Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Tsignotschka

Nalezeno 218 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.04.2009 12:04

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

proc NWO?

Tsignotschka 89.?.?.?

Nejde mi do hlavy proc chcou ustanovit NWO, kdyz uz vlastne "je"? Kdyz uz "ovladaji" skoro cely svet? To je opravdu tak nutne, aby byla jedna vlada, jedna celosvetova instituce? Se jim prece vladne dobre i pres ty staty/statniky co tu jsou ted, ne?
Prece diky ruznorodosti narodu/etnik/nabozenstvi si muzou hrat ty jejich hry. Nemyslim, ze to delaji kvuli moci (kterou uz maji), protoze kdyz dosahnou absolutniho vrcholu moci a znici vsechny nepratele, tak zacnou hledat nepratele uvnitr a NWO se rozpadne...(pro dobre fungovani diktarskych rezimu je potrebny strach a nejlepe strach z nepritele). Co kdyz duvod ustanoveni NWO je nekde venku, ve vesmiru. Neni potreba NWO kvuli komunikaci s jinymi civilizacemi? jako organ zastitujici cele lidstvo? Nebo si jen opravdu nekdo chce dokazat svou moc a potrebuje, aby cely svet klanel hlavu pred pyramidou s ocickem kdyz si on/oni usmysli?
koukam ze jsem samy otaznik [velký smích] [bliji]

188503

06.05.2009 12:36

Krize moci

RE: Poloha dole....

Tsignotschka 89.?.?.?

já děkuji panu Lhotákovi za krásné přirovnání:
"Tak jako rovnoprávný spolek muže a ženy postrádá hlavu rodiny,..."

Čím více perel moudrosti napíšete, tím lépe.

190493

07.05.2009 09:02

Krize moci

RE: Poloha dole....

Tsignotschka 89.?.?.?

V harmonické rodině není potřeby "HLAVY" rodiny, buď se manželé při rozdílných názorech shodnou na kompromisu nebo manželství zanikne - záleží co je pro ně přednější. Záleží na hodnotách a prioritách a hlavně na lidech samotných. Jsou lidé a je jich dost, kteří ke svému životu potřebují autoritu, která za ně rozhodne v důležitých otázkach jejich bytí, protože je jednodušší nepřemýšlet, nepřemýšlet nejenom nad vlastní existencí, ale hlavně nad existenci druhých.
Je těžké najít správnou cestu, když jsme médii denně informováni, co je špatné a co dobré, kteří jsou dobří a kteří zlí. Znám osobně lidi, co jsou přesvědčeni, že když je něco v televizi, tak to musí být pravda - není přece možné, aby v demoracii byly v médiích lži. A bohužel to, co vidí považují za normální a správné a snaží se podle toho žít a uspořádat svůj život. Většina občanů jsou ovčani, a nás pár mravokárců to bohužel nezmění. Nejhořší na všem je, že jsou všeci spokojení a nechcou nic měnit, protože se bojí, bojí se sami rozhodovat a mají strach, že by se nemuseli mít pořád stějně dobře, že nebudou moci plýtvat.
Jsem chtěl říci, že základ společnosti je v rodině a dokud budou vztahy v rodině deformovány, bude deformována i společnost. A takové společnosti může vladnout jedině tvrdá ruka a morální hodnoty ovčanům vtlouci do hlavy, stějně jako jim je v tloukáno sobectví, honba za penězi atd...Jen je otázka, jak moc velkou moc má moc na člověka a jak moc ho dokáže změnit.

190576

15.05.2009 10:11

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

Tsignotschka 89.?.?.?

Já jsem si normální babu vzal. A jak to pan Lhoták píše, tak to nějak u nás funguje. Je to o lidech, někdo přemýšlí a většina ne, ale možnosti mají všichni stejné. Holt je jednodušší jít s manipulovaným davem než vlatní cestou. My se stěhujem do hor na samotu chovat zvířátka a včeličky. Jenom si člověk musí zvyknout na posměch a pohrdání okolí (Se mnou se už nikdo v práci nebaví, dokud jsem surfoval na zvědavci a oni na xmanu, super.cz atd, tak jsem byl jenom divný, teď už jsem prý úplný pošuk). Jsme z velkého města, pár let bydlíme na vesnici u malého města no a dospěli jsme k tomu, že příroda je naše životní cesta. A v dnešní době všemožných technických vymožeností i bydlení na samotě v horách může být kvalitní, pohododové a hlavně skoro zadarmo.

Bydlení je skoro zadarmo (vlastně jen net, elektřina, voda ze studánky, teplo ze dřeva z vlastního lesa), za jídlo dáme taky mnohem méně, neboť už teď máme skoro všechno domácí, kromě sýrů, rýže a těstovin. A navíc to domácí je jaksi mnohem sytnější a výživnější, jako kdyby ty kupované věci byly ředěné nějakým balastem či co, u mléčných výrobků to jde nejvíce poznat. Není nad jogurt, tvaroh, šlehačku, zmrzlinu, pribináček, termix atd. z dobrého domácího mléka. Jezdím pro 10 litrů mléka 1x týdně 20km a dotyčný prodejce má problémy s odbytem a přitom čerstvě nadojené mléko se ani po týdnu v ledniččce nezkazí a ta chuť hmmm (a vůbec nijak nesmrdí). Chce to jenom chtít, např. jsou obchůdky kde lopatu mají o polovinu levnější než v baumaxu v mega akci, chce to jenom chtít, hledat a najít. Lidé by měli následovat svoje sny za každou cenu (teda jestli neomezují někoho jiného) jenom potom budou opravdu šťastní a spokojení. I když sen většiny je asi mít co nejvíce peněz [pláč] a přitom jim při té hondbě za pěnezma uteče život a jeho smysl. K čemu jsou malé děti, když je vidíte třeba jen 15 min večer před spaním? Jaký budou mít potom k vám vztah až budou větší?

Základ všeho je v rodině, potom už půjde všechno samo.

191216

15.05.2009 11:23

Cesta národní obnovy

RE: !!!

Tsignotschka 89.?.?.?

však tak je to myšleno, vychovat uvědomnělé jedince, novou generaci a národ je tu sám od sebe, žádného führera netřeba, lidé jsou spjatí s krajinou. Já i moje žena jsme hned poznali, že se chceme stěhovat zrovna k těmhle kopcům, jsme se hned v těch končinách cítili oba úplně nádherně, jako doma. No a později jsme zjistili, že naši dědové odtud pocházejí. Tím krajem myslím 2-3 vesničky mezi kopci.
Ono všechno souvisí se vším.

191224

15.05.2009 11:33

Cesta národní obnovy

důvody

Tsignotschka 89.?.?.?

Škoda, že každý hned hledá a najde milióny důvodů proč by něco nešlo a nemělo nefungovalo, místo toho aby se snažili hledat důvody a cesty aby to šlo. A s panem Lhotákem naprosto souhlasím, základ je rodina, potom vesnice, kraj, národ! jestli bude národů na světě milión nebo jeden je úplně jedno. Záleží jak daleko jsou různé skupiny lidi, z různých krajů schopny přehlédnout rozdělující prvky a stmelit se na těch společných, jít za společnými cíli a hodnotami. A když se nedomluví, tak se měli navzájem respektovat a uznávat. My jsme malá země, ale těch různých mentalit by se člověk nedopočítal, třeba vzít stan a spacák a projet naší krásnou zemičku a poznat lidi.

191226

16.05.2009 18:58

Cesta národní obnovy

RE: důvody

Tsignotschka 88.?.?.?

Dobrý den, tento rok budeme rádi, když se zbavíme džungle, připravíme domeček na zimu a věci pro zvířata. Když všechno půjde dobře, tak od příštího jara můžete přijet zarelaxovat s lamama. Cena je relativní. Ale počítám, že v tomhle tržním světě bude asi srandovní. Třeba budete moci za pobyt nabídnout nějaké naturálie, výpomoc, služby, knowhow či skvělou společnost nebo i ty peníze, když už to bez nich nejde [pláč]. Váš email si ukládám a rok uteče rychle [velký smích]

191299

18.05.2009 09:24

Cesta národní obnovy

RE: důvody

Tsignotschka 89.?.?.?

