Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Miloslav Alčer

Nalezeno 23 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.12.2009 15:40

Pozvánka na hlavní líčení

Jsem také popírač holokaustu?

Miloslav Alčer 213.?.?.?

Nechci se pouštět do diskuzí o počtech, datech atd. ohledně holokaustu. Osobně ani nevím, co to vlastně holokaust je. Uznávám jen termín oběti druhé války. A pokud si nějaká část pozůstalých po obětech tyto hrůzy chce nějak pojmenovat, tak ať, je to jejich věc.
Ovšem proč mě někdo nutí slepě něčemu věřit? Proč nemůžu mít právo na vlastní úsudek? Proč na mě chce někdo vzít klacek jen proto, že o nějaké informaci pochybuji? A proboha proč musím uznávat nějaké dogma zvané holokaust? Proč by kvůli tomu měl někdo ze mě dělat kacíře, kterého je nutno upálit na hranici???
Nikdo na světě nepochybuje o hrůzách druhé války. Každému je jasné, že Židovských obětí bylo sakra hodně. Ale kvůli tomu mě snad nikdo nemůže nutit, abych dle nějaké předtištěné brožury slepě odříkával žalmy na určitou část někým nějak pojmenovaných obětí!
Nejsem popírač. Jsem odpírač. Odpírač dogmatu zvaného holokaust!

PS.: Měl bych mít strach se podepsat? [zmaten]

206226

24.03.2010 09:18

Bachmannová: Bůh prokleje Ameriku, pokud se postaví proti Izraeli

RE: Buh prokleje Ameriku?

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Ta paní tím myslela konec ekonomického zázraku, pokud se židovští finančníci obrátí k USA zády. [velký smích]

215744

24.07.2010 10:33

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

Pan Vladimír Stwora si za soudní tahanice může sám.

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Na dogma zvané holokaust se nesahá! Je možné k němu pouze vzhlížet, modlit se a uctívat ho. Neřešit, nešťourat a hlavně věřit! Jinak budete upáleni na hranici jako kacíři. [bliji]

224782

28.09.2010 15:07

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

RE: Zákonité, ale přesto překvapující

Miloslav Alčer 188.?.?.?

"je známá a všemi přijímaná zkutečnost" - učebnicový příklad podsouvání vlastního pohledu na svět ostatním, základní pomůcka každého demagoga - amatéra (a gramatiku raději neřeším) [chechtot]

228904

24.10.2010 10:06

Francouzský vztek v kleci EU

Nemá-li žena vymýšlet peklo, nandejte ji hodně práce, ať na blbosti nemá čas.

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Dnešní globální politická reprezentace od leva do prava, téměř stejná v celém vyspělém světě, už občanovi nedovolí něco ve volbách změnit. Ať ve volbách zvolíte kohokoli, ničeho nedosáhnete, vládnout budou v podstatě stále stejní mocní.
Takže dnešní politická vrchnost se už občanů nebojí. Vlastně je ani nepotřebuje ...... pokud platí daně - odvody.
A chovají se k nám jako k vdaným ženám. "Nemá-li žena vymýšlet peklo, nandejte ji hodně práce, ať na blbosti nemá čas". Něco podobného je psáno i v bibli. Svatý poustevník se odmění hostitelům ve vesnici tak, že zázrakem stvoří studnu, aby ženy nemusely celé dny tahat vodu z dalekého potoka. No a místní ho vyženou, protože od té doby mají ženské volný čas a vytvářejí mezi sebou půtky, rejpají do chlapů, prostě vymýšlí problémy.
A naše vrchnost? Odvody se zvyšují, sociální jistoty mizí, povinné (a tvrdě postihované) registrace a poplatky jsou hitem dnešní doby, multikulti kriminalita má hájenou zelenou, do toho nás straší terorismem, morovými epidemiemi, umělými krizemi. Občan má plné ruce práce postarat se o svoji rodinu a strachovat se o to málo, co "má". Takže na účinný dohled nad lumpárnami naší vrchnosti v podstatě nemá čas, ani chuť. Od občana je vlastně pokoj. A těch pár demonstrací je sice pro vrchnost nepříjemnost, nikoli překážka pro jejich neomezenou moc.
[bliji]

230748

09.12.2010 09:15

Město nebo romské ghetto?

