 21:01

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

Timechild 87.?.?.?

Väčších zapredancov v Eu asi ani nenájdete, tí by predali aj vlastnú mater. Počnúc spodinou končiac vrchnosťou je poľská nátura horšia od jevrejov, niekedy pochybujem, že nosia slovanskú krv. Mamon a honba za ziskom cez mŕtvoly je u nich v móde. Alebo sú už tak prešľachtení, že im z toho hrabe, šmelia aj s morálkou a onedlho sa im to vráti.

310226

24.05.2014 21:00

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: nezmysly

Timechild 87.?.?.?

Argumentovať množstvom finančných prostriedkov, mimochodom, vytlačeného toaleťáku bez hodnoty s cieľom okrádať predovšetkým usraelského daňového poplatníka s nefunkčnými vojenskými hračkami je mimo realitu. Ani zlaté vidle použité pri prehadzovaní hnoja nezvyšuje hodnotu tejto nevábnej komodity, i keď by si to majitelia zo City tak priali. Hovno hovnom zostane, aj keby ste mali dať za to majland vďaka Ojebamovi a podobným poskokom.

310611

24.05.2014 21:15

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Mimochodom US erár má ešte jeden veľký problém, priamo pod riťou jednu veľkú prírodnú časovanú bombu, ktorej stačí dopomôcť silnejším výbuchom či zbraňou typu H.A.A.R.P. a to je Yelowstonský park, kde drieme supervulkán schopný okamžite zlikvidovať život v okruhu 1000 km a zvyšok spraviť neobývateľným na dlhé roky. A nie je ani treba celý kontinent nukleárne bombardovať, iba mierne uvoľniť tlak [chechtot]

310613

25.05.2014 21:17

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Byl jsem pridat hlas proti EU,

Timechild 87.?.?.?

No podľa predbežných výsledkov voľby na Slovensku dopadli priam katastrofálne, účasť okolo 13%, podľa toho, koľko kresiel dostal eurohujer Hranol s hlasom podobným fickovi boli voliť hlavne v rámci tej osminy ľudia s pokročilým Alzheimerom či inak podobne postihnutí. Inak mi nedá, že každý z nich nadáva na zlé pomery, ale volia smerovať celé EU smerom do (_;_) prostredníctvom podobných kreatúr, aby aj ostatným ešte tie pomery dosrali. Dosť z nich sa už konca tejto ich zlej voľby nedožijú, preto to považujem za strašnú zlomyseľnosť voči generácii, ktorá príde po nich.

310655

25.05.2014 21:27

EU ztrácí ruský plyn z východní Sibiře ve prospěch Číny – historické selhání

RE: Je to malinko slozitejsi.

Timechild 87.?.?.?

Je tu ešte jeden zdroj, chodí po ňom každý z nás. Niekde je bližšie k povrchu (Island), niekde sa musí trochu viac vŕtať, ale nikde nie viac ako 10km a to je zdroj geotermálny. Je temer nevyčerpateľný(v dohľadnej dobe určite) a mohol by odstaviť všetky zdroje založené na fosíliách. Len tu nie je vôľa, prečo asi?

310656

26.05.2014 18:29

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Dovolím si nesúhlasiť, tam nejde o zohriatie ale natlakovanie k tomu, aby sa kôra pretrhla. A už pri výbuchu Cár bomby sa Rusi obávali narušenia zemskej kôry a tak zrušili 3.stupeň a znížili tým účinok bomby na tretinu, max. na 60MT TNT. V Yellowstone stači prebiť tú kôrku a magma ide hore okamžite, pretože zhora ju nebude nič tlačiť. Podobne americké pobrežie je veľmi zraniteľné a tam majú najväčšie mestá. Vyvolať podmorským výbuchom niekde v Tichomorí tsunami nie je nemožné, dosah na území usraeského štátu by bol opäť katastrofálny, to sú tie asymetrické riešenia, kedy sa dá katastrofa vyvolať aj mimo napadnutie protivníkovho územia.

310697

26.05.2014 19:22

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

a ešte dodatok, máte staré informácie, toho magmatu je aj dnes dostatok, stačí iba odštupľovať [oči v sloup]

310699

26.05.2014 19:25

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

samozrejme, chýba link, takže voilà:
http://www.topky.sk/cl/11/1371492/Sokovani-vedci--...

310700

26.05.2014 20:51

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Vážený kolega, ste vo svojich argumentoch príliš pozadu. Argumenty o nosnosti sú staré niekoľko desaťročí. Ďalší fakt je, že podobný účinok má v krátkom čase po sebe odpálenie aj menších termonukleárnych náloží v danej lokalite. Tá lokalita je sama o sebe časovanou bombou, kôra nie je pevná, ako zrovna pod vami, je deravá ako ementál o čom svedčia rôzne termojavy viditeľné na povrchu. Takisto porovnávate neporovnateľné, pichnite špendlíkom do bowlingovej gule, nič sa nestane, ale tým istým špendlíkom vám balón buchne. A tá veľkosť kaldery robí celú kôru nad ňou veľmi krehkou, pláva v podstate na tekutine, ktorá sa navyše neustále tlakuje.
K tým vašim gigantickým náložiam, opäť stačí uvoľniť pnutie v zemskej kôre na správnom mieste a zvyšok spraví sama doska, ktorá tsunami odštartuje. A tie rozhrania dosiek su už niekoľko desaťročí známe. Jeden taký prúser opäť na usraelskom západnom pobreží čaká na uvoľnenie, je to len otázka času, či sa to stane samé o sebe, či im niekto k tomu "pomôže". A verte, žiadne gigantické výbuchy nie su treba. Stačí použiť princíp juda, rozhýbaná hmota už dokoná svoje, spoľahlivo v oboch prípadoch. Takže žiadných rakiet netreba mieriť na jablko či ich hlavný stan, katastrofa takýchto rozmerov by ich vrhla späť pred obdobie clovisského človeka.

