Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané r.m.

Nalezeno 908 příspěveků, 71 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.02.2008 17:28

Podivné otazníky kolem Jana Švejnara

V perexu pod titulkem chybí sloveso

r.m. 82.?.?.?

označující co vlastně Švejnar z obav udělal. Všiměte si, že slovo udělal je také sloveso. (pro ty co to nechápou proč sloveso)

153780

27.04.2008 12:02

Proč policie obtěžuje pana J.?

Kdypak já to už zažil?

r.m. 78.?.?.?

Český policajt a poslouchá legislativu cizí země? To je dost nadělení. Potvrzuje to můj názor, který mám od dob, co jsem pod Melantrichem slyšel "nejsme jako oni". Měli jsme jich tehdy co nejvíc postřílet. Menšinový názor, bohužel.
V policii se povedlo v řídících strukturách zakonzervovat ducha VB. V podstatě celý Policejní prezídium je poslední opevněná bašta kovaných soudruhů zvyklých poslouchat Velké bratry.
Hospodářská sféra totéž. Havlovy nemovitosti spravuje realitní magnát Červenka, je v seznamech. atd.atd.
Premiér je syn totalitního gumáka, všude samej zestárlej Svazák, co si říká management.
V roce 1984 mi bylo 20 let, dospělém věku zažívám druhý režim. Můj otec za život viděl 1. republiku, Protektorát, Únor 48 a Pražské jaro 1968. Od roku 1987 mi říkal "Ty vole, ty si myslíš, že se něco podstatnýho změní?"...ve smyslu zase na to doplatí ti kdo musí pracovat, aby se uživili.
To vážně zase promeškáváme další šanci na změnu????????? [mrknutí jedním okem]

160038

19.06.2008 02:57

Válka novinářů

proč tak dlouhá řada slov

r.m. 78.?.?.?

na popis jednoduché věci?

163512

27.07.2008 12:44

Německo odmítlo další holocaustové reparace

Vyslanectví Izraele v Deutschland opravy neplatí

r.m. 78.?.?.?

Švagr mé bývalé ženy (teta pradědečkova strýce [mrknutí jedním okem], [smích])má otce. Tedy tchán mojí švagrový vedl u stavebních firem party cizozemských dělníků v Německu. Je to asi sedm,osm let, co jednou prskal a sakroval, že už těch Židovských nároků je přespříliš. Museli poskakovat podle jejich přání, veškeré náklady na rekonstrukce i opravy fakturovali německé vládě.
Dokonce jsou u nich potlačovány nejnovější informace z genetiky, jejich zveřejňování kdosi brání nebo je jen nepopularizuje.
Ani Mein Kampf (ten blábol, hodnoty dobového deníčku)není dostupný, jen na průkaz.
Jen aby to nedopaldo jako ve staré židovské anekdotě: Co stane, když napálí žid žida? Zaplatí to gojim.)))))
A to se právě děje. Mimochodem, proč bydlí Topolánek v Dušní ulici? Co jeho a Klause atd. může spojovat? Myslíte si, že by nafoukaný zjemnělý Klaus snesl něco tak buranského, důstojnicko-komunistického v šéfování jeho děcka ODS? Co je asi tak může spojovat????????

166174

22.08.2008 00:12

Před 40 lety...

přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

r.m. 78.?.?.?

Vzhledem k tomu, že je v zemi asi 100 000 "rusáků" a naše armáda má 36 000 použitelných bojovníků. Až vymřou ti co prošli aspoň půlrokem výcviku, kde s kurevsky ošahali samopal, bude tu generace naprosto neschopných účinně ovládat základní zbraň, natožpak smontovat granátomet.
KGB má i na zvědavci svoje diskutéry, vypadají zatím na dobrovolníky. 70% lidí je podfinancovaných. Lepšího koryta dychtících debilů taky letos dost. Jeden sedí na Hradě jak zestárlé princátko, jakoby to byl trůn. Servilně leze Rusům do zadku, protože dostal medaili a Putin ho poplácal po zádech jak je chápavej, hebrejec jeden Haličskej.... [vyplazený jazyk][bliji] líp než ty dokazuje tím nějakýmu znepřátelenýmu kmeni

168629

02.02.2009 10:31

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Tesla Color

r.m. 78.?.?.?

HD TV je technicky zcela něco jiného, v tomhle formátu se ani moc nevysílá. Všechny ty načinčané hračičky si na HDTV jen hrají.
Osobně používám malou TV Brožík Color bez dálk.ovládání, mám jí zadara.
Prášky na praní jsou samostatná kapitola. I slavná Lanza měla svého času minimální rozpustnost. Nechali to nenápadně doprodat.
A všechny fosfáty z pracích prášků se přestěhovaly do tablet myček na nádobí. Právě ta móda dorazila na venkov do výtoků senkroven do potoků, sinice jásají. [chechtot]

182798

02.02.2009 11:02

NATO s táním arktického ledovce vyvolává další mezinárodní skandál

Kapacita Stockmanova pole: opravdu triliony kubíků?

r.m. 78.?.?.?

Mám pocit, že je v textu řádová chyba vzniklá překladem z USA originálu. Miliarda v USA je bilion, bilion je trilion. V evropských zdrojích se píše o bilionech, popřípadě o tom, že toto naleziště by pokrylo spotřebu EU na sedm let. Právo na průzkumnou těžbu mají od Rusů zatím Norové (Shell dostal padáka), původní termín zprovoznění už prošel, nově se mluví o roce 2014.
Relativní technologická novinka je doprava plynu v podobě kapaliny. Obecně platí, že z jednoho litru kapalného plynu vznikne za atmosférického tlaku asi 1000 litrů plynného)) plynu.
Více informací v knize Lucas Edward,Nová studená válka. Vyšla letos. [překvapení]

182802

04.02.2009 20:00

PČR a soudy mají nový problém

RE: Článek nene nejde o shodu jmen je to on Jemelin Jemelnikov

r.m. 78.?.?.?

S panem Jemelíkem mám nepříjemnou zkušenost, nemůžu se zbavit jejich spamovou poštou dopravovaný plátek Politikon. Po jeho návštěvě se pravidelně v prohlížeči objeví trasovací cookie s koncovkou .ru jako rusia např.: jmeno@rambler.ru.
Jemelík se drží svých v agentuře StB získaných zvyků. Pendluje většinou mezi Ruskem a Španělskem, rusky umí dobře a je tam jako doma. [bliji]

183036

05.02.2009 13:51

PČR a soudy mají nový problém

...a taky bývá typické zazdít nepohodlný příspěvek tzv. kládou

r.m. 78.?.?.?

k úplně jinému, z článkem zcela nesouvisejícímu tématu. Už v šest ráno, bravo.
Organizace pana Jemelíka pracuje přesně. Možná mají i píchačky, jako my v 80. letech do továrny na ranní šichtu ke strojům [velký smích]
Pan Jemelík je prostě spolehlivý partner tradičních vazeb, na cestách za výdělkem dělá co ho baví, nicméně: "jejich" těch vazeb výsledky ó jéé nějaksi nepasujou se zájmem tohoto národa.
Cha teď na oplatku mi zas poslou ten svůj buletýn. S virem, jako obvykle. [vyplazený jazyk]

183111

05.02.2009 15:44

„Jsme schopni zničit všechna evropská hlavní města“

odhadem, kolik jich můžou mít? cca 500?

r.m. 78.?.?.?

