Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané haban

Nalezeno 440 příspěveků, 75 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.09.2011 12:04

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Pane Stwora nic si z toho nedělejte a bijte se dál

haban 94.?.?.?

Političtí vězni se v tomto státě stávají prezidenty. Prezidentem by měl být člověk, který má přehled, pozitivní vizi, a silný cit pro pravdu a spravedlnost. Jmenuje do funkce soudce a definuje tím důvěru v právo ve státě. Ti poslední selhali a příští nebude zřejmě o nic lepší. Není lepší škola než osobní zkušenost s bezprávím.

254213

30.09.2011 12:29

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Pravda se obhájí sama

haban 94.?.?.?

Pokud se za něco zavírá, je to určitě lež. Komunisté taky zavírali za pravdu. Lhář nikomu nevadí, časem se zdiskredituje sám. Nebezpečí pro ně je v tom, že se svět dozví pravdu a bude se ptát kdo a proč? Před prvním soudem to byl jen názor autora článku případně vydavatele, a každý to tak bral. Teď z toho udělali kladivo na čarodějnice a každý to taky tak bere. A všichni teď pátrají po internetu proč nám lhali a kdo je za tím.

Autorita mezi autoritami, Noam Chomski, "Jewish anarchist"
Noam Chomski: Israel, the Holocaust, and Anti-Semitism
Chomski: disident Václav Havel
... one very conservative and very honest Zionist leader, Nachem Goldman, who was the President of the World Zionist Organization and who was detested towards the end because he was much too honest -- they even refused to send a delegation to his burial, I believe, or a message. He's one of the founders of the Jewish state and the Zionist movement and one of the elder statesmen, a very honest man, he -- just before his death in 1982 or so -- made a rather eloquent and unusual statement in which he said that it's -- he used the Hebrew word for "sacrilege" -- he said it's sacrilege to use the Holocaust as a justification for oppressing others. He was referring to something very real: exploitation of probably the world's most horrifying atrocity in order to justify oppression of others. That kind of manipulation is really sick.

254215

01.10.2011 00:43

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

(pokračování)

haban 94.?.?.?

CHOMSKY: Really sick. Many people find it deeply immoral but most people are afraid to say anything about it. Nachem Goldman is one of the few who was able to say anything about it and it was one of the reasons he was hated. Anyone who tries to say anything about it is going to be subjected to a very efficient defamation campaign of the sort that would have made the old Communist Party open-mouthed in awe, people don't talk about it.

CHOMSKY: My "agnosticism" is in print. I described the Holocaust years ago as the most fantastic outburst of insanity in human history, so much so that if we even agree to discuss the matter we demean ourselves. Those statements and numerous others like them are in print, but they're basically irrelevant because you have to understand that this is part of a Stalinist-style technique to silence critics of the holy state and therefore the truth is entirely irrelevant, you just tell as many lies as you can and hope that some of the mud will stick. It's a standard technique used by the Stalinist parties, by the Nazis and by these guys.

254258

Tohle je hodně vážný precedenc. Rozešlete to všem. Bojuje se tady o to, jestli budeme smět "v zemi krále Miroslava" zpívat, nebo jestli se zase změníme na "půlnoční království" a budeme ve vlastní zemi držet hubu.

254260

05.10.2011 11:25

Jak instalovat digitální podpis pod Windows XP

Big brother Microsoft

haban 94.?.?.?

Nevěřím, že by Microsoft, pod nátlakem vlády nebo tajných služeb, neměl ve Windows backdoors. Viz například díra v renderu obrázků. Umožňovala zavirovat PC pouhým zobrazením obrázku. Odstraňovali ji půl roku, jindy jim to trvá maximálně týden.

Mimochodem, asi tři dny po registraci na Zvědavci a vložení prvního příspěvku do diskuse mi něco přepsalo bootsektor.

254521

Pro google je "zionacism" synonimum pro "zionism" http://www.google.cz/search?q=zionacism
[zmaten]

254527

Schvaluju. Ale "těm jejichž jméno se nesmí vyslovit" by se to nemuselo líbit.
[chechtot]

254529

05.10.2011 14:27

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Pochybovat není to samé co popírat

haban 94.?.?.?

Pochybovat není to samé co popírat. Jakákoli manipulace s daty a fakty, zkreslování a překrucování, celou věc znevěrohodní a zdroje zdiskredituje. A pronásledování jiných názorů přesvědčí lidi spíš o opaku.

To samé platí o 11. září 2001. Dokud to Američané nenechají pořádně a věrohodně prošetřit a neodtajní všechny dokumenty, nikdo jim nebude věřit. Obama a celá americká politika a diplomacie dnes plave na vodě. Lhářům se věřit nedá.

"Peace cannot be kept by force; it can only be achieved by understanding." Jak kdysi řekl jeden slavný Jewish.

254541

27.10.2011 11:36

A co dál, Stworo?

RE: Film DEFAMATION (Pravda o Antisemitismu)

haban 94.?.?.?

Vynikající film o tom Kdo a Jak vyrábí ten "antisemitismus". Natočil ho Žid, tak nejde nařknout z "antisemitismu" [smích] Asi nadzvedne ze židle i normálně myslící Židy žijící mezi námi.
http://www.youtube.com/watch?v=qEQw6wFAAlM

Česká pobočka štědře financované organizace zmiňované ve filmu zažalovala pana Stworu. Po shlédnutí filmu vám bude trochu víc jasné, o co tady jde.

256074

27.10.2011 12:14

A co dál, Stworo?

Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

haban 94.?.?.?

Co kdybysme se spíš snažili generovat nápady jak Zvědavce udržet. Takový malý brainstorming podnětů, ze kterých by pan Stwora mohl vybírat ty nejlepší [smích]

Například
- Někam nahoru dál zvýrazněný odkaz Stworagate, Zvedavecgate", apod. s odkazy na všechny články o téhle šikaně a vlastní diskuzi.
- Rozesílat odkazy na články všem známým, aby se zvedla návštěvnost a povědomí o tom, co se tady děje. Aby všem došlo, že se tady skutečně bojuje o "svobodu slova" a že to není jen prázdná fráze. Že se někdo snaží likvidovat nezávislá media. Hlavně to posílat mladým lidem!
- Vpravo přidat další sloupeček se sekcemi například "Komerční oznámení", "Akce", "Inzerce" s možností zadat na týden nebo na měsíc placený inzerát, odkaz, pozvánku na akci, na demonstraci... Placený rychle pomocí sms.
- Případně tam vložit i kód nějakého reklamního systému
- Přidat možnost zaplatit si měsíční předplatné pomocí jedné sms.
- Přesunout všechny komerční aktivity do tohoto sloupečku. I prodej knížek, filmů, triček, čepic... - zavést model "sponzoring skrz shoping" [smích]
- Pokud by to fungovalo, tak snížit roční předplatné. 1000 korun za rok je v česku asi moc.
- Dělat to jako Wikipedie, když dochází peníze, vložit nahoru baner s žádostí o příspěvek.

Pomocí brainstormingu se dají vymyslet úžasné věci. Nekritizovat, nenapadat. Blbý nápad může někoho inspirovat k jinému, geniálnímu [smích]

256080

31.10.2011 23:33

A co dál, Stworo?

RE: Kniha

haban 94.?.?.?

A co třeba do knihy vybrat nejlepší, "nadčasové", články?

A za každý článek přidat pár zajímavých myšlenek z diskuze? Co na to autorské právo?