310707

27.05.2014 18:35

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

Vidieť, že ste nevideli ani jedno video podmorského výbuchu, tu pre ukážku iba takého drobčeka s ekvivalentom 30kT, teda rádovo 6tisíc krát menšieho, ako v prípade použitia prípadného následovníka Cár bomby http://www.youtube.com/watch?v=LnqxYl8R4c8. A ešte mi chviľu tvrďte, že vzniká iba rázová vlna. Na rôznych videách ich všade pekne vidno, lenže až po nej prichádza ozajstná pohroma. Pletiete rázovú vlnu s energiou do vzduchu vyzdvihnutej vody. Aj ten "špliechanec" sa vráti dole a vytvorí následnú vlnu, ktorá sa valí po hladine až príde k pevnine. Lenže podľa Vás neprúdi, prečo potom lode lietali po výbuchu hore dole a opakujem, bola to len bombička oproti tej, o ktorej uvažujeme. Tie pohyby, ktoré ste uviedli, nie sú simultánne a nerušia sa navzájom. Aj výbuch vodíkovej bomby vytláča vodu z jej predošlého miesta a nie že nie. Tým uvádza do pohybu obrovské množstvá vody a tie sa len tak nezastavia.

310735

27.05.2014 19:01

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: v tomhle článku velmi kulhá logika

Timechild 87.?.?.?

a ešte jeden zdroj, tentokrát konšpiračný:
http://www.reformation.org/nuclear-tsunamis.html

310736

02.06.2014 21:02

Vláda nesplnila naše požadavky, Majdan nerozpustíme!

RE: Co je to vlastně štěstí?

Timechild 87.?.?.?

Ta fosília Koyaanisqatsi pochádza dokonca z roku 1982. V 1988 prišla Powaqqatsi, niečo ako život na úkor iného. Záver trilógie tvorí Naqoyqatsi - civilizované násilie, vojna ako spôsob života, život zabíjajúci všetko ostatné.

311000

03.06.2014 23:04

Kapitalisté, technokraté a fanatici: vzestup nového mocenského bloku

RE: “OLIGARCHIA” - moc peňazí!

Timechild 87.?.?.?

Nie do novej, ale konečnej.

311032

21.07.2014 19:20

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Lzi

Timechild 87.?.?.?

presne tak, dopravné lietadlo vo výške 10km letí najmenej 800 km/h teda niečo vyše 13km za minútu. Diaľkový dosah BUKu je max. 42 km,jej priestor účinnej pôsobnosti je taká sploštená deravá kopula, navyše ovplyvnená terénnymi nerovnosťami, takže ako píšete, toho času bolo naozaj minimum aj pre skúsené bukové posádky. Pre rebelov bez informácií z prehľadových radarov a letovej prevádzky temer nemožné včas reagovať. Vzhľadm k tomu, že v danom koridore civilné lietadlá podľa zverejnených info predtým nelietali, bolo to čakanie na povestného kúzelníka. Leda že niekto mal celkový prehľad o vzdušnej situácii v danom regióne, rebeli to však neboli z prozaických príčin. Takisto vlastníctvo tohto komplexu v rukách rebelov doteraz žiadny vierohodný zdroj nepotvrdil, čím je páchateľ jasne určiteľný. Preskúmanie trosiek zrúteného lietadla, chemická analýza črepín a spalín po výbušninách isto určí, kto a ako to spôsobil. Podľa fotiek viaceré indície poukazujú na prienik črepín z vnútra lietadla von, teda explóziu v tele lietadla, čo raketa opäť nespôsobí, nakoľko priamy zásah cieľa v prípade BUKa je fikciou, ničí sa kužeľom črepín, nie prepichovaním raketou, k tomu majú v bojovej hlavici radar na odpálenie nálože v potrebnej vzdialenosti.

313694

31.07.2014 16:15

Izrael ukradl 44% půdy Gazy … nahání obyvatele Gazy do zbývající oblasti

RE: Neviem, ako ináč by mohli obmedziť

Timechild 87.?.?.?

Tvoj argumentačný potenciál je pod úrovňou zvieraťa, na ktoré sa odvolávaš. Nemci či Japonci dostali po hube až po tom, ako niekoho okupovali, nie naopak, ich vina bola jasná a ak nechceli skončiť spopolnení(Drážďany) či rádioaktívni(Hirošima, Nagasaky), tak sa museli poddať. Palestínčania žiadny takýto spor nevyvolali.
Ad poddanie sa, nič zlé Ti neprajem, ale až budeš žiť uprostred cigánskej komunity, čo bude onedlho realita celého SK vďaka skvelým sponzorom eurohujerským aj slovenskej vlády pri odmeňovaní plodenia osmahlými občanmi, tak si na to spomeň a akceptuj to. A hlavne to nerieš, veď za tých 800 rokov, čo tu zúria udenáči si sa mohol pripraviť...

314506

31.07.2014 16:16

Izrael ukradl 44% půdy Gazy … nahání obyvatele Gazy do zbývající oblasti

RE: Neviem, ako ináč by mohli obmedziť

Timechild 87.?.?.?

samozrejme Nagasaki

314507

07.08.2014 22:44

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: podivné pásky padající z nebe

Timechild 146.?.?.?

Nezabudnite, že všetky komplety do príchodu S-200 Vega pracovali v impulznom režime, až u S-200 sa začalo so stálou vlnou, kde sa využíval Dopplerov efekt.

315047

09.08.2014 00:25

Minimální mzda

RE: Takový malý paradox.

Timechild 146.?.?.?

A to sa pozrite na terajších športovcov, čo za deň existencie "zarobia" niekoľkoročný plat vami zmieňovanej upratovačky. Vedú masy k pasivite, so systemom kolaborujú aby sa ovce lepšie strihali, a ovce im za to ešte popri drhnutí sa popkornmi tlieskajú. Aké výpovedné...

315126

21.09.2014 23:08

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

Deja vú?

Timechild 146.?.?.?

Dobré ránko pán Stwora,
čo myslíte, prečo vznikli filmy Kličko, či u nás Kandidát(2013). Takto sa pretláčajú do myslí oviec pajácovia, čo budú onedlho nasadení. Ten náš rýchlokvas je dejavúistickým zosobnením Raďpičovej sponzorov, pekne vykreslený práve v posledne menovanom filme.

317808

22.09.2014 22:00

Jediné dvě jistoty ohledně tragedie Boeingu MH17

RE: chce to jít do detailu

Timechild 146.?.?.?

kužel môže byť úzky aký len chcete, ten Boeing by nesmel byť kútovým odrážačom, svietiacim ako diskoguľa na dedinskej zábave po ožiarení. Opäť ďalší z vašich nezmyslov, pán inžinier...