Neměli by se tedy účatnit jednání USA a Ruska o snížení počtu střel na 1000 na každé straně?
Možná proto píchnout starší článek dopředu, nějak.
Ale řeknu vám, jestli tohle je realita, tak mi je až teskno po starých bezpečných studenoválečnických letech. Unuděné posádky na obou stranách, málem obrostlé mechem, vojska se věnovala šmelení s domorodci s materiálem a výstrojními součástkami ach jo. Zlatý doby maskování skutečného stavu rozpadu kdysi útočných svazků rezem [zmaten]
Dneska už pro jistotu nemáme armádu vůbec žádnou, ze všech jsou úředníci a zbytek je v zahraničí. Aby se jednou měli kam vrátit.
V zemi je možná 400 tisíc "gastarbeiterů" z území bývalého Východního bloku. Většina z nich prošla základním vojenským výcvikem a umí ovládat běžné zbraně.
U populace českých mužů se tato obecná schopnost postupně vytrácí. Kromě nácků a branné výchovy komunistické mládeže ovšem.
Pokud se to nepovede uřídit obecným blahobytem a snad lenností uchystáme si ke stáří ke shlédnutí obrovský masakr. Aspoň kousek snad z toho uvidíme [velký smích] [překvapení] [pláč]

183123

25.02.2009 11:26

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

chybí konkurenční společenský systém

r.m. 78.?.?.?

Prakticky všechny výhody západních občanů byly zavedené jen za skřípění zubů korporátních nenažranců.
Churchil v GB zavedl horníkům osmihodinovou pracovní dobu ve 20. letech 20. století jen pod nátlakem poté, co v Rusku jejich kolegové tuhle výhodu získali.
Po roce 1945 k hrůze nenažranců se vyvlastňovací mašinérie hrozila rozšířit po celé Evropě, lidé už měli té bídy plné zuby.
Zónu blahobytu na hranicích systémů bylo nutné udržet stůj co stůj, dokud se socialismus bez lidské tváře neznemožnil sám.
PS: taky vám občas něco přestane fungovat na netu, když se příliš angažujete mimo hlavní proud vypatlaných redaktorských blbečků? [bliji] [chechtot]

184553

28.03.2009 14:20

Skutečný zločin konspirace AIG

RE: Na sikme plose ke komunismu

r.m. 213.?.?.?

no ano,podobně dopadly i ostatní globalizace, státy s demokraticky zvolenou vládou mohou občané kontrolovat, výběr majitelů korporací demokraticky ovlivnit nelze.
privátní = nedemokratické.

187433

24.04.2009 09:43

Jan Fischer

Židé riskují, v době přesných genetických testů víc než si myslí

r.m. 213.?.?.?

Mateřská linie, od které se odvozuje pravé židovství, je přesně čitelná v mitochondriální buněčné DNA staletí až tisíce let dozadu. Osobně si myslím, že pokud se podstatná část světa rozhodne se jich zbavit, bude to masakr rozměrů Armagedonu.
Někdy mne napadá, jestli nejsou produktem šlechtění nějaké mimozemské civilizace.
Všimněte si například,že prakticky všechny pouštní národy popisují velmi podobné kontakty s jakýmisi "bohy", kteří se pářili s pozemskými ženami.
Civilizace z vysychající planety, by pozemskou poušť považovala za ideální místo pro počátek kolonizace nebo vytvoření základen.
Je tato teorie dostatečně šílená, aby mohla být pravdivá? Která planeta sluneční soustavy vás napadne jako první? [smích]

189274

28.04.2009 08:14

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

věřím, že mých 2,5 mil. kopií viru HCV si své území uhájí

r.m. 89.?.?.?

Jednak šikovně tlumí aktivitu T8 lymfocytů a za druhé s touhle diagnózou si v pohodě vypaluju zobák[smích]THC dále moderuje výstřelky imunitního systému včetně vražedných nájezdů přemnožených bílých krvinek na jaterní buňky.
Za třetí, nižší imunitní odpověď na interferon alfa potvrzena. Kde není bitva není cytokinová smršť.
Uvědomte si, že i v případě úmrtí 5 - 10% světové populaceje to stále velké NIC.
Ale co naše děti?

189675

28.05.2009 07:40

Vzhůru do vaječné revoluce!

anděl - jen kousek od centrály Jančíkovy frakce ODS

r.m. 213.?.?.?

V asi rok starém Respektu vyšel malý fejetonek Mrtvé duše, o tzom jak si Jančíkovci/Škaloudovci najímají placenou klaku na veřejná zasedání MČ Prahy 5, aby zabrala místa určená pro veřejnost.
Ten tým jede dál a vymýšlí právě takovéhle ptákoviny.
A hádejte čím byli rodiče mladých najatých všehoschopných...normalizační kolaborantší komouši.
Myslím, že vajíčka "nevymysleli", jen někdo hodil vajíčko a týmeček naskočil ve snaze vyrobit trend. Dělají to vždycky a po pravdě řečeno všechny vlivové týmy mají prakticky stejnou kuchařku. Ostatně guláš je vždycky guláš, princip stejný, jen koření se liší.

192092

13.06.2009 14:30

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

Restaurace, jídelny, hospody - používají to nejlevnější, už to v sobě máte

r.m. 86.?.?.?

taky doporučuju dát si nějaký hyperjogurt, úžasně levný a s celými kousky ovoce a bez tuku. Ovoce asi bude řepa a trocha mlíka, sójová emulze a je tam dokonce malým písmem napsáno GM
pche a kdoví, co cpou pekaři do rohlíků atd.

193234

11.07.2009 13:25

Připravuje Gruzie a Západ nový konflikt v kaspické oblasti?

RE: asi se něco bude dít

r.m. 213.?.?.?

Onen článek Štěpána Kotrby na http://blisty.cz/2009/7/10/art47871.html je plný pravopisných chyb a překlepů, ale budiž. Jenže kdyz najedete myší na poslední obrázek článku objeví se popis "ruské tanky v Gruzii" jenže to nejsou žádné tanky.
Jsou to Beviny, alias BVP,pásové bojové vozidlo pěchoty, Kotrba očividně nebyl na vojně, jinak by si je nemohl splést, ten kanónek na nich na tanky atd. nestačí, je na likvidaci zakopaných nebo opevněných kulometů atd. střela projede předprsní okopu a je po ptákách .
čus [chechtot]

195438

14.10.2009 00:58

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

r.m. 62.?.?.?

no to souhlasím,třeba na to, že zcela běžně psané USA nahrazuješ SSA. Ovšem to je rusismus od SŠA.
...stejně jako naše vteřina je z ruského vtarój,tedy druhý. Sekundaje od secundus, tedy druhý. [smích]

202387

06.11.2009 17:57

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

rusové jdou myslím přísně v duchu evoluce

r.m. 89.?.?.?

slabé nechávají hynout, časem se vodka stane přirozenou součástí metabolismu...nemrznoucí směs, už chápete? na severu ropa... [velký smích] [velký smích] [velký smích]

204303

11.11.2009 14:04

Co všechno je u nás normální

RE: 17.11.89, tím koncem jsi vtip zkazil

r.m. 213.?.?.?

ale to je starej a ještě k tomu židovskej))) a v originále jde o malou černošku adoptovanou židovskou rodinou z humanitárních důvodů. [chechtot]

204524

14.12.2009 23:12

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

a co je to vlastně za jídlo?

r.m. 86.?.?.?

co na ty poukázky dostávají?

