Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Kluk

Nalezeno 35 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.09.2012 03:58

Obamova geopolitická čínská „osa“

Opravte si datum na obrázku

Kluk 212.?.?.?

Datum na prvním obrázku u článku je malinko "mimo mísu",
17.11.2012 ještě nebylo, nebo jsem snad zaspal dobu? [velký smích]

274658

13.08.2013 16:28

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

RE: Souvisí to s více zprávami

Kluk 212.?.?.?

Ten saudský princ byl neočekávaně v Moskvě 31.07. a již 03.08. se u nás objevuje zpráva...

Naprostý souhlas, Princ Bandar ze Saúdské Arábie nebyl v Rusku kvůli Sýrii jak se píše, byla to jen zástěrka, byl tam kvůli tajným dokumentům od Snowdena. Saúdové mají určitě velký zájem o tyto informace. A jak je výše v komentáři psáno, proto také Amerika tak hysterčí.

294343

04.10.2013 22:36

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Benjamin jako sociopat?

Kluk 212.?.?.?

...já jsem Zemana volil, ale tušil jsem, že zanedlouho to bude o ho-vnu. Nedojde k žádným změnám, dokud se nezmění naše myšlení a nepřevezmeme samy zodpovědnost za tuto zemi! [překvapení]

297372

13.11.2013 20:48

Odhalení Edwarda Snowdena – geopolitika a poučení (II)

Rusko je pro USA cílem číslo jedna

Kluk 212.?.?.?

Poučení páté. Rusko je stále pro americké špionážní aktivity cílem číslo jedna, bez ohledu na to, že jednostranně upustilo od politiky globálního tažení proti Spojeným státům

...do mrtvoly se nekopá [velký smích]

299554

20.11.2013 06:35

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

...zajímavé

Kluk 212.?.?.?

...vzdorovitě ukazující toto gesto: http://www.dieudosphere.com/les-"quenelle"s.html

Tak ten odkaz ve článku je kaput, stránky jsou bloknuté [překvapení]

299693

"či úmyslně defektní díly k raketám vypouštějícím družice(vždycky spadla raketa nesoucí jen ruské družice, buď Glonas či Phobos či nějaký vojenský"

...tak nad tímto sem už přemýšlel také, vždy to "spadlo" když měli vynést ruské družice strategického určení. Bylo to první co mě napadlo, bud' to byla sabotáž, nebo neskutečný šlendrián těch, kteří to sestavují do "funkčního" celku.

Jinak co se týká Ruska a Ukrajiny, tak Rusko by je mělo "obětovat" EU i za cenu, že se NATO dostane ještě blíže k ruským hranicím, a pozorně sledovat situaci, a v okamžiku kdy bude docházet k rozkladu ukrajinské společnosti a rozpadu země, k čemuž dozajista dojde, by mohli "urvat" východní proruskou část Ukrajiny, myslím, že by se tomu východ Ukrajiny ani moc nebránil, samozřejmě je tu ve hře ještě NATO, to by asi dělalo problémy, ale jak všichni víme, NATO má nedostatek financí, a tak si myslím, že by akorát stáhli ocas a odporoučeli by se.

300542

16.12.2013 20:23

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Co je spojuje

Kluk 212.?.?.?

"Koho vlastně ten Kocáb jakoby zastupuje? Republiku? Český národ? Hrad? Ministerstvo? Nějakou zájmovou skupinu? Či sebe? On jeho oficiální delegát ČR nebo něčeho jiného? Kdo ho vyslal a jménem koho? Nebo tam jede jako soukromá osoba?"

...včera když jsem četl článek na toto téma jinde, který se také dotkl "našich furiantů" (http://cs.wikipedia.org/wiki/Na%C5%A1i_furianti) na Ukrajině, tak jsem si také položil otázku: Pro koho ten "dobytek" opravdu pracuje a čí zájmy hájí a prosazuje. [bliji]

300851

19.12.2013 21:11

Střet civilizací podle Vladimira Putina

RE:

Kluk 212.?.?.?