Taková kniha by mohla mít svoji historickou hodnotu. Mohla by být dobrým zachycením naší doby. Před velkou krizí nebo před další velkou válkou. Čert ví co nás čeká. [smích]

256339

31.10.2011 23:38

A co dál, Stworo?

RE: Kniha

haban 94.?.?.?

Nazval bych to Dvacet let svobody. Od počáteční EUforie až po tuhle kauzu [smích]

Těch zajímavých témat se tady probralo dost.

256340

01.11.2011 09:56

A co dál, Stworo?

RE: Záleží na cílové skupině

haban 94.?.?.?

Bohužel asi nepůjde udělat průzkum kdo jsou návštěvníci. Tipoval bych na čtenáře knížek. Zajímavé by to mohlo být pro vydavatele. Někteří mají provizní systém a platí se za proklik nebo za koupenou knihu.

256362

01.11.2011 11:05

A co dál, Stworo?

RE: Pokračování

haban 94.?.?.?

Něco podobného co píšete mne taky napadlo [smích]
Ale

Osobně jsem se o témata publikovaná na Zvědavci začal zajímat až po jejich přečtení zde, a odkazy na články rozesílám známým. Kteří v kategoriích antisemitismu také neuvažují. Takže tahle strategie by od Mossadu a různých Defamation lig byla dost kontraproduktivní.

I když co jsem se od té doby dozvěděl spíše naznačuje, že se ten antisemitismus snaží šířit a pěstovat oni. Zřejmě jim to pomáhá prosazovat jejich politické a ekonomické cíle.

O čemž by lidi měli vědět, protože to vysvětluje nelogické chování našich politiků a médií. Například jak je možné, že předseda celosvětové židovské organizace a majitel TV Nova nás všechny drze okrade o 10 miliard, a dál u nás vesele podníká a vydělává další miliardy. V normálně fungující společnosti by ho za to česká media tak roznesla, že by u nás skončil! Jediné logické a čestné řešení je bojkot TV Nova jak od diváků tak od zadavatelů reklamy. To, že se tak nestalo, je hodně velké varování! Proto jsou důležíté servery, jako je Zvědavec!

A to, že se někdo snaží zlikvidovat nejčtenější české "alternativní" medium je taky hodně velké varování. A pokud za tím stojí čeští židé, tak by se to mnělo vědět! A ti z nich, kteří s tím nesouhlasí, by se od toho mněli veřejně distancovat.

Navíc ty články na Zvědavci mi nepřipadají "antisemistické". Možná antisionistické, ale určitě ne "antisemistické". To je jen nálepka, kterou tomu dali ti jejichž jméno se nesmí vyslovit.

256372

01.11.2011 11:38

A co dál, Stworo?

RE: Doplnění

haban 94.?.?.?

Tedy antisionistické jsou možná jen některé články. Určitě ne celý web! Ten je skutečně spíš o "zvědavosti".

A pan Stwora není autorem článků ale majitelem a šéfredaktorem webu. Zkusit ho odsoudit a zavřít za publikování článku je asi jako odsoudit ředitele České televize za nějakou odvysílanou reportáž! V obou případech je to dost vážné ohrožení "demokracie" a "svobody slova".

A pokud se toho účastní náše soudy, tak je to hodně velké varování!!!

Jedna marketingová poučka říká, že jeden spokojený zákazník přivede jednoho nového zákazníka, jeden nespokojený zákazník odradí deset dalších. Tady se dá očekávat podobná analogie. Jeden spokojený žid, a deset nových "antisemitů". (Žalobcem je židovská organizace).

Otázkou tedy je, o co těm soudcům jde?

256373

01.11.2011 11:46

A co dál, Stworo?

RE: Power of vision

haban 94.?.?.?

Hledejte na webu videa na téma Power of vision [smích]

256375

01.11.2011 12:31

A co dál, Stworo?

RE: 6

haban 94.?.?.?

Ten zakopaný žid bude asi v tom pro ně magickém čísle 6. Asi to pro ně má nějaký symbolický význam, jako ta 6-cípá hvězda. Je to stejně děsivé jako magie hákového kříže.

Jiné logické vysvětlení té fobie z bádání historiků mě nenapadá.

256379

01.11.2011 14:21

A co dál, Stworo?

RE: Pokračování

haban 94.?.?.?

Aby to nevypadalo jako kecy nějakého tlučhuby. Během vojenské služby, v roce 1989, nás dvakrát po několik dní připravovali na střílení do lidí.

Později jsem se v době války na Balkáně toulal stopem po Chorvatsku. Jednou v noci mě našel opilý voják, tloukl do mě pažbou samopalu a vyhrožoval, že je válka, že mě zastřelí, a pak se mi celou noc zpovídal, že je "zločisty", protože musí zabíjet lidi.

Proto je mi líto i těch německých vojáků, které do toho za druhé světové války nahnali a kteří by to normálně nedělali. Dělali to ze strachu z velitelů a ze soudců.

Ten soud s panem Stworou je prvním krokem k pěstování takového strachu v lidech, který vede ke genocidám a holokaustům! Za holokaust nemůžou vojáci v táborech, kteří ho realizovali, ale ti soudci nad nimi! A naše justice se právě vydává tím špatným směrem!

Když čtete tuto diskusi, hodně příspěvků vyjadřuje strach z autorit. Strach, který v budoucnosti povede k dalším genocidám. Strach který brání různým skupinám ve společnosti si to "vyřikat" a sjednat nápravu, a k hromadění negativních emocí.

256393

11.11.2011 22:49

Západní demokracie: Fraška a podvod

RE: Ani jedno, ani druhé, ani třetí

haban 178.?.?.?

Nejspíš to bude zase výsledek jen nějaké sofistikované sociologické studie. Nepodceňujme jejich vzdělání, možnosti a motivaci! My toho moc nemáme, ale jim jde o pracně získané velké majetky.

Hlavně nepustit k moci někoho, kdo by začal vyšetřovat, zavírat, konfiskovat nakradené, natunelované, naspekulované. A nedal se uplatit.

To by mohli udělat jen přesvědčení Komunisti nebo Nacionalisti. Obě skupiny se dají dost špatně infiltrovat. Proto se je teď snaží rozehnat nebo nějak znemožnit. Třeba tak, že patriotismus nazvou fašismem. A apelují na to, že málokdo si uvědomí, že dnešní Komunisti jsou už jiní lidé a nemůžou si dovolit to, co po pěti letech válečného běsnění.

256947

Američanům se prý moc nelíbí stavba plynovodu z Iránu do Pákistánu, a perspektivně i do Indie a Číny. Iránská část by měla být už hotová.
Iran–Pakistan–India gas pipeline
Američani staví konkurenční plynovod přes Afgánistán a asi mají trochu zpoždění s čištěním cesty od Talibanců.
Trans-Afghanistan Pipeline
V západních mediích se to ale nedočtete, musíte zkusit nějaká asijská.

257125

16.11.2011 14:05

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

Pohled z druhé strany

haban 178.?.?.?

Iránská media. Objektivní zpravodajství o Evropě a Americe [smích]
Press TV
Iran English Radio

257126

20.11.2011 03:21

Sametové rozkradení republiky

Taky mi to vrtá hlavou

haban 94.?.?.?

Napadla mě dvě možná vysvětlení

- Chce rychleji prosazovat zákony nahrávající jeho podnikání a usnadňující vyklepnout konkurenci, nebo snadněji a efektivněni likvidovat ty malé, kterých je hodně, například pomocí zpřísnění nebo omezení státní regulace, .... Stejně jako se to děje v Americe.

