Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Dan13

Nalezeno 72 příspěveků, 44 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.08.2009 08:01

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Nevím kde Dan Kučera viděl průzkum ...

Dan13 85.?.?.?

Jen pár postřehů ...

>Na tabulku č. 2 jsem nezapoměl, píšu o ní již v prvním
>příspěvku, že je zajímavé, že Izraelci dopadli špatně,
>ale odpovídá to výsledku lidí z bývalé SSSR(což je hodně
>Izraelců, navíc tu máme mafie ruské, izraelské, vietnamské,
>ale ne židovské).

Pochopil jsem správně Vaši prapodivnou dedukci, že Izraelci v průzkumu dopadli tak špatně kvůli tomu, že mezi Izraelci je hodně bývalých občanů SSSR ? No, hlavně že jste našel někoho, na koho lze neoblíbenost Izraelců hodit. Apropo izraelská mafie není židovská mafie ? Vzhledem k počtu neŽidů v Izraeli taky velmi diskutabilní dedukce.

>
>Mimochodem, velmi špatný výsledek Izraelců dokazuje, že
>respondenti se je nebáli označit za špatné.

Vlamujete se do otevřených dveří, přečtěte si pořádně ještě jednou, na co reagujete.

>Vaše zdůvodnění strachu z antisemitismu je zcela zcestné (nebo
>to byli všechno idioti a nevěděli co to je Izrael?).

Bohužel jste mimo. Pro mnoho lidí není stejné kritizovat Izrael a Židy jako takové, ikdyž se někteří příznivci Izraele snaží vytvářet dojem, že kritika Izraele rovná se antisemitismus a nenávist ke všem Židům. A zkuste si někdy promluvit s lidmi, aby jste viděl dnešní realitu, protože mnoho lidí se 20 let po tzv. převratu bojí nahlas říkat své názory, o Židech to platí dvojnásob.

>Buďte si jist, že o možném strachu ví i vykonavatel
>průzkumu a navrhne o tak, aby chyba byla minimální.

Bohužel Vaši naivitu nesdílím a nevěřím, že by díky uvažovaným obavám respondentů "vykonavatel" chtěl výsledná čísla o neoblíbenosti Židů nějak zvyšovat. Ale nepochybuji, že vykonavatel ví, jak má "vytvářet" výsledky průzkumů.

>
>Tab. 2 tedy Vaše názory opět vyvrací.
>
>Přít se ale smysl nemá, pokud chybu neumíte uznat a Váš
>přístup je takový, že odpovědi které se Vám nehodí (což
>je 90, v lepším případě 80 procent !!) označíte různými
>kotrmelci za ovlivněné a tím máte vystaráno. Nechápu proč
>takové výzkumy čtete, když odpověď je Vám naprosto známá
>předem a jinou neakceptujete.

Celý Váš problém je v tom, že Vám ve větě o neoblíbenosti národností chybí mezi Romy a Židy ještě ty balkánské a "sovětské". Věta by tedy zněla, že český národ nejvíc nesnáší Romy, Vietnamce, balkánce, lidi z bývalého SSSR a Židy. Jelikož byl tématem článku romský problém, je takováto diskuze zcela irelevantní a na význam článku nemá zmiňovaný rozdíl žádný vliv. Důvody Vašeho lpění na tom, že v neoblíbenosti jsou oficiálně před Židy ještě balkánci a "sověti" mohou být různé, ale celkem nepodstané, protože co mělo být článkem řečeno, to řečeno bylo.

196920

02.08.2009 07:48

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

Dan13 85.?.?.?

S Vašim názorem nelze souhlasit. V tehdejší době (za komunistů) byla tzv. hrozba terorismu okrajová záležitost (v porovnání s dneškem), přitom se zejména hrozbou terorismu současné elity zaštiťují při postupném oklešťování občanských svobod a neuvěřitelným rozmachem špiclování (horší jak za komunistů). Dříve byl každý třídní nepřítel, dnes je každý teroristou. Další podporou pro současný rozvoj "sledovacích zařízení" je obrovský technologický pokrok, kterého se jen za posledních 25 let dosáhlo. Absence kamer rozhodně nebyla daná jejich tehdejší cenou. A v neposlední řadě kamer tehdy moc nebylo ani v západní kapitalistické Evropě, tam taky neměli na kamery ? Podívejte se tam ale dnes.

196987

03.08.2009 12:51

Cheneyho tajný tým zapleten do sabotáží a atentátů

RE: Je to dost smutné čtení

Dan13 213.?.?.?

>ale díky dokonalé propagandě jim minimálně polovina
>lidí věří, že dělají správnou věc.

Veřejnoprávní ČT je dokonalou ukázkou této propagandy [pláč]

197112

04.08.2009 06:31

Na obzoru nic, co by nahradilo americký dolar

ekonomické zločiny

Dan13 85.?.?.?

Cituji : "Čína jako stát má svůj mezinárodní morální status velmi pochroumán. (...) Je to země, kde je vykonáván rozsudek smrti i za ekonomické a politické zločiny."

Nejsem si jistý, jestli by jsme si neměli z čínských trestů smrti za ekonomické zločiny vzít příklad. Otázkou by bylo, které zločiny takto trestat, aby v Česku potom někdo zbyl. [smích]

Na druhou stranu by to možná vyřešilo problémy s "určitými" skupinami obyvatel, kteří žádné hodnoty snad ani vytvářet neumí, jen si je zadarmo berou. [mrknutí jedním okem]

197157

09.09.2009 09:42

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hmm.

Dan13 213.?.?.?

Můžete mi prosím sdělit, když to trestní řízení tak bráníte, k čemu je vlastně dobré ? Jestliže proti rozsudku můžete podat tzv. odpor a trestní příkaz tak zrušíte, kdo by to z obžalovaných (spíše postižených) neudělal ? K čemu je to tedy dobré ? Nic se tím nezrychlí, spíše naopak. Je to soudní řízení navíc. Chápal bych to např. u drobných krádeží s jasnými nezpochybnitelnými důkazy, ale v trošku složitějších kauzách, kde se využívá znaleckých posudků a mnoha dalších věcí, to spíše hodně smrdí státní a policejní šikanou. Nebýt tzv. trestního řízení, skončil by p. Stwora opravdu u soudu ? Takto tam po podání odporu skončí automaticky.

199934

26.04.2010 06:33

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

doplnění

Dan13 85.?.?.?

