Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané davud

Nalezeno 16 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.11.2009 20:17

Hodina času

Hezký článek

davud 77.?.?.?

Opravdu moc hezký... myslím to vážně... Je smutné, že se společnost postupně dostává do stavu, kdy peníze předčí cokoli. Ano, peníze ničí charakter lidí, sejde jim více na nich, než na čemkoli, často i více než na svém vlastním zdraví. Stojí za úvahu, k čemu mi jsou peníze, když zdraví nelze koupit? Těžko si je jako nemocný užiju, že!
Jen si říkám, jaké je řešení, respektive, co bude následovat. Typoval bych návrat do nějakého naprosto primitivní formy společnosti, kde vzdělání nebude nic znamenat, peníze taky ne a fungovat bude jen směný obchod, jako tomu bylo před tisíci lety. [mrknutí jedním okem]

205373

25.11.2009 19:20

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

Všechno lze vysvětlit

davud 77.?.?.?

Když připustíme myšlenku, že všechno je řízeno penězi, pak vyvstane jedna otázka: Kdo má tolik peněz, aby si mohl účelově diktovat to, co je mu po vůli a co je pro něj vhodné? Po lepším zamyšlení nalezneme odpověď, není to jeden člověk, ani nějaká banda 2 nebo 3 zbohatlíků, ale je to národ, na který má rozklad všech tradic okolo minimální vliv a který si ty svoje pevně udržuje, je to národ, co chce rozvrátit všechno okolo, aby neměl úspěšnou konkurenci a mohl nadále vykořisťovat všechny, kteří nejsou souvěrci, je to národ, který se chová jako jednotlivec. Rozvrácením všeho okolo sebe jen získá, protože si bude moci diktovat bez jednotné opozice, ta už totiž bude rozdrobena a nebude mít jediný společný bod, na kterém by se shodla a za kterým by mohla stát (každý pes, jiná ves).

Pokud toto všechno připustíme, můžeme pokračovat v rozboru dále: Kdo ovládá všechny mainstream média? (tím pádem má i neomezenou moc) -> Kdo zkresluje průzkumy veřejného mínění, aby dopadli v jeho prospěch? (aby dokázal svoje lživé předpoklady) -> Kdo nás vlastně všechny řídí? (ten, kdo má peníze, a dostáváme se zase na začátek... ) [zmaten]

Někteří lidé, kteří přemýšlí do důsledků již vědí, koho myslím, Petr Bakalář ve své Knize (s velkym K) Tabu v sociálních vědách o nich psal (mmj, napsal pravdu, tak je ta kniha již zakázaná). Jsou úspěšní již 2500 let, ale nikdy nebyli tak jako dnes, nikdy se jim totiž nedařilo rozvracet tradice v takové rychlosti, s jakou to dělají dnes. Nikdy!! Rozklad společnosti, který tak úspěšně akcelerují mohou všichni pozorovat ve svém okolí, ale i doma: rozvádí se více lidí, než se bere, homosexuálové a černí mají nejvíce práv, snaživost a inteligence je handicap, vzdělávací systém padá, rodina se rozpadá, protože nemá žádnou cenu (je to přeci pozustatek "tradice").............

205717

25.11.2009 20:56

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

davud 77.?.?.?

---Nevím jestli je zakázaná v katalogu brněnské MZK Bakalářova TSV je (momentálně jsou oba exempláře půjčené)---

Nevím, jestli je zakázaná, ale přinejmenším se o tom jednu dobu dost mluvilo a od té doby jsem ji v Liberci prodávat nikde neviděl...

---Zrovna Bakalář v TSV tvrdí opak doslovně uvádí (nemám po ruce takže nemůžu odkázat přesně na konkrétní stranu) že člověk s IQ 110 bude s velkou pravděbností úspěšnější než ten co má IQ 90 (samozřejmě jsou vyjímky jako G.W Bush)---

to snaživost a inteligence je handicap jsem myslel tak, že většina tupců (tedy prakticky celá dnešní mladá generace a obrosvská část toho zbytku) nahlíží na vzdělané a především chytré lidi (vzdělání si nejde ruku v ruce inteligenci, obvzláště dnes ne) pohrdavě.

---Jako kdyby tohle o Židech v Israeli a USA neplatilo ---

Nic takového jsem neřekl... Ale značně bych pochyboval, že je konkrétně v Izraeli více rozvodů než přijatých manželství, ale čísla nemám... V ČR to platí stoprocentně.

---P.S Měl by jste možná číst i jiné věci nebo si aspon z té knihy s velkým K nedělat něco na způsob Maovy Rudé knížky.---

Nic takového z ní nedělám, ale musím smutně konstatovat, že je to asi jediná kniha, která se dá považovat za hodnotnou vědeckou studii problematiky ras, tudíž z ni při úvahách mohu vycházet (koneckonců v této knize je jen v číslech vyjádřeno to, co už všichni vědí).