317845

23.09.2014 21:58

Jediné dvě jistoty ohledně tragedie Boeingu MH17

RE: chce to jít do detailu

Timechild 146.?.?.?

technického trolla som už dlho nevidel, vy ste kandidát No.1. signál len tak vyšumí, to ste kde videl? Dnes nie je problém odchytiť vysielanie aj v ráde wattov, nie kilowattov výkonu, éter nesledujú len AWACS. Už aj hluchý spojár vedel, že má dávať pozor, že "Nepřítel naslouchá!".

317921

24.09.2014 21:52

Boj proti ISIS má za cíl svržení Assada, přiznává velvyslankyně

RE: Když člověk vidí to nesmyslný námořní a letecký úsilí,

Timechild 146.?.?.?

Takže Vaša tzv. vysoká životná úroveň môže za to, že povodný obyvatelia Európy vymierajú a straty sa hradia prevažne moslimami? To snáď nemyslíte vážne. Neviem, kto Vám tieto idiotiny tlačí do hlavy, ale znakom úspešnej spoločnosti je jej rast, aj populačne, nie jej vymieranie. Ešte v 60 rokoch šla krivka hore, teraz je v prepade a pri súčasnej ekonomickej situácii sa to tak skoro nezmení. Vaše argumenty by obstáli, ak by sa v tomto marazme rodilo viac detí, ale ako sme svedkami, to tak nie je.

317984

24.09.2014 22:25

Boj proti ISIS má za cíl svržení Assada, přiznává velvyslankyně

RE: Když člověk vidí to nesmyslný námořní a letecký úsilí,

Timechild 146.?.?.?

No Nemec, Maďar, Čech či Slovák v tomto prostredí vykape, lebo jeho kultúrne stereotypy nahradili sračkometmi prezentované vízie "úspešnej spoločnosti", plnej zlodejov, defraudantov, celevríť a podobného odpadu, kde sa "úspech" pomeriava množstvom kriminálnych a amorálnych deliktov, ktoré prinášajú okamžitú materiálnu výhodu.V rovnako priestore žijúca zatiaľ minoritná moslimská menšina zaznamenáva silný populačný rast a problém Kosova sa bude týkať o pár desaťročí potomkov každého z nás. Oni svoj úspech premieňajú na vekmi preverený rast, keď väčší pes vždy si viac oné ako vyziablec. Spoločnosť, ktorá nie je schopná ani len nahradiť prirodzenú stratu v dobe mieru je už dávno mŕtva, nech si jej predstavitelia vešajú bulíky vymierajúcim koľko chcú.

317989

26.09.2014 11:26

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Dolar je totálně upadlá měna, držená pouze bankovními podvody a lží

Timechild 146.?.?.?

Čo ste to za dementa? Pozrite sa do histórie, vždy to boli Rusi, čo nás ťahali z tých najväčších sračiek. Google vás zbavil Hitlera, Ford poslal obilie v čase neúrody po vojne? Koľkokrát nás zradil ten váš vysnívaný západ a koľkokrát Rusi? Ani za dôb najväčšej normalizácie nemuseli ísť čechoslováci bojovať a umierať za ruské ideály kdesi do tramtárie(napriek členstvu vo Varšavskej zmluve), neplatili ste kopejkami a nefajčili machorku. Vaša generácia idiotov nič nedokázala, iba rozvrátiť fungujúci systém bez dodania životaschopnej alternatívy, všetko sa rozpadá, či materiálne, či morálne hodnoty a vy stále tlieskate tým, čo vám to pripravili a nevyhnutný koniec vášho národa. Ešte stále ste nadšený, že máte úlohu otroka? Tak sa konečne preberte, než vás ten váš vysnívaný systém zomelie. Karma je sviňa.

318068

26.09.2014 11:36

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Dolar je totálně upadlá měna, držená pouze bankovními podvody a lží

Timechild 146.?.?.?

Apple sa mimoriadne vyznamenal v poslednej dobe, už majú dokonca ohybný mobil s ktorým sa občas dovoláte [chechtot]

318069

26.09.2014 11:49

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Dolar je totálně upadlá měna, držená pouze bankovními podvody a lží

Timechild 146.?.?.?

A ešte jedna otázočka, na dlhé zimné večery, kam sa podela Škoda Plzeň, Tatrovka, Poldi...? Češi ich demonovali? Neboli to svetové značky?

318071

14.10.2014 21:14

Proč ropa klesá

Baranidlo z piesku

Timechild 87.?.?.?

Celý článok je iba nezmyselná fikcia, dokazujúca tézu o zdochýnajúcom koňovi. Ak niekto tvrdí, že citujem:"Obě země(Rusko a Sýria) jsou silně příjmově závislé na vývozu ropy a její nižší cena znamená příchod méně peněz, zdůraznil Abanmy. Státy Zálivu budou poklesem ceny ovlivněny méně.", tak nemá všetkých 5p pohromade. V prvom rade, Saudi majú gule riadne škrípnuté v americkom zveráku. Od roku 1950 počet jeho obyvateľov vďaka rope stúpol 8násobne na dnešných 30 miliónov, z čoho vyše 37% tvoria deti do 15 rokov. To znamená, že značne stúpol aj počet vlastných konzumentov ropy. Potraviny musia vo veľkom dovážať, nakoľko v tej ich púšti veľa možností na sebestačnoť nie je. Pritom cena potravín trvale rastie, od roku 2005 sú viac ako dvojnásobné. Celková situácia na Arabskom polostrove vďaka rope je obdobná, je to časovaná nálož, kde populačná krivka prudko vyrazila nahor a od roku 1950 celková populácia regiónu 7násobne narástla z 8 miliónov. Nízka cena ropy, do ktorej sa ako vazali usraelaského panstva pustili, je tým povestným pílením vlastného konára. Jedinou komoditou, ktorá je zaujímavá pre svet je ich ropa. Ak za ňu dostanú menej, začne hlad, nebude na predražené budovy, spotrebujúce megawaty energií na chladenie, nebude na údržbu infraštruktúry pred dobiedzajúcou púšťou. Život v púšti v ich podaní je sakramenstky drahá záležitosť a málo kto z nich sa vydá cestou predkov ako Nomádi na ťavích chrbtoch za krajšími zajtrajškami, keď v garážach hrmia stáda koní petrolejových.
Rusi si svoje odbytištia nájdu, keď ropa nepotiahne ekonomiku, sú tu ďalšie možnosti, kde môžu pridať, to čo EU možno ušetrí na rope, určite minie na plyne. Vo svete oko za oko funguje už tisícročia, aby si raz Saudi nemuseli ropu od Rusov kupovať nemuseli, lebo dnes nepoznajú mieru.
Saudi to nemôžu dlhodobo ustáť a kto im tvrdí opak, nehorázne im klame a mali by ho podľa svojich "mierumilovných" pravidiel ošetriť.