- Je to stejný komplot jako bylo založení TOP 09, které údajně vzniklo na schůzce ODS s pravdoláskaři, které má podchytit zklamané pravicové voliče. Dnes už asi většina lidí věří Ringo Čechovi, že kradou všichni v ODS i v ČSSD, a hrozí, že příští volby silně zabodují komunisté a nacionalisté. A ti se asi špatně infiltrují. A mohli by začít skutečně vyšetřovat.

257331

22.11.2011 15:46

Film USA

RE: Idiocracy

haban 178.?.?.?

Doporučuju shlédnout první tři minuty filmu Idiocracy
[chechtot] [chechtot]

257481

22.11.2011 16:04

Film USA

Power of Vision

haban 178.?.?.?

Zkuste někde najít a stáhnout film The Power of Vision by Joel Barker. DVD stojí skoro 700USD ale občas se vyskytnou kousky i na YouTube. Je to film, nebo spíš školení, pro top management Top 1000 firem. Možná vám dojde, o co tady jde.

Tahle Paní novinářka, po tom co odešla do důchodu, prozradila kdo ovládá Hollywood. Z toho je taky zřejmé "Wo co go." Kontroverzní rozhovor s Helen Thomasovou pro Playboy Magazine

257484

22.11.2011 16:23

Film USA

Důvody proč prodat televizi

haban 178.?.?.?

Antisociální televizní poplatky. Když díky shodě životních katastrof (rozvod, nemoc, nezaměstanost, exekuce, ...) nebudete mít ani na televizní poplatky, musíte ihned prodat televizi a radio (i to v autě, v mobilu a ty nefunkční na půdě), jinak vám hrozí exekuce. Například od žida JUDr Sokola.

Majitel TV Nova, president celosvětové židovské organizace, nás všechny (Čechy) okradl o 10.000.000.000 Kč.

ČT a Novu ovládá židovská komunita. Realizuje už i unás svoji celosvětovou "agendu".

Televizní noviny nepodávají zprávy nezaujatě, ale události interpretují a vyrábí emocionální postoje k nim. Nejedná se o novinařinu ale o propagandu.

257485

22.11.2011 16:36

Film USA

Propaganda

haban 178.?.?.?

"Naše" media nás (Čechy) například úspěšně přesvědčují, že je správné léčit dluhovou krizi dalšími schodky státního rozpočtu a dalším zadlužováním.

Ale nikde se nemluví a nepíše o tom, u koho se to vlastně zadlužujeme.

257488

22.11.2011 17:10

Film USA

RE: An

haban 178.?.?.?

To není projev "antisemitismu". To je rozhořčení z toho, že se nesmí veřejně vědět, kdo je kdo a kdo za koho kope. A kdo ze zahraničí mu při tom pomáhá.

Například tento server se snaží zničit česká pobočka štědře sponzorované celosvětové židovské organizace. Ale mluvit o tom je, ehm, jaksi, "politicky nekorektní".

O tom, jak fungují media se dozvíte například z článků a videí Noama Chomského, amerického sociologa a "Jewish anarchisty".

Není to o Židovství či Češství ale o tom, s kým se kdo identifikuje. Viz například Ota Pavel. Je to Český nebo Židovský spisovatel?

Pro Cikána je nemorální okrást Cikána. Ale okrást Čecha je pro ně morální a dokonce záslužné. To samé zřejmě platí mezi Židy a Čechy. Jinak se to řádění exekutorů, konkurzní mafie, sociálně-justiční mafie, organizací autorských práv, ... logicky vysvětlit nedá. Je to plíživá snaha kriminalizovat celou společnost a napakovat se na tom.

Nedávno byly publikovány výzkumné zprávy o tom, že emoce sounáležitosti se svojí rasou a sociální komunitou máme dokonce zakódované v genech a jsou ovládané hormony. Ale za projevy identity se u nás soudí a zavírá. Čili naše justice trestá lidi za biologické projevy lidské přirozenosti. Což věc neřeší, ale vede k hromadění emocí, které jednou explodují.

257491

22.11.2011 17:53

Sametové rozkradení republiky

RE: Taky mi to vrtá hlavou

haban 178.?.?.?

Něco podobného mě taky napadlo. Nechat politiky sbírat zkušenosti a probublávat hezky odspoda nahoru. Komunální úroveň - okres - kraj - centrální úřady - celostátní úroveň - EU - mezinárodní vztahy. Volit ty, kteří se osvědčili a něco dokázali na nižší úrovni. Není to takhle ve Švýcarsku?

Volit stále nové nezaškolené lidi, kteří mají sice hezké ideály ale nemají zkušenosti a tím, jaké svinstvo politika je, a jaké triky na ně budou zkoušet, je jen další pokračování tohodle marastu.

Jenže tuhle cestu vyčůraně zablokovala TOP09 koalicí se Starosty. A Starostové jsou spolehlivě překrytí a kompromitovaní Kalouskem a Schwarzenberkem.

257494

13.12.2011 09:43

Jaderná válka na obzoru

RE: Robert Mc Namara

haban 178.?.?.?

The Fog of War - 11 lessons from Robert McNamara

Robert Mc Namara, americký ministr obrany v době Kubánské krize, v první epizodě (asi od 7 minuty) popisuje jak probíhalo v Bílém domě rozhodování o spuštění útoku na Kubu. Bylo to skutečně na hraně a zastavilo to jediné rozhodnutí Kennedyho.

Američani si mysleli, že tam ty jaderné hlavice ještě nejsou, že mají zatím jen připravená sila. Že tam už byly, se dozvěděl až po několika letech od Fidela Castra. A Fidel mu potvrdil, že byl připravený obětovat Kubu.

258440

13.12.2011 10:05

Jaderná válka na obzoru

RE: Illumicorp

haban 178.?.?.?

Illumicorp

Profesionálně vyrobený hoax nebo něco jako Silent Weapons for Quiet Wars?

Docela by mě zajímal váš názor.

258441

13.12.2011 21:49

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

RE: Ukrajina

haban 178.?.?.?

Jedna známá má Ukrajinskou kolegini. Prý jim na Ukrajině kdosi platil za to, že se oblékali dooranžova a chodili demonstrovat.

Rusko je tak obrovské surovinové sousto, že se vyplatí trochu zainvestovat [smích]

Co se děje pak, je dobře popsáno tady
Rothschildovská chobotnica
The Rothschild Octopus

Na druhou stranu v Americe se k Occupy Wall Street přídávají i "Mladí Židé"
Occupy Birthright Israel, Un-Occupy Palestine

258490

14.12.2011 01:18

Irán a strategické obkličování Sýrie a Libanonu

Jestli to není taky o plynu a ropě

haban 178.?.?.?

Don’t Pass (on the) Gas: Israel’s Gas Discoveries are an American Strategic Asset Worth Protecting
Článek z webu The Jewish Institute for National Security Affairs.
Obsahuje mapku ložisek.

258507

14.12.2011 14:09

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

haban 178.?.?.?