Já děkuji moc za podporu, je to vlastně zásluha zvědavce a Vás všech. Až objevení zvědavce před 3/4 rokem mi dodalo sebevědomí, že člověk má žít, tak jak to cítí, jak si to přeje, že má realizovat své sny a že nemusí být chycen ve světě peněz (hypotáka na králíkárnu na 30 let a už to fičí). Váš email si taktéž ukládám. A o cenu se nebojte, nebudeme to dělat komerčně pro peníze, chceme to dělat pro radost ze života. Kdyby nám šlo o peníze, tak bych nikdy nedal výpověď(ji dám do konce měsíce) v nejlepší firmě v oboru s rozjetou kariérou (fuj, kariéra křiví charakter nebo spíše ten tlak zkorumpovaného okolí). Jestli mi půjde práce od ruky, tak možná stihnu ještě letos rozšířit chlívek i pro kravičku. Příští rok budu mít pro hosty samostatný pokoj na spaní a jestli budeme mít takové štěstí(karma, anděl) jako doposud, tak by mohly být i 2 samostatné chatky.
Ono to všechno vypadá zatím pěkně, ale peníze máme tak na rok živobytí a do té doby budu muset vymyslet nějaký příjem, neboť nebudu mít ještě tolik vlny a medu, aby nás to uživilo. Přinejhorším půjdu zase do nějaké práce [velký smích] No a taky ten baráček ještě není úplně celý náš, ale to by musela být opravdu velká zlovůle, aby to už nevyšlo.
I když jak tak surfuju po německých webech, tak třeba lama trecking ci lama crossing jsou celkem žádané. Myslím, že to nějak zvládneme, jako zatím všechno doposud. Nejhorší ze všeho je to lítání po úřadech [pláč].

PS: Nechci nějak shazovat bydlení v paneláku, někomu to může naprosto vyhovovat. Já jen, že jsem v něm bydlel skoro celý život a pro mě to opravdu není. Ať si každý žije jak chce, kde chce, jen když nebude do života kecat, zasahovat ostatním. Svůj názor samozřejmě říci může.

191371

18.05.2009 09:54

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

Tsignotschka 89.?.?.?

je to velmi těžké, ja sám hledal 1/2 roku skoro po celé ČR. Ale občas se objeví levná nabídka, třeba když někdo umře a pozůstalí nechcou, aby ta nemovitost chátrala, nevidí hned za to velké zisky, tak ji prodají zalevno.
Nemovitosti na samotě jsou na Vysočině a směrem HK, prostě předěl Čechy/Morava. V ostatních regionech jsou velmi poskrovnu. Také záleží na ceně, já hledal maximálně do 2M s velkým pozemkem(min 1ha) a to už bývají i jen ruiny na zboření, ale třeba za 10M Vám najdu krásný penzión na samotě i s chovem koní.

My chtěli barák, aby se v něm dalo rovnou i bydlet (teď máme úplně luxusně udržovanou 70 let starou chaloupku ve vynikajícím stavu) a hlavně náročný na lokalitu (samota na doslech, na dohled, krásná krajina, hory) no a taky jsem to chtěl velmi zalevno.

Jestli po něčem takovém toužíte, tak musíte hledat, doporučuju si vyhlédnout třeba 10-20 velkých realitek a koukat každý den na novinky. Já tím zabil každý den minimálně hodinu. Když jsem si nějaký baráček vyhlídnul, tak jsem ho hned hledal na google earth a to řekne hodně o lokalitě. A neklesejte na mysli když nic nenajdete, ono se něco určitě objeví a když si něco vyhlédnete, tak třeba o to bojovat. Náš domeček už byl zarezervovaný (pár dní potom, co se objevil v nabídce), ale jsem pořád trval, že ho chceme a ti před námi na něj naštěstí nedostali hypotéku [velký smích]D

Na nemovitostech pěkně uvidíte jak jsou ty peníze relativní.

191373

18.05.2009 10:03

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

Tsignotschka 89.?.?.?

vůbec nechápu Váš komentář k mému příspěvku [překvapení]

191374

14.06.2009 08:26

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Tsignotschka 88.?.?.?

presne tak, zkuste na chvili nekoukat na televizi, necist bulvarni platky, tedy radeji necist zadne noviny a zkusit zit. Verim, ze po mesici se budete divit co jsou v tech novinach, casopisech a televizich za sracky a vymyvarny. Hlavne aby se v nich clovek nedovedel moc informaci, proste se napise, ze to tak je a vetsina to prijme a nikdo o tom nepremysli. Protoze kdyz to bylo prece v televizi, tak to musi byt pravda ne? Neni prece mozne, aby si ted v demokracii dovolil nekdo lhat v televizi ci v novinach!!!

Nejak mi ty moje vety vyse selsky rozum a logika nebere, asi bych mel navstivit cvokare. Chtit si neco vysvetlit selskym rozumem a logikou, pche, to by tak hralo. Ale uz vidim svetlo nakonci tunelu, svetlo ktere mi pomuze, abych dokonale zapadl...lobotomie.

193259

26.09.2009 20:32

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

navrat k monoteismu?

Tsignotschka 88.?.?.?

Co myslel tim, ze jedinou cestou je navrat k monoteismu a spravedlnosti?

jinak pekny projev o lidskosti, o nadeji.

201135

28.10.2009 13:10

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

co delat?

Tsignotschka 88.?.?.?

By me jenom zajimalo co mam delat az to ockovani zavedou povinne, az mi zaklepou policajti na dvere, ze jdem ockovat [pláč]( Branit se az do nasilneho odvleceni a naockovani nebo do zastreleni?

203479

29.11.2009 12:28

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

Tsignotschka 88.?.?.?

Presne tak, Hestroy ma zajimave myslenky, skoda o ne prijit.

205957

29.11.2009 13:10

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Božie kráľovstvo - prostriedok na vyriešenie problémov

Tsignotschka 88.?.?.?

Pane Stworo, kdyz uz Vam jde o kvalitu prispevku, proc sem poustite tohle? A radeji cenzurujete pana Hestroye? Chapu, ze 60 prispevku mesicne se muze zdat byt moc ci presprilis, ale prece jenom jsme v diskuzi a kdyz budeme zakazovat diskutovat, tak budeme horsi nez ti kvuli kterym tohle vsechno je.

Ja si nikde nevsiml upozorneni, ze muzu mit maximalne 10 prispevku mesicne. A posuzovat neci myslenky podle kvality mi prijde zrovna od vas velmi divne, zvlast kdyz sem pustite takovy smesny flame [velký smích]

Drzim Vam i nadale palce, jen doufam, ze si odsud nevystvete vsechny zajimave diskutery.

205959

04.12.2009 14:46

Pozvánka na hlavní líčení

přeju silné nervy

Tsignotschka 88.?.?.?

a hodně stěstí. Věřím, že vyhrajete.

206303

30.01.2010 15:08

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

A co když na Měsíci vůbec nebyli?

Tsignotschka 90.?.?.?

třeba kvůli radiačním Van Allenovým pásům. Tak možná proto to znovu vůbec nehrotí. A navíc znovu udělat podfuk by se jim při dnešním stupni techniky nepodařilo, v tomhle je vyspělost techniky dvojsečná zbraň. [smích]

211026

10.02.2010 11:09

Otevřený dopis poslancům a senátorům Parlamentu ČR

RE: Neouhlas

Tsignotschka 90.?.?.?

koukam, ze je to vsude stejne, trefne popsano.

212137

11.02.2010 14:18

Izraelská bojová letadla napadla letiště v Gaze

RE: Letadla se branila ..

Tsignotschka 90.?.?.?

hehe dlouho jsem od Vas zadny komentar necetl, koukam ze svuj styl pilujete k uplne dokonalosti. Trefne [velký smích]D jen tak dal

212283

11.02.2010 16:12

Izraelská bojová letadla napadla letiště v Gaze

RE: Letadla se branila ..

Tsignotschka 90.?.?.?

nemyslim Vas, reaguju na prvni prispevek od Steve

212288

28.02.2010 08:48

Američtí super bohatí mají pětkrát větší příjem než v roce 1995

grafy a krize?

Tsignotschka 90.?.?.?

Uz se tesim na pokracovani tech grafu v letech roku 08/09, jak moc se jelity dotkla krize.