V. Havel není jen členem "Committee on the Present Danger", on je tohoto výboru spolu-předsedou, i s tím válečným štváčem ze Španělska J.M. Aznarem. Havel tam má mezi členy hromadu svých "neocons a jewish" kamarádíčků, jako je holocaustový mág Elie Wiesel a kamarádíčky z bývalého PNAC (Projekt pro nové americké století).

Mám oficiální kompletní seznam členů Trilaterální komise z dubna 2008, tzn. severoamerickou větev, větev evropskou i asijskou. Seznam je to velmi zajímavý, zájemcům můžu přeposlat e-mailem.

217938

26.04.2010 06:43

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

volební patálie

Dan13 85.?.?.?

Trochu jsem pátral a jedinou stranou před letošními volbami, která se vcelku otevřeně staví proti NWO, je Strana svobodných občanů. Nevím, jestli je to dostatečná nabídka, ale nikoho jiného jsem už nenašel. Více info najdete na odkazech :
www.reformy.cz
www.svobodni.cz

217939

26.04.2010 09:17

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: volební patálie

Dan13 213.?.?.?

Díky za info, ale krom zajímavých postřehů ke korupci, jsem tam nenašel např. postoj k federalizaci Evropy (EU ano/ne), ani k šílenému zadlužování naší země, díky kterému jsme čím dál více bezbranní vůči nadnárodním finančním skupinám. Jinak mám obavy, že "mladí" půjdou masově jak ovce ve stopách nějakého nového "modrého týmu ODS a vajíčkářů".

217945

26.04.2010 11:49

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: doplnění

Dan13 213.?.?.?

Odesláno [smích]

217963

26.04.2010 20:35

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: doplnění

Dan13 85.?.?.?

Odesláno všem, přeji hezký večer.

218024

27.04.2010 06:13

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: doplnění

Dan13 85.?.?.?

Na webovkách není seznam úplný (ten e-mailem ano). Pokud vím, tak zde nikdo neřeší, že by Trilateral Commission měla být tajným spolkem. Řeší se mj. zapojení našich (a nejen našich) politiků (placených našemi daněmi) do nadnárodních soukromých struktur, úzce souvisejících s mnoha věcmi, kterým se věnuje a které jsou kritizovány zde na Zvědavci. Zkuste si k tomu občas něco přečíst a nebudete muset klást takové otázky. Hezký den.

218046

28.04.2010 10:35

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

RE: NWO

Dan13 213.?.?.?

Takzvaná skupina Majestic 12 (MJ-12) souvisí dle konspirací s fenoménem UFO a ne s NWO (tedy pokud nejste fanda teorií, že nám vládnou mimozemšťané) [smích]

218191

30.04.2010 05:58

Inspirační foto

vlajka

Dan13 85.?.?.?

Klaus : Ptáte se, proč nevlaje na Pražském hradě vlajka EU ?
Medveděv : Da, da.
Obama : Yes, yes.
Klaus : Budu muset také finančně přispět na záchranu toho Eura, tak jsem vlajku prodal Havlovi na památku.

218381

30.04.2010 10:32

Inspirační foto

RE: padouch nebo hrdina

Dan13 90.?.?.?

Proč chcete pořád zvyšovat plošně mateřskou ? Nechápu, proč ze svých daní mám přispívat na populační explozi nepřizpůsobivé menšiny. Řešil bych to raději např. slevami na dani u živitele rodiny, i když to není nejšťastnější řešení a u nezaměstnaných bych zvýhodňoval ty, kteří např. dělají rekvalifikace nebo pracují pro obce, aby si příspěvky od státu nějak zasloužili. Ale proč to cpát těm rodinám, kde přes den vychrapují nebo se poflakují a noci tráví po hernách a barech nebo vřískáním u táboráků pod okny pracujících lidí.

218417

Nevím, co pořád s tím egem máte. Ego je něco, bez čeho by se nejspíš političtí lídři nestali politickými lídry. Vážně si někdo myslí, že by mohl být předsedou vlivné pol. strany nějaký ten "hodný, slušný a poctivý strejda" ? Silné ego, pořádná sebedůvěra, arogance, touha po moci, vazby na vlivné lidi, ostré lokty a neustálé intriky. Hlavně díky těmto vlastnostem se lze stát předsedou takové strany. A bude to tak do té doby, dokud budou mít politické strany v té naší tzv. demokracii takovou moc, jakou dnes mají. Až nebude v jejich rukách soustředěno tolik moci (čím méně, tím lépe), nebude se tolik lidí se zmiňovanými vlastnostmi cpát do politiky. Takže nefňukejme a něco s tím dělejme.

218690

04.05.2010 07:02

Kalouskovo Panoptikum

RE: Efektivní kampaň

Dan13 213.?.?.?

Vaše argumanentace je postavena na nevědomosti ostatních a to se nevyplácí. Jako hysterická baba reagujete Vy, protože se Sam Ting Wong otřel o Vaše (očividné) oblíbence a hlavně - napsal pravdu !!

Letáky kníže opravdu rozdával :
http://www.impuls.cz/clanek/ondrej-liska-strana-zelenych/224152?page=5
http://www.lidovky.cz/schwarzenberg-v-top-09-je-podle-bursika-strasny-omyl-fho-/ln_domov.asp?c=A090612_201801_ln_domov_pks

A Kalousek ? Nevím, o jaká fakta Vám jde. Máte na mysli např. fakta o kauze Kalouskova přítele Hávy a Omnipolu nebo tu pohádku o Kalouskově nemovitosti a jeho zastřeleném švagrovi ? Jestli nejste líný, v archivech českých deníků toho najdete na netu dost a dost.

218692

18.05.2010 06:16

Lula ukazuje, jak se to dělá!

RE: .. a nasledne ..

Dan13 85.?.?.?

[chechtot]

219576

18.05.2010 06:56

Prognóza 2012: Směrem k novému světovému sociálnímu řádu (Díl 2.)

RE: Ta orwelovska vize.

Dan13 85.?.?.?