Parazit

Miloslav Alčer 188.?.?.?

I ten nejposlednější čokl z ulice se snaží vydrbat si blechy z kožichu. Je to přirozené a správné. Parazita si žádný živý tvor dobrovolně nechce nechat líbit. Parazit mu nic dobrého nedává - jen škodí.
Ovšem vrcholu evoluce, pánu tvorstva - Homo sapiens sapiens je racionální, správné a přirozené chování zapovězeno. My si musíme parazity v kožichu držet nadále a starat se o ně, omlouvat jejich odlišnou mentalitu a snášet "multikultůrní" rozdíly.
Pokud se zachovám přirozeně, budu "vyspělou" společností zavrhnut, označet za rasistu, nácka, ufona, satana, ....... [bliji]

233951

12.01.2011 15:43

Ropu se ukrýt nepodařilo

RE: Jak snadno usvědčí kupecké počty autorku z alarmismu

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Kupecké počty jsou ti v tomto případě k ničemu.
Nebo si opravdu myslíš, že ta ropa je tam usazená v původním nezředěném stavu?
Dno je pokryto lepkavou břečkou = ne zrovna zdravou směsí, vytvořenou kombinací ropy, slané mořské vody, bahna a zbytků mořských řas a rostlin. [mrknutí jedním okem]

235905

25.01.2011 18:35

Co udělat s Izraelem?

RE: vyloučení izraele z osn ?

Miloslav Alčer 188.?.?.?

V tom případě je potřeba nejprve z OSN vyloučit USA a teprve potom už v klidu Izrael. [chechtot]

236789

27.01.2011 08:39

Do hola!

Taky tak, jen s menším problémem.

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Taky jsem to tak udělal cca. 5 let zpět. Ale jak na potforu, o kolik jsem to vyholil na palici, o tolik víc mi to vyrašilo ve frňáku a ušiskách! [zmaten]

236886

13.03.2011 20:32

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

Na co máme armádu?

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Na obranu před vnějším nepřítelm asi ne. Nepamatuji si, kdy vlastně bránili naši vlast před nějakým okupantem.
Nepočítám trapnou a drahou komedii v Iráku a Afghanistánu. Tam o obraně naší vlasti nemůže být ani řeč.
Tak, jako v každé diktatuře, máme armádu proti vlastním lidem. Možná je slovo diktatura, v souvislosti s naším ČEZkem, silné slovo, ale co jiného vás napadne, když sledujete demonstraci síly se samopaly a zakuklenci tam, kde se v "normální" demokratické společnosti nevyskytuje organizovaný a ozbrojený zločin?
Opravte mě, jestli se pletu, ale mám na to vlastní názor (snad ještě trestně nepostižitelný).
Nasranost lidí, nad donebevolající korupcí a rozkrádáním, prostě stoupá a vrchnost nechce čekat na stav, kdy to vygraduje do nepokojů. Je třeba všem ukázat, že vrchnost má sílu zatočit s rebely a nespokojenci.
Snad se pletu, jinak jsme v [bliji]

239414

21.03.2011 08:43

Bezletová zóna aneb Bombardování hlava nehlava

Libye nebo Irán?

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Možná se pletu, ale myslím si, že je to jen příprava k invazi do Iránu. O Libyjskou ropu ani tak nejde.
Z této Libyjské akce je třeba udělat precedens. Připravit světové mínění na to, že potlačovat nepokoje ve vlastním státě se nevyplácí. A že mocnosti mají "morální" povinnost zakročit proti takovému "bezpráví" a zbavit utlačovaný lid tyrana.
U Iránu doteď selhávají všechny pokusy o diskreditaci a tím opodstatnit "spravedlivý" útok humanitárních bombardérů.
Karta o Iránském nebezpečí vůči Izraeli ztroskotala. Všem už je jasné, kdo z těch dvou je agresor.
Snahy o eliminaci Iránského jaderného vojenského programu jsou střelbou naslepo. Irán ke vzteku USA a Izraele s jadernými agenturami a všelijakými komisemi spolupracuje a svůj jaderný program netají. Na rozdíl od "mírumilovného" Izraele.
A tak se světové velmoci pokusí vyvolat nepokoje v Iránu a pak ten trpící lid z rukou diktátora "osvobodí".
Libye je jen zkouška reakcí a příprava světového mínění.