205730

26.11.2009 16:00

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

davud 77.?.?.?

---Poněvadž to vyšlo cca před 6-7 lety tak už to opravdu nikde neprodávají. Možná v Levných knihách?---

Právě, že nikde...

---Já teda kolem sebe nepozoruju že by se na vzdělané a chytré lidi pohlíželo pohrdavě a ani bych netvrdil že většina mladých lidí jsou tupci. Ano je pravda že vzdělanostní uroven klesá dnes už se na gymnáziích latina a stará řečtina jako za časů tatíčka Masaryka neučí.---

Úroveň klesá, ne proto, že se neučí latina, ale proto, že studenti již nejsou schopni vstřebávat takové kvantum nové látky, jako tomu bylo dříve -> obecný úpadek ve školství.

Zajděte si někdy mezi většinovou společnost do hospody, zjistite, co jsem myslel tim pohrdavým pohledem na vzdělané [smích] .

Ukažte mi nějaký účelově vybraný fakt v TSV... [mrknutí jedním okem]

205782

26.11.2009 16:08

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

davud 77.?.?.?

Pokud bych měl říct svůj názor, tak si myslím, že Židé jsou rasa, nevěřím nikomu, kdo říká, že nejsou. Jistěže existují i vyjimky (konvertité a další v Izraeli "méněcení"), ale z nich nelze vycházet. Kniha Invention of the Jewish People mi připadá plná lží, které mají ukázat na stejnost Židů se zbytkem lidí a vymýtit tak antisemitismus (nebudeme sami proti sobě že... [smích] ).

205784

26.11.2009 16:09

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Všechno lze vysvětlit

davud 77.?.?.?

Oproti Oblbovi zlatej Bush...

205785

01.12.2009 11:41

BIS zoufale bojuje všemi prostředky o svou existenci

RE: zprava o teroru,no hruza

davud 77.?.?.?

to je sice hezké, ale takto řečeno to zní daleko více hororově, což je cílem.

206067

04.12.2009 12:47

Protestné ukončenie štúdia na Prešovskej univerzite

(Ne)chápu

davud 77.?.?.?

Chápu, že se nerad díváte na lži v TV o tom, jak jsou Izraelci nevinní a jak je Palestinci neustále provokují a páchají na nich teroristické útoky, zejména na civilní části obyvatel. Tomu všemu rozumím.

Nerozumím však vašemu postoji, tím, že jste opustil univerzitu nezměníte vůbec nic, popravdě nikdo (vyjima čtenáře několika zvědavcovitých blogů) se to nedozví, protože se jedná o politicky nekorektní věc a také proto, že média jsou ovládány víme kým...

Jiný a účinější odboj by byl kandidovat za nějakou politickou stranu, kde už je alespoň nějaká šance na změnu, a veřejné šíření svých názorů libobolnou formou.

206298

04.12.2009 12:52

Protestné ukončenie štúdia na Prešovskej univerzite

RE: Nač tolik pompéznosti??

davud 77.?.?.?

Postavit se mainstreamu je jistě rozumné (zvláště takto prohnilému), ale jinou cestou, takto to k ničemu nevede, nikoho to za par dní (maximálně týdnů) už nebude zajimat, každý na to zapomene.
Krom toho se to nikde nezveřejňuje, média jsou ovládány lidmy, pro které by to bylo nežádoucí...

206299

04.12.2009 12:58

Protestné ukončenie štúdia na Prešovskej univerzite

RE: Z jine strany

davud 77.?.?.?

Nula, to je přeci jasné. Je to logické, doba je taková, nikdo si nevšímá nikoho. Skoro mi připadá, že většina, ať už v jakékoli vrstvě, věří hemzům z TV a rádia. Ještě si myslím, že se najdou šplhouni, kteří plivnou na dobrou věc, pokud je to v zájmu mainstreamu, jen aby si šplhli u vedení.

206300

06.12.2009 13:01

Zelená se line záře…

SZ přijatelná alternativa?

davud 77.?.?.?

ta odporná banda ekoteroristů, to že je přijatelná alternativa? Co oni dokázali? Zavedli jen další daně a další nesmyslnou buzeraci slušných lidí tentokráte za porušování jakýchsi ekologických zásad. Když k tomu připočtu vypatlanost stylu antidiskrimančního zákona, za kterej tolik bojovali, tak co si o nich může někdo normální myslet? Je to levicová ekoteroristická strana, nic víc, nic míň. [bliji]

206395

31.01.2010 22:45

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

Nemohu souhlasit, stát nemá financovat NIC!

davud 81.?.?.?