Díky investičním bublinám teď (ONI) disponují s obrovskými částkami, které mají v podstatě jen virtuální hodnotu. Proto se je snaží přetavit na fyzické hodnoty skupováním přírodních, výrobních, finančních, důchodových,... zdrojů a infrastruktury v "demokraticky obarvených" státech. Až to budou mít všechno zapsané na svých účtech, nechají zkolabovat starý Brettonwoodský systém a přijdou s něčím novým. [smích]

Ale většině lidí připadá naprosto logické, že zadlužené státy je možné zachránit jen větším zadlužením těch méně zadlužených [zmaten] Tak možná až to pochopím, tak to upgrejduju [smích]

Možná že je to jen změna paradigmatu fungování peněz - peníze kryté zlatem -> peníze kryté ropou -> peníze kryté dluhem (příslibem, že ho někdo snad někdy splatí) -> peníze kryté důchodovým systémem (jak naznačuje důchodová deforma)

Taky je dobré si uvědomit úrovně abstrakce (top-down)

ideologie, filosofie, náboženství
nadnárodní finance a finanční vztahy
nadnárodní korporace a obchodní vztahy
státy, vlády, politici
lidi, obyvatelé, výrobní síla
výrobní prostředky (stěhované, tam kde je to nejlevnější)
území a jeho zdroje

Pokud nedojde ke kompromisu na té nejvyšší úrovni, bude z toho avizovaná WWIII a začneme zase od začátku [cool]

A to jsem do toho nezamontoval ještě sustainability, peak oil a peak phosphate a limits of growth a globální zblbnutí [smích]

258542

Ti co tenhle cirkus řídí, na to mají statistiky, matematické modely, sociologické studie, dálkovými průzkumy Země zmapované všechny surovinové zdroje na planetě, celosvětové špionážní sítě a počítače páté generace, na kterých to simulují. A šuplíky plné nových technologií a patentů a nové tajné superzbraně.

Jediné s čím možná nepočítají by mohl být zdravý selský rozum :-]

258544

14.12.2011 15:48

Návrh zákona 1867 dává americké armádě právo věznit a vraždit protestující

RE: Hlavně mít na to nějakou theorii

haban 178.?.?.?

Zpráva ze Železné hory

Ale určitě existují novější "studie".

258550

Říká se tomu změna paradigmatu. A lidem obvykle chvíli trvá, než ji pochopí a obvykle se proti ní bouří.

Nadnárodní finanční, výrobní, mediální, ... korporace a jejich konglomeráty mají dneska větší ekonomickou moc než vlády a vlády jim už jaksi překážejí. Ideálem je pro ně jedna celosvětová měna, jedny pravidla hry, jeden systém učetnictví, jeden daňový systém, ... ideálně i jeden jednací jazyk. A vlády jsou tady od toho, aby to zařídily.

Čili není to o tom, jestli jo nebo ne, ale kdo, jak a kdy. Strašáci se dají použít taky [smích]

Ideální by bylo nejdřív dodělat ty demokratické revoluce, rozebrat si zdroje a pak pomocí hodně hluboké krize lidi přesvědčit, že to je to správné řešení.

A pro případ, že by se to zvrtlo ve třetí světovou, máme na to theorii o přelidnění Země a nutnosti lidstvo trochu zredukovat.

Sakra ten puzzle se nám začíná sestavovat.

A důležité je mít společnou vizi a vtloukat ji lidem do hlavy. Třeba tuhle - Illumicorp
Ani nevadí, že se jim nebude líbit. Hlavně si na ní musí zvyknout. A vytlačí jim z hlavy ty ostatní. Náši Bilderbergští kamarádi od Googlu, Facebooku, Microsoftu to zařídí.

258553

14.12.2011 20:02

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

haban 178.?.?.?

The Fog of War - 11 lessons from Robert McNamara
V 1.epizodě, asi od 6té minuty, popisuje kubánskou krizi. Tvrdí, že to bylo opravdu na hraně a záviselo to na jediném rozhodnutí JFK. Mysleli si, že ty rakety na Kubě ještě nejsou, že tam mají zatím jen připravená sila. Že tam byly, a že Castro byl připravený obětovat Kubu, se dozvěděl až několik let potom.

Tehdy šlo svět zničit jen atomovou bombou, a vědělo se, kdo je má. Dneska je těch prostředků trochu víc, a jen tušíme, kdo kterými disponuje. Tajné služby to asi ví, ale to divadlo kolem Iráku, co to bylo za poker?

Když porovnám McNamaru s tímhle Hillary Clinton on Gaddafi: We came, we saw, he died, tak mám opravdu strach [překvapení]

I když dneska jsou figurky v Bílém domě asi především dobří herci a rozhodování se děje někde jinde. Obama neměl dostat Nobelovu cenu ale Oskara. Za co ji vlastně dostal?? Nebo to bylo preventivně, aby něco nevyvedl?

258570

Lindsey Williams: U.S./NATO to Insite War with Iran by Sept/Oct of 2012
Nevím jak důvěryhodný zdroj to je, ale zdá se mi, že by to do té skládačky mohlo zapadat.

Jedná se zřejmě o hru několika mocenských skupin a každá chce asi něco jiného. Tenhle zdroj tvrdí, že jsou dvě.
The Two Jewish-led Globalist Camps... In Competition For Global Control
A když si vygugluju Sorose, tak to sedí, ale moc času jsem tomu nevěnoval. [pláč]

258586

15.12.2011 00:12

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

haban 178.?.?.?

No já pořád ještě tápu v tom, kdo jsou ti hráči a o co jim doopravdy jde. Nejspíš se jedná o více zájmových skupin a ne o jedny "Ilumináty". Budu vděčný, když mě nějak navedete, co hledat a co číst [smích]

Ty "výkřiky ze tmy" v mediích a na internetu jsou jako kostičky toho puuzle v záhlaví tohodle webu a dokud se nedají do souvislostí, tak člověk neví kam patří. A pak má stejně jen malý kousek celku. Je to strašně komplexní a multilevel [pláč]

Některé zdroje tvrdí, že "deriváty" dnes desetinásobně převyšují hodnotu HDP celého světa. Jakou hodnotu tedy mají peníze? Jak to funguje? Asi na to mám malou představivost. Kdo ty deriváty kupuje? Kdo jsou ti odvážní investoři kteří kupují na jeden díl HDP devět dílů vzduchu? [smích]

Když si někdo půjčí peníze na úrok, řekněme 5%, tak každý rok musí někdo někde vyrobit těch 5% peněz navíc, aby to šlo vůbec splatit. Není to letadlo?

Většina peněz je dnes skutečně virtuální, pouze na elektronických účtech. Když ten systém "zkolabuje" jak konspirátoři vyhrožují nebo varují, tak nemáte fyzicky nic, ani ten papír. Když ale máte alespoň ten papír (bankovky), tak to mezi lidma funguje dál i bez bank.

Zlato se dnes prý taky obchoduje hlavně virtuálně, pouze připisováním "virtuálních zlatých cihel" na nějaký účet. A běda, kdyby si ho chtěli všichni vybrat, už i tady je to údajně virtuální bublina.

Nepatřím ale mezi dobrodruhy a odvážlivce, kteří mají tolik peněz, že jim nezbývá nic jiného, než se tohoto virtuálního casina účastnit, tak tomu moc nerozumím.

258591

No spíš by se jen trochu prodražil a o pár hodin protáhl. Než by Irán vystříleli všechny S-300 na bezpilotní cíle. Jsou obklíčení podobnou technikou tak by jim ani ta atomovka nebyla moc platná.

Pokud by se jim nepodařilo nějak tajně ji dopravit někam, kde to Ziofašisti nečekají a nadálku to odpálit. To je asi nejúčinější obrana proti raketovému deštníku a každého to hned napadne. A Američani jsou z toho pěkně paranoidní. Cvičí i popeláře ke špehování lidí a hlášení každého "neobvyklého" chování.