206980

25.12.2009 11:06

Izrael bude požadovat po Německu další miliardu holocaustových reparací

no ano, ale to se stalo i tady před 20 - 15 lety

r.m. 86.?.?.?

očividně to nikoho nevzrušuje,
majitele národní socialisti za jásotu nájemníků prostě vykopli a ti jim místo nekřesťanského nájemného za to zaplatili jednorázové vyrovnání.
A teď pozor, stát jim na to dokonce půjčil.
Inu socialismus, velmi důkladný, hypoúvěr přesně naruby, ale fungující [smích] [vyplazený jazyk]

207985

31.12.2009 15:31

Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje

jsou to obycejni zlodeji v ``dobre wasser´´

r.m. 84.?.?.?

Používání vlastního
televizního přijímače........................................... 20,- Kč/měs.
Používání vlastního
rozhlasového přijímače....................................... 10,- Kč/měs.
Používání vlastního
video/DVDrekordéru.......................................... 20,- Kč/měs.
Používání vlastního PC....................................... 20,- Kč/měs.
Používání vlastní
mikrovlnné trouby............................................... 20,- Kč/měs.
Používání vlastního kávovaru............................. 20,- Kč/měs.
Používání vlastní
rychlovarné konvice........................................... 20,- Kč/měs.
a co se tyka oslovovani, jak jinak byste nazvali fasistickou picu nez ty fasisticka pico.
A na te fotce z Gutes wasser vidim jen nekolik alkoholicek, co by jinou praci asi tezko sehnaly.
[chechtot]

208444

01.01.2010 13:14

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: S předposledním odstavcem nesouhlasím

r.m. 84.?.?.?

jenomze my uz dalsich 10 tisic let na vyvoj nedostaneme....rad bych se mylil.
Vite, Nostradamus nemusel byt zase tak superextra vidouci, mozna mu stacilo pochopit v jakych cyklech se lidstvo nebo jeho skupiny vyviji.
PF2010
P.S. jsem ted asi tyden v Bavorsku na venkove. Mistni mne upozornili - podivej, ted projizdime uplne hnedou vesnici. Co to znamena hneda vesnice? To je vesnice s mistni bunkou Republikanske strany.
Jinak krizi tu nikde nevidim. Ceny jsou stale a nemecko se pomalu chysta zbavit imigrantu, co se nenauci nemecky a nechteji prisahat vernost BRD. Meli bychom se obcas od nich poucit.

208495

08.01.2010 13:21

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

Soudce Mgr. Pavel Vosmanský...? hmmm, x tá generace komoušů

r.m. 89.?.?.?

tedy pardon, kolaborantů v justici. Na Praze Západ, sedí na vymáhacím oddělení nějaká Vosmanská, zřejmě matka. Před ní tam seděla její matka.
Chodím jí splácet pokuty za MHD, z let 95 - 96. Je levnější než bývalý soudní exekutor mgr. Višváder, Višvádar, Višvader. Používá různé varianty jmen. Občas mu napíšu a připomenu, že má od roku 2000 v ČR čisté lustrační osvědčení, zatímco jako Dafi, Centrála StB. Bratilslava práskal na spolužáky ze školy co nechtěli do SSM.
Takže se radši vyloučil z vymáhání za mojí osobou.
Vosmanská. tel +420257199203. Občas chtějí nějakou už zaplacenou pohledávku dvakrát. Někdy bordel.
Tihle lidé se od procesů v 50. letech uchytili v justici. Od té doby si předávají fleky mezi příbuzenstvem.
[velký smích]

209239

18.01.2010 09:29

Haiti: Taková menší Gaza

Nadace Člověk v tísni při České televizi - modrý soudruh Pojar

r.m. 89.?.?.?

Vizitka Tomáše Pojara
Narozen: 28. prosince 1973
Politická příslušnost: člen ODS

Vzdělání
- Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy, obor politologie, bakalářská zkouška 1998
Dlouhodobé zahraniční stáže a školení
1990 – 1992 American International School v Tel Avivu, Izrael
2003 – 2004 Reagan-Fascell Democracy Fellowship/National Endowment for Democracy, Washington D.C.

Zaměstnání
1995: Nadace Člověk v tísni při České televizi – koordinátor programů na území bývalého Sovětského svazu
1996 – 1997: civilní služba
1997 – 2005: Člověk v tísni – společnost při České televizi, o.p.s. – ředitel
6/2005 – 9/2005: Ministerstvo zahraničních věcí, poradce náměstka ministra pro dvoustranné vztahy
10/2005 – 9/2006: Ministerstvo zahraničních věcí, náměstek ministra pro dvoustranné vztahy
od 9/2006: Ministerstvo zahraničních věcí, 1. náměstek ministra pro bezpečnostní otázky, záležitosti EU a bilaterální vztahy s evropskými státy
Rodina
- Ženatý, manželka Martina, děti Eduard, Rachel a Eliáš
Zájmy
- dýmka, dobré víno, četba, pozorování ptactva
Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí ČR [cool] [cool] kariéra jak řemen, náš člověk v Tel Avivu, teda Jejich [zmaten] [bliji]

209811

23.01.2010 16:02

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

finanční oligarchie USA má vážné problémy

r.m. 62.?.?.?

finanční oligarchie USA má vážné problémy s udržením sociálního smíru, dokonce otevřeli své vlastní strategické zakonzervované vrty, aby se po vyčerpání záborů panenské půdy doma vyhnuli zdražení pracovní síly, outsourcovali průmysl do rozvojových zemí, lidi překvalifikovali do služeb (perou si navzájem ponožky a půjčují si peníze navzájem - výsledky tohohle byznysu zanesou jako údaj růstu do HDP.
Když se peníze na služby a konzum vyčerpaly, oligarchie místo vyšších mezd a smysluplné výroby zařídila levné půjčky, splatitelné další půjčkou.
věřili, že když mají práva na výrobu mezinárodní měny, globál to ustojí, proto, to tažení za obchod bez hranic a výrobu bez zodpovědnosti,za pseudoglobalizaci.
Latinská amerika stojí před stádiem socializace po nasycení potřebné hladiny průmyslu v zemích a tím i vznik nových sociálních tříd. Kolumbie jako nástupiště nestačí a latinskoamerické obyvatelstvo USA - latinos brzy předeženou v počtu obyvatel usa bělochy a dotahují černochy.
A nyní byl objeven díky HAARPu nový ropný bazén mezi venezuelou, cubou a haity.
To mrňavé Guanoquantanámo jim nemůže stačit.
[15:59:55] jomo: serou maggi v kostkách vědí pane farář? [velký smích]

210347

19.02.2010 20:45

Google zakázal DVD kritické k Obamově vládě

po pádu Ostbloku bohatí nevědí co roupama počít

r.m. 86.?.?.?

zmizel konkurent, alternativa, sice mizerná, ale alternativa.
Budou utahovat šroub dokud to nepraskne

213026

20.02.2010 19:50

Kolonialistické pohnutky za operací v Mardžá

RE: Morálka? decimovali,

r.m. 86.?.?.?

decimovali, decimovali, decimovali, decimovali....
jak někdo s takovou tupostí pro vyjadřovací úlohu gramatiky v psané češtině si dovoluje analyzovat situaci při tak malém množství informací.
Přečtěte si nějaké internetové noviny v Afghánistánu, použijte google překladač a neplácejte si zbytečně játra, vi jeden. [chechtot]

213082

10.03.2010 10:56

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa

zas ty nebohé řecké případně maďarské matropříklady

r.m. 86.?.?.?

Už mne to unavuje, ta záplava tendenčních lží a polopravd. Ozývají se hlasy, že by se důchodcům měly snížit důchody jako v Maďarsku. Jsem všema deseti pro. Ale tam to bylo o tom, že důchody byly 72% a snížili jim to po zásahu MMF na 60%. U nás živoříme za necelých 40%. tak hurá do Maďarskýho scénáře. Řekové si taky pohorší - do důchodu půjdou až v 60 letech. haha, národ stupidů jsou ti čížkové. Češi zase v cizím žoldu okrádají Čechy. Zvyk donesený z normalizace. [chechtot]

214495

10.03.2010 11:42

Čteme si preambuli Ústavy ČR: Jak režim pohrdá vlastními slovy

důchod 50% výdělku jak žádá DS je ještě mírné

r.m. 86.?.?.?