239949

27.03.2012 08:03

Izrael zrušil kontakty s Radou OSN pro lidská práva kvůli prošetřování izraelských osad

Rada OSN pro lidská práva z toho vyvázla ještě dobře.

Miloslav Alčer 213.?.?.?

V OSN mohou být rádi, že za ten hanebný antisemitský čin Izrael rovnou nenavrhl Radu pro lidská práva zrušit a její představitele trestně stíhat.

265956

31.05.2012 07:28

Nejde o krizi, ale konečně dorazily účty!

Pokud se nepletu ........

Miloslav Alčer 213.?.?.?

"Členství v NATO znamená, mimo požadavku příspěvku ve výši 2% GDP země" - Členství v Nato neznamená přispět do NATO čáskou 2%HDP, ale závazek dávat na vlastní armádu částku odpovídající 2%HDP. Trochu rozdíl. [překvapení]

270011

03.06.2012 07:03

Nejde o krizi, ale konečně dorazily účty!

RE: Pokud se nepletu ........

Miloslav Alčer 213.?.?.?

Pokud nejsi schopen rozeznat rozdíl odevzdávat 2%HDP na účet NATO nebo investovat 2% HDP do vlastní armády .......... [chechtot]

270185

03.06.2012 12:20

Nejde o krizi, ale konečně dorazily účty!

RE: Pokud se nepletu ........

Miloslav Alčer 213.?.?.?

Ale to tu mícháš další kauzu. Já prvotně reagoval na mylně zavádějící informaci v článku o těch 2%HDP. Dávat 2%HDP na vlastní armádu nepovažuji za nic špatného. Ale dávat 2%HDP na účet NATO bych považoval za šílenost, stejně jako prachy, co se nyní mají posílat do Afghanistánu či jiné humanitárně zničené prd... . V tomto článku je prostě chyba. ČR se při vstupu nezavázala dávat na účty NATO 2%HDP, ale dávat vlastní armádě 2%HDP. Hotovo, tečka.

270195

24.06.2012 19:10

Odcházející svět dýmek

Může alkoholik ocenit chuť archivního vína nebo dobré 15tileté Whisky?

Miloslav Alčer 213.?.?.?

Maximálně si bude chvilku myslet, že je něco extra, když pije takovou exkluzivitu. Ale nakonec to stejně do sebe otočí kravským hltem. Kuřák nemůže vychutnat chuť dýmky, nebo dobrého doutníku (a je jedno, jestli s dlouhou nebo krátkou náplní). Kuřák má propálené trubky, vyvražděné chuťové pohárky a hlavně, hlavně šlukuje. Některý to možná chvilku vydrží nešlukovat (jako ten alkoholik posrkovat a válet na patře), ale nakonec to stejně začne do sebe natahovat jak tu poslední Startku. Já jsem kouřil cigarety od 15ti a po vojně jsem přestal. Nyní to bude 20 let, co nekouřím. Nekouřím cigarety! Posledních 5-6 let si "občas" dám dobrý Long Filler doutník (preferuji Dominikánskou rep. před Kubou), protože na dýmku jsem líný a přece je to jen trochu o něčem jiném. A teď k tomu kouření. Pokud si chci dát doutník, udělám to, až když děti spí a žena se zašije k televizi. Zalezu do pracovny, pustím Yello, naleju např. Caol Ila a sednu k pc na bezcílné brouzdání. Někdy to trvá i 2 hodiny, než si zapálím! To chce neuspěchat, najít ideální chvilku! A pak si užiji krásnou meditační hodinku, která mí vynahradí celý zkur.... týden, který mám za sebou. A ještě druhý den si užívám tu vynikající stopu, ten krásný pocit v ústech, který dobrý doutník zanechá. Nikdy bych si doutník nezapálil v hospodě (vyjímečně když se sedí na zahrádce suchý doutník). Vlastně si kouření doutníků nechávám na chvíle absolutní intimity. Dobrý doutník (a dýmky taky) se nemusí hltat jak cigarety. Protože tam jde úplně o něco jiného. Natáhnot kouř do úst, podržet a nevyfukovat - nechat volně odejít. A pak si ještě vychutnávat tu aromatickou stopu v ústech. Občas proložit kouř kapkou alkoholu, ale nepřebít - doplnit k vzájemné symbióze! [smích] A to jsou rozdíly, které kuřák cigaret prostě nemá šanci poznat. Ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát. [mrknutí jedním okem]
Jo a zdravím Erwina! [cool]