Absolutně nesouhlasím s tím, že by se měla prokrmovat jakákoli státní společnost, ať už je to NASA nebo jiná. Je to prostě kravina. Minule jsem se díval na ČT2, dávli dokument o tom, jak se dělají projekty placené NASou na to, jak se má odvrátit nějaký meteorit, který by udajně měl zasáhnout zemi, bylo 20 projektů, každý dostal milión... řeknu to ještě jednou pro lidi, jenom na nesmyslném projektu, se rozkradlo 20 miliónů! Takto dopadají každé peníze, které jdou do státních firem -> rozkradou se.
Jistěže investice do záchrany ekonomiky ala Obama jsou ještě hrůznější než cokoli jiného, ale to sem nepatří. Stát nemá utrácet za nic jiného než za to, aby si zachoval hladký chod, na ostatní se má vykašlat!
Kdo nesouhlasí, tak ať si prosím uvědomí, kam mizí všechny státní peníze v ČR a myslíte si že v USA to je snad lepší? Lidi jsou tam stejní, také si chtějí jen nakrást, tak proč by mělo? Není, z každé koruny, která se uvolní od státu se stejně jako tady rozkrade 90 haléřů a jen ten zbytek zbyde na financování podstaty.

211121

18.02.2010 16:59

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

kdo kdy kde jak

davud 81.?.?.?

Je to celý jedna velká šaškárna. Já nemám DS rád, jsem pravicový a oni jsou levicoví... Každopádně argumenty ve stylu, že jsou rasističtí a xenofóbní jsou v principu špatné. Co kdy nějaký představitel řekl rasistického??? I v Janově nikdy nic rasistického nekřičeli, říkali jen, že by cikáni měli mít stejná práva jako mají bílí a ne větší, stejně jako se rozčilil Zbela (funkcionář DS) nad faktem, že se měří dvojím metrem, první je pro bílé, který je přísný a vede k tomu, že se zavírají lidé za každou pitomost, druhý, pro barevné, který je volný a vede k tomu, že aby byl cikán zavřen, musí být minimálně vrah.
Tento stát jenom rozkopává tradice, vnucuje nám prohnilost a každému, komu se to nelíbí a vystoupí proti tomu, udělá peklo!!!

212893

18.04.2010 17:25

Kdyby, kdyby, kdyby…

RE: se vším nemohu souhlasit

davud 81.?.?.?

ano, mam podobny pocit... Smutne je, ze lide jsou lide a lepsi uz to nebude, kazdy hledi jen na to, jak si nahrabat pod sebe, a to se bohuzel nemuze zmenit, avsak je smutne, ze se s tim stale jeste nepocita [pláč]

217433

17.06.2010 13:00

Školné je správné

Zavedení je správné, ale jaké!

davud 81.?.?.?

Naprosto souhlasím s myšlenkou školného. Musí se však realizovat tak, že se platí předem a za každý semestr nebo případně za každý rok. Rozhodně se nesmí realizovat tak, jak se tomu bude u nás. Schválí se totiž nakonec pouze to, že platit se bude zpětně a platit bude jen ten, kdo bude mít plat vyšší než průměrný. Jinými slovy motivace ke studiu se tím nezvětší, protože během studia se nic dávat nemusí a později jen těžko někdo dokáže, jaký plat berete. Ještě horší je na té věci fakt, že zase budou diskriminováni chytří, resp. ti, kteří si dokážou dobře vydělat, proč by neměli opožděně zaplatit školné všichni? Zkrátka diskriminace schopných na úkor neschopných, jako je to v našem státě pokaždé. Dalším problémem navrhovaného školného je, že se sníží celkové financování škol a úroveň, která je již nyní naprosto v řiti, bude zas o něco hlouběji.
Takže, ano, zaveďme školné, ale ne stylem, který je navrhován.

222221

27.06.2011 14:39

Revitalizace sídliště Rochlice v Liberci

Rochlice jsou předstupeň Chánova

davud 46.?.?.?

Jakožto rezident zmíněného sídliště musím konstatovat, že je jen dobře, že se stromy pokácely, alespoň je cikáni, jejichž počet tu raketově narůstá, neztopí v bytech sami.

Rochlice dříve byly "nic moc", ale co jsou nyní, to už snad ani není možné. Všichni normální, pracující a slušní (resp. nedělající bordel) se odsud odstěhovali a své byty pronajímají té nejhorší svoloči, to vede opět k tomu samému (roste počet „nepřizpůsobivých“ na úkor slušných). Výsledek bude, že do deseti, maximálně dvaceti, let budou Rochlice jen další Chánov.

A mimochodem, jediný důvod, proč tu ještě výjimečně žijí i normální pracovití lidé je, že nemají peníze na to, aby se odstěhovali.

246904

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,08 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 059,69 Kč
1 unce stříbra
577,96 Kč
Bitcoin
840 727,84 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 326 855