Dobrý den Vladmíre,

nejde zdaleka jen o ty "krásné hračky v lesklých obalech". Spousta lidí dnes řeší tak vehementně své rodinné existenční starosti, že pro samé starosti kde a jak sehnat či vydělat peníze na základní lidské potřeby, nemají čas ani energii zabývat se něčím jiným. A když jim náhodou nějaký zbývá, chtějí se bavit a na chvíli utéct z té každodenní nepříjemné reality. Takřka vše, co souvisí se základními lidskými potřebami, se neustále zdražuje. Jen ten balík, co odvádí zaměstnanec státu na daních je neskutečný, nehledě na neustálý růst různých úředních poplatků a to nemluvím o zdravotnictví. Mnoho lidí je nakonec rádo, že jim zbývá na alespoň jednu letní dovolenou plus na vánoční dárky, a i na to si mnoho lidí půjčuje peníze. Ten další rok jsou jejich existenční starosti díky tomu ještě větši. Bude velmi zajímavé, kdy lidem také dojde, že třebaže jsou neustále pobízeni ke stále větším úsporám energií a investicím do těchto úspor (i za cenu dalšího zadlužování se), tak ve výsledku suma sumárum zase tolik neušetří díky neustálému nárůstu cen např. za vodu, elektřinu a plyn. Do zateplení svých domovů lidé nyní investují desítky až sta tisíce korun, ale díky růstu cen energií budou za několik let tam kde jsou dnes. Akcionáři korporací s monopolem na energie budou chtít stále vydělávat.

219577

18.05.2010 21:00

Lula ukazuje, jak se to dělá!

RE: .. a nasledne ..

Dan13 85.?.?.?

Jste na omylu, chechtám se té vtipné ironii, ukazující skutečnou tvář světové politiky.

219616

24.05.2010 06:44

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Agentura Blbejch Lidí - pravil bývalý zaměstnanec

Dan13 85.?.?.?

S tou Suverenitou a Svobodnými máte pravdu. Profilují se jako asi jedinné solidní euroskeptické strany, jejichž programy mají hlavu a patu. Nemají to lehké, protože evropská a světová integrace je dnes IN a většina polit. stran (i médií) dnes tento centralizační guláš prosazuje. Suverenita národních států je dnes totiž něco tak špinavého a odporného, že se k tomu propagátoři nadnárodní integrace otáčejí zády. ODS, ČSSD, VV, TOP09, KDU-ČSL, Havlovo bratrstvo, veřejnoprávní ČT i "určitá vyvolená" část naší kulturní fronty, která tíhne k pravdoláskovcům. Tihle všichni podporují integraci národů do jednoho guláše pod vládu nadnárodních globalizačních struktur. Kdo ty struktury ovládá, víme všichni.

219971

Dle mého autor moc neřeší obecnou kategorii disentu, ale ironicky sžíravým způsobem reaguje na skutečnost, že ač je dnes předlistopadový disent vyzdvihován do nebes (zejména na ČT a na iDnes), realita byla nejspíš diametrálně zcela odlišná. Pamatuji si televizní rozhovor s Landovským, jak barvitě popisoval jeho noční tahy (za hluboké totality !!) po hospodách s Havlem a nahánění ženských sukní (v té době byl VH ženatý s Olgou !!). Někteří lidé, perzekuovaní předchozím režimem, byli po 89 zhnuseni tím, jak se část disentu kolem Havla začala prezentovat. Jeden z těchto pamětníků a autor slavného otevřeného dopisu Havlovi dostal nedávno státní vyznamenání. O vzniku Charty, disidentech a celém tom jejich protirežimnímu boji si také myslím své. A jako koncesionáři ČT a ČRo se mi vaří krev, když vidím, jak jsou veřejné peníze zneužívány k úchylné propagaci tohoto disentu a jak je mladým lidem takto dennodenně vymýván mozek.

220046

26.05.2010 06:35

Volby zla

Dotaz

Dan13 85.?.?.?

Jaký hlas protestu (krom toho, že má být silný a šokující) má autor na mysli ?

220147

26.05.2010 11:51

Volby zla

RE: Dotaz

Dan13 213.?.?.?

Takový protest mi teda moc nepřipadá ani silný a ani šokující. I kdybych hodil do obálky celý román, stejně to při přepočítávání hodí do koše a od srdce se tomu zasmějí.

220181

29.05.2010 06:16

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

výrok Kalouska : TOP 09 je stavěna na židovsko-křesťanské morálce

Dan13 85.?.?.?

Na otázku v uvedeném článku zda je proizraelský, kníže odpověděl : "To je naprosto pravda. Nepopírám to. Jsem celoživotním přítelem Izraele, které sahá až do mého dětství, kdy mne můj otec vzal na Starý židovský hřbitov v Praze (...) Naučil mě o židovské historii. Moje první návštěva Izraele byl v roce 1964. Samozřejmě, že ano, jsem přítelem Izraele"

220500

29.05.2010 06:22

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

A co sionistka Hybášková ?

Dan13 85.?.?.?

Sice dva roky staré, ale proč to nevědět.

Jana Hybášková uvítala otevření kanceláře B’nai B’rith International pro Evropské záležitosti v Bruselu

http://www.eppgroup.eu/press/showPR.asp?PRControlD...

220501

29.05.2010 07:04

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

Dan13 85.?.?.?

Souhlasím s Vámi. Nejít k volbám je spíše osobním selháním a zbabělým útěkem před odpovědností.

Ještě bych to bral, pokud dotyčný nevolič dělá něco proto, aby buď příště měl koho volit nebo aby byl svět lepší i bez voleb. Pokud jenom fňuká či filozoficky mudruje a nedělá nic proto, aby jednou už fňukat nemusel, je defacto na straně těch, na které ukazuje žalobným prstíkem.

Postoj autora neřeší vůbec nic, jen konzervuje současný neutěšený stav. Nic na světě není zadarmo, ani demokracie. Je to neustálý boj a dřina, do které se prostě některým lidem (možná většině) nechce. Takže bojujte a dřete za lepší systém nebo lepší svět dle svých představ, ale hlavně nefňukejte.

220502

29.05.2010 17:16

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Hysterie voličů

Dan13 90.?.?.?

Cituji :
"Pokud se ve velkém počtu k volbám nedostavíme, Systém to nemůže ignorovat a bude se o tom psát a mluvit. A možná se konečně objeví prostor k nějakým změnám."

Tak se ptám, o jakém prostoru to píšete ? Objeví se sám nebo ho objeví někdo ? A má podle Vás vypadat ? Vaše doufání v nějaké "možná" je myslím k ničemu. Podívejte se, jak to proběhlo už X krát s volbami do Senátu. Mluvilo a psalo se o tom, ty debaty si pamatuji. Ale to je tak všechno.