319107

21.10.2014 22:29

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

Kontinuálny proces

Timechild 87.?.?.?

1.)Prečo tie značky základní NATO tak podozrivo pripomínajú hákové kríže?
2.)Pokusy o revíziu 2.sv.vojny nie sú žiadnou novinkou, ešte sa spojeneckí vojaci tľapkali po pleciach oslavujúc víťazstvo nad nemeckou hydrou a už sa plánovali spôsoby, ako povaliť Kremeľ. Japonci si to odsrali ako prví, ako demonštrácia sily, ktorá zmení pomery v Rusku a jeho satelitov. Uniknuté správy a odtajnené archívy kde-čo poodhaľujú z tohto ničomného úsilia. A ovce naleteli na dostatok banánov i toho hajzláku, preštrngali sa na druhú stranu barikády, bližšie k nožu mlynčeka, ktorý ich čo nevidieť zomelie, bo letargia či lenivosť myslieť je u nich nepriehliadnuteľná.

319525

28.10.2014 22:05

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: Na Seznamu

Timechild 87.?.?.?

na toto existuje jedno riťošerbľové slovenské porekadlo: Čo sa babe zdalo, to sa babe snilo. Navyše, ukazuje sa, že smer ktoré Rusko nabralo, nie je vecou iba jediného človeka. Jelzmanom už asi pšenka na šírej Rusi tak skoro nepokvitne.

319929

30.10.2014 12:56

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

O akom dobrovoľnom členstve to tu kvákaš? Pýtal sa konkrétne teba niekto, či chceš vstúpiť do NATO a posielať aj svoje deti bojovať proti nejakým uteráčnikom, ktorého si ty ani tvoja família nikdy v živote "live" nevidel? Že máš odvádzať desiatok z tvojho platu na hájenie usraelských záujmov?
Otvor oči, vyčisti si uši a pozorne sleduj, kde všade za posledných 20 rokov vkročila americká čižma, opýtaj sa domorodcov, aké blaho im to prinieslo.
Nemci majú amerikáncov tiež plné zuby, ešte tesne po revolúcií som mal možnosť hovoriť s nemeckým oficierom, ktorý nadával na tú špinu spoza mora ako na lepšie oblečených Rusákov, nectiacich si v Germánii absolútne nič. Aj tam sú za okupantov, len táto už trvá skoro 70 rokov.
A ešte daj nejakú rozprávočku o nerozpínavom Nemecku, to čo sa deje v hujerlande hegemonuje v rámci EU kto?
Podľa toho, čo tu vypisuješ, tak v 89 si už možno cikal do plienok. Mal by si menej chodiť po lapiduchoch, lebo ti to zjavne škodí na mozog, otvoriť si okrem Nového času či posratých 7 dní aj hodnotnejšiu literatúru.

320055

30.10.2014 15:16

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: .pád rublu???

Timechild 87.?.?.?

No a kto by nemenil hovno za zlato? Ďalší podvod banksterov, preto sa treba od hovna čo najskôr odrezať. Kde sa medzi hovnom a zlatom bude nachádzať jewro, je vcelku jasné.

320061

30.10.2014 17:15

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: .pád rublu???

Timechild 87.?.?.?

Napriek tomu, že nemám rád trollov vám odpoviem asi tak, že už ani to hovno nie je hovno akým bývalo a keď si chcete zasierať záhradu chemickým sajrajtom, tak si to kľudne robte, men sa však nesťažujte, že už nemáte nič bio.
Zlato nie je len komodita, to že má vlastnosti, ktoré sme vďaka "tisícročnému" zdebilizovaniu más ešte(už) neobjavili(viď Enuma Eliš), je náš problém, pozrite sa na históriu, napriek rôznym hodnotám to jediné vekmi pretrvalo a nebolo to len o jeho lesku...
Ale ako vidieť, vládnete len obrežpredkožkovským hodnotám, preto mi je vás v podstate ľúto.

320073

31.10.2014 10:09

Japonsko reaguje na zhoršení katastrofy ve Fukušimě tím… že znovu otvírá jadernou elektrárnu u aktivní sopky

RE: Japonská vláda je do tejto samovraždy tlačená.

Timechild 87.?.?.?

Neustále sa množia správy o vymieraní flóry a fauny v oblastich zasiahnutých fukušimskou radiáciou. Zvieratá sa rozpadávajú zaživa ale dôvod je stále "nejasný". Ľudstvo nič voči tomu nerobí, v médeách je ticho, ale rádioaktívny odpad sa pekne rozťahuje po celej planéte. Neskončí len v Tichomorí, obrovský motor vodných a vzdušných prúdov ju zanáša aj do Atlantiku, či na pevniny vo forme zrážok a pri tom dennom množstve, ktoré z Fukušimy stále uniká sa na každého obyvateľa tejto planéty ujde isto zopár gramov, pričom na vyvolanie zdravotných problémov s fatálnymi následkami stačí jediná rádioaktívna častica.
Ide o depopuláciu v priamom prenose, za asistencie mlčiaceho publika.

320102

31.10.2014 10:26

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

RE: Zlato

Timechild 87.?.?.?