213668

01.03.2010 13:40

Jižní Atlantik: Británie může vyprovokovat nový konflikt s Argentinou

a co lidi?

Tsignotschka 90.?.?.?

zajimave, ze nikdo neresi, co by si prali lide zijici na Falklandech. Jestli se chcou pridat k Argentine, ci zustat britskou kolonii nebo se uplne osamostatnit.

213766

01.03.2010 18:04

Jižní Atlantik: Británie může vyprovokovat nový konflikt s Argentinou

RE: a co lidi?

Tsignotschka 90.?.?.?

Tak neni co resit [velký smích]
Co se tyce vzdalenosti v oceanu, ktere k temto ostrovum prinalezi to je vec jina.

213790

09.03.2010 09:06

Reakce na článek Čteme si v preambuli Ústavy

jak z toho ven?

Tsignotschka 90.?.?.?

Kdyz bude revoluce, tak se pro lidi nic nezmeni, porad se nahoru dostanou grazlove hmmm
Takze nezbyva nez cekat az zacnou s depopulaci a doufat, ze ja budu mezi temi 500k - 2M lidi, kterym bude dovoleno prezit? hmmm

Me napada jako reseni jedine zmena mysleni, nehnat se mamonem, vratit se k prirode. Pomahat si navzajem, myslet pozitivne. Verte, ze to jde. Nejhorsi je ten prvotni strach kvuli existencim problemum, ale jak si zvyknete, ze vetsimu veci, bez kterych si jsme si zivot ve meste nedokazali predstavit, vubec k zivotu nepotrebujete.
Stacilo by se inspirovat moudrosti a umenim nasich prababicek a pradedu pred 100-200 lety, zit jako oni s dnesni technikou to musi byt kralovsky zivot. (pracka vypere, mycka umyje, cirkula poreze...) Bohuzel lidi zmeny delat zadne nechcou, protoze fotbal v televizi je, telenovely taky a pivo zatim taky tece.
Az tohle nebude (jak prijde krize a ekonomiky padnou nebo bude valka) tak bude pro vetsinu pozde s tim neco udelat.

a pritom staci tak malo, vodu ze studne, na topeni krb, na vareni kamna, na teplou vodu lazenska kamna. Mensi policko se zahradkou, nejaka ty domaci zviratka a uvidite jak hodne vam klesnou zivotni naklady. A vlastni prebytky vymenovat s jinymi.

Ale nutit k tomu nejde nikoho, kazdy by mel dojit za svym stestim sam. a verim, ze nekomu vyhovuje chodit do prace, do hospody, do postele, do prace, do hospody, do postele...je to tak jednoduhe, bez premysleni, delaji to tak vsichni.

PS: tu hospodu muzete zamenit za cokoliv - posilovna, televize, hry atd... proste veci co mely slouzit jako odreagovani, ale ted jsou kolikrat hlavni naplni programu.

Me trvalo par let se zmenit (hlavne v uvazovani) a porad citim zachvevy vychovy a ovlivneni okolim a kolikrat me moje hloupe jednani pobavi. Ale mam nastesti cely zivot abych mohl na sobe pracovat, se zlepsovat.
Je mi lito lidi co ve treba 30-ti maji konecny nazor na svet, maji svoji konecnou pravdu. Ti uz muzou umrit.

Takze za par desitek - stovek let, po hafo znicujicich valkach, po hafo ruznych vladnoucich systemech, to mozna lidem dojde.

214415

09.03.2010 09:29

Čteme si preambuli Ústavy ČR: Jak režim pohrdá vlastními slovy

zakazat komunisty?

Tsignotschka 90.?.?.?

to myslite vazne? zrovna ted kdy nam komunisti vladnou? a nejen nam, ale i v Bruselu? Jo vy asi myslite tu stranu co ma v nazvu komunisticka...je to jen prazdne slovo, stejne jako demoracie.
DS byla zakazana proto, ze o ni lide vedeli, meli o ni podvedomi a ve volbach by mohla ziskat i nejaka ty procenta a asi jeste neskacou jako nasi politici jak "ti nahore" piskaji.
(nebo skacou a hrajou divadlo, cert vi)

jinak slysel, cetl nekdo o DSSS v mediich po zruseni DS?

Politici dostali strach, ze by lidi volili male strany, tak tu s nejvetsi pravdepodobnosti ziskat nejake vyznamejsi hlasy zrusili, o ostatnich nikdo nic nevi (i kdyz uz funguji i 20 leta maji skvele programy), protoze se o nich nikdy nedovi. Nastesti se nam vyrojily male strany nove (Kalousek, Zeman, John), takze ty to urcite zmeni. Uz vidim jejich volice, jak si mysli, ze jsou ti chytrejsi, kdyz je voli, ze nedaji hlas ODS ci CSSD.

214417

09.03.2010 09:34

Finanční zpráva americké vlády za rok 2009 je venku

RE: Reakcia akciovych trhov?

Tsignotschka 90.?.?.?

Wall Street funguje uplne podle jinych principu nez ekonomickych atd.. [velký smích] Podle me funguje na principu "narizeni" co bude padat a co pujde nahoru. Dolar prece posiluje, krize v USA je za nama.

214418

09.03.2010 14:45

Rozlícenost, když EU schválila GM brambory

RE: pokial je mi zname

Tsignotschka 90.?.?.?

jeste ze cyklon B zabiji i vsi a blechy, to by jinak bylo asi vice mrtvych.

214435

09.03.2010 18:45

Reakce na článek Čteme si v preambuli Ústavy

RE: jak z toho ven?

Tsignotschka 90.?.?.?

nemusi mit nutne kazdy svuj pozemek a kazdy farmarit. Rodina s 10 hektary uzivi vice rodin nez jen sebe.

214456

10.03.2010 09:39

Reakce na článek Čteme si v preambuli Ústavy

RE: jak z toho ven?

Tsignotschka 90.?.?.?

hehe to uz je vas problem,kdo chce svoje si najde, Za ty silene ceny bytu v Praze by si kazdy mohl koupit male i vetsi hospodarstvi - treba na pomezi Čech/Moravy je spousta krasnych statku za hubicku.
A samozrejme je mi jasne, ze v Praze se ty policka nenajdou.

Kdo nechce najde si duvod, kdo chce najde si zpusob.

A vlastni bio potraviny si muzete vypestovat klidne doma ve skrini pod lampou. Sice to nebude jako vyrostle na slunicku, ale rozhodne to bude lepsi nez strikana zelenina v obchodech.

214487

10.03.2010 09:42

Reakce na článek Čteme si v preambuli Ústavy

RE: Neplánovaně - se nestane nic

Tsignotschka 90.?.?.?

mozna to pani Daniela myslela tak, ze se vytvori kolektivni myslenka v podvedomi, ale charismaticky jedinec (vudce) ji dokaze prenest krasne do slov...

214488

10.03.2010 19:20

Kapitola z knihy: Alexander Dubček. Pražské jaro. Sametová revoluce.

RE: Pokus přesvědčit veřejnost, že měla dění v tomto státě ve svých rukou!

Tsignotschka 90.?.?.?

ja si taky nemyslim ze vsichni poslanci jsou grazlove, myslim si ze vetsina je celkem slusna. A presto jde vsechno od 10 k 5. Ti se proste vezou a nevi vubec ktera bije. Tak asi jako vetsina obyvatel planety. Jinak opravdu nechapu duvod existence Zvedavce, Matrixu2001 atd......
Proste dokud clovek opravdu neprokoukne, tak se necha zbalamutit a oblbnout i k hruznym zlocinum a pritom to bude myslet dobre.

214516

12.03.2010 13:37

Zánik cukrovaru v Hrochově Týnci

sobestacnost

Tsignotschka 90.?.?.?

hehe za chvili se tu v CR bez dovozu posereme. Drive jsme byli uplne sobestacna zem, a ted uz to ani te Evrope neosladime. Za komancu jsme v kazdem odvetvi meli odborniky a podniky, takze jsme si cokoliv mohli vyrobit sami a potravinove jsme byli taky sobestacni. Ted dostat CR embargo na vsechno, nic tu nedovezt, tak do mesic papa a jsme tu skoro jak ve stredoveku.

a proc s tim nikdo nic neudela? protoze jedine koho to asi stve jsme my a ostatni diskutujici na jinych alternativnich serverech. A jelikoz my sotva stihame ty diskuze, tak neni nikdo na napravu. by to chtelo opravdu probudit ostatni ovcany, nejlepe nejaky poradny informacni sok. Pak už by to slo treba hopem samo. Verim ze horke hlavy by se projevily.