Ale vzhledem k tomu, že Irán je jedna z mála zemí, která zvládá klonování zvířat, obával bych se spíš biologických případně "genetických" zbraní. Prý mají i dobře proočkovanou populaci. Proto asi to šílenství s povinným očkováním na Západě. Může to být testování a "žhavení" obranného systému.

Ten pastor říká, že chtějí Irán nějak vyprovokovat, aby to začal on. Nebo aby se to alespoň tak jevilo před světem. Jaký scénář chystají tentokrát? Aby to dostatečně přesvědčilo skeptickou Evropu?

Nedali by se použít třeba ty ruční rakety na šacování letadel ze země co se ztratily v Libyi? Kterých si Kadafi nakoupil 20 000 a měl je tak rád, že je ani nepoužil i když ho bombardovali hlava nehlava?

Ale máte pravdu, že stahování cizinců z Iránu už asi začalo.

258612

Třeba si neuvědomili, že v tom letadle použili stejné softwarové technologie jako v tom viru, kterým se snažili nedávno zničit Iránský průmysl. [smích]

258691

17.12.2011 21:23

Obama zvyšuje vojenské sázky: Konfrontace na hranicích Číny a Ruska

RE: Austrálie

haban 178.?.?.?

Konspirátoři tvrdí, že Austrálie má být celosvětovým centrem New World Order. Že tam staví, na Austrálii, značně předimenzovaná komunikační a administrativní centra.

Mělo by to logiku. Relativně málo osídlený "ostrov" s jednou kulturou se lépe brání než velké multikulturní kontinenty.
[cool]

258692

19.12.2011 01:54

Havel

RE: Karel Kryl - Souhlas

haban 178.?.?.?

Souhlasím. Před VLKR (Velkou Listopadovou Kapitalistickou Revolucí) [smích] znal Karla Kryla a jeho písničky úplně každej. Havla znalo pár lidí. Ale nedal se koupit a brzy po listopadu jim začal foukat do kaše. Prý mu už ani ruku nepodali. Kryl byl tím symbolem let 68-89.

Když jsme ho na vojně poprvé slyšli zpívat z Českého rádia tak jsme všichni brečeli. A pak už s námi gumáci nic nezmohli. I když tvrdě agitovali až do zvolení Havla presidentem, kdy dostali befelem opak. [smích]

258840

19.12.2011 12:10

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

Identifikace?

haban 178.?.?.?

Když čtu ty příspěvky a články, na které odkazují, tak mě napadá:
Byl to Čech židovského původu bebo Žid českého původu?

Neboli s kým se identifikoval a za koho vlastně kopal? Ty nadstandartní styky se Sorošem, Rockefellerem, Majdalenkou Albright, členství v depopulačním Římském klubu, identifikace s americkou militantní politikou ovládanou Ziofašisty...

"Privatizace" českých bank, většiny medií a hlavního průmyslu do zahraničí,...

Například Ota Pavel se prý považoval za Čecha s židovskými předky.

258889

23.12.2011 01:17

Síť globální korporátní vlády

RE: Jak to funguje

haban 178.?.?.?

Principem korporací je zisk. Nebo spíše jeho neustálý růst, který motivuje akcionáře a tím zajišťuje růst ceny akcií a umožňuje další růst firmy. Top management který to nezajistí je akcionáři vyměněn. Tak nakonec do vedení probublají všeho schopní psychopati. A pro růst zisku udělají skutečně COKOLI. Jinak se tam neudrží.

Každou oblast podnikání nakonec ovládne v průměru 5 (4 až 6) těch nejagresivnějších celosvětových korporací. Jsou příliš velké na kolaps a diktují si podmínky.

[překvapení]

259321

23.12.2011 01:40

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Rozděl a panuj

haban 178.?.?.?

Jestli na nás někdo neuplalnil pravidlo Rozděl a panuj. Po rozpadu rudého bloku mohlo být celkem logickým krokem vytvoření unie - Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, případně i Bulharsko, Slovinsko, Ukrajina... Náznak tady byl - Visegrádská skupina. A to se EUforii a USadu nemuselo líbit. [pláč]

259324

23.12.2011 10:46

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Rozděl a panuj

haban 178.?.?.?

No největší překážkou pro takzvanou Integraci EUforie jsou asi jazyky. To si člověk uvědomí vždycky když se tam zatoulá. Anglicky se s vámi domluví každej n-tej a dvoujazyčné nebo výcejazyčné nápisy jen na historických památkách.

Ve Slovanských zemích se člověk jakžtak domluví. Vzniklo i několik pokusů o "Slovanské Esperanto". Jeden se mi zdá opravdu dobrý. Zkouší v něm teď prý experimentálně učit mezinárodní semináře na Vysoké škole zemědělské v Praze a snad to i funguje.

Jinak nejlepší možná mohla být Jugoslávská cesta. Proto asi byla někomu tak trnem v oku a rozeštval ji a rozbombardoval. Ale moc do toho nevidím, tak je to jen "pracovní hypotéza".

Na "socialismu" asi lidem nejvíc vadilo omezení cestování po světě a to neustálé kádrování dělnického původu a strach, že na vás někdo někde něco řekne a že vás za to vyhodí z práce nebo ze školy. A promívání hlav a povinné biflování té rudé ideologie. No bylo toho asi víc.

V 68 nás neměli obsadit a mělo se to nechat běžet svoji přirozenou cestou k nějakému kompromisu. Asi tak jako se to děje v Číně. Listopad bylo násilí zase druhým směrem. Jdeme ode zdi ke zdi. Po současné zkušenosti to asi zase půjde doleva, ale spíš patrioticky než internacionálně (podle Kalouska Náckovství).

Z toho co čtu na Internetu se mi zdá, že nás na ten západ táhla hlavně naše židovská menšina, která se třásla na privatizaci finančnictví, medií, průmyslu asi pod vlivem strýčků na Divokém Západě.

259352

29.12.2011 00:38

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Hologram technology na YouTube

haban 178.?.?.?

Hologram
Holographic technology

259739

29.12.2011 00:50

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Lidí je sice hodně

haban 178.?.?.?

Co třeba hormonální antikoncepce ?

Přibívá lidí, kteří se do 30 snaží neotěhotnět ...
a po 30 se snaží otěhotnět ...

259741

31.12.2011 11:36

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

haban 178.?.?.?

Nežiju na Slovensku tak neznám kontext. Ale v Česku to bude určitě podobné. V každém případě je to hezký pohled pod pokličku. Ale dneska už si asi moc lidí nedělá iluze o tom, že to tunelářské řemeslo nějak takhle probíhá.

Ti policajti, co to montitorují, na to musí mít žaludek a ty slušnější asi vředy z toho, že to nemůžou vykřičet do světa. Nevím jak na Slovensku, ale v Česku je zvykem se postarat o jejich zdraví a vyšetřovací skupiny při každé změně vlády rozprášit.

Současná ODS to ještě inovovala tak, že odstřelila psychology, kteří hlídali, aby se mezi soudce nedostali vyložení psychopati. A nechali se slyšet, že když ovládají ministerstvo zločinu, tak jim je jedno, kdo úkoluje vyšetřovatele na vnitru.