Maďarsko dávalo důchodcům 72%, po zásahu MMF upravili poměr mezi mzdou a důchodem na 60%. Našich necelých a zfalšovaných 40%nedává lidem dlouhodobě jinou šanci k přežití než vzpouru.

214498

13.03.2010 21:41

Izraelský historik: Izrael by mohl být přinucen vymazat Evropu

ano Izrael míří na všechna Evropská hlavní města

r.m. 86.?.?.?

a parafrázuji "byl by blázen, kdyby nemířil". Počtem jsou na blízkém východě velmi přečíslení, bílé obyvatelstvo v USA taky početně slábne, Evropa se s Araby za Židy taky do křížku nepustí. Ať si to Semité vyřídí mezi sebou, obřezaní jak áčka tak macesáři.
Je to vlastně vzkaz - braňte nás nebo vám Vyvolený národ ukáže.
Už jen pro to, že o sobě zcela vážně mluví jako o Vyvolených se mi z duše hnusí.
Buď se vyvolenosti vzdají nebo ať táhnou do pekel [bliji] [zmaten] [oči v sloup]

214842

29.03.2010 16:49

Problém jménem zadluženost

RE: Rozumný hospodář

r.m. 62.?.?.?

No jasan, židům by se tady líbilo, ve svatý zemi jim hoří koudel u zadku.
Zadlužení je záměrné a nesplácení je taky záměrné, jde o úroky. Každý rok jistý výnos a z něj profituje klausova bankomafie.

215963

05.04.2010 11:49

Béčkové sci-fi

Rozloučení vzpiknutím

r.m. 213.?.?.?

vzpiknutí, to je slovo pseudospisovné prosím, vzniká tehdy, kdyč lověk zvyklý říkat bidlička místo vidlička začne psát spisovně.
Na tomhle webu je spiknutí denním chlebem a každý paranoik tu může čerpat pane od Kolína.
Aneb v duchu, "Že jsem paranoidní neznamená, že po mně nikdo nejde." i špatně vyhodnocená zpráva je zpráva, vědí?))) A jedém pane, do Kolína [smích] [vyplazený jazyk]

216436

10.04.2010 12:14

Otevřený dopis poslancům a senátorům Parlamentu ČR

RE: Neonesouhlas malčiku

r.m. 62.?.?.?

tobě jako mužikovi neměl doma kdo vyprávět o lidských svobodách, nikdy malčikové-mužici nezažili, nevědí vocogou. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

216828

12.04.2010 08:44

Zámek

spíš to všechno připomíná globální pracovní tábor

r.m. 84.?.?.?

k faraónovi jen po kolenou, přes kontinent jen nahatej

217007

17.04.2010 21:37

Kdyby, kdyby, kdyby…

já bych to tak nedramatizoval s neofeudalismem

r.m. 89.?.?.?

dávno před tím, než ho zavedou by se Evropa rozdrobila do bloků a začala by válka a po ní revoluce nejasného typu [velký smích] [velký smích] [velký smích]

217400

01.05.2010 11:57

Víkend pravicového extrémistu

nabírá to grády

r.m. 89.?.?.?

základna přesvědčených běžný životní standard hájících "běžných" občanů dobudována, haló, haló rozkaz splněn

218526

15.05.2010 22:46

Nůžky se rozevírají

mluv o slovensku rusofile a do ČR se nebabrej

r.m. 213.?.?.?

pokud vím s ruskem sousedíte vy, s maďarskem taky vy, samostatnost jste chtěli taky vy, tak si užijte, ale za svý.
radši půjdu do spolku s němcem než s rusem a jeho primitivní kulturou [mrknutí jedním okem]

219404

02.06.2010 15:59

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

loď Haganah, je první co napadne každého trochu sečtělého

r.m. 213.?.?.?

člověka. Čtivě tu historii popisuje Paul Johnson ve "Dějiny 20. století." z 90. let.
Sami britští vojáci byli pak zhnuseni rozkazy, které museli vykonávat. Nakonec při stahování "zapoměli" větší počet zbraní. Ale to už je jiná storka.

220963

12.06.2010 14:06

Kravská úvaha

schéma: majitel pozemků normalizační jezeďák,

r.m. 62.?.?.?

pasteveckou společnost mu dělá jeho bejvalej šofér vod komoušů, další latifundie má každej bejvalej prokurátor sem tam nějaký normální vlastník........dělaj to podle westernů který viděli jako malí. [vyplazený jazyk] [bliji]

221852

22.06.2010 23:36

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

Takže Němci dál budou platit, co si nesmí ani prohlédnout?

r.m. 62.?.?.?

hádání se o slovíčka až se ztratí podstatné proč byl článek přeložen, kdepak já už to viděl?
že by u nás v parlamentě? nebo v městském zastupitelstvu? [bliji]

222608

23.06.2010 16:20

Jiřina Šiklová: Restituční podvodník Schwarzenberg na Hrad!

jednou blbá

r.m. 62.?.?.?

vždycky blbá [velký smích]

222658

03.07.2010 16:03

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

aha tak on tobyl a je opravdu jen obchod

r.m. 94.?.?.?

přeci jenom ti staří izraelští vojáci s praxí v terénu mají v hlavě víc než hlupáci jako rusomoldavan Liebermann. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

223256

06.07.2010 22:24

Proč je větší krize stále před námi?

v diskusi nezohledňujete bezohledný růst úroků z půjček v USA

r.m. 94.?.?.?

dokola jen opakujete, že úvěry dostala masa lidí, která je nebyla schopná splatit.
Myslím, že přesnější by bylo říct, že to byly půjčky u kterých se nechtělo, aby je splatili.
Tím se našel záložní vinník a masově nepostižitelný, za vyprázdnění hodnot cenných papírů a jejich přeměně ve zlato, na rozjezd nové ekonomiky po řízeném krachu. [velký smích] Jednou za 80 let a bohatí navždy

223420

18.07.2010 15:36

Kleopatra se vrátila!

no to je obecně problém - majitel firmy utratí statisíce, milióny

r.m. 213.?.?.?

na uspokojení svých potřeb včetně citových, ale přidat lidem co jeho bohatství tvoří pár ubohých procent, to ne.
Takže ve finále zaměstnanci zažívají spoustu potupných šetření a škudlení a odpírání si, zatímco klan samic a mláďat i milenek majitele spotřebují lusknutím prstu koupěschopnost celých čtvrtí.
Viz například letní lyžování s vnadnou vagínou v Andách na úkor zaměstnanců české části řetězce s hračkama, nechci jmenovat.

224384

30.07.2010 13:17

Populace, eugenika a moc

nejsilnější nerovná se nejchytřejší

r.m. 89.?.?.?

uzavření se lidských skupin vždycky znamená degeneraci, menší možnost kombinací alel.
V Německu a Británii třeba, kde se společenské vrstvy nemísí, mají jednotlivé třídy i vlastní jazyk, takže noviny pro jednu společenskou třídu nejsou příliš čitelné pro jinou.
Výsledkem je nižší tvůrčí potenciál celého národa i státu. Podívejte na USA, dováží všechno včetně mozků vzdělaných v bezplatných vzdělávacích systémech. Jsou už menší vzrůstem, tlustší aby přežili hladovější měsíce bez sociálního zajištění a umírají dříve než Evropané, tedy ti západní.