...také jsem si z počátku myslel, že Putin je jen loutka dosazená ruskými Oligarchi aby rozkradli zbytek Ruska, ale hodně jsem se tenkrát spletl. Posledních několik let věřím, že bez člověka jako je Putin, by dnes Rusko asi už neexistovalo, nebo by bylo extrémně amerikanizováno a morálně zkaženo.

"a není divu, že je Putin západní elitou tak nenáviděn, a masami západu tak oblíben (stále více lidí nazývá Putina „vůdcem“ svobodného světa, včetně západu), a to ačkoliv ho korporátní siomédia systematicky démonizují"

...poslední rok si dost všímám při pročítání zahraničních diskusí, že obliba Putina u obyčejných lidí na západě opravdu stoupá, a ani se nedivím, je silným zastáncem tradičních hodnot, tímto postojem si bude postupně získávat více a více sympatizantů po celém světě. [smích]

301068

01.01.2014 22:49

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

...souhlas

Kluk 212.?.?.?

...naprosto souhlasím s panem Stworou, vidím to stejně jako on. I já jsem si to moc neužil, a to oslavuji příchod Nového roku opravdu velmi rád, ale tentokrát to stálo za starou bačkoru. Zábava neZábava byla opravdu mdlá a bezduchá, připadá mi to, jako by na nás tady důle pěkně káleli, jako kdyby jsme neexistovali. Absolutní neschopnost (možná i finanční), pobavit kvalitně lidi alespoň jednou za rok, je opravdu neskutečná.

Když to řeknu trochu neohrabaně, Byl to těžký opruz!

301705

07.01.2014 01:48

Otrávení Pacifiku

RE: Druhý Černobyl?

Kluk 212.?.?.?

...souhlas, Fukušima je mnohem horší než Černobyl, zrovna nedávno jsem si osvěžil pamět tím, že jsem zkoukl pár dokumentů o černobylské katastrofě. Sověti tehdy nasadily na likvidační práce téměř 500 000 lidí aby zabránily nejhoršímu.

Fukušimské radioaktivní látky si vesele unikají do oceánu dodnes, to bude mít nedozírné následky pro veškerý život na zemi i ve vodě.
Mám takové obavy, že nebude potřeba depopulace lidstva, páč Fukušima to jistí.

Za dvacet, třicet let, bude rozmnožovací schopnost lidstva mizerná, a dojde k prudkému poklesu počtu obyvatel planety Země.

[překvapení]

302167

26.01.2014 05:02

Economist musel po kritice odstranit „antisemitskou“ kresbu

RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy

Kluk 212.?.?.?

...jj, Ti jsou všude. Pořád ale nechápu, proč Hitler dostával peníze od židovských bankéřů na válčení, když museli přece vědět, že "JE" "vyhlazuje". [zmaten]

303278

27.02.2014 15:08

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (2. část)

RE: Řádění banderovců

Kluk 212.?.?.?

...když jsem shlédl video na které jste odkázal, všiml jsem si pasáží, na kterých bylo docela dobře vidět, že válečná výbava "poklidných" demonstrujících byla celkem pestrá a život přímo ohrožující.

Dost mi vadí, že "česká" média tento fakt ignorují, a ukazují jen co se jim hodí, pra..ta neobjektivní. [bliji]

305449

05.03.2014 22:11

Sme zaostalí a je to super!

RE: veru tak -

Kluk 212.?.?.?

"vrátil som sa do života, priateľom nevolám ale za nimi idem"

...tak tak, i já to takto "provozuji" už nějaký ten pátek. A ještě se mi nikdy nestalo, že bych přišel nevhod, ba právě naopak. [smích]

306060

...taky mi v článku pár věcí nesedí. Článek ale vyšel 6. března, takže se dá říci, že informace je "stará". Rychle měnící se situace na východě Ukrajiny články s dvou či třídenním zpožděním odsouvá do rubriky "Historie" [překvapení]

306304

10.03.2014 03:25

Rabování Ukrajiny začalo

Zchudnou ještě víc hlupáci...