Stále ste ma nepochopili, teda po lopate, vďaka zamoreniu populácie chemickými sračkami miesto potravín aj vaše hovno je toxickým odpadom a nie hnojivom. Za druhé, zlato nemá len špekulatívnu hodnotu, ak by ste pozorne čítali, tak by ste na to prišli. To, že vidíte za všetkým zlaté teľa a stále tu s niečím kupčíte je evidentné. Ak sa dá veriť prastarým textom, tak pre to vaše špekulatívne zlato sme boli dokonca ako ľudstvo stvorení. A nie pre jeho šperkárske, ale s vysokou pravdepodobnosťou technické využitie. To že sa dnes "stráca" má svoje dôvody. Puzzle si len treba poskladať, a na Zemi ho nehľadajte, k tomu tiež nájdete tisícky strán médeami tak zosmiešňovaných informácií o stretnutí. Už starovekí maliari, nepostihnutí korektnosťou dávali o tom svoje výpovede, odhliadnúc od tých stredovekých.
Stále sa špekuluje o zemskom jadre a tlačí sa do hlavy, že je železné. Preto rôzne teórie nevysvetľujú jeho divné chovanie. Pritom zlato je ťažšie ako železo, navyše neporovnateľne stabilnejšie a s lepšími elektromagnetickými vlastnosťami. Prečo by malo plávať len na povrchu zemskej kôry a nie byť stredom Zeme?
Videá o do sopiek vnárajúcich sa lietajúcich objektov by mohli toho tiež veľa vysvetliť. Ale k tomu treba sa prestať klaňať teľatám a zo seba robiť volov.

320103

Nejako bolo treba zakryť iniciáciu aktu. Kto už dnes zistí, že podmorský jadrový výbuch tam naozaj prebehol, keď je všade z Fukušimy radioaktivity rozosiateho po okolí? Zabili jednou ranou tri muchy, odpálili atomovku v hlbinách, vyvolali tsunami, ktoré zasiahlo aj Fukušimu(všimnite si na videách, že tsunami zasahuje napriek proklamovanej intenzite zemetrasenia celkom nepoškodené budovy a porovnajte napr. s Kóbe), ktoré bolo primárnym cieľom útoku a v ktorom sabotážou docielili poškodenie, ktoré akože spôsobili tsunami zametúc tam všetky stopy a toto všetko zviedli na prírodnú udalosť. Jednoducho geniálne.

320122

01.11.2014 12:12

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

RE: Chyba lávky

Timechild 87.?.?.?

Pre blbých trollov z poslednej doby, čo nechápu pojem okupácia. Už Napoleon vravel: -Národ, ktorý nechce kŕmiť vlastnú armádu, bude kŕmiť cudziu! Všade, kde je cudzia čižma nie je možné hovoriť o slobode.
A táto debilizácia pokračuje závratným tempom aj u nás. Toť náš vzor na nekonečnonekonečné časy: https://koschernostra.wordpress.com/2011/03/25/usa...

320168

01.11.2014 23:41

Japonsko reaguje na zhoršení katastrofy ve Fukušimě tím… že znovu otvírá jadernou elektrárnu u aktivní sopky

RE: Jedna radioaktivní částice rozhodně není nebezpečná

Timechild 87.?.?.?

Túto demagógiu choďte šíriť na západné pobrežie USA, určite sa Vám za ňu poďakujú.

320191

02.11.2014 19:34

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

RE: ....a už zase kecy

Timechild 87.?.?.?

Nemôžem, len než súhlasiť, dokonca pri druhom bode ste ma aj rozosmial, žiaľ, je to príliš pravdivé.
A trollovi anonym 95 iba odkazujem, že mal som možnosť robiť aj s ruskými aj americkými vojakmi a nedá sa to porovnať. Tí zámorskí kreténi nám závideli aj nos medzi očami, že sme boli lepší ako oni.

320221

05.11.2014 19:16

Soulož do zadku

RE: Patent na EBOLU č.:CA2741523A1 vlastní vláda USraela (pozri WM 153)

Timechild 87.?.?.?

A prečo ten duševný kretén nejde príkladom, nech si to svinstvo naočkuje a zapne kameru, nech to môže vrhnúť na tvojutrubku.K tomu mu pridať to tlieskajúce obecenstvo, nech si to užijú z prvého radu. Rezať ho po milimetroch denne, aby ho tie dementnosti prešli.
Mimochodom, aj prežitie eboly nie je bez nasledkov, 50% preživsích má problém so zrakom(často končí slepotou), neznesiteľné bolesti a pociťuje trvalú vyčerpanosť.

320387

05.11.2014 22:06

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Opakuješ ako debil stále dookola, ako sme mohli do NATO dobrovoľne vstúpiť, keď referendum k tomu bolo naschvál zmarené? Koľko že sa to ľudí referenda zúčastnilo? Ako sa teda mohla nadpolovičná väčšina vyjadriť, keď tam ani nebola? Už to pochop, troll prisprostatý, že nik dobrovoľne do NATO nevstúpil!!!

320410

05.11.2014 22:12

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Si úplne vedľa a raz sa ti to vráti. Karma je sviňa, na to nezabudni! Ani Onassisovi miliardy nepomohli. ad d) aké dohody boli o nemennosti hraníc Ukrajiny, keď doteraz ich nemá nikým uznané? O čom to debílku melieš? Krym zostal naďalej ruský a aj vyjadrenie názorov obyvateľov by tej tvojej dutej hlave mohlo niečo povedať.
e)Na druhú stranu, USA sa vyjadrilo, že sa nebudú základne NATO k Rusku približovať výmenou za uvoľnenie východnej Európy. Kto tu porušil dohody?
To že si neschopný svoju vlasť brániť je tiež vypovedajúce. Lebo ten čas sa blíži...

320413

05.11.2014 22:24

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

A posledná otázka na trolla, keď si taký demokrat, prečo si sa ešte neobesil? Ako je možné, že v jedinom úspešnom referende sa temer 52% Slovákov nevyslovilo potrebu vstúpiť do EU a napriek tomu dnes platíme západným bankám výpalne? Predsa demokracia je názor väčšiny, oprav ma ak sa mýlim.

320415

05.11.2014 23:03

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

no bližšie je asi starecká demencia, keď sa tu tak oháňa vekom [překvapení]

320416

05.11.2014 23:04

Soulož do zadku

RE: Nedá sa nič robiť

Timechild 87.?.?.?

žeby z riti popadali? No veru, veľa ich vyzerá ako hovná. [bliji]

320417

06.11.2014 20:40

Čí ponorka ve švédských vodách?

Vztýčený prostredník

Timechild 87.?.?.?