225188

02.08.2010 23:50

Radar je mrtev, ať žije Centrum

já myslím, že radarové zařízení už tady je

r.m. 213.?.?.?

a Brdy byly jen kouřová clona
http://www.chmi.cz/meteo/rad/index.html a kliknout na: Aktuální radarová data (vyžaduje JavaScript)
Na vysočině, tam kde by měl být meteorologický tadar, jeho signál už půl roku vytváří soustředné kruhy a za jasného počasí ukazuje neustále jakoby jemné místní srážky.
Jeho vlny s něčím interferují, je otázka s čím.
Právě teď ve 23:50 jsou ve srážkové vlně kruhy krásně vidět.
[překvapení] [překvapení] [překvapení] [chechtot]

225484

02.10.2010 02:17

Ve vyšším zájmu

před časem jsem si stáhl izraelský film o chycení Eichmanna

r.m. 94.?.?.?

nevěřícně jsem zíral, že celý film uváděl číslo obětí holocaustu 5 000 000.
jeden z těchto http://uloz.to/hledej/?q=eichmann

a na toto téma trochu vznikla celá soudní taškařice, o miliónu nově vytvořených případů s nárokem na odškodnění.
Něco jako jistota desetinásobku Víti Koženého/Lederera

229163

23.10.2010 18:12

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

chce to měřit výšku pozorovaných letadel a myslím budete zírat

r.m. 89.?.?.?

dobré by bylo také dělat spektrální analýzy čar, to bychom teprv zírali.
K leteckým mechanikům - víte prd, co je v dodávaných palivech, pozorujte nové divné choroby z povolání [chechtot]

Myslím, že to dělají těsně nad národními vzdušnými prostory. V polovině 90. let už si to procvičili nad oceány. Kdo v té době byl někde na ostrovech na jihu si toho už tehdy musel všimnout.
Je za tím snaha rozpustit led na severním pólu a začít těžit.
Tím pošlou arabáše do pekel.
[velký smích]

230690

24.10.2010 11:15

Francouzský vztek v kleci EU

...po 20 letech vedou média zase poslušní ideologové

r.m. 89.?.?.?

režim se úplně vyprázdnil, nikam nesměřuje, nic nebuduje o nic než prachy neusiluje
je k ničemu [bliji]

230760

24.10.2010 11:31

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

aristokrat neví nic, krom toho, že má pravdu a i on myslím bude zírat

r.m. 89.?.?.?

takže malý hvězdářský dalekohled, stativ, foťák, zaznamenat spektrální čáry a porovnat s tabulkou...
...dokonce nás to za minulého režimu učili...vás už ne? [zmaten]
a výpočet výšky letícího šmejda? [smích]

230763

01.11.2010 14:11

Pohádka o úsporách a vládních reformách

ad úspory - Občanský institut vedený Romanem Otrokem platí kdo?

r.m. 84.?.?.?

Hledal jsem zdroje jejich financování tam, kde by měly být, tedy na jejich webových stránkách. Tam ovšem kromě všeobecných keců není nic.
Dost mne zaráží, že to nezkoumal nikdo z našich redakčních inkoustových rytířů.
Dal bych krk na to, že jim sype stát příspěvky. Naše peníze na jejich modrobolševickou východní propagandu, vo tom to je.
Další prozkoumání by zasloužila třeba i New York university v Praze. (Pehe, Urban a spol.)
Znáte to z dějin ne? V prvním patře je skutečná škola nebo institut a pod ním pračka nebo rezidentura.
Připomínám též památný Kavanův Ústav na výzkum demokracie [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Je to docela zábavný sledovat a mnohá krytí nepostrádají smysl pro suchý humor jejich autorů ))))
Tady by měl stát nejen šetřit, ale tyhle trójský koně i vyšetřit. Třeba v Bohnicích, jako agenta Srbu [mrknutí jedním okem]

231550

16.12.2010 23:04

Hovory na pravici

Joch s Hájkem potřebují spráskat panským jezdeckým bičíkem

r.m. 94.?.?.?

aby si uvědomili svůj nízký původ. )))
Strana pana Macha mi připomíná podobné malé partaje zakládané mocnostmi jako páté kolony v zájmovém území.
Občanský institut je totéž. Stále se ptám kdo ho financuje a jaké jsou jeho výstupy. Odpovědí je pouhé ticho.

234412

28.12.2010 13:13

Proti Novému světovému řádu

Bartoš se ještě nevyléčil z Klauzoviny

r.m. 94.?.?.?

copak tu chce konzervovat? vládu modrých fakanů z rudých rodin a s Tunelpapá na vývěsním štítě? [velký smích]

235062

05.01.2011 17:44

Zlehčování zboží

a podívejte komu to vůbec nevadí

r.m. 86.?.?.?

jak žije normalizační popěvkář
http://lesk.cas.sk/clanok/92610/tomu-sa-hovori-luxus-takto-byva-spevak-michal-david.html [bliji]

235593

16.01.2011 13:33

Perspektiva juanu v mezinárodních financích

Čína je tom obdobně jako Německo po svém vzestupu v 19. století

r.m. 89.?.?.?

Ohledně zdrojů ropy je jejich přirozeným partnerem Rusko. Postupně z toho kšeftu vytlačili většinu prostředníků. Jim stačí obchodovat sami mezi sebou a zisk šábovat na dvě půky a bude to znamenat ztrátu pro účastníky konkurenčního dolarového koloběhu. [velký smích]

236210

a víte jak Topol rád napodobuje...

236583

03.02.2011 16:48

Jak Čína získala v balkánské válce neviditelný letoun Američanů

a zde kterak marxistická židovka katolického vyznání vydělala balík

r.m. 62.?.?.?

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.h...
Přeji dobrou zábavu [chechtot] [chechtot] [chechtot]

237563

08.02.2011 00:34

Nový světový řád a jeho čeští protagonisté

seznámek k

r.m. 62.?.?.?

[bliji]

tihle profikolaboranti z okupantama by bez smířlivýho Havla čli buď na větev nebo od válu, neměli bychom takové problémy

237765

23.02.2011 13:51

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

v dětech zaseli tolik nenávisti, že ji budou sklízet 50 let

r.m. 213.?.?.?

během těchto 50. let ztratí bílá rasa v USA svoji většinu a tudíž také Izrael svoji podporu.
No, já bych tam nechtěl žít.... [zmaten]

238508

18.03.2011 12:47

Fukušima: Technologie podvodu

zemětřesení pod Prahou 17 a 18.3.2011

r.m. 94.?.?.?