Mě se ty "Ilumináti" pořád nezdají. Spíš to je jen všeobecně rozšířený akronym pro ty vyšší skryté ekonomické síly. Ale je pravda že si ty "vyšší sféry" potrpí na hierarchii a organizované obřadnosti. Ale i oni mají určitě svoji dynamiku.

Tipnul bych si, že se chovají podobně jako mafie a soupeří mezi sebou. Každou tvoří několik rodin, které si rozdělují "trh" a vymýšlí, jak se vzájemně přečůrat. Nejspíš pořád platí to co platilo ve středověku, že věřit se dá jen příbuznému, kterému jde o blaho stejných dětí a vnoučat.

Ostatně i státy historicky nejspíš vznikali podobně jako mafie. A ta nejsilnější to dělá oficiálně. Jenom výpalnému říká daně a slibuje za to ovečkám jakousi ochranu před těmi ostatními.

259908

02.01.2012 17:39

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

haban 178.?.?.?

No problémem možná bude, že to oko je jen jedno, proto jeho vyznavači nevydí ostatní dimenze.

Osudem těch lidí nahoře, i těch kostiček v pyramidě, je dost příšerná samota, vzájemná nedůvěra, ztráta spontánosti... Jsou to otrokáři, ale zároveň jsou otroky svého postavení. Jenže to si uvědomí, až když z té pyramidy vypadnou. Žijí v kleci svých představ o svojí moci a strachu z její ztráty.

Děda říkával "Seš blbej, jak daleko vidíš". Možná to myslel jinak, ale zdá se mi to hluboce pravdivé.

[smích]

Hezký Nový rok

260030

02.01.2012 19:56

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: No a co ?

haban 178.?.?.?

Ten kdo má největšího pinďoura
má i největší problémy s prostatou
[pláč]

260041

02.01.2012 20:11

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: No a co ?

haban 178.?.?.?

A těm kdo to platí, nejde o jakoukoli demokracii ale o jejich demokacii.

A taková jejich demokacie něco stojí. Tak k tomu potřebují ještě surovinové zdroje, finanční sektor, infrastrukturu, a průmysl.

Jo a media. Aby lidi věděli, co si o tom mají myslet a jak je to správné a jak na tom jsou dobře.

A přidají trochu porna. Chlap kterej si pravidelně honí péro se zbavuje testosteronu a nemyslí na revoluce.

[cool]

260042

02.01.2012 20:43

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: No a co ?

haban 178.?.?.?

No ta Pravda a láska bude asi ještě horší.

Helen Thomasová - americká novinářka, sloupkařka v titulech Hearstovy korporace a členka White House Press Corp. Korespondentka z Bílého domu za 9 presidentů ... (Řekl bych že do toho docela viděla)

“Jsme vlastněni propagandisty ženoucími nás proti Arabům. O tom nemůže být sporu. Kongres, Bílý dům, Hollywood a Wall Street jsou vlastněny sionisty. Opět o tom podle mě nemůže být sporu. Svými
penězi protlačují svou agendu. Jsme tlačeni zcela špatným směrem.”

Kontroverzní rozhovor s Helen Thomasovou pro Playboy Magazine
Ale třeba jen chtěla aby si ji chlapi při prohlížení obrázků v Playboji všimli. To víte ženská.

[pláč]

260044

02.01.2012 20:49

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: No a co ?

haban 178.?.?.?

Naštěstí platí že "čím kdo zachází, tím taky schází".
A už začíná docházet i na přátele z Wall Streetu. [smích]
Teda pokud za tím není taky ten starej Choroš. [pláč]

260045

02.01.2012 21:01

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: IQ čechů na úrovni houpacího koně.

haban 178.?.?.?

Zpráva ze Železné hory

Možná odpověď. Ale už je to hodně staré. Určitě existují novější theorie.

260046

03.01.2012 00:56

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: myslím si to samé

haban 178.?.?.?

Každá hra se dá hrát jen tak dlouho, dokud se najdou hráči ochotní ji hrát.

260058

03.01.2012 01:06

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: myslím si to samé

haban 178.?.?.?

Teorie her

"Teorie her se uplatňuje v mnoha oblastech lidské činnosti od ekonomie, přes politologii až například po sociologii a biologii."

260059

03.01.2012 02:05

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: Tak například ... nebo ...

haban 178.?.?.?

NATO Countries to Steal $ 30.000 from Each Libyan Citizen
(Státy NATO okradnou každého občana Libye o $30.000)

260064

03.01.2012 02:18

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: Tak například ... nebo ... nebo ...

haban 178.?.?.?

Historka o afghánském surovinovém bohatství je jen válečná propaganda

Článek tvrdí, že „malý tým představitelů Pentagonu a amerických geologů“ nedávno objevil také obrovské žíly železné rudy, mědi, kobaltu a zlata, které by mohly Afghánistán přeměnit na nejdůležitější těžební středisko na světě.

Tvrzení, že tyto informace jsou nové, je nicméně evidentně směšné.

V rozhovoru pro Politico penzionovaný vysoký americký představitel poznamenává, že kdokoliv s delší pamětí než má zlatá rybka zjistí, že údajný „nový objev“ je cokoliv jiného, ale ne novým objevem:

„Když jsem žil v Kábulu na počátku 70. let, (americká vláda) Rusové, Světová banka, OSN a další se již tehdy silně zaměřovali na široké spektrum afghánského nerostného bohatství. Levné způsoby, jak dostat rudu do mořských přístavů, byly vždy limitujícím faktorem,“ řekl tento představitel.

260065

05.01.2012 04:20

Řecko v chaosu

Reichsprotektorat v Řecku

haban 178.?.?.?

EU Commission Setting Up "Reichsprotektorat" in Greece?
Zpráva z 27. října.
European Gendarmerie Force (EGF) byla nasazena v Řecku aby asistovala při operacích policie proti demonstrantům...

European Gendarmerie Force

260201

05.01.2012 12:24

Řecko v chaosu

RE: Kosovo 2

haban 178.?.?.?

Spíš bych řekl, že důvod bude podobný jako v sousedním Kosovu bohatém na nerosty. Řecko má také obrovské zásoby nerostných surovin. Ale při svém životním stylu nemá potřebu je těžit a radši šetří přírodu. Možná i kvůli turistickém ruchu ze kterého dost žijí. Což se Zmrdokratům a EUrokratům moc nelíbí.

Greece has 40 billion barrels of oil, and thousands of tons of Gold and Uranium
{Řecko má 40 miliard barelů ropy, a tisíce tun zlata a uranu)

260207

05.01.2012 12:32

Řecko v chaosu

RE: Pokud banka

haban 178.?.?.?

Jestli to nebude znamenat soudruhy ze Zionu? Nebo fašisty? Třeba to má být ZionFührer (anglicky ZionFuehrer).

260208

05.01.2012 23:09

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

haban 178.?.?.?

Provokatér [smích]
Nebo to má nějakou symboliku? [zmaten]

260232

06.01.2012 04:20

Řecko v chaosu

RE: Pokud banka

haban 178.?.?.?

To s tím FEDem a vypršením nájmu na Ameriku mě taky napadlo. A zdá se mi to jako nejlogičtější důvod pro celou komedii s dluhovou krizí.

Nejspíš se snaží dotlačit Ameriku a svět k souhlasu s dalším pronájmem. Nebo to ještě chtějí co nejvíc využít a přetavit ty finanční mega-bubliny v něco hmotného. Například v surovinové zdroje arabských zemí a Ruska. A maximálně všechny zadlužit na dlouho dopředu.