Pekný epilóg k hystérii presstitútok:
http://www.rg.ru/2014/10/21/lodka-site.html

320494

06.11.2014 22:53

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Aha, takže žiť na dlh ti vonia? Tak to odkáž vnukom, určite sa budeš v hrobe mrviť, keď ťa budú preklinať za splácanie dlhov, na ktorých nemali žiadny podiel. Slovenská ekonomika visí na kórejských a západoeurópskych gumkách, keď sa pretrhnú, odkryje sa naša holota. Ten tebou spomínaný experiment nám zabezpečoval sebestačnosť, viac ekonomickej slobody, rusák nám nikdy nediktoval, kolko smieme mať vinohradov, čím smieme svietiť, koľko cukrovej repy, kam smieme vyvážať a čo, vrátane zbraní. Dnes sme len montovňou, zdetroizovaná krajina a čaká nás osud teritórií v zámorí. Potom buď frajer a vyjdi do ulíc búšiac sa do pŕs, že si za zdevastovanie Slovenska volil fašistickú lúzu v Bruseli. Raz ten dlh budeme musieť splatiť, a je čoraz väčší.

320509

06.11.2014 22:55

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

BTW, 48% nikdy nemôže byť väčšina, nikdy!!! Aj toto je len podvod zakompovaný do demokratúry.

320510

06.11.2014 23:20

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Keby sa aj Maďari na juhu Slovenska rozhodli pre autonómiu a neskôr k pripojeniu k Maďarsku, je jediným riešením ich ísť tam vystrieľať ako zajace? Poslať tam po zuby ozbrojených vojakov aby tam masakrovali ženy, deti, starých? Čo by si tým poriešil? Stovky rokov by nás nenávideli, nič by nám nedarovali. A aj tak tomu nezabrániš, ak budeš takto veci riešiť, čo i len v myšlienkach. Tých ľudí musíš v prvom rade motivovať k tomu aby zostali súčasťou Slovenskej republiky, ale nie formou represií. Násilie vždy plodí iba násilie, v poslednej dobe sme toho svedkami viac, ako by sme chceli.
K tej dohode medzi Ruskom a ukrojinou, uveď zdroj, kde je to napísané, kde sú vymedzené hranice ukrojiny.
Pokiaľ nevieš, odkiaľ vietor fúka, je stratou času sa s tebou vôbec baviť. Ideš kamoško v protismere presne v intenciách známeho vtipu. Škaredo narazíš, ale to je tvoj problém, nebude ťa škoda. Celé stáročia Rusko vyťahovalo Gayrópu zo sračiek, čo si sama nadrobila. "Priatelia" zo západu nás vždy zradili. Odtiaľ čakaj dýku, pre nich sme boli vždy iba podradní.

320512

07.11.2014 13:16

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

Timechild 87.?.?.?

jedna vec je čítať si medzi riadkami a domýšľať si, druhá je fakt, že sa na toto nielen v Nórsku zaviedol istý priemysel. A ako ste sám napísal ale chybne interpretoval, ak Vás úrad tlačí k rozchodu s partnerom, že Vám potom dá deti, tak 99% matiek práve toto spraví. A tak sa vydávajú do nemilosti SS, pretože potom ich už ani pánboh neochráni. Pri jednom prípade by sa dalo namietať, že sú tam isté pochybnosti, ale dneska sa o tom chvála internetu dostávajú toľké informácie, že ide o trend kradnutia detí(doslova odvrhnutia od rodiny za účelom výchovy šedej masy) v masovom merítku. A tých dôvodov pribúda, prednedávnom som absolvoval konanie za neočkovanie detí a otvorene sa mi tým vyhrážali, samozrejme na papier to nedali.

320541

07.11.2014 13:22

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

Timechild 87.?.?.?

a navyše, ak by tá pani aj poškodila "dobré" meno Nórska, tak adekvátnym trestom by bolo jej vyhostenie a zákaz vstupu a nie kradnutie detí. Tu išlo jednoznačne o tie deti, ale toho ste si akosi nevšimli. Ani tej zrude Breyvikovi nezakázali styk s ľuďmi, ale matke a deťom navzájom toto odopreli, pýtam sa Vás teda, za aký zločin?

320542

10.11.2014 09:56

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

Timechild 87.?.?.?

PP

320690

10.11.2014 19:33

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Do zinkáno v Gott/line již jest

Timechild 87.?.?.?

pretože ju máte statiskú. Ak máte dynamickú, tak tých IP adries môžete mať za fúrik.

320735

10.11.2014 19:53

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

Timechild 87.?.?.?

Teraz si si nabehol, na Majdane kto bol strieľajúci do davov? Rusi? hahaha, akýsi len naivný, za 4 miliardy by obrezanci aj peklo prekutrali, nielen upaľovali zaživa. Zmena ústavy na tú dobu bola Chruščovov podvod, na to nemal mandát, a jeho nohsledi mlčali. Banderovci po vojne vystrieľali viac Slovákov a Čechov, ako vojská Varšavskej zmluvy (neboli to len Sovieti a iniciatíva o vpáde do ČSSR pravdepodobne ani nebola sovietska) v 68, a teraz ich ideme podporovať plynom a vojenskou pomocou. Ukrajinami nám to raz ešte peklom vráti, presne podľa príslovia. Nikdy inak nekonali, ani v 68 sa sem Rus nehnal, ale Ukrošov tu bola spústa, určite si pamätáš, ak nie, je to Alzheimer.
Milióny zmasakrovaných po 2.sv vojne rukou vojakov NATO, to ti asi nič nehovorí. Začni len pekne rátať vojnu po vojne a potom tu čosi tliachaj o ruskej čižme. Zaujímavé, že Rusi svoje základne nerozťahali po celom svete, na rozdiel od tvojich obrezaných súdruhov. Bo v kibucoch je väčší komunizmus, ako vo východnom bloku kedy bol.

320737

10.11.2014 22:32

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Odstranit Zemana nejde jen o dostavbu Temelína

Timechild 87.?.?.?

Tak už mi je jasný jeho usraelskovriťolezný postoj, do Rasije predsa ako pičus nemóže idtí.

320745

10.11.2014 22:34

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Pussy Riot v plné nahotě

Timechild 87.?.?.?

No čo sa divíte, po tej kvapavke, čo ju páli zo šukania v chráme sa musí štetka nejak schladiť.

320746

13.11.2014 22:53

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Přerozdělování je čistá zlodějina

Timechild 66.?.?.?