A kdyz se podivate na kteroukoliv petici, at uz za odvolatelnost poliku, zavedeni verejneho referenda, proti ockovani atd... tak ji podepsalo max 5000 lidi.

214653

12.03.2010 13:42

Zánik cukrovaru v Hrochově Týnci

demolice

Tsignotschka 90.?.?.?

jeste ten pozadavek o uplne demolici za kvoty, pekne fikane, naco zakonzervovat, zbourat a hned mame dalsi ovecky naveky zavisle na dovozu cukru

214654

12.03.2010 15:31

Zánik cukrovaru v Hrochově Týnci

RE: sobestacnost

Tsignotschka 90.?.?.?

ale chtelo by to mlatit ty prave zrudy a nedelat bordel jako v Recku. Proste naklusat do parlamentu a vsem tam poradne rozmlatit drzky. Pak uz snad zacnou zpivat kdo jim sype a veli a tak jit po tech lidech nahoru az uplne nejvyse.

214666

27.03.2010 13:39

Práce je lidstvu vrozena nebo vnucena?

pocit z prace

Tsignotschka 90.?.?.?

me se taky pracovat nechce a vicemene ani nemusim, ale ten pocit z dobre udelane prace, kdyz vidite vysledek, treba kdyz neco postavite, tak ten pocit opravdu stoji za to.

215872

30.03.2010 09:37

Byl Topolánkův pád součástí volební strategie ODS?

par postrehu

Tsignotschka 90.?.?.?

Pravda by to klidne byt mohla (o tom ze si to naplanovali sami), treba v diskuzi vsichni horentne poukazuji jaky je to nesmysl. Tolik zapalenych diskuteru v obhajovani nekoho jsem nevidel ani nepamatuji. Treba tento komentar je zajimavy:

Hadejte, kdo naletel ?

Je se chechtam, chechtam a chechtam.

Tresnicka na dortu je, ze to prevzal jeden velice odporny neonacisticky web z Toronta. A jeho editor to nejen sezral i s navijakem, ale jeste za to chce penize. [vyplazený jazyk]

Vzhledem k tomu, ze ten osel neveri v pristani Americanu na Mesici, ale veri konspiracnim teoriim okolo 9/11, neni se cemu divit.

Doktore Chocholousku, kde jste ?R^

30.03.2010 07:59
Polarnyk


nebo jak jak redaktor z LUI polovinu otazek na Topolanka nalehal a ten ze nic nerekne bo nevi co ma rict a pak da uplne jinou odpoved nez na co se ho ptal redaktor viz konec rozohovoru:

LUI: Já jsem chtěl slyšet těch pět adjektiv, která byste použil.

M.T.: Co ti mám říct, jako.

LUI: Něco hezkého řekněte, aspoň lžete.

M.T.: Gusta Slamečka, když jde opravdu do tuhého, tak jako ministr, mám pocit, že uhne, jo. A to ten Fischer prostě je Žid, není to gay a ten uhne ještě dřív, jo. To znamená, to prostě nesouvisí s tím, že je gay, to souvisí s jeho charakterem. To nesouvisí s tím, že je gay.

LUI: No to ne, to ne, ale jako já jsem po vás chtěl slyšet něco hezkého, řekněte nám.

M.T.: Hezkého teda ode mě se už nedočkáte.

LUI: Tak jo, díky... To je psina.


prevzato z:
http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/prepis-nefo...

At uz je to jak chce, urcite LZOU a asi i kradou vsichni u koryt.

216020

31.03.2010 12:20

Změny jsou nutné, ale možná je nyní důležitější, kdo a jak je provede

RE: Kritika

Tsignotschka 90.?.?.?

Nezlobte se, ale vubec jste ten clanek nepochopil, vysvetleni proc po me nechtejte, nejsem schopen Vam to sdelit abyste to pochopil. Radeji si zkuste poradne pocist na strankach pana Zelenky, mozna potom trosku pochopite o cem autor pise a nebudete se tu chytat za slovicka.

216067

15.04.2010 09:12

Alespoň krátce k pádu polského letadla

náhoda?

Tsignotschka 90.?.?.?

Za předpokladu, že neexistuje náhoda, štěstí a neštěstí a je jen karma, tak tenhle pád byla náhoda.

217197

15.04.2010 20:26

Rothschild je nová síla stojící za Jukosem

:(

Tsignotschka 90.?.?.?

kurnik jsem se překlik v hodnocení

217240

20.04.2010 09:23

Finanční systém a jak je to vlastně s tím kapitalismem

Fed a monopol

Tsignotschka 90.?.?.?

Myslenka, ze treba chudacek Fed ma vynuceny monopol statem a tudiz kdo by v takovem pripade nekorumpoval, mi prijde dost ujeta. Zvlaste za jakych podminek byly prijaty ruzne zakony, ktere tento monopol udelaly.

217501

tak to je pekne "tam kde slunce nesviti". Jelikoz treba lonskym podobnym zakonum chybelo jen malicko k projiti, takze predpokladam ze tenhle hnus projde.

218060

jestli to dojde tak daleko, tak s tou baseballkou budete jeden z mirnejsich.
Prijit nekdo ke me a zacit mi treba zabavovat bezduvodne (takovehle zakony nejsou duvod) zvirata, tak to jeden z nas nerozchodi.

Se treba divim, kdyz tu ctu clanky o exekutorech, ze uz jim nekdo poradne neublizil nebo se o tom jen nepise?

218063

30.05.2010 20:12

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: sleduju

Tsignotschka 90.?.?.?

hehe clovek co je mu u prdele volebni program, co je mu prdele jaci lidi nam tu budou vladnout, hlavne ze kazdy z gauneru bude v "jine" staji, to je to nejdulezitejsi....to je to rozlozeni sil, to je ta slozita logika, kterou lidi se selskym rozumem nechapou, njn to budou asi sami vidlaci [velký smích]

220594

30.05.2010 20:15

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: sleduju

Tsignotschka 90.?.?.?

treba steve vubec nemyslel drogy. Jak tu pisete o houbickach a LSD, tak mate s nimi vlastni zkusenosti? Vy uz jste prozrel a ukazali vam co jste vlastne zac? Prosim rozvedte to.

220595

31.05.2010 00:08

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

Tsignotschka 90.?.?.?

maji vygumovano a naprogramovano a to si jeste o sobe mysli, ze jsou ti nejchytrejsi kdyz je volili, no ale jak rekl sam knize:
"TOP 09 vem čert, jde o tento stát" - s lidma se asi jaksi nepocita [velký smích]

220615

11.06.2010 21:48

Kravská úvaha

je to pekny byznys

Tsignotschka 90.?.?.?

vicemene zadarmo si pronajmete vsechny mozne louky, ohradniky z Polska jsou za hubicku a dotace se sypou, je jedno jestli to jsou kravy nebo ovce. Ze zvirata pochcipaji nikoho nezajima, veterinarni sprava chodi kontrolovat jen na udani a z tech dotaci penize na podplaceni atd. mate... Lidi,kterym na zviratech opravdu zalezi a radi by prodavali produkty primo "ze dvora", jsou buzerovani nesmyslnou legislativou, navic u nas je ta buzerace nejvetsi z EU, u nas se i doporuceni berou jako narizeni, takze se nerozlisuje jestli mate doma dve rozmazlene kozenky nebo tisicihlave stado. Samozrejme, ze normy jsou stavene na ty velka stada. Nedej boze kdybyste chteli sousedovi prodat kousek vyrobku, treba tvarohu nebo syra, to abyste neohrozili populaci, tak je potreba investic za staticice za nerezove vybaveni, vykachlickovane mistnosti, sprchy, satny atd... Ale kdyz jakykoliv vyrobek darujete, tak to muzete vyvalet i v hovnech a je to v pohode a nikoho tim neohrozite. Treba s laskou vyrobeny kozi syr na sporaku si legalne nekoupite a ty jsou pritom nejlepsi.
Samozrejme kazde zvire musi byt registrovane, znamku v usich a povinne ockovat. Muzete mit zvirata i nelegalne, ale to taky jen do prvniho bonznuti, to uz prijdou panove rovnou i s pokutou. Hodny pan da pokutu petikilo a rad poradi jak si zaregistrovat hospodarstvi a zvirata, kde si objednat znamky a kde si je nechat naockovat. Zly pan muze rovnou nasolit pokutu 50 000 kc i za jednu malou nezaregistrovanou ovecku a zavali vas normami, jak se nespravne starate a kolik Vam muze nasolit pokut, ze ovecku, ikdyz o ni muze byt postarano sebelepe, ale kdyz mate jine rozmery krmitka, tak "koncite" a velmi radi ji podriznete, at nemate problemy. Samozrejme potajnu, bo to stejne nesmite.
Treba kdyz si nejake zviratko dovezete, tak kontrola Vam hlavne kontroluje jestli mate v poradku papiry a na zvirata se pomalu ani nepodiva.
Cim drive tohle usporadani a tyhle zakony pujdou do pekel tim lepe. Snad zdravy selsky rozum zvitezi.