260237

06.01.2012 14:02

Řecko v chaosu

RE: Situace Řecka

haban 178.?.?.?

Zajímavá analýza.

260262

Neříká se tomu pasivní destrukce? Dopadne to jako za socialismu. Lidi si budou do práce chodit odpočnout a nakrást materiál a budou se realizovat na chatách a na zahrádkách.

Dokud je zlý kapitalisti z Číny hospodářsky nezruinujou a dokud skupinka disidentů vedená Václavem Farage, financovaná Čínským miliardářem Chuiem Sorosem, nesepíše Tchartu a neudělá morušovou revoluci.

260289

06.01.2012 23:07

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: Plaťte chátro....

haban 178.?.?.?

YouTube: Criminalize Organic Farming?
BILLS: HR 875 and S 425

260293

09.01.2012 00:46

Diskuze upadá

RE: Doplnění návodu

haban 178.?.?.?

A co třeba udělat to jako se smajlíkama? Kliknutím na "Vložit URL" by se vložily tagy


Asi patřím mezi ty ukecané. Mě ale napadne další myšlenka vždycky až když odešlu tu první. Nebo až za hodinu. Nebo my to vrtá hlavou ještě další den. [smích]

Nebo se mi nechtějí hledat odkazy, ale druhý den je zkusím najít a vložím je do pokračování.

(Chybí tady smajlík pro Sorry)

260437

09.01.2012 01:30

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: Plaťte chátro....

haban 178.?.?.?

V nějakém videu na YouTube jsem viděl film o Monsanto. V Kanadě už údajně proběhl soud s farmářem ohledně jeho vlastního osiva kontaminovaného GMO osivem, který se prý dostal až k nejvyššímu soudu a ten rozhodl v jeho neprospěch. Prý je povinností farmářů ochránit si vlastní pole před pilem ze sousedních polí osetých GMO.
Jestli to nepřekroutili, tak je to dost postavené na hlavu.
[zmaten]

260450

09.01.2012 14:56

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: Plaťte chátro....

haban 178.?.?.?

Děkuji. V Indii prý Monsanto skoupilo téměř všechny osivářké firmy. A vede tam dost bezohlednou politiku vzhledem k zemědělcům. Je v tom taky nějaké ale?

260500

09.01.2012 15:00

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: Každý pravicující Pepík či lídlující Mařenka

haban 178.?.?.?

Ten už zdaněný je. Kolik stojí hormonální antikoncepce a kondomy? Zatím jen přes DPD a daň z příjmu, tu spotřební si zatím nelajsnou.
[pláč]

260501

10.01.2012 12:37

Píšou mi psaní justiční páni

RE: znám ten soud docela dobře taky bohužel

haban 178.?.?.?

Jeden "insider" mi tvrdil, že jsou přeplněné věznice, a že je to kvůli tomu, že kdyby náhodou došlo na zavírání tunelářů a rozkrádačů, tak budou dostávat tresty domácího vězení, které teď zavádějí.

260646

10.01.2012 12:45

Píšou mi psaní justiční páni

RE: znám ten soud docela dobře taky bohužel

haban 178.?.?.?

Kdysi jsem mluvil s paní, která soudila Havla. Dostala to nařízené shora. Praktiky se moc nezměnili. Otázkou je, kdo je dneska ta šedá eminence.

260647

10.01.2012 13:40

Píšou mi psaní justiční páni

Zákon vlčí smečky

haban 178.?.?.?

To je zákon vlčí smečky. Tam nahoře zuří neustálý boj o moc a o majetky, do kterého my dole moc nevidíme. Nahoře se udrží jen psychopati nebo jejich loutky, které jim "zobou z ruky". Alfa samec se na vrcholu moc dlouho neudrží a brzy ho někdo přemůže a často i zadáví. Svrženého vůdce předhodí smečce k roztrhání. I když se to nestane, je to hodně stresové a tu chvíli slávy zaplatí zdravím nebo paranoidní poruchou osobnosti.

260652

10.01.2012 18:03

Píšou mi psaní justiční páni

RE: Tak to prostě chodí v tom našem NWO

haban 178.?.?.?

Zkuste Mossad :]

Ale pozor, Zvědavce nemají moc rádi.

260664

14.01.2012 19:48

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: ...

haban 178.?.?.?

Tipnul bych si, že po tom Tanvaldu se obě strany (v romských lokalitách) začnou vyzbrojovat střelnejma zbraněma.

Pravé peklo nastane, až státu dojdou peníze na sociální dávky. Třeba když zkolabuje Euro. Nebo až zdraží potraviny.

261003

14.01.2012 20:21

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

haban 178.?.?.?

No nám ty "jiné rasy" smrdí. A my jim určitě taky. A vůně a pachy jsou důležitým genetickým klíčem. Klíčem, který zvyšuje pravděpodobnost zdravých potomků. A naše západní kultura ho celkem úspěšně ničí pičifukovým průmyslem.

Zrovna tak hormonální antikoncepce mění vnímání a hodnocení pachů, čímž jde proti přírodě.

Naši, českou, porodnost ničí hlavně sociálně-justiční mafie, která se už také chová tržně, a snaží se pěstovat si své budoucí klienty. Cikáni tohle neřeší a na sociální predátorky kašlou.

Podřezáváme si větev sami pod sebou. Prohráváme demografickou válku. Porodnost v ČR je kolem 1.1 až 1.3 dětí na ženu. A v tom je započítána porodnost cikánů 4 až 5 dětí na ženu. A podle studie, která tu byla publikovaná, jich u nás žije několik set tisíc. Čili naše (česká) průměrná porodnost bude někde kolem 1.

Ale už i tohle je "politicky nekoretktní" téma.

261008

14.01.2012 20:36

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: rasový extremismus

haban 178.?.?.?

Noci už ubývá, Nečas se usmívá,
pokojně mohu žít, všeho lze použít pro dobrý stát,
možná ho napadlo prastaré říkadlo,
dějiny když tvoří se, pro hlavy na míse nemá se štkát.
[cool]

261010

14.01.2012 21:43

ČR: Příběh rasového extrémismu

Citát

haban 178.?.?.?

Mír se nedá udržet silou,
lze ho dosáhnout jenom porozuměním.
(Albert Einstein)

261017

15.01.2012 12:08

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Demographic warfare

haban 178.?.?.?

Wikipedia: Demographic threat

Myslím že dřív existovalo ve Wikipedii i heslo "Demographic warfare", ale asi ho "korektně" smazali. [pláč]

261074

15.01.2012 12:22

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

haban 178.?.?.?

Taky mám dojem, že se jim plete patriotismus s rasismem, nacismem, fašismem, antisionismem, extremismem, ...

Ale je pravda, že jako děti jsme byli dost otrávení, když jsme museli recitovat básničky o naši národní hrdosti. To co dělají teď je účinější. [chechtot]

Dřív nás nenapadlo pochybovat o Holokaustu. Od té doby, co je to dané zákonem, pochybují asi všichni. Minimálně o tom, že to bylo tak, jak to prezentují. [smích]

Jsou "blbí nebo navedení"? [zmaten]

Nějaký spisovatel prý kdysi prohlásil "Hlavně se nedostat na seznam povinné četby" [smích]

261076

15.01.2012 12:53

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

haban 178.?.?.?