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=214329

síla 2,4 v hloubce 2 km

včera 1,9 v hloubce 10 km

http://rebel.ig.cas.cz/seismograms/PRU_active.htm
http://rebel.ig.cas.cz/seismograms/PRA_active.htm
záznamy na všech seismogramech Geofyzikálního ústavu jsou přerušené a mnoho hodin záznamu chybí

239756

18.03.2011 16:13

Přichází fatální změna Lisabonské smlouvy, modří i oranžoví jsou euroservilní slaboši

RE: Mach = kádrová rezerva Klause.

r.m. 94.?.?.?

přesně, ČNB už má skoro celou ovládlou, je krok od strojku na peníze a najednou by měla neeexistovat měna, kterou si klausovi přátelé vyhlídli k opanování
oojeeee, to je neštěstí, to je neštěstí, šóa, šoa ó to je pohroma...mach bude muset jít do práce [velký smích]

239772

20.03.2011 14:48

Izraelské líbánky s Evropou pomalu končí

RE: nikdo není dokonalý

r.m. 94.?.?.?

proudí sem už nějakou dobu, na čt24 vypadá zpravodajství a oiřady tak, že židovské mluvící hlavy si zvou opět nosaté hosty, v praxi to vypadá tak, že v kroužku před kamerami diskutuje několik židů mezi sebou a nikdo jinej. to nedopadne dobře ani pro jednu stranu
[bliji]

239874

Byla libyjská revolta vyvolána sociálními problémy, jako nezaměstnanost a bída, což nám vnucují již zmíněná média? Libyjské obyvatelstvo má nejvyšší životní úroveň v Africe. HDP na obyvatele činí 6000 USD. Pokud jde o oficiální „Index lidského rozvoje“, který je průměrem tří indexů: indexu očekávané délky života, indexu vzdělání a indexu HDP (statistiku zpracovává každoročně OSN) a který nejlépe charakterizuje kvalitu života obyvatelstva, byla Libye v roce 2010, jako vedoucí africká země na 53. místě na světě, další byl Tunis až osmdesátý první. Při tom v roce 1951 byla Libye oficiálně nejchudší zemí na světě. Dva britští významní žurnalisté David Bluntly a Andrew Lycett, kteří nejsou v žádném případě příznivci Libyjské revoluce museli napsat:

„Mladí lidé jsou dobře oblečení, živení a vzdělání. Dnes si Libyjci vydělávají v průměru na hlavu více než Britové. Nerovnost ročních příjmů je menší než ve většině států. Libyjské bohatství je rozděleno spravedlivě v celé společnosti. Každý Libyjec má zajištěno bezplatné (a často vynikající) vzdělání, lékařskou a zdravotní péči. Nové školy a nemocnice jsou impozantní podle všech mezinárodních standardů. Všichni Libyjci mají vlastní dům nebo byt, automobil, TV, video a telefon.“

V porovnání s většinou zemí třetího světa a dokonce i prvního, se Libyjci mají opravdu dobře. V celé zemi probíhá rozsáhlá bytová výstavba. Za byty se neplatí nájem, V Kaddáfího (buržoazními ideology vysmívané) „Zelené knize“ se dočteme: „Dům je základní potřebou individua a rodiny, proto nesmí být vlastněn někým jiným.“
http://www.novysmer.cz/content/view/1097/48/

239875

24.03.2011 20:23

Skrytá energetická krize na Středním východě

prokec zpravodaje ČT v Lybii

r.m. 94.?.?.?

před hodinou v hlavní relaci v 19:00 referoval Jakub Szántó, zpravodaj ČT z Benghází o tom, že benzín se do něj dováží z EU. Slova "z Evropy" narušila tajemná elektronická porucha (zasáhl automat?), v dalším zpravodajství ve 20:00 na čt24 už byla vystřižená verze - benzín se dováží a tečka.
Vzbouřenci mají jen zařízení na vývoz ropy, nikoliv na zpracování. EU zásobuje vzbouřence palivem. Kaddáfího ne.

240239

26.03.2011 16:22

Japonské úřady připouštějí, že smrtící plutoniový reaktor MOX teče

2052 jaderných testů atomových zbraní,

r.m. 94.?.?.?

a zhruba tolik tun paliva s plutóniem tam je, problém není v tom kolik se toho uvolní celkem, ale kolik se toho odpaří najednou, skokově
kolik vzduchu přefiltrují tvoje plíce za týden?, pokud pak přijde týdení vlna myslíš, že nesplníš statistickou normu, kterou tu hájíš? ))))
[chechtot] [oči v sloup]

240405

31.03.2011 15:04

Aspik Institute a Centrum CYSTA

židovka s latinoaafričankou v jednom spolku?

r.m. 94.?.?.?

to se mi nezdá, to nemůže být to, za co se to vydává...nakonec z aspiku vyleze 50 jarmulkářů, který si pro sebe zaberou nejhonosnější byty a baráky z výhledem na Hrad.
Běloši v USraeli jsou početně na ústupu, ve vedení země zprofanovaní, chytří si budují předmostí do foroty. A kde jinde než ve státě, jehož národ za sebe zásadně nebojuje, sedí jako pecka, dlabe knedlíky a vystačí si s málem... [velký smích]

240822

07.04.2011 19:48

Otevřený dopis izraelských občanů české vládě

Kdo se povyšuje

r.m. 94.?.?.?

bude ponížen.
Kdo se separuje, bude vydělen. [bliji]

241247

09.04.2011 11:36

Otevřený dopis izraelských občanů české vládě

objevil jsem antisemitskej film pro děti maskovanej jako scifi

r.m. 94.?.?.?

....vypukla ukrutná válka, která byla způsobena expanzí Minikonů. Minikonové nebyli ochotni sklonit hlavu ani před Autoboty, ani před Decepticony. Po četných nesmyslných bitvách a spoustě obětí uzavřeli Autoboti a Decepticoni mír a vyhostili Minikony na obrovskou kosmickou loď, kterou vystřelili do vesmíru...
...Po delším cestování narazila loď na měsíc kroužící kolem planety s názvem Země....
http://movie-library.cz/film/100678-transformers-armada-tv-s
erial/
slušný na sobotu po ránu, ne? [velký smích]

241374

11.04.2011 20:44

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

čekal jsem to, dělají to tak skoro všem lidem tady s odvoláními

r.m. 94.?.?.?

http://www.freeglobe.cz/Articles/407-pripad-nepovs...
podrazy mají u nás tradici

241535

25.04.2011 11:45

Irák je americká kolonie, které vládne islámský režim, říká Sádí Júsuf

rozhlas už rozhovor ztopil

r.m. 94.?.?.?

v radě čro je to samý komouš nebo slovan se šábesdeklem

242624

28.04.2011 09:23

Dr. Hans/Hermann Hoppe o neproveditelnosti celosvětové vlády a selhání západního stylu demokracie

brigádník pana prasidenta Klause promluvil

r.m. 94.?.?.?

živit se dá opravdu mnoha způsoby dneska

242790

01.05.2011 15:18

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

pročpak důvěřujete nosatýmu chazarovi

r.m. 94.?.?.?

co naletěl Mossadu a ten ho nechal vydávat Zvědavce s příslibem peněžní podpory, podpora došla, zvědavec začal klopýtat...
Tápal jsem proč si musíte nechat profízlovat počítač, aby bylo možný se přihlásit a číst to tady bez omezení...
zdá se, že chazarská Stvora je obyčejný háček s udicí........... [chechtot]

242967

03.05.2011 15:50

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

USA prognózy do roku 2020 počítají s hladovou Evropou

r.m. 94.?.?.?

Ať už je to dokument Počasí jako multiplikátor síly nebo FEDoviny. Skurečným protivníkem USA je totiž sociální Evropa. Chudne pomaleji,technické normy EU přebírá bývalý 3. svět....
Američané déle pracují, umírají dříve.
V roce 2013 prý končí stoletá židovská licence na výroby dolarů.
Takže sečteno podtrženo - Amerika se slzou v oku vzpomíná na válkou rozbitou Evropu s průmyslem v troskách, ochotně konzumující USraelské úvěry.