Mě by zajímalo, co konkrétně Vy jste udělal pro to, aby se "objevil prostor". Nebo co plánujete udělat ? Když to bude rozumné, velmi rád se k Vám přidám.

220538

31.05.2010 05:48

Řecko vyzýváno, aby se vzdalo eura

Euro-hujeři se lehce nevzdají

Dan13 85.?.?.?

Dle mého bude ECB tisknout eurobankovky jak o život, aby mohla nakupovat dluhopisový odpad zmíněných zemí a tím je v tzv. EUROzóně stůj co stůj udržet. Na společné měně totiž stojí a padá plán euro-federalistů na další a užší integraci. I za cenu obětování úspor a penzí obyvatel EUROzóny.

220619

Jako když se hrají šachy. Na první pohled zbytečný tah bezvýznamnou figurkou na jedné straně šachovnice, může pro jinou figurku na druhé straně šachovnice skýtat velké možnosti do další části hry. Mudrovat sice můžeme, ale nic nezměníme na faktu, že z celé šachovnice vidíme pouze ten jeden tah bezvýznamnou figurkou. Který z dalších tahů uvidíme a kdy, nezáleží na nás, ale na některém z hráčů partie.

220620

01.06.2010 13:28

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Makow se myli

Dan13 213.?.?.?

Svým způsobem to máte jedno, jestli byli lidé v KT otráveni plynem nebo umřeli na nemoci a hladem. Výsledná bilance zůstává stejně tragická.

220823

04.06.2010 06:17

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

RE: čulik

Dan13 85.?.?.?

BL jsem přestal číst už dávno. Čulík a spol mi už jako vášniví obhájci multi-kulti neměli co říct.

221163

09.06.2010 06:08

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

Ano, ale ...

Dan13 85.?.?.?

Je možné s autorem souhlasit, ale je tu několik ale. Nejsem si úplně jist, že s Paroubkem by jsme to nějak vytrhli. Za vlád ČSSD se žádný ze známých nešvarů a problémů naší země nevyřešil a ani řešit nezačal. Pak tu máme to ono zadlužování. V předvolebních materiálech ČSSD slibovala, že během cca 5-6 let sníží tempo "zadlužování" na polovinu. To znamená, že se "možná" za 5 let budeme dále zadlužovat již jen nějakými 120 miliardami ročně ! Takže ano, ČSSD je tu i pro obyčejné lidi, ale kdo jednou ty dluhy zaplatí ? Nebo nám někdo bude půjčovat stále dál a stále víc ? Jen úroky nyní dělají cca 70 miliard ročně.

Je to samozřejmě dost zjednodušené, protože celý ten problém je velmi rozsáhlý a celé se to odstartovalo již na počátku 90-tých let. Proč proboha ale nikdo nechce (snad až na SSO) ucpávat díry v cedníku (veřejné rozpočty), ale každý se může přetrhnout buď :
a) si pořád půjčovat, aby bylo co cedníkem ještě prolít (ČSSD)
b) vyluxovat obyčejným lidem peněženky, aby opět bylo co cedníkem prolít (TOP 09, ODS)

Tak nehorázně se v našem státě plýtvá (nejsme v tom žádnou výjimkou), ale to nikdo neřešil, neřeší a řešit evidentně nechce.

K ČSSD na závěr snad ještě tohle :
http://www.reformy.cz/zpravy/konspiracni-teorie-ne...

221557

11.06.2010 06:48

Amerika – ponurá pravda

Strašáků je hodně, tak všechno berme s rezervou

Dan13 85.?.?.?

Citace : Jakmile bude existovat schůdná alternativa k americkému dolaru, zelené papírky půjdou ke dnu jako šutr.

No nevím. Čína, jako jeden z největších věřitelů USA (cca 750 miliard USD), se svých dolarových rezerv hned tak zbavovat nebude. Čína dlouhé roky skupovala amer. dluhy, čímž financovala svůj export do USA a potažmo amer. spotřebu na dluh. Kdyby USA padly na ekonom. dno, Čína by byla nejspíš první zemí, která by zkolabovala po nich. V Číně je již dnes možné vidět velké sociální napětí a doutnající dělnické nepokoje.

Další významný exportér do USA je po Číně Evropa. Ta by šla nejspíše čínskou cestou a americký mor by se rozšířil po celém světě. Zkolabovaly by min. některé země OPEC poté, co by zkolaboval trh s ropou, díky zamrznutí spotřeby na nejdůležitějších ropných trzích světa. Stačí se podívat, co dělá s ropným trhem dluhová krize v Evropě.

A takto by jsme mohli pokračovat dál a dál. Existují ovšem i jiné zajímavé předpovědi na blížící se ekonomický kolaps. Dnes je jich všude plno, takže brzy uvidíme.

221724

Na naší planetě je 30 000 ropných plošin ? Nevím, jestli to chápu správně, ale toto číslo je neuvěřitelné. Dá se to někde ověřit ?

Zamrznutí Evropy asi nebude tou správnou konspirací, naznačovanou v článku. K čemu by jim to bylo ? Dle mého v tom bude něco zcela jiného. V každém případě je ta nehoda (pokud to byla vůbec nehoda) obrovským průserem a bez dalších informací budeme spíš tápat, o co opravdu jde.

221961

25.03.2011 08:38

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

další zajímavý článek ....

Dan13 213.?.?.?

Komu opravdu rómský imbecil nakopal zadek ?
http://tomaskoubek.blog.idnes.cz/c/143526/Komu-opravdu-romsky-imbecil-nakopal-zadek.html

240276

25.03.2011 08:40

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

proč by měly naše Gripeny humanitárně zabíjet

Dan13 213.?.?.?

Pravda o tom, proč by měly naše Gripeny humanitárně zabíjet ?
http://tomaskoubek.blog.idnes.cz/c/182923/Pravda-o-tom-proc-by-mely-nase-Gripeny-humanitarne-zabijet.html

240277

25.03.2011 11:18

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

Obhajoba st. zástupkyně ohledně boje za rómského (skoro)vraha

Dan13 213.?.?.?

http://tomaskoubek.blog.idnes.cz/c/183687/Obhajoba-st-zastupkyne-ohledne-boje-za-romskeho-skorovraha.html

240287

31.03.2011 06:34

Kdo jsou libyjští bojovníci za svobodu a jejich mecenáši?

skládačka se nám doplňuje

Dan13 85.?.?.?