Race and intelligence
IQ and Global Inequality

Ashkenazi Jewish intelligence
Ashkenazi židé vynikají v matematické a verbální inteligenci. Podle teorií osobnosti jsou ale lidé buď myslící (thinking) nebo cítící (feeling). Což by vysvětlovalo jejich nízkou "sociální inteligenci" a empatii k ostatním lidem. (Pracovní theorie [cool] )

Ale něco za něco: "Dnešní Askhenazi židé trpí řadou vrozených nemocí a mutací ve větší míře než ostatní etnické skupiny..."

Podle tohodle zdroje na tom nejsme zas tak špatně [smích]
IQ Test podle států

261083

16.01.2012 18:38

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

haban 178.?.?.?

Hodně zajímavé. Děkuji.

261172

17.01.2012 09:50

Na řadě jsou narkorestituce

GOD

haban 178.?.?.?

Na YouTube byla prezentace nějakého bývalého agenta CIA. Příčinou těch válek je GOD = Gold, Oil, Drugs.

Drogy jsou prý vedle ropy a zbraní jedním z největiších bussinesů a jejich zákaz by údajně rozhodil státní "cash flow".

Zajímal by mě nároz nějakého ekonoma, který tomu (skutečně) rozumí.

[zmaten]

261212

17.01.2012 11:08

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: padam od smiechu

haban 178.?.?.?

Podle genetické analýzy prý mají Maďaři Slovanské předky. Nejspíš vzikly tak, že do Slovany osídlené nížiny vtrhla cizí armáda, chlapy pobila a ženské ošukala. Svědčí pro to prý i hodně místních Slovanských názvů.

261216

17.01.2012 17:07

USrael ruší společné cvičení

RE: Dochází na světovém politickém kolbišti k přeskupování sil

haban 178.?.?.?

No právě, oni potřebují těch 6.666.666 obětí coby boží znamení pro svoji světovládu. A Israel má 7.8 miliónů obyvatel z toho bude 6.666.666 Židů.

Někde jsem četl konspirační theorii, která tvrdila, že mají v plánu Israel obětovat a použít jako záminku. Asi podobný scénář jako WW II.

261236

18.01.2012 11:11

Kubánská raketová krize, pokračování

Iraq odious debts

haban 178.?.?.?

V Řeckém filmu Debtocracy je zmínka o legitimnosti "odious debts" (nemravných dluhů), které dělala západem korumpovaná vláda, ale neměli žádný přínos pro stát a jeho občany.

Iraq patřil k nejzadluženějším státům a po přepadení amerika nejdříve dluh prohlásila za nemravný. Pak se ale asi lekli toho, že by tím udělali mezinárodní precedens po kterém by se další rozvojové země, ve kterých korumpují vlády, také dožadovali prohlášení dluhů za "odious debts".

Iraq's odious debts: The odious debt doctrine and Iraq after Saddam

261296

25.01.2012 20:22

Jak to vidí Marie v Sýrii

RE: Nemame na to,abychom se dozvedeli z medii pravdu.

haban 178.?.?.?

Já bych se inspiroval třeba v současné "klasice" [smích]
Mudlové, Bradavice, Voldemort, ... [cool]

261645

26.01.2012 12:31

Jak to vidí Marie v Sýrii

RE: His Eminence Sheikh Bader AL-Din Hassoun, Grand Mufti of the Syrian Arab Republic

haban 178.?.?.?

Najvyšší predstaviteľ islamu v Sýrii „His Eminence Sheikh Bader AL-Din Hassoun, Grand Mufti of the Syrian Arab Republic" dňa 12.12.2011 prijal v Sýrii slovenskú delegáciu vedenú predsedom KSS Jozefom Hrdličkom.

"... Jakýkoli vojenský útok na Sýrii bude mít za následek světové zemětřesení, a budou použité zbraně netradičního charakteru ..."

Jak to myslel?

261669

26.01.2012 12:39

Jak to vidí Marie v Sýrii

RE: vítám každou iniciativu

haban 178.?.?.?

Jednoduché. Prodejte televizi. [smích]

Má to i tu výhodu, že vám kvůli náhodnému nezaplacení televizní daně neudělají exekuci na barák.

Ale obávám se, že je to pozdě. Pan Lauder nás už všechny okradl o 10 miliard! A ještě má tu drzost tady dál podnikat. Tomu se opravdu říká Židovská víra v blbost Gojímů.

261670

27.01.2012 02:21

Evropská válka s Íránem

RE: Ammar Otman

haban 178.?.?.?

Co si myslíte o tomhle?
Česká republika a hospodářská revoluce - nalezeny ložiska ropy!

Možná neumím Googlovat ale jinej zdroj jsem nenašel. Píše o sobě, že je docela schopnej hacker. Tak buď se někam naboural, nebo kecá, nebo to někdo nakecal jemu.

[zmaten]

261715

27.01.2012 02:41

Evropská válka s Íránem

RE: Oil shale

haban 178.?.?.?

Oil shale reserves

Něco podobného tvrdí i Lindsey Williams. Nevím přesně kde, tady mluví o enormních zásobách "crude oil" na Aljašce.
The Energy Non-Crisis

Američani jsou asi vysmátí [velký smích]

261716

27.01.2012 15:06

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

RE: Z teorie systémů

haban 178.?.?.?

V teorii systémů se učí, že systém pouze s kladnou zpětnou vazbou, bez negativní zpětné vazby, se stává nestabilní a sám sebe zničí.

A to je to, co teď dělají Židé. Přijmeme-li fakt, že jejich elity, ideologicky stmelované obřízkou, Talmudem a zneužitím Holokaustu, ovládají Ohradní ulici, mass-jedia, Hollýúúd, vládní myšlenkové žumpy, údajně i (zatím ještě) Bělošský dům, a kdo ví co dál...

Pod heslem "politické korektnosti" ničí kritiku, pod ideoligií "neoliberalismu" prosazují elitám prospěšné psychopatické zákony, pod heslem "rovnoprávnosti" ničí rodinu a výchovu dětí, ideologií "multikulturalismu" ničí komunitní solidaritu, ... a jejich egem, náboženským mýtem a úspěchy posilovaná nenažranost vede celý svět do záhuby.

Chlubí se svou vyšší inteligencí, ale nepochopili ani důležitost záporné zpětné vazby pro stabilitu systému. A to i ti "čeští", usilující o zničení tohoto webu.

[naštvaný]

261751

27.01.2012 15:27

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

RE: a je to tu

haban 178.?.?.?

No pokud se Rusko skutečně postaví na stranu Iránu, jak slibuje, tak nám ty kohoutky s plynem a s ropou možná zavře.
[pláč]

261752

27.01.2012 15:36

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

RE: Proč EU páchá rituální sebevraždu?

haban 178.?.?.?

No až lidi zase díky tomu začnou používat hlavu, tak si třeba uvědomí, že "zákony", kterým nikdo nerozumí, nebo se kterými nesouhlasí "Skutečná" většina lidí, nejen ta "Demokraticky" zkorumpovaná, vlastně nejsou zákony.
[překvapení]

261754

27.01.2012 16:37

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

RE: Komu to prospeje?

haban 178.?.?.?

"Neviditelná ruka mamonu"
"Demokratický proces lobbingu"
"Transatlantická aliance banksterů"
[cool]

261759

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 41 čtenářů částkou 7 593 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 2

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Biden konečně odhalil nejvražednější hrozbu USA. Je to terorismus bělošské nadřazenosti04.06.21 12:36 USA 2

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
19,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 373,53 Kč
1 unce stříbra
585,55 Kč
Bitcoin
755 693,59 Kč

Poslední aktualizace: 13.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 254 408