243258

03.05.2011 19:18

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

RE: Je to tak-ale možno aj úplne ináč

r.m. 94.?.?.?

hezky jsi to o mně napsal )))))
v novinách jsem dělal asi 15 let, reklamy skrytý oi i otevřený dělal, zpravodajství, publicistiku včetně investigativní a řeknu ti, věci jsou daleko jednodušší než si přemýšlivci myslej,to se mi na 100% potvrdilo..zesložitění situace prospívá jen odhalené straně.
Naučil jsem se říkat nevím, když nevím. I ten kdo akci rozpoutá, nikdy si nemůže být jistý výsledkem. A to vím.
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

243271

13.05.2011 21:22

USA začínají s útokem na Sýrii

udělejte si čas na tenhle film

r.m. 94.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=cGl1bEWkZ4M&feature=player_embedded#at=25
Podvod zvaný Obama. Zhruba koncem druhé třetiny se objeví mapy Afriky a Evropy.
Obklíčit Rusko a vykopnout Číňany z Afriky. Podepsal všechno co s FEDem dohodnul, vyrobili hromadu peněz a hodlají ji zhodnotit krádežemi surovin vybraných zemí.
I šábel mluví pravdu, když ji potřebuje )))

244016

18.05.2011 11:09

Kdo chce klid a mír, ten je vždycky zneškodněn

oproti xichtíkům naší současné vlády...

r.m. 94.?.?.?

...Vietnamci nejsou náš problém, bude to jiná menšina...ta která si po úspěšném lezení do zadku rusákům nasadila jarmulky na ty svoje kolaborantský palice...
a Tolle je podle mne mimozemšťan [chechtot]

244309

26.05.2011 10:18

Mohl Obama „zradit“ Izrael?

když je Obama v Evropě, přestávají vyrábět chemtrails

r.m. 94.?.?.?

všimněte si, že už po druhé v době jeho návštěvy v Evropě - bouchne sopka, omezí se letecký provoz, tajuplný mrak je prohlášen za neviditelný a náhle je nad námi už celé měsíce neviděná modrá obloha, jakou narození po roce 2002 skoro nikdy neviděli.
Nedělám si srandu.
A k tématu - nezáleží na tom co Obama říká, doma vysvětlí jak to bude doopravdy, ale jestli to myslí vážně, tak ho zastřelej jako Kennedyho, kterej už nechtěl dělat loutku tandemu USAvláda + tiskárnyFEDu.
...a ještě neco
Pod články o sociální situaci obyvatel ČR Aktuálně.cz nepovoluje diskuse:
Bída pod dozorem státu. Šest dětí, šest tisíc měsíčně - http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/prace/clanek.phtml?id=701186

244757

27.05.2011 16:50

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

důchodci....? nic takového NWO v plánu nemá

r.m. 94.?.?.?

Nákaza ze španělských okurek -
kdo sleduje aktivitu chemtrailsových letadel nad Španělskem, toho tako informace nepřekvapí, USA tajně válčí proti Evropě, chtějí jediné světové centrum, a to v USA nebo Austrálii.
Virus není virus, němečtí vědci zjistili, že jde o bakteriální kmen typu HUSEC 41, avšak zmutovaný, na který nezabírají antibiotika ani penicilin.
Nemocní konzumovali ve zvýšené míře syrová rajčata, salátové okurky a listový salát. [chechtot]

244867

15.06.2011 17:27

Izraelští vojáci odhalují brutalitu armády

díky za článek

r.m. 94.?.?.?

je vidět, že v každé lidské skupině se najdou odvážní a myslící jedinci
všude jakoby vládl jen jeden typ omezených mentálů....že by nějaká globální sekta? [oči v sloup]

246099

16.06.2011 13:58

Nevěřím na spontánní revoluce

podívejte na tohle, doufám, že je to hoax

r.m. 62.?.?.?

ale Německo zdá se, investuje do civilní ochrany a cvičí týmy
http://www.politaia.org/terror/26-06-2022-anschlag-in-berlin-hinweise-verdichten-sich-klageschrift-gegen-merkel-politaia-org/ [překvapení]

246170

16.06.2011 23:08

Nevěřím na spontánní revoluce

Poznámky ke Kalouskovu předběžnomu opatření

r.m. 86.?.?.?

2/ Navrhovatel předběžného opatření složil jistinu 10 000,- Kč. Vydali je panu Kalouskovi v pokladně ministerstva financí nebo šáhl do saka pro vlastní šrajtofli? Kdy, kde a s kým to bylo sepsáno?

3/ Navrhovatelem je Ministerstvo financí ČR. Návrh není ani na hlavičkovém papíře, ani nenese žádné razítko této významné složky státní správy. Jen podpis ing. Miroslav Kalousek. Není to málo pane inženýre Kalousku? Opravdu stačí vaše snad posvátné tahy propiskou? ( to snad nejde ani v Severní Koreji pozn. r.m.)

4/ V bodě II. opatření soud ukládá navrhovateli, aby do jednoho měsíce podal žalobu ve věci samé. Kdo ji má podat? Podepsaný pan Kalousek nebo organizační složka státu, kterou vede? Znamená to, že odbory i bez pondělní stávky budou žalovány? Za co? Propadne jistina?

5/ Pan Kalousek jako podepsaný žalobce v části A odůvodnění návrhu píše:
" Je snad již nezpochybnitelně přijímanou premisou v ČR musí proběhnout jak reforma daňového systému, a to za účelem stabilizace veřejných financí, tak i důchodová reforma, neboť současný důchodový systém již neumožňuje financování současných penzí.
Ve svém důsledku obě navrhované reformy nebudou mít dopad do sociálních práv stávkujících v rozsahu větším, než lze rozumně požadovat. Naopak navrhovanými úpravami. Naopak navrhovanými úpravami dochází k srovnání práv jednotlivých skupin obyvatel a odstranění zvýhodňování jedné skupiny obyvatel před druhou." konec citátu,

To je s prominutím vyvratitelný žvást pane podavateli Kalousku. Pokud by lidé brali vyšší reálné mzdy, zvedly by se i reálné odvody do zdravotního a sociálního systému. Průběžné důchodové systémy běžně existují a jsou méně nákladné než privátní. Přidejte na důchody ubohé jediné procento HDP a nemusíte se potit při snech o Řecku.
Degresivní zdanění mezd zaměstnanců, stropy na sociálním a zdravotním pojištění to jsou další zdroje.
Stačí, aby rudomodrá bratrstva přestala stát okrádat na zakázkách a ušetří se ročně 200 mld. korun. Platí to zejména o ekologické superzakázce, nedělních Otázkách Václava Moravce jste cosi poznamenal o 130 mld.Kč jdoucích ze sociálních odvodů kamsi.
Mohle byste prosím veřejnosti přiblížit o co se jedná?
1/ xxxxxx to je tajný )))

246227

21.06.2011 16:44

„Vraždící okurky“ aneb po kom se hází „střevní bakterií“?

pamatuju Jamborovu hlášku

r.m. 94.?.?.?

" z hlediska globálního konceptu nesmíme bazírovat na dané bázi" čekám, kdy to v normalizační čt24 někdo zopakuje.
[velký smích]

246526

11.07.2011 10:17

Evropská unie na pozadí Řecka

Evropa otročí na židoamerické finančníky, u nás jim slouží

r.m. 62.?.?.?

Nečas, Heger, Drábek. Zabít.

247703

19.07.2011 12:36

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

stejná nepohoda a lži jako před II. Weltkrieg

r.m. 94.?.?.?

od Aktuálně.cz

Když mohou mít muslimky v dokladech podobiznu s tradičním šátkem, mohu se já nechat do řidičáku vyfotit třeba s cedníkem na hlavě, řekl si svérázný Vídeňan Nik Alm. A nakonec dosáhl svého.

Pětatřicetiletý rakouský ateista se nechal se sítem na špagety vypodobnit v roce 2008 a vzápětí požádal o výměnu průkazu.

Úřadům to sice trvalo téměř tři roky, ale jelikož na snímku nenašly nic protiprávního, musely pětatřicetiletému muži řidičák vydat. Vůbec se jim do toho ale nechtělo.