221792

11.06.2010 23:01

Kravská úvaha

RE: je to pekny byznys

Tsignotschka 90.?.?.?

bohuzel jich chodiva cele stado, kazdy zna svych pet nesmyslnych vyhlasek na kterych vas potopi.
Vy byste ho pohresoval? [smích]
V tehle republice je snazsi mit legalne lamu nez ovcu nebo kozu.
Navic vetsina chovatelu par ovecek na spasani ani netusi, ze musi mit registrace, asi maj dobre sousedy [velký smích] nebo to ti sousedi taky nevi. Bonzovat se nema, ale hlasit se to musi. [chechtot]

221803

12.06.2010 08:36

Kravská úvaha

RE: ..........

Tsignotschka 90.?.?.?

posunout ohradnik? dotace dostane jen na louky a pastviny, to by si musel k tomu pronajat za hubicku i treba kousek lesa. ALe kdo by to delal, dotace za to nejsou, jenom vice prace a treba vice ohradniku, ikdyz je za hubicku. Ale to se jaksi neslucuje s maximalizaci zisku.

221826

12.06.2010 08:54

Kravská úvaha

RE: Jsme netvoři

Tsignotschka 90.?.?.?

jsem vydrzel 5 sekund a musel jsem to vypnout (podobne veci jsem uz videl a nechci si kazit den). Neuznavam nasili, primo se mi hnusi, ale takove hajzly bych rozbodal vidlama, a nebude mi vadit, kdyz za to skoncim v pekle.

221828

12.06.2010 08:58

Kravská úvaha

RE: je to pekny byznys

Tsignotschka 90.?.?.?

ja spoleham na vidle, strelne zbrane nemam rad, ikdyz treba airsoft je dobra zabava.

221829

12.06.2010 10:32

Kravská úvaha

RE: Jsme netvoři

Tsignotschka 90.?.?.?

„Oni tady provádí s lidmi takovou speciální proceduru, ke které potřebují vestu upletenou z drátu a kráječ na sýr.“
„Oh.“
„A ve Visovisu mají katy, kteří dokáží udržet člověka naživu celé roky.“

221836

12.06.2010 14:50

Kravská úvaha

RE: za tyden.....

Tsignotschka 90.?.?.?

hehe dobry stejk?? bavite, odvazim se tvrdit, ze jste v zivote dobry stejk nejedl a kdyby jo, tak by Vam stejne nechutnal. Si vubec nedovedete predstavit jaky je rozdil mezi masem z tech zviratek na videu a doma s laskou a peci a na tom nejlepsim vychovanem zvireti. Take zalezi na priprave a dalsich pouzitych surovinach...
A tak je to ve vsech odvetvich a cinnostech, jen omezeni, neznali jedinci to povazuji za stejne, prast jak uhod.
Velmi rad bych se s mym nazorem na Vas mylil.

221855

13.06.2010 14:10

Školné je správné

nevim, nevim

Tsignotschka 90.?.?.?

Tak nevim jestli je clanek myslen vazne nebo jako cerny humor.

Rodina, která je chudá, je evidentně duševně zaostalá. Duševně zaostalí lidé jsou chudí, neboť se neprosadili v životní soutěži (o peníze).

Treba takovy Jezis, jeste ze ho ukrizovali, nez stacil mit potomky.

Chudí a tudíž duševně zaostalí rodiče tedy nemohou v žádném případě zplodit nějaké geniální děti.

221903

13.06.2010 17:02

Školné je správné

RE: nevim, nevim

Tsignotschka 90.?.?.?

zajdete si na diskuze ohledne skolneho do mainstreamu, tam stejnym zpusobem jako je v clanku argumentuji mnozi, tak se nedivte. Ne kazdy je fandou clanku pana Wenzela, aby hned pochopil jak to myslel, jaky miva styl psani.
Nejsem obdaren bleskovou mysli jako vy, ale beru to od Vas jako kompliment, aspon mi to podle Vas mysli.

221924

23.06.2010 09:24

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

Tsignotschka 90.?.?.?

Ovce je nejblbejsi, nejprotivnejsi zvire a navic ma nejmene snesitelny bekot, zvlaste u malych to je jako kdybyste mordoval male decko. A jak zacne jedna, tak spusti vsechny. No a s tou blbosti nevim, jestli blbe nejsou, tak jsou chytre a strasne vychcane. Ale pri porovnani s kozama, oslama, lamama, konma, kravama jsou proste ovce nejblbejsi. To uz jsou pomalu i slepice chytrejsi, ikdyz u tech clovek nikdy nevi.

Ovce tu tak pomlouvam, protoze jsem bohuzel jeste blbejsi nez ony a strasne jim zavidim. Ostatni zvirata nezminuju, bo s nema se nemuzu uz vubec rovnat a tak drzim hubu, ale na ovce si troufam. [velký smích]

222640

25.06.2010 09:50

V Nizozemí se formuje nová vláda složená ze zrádců, žoldáků a prostitutek

pche, politicka krize

Tsignotschka 90.?.?.?

ta se nas nastesti netyka. My v ČR tu budeme mit vladu vsech vlad, az nam budou i krovaci zavidet. Nebo spise my jim? [velký smích]

222788

27.06.2010 13:02

Centrální bankovnictví v krizi: Zhruba dvacet zemí na pokraji platební neschopnosti

RE: Vlastní políčko

Tsignotschka 90.?.?.?

by me zajimalo kolik diskuteru se tu o to vlastni policko opravdu nebo stara zacne starat [velký smích]

ale jinak zajimave a pekne odkazy, diky za ne.

222897

30.06.2010 10:14

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Na to mohu jenom kopirovat odstavec z clanku ve Zvedavci:

Tsignotschka 90.?.?.?

milion zidu? na 100 000 bych i skocil, ale opravdu milion?

223052

01.07.2010 13:32

Volby – zpráva o stavu společnosti

startrek

Tsignotschka 90.?.?.?

jo kdyby si z chovani lidi v nem vzali fseci priklad, tak mame po starostech. Nicmene podle historie startreku 21 stoleti bylo stejne neutesne, jak se nas na to pripravuji jine filmy a serialy.

223153

02.07.2010 16:16

Byl by Orwell pyšný?

RE: Dalsi

Tsignotschka 90.?.?.?

tu nejde o krestany, ale o lidi a o vse, co dela lidi lidmi [velký smích]

223240

07.07.2010 09:32

Pochybnosti o „sebevraždě“ Davida Kellyho rostou

to steve

Tsignotschka 90.?.?.?

nejak jste vymekl, od vas bych cekal treba par vidli do zad a svest to na infarkt [velký smích] prece kdo s cim zachazi, s tim taky schazi.
A vy na nej dovolenku na prkne

223449

13.07.2010 23:32

Svědectví

bavite :D

Tsignotschka 90.?.?.?