Jen to všechno postupně zapadá do mozaiky :
http://tomaskoubek.blog.idnes.cz/c/182923/Pravda-o-tom-proc-by-mely-nase-Gripeny-humanitarne-zabijet.html

240790

10.04.2011 09:16

Atlantské sirény a Bashir Assad

Zajímavé svědectví z nepokojů v Sýrii

Dan13 85.?.?.?

Stojí za připomenutí jedno svědectví z nepokojů v Sýrii.
http://tomaskoubek.blog.idnes.cz/c/184089/Zajimave...

241426

18.04.2011 06:28

Ochuzený uran: divný způsob ochrany civilistů

Ale, ale ....

Dan13 85.?.?.?

... a to tam málem letěly humanitárně bombardovat i "naše" Gripeny.
http://tomaskoubek.blog.idnes.cz/c/182923/Pravda-o-tom-proc-by-mely-nase-Gripeny-humanitarne-zabijet.html

242104

18.04.2011 06:35

USA odříznou libyjskou ropu od Číny

Jako šachy !

Dan13 85.?.?.?

Pokud si to srovnáme s myšlením Havlovy kamarádky a jeho dřívější favoritky na nástupkyni ve funkci prezidenky ČR Madeleine Albright, tak její níže uvedené výroky pěkně zapadají do soukolí PNAC :

1.Přírodní bohatství Sibiře nespravedlivě patří pouze Rusku
2.Jaký má smysl mít tuhle superarmádu, když ji nemůžeme použít?

http://tomaskoubek.blog.idnes.cz/c/182923/Pravda-o...

242105

My to víme - "oni" vědí, že my to víme - ostatní ale nevědí nebo dělají, že nic nevědí. A co tedy s tím ? Nenaděláme s tím nic, protože masy zajímá výhradně TV program a slevy v shopech. Škoda ! Pokud ovšem někdo najde způsob, jak masy zaujmout, možná prohlédnou. Takže se hledá Mesiáš nebo zručný manipulátor davu ?!

242182

18.07.2011 06:40

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

Pravda je tam někde venku ....

Dan13 85.?.?.?

Vzhledem k tomu, co dnes už víme (a to víme ještě sakra málo) o podstatě, principu a fungování systému vládnoucích elit na naší planetě, nelze se asi divit vůbec ničemu. Ovšem ohledně zmíněných otazníků v kauze HIV/AIDS nelze na názory molekulárních biologů reagovat, pokud opět nejste molekukárním biologem apod. Řešením by tedy možná bylo získat vyjádření někoho fundovaného z oboru, který by pravdivost uvedených argumentů buď potvrdil nebo vyvrátil.

Co se týče názoru, že americká vládní administrativa tajně podporovala import tvrdých drog do USA proto, aby vývozem špinavých dolarů bojovala s nebezpečím nárůstu inflace, to je dle mého těžké šlápnutí vedle. Dnes je již potvrzeno, že za Reagana a Bushe st. CIA spolupracovala s narkomafiemi různých končin světa hlavně proto, aby mohla tajně financovat různé nelegální aktivity (terorismus, lividace levicových hnutí v zemích na jih od USA, rozvratné akce proti zájmům SSSR atd.). Aféra Írán-Contra byla jednou z nich. Boj s inflací mi v tomto kontextu přijde přitažený za vlasy.

248215

27.07.2011 10:29

Pochopení federální „dluhové krize“

Pravičácká ?

Dan13 213.?.?.?

Jen jeden postřeh ke zmínce o pravičáckých médiích. Nemyslím si, že tzv. levičácká média (myšleno podporující demokraty a ne republikány) by trpěla nějakým syndromem Robina Hooda alias Jánošíka. Stálo by za to, zveřejnit nějakou analýzu toho, jak bohatí bohatli v USA za vlád republikánů a jak za vlád demokratů. Osobně si myslím, že by byl autor článku překvapen.

249202

27.07.2011 10:40

Ještě jednou masový vrah Breivik

Spousta otazníků ....

Dan13 213.?.?.?

Dobrý den Vladimíre. V článku několikrát sám zmiňujete v rekaci na příspěvky čtenářů, že to nebo ono je nejasné, nepotvrzené atd. atd.. Proto mě překvapuje, že je sice u uvedené události potřeba osvětlit podle Vás mnoho nejasností, na druhou stranu jste si udělal vcelku jasný názor, co se stalo a kdo je tím viníkem, patřícím na el. křeslo popřípadě před popravčí četu. Přeji hezký den.

249203

To, co se děje ve světě, je předzvěstí tragédie, která se stane katalyzátorem změn v chování lidí. Bezohlednost živená pudem sebezáchovy a návaly vzteku, velkého davového vzteku. To nedopadne dobře. Možná ale Ti parchanti, co si říkají politici a bankéři, vymyslí za vteřinu dvanáct nějaké finanční perpetum mobile, které odvrátí neodvratitelné a nastane ekonomický ráj na zemi. Už jen kvůli svým dětem bych této utopické a asi nesmyslné myšlence rád věřil. Lepší ale bude se připravit na nejhorší, otázkou je jak.

249890

09.08.2011 17:07

Evropa na kraji propasti

článek je plný zvláštních podivných počtů

Dan13 213.?.?.?

Např. že Berlusconi navrhuje zaplatit ECB těchto 2,57 bilionů dolarů (plus úroky) do dvou let. To ale není pravda. On neslibuje, že splatí do dvou let celý italský dluh, to je autor článku na omylu. Berlusconi jen slibuje, že do dvou let zlikviduje schodky rozpočtu, tedy že budou údajně další rozpočty vyrovnané.

Dále ohledně vyplácených úroků (kuponů) z italských dluhopisů, autor asi neví, jak to funguje. To, že nyní roste požadovaný úrok investorů na italských dluhopisech, znamená jen to, že tyto úroky musí Itálie nabídnout u nově emitovaných dluhopisů a u těch bude platit požadovaný vyšší úrok. U stávajících dluhopisů, prodaných investorům v minulých letech bude Itálie platit takové úroky, s jakými jim to tehdy prodala. Vyšší úrok u starších dluhopisů je dosažen poklesem nominální ceny dluhopisů na trhu, tzn. že dluhopis již nemá hodnotu např. 1000 EUR, ale jen 970 EUR.

250326

13.08.2011 22:43

Prague Necro Pride

RE: Skvělej článek.