Almovi nedaly vědět, že si pro doklad může přijít. Nakonec mu zavolal úředník, který byl zřejmě podobného ražení, a ateista svůj řidičák s cedníkem po 21 měsících přeci jen dostal.

Cedník nezvolil náhodou. Rakouské ministerstvo kultury chce nyní požádat o oficiální registraci Církve létající špagetové příšery (pastafariánství), tedy hnutí založeného v roce 2005 ve Spojených státech na protest proti šíření náboženských dogmat.
---
Kdo má zájem na vyzdvihování hlupáků do funkcí?

248360

20.07.2011 01:25

Co nám západní média neřekla

Bavorsko právě prožívá zásah klimatickou zbraní

r.m. 94.?.?.?

Bavorsko právě dostává zásah klimatickou zbraní
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsmsg
view.html
http://www.wetteronline.de/radar.htm

nechtěj válčit a ničit, aby se krize zažehnala ničením a výrobou zničeného, s takovými malými kolaterálními ztrrrátami, že.

248421

24.07.2011 21:25

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

ehm, to byla povinná úlitba?

r.m. 94.?.?.?

Jméno Breivik se dobře vyslovuje, kam se hrabe mister Propper,posuďte sami:

Breivik, skvělý čisticí prostředek na Modré komouše. Stačí jedna kapka a komouš je opět rudý jako vždycky býval.
Kupujte Breivik za dobrou cenu)))))
sorry ten chlap má jméno jako saponát [vyplazený jazyk]

248858

25.07.2011 20:20

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

Hodinu před výbuchem poslal Breivik email Isaaku Nygrenovi

r.m. 94.?.?.?

který se momentálně skrývá v Izraelském kibucu
http://wakeupfromyourslumber.com/blog/joeblow/oslo-bomber-abb-anders-breivik-sent-email-jewish-anti-muslim-sweden-democrats-hour-bomb [bliji] [bliji] [bliji]
Židi vraždí zcela otevřeně nepohodlné Evropany. Odsun, to je to, co potřebují.

249019

26.07.2011 10:21

Ještě jednou masový vrah Breivik

Norway to Recognize Palestine–then Oslo bomb explodes

r.m. 94.?.?.?

http://prof77.wordpress.com/2011/07/22/norway-to-recognize-palestine-then-oslo-bomb-explodes/

podle mne o tom Izraelci věděli a stejně jako 9.11. nechali proběhnout, případně nějakou tu bombičku do vládních budov přidali.
Žid nikdy nejde přímo a čestně. Sionista 2x tolik.)))
[zmaten]

249087

28.07.2011 16:05

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

vtip z NWOO

r.m. 94.?.?.?

Milý Holmesi, Timesy píšou, že Norova bomba vybouchla v autě, přitom dým se valí z oken v šestém patře.

Jak prosté, milý Watsone, ještě jste nikdy neviděl, aby se auto vyšplhalo do šestého patra?
[velký smích] [chechtot]

249326

09.08.2011 08:47

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

zmizí v kapsách současných důchodců??? oni toho pro sebe moc nechtěj

r.m. 86.?.?.?

vše mizení probíhá cestou do banky,kde mají vnoučata hypotéku vy hlavo!!!
už jen výběrem tohoto pejorativního termínu dáváte najevo své přesvědčení, nic víc modrej svazáku [velký smích]

250281

12.08.2011 11:12

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

geoingeneering stmíváním zabije korály,

r.m. 86.?.?.?

jakmile symbiotická řasa nemá dost světla celý útes hyne..zelený mozky zas něco měly zařídit...... bojem proti GO, aby se korálové státy neutopily z Grónského ledovce, tak USAF zařídí jejich konec jen jiným způsobem [mrknutí jedním okem][mrknutí jedním okem][mrknutí jedním okem][mrknutí jedním okem][mrknutí jedním okem] [bliji]

250638

14.09.2011 23:39

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

ČT řídí z ředitelských křesel parta rudých perspektivních Svazáků

r.m. 94.?.?.?

Sovětskej svaz vyměnili za USA v těch svejch kolaborantskejch kebulích, už III. generace stále stejných rodin stále sloužících někomu jinému než ČR. Šámal, Friedrich, Janeček....[bliji]
ČT24 má úroveň slabších FOX News.

253366

22.09.2011 19:09

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – první část

ani s Falašema nezvrátí Izrael populační přečíslení

r.m. 94.?.?.?

je to myslím 3:1 v neprospěch velkého Íčka, Jižní Afrika se zhroutila při poměru černý/bílý, hnědý, žlutý - 10:1

počkejte až začnou zbytky mladých Čechů rukovat na obranu Izraele----- [oči v sloup]

253768

28.09.2011 11:54

Proberme se, Švejkové!

s tím se dá jen souhlasit

r.m. 94.?.?.?

ale zatím to vypadá jen na to, že Češi v uniformách mlátí obuškama a pouštějí psy na jiné Čechy jako před listopadem 1989.
Když ale pozoruji to tupé stádo v plastikovém černém brnění, jak s chutí a vervou buší do občanů, kteří jim to brnění i obušky zaplatili, nevypadá taková práce moc efektivně zatím pane anonymí pisateli.
[velký smích]

254095

28.09.2011 12:27

Proberme se, Švejkové!

Českým hlavám konečně došla změna paradigmatů

r.m. 94.?.?.?

učebnicově během několika týdnů

254098

28.09.2011 13:26

Úplný text projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda na Valném shromáždění OSN

investujte do Izraele 21. století.......

r.m. 94.?.?.?

a podívejte s jakou sebejistotou [velký smích] [velký smích] [velký smích]
http://www.israelbonds.com/Learn/Building-Israel.aspx

254102

03.10.2011 15:08

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

a jak to, že tenhle film beztrestně užívá pětimiliónovou variantu?

r.m. 62.?.?.?

Eichmann
Drama / Historický / Válečný
Rok: 2007
Původ: Maďarsko, Velká Británie
Délka: 100 minut
Režie: Robert Young
Hrají: Thomas Kretschmann, Troy Garity, Franka Potente, Stephen Fry, Stephen Greif
Natočeno na základě závěrečného vyznání Adolfa Eichmanna mladému izraelskému vyšetřovateli Avner Lessovi. Eichmann, který byl hlavním hitlerovským architektem konečného řešení židovské otázky, tak činí těsně před svou popravou v Izraeli. Chycen zpravodajskými agenty v Argentině 15 let po druhé světové válce je nejhledanější muž světa pokořen a pravda odhalena. (oficiální text distributora)
jak to, že tohle dílo neužívá šestimiliónovou povolenou variantu a distributor není souzen, zatímco Stwůra musí být ztrestána? )))
...necítí zase někdo přehnanou věrnost říši, jako pražští čeští poloněmci svého času?
Soudy jsou těch kreatur plné. Pro každou příležitost mají připravený příslušný papíry toho správného příbuzného...
[bliji] [bliji] [bliji]

254360

03.10.2011 15:26

Co média vynechávají při informování o Američanech propuštěných Íránem

ano, ano...Drábek, Heger, Vondra - nejlepší ministři

r.m. 62.?.?.?

jaké kdy Izrael měl.
Pandury prodražil izraelský kulomet s klumprcajky, Modernizaci tanků T72 zase kulomet a řízení palby "italské" firmy s izraelským kapitálem...
10 mld. Železný se synem maďarský Ester...
Bratrství s Izraelem je pomalu dražší než se Sovětským Svazem. [zmaten]

254363

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 0

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 0

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 0

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 312 873