271043

26.10.2012 22:01

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Kůň bronzový, kůň Václavův se dnes v noci třásl a kníže jen kopí potěžkal

Miloslav Alčer 213.?.?.?

hřebíček na hlavičku [chechtot] [chechtot] [chechtot]

277921

25.02.2013 15:08

Židé Haredi konfrontují zmilitarizovaný sekulární sionistický stát

RE: Jde o širší hnutí a postoje židů k sionistům

Miloslav Alčer 213.?.?.?

Pěkný argument, ale už jsem někde něco podobného četl........ Joseph Goebbels: "Jak chcete garantovat bezpečnost 70 ti miliónům Němců, obklopeným desítkami až stovkami miliónů Evropanů a Rusů, kteří už své odhodlání zničit Německo projevili v několika válkách?" [smích]

285400

18.03.2013 22:06

Chalkidiki: místo, kde se nedaří číslům, ani lidem

RE: Klasika teorie veřejné volby

Miloslav Alčer 213.?.?.?

Letecký snímek 10 km od Zlatých Hor: http://www.mapy.cz/s/6B3Q
Tam kde jsou doly na zlato, se také zlatonosná ruda zpracovává. Nikdo soudný nebude odvážet zlatonosnou rudu někam dál, když výtěžnost zlata se pohybuje v gramech na tunu zlatonosné rudy.

286606

10.10.2013 06:59

Jak paní Grande cestovala do USA

Naprosto chápu.

Miloslav Alčer 213.?.?.?

V každém fašismu jsou "nedorozumění" celkem běžná. [oči v sloup]

297608

22.10.2013 14:13

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Protimluv

Miloslav Alčer 213.?.?.?

"zásadně snížil daně korporacím, což pomohlo přivedení státu na mizinu. Mimo jiné tím, že odsál část kupní síly státu do zahraničí, kde mají zahraniční korporace i čeští kmotři sídla, a státní rozpočet pochopitelně výrazně zchudl." - zkráceně řečeno "snížil daně firmám a tím je vyhnal sídlit (a odvádět daně) jinde" [velký smích]

298374

26.11.2015 15:05

Turecko a sršní hnízdo

Tragikomická situace s možnými ještě tragikomičtějšími následky.

Miloslav Alčer 213.?.?.?

1 - Je již veřejným tajemstvím, že Turecko kšeftuje s ISIS (Daeš), zásobuje je, a tím je podporuje a umožňuje jim existovat.
2 - Turecko je členem NATO a sestřelilo ruský bombardér.
3 - Rusko zareaguje a sestřelí turecké letadlo nebo zaútočí a nějaký turecký vojenský cíl.
4 - Na napadení člena NATO musí ostatní státy reagovat a vojensky ho odpořit = zaútočit na ruské cíle, nejspíš v Sýrii.
5 - Rusko si to pochopitelně nenechá líbit a pravděpodobně s podporou Iránu, Číny, Indie atd. začne mela.

Výsledkem bude, že Evropa, za jásavé podpory USA, půjde nejspíš do jaderné války, kvůli arogantnímu hazardu islámského státu, který kšeftuje s islámskými teroristy a podporuje islámský terorismus, proti němuž EU i NATO sice prakticky pouze naoko, ale o to hlasitěji bojuje.
Takže v případě války vlastně stojíme na straně islámského terorismu.

A to už je vysloveně hodně špatný blázinec. [zmaten]

342349

Káva pro Zvědavce

31

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 69 čtenářů částkou 10 942 korun, což je 31 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 0

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,01 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,08 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 059,69 Kč
1 unce stříbra
577,96 Kč
Bitcoin
840 727,84 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 326 106