Dan13 85.?.?.?

S tím se dá jen souhlasit.

250800

14.08.2011 06:55

Prague Necro Pride

RE: homosexualita

Dan13 85.?.?.?

K tomu není co dodat. Někteří naivkové si ale stále bohužel myslí, že kritika takovýchto akcí je automaticky projevem nějaké nenávisti k sex. menšinám. A někteří zastánci to do této roviny staví záměrně, protože jiná obrana těchto "akcí" není.

250848

17.08.2011 09:31

Deflace

Překvapující a svěží přístup ...

Dan13 213.?.?.?

Těžko řící, které argumenty jsou správné a které jsou mylné. To stejné platí pro vyvozené závěry. V každém případě to ale svou neotřelostí stojí za zamyšlení. Dogma, ať je jakkoliv zažité a u většiny obecně přijaté jako platné, je pořád jen dogma .... aneb jak se říká, pravda je tam někde venku [smích]

251165

31.08.2011 22:29

Dluhová krize – trojský kůň pádu Ameriky

RE: Tsss

Dan13 85.?.?.?

Máte úplnou pravdu. Krátké články se možná rychle čtou, ale alespoň nějaká informační hodnota je možná jen díky slovníkové (encyklopedické) struktuře.

252317

11.09.2011 07:14

9/11 po deseti letech – stále čekám

tým specialistů

Dan13 85.?.?.?

Pokud opravdu nějaký tým expertů na demolice pracoval na vlastní jednosměrce do pekla (za svůj hanebný čin proti vlastnímu národu), nejsem si jistý hypotézou změn identity, stěhování po USA atd. V článku je zmíněno přesvědčení, že to "nějak" rupne a objeví se určité svědectví. Plánovači útoků 9/11 něco takového jistě také považovali za obrovské riziko a proto si myslím, že tento hypotetický tým demoličníků už nežije. Je to jistě jednodušší a spolehlivější řešení problému. Dnes není přece nejmenší problém lidi odstranit formou nečekaných autonehod či vyvoláním zhoubného rakovinového bujení apod.

253035

Pokud se postaví situace řeckých důchodců tváří v tvář realitě, musím jedovatě poznamenat, že zmíněné řecké důchody (v přepočtu cca 30 tisíc kč) jsou asi 2,5x vyšší než např. důchody mých rodičů. A to rodiče celý život normálně pracovali, žádná lenošina. A nejsou mezi českými důchodvi žádnou výjimkou. Z tohoto pohledu mi přijde velmi úsměvné mluvit o žebrajících řeckých důchodcích.

To, že se mnohé státy (nejen Řecko) enormě zadlužovaly, není ani tak vinou bankéřů, jako spíš lidí samotných. Stačí se podívat kolem sebe a vzpomenout na volební tyjátry u nás. Kolikrát vyhrály volby strany, které nerozhazovaly prachy vidlama ? Kolikrát u nás fungovala vláda, která by ten rozežraný a zkorumpovaný moloch zařízla ? Desetiletí u nás přibývá úřadů, úředníků, dotací na Cikány, feministky a já nevím na co ještě. Stále máme zbytečný a drahý Senát atd. atd. atd. Máme předraženou a zkorumpovanou justici, které se staví paláce za miliardy, výdělky úředníků na ministerstvech se šroubují do nebeských výšin, poslanci si zdvihají platy okatě i tajně ....... !

Můžeme ukazovat všude kolem sebe a hledat viníky až do smrti, ale chyba je jinde. Chyba je v nás, že jsme to dopustili a že to trpíme. Celý tento problém nejde bohužel v několika větách obnažit, ale stojí za to se nad tím zamyslet.

253781

Tak jsem mrknul "dube" na EURESu na trochu statistiky.

Greece is fifteenth out of the 25 in terms of the general level of prices. In the restaurants and hotels sector in particular, Greek prices are lower than the European average, but at 91% of the average they are high when set against incomes in Greece, which are 82% of the European average.
The cost of living is higher in semi-urban and tourism areas. In non-tourism areas the cost of living is lower because of the availability of local agricultural products, lower rents and lower expenditure on travel.

Suma sumárum, Řecko je na tom s životními náklady na průměru EU. Draho je v Řecku hlavně v oblíbených turistických destinacích, kde jsou ceny vyšroubované kvůli turistům. Mimo tyto destinace životní náklady Řeků klesají.

253901

07.10.2011 09:09

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

To opravdu ne ! Nesmyslný a tendenční článek.

Dan13 213.?.?.?

Bože, to je hloupostí pohromadě. Vidím, že svazácké euro-nadšení ještě u některých lidí nevyhaslo. Potrestat, zakázat, razie .... ! To už je snad nemoc. Co takhle se podívat pravdě do očí ?

1. Chybí mi v článku důkazy, že spekulativní útoky proti měně EURO opravdu vedou banky USA/VB. Odkud to autor asi ví ? Nebo, že by nevěděl ? Tak proč to píše.

2. Jak si může být autor jistý, že proti Euru nespekulují i německé nebo francouzské banky ?

3. Vadilo autorovi, když evropské banky vydělávaly na krizi v USA léta páně 2008-9 ? Proč tenkrát neprotestoval ?

4. Není autorovi známo, že celý kreditní (dluhopisový) trh na světě stojí hlavně na zadlužování států ? Velikost tohoto trhu zdaleka předčí všechny korporativní dluhopisové trhy. Existoval by tento "zlovolný a zákeřný" trh, kdyby státy neemitovaly nové a nové dluhopisy ?

5. Proč mu již dříve nevadilo, že byl vytvořen systém, který pokrývá rizika spojená s trhy státních dluhopisů. Dokud systém fungoval jako vysavač bobtnajících státních dluhů, tak bylo vše v pořádku a když už vysavač nemá ten správný "tah", tak budou trhy jako trestány ?

6. Autorovi nedochází, že kdyby gauneři ve vládách EU nedělali tolik let tak obrovské dluhy, tak se nemusel řešit tento nynější problém ? A proč se ty dluhy dělaly ? Kdo je tedy tím pravým viníkem ? Ti zlí bankéři za mořem, že ? Evropské vlády ani soudruzi v Bruselu a jejich kamarádíčci v evropských bankách určitě ne, že ?

Jediné, s čím se dá v tomto paskvilu souhlasit, je poslední odstaveček v článku.