Kluk 212.?.?.?

...no jestli je to pravda, že je již vytvořen ekonomický úsporný plán, který skrouhne ukrajinské penze ze 160 dolarů na 80, tak "tu" máme další bitvu co nevidět.

Mám několik ukrajinských přátel tady v Čechách, a moc dobře znám jejich odhodlanost a soudržnost, jsou to většinou lidé velmi kultivovaní, ale pokud se začně tento plán "úspor" realizovat, tak nepochybuji, že se ta jejich kultivovanost rychle vytratí.

Moji ukrajinští přátelé již dlouhá léta posílají více než polovinu svých tvrdě vydělaných peněz rodičům aby to tam nějak přežili, jestli ani to nebude v budoucnu stačit, tak si myslím, že přijde něco, co si neumíme ani představit. [překvapení]

306305

18.03.2014 22:09

Budoucnost českého národa

...Aristokracii nebrat

Kluk 212.?.?.?

Buď si zvolit vlastní nezávislou cestu, čili konceptuální a ideologické vedení státu převést do rukou vlastních intelektuálně i morálně vyspělých, jinak řečeno aristokratických, dárců moci, což nelze bez vystoupení z EU

...zajímalo by mě, jaké aristrokratické dárce moci měl autor na mysli? Šláfenberka a jemu podobné? To snad raději né! Pokud by existoval ale nějaký Aristokrat který by byl opravdovým českým vlastencem, tak bych neměl nic proti. [překvapení]

306950

...a sankce proti Rusku budou sílit, dokud Putin necouvne, ale to je "nereálné". EU i USA mají tak naděláno v kalhotách ze separatismu, že udělají vše proto, aby referendum na Krymu maximálně zpochybnili. Krymský precedens bude dalším silným argumentem pro další podobné akce v jiných zemích. Konkrétně v USA separatistické nálady velmi sílí, už několikrát jsem zaregistroval prohlášení, že Whashington není USA apod. a nedávno se objevily informace o tom, že chut' odtrhnout se, má Texas, Kalifornie a další "americké" státy.

Podobná situace je samozřejmě i v EU. Proto také ta masivní hysterie EU-USA ohledně Krymského referenda. Západní země považovali Rusko za panáka na hliněných nohách, ale jak je vidno, tak ty hliněné nohy má západ a Rusko si s ním hraje jako kočka s myší.

Nakonec dodám jen jedno, Separatismus je opravdu velmi nebezpečný a mohl by postihnout i naši republiku! [překvapení]

307163

23.03.2014 02:53

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: No máme několik možných vývojů

Kluk 212.?.?.?

...mám podobnou zkušenost s kamarádem. Týkalo se to prezidentské volby 2013. Kamarád by volil tehdá Zemana, jenže jeho přítelkyně vysokoškolačka ho řádně zpracovala, a on šel nakonec volit Šláfenberga. Vím to, protože to nakonec u píva přiznal, že by s ní doma prý nevydržel. Ani se mi tomu nechtělo věřit, že někdo změní názor jen proto aby měl od někoho klid.
[bliji]

PS: kamarád je živnostník podlahář

307222

02.04.2014 12:20

Ukrajina jako důvod energetické války USA proti Rusku

RE: Také se přestane platit zeleným hajzlpapírem, zvaným též dolar!

Kluk 212.?.?.?

USA nadělají ve světě ještě hodně paseky než "pojdou". No, myslím si, že tu energetickou válku USA nemůže vyhrát, jednou se jim to sice už povedlo a Sovětský svaz padl a my s ním, kvůli levné ropě od Arabášů za vydatné politické "pomoci" svých "spojenců" z USA, ale...

...Myslím si, že rusové nepřipustí opakování stejného scénáře jako v osmdesátých letech minulého století, s největší pravděpodobností mají již dávno připravený plán jak tomuto americkému energetickému tlaku odolat.