A teraz si ten hárem predstavte, že sa tam rozvinie jelení pseudofeminizmus, aj ten najväčši samec je v pérdeli, pane hrábě. Alebo vami zmieňovaný úľ, kráľovná by si privlastnila všetky zásoby, k čomu by jej pomáhali preferovaní bojovníci, čo by sa asi s daným včelstvom stalo? Je zjavné, že ste nič vo svojom živote nepochopili, až sa nabudúce na svete objavíte, nedivte sa, že ste červíkom [chechtot]

321011

13.11.2014 22:54

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Jedna otázka:

Timechild 66.?.?.?

vítajte v Experimente 2.0, poslušný otrok.

321012

14.11.2014 22:02

„Němečtí politici jsou americké loutky“

RE: Čo už.

Timechild 66.?.?.?

Presne tak, z tej nemeckej masky stále vytŕča zahnutý klofák.

321062

16.11.2014 17:33

Děsivá fakta o mizení bohatství naší střední třídy

RE: Ako chceme budovať kapitalistickú spoločnosť bez motivácie, existujú vôbec hranice finančnej motivácie jedinca?

Timechild 66.?.?.?

Dnes netreba ľudí zatvárať za názory, stačí ich len vyhodiť z roboty. Vo väzení by ste ich museli živiť, takto sú úplne vylúčení zo spoločnosti.

321113

16.11.2014 18:15

Děsivá fakta o mizení bohatství naší střední třídy

Nahý konzum

Timechild 66.?.?.?

A všimol si niekto z vás trend zmenšovania sortimentu v obchodných centrách? Posledne mi to udrelo do očí u Hypernovy, ale potvrdilo sa to aj u Tesca, na regály ste kedysi nedosiahli, z jedného druhu výrobku bolo viac možností, dnes je to o "ber to alebo nechaj tak", regály sú preriedené a aj v nich zívajú prázdne miesta, nechcite nič konkrétne, iba čo vám do očí padne a aj to iba zopár kusov. Bieda sa ukazuje v plnej nahote aj na konzume.
Ako pozerám, nie je to len trend u nás: http://www.telegraph.co.uk/finance/11233635/Superm...

321116

16.11.2014 21:40

Do prázdna...

RE: Zbytečně to vidíte složitě - chcípá jen Pax Emerikána, Euro-atlantismus a AngloSassové

Timechild 66.?.?.?

I Kchárl uchřadlej sa už jasne vyjadril, kopte si úkryty(my z nich spravíme vaše hroby), pokoj v Jewrostáne končí, pôjde sa z kopca. Armádu si použijú na ochranu kradomostí.

321123

16.11.2014 21:47

Do prázdna...

RE: Zbytečně to vidíte složitě - chcípá jen Pax Emerikána, Euro-atlantismus a AngloSassové

Timechild 66.?.?.?

http://www.novinky.cz/domaci/353590-schwarzenberg-...

321124

19.11.2014 15:12

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Jasný rukopis

Timechild 87.?.?.?

V prvom race by sa mali prebrať orgány činné v trestnom konaní, išlo o útok na verejného činiteľa, bez debát a to dokonca so zbraňou v ruke. Trafili aj nemeckého prezidenta, proste toto by si organizátori mali riadne vyžrať. Za druhé, 15 tisíc debilov nie je väčšina národa, prezidentom sa Zeman nestal z rúk poslancov, ale bol zvolený ľuďmi, ktorých na uliciach nebola väčšina. Pár krikľúňov sa vždy nájde, preto im treba ústa slušne zapchať a obrátiť to voči nim. Ako si mohli dovoliť útočiť na míting prezidentov? Musia niesť za to následok a to najmä v trestnoprávnej rovine, potom sa len začnú jazyky rozvinovať, kto a aký mal podiel. Pánečku, americká embaSSy sa bude musieť sťahovať do pivničných priestorov.

321407

19.11.2014 15:34

Havloidé s pěnou u huby

Na babrackááááá

Timechild 87.?.?.?

To snáď nie, sionisti si robia prdel z českej lúzy, že im rozdali červené kartičky, taká záľaha červenej nebola ani na celoštátnych zjazdoch KSČ, kde sa takisto hlasovalo dvíhaním červených obdĺžnikov. Po 25 rokoch je to späť a títo budulínci nič nepochopili, ako sú manipulovaní. Čo tak vylepiť plagát Babráka sbOmbama na usraelskú záklaňu CIA a triafať sa do nej najprv vajíčkami? Veď keď sa nechránia hlavy štátov, tak nejaký kus papiera s chlípnym černoškom nemôže spôsobiť žiadnu újmu.

321412

26.11.2014 17:40

Nacismus über alles

RE: Nepochopitelné je,

Timechild 37.?.?.?

To ste si až teraz všimli ako sa tu lehožumpný ježko trvalo vyfarbuje?

322029

02.12.2014 16:53

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

Víťazstvo feminacizmu

Timechild 87.?.?.?

Obete systému, jasne že áno. Toto sú dôsledky brutálneho zavádzania feminacizmu. Pozrite sa na štatistiky, deti vyrastajú bez otcov, lebo matky sa vrhli na lov mamutov, keďže niekto tupý im vštepil, že sú si rodovo rovné. Dôsledky sú jasné, chlapci vyrastajúci bez otcov strácajú mužský vzor. Lovca, ktoý mal rodinu nasýtiť a naučiť to aj svoje deti. Matky keďže sú na to samé, to nestíhajú a tak decká vyrastajú bezprízorné. Zrušenie ZVS spôsobilo, že chlapci sa v chlapov nepretvoria, zostávajú stále mamomrdmi, keďže sú stále spojení pupočnými šnúrami. Kedysi si mamulienky poplakali, aby sa nepovedalo, ale po mesiaci platilo, zišiel z očí, zišiel z mysle a chlapec sa musel v krízovom režime všeličomu priučiť. Minimálne tomu, že nemal všetko na stole a platilo, vojak sa stará, vojak má. Bolo by zaujímave(pokiaľ taká štatistika existovala) vysledovať, v koľkých rokoch sa osamostatňovali nositelia modrých knižiek, to by mnohé vypovedalo. No a tak nemajú nijakú vonkajšiu motiváciu sa realizovať, veď full servis stále funguje. Odsierajú si to aj dievky, keďže sú väčšinou pasívnejšie(od prírody) a keďže lov už nie je čo býval, musia si chlapov loviť samé. Ale čo z chlapa na pupočnej šnúre? Ten záujem zakladať si rodinu nemá a tak vyrastá zmutovaná generácia. Problém je, že keď nebude reprodukcia, nebude ani budúcnosť a tím sa kruh uzatvára, načo genocída, keď stačí zaraziť plodenie?