254718

10.10.2011 06:32

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To opravdu ne ! Nesmyslný a tendenční článek.

Dan13 85.?.?.?

Jste na hlubokém omylu. Ratingové agentury hodnotí ratingem jednotlivých zemí zejména schopnost dostát jejich finančním závazkům, tedy splácet své splatné dluhy - a to v současnosti i do budoucna. Bez ohledu na výši zadlužení, USA si tuto schopnost zajišťují tím, že mají při tvorbě nových peněz defacto neomezené možnosti - tzn. že když jednou náhodou nebude na splátky dluhu, tak si mohou (zjednodušeně řečeno) peníze vytisknout. Mohou toto udělat dle Vás i Řekové ? Tady je tedy jasná podstata rozdílu mezi jejich ratingy. Apropo ve tvorbě toxických finančních instrumentů v tom nebyly US banky samy. Jely v tom i např. banky švýcarské a německé.

254918

10.10.2011 09:08

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To opravdu ne ! Nesmyslný a tendenční článek.

Dan13 213.?.?.?

Nepíšete vůbec k věci. Já neřeším podnikatelské riziko bank, které půjčují vládám/státům. A nechápu Vaši logiku postavenou zcela na hlavu (gramatiku nechám raději bez povšimnutí), viz. "oni nevyrobily dluh. oni si pouze půjčily". Pokud si půjčuji, vytvářím přece (svůj) dluh, splatný ve prospěch někoho jiného (kdo mi půjčí). Zadlužuji se já, tudíž vytvářím dluh - kdo mi půjčí - vytváří pohledávku.

254926

12.10.2011 13:19

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: To opravdu ne ! Nesmyslný a tendenční článek.

Dan13 213.?.?.?

Jste fakt mimo a Vaše argumentace je velmi úsměvná. Stát si opravdu půjčuje, má dluhy a platí ze svých dluhů úroky (víte, kde na ně bere a za co ty půjčené peníze utrácí ?).

Banky nejsou jediné, kdo ve světě kupuje státní dluhopisy, a pokud tohle nevíte, .... ? Není složité si zjistit za kolik stovek miliard dolarů je mají např. ve svých portfóliích české i zahraniční podílové a penzijní fondy. Jak tito dle Vás Vy rozumbrado dávají do oběhu ty "vaše" nové peníze ? Doufám, že aspoň tušíte, kde se v těch fondech ty peníze berou. To už nemluvím např. o Suveréních fondech mnoha zemí, jestli víte, co to je atd. atd.

255039

24.12.2011 08:05

Václav Havel zbaven postmoderní aury

Václav Havel: S Dubčekem jsem dohodu (asi) neměl

Dan13 85.?.?.?

zajímavé odhalení :

http://www.britskelisty.cz/9910/19991018f.html#05

259420

30.01.2012 12:06

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

Dar či předplatné ?

Dan13 213.?.?.?

Posílal jsem napřed dary, pak jsme platil i to předplatné, takže se zase vrátím k těm darům a je to, není žádný problém. Zvědavce je velmi velmi třeba. Je ovšem na zváženou, zda se nepokusit sem pustit více reklamy, či více rozšířit zdejší e-shop (jehož výdělky by šly na provoz Zvědavce) apod. a hledat takto další možné finanční zdroje. Proč potupně škemrat o peníze ty, co rádi informace zdarma ?

261921

11.05.2012 06:21

Tsipras zveřejnil podmínky své vlády: Zrušit úsporná opatření, banky pod veřejnou kontrolou...

RE: Také Česko by potřebovalo podobná opatření!

Dan13 85.?.?.?

Nelze než souhlasit. Možnost veřejné kontroly hospodaření státu, zprůhlednění hospodaření a veškerých majetkovo-finančních transferů, probíhajících v rámci státního byrokratického aparátu. Dále zrušení veškerých možných dotací státu směrem k soukromému sektoru, zrušení co největšího počtu různých daňových i dalších úlev, razantní zeštíhlení státní správy plus zjednodušení výpočtu a výběru veškerých daní. Omezit státní zakázky na nutné minimum a snížit přerozdělování stát vs. občan/firma atd. atd. atd. Není to utopie, šlo by to, jen kdyby lidi měli zájem a byli aktivnější místo toho brblání po hospodách či u TV.

268699

08.08.2012 06:35

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

Tak jsem asi psychopat

Dan13 85.?.?.?

Přiznávám se, že profil na FB nemám. Nemá ho ani moje manželka, ani naši rodiče, ani můj soused s manželkou, ani můj bratranec a někteří kolegové v práci. Mnoho lidí má k FB nějaký zvláštní odpor (vč. mé osoby), neumím si to vysvětlit, ale je to tak. Někdo prostě jen na takové krávoviny nemá čas, já např. nesnáším stádovost v chování, jsem spíše individualista. Matrix ovšem dnes tu stádovost vyžaduje a podporuje, takže ano, jsem nejspíš podezřelý a hodný nápravy.

273124

Pokud budu vycházet z toho, že uvedená částka je pravdivá, velmi by mne zajímalo seriózní porovnání životních nákladů řeckých důchodců v porovnání s důchodci u nás.

Za 40.000 Kč důchodu se jistě vyplatí Řekům bojovat, což mne jen utvrzuje v dlouhodobém přesvědčení, že se nemělo Řekům vůbec pomáhat. Měli se nechat žít ve svém snu až do jejich hořkého konce. Proč tomu tak není, víme asi všichni.

276903

22.07.2013 14:08

Minimální mzda nebo almužna

RE: Autore Víte, váš článek není ani k smíchu. Ukažte nám tedy, jak se to dělá a založte si firmu a vyplácejte lidem pěk

Dan13 213.?.?.?

S tou ovcí bych se vážený tolik neoháněl. Ten článek je jedna velká hovadina.

Už jen ta ptákovina, že by si stát sám tisknul peníze dle potřeby a nepůjčoval by si je na dluhopisových trzích. Autor článku buď upadl na hlavu nebo se někde pozapomněl na sluníčku, protože by něco takového skončilo zcela jistě ekonomickou katastrofou. Umožnit politikům a úředníkům, aby mohli natisknout další peníze vždy, když jim dojdou ?

Dluhopisové trhy alespoň částečně fungují jako barometr důvěry investorů ve schopnost státu aspoň trochu rozumně hospodařit.