USA by měla také brát v potaz jednu důležitou věc: Evropa je poslední dobou velmi neklidné místo, chudoba, sociální nepokoje, nezaměstnanost, pád střední třídy apod., odsud už je jen krůček k masivním nepokojům a případným revolucím (převratům), čehož by mohla hravě využít Moskva ve svůj prospěch. A jak už jsme měli možnost vidět na Ukrajině, stačí malý "št'ouch" a už to frčí na plné obrátky. Kdo ten první případný "št'ouch" bude mít na svědomí se dá snadno vytušit. [velký smích]

307753

...co to melete pane? Žádný Sovětský svaz neexistuje, jen papouškujete co jste si přečetl někde na "seriózních" [oči v sloup] zpravodajských serverech typu "Novinky" nebo "Idnes". A pokud Vy jste obdivovatelem USA, tak se prosím seberte a odfrčte prosím tam, určitě Vám tam bude lépe [velký smích]

309229

02.05.2014 17:20

Posun blíže k válce

RE: Je třeba chápat toto

Kluk 212.?.?.?

...napíšu to jednoduše a pro každého srozumitelně: Je potřeba tu zkorumpovanou politickou pakáž zbavit moci a pořádně po nich vycídit! [překvapení]

309307

25.05.2014 18:50

Apel plukovníka Strelkova

RE: Rána (a polibek smrti) do vlastních řad

Kluk 212.?.?.?

"Možná jde o nějakou anti/propagandu junty, možná o fígl Vladimira Vladimiroviche"

A možná je to také záměr, proto, aby se mohli pomalu a potichu stáhnout z Ukrajiny, protože pochopili, že tam za někoho bojovat nemá moc valný smysl.

Připomíná mi to jeden národ, který se také raději vždy odevzdá do cizích rukou, než aby bojoval za svoji neutralitu a nezávislost [mrknutí jedním okem]

310652

04.06.2014 19:06

Rusko „zradilo“ NWO

RE: Vkrádá se paralela

Kluk 212.?.?.?

Přesně toto tvrdím už nějaký ten rok, ale jsem prý hlupák, slýchával jsem dost často.
Všichni nadávají na Ádu, ale už málokdo se zaobírá tím, kdo ho financoval a kdo z toho nakonec i profitoval. Jediné USA na tom vydělalo.
Dollar jako světová rezervní měna byla velmi lákavá představa. Zbytek už známe [bliji]

311076

28.06.2014 17:43

Bretton Woods II a George Soros

RE: mozaika novych poradku

Kluk 212.?.?.?

Ten odkazovaný článek na aktuálně.cz byl celkem zajímavý, je to jak "Kádrování" po židovsku. Je krásné pozorovat, jak se Ti "demokrati" pomalu a jistě odkopávájí [překvapení]

Jj, Mel to "podělal", pošt'oural se ve vosím hnízdě [chechtot]

312418

20.07.2014 12:17

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nic nového

Kluk 212.?.?.?

"To je výsledek zanedbané kádrové politiky - na všechna významná v tomto ohledu místa pronikli absolventi stáží v USA, think-thanků a příjemci "grantů" z různých fondů a nadací"

...naprosto souhlasím s Vaším pohledem na věc! O těch stážích v USA to tvrdím už několik let. Školí si své "naše" politické kádry. Je to humus největší, někdy mám opravdu problém udržet stravu v žaludku [bliji]

313588

17.09.2014 16:13

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

RE: bohuzel dojde na cervene tlacitko???!!!

Kluk 212.?.?.?

Jj, v dnešní době je potřeba být velmi opatrný. Je to tu plné mazaných vychcánků, co by si také velmi rádi tak "trochu" na ostatních zaparazitovali. Nebráním se změnám, naopak, rád bych, kdyby se povedl nějaký obrat k lepšímu.

K organizacím typu "Rekonstrukce státu" apod. nemám zrovna moc velkou důvěru [oči v sloup]

317597

24.09.2014 17:09

Boj proti ISIS má za cíl svržení Assada, přiznává velvyslankyně

RE: Když člověk vidí to nesmyslný námořní a letecký úsilí,

Kluk 212.?.?.?