322502

02.12.2014 17:37

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Víťazstvo feminacizmu

Timechild 87.?.?.?

Bieda sa trie aj inde a aká a tí ľudia sú šťastnejší ako my. Práce je málo, bude jej čoraz menej ale čoho sme svedkom dneska? Mladým sa doslova hnusí špinavá robota. Novovidiečania si zasadia radšej tuju ako užitočný záhon a žnú trávu bez úžitku navyše spotrebovávajú zbytočne ďalšiu fosílnu energiu. Bude musieť prísť totálna bieda aby si ľudia v potu tváre opäť ten svoj chlebík vyrobili, ešte nie je tak zle pri pohľade na parkoviská veľkovýkrmní pre lídlujúcich otrokov.

322505

02.12.2014 17:48

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Víťazstvo feminacizmu

Timechild 87.?.?.?

a menej ľudí je opäť menšia spotreba a menšia spotreba je menej výroby a menej výroby je menej práce, takže kruh je dokonalý útvar.

322508

17.12.2014 22:59

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Rychlý konec Ruska

Timechild 87.?.?.?

Prípravy na "ostrú" vojnu globálneho rozsahu sú v plnom prúde, Fašington už aj Kastróla si nakláňa, len aby Ivanove prskavky nenašli svoje základne v tomto karibskom raji.
http://www.nytimes.com/2014/12/18/world/americas/u...
http://www.washingtonpost.com/world/national-secur...
http://www.nationaljournal.com/white-house/alan-gr...
http://news.yahoo.com/secret-talks-canada-vatican-...

323590

18.12.2014 21:18

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Panika vrcholí

Timechild 87.?.?.?

a ešte pre porovnávku dlh ČR, vzhľadom k počtu obyvateľov je to vražedné číslo:
http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/czechr...

323654

27.12.2014 20:35

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme ... rozumu

Timechild 87.?.?.?

Bodaj by niekomu vadil, keď ideš ako podľa Talmudu. Si tak oblbnutý siomédiami, že nevidíš, či si to za otroka. A najlepším otrokom je ten, čo nevie, že ním je, si toho exemplárnym príkladom. Skús len raz vybočiť z natalmudovanej lajny a uvidíš, aký svet naozaj je a v akom žiješ. Ihneď pochopíš, v akej "slobode" si doteraz žil. Ale žiaľ, podľa indoktrinácie si beznádejný prípad, i keď okolnosti možno budú aj voči Tvojej osobe raz menej zhovievavé a napriek tomu, že budeš super zamestnancom, dostaneš sa na dlažbu. Mňa už za názor z roboty vyhodili a bolo to za totálnu blbosť, vôbec nesúvisiacu s mojou pracovnou činnosťou. Stačilo povedať zakomplexovanej šéfke po materskej, že nemá na istú vec nárok a bolo. A ak máš svoj vek a isté vzdelanie, tak je to dnes skôr handicap, ako prednosť. Spoločnosti potrebujú pritrúblych trúdov, schopných akéhokoľvek podrazu na svojich kolegov, tlačí sa individualita, a ani zamestnávateľ nie je pánboh. Máš značné problémy s definíciami pojmov. Názorným príkladom je chápanie pojmu elita. A toto je poslednýkrát, čo na Teba reagujem, už som minul písmen na trolla doteraz až dosť, dúfam, že Ti aspoň dobre platia. Tak sa Ti odzdravím pozdravom Tvojich súkmeňovcov(Vanguard, Vojta Iljič Lenin...):"Heil Hydra" [bliji]

324108

28.12.2014 20:42

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

RE: Bububu, bojte se!

Timechild 87.?.?.?

Ako to tu už ktosi napísal, vám sa veriť nedá, už z princípu zapriete aj nos medzi očami v záujme zisku, aj osobného. Odkedy si potkani varia stravu, chytrolíne? Rohy vám síce nerastú, ale blbnete pane a s vami celá postihnutá generácia. Hráte sa na bohov a ani neviete, akým spôsobom vznikol život. Z rozsypaného biolega skladáte nového Frankensteina. Starý Egypt nech nám je výstrahou, s genetickou modifikáciou mali bohatšie skúsenosti, ako nám oficiálna pa-veda je ochotná pripustiť.

324148

26.01.2015 00:09

Zvláštnosti ruského národného charakteru

RE: Co to tu meleš za nesmysle?

Timechild 87.?.?.?

Škoda na neho reagovať, je to užitočný anonymný imbecil, čo raz vystupuje pod IP začínajúcim 195., teraz pre zmenu 168 ale jeho rukopis je jasný. Škoda je čo len minúť jediné písmenko, treba ho ignorovať, taký sám odpadne ako vred, keď si ho tu nik všímať nebude.

325841

29.03.2015 21:59

Rusko pod útokem

RE: Je zajímavé sledovat...

Timechild 146.?.?.?

kde sa podelo vlákno pod týmto príspevkom? Už aj tu sa cenzuruje ako za komančov? Zvedavec sa tvári, ako keby v Alpách žiadne lietadlo nespadlo, nerozumiem tomu. Akoby editor dostal nôž na krk a menil smer s vetrom...

330068

31.03.2015 22:30

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Timechild 146.?.?.?

Ivane, nechaj na hlave, tiež ti tu ten váš mantinelizmus nik na hlavu nekydá, najprv megasocha Stalinovi, teraz usraelskí nájazdníci, furt sa niekam pcháte...

330190

02.04.2015 13:04

Oklamané Polsko (II)

RE: Foto

Timechild 146.?.?.?

vyhľadajte si ich fotky na gúgli, sú si podobní, ako vši

330379

02.04.2015 13:09

Oklamané Polsko (II)

RE: Foto

Timechild 146.?.?.?

Tadeusz Malinowski (generał)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Malinowski_(g...
Kordian Józef Zamorski
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kordian_J%C3%B3zef_Za...

330380

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 358,01 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
743 477,65 Kč

Poslední aktualizace: 12.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 227 786