Být ovšem na mě, tak stát by neměl mít možnost si ani půjčovat ani tisknout další peníze. Stát by měl hospodařit hlavně s tím, co je schopna vygenerovat vlastní ekonomika. Skončilo by tak bezuzdné utrácení (plýtvání) obrovských sum, které by měl stát nechat lidem v peněženkách. Dotace, korupce, bobtnající a zbytečné úřady, nesmyslné a drahé regulace.

Pokud v rodině máte méně peněz, dáte si více záležet při rozhodování, jak s nimi co nejefektivněji naložit. Co se asi stane, pokud si budete moci natisknout peněz, kolik budete chtít ?

293738

22.07.2013 23:08

Minimální mzda nebo almužna

RE:

Dan13 37.?.?.?

Život s minimální mzdou není životem nad poměry a banky si peníze netisknou. Jen využívají mnohonásobnou páku pro půjčování kapitálu, odvozenou od kapitálu vlastního.

293764

24.07.2013 07:34

České zdravotnictví

Opět tu máme autorovy bláboly

Dan13 37.?.?.?

VZP je zdravotní pojišťovnou pro všechny, kdo má zájem být u nich pojištěný. Pokud má autor pocit, že VZP hradí za klientovu uskutečněnou zdravotní péči více a efektivněji než jiné pojišťovny, mohl ve svém článku doporučit všem zájemcům, aby do VZP přešli. Proč to neudělal ?

Dále musím poznamenat, že za poslední roky mám dostatek osobních zkušeností, abych mohl prohlásit, že přístup k pacientovi je v soukromých zařízeních po všech stránkách výrazně lepší než ve "státních" nemocnicích a poliklinikách. Naběhal jsem se kvůli naší rodině po doktorech spoustu času a přístup některých lékařů i sester ve státním sektoru k pacientům (i příbuzným) je až šokující. Mnou v praxi zažité soukromé kliniky jsou v přístupu k lidem o něčem úplně jiném.

293806

24.07.2013 16:50

České zdravotnictví

RE: Opět tu máme autorovy bláboly

Dan13 213.?.?.?

Co jste napsal vážený, je totální hovadina. Nepsal jsem, že je článek o doporučování k přechodu k VZP, ale poukazuju na to, že když je podle autora soukromý sektor pojišťoven tak špatný a drahý, tak proč se autor tváří, že neexistuje pro pojištěnce právo volby ? Každý si přece může pojišťovnu svobodně vybrat a přejít tam, ne ?

Těmi názory na plýtvání peněz pojištěnců autor pomíchal všechno možné do nesmyslného guláše. Hned první větou začíná článek kravinou, cituji "Soukromé zdravotnictví je obrovská černá díra" a do toho začne plácat sumy vybrané na zdravotním pojištění. Jednak většinu vybraných peněz spolkne zdvotnictví státní (veřejné) a ne soukromé (!!) a jednak zrovna soukromé kliniky netrpí těmi nešvary, kterými trpí zdravotnická zařízení zřízená státem - jako např. autorem zmíněné plýtvání při nákupu služeb externími firmami a předraženého zdravotního zařízení.

A to víte, že přístup k pacientům s tím vším souvisí. Pokud se nebudou ve státních zdravotních zařízeních chovat k lidem natolik slušně, jak jsem mnohokrát zažil v tom soukromém, nelze tvrdit, že je soukromé zdravotnictví horší než to státní. Penězi se totiž plýtvá také více v tom státním sektoru, než v tom soukromém.

Argumentace autora trpí takovou jakousi schizofrenií, kdy na jednu stranu útočí na soukromé zdravotnictví a současně poukazuje na obrovské plýtvání, ke kterému ale paradoxně dochází zejména ve zdravotních zařízeních zřízených a řízených státem. Tomu se říká dát si gól do vlastní branky nebo také si tzv. nakálet do vlastního hnízda.

293838

27.07.2013 09:01

České zdravotnictví

RE: Zbytočný a predražený medzičlánok

Dan13 37.?.?.?

Soukromé pojišťovny by bylo možné považovat za zbytečný (parazitující) mezičlánek v případě, kdyby státní pojišťovna VZP fungovala a hospodařila ideálně, bez plýtvání a tunelování vybraných prostředků od pojištěnců. Což je ovšem utopie.

Takto se díky konkurenčnímu prostředí vytváří aspoň nějaký tlak na VZP, aby se v tom svém plýtvání nějak ovládala a krotila, plus aby její nabídka pro pojištěnce nebyla ohlodána až na kost. Zkuste si představit, jak by to vypadalo, kdyby měla VZP monopol zajištěný státem, který zároveň vždycky zamázne všechny ty tunely a průsery, kterých je VZP plná.

293919

19.07.2014 09:45

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Cui bono

Dan13 89.?.?.?

Těch odborníků na AIDS tam nakonec bylo prý jen šest. Zase někdo (kdo asi) vypouštěl do médií nesmysly a celý svět je papouškoval.

http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_19/Obeti-havarie-boeingu-se-stalo-sest-odborniku-v-oblasti-boje-s-AIDSem-nikoli-sto-8987/

313483

05.08.2014 10:10

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: Bible od PC Robertse

Dan13 85.?.?.?

Bombardéry útočící na civilní cíle na Východní Ukrajině létající s označením Ukrajinského letectva byly vysledovány na letištích Rumunska, Moldávie a Ázerbájdžánu, kde jsou vyzbrojovány ....

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4568-zahadne-nalety-na-ukrajine

314828

Dobře to už včera připomenul "zvědavý rejpal" (https://www.facebook.com/zvedavy.rejpal), že jedním ze zabitých je poradce ministra vnitra Anton Geraščenko. Taková náhoda. [překvapení]

327693

17.06.2015 06:23

Áno, máte pravdu, je to plánované…

Arabáči v Londýně

Dan13 94.?.?.?

https://drive.google.com/file/d/0B7K8oseEYV7VelJWeTFhUENvREE/view

334883

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 0

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 2

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 1

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Nový řád. Už nevěřím, že covid je náhoda. Zakázaný Hnízdil přitvrdil22.11.21 15:59 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,71 Kč
Euro
25,66 Kč
Libra
30,25 Kč
Kanadský dolar
17,80 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,59 Kč
100 japonských jenů
20,02 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,45 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 538,88 Kč
1 unce stříbra
523,89 Kč
Bitcoin
1 236 302,06 Kč

Poslední aktualizace: 26.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 313 770