Doufam, ze vetsina vegetarianu ji pouze rostlinky a zadne zivocisne vyrobky napr. mlecne vyrobky. Jelikoz takove kravicky se taky musi nekde chovat a jak jde kolobeh zivota, tak kvuli mlicku musi byt telatka. No jak jsou telatka kazdy rok, tak kravicek, bycku pribyva a pribyva a nejde tech zviratek pribyvat do nekonecna, kvuli omezenemu mistu a moznosti chovatele, tak se ty nejlepsi kusy nechaji a zbytek se holt musi porazit.
Jinak jedine vypustit vsechny kravy volne do prirody a nechat na pospas medvedum, vlkum a zakonum prirody.

Holt kdyz chci jist maso, tak si ho musim vypestit a zabit, pripadne znat nekoho kdo to dela a s nim obchodovat. Bohuzel pro vetsinu je mnohem jednodussi a levnejsi si koupit "maso" z velkojatek a proto ty jatka jsou.

224003

14.07.2010 20:42

Svědectví

RE: Úplně jinak!

Tsignotschka 90.?.?.?

myslim, ze jejich pojmenovani zvirat je vice nez vystizne. Ja sam bych lepsi nevymyslel.

224070

01.08.2010 09:15

Spomienka na Kysuce

krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

nevim proc vsichni nostalgicky vzpominaji na casy kdy byli detmi a na nynejsi dobu nadavaji. Ja zadnou jinou dobu neznam, ale verim, ze lide kdysi byli slusnejsi, cistejsi. Ty krasy sveta jsou porad kolem nas, sice jich je asi mene nez kdysi, ale porad jsou a je jich dost.
Svet je takovy jaky si ho udelate. Ze je ted tezsi zit slusne, poctive, tak aby se clovek nemusel za sebe stydet to se neda nic delat. Kazdy ma moznost volby jak bude zit. Ze vetsina voli to co je jednodussi, misto toho co sami v hloubi duse chcou a po cem touzi, to uz je jen a jen jejich problem. Zivot je boj. Ale boj se sebou samym, kdo vyhraje ten ty krasy zase objevi.
Je potreba silnych, cistych, nebojacnych lidi nebo i ty posledni kousky krasy ti nevedomi ve sve hlouposti znici a pak uz bude opravdu konec.....a pak zase zacatek [velký smích]

Zijte, delejte co opravdu chcete. Nedejte se odradit okolim, verte sami sobe a vsechno pujde, i nemozne veci a potom se tomu budete smat, jak jste s tim tezce zapasili a pritom to byla takova kravina.

225339

01.08.2010 16:46

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

Svet si jde udelat takovy jaky chcete, ikdyz je spousta jinych lidi kolem Vas a ne vsichni jsou zrovna dobri. Podle Vas je to pekne v pytli, aspon podle tech vasich dvou moznosti. zkuste zmenit Vas pohled na svet a treba objevite dalsi moznosti.
Idee jsou krasna vec, ale nejde cely zivot jen snit a omlouvat si, ze to nejde. Ja svoje idee ziji nebo se aspon snazim zit. Mam mnohem mene penez, mnohem vice prace, mnohem vice starosti a take problemu s ostatnima lidma, ale je mi bajecne na dusi a zadne moje nynejsi problemy me moc netrapi, ikdyz bych se z nich pred par lety asi posral a mel minimalne nervy v trapu.
Precenovat se urcite smysl nema, ale kdyz mame schopnosti tvorit vesmiry, tak si myslim, ze jakykoliv problem zde na Zemi jde zvladnout. Kdyz budeme vsichni aspon trosku lidi, tak bude krasne.

225372

01.08.2010 18:32

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

Tsignotschka 90.?.?.?

pche, ja su Moravak [velký smích]

225381

02.08.2010 08:19

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

tak myslete, ja taky pred par lety jinou moznost nevidel, ale diky zvedavci a hlavne par diskutujicim jasem nasel odvahu a opravdu jsou i jine moznosti. Zazdivat svedomi asi nikdo slusny nechce. Ta druhou moznost se vzdavani podstatnych veci, tak to vidite, myslite vy. Ja myslim, ze jsem mnohem vice veci ziskal, nez kolika jsem se vzdal. Ale treba pred 3-4mi lety bych s Vama naprosto souhlasil.
Samozrejme, ze zijeme ve stejnem svete, ale kdyz nejde zmenit svet, tak treba zkusit zmenit sam sebe a svet se potom zmeni sam.

Proc bych mel menit datum a misto narozeni? Zrovna takove prkotiny a nevyznamne veci, proc menit neco co se stalo a uz davno odval cas. Zijete TED, jestli se nechate vlacet svou minulosti, tak vas rozsrotuje i vase budoucnost. Svou schopnost tvorit vesmiry jednou mozna objevite. Poradit Vam jak na to neumim, na to musite videt sam a jednou treba poznate. Jak sam pisete asi jste jeste nezazil poradnou tmu.

225431

02.08.2010 09:05

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

Tsignotschka 90.?.?.?

vice vychlamany smajlik jsem nenasel

225433

04.08.2010 22:39

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

nejdulezitejsi je zmena vlastniho mysleni, ktera stale probiha a take uplna zmena zivotniho stylu z otroka na samostatnou jednotku.

225642

04.08.2010 22:58

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

Zakladni nastroj, ktery musi byt vzdy po ruce jsou vidle a s tema se do tanku blbe leze. Takze tank nemam, ani manzelka neodpovida parametrum.

225645

04.08.2010 23:06

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

a uz mate nekoho na obetovani? bez obetovani neni vitezstvi a nelze nikoho osvobozovat

225647

04.08.2010 23:32

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

jestli ma tramvajak brasnu, tak je to vsechno rovnou zasluzny cin a hura osvobozovat, budeme v tyvy a vseci nam zatleskaj....bych potreboval osvobodit od vsi.

225649

04.08.2010 23:44

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

a pro Masiny samozrejme metal

225651

05.08.2010 09:22

Mikročipy pod kůži možná nebudou třeba

registrace

Tsignotschka 90.?.?.?

seznamy jsou asi proto, aby si mohli rovnou priradit cloveka ke konktretnimu pristroji.

225670

jsete ze zijeme v CR, u nas budou duchody kralovske... po povinnych 45-ti odpracovanych letech a odchodech do duchodu v 75 [velký smích]

225672

05.08.2010 14:09

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

pobiram prispevek na bydleni, ktery statu vratim formou zdravotniho, ruznych dani atd.....jidlo mam skoro veskere domaci, kdyz neco potrebuju, tak to smenim bez prostrednictvi penez. Kamaradi mi pomahaji zadarmo, taktez zadarmo pomaham ja jim. Jsem chodil i na brigady pro obec, ale co jsem vydelal o to jsem mel mensi prispevek na bydleni, tak uz na brigady vubec nechodim.
Podnikat bych klidne podnikal, ale v tomto systemu se mi to bohuzel nevyplati i kdybych splnil vsemozne nesmyslne hygienicke normy na prodej mych produktu atd....
Tak vsechny prebytky rozdavam zadarmo a treba mi potom zadarmo da taky nekdo neco co potrebuju ja. Protoze kdyz to rozdam, tak populaci zdravotne neohrozim, ale kdybych to prodal, tak vsichni muzou z toho umrit.
ziju si skromne a spokojene a hlavne bez stresu, nervu a ruznych strachu [velký smích] Samozrejme okoli se to moc nelibi, hlavne ruznym zazobanym podnikatelum, asi maji z tech prachu komplexy a nechapou, ze se nekdo muze obejit skoro bez nich a byt stastnejsi nez oni.
Jo a pracuju az kolikrat dru mnohem vice nez kdyz jsem chodil do nesmyslne prace a bral nadprumerny plat. Ted mam aspon pocit, ze delam neco smysluplneho.

225683

05.08.2010 20:14

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

a ja Vam dekuji, no a dostali jsme se pekne k Eckhartovi (link od Fohata) a ten nam poradi treba jak na to [mrknutí jedním okem]
Ja tak zacal zit vicemene kvuli diskuzim tady na zvedavci, kde jste mi dodali odvahu, ikdyz tenkrat jsem do diskuzi jeste vubec nepsal.

225693

06.08.2010 11:00

Vojenský převrat v Turecku před útokem na Írán?

RE: proroctví

Tsignotschka 90.?.?.?