...tak tak, pán "VojtaIL" si zřejmě spletl planetu.
Doporučil bych mu, aby se oprostil toho vakua ve kterém žije [bliji]
Dnešní svět je tak nebezpečný, že jen naprostý Idiot si toho ještě nevšiml!

317965

27.09.2014 18:49

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

RE: Asi sem slepý ...

Kluk 212.?.?.?

Tak tak, hned jsem si té vlajky také všiml. Je to blbost na entou [chechtot]

318165

14.10.2014 19:59

Tajné agendy Washingtonu

RE: 200 let terorismu USA

Kluk 212.?.?.?

Link není funkční!
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-...

[mrknutí jedním okem]

319103

19.10.2014 10:59

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

RE: to je zase blábol

Kluk 212.?.?.?

Blábol? Nemyslím si, a přiznám se, že já též "Buzny" nemusím! [bliji]
Jinak jsem člověk dosti tolerantní, jen nemám rád, když jde něco nebo někdo proti přírodě!

319353

28.10.2014 16:13

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

RE: My, te×askujících

Kluk 212.?.?.?

"Strelkov je velice kontroverzní postava. A mediální výstupy okolo něho přesně zapadají do her těch, které nesmíme autocensurně jmenovat"

Přesně tak, já už jsem toto psal myslím na NWOO. Strelkov je opravdu velmi rozporuplná postava! [překvapení]

319910

16.11.2014 19:39

Do prázdna...

RE:

Kluk 212.?.?.?

Naprostá pravda! Lenka Procházková už 'BL' také kritizovala ve svém článku "Buchty pro Jana Čulíka" http://lenka-prochazkova.eu/?p=1260 [chechtot]

321119

17.11.2014 17:39

Viktoru Orbánovi vyhrožováno protestním hnutím majdanského stylu

RE: Jo Majdan

Kluk 212.?.?.?

Poklidné demonstrace jsou téměř na nic, páč politici to mají většinou u zádele. A navíc, špatná demonstrace má spíše destabilizující vliv, taková situace může být snadno někým zneužita (viz. samet 1989).

Problém nejen naší země je ten, že tam vládnou loutky které jsou ovládány jinými mocipány(bankéři, průmyslníky, korporacemi, zahraničními politiky, oligarchií)! Však kolik už padlo vlád v bývalém soc. bloku, a co se změnilo, téměř nic, pořád se jede ve stejné koleji, možná jen s menšími kosmetickými změnami.

Jinak demonstrace(dlouhodobé, vytrvalé, dokud se nedojde ke kýženému výsledku) mají smysl jen v okamžiku, pokud se jimi chce změnit celý systém, né jen odvolání vlády, tu vždy nahradí nová partička loutek jako byla ta předešlá.

321157

18.11.2014 17:37

Havloidé s pěnou u huby

RE: PČR

Kluk 212.?.?.?

Nebylo by chytré zasahovat, a to z důvodu zbytečného vyhrocení situace. Naopak, bylo velmi moudré tuto hořkou pilulku polknout. Pokud ale útoky na českou státnost budou i nadále pokračovat, bylo by vhodné aby se vlastencká fronta zmobilizovala!

321280

18.11.2014 22:56

Havloidé s pěnou u huby

RE: PČR

Kluk 212.?.?.?

"Jedním slovem blivno a hnus,tahle ne demokracie,....lžidokracie,židokracie,židodemagogkradcie"

No, když si tak občas prolézám staré tiskoviny a také wikipedii atd., tak se kolikrát divím, co vše ještě nevím, viz. níže [velký smích]

- Slánského proces -

Drtivá většina vysoce postavených členů KSČ byla židovského původu (společně s ním např. Artur London, Vavro Hajdů, Eugen Löbl, Rudolf Margolius, André Simone, Otto Fischl) [překvapení]

321331

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
25,58 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
19,57 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 046,09 Kč
1 unce stříbra
556,37 Kč
Bitcoin
778 031,93 Kč

Poslední aktualizace: 19.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 468 366