MUSLIMOVE?? opravdu??? ja jsem jich za svuj zivot moc nepoznal, jen jednoho ze Sudanu, dva z Egypta, nejake z Emiratu a vsichni byli lidstejsi, pratelstejsi nez vetsina cechu. No asi se tak strasne pretvarovali, aby mohli vystudovat a potom nas vsechny osvobodit, jejda teda pozabijet, osvobozuji jine kapacity.
A kdyby nahodou melo jit do tuheho kvuli nabozenstvi, tak muslim
Vam da vybrat mezi jeho virou a smrti. Krestane vybirat nikomu nikdy nedali a o zidech ani nemluve...

A proc si myslite ze tech turku v tom Nemecku tolik je?

225742

07.08.2010 08:54

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

Toz ja su z Podbeskydi, kdyby se chtel nekdo podivat jak se da zit bez systemu, ale podle jeho divnych pravidel v ramci zakona, at mi treba napise na tsignotschka@seznam.cz nebo pripadne zajemce o vymenu svych produktu, zrovna ted shanim dobry domaci med

225787

11.08.2010 10:46

Spomienka na Kysuce

RE: krasne, jen

Tsignotschka 90.?.?.?

Optimismus musi byt, ja jsem si treba rekl, ze uz budu mit navzdy dobrou naladu, obcas to nevyjde, ale delam v tom pokroky. Zmena sebe sama je take urcite poslechnuti svedomi a dani vypovedi v praci o jejimz smyslu pochybujete. Ale spise jsem myslel vlastni chovani, proste vedomne se snazit byt lepsim clovekem a zlepsovat se muze kazdy. Asi to vyvera z podstaty cloveka, treba to je jenom o svedomi, nevim, neumim na to pouzit slov.
Jde o to ze okolni svet nezmenite, nezmenite lidi co jsou okolo Vas, takze jedina mozna zmena jak zmenit svet je zmenit sebe.
Treba me pekne hrajou dva mistni burani na nervy, strasi soudama, posilaji vyhruzne dopisy, vyhrozuji zasypanim jedine prijezdove cesty a podobne nesmysly.
Nejsou schopni mi ani rici proc treba nesmim jezdit po ceste, kterou jako jediny udrzuji a spravuji, ikdyz po ni jezdi dalsich 5 lidi (chatari), kteri po ni jezdit bez problemu muzou. Ja po ni jezdit pry nesmim. Selsky rozum, logika, vyhodne financni nabidky na ne neplati. Meli strasnou radost, kdyz jsem zacal reagovat na jejich nadavky a zacal se snima hadat. Tak bylo hned za mesic druhe kolo hadek a potom dalsi a dalsi, jelikoz jsem se nema nechal vzdy strhnout. Ale posledne jsem se dokazal premoci, jenom jsem se na usmival, na jejich nadavky jak jsem neshcopny, namysleny frajirek a hovno chlap atd (sproste tu psat nebudu) jsem je zacal chvalit jak oni jsou dobri a ze bych chtel byt tak hodny, lidsky a moralni jako jsou oni, ze jsou mym vzorem a kez by se vsichni chovali jako oni - ti spravni, nejlepsi chlapi. Jeden malem vzteky prasknul, druhy nasrane odesel a mam uz zatim pul roku klid, ikdyz myslim ze kujou pikle aby se mi nejak pomstili [velký smích]
Verte, ze to dalo hodne prace na sobe takhle reagovat, treba timhle jsem myslel zmenou sebe sama.

225985

26.09.2010 12:49

Amerika by měla dokázat, že 9/11 spáchali teroristé, říká Ahmadínežád

RE: Podporuji

Tsignotschka 90.?.?.?

v televizi by preci nelhali [velký smích] a presne jak pisete, ukazete jim jednu pravdu a zhrouti se jim cela pyramida, takze si nic nemuzou pripustit, protoze by videli o ostatni spatne veci. A lidi chcou mit velke TV, at muzou koukat na velke ho*na, chcou jezdit daleko na dovolene, at muzou vsem ukazat fotky v jakem super hotelu byli a potrebuji jezdit v co nejlepsim bouraku. Protoze na svete prece nic lepsiho nez tohle a prachy prece neni. A jelikoz hodne lidi ma na tyhle nesmysly nebo na bydleni pujceno na 30 let dopredu, tak ti neuveri na draka ani kdyz budou v tlame jeho.

228771

16.10.2010 09:38

Malá úvaha o pyramidách

moc pekny clanecek

Tsignotschka 90.?.?.?

jen by me zajimalo kolik lidi opravdu neco aktivne dela, nez jenom kecani na forech, preposilani odkazu, prekladani clanku atd... (tohle je samozrejme taky velmi dulezite - prvni krok, pro spoustu lidi odrazovy mustek, vcetne me - dekuji)
Jen mi tady chybi vira v cloveka, rikate ze nema smysl stavet nove pyramidy, jelikoz to bude za chvili to same, tzn. asi vubec neverite, ze jsou na svete slusni, moralni lide. Jenze bohuzel hierarchie musi nejaka byt, at se Vam to libi nebo ne, cela priroda na tomhle stoji, a lidstvo nebude vyjimkou, jen bohuzel zrovna u lidi vetsinou ti nejvetsi volove vedou stado tupych ovci.
Jinak co se tyce revoluci, tak jich opravdu probehla velka spousta, ale jestli byly vsechny aspon trosku podobne te nasi sametove (nemyslim tim jeji "nenasilnost"), tak to zadne revoluce nebyly. Dokud nebudou Kalouskove a podobni viset za koule v pruvanu, tak se opravdu zadne zmeny nedockame.
Mir s vama vsema, dobro zvitezi, ale bez boje, s laskou jako Jezis to nepujde, hajzliku uz je fakt hodne.

230084

20.10.2010 09:21

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovetok

Tsignotschka 90.?.?.?

k francouzum? pche prizpusobit se k japoncum to by bylo neco, to by ani na ten stres nebyl cas. Ale vicemene nechapu proc by meli vsichni stejny cas pracovat?

230288

16.11.2010 15:07

Kauza Vítkov

RE: tresty jsou v pořádku

Tsignotschka 90.?.?.?

hmmm, treba jenom chteli zapalit opusteny dum, at se nemaji kde schazet urciti problemovi obcane a delat nehorazny bordel a hluk. Bohuzel tam zrovna kempovala rodina, ktera pote zachranovala vsechno mozne jen ne vlastni deti, ale dal bych jim nakonec jeste metal a velkou odmenu, ze si na ni vubec vzpomneli...

232453

18.11.2010 08:10

Proč nebudu používat Student Agency

taky jsem par SA jel

Tsignotschka 90.?.?.?

a mate pravdu, obcas by z tech filmu clovek blil. SA doporucuju kouknout na CSFD a vybirat ty filmy s nejlepsim hodnocenim - ty snad nikoho nemuzou urazit, jsou to vesmes bud klasiky ruznych zanru nebo filmy opravdu o necem.

232557

23.11.2010 14:16

Norimberk: pouhá historie?

RE: To, že pouze SSSR měl zájem na odsouzení

Tsignotschka 90.?.?.?

na Wiki maji maximalne 25 000 obeti bombardovani Drazdan

http://cs.wikipedia.org/wiki/Bombardov%C3%A1n%C3%AD_Dr%C3%A1%C5%BE%C4%8Fan

to uz jsou trosku jine cifry, bacha na to, at neskoncite pred soudem [velký smích] kdyz nekdo ma problemy se 4M misto 6M a vy tady uvadite dokonce jine rady, to vidim na vidle do zad a svest to na infarkt [velký smích]

232870

23.11.2010 17:34

Norimberk: pouhá historie?

RE: To, že pouze SSSR měl zájem na odsouzení

Tsignotschka 90.?.?.?

A co kdyz se pan Greeny vubec nespletl?

232878

24.11.2010 08:34

Norimberk: pouhá historie?

RE: To, že pouze SSSR měl zájem na odsouzení

Tsignotschka 90.?.?.?

ja vim, ja se s vama nehadam, o Drazdanech mam nacteno spoustu ruznych udaju, pravdu se nikdy nedovime, ale oficialni cisla jsou opravdu smesna. V dobe utoku byl z centra Draznan lazaret a staci se podivat na foto po naletech a kazdemu bude jasne jake ti lidi asi meli sance na zance. Po kremaci toho z lidi moc nezustane, zvlast kdyz s nim lehne v popel cele mesto.
Jen zajimave ze jeste pred par lety jsem na netu nasel informace podporujici Vase teze se spoustou foto, ted jsem nehledal urputne, ale nic jineho krome oficialni verze jsem nenasel.
Je z toho opravdu na bliti. [bliji]

232902

25.11.2010 08:28

Válka o \"svobodné\" mozky

trefeny hrebik na hlavicku

Tsignotschka 90.?.?.?

naprosto s vama souhlasim, hlavne s mizenim ruznych informaci, verte, ze to neni jen POCIT. A ta rychlost je ohromna, jeste pred cca 3 lety tech informaci bylo mnohem vice nez ted, vetsina zalozek na weby s velmi kontroverzni a dulezitou tematikou mi nefunguje, odkazy na blbosti funguji vesmes do ted.

Jestli nekdo zalohuje dulezite informace a podelil by se o ne, tak urcite nebudu sam kdo by to privital, aby taky zarchivoval aspon neco pro pristi generace.

232969

15.01.2011 17:31

Několik poznámek ke zvířatům

RE: lidské povahy

Tsignotschka 90.?.?.?

a co mleko, vejce nebo syry ty jite?

236127

16.01.2011 13:47

Několik poznámek ke zvířatům

RE: lidské povahy

Tsignotschka 90.?.?.?

no ja vam nevim, kozi mleko piju pres 3/4 roku a zdravi bych rekl ze mam cim dal tim lepsi a myslim, ze hlavne kvuli tomu mleku. A jak nam rostou deti, to je krasa pohledet.

Naucene kocky na mleko jsou na nem velmi zavisle, strasne moc jim chutna a dokazou se o nej pobit ikdyz o jinou potravu nemaji zajem. Ze to bohuzel nedokazou stravit a vlastne z nej nic nemaji je vec druha.

Takze vy mleko tedy asi vubec nepijete a co mlecne vyrobky nebo vajicka, ty jite?

236211

01.02.2011 11:48

Vánoce s vůní Polska

RE: Spotřebitelé

Tsignotschka 90.?.?.?

a co treba kojeni?

237324

a uver na postaveni noveho cukrovaru nikdo neodstane [velký smích]

237700

16.03.2011 10:17

Globální ekonomická krize: Centrální bankovnictví středem moci

RE: Kde je ta apokalypsa?

Tsignotschka 90.?.?.?

ty katastrofy jsou vsechny na spadnuti, ale dokud bude porad vetsina lidi ovcemi, tak se budou oddalovat a oddalovat co nejvice to pujde. Jelikoz cim pozdeji to spadne, tim mensi je sance, ze neskoncime v nejakem podobnem systemu ne-li horsim.
Cim vice lidi prokoukne, tim bude system mene stabilnejsi a oni nedovoli, aby to doslo k bodu zvratu z vule lidu, takze nejaka ta krize nebo valka casem urcite prijde.
Nebo si myslite ze tenhle ekonomicky system dele udrzitelny?

Ale dokud budou v mainstreamu podobne zpravy a nic se nedeje, tak si na ty krize jeste pockame, ale pak uz moc sanci mit nebudem. Jen pujceni podobneho auta na vikend je pry za 100 000kč a někdo ho má na měsíc za 12 000kč. A podobne ci jeste vyhodneji to funguje se statnima penezma, jen stat hraje roli toho hodneho majitele autopujcovny a samozrejme takto vyhodne pujcuje/prodava/pronajima jen nekomu. Navic bonus oproti majiteli autopujcovny je, za kdyz krachne stat, tak zodpovednym se nic nestane narozdil od toho majitele autopujcovny, ktery nasledky sveho spatneho hospodareni ponese sam.

239612

16.03.2011 10:22

Globální ekonomická krize: Centrální bankovnictví středem moci

RE: Kde je ta apokalypsa?

Tsignotschka 90.?.?.?

jen si vzpomente treba na nase predsednictvi EU, jak jsme to chteli vsem osladit a par roku ubehlo a ted uz nemame cim. Nyni se ve velkem likviduji chovy prasat atd...Samostatnost naseho statu skoncila.

239613

21.03.2011 10:44

Obama vyhlásil Libyi neústavní válku

RE: Trosku pokrytectvi, svedme to vsechno na USA

Tsignotschka 90.?.?.?

ostatni jsou tam aby ukazali na ci strane stoji a v jednote se preci sila ne?

239962

30.03.2011 12:58

Japonská jaderné krize: zaměstnanci „prohrávají závod“ o záchranu reaktorů

RE: Je toto nejak moc - je to asi horsi, nez si myslime!

Tsignotschka 90.?.?.?

souvisle az moc, bohuzel

240733

01.04.2011 10:55

Sčítat či nesčítat?

RE: Ono to má určitě

Tsignotschka 90.?.?.?

na druhou stranu na Facebooku tam lidi ty informace davaji svobodne o sve vlastni vuli a nikdo je k tomu nenuti pod pohruzkou pokuty

240875

01.04.2011 11:01

Sčítat či nesčítat?

neco k problematice ze Stredozeme

Tsignotschka 90.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=XBP0jbOVBg0&feature=player_embedded

240877

02.04.2011 09:46

Kupovat nejlevněji?

RE: Tak tohle

Tsignotschka 90.?.?.?

Z vas je mi smutno, nevidite vychodisko a pritom ho mate sam v rukou. Kdyz uz nic, tak kvalitni zbozi se vam jako spotrebiteli zaplati nekolika nasobne. Kvalitni vrtacka Vam vydrzi nekolik desetileli, pracovat se Vam s ni bude paradne a ta cena nekolikrat vyssi nez levne sunty se Vam za ty leta opravdu vyplati. A az se znici, tak jde kolikrat rozbrat do posledniho sroubku a vsechno pekne zrecyklovat. Levnych vrtacek byste mel za tu dobu nekolik, rozebrat nejdou a prirode to urcite moc neprospeje.
co se tyce jidla, tak zkuste nekdy kvalitni domaci volske oko s poradnym bramborem a uvidite, ze takove jidlo Vam doda energie mnohem vice nez ruzne drahe maso na rizky ze supermarketu a taktez si na tom mnohem vice pochutnate. A nakonec Vas to vyjde mnohem levneji.
Bohuzel to chce pro to neco udelat, dobre vejce nenajdete v supermarketu, ikdyz tam maji bio treba za 7kc [velký smích]
Bydlim na severni Morave a chovam 20 slepic. Kazdy den jim srotuji cerstvy srot s bramborama a skorapkama, dostavaji na piti syrovatku a hlavne maji nekonecny vybeh, cimz bohuzel obcas nakrmi nejake to kane ci jineho dravce, ale ta kvalita za to stoji. Myslim si ,ze kazde zvire by melo mit co nejprirozenejsi potravu. Pro zajemce prodavam vejce za 3,50kc (vydelek nam pokryje naklady a vlastni spotrebu, praci do toho nepocitam) a nekterym se to zda drahe, bo v penny maji za 1,90kc, jini se zase boji, protoze nejsou slepicky veterinarne osetrene, nejsou ockovane, vejce neprosvecuji atd...takze pry nemuzu zarucit bio kvalitu a pritom z tech tisicu vajec nebylo zadne spatne, no a nekteri jsou jenom lini bo by si pro ne museli prijet.
Verte, ze takovych chovatelu neni malo, ale ty si musite najit, reklamy na ne nikde nenajdete. Na druhou stranu domaci nezarucuje kvalitu, bo nekteri maji slepice jen ve vybehu a krmi treba jen starym pecivem z Tesca.
Kazdy je sveho stesti a zdravi strujcem.
Budete-li mit zajem, tak Vam nafotim stitky z pytlu na krmivo cim krmi ve velkochovech. Mam jich par schovanych a vzdy kdyz prijde depka, ze to chovat nema cenu, ze se to nevyplati, tak na to slozeni mrknu a hned jsem zase na koni. Krome slozeni se mi libi veticky jako, ze je mozne krmit v jakemkoliv mnozstvi a pro jakekoliv zvire bez omezeni. To bude asi tou geneticky upravenou sojou.

240942

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 0

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 0

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 0

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 313 302